Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Valletta - Zurrieq 74
Il-Belt Valletta More    06:2006:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Valletta A5 06:2006:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Il-Floriana More    06:2006:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Floriani B 06:2006:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Bombi 3A 06:2206:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:36 19:36
Il-Hamrun More    06:2306:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:37 19:37
Blata L-Bajda 4 06:2306:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:37 19:37
Il-Marsa More    06:2406:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:38 19:38
Balbi 06:2406:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:38 19:38
Dicembru 06:2406:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:39
Marsa Park & Ride 2 06:2706:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:41 19:41
San Vincenz/Luqa More    06:3106:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4514:4515:4516:4517:4518:44 19:44
Ingieret 06:3106:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4514:4515:4516:4517:4518:44 19:44
Hal Farrug More    06:3206:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4614:4615:4616:4617:4618:45 19:45
Farrug 06:3206:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4614:4615:4616:4617:4618:45 19:45
Hal Luqa More    06:3206:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4614:4615:4616:4617:4618:45 19:45
Daqqaqa 06:3206:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4614:4615:4616:4617:4618:45 19:45
Hal Farrug More    06:3306:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4714:4715:4716:4717:4718:46 19:46
Melviz 06:3306:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4714:4715:4716:4717:4718:46 19:46
Hal Luqa More    06:3406:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4814:4815:4816:4817:4818:47 19:47
Summiena 06:3406:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4814:4815:4816:4817:4818:47 19:47
Hal Farrug More    06:3506:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:48 19:48
Russett 06:3506:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:48 19:48
Wilga 06:3706:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5114:5115:5116:5117:5118:49 19:49
L-Imqabba More    06:3906:5407:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5314:5315:5316:5317:5318:51 19:51
Kandja 06:3906:5407:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5314:5315:5316:5317:5318:51 19:51
Sejba 06:4006:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5414:5415:5416:5417:5418:52 19:52
Hagra 06:4106:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5514:5515:5516:5517:5518:53 19:53
Gilju 06:4206:5707:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5614:5615:5616:5617:5618:54 19:54
Bazilju 06:4206:5707:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5614:5615:5616:5617:5618:54 19:54
Konvoj 06:4306:5807:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5714:5715:5716:5717:5718:55 19:55
Saljutura 06:4406:5907:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5814:5815:5816:5817:5818:55 19:55
Il-Qrendi More    06:4507:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0013:5914:5915:5916:5917:5918:56 19:56
Tempesta 06:4507:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0013:5914:5915:5916:5917:5918:56 19:56
Kartaginizi 06:4607:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0113:5914:5915:5916:5917:5918:57 19:57
Qrendi 06:4707:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0015:0016:0017:0018:0018:58 19:58
Chircop 06:4707:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0115:0116:0117:0118:0118:58 19:58
Bizantini 06:4807:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0215:0216:0217:0218:0218:59 19:59
Guarena 06:5107:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0415:0416:0417:0418:0419:01 20:01
Hagar 06:5207:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0515:0516:0517:0518:0519:02 20:02
Iz-Zurrieq More    06:5507:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:0815:0816:0817:0818:0819:05 20:05
Panorama 06:5507:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:0815:0816:0817:0818:0819:05 20:05
Wied 06:5707:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1015:1016:1017:1018:1019:07 20:07
Kangu 06:5807:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1115:1116:1117:1118:1119:07 20:07
Formosa 06:5907:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1215:1216:1217:1218:1219:08 20:08
Zurrieq 07:0007:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1315:1316:1317:1318:1319:09 20:09
Il-Belt Valletta More    06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Valletta A5 06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Il-Floriana More    06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Floriani B 06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Bombi 3A 06:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:36
Il-Hamrun More    06:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:37
Blata L-Bajda 4 06:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:37
Il-Marsa More    06:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3913:3914:3815:3816:3817:3818:3819:38
Balbi 06:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3913:3914:3815:3816:3817:3818:3819:38
Dicembru 06:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3919:38
Marsa Park & Ride 2 06:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:40
San Vincenz/Luqa More    06:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4613:4614:4515:4516:4517:4518:4519:43
Ingieret 06:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4613:4614:4515:4516:4517:4518:4519:43
Hal Farrug More    06:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4713:4714:4615:4616:4617:4618:4619:44
Farrug 06:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4713:4714:4615:4616:4617:4618:4619:44
Hal Luqa More    06:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4713:4714:4615:4616:4617:4618:4619:44
Daqqaqa 06:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4713:4714:4615:4616:4617:4618:4619:44
Hal Farrug More    06:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4813:4814:4715:4716:4717:4718:4719:44
Melviz 06:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4813:4814:4715:4716:4717:4718:4719:44
Hal Luqa More    06:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4913:4914:4815:4816:4817:4818:4819:46
Summiena 06:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4913:4914:4815:4816:4817:4818:4819:46
Hal Farrug More    06:4907:4908:4909:4910:4911:4912:5013:5014:4915:4916:4917:4918:4919:46
Russett 06:4907:4908:4909:4910:4911:4912:5013:5014:4915:4916:4917:4918:4919:46
Wilga 06:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5213:5214:5015:5016:5017:5018:5019:47
L-Imqabba More    06:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5413:5414:5315:5316:5317:5318:5319:49
Kandja 06:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5413:5414:5315:5316:5317:5318:5319:49
Sejba 06:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5513:5514:5315:5316:5317:5318:5319:50
Hagra 06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5613:5614:5515:5516:5517:5518:5519:51
Gilju 06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5713:5714:5515:5516:5517:5518:5519:51
Bazilju 06:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5713:5714:5615:5616:5617:5618:5619:52
Konvoj 06:5707:5708:5709:5710:5711:5712:5813:5814:5715:5716:5717:5718:5719:52
Saljutura 06:5707:5708:5709:5710:5711:5712:5913:5914:5715:5716:5717:5718:5719:53
Il-Qrendi More    06:5807:5808:5809:5810:5811:5813:0014:0014:5815:5816:5817:5818:5819:54
Tempesta 06:5807:5808:5809:5810:5811:5813:0014:0014:5815:5816:5817:5818:5819:54
Kartaginizi 06:5907:5908:5909:5910:5911:5913:0114:0114:5915:5916:5917:5918:5919:54
Qrendi 07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0214:0215:0016:0017:0018:0019:0019:55
Chircop 07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0214:0215:0016:0017:0018:0019:0019:55
Bizantini 07:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0314:0315:0116:0117:0118:0119:0119:56
Guarena 07:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0614:0615:0316:0317:0318:0319:0319:58
Hagar 07:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0714:0715:0416:0417:0418:0419:0419:59
Iz-Zurrieq More    07:0708:0709:0710:0711:0712:0713:1014:1015:0716:0717:0718:0719:0720:01
Panorama 07:0708:0709:0710:0711:0712:0713:1014:1015:0716:0717:0718:0719:0720:01
Wied 07:0908:0909:0910:0911:0912:0913:1214:1215:0916:0917:0918:0919:0920:03
Kangu 07:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1314:1315:1016:1017:1018:1019:1020:03
Formosa 07:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1414:1415:1116:1117:1118:1119:1120:04
Zurrieq 07:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1514:1515:1216:1217:1218:1219:1220:05
Il-Belt Valletta More    06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Valletta A5 06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Il-Floriana More    06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Floriani B 06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Bombi 3A 06:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37
Il-Hamrun More    06:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:37
Blata L-Bajda 4 06:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:37
Il-Marsa More    06:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3817:3818:3819:38
Balbi 06:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3817:3818:3819:38
Dicembru 06:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3919:39
Marsa Park & Ride 2 06:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:41
San Vincenz/Luqa More    06:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4615:4616:4517:4518:4519:44
Ingieret 06:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4615:4616:4517:4518:4519:44
Hal Farrug More    06:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4715:4716:4617:4618:4619:45
Farrug 06:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4715:4716:4617:4618:4619:45
Hal Luqa More    06:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4715:4716:4617:4618:4619:45
Daqqaqa 06:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4715:4716:4617:4618:4619:45
Hal Farrug More    06:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4815:4816:4717:4718:4719:46
Melviz 06:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4815:4816:4717:4718:4719:46
Hal Luqa More    06:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4915:4916:4817:4818:4819:47
Summiena 06:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4915:4916:4817:4818:4819:47
Hal Farrug More    06:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:4917:4918:4919:48
Russett 06:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:4917:4918:4919:48
Wilga 06:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5215:5216:5017:5018:5019:50
L-Imqabba More    06:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5415:5416:5317:5318:5319:52
Kandja 06:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5415:5416:5317:5318:5319:52
Sejba 06:5407:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5515:5516:5317:5318:5319:52
Hagra 06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5615:5616:5517:5518:5519:54
Gilju 06:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5715:5716:5517:5518:5519:54
Bazilju 06:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5715:5716:5617:5618:5619:54
Konvoj 06:5707:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5815:5816:5717:5718:5719:55
Saljutura 06:5807:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5915:5916:5717:5718:5719:56
Il-Qrendi More    06:5907:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5915:0016:0016:5817:5818:5819:57
Tempesta 06:5907:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5915:0016:0016:5817:5818:5819:57
Kartaginizi 06:5907:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5915:0116:0116:5917:5918:5919:57
Qrendi 07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0216:0217:0018:0019:0019:58
Chircop 07:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0216:0217:0018:0019:0019:59
Bizantini 07:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0316:0317:0118:0119:0119:59
Guarena 07:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0616:0617:0318:0319:0320:02
Hagar 07:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0716:0717:0418:0419:0420:03
Iz-Zurrieq More    07:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:1016:1017:0718:0719:0720:06
Panorama 07:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:1016:1017:0718:0719:0720:06
Wied 07:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1216:1217:0918:0919:0920:08
Kangu 07:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1316:1317:1018:1019:1020:08
Formosa 07:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1416:1417:1118:1119:1120:09
Zurrieq 07:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1516:1517:1218:1219:1220:10
Zurrieq - Valletta 74
Iz-Zurrieq More    05:4506:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Zurrieq 05:4506:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Formosa 05:4606:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:36
Kangu 05:4606:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:36
Wied 05:4706:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:37 19:36
Panorama 05:5006:4007:4008:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:39
Il-Qrendi More    05:5206:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:41
Hagar 05:5206:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:41
Guarena 05:5406:4407:4408:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:42
Mattew 05:5506:4507:4508:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:43
Maqluba 05:5506:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:43
Bizantini 05:5606:4607:4608:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:44
Qrendi 05:5706:4707:4708:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:45
Chircop 05:5806:4807:4808:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:47 19:46
Kartaginizi 05:5906:4907:4908:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:46
Tempesta 05:5906:4907:4908:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:47
L-Imqabba More    06:0006:5007:5008:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:48
Saljutura 06:0006:5007:5008:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:48
Konvoj 06:0106:5107:5108:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:48
Bazilju 06:0206:5207:5208:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:49
Gilju 06:0206:5207:5208:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:49
Hagra 06:0306:5307:5308:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:50
Sejba 06:0406:5407:5408:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:51
Kandja 06:0506:5507:5508:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:51
Hal Farrug More    06:0806:5807:5808:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:56 19:54
Wilga 06:0806:5807:5808:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:56 19:54
Russett 06:0906:5907:5908:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:57 19:55
Hal Luqa More    06:1007:0008:0008:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:58 19:56
Summiena 06:1007:0008:0008:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:58 19:56
Hal Farrug More    06:1207:0208:0209:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 19:57
Melviz 06:1207:0208:0209:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 19:57
Daqquqa 06:1207:0208:0209:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 19:58
San Vincenz More    06:1407:0408:0409:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:02 19:59
Ingieret 06:1407:0408:0409:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:02 19:59
Il-Marsa More    06:1707:0708:0709:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:01
Marsa Park & Ride 3 06:1707:0708:0709:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:01
Dicembru 06:2107:1108:1109:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:08 20:04
Balbi 06:2107:1108:1109:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09 20:05
Il-Hamrun More    06:2207:1208:1209:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09 20:05
Blata L-Bajda 5 06:2207:1208:1209:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09 20:05
Il-Floriana More    06:2307:1308:1309:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:07
Bombi 2A 06:2307:1308:1309:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:07
Sarrija 06:2407:1408:1409:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:07
Mall 06:2507:1508:1509:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:08
Publiju 06:2507:1508:1509:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:08
Il-Belt Valletta More    06:2607:1608:1609:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:09
Valletta 18 06:2607:1608:1609:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:09
Iz-Zurrieq More    06:3507:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Zurrieq 06:3507:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Formosa 06:3607:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21
Kangu 06:3607:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21
Wied 06:3707:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22
Panorama 06:3907:2408:2409:2410:2511:2512:2513:2514:2515:2416:2417:2418:2419:24
Il-Qrendi More    06:4207:2708:2709:2710:2811:2812:2813:2814:2815:2716:2717:2718:2719:27
Hagar 06:4207:2708:2709:2710:2811:2812:2813:2814:2815:2716:2717:2718:2719:27
Guarena 06:4307:2808:2809:2810:2911:2912:2913:2914:2915:2816:2817:2818:2819:28
Mattew 06:4407:2908:2909:2910:3011:3012:3013:3014:3015:2916:2917:2918:2919:29
Maqluba 06:4507:3008:3009:3010:3111:3112:3113:3114:3115:3016:3017:3018:3019:30
Bizantini 06:4507:3008:3009:3010:3111:3112:3113:3114:3115:3016:3017:3018:3019:30
Qrendi 06:4607:3108:3109:3110:3311:3312:3313:3314:3315:3116:3117:3118:3119:31
Chircop 06:4707:3208:3209:3210:3311:3312:3313:3314:3315:3216:3217:3218:3219:32
Kartaginizi 06:4807:3308:3309:3310:3411:3412:3413:3414:3415:3316:3317:3318:3319:33
Tempesta 06:4807:3308:3309:3310:3511:3512:3513:3514:3515:3316:3317:3318:3319:33
L-Imqabba More    06:4907:3408:3409:3410:3611:3612:3613:3614:3615:3416:3417:3418:3419:34
Saljutura 06:4907:3408:3409:3410:3611:3612:3613:3614:3615:3416:3417:3418:3419:34
Konvoj 06:5007:3508:3509:3510:3711:3712:3713:3714:3715:3516:3517:3518:3519:35
Bazilju 06:5107:3608:3609:3610:3711:3712:3713:3714:3715:3616:3617:3618:3619:36
Gilju 06:5107:3608:3609:3610:3811:3812:3813:3814:3815:3616:3617:3618:3619:36
Hagra 06:5207:3708:3709:3710:3811:3812:3813:3814:3815:3716:3717:3718:3719:37
Sejba 06:5307:3808:3809:3810:4011:4012:4013:4014:4015:3816:3817:3818:3819:38
Kandja 06:5307:3808:3809:3810:4011:4012:4013:4014:4015:3816:3817:3818:3819:38
Hal Farrug More    06:5607:4108:4109:4110:4311:4312:4313:4314:4315:4116:4117:4118:4119:41
Wilga 06:5607:4108:4109:4110:4311:4312:4313:4314:4315:4116:4117:4118:4119:41
Russett 06:5707:4208:4209:4210:4511:4512:4513:4514:4515:4216:4217:4218:4219:42
Hal Luqa More    06:5807:4308:4309:4310:4611:4612:4613:4614:4615:4316:4317:4318:4319:43
Summiena 06:5807:4308:4309:4310:4611:4612:4613:4614:4615:4316:4317:4318:4319:43
Hal Farrug More    07:0007:4508:4509:4510:4711:4712:4713:4714:4715:4516:4517:4518:4519:45
Melviz 07:0007:4508:4509:4510:4711:4712:4713:4714:4715:4516:4517:4518:4519:45
Daqquqa 07:0007:4508:4509:4510:4811:4812:4813:4814:4815:4516:4517:4518:4519:45
San Vincenz More    07:0207:4708:4709:4710:4911:4912:4913:4914:4915:4716:4717:4718:4719:47
Ingieret 07:0207:4708:4709:4710:4911:4912:4913:4914:4915:4716:4717:4718:4719:47
Il-Marsa More    07:0507:5008:5009:5010:5311:5312:5313:5314:5315:5016:5017:5018:5019:50
Marsa Park & Ride 3 07:0507:5008:5009:5010:5311:5312:5313:5314:5315:5016:5017:5018:5019:50
Dicembru 07:0807:5308:5309:5310:5611:5612:5613:5614:5615:5316:5317:5318:5319:53
Balbi 07:0907:5408:5409:5410:5711:5712:5713:5714:5715:5416:5417:5418:5419:54
Il-Hamrun More    07:0907:5408:5409:5410:5811:5812:5813:5814:5815:5416:5417:5418:5419:54
Blata L-Bajda 5 07:0907:5408:5409:5410:5811:5812:5813:5814:5815:5416:5417:5418:5419:54
Il-Floriana More    07:1007:5508:5509:5510:5911:5912:5913:5914:5915:5516:5517:5518:5519:55
Bombi 2A 07:1007:5508:5509:5510:5911:5912:5913:5914:5915:5516:5517:5518:5519:55
Sarrija 07:1107:5608:5609:5611:0012:0013:0014:0015:0015:5616:5617:5618:5619:56
Mall 07:1207:5708:5709:5711:0112:0113:0114:0115:0115:5716:5717:5718:5719:57
Publiju 07:1207:5708:5709:5711:0112:0113:0114:0115:0115:5716:5717:5718:5719:57
Il-Belt Valletta More    07:1307:5808:5809:5811:0212:0213:0214:0215:0215:5816:5817:5818:5819:58
Valletta 18 07:1307:5808:5809:5811:0212:0213:0214:0215:0215:5816:5817:5818:5819:58
Iz-Zurrieq More    06:3507:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Zurrieq 06:3507:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Formosa 06:3607:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21
Kangu 06:3607:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21
Wied 06:3607:2108:2109:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22
Panorama 06:3907:2408:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:24
Il-Qrendi More    06:4107:2608:2609:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27
Hagar 06:4107:2608:2609:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27
Guarena 06:4207:2708:2709:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2819:28
Mattew 06:4307:2808:2809:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29
Maqluba 06:4407:2908:2909:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30
Bizantini 06:4507:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30
Qrendi 06:4607:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3119:31
Chircop 06:4607:3108:3109:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32
Kartaginizi 06:4707:3208:3209:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3319:33
Tempesta 06:4707:3208:3209:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3319:33
L-Imqabba More    06:4807:3308:3309:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:3419:34
Saljutura 06:4807:3308:3309:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:3419:34
Konvoj 06:4907:3408:3409:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Bazilju 06:5007:3508:3509:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36
Gilju 06:5007:3508:3509:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36
Hagra 06:5107:3608:3609:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37
Sejba 06:5207:3708:3709:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38
Kandja 06:5207:3708:3709:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38
Hal Farrug More    06:5507:4008:4009:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:4119:41
Wilga 06:5507:4008:4009:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:4119:41
Russett 06:5607:4108:4109:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:42
Hal Luqa More    06:5707:4208:4209:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43
Summiena 06:5707:4208:4209:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43
Hal Farrug More    06:5807:4308:4309:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:45
Melviz 06:5807:4308:4309:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:45
Daqquqa 06:5907:4408:4409:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:45
San Vincenz More    07:0007:4508:4509:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4719:47
Ingieret 07:0007:4508:4509:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4719:47
Il-Marsa More    07:0307:4808:4809:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5019:50
Marsa Park & Ride 3 07:0307:4808:4809:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5019:50
Dicembru 07:0607:5108:5109:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:5319:53
Balbi 07:0707:5208:5209:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:5419:54
Il-Hamrun More    07:0707:5208:5209:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:5419:54
Blata L-Bajda 5 07:0707:5208:5209:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:5419:54
Il-Floriana More    07:0807:5308:5309:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Bombi 2A 07:0807:5308:5309:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Sarrija 07:0907:5408:5409:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:5619:56
Mall 07:1007:5508:5509:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5719:57
Publiju 07:1007:5508:5509:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5719:57
Il-Belt Valletta More    07:1107:5608:5609:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:5819:58
Valletta 18 07:1107:5608:5609:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:5819:58