Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Zejtun 206
Mater Dei More    05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:51
Sptar 3 05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:51
L-Imsida More    05:5306:5507:5508:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5515:5516:5517:5418:54 19:53
Universita 4 05:5306:5507:5508:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5515:5516:5517:5418:54 19:53
Hal Qormi More    06:0107:0708:0709:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0916:0917:0918:0319:03 19:59
Qaddisin 06:0107:0708:0709:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0916:0917:0918:0319:03 19:59
Il-Marsa More    06:0207:0908:0909:0510:0511:0512:0513:0514:0515:1116:1117:1118:0419:04 20:00
Marsa Park & Ride 5 06:0207:0908:0909:0510:0511:0512:0513:0514:0515:1116:1117:1118:0419:04 20:00
Qaddisin 06:0307:1008:1009:0610:0611:0612:0613:0614:0615:1216:1217:1218:0519:05 20:01
Moro 06:0807:1508:1509:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1716:1717:1718:1019:08 20:04
Bacir 06:0907:1608:1609:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1816:1817:1818:1119:09 20:05
Paola More    06:1007:1708:1709:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1916:1917:1918:1219:09 20:05
Addolorata 06:1007:1708:1709:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1916:1917:1918:1219:09 20:05
Lourdes 06:1207:1908:1909:1510:1511:1512:1513:1514:1515:2116:2117:2118:1419:11 20:07
Pjazza 06:1407:2108:2109:1710:1711:1612:1613:1614:1615:2216:2217:2218:1519:12 20:08
Ipogew 06:1507:2208:2209:1810:1811:1812:1813:1814:1815:2416:2417:2418:1719:13 20:09
Hal Tarxien More    06:1607:2308:2309:1910:1911:1912:1913:1914:1915:2516:2517:2518:1819:13 20:09
Neolitici 06:1607:2308:2309:1910:1911:1912:1913:1914:1915:2516:2517:2518:1819:13 20:09
Tarxien 06:1707:2408:2409:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2616:2617:2618:1919:14 20:10
Duttrina 06:1807:2508:2509:2110:2111:2012:2013:2014:2015:2616:2617:2618:1919:14 20:10
Kutnent 06:1907:2608:2609:2210:2211:2112:2113:2114:2115:2716:2717:2718:2019:15 20:11
Witja 06:1907:2608:2609:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2816:2817:2818:2119:15 20:11
San Xmun 06:2007:2708:2709:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2916:2917:2918:2219:16 20:12
Il-Fgura More    06:2107:2808:2809:2410:2411:2312:2313:2314:2315:2916:2917:2918:2219:17 20:13
1st Avenue 06:2107:2808:2809:2410:2411:2312:2313:2314:2315:2916:2917:2918:2219:17 20:13
Bulebel More    06:2307:3008:3009:2610:2611:2512:2513:2514:2515:3116:3117:3118:2419:18 20:14
Ghollieq 06:2307:3008:3009:2610:2611:2512:2513:2514:2515:3116:3117:3118:2419:18 20:14
Merhla 06:2507:3208:3209:2810:2811:2712:2713:2714:2715:3316:3317:3318:2619:19 20:15
Iz-Zejtun More    06:2607:3308:3309:2910:2911:2812:2813:2814:2815:3416:3417:3418:2719:20 20:16
Theuma 06:2607:3308:3309:2910:2911:2812:2813:2814:2815:3416:3417:3418:2719:20 20:16
Mattei 06:2707:3408:3409:3010:3011:2912:2913:2914:2915:3516:3517:3518:2819:21 20:17
Alfredo 06:2807:3508:3509:3110:3111:3012:3013:3014:3015:3616:3617:3618:2919:21 20:17
Diacono 06:2907:3608:3609:3210:3211:3112:3113:3114:3115:3716:3717:3718:3019:22 20:18
Gwiedi 06:3007:3708:3709:3310:3311:3212:3213:3214:3215:3816:3817:3818:3119:22 20:18
Wistin 06:3107:3808:3809:3410:3411:3212:3213:3214:3215:3816:3817:3818:3119:23 20:19
Isqof 06:3207:3908:3909:3510:3511:3312:3313:3314:3315:3916:3917:3918:3219:24 20:20
Rumana 06:3207:3908:3909:3510:3511:3412:3413:3414:3415:4016:4017:4018:3319:24 20:20
Crieki 06:3307:4008:4009:3610:3611:3512:3513:3514:3515:4116:4117:4118:3419:25 20:21
Paola More    06:3407:4108:4109:3710:3711:3512:3513:3514:3515:4116:4117:4118:3419:25 20:21
Huxlief 06:3407:4108:4109:3710:3711:3512:3513:3514:3515:4116:4117:4118:3419:25 20:21
Iz-Zejtun More    06:3507:4208:4209:3810:3811:3612:3613:3614:3615:4216:4217:4218:3519:26 20:22
Girgor 06:3507:4208:4209:3810:3811:3612:3613:3614:3615:4216:4217:4218:3519:26 20:22
Lawrenz 06:3607:4308:4309:3910:3911:3712:3713:3714:3715:4316:4317:4318:3619:27 20:23
Butigieg 06:3707:4408:4409:4010:4011:3912:3913:3914:3915:4516:4517:4518:3819:27 20:23
President 06:3807:4508:4509:4110:4111:3912:3913:3914:3915:4516:4517:4518:3819:28 20:24
Anton 06:3907:4608:4609:4210:4211:4012:4013:4014:4015:4616:4617:4618:3919:28 20:24
Bir id-Deheb More    06:4007:4708:4709:4310:4311:4112:4113:4114:4115:4716:4717:4718:4019:29 20:25
Deheb 4 06:4007:4708:4709:4310:4311:4112:4113:4114:4115:4716:4717:4718:4019:29 20:25
Haddiema 06:4107:4808:4809:4410:4411:4212:4213:4214:4215:4816:4817:4818:4119:30 20:26
Iz-Zejtun More    06:4207:4908:4909:4510:4511:4312:4313:4314:4315:4916:4917:4918:4219:30 20:26
Farrugia 06:4207:4908:4909:4510:4511:4312:4313:4314:4315:4916:4917:4918:4219:30 20:26
Diacono 06:4307:5008:5009:4610:4611:4412:4413:4414:4415:5016:5017:5018:4319:31 20:27
Zejtun 06:4407:5108:5109:4710:4711:4512:4513:4514:4515:5116:5117:5118:4419:32 20:28
Mater Dei More    05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:51
Sptar 3 05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:51
L-Imsida More    05:5306:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:53
Universita 4 05:5306:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:53
Hal Qormi More    06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Qaddisin 06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Il-Marsa More    06:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:01
Marsa Park & Ride 5 06:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:01
Qaddisin 06:0207:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:02 20:02
Moro 06:0707:0708:0709:0710:0711:0712:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0519:05 20:05
Bacir 06:0807:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0619:06 20:06
Paola More    06:0907:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0719:07 20:07
Addolorata 06:0907:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0719:07 20:07
Lourdes 06:1107:1108:1109:1110:1111:1112:1013:1014:1015:1016:1017:1018:0819:08 20:08
Pjazza 06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:0919:09 20:09
Ipogew 06:1407:1408:1409:1410:1411:1412:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1019:10 20:10
Hal Tarxien More    06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1119:11 20:11
Neolitici 06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1119:11 20:11
Tarxien 06:1607:1608:1609:1610:1611:1612:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1219:12 20:12
Duttrina 06:1607:1608:1609:1610:1611:1612:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1219:12 20:12
Kutnent 06:1707:1708:1709:1710:1711:1712:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1319:13 20:13
Witja 06:1807:1808:1809:1810:1811:1812:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1319:13 20:13
San Xmun 06:1907:1908:1909:1910:1911:1912:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1419:14 20:14
Il-Fgura More    06:1907:1908:1909:1910:1911:1912:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1519:15 20:15
1st Avenue 06:1907:1908:1909:1910:1911:1912:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1519:15 20:15
Bulebel More    06:2107:2108:2109:2110:2111:2112:2013:2014:2015:2016:2017:2018:1619:16 20:16
Ghollieq 06:2107:2108:2109:2110:2111:2112:2013:2014:2015:2016:2017:2018:1619:16 20:16
Merhla 06:2307:2308:2309:2310:2311:2312:2213:2214:2215:2216:2217:2218:1719:17 20:17
Iz-Zejtun More    06:2407:2408:2409:2410:2411:2412:2313:2314:2315:2316:2317:2318:1819:18 20:18
Theuma 06:2407:2408:2409:2410:2411:2412:2313:2314:2315:2316:2317:2318:1819:18 20:18
Mattei 06:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2413:2414:2415:2416:2417:2418:1919:19 20:19
Alfredo 06:2607:2608:2609:2610:2611:2612:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2019:20 20:20
Diacono 06:2707:2708:2709:2710:2711:2712:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2019:20 20:20
Gwiedi 06:2807:2808:2809:2810:2811:2812:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2119:21 20:21
Wistin 06:2807:2808:2809:2810:2811:2812:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2119:21 20:21
Isqof 06:2907:2908:2909:2910:2911:2912:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2219:22 20:22
Rumana 06:3007:3008:3009:3010:3011:3012:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2319:23 20:23
Crieki 06:3107:3108:3109:3110:3111:3112:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2319:23 20:23
Paola More    06:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3013:3014:3015:3016:3017:3018:2419:24 20:24
Huxlief 06:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3013:3014:3015:3016:3017:3018:2419:24 20:24
Iz-Zejtun More    06:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3113:3114:3115:3116:3117:3118:2419:24 20:24
Girgor 06:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3113:3114:3115:3116:3117:3118:2419:24 20:24
Lawrenz 06:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3213:3214:3215:3216:3217:3218:2519:25 20:25
Butigieg 06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3313:3314:3315:3316:3317:3318:2619:26 20:26
President 06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3313:3314:3315:3316:3317:3318:2619:26 20:26
Anton 06:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3413:3414:3415:3416:3417:3418:2719:27 20:27
Bir id-Deheb More    06:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3513:3514:3515:3516:3517:3518:2819:28 20:28
Deheb 4 06:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3513:3514:3515:3516:3517:3518:2819:28 20:28
Haddiema 06:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3613:3614:3615:3616:3617:3618:2919:29 20:29
Iz-Zejtun More    06:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3713:3714:3715:3716:3717:3718:2919:29 20:29
Farrugia 06:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3713:3714:3715:3716:3717:3718:2919:29 20:29
Diacono 06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3019:30 20:30
Zejtun 06:4107:4108:4109:4110:4111:4112:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3119:31 20:31
Mater Dei More    05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:51
Sptar 3 05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:51
L-Imsida More    05:5306:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:53
Universita 4 05:5306:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:53
Hal Qormi More    05:5906:5907:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:59 19:59
Qaddisin 05:5906:5907:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:59 19:59
Il-Marsa More    06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Marsa Park & Ride 5 06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Qaddisin 06:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:01
Moro 06:0607:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Bacir 06:0707:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:06
Paola More    06:0807:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Addolorata 06:0807:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Lourdes 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:0915:0916:0917:0918:0919:09 20:09
Pjazza 06:1107:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Ipogew 06:1307:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:11
Hal Tarxien More    06:1407:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Neolitici 06:1407:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Tarxien 06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:13
Duttrina 06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:13
Kutnent 06:1607:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:14
Witja 06:1707:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:14
San Xmun 06:1807:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:15
Il-Fgura More    06:1807:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1615:1616:1617:1618:1619:16 20:16
1st Avenue 06:1807:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1615:1616:1617:1618:1619:16 20:16
Bulebel More    06:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:1715:1716:1717:1718:1719:17 20:17
Ghollieq 06:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:1715:1716:1717:1718:1719:17 20:17
Merhla 06:2207:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Iz-Zejtun More    06:2307:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:20
Theuma 06:2307:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:20
Mattei 06:2407:2408:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2115:2116:2117:2118:2119:21 20:21
Alfredo 06:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:22
Diacono 06:2607:2608:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:22
Gwiedi 06:2707:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2315:2316:2317:2318:2319:23 20:23
Wistin 06:2707:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2415:2416:2417:2418:2419:24 20:24
Isqof 06:2807:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
Rumana 06:2907:2908:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
Crieki 06:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:2615:2616:2617:2618:2619:26 20:26
Paola More    06:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:2715:2716:2717:2718:2719:27 20:27
Huxlief 06:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:2715:2716:2717:2718:2719:27 20:27
Iz-Zejtun More    06:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:2715:2716:2717:2718:2719:27 20:27
Girgor 06:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:2715:2716:2717:2718:2719:27 20:27
Lawrenz 06:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:2815:2816:2817:2818:2819:28 20:28
Butigieg 06:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:2915:2916:2917:2918:2919:29 20:29
President 06:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:30
Anton 06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3115:3116:3117:3118:3119:31 20:31
Bir id-Deheb More    06:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:32
Deheb 4 06:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:32
Haddiema 06:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:32
Iz-Zejtun More    06:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3315:3316:3317:3318:3319:33 20:33
Farrugia 06:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3315:3316:3317:3318:3319:33 20:33
Diacono 06:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3415:3416:3417:3418:3419:34 20:34
Zejtun 06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:35
Zejtun - Mater Dei 206
Iz-Zejtun More    07:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09
Zejtun 07:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09
Alfredo 07:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10
Mattei 07:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1019:10
Theuma 07:1208:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:11
Bulebel More    07:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1219:12
Merhla 07:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1219:12
Ghollieq 07:1508:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1319:13
Hal Tarxien More    07:1708:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1519:15
1st Avenue 07:1708:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1519:15
San Xmun 07:1908:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1619:16
Witja 07:2008:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1719:17
Kutnent 07:2008:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1719:17
Duttrina 07:2108:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:1819:18
Brittanja 07:2208:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:1919:19
Paola More    07:2408:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2019:20
Antnin 07:2408:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2019:20
Pjazza 07:2508:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2119:21
Paola 2 07:2608:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2119:21
Paule 07:2708:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2219:22
Lourdes 07:2808:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2319:23
Il-Marsa More    07:3108:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2519:25
Xwieni 07:3108:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2519:25
Ottoman 07:3208:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2619:26
Ceppuna 07:3408:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:2719:27
Marsa Park & Ride 6 07:3908:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3119:31
Qaddisin 07:4008:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3219:32
Is-Swatar More    07:5008:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:3719:37
Qroqq 5 07:5008:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:3719:37
L-Imsida More    07:5308:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:3819:38
Universita 1 07:5308:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:3819:38
Mater Dei More    07:5408:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:3919:39
Mater Dei 2 07:5408:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:3919:39
Sptar 1 07:5608:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4019:40
Iz-Zejtun More    07:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09
Zejtun 07:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09
Alfredo 07:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10
Mattei 07:1008:1009:1110:1111:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10
Theuma 07:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:11
Bulebel More    07:1208:1209:1310:1311:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12
Merhla 07:1208:1209:1310:1311:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12
Ghollieq 07:1308:1309:1510:1511:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:13
Hal Tarxien More    07:1508:1509:1710:1711:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15
1st Avenue 07:1508:1509:1710:1711:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15
San Xmun 07:1608:1609:1810:1811:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:16
Witja 07:1708:1709:1910:1911:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17
Kutnent 07:1708:1709:2010:2011:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17
Duttrina 07:1808:1809:2110:2111:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18
Brittanja 07:1908:1909:2210:2211:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19
Paola More    07:2008:2009:2310:2311:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Antnin 07:2008:2009:2310:2311:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Pjazza 07:2108:2109:2510:2511:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21
Paola 2 07:2108:2109:2610:2611:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21
Paule 07:2208:2209:2610:2611:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22
Lourdes 07:2308:2309:2710:2711:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:23
Il-Marsa More    07:2508:2509:3010:3011:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25
Xwieni 07:2508:2509:3010:3011:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25
Ottoman 07:2608:2609:3110:3111:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2619:26
Ceppuna 07:2708:2709:3310:3311:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27
Marsa Park & Ride 6 07:3108:3109:3810:3811:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3119:31
Qaddisin 07:3208:3209:3910:3911:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32
Is-Swatar More    07:3708:3709:4410:4611:3912:3913:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37
Qroqq 5 07:3708:3709:4410:4611:3912:3913:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37
L-Imsida More    07:3908:3909:4610:4811:4112:4113:3914:3915:3916:3917:3918:3919:39
Universita 1 07:3908:3909:4610:4811:4112:4113:3914:3915:3916:3917:3918:3919:39
Mater Dei More    07:4008:4009:4710:4911:4212:4213:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40
Mater Dei 2 07:4008:4009:4710:4911:4212:4213:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40
Sptar 1 07:4108:4109:4810:5011:4312:4313:4114:4115:4116:4117:4118:4119:41
Iz-Zejtun More    07:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09
Zejtun 07:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09
Alfredo 07:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09
Mattei 07:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10
Theuma 07:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:11
Bulebel More    07:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12
Merhla 07:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12
Ghollieq 07:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:13
Hal Tarxien More    07:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:14
1st Avenue 07:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:14
San Xmun 07:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15
Witja 07:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:16
Kutnent 07:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:16
Duttrina 07:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17
Brittanja 07:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18
Paola More    07:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19
Antnin 07:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19
Pjazza 07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Paola 2 07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Paule 07:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21
Lourdes 07:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21
Il-Marsa More    07:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:23
Xwieni 07:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:23
Ottoman 07:2408:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:24
Ceppuna 07:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25
Marsa Park & Ride 6 07:2908:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29
Qaddisin 07:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30
Is-Swatar More    07:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Qroqq 5 07:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
L-Imsida More    07:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36
Universita 1 07:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36
Mater Dei More    07:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37
Mater Dei 2 07:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37
Sptar 1 07:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38
Zejtun Diacono - Mater Dei 206
Iz-Zejtun More    04:5405:54
Diacono 04:5405:54
Gwiedi 04:5405:54
Wistin 04:5505:55
Isqof 04:5605:56
Rumana 04:5705:57
Crieki 04:5705:57
Paola More    04:5805:58
Huxlief 04:5805:58
Iz-Zejtun More    04:5905:59
Girgor 04:5905:59
Lawrenz 05:0006:00
Butigieg 05:0106:01
President 05:0106:01
Anton 05:0206:02
Bir id-Deheb More    05:0306:03
Deheb 4 05:0306:03
Haddiema 05:0406:04
Iz-Zejtun More    05:0506:05
Farrugia 05:0506:05
Zejtun 05:0606:06
Alfredo 05:0706:07
Mattei 05:0806:08
Theuma 05:0806:08
Bulebel More    05:1006:10
Merhla 05:1006:10
Ghollieq 05:1106:11
Hal Tarxien More    05:1306:13
1st Avenue 05:1306:13
San Xmun 05:1406:14
Witja 05:1506:15
Kutnent 05:1506:15
Duttrina 05:1606:16
Brittanja 05:1706:17
Paola More    05:1806:18
Antnin 05:1806:18
Pjazza 05:1906:19
Paola 2 05:2006:20
Paule 05:2106:21
Lourdes 05:2106:21
Il-Marsa More    05:2306:23
Xwieni 05:2306:23
Ottoman 05:2406:24
Ceppuna 05:2606:26
Marsa Park & Ride 6 05:2906:29
Qaddisin 05:3106:31
Is-Swatar More    05:3906:39
Qroqq 5 05:3906:39
L-Imsida More    05:4106:41
Universita 1 05:4106:41
Mater Dei More    05:4206:42
Mater Dei 2 05:4206:42
Sptar 1 05:4406:44
Iz-Zejtun More    04:5405:54
Diacono 04:5405:54
Gwiedi 04:5405:54
Wistin 04:5405:54
Isqof 04:5505:55
Rumana 04:5605:56
Crieki 04:5605:56
Paola More    04:5705:57
Huxlief 04:5705:57
Iz-Zejtun More    04:5705:57
Girgor 04:5705:57
Lawrenz 04:5805:58
Butigieg 04:5905:59
President 04:5905:59
Anton 05:0006:00
Bir id-Deheb More    05:0006:00
Deheb 4 05:0006:00
Haddiema 05:0106:01
Iz-Zejtun More    05:0106:01
Farrugia 05:0106:01
Zejtun 05:0206:02
Alfredo 05:0306:03
Mattei 05:0406:04
Theuma 05:0406:04
Bulebel More    05:0506:05
Merhla 05:0506:05
Ghollieq 05:0606:06
Hal Tarxien More    05:0706:07
1st Avenue 05:0706:07
San Xmun 05:0806:08
Witja 05:0806:08
Kutnent 05:0906:09
Duttrina 05:0906:09
Brittanja 05:1006:10
Paola More    05:1106:11
Antnin 05:1106:11
Pjazza 05:1106:11
Paola 2 05:1206:12
Paule 05:1206:12
Lourdes 05:1306:13
Il-Marsa More    05:1406:14
Xwieni 05:1406:14
Ottoman 05:1506:15
Ceppuna 05:1606:16
Marsa Park & Ride 6 05:1906:19
Qaddisin 05:2006:20
Is-Swatar More    05:2506:25
Qroqq 5 05:2506:25
L-Imsida More    05:2706:27
Universita 1 05:2706:27
Mater Dei More    05:2806:28
Mater Dei 2 05:2806:28
Sptar 1 05:2906:29