Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Valletta - Sta Venera 64
Il-Belt Valletta More    05:4506:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:4520:45
Valletta C6 05:4506:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:4520:45
Il-Floriana More    05:4606:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:4620:46
Floriani B 05:4606:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:4620:46
Bombi 3 05:4906:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:4820:48
Il-Hamrun More    05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:4920:49
Blata L-Bajda 3 05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:4920:49
Mile End 2 05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5213:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:5020:50
Diego 05:5306:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:5120:51
Atocia 05:5406:5407:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:54 19:5220:52
Rabbat 05:5506:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5613:5614:5615:5616:5617:5618:56 19:5320:53
Hal Qormi More    05:5606:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5713:5714:5715:5716:5717:5718:57 19:5420:54
Qaddisin 05:5606:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5713:5714:5715:5716:5717:5718:57 19:5420:54
Il-Marsa More    05:5806:5807:5808:5809:5810:5811:5812:5913:5914:5915:5916:5917:5918:59 19:5520:55
Marsa Park & Ride 2 05:5806:5807:5808:5809:5810:5811:5812:5913:5914:5915:5916:5917:5918:59 19:5520:55
Hal Qormi More    06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0114:0115:0116:0117:0118:0019:00 19:5620:56
Armar 06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0114:0115:0116:0117:0118:0019:00 19:5620:56
Furnar 06:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0214:0215:0216:0217:0218:0119:01 19:5720:57
Hobz 06:0207:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0314:0315:0316:0317:0318:0119:01 19:5720:57
Bankieri 06:0307:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0414:0415:0416:0417:0418:0219:02 19:5820:58
Santa Venera More    06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0614:0615:0616:0617:0618:0319:03 19:5920:59
Ahmar 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0614:0615:0616:0617:0618:0319:03 19:5920:59
Fleur-de-Lys More    06:0607:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0714:0715:0716:0717:0718:0419:04 20:0021:00
Fleur de Lys 2 06:0607:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0714:0715:0716:0717:0718:0419:04 20:0021:00
Sebh 06:0607:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0714:0715:0716:0717:0718:0419:04 20:0021:00
Birkirkara More    06:0807:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0914:0915:0916:0917:0918:0519:05 20:0121:01
Gwakkin 06:0807:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0914:0915:0916:0917:0918:0519:05 20:0121:01
Bontadini 06:0907:0908:0909:0910:0911:0912:0913:1014:1015:1016:1017:1018:0619:06 20:0221:02
Merghat 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1114:1115:1116:1117:1118:0719:07 20:0321:03
Birrerija 06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1314:1315:1316:1317:1318:0819:08 20:0421:04
Negozju 06:1407:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1514:1515:1516:1517:1518:0919:09 20:0521:05
Santa Venera More    06:1707:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1814:1815:1816:1817:1818:1119:11 20:0721:07
Ahmar 06:1707:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1814:1815:1816:1817:1818:1119:11 20:0721:07
Il-Belt Valletta More    05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:5020:50
Valletta C6 05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:5020:50
Il-Floriana More    05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:5120:51
Floriani B 05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:5120:51
Bombi 3 05:5306:5307:5308:5309:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:54 19:5320:53
Il-Hamrun More    05:5506:5507:5508:5509:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:56 19:5520:55
Blata L-Bajda 3 05:5506:5507:5508:5509:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:56 19:5520:55
Mile End 2 05:5506:5507:5508:5509:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:57 19:5520:55
Diego 05:5606:5607:5608:5609:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:58 19:5620:56
Atocia 05:5706:5707:5708:5709:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:59 19:5720:57
Rabbat 05:5806:5807:5808:5810:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 19:5820:58
Hal Qormi More    05:5906:5907:5908:5910:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:02 19:5920:59
Qaddisin 05:5906:5907:5908:5910:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:02 19:5920:59
Il-Marsa More    06:0107:0108:0109:0110:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0419:04 20:0121:01
Marsa Park & Ride 2 06:0107:0108:0109:0110:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0419:04 20:0121:01
Hal Qormi More    06:0207:0208:0209:0310:0611:0612:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:0221:02
Armar 06:0207:0208:0209:0310:0611:0612:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:0221:02
Furnar 06:0307:0308:0309:0410:0711:0712:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:0321:03
Hobz 06:0407:0408:0409:0510:0811:0812:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:0421:04
Bankieri 06:0507:0508:0509:0610:0911:0912:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:08 20:0521:05
Santa Venera More    06:0607:0608:0609:0810:1111:1112:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09 20:0621:06
Ahmar 06:0607:0608:0609:0810:1111:1112:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09 20:0621:06
Fleur-de-Lys More    06:0607:0608:0609:0910:1211:1212:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:0721:07
Fleur de Lys 2 06:0607:0608:0609:0910:1211:1212:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:0721:07
Sebh 06:0707:0708:0709:0910:1211:1212:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:0821:08
Birkirkara More    06:0807:0808:0809:1110:1411:1412:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:0921:09
Gwakkin 06:0807:0808:0809:1110:1411:1412:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:0921:09
Bontadini 06:0907:0908:0909:1210:1511:1512:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:0921:09
Merghat 06:1007:1008:1009:1310:1611:1612:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:1121:11
Birrerija 06:1107:1108:1109:1510:1811:1812:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:1221:12
Negozju 06:1307:1308:1309:1710:2011:2012:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17 20:1421:14
Santa Venera More    06:1507:1508:1509:2010:2311:2312:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:1621:16
Ahmar 06:1507:1508:1509:2010:2311:2312:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:1621:16
Il-Belt Valletta More    05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:5020:50
Valletta C6 05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:5020:50
Il-Floriana More    05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:5120:51
Floriani B 05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:5120:51
Bombi 3 05:5206:5207:5208:5209:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:5320:53
Il-Hamrun More    05:5406:5407:5408:5409:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:54 19:5420:54
Blata L-Bajda 3 05:5406:5407:5408:5409:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:54 19:5420:54
Mile End 2 05:5406:5407:5408:5409:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:55 19:5520:55
Diego 05:5506:5507:5508:5509:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:56 19:5620:56
Atocia 05:5606:5607:5608:5609:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:57 19:5720:57
Rabbat 05:5706:5707:5708:5709:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:58 19:5820:58
Hal Qormi More    05:5806:5807:5808:5810:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0018:59 19:5920:59
Qaddisin 05:5806:5807:5808:5810:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0018:59 19:5920:59
Il-Marsa More    05:5906:5907:5908:5910:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:00 20:0021:00
Marsa Park & Ride 2 05:5906:5907:5908:5910:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:00 20:0021:00
Hal Qormi More    06:0007:0008:0009:0010:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:01 20:0121:01
Armar 06:0007:0008:0009:0010:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:01 20:0121:01
Furnar 06:0107:0108:0109:0110:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0419:02 20:0221:02
Hobz 06:0207:0208:0209:0210:0511:0512:0513:0514:0615:0616:0617:0618:0619:04 20:0421:04
Bankieri 06:0207:0208:0209:0210:0511:0512:0513:0514:0715:0716:0717:0718:0719:05 20:0521:05
Santa Venera More    06:0407:0408:0409:0410:0711:0712:0713:0714:0815:0816:0817:0818:0819:06 20:0621:06
Ahmar 06:0407:0408:0409:0410:0711:0712:0713:0714:0815:0816:0817:0818:0819:06 20:0621:06
Fleur-de-Lys More    06:0407:0408:0409:0410:0711:0712:0713:0714:0915:0916:0917:0918:0919:07 20:0721:07
Fleur de Lys 2 06:0407:0408:0409:0410:0711:0712:0713:0714:0915:0916:0917:0918:0919:07 20:0721:07
Sebh 06:0507:0508:0509:0510:0811:0812:0813:0814:0915:0916:0917:0918:0919:07 20:0721:07
Birkirkara More    06:0507:0508:0509:0510:0811:0812:0813:0814:1115:1116:1117:1118:1119:09 20:0921:09
Gwakkin 06:0507:0508:0509:0510:0811:0812:0813:0814:1115:1116:1117:1118:1119:09 20:0921:09
Bontadini 06:0607:0608:0609:0610:0911:0912:0913:0914:1215:1216:1217:1218:1219:10 20:1021:10
Merghat 06:0707:0708:0709:0710:1011:1012:1013:1014:1315:1316:1317:1318:1319:11 20:1121:11
Birrerija 06:0807:0808:0809:0810:1111:1112:1113:1114:1415:1416:1417:1418:1419:12 20:1221:12
Negozju 06:1007:1008:1009:1010:1311:1312:1313:1314:1615:1616:1617:1618:1619:14 20:1421:14
Santa Venera More    06:1207:1208:1209:1210:1511:1512:1513:1514:1915:1916:1917:1918:1919:17 20:1721:17
Ahmar 06:1207:1208:1209:1210:1511:1512:1513:1514:1915:1916:1917:1918:1919:17 20:1721:17
Sta Venera - Valletta 64
Santa Venera More    06:1707:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1814:1815:1816:1817:1818:1119:11 20:0721:07
Ahmar 06:1707:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1814:1815:1816:1817:1818:1119:11 20:0721:07
Hal Qormi More    06:1807:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1914:1915:1916:1917:1918:1119:11 20:0721:07
Bankieri 06:1807:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1914:1915:1916:1917:1918:1119:11 20:0721:07
Gojjin 06:1907:1908:1909:1910:1911:1912:1913:2014:2015:2016:2017:2018:1219:12 20:0821:08
Furnar 06:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2114:2115:2116:2117:2118:1319:13 20:0921:09
Armar 06:2207:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2314:2315:2316:2317:2318:1419:14 20:1021:10
Il-Marsa More    06:2307:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2414:2415:2416:2417:2418:1519:15 20:1121:11
Qaddisin 06:2307:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2414:2415:2416:2417:2418:1519:15 20:1121:11
Il-Hamrun More    06:2407:2408:2409:2410:2411:2412:2413:2514:2515:2516:2517:2518:1619:16 20:1221:12
Rabbat 06:2407:2408:2409:2410:2411:2412:2413:2514:2515:2516:2517:2518:1619:16 20:1221:12
Karmun 06:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2614:2615:2616:2617:2618:1619:16 20:1221:12
Atocia 06:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2614:2615:2616:2617:2618:1719:17 20:1321:13
Diego 06:2707:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2814:2815:2816:2817:2818:1819:18 20:1421:14
Mile End 1 06:2707:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2814:2815:2816:2817:2818:1819:18 20:1421:14
Blata L-Bajda 1 06:2807:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2914:2915:2916:2917:2918:1919:19 20:1521:15
Il-Floriana More    06:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3114:3115:3116:3117:3118:2019:20 20:1621:16
Bombi 2 06:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3114:3115:3116:3117:3118:2019:20 20:1621:16
Sarrija 06:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3214:3215:3216:3217:3218:2119:21 20:1721:17
Mall 06:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3314:3315:3316:3317:3318:2219:22 20:1821:18
Publiju 06:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3414:3415:3416:3417:3418:2219:22 20:1821:18
Il-Belt Valletta More    06:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3514:3515:3516:3517:3518:2319:23 20:1921:19
Valletta 18 06:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3514:3515:3516:3517:3518:2319:23 20:1921:19
Santa Venera More    06:1507:1508:1509:2010:2311:2312:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:1621:16
Ahmar 06:1507:1508:1509:2010:2311:2312:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:1621:16
Hal Qormi More    06:1607:1608:1609:2110:2411:2412:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:1721:17
Bankieri 06:1607:1608:1609:2110:2411:2412:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:1721:17
Gojjin 06:1707:1708:1709:2210:2511:2512:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21 20:1821:18
Furnar 06:1807:1808:1809:2310:2611:2612:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:1921:19
Armar 06:1907:1908:1909:2410:2711:2712:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:23 20:2021:20
Il-Marsa More    06:2007:2008:2009:2510:2811:2812:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:24 20:2121:21
Qaddisin 06:2007:2008:2009:2510:2811:2812:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:24 20:2121:21
Il-Hamrun More    06:2107:2108:2109:2610:2911:2912:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:2221:22
Rabbat 06:2107:2108:2109:2610:2911:2912:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:2221:22
Karmun 06:2207:2208:2209:2710:3011:3012:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2619:26 20:2321:23
Atocia 06:2307:2308:2309:2810:3111:3112:2713:2614:2615:2616:2617:2618:2619:26 20:2321:23
Diego 06:2407:2408:2409:2910:3211:3212:2813:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27 20:2421:24
Mile End 1 06:2507:2508:2509:3010:3311:3312:2913:2814:2815:2816:2817:2818:2819:28 20:2521:25
Blata L-Bajda 1 06:2607:2608:2609:3110:3411:3412:3013:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29 20:2621:26
Il-Floriana More    06:2707:2708:2709:3210:3511:3512:3113:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:2721:27
Bombi 2 06:2707:2708:2709:3210:3511:3512:3113:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:2721:27
Sarrija 06:2907:2908:2909:3410:3711:3712:3313:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:2921:29
Mall 06:2907:2908:2909:3410:3711:3712:3313:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:2921:29
Publiju 06:3007:3008:3009:3510:3811:3812:3413:3314:3315:3316:3317:3318:3319:33 20:3021:30
Il-Belt Valletta More    06:3107:3108:3109:3610:3911:3912:3513:3414:3415:3416:3417:3418:3419:34 20:3121:31
Valletta 18 06:3107:3108:3109:3610:3911:3912:3513:3414:3415:3416:3417:3418:3419:34 20:3121:31
Santa Venera More    06:1207:1208:1209:1210:1511:1512:1513:1514:1915:1916:1917:1918:1919:17 20:1721:17
Ahmar 06:1207:1208:1209:1210:1511:1512:1513:1514:1915:1916:1917:1918:1919:17 20:1721:17
Hal Qormi More    06:1207:1208:1209:1310:1611:1612:1613:1614:2015:2016:2017:2018:2019:17 20:1721:17
Bankieri 06:1207:1208:1209:1310:1611:1612:1613:1614:2015:2016:2017:2018:2019:17 20:1721:17
Gojjin 06:1407:1408:1409:1410:1711:1712:1713:1714:2115:2116:2117:2118:2119:19 20:1921:19
Furnar 06:1507:1508:1509:1510:1811:1812:1813:1814:2215:2216:2217:2218:2219:20 20:2021:20
Armar 06:1507:1508:1509:1610:1911:1912:1913:1914:2315:2316:2317:2318:2319:20 20:2021:20
Il-Marsa More    06:1607:1608:1609:1710:2011:2012:2013:2014:2415:2416:2417:2418:2419:21 20:2121:21
Qaddisin 06:1607:1608:1609:1710:2011:2012:2013:2014:2415:2416:2417:2418:2419:21 20:2121:21
Il-Hamrun More    06:1707:1708:1709:1810:2111:2112:2113:2114:2515:2516:2517:2518:2519:22 20:2221:22
Rabbat 06:1707:1708:1709:1810:2111:2112:2113:2114:2515:2516:2517:2518:2519:22 20:2221:22
Karmun 06:1807:1808:1809:1910:2211:2212:2213:2214:2615:2616:2617:2618:2619:23 20:2321:23
Atocia 06:1807:1808:1809:2010:2311:2312:2313:2314:2715:2716:2717:2718:2719:23 20:2321:23
Diego 06:1907:1908:1909:2110:2411:2412:2413:2414:2815:2816:2817:2818:2819:24 20:2421:24
Mile End 1 06:2007:2008:2009:2210:2511:2512:2513:2514:2915:2916:2917:2918:2919:25 20:2521:25
Blata L-Bajda 1 06:2107:2108:2109:2310:2611:2612:2613:2614:3015:3016:3017:3018:3019:26 20:2621:26
Il-Floriana More    06:2207:2208:2209:2410:2711:2712:2713:2714:3115:3116:3117:3118:3119:27 20:2721:27
Bombi 2 06:2207:2208:2209:2410:2711:2712:2713:2714:3115:3116:3117:3118:3119:27 20:2721:27
Sarrija 06:2307:2308:2309:2610:2911:2912:2913:2914:3315:3316:3317:3318:3319:28 20:2821:28
Mall 06:2307:2308:2309:2610:2911:2912:2913:2914:3315:3316:3317:3318:3319:28 20:2821:28
Publiju 06:2407:2408:2409:2710:3011:3012:3013:3014:3415:3416:3417:3418:3419:29 20:2921:29
Il-Belt Valletta More    06:2507:2508:2509:2810:3111:3112:3113:3114:3515:3516:3517:3518:3519:30 20:3021:30
Valletta 18 06:2507:2508:2509:2810:3111:3112:3113:3114:3515:3516:3517:3518:3519:30 20:3021:30
Sta Venera - Valletta 64
Santa Venera More    05:13
Ahmar 05:13
Hal Qormi More    05:14
Bankieri 05:14
Gojjin 05:15
Furnar 05:16
Armar 05:18
Il-Marsa More    05:19
Qaddisin 05:19
Il-Hamrun More    05:20
Rabbat 05:20
Karmun 05:21
Atocia 05:21
Diego 05:23
Mile End 1 05:23
Blata L-Bajda 1 05:24
Il-Floriana More    05:26
Bombi 2 05:26
Sarrija 05:27
Mall 05:28
Publiju 05:29
Il-Belt Valletta More    05:30
Valletta 18 05:30
Santa Venera More    05:24
Ahmar 05:24
Hal Qormi More    05:25
Bankieri 05:25
Gojjin 05:26
Furnar 05:27
Armar 05:28
Il-Marsa More    05:29
Qaddisin 05:29
Il-Hamrun More    05:30
Rabbat 05:30
Karmun 05:31
Atocia 05:32
Diego 05:33
Mile End 1 05:34
Blata L-Bajda 1 05:35
Il-Floriana More    05:36
Bombi 2 05:36
Sarrija 05:38
Mall 05:38
Publiju 05:39
Il-Belt Valletta More    05:40
Valletta 18 05:40
Santa Venera More    05:24
Ahmar 05:24
Hal Qormi More    05:24
Bankieri 05:24
Gojjin 05:26
Furnar 05:27
Armar 05:27
Il-Marsa More    05:28
Qaddisin 05:28
Il-Hamrun More    05:29
Rabbat 05:29
Karmun 05:30
Atocia 05:30
Diego 05:31
Mile End 1 05:32
Blata L-Bajda 1 05:33
Il-Floriana More    05:34
Bombi 2 05:34
Sarrija 05:35
Mall 05:35
Publiju 05:36
Il-Belt Valletta More    05:37
Valletta 18 05:37