Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Airport - San Giljan TD2
Hal Luqa More    04:3005:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:30 18:3019:3020:3021:3022:3023:30
Airport 2 04:3005:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:30 18:3019:3020:3021:3022:3023:3000:30
San Giljan More    04:5005:5007:0508:0508:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:50 18:5019:5020:5021:5022:5023:50
San Giljan 04:5005:5007:0508:0508:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:50 18:5019:5020:5021:5022:5023:5000:50
Hal Luqa More    04:3005:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:30 18:3019:3020:3021:3022:3023:30
Airport 2 04:3005:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:30 18:3019:3020:3021:3022:3023:3000:30
San Giljan More    04:5105:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:51 18:5119:5120:5121:5122:5123:51
San Giljan 04:5105:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:51 18:5119:5120:5121:5122:5123:5100:51
Hal Luqa More    04:3005:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:30 18:3019:3020:3021:3022:3023:30
Airport 2 04:3005:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:30 18:3019:3020:3021:3022:3023:3000:30
San Giljan More    04:5205:5206:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:52 18:5219:5220:5221:5222:5223:52
San Giljan 04:5205:5206:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:52 18:5219:5220:5221:5222:5223:5200:52
San Giljan - Airport TD2
San Giljan More    04:5005:5007:0508:0508:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:50 18:5019:5020:5021:5022:5023:50
San Giljan 04:5005:5007:0508:0508:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:50 18:5019:5020:5021:5022:5023:5003:55
Ross 04:5005:5007:0508:0508:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:50 18:5019:5020:5021:5022:5023:5003:55
Spinola 04:5105:5107:0608:0608:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:51 18:5119:5120:5121:5122:5123:5103:56
Balluta 04:5505:5507:1008:1008:5509:5510:5511:5512:5513:5414:5415:5416:5417:54 18:5419:5420:5421:5322:5323:5304:00
Tas-Sliema More    05:0006:0007:1508:1509:0010:0011:0012:0013:0013:5914:5915:5916:5917:59 18:5919:5920:5921:5822:5823:58
Chalet 05:0006:0007:1508:1509:0010:0011:0012:0013:0013:5914:5915:5916:5917:59 18:5919:5920:5921:5822:5823:5804:05
Ferries 3 05:0606:0607:2108:2109:0610:0611:0612:0613:0614:0415:0416:0417:0418:04 19:0420:0421:0422:0323:0300:0304:11
Il-Gzira More    05:0906:0907:2408:2409:0910:0911:0912:0913:0914:0615:0616:0617:0618:06 19:0620:0621:0622:0523:05
Ponsonby 05:0906:0907:2408:2409:0910:0911:0912:0913:0914:0615:0616:0617:0618:06 19:0620:0621:0622:0523:0500:0504:14
Hal Luqa More    05:4706:4708:0209:0209:4710:4711:4712:4713:4714:4015:4016:4017:4018:40 19:4020:4021:4022:3523:35
Airport 2 05:4706:4708:0209:0209:4710:4711:4712:4713:4714:4015:4016:4017:4018:40 19:4020:4021:4022:3523:3500:3504:52
San Giljan More    04:5105:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:51 18:5119:5120:5121:5122:5123:51
San Giljan 04:5105:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:51 18:5119:5120:5121:5122:5123:5103:55
Ross 04:5105:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:51 18:5119:5120:5121:5122:5123:5103:55
Spinola 04:5205:5206:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:52 18:5219:5220:5221:5222:5223:5203:56
Balluta 04:5605:5606:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:56 18:5619:5620:5521:5522:5523:5504:00
Tas-Sliema More    05:0106:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:01 19:0120:0121:0022:0023:00
Chalet 05:0106:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:01 19:0120:0121:0022:0023:0000:0004:05
Ferries 3 05:0706:0707:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:07 19:0720:0721:0522:0523:0500:0504:11
Il-Gzira More    05:1006:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:10 19:1020:1021:0722:0723:07
Ponsonby 05:1006:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:10 19:1020:1021:0722:0723:0700:0704:14
Hal Luqa More    05:4806:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:4820:4821:4122:4123:41
Airport 2 05:4806:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:4820:4821:4122:4123:4100:4104:52
San Giljan More    04:5205:5206:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:52 18:5219:5220:5221:5222:5223:52
San Giljan 04:5205:5206:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:52 18:5219:5220:5221:5222:5223:5203:55
Ross 04:5305:5306:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:53 18:5319:5320:5221:5222:5223:5203:56
Spinola 04:5305:5306:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:53 18:5319:5320:5321:5322:5323:5303:56
Balluta 04:5705:5706:5707:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:57 18:5719:5720:5521:5522:5523:5504:00
Tas-Sliema More    05:0306:0307:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:03 19:0320:0321:0022:0023:00
Chalet 05:0306:0307:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:03 19:0320:0321:0022:0023:0000:0004:06
Ferries 3 05:0906:0907:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:09 19:0920:0921:0522:0523:0500:0504:12
Il-Gzira More    05:1206:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:12 19:1220:1221:0722:0723:07
Ponsonby 05:1206:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:12 19:1220:1221:0722:0723:0700:0704:15
Hal Luqa More    05:5206:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:5220:5221:3722:3723:37
Airport 2 05:5206:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:5220:5221:3722:3723:3700:3704:55
San Giljan - Sliema (Ponsoby) TD2
San Giljan More   
San Giljan 00:50
Ross 00:50
Spinola 00:51
Balluta 00:53
Tas-Sliema More   
Chalet 00:58
Ferries 3 01:02
Il-Gzira More   
Ponsonby 01:05
San Giljan More   
San Giljan 00:51
Ross 00:51
Spinola 00:52
Balluta 00:54
Tas-Sliema More   
Chalet 00:59
Ferries 3 01:03
Il-Gzira More   
Ponsonby 01:06
San Giljan More   
San Giljan 00:52
Ross 00:52
Spinola 00:53
Balluta 00:55
Tas-Sliema More   
Chalet 01:00
Ferries 3 01:04
Il-Gzira More   
Ponsonby 01:07