Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Valletta - Marsaxlokk 85
Il-Belt Valletta More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Valletta A6 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Il-Floriana More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Floriani A 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Bombi 3A 05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Il-Hamrun More    05:3206:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Blata L-Bajda 4 05:3206:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Il-Marsa More    05:3306:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Balbi 05:3306:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Dicembru 05:3406:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:34
Tigrija 05:3506:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:35
Stalel 05:3506:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:37 19:36
Moro 05:3606:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:37
Bacir 05:3706:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:38
Paola More    05:3806:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:38
Addolorata 05:3806:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:38
Palma 05:3806:4107:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:39
Melita 05:3906:4107:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:40
Ipogew 05:3906:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:40
Hal Tarxien More    05:4006:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:41
Neolitici 05:4006:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:41
Tarxien 05:4106:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:42
Sqajjaq 05:4106:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:43
Bulebel More    05:4206:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:43
Bulebel 05:4206:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:43
Iz-Zejtun More    05:4306:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:47 19:45
Beland 05:4306:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:47 19:45
Novembru 05:4406:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:46
Diacono 05:4606:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:47
Zejtun 05:4606:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:48
Farrugia 05:4706:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:48
Bir id-Deheb More    05:4706:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:49
Haddiema 05:4706:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:49
Ghadam 05:4706:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:49
Deheb 1 05:4806:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:50
Deheb 2 05:4806:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:50
Birzebbuga More    05:4906:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:55 19:51
Marnizi 05:4906:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:55 19:51
Saptan 05:5006:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:56 19:52
Dalam 05:5106:5707:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:57 19:53
ll-Qajjenza More    05:5206:5807:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:58 19:54
Herakles 05:5206:5807:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:58 19:54
Merzuq 05:5206:5807:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:58 19:54
Cachia 05:5306:5907:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:59 19:55
Kampanjol 05:5306:5907:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:59 19:55
Marsaskala More    05:5407:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 19:57
Lucjan 05:5407:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 19:57
Marsaxlokk More    05:5507:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:02 19:58
Qrajten 05:5507:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:02 19:58
Truncieri 05:5707:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:00
Kavallerizza 05:5707:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:00
Arznell 05:5807:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:01
Xerriex 05:5907:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:02
Il-Belt Valletta More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:3020:30
Valletta A6 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:3020:30
Il-Floriana More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:3020:30
Floriani A 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:3020:30
Bombi 3A 05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:3220:32
Il-Hamrun More    05:3306:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:3320:33
Blata L-Bajda 4 05:3306:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:3320:33
Il-Marsa More    05:3406:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:3420:34
Balbi 05:3406:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:3420:34
Dicembru 05:3406:3407:3408:3409:3410:3411:3512:3513:3514:3515:3416:3417:3418:34 19:3420:34
Tigrija 05:3506:3507:3508:3509:3510:3511:3612:3613:3614:3615:3516:3517:3518:35 19:3520:35
Stalel 05:3606:3607:3608:3609:3610:3611:3712:3713:3714:3715:3616:3617:3618:36 19:3620:36
Moro 05:3706:3707:3708:3709:3710:3711:3812:3813:3814:3815:3716:3717:3718:37 19:3720:37
Bacir 05:3806:3807:3808:3809:3810:3811:3912:3913:3914:3915:3816:3817:3818:38 19:3820:38
Paola More    05:3906:3907:3908:3909:3910:3911:4012:4013:4014:4015:3916:3917:3918:39 19:3920:39
Addolorata 05:3906:3907:3908:3909:3910:3911:4012:4013:4014:4015:3916:3917:3918:39 19:3920:39
Palma 05:4006:4007:4008:4009:4010:4011:4112:4113:4114:4115:4016:4017:4018:40 19:4020:40
Melita 05:4006:4007:4008:4009:4010:4011:4112:4113:4114:4115:4016:4017:4018:40 19:4020:40
Ipogew 05:4106:4107:4108:4109:4110:4111:4212:4213:4214:4215:4116:4117:4118:41 19:4120:41
Hal Tarxien More    05:4206:4207:4208:4209:4210:4211:4312:4313:4314:4315:4216:4217:4218:42 19:4220:42
Neolitici 05:4206:4207:4208:4209:4210:4211:4312:4313:4314:4315:4216:4217:4218:42 19:4220:42
Tarxien 05:4206:4207:4208:4209:4210:4211:4412:4413:4414:4415:4216:4217:4218:42 19:4220:42
Sqajjaq 05:4306:4307:4308:4309:4310:4311:4512:4513:4514:4515:4316:4317:4318:43 19:4320:43
Bulebel More    05:4406:4407:4408:4409:4410:4411:4612:4613:4614:4615:4416:4417:4418:44 19:4420:44
Bulebel 05:4406:4407:4408:4409:4410:4411:4612:4613:4614:4615:4416:4417:4418:44 19:4420:44
Iz-Zejtun More    05:4506:4507:4508:4509:4510:4511:4712:4713:4714:4715:4516:4517:4518:45 19:4520:45
Beland 05:4506:4507:4508:4509:4510:4511:4712:4713:4714:4715:4516:4517:4518:45 19:4520:45
Novembru 05:4606:4607:4608:4609:4610:4611:4812:4813:4814:4815:4616:4617:4618:46 19:4620:46
Diacono 05:4806:4807:4808:4809:4810:4811:5012:5013:5014:5015:4816:4817:4818:48 19:4820:48
Zejtun 05:4806:4807:4808:4809:4810:4811:5012:5013:5014:5015:4816:4817:4818:48 19:4820:48
Farrugia 05:4906:4907:4908:4909:4910:4911:5112:5113:5114:5115:4916:4917:4918:49 19:4920:49
Bir id-Deheb More    05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5212:5213:5214:5215:5016:5017:5018:50 19:5020:50
Haddiema 05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5212:5213:5214:5215:5016:5017:5018:50 19:5020:50
Ghadam 05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5212:5213:5214:5215:5016:5017:5018:50 19:5020:50
Deheb 1 05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5312:5313:5314:5315:5016:5017:5018:50 19:5020:50
Deheb 2 05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5312:5313:5314:5315:5116:5117:5118:51 19:5120:51
Birzebbuga More    05:5206:5207:5208:5209:5210:5211:5512:5513:5514:5515:5216:5217:5218:52 19:5220:52
Marnizi 05:5206:5207:5208:5209:5210:5211:5512:5513:5514:5515:5216:5217:5218:52 19:5220:52
Saptan 05:5306:5307:5308:5309:5310:5311:5612:5613:5614:5615:5316:5317:5318:53 19:5320:53
Dalam 05:5406:5407:5408:5409:5410:5411:5712:5713:5714:5715:5416:5417:5418:54 19:5420:54
ll-Qajjenza More    05:5506:5507:5508:5509:5510:5511:5812:5813:5814:5815:5516:5517:5518:55 19:5520:55
Herakles 05:5506:5507:5508:5509:5510:5511:5812:5813:5814:5815:5516:5517:5518:55 19:5520:55
Merzuq 05:5506:5507:5508:5509:5510:5511:5812:5813:5814:5815:5516:5517:5518:55 19:5520:55
Cachia 05:5606:5607:5608:5609:5610:5611:5912:5913:5914:5915:5616:5617:5618:56 19:5620:56
Kampanjol 05:5606:5607:5608:5609:5610:5611:5912:5913:5914:5915:5616:5617:5618:56 19:5620:56
Marsaskala More    05:5806:5807:5808:5809:5810:5812:0113:0114:0115:0115:5816:5817:5818:58 19:5820:58
Lucjan 05:5806:5807:5808:5809:5810:5812:0113:0114:0115:0115:5816:5817:5818:58 19:5820:58
Marsaxlokk More    05:5906:5907:5908:5909:5910:5912:0213:0214:0215:0215:5916:5917:5918:59 19:5920:59
Qrajten 05:5906:5907:5908:5909:5910:5912:0213:0214:0215:0215:5916:5917:5918:59 19:5920:59
Truncieri 06:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0513:0514:0515:0516:0117:0118:0119:01 20:0121:01
Kavallerizza 06:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0513:0514:0515:0516:0117:0118:0119:01 20:0121:01
Arznell 06:0207:0208:0209:0210:0211:0212:0613:0614:0615:0616:0217:0218:0219:02 20:0221:02
Xerriex 06:0307:0308:0309:0310:0311:0312:0713:0714:0715:0716:0317:0318:0319:03 20:0321:03
Il-Belt Valletta More    05:3005:5006:1006:3006:5007:1007:3007:5008:1008:3008:5009:1009:3009:50 10:1010:3010:5011:1011:3011:5012:1012:3012:5013:1013:3013:5014:1014:30 14:5015:1015:5016:5017:5018:5019:50
Valletta A6 05:3005:5006:1006:3006:5007:1007:3007:5008:1008:3008:5009:1009:3009:50 10:1010:3010:5011:1011:3011:5012:1012:3012:5013:1013:3013:5014:1014:30 14:5015:1015:5016:5017:5018:5019:50
Il-Floriana More    05:3005:5006:1006:3006:5007:1007:3007:5008:1008:3008:5009:1009:3009:50 10:1010:3010:5011:1011:3011:5012:1012:3012:5013:1013:3013:5014:1014:30 14:5015:1015:5016:5017:5018:5019:50
Floriani A 05:3005:5006:1006:3006:5007:1007:3007:5008:1008:3008:5009:1009:3009:50 10:1010:3010:5011:1011:3011:5012:1012:3012:5013:1013:3013:5014:1014:30 14:5015:1015:5016:5017:5018:5019:50
Bombi 3A 05:3205:5206:1206:3206:5207:1207:3207:5208:1208:3208:5209:1209:3209:52 10:1210:3210:5211:1211:3211:5212:1212:3212:5213:1213:3213:5214:1214:32 14:5215:1215:5216:5217:5218:5219:52
Il-Hamrun More    05:3305:5306:1306:3306:5307:1307:3307:5308:1308:3308:5309:1309:3309:53 10:1310:3310:5311:1311:3311:5312:1312:3312:5313:1313:3313:5314:1314:33 14:5315:1315:5316:5317:5318:5319:53
Blata L-Bajda 4 05:3305:5306:1306:3306:5307:1307:3307:5308:1308:3308:5309:1309:3309:53 10:1310:3310:5311:1311:3311:5312:1312:3312:5313:1313:3313:5314:1314:33 14:5315:1315:5316:5317:5318:5319:53
Il-Marsa More    05:3405:5406:1406:3406:5407:1407:3407:5408:1408:3408:5409:1409:3409:54 10:1410:3410:5411:1411:3411:5412:1412:3412:5413:1413:3413:5414:1414:34 14:5415:1415:5416:5417:5418:5419:54
Balbi 05:3405:5406:1406:3406:5407:1407:3407:5408:1408:3408:5409:1409:3409:54 10:1410:3410:5411:1411:3411:5412:1412:3412:5413:1413:3413:5414:1414:34 14:5415:1415:5416:5417:5418:5419:54
Dicembru 05:3405:5406:1406:3406:5407:1407:3407:5408:1408:3508:5509:1509:3509:55 10:1510:3510:5511:1511:3511:5512:1512:3512:5513:1513:3513:5514:1414:34 14:5415:1415:5416:5417:5418:5419:54
Tigrija 05:3505:5506:1506:3506:5507:1507:3507:5508:1508:3608:5609:1609:3609:56 10:1610:3610:5611:1611:3611:5612:1612:3612:5613:1613:3613:5614:1514:35 14:5515:1515:5516:5517:5518:5519:55
Stalel 05:3605:5606:1606:3606:5607:1607:3607:5608:1608:3708:5709:1709:3709:57 10:1710:3710:5711:1711:3711:5712:1712:3712:5713:1713:3713:5714:1614:36 14:5615:1615:5616:5617:5618:5619:56
Moro 05:3705:5706:1706:3706:5707:1707:3707:5708:1708:3708:5709:1709:3709:58 10:1810:3810:5811:1811:3811:5812:1812:3812:5813:1713:3713:5714:1714:37 14:5715:1715:5716:5717:5718:5719:57
Bacir 05:3705:5706:1706:3706:5707:1707:3707:5708:1708:3908:5909:1909:3909:59 10:1910:3910:5911:1911:3911:5912:1912:3912:5913:1913:3913:5914:1814:38 14:5815:1815:5816:5817:5818:5819:58
Paola More    05:3805:5806:1806:3806:5807:1807:3807:5808:1808:3908:5909:1909:3910:00 10:2010:4011:0011:2011:4012:0012:2012:4013:0013:1913:3913:5914:1814:38 14:5815:1815:5816:5817:5818:5819:58
Addolorata 05:3805:5806:1806:3806:5807:1807:3807:5808:1808:3908:5909:1909:3910:00 10:2010:4011:0011:2011:4012:0012:2012:4013:0013:1913:3913:5914:1814:38 14:5815:1815:5816:5817:5818:5819:58
Palma 05:3905:5906:1906:3906:5907:1907:3907:5908:1908:4009:0009:2009:4010:01 10:2110:4111:0111:2111:4112:0112:2112:4113:0113:2013:4014:0014:1914:39 14:5915:1915:5916:5917:5918:5919:59
Melita 05:3905:5906:1906:3906:5907:1907:3907:5908:1908:4109:0109:2109:4110:02 10:2210:4211:0211:2211:4212:0212:2212:4213:0213:2113:4114:0114:2014:40 15:0015:2016:0017:0018:0019:0020:00
Ipogew 05:4006:0006:2006:4007:0007:2007:4008:0008:2008:4109:0109:2109:4110:02 10:2210:4211:0211:2211:4212:0212:2212:4213:0213:2113:4114:0114:2014:40 15:0015:2016:0017:0018:0019:0020:00
Hal Tarxien More    05:4106:0106:2106:4107:0107:2107:4108:0108:2108:4209:0209:2209:4210:03 10:2310:4311:0311:2311:4312:0312:2312:4313:0313:2213:4214:0214:2114:41 15:0115:2116:0117:0118:0119:0120:01
Neolitici 05:4106:0106:2106:4107:0107:2107:4108:0108:2108:4209:0209:2209:4210:03 10:2310:4311:0311:2311:4312:0312:2312:4313:0313:2213:4214:0214:2114:41 15:0115:2116:0117:0118:0119:0120:01
Tarxien 05:4206:0206:2206:4207:0207:2207:4208:0208:2208:4309:0309:2309:4310:04 10:2410:4411:0411:2411:4412:0412:2412:4413:0413:2313:4314:0314:2214:42 15:0215:2216:0217:0218:0219:0220:02
Sqajjaq 05:4206:0206:2206:4207:0207:2207:4208:0208:2208:4409:0409:2409:4410:05 10:2510:4511:0511:2511:4512:0512:2512:4513:0513:2413:4414:0414:2314:43 15:0315:2316:0317:0318:0319:0320:03
Bulebel More    05:4306:0306:2306:4307:0307:2307:4308:0308:2308:4509:0509:2509:4510:06 10:2610:4611:0611:2611:4612:0612:2612:4613:0613:2513:4514:0514:2314:43 15:0315:2316:0317:0318:0319:0320:03
Bulebel 05:4306:0306:2306:4307:0307:2307:4308:0308:2308:4509:0509:2509:4510:06 10:2610:4611:0611:2611:4612:0612:2612:4613:0613:2513:4514:0514:2314:43 15:0315:2316:0317:0318:0319:0320:03
Iz-Zejtun More    05:4406:0406:2406:4407:0407:2407:4408:0408:2408:4609:0609:2609:4610:07 10:2710:4711:0711:2711:4712:0712:2712:4713:0713:2613:4614:0614:2514:45 15:0515:2516:0517:0518:0519:0520:05
Beland 05:4406:0406:2406:4407:0407:2407:4408:0408:2408:4609:0609:2609:4610:07 10:2710:4711:0711:2711:4712:0712:2712:4713:0713:2613:4614:0614:2514:45 15:0515:2516:0517:0518:0519:0520:05
Novembru 05:4506:0506:2506:4507:0507:2507:4508:0508:2508:4709:0709:2709:4710:09 10:2910:4911:0911:2911:4912:0912:2912:4913:0913:2713:4714:0714:2614:46 15:0615:2616:0617:0618:0619:0620:06
Diacono 05:4706:0706:2706:4707:0707:2707:4708:0708:2708:4909:0909:2909:4910:11 10:3110:5111:1111:3111:5112:1112:3112:5113:1113:2913:4914:0914:2714:47 15:0715:2716:0717:0718:0719:0720:07
Zejtun 05:4706:0706:2706:4707:0707:2707:4708:0708:2708:4909:0909:2909:4910:11 10:3110:5111:1111:3111:5112:1112:3112:5113:1113:2913:4914:0914:2814:48 15:0815:2816:0817:0818:0819:0820:08
Farrugia 05:4806:0806:2806:4807:0807:2807:4808:0808:2808:5009:1009:3009:5010:12 10:3210:5211:1211:3211:5212:1212:3212:5213:1213:3013:5014:1014:2814:48 15:0815:2816:0817:0818:0819:0820:08
Bir id-Deheb More    05:4806:0806:2806:4807:0807:2807:4808:0808:2808:5109:1109:3109:5110:13 10:3310:5311:1311:3311:5312:1312:3312:5313:1313:3113:5114:1114:2914:49 15:0915:2916:0917:0918:0919:0920:09
Haddiema 05:4806:0806:2806:4807:0807:2807:4808:0808:2808:5109:1109:3109:5110:13 10:3310:5311:1311:3311:5312:1312:3312:5313:1313:3113:5114:1114:2914:49 15:0915:2916:0917:0918:0919:0920:09
Ghadam 05:4906:0906:2906:4907:0907:2907:4908:0908:2908:5109:1109:3109:5110:13 10:3310:5311:1311:3311:5312:1312:3312:5313:1313:3113:5114:1114:2914:49 15:0915:2916:0917:0918:0919:0920:09
Deheb 1 05:4906:0906:2906:4907:0907:2907:4908:0908:2908:5209:1209:3209:5210:13 10:3310:5311:1311:3311:5312:1312:3312:5313:1313:3213:5214:1214:3014:50 15:1015:3016:1017:1018:1019:1020:10
Deheb 2 05:5006:1006:3006:5007:1007:3007:5008:1008:3008:5209:1209:3209:5210:14 10:3410:5411:1411:3411:5412:1412:3412:5413:1413:3213:5214:1214:3014:50 15:1015:3016:1017:1018:1019:1020:10
Birzebbuga More    05:5006:1006:3006:5007:1007:3007:5008:1008:3008:5309:1309:3309:5310:15 10:3510:5511:1511:3511:5512:1512:3512:5513:1513:3313:5314:1314:3114:51 15:1115:3116:1117:1118:1119:1120:11
Marnizi 05:5006:1006:3006:5007:1007:3007:5008:1008:3008:5309:1309:3309:5310:15 10:3510:5511:1511:3511:5512:1512:3512:5513:1513:3313:5314:1314:3114:51 15:1115:3116:1117:1118:1119:1120:11
Saptan 05:5206:1206:3206:5207:1207:3207:5208:1208:3208:5409:1409:3409:5410:17 10:3710:5711:1711:3711:5712:1712:3712:5713:1713:3413:5414:1414:3214:52 15:1215:3216:1217:1218:1219:1220:12
Dalam 05:5206:1206:3206:5207:1207:3207:5208:1208:3208:5509:1509:3509:5510:17 10:3710:5711:1711:3711:5712:1712:3712:5713:1713:3513:5514:1514:3314:53 15:1315:3316:1317:1318:1319:1320:13
ll-Qajjenza More    05:5306:1306:3306:5307:1307:3307:5308:1308:3308:5609:1609:3609:5610:18 10:3810:5811:1811:3811:5812:1812:3812:5813:1813:3613:5614:1614:3414:54 15:1415:3416:1417:1418:1419:1420:14
Herakles 05:5306:1306:3306:5307:1307:3307:5308:1308:3308:5609:1609:3609:5610:18 10:3810:5811:1811:3811:5812:1812:3812:5813:1813:3613:5614:1614:3414:54 15:1415:3416:1417:1418:1419:1420:14
Merzuq 05:5306:1306:3306:5307:1307:3307:5308:1308:3308:5709:1709:3709:5710:19 10:3910:5911:1911:3911:5912:1912:3912:5913:1913:3713:5714:1714:3414:54 15:1415:3416:1417:1418:1419:1420:14
Cachia 05:5406:1406:3406:5407:1407:3407:5408:1408:3408:5709:1709:3709:5710:20 10:4011:0011:2011:4012:0012:2012:4013:0013:2013:3713:5714:1714:3514:55 15:1515:3516:1517:1518:1519:1520:15
Kampanjol 05:5406:1406:3406:5407:1407:3407:5408:1408:3408:5809:1809:3809:5810:20 10:4011:0011:2011:4012:0012:2012:4013:0013:2013:3813:5814:1814:3514:55 15:1515:3516:1517:1518:1519:1520:15
Marsaskala More    05:5606:1606:3606:5607:1607:3607:5608:1608:3609:0009:2009:4010:0010:22 10:4211:0211:2211:4212:0212:2212:4213:0213:2213:4014:0014:2014:3714:57 15:1715:3716:1717:1718:1719:1720:17
Lucjan 05:5606:1606:3606:5607:1607:3607:5608:1608:3609:0009:2009:4010:0010:22 10:4211:0211:2211:4212:0212:2212:4213:0213:2213:4014:0014:2014:3714:57 15:1715:3716:1717:1718:1719:1720:17
Marsaxlokk More    05:5706:1706:3706:5707:1707:3707:5708:1708:3709:0009:2009:4010:0010:23 10:4311:0311:2311:4312:0312:2312:4313:0313:2313:4014:0014:2014:3814:58 15:1815:3816:1817:1818:1819:1820:18
Qrajten 05:5706:1706:3706:5707:1707:3707:5708:1708:3709:0009:2009:4010:0010:23 10:4311:0311:2311:4312:0312:2312:4313:0313:2313:4014:0014:2014:3814:58 15:1815:3816:1817:1818:1819:1820:18
Truncieri 05:5906:1906:3906:5907:1907:3907:5908:1908:3909:0309:2309:4310:0310:26 10:4611:0611:2611:4612:0612:2612:4613:0613:2613:4314:0314:2314:4015:00 15:2015:4016:2017:2018:2019:2020:20
Kavallerizza 05:5906:1906:3906:5907:1907:3907:5908:1908:3909:0309:2309:4310:0310:26 10:4611:0611:2611:4612:0612:2612:4613:0613:2613:4314:0314:2314:4015:00 15:2015:4016:2017:2018:2019:2020:20
Arznell 06:0006:2006:4007:0007:2007:4008:0008:2008:4009:0409:2409:4410:0410:27 10:4711:0711:2711:4712:0712:2712:4713:0713:2713:4414:0414:2414:4115:01 15:2115:4116:2117:2118:2119:2120:21
Xerriex 06:0106:2106:4107:0107:2107:4108:0108:2108:4109:0509:2509:4510:0510:28 10:4811:0811:2811:4812:0812:2812:4813:0813:2813:4514:0514:2514:4215:02 15:2215:4216:2217:2218:2219:2220:22