Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Valletta - Qormi Harifa 63
Il-Belt Valletta More    06:0006:3007:0007:3008:0008:3009:0009:3010:0010:3011:0011:3012:0012:30 13:0013:3014:0014:3015:0015:3016:3017:3018:3019:3020:3021:3022:30
Valletta C6 06:0006:3007:0007:3008:0008:3009:0009:3010:0010:3011:0011:3012:0012:30 13:0013:3014:0014:3015:0015:3016:3017:3018:3019:3020:3021:3022:30
Il-Floriana More    06:0106:3107:0107:3208:0208:3209:0209:3210:0210:3211:0211:3212:0212:32 13:0213:3214:0114:3115:0115:3116:3117:3118:3119:3120:3121:3122:31
Floriani B 06:0106:3107:0107:3208:0208:3209:0209:3210:0210:3211:0211:3212:0212:32 13:0213:3214:0114:3115:0115:3116:3117:3118:3119:3120:3121:3122:31
Bombi 3 06:0306:3307:0307:3408:0408:3409:0409:3410:0410:3411:0411:3412:0412:34 13:0413:3414:0414:3415:0415:3416:3417:3418:3419:3320:3321:3322:33
Il-Hamrun More    06:0506:3507:0507:3708:0708:3709:0709:3710:0710:3711:0711:3712:0712:37 13:0713:3714:0614:3615:0615:3616:3617:3618:3619:3420:3421:3422:34
Blata L-Bajda 3 06:0506:3507:0507:3708:0708:3709:0709:3710:0710:3711:0711:3712:0712:37 13:0713:3714:0614:3615:0615:3616:3617:3618:3619:3420:3421:3422:34
Mile End 2 06:0606:3607:0607:3808:0808:3809:0809:3810:0810:3811:0811:3812:0812:38 13:0813:3814:0614:3615:0615:3616:3617:3618:3619:3520:3521:3522:35
Diego 06:0706:3707:0707:3908:0908:3909:0909:3910:0910:3911:0911:3912:0912:39 13:0913:3914:0814:3815:0815:3816:3817:3818:3819:3620:3621:3622:36
Atocia 06:0806:3807:0807:4108:1108:4109:1109:4110:1110:4111:1111:4112:1112:41 13:1113:4114:0914:3915:0915:3916:3917:3918:3919:3720:3721:3722:37
Rabbat 06:0906:3907:0907:4208:1208:4209:1209:4210:1210:4211:1211:4212:1212:42 13:1213:4214:1014:4015:1015:4016:4017:4018:4019:3820:3821:3822:38
Hal Qormi More    06:1006:4007:1007:4408:1408:4409:1409:4410:1410:4411:1411:4412:1412:44 13:1413:4414:1114:4115:1115:4116:4117:4118:4119:3920:3921:3922:39
Qaddisin 06:1006:4007:1007:4408:1408:4409:1409:4410:1410:4411:1411:4412:1412:44 13:1413:4414:1114:4115:1115:4116:4117:4118:4119:3920:3921:3922:39
Il-Marsa More    06:1206:4207:1207:4608:1608:4609:1609:4610:1610:4611:1611:4612:1612:46 13:1613:4614:1314:4315:1315:4316:4317:4318:4319:4020:4021:4022:40
Marsa Park & Ride 2 06:1206:4207:1207:4608:1608:4609:1609:4610:1610:4611:1611:4612:1612:46 13:1613:4614:1314:4315:1315:4316:4317:4318:4319:4020:4021:4022:40
Hal Qormi More    06:1406:4407:1507:4908:1908:4909:1909:4910:1910:4911:1911:4912:1912:49 13:1913:4914:1614:4615:1615:4616:4617:4618:4519:4220:4221:4222:42
Arkata 06:1406:4407:1507:4908:1908:4909:1909:4910:1910:4911:1911:4912:1912:49 13:1913:4914:1614:4615:1615:4616:4617:4618:4519:4220:4221:4222:42
Bastjan 06:1506:4507:1607:5008:2008:5009:2009:5010:2010:5011:2011:5012:2012:50 13:2013:5014:1714:4715:1715:4716:4717:4718:4519:4220:4221:4222:42
Ghaqda 06:1706:4707:1807:5208:2208:5209:2209:5210:2210:5211:2211:5212:2212:52 13:2213:5214:1914:4915:1915:4916:4917:4918:4719:4420:4421:4422:44
Maemple 06:1906:4907:2007:5408:2408:5409:2409:5410:2410:5411:2411:5412:2412:54 13:2413:5414:2114:5115:2115:5116:5117:5118:4819:4520:4521:4522:45
Hammett 06:2006:5007:2207:5608:2608:5609:2609:5610:2610:5611:2611:5612:2612:56 13:2613:5614:2314:5315:2315:5316:5317:5318:5019:4720:4721:4722:47
Farzina 06:2106:5107:2307:5708:2708:5709:2709:5710:2710:5711:2711:5712:2712:57 13:2713:5714:2414:5415:2415:5416:5417:5418:5019:4720:4721:4722:47
Fin 06:2206:5207:2407:5808:2808:5809:2809:5810:2810:5811:2811:5812:2812:58 13:2813:5814:2514:5515:2515:5516:5517:5518:5119:4820:4821:4822:48
Harifa 06:2306:5307:2507:5908:2908:5909:2909:5910:2910:5911:2911:5912:2912:59 13:2913:5914:2614:5615:2615:5616:5617:5618:5219:4920:4921:4922:49
Il-Belt Valletta More    06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:0521:0522:05
Valletta C6 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:0521:0522:05
Il-Floriana More    06:0607:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:0621:0622:06
Floriani B 06:0607:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:0621:0622:06
Bombi 3 06:0807:0808:0809:0910:0911:0912:0913:0914:0815:0816:0817:0818:0819:08 20:0821:0822:08
Il-Hamrun More    06:0907:0908:0909:1110:1111:1112:1113:1114:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:1021:1022:10
Blata L-Bajda 3 06:0907:0908:0909:1110:1111:1112:1113:1114:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:1021:1022:10
Mile End 2 06:1007:1008:1009:1110:1111:1112:1113:1114:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:1021:1022:10
Diego 06:1107:1108:1109:1310:1311:1312:1313:1314:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:1121:1122:11
Atocia 06:1207:1208:1209:1410:1411:1412:1413:1414:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:1221:1222:12
Rabbat 06:1307:1308:1309:1510:1511:1512:1513:1514:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:1321:1322:13
Hal Qormi More    06:1407:1408:1409:1610:1611:1612:1613:1614:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:1421:1422:14
Qaddisin 06:1407:1408:1409:1610:1611:1612:1613:1614:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:1421:1422:14
Il-Marsa More    06:1507:1508:1509:1810:1811:1812:1813:1814:1615:1616:1617:1618:1619:16 20:1621:1622:16
Marsa Park & Ride 2 06:1507:1508:1509:1810:1811:1812:1813:1814:1615:1616:1617:1618:1619:16 20:1621:1622:16
Hal Qormi More    06:1607:1608:1609:2010:2011:2012:2013:2014:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:1821:1822:18
Arkata 06:1607:1608:1609:2010:2011:2012:2013:2014:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:1821:1822:18
Bastjan 06:1707:1708:1709:2110:2111:2112:2113:2114:1815:1816:1817:1818:1919:19 20:1921:1822:18
Ghaqda 06:1907:1908:1909:2410:2411:2412:2413:2414:2015:2016:2017:2018:2219:22 20:2221:2022:20
Maemple 06:2007:2008:2009:2510:2511:2512:2513:2514:2115:2116:2117:2118:2319:23 20:2321:2122:21
Hammett 06:2107:2108:2109:2710:2711:2712:2713:2714:2315:2316:2317:2318:2519:25 20:2521:2322:23
Farzina 06:2107:2108:2109:2810:2811:2812:2813:2814:2315:2316:2317:2318:2619:26 20:2621:2322:23
Fin 06:2207:2208:2209:2910:2911:2912:2913:2914:2415:2416:2417:2418:2719:27 20:2721:2422:24
Harifa 06:2307:2308:2309:3010:3011:3012:3013:3014:2515:2516:2517:2518:2819:28 20:2821:2522:25
Il-Belt Valletta More    06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:0521:0522:05
Valletta C6 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:0521:0522:05
Il-Floriana More    06:0607:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:0621:0622:06
Floriani B 06:0607:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:0621:0622:06
Bombi 3 06:0807:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:08 20:0821:0822:08
Il-Hamrun More    06:0907:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:1017:1018:1019:10 20:1021:1022:10
Blata L-Bajda 3 06:0907:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:1017:1018:1019:10 20:1021:1022:10
Mile End 2 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1117:1118:1119:11 20:1121:1122:11
Diego 06:1107:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1217:1218:1219:12 20:1221:1222:12
Atocia 06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1317:1318:1319:13 20:1321:1322:13
Rabbat 06:1307:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1417:1418:1419:14 20:1421:1422:14
Hal Qormi More    06:1407:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1517:1518:1519:15 20:1521:1522:15
Qaddisin 06:1407:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1517:1518:1519:15 20:1521:1522:15
Il-Marsa More    06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1717:1718:1719:17 20:1721:1722:17
Marsa Park & Ride 2 06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1717:1718:1719:17 20:1721:1722:17
Hal Qormi More    06:1607:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1817:1818:1819:18 20:1821:1822:18
Arkata 06:1607:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1817:1818:1819:18 20:1821:1822:18
Bastjan 06:1707:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1917:1918:1919:19 20:1921:1922:19
Ghaqda 06:1907:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:2117:2118:2119:21 20:2121:2122:21
Maemple 06:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2217:2218:2219:22 20:2221:2222:22
Hammett 06:2107:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2317:2318:2319:23 20:2321:2322:23
Farzina 06:2107:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2317:2318:2319:23 20:2321:2322:23
Fin 06:2207:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2417:2418:2419:24 20:2421:2422:24
Harifa 06:2307:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2517:2518:2519:25 20:2521:2522:25
Qormi Harifa - Valletta 63
Hal Qormi More    04:5905:2905:5906:2906:5907:2907:5908:2908:5909:2909:5910:2910:5911:29 11:5912:2912:5913:2913:5914:2914:5915:2915:5916:5917:5918:5919:5920:59 21:59
Harifa 04:5905:2905:5906:2906:5907:2907:5908:2908:5909:2909:5910:2910:5911:29 11:5912:2912:5913:2913:5914:2914:5915:2915:5916:5917:5918:5919:5920:59 21:59
Farsina 04:5905:2905:5906:3007:0007:3008:0008:3009:0009:3010:0010:2910:5911:29 11:5912:2912:5913:2913:5914:2914:5915:2915:5916:5917:5918:5919:5920:59 21:59
Hammett 05:0005:3006:0006:3107:0107:3108:0108:3109:0109:3110:0110:3111:0111:31 12:0112:3113:0113:3114:0114:3115:0115:3116:0117:0118:0119:0120:0021:00 22:00
Maemple 05:0205:3206:0206:3307:0307:3308:0308:3309:0309:3310:0310:3211:0211:32 12:0212:3213:0213:3214:0214:3215:0215:3216:0217:0218:0219:0220:0121:01 22:01
Stanislaw 05:0305:3306:0306:3407:0407:3408:0408:3409:0409:3410:0410:3311:0311:33 12:0312:3313:0313:3314:0314:3315:0315:3316:0317:0318:0319:0320:0221:02 22:02
Frangisk 05:0305:3306:0306:3507:0507:3508:0508:3509:0509:3510:0510:3411:0411:34 12:0412:3413:0413:3414:0414:3415:0415:3416:0417:0418:0419:0420:0321:03 22:03
Ciappara 05:0505:3506:0506:3807:0807:3808:0808:3809:0809:3810:0810:3611:0611:36 12:0612:3613:0613:3614:0614:3615:0615:3616:0617:0618:0619:0620:0421:04 22:04
Arkata 05:0605:3606:0606:3907:0907:3908:0908:3909:0909:3910:0910:3711:0711:37 12:0712:3713:0713:3714:0714:3715:0715:3716:0717:0718:0719:0720:0521:05 22:05
Il-Marsa More    05:0905:3906:0906:4307:1307:4308:1308:4309:1309:4310:1310:4011:1011:40 12:1012:4013:1013:4014:1014:4015:1015:4016:1017:1018:1019:1020:0821:08 22:08
Marsa Park & Ride 3 05:0905:3906:0906:4307:1307:4308:1308:4309:1309:4310:1310:4011:1011:40 12:1012:4013:1013:4014:1014:4015:1015:4016:1017:1018:1019:1020:0821:08 22:08
Qaddisin 05:1005:4006:1006:4407:1507:4508:1508:4509:1509:4510:1510:4211:1211:42 12:1212:4213:1213:4214:1214:4215:1215:4216:1217:1218:1219:1120:0921:09 22:09
Il-Hamrun More    05:1205:4206:1206:4607:1707:4708:1708:4709:1709:4710:1710:4411:1411:44 12:1412:4413:1413:4414:1314:4315:1315:4316:1317:1318:1319:1220:1021:10 22:10
Rabbat 05:1205:4206:1206:4607:1707:4708:1708:4709:1709:4710:1710:4411:1411:44 12:1412:4413:1413:4414:1314:4315:1315:4316:1317:1318:1319:1220:1021:10 22:10
Karmnu 05:1305:4306:1306:4707:1807:4808:1808:4809:1909:4910:1910:4611:1511:45 12:1512:4513:1513:4514:1414:4415:1415:4416:1417:1418:1419:1320:1121:11 22:11
Atocia 05:1305:4306:1306:4707:1907:4908:1908:4909:1909:4910:1910:4611:1611:46 12:1612:4613:1613:4614:1414:4415:1415:4416:1417:1418:1419:1320:1121:11 22:11
Diego 05:1405:4406:1406:4807:2107:5108:2108:5109:2109:5110:2110:4811:1811:48 12:1812:4813:1813:4814:1614:4615:1615:4616:1617:1618:1619:1520:1321:13 22:13
Mile End 1 05:1505:4506:1506:4907:2207:5208:2208:5209:2309:5310:2310:5011:1911:49 12:1912:4913:1913:4914:1714:4715:1715:4716:1717:1718:1719:1520:1321:13 22:13
Blata L-Bajda 1 05:1605:4606:1606:5007:2307:5308:2308:5309:2409:5410:2410:5111:2011:50 12:2012:5013:2013:5014:1814:4815:1815:4816:1817:1818:1819:1620:1421:14 22:14
Il-Floriana More    05:1805:4806:1806:5207:2607:5608:2608:5609:2609:5610:2610:5311:2311:53 12:2312:5313:2313:5314:2014:5015:2015:5016:2017:2018:2019:1720:1521:15 22:15
Bombi 2 05:1805:4806:1806:5207:2607:5608:2608:5609:2609:5610:2610:5311:2311:53 12:2312:5313:2313:5314:2014:5015:2015:5016:2017:2018:2019:1720:1521:15 22:15
Sarrija 05:1905:4906:1906:5307:2807:5808:2808:5809:2809:5810:2810:5511:2511:55 12:2512:5513:2513:5514:2114:5115:2115:5116:2117:2118:2119:1920:1721:17 22:17
Mall 05:2005:5006:2006:5407:2907:5908:2908:5909:2909:5910:2910:5611:2611:56 12:2612:5613:2613:5614:2214:5215:2215:5216:2217:2218:2219:1920:1721:17 22:17
Publiju 05:2105:5106:2106:5507:2907:5908:2908:5909:3010:0010:3010:5711:2611:56 12:2612:5613:2613:5614:2314:5315:2315:5316:2317:2318:2319:2020:1821:18 22:18
Il-Belt Valletta More    05:2205:5206:2206:5607:3108:0108:3109:0109:3210:0210:3210:5911:2811:58 12:2812:5813:2813:5814:2414:5415:2415:5416:2417:2418:2419:2120:1921:19 22:19
Valletta 18 05:2205:5206:2206:5607:3108:0108:3109:0109:3210:0210:3210:5911:2811:58 12:2812:5813:2813:5814:2414:5415:2415:5416:2417:2418:2419:2120:1921:19 22:19
Hal Qormi More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:3020:3021:30
Harifa 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:3020:3021:30
Farsina 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:3020:3021:30
Hammett 05:3106:3107:3208:3209:3210:3211:3212:3113:3114:3115:3116:3117:3118:31 19:3120:3121:31
Maemple 05:3306:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:3320:3321:33
Stanislaw 05:3406:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:3420:3421:34
Frangisk 05:3406:3407:3508:3509:3510:3511:3512:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:3420:3421:34
Ciappara 05:3606:3607:3708:3709:3710:3711:3712:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:3620:3621:36
Arkata 05:3706:3707:3908:3909:3910:3911:3912:3713:3714:3715:3716:3717:3718:37 19:3720:3721:37
Il-Marsa More    05:4006:4007:4208:4209:4210:4211:4212:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:4020:4021:40
Marsa Park & Ride 3 05:4006:4007:4208:4209:4210:4211:4212:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:4020:4021:40
Qaddisin 05:4106:4107:4308:4409:4410:4411:4412:4213:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:4120:4121:41
Il-Hamrun More    05:4206:4207:4408:4609:4610:4611:4612:4413:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:4320:4321:43
Rabbat 05:4206:4207:4408:4609:4610:4611:4612:4413:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:4320:4321:43
Karmnu 05:4306:4307:4508:4709:4710:4711:4712:4513:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:4320:4321:43
Atocia 05:4306:4307:4508:4709:4710:4711:4712:4513:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:4420:4421:44
Diego 05:4506:4507:4708:4909:4910:4911:4912:4713:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:4520:4521:45
Mile End 1 05:4506:4507:4708:5009:5010:5011:5012:4813:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:4620:4621:46
Blata L-Bajda 1 05:4606:4607:4808:5109:5110:5111:5112:4913:4714:4715:4716:4717:4718:47 19:4720:4721:47
Il-Floriana More    05:4706:4707:4908:5309:5310:5311:5312:5113:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:4820:4821:48
Bombi 2 05:4706:4707:4908:5309:5310:5311:5312:5113:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:4820:4821:48
Sarrija 05:4906:4907:5108:5509:5510:5511:5512:5313:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:5020:5021:50
Mall 05:4906:4907:5108:5609:5610:5611:5612:5413:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:5020:5021:50
Publiju 05:5006:5007:5208:5709:5710:5711:5712:5513:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:5120:5121:51
Il-Belt Valletta More    05:5106:5107:5308:5809:5810:5811:5812:5613:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:5220:5221:52
Valletta 18 05:5106:5107:5308:5809:5810:5811:5812:5613:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:5220:5221:52
Hal Qormi More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:3020:3021:30
Harifa 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:3020:3021:30
Farsina 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:3020:3021:30
Hammett 05:3106:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:31 19:3120:3121:31
Maemple 05:3306:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:3320:3321:33
Stanislaw 05:3406:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:3420:3421:34
Frangisk 05:3406:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:3420:3421:34
Ciappara 05:3606:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:3620:3621:36
Arkata 05:3706:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:37 19:3720:3721:37
Il-Marsa More    05:4006:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:4020:4021:40
Marsa Park & Ride 3 05:4006:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:4020:4021:40
Qaddisin 05:4106:4107:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:4120:4121:41
Il-Hamrun More    05:4206:4207:4208:4209:4310:4311:4312:4313:4214:4215:4216:4217:4318:43 19:4320:4321:43
Rabbat 05:4206:4207:4208:4209:4310:4311:4312:4313:4214:4215:4216:4217:4318:43 19:4320:4321:43
Karmnu 05:4306:4307:4308:4309:4410:4411:4412:4413:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:4320:4321:43
Atocia 05:4306:4307:4308:4309:4410:4411:4412:4413:4314:4315:4316:4317:4418:44 19:4420:4421:44
Diego 05:4406:4407:4408:4409:4510:4511:4512:4513:4414:4415:4416:4417:4518:45 19:4520:4521:45
Mile End 1 05:4506:4507:4508:4509:4610:4611:4612:4613:4514:4515:4516:4517:4618:46 19:4620:4621:46
Blata L-Bajda 1 05:4506:4507:4508:4509:4710:4711:4712:4713:4514:4515:4516:4517:4718:47 19:4720:4721:47
Il-Floriana More    05:4706:4707:4708:4709:4910:4911:4912:4913:4714:4715:4716:4717:4818:48 19:4820:4821:48
Bombi 2 05:4706:4707:4708:4709:4910:4911:4912:4913:4714:4715:4716:4717:4818:48 19:4820:4821:48
Sarrija 05:4806:4807:4808:4809:5010:5011:5012:5013:4814:4815:4816:4817:5018:50 19:5020:5021:50
Mall 05:4806:4807:4808:4809:5110:5111:5112:5113:4814:4815:4816:4817:5018:50 19:5020:5021:50
Publiju 05:4906:4907:4908:4909:5210:5211:5212:5213:4914:4915:4916:4917:5118:51 19:5120:5121:51
Il-Belt Valletta More    05:5006:5007:5008:5009:5310:5311:5312:5313:5014:5015:5016:5017:5218:52 19:5220:5221:52
Valletta 18 05:5006:5007:5008:5009:5310:5311:5312:5313:5014:5015:5016:5017:5218:52 19:5220:5221:52