Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Mqabba 117
Mater Dei More    06:05 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05
Sptar 3 06:05 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05
L-Imsida More    06:08 07:08 08:08 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:08
Universita 4 06:08 07:08 08:08 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:08
Hal Qormi More    06:18 07:18 08:18 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18
Qaddisin 06:18 07:18 08:18 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18
Il-Marsa More    06:20 07:20 08:20 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20
Marsa Park & Ride 2 06:20 07:20 08:20 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20
San Vincenz/Luqa More    06:24 07:24 08:23 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:20 15:24 16:24 17:24 18:23 19:23 20:23
Ingieret 06:24 07:24 08:23 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:20 15:24 16:24 17:24 18:23 19:23 20:23
Hal Farrug More    06:25 07:25 08:24 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:21 15:25 16:25 17:25 18:24 19:24 20:24
Farrug 06:25 07:25 08:24 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:21 15:25 16:25 17:25 18:24 19:24 20:24
Duca 06:25 07:25 08:25 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:25 16:25 17:25 18:24 19:24 20:24
Schinas 06:26 07:26 08:26 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:26 16:26 17:26 18:25 19:25 20:25
Hal Luqa More    06:27 07:27 08:26 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:23 15:27 16:27 17:27 18:26 19:26 20:26
Tumas 06:27 07:27 08:26 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:23 15:27 16:27 17:27 18:26 19:26 20:26
Azzopardi 06:28 07:28 08:27 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:27 16:28 17:28 18:27 19:27 20:27
Mitjar 06:29 07:29 08:28 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:25 15:29 16:29 17:29 18:28 19:28 20:28
Avjazzjoni 06:31 07:31 08:30 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:30 16:31 17:31 18:29 19:29 20:29
Airport 3 06:34 07:34 08:33 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:33 16:34 17:34 18:32 19:32 20:32
Cintra 06:36 07:36 08:35 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:35 16:36 17:36 18:33 19:33 20:33
Hal Kirkop More    06:38 07:38 08:37 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:37 16:38 17:38 18:35 19:35 20:35
Mina 06:38 07:38 08:37 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:37 16:38 17:38 18:35 19:35 20:35
Menhir 06:39 07:39 08:37 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:34 15:38 16:39 17:39 18:36 19:36 20:36
Ghasel 06:40 07:40 08:38 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:35 15:39 16:40 17:40 18:36 19:36 20:36
Kirkop 06:40 07:40 08:38 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:35 15:39 16:40 17:40 18:37 19:37 20:37
Karwija 06:41 07:41 08:39 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:36 15:40 16:41 17:41 18:38 19:38 20:38
Artillerija 06:41 07:41 08:39 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:36 15:40 16:41 17:41 18:38 19:38 20:38
Hal Safi More    06:42 07:42 08:40 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:37 15:41 16:42 17:42 18:39 19:39 20:39
Benedittu 06:42 07:42 08:40 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:37 15:41 16:42 17:42 18:39 19:39 20:39
Midri 06:43 07:43 08:41 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:38 15:42 16:43 17:43 18:40 19:40 20:40
Punici 06:44 07:44 08:42 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:39 15:43 16:44 17:44 18:40 19:40 20:40
Pastorale 06:44 07:44 08:42 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:39 15:43 16:44 17:44 18:40 19:40 20:40
Soru 06:45 07:45 08:42 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:39 15:43 16:45 17:45 18:41 19:41 20:41
Hajt 06:46 07:46 08:43 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:40 15:44 16:46 17:46 18:41 19:41 20:41
Iz-Zurrieq More    06:46 07:46 08:44 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:41 15:45 16:46 17:46 18:42 19:42 20:42
Xarolla 06:46 07:46 08:44 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:41 15:45 16:46 17:46 18:42 19:42 20:42
Martin 06:47 07:47 08:45 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:42 15:46 16:47 17:47 18:43 19:43 20:43
Filfla 06:48 07:48 08:46 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:43 15:47 16:48 17:48 18:44 19:44 20:44
Bubaqra 06:49 07:49 08:46 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:43 15:47 16:49 17:49 18:44 19:44 20:44
Luq 06:50 07:50 08:47 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:44 15:48 16:50 17:50 18:45 19:45 20:45
Callus 06:51 07:51 08:48 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:45 15:49 16:51 17:51 18:46 19:46 20:46
Piano 06:52 07:52 08:49 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:46 15:50 16:52 17:52 18:46 19:46 20:46
Filippu 06:52 07:52 08:49 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:47 15:51 16:52 17:52 18:47 19:47 20:47
Inglott 06:53 07:53 08:50 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:47 15:51 16:53 17:53 18:48 19:48 20:48
Saydon 06:54 07:54 08:51 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:48 15:52 16:54 17:54 18:48 19:48 20:48
Zurrieq 06:54 07:54 08:51 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:48 15:52 16:54 17:54 18:49 19:49 20:49
Formosa 06:56 07:56 08:52 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:50 15:54 16:56 17:56 18:50 19:50 20:50
Kangu 06:56 07:56 08:53 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:50 15:54 16:56 17:56 18:50 19:50 20:50
Sardin 06:57 07:57 08:54 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:51 15:55 16:57 17:57 18:51 19:51 20:51
Nigret 06:58 07:58 08:54 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:52 15:56 16:58 17:58 18:51 19:51 20:51
Gibjun 06:59 07:59 08:55 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:53 15:57 16:59 17:59 18:52 19:52 20:52
Franzina 07:00 08:00 08:56 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:53 15:57 17:00 18:00 18:53 19:53 20:53
Gibjun 07:01 08:01 08:57 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:54 15:58 17:01 18:01 18:54 19:54 20:54
Nigret 07:02 08:02 08:58 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:55 15:59 17:02 18:02 18:55 19:55 20:55
Kangu 07:03 08:03 08:59 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:57 16:01 17:03 18:03 18:56 19:56 20:56
Formosa 07:04 08:04 09:00 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:57 16:01 17:04 18:04 18:57 19:57 20:57
Glud 07:04 08:04 09:00 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:58 16:02 17:04 18:04 18:57 19:57 20:57
Il-Qrendi More    07:07 08:07 09:03 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 15:01 16:05 17:07 18:07 18:59 19:59 20:59
Kartaginizi 07:07 08:07 09:03 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 15:01 16:05 17:07 18:07 18:59 19:59 20:59
Chircop 07:08 08:08 09:03 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 15:01 16:05 17:08 18:08 19:00 20:00 21:00
Qrendi 07:09 08:09 09:04 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:02 16:06 17:09 18:09 19:01 20:01 21:01
Chircop 07:09 08:09 09:05 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:03 16:07 17:09 18:09 19:01 20:01 21:01
Kartaginizi 07:10 08:10 09:05 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:03 16:07 17:10 18:10 19:02 20:02 21:02
Tempesta 07:11 08:11 09:06 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:04 16:08 17:11 18:11 19:03 20:03 21:03
L-Imqabba More    07:12 08:12 09:07 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:05 16:09 17:12 18:12 19:04 20:04 21:04
Saljutura 07:12 08:12 09:07 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:05 16:09 17:12 18:12 19:04 20:04 21:04
Mentna 07:13 08:13 09:08 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:06 16:10 17:13 18:13 19:04 20:04 21:04
Hagra 07:13 08:13 09:08 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:06 16:10 17:13 18:13 19:04 20:04 21:04
Gilju 07:14 08:14 09:09 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:07 16:11 17:14 18:14 19:05 20:05 21:05
Bazilju 07:15 08:15 09:10 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:08 16:12 17:15 18:15 19:06 20:06 21:06
Mater Dei More    06:05 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05
Sptar 3 06:05 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05
L-Imsida More    06:07 07:07 08:07 09:07 10:08 11:08 12:08 13:08 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:07
Universita 4 06:07 07:07 08:07 09:07 10:08 11:08 12:08 13:08 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:07
Hal Qormi More    06:13 07:13 08:13 09:13 10:18 11:18 12:18 13:18 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13
Qaddisin 06:13 07:13 08:13 09:13 10:18 11:18 12:18 13:18 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13
Il-Marsa More    06:14 07:14 08:14 09:14 10:19 11:19 12:19 13:19 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:14
Marsa Park & Ride 2 06:14 07:14 08:14 09:14 10:19 11:19 12:19 13:19 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:14
San Vincenz/Luqa More    06:18 07:18 08:18 09:18 10:23 11:23 12:23 13:23 14:18 15:18 16:18 17:18 18:17 19:17 20:17
Ingieret 06:18 07:18 08:18 09:18 10:23 11:23 12:23 13:23 14:18 15:18 16:18 17:18 18:17 19:17 20:17
Hal Farrug More    06:19 07:19 08:19 09:19 10:24 11:24 12:24 13:24 14:19 15:19 16:19 17:19 18:18 19:18 20:18
Farrug 06:19 07:19 08:19 09:19 10:24 11:24 12:24 13:24 14:19 15:19 16:19 17:19 18:18 19:18 20:18
Duca 06:19 07:19 08:19 09:19 10:24 11:24 12:24 13:24 14:19 15:19 16:19 17:19 18:18 19:18 20:18
Schinas 06:20 07:20 08:20 09:20 10:25 11:25 12:25 13:25 14:20 15:20 16:20 17:20 18:19 19:19 20:19
Hal Luqa More    06:21 07:21 08:21 09:21 10:26 11:26 12:26 13:26 14:21 15:21 16:21 17:21 18:20 19:20 20:20
Tumas 06:21 07:21 08:21 09:21 10:26 11:26 12:26 13:26 14:21 15:21 16:21 17:21 18:20 19:20 20:20
Azzopardi 06:21 07:21 08:21 09:21 10:26 11:26 12:26 13:26 14:21 15:22 16:22 17:22 18:21 19:21 20:21
Mitjar 06:23 07:23 08:23 09:23 10:28 11:28 12:28 13:28 14:23 15:23 16:23 17:23 18:22 19:22 20:22
Avjazzjoni 06:24 07:24 08:24 09:24 10:29 11:29 12:29 13:29 14:24 15:25 16:25 17:25 18:24 19:24 20:24
Airport 3 06:27 07:27 08:27 09:27 10:32 11:32 12:32 13:32 14:27 15:28 16:28 17:28 18:26 19:26 20:26
Cintra 06:29 07:29 08:29 09:29 10:34 11:34 12:34 13:34 14:29 15:30 16:30 17:30 18:28 19:28 20:28
Hal Kirkop More    06:31 07:31 08:31 09:31 10:36 11:36 12:36 13:36 14:31 15:32 16:32 17:32 18:30 19:30 20:30
Mina 06:31 07:31 08:31 09:31 10:36 11:36 12:36 13:36 14:31 15:32 16:32 17:32 18:30 19:30 20:30
Menhir 06:32 07:32 08:32 09:32 10:37 11:37 12:37 13:37 14:32 15:33 16:33 17:33 18:31 19:31 20:31
Ghasel 06:33 07:33 08:33 09:33 10:38 11:38 12:38 13:38 14:33 15:34 16:34 17:34 18:31 19:31 20:31
Kirkop 06:33 07:33 08:33 09:33 10:38 11:38 12:38 13:38 14:33 15:34 16:34 17:34 18:32 19:32 20:32
Karwija 06:34 07:34 08:34 09:34 10:39 11:39 12:39 13:39 14:34 15:35 16:35 17:35 18:32 19:32 20:32
Artillerija 06:34 07:34 08:34 09:34 10:39 11:39 12:39 13:39 14:34 15:35 16:35 17:35 18:33 19:33 20:33
Hal Safi More    06:35 07:35 08:35 09:35 10:40 11:40 12:40 13:40 14:35 15:36 16:36 17:36 18:33 19:33 20:33
Benedittu 06:35 07:35 08:35 09:35 10:40 11:40 12:40 13:40 14:35 15:36 16:36 17:36 18:33 19:33 20:33
Midri 06:36 07:36 08:36 09:36 10:41 11:41 12:41 13:41 14:36 15:37 16:37 17:37 18:34 19:34 20:34
Punici 06:37 07:37 08:37 09:37 10:42 11:42 12:42 13:42 14:37 15:38 16:38 17:38 18:35 19:35 20:35
Pastorale 06:37 07:37 08:37 09:37 10:42 11:42 12:42 13:42 14:37 15:38 16:38 17:38 18:35 19:35 20:35
Soru 06:37 07:37 08:37 09:37 10:42 11:42 12:42 13:42 14:37 15:39 16:39 17:39 18:35 19:35 20:35
Hajt 06:38 07:38 08:38 09:38 10:43 11:43 12:43 13:43 14:38 15:40 16:40 17:40 18:36 19:36 20:36
Iz-Zurrieq More    06:39 07:39 08:39 09:39 10:44 11:44 12:44 13:44 14:39 15:40 16:40 17:40 18:37 19:37 20:37
Xarolla 06:39 07:39 08:39 09:39 10:44 11:44 12:44 13:44 14:39 15:40 16:40 17:40 18:37 19:37 20:37
Martin 06:40 07:40 08:40 09:40 10:45 11:45 12:45 13:45 14:40 15:41 16:41 17:41 18:38 19:38 20:38
Filfla 06:41 07:41 08:41 09:41 10:46 11:46 12:46 13:46 14:41 15:42 16:42 17:42 18:39 19:39 20:39
Bubaqra 06:41 07:41 08:41 09:41 10:46 11:46 12:46 13:46 14:41 15:43 16:43 17:43 18:39 19:39 20:39
Luq 06:42 07:42 08:42 09:42 10:47 11:47 12:47 13:47 14:42 15:44 16:44 17:44 18:40 19:40 20:40
Callus 06:43 07:43 08:43 09:43 10:48 11:48 12:48 13:48 14:43 15:45 16:45 17:45 18:41 19:41 20:41
Piano 06:44 07:44 08:44 09:44 10:49 11:49 12:49 13:49 14:44 15:46 16:46 17:46 18:41 19:41 20:41
Filippu 06:45 07:45 08:45 09:45 10:50 11:50 12:50 13:50 14:45 15:46 16:46 17:46 18:42 19:42 20:42
Inglott 06:45 07:45 08:45 09:45 10:50 11:50 12:50 13:50 14:45 15:47 16:47 17:47 18:43 19:43 20:43
Saydon 06:46 07:46 08:46 09:46 10:51 11:51 12:51 13:51 14:46 15:48 16:48 17:48 18:43 19:43 20:43
Zurrieq 06:46 07:46 08:46 09:46 10:51 11:51 12:51 13:51 14:46 15:48 16:48 17:48 18:44 19:44 20:44
Formosa 06:48 07:48 08:48 09:48 10:53 11:53 12:53 13:53 14:48 15:50 16:50 17:50 18:45 19:45 20:45
Kangu 06:48 07:48 08:48 09:48 10:53 11:53 12:53 13:53 14:48 15:50 16:50 17:50 18:46 19:46 20:46
Sardin 06:49 07:49 08:49 09:49 10:54 11:54 12:54 13:54 14:49 15:51 16:51 17:51 18:46 19:46 20:46
Nigret 06:50 07:50 08:50 09:50 10:55 11:55 12:55 13:55 14:50 15:52 16:52 17:52 18:47 19:47 20:47
Gibjun 06:51 07:51 08:51 09:51 10:56 11:56 12:56 13:56 14:51 15:53 16:53 17:53 18:48 19:48 20:48
Franzina 06:51 07:51 08:51 09:51 10:56 11:56 12:56 13:56 14:51 15:54 16:54 17:54 18:48 19:48 20:48
Gibjun 06:52 07:52 08:52 09:52 10:57 11:57 12:57 13:57 14:52 15:55 16:55 17:55 18:49 19:49 20:49
Nigret 06:53 07:53 08:53 09:53 10:58 11:58 12:58 13:58 14:53 15:56 16:56 17:56 18:50 19:50 20:50
Kangu 06:55 07:55 08:55 09:55 11:00 12:00 13:00 14:00 14:55 15:57 16:57 17:57 18:52 19:52 20:52
Formosa 06:55 07:55 08:55 09:55 11:00 12:00 13:00 14:00 14:55 15:58 16:58 17:58 18:52 19:52 20:52
Glud 06:56 07:56 08:56 09:56 11:01 12:01 13:01 14:01 14:56 15:58 16:58 17:58 18:53 19:53 20:53
Il-Qrendi More    06:59 07:59 08:59 09:59 11:04 12:04 13:04 14:04 14:59 16:01 17:01 18:01 18:55 19:55 20:55
Kartaginizi 06:59 07:59 08:59 09:59 11:04 12:04 13:04 14:04 14:59 16:01 17:01 18:01 18:55 19:55 20:55
Chircop 06:59 07:59 08:59 09:59 11:04 12:04 13:04 14:04 14:59 16:02 17:02 18:02 18:56 19:56 20:56
Qrendi 07:00 08:00 09:00 10:00 11:05 12:05 13:05 14:05 15:00 16:03 17:03 18:03 18:56 19:56 20:56
Chircop 07:01 08:01 09:01 10:01 11:06 12:06 13:06 14:06 15:01 16:03 17:03 18:03 18:57 19:57 20:57
Kartaginizi 07:01 08:01 09:01 10:01 11:06 12:06 13:06 14:06 15:01 16:04 17:04 18:04 18:58 19:58 20:58
Tempesta 07:02 08:02 09:02 10:02 11:07 12:07 13:07 14:07 15:02 16:05 17:05 18:05 18:58 19:58 20:58
L-Imqabba More    07:03 08:03 09:03 10:03 11:08 12:08 13:08 14:08 15:03 16:06 17:06 18:06 19:00 20:00 21:00
Saljutura 07:03 08:03 09:03 10:03 11:08 12:08 13:08 14:08 15:03 16:06 17:06 18:06 19:00 20:00 21:00
Mentna 07:04 08:04 09:04 10:04 11:09 12:09 13:09 14:09 15:04 16:07 17:07 18:07 19:00 20:00 21:00
Hagra 07:04 08:04 09:04 10:04 11:09 12:09 13:09 14:09 15:04 16:07 17:07 18:07 19:00 20:00 21:00
Gilju 07:05 08:05 09:05 10:05 11:10 12:10 13:10 14:10 15:05 16:08 17:08 18:08 19:01 20:01 21:01
Bazilju 07:06 08:06 09:06 10:06 11:11 12:11 13:11 14:11 15:06 16:09 17:09 18:09 19:02 20:02 21:02
Mater Dei More    06:05 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05
Sptar 3 06:05 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05
L-Imsida More    06:07 07:07 08:07 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:07
Universita 4 06:07 07:07 08:07 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:07
Hal Qormi More    06:13 07:13 08:13 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13
Qaddisin 06:13 07:13 08:13 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13
Il-Marsa More    06:14 07:14 08:14 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:14
Marsa Park & Ride 2 06:14 07:14 08:14 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:14
San Vincenz/Luqa More    06:17 07:18 08:18 09:18 10:18 11:18 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:17
Ingieret 06:17 07:18 08:18 09:18 10:18 11:18 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:17
Hal Farrug More    06:18 07:19 08:19 09:19 10:19 11:19 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18
Farrug 06:18 07:19 08:19 09:19 10:19 11:19 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18
Duca 06:18 07:19 08:19 09:19 10:19 11:19 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18
Schinas 06:19 07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:19
Hal Luqa More    06:20 07:21 08:21 09:21 10:21 11:21 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20
Tumas 06:20 07:21 08:21 09:21 10:21 11:21 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20
Azzopardi 06:20 07:22 08:22 09:22 10:22 11:22 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20
Mitjar 06:21 07:23 08:23 09:23 10:23 11:23 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:21
Avjazzjoni 06:23 07:25 08:25 09:25 10:25 11:25 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23
Airport 3 06:25 07:27 08:27 09:27 10:27 11:27 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:25
Cintra 06:27 07:29 08:29 09:29 10:29 11:29 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27
Hal Kirkop More    06:29 07:32 08:32 09:32 10:32 11:32 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:29
Mina 06:29 07:32 08:32 09:32 10:32 11:32 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:29
Menhir 06:30 07:32 08:32 09:32 10:32 11:32 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30
Ghasel 06:30 07:33 08:33 09:33 10:33 11:33 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30
Kirkop 06:31 07:34 08:34 09:34 10:34 11:34 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31
Karwija 06:31 07:34 08:34 09:34 10:34 11:34 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31
Artillerija 06:32 07:35 08:35 09:35 10:35 11:35 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32
Hal Safi More    06:32 07:36 08:36 09:36 10:36 11:36 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32
Benedittu 06:32 07:36 08:36 09:36 10:36 11:36 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32
Midri 06:33 07:37 08:37 09:37 10:37 11:37 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33
Punici 06:33 07:37 08:37 09:37 10:37 11:37 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33
Pastorale 06:34 07:37 08:37 09:37 10:37 11:37 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:34
Soru 06:34 07:38 08:38 09:38 10:38 11:38 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:34
Hajt 06:35 07:39 08:39 09:39 10:39 11:39 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35
Iz-Zurrieq More    06:35 07:39 08:39 09:39 10:39 11:39 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35
Xarolla 06:35 07:39 08:39 09:39 10:39 11:39 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35
Martin 06:36 07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36 20:36
Filfla 06:37 07:41 08:41 09:41 10:41 11:41 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37 20:37
Bubaqra 06:38 07:42 08:42 09:42 10:42 11:42 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:38
Luq 06:38 07:42 08:42 09:42 10:42 11:42 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:38
Callus 06:39 07:44 08:44 09:44 10:44 11:44 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39 20:39
Piano 06:40 07:44 08:44 09:44 10:44 11:44 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:40
Filippu 06:40 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:40
Inglott 06:41 07:46 08:46 09:46 10:46 11:46 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41 20:41
Saydon 06:41 07:46 08:46 09:46 10:46 11:46 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41 20:41
Zurrieq 06:42 07:47 08:47 09:47 10:47 11:47 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 20:42
Formosa 06:43 07:48 08:48 09:48 10:48 11:48 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43 20:43
Kangu 06:44 07:49 08:49 09:49 10:49 11:49 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44 20:44
Sardin 06:44 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44 20:44
Nigret 06:45 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45
Gibjun 06:46 07:51 08:51 09:51 10:51 11:51 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46 20:46
Franzina 06:46 07:52 08:52 09:52 10:52 11:52 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46 20:46
Gibjun 06:47 07:53 08:53 09:53 10:53 11:53 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47 20:47
Nigret 06:48 07:54 08:54 09:54 10:54 11:54 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48 20:48
Kangu 06:49 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49 20:49
Formosa 06:50 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:50
Glud 06:50 07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:50
Il-Qrendi More    06:52 07:59 08:59 09:59 10:59 11:59 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52 19:52 20:52
Kartaginizi 06:52 07:59 08:59 09:59 10:59 11:59 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52 19:52 20:52
Chircop 06:53 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53 20:53
Qrendi 06:54 08:01 09:01 10:01 11:01 12:01 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:54 20:54
Chircop 06:54 08:02 09:02 10:02 11:02 12:02 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:54 20:54
Kartaginizi 06:55 08:02 09:02 10:02 11:02 12:02 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55
Tempesta 06:56 08:03 09:03 10:03 11:03 12:03 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56 20:56
L-Imqabba More    06:57 08:04 09:04 10:04 11:04 12:04 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57 20:57
Saljutura 06:57 08:04 09:04 10:04 11:04 12:04 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57 20:57
Mentna 06:57 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57 20:57
Hagra 06:57 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57 20:57
Gilju 06:58 08:06 09:06 10:06 11:06 12:06 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58 20:58
Bazilju 06:59 08:07 09:07 10:07 11:07 12:07 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59 20:59
Mqabba - Mater Dei 117
L-Imqabba More    04:50 06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Bazilju 04:50 06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Konvoj 04:51 06:01 07:01 08:01 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Saljutura 04:51 06:02 07:02 08:02 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01
Il-Qrendi More    04:52 06:03 07:03 08:03 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02
Tempesta 04:52 06:03 07:03 08:03 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02
Kartaginizi 04:53 06:04 07:04 08:04 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:02
Chircop 04:54 06:05 07:05 08:05 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:03
Qrendi 04:54 06:05 07:05 08:05 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:03
Chircop 04:55 06:06 07:06 08:06 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:04
Kartaginizi 04:56 06:07 07:07 08:07 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05
Iz-Zurrieq More    04:58 06:10 07:10 08:10 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:07
Glud 04:58 06:10 07:10 08:10 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:07
Formosa 04:59 06:11 07:11 08:11 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:07
Kangu 04:59 06:11 07:11 08:11 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:07
Sardin 05:00 06:12 07:12 08:12 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:08
Nigret 05:00 06:13 07:13 08:13 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:08
Gibjun 05:01 06:14 07:14 08:14 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:09
Franzina 05:02 06:15 07:15 08:15 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:10
Gibjun 05:03 06:16 07:16 08:16 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:10
Nigret 05:03 06:17 07:17 08:17 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:11
Kangu 05:05 06:19 07:19 08:19 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:12
Formosa 05:05 06:19 07:19 08:19 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:13
Zurrieq 05:06 06:21 07:21 08:21 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:14
Saydon 05:07 06:21 07:21 08:21 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:14
Inglott 05:07 06:22 07:22 08:22 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:14
Filippu 05:08 06:22 07:22 08:22 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:15
Piano 05:09 06:23 07:23 08:23 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:15
Callus 05:09 06:24 07:24 08:24 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:16
Roncali 05:10 06:25 07:25 08:25 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:16
Luq 05:10 06:26 07:26 08:26 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:17
Bubaqra 05:11 06:26 07:26 08:26 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:17
Filfla 05:11 06:27 07:27 08:27 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:18
Martin 05:12 06:28 07:28 08:28 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:18
Klementina 05:13 06:29 07:29 08:29 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:19
Hal Safi More    05:14 06:30 07:30 08:30 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:20
Hajt 05:14 06:30 07:30 08:30 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:20
Soru 05:15 06:31 07:31 08:31 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:20
Punici 05:15 06:31 07:31 08:31 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:21
Midri 05:15 06:32 07:32 08:32 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:21
Isfar 05:16 06:33 07:33 08:33 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:22
Hal Kirkop More    05:16 06:33 07:33 08:33 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:22
Benedittu 05:16 06:33 07:33 08:33 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:22
Artillerija 05:17 06:34 07:34 08:34 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:22
Karwija 05:18 06:35 07:35 08:35 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:23
Kirkop 05:18 06:35 07:35 08:35 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:23
Cremona 05:19 06:36 07:36 08:36 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:24
Barrieri 05:19 06:37 07:37 08:37 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:24
Menhir 05:20 06:37 07:37 08:37 09:29 10:29