Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Airport - San Giljan TD2
Hal Luqa More    04:3005:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:30 18:3019:3020:3021:3022:3023:30
Airport 2 04:3005:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:30 18:3019:3020:3021:3022:3023:3000:30
San Giljan More    04:5505:5506:5507:5508:5509:5110:5111:5112:5113:5414:5415:5416:5417:54 18:5019:5020:5021:5022:5023:50
San Giljan 04:5505:5506:5507:5508:5509:5110:5111:5112:5113:5414:5415:5416:5417:54 18:5019:5020:5021:5022:5023:5000:50
Hal Luqa More    04:3005:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:30 18:3019:3020:3021:3022:3023:30
Airport 2 04:3005:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:30 18:3019:3020:3021:3022:3023:3000:30
San Giljan More    04:5505:5506:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:55 18:5519:5520:5521:5522:5523:55
San Giljan 04:5505:5506:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:55 18:5519:5520:5521:5522:5523:5500:55
San Giljan - Airport TD2
San Giljan More    03:5504:5505:5506:5507:5508:5509:5110:5111:5112:5113:5414:5415:5416:54 17:5418:5019:5020:5021:5022:5023:50
San Giljan 03:5504:5505:5506:5507:5508:5509:5110:5111:5112:5113:5414:5415:5416:54 17:5418:5019:5020:5021:5022:5023:50
Ross 03:5604:5605:5606:5607:5608:5609:5210:5211:5212:5213:5514:5515:5516:55 17:5518:5119:5120:5121:5022:5023:50
Spinola 03:5604:5605:5606:5607:5608:5609:5210:5211:5212:5213:5514:5515:5516:55 17:5518:5119:5120:5121:5122:5123:51
Balluta 04:0005:0006:0007:0008:0009:0009:5610:5611:5612:5613:5914:5915:5916:59 17:5918:5519:5520:5521:5522:5523:55
Tas-Sliema More    04:0605:0606:0607:0608:0609:0610:0211:0212:0213:0214:0515:0516:0517:05 18:0519:0120:0121:0122:0123:01
Chalet 04:0605:0606:0607:0608:0609:0610:0211:0212:0213:0214:0515:0516:0517:05 18:0519:0120:0121:0122:0123:0100:01
Ferries 3 04:1205:1206:1207:1208:1209:1210:0811:0812:0813:0814:1115:1116:1117:11 18:1119:0720:0721:0722:0623:0600:06
Il-Gzira More    04:1505:1506:1507:1508:1509:1510:1111:1112:1113:1114:1415:1416:1417:14 18:1419:1020:1021:1022:0923:09
Ponsonby 04:1505:1506:1507:1508:1509:1510:1111:1112:1113:1114:1415:1416:1417:14 18:1419:1020:1021:1022:0923:0900:09
Hal Luqa More    04:5505:5506:5507:5508:5509:5510:5111:5112:5113:5114:5415:5416:5417:54 18:5419:5020:5021:5022:4823:48
Airport 2 04:5505:5506:5507:5508:5509:5510:5111:5112:5113:5114:5415:5416:5417:54 18:5419:5020:5021:5022:4823:4800:48
San Giljan More    04:5505:5506:5507:5508:5509:5110:5111:5112:5113:5414:5415:5416:5417:54 18:5019:5020:5021:5022:5023:50
San Giljan 04:5505:5506:5507:5508:5509:5110:5111:5112:5113:5414:5415:5416:5417:54 18:5019:5020:5021:5022:5023:5003:55
Ross 04:5605:5606:5607:5608:5609:5210:5211:5212:5213:5514:5515:5516:5517:55 18:5119:5120:5121:5022:5023:5003:56
Spinola 04:5605:5606:5607:5608:5609:5210:5211:5212:5213:5514:5515:5516:5517:55 18:5119:5120:5121:5122:5123:5103:56
Balluta 05:0006:0007:0008:0009:0009:5610:5611:5612:5613:5914:5915:5916:5917:59 18:5519:5520:5521:5522:5523:5504:00
Tas-Sliema More    05:0606:0607:0608:0609:0610:0211:0212:0213:0214:0515:0516:0517:0518:05 19:0120:0121:0122:0123:01
Chalet 05:0606:0607:0608:0609:0610:0211:0212:0213:0214:0515:0516:0517:0518:05 19:0120:0121:0122:0123:0100:0104:06
Ferries 3 05:1206:1207:1208:1209:1210:0811:0812:0813:0814:1115:1116:1117:1118:11 19:0720:0721:0722:0623:0600:0604:12
Il-Gzira More    05:1506:1507:1508:1509:1510:1111:1112:1113:1114:1415:1416:1417:1418:14 19:1020:1021:1022:0923:09
Ponsonby 05:1506:1507:1508:1509:1510:1111:1112:1113:1114:1415:1416:1417:1418:14 19:1020:1021:1022:0923:0900:0904:15
Hal Luqa More    05:5506:5507:5508:5509:5510:5111:5112:5113:5114:5415:5416:5417:5418:54 19:5020:5021:5022:4823:48
Airport 2 05:5506:5507:5508:5509:5510:5111:5112:5113:5114:5415:5416:5417:5418:54 19:5020:5021:5022:4823:4800:4804:55
San Giljan More    04:5505:5506:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:55 18:5519:5520:5521:5522:5523:55
San Giljan 04:5505:5506:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:55 18:5519:5520:5521:5522:5523:5503:55
Ross 04:5605:5606:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:56 18:5619:5620:5521:5522:5523:5503:56
Spinola 04:5605:5606:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:56 18:5619:5620:5621:5622:5623:5603:56
Balluta 05:0006:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00 19:0020:0020:5921:5922:5923:5904:00
Tas-Sliema More    05:0706:0707:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0615:0616:0617:0618:06 19:0620:0621:0522:0523:05
Chalet 05:0706:0707:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0615:0616:0617:0618:06 19:0620:0621:0522:0523:0500:0504:07
Ferries 3 05:1306:1307:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1215:1216:1217:1218:12 19:1220:1221:1022:1023:1000:1004:13
Il-Gzira More    05:1606:1607:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1515:1516:1517:1518:15 19:1520:1521:1322:1323:13
Ponsonby 05:1606:1607:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1515:1516:1517:1518:15 19:1520:1521:1322:1323:1300:1304:16
Hal Luqa More    06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0014:5515:5516:5517:5518:55 19:5520:5521:5022:5023:50
Airport 2 06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0014:5515:5516:5517:5518:55 19:5520:5521:5022:5023:5000:5005:00
San Giljan More    04:5505:5506:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:55 18:5519:5520:5521:5522:5523:55
San Giljan 04:5505:5506:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:55 18:5519:5520:5521:5522:5523:5503:55
Ross 04:5605:5606:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:56 18:5619:5620:5621:5622:5623:5603:56
Spinola 04:5605:5606:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:56 18:5619:5620:5621:5622:5623:5603:56
Balluta 05:0006:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00 19:0020:0021:0022:0023:0000:0004:00
Tas-Sliema More    05:0606:0607:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:06 19:0620:0621:0622:0623:06
Chalet 05:0606:0607:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:06 19:0620:0621:0622:0623:0600:0604:06
Ferries 3 05:1206:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:12 19:1220:1221:1222:1223:1200:1204:12
Il-Gzira More    05:1506:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:15 19:1520:1521:1522:1523:15
Ponsonby 05:1506:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:15 19:1520:1521:1522:1523:1500:1504:15
Hal Luqa More    05:5506:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:55 19:5520:5521:5522:5523:55
Airport 2 05:5506:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:55 19:5520:5521:5522:5523:5500:5504:55
San Giljan - Sliema (Ponsoby) TD2
San Giljan More   
San Giljan 00:50
Ross 00:50
Spinola 00:51
Balluta 00:53
Tas-Sliema More   
Chalet 00:58
Ferries 3 01:02
Il-Gzira More   
Ponsonby 01:05
San Giljan More   
San Giljan 00:55
Ross 00:55
Spinola 00:56
Balluta 00:58
Tas-Sliema More   
Chalet 01:03
Ferries 3 01:07
Il-Gzira More   
Ponsonby 01:10