Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Valletta - Dingli 56
Il-Belt Valletta More    09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15
Valletta C3 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15
Il-Floriana More    09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16
Floriani C 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16
Bombi 4A 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18
Tal-Pietà More    09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19
Pieta 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19
L-Imsida More    09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22
Marina 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22
Kullegg 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23
Is-Swatar More    09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25
Hasselin 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25
Pont 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26
Zernieq 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27
Caramelo 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29
Birkirkara More    09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30
Paris 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30
Mannarinu 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31
Wied 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32
Alwigi 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33
Hal Balzan More    09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35
Pastur 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35
Vestru 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36
H'Attard More    09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40
Anton 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40
Warda 2 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43
Incita 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44
Carmel 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46
Ta' Qali More    09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49
Qali 1 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49
Snajja 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51
Hgieg 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52
Ambaxxata 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53
Venture 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56
Stadium 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57
Villagg 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58
Snajja 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59
Ir-Rabat, Malta More    10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05
Telgha 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05
Qanpiena 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06
Saqqajja 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08
Rabat 3 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09
Gheriexem 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10
Qasgha 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11
Buzugrilla 1 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12
Gargir 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12
Fejgel 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13
Barka 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14
Hamrija 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15
Sienja 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16
Manduka 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17
Regin 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18
Gharix 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19
Qbiel 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20
Had-Dingli More    10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20
Baslija 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20
Kbira 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21
Qbiela 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22
Ebejer 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23
Bugeja 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23
Kalc 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24
Pitkal 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25
Depiro 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26
Tarag 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28
Turretta 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30
Il-Belt Valletta More    09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15
Valletta C3 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15
Il-Floriana More    09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16
Floriani C 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16
Bombi 4A 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:17
Tal-Pietà More    09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:18
Pieta 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:18
L-Imsida More    09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:20
Marina 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:20
Kullegg 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:21
Is-Swatar More    09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:22
Hasselin 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:22
Pont 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:23
Zernieq 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:24
Caramelo 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:25
Birkirkara More    09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:26
Paris 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:26
Mannarinu 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:26
Wied 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:27
Alwigi 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:28
Hal Balzan More    09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:29
Pastur 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:29
Vestru 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:30
H'Attard More    09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:33
Anton 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:33
Warda 2 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:35
Incita 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:36
Carmel 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:37
Ta' Qali More    09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:40
Qali 1 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:40
Snajja 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:41
Hgieg 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:42
Ambaxxata 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:43
Venture 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:45
Stadium 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:46
Villagg 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:47
Snajja 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:47
Ir-Rabat, Malta More    09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:51
Telgha 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:51
Qanpiena 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:52
Saqqajja 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 18:54
Rabat 3 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 18:54
Gheriexem 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 18:55
Qasgha 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 18:56
Buzugrilla 1 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 18:57
Gargir 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 18:57
Fejgel 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 18:57
Barka 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 18:58
Hamrija 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 18:59
Sienja 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:00
Manduka 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:01
Regin 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:01
Gharix 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:02
Qbiel 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:02
Had-Dingli More    10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:03
Baslija 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:03
Kbira 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:04
Qbiela 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:04
Ebejer 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:04
Bugeja 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:05
Kalc 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:05
Pitkal 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:06
Depiro 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:07
Tarag 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:08
Turretta 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:10
Dingli - Valletta 56
Had-Dingli More    10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40
Turretta 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40
Carruta 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40
Dingli 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40
Savio 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:41 19:41
Il-Buskett More    10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:42 19:42
Psaigon 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:42 19:42
Sienja 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44
Buskett 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44
Ir-Rabat, Malta More    10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46
Lawrenti 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46
Il-Buskett More    10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:46 19:46
Verdala 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:46 19:46
Xuxa 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:47 19:47
Ir-Rabat, Malta More    10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48
Dahar 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48
Kbir 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:48 19:48
Carlo 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:50 19:50
Dumnikani 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:51 19:51
Ferris 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:51 19:51
Inguanez 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:52 19:52
Saqqajja 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:53 19:53
Rabat 1 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:54 19:54
Mdina 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:55 19:55
Saqqajja 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:55 19:55
Qanpiena 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:57 19:57
Telgha 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:58 19:58
Ta' Qali More    11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:01 20:01
Snajja 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:01 20:01
Villagg 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:01 20:01
Stadium 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:02 20:02
Venture 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:04 20:04
Ambaxxata 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:05 20:05
Hgieg 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:07 20:07
Snajja 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:07 20:07
Qali 2 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:09 20:09
H'Attard More    11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:12 20:12
Carmel 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:12 20:12
Incita 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:13 20:13
Warda 1 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:14 20:14
Zarb 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:15 20:15
Anton 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:17 20:17
Hal Balzan More    11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:17 20:17
Vestru 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:17 20:17
Pastur 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:18 20:18
Birkirkara More    11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:20 20:20
Alwigi 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:20 20:20
Suq 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:21 20:21
Mannarinu 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:21 20:21
Paris 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:22 20:22
Is-Swatar More    11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:23 20:23
Caramelo 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:23 20:23
Zernieq 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:24 20:24
Pont 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:25 20:25
Hasselin 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:26 20:26
L-Imsida More    11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:27 20:27
Msida 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:27 20:27
Kullegg 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:28 20:28
Marina 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:29 20:29
Tal-Pietà More    11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:31 20:31
Pieta 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:31 20:31
Il-Floriana More    11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:32 20:32
Bombi 1 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:32 20:32
Sarrija 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:33 20:33
Mall 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:33 20:33
Publiju 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:34 20:34
Il-Belt Valletta More    11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:35 20:35
Valletta 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:35 20:35
Had-Dingli More    10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40
Turretta 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40
Carruta 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40
Dingli 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40
Savio 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:42 19:42
Il-Buskett More    10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:43 19:43
Psaigon 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:43 19:43
Sienja 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44
Buskett 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44
Ir-Rabat, Malta More    10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46
Lawrenti 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46
Il-Buskett More    10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:47 19:47
Verdala 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:47 19:47
Xuxa 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:48 19:48
Ir-Rabat, Malta More    10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:49 19:49
Dahar 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:49 19:49
Kbir 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:49 19:49
Carlo 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:51 19:51
Dumnikani 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:52 19:52
Ferris 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:52 19:52
Inguanez 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:53 19:53
Saqqajja 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:54 19:54
Rabat 1 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:55 19:55
Mdina 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:56 19:56
Saqqajja 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:57 19:57
Qanpiena 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:59 19:59
Telgha 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 19:00 20:00
Ta' Qali More    11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:03 20:03
Snajja 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:03 20:03
Villagg 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:04 20:04
Stadium 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:05 20:05
Venture 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:06 20:06
Ambaxxata 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:08 20:08
Hgieg 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:09 20:09
Snajja 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:10 20:10
Qali 2 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:12 20:12
H'Attard More    11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:16 20:16
Carmel 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:16 20:16
Incita 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:16 20:16
Warda 1 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:18 20:18
Zarb 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:19 20:19
Anton 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:21 20:21
Hal Balzan More    11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:21 20:21
Vestru 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:21 20:21
Pastur 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:22 20:22
Birkirkara More    11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:24 20:24
Alwigi 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:24 20:24
Suq 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:25 20:25
Mannarinu 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:26 20:26
Paris 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:26 20:26
Is-Swatar More    11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:28 20:28
Caramelo 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:28 20:28
Zernieq 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:29 20:29
Pont 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:30 20:30
Hasselin 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:31 20:31
L-Imsida More    11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:32 20:32
Msida 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:32 20:32
Kullegg 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:33 20:33
Marina 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:34 20:34
Tal-Pietà More    11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:36 20:36
Pieta 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:36 20:36
Il-Floriana More    11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:38 20:38
Bombi 1 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:38 20:38
Sarrija 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:39 20:39
Mall 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:39 20:39
Publiju 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:40 20:40
Il-Belt Valletta More    11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:41 20:41
Valletta 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:41 20:41
Had-Dingli More    10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40
Turretta 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40
Carruta 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40
Dingli 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40
Savio 10:42 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41
Il-Buskett More    10:43 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42
Psaigon 10:43 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42
Sienja 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44
Buskett 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44
Ir-Rabat, Malta More    10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46
Lawrenti 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46
Il-Buskett More    10:47 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46
Verdala 10:47 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46
Xuxa 10:48 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47
Ir-Rabat, Malta More    10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48
Dahar 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48
Kbir 10:49 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48
Carlo 10:51 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50
Dumnikani 10:52 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51
Ferris 10:52 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51
Inguanez 10:53 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52 19:52
Saqqajja 10:54 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53
Rabat 1 10:55 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:54
Mdina 10:56 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55
Saqqajja 10:56 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55
Qanpiena 10:58 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57
Telgha 10:59 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58
Ta' Qali More    11:03 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01
Snajja 11:03 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01
Villagg 11:03 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01
Stadium 11:05 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02
Venture 11:06 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:04
Ambaxxata 11:08 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05
Hgieg 11:09 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:07
Snajja 11:10 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:07
Qali 2 11:12 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:09
H'Attard More    11:15 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12
Carmel 11:15 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12
Incita 11:16 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13
Warda 1 11:17 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:14
Zarb 11:19 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15
Anton 11:20 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:17
Hal Balzan More    11:20 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:17
Vestru 11:20 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:17
Pastur 11:21 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18
Birkirkara More    11:23 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20
Alwigi 11:23 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20
Suq 11:24 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:21
Mannarinu 11:25 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:21
Paris 11:26 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:22
Is-Swatar More    11:27 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23
Caramelo 11:27 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23
Zernieq 11:28 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:24
Pont 11:29 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:25
Hasselin 11:31 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:26
L-Imsida More    11:31 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27
Msida 11:31 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27
Kullegg 11:32 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:28
Marina 11:33 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:29
Tal-Pietà More    11:35 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31
Pieta 11:35 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31
Il-Floriana More    11:37 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32
Bombi 1 11:37 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32
Sarrija 11:38 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33
Mall 11:38 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33
Publiju 11:39 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:34
Il-Belt Valletta More    11:40 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35
Valletta 11:40 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35