Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Valletta - Rabat Virtu 53
Il-Belt Valletta More    05:20 05:50 06:20 06:50 07:20 07:50 08:20 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:50 21:50
Valletta C2 05:20 05:50 06:20 06:50 07:20 07:50 08:20 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:50 21:50
Il-Floriana More    05:21 05:51 06:21 06:51 07:21 07:51 08:21 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:50 20:50 21:50
Floriani B 05:21 05:51 06:21 06:51 07:21 07:51 08:21 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:50 20:50 21:50
Bombi 3 05:23 05:53 06:23 06:53 07:23 07:53 08:23 08:52 09:52 10:52 11:52 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:52 19:52 20:52 21:52
Il-Hamrun More    05:24 05:55 06:25 06:55 07:25 07:55 08:25 08:54 09:54 10:54 11:54 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:53 19:53 20:53 21:53
Blata L-Bajda 3 05:24 05:55 06:25 06:55 07:25 07:55 08:25 08:54 09:54 10:54 11:54 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:53 19:53 20:53 21:53
Mile End 2 05:25 05:55 06:25 06:55 07:25 07:55 08:25 08:54 09:54 10:54 11:54 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:54 19:53 20:53 21:53
Diego 05:26 05:56 06:26 06:56 07:26 07:56 08:26 08:55 09:55 10:55 11:55 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:54 19:53 20:53 21:53
Perez 05:26 05:57 06:27 06:57 07:27 07:57 08:27 08:55 09:55 10:55 11:55 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:55 19:54 20:54 21:54
Gejtano 05:27 05:57 06:27 06:57 07:27 07:57 08:27 08:56 09:56 10:56 11:56 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:55 19:54 20:54 21:54
Kanun 05:28 05:59 06:29 06:59 07:29 07:59 08:29 08:57 09:57 10:57 11:57 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:56 19:55 20:55 21:55
Santa Venera More    05:29 06:00 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30 08:58 09:58 10:58 11:58 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 18:57 19:55 20:55 21:55
Cini 05:29 06:00 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30 08:58 09:58 10:58 11:58 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 18:57 19:55 20:55 21:55
Colosso 05:29 06:00 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30 08:58 09:58 10:58 11:58 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 18:57 19:56 20:56 21:56
Romano 05:30 06:01 06:31 07:01 07:31 08:01 08:31 08:59 09:59 10:59 11:59 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 18:58 19:56 20:56 21:56
Guzepp 05:30 06:01 06:31 07:01 07:31 08:01 08:31 08:59 09:59 10:59 11:59 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 18:58 19:56 20:56 21:56
Fleur-de-Lys More    05:31 06:02 06:32 07:02 07:32 08:02 08:32 09:00 10:00 11:00 12:00 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 18:59 19:57 20:57 21:57
Fleur de Lys 2 05:31 06:02 06:32 07:02 07:32 08:02 08:32 09:00 10:00 11:00 12:00 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 18:59 19:57 20:57 21:57
Sebh 05:32 06:03 06:33 07:03 07:33 08:03 08:33 09:01 10:01 11:01 12:01 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 18:59 19:57 20:57 21:57
Birkirkara More    05:33 06:04 06:34 07:04 07:34 08:04 08:34 09:02 10:02 11:02 12:02 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:00 19:58 20:58 21:58
Gwakkin 05:33 06:04 06:34 07:04 07:34 08:04 08:34 09:02 10:02 11:02 12:02 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:00 19:58 20:58 21:58
Bontadini 05:34 06:05 06:35 07:05 07:35 08:05 08:35 09:02 10:02 11:02 12:02 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:01 19:59 20:59 21:59
Mriehel 05:35 06:06 06:36 07:06 07:36 08:06 08:36 09:03 10:03 11:03 12:03 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:02 19:59 20:59 21:59
H'Attard More    05:38 06:09 06:39 07:09 07:39 08:09 08:39 09:06 10:06 11:06 12:06 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:04 20:01 21:01 22:01
Anton 05:38 06:09 06:39 07:09 07:39 08:09 08:39 09:06 10:06 11:06 12:06 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:04 20:01 21:01 22:01
Warda 2 05:40 06:13 06:43 07:13 07:43 08:13 08:43 09:08 10:08 11:08 12:08 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:06 20:03 21:03 22:03
Incita 05:42 06:14 06:44 07:14 07:44 08:14 08:44 09:10 10:10 11:10 12:10 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:07 20:04 21:04 22:04
Carmel 05:43 06:15 06:45 07:15 07:45 08:15 08:45 09:11 10:11 11:11 12:11 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:08 20:04 21:04 22:04
Ta' Qali More    05:47 06:19 06:49 07:19 07:49 08:19 08:49 09:14 10:14 11:14 12:14 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:11 20:07 21:07 22:07
Qali 1 05:47 06:19 06:49 07:19 07:49 08:19 08:49 09:14 10:14 11:14 12:14 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:11 20:07 21:07 22:07
Ir-Rabat, Malta More    05:48 06:21 06:51 07:21 07:51 08:21 08:51 09:16 10:16 11:16 12:16 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:13 20:08 21:08 22:08
Telgha 05:48 06:21 06:51 07:21 07:51 08:21 08:51 09:16 10:16 11:16 12:16 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:13 20:08 21:08 22:08
Qanpiena 05:49 06:22 06:52 07:22 07:52 08:22 08:52 09:16 10:16 11:16 12:16 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:13 20:09 21:09 22:09
Saqqajja 05:52 06:25 06:55 07:25 07:55 08:25 08:55 09:18 10:18 11:18 12:18 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:15 20:10 21:10 22:10
Rabat 3 05:52 06:26 06:56 07:26 07:56 08:26 08:56 09:19 10:19 11:19 12:19 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:16 20:11 21:11 22:11
Mdina 05:54 06:27 06:57 07:27 07:57 08:27 08:57 09:20 10:20 11:20 12:20 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:17 20:12 21:12 22:12
Saqqajja 05:54 06:28 06:58 07:28 07:58 08:28 08:58 09:21 10:21 11:21 12:21 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:17 20:12 21:12 22:12
Saura 05:55 06:28 06:58 07:28 07:58 08:28 08:58 09:21 10:21 11:21 12:21 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:18 20:12 21:12 22:12
Inguanez 05:55 06:29 06:59 07:29 07:59 08:29 08:59 09:22 10:22 11:22 12:22 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:18 20:12 21:12 22:12
Ferris 05:56 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:22 10:22 11:22 12:22 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:19 20:13 21:13 22:13
Dumnikani 05:57 06:31 07:01 07:31 08:01 08:31 09:01 09:23 10:23 11:23 12:23 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:19 20:13 21:13 22:13
Caruana 05:59 06:33 07:03 07:33 08:03 08:33 09:03 09:25 10:25 11:25 12:25 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:21 20:15 21:15 22:15
Ludovico 05:59 06:33 07:03 07:33 08:03 08:33 09:03 09:25 10:25 11:25 12:25 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:21 20:15 21:15 22:15
Carlo 06:01 06:35 07:05 07:35 08:05 08:35 09:05 09:26 10:26 11:26 12:26 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:22 20:16 21:16 22:16
Tartarni 06:02 06:36 07:06 07:36 08:06 08:36 09:06 09:27 10:27 11:27 12:27 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:23 20:16 21:16 22:16
Hamrija 06:02 06:36 07:06 07:36 08:06 08:36 09:06 09:28 10:28 11:28 12:28 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:23 20:17 21:17 22:17
Barka 06:03 06:37 07:07 07:37 08:07 08:37 09:07 09:28 10:28 11:28 12:28 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:24 20:17 21:17 22:17
Lunzjata 06:03 06:38 07:08 07:38 08:08 08:38 09:08 09:29 10:29 11:29 12:29 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:25 20:18 21:18 22:18
Balzano 06:04 06:38 07:08 07:38 08:08 08:38 09:08 09:29 10:29 11:29 12:29 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:25 20:18 21:18 22:18
Vivaldi 06:05 06:39 07:09 07:39 08:09 08:39 09:09 09:30 10:30 11:30 12:30 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:26 20:18 21:18 22:18
Salvja 06:05 06:40 07:10 07:40 08:10 08:40 09:10 09:31 10:31 11:31 12:31 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:26 20:19 21:19 22:19
Gargir 06:06 06:41 07:11 07:41 08:11 08:41 09:11 09:31 10:31 11:31 12:31 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:27 20:19 21:19 22:19
Qasgha 06:07 06:42 07:12 07:42 08:12 08:42 09:12 09:32 10:32 11:32 12:32 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:28 20:20 21:20 22:20
Rita 06:08 06:42 07:12 07:42 08:12 08:42 09:12 09:33 10:33 11:33 12:33 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:28 20:20 21:20 22:20
Rabat 3 06:10 06:45 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15 09:35 10:35 11:35 12:35 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:30 20:22 21:22 22:22
Il-Belt Valletta More    05:20 05:50 06:20 06:50 07:20 07:50 08:20 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:50 21:50
Valletta C2 05:20 05:50 06:20 06:50 07:20 07:50 08:20 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:50 21:50
Il-Floriana More    05:20 05:50 06:20 06:50 07:20 07:50 08:21 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51 20:51 21:51
Floriani B 05:20 05:50 06:20 06:50 07:20 07:50 08:21 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51 20:51 21:51
Bombi 3 05:22 05:52 06:22 06:52 07:22 07:52 08:22 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52 19:52 20:52 21:52
Il-Hamrun More    05:23 05:53 06:23 06:53 07:23 07:53 08:24 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:53 16:53 17:54 18:53 19:53 20:53 21:53
Blata L-Bajda 3 05:23 05:53 06:23 06:53 07:23 07:53 08:24 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:53 16:53 17:54 18:53 19:53 20:53 21:53
Mile End 2 05:23 05:53 06:23 06:53 07:23 07:53 08:25 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:54 16:54 17:55 18:54 19:54 20:54 21:54
Diego 05:24 05:54 06:24 06:54 07:24 07:54 08:25 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:54 16:54 17:55 18:54 19:54 20:54 21:54
Perez 05:24 05:54 06:24 06:54 07:24 07:54 08:26 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:55 16:55 17:56 18:55 19:55 20:55 21:55
Gejtano 05:24 05:54 06:24 06:54 07:24 07:54 08:26 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:55 16:55 17:56 18:55 19:55 20:55 21:55
Kanun 05:25 05:55 06:25 06:55 07:25 07:55 08:27 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:56 16:56 17:57 18:56 19:56 20:56 21:56
Santa Venera More    05:26 05:56 06:26 06:56 07:26 07:56 08:28 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:56 16:56 17:58 18:56 19:56 20:56 21:56
Cini 05:26 05:56 06:26 06:56 07:26 07:56 08:28 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:56 16:56 17:58 18:56 19:56 20:56 21:56
Colosso 05:26 05:56 06:26 06:56 07:26 07:56 08:29 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:57 16:57 17:59 18:57 19:57 20:57 21:57
Romano 05:27 05:57 06:27 06:57 07:27 07:57 08:29 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:57 16:57 17:59 18:57 19:57 20:57 21:57
Guzepp 05:27 05:57 06:27 06:57 07:27 07:57 08:30 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 15:58 16:58 18:00 18:58 19:58 20:58 21:58
Fleur-de-Lys More    05:27 05:57 06:27 06:57 07:27 07:57 08:30 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 15:58 16:58 18:00 18:58 19:58 20:58 21:58
Fleur de Lys 2 05:27 05:57 06:27 06:57 07:27 07:57 08:30 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 15:58 16:58 18:00 18:58 19:58 20:58 21:58
Sebh 05:28 05:58 06:28 06:58 07:28 07:58 08:31 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 15:59 16:59 18:01 18:59 19:59 20:59 21:59
Birkirkara More    05:29 05:59 06:29 06:59 07:29 07:59 08:32 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:00 17:00 18:02 19:00 20:00 21:00 22:00
Gwakkin 05:29 05:59 06:29 06:59 07:29 07:59 08:32 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:00 17:00 18:02 19:00 20:00 21:00 22:00
Bontadini 05:29 05:59 06:29 06:59 07:29 07:59 08:33 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:00 17:00 18:03 19:00 20:00 21:00 22:00
Mriehel 05:30 06:00 06:30 07:00 07:30 08:00 08:34 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:01 17:01 18:04 19:01 20:01 21:01 22:01
H'Attard More    05:32 06:02 06:32 07:02 07:32 08:02 08:37 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:03 17:03 18:07 19:03 20:03 21:03 22:03
Anton 05:32 06:02 06:32 07:02 07:32 08:02 08:37 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:03 17:03 18:07 19:03 20:03 21:03 22:03
Warda 2 05:34 06:04 06:34 07:04 07:34 08:04 08:39 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:05 17:05 18:09 19:05 20:05 21:05 22:05
Incita 05:35 06:05 06:35 07:05 07:35 08:05 08:40 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:06 17:06 18:10 19:06 20:06 21:06 22:06
Carmel 05:35 06:05 06:35 07:05 07:35 08:05 08:41 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:07 17:07 18:11 19:07 20:07 21:07 22:07
Ta' Qali More    05:38 06:08 06:38 07:08 07:38 08:08 08:45 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:10 17:10 18:15 19:10 20:10 21:10 22:10
Qali 1 05:38 06:08 06:38 07:08 07:38 08:08 08:45 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:10 17:10 18:15 19:10 20:10 21:10 22:10
Ir-Rabat, Malta More    05:39 06:09 06:39 07:09 07:39 08:09 08:47 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:12 17:12 18:17 19:12 20:12 21:12 22:12
Telgha 05:39 06:09 06:39 07:09 07:39 08:09 08:47 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:12 17:12 18:17 19:12 20:12 21:12 22:12
Qanpiena 05:40 06:10 06:40 07:10 07:40 08:10 08:48 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:12 17:12 18:18 19:12 20:12 21:12 22:12
Saqqajja 05:41 06:11 06:41 07:11 07:41 08:11 08:50 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:14 17:14 18:20 19:14 20:14 21:14 22:14
Rabat 3 05:42 06:12 06:42 07:12 07:42 08:12 08:50 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:15 17:15 18:20 19:15 20:15 21:15 22:15
Mdina 05:43 06:13 06:43 07:13 07:43 08:13 08:52 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:16 17:16 18:22 19:16 20:16 21:16 22:16
Saqqajja 05:43 06:13 06:43 07:13 07:43 08:13 08:52 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:16 17:16 18:22 19:16 20:16 21:16 22:16
Saura 05:44 06:14 06:44 07:14 07:44 08:14 08:53 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:16 17:16 18:23 19:16 20:16 21:16 22:16
Inguanez 05:44 06:14 06:44 07:14 07:44 08:14 08:53 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:17 17:17 18:23 19:17 20:17 21:17 22:17
Ferris 05:44 06:14 06:44 07:14 07:44 08:14 08:54 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:17 17:17 18:24 19:17 20:17 21:17 22:17
Dumnikani 05:45 06:15 06:45 07:15 07:45 08:15 08:55 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:18 17:18 18:25 19:18 20:18 21:18 22:18
Caruana 05:46 06:16 06:46 07:16 07:46 08:16 08:56 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:19 17:19 18:26 19:19 20:19 21:19 22:19
Ludovico 05:46 06:16 06:46 07:16 07:46 08:16 08:57 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:20 17:20 18:27 19:20 20:20 21:20 22:20
Carlo 05:47 06:17 06:47 07:17 07:47 08:17 08:58 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:21 17:21 18:28 19:21 20:21 21:21 22:21
Tartarni 05:48 06:18 06:48 07:18 07:48 08:18 08:59 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:21 17:21 18:29 19:21 20:21 21:21 22:21
Hamrija 05:48 06:18 06:48 07:18 07:48 08:18 08:59 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:22 17:22 18:29 19:22 20:22 21:22 22:22
Barka 05:49 06:19 06:49 07:19 07:49 08:19 09:00 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:22 17:22 18:30 19:22 20:22 21:22 22:22
Lunzjata 05:49 06:19 06:49 07:19 07:49 08:19 09:01 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:23 17:23 18:31 19:23 20:23 21:23 22:23
Balzano 05:50 06:20 06:50 07:20 07:50 08:20 09:01 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:23 17:23 18:31 19:23 20:23 21:23 22:23
Vivaldi 05:50 06:20 06:50 07:20 07:50 08:20 09:02 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:24 17:24 18:32 19:24 20:24 21:24 22:24
Salvja 05:51 06:21 06:51 07:21 07:51 08:21 09:03 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:24 17:24 18:33 19:24 20:24 21:24 22:24
Gargir 05:51 06:21 06:51 07:21 07:51 08:21 09:03 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:25 17:25 18:33 19:25 20:25 21:25 22:25
Qasgha 05:52 06:22 06:52 07:22 07:52 08:22 09:04 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:26 17:26 18:34 19:26 20:26 21:26 22:26
Rita 05:52 06:22 06:52 07:22 07:52 08:22 09:05 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:26 17:26 18:35 19:26 20:26 21:26 22:26
Rabat 3 05:54 06:24 06:54 07:24 07:54 08:24 09:07 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:28 17:28 18:37 19:28 20:28 21:28 22:28
Il-Belt Valletta More    05:20 06:20 07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20 21:20 22:20
Valletta C2 05:20 06:20 07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20 21:20 22:20
Il-Floriana More    05:21 06:21 07:21 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:20 21:20 22:20
Floriani B 05:21 06:21 07:21 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:20 21:20 22:20
Bombi 3 05:22 06:22 07:22 08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:22 21:22 22:22
Il-Hamrun More    05:24 06:24 07:24 08:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:23 21:23 22:23
Blata L-Bajda 3 05:24 06:24 07:24 08:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:23 21:23 22:23
Mile End 2 05:24 06:24 07:24 08:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:23 21:23 22:23
Diego 05:25 06:25 07:25 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:24 21:24 22:24
Perez 05:25 06:25 07:25 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:24 21:24 22:24
Gejtano 05:26 06:26 07:26 08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:24 21:24 22:24
Kanun 05:26 06:26 07:26 08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:25 21:25 22:25
Santa Venera More    05:27 06:27 07:27 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:26 21:26 22:26
Cini 05:27 06:27 07:27 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:26 21:26 22:26
Colosso 05:28 06:28 07:28 08:28 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:26 21:26 22:26
Romano 05:28 06:28 07:28 08:28 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:27 21:27 22:27
Guzepp 05:29 06:29 07:29 08:29 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:27 21:27 22:27
Fleur-de-Lys More    05:29 06:29 07:29 08:29 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:27 21:27 22:27
Fleur de Lys 2 05:29 06:29 07:29 08:29 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:27 21:27 22:27
Sebh 05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:28 21:28 22:28
Birkirkara More    05:31 06:31 07:31 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:29 21:29 22:29
Gwakkin 05:31 06:31 07:31 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:29 21:29 22:29
Bontadini 05:32 06:32 07:32 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:29 21:29 22:29
Mriehel 05:32 06:32 07:32 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:30 21:30 22:30
H'Attard More    05:35 06:35 07:35 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:32 21:32 22:32
Anton 05:35 06:35 07:35 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:32 21:32 22:32
Warda 2 05:37 06:37 07:37 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37 20:34 21:34 22:34
Incita 05:38 06:38 07:38 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:35 21:35 22:35
Carmel 05:39 06:39 07:39 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39 20:35 21:35 22:35
Ta' Qali More    05:42 06:42 07:42 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 20:38 21:38 22:38
Qali 1 05:42 06:42 07:42 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 20:38 21:38 22:38
Ir-Rabat, Malta More    05:44 06:44 07:44 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44 20:39 21:39 22:39
Telgha 05:44 06:44 07:44 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44 20:39 21:39 22:39
Qanpiena 05:45 06:45 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:40 21:40 22:40
Saqqajja 05:46 06:46 07:46 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46 20:41 21:41 22:41
Rabat 3 05:47 06:47 07:47 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47 20:42 21:42 22:42
Mdina 05:48 06:48 07:48 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48 20:43 21:43 22:43
Saqqajja 05:49 06:49 07:49 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49 20:43 21:43 22:43
Saura 05:49 06:49 07:49 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49 20:44 21:44 22:44
Inguanez 05:50 06:50 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:44 21:44 22:44
Ferris 05:50 06:50 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:44 21:44 22:44
Dumnikani 05:51 06:51 07:51 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51 20:45 21:45 22:45
Caruana 05:52 06:52 07:52 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52 19:52 20:46 21:46 22:46
Ludovico 05:53 06:53 07:53 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53 20:46 21:46 22:46
Carlo 05:54 06:54 07:54 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:54 20:47 21:47 22:47
Tartarni 05:55 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:48 21:48 22:48
Hamrija 05:55 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:48 21:48 22:48
Barka 05:56 06:56 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56 20:49 21:49 22:49
Lunzjata 05:56 06:56 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56 20:49 21:49 22:49
Balzano 05:57 06:57 07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57 20:50 21:50 22:50
Vivaldi 05:58 06:58 07:58 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58 20:50 21:50 22:50
Salvja 05:58 06:58 07:58 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58 20:51 21:51 22:51
Gargir 05:59 06:59 07:59 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59 20:51 21:51 22:51
Qasgha 06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 20:52 21:52 22:52
Rita 06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 20:52 21:52 22:52
Rabat 3 06:02 07:02 08:02 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02 20:54 21:54 22:54
Rabat Virtu - Valletta 53
Ir-Rabat, Malta More    06:20 06:50 07:20 07:50 08:20 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:50 21:50
Rabat 1 06:20 06:50 07:20 07:50 08:20 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:50 21:50
Mdina 06:20 06:50 07:20 07:50 08:20 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:50 21:50
Saqqajja 06:20 06:51 07:21 07:51 08:21 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:50 21:50
Qanpiena 06:22 06:53 07:23 07:53 08:23 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52 19:51 20:51 21:51
Telgha 06:23 06:54 07:24 07:54 08:24 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:52 20:52 21:52
Ta' Qali More    06:24 06:56 07:26 07:56 08:26 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:53 20:53 21:53
Qali 2 06:24 06:56 07:26 07:56 08:26 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:53 20:53 21:53
H'Attard More    06:27 07:00 07:30 08:00 08:30 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:56 20:56 21:56
Carmel 06:27 07:00 07:30 08:00 08:30 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:56 20:56 21:56
Incita 06:28 07:01 07:31 08:01 08:31 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:56 20:56 21:56
Warda 1 06:29 07:02 07:32 08:02 08:32 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:57 20:57 21:57
Zarb 06:30 07:04 07:34 08:04 08:34 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 19:58 20:58 21:58
Anton 06:31 07:06 07:36 08:06 08:36 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 19:59 20:59 21:59
Birkirkara More    06:32 07:08 07:38 08:08 08:38 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:00 21:00 22:00
Notabile 06:32 07:08 07:38 08:08 08:38 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:00 21:00 22:00
Bontadini 06:34 07:09 07:39 08:09 08:39 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:01 21:01 22:01
Gwakkin 06:34 07:10 07:40 08:10 08:40 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:01 21:01 22:01
Fleur-de-Lys More    06:35 07:11 07:41 08:11 08:41 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:02 21:02 22:02
Sebh 06:35 07:11 07:41 08:11 08:41 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:02 21:02 22:02
Fleur de Lys 1 06:36 07:12 07:42 08:12 08:42 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 20:03 21:03 22:03
Santa Venera More    06:36 07:13 07:43 08:13 08:43 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 20:03 21:03 22:03
Guzepp 06:36 07:13 07:43 08:13 08:43 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 20:03 21:03 22:03
Romano 06:37 07:13 07:43 08:13 08:43 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:03 21:03 22:03
Colosso 06:37 07:14 07:44 08:14 08:44 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:04 21:04 22:04
Il-Hamrun More    06:38 07:16 07:46 08:16 08:46 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:04 21:04 22:04
Kanun 06:38 07:16 07:46 08:16 08:46 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:04 21:04 22:04
Gejtano 06:39 07:17 07:47 08:17 08:47 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:05 21:05 22:05
Diego 06:40 07:18 07:48 08:18 08:48 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:06 21:06 22:06
Mile End 1 06:40 07:19 07:49 08:19 08:49 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:06 21:06 22:06
Blata L-Bajda 1 06:41 07:20 07:50 08:20 08:50 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:07 21:07 22:07
Il-Floriana More    06:42 07:21 07:51 08:21 08:51 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:08 21:08 22:08
Bombi 2 06:42 07:21 07:51 08:21 08:51 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:08 21:08 22:08
Sarrija 06:43 07:23 07:53 08:23 08:53 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:08 21:08 22:08
Mall 06:44 07:23 07:53 08:23 08:53 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:09 21:09 22:09
Publiju 06:44 07:24 07:54 08:24 08:54 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:09 21:09 22:09
Il-Belt Valletta More    06:45 07:25 07:55 08:25 08:55 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:10 21:10 22:10
Valletta 06:45 07:25 07:55 08:25 08:55 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:10 21:10 22:10
Ir-Rabat, Malta More    06:20 06:50 07:20 07:50 08:20 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:50 21:50
Rabat 1 06:20 06:50 07:20 07:50 08:20 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:50 21:50
Mdina 06:20 06:50 07:20 07:50 08:20 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:50 21:50
Saqqajja 06:20 06:50 07:20 07:50 08:20 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:50 20:50 21:50
Qanpiena 06:22 06:52 07:22 07:52 08:22 08:53 09:53 10:53 11:53 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52 19:52 20:52 21:52
Telgha 06:23 06:53 07:23 07:53 08:23 08:54 09:54 10:54 11:54 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53 20:53 21:53
Ta' Qali More    06:24 06:54 07:24 07:54 08:24 08:56 09:56 10:56 11:56 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:54 20:54 21:54
Qali 2 06:24 06:54 07:24 07:54 08:24 08:56 09:56 10:56 11:56 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:54 20:54 21:54
H'Attard More    06:27 06:57 07:27 07:57 08:27 08:59 09:59 10:59 11:59 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:57 20:57 21:57
Carmel 06:27 06:57 07:27 07:57 08:27 08:59 09:59 10:59 11:59 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:57 20:57 21:57
Incita 06:27 06:57 07:27 07:57 08:27 09:00 10:00 11:00 12:00 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:57 20:57 21:57
Warda 1 06:28 06:58 07:28 07:58 08:28 09:02 10:02 11:02 12:02 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 19:58 20:58 21:58
Zarb 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30 09:04 10:04 11:04 12:04 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:00 21:00 22:00
Anton 06:31 07:01 07:31 08:01 08:31 09:05 10:05 11:05 12:05 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:01 21:01 22:01
Birkirkara More    06:32 07:02 07:32 08:02 08:32 09:07 10:07 11:07 12:07 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:02 21:02 22:02
Notabile 06:32 07:02 07:32 08:02 08:32 09:07 10:07 11:07 12:07 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:02 21:02 22:02
Bontadini 06:33 07:03 07:33 08:03