Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Mqabba 117
Mater Dei More    06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Sptar 3 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
L-Imsida More    06:0807:1008:1009:1010:1011:0912:0913:0914:0915:0816:0817:0818:0819:08 20:08
Universita 4 06:0807:1008:1009:1010:1011:0912:0913:0914:0915:0816:0817:0818:0819:08 20:08
Hal Qormi More    06:1607:2408:2409:2410:2411:2012:2013:2014:2015:1816:1817:1818:1819:18 20:16
Qaddisin 06:1607:2408:2409:2410:2411:2012:2013:2014:2015:1816:1817:1818:1819:18 20:16
Il-Marsa More    06:1707:2608:2609:2610:2611:2212:2213:2214:2215:2016:2017:2018:2019:20 20:17
Marsa Park & Ride 2 06:1707:2608:2609:2610:2611:2212:2213:2214:2215:2016:2017:2018:2019:20 20:17
San Vincenz/Luqa More    06:2007:2908:2909:2910:3011:2612:2613:2614:2615:2416:2417:2418:2419:23 20:20
Ingieret 06:2007:2908:2909:2910:3011:2612:2613:2614:2615:2416:2417:2418:2419:23 20:20
Hal Farrug More    06:2107:3008:3009:3010:3111:2712:2713:2714:2715:2516:2517:2518:2519:24 20:21
Farrug 06:2107:3008:3009:3010:3111:2712:2713:2714:2715:2516:2517:2518:2519:24 20:21
Schinas 06:2307:3208:3209:3210:3311:2912:2913:2914:2915:2716:2717:2718:2719:25 20:22
Hal Luqa More    06:2307:3208:3209:3210:3411:3012:3013:3014:3015:2816:2817:2818:2819:26 20:23
Tumas 06:2307:3208:3209:3210:3411:3012:3013:3014:3015:2816:2817:2818:2819:26 20:23
Azzopardi 06:2407:3308:3309:3310:3511:3112:3113:3114:3115:2916:2917:2918:2919:26 20:23
Mitjar 06:2507:3408:3409:3410:3611:3212:3213:3214:3215:3016:3017:3018:3019:27 20:24
Avjazzjoni 06:2707:3608:3609:3610:3811:3412:3413:3414:3415:3216:3217:3218:3219:29 20:26
Airport 3 06:2907:3808:3809:3810:4111:3712:3713:3714:3715:3516:3517:3518:3519:31 20:28
Cintra 06:3107:4008:4009:4010:4411:4012:4013:4014:4015:3816:3817:3818:3819:33 20:30
Hal Kirkop More    06:3307:4208:4209:4210:4611:4212:4213:4214:4215:4016:4017:4018:4019:34 20:31
Mina 06:3307:4208:4209:4210:4611:4212:4213:4214:4215:4016:4017:4018:4019:34 20:31
Menhir 06:3407:4308:4309:4310:4711:4312:4313:4314:4315:4116:4117:4118:4119:35 20:32
Ghasel 06:3407:4308:4309:4310:4711:4312:4313:4314:4315:4116:4117:4118:4119:35 20:32
Kirkop 06:3507:4408:4409:4410:4811:4412:4413:4414:4415:4216:4217:4218:4219:36 20:33
Karwija 06:3507:4408:4409:4410:4911:4512:4513:4514:4515:4316:4317:4318:4319:36 20:33
Artillerija 06:3607:4508:4509:4510:4911:4512:4513:4514:4515:4316:4317:4318:4319:37 20:34
Hal Safi More    06:3607:4508:4509:4510:5011:4612:4613:4614:4615:4416:4417:4418:4419:37 20:34
Benedittu 06:3607:4508:4509:4510:5011:4612:4613:4614:4615:4416:4417:4418:4419:37 20:34
Midri 06:3707:4608:4609:4610:5111:4712:4713:4714:4715:4516:4517:4518:4519:38 20:35
Punici 06:3807:4708:4709:4710:5211:4812:4813:4814:4815:4616:4617:4618:4619:38 20:35
Pastorale 06:3807:4708:4709:4710:5211:4812:4813:4814:4815:4616:4617:4618:4619:39 20:36
Soru 06:3807:4708:4709:4710:5211:4812:4813:4814:4815:4616:4617:4618:4619:39 20:36
Hajt 06:3907:4808:4809:4810:5311:4912:4913:4914:4915:4716:4717:4718:4719:40 20:37
Iz-Zurrieq More    06:4007:4908:4909:4910:5411:5012:5013:5014:5015:4816:4817:4818:4819:40 20:37
Xarolla 06:4007:4908:4909:4910:5411:5012:5013:5014:5015:4816:4817:4818:4819:40 20:37
Martin 06:4007:4908:4909:4910:5511:5112:5113:5114:5115:4916:4917:4918:4919:41 20:38
Filfla 06:4107:5008:5009:5010:5611:5212:5213:5214:5215:5016:5017:5018:5019:42 20:39
Bubaqra 06:4207:5108:5109:5110:5711:5312:5313:5314:5315:5116:5117:5118:5119:42 20:39
Luq 06:4207:5108:5109:5110:5811:5412:5413:5414:5415:5216:5217:5218:5219:43 20:40
Roncali 06:4307:5208:5209:5210:5811:5412:5413:5414:5415:5216:5217:5218:5219:43 20:40
Callus 06:4307:5208:5209:5210:5911:5512:5513:5514:5515:5316:5317:5318:5319:44 20:41
Piano 06:4407:5308:5309:5311:0011:5612:5613:5614:5615:5416:5417:5418:5419:44 20:41
Filippu 06:4507:5408:5409:5411:0011:5612:5613:5614:5615:5416:5417:5418:5419:45 20:42
Inglott 06:4607:5508:5509:5511:0111:5712:5713:5714:5715:5516:5517:5518:5519:45 20:42
Saydon 06:4607:5508:5509:5511:0211:5812:5813:5814:5815:5616:5617:5618:5619:46 20:43
Zurrieq 06:4607:5508:5509:5511:0211:5812:5813:5814:5815:5616:5617:5618:5619:46 20:43
Formosa 06:4807:5708:5709:5711:0412:0013:0014:0015:0015:5816:5817:5818:5819:47 20:44
Kangu 06:4807:5708:5709:5711:0512:0113:0114:0115:0115:5916:5917:5918:5919:48 20:45
Sardin 06:4907:5808:5809:5811:0512:0113:0114:0115:0115:5916:5917:5918:5919:48 20:45
Nigret 06:4907:5808:5809:5811:0612:0213:0214:0215:0216:0017:0018:0019:0019:49 20:46
Gibjun 06:5007:5908:5909:5911:0712:0313:0314:0315:0316:0117:0118:0119:0119:50 20:47
Franzina 06:5108:0009:0010:0011:0812:0413:0414:0415:0416:0217:0218:0219:0219:50 20:47
Gibjun 06:5208:0109:0110:0111:0912:0513:0514:0515:0516:0317:0318:0319:0319:51 20:48
Nigret 06:5308:0209:0210:0211:1012:0613:0614:0615:0616:0417:0418:0419:0419:52 20:49
Kangu 06:5408:0309:0310:0311:1212:0813:0814:0815:0816:0617:0618:0619:0619:53 20:50
Formosa 06:5408:0309:0310:0311:1212:0813:0814:0815:0816:0617:0618:0619:0619:53 20:50
Glud 06:5508:0409:0410:0411:1312:0913:0914:0915:0916:0717:0718:0719:0719:54 20:51
Il-Qrendi More    06:5708:0609:0610:0611:1612:1213:1214:1215:1216:1017:1018:1019:1019:56 20:53
Kartaginizi 06:5708:0609:0610:0611:1612:1213:1214:1215:1216:1017:1018:1019:1019:56 20:53
Chircop 06:5808:0709:0710:0711:1712:1313:1314:1315:1316:1117:1118:1119:1119:56 20:53
Qrendi 06:5808:0709:0710:0711:1712:1313:1314:1315:1316:1117:1118:1119:1119:57 20:54
Chircop 06:5908:0809:0810:0811:1812:1413:1414:1415:1416:1217:1218:1219:1219:58 20:55
Kartaginizi 07:0008:0909:0910:0911:1912:1513:1514:1515:1516:1317:1318:1319:1319:58 20:55
Tempesta 07:0108:1009:1010:1011:2012:1613:1614:1615:1616:1417:1418:1419:1419:59 20:56
L-Imqabba More    07:0208:1109:1110:1111:2112:1713:1714:1715:1716:1517:1518:1519:1520:00 20:57
Saljutura 07:0208:1109:1110:1111:2112:1713:1714:1715:1716:1517:1518:1519:1520:00 20:57
Mentna 07:0208:1109:1110:1111:2212:1813:1814:1815:1816:1617:1618:1619:1620:00 20:57
Hagra 07:0208:1109:1110:1111:2212:1813:1814:1815:1816:1617:1618:1619:1620:01 20:58
Gilju 07:0308:1209:1210:1211:2312:1913:1914:1915:1916:1717:1718:1719:1720:01 20:58
Bazilju 07:0408:1309:1310:1311:2412:2013:2014:2015:2016:1817:1818:1819:1820:02 20:59
Mater Dei More    06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Sptar 3 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
L-Imsida More    06:0707:0708:0709:0910:0911:0912:0913:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Universita 4 06:0707:0708:0709:0910:0911:0912:0913:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Hal Qormi More    06:1507:1508:1509:2210:2211:2212:2213:1414:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:14
Qaddisin 06:1507:1508:1509:2210:2211:2212:2213:1414:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:14
Il-Marsa More    06:1607:1608:1609:2410:2411:2412:2413:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:15
Marsa Park & Ride 2 06:1607:1608:1609:2410:2411:2412:2413:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:15
San Vincenz/Luqa More    06:1907:1908:1909:2710:2711:2712:2713:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:18
Ingieret 06:1907:1908:1909:2710:2711:2712:2713:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:18
Hal Farrug More    06:1907:1908:2009:2810:2811:2812:2813:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Farrug 06:1907:1908:2009:2810:2811:2812:2813:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Schinas 06:2107:2108:2209:3010:3011:3012:3013:2114:2115:2116:2117:2018:2019:20 20:20
Hal Luqa More    06:2107:2108:2309:3110:3111:3112:3113:2214:2215:2216:2217:2118:2119:21 20:21
Tumas 06:2107:2108:2309:3110:3111:3112:3113:2214:2215:2216:2217:2118:2119:21 20:21
Azzopardi 06:2207:2208:2409:3210:3211:3212:3213:2314:2315:2316:2317:2218:2219:22 20:22
Mitjar 06:2307:2308:2509:3310:3311:3312:3313:2414:2415:2416:2417:2318:2319:23 20:23
Avjazzjoni 06:2407:2408:2709:3510:3511:3512:3513:2614:2615:2616:2617:2418:2419:24 20:24
Airport 3 06:2607:2608:2909:3710:3711:3712:3713:2814:2815:2816:2817:2618:2619:26 20:26
Cintra 06:2807:2808:3109:3910:3911:3912:3913:3014:3015:3016:3017:2818:2819:28 20:28
Hal Kirkop More    06:2907:2908:3309:4110:4111:4112:4113:3214:3215:3216:3217:3018:3019:30 20:30
Mina 06:2907:2908:3309:4110:4111:4112:4113:3214:3215:3216:3217:3018:3019:30 20:30
Menhir 06:3007:3008:3409:4210:4211:4212:4213:3314:3315:3316:3317:3018:3019:30 20:30
Ghasel 06:3107:3108:3409:4210:4211:4212:4213:3314:3315:3316:3317:3118:3119:31 20:31
Kirkop 06:3107:3108:3509:4310:4311:4312:4313:3414:3415:3416:3417:3118:3119:31 20:31
Karwija 06:3207:3208:3609:4410:4411:4412:4413:3514:3515:3516:3517:3218:3219:32 20:32
Artillerija 06:3207:3208:3609:4410:4411:4412:4413:3514:3515:3516:3517:3218:3219:32 20:32
Hal Safi More    06:3207:3208:3709:4510:4511:4512:4513:3614:3615:3616:3617:3318:3319:33 20:33
Benedittu 06:3207:3208:3709:4510:4511:4512:4513:3614:3615:3616:3617:3318:3319:33 20:33
Midri 06:3307:3308:3809:4610:4611:4612:4613:3714:3715:3716:3717:3418:3419:34 20:34
Punici 06:3407:3408:3809:4610:4611:4612:4613:3714:3715:3716:3717:3418:3419:34 20:34
Pastorale 06:3407:3408:3809:4610:4611:4612:4613:3714:3715:3716:3717:3418:3419:34 20:34
Soru 06:3407:3408:3909:4710:4711:4712:4713:3814:3815:3816:3817:3418:3419:34 20:34
Hajt 06:3507:3508:4009:4810:4811:4812:4813:3914:3915:3916:3917:3518:3519:35 20:35
Iz-Zurrieq More    06:3507:3508:4009:4810:4811:4812:4813:3914:3915:3916:3917:3618:3619:36 20:36
Xarolla 06:3507:3508:4009:4810:4811:4812:4813:3914:3915:3916:3917:3618:3619:36 20:36
Martin 06:3607:3608:4109:4910:4911:4912:4913:4014:4015:4016:4017:3618:3619:36 20:36
Filfla 06:3707:3708:4209:5010:5011:5012:5013:4114:4115:4116:4117:3718:3719:37 20:37
Bubaqra 06:3707:3708:4309:5110:5111:5112:5113:4214:4215:4216:4217:3818:3819:38 20:38
Luq 06:3807:3808:4309:5110:5111:5112:5113:4214:4215:4216:4217:3818:3819:38 20:38
Roncali 06:3807:3808:4409:5210:5211:5212:5213:4314:4315:4316:4317:3918:3919:39 20:39
Callus 06:3807:3808:4409:5210:5211:5212:5213:4314:4315:4316:4317:3918:3919:39 20:39
Piano 06:3907:3908:4509:5310:5311:5312:5313:4414:4415:4416:4417:4018:4019:40 20:40
Filippu 06:4007:4008:4609:5410:5411:5412:5413:4514:4515:4516:4517:4018:4019:40 20:40
Inglott 06:4007:4008:4609:5410:5411:5412:5413:4514:4515:4516:4517:4118:4119:41 20:41
Saydon 06:4107:4108:4709:5510:5511:5512:5513:4614:4615:4616:4617:4118:4119:41 20:41
Zurrieq 06:4107:4108:4709:5510:5511:5512:5513:4614:4615:4616:4617:4218:4219:42 20:42
Formosa 06:4207:4208:4909:5710:5711:5712:5713:4814:4815:4816:4817:4318:4319:43 20:43
Kangu 06:4207:4208:4909:5710:5711:5712:5713:4814:4815:4816:4817:4318:4319:43 20:43
Sardin 06:4307:4308:5009:5810:5811:5812:5813:4914:4915:4916:4917:4418:4419:44 20:44
Nigret 06:4307:4308:5009:5810:5811:5812:5813:4914:4915:4916:4917:4418:4419:44 20:44
Gibjun 06:4407:4408:5109:5910:5911:5912:5913:5014:5015:5016:5017:4518:4519:45 20:45
Franzina 06:4507:4508:5210:0011:0012:0013:0013:5114:5115:5116:5117:4618:4619:46 20:46
Gibjun 06:4507:4508:5310:0111:0112:0113:0113:5214:5215:5216:5217:4718:4719:47 20:47
Nigret 06:4607:4608:5410:0211:0212:0213:0213:5314:5315:5316:5317:4818:4819:48 20:48
Kangu 06:4707:4708:5510:0311:0312:0313:0313:5414:5415:5416:5417:4918:4919:49 20:49
Formosa 06:4807:4808:5610:0411:0412:0413:0413:5514:5515:5516:5517:4918:4919:49 20:49
Glud 06:4807:4808:5610:0411:0412:0413:0413:5514:5515:5516:5517:5018:5019:50 20:50
Il-Qrendi More    06:5007:5008:5910:0711:0712:0713:0713:5814:5815:5816:5817:5218:5219:52 20:52
Kartaginizi 06:5007:5008:5910:0711:0712:0713:0713:5814:5815:5816:5817:5218:5219:52 20:52
Chircop 06:5107:5108:5910:0711:0712:0713:0713:5814:5815:5816:5817:5218:5219:52 20:52
Qrendi 06:5107:5109:0010:0811:0812:0813:0813:5914:5915:5916:5917:5318:5319:53 20:53
Chircop 06:5207:5209:0110:0911:0912:0913:0914:0015:0016:0017:0017:5418:5419:54 20:54
Kartaginizi 06:5207:5209:0110:0911:0912:0913:0914:0015:0016:0017:0017:5418:5419:54 20:54
Tempesta 06:5307:5309:0210:1011:1012:1013:1014:0115:0116:0117:0117:5518:5519:55 20:55
L-Imqabba More    06:5407:5409:0310:1111:1112:1113:1114:0215:0216:0217:0217:5618:5619:56 20:56
Saljutura 06:5407:5409:0310:1111:1112:1113:1114:0215:0216:0217:0217:5618:5619:56 20:56
Mentna 06:5407:5409:0410:1211:1212:1213:1214:0315:0316:0317:0317:5618:5619:56 20:56
Hagra 06:5507:5509:0410:1211:1212:1213:1214:0315:0316:0317:0317:5718:5719:57 20:57
Gilju 06:5507:5509:0510:1311:1312:1313:1314:0415:0416:0417:0417:5718:5719:57 20:57
Bazilju 06:5607:5609:0610:1411:1412:1413:1414:0515:0516:0517:0517:5818:5819:58 20:58
Mater Dei More    06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Sptar 3 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
L-Imsida More    06:0707:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Universita 4 06:0707:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Hal Qormi More    06:1307:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:13
Qaddisin 06:1307:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:13
Il-Marsa More    06:1407:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:14
Marsa Park & Ride 2 06:1407:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:14
San Vincenz/Luqa More    06:1707:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17 20:17
Ingieret 06:1707:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17 20:17
Hal Farrug More    06:1707:1708:1709:1710:1711:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:18
Farrug 06:1707:1708:1709:1710:1711:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:18
Schinas 06:1907:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Hal Luqa More    06:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:20
Tumas 06:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:20
Azzopardi 06:2007:2008:2009:2010:2011:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21 20:21
Mitjar 06:2107:2108:2109:2110:2111:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:22
Avjazzjoni 06:2307:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:23 20:23
Airport 3 06:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
Cintra 06:2607:2608:2609:2610:2611:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27 20:27
Hal Kirkop More    06:2807:2808:2809:2810:2811:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29 20:29
Mina 06:2807:2808:2809:2810:2811:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29 20:29
Menhir 06:2807:2808:2809:2810:2811:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29 20:29
Ghasel 06:2907:2908:2909:2910:2911:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:30
Kirkop 06:2907:2908:2909:2910:2911:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:30
Karwija 06:3007:3008:3009:3010:3011:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3119:31 20:31
Artillerija 06:3007:3008:3009:3010:3011:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3119:31 20:31
Hal Safi More    06:3107:3108:3109:3110:3111:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:32
Benedittu 06:3107:3108:3109:3110:3111:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:32
Midri 06:3207:3208:3209:3210:3211:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3319:33 20:33
Punici 06:3207:3208:3209:3210:3211:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3319:33 20:33
Pastorale 06:3207:3208:3209:3210:3211:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3319:33 20:33
Soru 06:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3319:33 20:33
Hajt 06:3307:3308:3309:3310:3311:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:3419:34 20:34
Iz-Zurrieq More    06:3407:3408:3409:3410:3411:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:35
Xarolla 06:3407:3408:3409:3410:3411:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:35
Martin 06:3407:3408:3409:3410:3411:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:35
Filfla 06:3507:3508:3509:3510:3511:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36 20:36
Bubaqra 06:3607:3608:3609:3610:3611:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:37
Luq 06:3607:3608:3609:3610:3611:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:37
Roncali 06:3707:3708:3709:3710:3711:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38 20:38
Callus 06:3707:3708:3709:3710:3711:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38 20:38
Piano 06:3807:3808:3809:3810:3811:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3919:39 20:39
Filippu 06:3807:3808:3809:3810:3811:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3919:39 20:39
Inglott 06:3907:3908:3909:3910:3911:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40 20:40
Saydon 06:3907:3908:3909:3910:3911:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40 20:40
Zurrieq 06:4007:4008:4009:4010:4011:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:4119:41 20:41
Formosa 06:4107:4108:4109:4110:4111:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:42 20:42
Kangu 06:4107:4108:4109:4110:4111:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:42 20:42
Sardin 06:4207:4208:4209:4210:4211:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43 20:43
Nigret 06:4207:4208:4209:4210:4211:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43 20:43
Gibjun 06:4307:4308:4309:4310:4311:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4419:44 20:44
Franzina 06:4407:4408:4409:4410:4411:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:45 20:45
Gibjun 06:4407:4408:4409:4410:4411:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:46 20:46
Nigret 06:4507:4508:4509:4510:4511:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4719:47 20:47
Kangu 06:4607:4608:4609:4610:4611:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4819:48 20:48
Formosa 06:4707:4708:4709:4710:4711:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4819:48 20:48
Glud 06:4707:4708:4709:4710:4711:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4919:49 20:49
Il-Qrendi More    06:4907:4908:4909:4910:4911:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:5119:51 20:51
Kartaginizi 06:4907:4908:4909:4910:4911:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:5119:51 20:51
Chircop 06:5007:5008:5009:5010:5011:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:5119:51 20:51
Qrendi 06:5007:5008:5009:5010:5011:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:5219:52 20:52
Chircop 06:5107:5108:5109:5110:5111:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:5319:53 20:53
Kartaginizi 06:5107:5108:5109:5110:5111:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:5319:53 20:53
Tempesta 06:5207:5208:5209:5210:5211:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:5419:54 20:54
L-Imqabba More    06:5307:5308:5309:5310:5311:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55 20:55
Saljutura 06:5307:5308:5309:5310:5311:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55 20:55
Mentna 06:5307:5308:5309:5310:5311:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55 20:55
Hagra 06:5407:5408:5409:5410:5411:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:5619:56 20:56
Gilju 06:5407:5408:5409:5410:5411:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:5619:56 20:56
Bazilju 06:5507:5508:5509:5510:5511:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5719:57 20:57
Mqabba - Mater Dei 117
L-Imqabba More    05:0006:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00 19:0020:00
Bazilju 05:0006:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00 19:0020:00
Konvoj 05:0106:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:01 19:0020:00
Saljutura 05:0206:0207:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0118:01 19:0120:01
Il-Qrendi More    05:0306:0307:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:03 19:0220:02
Tempesta 05:0306:0307:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:03 19:0220:02
Kartaginizi 05:0406:0407:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0318:03 19:0320:03
Chircop 05:0506:0507:0508:0509:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:04 19:0320:03
Qrendi 05:0606:0607:0608:0609:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:05 19:0420:04
Chircop 05:0606:0607:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0518:05 19:0520:05
Kartaginizi 05:0706:0707:0708:0709:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:06 19:0520:05
Iz-Zurrieq More    05:1106:1107:1108:1109:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:0918:09 19:0820:08
Glud 05:1106:1107:1108:1109:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:0918:09 19:0820:08
Formosa 05:1106:1107:1108:1109:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:0918:09 19:0820:08
Kangu 05:1206:1207:1208:1209:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1018:10 19:0920:09
Sardin 05:1206:1207:1208:1209:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1018:10 19:0920:09
Nigret 05:1306:1307:1308:1309:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1118:11 19:1020:10
Gibjun 05:1406:1407:1408:1409:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1218:12 19:1020:10
Franzina 05:1506:1507:1508:1509:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1218:12 19:1120:11
Gibjun 05:1506:1507:1508:1509:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1318:13 19:1120:11
Nigret 05:1706:1707:1708:1709:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1418:14 19:1220:12
Kangu 05:1806:1807:1808:1809:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1518:15 19:1320:13
Formosa 05:1906:1907:1908:1909:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1618:16 19:1420:14
Zurrieq 05:2006:2007:2008:2009:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1718:17 19:1520:15
Saydon 05:2106:2107:2108:2109:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1718:17 19:1520:15
Inglott 05:2106:2107:2108:2109:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:1818:18 19:1620:16
Filippu 05:2206:2207:2208:2209:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:1818:18 19:1620:16
Piano 05:2306:2307:2308:2309:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:1918:19 19:1720:17
Callus 05:2406:2407:2408:2409:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2018:20 19:1820:18
Roncali 05:2406:2407:2408:2409:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2018:20 19:1820:18
Luq 05:2506:2507:2508:2509:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2118:21 19:1920:19
Bubaqra 05:2606:2607:2608:2609:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2118:21 19:1920:19
Filfla 05:2606:2607:2608:2609:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2218:22 19:2020:20
Martin 05:2806:2807:2808:2809:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2318:23 19:2120:21
Klementina 05:2806:2807:2808:2809:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2318:23 19:2120:21
Hal Safi More    05:3006:3007:3008:3009:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2518:25 19:2220:22
Hajt 05:3006:3007:3008:3009:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2518:25 19:2220:22
Soru 05:3106:3107:3108:3109:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2518:25 19:2320:23
Punici 05:3106:3107:3108:3109:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2618:26 19:2320:23
Midri 05:3206:3207:3208:3209:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2618:26 19:2420:24
Isfar 05:3206:3207:3208:3209:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:2718:27 19:2420:24
Hal Kirkop More    05:3306:3307:3308:3309:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:2718:27 19:2520:25
Benedittu 05:3306:3307:3308:3309:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:2718:27 19:2520:25
Artillerija 05:3406:3407:3408:3409:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:2818:28 19:2520:25
Karwija 05:3406:3407:3408:3409:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:2918:29 19:2620:26
Kirkop 05:3506:3507:3508:3509:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:2918:29 19:2620:26
Cremona 05:3606:3607:3608:3609:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3018:30 19:2720:27
Barrieri 05:3606:3607:3608:3609:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3018:30 19:2720:27
Menhir 05:3706:3707:3708:3709:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3118:31 19:2820:28
Mina 05:3806:3807:3808:3809:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3218:32 19:2820:28
Hal Luqa More    05:4006:4007:4008:4009:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3418:34 19:3020:30
Cintra 05:4006:4007:4008:4009:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3418:34 19:3020:30
Airport 3 05:4406:4407:4408:4409:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:3618:36 19:3320:33
Avjazzjoni 05:4606:4607:4608:4609:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:3818:38 19:3420:34
Caraffa 05:4806:4807:4808:4809:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4018:40 19:3620:36
Luqa 05:4906:4907:4908:4909:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4118:41 19:3720:37
Taljana 05:5006:5007:5008:5009:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4218:42 19:3720:37
Tumas 05:5106:5107:5108:5109:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4218:42 19:3820:38
Hal Farrug More    05:5206:5207:5208:5209:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4318:43 19:3920:39
Schinas 05:5206:5207:5208:5209:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4318:43 19:3920:39
Farrug 05:5306:5307:5308:5309:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4418:44 19:4020:40
San Vincenz More    05:5506:5507:5508:5509:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:4618:46 19:4120:41
Ingieret 05:5506:5507:5508:5509:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:4618:46 19:4120:41
Il-Marsa More    06:0007:0008:0009:0009:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5018:50 19:4520:45
Marsa Park & Ride 6 06:0007:0008:0009:0009:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5018:50 19:4520:45
Qaddisin 06:0107:0108:0109:0109:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5118:51 19:4620:46
Is-Swatar More    06:0707:1108:1109:1110:0611:0512:0513:0514:0515:0316:0317:0317:5818:58 19:5120:51
Qroqq 5 06:0707:1108:1109:1110:0611:0512:0513:0514:0515:0316:0317:0317:5818:58 19:5120:51
L-Imsida More    06:0907:1408:1409:1410:0911:0712:0713:0714:0715:0516:0517:0518:0019:00 19:5320:53
Universita 1 06:0907:1408:1409:1410:0911:0712:0713:0714:0715:0516:0517:0518:0019:00 19:5320:53
Mater Dei More    06:1007:1508:1509:1510:1011:0812:0813:0814:0815:0616:0617:0618:0119:01 19:5420:54
Mater Dei 2 06:1007:1508:1509:1510:1011:0812:0813:0814:0815:0616:0617:0618:0119:01 19:5420:54
Sptar 1 06:1107:1708:1709:1710:1211:1012:1013:1014:1015:0716:0717:0718:0219:02 19:5520:55
L-Imqabba More    05:0006:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00 19:0020:00
Bazilju 05:0006:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00 19:0020:00
Konvoj 05:0006:0007:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:00 19:0020:00
Saljutura 05:0106:0107:0208:0209:0210:0211:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:01 19:0120:01
Il-Qrendi More    05:0206:0207:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:02 19:0220:02
Tempesta 05:0206:0207:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:02 19:0220:02
Kartaginizi 05:0306:0307:0408:0409:0410:0411:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:03 19:0320:03
Chircop 05:0306:0307:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:04 19:0420:04
Qrendi 05:0406:0407:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:04 19:0420:04
Chircop 05:0506:0507:0608:0609:0610:0611:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:05 19:0520:05
Kartaginizi 05:0506:0507:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:05 19:0520:05
Iz-Zurrieq More    05:0806:0807:1008:1009:1010:1011:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:08 19:0820:08
Glud 05:0806:0807:1008:1009:1010:1011:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:08 19:0820:08
Formosa 05:0806:0807:1008:1009:1010:1011:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:08 19:0820:08
Kangu 05:0906:0907:1108:1109:1110:1111:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:09 19:0920:09
Sardin 05:0906:0907:1108:1109:1110:1111:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:09 19:0920:09
Nigret 05:1006:1007:1208:1209:1210:1211:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:10 19:1020:10
Gibjun 05:1006:1007:1308:1309:1310:1311:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:11 19:1120:11
Franzina 05:1106:1107:1308:1309:1310:1311:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:11 19:1120:11
Gibjun 05:1106:1107:1408:1409:1410:1411:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:12 19:1220:12
Nigret 05:1206:1207:1508:1509:1510:1511:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:13 19:1320:13
Kangu 05:1306:1307:1708:1709:1710:1711:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:14 19:1420:14
Formosa 05:1406:1407:1708:1709:1710:1711:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:14 19:1420:14
Zurrieq 05:1506:1507:1808:1809:1810:1811:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:15 19:1520:15
Saydon 05:1506:1507:1908:1909:1910:1911:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:16 19:1620:16
Inglott 05:1606:1607:2008:2009:2010:2011:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:16 19:1620:16
Filippu 05:1606:1607:2008:2009:2010:2011:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:17 19:1720:17
Piano 05:1706:1707:2108:2109:2110:2111:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:18 19:1820:18
Callus 05:1806:1807:2208:2209:2210:2211:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:18 19:1820:18
Roncali 05:1806:1807:2208:2209:2210:2211:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:19 19:1920:19
Luq 05:1906:1907:2308:2309:2310:2311:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:19 19:1920:19
Bubaqra 05:1906:1907:2408:2409:2410:2411:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:20 19:2020:20
Filfla 05:2006:2007:2408:2409:2410:2411:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:20 19:2020:20
Martin 05:2106:2107:2508:2509:2510:2511:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:21 19:2120:21
Klementina 05:2106:2107:2608:2609:2610:2611:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:22 19:2220:22
Hal Safi More    05:2206:2207:2708:2709:2710:2711:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:23 19:2320:23
Hajt 05:2206:2207:2708:2709:2710:2711:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:23 19:2320:23
Soru 05:2306:2307:2808:2809:2810:2811:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:23 19:2320:23
Punici 05:2306:2307:2808:2809:2810:2811:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:24 19:2420:24
Midri 05:2406:2407:2908:2909:2910:2911:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:24 19:2420:24
Isfar 05:2406:2407:3008:3009:3010:3011:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:25 19:2520:25
Hal Kirkop More    05:2506:2507:3008:3009:3010:3011:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:25 19:2520:25
Benedittu 05:2506:2507:3008:3009:3010:3011:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:25 19:2520:25
Artillerija 05:2506:2507:3108:3109:3110:3111:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:26 19:2620:26
Karwija 05:2606:2607:3108:3109:3110:3111:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:26 19:2620:26
Kirkop 05:2606:2607:3208:3209:3210:3211:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:27 19:2720:27
Cremona 05:2706:2707:3308:3309:3310:3311:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:27 19:2720:27
Barrieri 05:2706:2707:3308:3309:3310:3311:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:28 19:2820:28
Menhir 05:2806:2807:3408:3409:3410:3411:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:28 19:2820:28
Mina 05:2806:2807:3508:3509:3510:3511:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:29 19:2920:29
Hal Luqa More    05:3006:3007:3708:3709:3710:3711:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:31 19:3120:31
Cintra 05:3006:3007:3708:3709:3710:3711:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:31 19:3120:31
Airport 3 05:3306:3307:4008:4009:4010:4011:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:33 19:3320:33
Avjazzjoni 05:3406:3407:4208:4209:4210:4211:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:35 19:3520:35
Caraffa 05:3606:3607:4408:4409:4410:4411:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:37 19:3720:37
Luqa 05:3706:3707:4508:4509:4510:4511:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:37 19:3720:37
Taljana 05:3706:3707:4608:4609:4610:4611:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:38 19:3820:38
Tumas 05:3806:3807:4608:4609:4610:4611:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:39 19:3920:39
Hal Farrug More    05:3906:3907:4808:4809:4810:4811:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:40 19:4020:40
Schinas 05:3906:3907:4808:4809:4810:4811:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:40 19:4020:40
Farrug 05:4006:4007:4908:4909:4910:4911:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:41 19:4120:41
San Vincenz More    05:4106:4107:5008:5009:5010:5011:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:42 19:4220:42
Ingieret 05:4106:4107:5008:5009:5010:5011:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:42 19:4220:42
Il-Marsa More    05:4506:4507:5508:5509:5510:5511:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:46 19:4620:46
Marsa Park & Ride 6 05:4506:4507:5508:5509:5510:5511:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:46 19:4620:46
Qaddisin 05:4606:4607:5608:5609:5610:5611:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:47 19:4720:47
Is-Swatar More    05:5106:5108:0109:0110:0111:0111:5912:5913:5914:5615:5616:5617:5618:52 19:5220:52
Qroqq 5 05:5106:5108:0109:0110:0111:0111:5912:5913:5914:5615:5616:5617:5618:52 19:5220:52
L-Imsida More    05:5306:5308:0309:0310:0311:0312:0113:0114:0114:5815:5816:5817:5818:54 19:5420:54
Universita 1 05:5306:5308:0309:0310:0311:0312:0113:0114:0114:5815:5816:5817:5818:54 19:5420:54
Mater Dei More    05:5406:5408:0409:0410:0411:0412:0213:0214:0214:5915:5916:5917:5918:55 19:5520:55
Mater Dei 2 05:5406:5408:0409:0410:0411:0412:0213:0214:0214:5915:5916:5917:5918:55 19:5520:55
Sptar 1 05:5506:5508:0509:0510:0511:0512:0413:0414:0415:0016:0017:0018:0018:56 19:5620:56
L-Imqabba More    05:0006:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00 19:0020:00
Bazilju 05:0006:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00 19:0020:00
Konvoj 05:0106:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0013:0014:0015:0116:0117:0018:00 19:0020:00
Saljutura 05:0106:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:01 19:0120:01
Il-Qrendi More    05:0306:0307:0308:0309:0310:0311:0312:0213:0214:0215:0316:0317:0218:02 19:0220:02
Tempesta 05:0306:0307:0308:0309:0310:0311:0312:0213:0214:0215:0316:0317:0218:02 19:0220:02
Kartaginizi 05:0306:0307:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:03 19:0220:02
Chircop 05:0406:0407:0408:0409:0410:0411:0412:0313:0314:0315:0416:0417:0318:03 19:0320:03
Qrendi 05:0406:0407:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:04 19:0320:03
Chircop 05:0506:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0418:04 19:0420:04
Kartaginizi 05:0606:0607:0608:0609:0610:0611:0612:0513:0514:0515:0616:0617:0518:05 19:0420:04
Iz-Zurrieq More    05:0806:0807:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0718:07 19:0620:06
Glud 05:0806:0807:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0718:07 19:0620:06
Formosa 05:0906:0907:0908:0909:0910:0911:0912:0813:0814:0815:0916:0917:0718:07 19:0720:07
Kangu 05:0906:0907:0908:0909:0910:0911:0912:0813:0814:0815:0916:0917:0818:08 19:0720:07
Sardin 05:1006:1007:1008:1009:1010:1011:1012:0913:0914:0915:1016:1017:0818:08 19:0720:07
Nigret 05:1006:1007:1008:1009:1010:1011:1012:0913:0914:0915:1016:1017:0918:09 19:0820:08
Gibjun 05:1106:1107:1108:1109:1110:1111:1112:1013:1014:1015:1116:1117:1018:10 19:0920:09
Franzina 05:1206:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1113:1114:1115:1216:1217:1018:10 19:0920:09
Gibjun 05:1206:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1113:1114:1115:1216:1217:1118:11 19:0920:09
Nigret 05:1306:1307:1308:1309:1310:1311:1312:1213:1214:1215:1316:1317:1118:11 19:1020:10
Kangu 05:1406:1407:1408:1409:1410:1411:1412:1313:1314:1315:1416:1417:1318:13 19:1120:11
Formosa 05:1506:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1413:1414:1415:1516:1517:1318:13 19:1120:11
Zurrieq 05:1606:1607:1608:1609:1610:1611:1612:1513:1514:1515:1616:1617:1418:14 19:1220:12
Saydon 05:1706:1707:1708:1709:1710:1711:1712:1513:1514:1515:1716:1717:1418:14 19:1320:13
Inglott 05:1706:1707:1708:1709:1710:1711:1712:1613:1614:1615:1716:1717:1518:15 19:1320:13
Filippu 05:1806:1807:1808:1809:1810:1811:1812:1613:1614:1615:1816:1817:1518:15 19:1320:13
Piano 05:1806:1807:1808:1809:1810:1811:1812:1713:1714:1715:1816:1817:1618:16 19:1420:14
Callus 05:1906:1907:1908:1909:1910:1911:1912:1713:1714:1715:1916:1917:1618:16 19:1420:14
Roncali 05:1906:1907:1908:1909:1910:1911:1912:1813:1814:1815:1916:1917:1718:17 19:1520:15
Luq 05:2006:2007:2008:2009:2010:2011:2012:1813:1814:1815:2016:2017:1718:17 19:1520:15
Bubaqra 05:2106:2107:2108:2109:2110:2111:2112:1913:1914:1915:2116:2117:1818:18 19:1620:16
Filfla 05:2106:2107:2108:2109:2110:2111:2112:1913:1914:1915:2116:2117:1818:18 19:1620:16
Martin 05:2206:2207:2208:2209:2210:2211:2212:2013:2014:2015:2216:2217:1918:19 19:1720:17
Klementina 05:2206:2207:2208:2209:2210:2211:2212:2113:2114:2115:2216:2217:2018:20 19:1720:17
Hal Safi More    05:2406:2407:2408:2409:2410:2411:2412:2213:2214:2215:2416:2417:2118:21 19:1820:18
Hajt 05:2406:2407:2408:2409:2410:2411:2412:2213:2214:2215:2416:2417:2118:21 19:1820:18
Soru 05:2406:2407:2408:2409:2410:2411:2412:2213:2214:2215:2416:2417:2118:21 19:1920:19
Punici 05:2506:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2313:2314:2315:2516:2517:2218:22 19:1920:19
Midri 05:2506:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2313:2314:2315:2516:2517:2218:22 19:1920:19
Isfar 05:2606:2607:2608:2609:2610:2611:2612:2413:2414:2415:2616:2617:2318:23 19:2020:20
Hal Kirkop More    05:2606:2607:2608:2609:2610:2611:2612:2413:2414:2415:2616:2617:2318:23 19:2020:20
Benedittu 05:2606:2607:2608:2609:2610:2611:2612:2413:2414:2415:2616:2617:2318:23 19:2020:20
Artillerija 05:2706:2707:2708:2709:2710:2711:2712:2513:2514:2515:2716:2717:2318:23 19:2120:21
Karwija 05:2706:2707:2708:2709:2710:2711:2712:2513:2514:2515:2716:2717:2418:24 19:2120:21
Kirkop 05:2806:2807:2808:2809:2810:2811:2812:2513:2514:2515:2816:2817:2418:24 19:2120:21
Cremona 05:2906:2907:2908:2909:2910:2911:2912:2613:2614:2615:2916:2917:2518:25 19:2220:22
Barrieri 05:2906:2907:2908:2909:2910:2911:2912:2713:2714:2715:2916:2917:2518:25 19:2220:22
Menhir 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:2713:2714:2715:3016:3017:2618:26 19:2320:23
Mina 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:2813:2814:2815:3016:3017:2618:26 19:2320:23
Hal Luqa More    05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3013:3014:3015:3216:3217:2818:28 19:2520:25
Cintra 05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3013:3014:3015:3216:3217:2818:28 19:2520:25
Airport 3 05:3506:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3213:3214:3215:3516:3517:3018:30 19:2720:27
Avjazzjoni 05:3706:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3413:3414:3415:3716:3717:3218:32 19:2820:28
Caraffa 05:3806:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3513:3514:3515:3816:3817:3318:33 19:2920:29
Luqa 05:3906:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3613:3614:3615:3916:3917:3418:34 19:3020:30
Taljana 05:4006:4007:4008:4009:4010:4011:4012:3713:3714:3715:4016:4017:3518:35 19:3120:31
Tumas 05:4006:4007:4008:4009:4010:4011:4012:3713:3714:3715:4016:4017:3518:35 19:3120:31
Hal Farrug More    05:4206:4207:4208:4209:4210:4211:4212:3813:3814:3815:4216:4217:3618:36 19:3220:32
Schinas 05:4206:4207:4208:4209:4210:4211:4212:3813:3814:3815:4216:4217:3618:36 19:3220:32
Farrug 05:4206:4207:4208:4209:4210:4211:4212:3913:3914:3915:4216:4217:3718:37 19:3320:33
San Vincenz More    05:4406:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4013:4014:4015:4416:4417:3818:38 19:3420:34
Ingieret 05:4406:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4013:4014:4015:4416:4417:3818:38 19:3420:34
Il-Marsa More    05:4806:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4413:4414:4415:4816:4817:4218:42 19:3720:37
Marsa Park & Ride 6 05:4806:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4413:4414:4415:4816:4817:4218:42 19:3720:37
Qaddisin 05:4906:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4513:4514:4515:4916:4917:4318:43 19:3820:38
Is-Swatar More    05:5406:5407:5408:5409:5410:5411:5412:5013:5014:5015:5416:5417:4818:48 19:4320:43
Qroqq 5 05:5406:5407:5408:5409:5410:5411:5412:5013:5014:5015:5416:5417:4818:48 19:4320:43
L-Imsida More    05:5606:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5213:5214:5215:5616:5617:5018:50 19:4520:45
Universita 1 05:5606:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5213:5214:5215:5616:5617:5018:50 19:4520:45
Mater Dei More    05:5706:5707:5708:5709:5710:5711:5712:5313:5314:5315:5716:5717:5118:51 19:4620:46
Mater Dei 2 05:5706:5707:5708:5709:5710:5711:5712:5313:5314:5315:5716:5717:5118:51 19:4620:46
Sptar 1 05:5806:5807:5808:5809:5810:5811:5812:5413:5414:5415:5816:5817:5218:52 19:4720:47