Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Ajruport - San Giljan X2
Hal Luqa More    06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00
Airport 2 06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00
Avjazzjoni 06:02 07:02 08:02 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:03 17:03 18:03 19:01 20:01 21:01 22:01 23:01
Mitjar 06:03 07:04 08:04 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:06 17:06 18:06 19:03 20:03 21:03 22:03 23:02
Ewropa 06:06 07:06 08:06 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:11 17:11 18:11 19:05 20:05 21:05 22:05 23:04
Santa Lucija More    06:08 07:09 08:09 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:15 17:15 18:15 19:07 20:07 21:07 22:07 23:05
Pepprin 06:08 07:09 08:09 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:15 17:15 18:15 19:07 20:07 21:07 22:07 23:05
Paola More    06:10 07:11 08:11 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:18 17:18 18:18 19:08 20:08 21:08 22:08 23:06
Nazzarenu 06:10 07:11 08:11 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:18 17:18 18:18 19:08 20:08 21:08 22:08 23:06
Pjazza 06:11 07:12 08:12 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:20 17:20 18:20 19:09 20:09 21:09 22:09 23:07
Lourdes 06:13 07:14 08:14 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:23 17:23 18:23 19:11 20:11 21:11 22:11 23:08
Il-Marsa More    06:22 07:24 08:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:38 17:38 18:38 19:18 20:18 21:18 22:18 23:14
Marsa Park & Ride 1 06:22 07:24 08:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:38 17:38 18:38 19:18 20:18 21:18 22:18 23:14
Is-Swatar More    06:33 07:35 08:35 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:47 17:44 18:44 19:24 20:24 21:24 22:24 23:20
Qroqq 5 06:33 07:35 08:35 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:47 17:44 18:44 19:24 20:24 21:24 22:24 23:20
L-Imsida More    06:36 07:38 08:38 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:49 17:45 18:45 19:25 20:25 21:25 22:25 23:21
Universita 1 06:36 07:38 08:38 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:49 17:45 18:45 19:25 20:25 21:25 22:25 23:21
Mater Dei More    06:37 07:39 08:39 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:50 17:46 18:46 19:26 20:26 21:26 22:26 23:22
Mater Dei 2 06:37 07:39 08:39 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:50 17:46 18:46 19:26 20:26 21:26 22:26 23:22
Sptar 1 06:38 07:40 08:40 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:51 17:47 18:47 19:27 20:27 21:27 22:27 23:23
Sptar 2 06:39 07:41 08:41 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:51 17:47 18:47 19:27 20:27 21:27 22:27 23:23
L-Imsida More    06:43 07:45 08:45 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:55 17:50 18:50 19:30 20:30 21:30 22:30 23:26
Qroqq 3 06:43 07:45 08:45 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:55 17:50 18:50 19:30 20:30 21:30 22:30 23:26
San Giljan More    06:54 07:56 08:56 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 17:04 17:56 18:56 19:36 20:36 21:36 22:36 23:32
San Giljan 06:54 07:56 08:56 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 17:04 17:56 18:56 19:36 20:36 21:36 22:36 23:32
Hal Luqa More    06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00
Airport 2 06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00
Avjazzjoni 06:01 07:01 08:01 09:01 10:02 11:02 12:02 13:02 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01 21:01 22:01 23:01
Mitjar 06:03 07:03 08:03 09:03 10:04 11:04 12:04 13:04 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:03 21:03 22:03 23:03
Ewropa 06:05 07:05 08:05 09:05 10:07 11:07 12:07 13:07 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05 21:05 22:05 23:05
Santa Lucija More    06:08 07:08 08:08 09:08 10:10 11:10 12:10 13:10 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:08 21:08 22:08 23:08
Pepprin 06:08 07:08 08:08 09:08 10:10 11:10 12:10 13:10 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:08 21:08 22:08 23:08
Paola More    06:09 07:09 08:09 09:09 10:12 11:12 12:12 13:12 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:09 21:09 22:09 23:09
Nazzarenu 06:09 07:09 08:09 09:09 10:12 11:12 12:12 13:12 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:09 21:09 22:09 23:09
Pjazza 06:10 07:10 08:10 09:10 10:13 11:13 12:13 13:13 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10 21:10 22:10 23:10
Lourdes 06:12 07:12 08:12 09:12 10:15 11:15 12:15 13:15 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12 21:12 22:12 23:12
Il-Marsa More    06:20 07:20 08:20 09:20 10:25 11:25 12:25 13:25 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20 21:20 22:20 23:20
Marsa Park & Ride 1 06:20 07:20 08:20 09:20 10:25 11:25 12:25 13:25 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20 21:20 22:20 23:20
Is-Swatar More    06:27 07:27 08:27 09:27 10:32 11:32 12:32 13:32 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27 21:27 22:27 23:27
Qroqq 5 06:27 07:27 08:27 09:27 10:32 11:32 12:32 13:32 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27 21:27 22:27 23:27
L-Imsida More    06:29 07:29 08:29 09:29 10:34 11:34 12:34 13:34 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:29 21:29 22:29 23:29
Universita 1 06:29 07:29 08:29 09:29 10:34 11:34 12:34 13:34 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:29 21:29 22:29 23:29
Mater Dei More    06:30 07:30 08:30 09:30 10:35 11:35 12:35 13:35 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30 22:30 23:30
Mater Dei 2 06:30 07:30 08:30 09:30 10:35 11:35 12:35 13:35 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30 22:30 23:30
Sptar 1 06:31 07:31 08:31 09:31 10:36 11:36 12:36 13:36 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31 21:31 22:31 23:31
Sptar 2 06:31 07:31 08:31 09:31 10:36 11:36 12:36 13:36 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31 21:31 22:31 23:31
L-Imsida More    06:34 07:34 08:34 09:34 10:39 11:39 12:39 13:39 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:34 21:34 22:34 23:34
Qroqq 3 06:34 07:34 08:34 09:34 10:39 11:39 12:39 13:39 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:34 21:34 22:34 23:34
San Giljan More    06:41 07:41 08:41 09:41 10:46 11:46 12:46 13:46 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41 20:41 21:41 22:41 23:41
San Giljan 06:41 07:41 08:41 09:41 10:46 11:46 12:46 13:46 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41 20:41 21:41 22:41 23:41
Hal Luqa More    06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00
Airport 2 06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00
Avjazzjoni 06:01 07:01 08:01 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01 21:01 22:01 23:01
Mitjar 06:03 07:03 08:03 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:03 21:03 22:03 23:03
Ewropa 06:05 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05 21:05 22:05 23:05
Santa Lucija More    06:07 07:07 08:07 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:07 21:07 22:07 23:07
Pepprin 06:07 07:07 08:07 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:07 21:07 22:07 23:07
Paola More    06:08 07:08 08:08 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:08 21:08 22:08 23:08
Nazzarenu 06:08 07:08 08:08 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:08 21:08 22:08 23:08
Pjazza 06:09 07:09 08:09 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:09 21:09 22:09 23:09
Lourdes 06:11 07:11 08:11 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:11 21:11 22:11 23:11
Il-Marsa More    06:18 07:18 08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18 21:18 22:18 23:18
Marsa Park & Ride 1 06:18 07:18 08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18 21:18 22:18 23:18
Is-Swatar More    06:25 07:25 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:25 21:25 22:25 23:25
Qroqq 5 06:25 07:25 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:25 21:25 22:25 23:25
L-Imsida More    06:26 07:26 08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:26 21:26 22:26 23:26
Universita 1 06:26 07:26 08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:26 21:26 22:26 23:26
Mater Dei More    06:27 07:27 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27 21:27 22:27 23:27
Mater Dei 2 06:27 07:27 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27 21:27 22:27 23:27
Sptar 1 06:28 07:28 08:28 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:28 21:28 22:28 23:28
Sptar 2 06:28 07:28 08:28 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:28 21:28 22:28 23:28
L-Imsida More    06:31 07:31 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31 21:31 22:31 23:31
Qroqq 3 06:31 07:31 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31 21:31 22:31 23:31
San Giljan More    06:38 07:38 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:38 21:38 22:38 23:38
San Giljan 06:38 07:38 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:38 21:38 22:38 23:38
San Giljan - Ajruport X2
San Giljan More    06:54 07:56 08:56 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 17:04 17:56 18:56 19:36 20:36 21:36 22:36 23:32
San Giljan 06:54 07:56 08:56 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 17:04 17:56 18:56 19:36 20:36 21:36 22:36 23:32
Ross 06:54 07:56 08:56 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 17:04 17:56 18:56 19:36 20:36 21:36 22:36 23:32
Spinola 06:55 07:57 08:57 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 17:05 17:57 18:57 19:37 20:37 21:37 22:37 23:33
Olivier 06:57 07:59 08:59 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 17:06 17:58 18:58 19:38 20:38 21:38 22:38 23:34
Balluta 06:58 08:00 09:00 09:54 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 17:08 18:00 19:00 19:39 20:39 21:39 22:39 23:35
Tas-Sliema More    06:59 08:01 09:01 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 17:08 18:00 19:00 19:40 20:40 21:40 22:40 23:36
Antik 06:59 08:01 09:01 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 17:08 18:00 19:00 19:40 20:40 21:40 22:40 23:36
Exiles 07:00 08:02 09:02 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 17:09 18:01 19:01 19:40 20:40 21:40 22:40 23:36
Torri 07:01 08:03 09:03 09:57 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 17:11 18:03 19:03 19:41 20:41 21:41 22:41 23:37
Ghadir 07:03 08:05 09:05 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 17:12 18:04 19:04 19:42 20:42 21:42 22:42 23:38
Chalet 07:04 08:06 09:06 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:13 18:05 19:05 19:43 20:43 21:43 22:43 23:39
Hallet 07:05 08:07 09:07 10:01 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:14 18:06 19:06 19:44 20:44 21:44 22:44 23:40
Locker 07:06 08:08 09:08 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:15 18:07 19:07 19:45 20:45 21:45 22:45 23:41
Xerri 07:08 08:10 09:10 10:04 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:17 18:09 19:09 19:46 20:46 21:46 22:46 23:42
Ferries 3 07:09 08:11 09:11 10:05 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:18 18:10 19:10 19:47 20:47 21:47 22:47 23:43
Bouverie 07:11 08:13 09:13 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:19 18:11 19:11 19:48 20:48 21:48 22:48 23:44
Il-Gzira More    07:12 08:14 09:14 10:08 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:20 18:12 19:12 19:49 20:49 21:49 22:49 23:45
Ponsonby 07:12 08:14 09:14 10:08 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:20 18:12 19:12 19:49 20:49 21:49 22:49 23:45
Gzira 07:13 08:15 09:15 10:09 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:22 18:14 19:14 19:50 20:50 21:50 22:50 23:46
Imperu 07:15 08:17 09:17 10:11 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:23 18:15 19:15 19:52 20:52 21:52 22:52 23:48
Librerija 07:17 08:19 09:19 10:13 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:25 18:17 19:17 19:53 20:53 21:53 22:53 23:49
Miceli 07:17 08:19 09:19 10:13 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:25 18:17 19:17 19:53 20:53 21:53 22:53 23:49
L-Imsida More    07:20 08:22 09:22 10:16 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:28 18:20 19:20 19:55 20:55 21:55 22:55 23:51
Qroqq 4 07:20 08:22 09:22 10:16 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:28 18:20 19:20 19:55 20:55 21:55 22:55 23:51
Universita 1 07:24 08:26 09:26 10:20 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:31 18:23 19:23 19:58 20:58 21:58 22:58 23:54
Mater Dei More    07:25 08:27 09:27 10:21 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:33 18:25 19:25 19:59 20:59 21:59 22:59 23:55
Mater Dei 2 07:25 08:27 09:27 10:21 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:33 18:25 19:25 19:59 20:59 21:59 22:59 23:55
Sptar 1 07:27 08:29 09:29 10:23 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:34 18:26 19:26 20:00 21:00 22:00 23:00 23:56
Sptar 3 07:27 08:29 09:29 10:23 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:34 18:26 19:26 20:01 21:01 22:01 23:01 23:57
Il-Marsa More    07:42 08:44 09:44 10:38 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:48 18:40 19:40 20:12 21:12 22:12 23:12 00:08
Marsa Park & Ride 1 07:42 08:44 09:44 10:38 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:48 18:40 19:40 20:12 21:12 22:12 23:12 00:08
Paola More    07:52 08:54 09:54 10:48 11:50 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:54 18:46 19:46 20:18 21:18 22:18 23:18 00:14
Lourdes 07:52 08:54 09:54 10:48 11:50 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:54 18:46 19:46 20:18 21:18 22:18 23:18 00:14
Pjazza 07:54 08:56 09:56 10:50 11:52 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:55 18:47 19:47 20:19 21:19 22:19 23:19 00:15
Hal Luqa More    07:55 08:57 09:57 10:51 11:53 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:48 19:48 20:20 21:20 22:20 23:20 00:16
Nazzarenu 07:55 08:57 09:57 10:51 11:53 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:48 19:48 20:20 21:20 22:20 23:20 00:16
Santa Lucija More    07:58 09:00 10:00 10:54 11:56 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:58 18:50 19:50 20:22 21:22 22:22 23:22 00:18
Inez 07:58 09:00 10:00 10:54 11:56 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:58 18:50 19:50 20:22 21:22 22:22 23:22 00:18
Pepprin 07:58 09:00 10:00 10:54 11:56 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 17:58 18:50 19:50 20:22 21:22 22:22 23:22 00:18
Hal Luqa More    08:01 09:03 10:03 10:57 11:59 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:00 18:52 19:52 20:24 21:24 22:24 23:24 00:20
Ewropa 08:01 09:03 10:03 10:57 11:59 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:00 18:52 19:52 20:24 21:24 22:24 23:24 00:20
Mitjar 08:04 09:06 10:06 11:00 12:02 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:02 18:54 19:54 20:26 21:26 22:26 23:26 00:22
Avjazzjoni 08:06 09:08 10:08 11:02 12:04 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:03 18:55 19:55 20:27 21:27 22:27 23:27 00:23
Airport 3 08:10 09:12 10:12 11:06 12:08 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:06 18:58 19:58 20:30 21:30 22:30 23:30 00:26
San Giljan More    06:41 07:41 08:41 09:41 10:46 11:46 12:46 13:46 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41 20:41 21:41 22:41 23:41
San Giljan 06:41 07:41 08:41 09:41 10:46 11:46 12:46 13:46 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41 20:41 21:41 22:41 23:41
Ross 06:41 07:41 08:41 09:41 10:46 11:46 12:46 13:46 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41 20:41 21:41 22:41 23:41
Spinola 06:42 07:42 08:42 09:42 10:47 11:47 12:47 13:47 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 20:42 21:42 22:42 23:42
Olivier 06:43 07:43 08:43 09:43 10:48 11:48 12:48 13:48 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43 20:43 21:43 22:43 23:43
Balluta 06:45 07:45 08:45 09:45 10:50 11:50 12:50 13:50 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45 21:45 22:45 23:45
Tas-Sliema More    06:45 07:45 08:45 09:45 10:50 11:50 12:50 13:50 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45 21:45 22:45 23:45
Antik 06:45 07:45 08:45 09:45 10:50 11:50 12:50 13:50 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45 21:45 22:45 23:45
Exiles 06:46 07:46 08:46 09:46 10:51 11:51 12:51 13:51 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46 20:46 21:46 22:46 23:46
Torri 06:47 07:47 08:47 09:47 10:52 11:52 12:52 13:52 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47 20:47 21:47 22:47 23:47
Ghadir 06:48 07:48 08:48 09:48 10:53 11:53 12:53 13:53 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48 20:48 21:48 22:48 23:48
Chalet 06:50 07:50 08:50 09:50 10:55 11:55 12:55 13:55 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:50 21:50 22:50 23:50
Hallet 06:51 07:51 08:51 09:51 10:56 11:56 12:56 13:56 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51 20:51 21:51 22:51 23:51
Locker 06:51 07:51 08:51 09:51 10:56 11:56 12:56 13:56 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51 20:51 21:51 22:51 23:51
Xerri 06:53 07:53 08:53 09:53 10:58 11:58 12:58 13:58 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53 20:53 21:53 22:53 23:53
Ferries 3 06:54 07:54 08:54 09:54 10:59 11:59 12:59 13:59 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:54 20:54 21:54 22:54 23:54
Bouverie 06:56 07:56 08:56 09:56 11:01 12:01 13:01 14:01 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56 20:56 21:56 22:56 23:56
Il-Gzira More    06:57 07:57 08:57 09:57 11:02 12:02 13:02 14:02 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57 20:57 21:57 22:57 23:57
Ponsonby 06:57 07:57 08:57 09:57 11:02 12:02 13:02 14:02 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57 20:57 21:57 22:57 23:57
Gzira 06:58 07:58 08:58 09:58 11:03 12:03 13:03 14:03 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58 20:58 21:58 22:58 23:58
Imperu 06:59 07:59 08:59 09:59 11:04 12:04 13:04 14:04 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59 20:59 21:59 22:59 23:59
Librerija 07:01 08:01 09:01 10:01 11:06 12:06 13:06 14:06 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01 21:01 22:01 23:01 00:01
Miceli 07:01 08:01 09:01 10:01 11:06 12:06 13:06 14:06 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01 21:01 22:01 23:01 00:01
L-Imsida More    07:04 08:04 09:04 10:04 11:09 12:09 13:09 14:09 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:04 21:04 22:04 23:04 00:04
Qroqq 4 07:04 08:04 09:04 10:04 11:09 12:09 13:09 14:09 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:04 21:04 22:04 23:04 00:04
Universita 1 07:07 08:07 09:07 10:07 11:12 12:12 13:12 14:12 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:07 21:07 22:07 23:07 00:07
Mater Dei More    07:08 08:08 09:08 10:08 11:13 12:13 13:13 14:13 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:08 21:08 22:08 23:08 00:08
Mater Dei 2 07:08 08:08 09:08 10:08 11:13 12:13 13:13 14:13 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:08 21:08 22:08 23:08 00:08
Sptar 1 07:09 08:09 09:09 10:09 11:14 12:14 13:14 14:14 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:09 21:09 22:09 23:09 00:09
Sptar 3 07:10 08:10 09:10 10:10 11:15 12:15 13:15 14:15 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10 21:10 22:10 23:10 00:10
Il-Marsa More    07:23 08:23 09:23 10:23 11:28 12:28 13:28 14:28 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23 21:23 22:23 23:23 00:23
Marsa Park & Ride 1 07:23 08:23 09:23 10:23 11:28 12:28 13:28 14:28 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23 21:23 22:23 23:23 00:23
Paola More    07:29 08:31 09:31 10:31 11:36 12:34 13:34 14:34 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:29 21:29 22:29 23:29 00:29
Lourdes 07:29 08:31 09:31 10:31 11:36 12:34 13:34 14:34 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:29 21:29 22:29 23:29 00:29
Pjazza 07:30 08:32 09:32 10:32 11:37 12:35 13:35 14:35 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30 22:30 23:30 00:30
Hal Luqa More    07:31 08:33 09:33 10:33 11:38 12:36 13:36 14:36 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31 21:31 22:31 23:31 00:31
Nazzarenu 07:31 08:33 09:33 10:33 11:38 12:36 13:36 14:36 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31 21:31 22:31 23:31 00:31
Santa Lucija More    07:33 08:35 09:35 10:35 11:40 12:38 13:38 14:38 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33 21:33 22:33 23:33 00:33
Inez 07:33 08:35 09:35 10:35 11:40 12:38 13:38 14:38 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33 21:33 22:33 23:33 00:33
Pepprin 07:33 08:35 09:35 10:35 11:40 12:38 13:38 14:38 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33 21:33 22:33 23:33 00:33
Hal Luqa More    07:35 08:37 09:37 10:37 11:42 12:40 13:40 14:40 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35 21:35 22:35 23:35 00:35
Ewropa 07:35 08:37 09:37 10:37 11:42 12:40 13:40 14:40 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35 21:35 22:35 23:35 00:35
Mitjar 07:37 08:40 09:40 10:40 11:45 12:42 13:42 14:42 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37 20:37 21:37 22:37 23:37 00:37
Avjazzjoni 07:38 08:41 09:41 10:41 11:46 12:43 13:43 14:43 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:38 21:38 22:38 23:38 00:38
Airport 3 07:41 08:44 09:44 10:44 11:49 12:46 13:46 14:46 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41 20:41 21:41 22:41 23:41 00:41
San Giljan More    06:38 07:38 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:38 21:38 22:38 23:38
San Giljan 06:38 07:38 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:38 21:38 22:38 23:38
Ross 06:38 07:38 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:38 21:38 22:38 23:38
Spinola 06:39 07:39 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39 20:39 21:39 22:39 23:39
Olivier 06:40 07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:40 21:40 22:40 23:40
Balluta 06:42 07:42 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 20:42 21:42 22:42 23:42
Tas-Sliema More    06:42 07:42 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 20:42 21:42 22:42 23:42
Antik 06:42 07:42 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 20:42 21:42 22:42 23:42
Exiles 06:43 07:43 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43 20:43 21:43 22:43 23:43
Torri 06:44 07:44 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44 20:44 21:44 22:44 23:44
Ghadir 06:45 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45 21:45 22:45 23:45
Chalet 06:46 07:46 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46 20:46 21:46 22:46 23:46
Hallet 06:47 07:47 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47 20:47 21:47 22:47 23:47
Locker 06:48 07:48 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48 20:48 21:48 22:48 23:48
Xerri 06:50 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:50 21:50 22:50 23:50
Ferries 3 06:51 07:51 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51 20:51 21:51 22:51 23:51
Bouverie 06:52 07:52 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52 19:52 20:52 21:52 22:52 23:52
Il-Gzira More    06:53 07:53 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53 20:53 21:53 22:53 23:53
Ponsonby 06:53 07:53 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53 20:53 21:53 22:53 23:53
Gzira 06:54 07:54 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:54 20:54 21:54 22:54 23:54
Imperu 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55 21:55 22:55 23:55
Librerija 06:57 07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57 20:57 21:57 22:57 23:57
Miceli 06:57 07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57 20:57 21:57 22:57 23:57
L-Imsida More    07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00
Qroqq 4 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00
Universita 1 07:03 08:03 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:03 21:03 22:03 23:03 00:03
Mater Dei More    07:04 08:04 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:04 21:04 22:04 23:04 00:04
Mater Dei 2 07:04 08:04 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:04 21:04 22:04 23:04 00:04
Sptar 1 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05 21:05 22:05 23:05 00:05
Sptar 3 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05 21:05 22:05 23:05 00:05
Il-Marsa More    07:18 08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18 21:18 22:18 23:18 00:18
Marsa Park & Ride 1 07:18 08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18 21:18 22:18 23:18 00:18
Paola More    07:24 08:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:24 21:24 22:24 23:24 00:24
Lourdes 07:24 08:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:24 21:24 22:24 23:24 00:24
Pjazza 07:25 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:25 21:25 22:25 23:25 00:25
Hal Luqa More    07:26 08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:26 21:26 22:26 23:26 00:26
Nazzarenu 07:26 08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:26 21:26 22:26 23:26 00:26
Santa Lucija More    07:27 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27 21:27 22:27 23:27 00:27
Inez 07:27 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27 21:27 22:27 23:27 00:27
Pepprin 07:28 08:28 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:28 21:28 22:28 23:28 00:28
Hal Luqa More    07:29 08:29 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:29 21:29 22:29 23:29 00:29
Ewropa 07:29 08:29 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:29 21:29 22:29 23:29 00:29
Mitjar 07:31 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31 21:31 22:31 23:31 00:31
Avjazzjoni 07:33 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33 21:33 22:33 23:33 00:33
Airport 3 07:35 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35 21:35 22:35 23:35 00:35
San Giljan - Ajruport X2
San Giljan More    06:00
San Giljan 06:00
Ross 06:00
Spinola 06:01
Olivier 06:02
Balluta 06:04
Tas-Sliema More    06:04
Antik 06:04
Exiles 06:05
Torri 06:06
Ghadir 06:07
Chalet 06:08
Hallet 06:09
Locker 06:10
Xerri 06:12
Ferries 3 06:13
Bouverie 06:14
Il-Gzira More    06:15
Ponsonby 06:15
Gzira 06:16
Imperu 06:18
Librerija 06:19
Miceli 06:20
L-Imsida More    06:22
Qroqq 4 06:22
Universita 1 06:25
Mater Dei More    06:26
Mater Dei 2 06:26
Sptar 1 06:27
Sptar 3 06:28
Il-Marsa More    06:40
Marsa Park & Ride 1 06:40
Paola More    06:50
Lourdes 06:50
Pjazza 06:51
Hal Luqa More    06:52
Nazzarenu 06:52
Santa Lucija More    06:55
Inez 06:55
Pepprin 06:55
Hal Luqa More    06:58
Ewropa 06:58
Mitjar 07:01
Avjazzjoni 07:03
Airport 3 07:06
San Giljan More    06:00
San Giljan 06:00
Ross 06:00
Spinola 06:01
Olivier 06:02
Balluta 06:03
Tas-Sliema More    06:03
Antik 06:03
Exiles 06:04
Torri 06:05
Ghadir 06:06
Chalet 06:07
Hallet 06:08
Locker 06:08
Xerri 06:10
Ferries 3 06:11
Bouverie 06:12
Il-Gzira More    06:13
Ponsonby 06:13
Gzira 06:14
Imperu 06:15
Librerija 06:16
Miceli 06:17