Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Zejtun 206
Mater Dei More    05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:51
Sptar 3 05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:51
L-Imsida More    05:5306:5307:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5318:53 19:53
Universita 4 05:5306:5307:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5318:53 19:53
Hal Qormi More    06:0207:0208:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0219:02 20:02
Qaddisin 06:0207:0208:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0219:02 20:02
Il-Marsa More    06:0307:0308:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0319:03 20:03
Marsa Park & Ride 5 06:0307:0308:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0319:03 20:03
Qaddisin 06:0407:0408:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0419:04 20:04
Moro 06:0907:0908:1409:1410:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:0619:06 20:06
Bacir 06:1107:1108:1609:1610:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:0719:07 20:07
Paola More    06:1207:1208:1709:1710:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:0819:08 20:08
Addolorata 06:1207:1208:1709:1710:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:0819:08 20:08
Lourdes 06:1407:1408:1909:1910:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:0919:09 20:09
Pjazza 06:1607:1608:2109:2110:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1019:10 20:10
Ipogew 06:1807:1808:2309:2310:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:1119:11 20:11
Hal Tarxien More    06:1907:1908:2409:2410:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:1219:12 20:12
Neolitici 06:1907:1908:2409:2410:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:1219:12 20:12
Tarxien 06:2007:2008:2509:2510:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:1219:12 20:12
Duttrina 06:2007:2008:2509:2510:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:1319:13 20:13
Kutnent 06:2207:2208:2709:2710:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:1319:13 20:13
Witja 06:2207:2208:2709:2710:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:1419:14 20:14
San Xmun 06:2307:2308:2809:2810:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:1419:14 20:14
Il-Fgura More    06:2407:2408:2909:2910:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:1519:15 20:15
1st Avenue 06:2407:2408:2909:2910:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:1519:15 20:15
Bulebel More    06:2607:2608:3109:3110:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:1619:16 20:16
Ghollieq 06:2607:2608:3109:3110:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:1619:16 20:16
Merhla 06:2907:2908:3409:3410:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:1719:17 20:17
Iz-Zejtun More    06:3007:3008:3509:3510:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:1819:18 20:18
Theuma 06:3007:3008:3509:3510:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:1819:18 20:18
Mattei 06:3107:3108:3609:3610:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:1919:19 20:19
Alfredo 06:3207:3208:3709:3710:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:1919:19 20:19
Diacono 06:3307:3308:3809:3810:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:2019:20 20:20
Gwiedi 06:3407:3408:3909:3910:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:2019:20 20:20
Wistin 06:3407:3408:3909:3910:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:2119:21 20:21
Isqof 06:3607:3608:4109:4110:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:2119:21 20:21
Rumana 06:3607:3608:4109:4110:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:2219:22 20:22
Crieki 06:3707:3708:4209:4210:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:2219:22 20:22
Huxlief 06:3807:3808:4309:4310:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:2319:23 20:23
Girgor 06:3907:3908:4409:4410:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:2319:23 20:23
Lawrenz 06:4007:4008:4509:4510:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:2419:24 20:24
Butigieg 06:4207:4208:4709:4710:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:2519:25 20:25
President 06:4207:4208:4709:4710:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:2519:25 20:25
Anton 06:4307:4308:4809:4810:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:2619:26 20:26
Bir id-Deheb More    06:4507:4508:5009:5010:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:2619:26 20:26
Deheb 4 06:4507:4508:5009:5010:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:2619:26 20:26
Haddiema 06:4507:4508:5009:5010:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:2719:27 20:27
Iz-Zejtun More    06:4607:4608:5109:5110:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:2719:27 20:27
Farrugia 06:4607:4608:5109:5110:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:2719:27 20:27
Diacono 06:4807:4808:5309:5310:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:2819:28 20:28
Zejtun 06:4907:4908:5409:5410:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:2919:29 20:29
Mater Dei More    05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:51
Sptar 3 05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:51
L-Imsida More    05:5306:5307:5308:5309:5410:5411:5412:5413:5414:5315:5316:5317:5318:53 19:53
Universita 4 05:5306:5307:5308:5309:5410:5411:5412:5413:5414:5315:5316:5317:5318:53 19:53
Hal Qormi More    05:5906:5907:5908:5910:0311:0312:0313:0314:0314:5915:5916:5917:5918:59 19:59
Qaddisin 05:5906:5907:5908:5910:0311:0312:0313:0314:0314:5915:5916:5917:5918:59 19:59
Il-Marsa More    06:0007:0008:0009:0010:0511:0512:0513:0514:0515:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Marsa Park & Ride 5 06:0007:0008:0009:0010:0511:0512:0513:0514:0515:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Qaddisin 06:0107:0108:0109:0110:0611:0612:0613:0614:0615:0116:0117:0118:0119:01 20:01
Moro 06:0307:0308:0309:0510:1011:1012:1013:1014:1015:0516:0517:0518:0519:04 20:04
Bacir 06:0407:0408:0409:0710:1211:1212:1213:1214:1115:0616:0617:0618:0619:05 20:05
Paola More    06:0507:0508:0509:0810:1311:1312:1313:1314:1215:0716:0717:0718:0719:06 20:06
Addolorata 06:0507:0508:0509:0810:1311:1312:1313:1314:1215:0716:0717:0718:0719:06 20:06
Lourdes 06:0607:0608:0609:1010:1511:1512:1513:1514:1415:0916:0917:0918:0919:07 20:07
Pjazza 06:0707:0708:0709:1110:1611:1612:1613:1614:1515:1016:1017:1018:1019:08 20:08
Ipogew 06:0707:0708:0709:1210:1711:1712:1713:1714:1715:1216:1217:1218:1219:09 20:09
Hal Tarxien More    06:0807:0808:0809:1310:1811:1812:1813:1814:1815:1316:1317:1318:1319:10 20:10
Neolitici 06:0807:0808:0809:1310:1811:1812:1813:1814:1815:1316:1317:1318:1319:10 20:10
Tarxien 06:0907:0908:0909:1410:1911:1912:1913:1914:1915:1416:1417:1418:1419:11 20:11
Duttrina 06:0907:0908:0909:1510:2011:2012:2013:2014:1915:1416:1417:1418:1419:11 20:11
Kutnent 06:0907:0908:0909:1610:2111:2112:2113:2114:2015:1516:1517:1518:1519:12 20:12
Witja 06:1007:1008:1009:1610:2111:2112:2113:2114:2015:1516:1517:1518:1519:12 20:12
San Xmun 06:1007:1008:1009:1710:2211:2212:2213:2214:2115:1616:1617:1618:1619:13 20:13
Il-Fgura More    06:1107:1108:1109:1810:2311:2312:2313:2314:2215:1716:1717:1718:1719:14 20:14
1st Avenue 06:1107:1108:1109:1810:2311:2312:2313:2314:2215:1716:1717:1718:1719:14 20:14
Bulebel More    06:1207:1208:1209:1910:2411:2412:2413:2414:2315:1816:1817:1818:1819:15 20:15
Ghollieq 06:1207:1208:1209:1910:2411:2412:2413:2414:2315:1816:1817:1818:1819:15 20:15
Merhla 06:1307:1308:1309:2210:2711:2712:2713:2714:2515:2016:2017:2018:2019:16 20:16
Iz-Zejtun More    06:1407:1408:1409:2310:2811:2812:2813:2814:2615:2116:2117:2118:2119:17 20:17
Theuma 06:1407:1408:1409:2310:2811:2812:2813:2814:2615:2116:2117:2118:2119:17 20:17
Mattei 06:1407:1408:1409:2410:2911:2912:2913:2914:2715:2216:2217:2218:2219:18 20:18
Alfredo 06:1507:1508:1509:2410:2911:2912:2913:2914:2815:2316:2317:2318:2319:19 20:19
Diacono 06:1507:1508:1509:2510:3011:3012:3013:3014:2915:2416:2417:2418:2419:19 20:19
Gwiedi 06:1607:1608:1609:2610:3111:3112:3113:3114:3015:2516:2517:2518:2519:20 20:20
Wistin 06:1607:1608:1609:2710:3211:3212:3213:3214:3015:2516:2517:2518:2519:20 20:20
Isqof 06:1707:1708:1709:2810:3311:3312:3313:3314:3115:2616:2617:2618:2619:21 20:21
Rumana 06:1707:1708:1709:2810:3311:3312:3313:3314:3215:2716:2717:2718:2719:22 20:22
Crieki 06:1807:1808:1809:2910:3411:3412:3413:3414:3215:2716:2717:2718:2719:22 20:22
Huxlief 06:1807:1808:1809:3010:3511:3512:3513:3514:3315:2816:2817:2818:2819:23 20:23
Girgor 06:1907:1908:1909:3110:3611:3612:3613:3614:3415:2916:2917:2918:2919:23 20:23
Lawrenz 06:1907:1908:1909:3210:3711:3712:3713:3714:3515:3016:3017:3018:3019:24 20:24
Butigieg 06:2007:2008:2009:3310:3811:3812:3813:3814:3615:3116:3117:3118:3119:25 20:25
President 06:2007:2008:2009:3310:3811:3812:3813:3814:3615:3116:3117:3118:3119:25 20:25
Anton 06:2107:2108:2109:3410:3911:3912:3913:3914:3715:3216:3217:3218:3219:26 20:26
Bir id-Deheb More    06:2207:2208:2209:3510:4011:4012:4013:4014:3815:3316:3317:3318:3319:27 20:27
Deheb 4 06:2207:2208:2209:3510:4011:4012:4013:4014:3815:3316:3317:3318:3319:27 20:27
Haddiema 06:2207:2208:2209:3610:4111:4112:4113:4114:3915:3416:3417:3418:3419:28 20:28
Iz-Zejtun More    06:2207:2208:2209:3710:4211:4212:4213:4214:4015:3516:3517:3518:3519:28 20:28
Farrugia 06:2207:2208:2209:3710:4211:4212:4213:4214:4015:3516:3517:3518:3519:28 20:28
Diacono 06:2307:2308:2309:3810:4311:4312:4313:4314:4115:3616:3617:3618:3619:29 20:29
Zejtun 06:2407:2408:2409:3910:4411:4412:4413:4414:4215:3716:3717:3718:3719:30 20:30
Mater Dei More    05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:51
Sptar 3 05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:51
L-Imsida More    05:5206:5207:5208:5209:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:53
Universita 4 05:5206:5207:5208:5209:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:53
Hal Qormi More    05:5806:5807:5808:5810:0111:0112:0113:0113:5914:5915:5916:5917:5918:59 19:59
Qaddisin 05:5806:5807:5808:5810:0111:0112:0113:0113:5914:5915:5916:5917:5918:59 19:59
Il-Marsa More    05:5906:5907:5908:5910:0211:0212:0213:0214:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Marsa Park & Ride 5 05:5906:5907:5908:5910:0211:0212:0213:0214:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Qaddisin 05:5906:5907:5908:5910:0311:0312:0313:0314:0115:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Moro 06:0207:0208:0209:0210:0711:0712:0713:0714:0515:0316:0317:0318:0319:03 20:03
Bacir 06:0207:0208:0209:0210:0811:0812:0813:0814:0615:0316:0317:0318:0319:03 20:03
Paola More    06:0307:0308:0309:0310:0911:0912:0913:0914:0715:0416:0417:0418:0419:04 20:04
Addolorata 06:0307:0308:0309:0310:0911:0912:0913:0914:0715:0416:0417:0418:0419:04 20:04
Lourdes 06:0407:0408:0409:0410:1111:1112:1113:1114:0915:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Pjazza 06:0407:0408:0409:0410:1211:1212:1213:1214:1015:0616:0617:0618:0619:06 20:06
Ipogew 06:0507:0508:0509:0510:1311:1312:1313:1314:1115:0616:0617:0618:0619:06 20:06
Hal Tarxien More    06:0607:0608:0609:0610:1411:1412:1413:1414:1215:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Neolitici 06:0607:0608:0609:0610:1411:1412:1413:1414:1215:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Tarxien 06:0607:0608:0609:0610:1511:1512:1513:1514:1315:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Duttrina 06:0607:0608:0609:0610:1511:1512:1513:1514:1315:0816:0817:0818:0819:08 20:08
Kutnent 06:0707:0708:0709:0710:1611:1612:1613:1614:1415:0816:0817:0818:0819:08 20:08
Witja 06:0707:0708:0709:0710:1611:1612:1613:1614:1415:0816:0817:0818:0819:08 20:08
San Xmun 06:0807:0808:0809:0810:1711:1712:1713:1714:1515:0916:0917:0918:0919:09 20:09
Il-Fgura More    06:0807:0808:0809:0810:1811:1812:1813:1814:1615:0916:0917:0918:0919:09 20:09
1st Avenue 06:0807:0808:0809:0810:1811:1812:1813:1814:1615:0916:0917:0918:0919:09 20:09
Bulebel More    06:0907:0908:0909:0910:1911:1912:1913:1914:1715:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Ghollieq 06:0907:0908:0909:0910:1911:1912:1913:1914:1715:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Merhla 06:1007:1008:1009:1010:2111:2112:2113:2114:1915:1116:1117:1118:1119:11 20:11
Iz-Zejtun More    06:1007:1008:1009:1010:2211:2212:2213:2214:2015:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Theuma 06:1007:1008:1009:1010:2211:2212:2213:2214:2015:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Mattei 06:1107:1108:1109:1110:2311:2312:2313:2314:2115:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Alfredo 06:1107:1108:1109:1110:2411:2412:2413:2414:2215:1316:1317:1318:1319:13 20:13
Diacono 06:1207:1208:1209:1210:2411:2412:2413:2414:2215:1316:1317:1318:1319:13 20:13
Gwiedi 06:1207:1208:1209:1210:2511:2512:2513:2514:2315:1416:1417:1418:1419:14 20:14
Wistin 06:1207:1208:1209:1210:2611:2612:2613:2614:2415:1416:1417:1418:1419:14 20:14
Isqof 06:1307:1308:1309:1310:2711:2712:2713:2714:2515:1516:1517:1518:1519:15 20:15
Rumana 06:1307:1308:1309:1310:2711:2712:2713:2714:2515:1516:1517:1518:1519:15 20:15
Crieki 06:1407:1408:1409:1410:2811:2812:2813:2814:2615:1516:1517:1518:1519:15 20:15
Huxlief 06:1407:1408:1409:1410:2911:2912:2913:2914:2715:1616:1617:1618:1619:16 20:16
Girgor 06:1407:1408:1409:1410:2911:2912:2913:2914:2715:1616:1617:1618:1619:16 20:16
Lawrenz 06:1507:1508:1509:1510:3011:3012:3013:3014:2815:1716:1717:1718:1719:17 20:17
Butigieg 06:1607:1608:1609:1610:3111:3112:3113:3114:2915:1716:1717:1718:1719:17 20:17
President 06:1607:1608:1609:1610:3211:3212:3213:3214:3015:1816:1817:1818:1819:18 20:18
Anton 06:1607:1608:1609:1610:3311:3312:3313:3314:3115:1816:1817:1818:1819:18 20:18
Bir id-Deheb More    06:1707:1708:1709:1710:3411:3412:3413:3414:3215:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Deheb 4 06:1707:1708:1709:1710:3411:3412:3413:3414:3215:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Haddiema 06:1707:1708:1709:1710:3411:3412:3413:3414:3215:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Iz-Zejtun More    06:1807:1808:1809:1810:3511:3512:3513:3514:3315:2016:2017:2018:2019:20 20:20
Farrugia 06:1807:1808:1809:1810:3511:3512:3513:3514:3315:2016:2017:2018:2019:20 20:20
Diacono 06:1807:1808:1809:1810:3611:3612:3613:3614:3415:2016:2017:2018:2019:20 20:20
Zejtun 06:1907:1908:1909:1910:3711:3712:3713:3714:3515:2116:2117:2118:2119:21 20:21
Zejtun - Mater Dei 206
Iz-Zejtun More    07:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09
Zejtun 07:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09
Alfredo 07:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10
Mattei 07:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1019:10
Theuma 07:1208:1209:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:11
Bulebel More    07:1408:1409:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1219:12
Merhla 07:1408:1409:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1219:12
Ghollieq 07:1608:1609:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1319:13
Hal Tarxien More    07:1908:1909:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1519:15
1st Avenue 07:1908:1909:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1519:15
San Xmun 07:2008:2009:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1619:16
Witja 07:2108:2109:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1719:17
Kutnent 07:2208:2209:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1719:17
Duttrina 07:2308:2309:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:1819:18
Brittanja 07:2508:2509:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:1919:19
Paola More    07:2608:2609:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2019:20
Antnin 07:2608:2609:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2019:20
Pjazza 07:2808:2809:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2119:21
Paola 2 07:2908:2909:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2119:21
Paule 07:3008:3009:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2219:22
Lourdes 07:3108:3109:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2319:23
Il-Marsa More    07:3408:3409:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2519:25
Xwieni 07:3408:3409:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2519:25
Ottoman 07:3608:3609:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2619:26
Ceppuna 07:3808:3809:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:2719:27
Marsa Park & Ride 6 07:4408:4409:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3119:31
Qaddisin 07:4508:4509:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3219:32
Is-Swatar More    07:5408:5409:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:3919:39
Qroqq 5 07:5408:5409:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:3919:39
L-Imsida More    07:5708:5709:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4119:41
Universita 1 07:5708:5709:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4119:41
Mater Dei More    07:5808:5809:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4219:42
Mater Dei 2 07:5808:5809:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4219:42
Sptar 1 08:0009:0009:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4319:43
Iz-Zejtun More    07:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09
Zejtun 07:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09
Alfredo 07:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10
Mattei 07:1008:1009:1110:1111:1112:1113:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10
Theuma 07:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:11
Bulebel More    07:1208:1209:1310:1311:1312:1313:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12
Merhla 07:1208:1209:1310:1311:1312:1313:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12
Ghollieq 07:1308:1309:1510:1511:1512:1513:1314:1315:1316:1317:1318:1319:13
Hal Tarxien More    07:1508:1509:1710:1711:1712:1713:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15
1st Avenue 07:1508:1509:1710:1711:1712:1713:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15
San Xmun 07:1608:1609:1810:1811:1812:1813:1614:1615:1616:1617:1618:1619:16
Witja 07:1708:1709:1910:1911:1912:1913:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17
Kutnent 07:1708:1709:1910:1911:1912:1913:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17
Duttrina 07:1808:1809:2010:2011:2012:2013:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18
Brittanja 07:1908:1909:2110:2111:2112:2113:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19
Paola More    07:2008:2009:2310:2311:2312:2313:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Antnin 07:2008:2009:2310:2311:2312:2313:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Pjazza 07:2108:2109:2410:2411:2412:2413:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21
Paola 2 07:2108:2109:2510:2511:2512:2513:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21
Paule 07:2208:2209:2610:2611:2612:2613:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22
Lourdes 07:2308:2309:2710:2711:2712:2713:2314:2315:2316:2317:2318:2319:23
Il-Marsa More    07:2508:2509:2910:2911:2912:2913:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25
Xwieni 07:2508:2509:2910:2911:2912:2913:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25
Ottoman 07:2608:2609:3010:3011:3012:3013:2614:2615:2616:2617:2618:2619:26
Ceppuna 07:2708:2709:3210:3211:3212:3213:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27
Marsa Park & Ride 6 07:3108:3109:3710:3711:3712:3713:3114:3115:3116:3117:3118:3119:31
Qaddisin 07:3208:3209:3810:3811:3812:3813:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32
Is-Swatar More    07:3908:3909:4510:4511:4312:4313:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37
Qroqq 5 07:3908:3909:4510:4511:4312:4313:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37
L-Imsida More    07:4108:4109:4710:4711:4512:4513:3914:3915:3916:3917:3918:3919:39
Universita 1 07:4108:4109:4710:4711:4512:4513:3914:3915:3916:3917:3918:3919:39
Mater Dei More    07:4208:4209:4810:4811:4612:4613:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40
Mater Dei 2 07:4208:4209:4810:4811:4612:4613:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40
Sptar 1 07:4308:4309:4910:4911:4712:4713:4114:4115:4116:4117:4118:4119:41
Iz-Zejtun More    07:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09
Zejtun 07:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09
Alfredo 07:0908:0909:0910:0911:0912:0913:1014:1015:1016:1017:1018:1019:09
Mattei 07:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10
Theuma 07:1008:1009:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:10
Bulebel More    07:1108:1109:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:11
Merhla 07:1108:1109:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:11
Ghollieq 07:1208:1209:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:13
Hal Tarxien More    07:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1514:1515:1516:1517:1518:1519:14
1st Avenue 07:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1514:1515:1516:1517:1518:1519:14
San Xmun 07:1408:1409:1510:1511:1512:1513:1614:1615:1616:1617:1618:1619:15
Witja 07:1508:1509:1610:1611:1612:1613:1714:1715:1716:1717:1718:1719:15
Kutnent 07:1508:1509:1610:1611:1612:1613:1714:1715:1716:1717:1718:1719:16
Duttrina 07:1608:1609:1710:1711:1712:1713:1814:1815:1816:1817:1818:1819:17
Brittanja 07:1608:1609:1810:1811:1812:1813:1914:1915:1916:1917:1918:1919:17
Paola More    07:1708:1709:1910:1911:1912:1913:2014:2015:2016:2017:2018:2019:18
Antnin 07:1708:1709:1910:1911:1912:1913:2014:2015:2016:2017:2018:2019:18
Pjazza 07:1808:1809:2010:2011:2012:2013:2114:2115:2116:2117:2118:2119:19
Paola 2 07:1908:1909:2010:2011:2012:2013:2114:2115:2116:2117:2118:2119:20
Paule 07:1908:1909:2110:2111:2112:2113:2214:2215:2216:2217:2218:2219:20
Lourdes 07:2008:2009:2110:2111:2112:2113:2314:2315:2316:2317:2318:2319:21
Il-Marsa More    07:2108:2109:2310:2311:2312:2313:2514:2515:2516:2517:2518:2519:23
Xwieni 07:2108:2109:2310:2311:2312:2313:2514:2515:2516:2517:2518:2519:23
Ottoman 07:2208:2209:2410:2411:2412:2413:2614:2615:2616:2617:2618:2619:23
Ceppuna 07:2308:2309:2510:2511:2512:2513:2714:2715:2716:2717:2718:2719:25
Marsa Park & Ride 6 07:2608:2609:2910:2911:2912:2913:3114:3115:3116:3117:3118:3119:28
Qaddisin 07:2708:2709:3010:3011:3012:3013:3214:3215:3216:3217:3218:3219:29
Is-Swatar More    07:3208:3209:3910:3911:3912:3913:4114:3715:3716:3717:3718:3719:34
Qroqq 5 07:3208:3209:3910:3911:3912:3913:4114:3715:3716:3717:3718:3719:34
L-Imsida More    07:3408:3409:4110:4111:4112:4113:4314:3915:3916:3917:3918:3919:36
Universita 1 07:3408:3409:4110:4111:4112:4113:4314:3915:3916:3917:3918:3919:36
Mater Dei More    07:3508:3509:4210:4211:4212:4213:4414:4015:4016:4017:4018:4019:37
Mater Dei 2 07:3508:3509:4210:4211:4212:4213:4414:4015:4016:4017:4018:4019:37
Sptar 1 07:3608:3609:4410:4411:4412:4413:4614:4115:4116:4117:4118:4119:38
Zejtun Diacono - Mater Dei 206
Iz-Zejtun More    04:5405:54
Diacono 04:5405:54
Gwiedi 04:5405:54
Wistin 04:5505:55
Isqof 04:5605:56
Rumana 04:5705:57
Crieki 04:5705:57
Huxlief 04:5805:58
Girgor 04:5905:59
Lawrenz 05:0006:00
Butigieg 05:0106:01
President 05:0106:01
Anton 05:0206:02
Bir id-Deheb More    05:0306:03
Deheb 4 05:0306:03
Haddiema 05:0406:04
Iz-Zejtun More    05:0506:05
Farrugia 05:0506:05
Zejtun 05:0606:06
Alfredo 05:0706:07
Mattei 05:0806:08
Theuma 05:0906:09
Bulebel More    05:1006:10
Merhla 05:1006:10
Ghollieq 05:1106:11
Hal Tarxien More    05:1306:13
1st Avenue 05:1306:13
San Xmun 05:1406:14
Witja 05:1506:15
Kutnent 05:1506:15
Duttrina 05:1606:16
Brittanja 05:1706:17
Paola More    05:1806:18
Antnin 05:1806:18
Pjazza 05:1906:19
Paola 2 05:2006:20
Paule 05:2106:21
Lourdes 05:2106:21
Il-Marsa More    05:2306:23
Xwieni 05:2306:23
Ottoman 05:2506:25
Ceppuna 05:2606:26
Marsa Park & Ride 6 05:3006:30
Qaddisin 05:3106:31
Is-Swatar More    05:3906:39
Qroqq 5 05:3906:39
L-Imsida More    05:4106:41
Universita 1 05:4106:41
Mater Dei More    05:4206:42
Mater Dei 2 05:4206:42
Sptar 1 05:4406:44
Iz-Zejtun More    04:5405:54
Diacono 04:5405:54
Gwiedi 04:5405:54
Wistin 04:5505:55
Isqof 04:5505:55
Rumana 04:5605:56
Crieki 04:5605:56
Huxlief 04:5705:57
Girgor 04:5805:58
Lawrenz 04:5905:59
Butigieg 04:5905:59
President 05:0006:00
Anton 05:0106:01
Bir id-Deheb More    05:0106:01
Deheb 4 05:0106:01
Haddiema 05:0206:02
Iz-Zejtun More    05:0306:03
Farrugia 05:0306:03
Zejtun 05:0406:04
Alfredo 05:0506:05
Mattei 05:0606:06
Theuma 05:0606:06
Bulebel More    05:0706:07
Merhla 05:0706:07
Ghollieq 05:0806:08
Hal Tarxien More    05:1006:10
1st Avenue 05:1006:10
San Xmun 05:1006:10
Witja 05:1106:11
Kutnent 05:1106:11
Duttrina 05:1206:12
Brittanja 05:1306:13
Paola More    05:1406:14
Antnin 05:1406:14
Pjazza 05:1506:15
Paola 2 05:1506:15
Paule 05:1606:16
Lourdes 05:1606:16
Il-Marsa More    05:1806:18
Xwieni 05:1806:18
Ottoman 05:1906:19
Ceppuna 05:2006:20
Marsa Park & Ride 6 05:2306:23
Qaddisin 05:2406:24
Is-Swatar More    05:3106:31
Qroqq 5 05:3106:31
L-Imsida More    05:3306:33
Universita 1 05:3306:33
Mater Dei More    05:3406:34
Mater Dei 2 05:3406:34
Sptar 1 05:3506:35
Iz-Zejtun More    04:5405:54
Diacono 04:5405:54
Gwiedi 04:5405:54
Wistin 04:5505:55
Isqof 04:5505:55
Rumana 04:5605:56
Crieki 04:5605:56
Huxlief 04:5705:57
Girgor 04:5805:58
Lawrenz 04:5805:58
Butigieg 04:5905:59
President 05:0006:00
Anton 05:0006:00
Bir id-Deheb More    05:0106:01
Deheb 4 05:0106:01
Haddiema 05:0206:02
Iz-Zejtun More    05:0206:02
Farrugia 05:0206:02
Zejtun 05:0406:04
Alfredo 05:0506:05
Mattei 05:0506:05
Theuma 05:0606:06
Bulebel More    05:0706:07
Merhla 05:0706:07
Ghollieq 05:0806:08
Hal Tarxien More    05:0906:09
1st Avenue 05:0906:09
San Xmun 05:1006:10
Witja 05:1106:11
Kutnent 05:1106:11
Duttrina 05:1206:12
Brittanja 05:1206:12
Paola More    05:1306:13
Antnin 05:1306:13
Pjazza 05:1406:14
Paola 2 05:1506:15
Paule 05:1506:15
Lourdes 05:1606:16
Il-Marsa More    05:1706:17
Xwieni 05:1706:17
Ottoman 05:1806:18
Ceppuna 05:1906:19
Marsa Park & Ride 6 05:2206:22
Qaddisin 05:2406:24
Is-Swatar More    05:3006:30
Qroqq 5 05:3006:30
L-Imsida More    05:3206:32
Universita 1 05:3206:32
Mater Dei More    05:3306:33
Mater Dei 2 05:3306:33
Sptar 1 05:3406:34