Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Cirkewwa - Airport X1B
Ic-Cirkewwa More    06:45
Cirkewwa 1 06:45
Marfa 06:46
Il-Marfa More    06:49
Ahrax 06:49
Il-Mellieha More    06:55
Ghadira 06:55
Ix-Xemxija More    07:12
Xemxija 07:12
Roti 07:14
San Pawl il-Bahar More    07:24
Kennedy 07:24
Il-Qawra More    07:28
Salini 07:28
Bahar ic-Caghaq More    07:39
Caghaq 07:39
Pembroke More    07:44
Kosta 07:44
Pembroke Park & Ride 1 07:47
L-Imsida More    07:57
Qroqq 4 07:57
Universita 1 08:00
Mater Dei More    08:01
Mater Dei 2 08:01
Sptar 1 08:02
Sptar 3 08:03
Il-Marsa More    08:15
Marsa Park & Ride 1 08:15
San Vincenz/Luqa More    08:19
Ingieret 08:19
Hal Luqa More    08:25
Mitjar 08:25
Avjazzjoni 08:27
Airport 2 08:30