Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Ajruport - Bugibba X3
Hal Luqa More    05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30 22:30
Airport 2 05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30 22:30
Avjazzjoni 05:32 06:33 07:33 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:31 20:31 21:31 22:31
Mitjar 05:33 06:35 07:35 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:35 15:35 16:35 17:33 18:33 19:32 20:32 21:32 22:32
Ewropa 05:36 06:40 07:40 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:38 15:38 16:38 17:36 18:36 19:34 20:34 21:34 22:34
Santa Lucija More    05:38 06:44 07:44 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:42 15:42 16:42 17:38 18:38 19:36 20:36 21:36 22:36
Pepprin 05:38 06:44 07:44 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:42 15:42 16:42 17:38 18:38 19:36 20:36 21:36 22:36
Paola More    05:40 06:47 07:47 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:44 15:44 16:44 17:40 18:40 19:37 20:37 21:37 22:37
Nazzarenu 05:40 06:47 07:47 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:44 15:44 16:44 17:40 18:40 19:37 20:37 21:37 22:37
Pjazza 05:41 06:48 07:48 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:45 15:45 16:45 17:41 18:41 19:37 20:37 21:37 22:37
Lourdes 05:43 06:51 07:51 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:48 15:48 16:48 17:43 18:43 19:39 20:39 21:39 22:39
Il-Marsa More    05:51 07:05 08:05 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 15:00 16:00 17:00 17:52 18:52 19:45 20:45 21:45 22:45
Marsa Park & Ride 1 05:51 07:05 08:05 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 15:00 16:00 17:00 17:52 18:52 19:45 20:45 21:45 22:45
Santa Venera More    05:56 07:13 08:13 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:59 15:07 16:07 17:07 17:59 18:57 19:50 20:49 21:49 22:49
Ferrovija 05:56 07:13 08:13 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:59 15:07 16:07 17:07 17:59 18:57 19:50 20:49 21:49 22:49
Parilja 05:56 07:14 08:14 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 14:00 15:08 16:08 17:08 18:00 18:57 19:50 20:49 21:49 22:49
Birkirkara More    05:57 07:16 08:16 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:02 15:10 16:10 17:10 18:02 18:58 19:51 20:50 21:50 22:50
Xarretta 05:57 07:16 08:16 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:02 15:10 16:10 17:10 18:02 18:58 19:51 20:50 21:50 22:50
Psaila 05:58 07:17 08:17 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:03 15:11 16:11 17:11 18:03 18:59 19:52 20:51 21:51 22:51
Stazzjon 05:59 07:18 08:18 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:04 15:12 16:12 17:12 18:04 19:00 19:53 20:52 21:52 22:52
Wied 06:00 07:19 08:19 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:06 15:14 16:14 17:14 18:06 19:01 19:54 20:52 21:52 22:52
Alwigi 06:00 07:20 08:20 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:07 15:15 16:15 17:15 18:07 19:01 19:54 20:53 21:53 22:53
Hal Balzan More    06:02 07:23 08:23 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:09 15:17 16:17 17:17 18:09 19:03 19:56 20:54 21:54 22:54
Pastur 06:02 07:23 08:23 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:09 15:17 16:17 17:17 18:09 19:03 19:56 20:54 21:54 22:54
Vestru 06:02 07:24 08:24 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:10 15:18 16:18 17:18 18:10 19:03 19:56 20:55 21:55 22:55
H'Attard More    06:07 07:31 08:31 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:17 15:25 16:25 17:25 18:17 19:08 20:01 20:59 21:59 22:59
Warda 2 06:07 07:31 08:31 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:17 15:25 16:25 17:25 18:17 19:08 20:01 20:59 21:59 22:59
Carmel 06:09 07:34 08:34 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:20 15:28 16:28 17:28 18:20 19:10 20:03 21:00 22:00 23:00
Ta' Qali More    06:11 07:38 08:38 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:23 15:31 16:31 17:31 18:23 19:12 20:05 21:02 22:02 23:02
Qali 1 06:11 07:38 08:38 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:23 15:31 16:31 17:31 18:23 19:12 20:05 21:02 22:02 23:02
Ir-Rabat, Malta More    06:16 07:45 08:45 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:30 15:38 16:38 17:38 18:30 19:17 20:10 21:06 22:06 23:06
Rabat 4 06:16 07:45 08:45 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:30 15:38 16:38 17:38 18:30 19:17 20:10 21:06 22:06 23:06
Qasgha 06:17 07:46 08:46 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:31 15:39 16:39 17:39 18:31 19:18 20:11 21:07 22:07 23:07
L-Imtarfa More    06:19 07:48 08:48 09:26 10:26 11:26 12:26 13:27 14:34 15:42 16:42 17:41 18:33 19:19 20:12 21:08 22:08 23:08
Eziljati 06:19 07:48 08:48 09:26 10:26 11:26 12:26 13:27 14:34 15:42 16:42 17:41 18:33 19:19 20:12 21:08 22:08 23:08
Il-Mosta More    06:25 07:55 08:55 09:33 10:33 11:33 12:33 13:36 14:43 15:51 16:51 17:48 18:40 19:24 20:17 21:13 22:13 23:13
Zokkrija 06:25 07:55 08:55 09:33 10:33 11:33 12:33 13:36 14:43 15:51 16:51 17:48 18:40 19:24 20:17 21:13 22:13 23:13
Bistra 06:26 07:57 08:57 09:35 10:35 11:35 12:35 13:37 14:44 15:52 16:52 17:50 18:42 19:25 20:18 21:14 22:14 23:14
Gharusa 06:27 07:57 08:57 09:35 10:35 11:35 12:35 13:38 14:45 15:53 16:53 17:50 18:42 19:26 20:19 21:15 22:15 23:15
Burmarrad More    06:31 08:02 09:02 09:40 10:40 11:40 12:40 13:44 14:51 15:59 16:59 17:55 18:47 19:29 20:22 21:18 22:18 23:18
Burmarrad 06:31 08:02 09:02 09:40 10:40 11:40 12:40 13:44 14:51 15:59 16:59 17:55 18:47 19:29 20:22 21:18 22:18 23:18
Bugibba More    06:34 08:05 09:05 09:43 10:43 11:43 12:43 13:47 14:54 16:02 17:02 17:58 18:50 19:31 20:24 21:20 22:20 23:20
Pijunieri 06:34 08:05 09:05 09:43 10:43 11:43 12:43 13:47 14:54 16:02 17:02 17:58 18:50 19:31 20:24 21:20 22:20 23:20
Qroll 06:34 08:06 09:06 09:44 10:44 11:44 12:44 13:48 14:55 16:03 17:03 17:59 18:51 19:32 20:25 21:21 22:21 23:21
Pagell 06:35 08:06 09:06 09:44 10:44 11:44 12:44 13:49 14:56 16:04 17:04 17:59 18:51 19:32 20:25 21:21 22:21 23:21
Anthony 06:35 08:07 09:07 09:45 10:45 11:45 12:45 13:49 14:56 16:04 17:04 18:00 18:52 19:32 20:25 21:21 22:21 23:21
Rizzi 06:36 08:07 09:07 09:45 10:45 11:45 12:45 13:50 14:57 16:05 17:05 18:00 18:52 19:33 20:26 21:22 22:22 23:22
Sajf 06:36 08:08 09:08 09:46 10:46 11:46 12:46 13:51 14:58 16:06 17:06 18:01 18:53 19:34 20:27 21:23 22:23 23:23
Gzejjer 06:37 08:09 09:09 09:47 10:47 11:47 12:47 13:52 14:59 16:07 17:07 18:02 18:54 19:34 20:27 21:23 22:23 23:23
Bugibba Bay 1 06:38 08:10 09:10 09:48 10:48 11:48 12:48 13:53 15:00 16:08 17:08 18:03 18:55 19:35 20:28 21:24 22:24 23:24
Hal Luqa More    05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30 22:30
Airport 2 05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30 22:30
Avjazzjoni 05:32 06:32 07:32 08:32 09:32 10:33 11:33 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32 21:32 22:32
Mitjar 05:33 06:33 07:33 08:33 09:33 10:35 11:35 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33 21:33 22:33
Ewropa 05:36 06:36 07:36 08:36 09:36 10:40 11:40 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36 20:36 21:36 22:36
Santa Lucija More    05:39 06:39 07:39 08:39 09:39 10:44 11:44 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39 20:39 21:39 22:39
Pepprin 05:39 06:39 07:39 08:39 09:39 10:44 11:44 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39 20:39 21:39 22:39
Paola More    05:41 06:41 07:41 08:41 09:41 10:47 11:47 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41 20:41 21:41 22:41
Nazzarenu 05:41 06:41 07:41 08:41 09:41 10:47 11:47 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41 20:41 21:41 22:41
Pjazza 05:42 06:42 07:42 08:42 09:42 10:48 11:48 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 20:42 21:42 22:42
Lourdes 05:44 06:44 07:44 08:44 09:44 10:51 11:51 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44 20:44 21:44 22:44
Il-Marsa More    05:53 06:53 07:53 08:53 09:53 11:05 12:05 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53 20:53 21:53 22:53
Marsa Park & Ride 1 05:53 06:53 07:53 08:53 09:53 11:05 12:05 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53 20:53 21:53 22:53
Santa Venera More    05:57 06:57 07:57 08:59 09:59 11:12 12:12 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:56 19:56 20:56 21:56 22:56
Ferrovija 05:57 06:57 07:57 08:59 09:59 11:12 12:12 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:56 19:56 20:56 21:56 22:56
Parilja 05:57 06:57 07:57 08:59 09:59 11:13 12:13 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:57 19:57 20:56 21:56 22:56
Birkirkara More    05:58 06:58 07:58 09:01 10:01 11:14 12:14 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 18:58 19:58 20:57 21:57 22:57
Xarretta 05:58 06:58 07:58 09:01 10:01 11:14 12:14 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 18:58 19:58 20:57 21:57 22:57
Psaila 05:59 06:59 07:59 09:01 10:01 11:15 12:15 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 18:58 19:58 20:57 21:57 22:57
Stazzjon 05:59 06:59 07:59 09:02 10:02 11:16 12:16 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 18:59 19:59 20:58 21:58 22:58
Wied 06:00 07:00 08:00 09:03 10:03 11:17 12:17 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:00 20:00 20:58 21:58 22:58
Alwigi 06:00 07:00 08:00 09:04 10:04 11:18 12:18 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:00 20:00 20:59 21:59 22:59
Hal Balzan More    06:02 07:02 08:02 09:06 10:06 11:20 12:20 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:01 20:01 21:00 22:00 23:00
Pastur 06:02 07:02 08:02 09:06 10:06 11:20 12:20 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:01 20:01 21:00 22:00 23:00
Vestru 06:02 07:02 08:02 09:06 10:06 11:21 12:21 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:02 20:02 21:00 22:00 23:00
H'Attard More    06:06 07:06 08:06 09:12 10:12 11:28 12:28 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:05 20:05 21:03 22:03 23:03
Warda 2 06:06 07:06 08:06 09:12 10:12 11:28 12:28 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:05 20:05 21:03 22:03 23:03
Carmel 06:07 07:07 08:07 09:14 10:14 11:30 12:30 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:07 20:07 21:04 22:04 23:04
Ta' Qali More    06:09 07:09 08:09 09:17 10:17 11:34 12:34 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:08 20:08 21:06 22:06 23:06
Qali 1 06:09 07:09 08:09 09:17 10:17 11:34 12:34 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:08 20:08 21:06 22:06 23:06
Ir-Rabat, Malta More    06:13 07:13 08:13 09:22 10:22 11:40 12:40 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:12 20:12 21:09 22:09 23:09
Rabat 4 06:13 07:13 08:13 09:22 10:22 11:40 12:40 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:12 20:12 21:09 22:09 23:09
Qasgha 06:14 07:14 08:14 09:23 10:23 11:41 12:41 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:13 20:13 21:10 22:10 23:10
L-Imtarfa More    06:16 07:16 08:16 09:26 10:26 11:44 12:44 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:16 20:15 21:11 22:11 23:11
Eziljati 06:16 07:16 08:16 09:26 10:26 11:44 12:44 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:16 20:15 21:11 22:11 23:11
Il-Mosta More    06:23 07:23 08:23 09:34 10:34 11:53 12:53 13:32 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:24 20:22 21:16 22:16 23:16
Zokkrija 06:23 07:23 08:23 09:34 10:34 11:53 12:53 13:32 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:24 20:22 21:16 22:16 23:16
Bistra 06:24 07:24 08:24 09:35 10:35 11:54 12:54 13:33 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:25 20:23 21:17 22:17 23:17
Gharusa 06:25 07:25 08:25 09:36 10:36 11:55 12:55 13:34 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:26 20:23 21:18 22:18 23:18
Burmarrad More    06:30 07:30 08:30 09:41 10:41 12:01 13:01 13:40 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:31 20:28 21:21 22:21 23:21
Burmarrad 06:30 07:30 08:30 09:41 10:41 12:01 13:01 13:40 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:31 20:28 21:21 22:21 23:21
Bugibba More    06:32 07:32 08:32 09:45 10:45 12:04 13:04 13:43 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:35 20:30 21:23 22:23 23:23
Pijunieri 06:32 07:32 08:32 09:45 10:45 12:04 13:04 13:43 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:35 20:30 21:23 22:23 23:23
Qroll 06:33 07:33 08:33 09:45 10:45 12:05 13:05 13:44 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:35 20:31 21:24 22:24 23:24
Pagell 06:34 07:34 08:34 09:46 10:46 12:06 13:06 13:45 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:36 20:32 21:24 22:24 23:24
Anthony 06:34 07:34 08:34 09:46 10:46 12:06 13:06 13:45 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:36 20:32 21:24 22:24 23:24
Rizzi 06:35 07:35 08:35 09:47 10:47 12:07 13:07 13:46 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:37 20:33 21:25 22:25 23:25
Sajf 06:35 07:35 08:35 09:48 10:48 12:08 13:08 13:47 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:38 20:33 21:26 22:26 23:26
Gzejjer 06:36 07:36 08:36 09:49 10:49 12:09 13:09 13:48 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:39 20:34 21:26 22:26 23:26
Bugibba Bay 1 06:37 07:37 08:37 09:50 10:50 12:10 13:10 13:49 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:40 20:35 21:27 22:27 23:27
Hal Luqa More    05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30 22:30
Airport 2 05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30 22:30
Avjazzjoni 05:31 06:31 07:31 08:31 09:31 10:31 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:31 19:31 20:31 21:31 22:31
Mitjar 05:33 06:33 07:33 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:32 21:32 22:32
Ewropa 05:35 06:35 07:35 08:35 09:35 10:35 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:35 19:35 20:34 21:34 22:34
Santa Lucija More    05:37 06:37 07:37 08:37 09:37 10:37 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:37 19:37 20:36 21:36 22:36
Pepprin 05:37 06:37 07:37 08:37 09:37 10:37 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:37 19:37 20:36 21:36 22:36
Paola More    05:39 06:39 07:39 08:39 09:39 10:39 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:39 19:39 20:38 21:38 22:38
Nazzarenu 05:39 06:39 07:39 08:39 09:39 10:39 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:39 19:39 20:38 21:38 22:38
Pjazza 05:40 06:40 07:40 08:40 09:40 10:40 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:40 19:40 20:38 21:38 22:38
Lourdes 05:41 06:41 07:41 08:41 09:41 10:41 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:41 19:41 20:40 21:40 22:40
Il-Marsa More    05:49 06:49 07:49 08:49 09:49 10:49 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:49 19:49 20:47 21:47 22:47
Marsa Park & Ride 1 05:49 06:49 07:49 08:49 09:49 10:49 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:49 19:49 20:47 21:47 22:47
Santa Venera More    05:52 06:52 07:52 08:54 09:54 10:54 11:56 12:55 13:55 14:55 15:55 16:56 17:56 18:52 19:52 20:50 21:50 22:50
Ferrovija 05:52 06:52 07:52 08:54 09:54 10:54 11:56 12:55 13:55 14:55 15:55 16:56 17:56 18:52 19:52 20:50 21:50 22:50
Parilja 05:53 06:53 07:53 08:54 09:54 10:54 11:56 12:55 13:55 14:55 15:55 16:56 17:56 18:53 19:53 20:51 21:50 22:50
Birkirkara More    05:54 06:54 07:54 08:55 09:55 10:55 11:57 12:56 13:56 14:56 15:56 16:57 17:57 18:54 19:54 20:52 21:51 22:51
Xarretta 05:54 06:54 07:54 08:55 09:55 10:55 11:57 12:56 13:56 14:56 15:56 16:57 17:57 18:54 19:54 20:52 21:51 22:51
Psaila 05:54 06:54 07:54 08:56 09:56 10:56 11:58 12:57 13:57 14:57 15:57 16:58 17:58 18:54 19:54 20:52 21:52 22:52
Stazzjon 05:55 06:55 07:55 08:57 09:57 10:57 11:59 12:58 13:58 14:58 15:58 16:59 17:59 18:55 19:55 20:53 21:52 22:52
Wied 05:56 06:56 07:56 08:58 09:58 10:58 12:00 12:58 13:58 14:58 15:58 17:00 18:00 18:56 19:56 20:54 21:53 22:53
Alwigi 05:56 06:56 07:56 08:58 09:58 10:58 12:00 12:59 13:59 14:59 15:59 17:00 18:00 18:56 19:56 20:54 21:53 22:53
Hal Balzan More    05:57 06:57 07:57 09:00 10:00 11:00 12:02 13:00 14:00 15:00 16:00 17:02 18:02 18:57 19:57 20:55 21:54 22:54
Pastur 05:57 06:57 07:57 09:00 10:00 11:00 12:02 13:00 14:00 15:00 16:00 17:02 18:02 18:57 19:57 20:55 21:54 22:54
Vestru 05:58 06:58 07:58 09:00 10:00 11:00 12:02 13:01 14:01 15:01 16:01 17:02 18:02 18:58 19:58 20:56 21:55 22:55
H'Attard More    06:01 07:01 08:01 09:05 10:05 11:05 12:07 13:05 14:05 15:05 16:05 17:07 18:07 19:01 20:01 20:59 21:58 22:58
Warda 2 06:01 07:01 08:01 09:05 10:05 11:05 12:07 13:05 14:05 15:05 16:05 17:07 18:07 19:01 20:01 20:59 21:58 22:58
Carmel 06:03 07:03 08:03 09:07 10:07 11:07 12:09 13:06 14:06 15:06 16:06 17:09 18:09 19:03 20:03 21:01 21:59 22:59
Ta' Qali More    06:04 07:04 08:04 09:09 10:09 11:09 12:11 13:08 14:08 15:08 16:08 17:11 18:11 19:04 20:04 21:02 22:01 23:01
Qali 1 06:04 07:04 08:04 09:09 10:09 11:09 12:11 13:08 14:08 15:08 16:08 17:11 18:11 19:04 20:04 21:02 22:01 23:01
Ir-Rabat, Malta More    06:08 07:08 08:08 09:14 10:14 11:14 12:16 13:12 14:12 15:12 16:12 17:16 18:16 19:08 20:08 21:06 22:04 23:04
Rabat 4 06:08 07:08 08:08 09:14 10:14 11:14 12:16 13:12 14:12 15:12 16:12 17:16 18:16 19:08 20:08 21:06 22:04 23:04
Qasgha 06:09 07:09 08:09 09:15 10:15 11:15 12:17 13:13 14:13 15:13 16:13 17:17 18:17 19:09 20:09 21:07 22:05 23:05
L-Imtarfa More    06:10 07:10 08:10 09:18 10:18 11:18 12:20 13:16 14:15 15:15 16:15 17:19 18:19 19:11 20:10 21:08 22:06 23:06
Eziljati 06:10 07:10 08:10 09:18 10:18 11:18 12:20 13:16 14:15 15:15 16:15 17:19 18:19 19:11 20:10 21:08 22:06 23:06
Il-Mosta More    06:15 07:15 08:15 09:26 10:26 11:26 12:28 13:24 14:22 15:22 16:22 17:26 18:26 19:17 20:15 21:13 22:11 23:11
Zokkrija 06:15 07:15 08:15 09:26 10:26 11:26 12:28 13:24 14:22 15:22 16:22 17:26 18:26 19:17 20:15 21:13 22:11 23:11
Bistra 06:16 07:16 08:16 09:27 10:27 11:27 12:29 13:25 14:24 15:24 16:24 17:28 18:28 19:18 20:16 21:14 22:12 23:12
Gharusa 06:17 07:17 08:17 09:28 10:28 11:28 12:30 13:26 14:24 15:24 16:24 17:28 18:28 19:19 20:17 21:15 22:13 23:13
Burmarrad More    06:20 07:20 08:20 09:33 10:33 11:33 12:35 13:31 14:29 15:29 16:29 17:33 18:33 19:23 20:20 21:18 22:16 23:16
Burmarrad 06:20 07:20 08:20 09:33 10:33 11:33 12:35 13:31 14:29 15:29 16:29 17:33 18:33 19:23 20:20 21:18 22:16 23:16
Bugibba More    06:22 07:22 08:22 09:37 10:37 11:37 12:39 13:35 14:32 15:32 16:32 17:36 18:36 19:26 20:22 21:20 22:18 23:18
Pijunieri 06:22 07:22 08:22 09:37 10:37 11:37 12:39 13:35 14:32 15:32 16:32 17:36 18:36 19:26 20:22 21:20 22:18 23:18
Qroll 06:23 07:23 08:23 09:37 10:37 11:37 12:39 13:35 14:33 15:33 16:33 17:37 18:37 19:26 20:23 21:21 22:19 23:19
Pagell 06:23 07:23 08:23 09:38 10:38 11:38 12:40 13:36 14:33 15:33 16:33 17:37 18:37 19:27 20:23 21:21 22:19 23:19
Anthony 06:23 07:23 08:23 09:38 10:38 11:38 12:40 13:36 14:34 15:34 16:34 17:38 18:38 19:27 20:23 21:21 22:19 23:19
Rizzi 06:24 07:24 08:24 09:39 10:39 11:39 12:41 13:37 14:34 15:34 16:34 17:38 18:38 19:28 20:24 21:22 22:20 23:20
Sajf 06:25 07:25 08:25 09:40 10:40 11:40 12:42 13:38 14:35 15:35 16:35 17:39 18:39 19:28 20:25 21:23 22:21 23:21
Gzejjer 06:25 07:25 08:25 09:41 10:41 11:41 12:43 13:39 14:36 15:36 16:36 17:40 18:40 19:29 20:25 21:23 22:21 23:21
Bugibba Bay 1 06:26 07:26 08:26 09:42 10:42 11:42 12:44 13:40 14:37 15:37 16:37 17:41 18:41 19:30 20:26 21:24 22:22 23:22
Bugibba - Ajruport X3
Bugibba More    05:15 06:15 07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15 22:15
Bugibba Bay 6 05:15 06:15 07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15 22:15
Ben 05:16 06:16 07:16 08:16 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:16 21:15 22:15
Il-Qawra More    05:17 06:18 07:19 08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:17 20:17 21:17 22:17
Arznell 05:17 06:18 07:19 08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:17 20:17 21:17 22:17
Luzzu 05:18 06:19 07:19 08:19 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:17 20:17 21:17 22:17
Qawra 05:18 06:20 07:20 08:20 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:18 20:18 21:18 22:18
Boxxla 05:19 06:21 07:21 08:21 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:19 20:19 21:18 22:18
Bugibba More    05:20 06:21 07:22 08:21 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:19 20:19 21:19 22:19
Fugass 05:20 06:21 07:22 08:21 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:19 20:19 21:19 22:19
Wileg 05:20 06:22 07:23 08:23 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:20 20:20 21:19 22:19
Burmarrad More    05:23 06:26 07:27 08:26 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:22 20:22 21:21 22:21
Burmarrad 05:23 06:26 07:27 08:26 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:22 20:22 21:21 22:21
Il-Mosta More    05:28 06:32 07:34 08:33 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:27 20:27 21:25 22:25
Gharusa 05:28 06:32 07:34 08:33 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:27 20:27 21:25 22:25
Bistra 05:29 06:34 07:36 08:35 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:28 20:28 21:27 22:27
Zokkrija 05:30 06:36 07:38 08:36 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:29 20:29 21:27 22:27
L-Imtarfa More    05:38 06:45 07:49 08:46 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:36 20:36 21:33 22:33
Eziljati 05:38 06:45 07:49 08:46 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:36 20:36 21:33 22:33
Ir-Rabat, Malta More    05:39 06:48 07:51 08:49 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:37 20:37 21:35 22:35
Buzugrilla 3 05:39 06:48 07:51 08:49 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:37 20:37 21:35 22:35
Rabat 4 05:42 06:51 07:55 08:52 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:40 20:40 21:37 22:37
Ta' Qali More    05:47 06:56 08:02 08:57 09:52 10:52 11:52 12:53 13:53 14:53 15:53 16:52 17:52 18:50 19:43 20:43 21:40 22:40
Qali 2 05:47 06:56 08:02 08:57 09:52 10:52 11:52 12:53 13:53 14:53 15:53 16:52 17:52 18:50 19:43 20:43 21:40 22:40
H'Attard More    05:51 07:00 08:06 09:00 09:55 10:55 11:55 12:56 13:56 14:56 15:56 16:55 17:55 18:53 19:46 20:46 21:43 22:43
Carmel 05:51 07:00 08:06 09:00 09:55 10:55 11:55 12:56 13:56 14:56 15:56 16:55 17:55 18:53 19:46 20:46 21:43 22:43
Warda 1 05:53 07:02 08:09 09:01 09:56 10:56 11:56 12:59 13:59 14:59 15:59 16:56 17:56 18:54 19:47 20:47 21:44 22:44
Hal Balzan More    05:56 07:05 08:13 09:04 09:59 10:59 11:59 13:02 14:02 15:02 16:02 16:59 17:59 18:56 19:49 20:49 21:46 22:46
Vestru 05:56 07:05 08:13 09:04 09:59 10:59 11:59 13:02 14:02 15:02 16:02 16:59 17:59 18:56 19:49 20:49 21:46 22:46
Pastur 05:57 07:06 08:14 09:05 10:00 11:00 12:00 13:03 14:03 15:03 16:03 17:00 18:00 18:57 19:50 20:50 21:47 22:47
Birkirkara More    05:59 07:08 08:17 09:07 10:02 11:02 12:02 13:05 14:05 15:05 16:05 17:02 18:02 18:58 19:51 20:51 21:48 22:48
Alwigi 05:59 07:08 08:17 09:07 10:02 11:02 12:02 13:05 14:05 15:05 16:05 17:02 18:02 18:58 19:51 20:51 21:48 22:48
Suq 06:00 07:09 08:18 09:08 10:03 11:03 12:03 13:07 14:07 15:07 16:07 17:03 18:03 18:59 19:52 20:52 21:49 22:49
Stazzjon 06:01 07:10 08:19 09:09 10:04 11:04 12:04 13:08 14:08 15:08 16:08 17:04 18:04 19:00 19:53 20:53 21:50 22:50
Psaila 06:02 07:11 08:21 09:10 10:05 11:05 12:05 13:09 14:09 15:09 16:09 17:05 18:05 19:00 19:53 20:53 21:50 22:50
Santa Venera More    06:03 07:12 08:22 09:10 10:05 11:05 12:05 13:10 14:10 15:10 16:10 17:05 18:05 19:01 19:54 20:54 21:51 22:51
Xarretta 06:03 07:12 08:22 09:10 10:05 11:05 12:05 13:10 14:10 15:10 16:10 17:05 18:05 19:01 19:54 20:54 21:51 22:51
Parilja 06:04 07:13 08:23 09:11 10:06 11:06 12:06 13:11 14:11 15:11 16:11 17:06 18:06 19:02 19:55 20:55 21:52 22:52
Ferrovija 06:05 07:14 08:24 09:12 10:07 11:07 12:07 13:12 14:12 15:12 16:12 17:07 18:07 19:02 19:55 20:55 21:52 22:52
Il-Marsa More    06:12 07:21 08:33 09:18 10:13 11:13 12:13 13:19 14:19 15:19 16:19 17:13 18:13 19:07 20:00 21:00 21:57 22:57
Marsa Park & Ride 1 06:12 07:21 08:33 09:18 10:13 11:13 12:13 13:19 14:19 15:19 16:19 17:13 18:13 19:07 20:00 21:00 21:57 22:57
Paola More    06:24 07:33 08:43 09:28 10:23 11:23 12:23 13:29 14:29 15:29 16:29 17:23 18:21 19:12 20:05 21:05 22:02 23:02
Lourdes 06:24 07:33 08:43 09:28 10:23 11:23 12:23 13:29 14:29 15:29 16:29 17:23 18:21 19:12 20:05 21:05 22:02 23:02
Pjazza 06:26 07:35 08:44 09:29 10:24 11:24 12:24 13:30 14:31 15:31 16:31 17:25 18:22 19:13 20:06 21:06 22:03 23:03
Hal Luqa More    06:27 07:36 08:46 09:31 10:26 11:26 12:26 13:32 14:32 15:32 16:32 17:26 18:23 19:14 20:07 21:07 22:04 23:04
Nazzarenu 06:27 07:36 08:46 09:31 10:26 11:26 12:26 13:32 14:32 15:32 16:32 17:26 18:23 19:14 20:07 21:07 22:04 23:04
Santa Lucija More    06:30 07:39 08:48 09:33 10:28 11:28 12:28 13:34 14:35 15:35 16:35 17:29 18:25 19:15 20:08 21:08 22:05 23:05
Inez 06:30 07:39 08:48 09:33 10:28 11:28 12:28 13:34 14:35 15:35 16:35 17:29 18:25 19:15 20:08 21:08 22:05 23:05
Pepprin 06:31 07:40 08:49 09:34 10:29 11:29 12:29 13:35 14:35 15:35 16:35 17:29 18:25 19:16 20:09 21:09 22:06 23:06
Hal Luqa More    06:34 07:43 08:51 09:36 10:31 11:31 12:31 13:37 14:38 15:38 16:38 17:32 18:27 19:17 20:10 21:10 22:07 23:07
Ewropa 06:34 07:43 08:51 09:36 10:31 11:31 12:31 13:37 14:38 15:38 16:38 17:32 18:27 19:17 20:10 21:10 22:07 23:07
Mitjar 06:38 07:47 08:55 09:40 10:35 11:35 12:35 13:41 14:41 15:41 16:41 17:35 18:30 19:19 20:12 21:12 22:09 23:09
Avjazzjoni 06:40 07:49 08:56 09:41 10:36 11:36 12:36 13:42 14:43 15:43 16:43 17:37 18:31 19:20 20:13 21:13 22:10 23:10
Airport 3 06:44 07:53 09:00 09:45 10:40 11:40 12:40 13:46 14:47 15:47 16:47 17:41 18:34 19:22 20:15 21:15 22:12 23:12
Bugibba More    05:15 06:15 07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15 22:15
Bugibba Bay 6 05:15 06:15 07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15 22:15
Ben 05:16 06:16 07:16 08:16 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:16 21:16 22:16
Il-Qawra More    05:17 06:17 07:17 08:17 09:18 10:18 11:18 12:18 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:18 19:18 20:17 21:17 22:17
Arznell 05:17 06:17 07:17 08:17 09:18 10:18 11:18 12:18 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:18 19:18 20:17 21:17 22:17
Luzzu 05:18 06:18 07:18 08:18 09:18 10:18 11:19 12:19 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:17 21:17 22:17
Qawra 05:18 06:18 07:18 08:18 09:19 10:19 11:20 12:20 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:19 19:19 20:18 21:18 22:18
Boxxla 05:19 06:19 07:19 08:19 09:20 10:20 11:21 12:21 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:20 19:20 20:18 21:18 22:18
Bugibba More    05:19 06:19 07:19 08:19 09:20 10:20 11:22 12:22 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:19 21:19 22:19
Fugass 05:19 06:19 07:19 08:19 09:20 10:20 11:22 12:22 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:19 21:19 22:19
Wileg 05:20 06:20 07:20 08:20 09:21 10:21 11:23 12:23 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:21 19:21 20:20 21:20 22:20
Burmarrad More    05:23 06:23 07:23 08:23 09:24 10:24 11:26 12:26 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:24 19:24 20:22 21:22 22:22
Burmarrad 05:23 06:23 07:23 08:23 09:24 10:24 11:26 12:26 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:24 19:24 20:22 21:22 22:22
Il-Mosta More    05:27 06:27 07:27 08:27 09:30 10:30 11:33 12:33 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:29 19:29 20:26 21:26 22:26
Gharusa 05:27 06:27 07:27 08:27 09:30 10:30 11:33 12:33 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:29 19:29 20:26 21:26 22:26
Bistra 05:29 06:29 07:29 08:29 09:32 10:32 11:35 12:35 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:31 19:31 20:27 21:27 22:27
Zokkrija 05:30 06:30 07:30 08:30 09:33 10:33 11:37 12:37 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:32 19:32 20:28 21:28 22:28
L-Imtarfa More    05:37 06:37 07:37 08:37 09:42 10:42 11:47 12:47 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:40 19:40 20:34 21:34 22:34
Eziljati 05:37 06:37 07:37 08:37 09:42 10:42 11:47 12:47 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:40 19:40 20:34 21:34 22:34
Ir-Rabat, Malta More    05:38 06:38 07:38 08:38 09:44 10:44 11:49 12:49 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:42 19:42 20:36 21:36 22:36
Buzugrilla 3 05:38 06:38 07:38 08:38 09:44 10:44 11:49 12:49 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:42 19:42 20:36 21:36 22:36
Rabat 4 05:41 06:41 07:41 08:41 09:47 10:47 11:53 12:53 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:45 19:45 20:38 21:38 22:38
Ta' Qali More    05:44 06:44 07:45 08:45 09:52 10:53 11:59 12:57 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:48 19:48 20:41 21:41 22:41
Qali 2 05:44 06:44 07:45 08:45 09:52 10:53 11:59 12:57 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:48 19:48 20:41 21:41 22:41
H'Attard More    05:47 06:47 07:48 08:48 09:55 10:56 12:02 13:00 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:50 19:50 20:43 21:43 22:43
Carmel 05:47 06:47 07:48 08:48 09:55 10:56 12:02 13:00 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:50 19:50 20:43 21:43 22:43
Warda 1 05:48 06:48 07:49 08:49 09:57 10:59 12:05 13:01 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:52 19:52 20:45 21:45 22:45
Hal Balzan More    05:50 06:50 07:52 08:52 10:00 11:02 12:08 13:04 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:54 19:54 20:47 21:47 22:47
Vestru