Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Valletta - Birzebbugia 80
Il-Belt Valletta More    07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00 21:00
Valletta A8 07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00 21:00
Il-Floriana More    07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00 21:00
Floriani A 07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00 21:00
Bombi 3A 07:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:0220:02 21:02
Il-Hamrun More    07:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:0320:02 21:02
Blata L-Bajda 4 07:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:0320:02 21:02
Il-Marsa More    07:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0515:0516:0517:0518:0519:0420:03 21:03
Balbi 07:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0515:0516:0517:0518:0519:0420:03 21:03
Dicembru 07:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0515:0516:0517:0518:0519:0420:04 21:04
Tigrija 07:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0615:0616:0617:0618:0619:0520:05 21:05
Stalel 07:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0715:0716:0717:0718:0719:0620:05 21:05
Moro 07:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0915:0916:0917:0918:0919:0820:07 21:07
Bacir 07:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:1115:1116:1117:1118:1119:0920:08 21:08
Paola More    07:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1115:1116:1117:1118:1119:1020:08 21:08
Addolorata 07:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1115:1116:1117:1118:1119:1020:08 21:08
Hal Luqa More    07:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1515:1516:1517:1518:1519:1320:11 21:11
Inez 07:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1515:1516:1517:1518:1519:1320:11 21:11
Santa Lucija More    07:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1615:1616:1617:1618:1619:1320:12 21:12
Tursin 07:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1615:1616:1617:1618:1619:1320:12 21:12
Guljietta 07:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1615:1616:1617:1618:1619:1320:12 21:12
Vitale 07:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1615:1616:1617:1618:1619:1420:12 21:12
Bruka 07:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1715:1716:1717:1718:1719:1420:13 21:13
Rand 07:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1815:1816:1817:1818:1819:1520:13 21:13
Lucija 07:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1815:1816:1817:1818:1819:1520:13 21:13
Narcis 07:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1915:1916:1917:1918:1919:1620:14 21:14
Oleandri 07:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:2015:2016:2017:2018:2019:1620:15 21:15
Begonia 07:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:2015:2016:2017:2018:2019:1720:15 21:15
Bulebel More    07:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2515:2516:2517:2518:2519:2120:18 21:18
Bulebel 07:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2515:2516:2517:2518:2519:2120:18 21:18
Iz-Zejtun More    07:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2615:2616:2617:2618:2619:2220:20 21:20
Beland 07:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2615:2616:2617:2618:2619:2220:20 21:20
Novembru 07:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2815:2816:2817:2818:2819:2320:21 21:21
Diacono 07:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:3015:3016:3017:3018:3019:2520:22 21:22
Zejtun 07:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:3015:3016:3017:3018:3019:2520:22 21:22
Farrugia 07:2608:2609:2610:2611:2612:2613:2614:3115:3116:3117:3118:3119:2620:23 21:23
Bir id-Deheb More    07:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:3215:3216:3217:3218:3219:2720:24 21:24
Haddiema 07:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:3215:3216:3217:3218:3219:2720:24 21:24
Ghadam 07:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:3215:3216:3217:3218:3219:2720:24 21:24
Deheb 1 07:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:3315:3316:3317:3318:3319:2720:24 21:24
Deheb 2 07:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:3315:3316:3317:3318:3319:2820:25 21:25
Birzebbuga More    07:2908:2909:2910:2911:2912:2913:2914:3415:3416:3417:3418:3419:2920:26 21:26
Marnizi 07:2908:2909:2910:2911:2912:2913:2914:3415:3416:3417:3418:3419:2920:26 21:26
Saptan 07:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3615:3616:3617:3618:3619:3020:27 21:27
Dalam 07:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3715:3716:3717:3718:3719:3120:27 21:27
Nadur 07:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3815:3816:3817:3818:3819:3220:28 21:28
Gorg 07:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3915:3916:3917:3918:3919:3320:29 21:29
Qalb 07:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:4015:4016:4017:4018:4019:3320:30 21:30
Tankijiet 07:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:4015:4016:4017:4018:4019:3420:30 21:30
Sabiha 07:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:4215:4216:4217:4218:4219:3520:31 21:31
Imqaddsa 07:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:4215:4216:4217:4218:4219:3620:32 21:32
Buni 07:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:4315:4316:4317:4318:4319:3620:32 21:32
Birzebbuga 3 07:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:4415:4416:4417:4418:4419:3720:33 21:33
Il-Belt Valletta More    07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00 21:00
Valletta A8 07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00 21:00
Il-Floriana More    07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00 21:00
Floriani A 07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00 21:00
Bombi 3A 07:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:0220:02 21:01
Il-Hamrun More    07:0208:0209:0210:0311:0312:0313:0314:0315:0216:0217:0218:0219:0220:02 21:02
Blata L-Bajda 4 07:0208:0209:0210:0311:0312:0313:0314:0315:0216:0217:0218:0219:0220:02 21:02
Il-Marsa More    07:0308:0309:0310:0411:0412:0413:0414:0415:0316:0317:0318:0319:0320:03 21:03
Balbi 07:0308:0309:0310:0411:0412:0413:0414:0415:0316:0317:0318:0319:0320:03 21:03
Dicembru 07:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0419:0420:04 21:03
Tigrija 07:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:0520:05 21:04
Stalel 07:0508:0509:0510:0611:0612:0613:0614:0615:0516:0517:0518:0519:0520:05 21:05
Moro 07:0708:0709:0710:0811:0812:0813:0814:0815:0716:0717:0718:0719:0720:07 21:06
Bacir 07:0808:0809:0810:0911:0912:0913:0914:0915:0816:0817:0818:0819:0820:08 21:07
Paola More    07:0808:0809:0810:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:0920:09 21:08
Addolorata 07:0808:0809:0810:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:0920:09 21:08
Hal Luqa More    07:1108:1109:1110:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:1220:12 21:10
Inez 07:1108:1109:1110:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:1220:12 21:10
Santa Lucija More    07:1208:1209:1210:1311:1312:1313:1314:1315:1216:1217:1218:1219:1220:12 21:10
Tursin 07:1208:1209:1210:1311:1312:1313:1314:1315:1216:1217:1218:1219:1220:12 21:10
Guljietta 07:1208:1209:1210:1311:1312:1313:1314:1315:1216:1217:1218:1219:1220:12 21:11
Vitale 07:1208:1209:1210:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:1320:13 21:11
Bruka 07:1308:1309:1310:1411:1412:1413:1414:1415:1316:1317:1318:1319:1320:13 21:11
Rand 07:1308:1309:1310:1411:1412:1413:1414:1415:1316:1317:1318:1319:1320:13 21:12
Lucija 07:1308:1309:1310:1511:1512:1513:1514:1515:1416:1417:1418:1419:1420:14 21:12
Narcis 07:1408:1409:1410:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:1520:15 21:13
Oleandri 07:1508:1509:1510:1611:1612:1613:1614:1615:1516:1517:1518:1519:1520:15 21:13
Begonia 07:1508:1509:1510:1611:1612:1613:1614:1615:1516:1517:1518:1519:1520:15 21:14
Bulebel More    07:1808:1809:1810:2011:2012:2013:2014:2015:1916:1917:1918:1919:1920:19 21:17
Bulebel 07:1808:1809:1810:2011:2012:2013:2014:2015:1916:1917:1918:1919:1920:19 21:17
Iz-Zejtun More    07:2008:2009:2010:2111:2112:2113:2114:2115:2016:2017:2018:2019:2020:20 21:18
Beland 07:2008:2009:2010:2111:2112:2113:2114:2115:2016:2017:2018:2019:2020:20 21:18
Novembru 07:2108:2109:2110:2311:2312:2313:2314:2315:2116:2117:2118:2119:2120:21 21:19
Diacono 07:2208:2209:2210:2411:2412:2413:2414:2415:2316:2317:2318:2319:2320:23 21:20
Zejtun 07:2208:2209:2210:2511:2512:2513:2514:2515:2316:2317:2318:2319:2320:23 21:20
Farrugia 07:2308:2309:2310:2511:2512:2513:2514:2515:2416:2417:2418:2419:2420:24 21:21
Bir id-Deheb More    07:2408:2409:2410:2611:2612:2613:2614:2615:2516:2517:2518:2519:2520:25 21:22
Haddiema 07:2408:2409:2410:2611:2612:2613:2614:2615:2516:2517:2518:2519:2520:25 21:22
Ghadam 07:2408:2409:2410:2611:2612:2613:2614:2615:2516:2517:2518:2519:2520:25 21:22
Deheb 1 07:2408:2409:2410:2711:2712:2713:2714:2715:2516:2517:2518:2519:2520:25 21:22
Deheb 2 07:2508:2509:2510:2711:2712:2713:2714:2715:2616:2617:2618:2619:2620:26 21:23
Birzebbuga More    07:2608:2609:2610:2811:2812:2813:2814:2815:2616:2617:2618:2619:2620:26 21:23
Marnizi 07:2608:2609:2610:2811:2812:2813:2814:2815:2616:2617:2618:2619:2620:26 21:23
Saptan 07:2708:2709:2710:2911:2912:2913:2914:2915:2816:2817:2818:2819:2820:28 21:24
Dalam 07:2708:2709:2710:3011:3012:3013:3014:3015:2816:2817:2818:2819:2820:28 21:25
Nadur 07:2808:2809:2810:3111:3112:3113:3114:3115:2916:2917:2918:2919:2920:29 21:26
Gorg 07:2908:2909:2910:3211:3212:3213:3214:3215:3016:3017:3018:3019:3020:30 21:26
Qalb 07:3008:3009:3010:3211:3212:3213:3214:3215:3016:3017:3018:3019:3020:30 21:27
Tankijiet 07:3008:3009:3010:3311:3312:3313:3314:3315:3116:3117:3118:3119:3120:31 21:27
Sabiha 07:3108:3109:3110:3411:3412:3413:3414:3415:3216:3217:3218:3219:3220:32 21:28
Imqaddsa 07:3208:3209:3210:3511:3512:3513:3514:3515:3316:3317:3318:3319:3320:33 21:29
Buni 07:3208:3209:3210:3511:3512:3513:3514:3515:3316:3317:3318:3319:3320:33 21:29
Birzebbuga 3 07:3308:3309:3310:3611:3612:3613:3614:3615:3416:3417:3418:3419:3420:34 21:30
Il-Belt Valletta More    07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00 21:00
Valletta A8 07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00 21:00
Il-Floriana More    07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00 21:00
Floriani A 07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00 21:00
Bombi 3A 07:0108:0109:0110:0111:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:0220:02 21:01
Il-Hamrun More    07:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:0220:02 21:02
Blata L-Bajda 4 07:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:0220:02 21:02
Il-Marsa More    07:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:0320:03 21:03
Balbi 07:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:0320:03 21:03
Dicembru 07:0308:0309:0310:0311:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0419:0420:04 21:03
Tigrija 07:0408:0409:0410:0411:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:0520:05 21:04
Stalel 07:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:0520:05 21:05
Moro 07:0608:0609:0610:0611:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:0720:07 21:06
Bacir 07:0708:0709:0710:0711:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:0820:08 21:07
Paola More    07:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:0820:08 21:08
Addolorata 07:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:0820:08 21:08
Hal Luqa More    07:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:1120:11 21:10
Inez 07:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:1120:11 21:10
Santa Lucija More    07:1108:1109:1110:1111:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:1220:12 21:10
Tursin 07:1108:1109:1110:1111:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:1220:12 21:10
Guljietta 07:1108:1109:1110:1111:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:1220:12 21:11
Vitale 07:1108:1109:1110:1111:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:1220:12 21:11
Bruka 07:1208:1209:1210:1211:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:1320:13 21:11
Rand 07:1208:1209:1210:1211:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:1320:13 21:12
Lucija 07:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:1320:13 21:12
Narcis 07:1308:1309:1310:1311:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:1420:14 21:13
Oleandri 07:1408:1409:1410:1411:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:1520:15 21:13
Begonia 07:1408:1409:1410:1411:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:1520:15 21:14
Bulebel More    07:1708:1709:1710:1711:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:1820:18 21:17
Bulebel 07:1708:1709:1710:1711:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:1820:18 21:17
Iz-Zejtun More    07:1808:1809:1810:1811:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:2020:20 21:18
Beland 07:1808:1809:1810:1811:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:2020:20 21:18
Novembru 07:1908:1909:1910:1911:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:2120:21 21:19
Diacono 07:2108:2109:2110:2111:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:2220:22 21:20
Zejtun 07:2108:2109:2110:2111:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:2220:22 21:20
Farrugia 07:2208:2209:2210:2211:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:2320:23 21:21
Bir id-Deheb More    07:2208:2209:2210:2211:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:2420:24 21:22
Haddiema 07:2208:2209:2210:2211:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:2420:24 21:22
Ghadam 07:2308:2309:2310:2311:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:2420:24 21:22
Deheb 1 07:2308:2309:2310:2311:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:2420:24 21:22
Deheb 2 07:2308:2309:2310:2311:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:2520:25 21:23
Birzebbuga More    07:2408:2409:2410:2411:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2619:2620:26 21:23
Marnizi 07:2408:2409:2410:2411:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2619:2620:26 21:23
Saptan 07:2508:2509:2510:2511:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:2720:27 21:24
Dalam 07:2608:2609:2610:2611:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:2720:27 21:25
Nadur 07:2708:2709:2710:2711:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2819:2820:28 21:26
Gorg 07:2708:2709:2710:2711:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:2920:29 21:26
Qalb 07:2808:2809:2810:2811:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:3020:30 21:27
Tankijiet 07:2808:2809:2810:2811:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:3020:30 21:27
Sabiha 07:2908:2909:2910:2911:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3119:3120:31 21:28
Imqaddsa 07:3008:3009:3010:3011:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:3220:32 21:29
Buni 07:3008:3009:3010:3011:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:3220:32 21:29
Birzebbuga 3 07:3108:3109:3110:3111:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3319:3320:33 21:30
Birzebbugia - Valletta 80
Birzebbuga More    06:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5019:50 20:50
Birzebbuga 2 06:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5019:50 20:50
Buni 06:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5019:50 20:50
Sajjied 06:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:5119:51 20:51
Gorg 06:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5118:5119:51 20:51
Nadur 06:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5218:5219:52 20:52
Dalam 06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5418:5419:54 20:54
Saptan 06:5607:5608:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5418:5419:54 20:54
Marnizi 06:5707:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5518:5519:55 20:55
Bir id-Deheb More    06:5907:5908:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5618:5619:56 20:56
Deheb 3 06:5907:5908:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5618:5619:56 20:56
Deheb 4 06:5907:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5718:5719:57 20:57
Haddiema 07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0017:5818:5819:58 20:58
Iz-Zejtun More    07:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0117:5818:5819:58 20:58
Farrugia 07:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0117:5818:5819:58 20:58
Diacono 07:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0217:5918:5919:59 20:59
Zejtun 07:0308:0309:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0217:5918:5919:59 20:59
Novembru 07:0508:0509:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0119:0120:01 21:01
Beland 07:0708:0709:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0219:0220:02 21:02
Hal Tarxien More    07:0808:0809:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0319:0320:03 21:03
Belt 07:0808:0809:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0319:0320:03 21:03
Bulebel 07:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0419:0420:04 21:04
Hal Luqa More    07:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:0719:0720:07 21:07
Inez 07:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:0719:0720:07 21:07
Santa Lucija More    07:1308:1309:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:0719:0720:07 21:07
Tursin 07:1308:1309:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:0719:0720:07 21:07
Guljietta 07:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:0819:0820:08 21:08
Vitale 07:1408:1409:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:0819:0820:08 21:08
Bruka 07:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:0819:0820:08 21:08
Rand 07:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:0919:0920:09 21:09
Lucija 07:1608:1609:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:0919:0920:09 21:09
Narcis 07:1708:1709:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1019:1020:10 21:10
Oleandri 07:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1119:1120:11 21:11
Begonia 07:1808:1809:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1119:1120:11 21:11
Paola More    07:2308:2309:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:1519:1520:15 21:15
Addolorata 07:2308:2309:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:1519:1520:15 21:15
Il-Marsa More    07:2408:2409:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:1619:1620:16 21:16
Xwieni 07:2408:2409:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:1619:1620:16 21:16
Moro 07:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:1719:1720:17 21:17
Stalel 07:2708:2709:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:1819:1820:18 21:18
Tigrija 07:2808:2809:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:1919:1920:19 21:19
Dicembru 07:2908:2909:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:1919:1920:19 21:19
Il-Hamrun More    07:3108:3109:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:2119:2120:21 21:21
Blata L-Bajda 5 07:3108:3109:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:2119:2120:21 21:21
Il-Floriana More    07:3208:3209:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:2219:2220:22 21:22
Bombi 2A 07:3208:3209:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:2219:2220:22 21:22
Sarrija 07:3408:3409:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:2319:2320:23 21:23
Mall 07:3408:3409:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:2419:2420:24 21:24
Publiju 07:3508:3509:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:2419:2420:24 21:24
Il-Belt Valletta More    07:3608:3609:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:2519:2520:25 21:25
Valletta 18 07:3608:3609:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:2519:2520:25 21:25
Birzebbuga More    05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:5020:50
Birzebbuga 2 05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:5020:50
Buni 05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:5020:50
Sajjied 05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:5120:51
Gorg 05:5206:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:5120:51
Nadur 05:5306:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5215:5216:5217:5218:52 19:5220:52
Dalam 05:5406:5407:5408:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5415:5416:5417:5418:54 19:5420:54
Saptan 05:5506:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:55 19:5420:54
Marnizi 05:5606:5607:5608:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5615:5616:5617:5618:56 19:5520:55
Bir id-Deheb More    05:5706:5707:5708:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5715:5716:5717:5718:57 19:5620:56
Deheb 3 05:5706:5707:5708:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5715:5716:5717:5718:57 19:5620:56
Deheb 4 05:5806:5807:5808:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5815:5816:5817:5818:58 19:5720:57
Haddiema 05:5906:5907:5909:0010:0011:0012:0013:0014:0014:5815:5816:5817:5818:58 19:5720:57
Iz-Zejtun More    05:5906:5907:5909:0110:0111:0112:0113:0114:0114:5915:5916:5917:5918:59 19:5820:58
Farrugia 05:5906:5907:5909:0110:0111:0112:0113:0114:0114:5915:5916:5917:5918:59 19:5820:58
Diacono 06:0107:0108:0109:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0016:0017:0018:0019:00 19:5920:59
Zejtun 06:0107:0108:0109:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0116:0117:0118:0119:01 19:5920:59
Novembru 06:0307:0308:0309:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0216:0217:0218:0219:02 20:0121:01
Beland 06:0407:0408:0409:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0416:0417:0418:0419:04 20:0221:02
Hal Tarxien More    06:0507:0508:0509:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0516:0517:0518:0519:05 20:0321:03
Belt 06:0507:0508:0509:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0516:0517:0518:0519:05 20:0321:03
Bulebel 06:0607:0608:0609:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0616:0617:0618:0619:06 20:0421:04
Hal Luqa More    06:0907:0908:0909:1210:1211:1212:1213:1214:1215:0916:0917:0918:0919:09 20:0621:06
Inez 06:0907:0908:0909:1210:1211:1212:1213:1214:1215:0916:0917:0918:0919:09 20:0621:06
Santa Lucija More    06:1007:1008:1009:1210:1211:1212:1213:1214:1215:0916:0917:0918:0919:09 20:0721:07
Tursin 06:1007:1008:1009:1210:1211:1212:1213:1214:1215:0916:0917:0918:0919:09 20:0721:07
Guljietta 06:1007:1008:1009:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1016:1017:1018:1019:10 20:0721:07
Vitale 06:1107:1108:1109:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1016:1017:1018:1019:10 20:0721:07
Bruka 06:1107:1108:1109:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1116:1117:1118:1119:11 20:0821:08
Rand 06:1207:1208:1209:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1116:1117:1118:1119:11 20:0821:08
Lucija 06:1207:1208:1209:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1216:1217:1218:1219:12 20:0921:09
Narcis 06:1307:1308:1309:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1316:1317:1318:1319:13 20:1021:10
Oleandri 06:1407:1408:1409:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1316:1317:1318:1319:13 20:1021:10
Begonia 06:1407:1408:1409:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1416:1417:1418:1419:14 20:1021:10
Paola More    06:1807:1808:1809:2210:2211:2212:2213:2214:2215:1816:1817:1818:1819:18 20:1421:14
Addolorata 06:1807:1808:1809:2210:2211:2212:2213:2214:2215:1816:1817:1818:1819:18 20:1421:14
Il-Marsa More    06:1907:1908:1909:2310:2311:2312:2313:2314:2315:1916:1917:1918:1919:19 20:1521:15
Xwieni 06:1907:1908:1909:2310:2311:2312:2313:2314:2315:1916:1917:1918:1919:19 20:1521:15
Moro 06:2107:2108:2109:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2016:2017:2018:2019:20 20:1621:16
Stalel 06:2207:2208:2209:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2116:2117:2118:2119:21 20:1721:17
Tigrija 06:2307:2308:2309:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2216:2217:2218:2219:22 20:1821:18
Dicembru 06:2407:2408:2409:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2316:2317:2318:2319:23 20:1921:19
Il-Hamrun More    06:2507:2508:2509:3010:3011:3012:3013:3014:3015:2416:2417:2418:2419:24 20:2021:20
Blata L-Bajda 5 06:2507:2508:2509:3010:3011:3012:3013:3014:3015:2416:2417:2418:2419:24 20:2021:20
Il-Floriana More    06:2707:2708:2709:3110:3111:3112:3113:3114:3115:2616:2617:2618:2619:26 20:2121:21
Bombi 2A 06:2707:2708:2709:3110:3111:3112:3113:3114:3115:2616:2617:2618:2619:26 20:2121:21
Sarrija 06:2807:2808:2809:3310:3311:3312:3313:3314:3315:2716:2717:2718:2719:27 20:2221:22
Mall 06:2807:2808:2809:3310:3311:3312:3313:3314:3315:2716:2717:2718:2719:27 20:2321:23
Publiju 06:2907:2908:2909:3410:3411:3412:3413:3414:3415:2816:2817:2818:2819:28 20:2321:23
Il-Belt Valletta More    06:3007:3008:3009:3510:3511:3512:3513:3514:3515:2916:2917:2918:2919:29 20:2421:24
Valletta 18 06:3007:3008:3009:3510:3511:3512:3513:3514:3515:2916:2917:2918:2919:29 20:2421:24
Birzebbuga More    05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:5020:50
Birzebbuga 2 05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:5020:50
Buni 05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:5020:50
Sajjied 05:5006:5007:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:5120:51
Gorg 05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:5120:51
Nadur 05:5206:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:5220:52
Dalam 05:5306:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:5320:53
Saptan 05:5306:5307:5308:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:54 19:5420:54
Marnizi 05:5406:5407:5408:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:55 19:5520:55
Bir id-Deheb More    05:5506:5507:5508:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:56 19:5620:56
Deheb 3 05:5506:5507:5508:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:56 19:5620:56
Deheb 4 05:5506:5507:5608:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:57 19:5720:57
Haddiema 05:5606:5607:5608:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:57 19:5720:57
Iz-Zejtun More    05:5606:5607:5708:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:58 19:5820:58
Farrugia 05:5606:5607:5708:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:58 19:5820:58
Diacono 05:5706:5707:5808:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:59 19:5920:59
Zejtun 05:5706:5707:5808:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:59 19:5920:59
Novembru 05:5806:5807:5909:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:0021:00
Beland 06:0007:0008:0109:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:02 20:0221:02
Hal Tarxien More    06:0007:0008:0109:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:0321:03
Belt 06:0007:0008:0109:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:0321:03
Bulebel 06:0107:0108:0209:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:0321:03
Hal Luqa More    06:0307:0308:0409:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:0621:06
Inez 06:0307:0308:0409:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:0621:06
Santa Lucija More    06:0307:0308:0509:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:0621:06
Tursin 06:0307:0308:0509:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:0621:06
Guljietta 06:0307:0308:0509:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:0721:07
Vitale 06:0407:0408:0509:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:0721:07
Bruka 06:0407:0408:0609:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:0721:07
Rand 06:0507:0508:0609:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:08 20:0821:08
Lucija 06:0507:0508:0709:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:08 20:0821:08
Narcis 06:0507:0508:0709:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09 20:0921:09
Oleandri 06:0607:0608:0809:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09 20:0921:09
Begonia 06:0607:0608:0809:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:1021:10
Paola More    06:0907:0908:1109:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:1321:13
Addolorata 06:0907:0908:1109:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:1321:13
Il-Marsa More    06:1007:1008:1209:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:1421:14
Xwieni 06:1007:1008:1209:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:1421:14
Moro 06:1107:1108:1309:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:1521:15
Stalel 06:1107:1108:1409:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:16 20:1621:16
Tigrija 06:1207:1208:1509:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17 20:1721:17
Dicembru 06:1307:1308:1509:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:1821:18
Il-Hamrun More    06:1407:1408:1609:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:1921:19
Blata L-Bajda 5 06:1407:1408:1609:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:1921:19
Il-Floriana More    06:1507:1508:1709:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:2021:20
Bombi 2A 06:1507:1508:1709:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:2021:20
Sarrija 06:1507:1508:1809:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21 20:2121:21
Mall 06:1607:1608:1909:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:2221:22
Publiju 06:1607:1608:1909:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:2221:22
Il-Belt Valletta More    06:1707:1708:2009:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:23 20:2321:23
Valletta 18 06:1707:1708:2009:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:23 20:2321:23