Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Mqabba 117
Mater Dei More    06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Sptar 3 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
L-Imsida More    06:0907:0908:0809:0810:0811:0812:0813:0814:1015:1016:1017:0818:0819:07 20:07
Universita 4 06:0907:0908:0809:0810:0811:0812:0813:0814:1015:1016:1017:0818:0819:07 20:07
Hal Qormi More    06:2107:2108:1809:1810:1811:1812:1813:1814:2315:2316:2317:1718:1719:13 20:13
Qaddisin 06:2107:2108:1809:1810:1811:1812:1813:1814:2315:2316:2317:1718:1719:13 20:13
Il-Marsa More    06:2307:2308:1909:1910:1911:1912:1913:1914:2515:2516:2517:1818:1819:14 20:14
Marsa Park & Ride 2 06:2307:2308:1909:1910:1911:1912:1913:1914:2515:2516:2517:1818:1819:14 20:14
San Vincenz/Luqa More    06:2607:2608:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2815:2916:2917:2218:2119:17 20:17
Ingieret 06:2607:2608:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2815:2916:2917:2218:2119:17 20:17
Hal Farrug More    06:2707:2708:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2915:3016:3017:2318:2119:17 20:17
Farrug 06:2707:2708:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2915:3016:3017:2318:2119:17 20:17
Schinas 06:2907:2908:2509:2510:2511:2512:2513:2514:3115:3216:3217:2518:2319:19 20:19
Hal Luqa More    06:3007:3008:2609:2610:2611:2612:2613:2614:3215:3316:3317:2618:2419:20 20:20
Tumas 06:3007:3008:2609:2610:2611:2612:2613:2614:3215:3316:3317:2618:2419:20 20:20
Azzopardi 06:3007:3008:2609:2610:2611:2612:2613:2614:3215:3416:3417:2718:2419:20 20:20
Mitjar 06:3107:3108:2709:2710:2711:2712:2713:2714:3315:3516:3517:2818:2519:21 20:21
Avjazzjoni 06:3307:3308:2909:2910:2911:2912:2913:2914:3515:3716:3717:3018:2719:23 20:23
Airport 3 06:3607:3608:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3815:3916:3917:3218:2919:25 20:25
Cintra 06:3707:3708:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3915:4216:4217:3518:3019:26 20:26
Hal Kirkop More    06:3907:3908:3509:3510:3511:3512:3513:3514:4115:4416:4417:3718:3219:28 20:28
Mina 06:3907:3908:3509:3510:3511:3512:3513:3514:4115:4416:4417:3718:3219:28 20:28
Menhir 06:4007:4008:3609:3610:3611:3612:3613:3614:4215:4516:4517:3818:3219:28 20:28
Ghasel 06:4107:4108:3709:3710:3711:3712:3713:3714:4315:4516:4517:3818:3319:29 20:29
Kirkop 06:4107:4108:3709:3710:3711:3712:3713:3714:4315:4616:4617:3918:3319:29 20:29
Karwija 06:4207:4208:3809:3810:3811:3812:3813:3814:4415:4716:4717:4018:3419:30 20:30
Artillerija 06:4207:4208:3809:3810:3811:3812:3813:3814:4415:4716:4717:4018:3419:30 20:30
Hal Safi More    06:4307:4308:3909:3910:3911:3912:3913:3914:4515:4816:4817:4118:3519:31 20:31
Benedittu 06:4307:4308:3909:3910:3911:3912:3913:3914:4515:4816:4817:4118:3519:31 20:31
Midri 06:4407:4408:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4615:4916:4917:4218:3619:32 20:32
Punici 06:4407:4408:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4615:4916:4917:4218:3619:32 20:32
Pastorale 06:4507:4508:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4715:5016:5017:4318:3619:32 20:32
Soru 06:4507:4508:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4715:5016:5017:4318:3719:33 20:33
Hajt 06:4607:4608:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4815:5116:5117:4418:3719:33 20:33
Iz-Zurrieq More    06:4607:4608:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4815:5116:5117:4418:3819:34 20:34
Xarolla 06:4607:4608:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4815:5116:5117:4418:3819:34 20:34
Martin 06:4707:4708:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4915:5316:5317:4618:3819:34 20:34
Filfla 06:4807:4808:4409:4410:4411:4412:4413:4414:5015:5416:5417:4718:3919:35 20:35
Bubaqra 06:4907:4908:4509:4510:4511:4512:4513:4514:5115:5416:5417:4718:4019:36 20:36
Luq 06:4907:4908:4509:4510:4511:4512:4513:4514:5115:5516:5517:4818:4019:36 20:36
Roncali 06:4907:4908:4509:4510:4511:4512:4513:4514:5115:5516:5517:4818:4119:37 20:37
Callus 06:5007:5008:4609:4610:4611:4612:4613:4614:5215:5616:5617:4918:4119:37 20:37
Piano 06:5107:5108:4709:4710:4711:4712:4713:4714:5315:5716:5717:5018:4219:38 20:38
Filippu 06:5107:5108:4709:4710:4711:4712:4713:4714:5315:5816:5817:5118:4219:38 20:38
Inglott 06:5207:5208:4809:4810:4811:4812:4813:4814:5415:5816:5817:5118:4319:39 20:39
Saydon 06:5307:5308:4909:4910:4911:4912:4913:4914:5515:5916:5917:5218:4319:39 20:39
Zurrieq 06:5307:5308:4909:4910:4911:4912:4913:4914:5516:0017:0017:5318:4419:40 20:40
Formosa 06:5407:5408:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5616:0117:0117:5418:4519:41 20:41
Kangu 06:5507:5508:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5716:0217:0217:5518:4519:41 20:41
Sardin 06:5507:5508:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5716:0217:0217:5518:4619:42 20:42
Nigret 06:5607:5608:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5816:0317:0317:5618:4619:42 20:42
Gibjun 06:5707:5708:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5916:0417:0417:5718:4719:43 20:43
Franzina 06:5807:5808:5409:5410:5411:5412:5413:5415:0016:0517:0517:5818:4819:44 20:44
Gibjun 06:5807:5808:5409:5410:5411:5412:5413:5415:0016:0617:0617:5918:4819:44 20:44
Nigret 06:5907:5908:5509:5510:5511:5512:5513:5515:0116:0717:0718:0018:4919:45 20:45
Kangu 07:0108:0108:5709:5710:5711:5712:5713:5715:0316:0817:0818:0118:5019:46 20:46
Formosa 07:0108:0108:5709:5710:5711:5712:5713:5715:0316:0917:0918:0218:5119:47 20:47
Glud 07:0208:0208:5809:5810:5811:5812:5813:5815:0416:0917:0918:0218:5119:47 20:47
Il-Qrendi More    07:0408:0409:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0616:1217:1218:0518:5319:49 20:49
Kartaginizi 07:0408:0409:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0616:1217:1218:0518:5319:49 20:49
Chircop 07:0508:0509:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0716:1317:1318:0618:5419:50 20:50
Qrendi 07:0508:0509:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0716:1417:1418:0718:5419:50 20:50
Chircop 07:0608:0609:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0816:1417:1418:0718:5519:51 20:51
Kartaginizi 07:0708:0709:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0916:1517:1518:0818:5519:51 20:51
Tempesta 07:0708:0709:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0916:1617:1618:0918:5619:52 20:52
L-Imqabba More    07:0908:0909:0510:0511:0512:0513:0514:0515:1116:1717:1718:1018:5719:53 20:53
Saljutura 07:0908:0909:0510:0511:0512:0513:0514:0515:1116:1717:1718:1018:5719:53 20:53
Mentna 07:0908:0909:0510:0511:0512:0513:0514:0515:1116:1817:1818:1118:5719:53 20:53
Hagra 07:0908:0909:0510:0511:0512:0513:0514:0515:1116:1817:1818:1118:5819:54 20:54
Gilju 07:1008:1009:0610:0611:0612:0613:0614:0615:1216:1917:1918:1218:5819:54 20:54
Bazilju 07:1108:1109:0710:0711:0712:0713:0714:0715:1316:2017:2018:1318:5919:55 20:55
Mater Dei More    06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Sptar 3 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
L-Imsida More    06:0707:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Universita 4 06:0707:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Hal Qormi More    06:1407:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:14
Qaddisin 06:1407:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:14
Il-Marsa More    06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:15
Marsa Park & Ride 2 06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:15
San Vincenz/Luqa More    06:1807:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:18
Ingieret 06:1807:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:18
Hal Farrug More    06:1907:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Farrug 06:1907:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Schinas 06:2007:2008:2109:2110:2111:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:20
Hal Luqa More    06:2107:2108:2209:2210:2211:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21 20:21
Tumas 06:2107:2108:2209:2210:2211:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21 20:21
Azzopardi 06:2107:2108:2309:2310:2311:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2218:2219:22 20:22
Mitjar 06:2207:2208:2409:2410:2411:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2318:2319:23 20:23
Avjazzjoni 06:2407:2408:2609:2610:2611:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:24 20:24
Airport 3 06:2607:2608:2809:2810:2811:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2718:2719:27 20:27
Cintra 06:2807:2808:3009:3010:3011:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2819:28 20:28
Hal Kirkop More    06:2907:2908:3209:3210:3211:2912:2913:2914:2915:2916:2917:3018:3019:30 20:30
Mina 06:2907:2908:3209:3210:3211:2912:2913:2914:2915:2916:2917:3018:3019:30 20:30
Menhir 06:3007:3008:3309:3310:3311:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3118:3119:31 20:31
Ghasel 06:3007:3008:3309:3310:3311:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3118:3119:31 20:31
Kirkop 06:3107:3108:3409:3410:3411:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3218:3219:32 20:32
Karwija 06:3107:3108:3509:3510:3511:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3318:3319:33 20:33
Artillerija 06:3207:3208:3509:3510:3511:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3318:3319:33 20:33
Hal Safi More    06:3207:3208:3609:3610:3611:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3418:3419:34 20:34
Benedittu 06:3207:3208:3609:3610:3611:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3418:3419:34 20:34
Midri 06:3307:3308:3709:3710:3711:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3418:3419:34 20:34
Punici 06:3307:3308:3709:3710:3711:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3518:3519:35 20:35
Pastorale 06:3407:3408:3709:3710:3711:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3518:3519:35 20:35
Soru 06:3407:3408:3809:3810:3811:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3518:3519:35 20:35
Hajt 06:3507:3508:3909:3910:3911:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3618:3619:36 20:36
Iz-Zurrieq More    06:3507:3508:3909:3910:3911:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3718:3719:37 20:37
Xarolla 06:3507:3508:3909:3910:3911:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3718:3719:37 20:37
Martin 06:3607:3608:4009:4010:4011:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3718:3719:37 20:37
Filfla 06:3707:3708:4109:4110:4111:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3818:3819:38 20:38
Bubaqra 06:3707:3708:4209:4210:4211:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3918:3919:39 20:39
Luq 06:3807:3808:4209:4210:4211:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3918:3919:39 20:39
Roncali 06:3807:3808:4309:4310:4311:3812:3813:3814:3815:3816:3817:4018:4019:40 20:40
Callus 06:3907:3908:4309:4310:4311:3912:3913:3914:3915:3916:3917:4018:4019:40 20:40
Piano 06:3907:3908:4409:4410:4411:3912:3913:3914:3915:3916:3917:4118:4119:41 20:41
Filippu 06:4007:4008:4509:4510:4511:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4218:4219:42 20:42
Inglott 06:4007:4008:4509:4510:4511:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4218:4219:42 20:42
Saydon 06:4107:4108:4609:4610:4611:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4318:4319:43 20:43
Zurrieq 06:4107:4108:4609:4610:4611:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4318:4319:43 20:43
Formosa 06:4207:4208:4809:4810:4811:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4418:4419:44 20:44
Kangu 06:4307:4308:4809:4810:4811:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4518:4519:45 20:45
Sardin 06:4307:4308:4909:4910:4911:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4518:4519:45 20:45
Nigret 06:4407:4408:4909:4910:4911:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4618:4619:46 20:46
Gibjun 06:4507:4508:5009:5010:5011:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4718:4719:47 20:47
Franzina 06:4507:4508:5109:5110:5111:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4718:4719:47 20:47
Gibjun 06:4607:4608:5209:5210:5211:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4818:4819:48 20:48
Nigret 06:4707:4708:5309:5310:5311:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4918:4919:49 20:49
Kangu 06:4807:4808:5409:5410:5411:4812:4813:4814:4815:4816:4817:5018:5019:50 20:50
Formosa 06:4807:4808:5509:5510:5511:4812:4813:4814:4815:4816:4817:5118:5119:51 20:51
Glud 06:4907:4908:5509:5510:5511:4912:4913:4914:4915:4916:4917:5118:5119:51 20:51
Il-Qrendi More    06:5107:5108:5809:5810:5811:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5418:5419:54 20:54
Kartaginizi 06:5107:5108:5809:5810:5811:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5418:5419:54 20:54
Chircop 06:5107:5108:5809:5810:5811:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5418:5419:54 20:54
Qrendi 06:5207:5208:5909:5910:5911:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5518:5519:55 20:55
Chircop 06:5307:5309:0010:0011:0011:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5518:5519:55 20:55
Kartaginizi 06:5307:5309:0010:0011:0011:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5618:5619:56 20:56
Tempesta 06:5407:5409:0110:0111:0111:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5718:5719:57 20:57
L-Imqabba More    06:5507:5509:0210:0211:0211:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5818:5819:58 20:58
Saljutura 06:5507:5509:0210:0211:0211:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5818:5819:58 20:58
Mentna 06:5507:5509:0310:0311:0311:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5818:5819:58 20:58
Hagra 06:5607:5609:0310:0311:0311:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5818:5819:58 20:58
Gilju 06:5607:5609:0410:0411:0411:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5918:5919:59 20:59
Bazilju 06:5707:5709:0510:0511:0511:5712:5713:5714:5715:5716:5718:0019:0020:00 21:00
Mater Dei More    06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Sptar 3 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
L-Imsida More    06:0707:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Universita 4 06:0707:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Hal Qormi More    06:1307:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:13
Qaddisin 06:1307:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:13
Il-Marsa More    06:1407:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:14
Marsa Park & Ride 2 06:1407:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:14
San Vincenz/Luqa More    06:1707:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1617:1618:1619:16 20:16
Ingieret 06:1707:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1617:1618:1619:16 20:16
Hal Farrug More    06:1807:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1717:1718:1719:17 20:17
Farrug 06:1807:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1717:1718:1719:17 20:17
Schinas 06:1907:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1817:1818:1819:18 20:18
Hal Luqa More    06:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:1917:1918:1919:19 20:19
Tumas 06:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:1917:1918:1919:19 20:19
Azzopardi 06:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:20
Mitjar 06:2107:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21 20:21
Avjazzjoni 06:2307:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2217:2218:2219:22 20:22
Airport 3 06:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2417:2418:2419:24 20:24
Cintra 06:2707:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2517:2518:2519:25 20:25
Hal Kirkop More    06:2807:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2717:2718:2719:27 20:27
Mina 06:2807:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2717:2718:2719:27 20:27
Menhir 06:2907:2908:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2717:2718:2719:27 20:27
Ghasel 06:2907:2908:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2817:2818:2819:28 20:28
Kirkop 06:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:2817:2818:2819:28 20:28
Karwija 06:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:2917:2918:2919:29 20:29
Artillerija 06:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:2917:2918:2919:29 20:29
Hal Safi More    06:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3017:3018:3019:30 20:30
Benedittu 06:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3017:3018:3019:30 20:30
Midri 06:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3017:3018:3019:30 20:30
Punici 06:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3117:3118:3119:31 20:31
Pastorale 06:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3117:3118:3119:31 20:31
Soru 06:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3117:3118:3119:31 20:31
Hajt 06:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3217:3218:3219:32 20:32
Iz-Zurrieq More    06:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3217:3218:3219:32 20:32
Xarolla 06:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3217:3218:3219:32 20:32
Martin 06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3317:3318:3319:33 20:33
Filfla 06:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3417:3418:3419:34 20:34
Bubaqra 06:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3417:3418:3419:34 20:34
Luq 06:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3417:3418:3419:34 20:34
Roncali 06:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3517:3518:3519:35 20:35
Callus 06:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3517:3518:3519:35 20:35
Piano 06:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3617:3618:3619:36 20:36
Filippu 06:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3617:3618:3619:36 20:36
Inglott 06:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3717:3718:3719:37 20:37
Saydon 06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:3717:3718:3719:37 20:37
Zurrieq 06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:3817:3818:3819:38 20:38
Formosa 06:4107:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:3917:3918:3919:39 20:39
Kangu 06:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:3917:3918:3919:39 20:39
Sardin 06:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4017:4018:4019:40 20:40
Nigret 06:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4017:4018:4019:40 20:40
Gibjun 06:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4117:4118:4119:41 20:41
Franzina 06:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4117:4118:4119:41 20:41
Gibjun 06:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4217:4218:4219:42 20:42
Nigret 06:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4317:4318:4319:43 20:43
Kangu 06:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4417:4418:4419:44 20:44
Formosa 06:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4417:4418:4419:44 20:44
Glud 06:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4517:4518:4519:45 20:45
Il-Qrendi More    06:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:4617:4618:4619:46 20:46
Kartaginizi 06:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:4617:4618:4619:46 20:46
Chircop 06:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:4717:4718:4719:47 20:47
Qrendi 06:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:4717:4718:4719:47 20:47
Chircop 06:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:4817:4818:4819:48 20:48
Kartaginizi 06:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:4817:4818:4819:48 20:48
Tempesta 06:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:4917:4918:4919:49 20:49
L-Imqabba More    06:5407:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5017:5018:5019:50 20:50
Saljutura 06:5407:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5017:5018:5019:50 20:50
Mentna 06:5407:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5017:5018:5019:50 20:50
Hagra 06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5117:5118:5119:51 20:51
Gilju 06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5117:5118:5119:51 20:51
Bazilju 06:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5217:5218:5219:52 20:52
Mqabba - Mater Dei 117
L-Imqabba More    05:0006:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00 19:0020:00
Bazilju 05:0006:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00 19:0020:00
Konvoj 05:0106:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:01 19:0020:00
Saljutura 05:0206:0207:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0118:01 19:0120:01
Il-Qrendi More    05:0406:0407:0408:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:03 19:0220:02
Tempesta 05:0406:0407:0408:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:03 19:0220:02
Kartaginizi 05:0406:0407:0408:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0416:0417:0318:03 19:0320:03
Chircop 05:0506:0507:0508:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:04 19:0320:03
Qrendi 05:0606:0607:0608:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:05 19:0420:04
Chircop 05:0706:0707:0708:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0616:0617:0518:05 19:0420:04
Kartaginizi 05:0806:0807:0808:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0716:0717:0618:06 19:0520:05
Iz-Zurrieq More    05:1106:1107:1108:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:1016:1017:0918:09 19:0720:07
Glud 05:1106:1107:1108:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:1016:1017:0918:09 19:0720:07
Formosa 05:1206:1207:1208:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:1016:1017:0918:09 19:0720:07
Kangu 05:1306:1307:1308:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1116:1117:1018:10 19:0820:08
Sardin 05:1306:1307:1308:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1216:1217:1018:10 19:0820:08
Nigret 05:1406:1407:1408:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1216:1217:1118:11 19:0920:09
Gibjun 05:1506:1507:1508:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1316:1317:1218:12 19:1020:10
Franzina 05:1606:1607:1608:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1416:1417:1218:12 19:1020:10
Gibjun 05:1706:1707:1708:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1516:1517:1318:13 19:1120:11
Nigret 05:1806:1807:1808:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1616:1617:1418:14 19:1120:11
Kangu 05:2006:2007:2008:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1716:1717:1518:15 19:1320:13
Formosa 05:2006:2007:2008:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1816:1817:1618:16 19:1320:13
Zurrieq 05:2206:2207:2208:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1916:1917:1718:17 19:1420:14
Saydon 05:2306:2307:2308:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:2016:2017:1718:17 19:1420:14
Inglott 05:2306:2307:2308:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:2016:2017:1818:18 19:1520:15
Filippu 05:2406:2407:2408:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:2116:2117:1818:18 19:1520:15
Piano 05:2506:2507:2508:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2216:2217:1918:19 19:1620:16
Callus 05:2606:2607:2608:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2216:2217:2018:20 19:1620:16
Roncali 05:2606:2607:2608:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2316:2317:2018:20 19:1720:17
Luq 05:2706:2707:2708:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2416:2417:2118:21 19:1720:17
Bubaqra 05:2806:2807:2808:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2416:2417:2118:21 19:1820:18
Filfla 05:2906:2907:2908:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2516:2517:2218:22 19:1820:18
Martin 05:3006:3007:3008:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2616:2617:2318:23 19:1920:19
Klementina 05:3106:3107:3108:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2716:2717:2318:23 19:2020:20
Hal Safi More    05:3206:3207:3208:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2816:2817:2518:25 19:2120:21
Hajt 05:3206:3207:3208:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2816:2817:2518:25 19:2120:21
Soru 05:3306:3307:3308:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2916:2917:2518:25 19:2120:21
Punici 05:3406:3407:3408:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:3016:3017:2618:26 19:2220:22
Midri 05:3406:3407:3408:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:3016:3017:2618:26 19:2220:22
Isfar 05:3506:3507:3508:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:3116:3117:2718:27 19:2320:23
Hal Kirkop More    05:3606:3607:3608:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:3116:3117:2718:27 19:2320:23
Benedittu 05:3606:3607:3608:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:3116:3117:2718:27 19:2320:23
Artillerija 05:3606:3607:3608:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:3216:3217:2818:28 19:2320:23
Karwija 05:3706:3707:3708:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:3316:3317:2918:29 19:2420:24
Kirkop 05:3806:3807:3808:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3316:3317:2918:29 19:2420:24
Cremona 05:3906:3907:3908:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3416:3417:3018:30 19:2520:25
Barrieri 05:3906:3907:3908:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3516:3517:3018:30 19:2520:25
Menhir 05:4006:4007:4008:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3516:3517:3118:31 19:2620:26
Mina 05:4106:4107:4108:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3616:3617:3218:32 19:2620:26
Hal Luqa More    05:4406:4407:4408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3816:3817:3418:34 19:2820:28
Cintra 05:4406:4407:4408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3816:3817:3418:34 19:2820:28
Airport 3 05:4706:4707:4708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:4116:4117:3618:36 19:3020:30
Avjazzjoni 05:5006:5007:5008:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:4416:4417:3818:38 19:3220:32
Caraffa 05:5206:5207:5208:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4516:4517:4018:40 19:3320:33
Luqa 05:5306:5307:5308:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4716:4717:4118:41 19:3420:34
Taljana 05:5406:5407:5408:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4816:4817:4218:42 19:3520:35
Tumas 05:5506:5507:5508:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4816:4817:4218:42 19:3520:35
Hal Farrug More    05:5606:5607:5608:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4916:4917:4318:43 19:3620:36
Schinas 05:5606:5607:5608:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4916:4917:4318:43 19:3620:36
Farrug 05:5806:5807:5808:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:5016:5017:4418:44 19:3720:37
San Vincenz More    06:0007:0008:0008:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:5216:5217:4618:46 19:3820:38
Ingieret 06:0007:0008:0008:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:5216:5217:4618:46 19:3820:38
Il-Marsa More    06:0507:0508:0508:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5716:5717:5018:50 19:4220:42
Marsa Park & Ride 6 06:0507:0508:0508:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5716:5717:5018:50 19:4220:42
Qaddisin 06:0607:0608:0608:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5816:5817:5118:51 19:4320:43
Is-Swatar More    06:1607:1608:1608:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5916:0517:0517:5818:56 19:4820:48
Qroqq 5 06:1607:1608:1608:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5916:0517:0517:5818:56 19:4820:48
L-Imsida More    06:1907:1908:1909:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0717:0718:0018:57 19:4920:49
Universita 1 06:1907:1908:1909:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0717:0718:0018:57 19:4920:49
Mater Dei More    06:2007:2008:2009:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0917:0918:0218:58 19:5020:50
Mater Dei 2 06:2007:2008:2009:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0917:0918:0218:58 19:5020:50
Sptar 1 06:2207:2208:2209:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:1017:1018:0318:59 19:5120:51
L-Imqabba More    05:0006:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00 19:0020:00
Bazilju 05:0006:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00 19:0020:00
Konvoj 05:0106:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0014:0015:0016:0017:0018:00 19:0020:00
Saljutura 05:0106:0107:0108:0209:0210:0211:0212:0213:0114:0115:0116:0117:0118:01 19:0120:01
Il-Qrendi More    05:0306:0307:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0214:0215:0216:0217:0218:02 19:0220:02
Tempesta 05:0306:0307:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0214:0215:0216:0217:0218:02 19:0220:02
Kartaginizi 05:0306:0307:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:03 19:0320:03
Chircop 05:0406:0407:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:04 19:0420:04
Qrendi 05:0406:0407:0408:0509:0510:0511:0512:0513:0414:0415:0416:0417:0418:04 19:0420:04
Chircop 05:0506:0507:0508:0609:0610:0611:0612:0613:0514:0515:0516:0517:0518:05 19:0520:05
Kartaginizi 05:0606:0607:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0514:0515:0516:0517:0518:05 19:0520:05
Iz-Zurrieq More    05:0806:0807:0808:0909:0910:0911:0912:0913:0814:0815:0816:0817:0818:08 19:0820:08
Glud 05:0806:0807:0808:0909:0910:0911:0912:0913:0814:0815:0816:0817:0818:08 19:0820:08
Formosa 05:0906:0907:0908:1009:1010:1011:1012:1013:0814:0815:0816:0817:0818:08 19:0820:08
Kangu 05:0906:0907:0908:1009:1010:1011:1012:1013:0914:0915:0916:0917:0918:09 19:0920:09
Sardin 05:1006:1007:1008:1109:1110:1111:1112:1113:0914:0915:0916:0917:0918:09 19:0920:09
Nigret 05:1006:1007:1008:1109:1110:1111:1112:1113:1014:1015:1016:1017:1018:10 19:1020:10
Gibjun 05:1106:1107:1108:1209:1210:1211:1212:1213:1114:1115:1116:1117:1118:11 19:1120:11
Franzina 05:1206:1207:1208:1309:1310:1311:1312:1313:1114:1115:1116:1117:1118:11 19:1120:11
Gibjun 05:1206:1207:1208:1409:1410:1411:1412:1413:1214:1215:1216:1217:1218:12 19:1220:12
Nigret 05:1306:1307:1308:1509:1510:1511:1512:1513:1314:1315:1316:1317:1318:13 19:1320:13
Kangu 05:1406:1407:1408:1609:1610:1611:1612:1613:1414:1415:1416:1417:1418:14 19:1420:14
Formosa 05:1506:1507:1508:1709:1710:1711:1712:1713:1514:1515:1516:1517:1518:15 19:1520:15
Zurrieq 05:1606:1607:1608:1809:1810:1811:1812:1813:1614:1615:1616:1617:1618:16 19:1620:16
Saydon 05:1706:1707:1708:1809:1810:1811:1812:1813:1614:1615:1616:1617:1618:16 19:1620:16
Inglott 05:1706:1707:1708:1909:1910:1911:1912:1913:1714:1715:1716:1717:1718:17 19:1720:17
Filippu 05:1806:1807:1808:1909:1910:1911:1912:1913:1714:1715:1716:1717:1718:17 19:1720:17
Piano 05:1806:1807:1808:2009:2010:2011:2012:2013:1814:1815:1816:1817:1818:18 19:1820:18
Callus 05:1906:1907:1908:2109:2110:2111:2112:2113:1814:1815:1816:1817:1818:18 19:1820:18
Roncali 05:1906:1907:1908:2109:2110:2111:2112:2113:1914:1915:1916:1917:1918:19 19:1920:19
Luq 05:2006:2007:2008:2209:2210:2211:2212:2213:2014:2015:2016:2017:2018:20 19:2020:20
Bubaqra 05:2106:2107:2108:2309:2310:2311:2312:2313:2014:2015:2016:2017:2018:20 19:2020:20
Filfla 05:2106:2107:2108:2309:2310:2311:2312:2313:2114:2115:2116:2117:2118:21 19:2120:21
Martin 05:2206:2207:2208:2409:2410:2411:2412:2413:2114:2115:2116:2117:2118:21 19:2120:21
Klementina 05:2206:2207:2208:2509:2510:2511:2512:2513:2214:2215:2216:2217:2218:22 19:2220:22
Hal Safi More    05:2406:2407:2408:2609:2610:2611:2612:2613:2314:2315:2316:2317:2318:23 19:2320:23
Hajt 05:2406:2407:2408:2609:2610:2611:2612:2613:2314:2315:2316:2317:2318:23 19:2320:23
Soru 05:2406:2407:2408:2709:2710:2711:2712:2713:2414:2415:2416:2417:2418:24 19:2420:24
Punici 05:2506:2507:2508:2709:2710:2711:2712:2713:2414:2415:2416:2417:2418:24 19:2420:24
Midri 05:2506:2507:2508:2809:2810:2811:2812:2813:2514:2515:2516:2517:2518:25 19:2520:25
Isfar 05:2606:2607:2608:2909:2910:2911:2912:2913:2514:2515:2516:2517:2518:25 19:2520:25
Hal Kirkop More    05:2606:2607:2608:2909:2910:2911:2912:2913:2614:2615:2616:2617:2618:26 19:2620:26
Benedittu 05:2606:2607:2608:2909:2910:2911:2912:2913:2614:2615:2616:2617:2618:26 19:2620:26
Artillerija 05:2706:2707:2708:3009:3010:3011:3012:3013:2614:2615:2616:2617:2618:26 19:2620:26
Karwija 05:2706:2707:2708:3009:3010:3011:3012:3013:2714:2715:2716:2717:2718:27 19:2720:27
Kirkop 05:2806:2807:2808:3109:3110:3111:3112:3113:2714:2715:2716:2717:2718:27 19:2720:27
Cremona 05:2906:2907:2908:3209:3210:3211:3212:3213:2814:2815:2816:2817:2818:28 19:2820:28
Barrieri 05:2906:2907:2908:3209:3210:3211:3212:3213:2814:2815:2816:2817:2818:28 19:2820:28
Menhir 05:3006:3007:3008:3309:3310:3311:3312:3313:2914:2915:2916:2917:2918:29 19:2920:29
Mina 05:3006:3007:3008:3409:3410:3411:3412:3413:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:3020:30
Hal Luqa More    05:3206:3207:3208:3609:3610:3611:3612:3613:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:3220:32
Cintra 05:3206:3207:3208:3609:3610:3611:3612:3613:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:3220:32
Airport 3 05:3506:3507:3508:3809:3810:3811:3812:3813:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:3420:34
Avjazzjoni 05:3706:3707:3708:4109:4110:4111:4112:4113:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:3620:36
Caraffa 05:3806:3807:3808:4209:4210:4211:4212:4213:3714:3715:3716:3717:3718:37 19:3720:37
Luqa 05:3906:3907:3908:4309:4310:4311:4312:4313:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:3820:38
Taljana 05:4006:4007:4008:4409:4410:4411:4412:4413:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:3920:39
Tumas 05:4006:4007:4008:4509:4510:4511:4512:4513:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:4020:40
Hal Farrug More    05:4206:4207:4208:4609:4610:4611:4612:4613:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:4120:41
Schinas 05:4206:4207:4208:4609:4610:4611:4612:4613:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:4120:41
Farrug 05:4206:4207:4208:4709:4710:4711:4712:4713:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:4120:41
San Vincenz More    05:4406:4407:4408:4809:4810:4811:4812:4813:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:4320:43
Ingieret 05:4406:4407:4408:4809:4810:4811:4812:4813:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:4320:43
Il-Marsa More    05:4806:4807:4808:5309:5310:5311:5312:5313:4714:4715:4716:4717:4718:47 19:4720:47
Marsa Park & Ride 6 05:4806:4807:4808:5309:5310:5311:5312:5313:4714:4715:4716:4717:4718:47 19:4720:47
Qaddisin 05:4906:4907:4908:5409:5410:5411:5412:5413:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:4820:48
Is-Swatar More    05:5406:5407:5408:5909:5911:0112:0113:0113:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:5320:53
Qroqq 5 05:5406:5407:5408:5909:5911:0112:0113:0113:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:5320:53
L-Imsida More    05:5606:5607:5609:0110:0111:0312:0313:0313:5514:5515:5516:5517:5518:55 19:5520:55
Universita 1 05:5606:5607:5609:0110:0111:0312:0313:0313:5514:5515:5516:5517:5518:55 19:5520:55
Mater Dei More    05:5706:5707:5709:0210:0211:0412:0413:0413:5614:5615:5616:5617:5618:56 19:5620:56
Mater Dei 2 05:5706:5707:5709:0210:0211:0412:0413:0413:5614:5615:5616:5617:5618:56 19:5620:56
Sptar 1 05:5806:5807:5809:0310:0311:0512:0513:0513:5714:5715:5716:5717:5718:57 19:5720:57
L-Imqabba More    05:0006:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00 19:0020:00
Bazilju 05:0006:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00 19:0020:00
Konvoj 05:0006:0007:0008:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0018:00 19:0020:00
Saljutura 05:0106:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:01 19:0120:01
Il-Qrendi More    05:0206:0207:0208:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0218:02 19:0220:02
Tempesta 05:0206:0207:0208:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0218:02 19:0220:02
Kartaginizi 05:0306:0307:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:03 19:0320:03
Chircop 05:0306:0307:0308:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0318:03 19:0320:03
Qrendi 05:0406:0407:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:04 19:0420:04
Chircop 05:0506:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0418:04 19:0420:04
Kartaginizi 05:0506:0507:0508:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0518:05 19:0520:05
Iz-Zurrieq More    05:0806:0807:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0718:07 19:0720:07
Glud 05:0806:0807:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0718:07 19:0720:07
Formosa 05:0806:0807:0808:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0718:07 19:0720:07
Kangu 05:0906:0907:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0818:08 19:0820:08
Sardin 05:0906:0907:0908:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:0818:08 19:0820:08
Nigret 05:1006:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:0818:08 19:0820:08
Gibjun 05:1006:1007:1008:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:0918:09 19:0920:09
Franzina 05:1106:1107:1108:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1018:10 19:1020:10
Gibjun 05:1106:1107:1108:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1018:10 19:1020:10
Nigret 05:1206:1207:1208:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1118:11 19:1120:11
Kangu 05:1306:1307:1308:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1218:12 19:1220:12
Formosa 05:1406:1407:1408:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1218:12 19:1220:12
Zurrieq 05:1506:1507:1508:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1318:13 19:1320:13
Saydon 05:1506:1507:1508:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1418:14 19:1420:14
Inglott 05:1606:1607:1608:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1418:14 19:1420:14
Filippu 05:1606:1607:1608:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1518:15 19:1520:15
Piano 05:1706:1707:1708:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1518:15 19:1520:15
Callus 05:1806:1807:1808:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1618:16 19:1620:16
Roncali 05:1806:1807:1808:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1618:16 19:1620:16
Luq 05:1906:1907:1908:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:1718:17 19:1720:17
Bubaqra 05:1906:1907:1908:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:1718:17 19:1720:17
Filfla 05:2006:2007:2008:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:1718:17 19:1720:17
Martin 05:2106:2107:2108:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:1818:18 19:1820:18
Klementina 05:2106:2107:2108:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:1918:19 19:1920:19
Hal Safi More    05:2206:2207:2208:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2018:20 19:2020:20
Hajt 05:2206:2207:2208:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2018:20 19:2020:20
Soru 05:2306:2307:2308:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2018:20 19:2020:20
Punici 05:2306:2307:2308:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2118:21 19:2120:21
Midri 05:2406:2407:2408:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2118:21 19:2120:21
Isfar 05:2406:2407:2408:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2118:21 19:2120:21
Hal Kirkop More    05:2506:2507:2508:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2218:22 19:2220:22
Benedittu 05:2506:2507:2508:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2218:22 19:2220:22
Artillerija 05:2506:2507:2508:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2218:22 19:2220:22
Karwija 05:2606:2607:2608:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2318:23 19:2320:23
Kirkop 05:2606:2607:2608:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2318:23 19:2320:23
Cremona 05:2706:2707:2708:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2418:24 19:2420:24
Barrieri 05:2706:2707:2708:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2418:24 19:2420:24
Menhir 05:2806:2807:2808:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:2518:25 19:2520:25
Mina 05:2806:2807:2808:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:2518:25 19:2520:25
Hal Luqa More    05:3006:3007:3008:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:2718:27 19:2720:27
Cintra 05:3006:3007:3008:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:2718:27 19:2720:27
Airport 3 05:3306:3307:3308:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:2918:29 19:2920:29
Avjazzjoni 05:3406:3407:3408:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3118:31 19:3120:31
Caraffa 05:3606:3607:3608:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3218:32 19:3220:32
Luqa 05:3706:3707:3708:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3318:33 19:3320:33
Taljana 05:3706:3707:3708:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:3318:33 19:3320:33
Tumas 05:3806:3807:3808:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:3418:34 19:3420:34
Hal Farrug More    05:3906:3907:3908:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:3518:35 19:3520:35
Schinas 05:3906:3907:3908:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:3518:35 19:3520:35
Farrug 05:4006:4007:4008:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:3518:35 19:3520:35
San Vincenz More    05:4106:4107:4108:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:3618:36 19:3620:36
Ingieret 05:4106:4107:4108:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:3618:36 19:3620:36
Il-Marsa More    05:4506:4507:4508:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4018:40 19:4020:40
Marsa Park & Ride 6 05:4506:4507:4508:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4018:40 19:4020:40
Qaddisin 05:4606:4607:4608:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4118:41 19:4120:41
Is-Swatar More    05:5106:5107:5108:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:4618:46 19:4620:46
Qroqq 5 05:5106:5107:5108:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:4618:46 19:4620:46
L-Imsida More    05:5206:5207:5208:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:4718:47 19:4720:47
Universita 1 05:5206:5207:5208:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:4718:47 19:4720:47
Mater Dei More    05:5306:5307:5308:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:4818:48 19:4820:48
Mater Dei 2 05:5306:5307:5308:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:4818:48 19:4820:48
Sptar 1 05:5406:5407:5408:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:4918:49 19:4920:49