Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Valletta - Zurrieq 74
Il-Belt Valletta More    05:4006:1006:4007:1007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:40 17:4018:4019:40
Valletta A5 05:4006:1006:4007:1007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:40 17:4018:4019:40
Il-Floriana More    05:4006:1106:4107:1107:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:41 17:4018:4019:40
Floriani B 05:4006:1106:4107:1107:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:41 17:4018:4019:40
Bombi 3A 05:4206:1206:4207:1207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:42 17:4218:4219:42
Il-Hamrun More    05:4306:1306:4307:1307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:43 17:4318:4319:43
Blata L-Bajda 4 05:4306:1306:4307:1307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:43 17:4318:4319:43
Il-Marsa More    05:4406:1406:4407:1407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:44 17:4418:4419:44
Balbi 05:4406:1406:4407:1407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:44 17:4418:4419:44
Dicembru 05:4406:1506:4507:1507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:45 17:4418:4419:44
Marsa Park & Ride 2 05:4706:1806:4807:1807:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:48 17:4718:4719:47
San Vincenz/Luqa More    05:5006:2106:5107:2107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:51 17:5018:5019:50
Ingieret 05:5006:2106:5107:2107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:51 17:5018:5019:50
Hal Farrug More    05:5106:2206:5207:2207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:52 17:5118:5119:51
Farrug 05:5106:2206:5207:2207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:52 17:5118:5119:51
Hal Luqa More    05:5106:2306:5307:2307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:53 17:5118:5119:51
Daqqaqa 05:5106:2306:5307:2307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:53 17:5118:5119:51
Hal Farrug More    05:5206:2406:5407:2407:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:54 17:5218:5219:52
Melviz 05:5206:2406:5407:2407:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:54 17:5218:5219:52
Hal Luqa More    05:5306:2506:5507:2507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:55 17:5318:5319:53
Summiena 05:5306:2506:5507:2507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:55 17:5318:5319:53
Hal Farrug More    05:5506:2606:5607:2607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:56 17:5518:5519:55
Russett 05:5506:2606:5607:2607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:56 17:5518:5519:55
Wilga 05:5606:2806:5807:2807:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:58 17:5618:5619:56
L-Imqabba More    05:5806:3107:0107:3108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:01 17:5818:5819:58
Kandja 05:5806:3107:0107:3108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:01 17:5818:5819:58
Sejba 05:5906:3107:0107:3108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:01 17:5918:5919:59
Hagra 06:0006:3307:0307:3308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:03 18:0019:0020:00
Gilju 06:0106:3307:0307:3308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:03 18:0119:0120:01
Bazilju 06:0106:3407:0407:3408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:04 18:0119:0120:01
Konvoj 06:0206:3507:0507:3508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:05 18:0219:0220:02
Saljutura 06:0306:3607:0607:3608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:06 18:0319:0320:03
Il-Qrendi More    06:0406:3707:0707:3708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:07 18:0419:0420:04
Tempesta 06:0406:3707:0707:3708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:07 18:0419:0420:04
Kartaginizi 06:0406:3707:0707:3708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:07 18:0419:0420:04
Qrendi 06:0506:3807:0807:3808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:08 18:0519:0520:05
Chircop 06:0606:3907:0907:3908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:09 18:0619:0620:06
Byzantini 06:0606:4007:1007:4008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:10 18:0619:0620:06
Guarena 06:0906:4307:1307:4308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:13 18:0919:0920:09
Hagar 06:1006:4407:1407:4408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:14 18:1019:1020:10
Iz-Zurrieq More    06:1406:4807:1807:4808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:18 18:1419:1420:14
Grotto 06:1406:4807:1807:4808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:18 18:1419:1420:14
Panorama 06:1506:5007:2007:5008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:20 18:1519:1520:15
Wied 06:1706:5207:2207:5208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:22 18:1719:1720:17
Kangu 06:1806:5307:2307:5308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:23 18:1819:1820:18
Formosa 06:1906:5307:2307:5308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:23 18:1919:1920:19
Zurrieq 06:2006:5507:2507:5508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:25 18:2019:2020:20
Il-Belt Valletta More    05:3506:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Valletta A5 05:3506:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Il-Floriana More    05:3506:3507:3508:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3516:3517:3518:35 19:35
Floriani B 05:3506:3507:3508:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3516:3517:3518:35 19:35
Bombi 3A 05:3706:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:37 19:37
Il-Hamrun More    05:3806:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3718:37 19:37
Blata L-Bajda 4 05:3806:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3718:37 19:37
Il-Marsa More    05:3906:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3818:38 19:38
Balbi 05:3906:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3818:38 19:38
Dicembru 05:3906:3907:3908:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:3916:3917:3918:39 19:39
Marsa Park & Ride 2 05:4206:4207:4208:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4216:4217:4218:42 19:42
San Vincenz/Luqa More    05:4506:4507:4508:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4516:4517:4518:45 19:45
Ingieret 05:4506:4507:4508:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4516:4517:4518:45 19:45
Hal Farrug More    05:4606:4607:4608:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4616:4617:4518:45 19:45
Farrug 05:4606:4607:4608:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4616:4617:4518:45 19:45
Hal Luqa More    05:4606:4607:4608:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4616:4617:4618:46 19:46
Daqqaqa 05:4606:4607:4608:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4616:4617:4618:46 19:46
Hal Farrug More    05:4706:4707:4708:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4716:4717:4618:46 19:46
Melviz 05:4706:4707:4708:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4716:4717:4618:46 19:46
Hal Luqa More    05:4806:4807:4808:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:4816:4817:4818:48 19:48
Summiena 05:4806:4807:4808:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:4816:4817:4818:48 19:48
Hal Farrug More    05:5006:5007:5008:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5016:5017:4918:49 19:49
Russett 05:5006:5007:5008:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5016:5017:4918:49 19:49
Wilga 05:5106:5107:5108:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5116:5117:5018:50 19:50
L-Imqabba More    05:5306:5307:5308:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5316:5317:5218:52 19:52
Kandja 05:5306:5307:5308:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5316:5317:5218:52 19:52
Sejba 05:5406:5407:5408:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5416:5417:5318:53 19:53
Hagra 05:5506:5507:5508:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5516:5517:5418:54 19:54
Gilju 05:5606:5607:5608:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5616:5617:5518:55 19:55
Bazilju 05:5606:5607:5608:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5616:5617:5518:55 19:55
Konvoj 05:5706:5707:5709:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0015:5716:5717:5618:56 19:56
Saljutura 05:5806:5807:5809:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0115:5816:5817:5718:57 19:57
Il-Qrendi More    05:5906:5907:5909:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0215:5916:5917:5718:57 19:57
Tempesta 05:5906:5907:5909:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0215:5916:5917:5718:57 19:57
Kartaginizi 05:5906:5907:5909:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0215:5916:5917:5818:58 19:58
Qrendi 06:0007:0008:0009:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0017:0017:5918:59 19:59
Chircop 06:0107:0108:0109:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0117:0117:5918:59 19:59
Byzantini 06:0107:0108:0109:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0117:0118:0019:00 20:00
Guarena 06:0407:0408:0409:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0417:0418:0319:03 20:03
Hagar 06:0507:0508:0509:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0517:0518:0419:04 20:04
Iz-Zurrieq More    06:0907:0908:0909:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:0917:0918:0719:07 20:07
Grotto 06:0907:0908:0909:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:0917:0918:0719:07 20:07
Panorama 06:1007:1008:1009:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1017:1018:0819:08 20:08
Wied 06:1207:1208:1209:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1217:1218:1019:10 20:10
Kangu 06:1307:1308:1309:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1317:1318:1119:11 20:11
Formosa 06:1407:1408:1409:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1417:1418:1219:12 20:12
Zurrieq 06:1507:1508:1509:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:1517:1518:1319:13 20:13
Il-Belt Valletta More    05:3506:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Valletta A5 05:3506:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Il-Floriana More    05:3506:3507:3508:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3516:3517:3518:35 19:35
Floriani B 05:3506:3507:3508:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3516:3517:3518:35 19:35
Bombi 3A 05:3706:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:37 19:37
Il-Hamrun More    05:3706:3707:3708:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3716:3717:3718:37 19:37
Blata L-Bajda 4 05:3706:3707:3708:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3716:3717:3718:37 19:37
Il-Marsa More    05:3806:3807:3808:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3816:3817:3818:38 19:38
Balbi 05:3806:3807:3808:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3816:3817:3818:38 19:38
Dicembru 05:3906:3907:3908:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:3916:3917:3918:39 19:39
Marsa Park & Ride 2 05:4206:4207:4208:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4216:4217:4218:42 19:42
San Vincenz/Luqa More    05:4506:4507:4508:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4516:4517:4518:45 19:45
Ingieret 05:4506:4507:4508:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4516:4517:4518:45 19:45
Hal Farrug More    05:4506:4507:4508:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4616:4617:4618:46 19:46
Farrug 05:4506:4507:4508:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4616:4617:4618:46 19:46
Hal Luqa More    05:4606:4607:4608:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4616:4617:4618:46 19:46
Daqqaqa 05:4606:4607:4608:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4616:4617:4618:46 19:46
Hal Farrug More    05:4606:4607:4608:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4716:4717:4718:47 19:47
Melviz 05:4606:4607:4608:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4716:4717:4718:47 19:47
Hal Luqa More    05:4806:4807:4808:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:4816:4817:4818:48 19:48
Summiena 05:4806:4807:4808:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:4816:4817:4818:48 19:48
Hal Farrug More    05:4906:4907:4908:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:4916:4917:4918:49 19:49
Russett 05:4906:4907:4908:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:4916:4917:4918:49 19:49
Wilga 05:5006:5007:5008:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5016:5017:5018:50 19:50
L-Imqabba More    05:5206:5207:5208:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5316:5317:5318:53 19:53
Kandja 05:5206:5207:5208:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5316:5317:5318:53 19:53
Sejba 05:5306:5307:5308:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5316:5317:5318:53 19:53
Hagra 05:5406:5407:5408:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5516:5517:5518:55 19:55
Gilju 05:5506:5507:5508:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5516:5517:5518:55 19:55
Bazilju 05:5506:5507:5508:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5616:5617:5618:56 19:56
Konvoj 05:5606:5607:5609:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0015:5616:5617:5618:56 19:56
Saljutura 05:5706:5707:5709:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0115:5716:5717:5718:57 19:57
Il-Qrendi More    05:5706:5707:5709:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0215:5816:5817:5818:58 19:58
Tempesta 05:5706:5707:5709:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0215:5816:5817:5818:58 19:58
Kartaginizi 05:5806:5807:5809:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0215:5916:5917:5918:59 19:59
Qrendi 05:5906:5907:5909:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0017:0018:0019:00 20:00
Chircop 05:5906:5907:5909:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0017:0018:0019:00 20:00
Byzantini 06:0007:0008:0009:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0117:0118:0119:01 20:01
Guarena 06:0307:0308:0309:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0317:0318:0319:03 20:03
Hagar 06:0407:0408:0409:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0417:0418:0419:04 20:04
Iz-Zurrieq More    06:0707:0708:0709:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:0817:0818:0819:08 20:08
Grotto 06:0707:0708:0709:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:0817:0818:0819:08 20:08
Panorama 06:0807:0808:0809:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:0917:0918:0919:09 20:09
Wied 06:1007:1008:1009:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1117:1118:1119:11 20:11
Kangu 06:1107:1108:1109:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1217:1218:1219:12 20:12
Formosa 06:1207:1208:1209:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1317:1318:1319:13 20:13
Zurrieq 06:1307:1308:1309:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:1417:1418:1419:14 20:14
Zurrieq - Valletta 74
Iz-Zurrieq More    05:3506:0506:3507:0507:3508:0508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:35 16:3517:3518:3519:35
Zurrieq 05:3506:0506:3507:0507:3508:0508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:35 16:3517:3518:3519:35
Formosa 05:3606:0606:3607:0607:3608:0608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:36 16:3617:3618:3619:36
Kangu 05:3606:0606:3707:0707:3708:0708:3709:3610:3611:3612:3613:3614:3615:36 16:3617:3618:3619:36
Wied 05:3606:0706:3707:0707:3708:0708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:37 16:3717:3718:3719:36
Panorama 05:3906:1006:4007:1007:4008:1008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:40 16:4017:4018:4019:39
Grotto 05:4006:1106:4207:1207:4208:1208:4209:4110:4111:4112:4113:4114:4115:41 16:4117:4118:4119:40
Il-Qrendi More    05:4306:1506:4607:1607:4608:1608:4609:4510:4511:4512:4513:4514:4515:45 16:4517:4518:4519:44
Hagar 05:4306:1506:4607:1607:4608:1608:4609:4510:4511:4512:4513:4514:4515:45 16:4517:4518:4519:44
Guarena 05:4406:1606:4807:1807:4808:1808:4809:4610:4611:4612:4613:4614:4615:46 16:4617:4618:4619:45
Mattew 05:4506:1706:4907:1907:4908:1908:4909:4810:4811:4812:4813:4814:4815:48 16:4817:4818:4819:46
Maqluba 05:4606:1806:5007:2007:5008:2008:5009:4810:4811:4812:4813:4814:4815:48 16:4817:4818:4819:46
Byzantini 05:4706:1906:5107:2107:5108:2108:5109:4910:4911:4912:4913:4914:4915:49 16:4917:4918:4919:47
Qrendi 05:4806:2006:5207:2207:5208:2208:5209:5010:5011:5012:5013:5014:5015:50 16:5017:5018:5019:48
Chircop 05:4806:2106:5307:2307:5308:2308:5309:5110:5111:5112:5113:5114:5115:51 16:5117:5118:5119:49
Kartaginizi 05:4906:2106:5407:2407:5408:2408:5409:5210:5211:5212:5213:5214:5215:52 16:5217:5218:5219:49
Tempesta 05:4906:2206:5407:2407:5408:2408:5409:5210:5211:5212:5213:5214:5215:52 16:5217:5218:5219:50
L-Imqabba More    05:5006:2306:5607:2607:5608:2608:5609:5310:5311:5312:5313:5314:5315:53 16:5317:5318:5319:50
Saljutura 05:5006:2306:5607:2607:5608:2608:5609:5310:5311:5312:5313:5314:5315:53 16:5317:5318:5319:50
Konvoj 05:5106:2406:5607:2607:5608:2608:5609:5410:5411:5412:5413:5414:5415:54 16:5417:5418:5419:51
Bazilju 05:5206:2506:5807:2807:5808:2808:5809:5510:5511:5512:5513:5514:5515:55 16:5517:5518:5519:52
Gilju 05:5206:2506:5807:2807:5808:2808:5809:5610:5611:5612:5613:5614:5615:56 16:5617:5618:5619:52
Hagra 05:5206:2606:5907:2907:5908:2908:5909:5610:5611:5612:5613:5614:5615:56 16:5617:5618:5619:53
Sejba 05:5306:2707:0007:3008:0008:3009:0009:5810:5811:5812:5813:5814:5815:58 16:5817:5818:5819:54
Kandja 05:5406:2807:0107:3108:0108:3109:0109:5810:5811:5812:5813:5814:5815:58 16:5817:5818:5819:55
Hal Farrug More    05:5606:3007:0407:3408:0408:3409:0410:0111:0112:0113:0114:0115:0116:01 17:0118:0119:0119:57
Wilga 05:5606:3007:0407:3408:0408:3409:0410:0111:0112:0113:0114:0115:0116:01 17:0118:0119:0119:57
Russett 05:5706:3207:0607:3608:0608:3609:0610:0211:0212:0213:0214:0215:0216:02 17:0218:0219:0219:58
Hal Luqa More    05:5906:3307:0707:3708:0708:3709:0710:0411:0412:0413:0414:0415:0416:04 17:0418:0419:0419:59
Summiena 05:5906:3307:0707:3708:0708:3709:0710:0411:0412:0413:0414:0415:0416:04 17:0418:0419:0419:59
Hal Farrug More    06:0006:3407:0807:3808:0808:3809:0810:0511:0512:0513:0514:0515:0516:05 17:0518:0519:0520:00
Melviz 06:0006:3407:0807:3808:0808:3809:0810:0511:0512:0513:0514:0515:0516:05 17:0518:0519:0520:00
Daqquqa 06:0006:3507:0907:3908:0908:3909:0910:0611:0612:0613:0614:0615:0616:06 17:0618:0619:0620:01
San Vincenz More    06:0106:3707:1107:4108:1108:4109:1110:0711:0712:0713:0714:0715:0716:07 17:0718:0719:0720:02
Ingieret 06:0106:3707:1107:4108:1108:4109:1110:0711:0712:0713:0714:0715:0716:07 17:0718:0719:0720:02
Il-Marsa More    06:0406:4007:1507:4508:1508:4509:1510:1111:1112:1113:1114:1115:1116:11 17:1118:1119:1120:05
Marsa Park & Ride 3 06:0406:4007:1507:4508:1508:4509:1510:1111:1112:1113:1114:1115:1116:11 17:1118:1119:1120:05
Dicembru 06:0706:4407:1907:4908:1908:4909:1910:1411:1412:1413:1414:1415:1416:14 17:1418:1419:1420:08
Balbi 06:0806:4407:2007:5008:2008:5009:2010:1511:1512:1513:1514:1515:1516:15 17:1518:1519:1520:09
Il-Hamrun More    06:0806:4507:2007:5008:2008:5009:2010:1611:1612:1613:1614:1615:1616:16 17:1618:1619:1620:09
Blata L-Bajda 5 06:0806:4507:2007:5008:2008:5009:2010:1611:1612:1613:1614:1615:1616:16 17:1618:1619:1620:09
Il-Floriana More    06:0906:4607:2207:5208:2208:5209:2210:1711:1712:1713:1714:1715:1716:17 17:1718:1719:1720:10
Bombi 2A 06:0906:4607:2207:5208:2208:5209:2210:1711:1712:1713:1714:1715:1716:17 17:1718:1719:1720:10
Sarrija 06:1006:4707:2307:5308:2308:5309:2310:1811:1812:1813:1814:1815:1816:18 17:1818:1819:1820:11
Mall 06:1106:4807:2307:5308:2308:5309:2310:1911:1912:1913:1914:1915:1916:19 17:1918:1919:1920:12
Publiju 06:1106:4807:2407:5408:2408:5409:2410:1911:1912:1913:1914:1915:1916:19 17:1918:1919:1920:12
Il-Belt Valletta More    06:1206:4907:2507:5508:2508:5509:2510:2011:2012:2013:2014:2015:2016:20 17:2018:2019:2020:13
Valletta 18 06:1206:4907:2507:5508:2508:5509:2510:2011:2012:2013:2014:2015:2016:20 17:2018:2019:2020:13
Iz-Zurrieq More    05:3506:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Zurrieq 05:3506:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Formosa 05:3606:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:36
Kangu 05:3606:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:36
Wied 05:3606:3607:3608:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:37 19:37
Panorama 05:3906:3907:3908:3909:3910:4011:4012:4013:4014:4015:3916:3917:3918:39 19:39
Grotto 05:4006:4007:4008:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:41
Il-Qrendi More    05:4406:4407:4408:4409:4410:4511:4512:4513:4514:4515:4416:4417:4418:44 19:44
Hagar 05:4406:4407:4408:4409:4410:4511:4512:4513:4514:4515:4416:4417:4418:44 19:44
Guarena 05:4506:4507:4508:4609:4610:4711:4712:4713:4714:4715:4616:4617:4618:46 19:46
Mattew 05:4606:4607:4608:4709:4710:4811:4812:4813:4814:4815:4716:4717:4718:47 19:47
Maqluba 05:4606:4607:4608:4709:4710:4911:4912:4913:4914:4915:4716:4717:4718:47 19:47
Byzantini 05:4706:4707:4708:4809:4810:5011:5012:5013:5014:5015:4816:4817:4818:48 19:48
Qrendi 05:4806:4807:4808:4909:4910:5111:5112:5113:5114:5115:4916:4917:4918:49 19:49
Chircop 05:4906:4907:4908:5009:5010:5211:5212:5213:5214:5215:5016:5017:5018:50 19:50
Kartaginizi 05:4906:4907:4908:5109:5110:5211:5212:5213:5214:5215:5116:5117:5118:51 19:51
Tempesta 05:5006:5007:5008:5109:5110:5311:5312:5313:5314:5315:5116:5117:5118:51 19:51
L-Imqabba More    05:5006:5007:5008:5209:5210:5411:5412:5413:5414:5415:5216:5217:5218:52 19:52
Saljutura 05:5006:5007:5008:5209:5210:5411:5412:5413:5414:5415:5216:5217:5218:52 19:52
Konvoj 05:5106:5107:5108:5309:5310:5511:5512:5513:5514:5515:5316:5317:5318:53 19:53
Bazilju 05:5206:5207:5208:5409:5410:5611:5612:5613:5614:5615:5416:5417:5418:54 19:54
Gilju 05:5206:5207:5208:5409:5410:5611:5612:5613:5614:5615:5416:5417:5418:54 19:54
Hagra 05:5306:5307:5308:5509:5510:5711:5712:5713:5714:5715:5516:5517:5518:55 19:55
Sejba 05:5406:5407:5408:5609:5610:5811:5812:5813:5814:5815:5616:5617:5618:56 19:56
Kandja 05:5506:5507:5508:5709:5710:5911:5912:5913:5914:5915:5716:5717:5718:57 19:57
Hal Farrug More    05:5706:5707:5708:5909:5911:0212:0213:0214:0215:0215:5916:5917:5918:59 19:59
Wilga 05:5706:5707:5708:5909:5911:0212:0213:0214:0215:0215:5916:5917:5918:59 19:59
Russett 05:5806:5807:5809:0110:0111:0312:0313:0314:0315:0316:0117:0118:0119:01 20:01
Hal Luqa More    05:5906:5907:5909:0210:0211:0412:0413:0414:0415:0416:0217:0218:0219:02 20:02
Summiena 05:5906:5907:5909:0210:0211:0412:0413:0414:0415:0416:0217:0218:0219:02 20:02
Hal Farrug More    06:0007:0008:0009:0310:0311:0612:0613:0614:0615:0616:0317:0318:0319:03 20:03
Melviz 06:0007:0008:0009:0310:0311:0612:0613:0614:0615:0616:0317:0318:0319:03 20:03
Daqquqa 06:0107:0108:0109:0410:0411:0712:0713:0714:0715:0716:0417:0418:0419:04 20:04
San Vincenz More    06:0207:0208:0209:0510:0511:0812:0813:0814:0815:0816:0517:0518:0519:05 20:05
Ingieret 06:0207:0208:0209:0510:0511:0812:0813:0814:0815:0816:0517:0518:0519:05 20:05
Il-Marsa More    06:0507:0508:0509:0810:0811:1212:1213:1214:1215:1216:0817:0818:0819:08 20:08
Marsa Park & Ride 3 06:0507:0508:0509:0810:0811:1212:1213:1214:1215:1216:0817:0818:0819:08 20:08
Dicembru 06:0807:0808:0809:1210:1211:1512:1513:1514:1515:1516:1217:1218:1219:12 20:12
Balbi 06:0907:0908:0909:1210:1211:1612:1613:1614:1615:1616:1217:1218:1219:12 20:12
Il-Hamrun More    06:0907:0908:0909:1310:1311:1712:1713:1714:1715:1716:1317:1318:1319:13 20:13
Blata L-Bajda 5 06:0907:0908:0909:1310:1311:1712:1713:1714:1715:1716:1317:1318:1319:13 20:13
Il-Floriana More    06:1007:1008:1009:1410:1411:1812:1813:1814:1815:1816:1417:1418:1419:14 20:14
Bombi 2A 06:1007:1008:1009:1410:1411:1812:1813:1814:1815:1816:1417:1418:1419:14 20:14
Sarrija 06:1107:1108:1109:1510:1511:1912:1913:1914:1915:1916:1517:1518:1519:15 20:15
Mall 06:1207:1208:1209:1610:1611:2012:2013:2014:2015:2016:1617:1618:1619:16 20:16
Publiju 06:1207:1208:1209:1610:1611:2012:2013:2014:2015:2016:1617:1618:1619:16 20:16
Il-Belt Valletta More    06:1307:1308:1309:1710:1711:2112:2113:2114:2115:2116:1717:1718:1719:17 20:17
Valletta 18 06:1307:1308:1309:1710:1711:2112:2113:2114:2115:2116:1717:1718:1719:17 20:17
Iz-Zurrieq More    05:3506:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Zurrieq 05:3506:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Formosa 05:3606:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:36
Kangu 05:3606:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:36
Wied 05:3606:3607:3608:3609:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:37 19:37
Panorama 05:3906:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:39
Grotto 05:4006:4007:4008:4009:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:41
Il-Qrendi More    05:4306:4307:4308:4309:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:45
Hagar 05:4306:4307:4308:4309:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:45
Guarena 05:4406:4407:4408:4409:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:46
Mattew 05:4506:4507:4508:4509:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:47 19:47
Maqluba 05:4606:4607:4608:4609:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:48
Byzantini 05:4706:4707:4708:4709:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:49
Qrendi 05:4806:4807:4808:4809:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
Chircop 05:4806:4807:4808:4809:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
Kartaginizi 05:4906:4907:4908:4909:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:51
Tempesta 05:4906:4907:4908:4909:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:52
L-Imqabba More    05:5006:5007:5008:5009:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:53
Saljutura 05:5006:5007:5008:5009:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:53
Konvoj 05:5106:5107:5108:5109:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:53
Bazilju 05:5206:5207:5208:5209:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:54 19:54
Gilju 05:5206:5207:5208:5209:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:55 19:55
Hagra 05:5206:5207:5208:5209:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:55 19:55
Sejba 05:5306:5307:5308:5309:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:57 19:57
Kandja 05:5406:5407:5408:5409:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:57 19:57
Hal Farrug More    05:5606:5607:5608:5610:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Wilga 05:5606:5607:5608:5610:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Russett 05:5706:5707:5708:5710:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:01
Hal Luqa More    05:5906:5907:5908:5910:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:03
Summiena 05:5906:5907:5908:5910:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:03
Hal Farrug More    06:0007:0008:0009:0010:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0419:04 20:04
Melviz 06:0007:0008:0009:0010:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0419:04 20:04
Daqquqa 06:0007:0008:0009:0010:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
San Vincenz More    06:0107:0108:0109:0110:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:06
Ingieret 06:0107:0108:0109:0110:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:06
Il-Marsa More    06:0407:0408:0409:0410:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09 20:09
Marsa Park & Ride 3 06:0407:0408:0409:0410:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09 20:09
Dicembru 06:0707:0708:0709:0710:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:13
Balbi 06:0807:0808:0809:0810:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:13
Il-Hamrun More    06:0807:0808:0809:0810:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:14
Blata L-Bajda 5 06:0807:0808:0809:0810:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:14
Il-Floriana More    06:0907:0908:0909:0910:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:15
Bombi 2A 06:0907:0908:0909:0910:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:15
Sarrija 06:1007:1008:1009:1010:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:16 20:16
Mall 06:1107:1108:1109:1110:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17 20:17
Publiju 06:1107:1108:1109:1110:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17 20:17
Il-Belt Valletta More    06:1207:1208:1209:1210:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:18
Valletta 18 06:1207:1208:1209:1210:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:18