Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Mqabba 117
Mater Dei More    06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Sptar 3 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
L-Imsida More    06:0807:0808:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0819:08 20:08
Universita 4 06:0807:0808:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0819:08 20:08
Hal Qormi More    06:1607:1608:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:1619:16 20:16
Qaddisin 06:1607:1608:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:1619:16 20:16
Il-Marsa More    06:1707:1708:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:1719:17 20:17
Marsa Park & Ride 2 06:1707:1708:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:1719:17 20:17
San Vincenz/Luqa More    06:2007:2108:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2518:2019:19 20:19
Ingieret 06:2007:2108:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2518:2019:19 20:19
Hal Farrug More    06:2107:2208:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2618:2019:20 20:20
Farrug 06:2107:2208:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2618:2019:20 20:20
Schinas 06:2307:2408:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2718:2219:21 20:21
Hal Luqa More    06:2307:2508:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:2818:2319:22 20:22
Tumas 06:2307:2508:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:2818:2319:22 20:22
Azzopardi 06:2407:2608:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:2918:2319:22 20:22
Mitjar 06:2507:2708:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3018:2419:23 20:23
Avjazzjoni 06:2707:2908:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3118:2619:24 20:24
Airport 3 06:2907:3108:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3418:2819:26 20:26
Cintra 06:3107:3408:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3518:2919:28 20:28
Hal Kirkop More    06:3307:3608:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:3718:3119:29 20:29
Mina 06:3307:3608:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:3718:3119:29 20:29
Menhir 06:3407:3708:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:3818:3119:30 20:30
Ghasel 06:3407:3708:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:3818:3219:30 20:30
Kirkop 06:3507:3808:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:3918:3219:30 20:30
Karwija 06:3507:3908:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4018:3319:31 20:31
Artillerija 06:3607:3908:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4018:3319:31 20:31
Hal Safi More    06:3607:4008:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4118:3419:32 20:32
Benedittu 06:3607:4008:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4118:3419:32 20:32
Midri 06:3707:4108:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4118:3519:32 20:32
Punici 06:3807:4108:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4218:3519:33 20:33
Pastorale 06:3807:4208:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4218:3519:33 20:33
Soru 06:3807:4208:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4218:3619:33 20:33
Hajt 06:3907:4308:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4318:3619:34 20:34
Iz-Zurrieq More    06:4007:4308:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4418:3719:34 20:34
Xarolla 06:4007:4308:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4418:3719:34 20:34
Martin 06:4007:4508:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:4418:3719:35 20:35
Filfla 06:4107:4608:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:4518:3819:36 20:36
Bubaqra 06:4207:4608:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:4618:3919:36 20:36
Luq 06:4207:4708:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:4618:3919:36 20:36
Roncali 06:4307:4708:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:4718:4019:37 20:37
Callus 06:4307:4808:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:4718:4019:37 20:37
Piano 06:4407:4908:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:4818:4119:38 20:38
Filippu 06:4507:5008:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:4918:4119:38 20:38
Inglott 06:4607:5008:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:4918:4219:39 20:39
Saydon 06:4607:5108:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5018:4219:39 20:39
Zurrieq 06:4607:5208:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5018:4319:39 20:39
Formosa 06:4807:5308:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5118:4419:40 20:40
Kangu 06:4807:5408:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5218:4419:41 20:41
Sardin 06:4907:5408:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5218:4519:41 20:41
Nigret 06:4907:5509:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0017:5318:4519:42 20:42
Gibjun 06:5007:5609:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0117:5418:4619:42 20:42
Franzina 06:5107:5709:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0217:5418:4719:43 20:43
Gibjun 06:5207:5809:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0317:5518:4719:43 20:43
Nigret 06:5307:5909:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0417:5618:4819:44 20:44
Kangu 06:5408:0009:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0517:5718:4919:45 20:45
Formosa 06:5408:0109:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0617:5818:5019:46 20:46
Glud 06:5508:0109:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0617:5818:5019:46 20:46
Il-Qrendi More    06:5708:0409:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0118:5219:48 20:48
Kartaginizi 06:5708:0409:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0118:5219:48 20:48
Chircop 06:5808:0509:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:0118:5319:48 20:48
Qrendi 06:5808:0609:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:0218:5319:49 20:49
Chircop 06:5908:0609:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:0218:5419:49 20:49
Kartaginizi 07:0008:0709:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:0318:5419:50 20:50
Tempesta 07:0108:0809:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:0418:5519:50 20:50
L-Imqabba More    07:0208:0909:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:0518:5619:51 20:51
Saljutura 07:0208:0909:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:0518:5619:51 20:51
Mentna 07:0208:1009:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:0518:5619:51 20:51
Hagra 07:0208:1009:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:0518:5719:52 20:52
Gilju 07:0308:1109:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:0618:5719:52 20:52
Bazilju 07:0408:1209:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:0718:5819:53 20:53
Mater Dei More    06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Sptar 3 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
L-Imsida More    06:0707:0708:0709:0710:0811:0812:0813:0814:0815:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Universita 4 06:0707:0708:0709:0710:0811:0812:0813:0814:0815:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Hal Qormi More    06:1307:1308:1309:1310:1811:1812:1813:1814:1815:1316:1317:1318:1319:13 20:13
Qaddisin 06:1307:1308:1309:1310:1811:1812:1813:1814:1815:1316:1317:1318:1319:13 20:13
Il-Marsa More    06:1407:1408:1409:1410:1911:1912:1913:1914:1915:1416:1417:1418:1419:14 20:14
Marsa Park & Ride 2 06:1407:1408:1409:1410:1911:1912:1913:1914:1915:1416:1417:1418:1419:14 20:14
San Vincenz/Luqa More    06:1707:1708:1709:1710:2211:2212:2213:2214:2215:1716:1717:1718:1719:17 20:17
Ingieret 06:1707:1708:1709:1710:2211:2212:2213:2214:2215:1716:1717:1718:1719:17 20:17
Hal Farrug More    06:1807:1808:1809:1810:2311:2312:2313:2314:2315:1816:1817:1818:1819:18 20:18
Farrug 06:1807:1808:1809:1810:2311:2312:2313:2314:2315:1816:1817:1818:1819:18 20:18
Schinas 06:1907:1908:1909:1910:2411:2512:2513:2514:2515:2016:1917:1918:1919:19 20:19
Hal Luqa More    06:2007:2008:2009:2010:2511:2612:2613:2614:2615:2116:2017:2018:2019:20 20:20
Tumas 06:2007:2008:2009:2010:2511:2612:2613:2614:2615:2116:2017:2018:2019:20 20:20
Azzopardi 06:2007:2008:2009:2010:2511:2712:2713:2714:2715:2216:2117:2118:2119:21 20:21
Mitjar 06:2107:2108:2109:2110:2611:2812:2813:2814:2815:2316:2217:2218:2219:22 20:22
Avjazzjoni 06:2307:2308:2309:2310:2811:2912:2913:2914:2915:2416:2317:2318:2319:23 20:23
Airport 3 06:2507:2508:2509:2510:3011:3212:3213:3214:3215:2716:2517:2518:2519:25 20:25
Cintra 06:2707:2708:2709:2710:3211:3412:3413:3414:3415:2916:2717:2718:2719:27 20:27
Hal Kirkop More    06:2807:2808:2809:2810:3311:3612:3613:3614:3615:3116:2917:2918:2919:29 20:29
Mina 06:2807:2808:2809:2810:3311:3612:3613:3614:3615:3116:2917:2918:2919:29 20:29
Menhir 06:2907:2908:2909:2910:3411:3612:3613:3614:3615:3116:2917:2918:2919:29 20:29
Ghasel 06:2907:2908:2909:2910:3411:3712:3713:3714:3715:3216:3017:3018:3019:30 20:30
Kirkop 06:3007:3008:3009:3010:3511:3812:3813:3814:3815:3316:3017:3018:3019:30 20:30
Karwija 06:3007:3008:3009:3010:3511:3812:3813:3814:3815:3316:3117:3118:3119:31 20:31
Artillerija 06:3107:3108:3109:3110:3611:3812:3813:3814:3815:3316:3117:3118:3119:31 20:31
Hal Safi More    06:3107:3108:3109:3110:3611:3912:3913:3914:3915:3416:3217:3218:3219:32 20:32
Benedittu 06:3107:3108:3109:3110:3611:3912:3913:3914:3915:3416:3217:3218:3219:32 20:32
Midri 06:3207:3208:3209:3210:3711:4012:4013:4014:4015:3516:3317:3318:3319:33 20:33
Punici 06:3207:3208:3209:3210:3711:4112:4113:4114:4115:3616:3317:3318:3319:33 20:33
Pastorale 06:3307:3308:3309:3310:3811:4112:4113:4114:4115:3616:3317:3318:3319:33 20:33
Soru 06:3307:3308:3309:3310:3811:4112:4113:4114:4115:3616:3317:3318:3319:33 20:33
Hajt 06:3407:3408:3409:3410:3911:4212:4213:4214:4215:3716:3417:3418:3419:34 20:34
Iz-Zurrieq More    06:3407:3408:3409:3410:3911:4212:4213:4214:4215:3716:3517:3518:3519:35 20:35
Xarolla 06:3407:3408:3409:3410:3911:4212:4213:4214:4215:3716:3517:3518:3519:35 20:35
Martin 06:3507:3508:3509:3510:4011:4312:4313:4314:4315:3816:3517:3518:3519:35 20:35
Filfla 06:3607:3608:3609:3610:4111:4412:4413:4414:4415:3916:3617:3618:3619:36 20:36
Bubaqra 06:3607:3608:3609:3610:4111:4512:4513:4514:4515:4016:3717:3718:3719:37 20:37
Luq 06:3707:3708:3709:3710:4211:4612:4613:4614:4615:4116:3717:3718:3719:37 20:37
Roncali 06:3707:3708:3709:3710:4211:4612:4613:4614:4615:4116:3817:3818:3819:38 20:38
Callus 06:3807:3808:3809:3810:4311:4712:4713:4714:4715:4216:3817:3818:3819:38 20:38
Piano 06:3807:3808:3809:3810:4311:4712:4713:4714:4715:4216:3917:3918:3919:39 20:39
Filippu 06:3907:3908:3909:3910:4411:4812:4813:4814:4815:4316:3917:3918:3919:39 20:39
Inglott 06:3907:3908:3909:3910:4411:4912:4913:4914:4915:4416:4017:4018:4019:40 20:40
Saydon 06:4007:4008:4009:4010:4511:4912:4913:4914:4915:4416:4017:4018:4019:40 20:40
Zurrieq 06:4007:4008:4009:4010:4511:5012:5013:5014:5015:4516:4117:4118:4119:41 20:41
Formosa 06:4107:4108:4109:4110:4611:5112:5113:5114:5115:4616:4217:4218:4219:42 20:42
Kangu 06:4207:4208:4209:4210:4711:5112:5113:5114:5115:4616:4217:4218:4219:42 20:42
Sardin 06:4207:4208:4209:4210:4711:5212:5213:5214:5215:4716:4317:4318:4319:43 20:43
Nigret 06:4307:4308:4309:4310:4811:5312:5313:5314:5315:4816:4317:4318:4319:43 20:43
Gibjun 06:4407:4408:4409:4410:4911:5412:5413:5414:5415:4916:4417:4418:4419:44 20:44
Franzina 06:4407:4408:4409:4410:4911:5412:5413:5414:5415:4916:4517:4518:4519:45 20:45
Gibjun 06:4507:4508:4509:4510:5011:5512:5513:5514:5515:5016:4617:4618:4619:46 20:46
Nigret 06:4607:4608:4609:4610:5111:5612:5613:5614:5615:5116:4717:4718:4719:47 20:47
Kangu 06:4707:4708:4709:4710:5211:5712:5713:5714:5715:5216:4817:4818:4819:48 20:48
Formosa 06:4707:4708:4709:4710:5211:5812:5813:5814:5815:5316:4817:4818:4819:48 20:48
Glud 06:4807:4808:4809:4810:5311:5912:5913:5914:5915:5416:4917:4918:4919:49 20:49
Il-Qrendi More    06:5007:5008:5009:5010:5512:0113:0114:0115:0115:5616:5117:5118:5119:51 20:51
Kartaginizi 06:5007:5008:5009:5010:5512:0113:0114:0115:0115:5616:5117:5118:5119:51 20:51
Chircop 06:5007:5008:5009:5010:5512:0213:0214:0215:0215:5716:5117:5118:5119:51 20:51
Qrendi 06:5107:5108:5109:5110:5612:0213:0214:0215:0215:5716:5217:5218:5219:52 20:52
Chircop 06:5207:5208:5209:5210:5712:0313:0314:0315:0315:5816:5317:5318:5319:53 20:53
Kartaginizi 06:5207:5208:5209:5210:5712:0413:0414:0415:0415:5916:5317:5318:5319:53 20:53
Tempesta 06:5307:5308:5309:5310:5812:0413:0414:0415:0415:5916:5417:5418:5419:54 20:54
L-Imqabba More    06:5407:5408:5409:5410:5912:0613:0614:0615:0616:0116:5517:5518:5519:55 20:55
Saljutura 06:5407:5408:5409:5410:5912:0613:0614:0615:0616:0116:5517:5518:5519:55 20:55
Mentna 06:5407:5408:5409:5410:5912:0613:0614:0615:0616:0116:5517:5518:5519:55 20:55
Hagra 06:5507:5508:5509:5511:0012:0613:0614:0615:0616:0116:5617:5618:5619:56 20:56
Gilju 06:5507:5508:5509:5511:0012:0713:0714:0715:0716:0216:5617:5618:5619:56 20:56
Bazilju 06:5607:5608:5609:5611:0112:0813:0814:0815:0816:0316:5717:5718:5719:57 20:57
Mater Dei More    06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Sptar 3 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
L-Imsida More    06:0707:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Universita 4 06:0707:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Hal Qormi More    06:1207:1208:1209:1210:1511:1512:1513:1514:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:13
Qaddisin 06:1207:1208:1209:1210:1511:1512:1513:1514:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:13
Il-Marsa More    06:1307:1308:1309:1310:1611:1612:1613:1614:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:14
Marsa Park & Ride 2 06:1307:1308:1309:1310:1611:1612:1613:1614:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:14
San Vincenz/Luqa More    06:1607:1608:1609:1610:1911:1912:1913:1914:1715:1716:1717:1718:1719:17 20:17
Ingieret 06:1607:1608:1609:1610:1911:1912:1913:1914:1715:1716:1717:1718:1719:17 20:17
Hal Farrug More    06:1707:1708:1709:1710:2011:2012:2013:2014:1815:1816:1817:1818:1719:17 20:17
Farrug 06:1707:1708:1709:1710:2011:2012:2013:2014:1815:1816:1817:1818:1719:17 20:17
Schinas 06:1807:1808:1809:1810:2111:2112:2113:2114:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Hal Luqa More    06:1907:1908:1909:1910:2211:2212:2213:2214:2015:2016:2017:2018:1919:19 20:19
Tumas 06:1907:1908:1909:1910:2211:2212:2213:2214:2015:2016:2017:2018:1919:19 20:19
Azzopardi 06:1907:1908:1909:1910:2211:2312:2313:2314:2115:2116:2117:2118:2019:20 20:20
Mitjar 06:2007:2008:2009:2010:2311:2412:2413:2414:2215:2216:2217:2218:2119:21 20:21
Avjazzjoni 06:2207:2208:2209:2210:2511:2512:2513:2514:2315:2316:2317:2318:2219:22 20:22
Airport 3 06:2407:2408:2409:2410:2711:2712:2713:2714:2515:2516:2517:2518:2419:24 20:24
Cintra 06:2607:2608:2609:2610:2911:2912:2913:2914:2715:2716:2717:2718:2619:26 20:26
Hal Kirkop More    06:2707:2708:2709:2710:3011:3112:3113:3114:2915:2916:2917:2918:2719:27 20:27
Mina 06:2707:2708:2709:2710:3011:3112:3113:3114:2915:2916:2917:2918:2719:27 20:27
Menhir 06:2807:2808:2809:2810:3111:3112:3113:3114:2915:2916:2917:2918:2819:28 20:28
Ghasel 06:2807:2808:2809:2810:3111:3212:3213:3214:3015:3016:3017:3018:2919:29 20:29
Kirkop 06:2907:2908:2909:2910:3211:3212:3213:3214:3015:3016:3017:3018:2919:29 20:29
Karwija 06:2907:2908:2909:2910:3211:3312:3313:3314:3115:3116:3117:3118:3019:30 20:30
Artillerija 06:3007:3008:3009:3010:3311:3312:3313:3314:3115:3116:3117:3118:3019:30 20:30
Hal Safi More    06:3007:3008:3009:3010:3311:3412:3413:3414:3215:3216:3217:3218:3019:30 20:30
Benedittu 06:3007:3008:3009:3010:3311:3412:3413:3414:3215:3216:3217:3218:3019:30 20:30
Midri 06:3107:3108:3109:3110:3411:3512:3513:3514:3315:3316:3317:3318:3119:31 20:31
Punici 06:3107:3108:3109:3110:3411:3512:3513:3514:3315:3316:3317:3318:3219:32 20:32
Pastorale 06:3207:3208:3209:3210:3511:3512:3513:3514:3315:3316:3317:3318:3219:32 20:32
Soru 06:3207:3208:3209:3210:3511:3512:3513:3514:3315:3316:3317:3318:3219:32 20:32
Hajt 06:3307:3308:3309:3310:3611:3612:3613:3614:3415:3416:3417:3418:3319:33 20:33
Iz-Zurrieq More    06:3307:3308:3309:3310:3611:3712:3713:3714:3515:3516:3517:3518:3319:33 20:33
Xarolla 06:3307:3308:3309:3310:3611:3712:3713:3714:3515:3516:3517:3518:3319:33 20:33
Martin 06:3407:3408:3409:3410:3711:3712:3713:3714:3515:3516:3517:3518:3419:34 20:34
Filfla 06:3507:3508:3509:3510:3811:3812:3813:3814:3615:3616:3617:3618:3519:35 20:35
Bubaqra 06:3507:3508:3509:3510:3811:3912:3913:3914:3715:3716:3717:3718:3519:35 20:35
Luq 06:3607:3608:3609:3610:3911:3912:3913:3914:3715:3716:3717:3718:3619:36 20:36
Roncali 06:3607:3608:3609:3610:3911:4012:4013:4014:3815:3816:3817:3818:3619:36 20:36
Callus 06:3707:3708:3709:3710:4011:4012:4013:4014:3815:3816:3817:3818:3619:36 20:36
Piano 06:3707:3708:3709:3710:4011:4112:4113:4114:3915:3916:3917:3918:3719:37 20:37
Filippu 06:3807:3808:3809:3810:4111:4112:4113:4114:3915:3916:3917:3918:3819:38 20:38
Inglott 06:3807:3808:3809:3810:4111:4212:4213:4214:4015:4016:4017:4018:3819:38 20:38
Saydon 06:3907:3908:3909:3910:4211:4212:4213:4214:4015:4016:4017:4018:3919:39 20:39
Zurrieq 06:3907:3908:3909:3910:4211:4312:4313:4314:4115:4116:4117:4118:3919:39 20:39
Formosa 06:4007:4008:4009:4010:4311:4412:4413:4414:4215:4216:4217:4218:4019:40 20:40
Kangu 06:4107:4108:4109:4110:4411:4412:4413:4414:4215:4216:4217:4218:4019:40 20:40
Sardin 06:4107:4108:4109:4110:4411:4512:4513:4514:4315:4316:4317:4318:4119:41 20:41
Nigret 06:4207:4208:4209:4210:4511:4512:4513:4514:4315:4316:4317:4318:4119:41 20:41
Gibjun 06:4307:4308:4309:4310:4611:4612:4613:4614:4415:4416:4417:4418:4219:42 20:42
Franzina 06:4307:4308:4309:4310:4611:4712:4713:4714:4515:4516:4517:4518:4319:43 20:43
Gibjun 06:4407:4408:4409:4410:4711:4812:4813:4814:4615:4616:4617:4618:4319:43 20:43
Nigret 06:4507:4508:4509:4510:4811:4912:4913:4914:4715:4716:4717:4718:4419:44 20:44
Kangu 06:4607:4608:4609:4610:4911:5012:5013:5014:4815:4816:4817:4818:4519:45 20:45
Formosa 06:4607:4608:4609:4610:4911:5012:5013:5014:4815:4816:4817:4818:4619:46 20:46
Glud 06:4707:4708:4709:4710:5011:5112:5113:5114:4915:4916:4917:4918:4619:46 20:46
Il-Qrendi More    06:4907:4908:4909:4910:5211:5312:5313:5314:5115:5116:5117:5118:4819:48 20:48
Kartaginizi 06:4907:4908:4909:4910:5211:5312:5313:5314:5115:5116:5117:5118:4819:48 20:48
Chircop 06:4907:4908:4909:4910:5211:5312:5313:5314:5115:5116:5117:5118:4919:49 20:49
Qrendi 06:5007:5008:5009:5010:5311:5412:5413:5414:5215:5216:5217:5218:4919:49 20:49
Chircop 06:5107:5108:5109:5110:5411:5512:5513:5514:5315:5316:5317:5318:5019:50 20:50
Kartaginizi 06:5107:5108:5109:5110:5411:5512:5513:5514:5315:5316:5317:5318:5019:50 20:50
Tempesta 06:5207:5208:5209:5210:5511:5612:5613:5614:5415:5416:5417:5418:5119:51 20:51
L-Imqabba More    06:5307:5308:5309:5310:5611:5712:5713:5714:5515:5516:5517:5518:5219:52 20:52
Saljutura 06:5307:5308:5309:5310:5611:5712:5713:5714:5515:5516:5517:5518:5219:52 20:52
Mentna 06:5307:5308:5309:5310:5611:5712:5713:5714:5515:5516:5517:5518:5219:52 20:52
Hagra 06:5407:5408:5409:5410:5711:5812:5813:5814:5615:5616:5617:5618:5319:53 20:53
Gilju 06:5407:5408:5409:5410:5711:5812:5813:5814:5615:5616:5617:5618:5319:53 20:53
Bazilju 06:5507:5508:5509:5510:5811:5912:5913:5914:5715:5716:5717:5718:5419:54 20:54
Mqabba - Mater Dei 117
L-Imqabba More    05:0006:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00 19:0020:00
Bazilju 05:0006:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00 19:0020:00
Konvoj 05:0106:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:01 19:0020:00
Saljutura 05:0206:0207:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:02 19:0120:01
Il-Qrendi More    05:0306:0307:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:03 19:0220:02
Tempesta 05:0306:0307:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:03 19:0220:02
Kartaginizi 05:0406:0407:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:03 19:0220:02
Chircop 05:0406:0407:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:04 19:0320:03
Qrendi 05:0506:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:05 19:0320:03
Chircop 05:0606:0607:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:06 19:0420:04
Kartaginizi 05:0706:0707:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:06 19:0420:04
Iz-Zurrieq More    05:1006:1007:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:09 19:0720:07
Glud 05:1006:1007:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:09 19:0720:07
Formosa 05:1006:1007:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:09 19:0720:07
Kangu 05:1106:1107:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:10 19:0720:07
Sardin 05:1106:1107:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:11 19:0820:08
Nigret 05:1206:1207:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:11 19:0820:08
Gibjun 05:1306:1307:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:12 19:0920:09
Franzina 05:1406:1407:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:13 19:0920:09
Gibjun 05:1406:1407:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:13 19:1020:10
Nigret 05:1506:1507:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:14 19:1020:10
Kangu 05:1706:1707:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:16 19:1120:11
Formosa 05:1806:1807:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:16 19:1220:12
Zurrieq 05:1906:1907:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:17 19:1320:13
Saydon 05:1906:1907:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:18 19:1320:13
Inglott 05:2006:2007:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:19 19:1320:13
Filippu 05:2106:2107:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:19 19:1420:14
Piano 05:2106:2107:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:20 19:1420:14
Callus 05:2206:2207:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:20 19:1520:15
Roncali 05:2306:2307:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:21 19:1520:15
Luq 05:2306:2307:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:22 19:1620:16
Bubaqra 05:2406:2407:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:22 19:1620:16
Filfla 05:2506:2507:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:23 19:1720:17
Martin 05:2606:2607:2408:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:24 19:1720:17
Klementina 05:2606:2607:2408:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:24 19:1820:18
Hal Safi More    05:2806:2807:2608:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:26 19:1920:19
Hajt 05:2806:2807:2608:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:26 19:1920:19
Soru 05:2806:2807:2608:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:26 19:1920:19
Punici 05:2906:2907:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:27 19:2020:20
Midri 05:2906:2907:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:27 19:2020:20
Isfar 05:3006:3007:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:28 19:2020:20
Hal Kirkop More    05:3106:3107:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:28 19:2120:21
Benedittu 05:3106:3107:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:28 19:2120:21
Artillerija 05:3106:3107:2908:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:29 19:2120:21
Karwija 05:3206:3207:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:2220:22
Kirkop 05:3206:3207:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:2220:22
Cremona 05:3306:3307:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:31 19:2320:23
Barrieri 05:3406:3407:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:31 19:2320:23
Menhir 05:3506:3507:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:2320:23
Mina 05:3506:3507:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:2420:24
Hal Luqa More    05:3806:3807:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:2520:25
Cintra 05:3806:3807:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:2520:25
Airport 3 05:4106:4107:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:2720:27
Avjazzjoni 05:4306:4307:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:2920:29
Caraffa 05:4506:4507:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:3020:30
Luqa 05:4606:4607:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:3120:31
Taljana 05:4706:4707:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:3220:32
Tumas 05:4706:4707:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:3220:32
Hal Farrug More    05:4906:4907:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:3320:33
Schinas 05:4906:4907:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:3320:33
Farrug 05:5006:5007:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:3320:33
San Vincenz More    05:5106:5107:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:3520:35
Ingieret 05:5106:5107:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:3520:35
Il-Marsa More    05:5606:5607:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:3820:38
Marsa Park & Ride 6 05:5606:5607:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:3820:38
Qaddisin 05:5706:5707:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:3920:39
Is-Swatar More    06:0307:0608:0209:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 19:4620:46
Qroqq 5 06:0307:0608:0209:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 19:4620:46
L-Imsida More    06:0507:0908:0509:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:02 19:4820:48
Universita 1 06:0507:0908:0509:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:02 19:4820:48
Mater Dei More    06:0607:1008:0609:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:03 19:4920:49
Mater Dei 2 06:0607:1008:0609:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:03 19:4920:49
Sptar 1 06:0707:1208:0809:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0419:04 19:5020:50
L-Imqabba More    05:0006:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00 19:0020:00
Bazilju 05:0006:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00 19:0020:00
Konvoj 05:0106:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:01 19:0020:00
Saljutura 05:0106:0107:0108:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0115:0116:0117:0118:01 19:0120:01
Il-Qrendi More    05:0306:0307:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:03 19:0220:02
Tempesta 05:0306:0307:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:03 19:0220:02
Kartaginizi 05:0306:0307:0308:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0315:0316:0317:0318:03 19:0320:03
Chircop 05:0406:0407:0408:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0415:0416:0417:0418:04 19:0320:03
Qrendi 05:0506:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:05 19:0420:04
Chircop 05:0506:0507:0508:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0515:0516:0517:0518:05 19:0420:04
Kartaginizi 05:0606:0607:0608:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0615:0616:0617:0618:06 19:0520:05
Iz-Zurrieq More    05:0906:0907:0908:1009:1010:1011:1012:1013:1014:0915:0916:0917:0918:09 19:0720:07
Glud 05:0906:0907:0908:1009:1010:1011:1012:1013:1014:0915:0916:0917:0918:09 19:0720:07
Formosa 05:0906:0907:0908:1009:1010:1011:1012:1013:1014:0915:0916:0917:0918:09 19:0820:08
Kangu 05:1006:1007:1008:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1015:1016:1017:1018:10 19:0820:08
Sardin 05:1006:1007:1008:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1015:1016:1017:1018:10 19:0920:09
Nigret 05:1106:1107:1108:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1115:1116:1117:1118:11 19:0920:09
Gibjun 05:1206:1207:1208:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1215:1216:1217:1218:12 19:1020:10
Franzina 05:1206:1207:1208:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1215:1216:1217:1218:12 19:1020:10
Gibjun 05:1306:1307:1308:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1315:1316:1317:1318:13 19:1120:11
Nigret 05:1406:1407:1408:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1415:1416:1417:1418:14 19:1220:12
Kangu 05:1506:1507:1508:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1515:1516:1517:1518:15 19:1320:13
Formosa 05:1606:1607:1608:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1615:1616:1617:1618:16 19:1320:13
Zurrieq 05:1706:1707:1708:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1715:1716:1717:1718:17 19:1420:14
Saydon 05:1706:1707:1708:2009:2010:2011:2012:2013:2014:1715:1716:1717:1718:17 19:1520:15
Inglott 05:1806:1807:1808:2109:2110:2111:2112:2113:2114:1815:1816:1817:1818:18 19:1520:15
Filippu 05:1806:1807:1808:2109:2110:2111:2112:2113:2114:1815:1816:1817:1818:18 19:1620:16
Piano 05:1906:1907:1908:2209:2210:2211:2212:2213:2214:1915:1916:1917:1918:19 19:1620:16
Callus 05:2006:2007:2008:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2015:2016:2017:2018:20 19:1720:17
Roncali 05:2006:2007:2008:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2015:2016:2017:2018:20 19:1720:17
Luq 05:2106:2107:2108:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2115:2116:2117:2118:21 19:1820:18
Bubaqra 05:2106:2107:2108:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2115:2116:2117:2118:21 19:1820:18
Filfla 05:2206:2207:2208:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2215:2216:2217:2218:22 19:1920:19
Martin 05:2306:2307:2308:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2315:2316:2317:2318:23 19:2020:20
Klementina 05:2306:2307:2308:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2315:2316:2317:2318:23 19:2020:20
Hal Safi More    05:2506:2507:2508:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2515:2516:2517:2518:25 19:2120:21
Hajt 05:2506:2507:2508:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2515:2516:2517:2518:25 19:2120:21
Soru 05:2506:2507:2508:3009:3010:3011:3012:3013:3014:2515:2516:2517:2518:25 19:2220:22
Punici 05:2606:2607:2608:3009:3010:3011:3012:3013:3014:2615:2616:2617:2618:26 19:2220:22
Midri 05:2606:2607:2608:3109:3110:3111:3112:3113:3114:2615:2616:2617:2618:26 19:2320:23
Isfar 05:2706:2707:2708:3109:3110:3111:3112:3113:3114:2715:2716:2717:2718:27 19:2320:23
Hal Kirkop More    05:2706:2707:2708:3209:3210:3211:3212:3213:3214:2715:2716:2717:2718:27 19:2320:23
Benedittu 05:2706:2707:2708:3209:3210:3211:3212:3213:3214:2715:2716:2717:2718:27 19:2320:23
Artillerija 05:2806:2807:2808:3209:3210:3211:3212:3213:3214:2815:2816:2817:2818:28 19:2420:24
Karwija 05:2906:2907:2908:3309:3310:3311:3312:3313:3314:2915:2916:2917:2918:29 19:2420:24
Kirkop 05:2906:2907:2908:3409:3410:3411:3412:3413:3414:2915:2916:2917:2918:29 19:2520:25
Cremona 05:3006:3007:3008:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3015:3016:3017:3018:30 19:2620:26
Barrieri 05:3006:3007:3008:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3015:3016:3017:3018:30 19:2620:26
Menhir 05:3106:3107:3108:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3115:3116:3117:3118:31 19:2720:27
Mina 05:3206:3207:3208:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3215:3216:3217:3218:32 19:2720:27
Hal Luqa More    05:3406:3407:3408:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3415:3416:3417:3418:34 19:2920:29
Cintra 05:3406:3407:3408:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3415:3416:3417:3418:34 19:2920:29
Airport 3 05:3606:3607:3608:4209:4210:4211:4212:4213:4214:3615:3616:3617:3618:36 19:3120:31
Avjazzjoni 05:3806:3807:3808:4509:4510:4511:4512:4513:4514:3815:3816:3817:3818:38 19:3320:33
Caraffa 05:4006:4007:4008:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4015:4016:4017:4018:40 19:3420:34
Luqa 05:4106:4107:4108:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4115:4116:4117:4118:41 19:3520:35
Taljana 05:4206:4207:4208:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4215:4216:4217:4218:42 19:3620:36
Tumas 05:4206:4207:4208:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4215:4216:4217:4218:42 19:3620:36
Hal Farrug More    05:4306:4307:4308:5009:5010:5011:5012:5013:5014:4315:4316:4317:4318:43 19:3720:37
Schinas 05:4306:4307:4308:5009:5010:5011:5012:5013:5014:4315:4316:4317:4318:43 19:3720:37
Farrug 05:4406:4407:4408:5109:5110:5111:5112:5113:5114:4415:4416:4417:4418:44 19:3820:38
San Vincenz More    05:4606:4607:4608:5309:5310:5311:5312:5313:5314:4615:4616:4617:4618:46 19:3920:39
Ingieret 05:4606:4607:4608:5309:5310:5311:5312:5313:5314:4615:4616:4617:4618:46 19:3920:39
Il-Marsa More    05:5006:5007:5008:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5015:5016:5017:5018:50 19:4320:43
Marsa Park & Ride 6 05:5006:5007:5008:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5015:5016:5017:5018:50 19:4320:43
Qaddisin 05:5106:5107:5108:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5115:5116:5117:5118:51 19:4420:44
Is-Swatar More    05:5806:5807:5809:0610:0611:0612:0413:0414:0414:5615:5616:5617:5618:56 19:4920:49
Qroqq 5 05:5806:5807:5809:0610:0611:0612:0413:0414:0414:5615:5616:5617:5618:56 19:4920:49
L-Imsida More    06:0007:0008:0009:0810:0811:0812:0613:0614:0614:5815:5816:5817:5818:58 19:5120:51
Universita 1 06:0007:0008:0009:0810:0811:0812:0613:0614:0614:5815:5816:5817:5818:58 19:5120:51
Mater Dei More    06:0107:0108:0109:0910:0911:0912:0713:0714:0714:5915:5916:5917:5918:59 19:5220:52
Mater Dei 2 06:0107:0108:0109:0910:0911:0912:0713:0714:0714:5915:5916:5917:5918:59 19:5220:52
Sptar 1 06:0207:0208:0209:1010:1011:1012:0813:0814:0815:0016:0017:0018:0019:00 19:5320:53
L-Imqabba More    05:0006:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00 19:0020:00
Bazilju 05:0006:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00 19:0020:00
Konvoj 05:0006:0007:0008:0009:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:01 19:0020:00
Saljutura 05:0106:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:01 19:0120:01
Il-Qrendi More    05:0206:0207:0208:0209:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:03 19:0220:02
Tempesta 05:0206:0207:0208:0209:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:03 19:0220:02
Kartaginizi 05:0306:0307:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:03 19:0320:03
Chircop 05:0306:0307:0308:0309:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:04 19:0320:03
Qrendi 05:0406:0407:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:04 19:0420:04
Chircop 05:0406:0407:0408:0409:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:05 19:0420:04
Kartaginizi 05:0506:0507:0508:0509:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:06 19:0520:05
Iz-Zurrieq More    05:0706:0707:0708:0709:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:08 19:0720:07
Glud 05:0706:0707:0708:0709:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:08 19:0720:07
Formosa 05:0806:0807:0808:0809:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:09 19:0720:07
Kangu 05:0806:0807:0808:0809:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:09 19:0820:08
Sardin 05:0906:0907:0908:0909:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:10 19:0820:08
Nigret 05:0906:0907:0908:0909:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:10 19:0920:09
Gibjun 05:1006:1007:1008:1009:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:11 19:1020:10
Franzina 05:1006:1007:1008:1009:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:12 19:1020:10
Gibjun 05:1106:1107:1108:1109:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:12 19:1120:11
Nigret 05:1206:1207:1208:1209:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:13 19:1120:11
Kangu 05:1306:1307:1308:1309:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:14 19:1320:13
Formosa 05:1306:1307:1308:1309:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:15 19:1320:13
Zurrieq 05:1406:1407:1408:1409:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:16 19:1420:14
Saydon 05:1506:1507:1508:1509:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:17 19:1420:14
Inglott 05:1506:1507:1508:1509:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:17 19:1520:15
Filippu 05:1606:1607:1608:1609:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:18 19:1520:15
Piano 05:1606:1607:1608:1609:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:18 19:1620:16
Callus 05:1706:1707:1708:1709:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:19 19:1620:16
Roncali 05:1706:1707:1708:1709:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:19 19:1720:17
Luq 05:1806:1807:1808:1809:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:20 19:1720:17
Bubaqra 05:1806:1807:1808:1809:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:21 19:1820:18
Filfla 05:1906:1907:1908:1909:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:21 19:1820:18
Martin 05:2006:2007:2008:2009:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:22 19:1920:19
Klementina 05:2006:2007:2008:2009:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:22 19:2020:20
Hal Safi More    05:2106:2107:2108:2109:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:24 19:2120:21
Hajt 05:2106:2107:2108:2109:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:24 19:2120:21
Soru 05:2206:2207:2208:2209:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:24 19:2120:21
Punici 05:2206:2207:2208:2209:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:25 19:2220:22
Midri 05:2306:2307:2308:2309:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:25 19:2220:22
Isfar 05:2306:2307:2308:2309:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:26 19:2320:23
Hal Kirkop More    05:2306:2307:2308:2309:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:26 19:2320:23
Benedittu 05:2306:2307:2308:2309:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:26 19:2320:23
Artillerija 05:2406:2407:2408:2409:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:27 19:2320:23
Karwija 05:2406:2407:2408:2409:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:27 19:2420:24
Kirkop 05:2506:2507:2508:2509:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:28 19:2420:24
Cremona 05:2606:2607:2608:2609:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:29 19:2520:25
Barrieri 05:2606:2607:2608:2609:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:29 19:2520:25
Menhir 05:2706:2707:2708:2709:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:2620:26
Mina 05:2706:2707:2708:2709:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:2620:26
Hal Luqa More    05:2906:2907:2908:2909:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:2820:28
Cintra 05:2906:2907:2908:2909:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:2820:28
Airport 3 05:3106:3107:3108:3109:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:3020:30
Avjazzjoni 05:3306:3307:3308:3309:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:37 19:3220:32
Caraffa 05:3406:3407:3408:3409:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:3320:33
Luqa 05:3506:3507:3508:3509:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:3420:34
Taljana 05:3606:3607:3608:3609:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:3520:35
Tumas 05:3606:3607:3608:3609:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:3520:35
Hal Farrug More    05:3706:3707:3708:3709:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:3620:36
Schinas 05:3706:3707:3708:3709:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:3620:36
Farrug 05:3806:3807:3808:3809:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:3720:37
San Vincenz More    05:3906:3907:3908:3909:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:3820:38
Ingieret 05:3906:3907:3908:3909:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:3820:38
Il-Marsa More    05:4306:4307:4308:4309:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:4220:42
Marsa Park & Ride 6 05:4306:4307:4308:4309:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:4220:42
Qaddisin 05:4406:4407:4408:4409:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:4320:43
Is-Swatar More    05:4906:4907:4908:4909:5810:5811:5812:5813:5814:5415:5416:5417:5418:54 19:4820:48
Qroqq 5 05:4906:4907:4908:4909:5810:5811:5812:5813:5814:5415:5416:5417:5418:54 19:4820:48
L-Imsida More    05:5106:5107:5108:5110:0011:0012:0013:0014:0014:5615:5616:5617:5618:56 19:5020:50
Universita 1 05:5106:5107:5108:5110:0011:0012:0013:0014:0014:5615:5616:5617:5618:56 19:5020:50
Mater Dei More    05:5206:5207:5208:5210:0111:0112:0113:0114:0114:5715:5716:5717:5718:57 19:5120:51
Mater Dei 2 05:5206:5207:5208:5210:0111:0112:0113:0114:0114:5715:5716:5717:5718:57 19:5120:51
Sptar 1 05:5306:5307:5308:5310:0311:0312:0313:0314:0314:5815:5816:5817:5818:58 19:5220:52