Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Zejtun 206
Mater Dei More    05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:51
Sptar 3 05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:51
L-Imsida More    05:5306:5607:5608:5609:5610:5511:5512:5513:5514:5415:5416:5417:5418:54 19:53
Universita 4 05:5306:5607:5608:5609:5610:5511:5512:5513:5514:5415:5416:5417:5418:54 19:53
Hal Qormi More    06:0207:1008:1009:1010:1011:0612:0613:0614:0615:0416:0417:0418:0419:04 20:02
Qaddisin 06:0207:1008:1009:1010:1011:0612:0613:0614:0615:0416:0417:0418:0419:04 20:02
Il-Marsa More    06:0307:1208:1209:1210:1211:0812:0813:0814:0815:0616:0617:0618:0619:06 20:03
Marsa Park & Ride 5 06:0307:1208:1209:1210:1211:0812:0813:0814:0815:0616:0617:0618:0619:06 20:03
Qaddisin 06:0407:1308:1309:1310:1411:1012:1013:1014:1015:0816:0817:0818:0719:07 20:04
Moro 06:0907:1808:1809:1810:1911:1512:1513:1514:1515:1316:1317:1318:1019:10 20:07
Bacir 06:1007:1908:1909:1910:2111:1712:1713:1714:1715:1516:1517:1518:1119:11 20:08
Paola More    06:1107:2008:2009:2010:2211:1812:1813:1814:1815:1616:1617:1618:1219:12 20:09
Addolorata 06:1107:2008:2009:2010:2211:1812:1813:1814:1815:1616:1617:1618:1219:12 20:09
Lourdes 06:1307:2208:2209:2210:2411:2012:2013:2014:2015:1816:1817:1818:1419:14 20:11
Pjazza 06:1407:2308:2309:2310:2611:2212:2213:2214:2215:2016:2017:2018:1519:15 20:12
Ipogew 06:1607:2508:2509:2510:2811:2412:2413:2414:2415:2216:2217:2218:1619:16 20:13
Hal Tarxien More    06:1707:2608:2609:2610:2911:2512:2513:2514:2515:2316:2317:2318:1719:17 20:14
Neolitici 06:1707:2608:2609:2610:2911:2512:2513:2514:2515:2316:2317:2318:1719:17 20:14
Tarxien 06:1807:2708:2709:2710:3111:2712:2713:2714:2715:2516:2517:2518:1819:18 20:15
Duttrina 06:1807:2708:2709:2710:3111:2712:2713:2714:2715:2516:2517:2518:1819:18 20:15
Kutnent 06:1907:2808:2809:2810:3211:2812:2813:2814:2815:2616:2617:2618:1919:19 20:16
Witja 06:2007:2908:2909:2910:3311:2912:2913:2914:2915:2716:2717:2718:1919:19 20:16
San Xmun 06:2107:3008:3009:3010:3411:3012:3013:3014:3015:2816:2817:2818:2019:20 20:17
Il-Fgura More    06:2107:3008:3009:3010:3511:3112:3113:3114:3115:2916:2917:2918:2119:21 20:18
1st Avenue 06:2107:3008:3009:3010:3511:3112:3113:3114:3115:2916:2917:2918:2119:21 20:18
Bulebel More    06:2307:3208:3209:3210:3711:3312:3313:3314:3315:3116:3117:3118:2219:22 20:19
Ghollieq 06:2307:3208:3209:3210:3711:3312:3313:3314:3315:3116:3117:3118:2219:22 20:19
Merhla 06:2507:3408:3409:3410:4011:3612:3613:3614:3615:3416:3417:3418:2419:24 20:21
Iz-Zejtun More    06:2607:3508:3509:3510:4111:3712:3713:3714:3715:3516:3517:3518:2519:25 20:22
Theuma 06:2607:3508:3509:3510:4111:3712:3713:3714:3715:3516:3517:3518:2519:25 20:22
Mattei 06:2707:3608:3609:3610:4211:3812:3813:3814:3815:3616:3617:3618:2519:25 20:22
Alfredo 06:2807:3708:3709:3710:4311:3912:3913:3914:3915:3716:3717:3718:2619:26 20:23
Diacono 06:2907:3808:3809:3810:4411:4012:4013:4014:4015:3816:3817:3818:2719:27 20:24
Gwiedi 06:3007:3908:3909:3910:4511:4112:4113:4114:4115:3916:3917:3918:2719:27 20:24
Wistin 06:3007:3908:3909:3910:4611:4212:4213:4214:4215:4016:4017:4018:2819:28 20:25
Isqof 06:3107:4008:4009:4010:4711:4312:4313:4314:4315:4116:4117:4118:2919:29 20:26
Rumana 06:3207:4108:4109:4110:4811:4412:4413:4414:4415:4216:4217:4218:2919:29 20:26
Crieki 06:3307:4208:4209:4210:4911:4512:4513:4514:4515:4316:4317:4318:3019:30 20:27
Paola More    06:3307:4208:4209:4210:5011:4612:4613:4614:4615:4416:4417:4418:3019:30 20:27
Huxlief 06:3307:4208:4209:4210:5011:4612:4613:4614:4615:4416:4417:4418:3019:30 20:27
Iz-Zejtun More    06:3407:4308:4309:4310:5111:4712:4713:4714:4715:4516:4517:4518:3119:31 20:28
Girgor 06:3407:4308:4309:4310:5111:4712:4713:4714:4715:4516:4517:4518:3119:31 20:28
Lawrenz 06:3507:4408:4409:4410:5311:4912:4913:4914:4915:4716:4717:4718:3219:32 20:29
Butigieg 06:3707:4608:4609:4610:5411:5012:5013:5014:5015:4816:4817:4818:3319:33 20:30
President 06:3707:4608:4609:4610:5511:5112:5113:5114:5115:4916:4917:4918:3319:33 20:30
Anton 06:3807:4708:4709:4710:5611:5212:5213:5214:5215:5016:5017:5018:3419:34 20:31
Bir id-Deheb More    06:3907:4808:4809:4810:5711:5312:5313:5314:5315:5116:5117:5118:3519:35 20:32
Deheb 4 06:3907:4808:4809:4810:5711:5312:5313:5314:5315:5116:5117:5118:3519:35 20:32
Haddiema 06:4007:4908:4909:4910:5811:5412:5413:5414:5415:5216:5217:5218:3519:35 20:32
Iz-Zejtun More    06:4107:5008:5009:5010:5911:5512:5513:5514:5515:5316:5317:5318:3619:36 20:33
Farrugia 06:4107:5008:5009:5010:5911:5512:5513:5514:5515:5316:5317:5318:3619:36 20:33
Diacono 06:4207:5108:5109:5111:0111:5712:5713:5714:5715:5516:5517:5518:3719:37 20:34
Zejtun 06:4307:5208:5209:5211:0211:5812:5813:5814:5815:5616:5617:5618:3819:38 20:35
Mater Dei More    05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:51
Sptar 3 05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:51
L-Imsida More    05:5306:5307:5308:5309:5510:5511:5512:5513:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:53
Universita 4 05:5306:5307:5308:5309:5510:5511:5512:5513:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:53
Hal Qormi More    06:0107:0108:0109:0110:0811:0812:0813:0814:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Qaddisin 06:0107:0108:0109:0110:0811:0812:0813:0814:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Il-Marsa More    06:0207:0208:0209:0210:1011:1012:1013:1014:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:01
Marsa Park & Ride 5 06:0207:0208:0209:0210:1011:1012:1013:1014:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:01
Qaddisin 06:0307:0308:0409:0410:1211:1212:1213:1114:0215:0216:0217:0218:0219:02 20:02
Moro 06:0607:0608:0909:0910:1711:1712:1713:1614:0715:0716:0517:0418:0419:04 20:04
Bacir 06:0707:0708:1109:1110:1911:1912:1913:1814:0915:0916:0617:0518:0519:05 20:05
Paola More    06:0807:0808:1209:1210:2011:2012:2013:1914:1015:1016:0717:0618:0619:06 20:06
Addolorata 06:0807:0808:1209:1210:2011:2012:2013:1914:1015:1016:0717:0618:0619:06 20:06
Lourdes 06:0907:0908:1409:1410:2211:2212:2213:2114:1215:1216:0817:0718:0719:07 20:07
Pjazza 06:1007:1008:1609:1610:2411:2412:2413:2314:1415:1416:1017:0818:0819:08 20:08
Ipogew 06:1107:1108:1809:1810:2611:2612:2613:2414:1515:1516:1117:0918:0919:09 20:09
Hal Tarxien More    06:1207:1208:1909:1910:2711:2712:2713:2514:1615:1616:1117:0918:0919:09 20:09
Neolitici 06:1207:1208:1909:1910:2711:2712:2713:2514:1615:1616:1117:0918:0919:09 20:09
Tarxien 06:1307:1308:2109:2110:2911:2912:2913:2714:1815:1816:1217:1018:1019:10 20:10
Duttrina 06:1307:1308:2109:2110:2911:2912:2913:2714:1815:1816:1317:1018:1019:10 20:10
Kutnent 06:1407:1408:2209:2210:3011:3012:3013:2814:1915:1916:1317:1118:1119:11 20:11
Witja 06:1407:1408:2309:2310:3111:3112:3113:2914:2015:2016:1417:1118:1119:11 20:11
San Xmun 06:1507:1508:2409:2410:3211:3212:3213:3014:2115:2116:1417:1218:1219:12 20:12
Il-Fgura More    06:1607:1608:2509:2510:3311:3312:3313:3114:2215:2216:1517:1218:1219:12 20:12
1st Avenue 06:1607:1608:2509:2510:3311:3312:3313:3114:2215:2216:1517:1218:1219:12 20:12
Bulebel More    06:1707:1708:2709:2710:3511:3512:3513:3314:2415:2416:1617:1318:1319:13 20:13
Ghollieq 06:1707:1708:2709:2710:3511:3512:3513:3314:2415:2416:1617:1318:1319:13 20:13
Merhla 06:1807:1808:3009:3010:3811:3812:3813:3514:2615:2616:1817:1518:1519:15 20:15
Iz-Zejtun More    06:1907:1908:3109:3110:3911:3912:3913:3614:2715:2716:1917:1518:1519:15 20:15
Theuma 06:1907:1908:3109:3110:3911:3912:3913:3614:2715:2716:1917:1518:1519:15 20:15
Mattei 06:2007:2008:3209:3210:4011:4012:4013:3714:2815:2816:2017:1618:1619:16 20:16
Alfredo 06:2107:2108:3309:3310:4111:4112:4113:3814:2915:2916:2017:1618:1619:16 20:16
Diacono 06:2107:2108:3409:3410:4211:4212:4213:3914:3015:3016:2117:1718:1719:17 20:17
Gwiedi 06:2207:2208:3509:3510:4311:4312:4313:4014:3115:3116:2117:1718:1719:17 20:17
Wistin 06:2207:2208:3609:3610:4411:4412:4413:4114:3215:3216:2217:1818:1819:18 20:18
Isqof 06:2307:2308:3709:3710:4511:4512:4513:4214:3315:3316:2317:1818:1819:18 20:18
Rumana 06:2407:2408:3809:3810:4611:4612:4613:4314:3415:3416:2317:1918:1919:19 20:19
Crieki 06:2407:2408:3909:3910:4711:4712:4713:4314:3415:3416:2417:1918:1919:19 20:19
Paola More    06:2507:2508:4009:4010:4811:4812:4813:4414:3515:3516:2417:2018:2019:20 20:20
Huxlief 06:2507:2508:4009:4010:4811:4812:4813:4414:3515:3516:2417:2018:2019:20 20:20
Iz-Zejtun More    06:2507:2508:4109:4110:4911:4912:4913:4514:3615:3616:2517:2018:2019:20 20:20
Girgor 06:2507:2508:4109:4110:4911:4912:4913:4514:3615:3616:2517:2018:2019:20 20:20
Lawrenz 06:2607:2608:4309:4310:5111:5112:5113:4614:3715:3716:2617:2118:2119:21 20:21
Butigieg 06:2707:2708:4409:4410:5211:5212:5213:4814:3915:3916:2717:2218:2219:22 20:22
President 06:2707:2708:4509:4510:5311:5312:5313:4814:3915:3916:2717:2218:2219:22 20:22
Anton 06:2807:2808:4609:4610:5411:5412:5413:4914:4015:4016:2817:2318:2319:23 20:23
Bir id-Deheb More    06:2907:2908:4709:4710:5511:5512:5513:5114:4215:4216:2917:2318:2319:23 20:23
Deheb 4 06:2907:2908:4709:4710:5511:5512:5513:5114:4215:4216:2917:2318:2319:23 20:23
Haddiema 06:3007:3008:4809:4810:5611:5612:5613:5214:4315:4316:2917:2418:2419:24 20:24
Iz-Zejtun More    06:3007:3008:4909:4910:5711:5712:5713:5314:4415:4416:3017:2418:2419:24 20:24
Farrugia 06:3007:3008:4909:4910:5711:5712:5713:5314:4415:4416:3017:2418:2419:24 20:24
Diacono 06:3107:3108:5109:5110:5911:5912:5913:5414:4515:4516:3117:2518:2519:25 20:25
Zejtun 06:3207:3208:5209:5211:0012:0013:0013:5514:4615:4616:3217:2618:2619:26 20:26
Mater Dei More    05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:51
Sptar 3 05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:51
L-Imsida More    05:5306:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:53
Universita 4 05:5306:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:53
Hal Qormi More    05:5906:5907:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:59 19:59
Qaddisin 05:5906:5907:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:59 19:59
Il-Marsa More    06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Marsa Park & Ride 5 06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Qaddisin 06:0007:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0018:0019:00 20:00
Moro 06:0307:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0318:0319:03 20:03
Bacir 06:0407:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0318:0319:03 20:03
Paola More    06:0407:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0418:0419:04 20:04
Addolorata 06:0407:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0418:0419:04 20:04
Lourdes 06:0507:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0518:0519:05 20:05
Pjazza 06:0607:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0518:0519:05 20:05
Ipogew 06:0707:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:0618:0619:06 20:06
Hal Tarxien More    06:0707:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:0718:0719:07 20:07
Neolitici 06:0707:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:0718:0719:07 20:07
Tarxien 06:0807:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:0718:0719:07 20:07
Duttrina 06:0807:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:0718:0719:07 20:07
Kutnent 06:0907:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:0818:0819:08 20:08
Witja 06:0907:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:0818:0819:08 20:08
San Xmun 06:0907:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:0918:0919:09 20:09
Il-Fgura More    06:1007:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:0918:0919:09 20:09
1st Avenue 06:1007:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:0918:0919:09 20:09
Bulebel More    06:1107:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1018:1019:10 20:10
Ghollieq 06:1107:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1018:1019:10 20:10
Merhla 06:1207:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1118:1119:11 20:11
Iz-Zejtun More    06:1307:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1118:1119:11 20:11
Theuma 06:1307:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1118:1119:11 20:11
Mattei 06:1307:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1218:1219:12 20:12
Alfredo 06:1307:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:1218:1219:12 20:12
Diacono 06:1407:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:1318:1319:13 20:13
Gwiedi 06:1407:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:1318:1319:13 20:13
Wistin 06:1507:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:1318:1319:13 20:13
Isqof 06:1507:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:1418:1419:14 20:14
Rumana 06:1607:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:1418:1419:14 20:14
Crieki 06:1607:2408:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:1518:1519:15 20:15
Paola More    06:1707:2408:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:1518:1519:15 20:15
Huxlief 06:1707:2408:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:1518:1519:15 20:15
Iz-Zejtun More    06:1707:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:1518:1519:15 20:15
Girgor 06:1707:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:1518:1519:15 20:15
Lawrenz 06:1807:2608:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:1618:1619:16 20:16
Butigieg 06:1807:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:1718:1719:17 20:17
President 06:1907:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:1718:1719:17 20:17
Anton 06:1907:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:1718:1719:17 20:17
Bir id-Deheb More    06:2007:2908:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:1818:1819:18 20:18
Deheb 4 06:2007:2908:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:1818:1819:18 20:18
Haddiema 06:2007:2908:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:1818:1819:18 20:18
Iz-Zejtun More    06:2107:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:1918:1919:19 20:19
Farrugia 06:2107:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:1918:1919:19 20:19
Diacono 06:2107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:1918:1919:19 20:19
Zejtun 06:2207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:2018:2019:20 20:20
Zejtun - Mater Dei 206
Iz-Zejtun More    07:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09
Zejtun 07:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09
Alfredo 07:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10
Mattei 07:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:10
Theuma 07:1208:1209:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:11
Bulebel More    07:1308:1309:1310:1311:1312:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12
Merhla 07:1308:1309:1310:1311:1312:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12
Ghollieq 07:1608:1609:1510:1511:1512:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:13
Hal Tarxien More    07:1808:1809:1710:1711:1712:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:15
1st Avenue 07:1808:1809:1710:1711:1712:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:15
San Xmun 07:1908:1909:1810:1811:1812:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:16
Witja 07:2008:2009:1910:1911:1912:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:16
Kutnent 07:2108:2109:1910:1911:1912:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:17
Duttrina 07:2208:2209:2010:2011:2012:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:17
Brittanja 07:2308:2309:2110:2111:2112:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:18
Paola More    07:2508:2509:2310:2311:2312:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:19
Antnin 07:2508:2509:2310:2311:2312:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:19
Pjazza 07:2608:2609:2410:2411:2412:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:20
Paola 2 07:2708:2709:2510:2511:2512:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:21
Paule 07:2808:2809:2610:2611:2612:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:21
Lourdes 07:2908:2909:2710:2711:2712:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:22
Il-Marsa More    07:3208:3209:2910:2911:2912:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2619:24
Xwieni 07:3208:3209:2910:2911:2912:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2619:24
Ottoman 07:3408:3409:3010:3011:3012:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:25
Ceppuna 07:3508:3509:3210:3211:3212:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:26
Marsa Park & Ride 6 07:4108:4109:3710:3711:3712:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3319:30
Qaddisin 07:4208:4209:3810:3811:3812:3413:3414:3415:3416:3417:3418:3419:31
Is-Swatar More    07:5208:5209:4810:4711:4712:4313:4314:4115:4116:4117:4118:4119:36
Qroqq 5 07:5208:5209:4810:4711:4712:4313:4314:4115:4116:4117:4118:4119:36
L-Imsida More    07:5508:5509:5110:4911:4912:4513:4514:4315:4316:4317:4318:4319:38
Universita 1 07:5508:5509:5110:4911:4912:4513:4514:4315:4316:4317:4318:4319:38
Mater Dei More    07:5608:5609:5210:5011:5012:4613:4614:4415:4416:4417:4418:4419:39
Mater Dei 2 07:5608:5609:5210:5011:5012:4613:4614:4415:4416:4417:4418:4419:39
Sptar 1 07:5808:5809:5410:5211:5212:4813:4814:4515:4516:4517:4518:4519:40
Iz-Zejtun More    07:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09
Zejtun 07:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09
Alfredo 07:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:0915:0916:1017:1018:1019:10
Mattei 07:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10
Theuma 07:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1015:1016:1117:1118:1119:11
Bulebel More    07:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1115:1116:1217:1218:1219:12
Merhla 07:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1115:1116:1217:1218:1219:12
Ghollieq 07:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:13
Hal Tarxien More    07:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1415:1416:1517:1518:1519:15
1st Avenue 07:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1415:1416:1517:1518:1519:15
San Xmun 07:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1515:1516:1617:1618:1619:16
Witja 07:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1515:1516:1717:1718:1719:17
Kutnent 07:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1615:1616:1717:1718:1719:17
Duttrina 07:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1715:1716:1817:1818:1819:18
Brittanja 07:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1715:1716:1917:1918:1919:19
Paola More    07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:1815:1816:2017:2018:2019:20
Antnin 07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:1815:1816:2017:2018:2019:20
Pjazza 07:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:1915:1916:2117:2118:2119:21
Paola 2 07:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2015:2016:2117:2118:2119:21
Paule 07:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2015:2016:2217:2218:2219:22
Lourdes 07:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2115:2116:2317:2318:2319:23
Il-Marsa More    07:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2315:2316:2517:2518:2519:25
Xwieni 07:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2315:2316:2517:2518:2519:25
Ottoman 07:2608:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2315:2316:2617:2618:2619:26
Ceppuna 07:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2515:2516:2717:2718:2719:27
Marsa Park & Ride 6 07:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:2815:2816:3117:3118:3119:31
Qaddisin 07:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:2915:2916:3217:3218:3219:32
Is-Swatar More    07:3708:3709:3710:3711:4012:4013:4014:3415:3416:3717:3718:3719:37
Qroqq 5 07:3708:3709:3710:3711:4012:4013:4014:3415:3416:3717:3718:3719:37
L-Imsida More    07:3908:3909:3910:3911:4212:4213:4214:3615:3616:3917:3918:3919:39
Universita 1 07:3908:3909:3910:3911:4212:4213:4214:3615:3616:3917:3918:3919:39
Mater Dei More    07:4008:4009:4010:4011:4312:4313:4314:3715:3716:4017:4018:4019:40
Mater Dei 2 07:4008:4009:4010:4011:4312:4313:4314:3715:3716:4017:4018:4019:40
Sptar 1 07:4108:4109:4110:4111:4512:4513:4514:3815:3816:4117:4118:4119:41
Iz-Zejtun More    07:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09
Zejtun 07:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09
Alfredo 07:0908:0909:0910:1011:1012:1013:0914:0915:1016:1017:1018:1019:10
Mattei 07:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10
Theuma 07:1008:1009:1010:1111:1112:1113:1014:1015:1116:1117:1118:1119:11
Bulebel More    07:1108:1109:1110:1211:1212:1213:1114:1115:1216:1217:1218:1219:12
Merhla 07:1108:1109:1110:1211:1212:1213:1114:1115:1216:1217:1218:1219:12
Ghollieq 07:1308:1309:1310:1411:1412:1413:1214:1215:1316:1317:1318:1319:13
Hal Tarxien More    07:1408:1409:1410:1511:1512:1513:1414:1415:1516:1517:1518:1519:15
1st Avenue 07:1408:1409:1410:1511:1512:1513:1414:1415:1516:1517:1518:1519:15
San Xmun 07:1508:1509:1510:1611:1612:1613:1414:1415:1616:1617:1618:1619:16
Witja 07:1508:1509:1510:1711:1712:1713:1514:1515:1716:1717:1718:1719:17
Kutnent 07:1608:1609:1610:1711:1712:1713:1514:1515:1716:1717:1718:1719:17
Duttrina 07:1608:1609:1610:1811:1812:1813:1614:1615:1816:1817:1818:1819:18
Brittanja 07:1708:1709:1710:1911:1912:1913:1614:1615:1916:1917:1918:1919:19
Paola More    07:1808:1809:1810:2011:2012:2013:1714:1715:2016:2017:2018:2019:20
Antnin 07:1808:1809:1810:2011:2012:2013:1714:1715:2016:2017:2018:2019:20
Pjazza 07:1808:1809:1810:2111:2112:2113:1814:1815:2116:2117:2118:2119:21
Paola 2 07:1908:1909:1910:2211:2212:2213:1914:1915:2116:2117:2118:2119:21
Paule 07:2008:2009:2010:2311:2312:2313:1914:1915:2216:2217:2218:2219:22
Lourdes 07:2008:2009:2010:2311:2312:2313:2014:2015:2316:2317:2318:2319:23
Il-Marsa More    07:2208:2209:2210:2611:2612:2613:2114:2115:2516:2517:2518:2519:25
Xwieni 07:2208:2209:2210:2611:2612:2613:2114:2115:2516:2517:2518:2519:25
Ottoman 07:2308:2309:2310:2711:2712:2713:2214:2215:2616:2617:2618:2619:26
Ceppuna 07:2408:2409:2410:2811:2812:2813:2314:2315:2716:2717:2718:2719:27
Marsa Park & Ride 6 07:2708:2709:2710:3211:3212:3213:2614:2615:3116:3117:3118:3119:31
Qaddisin 07:2808:2809:2810:3311:3312:3313:2714:2715:3216:3217:3218:3219:32
Is-Swatar More    07:3308:3309:3310:3811:3812:3813:3214:3215:3716:3717:3718:3719:37
Qroqq 5 07:3308:3309:3310:3811:3812:3813:3214:3215:3716:3717:3718:3719:37
L-Imsida More    07:3508:3509:3510:4011:4012:4013:3414:3415:3916:3917:3918:3919:39
Universita 1 07:3508:3509:3510:4011:4012:4013:3414:3415:3916:3917:3918:3919:39
Mater Dei More    07:3608:3609:3610:4111:4112:4113:3514:3515:4016:4017:4018:4019:40
Mater Dei 2 07:3608:3609:3610:4111:4112:4113:3514:3515:4016:4017:4018:4019:40
Sptar 1 07:3708:3709:3710:4211:4212:4213:3614:3615:4116:4117:4118:4119:41
Zejtun Diacono - Mater Dei 206
Iz-Zejtun More    04:5405:54
Diacono 04:5405:54
Gwiedi 04:5405:54
Wistin 04:5505:55
Isqof 04:5605:56
Rumana 04:5705:57
Crieki 04:5705:57
Paola More    04:5805:58
Huxlief 04:5805:58
Iz-Zejtun More    04:5905:59
Girgor 04:5905:59
Lawrenz 05:0006:00
Butigieg 05:0106:01
President 05:0106:01
Anton 05:0206:02
Bir id-Deheb More    05:0306:03
Deheb 4 05:0306:03
Haddiema 05:0406:04
Iz-Zejtun More    05:0506:05
Farrugia 05:0506:05
Zejtun 05:0606:06
Alfredo 05:0706:07
Mattei 05:0806:08
Theuma 05:0906:09
Bulebel More    05:1006:10
Merhla 05:1006:10
Ghollieq 05:1106:11
Hal Tarxien More    05:1306:13
1st Avenue 05:1306:13
San Xmun 05:1406:14
Witja 05:1506:15
Kutnent 05:1506:15
Duttrina 05:1606:16
Brittanja 05:1706:17
Paola More    05:1806:18
Antnin 05:1806:18
Pjazza 05:1906:19
Paola 2 05:2006:20
Paule 05:2106:21
Lourdes 05:2106:21
Il-Marsa More    05:2306:23
Xwieni 05:2306:23
Ottoman 05:2506:25
Ceppuna 05:2606:26
Marsa Park & Ride 6 05:3006:30
Qaddisin 05:3106:31
Is-Swatar More    05:3906:39
Qroqq 5 05:3906:39
L-Imsida More    05:4106:41
Universita 1 05:4106:41
Mater Dei More    05:4206:42
Mater Dei 2 05:4206:42
Sptar 1 05:4406:44
Iz-Zejtun More    04:5405:54
Diacono 04:5405:54
Gwiedi 04:5405:54
Wistin 04:5505:55
Isqof 04:5505:55
Rumana 04:5605:56
Crieki 04:5705:57
Paola More    04:5705:57
Huxlief 04:5705:57
Iz-Zejtun More    04:5805:58
Girgor 04:5805:58
Lawrenz 04:5905:59
Butigieg 05:0006:00
President 05:0006:00
Anton 05:0106:01
Bir id-Deheb More    05:0206:02
Deheb 4 05:0206:02
Haddiema 05:0206:02
Iz-Zejtun More    05:0306:03
Farrugia 05:0306:03
Zejtun 05:0406:04
Alfredo 05:0506:05
Mattei 05:0606:06
Theuma 05:0706:07
Bulebel More    05:0806:08
Merhla 05:0806:08
Ghollieq 05:0906:09
Hal Tarxien More    05:1006:10
1st Avenue 05:1006:10
San Xmun 05:1106:11
Witja 05:1206:12
Kutnent 05:1206:12
Duttrina 05:1306:13
Brittanja 05:1406:14
Paola More    05:1506:15
Antnin 05:1506:15
Pjazza 05:1606:16
Paola 2 05:1606:16
Paule 05:1706:17
Lourdes 05:1706:17
Il-Marsa More    05:1906:19
Xwieni 05:1906:19
Ottoman 05:2006:20
Ceppuna 05:2106:21
Marsa Park & Ride 6 05:2406:24
Qaddisin 05:2606:26
Is-Swatar More    05:3306:33
Qroqq 5 05:3306:33
L-Imsida More    05:3506:35
Universita 1 05:3506:35
Mater Dei More    05:3606:36
Mater Dei 2 05:3606:36
Sptar 1 05:3706:37
Iz-Zejtun More    04:5405:54
Diacono 04:5405:54
Gwiedi 04:5405:54
Wistin 04:5505:55
Isqof 04:5505:55
Rumana 04:5605:56
Crieki 04:5605:56
Paola More    04:5705:57
Huxlief 04:5705:57
Iz-Zejtun More    04:5805:58
Girgor 04:5805:58
Lawrenz 04:5805:58
Butigieg 04:5905:59
President 05:0006:00
Anton 05:0006:00
Bir id-Deheb More    05:0106:01
Deheb 4 05:0106:01
Haddiema 05:0206:02
Iz-Zejtun More    05:0206:02
Farrugia 05:0206:02
Zejtun 05:0306:03
Alfredo 05:0406:04
Mattei 05:0506:05
Theuma 05:0506:05
Bulebel More    05:0606:06
Merhla 05:0606:06
Ghollieq 05:0806:08
Hal Tarxien More    05:0906:09
1st Avenue 05:0906:09
San Xmun 05:1006:10
Witja 05:1006:10
Kutnent 05:1106:11
Duttrina 05:1106:11
Brittanja 05:1206:12
Paola More    05:1306:13
Antnin 05:1306:13
Pjazza 05:1306:13
Paola 2 05:1406:14
Paule 05:1506:15
Lourdes 05:1506:15
Il-Marsa More    05:1706:17
Xwieni 05:1706:17
Ottoman 05:1806:18
Ceppuna 05:1906:19
Marsa Park & Ride 6 05:2206:22
Qaddisin 05:2306:23
Is-Swatar More    05:2906:29
Qroqq 5 05:2906:29
L-Imsida More    05:3106:31
Universita 1 05:3106:31
Mater Dei More    05:3206:32
Mater Dei 2 05:3206:32
Sptar 1 05:3306:33