Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Valletta - Armier 49
Il-Belt Valletta More    05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:5020:50
Valletta B6 05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:5020:50
Il-Floriana More    05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:5120:51
Floriani C 05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:5120:51
Bombi 4A 05:5306:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:5320:53
Tal-Pietà More    05:5406:5407:5508:5509:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5516:5517:5518:54 19:5420:54
Pieta 05:5406:5407:5508:5509:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5516:5517:5518:54 19:5420:54
L-Imsida More    05:5606:5607:5708:5709:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5716:5717:5718:56 19:5620:56
Marina 05:5606:5607:5708:5709:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5716:5717:5718:56 19:5620:56
Kullegg 05:5706:5707:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:57 19:5720:57
Garcin 05:5706:5707:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:57 19:5720:57
Is-Swatar More    05:5806:5808:0009:0009:5910:5911:5912:5913:5914:5916:0017:0018:0018:58 19:5820:58
Hasselin 05:5806:5808:0009:0009:5910:5911:5912:5913:5914:5916:0017:0018:0018:58 19:5820:58
Pont 06:0007:0008:0209:0210:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0217:0218:0219:00 20:0021:00
Zernieq 06:0007:0008:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:00 20:0021:00
Caramelo 06:0107:0108:0409:0410:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0417:0418:0419:01 20:0121:01
Birkirkara More    06:0307:0308:0509:0510:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0517:0518:0519:03 20:0321:03
Paris 06:0307:0308:0509:0510:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0517:0518:0519:03 20:0321:03
Mannarinu 06:0307:0308:0609:0610:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0617:0618:0619:03 20:0321:03
Wied 06:0407:0408:0709:0710:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0717:0718:0719:04 20:0421:04
Tereza 06:0507:0508:0809:0810:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0817:0818:0819:05 20:0521:05
Piu 06:0607:0608:0909:0910:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0917:0918:0919:06 20:0621:06
Brared 06:0607:0608:1009:1010:0911:0912:0913:0914:0915:0916:1017:1018:1019:06 20:0621:06
Hal Lija More    06:0707:0708:1009:1010:0911:0912:0913:0914:0915:0916:1017:1018:1019:07 20:0721:07
Wiji 06:0707:0708:1009:1010:0911:0912:0913:0914:0915:0916:1017:1018:1019:07 20:0721:07
Cimiterju 06:0707:0708:1109:1110:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1117:1118:1119:07 20:0721:07
Portelli 06:0907:0908:1309:1310:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1317:1318:1319:09 20:0921:09
Il-Mosta More    06:1107:1108:1509:1510:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1517:1518:1519:11 20:1121:11
Technopark 5 06:1107:1108:1509:1510:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1517:1518:1519:11 20:1121:11
In-Naxxar More    06:1107:1108:1509:1510:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1517:1518:1519:11 20:1121:11
Emigranti 06:1107:1108:1509:1510:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1517:1518:1519:11 20:1121:11
Vittorja 06:1107:1108:1509:1510:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1517:1518:1519:11 20:1121:11
Sghajtar 06:1207:1208:1709:1710:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1717:1718:1719:12 20:1221:12
Labour 06:1307:1308:1709:1710:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1717:1718:1719:13 20:1321:13
Naxxar 06:1407:1408:1809:1810:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1817:1818:1819:14 20:1421:14
Parrocca 06:1407:1408:1909:1910:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1917:1918:1919:14 20:1421:14
Nutar 06:1507:1508:2009:2010:1811:1812:1813:1814:1815:1816:2017:2018:2019:15 20:1521:15
Murray 06:1507:1508:2009:2010:1911:1912:1913:1914:1915:1916:2017:2018:2019:15 20:1521:15
Arberry 06:1607:1608:2109:2110:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2117:2118:2119:16 20:1621:16
Scott 06:1707:1708:2309:2310:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2317:2318:2319:17 20:1721:17
Birguma 06:1807:1808:2409:2410:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2417:2418:2419:18 20:1821:18
Ommu 06:2007:2008:2609:2610:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2617:2618:2619:20 20:2021:20
Il-Maghtab More    06:2307:2308:3009:3010:2811:2812:2813:2814:2815:2816:3017:3018:3019:23 20:2321:23
Mejjieli 06:2307:2308:3009:3010:2811:2812:2813:2814:2815:2816:3017:3018:3019:23 20:2321:23
San Pawl il-Bahar More    06:2607:2608:3409:3410:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3417:3418:3419:26 20:2621:26
Ghasfur 06:2607:2608:3409:3410:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3417:3418:3419:26 20:2621:26
Kennedy 06:2807:2808:3609:3610:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3617:3618:3619:28 20:2821:28
Mwiezeb 06:3007:3008:3809:3810:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3817:3818:3819:30 20:3021:30
Imhasel 06:3007:3008:3809:3810:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3817:3818:3819:30 20:3021:30
Mary 06:3107:3108:3909:3910:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3917:3918:3919:31 20:3121:31
Parades 06:3207:3208:4009:4010:3811:3812:3813:3814:3815:3816:4017:4018:4019:32 20:3221:32
Bugeja 06:3207:3208:4109:4110:3811:3812:3813:3814:3815:3816:4117:4118:4119:32 20:3221:32
Tonn 06:3307:3308:4109:4110:3911:3912:3913:3914:3915:3916:4117:4118:4119:33 20:3321:33
Bahar 06:3407:3408:4209:4210:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4217:4218:4219:34 20:3421:34
Veccja 06:3407:3408:4309:4310:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4317:4318:4319:34 20:3421:34
Pawlu 06:3507:3508:4409:4410:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4417:4418:4419:35 20:3521:35
Zafzafa 06:3507:3508:4409:4410:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4417:4418:4419:35 20:3521:35
Simar 06:3607:3608:4509:4510:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4517:4518:4519:36 20:3621:36
Ix-Xemxija More    06:3707:3708:4709:4710:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4717:4718:4719:37 20:3721:37
Roti 06:3707:3708:4709:4710:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4717:4718:4719:37 20:3721:37
Xemxija 06:3907:3908:4809:4810:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4817:4818:4819:39 20:3921:39
Mistra 06:4007:4008:5009:5010:4711:4712:4713:4714:4715:4716:5017:5018:5019:40 20:4021:40
Il-Mellieha More    06:4307:4308:5309:5310:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5317:5318:5319:43 20:4321:43
Barkazza 06:4307:4308:5309:5310:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5317:5318:5319:43 20:4321:43
Mellieha 06:4407:4408:5509:5510:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5517:5518:5519:44 20:4421:44
Pittiross 06:4507:4508:5509:5510:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5517:5518:5519:45 20:4521:45
Bragg 06:4507:4508:5609:5610:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5617:5618:5619:45 20:4521:45
Etna 06:4607:4608:5709:5710:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5717:5718:5719:46 20:4621:46
Snajjin 06:4607:4608:5809:5810:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5817:5818:5819:46 20:4621:46
Adenau 06:4707:4708:5809:5810:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5817:5818:5819:47 20:4721:47
Niklaw 06:4807:4809:0010:0010:5611:5612:5613:5614:5615:5617:0018:0019:0019:48 20:4821:48
Luna 06:4907:4909:0110:0110:5711:5712:5713:5714:5715:5717:0118:0119:0119:49 20:4921:49
Tunnara 06:5007:5009:0210:0210:5811:5812:5813:5814:5815:5817:0218:0219:0219:50 20:5021:50
Skrajda 06:5107:5109:0310:0311:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0318:0319:0319:51 20:5121:51
Ghadira 06:5207:5209:0510:0511:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0518:0519:0519:52 20:5221:52
Riserva 06:5407:5409:0610:0611:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0618:0619:0619:54 20:5421:54
Il-Marfa More    06:5507:5509:0810:0811:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0818:0819:0819:55 20:5521:55
Msid 06:5507:5509:0810:0811:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0818:0819:0819:55 20:5521:55
Qortin 06:5707:5709:1010:1011:0612:0613:0614:0615:0616:0617:1018:1019:1019:57 20:5721:57
Xmajjar 06:5807:5809:1110:1111:0712:0713:0714:0715:0716:0717:1118:1119:1119:58 20:5821:58
Xilep 07:0008:0009:1410:1411:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1418:1419:1420:00 21:0022:00
Armier 07:0108:0109:1510:1511:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1518:1519:1520:01 21:0122:01
Il-Belt Valletta More    05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:5020:50
Valletta B6 05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:5020:50
Il-Floriana More    05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:5120:51
Floriani C 05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:5120:51
Bombi 4A 05:5206:5207:5208:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:5220:52
Tal-Pietà More    05:5306:5307:5308:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:54 19:5320:53
Pieta 05:5306:5307:5308:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:54 19:5320:53
L-Imsida More    05:5506:5507:5508:5709:5710:5711:5712:5713:5614:5615:5616:5617:5618:56 19:5520:55
Marina 05:5506:5507:5508:5709:5710:5711:5712:5713:5614:5615:5616:5617:5618:56 19:5520:55
Kullegg 05:5606:5607:5608:5809:5810:5811:5812:5813:5714:5715:5716:5717:5718:57 19:5520:55
Garcin 05:5706:5707:5708:5909:5910:5911:5912:5913:5814:5815:5816:5817:5818:58 19:5620:56
Is-Swatar More    05:5706:5707:5708:5909:5910:5911:5912:5913:5814:5815:5816:5817:5818:58 19:5720:57
Hasselin 05:5706:5707:5708:5909:5910:5911:5912:5913:5814:5815:5816:5817:5818:58 19:5720:57
Pont 05:5906:5907:5909:0110:0111:0112:0113:0114:0015:0016:0017:0018:0019:00 19:5820:58
Zernieq 05:5906:5907:5909:0210:0211:0212:0213:0214:0115:0116:0117:0118:0119:01 19:5820:58
Caramelo 06:0007:0008:0009:0310:0311:0312:0313:0314:0215:0216:0217:0218:0219:02 20:0021:00
Birkirkara More    06:0107:0108:0109:0510:0511:0512:0513:0514:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:0121:01
Paris 06:0107:0108:0109:0510:0511:0512:0513:0514:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:0121:01
Mannarinu 06:0207:0208:0209:0510:0511:0512:0513:0514:0415:0416:0417:0418:0419:04 20:0121:01
Wied 06:0307:0308:0309:0610:0611:0612:0613:0614:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:0221:02
Tereza 06:0307:0308:0309:0710:0711:0712:0713:0714:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:0221:02
Piu 06:0407:0408:0409:0810:0811:0812:0813:0814:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:0321:03
Brared 06:0507:0508:0509:0910:0911:0912:0913:0914:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:0421:04
Hal Lija More    06:0507:0508:0509:1010:1011:1012:1013:1014:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:0421:04
Wiji 06:0507:0508:0509:1010:1011:1012:1013:1014:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:0421:04
Cimiterju 06:0607:0608:0609:1110:1111:1112:1113:1114:0815:0816:0817:0818:0819:08 20:0521:05
Portelli 06:0707:0708:0709:1210:1211:1212:1213:1214:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:0621:06
Il-Mosta More    06:0807:0808:0809:1410:1411:1412:1413:1414:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:0721:07
Technopark 5 06:0807:0808:0809:1410:1411:1412:1413:1414:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:0721:07
In-Naxxar More    06:0907:0908:0909:1410:1411:1412:1413:1414:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:0721:07
Emigranti 06:0907:0908:0909:1410:1411:1412:1413:1414:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:0721:07
Vittorja 06:0907:0908:0909:1510:1511:1512:1513:1514:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:0821:08
Sghajtar 06:1007:1008:1009:1610:1611:1612:1613:1614:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:0921:09
Labour 06:1007:1008:1009:1710:1711:1712:1713:1714:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:0921:09
Naxxar 06:1107:1108:1109:1810:1811:1812:1813:1814:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:1021:10
Parrocca 06:1207:1208:1209:1810:1811:1812:1813:1814:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:1021:10
Nutar 06:1207:1208:1209:1910:1911:1912:1913:1914:1615:1616:1617:1618:1619:16 20:1121:11
Murray 06:1307:1308:1309:2010:2011:2012:2013:2014:1615:1616:1617:1618:1619:16 20:1121:11
Arberry 06:1407:1408:1409:2110:2111:2112:2113:2114:1715:1716:1717:1718:1719:17 20:1221:12
Scott 06:1507:1508:1509:2210:2211:2212:2213:2214:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:1321:13
Birguma 06:1507:1508:1509:2310:2311:2312:2313:2314:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:1421:14
Ommu 06:1707:1708:1709:2510:2511:2512:2513:2514:2115:2116:2117:2118:2119:21 20:1521:15
Il-Maghtab More    06:2007:2008:2009:2910:2911:2912:2913:2914:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:1821:18
Mejjieli 06:2007:2008:2009:2910:2911:2912:2913:2914:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:1821:18
San Pawl il-Bahar More    06:2307:2308:2309:3310:3311:3312:3313:3314:2815:2816:2817:2818:2819:28 20:2121:21
Ghasfur 06:2307:2308:2309:3310:3311:3312:3313:3314:2815:2816:2817:2818:2819:28 20:2121:21
Kennedy 06:2507:2508:2509:3510:3511:3512:3513:3514:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:2221:22
Mwiezeb 06:2607:2608:2609:3710:3711:3712:3713:3714:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:2421:24
Imhasel 06:2607:2608:2609:3710:3711:3712:3713:3714:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:2421:24
Mary 06:2707:2708:2709:3810:3811:3812:3813:3814:3315:3316:3317:3318:3319:33 20:2521:25
Parades 06:2707:2708:2709:3910:3911:3912:3913:3914:3315:3316:3317:3318:3319:33 20:2521:25
Bugeja 06:2807:2808:2809:3910:3911:3912:3913:3914:3415:3416:3417:3418:3419:34 20:2621:26
Tonn 06:2807:2808:2809:4010:4011:4012:4013:4014:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:2621:26
Bahar 06:2907:2908:2909:4110:4111:4112:4113:4114:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:2721:27
Veccja 06:3007:3008:3009:4110:4111:4112:4113:4114:3615:3616:3617:3618:3619:36 20:2721:27
Pawlu 06:3007:3008:3009:4210:4211:4212:4213:4214:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:2821:28
Zafzafa 06:3107:3108:3109:4310:4311:4312:4313:4314:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:2821:28
Simar 06:3107:3108:3109:4410:4411:4412:4413:4414:3815:3816:3817:3818:3819:38 20:2921:29
Ix-Xemxija More    06:3207:3208:3209:4510:4511:4512:4513:4514:3915:3916:3917:3918:3919:39 20:3021:30
Roti 06:3207:3208:3209:4510:4511:4512:4513:4514:3915:3916:3917:3918:3919:39 20:3021:30
Xemxija 06:3407:3408:3409:4710:4711:4712:4713:4714:4115:4116:4117:4118:4119:41 20:3121:31
Mistra 06:3507:3508:3509:4810:4811:4812:4813:4814:4215:4216:4217:4218:4219:42 20:3221:32
Il-Mellieha More    06:3707:3708:3709:5210:5211:5212:5213:5214:4515:4516:4517:4518:4519:45 20:3421:34
Barkazza 06:3707:3708:3709:5210:5211:5212:5213:5214:4515:4516:4517:4518:4519:45 20:3421:34
Mellieha 06:3907:3908:3909:5310:5311:5312:5313:5314:4615:4616:4617:4618:4619:46 20:3621:36
Pittiross 06:3907:3908:3909:5410:5411:5412:5413:5414:4715:4716:4717:4718:4719:47 20:3621:36
Bragg 06:4007:4008:4009:5510:5511:5512:5513:5514:4815:4816:4817:4818:4819:48 20:3721:37
Etna 06:4007:4008:4009:5510:5511:5512:5513:5514:4815:4816:4817:4818:4819:48 20:3721:37
Snajjin 06:4107:4108:4109:5610:5611:5612:5613:5614:4915:4916:4917:4918:4919:49 20:3821:38
Adenau 06:4107:4108:4109:5710:5711:5712:5713:5714:4915:4916:4917:4918:4919:49 20:3821:38
Niklaw 06:4207:4208:4209:5810:5811:5812:5813:5814:5115:5116:5117:5118:5119:51 20:3921:39
Luna 06:4307:4308:4309:5910:5911:5912:5913:5914:5215:5216:5217:5218:5219:52 20:4021:40
Tunnara 06:4407:4408:4410:0011:0012:0013:0014:0014:5215:5216:5217:5218:5219:52 20:4021:40
Skrajda 06:4507:4508:4510:0211:0212:0213:0214:0214:5415:5416:5417:5418:5419:54 20:4221:42
Ghadira 06:4607:4608:4610:0311:0312:0313:0314:0314:5515:5516:5517:5518:5519:55 20:4321:43
Riserva 06:4707:4708:4710:0411:0412:0413:0414:0414:5615:5616:5617:5618:5619:56 20:4421:44
Il-Marfa More    06:4907:4908:4910:0611:0612:0613:0614:0614:5815:5816:5817:5818:5819:58 20:4521:45
Msid 06:4907:4908:4910:0611:0612:0613:0614:0614:5815:5816:5817:5818:5819:58 20:4521:45
Qortin 06:5007:5008:5010:0811:0812:0813:0814:0814:5915:5916:5917:5918:5919:59 20:4621:46
Xmajjar 06:5107:5108:5110:0911:0912:0913:0914:0915:0116:0117:0118:0119:0120:01 20:4721:47
Xilep 06:5307:5308:5310:1211:1212:1213:1214:1215:0316:0317:0318:0319:0320:03 20:4921:49
Armier 06:5407:5408:5410:1311:1312:1313:1314:1315:0416:0417:0418:0419:0420:04 20:5021:50
Il-Belt Valletta More    06:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5019:50 20:50
Valletta B6 06:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5019:50 20:50
Il-Floriana More    06:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:5119:51 20:51
Floriani C 06:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:5119:51 20:51
Bombi 4A 06:5207:5208:5309:5310:5311:5312:5213:5214:5215:5216:5217:5218:5219:52 20:52
Tal-Pietà More    06:5307:5308:5409:5410:5411:5412:5313:5314:5315:5316:5317:5318:5319:53 20:53
Pieta 06:5307:5308:5409:5410:5411:5412:5313:5314:5315:5316:5317:5318:5319:53 20:53
L-Imsida More    06:5507:5508:5609:5610:5611:5612:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55 20:55
Marina 06:5507:5508:5609:5610:5611:5612:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55 20:55
Kullegg 06:5607:5608:5709:5710:5711:5712:5613:5614:5615:5616:5617:5618:5619:56 20:56
Garcin 06:5707:5708:5809:5810:5811:5812:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5719:57 20:57
Is-Swatar More    06:5707:5708:5809:5810:5811:5812:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5719:57 20:57
Hasselin 06:5707:5708:5809:5810:5811:5812:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5719:57 20:57
Pont 06:5907:5909:0010:0011:0012:0012:5913:5914:5915:5916:5917:5918:5919:59 20:59
Zernieq 06:5907:5909:0110:0111:0112:0112:5913:5914:5915:5916:5917:5918:5919:59 20:59
Caramelo 07:0008:0009:0210:0211:0212:0213:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00 21:00
Birkirkara More    07:0108:0109:0310:0311:0312:0313:0114:0115:0116:0117:0118:0119:0120:01 21:01
Paris 07:0108:0109:0310:0311:0312:0313:0114:0115:0116:0117:0118:0119:0120:01 21:01
Mannarinu 07:0208:0209:0410:0411:0412:0413:0214:0215:0216:0217:0218:0219:0220:02 21:02
Wied 07:0308:0309:0510:0511:0512:0513:0314:0315:0316:0317:0318:0319:0320:03 21:03
Tereza 07:0308:0309:0510:0511:0512:0513:0314:0315:0316:0317:0318:0319:0320:03 21:03
Piu 07:0408:0409:0610:0611:0612:0613:0414:0415:0416:0417:0418:0419:0420:04 21:04
Brared 07:0508:0509:0710:0711:0712:0713:0514:0515:0516:0517:0518:0519:0520:05 21:05
Hal Lija More    07:0508:0509:0710:0711:0712:0713:0514:0515:0516:0517:0518:0519:0520:05 21:05
Wiji 07:0508:0509:0710:0711:0712:0713:0514:0515:0516:0517:0518:0519:0520:05 21:05
Cimiterju 07:0608:0609:0810:0811:0812:0813:0614:0615:0616:0617:0618:0619:0620:06 21:06
Portelli 07:0708:0709:1010:1011:1012:1013:0714:0715:0716:0717:0718:0719:0720:07 21:07
Il-Mosta More    07:0808:0809:1110:1111:1112:1113:0914:0915:0916:0917:0918:0919:0920:09 21:09
Technopark 5 07:0808:0809:1110:1111:1112:1113:0914:0915:0916:0917:0918:0919:0920:09 21:09
In-Naxxar More    07:0908:0909:1210:1211:1212:1213:0914:0915:0916:0917:0918:0919:0920:09 21:09
Emigranti 07:0908:0909:1210:1211:1212:1213:0914:0915:0916:0917:0918:0919:0920:09 21:09
Vittorja 07:0908:0909:1210:1211:1212:1213:0914:0915:0916:0917:0918:0919:0920:09 21:09
Sghajtar 07:1008:1009:1310:1311:1312:1313:1014:1015:1016:1017:1018:1019:1020:10 21:10
Labour 07:1008:1009:1410:1411:1412:1413:1114:1115:1116:1117:1118:1119:1120:11 21:11
Naxxar 07:1108:1109:1510:1511:1512:1513:1214:1215:1216:1217:1218:1219:1220:12 21:12
Parrocca 07:1208:1209:1510:1511:1512:1513:1214:1215:1216:1217:1218:1219:1220:12 21:12
Nutar 07:1208:1209:1610:1611:1612:1613:1314:1315:1316:1317:1318:1319:1320:13 21:13
Murray 07:1308:1309:1610:1611:1612:1613:1314:1315:1316:1317:1318:1319:1320:13 21:13
Arberry 07:1408:1409:1710:1711:1712:1713:1414:1415:1416:1417:1418:1419:1420:14 21:14
Scott 07:1508:1509:1910:1911:1912:1913:1514:1515:1516:1517:1518:1519:1520:15 21:15
Birguma 07:1508:1509:1910:1911:1912:1913:1614:1615:1616:1617:1618:1619:1620:16 21:16
Ommu 07:1708:1709:2110:2111:2112:2113:1714:1715:1716:1717:1718:1719:1720:17 21:17
Il-Maghtab More    07:2008:2009:2510:2511:2512:2513:2014:2015:2016:2017:2018:2019:2020:20 21:20
Mejjieli 07:2008:2009:2510:2511:2512:2513:2014:2015:2016:2017:2018:2019:2020:20 21:20
San Pawl il-Bahar More    07:2308:2309:2810:2811:2812:2813:2314:2315:2316:2317:2318:2319:2320:23 21:23
Ghasfur 07:2308:2309:2810:2811:2812:2813:2314:2315:2316:2317:2318:2319:2320:23 21:23
Kennedy 07:2508:2509:3010:3011:3012:3013:2514:2515:2516:2517:2518:2519:2520:25 21:25
Mwiezeb 07:2608:2609:3210:3211:3212:3213:2614:2615:2616:2617:2618:2619:2620:26 21:26
Imhasel 07:2608:2609:3210:3211:3212:3213:2714:2715:2716:2717:2718:2719:2720:27 21:27
Mary 07:2708:2709:3310:3311:3312:3313:2814:2815:2816:2817:2818:2819:2820:28 21:28
Parades 07:2708:2709:3310:3311:3312:3313:2814:2815:2816:2817:2818:2819:2820:28 21:28
Bugeja 07:2808:2809:3410:3411:3412:3413:2914:2915:2916:2917:2918:2919:2920:29 21:29
Tonn 07:2808:2809:3510:3511:3512:3513:2914:2915:2916:2917:2918:2919:2920:29 21:29
Bahar 07:2908:2909:3510:3511:3512:3513:3014:3015:3016:3017:3018:3019:3020:30 21:30
Veccja 07:3008:3009:3610:3611:3612:3613:3014:3015:3016:3017:3018:3019:3020:30 21:30
Pawlu 07:3008:3009:3710:3711:3712:3713:3114:3115:3116:3117:3118:3119:3120:31 21:31
Zafzafa 07:3108:3109:3710:3711:3712:3713:3114:3115:3116:3117:3118:3119:3120:31 21:31
Simar 07:3108:3109:3810:3811:3812:3813:3214:3215:3216:3217:3218:3219:3220:32 21:32
Ix-Xemxija More    07:3208:3209:3910:3911:3912:3913:3314:3315:3316:3317:3318:3319:3320:33 21:33
Roti 07:3208:3209:3910:3911:3912:3913:3314:3315:3316:3317:3318:3319:3320:33 21:33
Xemxija 07:3408:3409:4110:4111:4112:4113:3514:3515:3516:3517:3518:3519:3520:35 21:35
Mistra 07:3508:3509:4210:4211:4212:4213:3614:3615:3616:3617:3618:3619:3620:36 21:36
Il-Mellieha More    07:3708:3709:4510:4511:4512:4513:3814:3815:3816:3817:3818:3819:3820:38 21:38
Barkazza 07:3708:3709:4510:4511:4512:4513:3814:3815:3816:3817:3818:3819:3820:38 21:38
Mellieha 07:3908:3909:4610:4611:4612:4613:3914:3915:3916:3917:3918:3919:3920:39 21:39
Pittiross 07:3908:3909:4710:4711:4712:4713:4014:4015:4016:4017:4018:4019:4020:40 21:40
Bragg 07:4008:4009:4810:4811:4812:4813:4114:4115:4116:4117:4118:4119:4120:41 21:41
Etna 07:4008:4009:4810:4811:4812:4813:4114:4115:4116:4117:4118:4119:4120:41 21:41
Snajjin 07:4108:4109:4910:4911:4912:4913:4214:4215:4216:4217:4218:4219:4220:42 21:42
Adenau 07:4108:4109:4910:4911:4912:4913:4214:4215:4216:4217:4218:4219:4220:42 21:42
Niklaw 07:4208:4209:5110:5111:5112:5113:4314:4315:4316:4317:4318:4319:4320:43 21:43
Luna 07:4308:4309:5210:5211:5212:5213:4414:4415:4416:4417:4418:4419:4420:44 21:44
Tunnara 07:4408:4409:5210:5211:5212:5213:4514:4515:4516:4517:4518:4519:4520:45 21:45
Skrajda 07:4508:4509:5410:5411:5412:5413:4614:4615:4616:4617:4618:4619:4620:46 21:46
Ghadira 07:4608:4609:5510:5511:5512:5513:4714:4715:4716:4717:4718:4719:4720:47 21:47
Riserva 07:4708:4709:5610:5611:5612:5613:4814:4815:4816:4817:4818:4819:4820:48 21:48
Il-Marfa More    07:4908:4909:5810:5811:5812:5813:5014:5015:5016:5017:5018:5019:5020:50 21:50
Msid 07:4908:4909:5810:5811:5812:5813:5014:5015:5016:5017:5018:5019:5020:50 21:50
Qortin 07:5008:5009:5910:5911:5912:5913:5114:5115:5116:5117:5118:5119:5120:51 21:51
Xmajjar 07:5108:5110:0111:0112:0113:0113:5214:5215:5216:5217:5218:5219:5220:52 21:52
Xilep 07:5308:5310:0311:0312:0313:0313:5414:5415:5416:5417:5418:5419:5420:54 21:54
Armier 07:5408:5410:0411:0412:0413:0413:5514:5515:5516:5517:5518:5519:5520:55 21:55
Armier - Valletta 49
Il-Marfa More    06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:1521:15
Armier 06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:1521:15
Xilep 06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:1521:15
Qortin 06:1907:2008:2009:2010:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:18 20:1821:18
Msid 06:2107:2208:2209:2210:2111:2112:2013:2014:2015:2016:2117:2118:2119:20 20:2021:19
Il-Mellieha More    06:2307:2408:2409:2410:2311:2312:2213:2214:2215:2216:2317:2318:2319:22 20:2221:21
Riserva 06:2307:2408:2409:2410:2311:2312:2213:2214:2215:2216:2317:2318:2319:22 20:2221:21
Ghadira 06:2407:2508:2509:2510:2411:2412:2313:2314:2315:2316:2417:2418:2419:23 20:2321:21
Padrino 06:2507:2608:2609:2610:2511:2512:2413:2414:2415:2416:2517:2518:2519:23 20:2321:22
Skrajda 06:2607:2708:2709:2710:2611:2612:2513:2514:2515:2516:2617:2618:2619:24 20:2421:23
Tunnara 06:2707:2808:2809:2810:2611:2612:2513:2514:2515:2516:2717:2718:2719:25 20:2521:23
Luna 06:2807:2908:2909:2910:2711:2712:2613:2614:2615:2616:2817:2818:2819:26 20:2621:24
Niklaw 06:2907:3108:3109:3110:2911:2912:2813:2814:2815:2816:2917:2918:2919:27 20:2721:25
Adenau 06:3007:3208:3209:3210:3011:3012:2913:2914:2915:2916:3017:3018:3019:28 20:2821:26
Etna 06:3207:3408:3409:3410:3211:3212:3013:3014:3015:3016:3217:3218:3219:29 20:2921:27
Pittiross 06:3307:3508:3509:3510:3311:3312:3113:3114:3115:3116:3317:3318:3319:30 20:3021:28
Mellieha 06:3507:3708:3709:3710:3411:3412:3313:3314:3315:3316:3517:3518:3519:32 20:3221:29
Ruman 06:3607:3908:3909:3910:3611:3612:3413:3414:3415:3416:3617:3618:3619:33 20:3321:30
Ix-Xemxija More    06:3907:4208:4209:4210:3911:3912:3713:3714:3715:3716:3917:3918:3919:35 20:3521:32
Mistra 06:3907:4208:4209:4210:3911:3912:3713:3714:3715:3716:3917:3918:3919:35 20:3521:32
Xemxija 06:4107:4408:4409:4410:4011:4012:3813:3814:3815:3816:4117:4118:4119:37 20:3721:33
Roti 06:4307:4608:4609:4610:4211:4212:4013:4014:4015:4016:4317:4318:4319:38 20:3821:35
San Pawl il-Bahar More    06:4407:4708:4709:4710:4411:4412:4113:4114:4115:4116:4417:4418:4419:39 20:3921:36
Simar 06:4407:4708:4709:4710:4411:4412:4113:4114:4115:4116:4417:4418:4419:39 20:3921:36
Zafzafa 06:4507:4808:4809:4810:4411:4412:4213:4214:4215:4216:4517:4518:4519:40 20:4021:36
Pawlu 06:4607:4908:4909:4910:4511:4512:4213:4214:4215:4216:4617:4618:4619:40 20:4021:37
Veccja 06:4707:5008:5009:5010:4611:4612:4313:4314:4315:4316:4717:4718:4719:41 20:4121:37
Bahar 06:4707:5108:5109:5110:4611:4612:4413:4414:4415:4416:4717:4718:4719:42 20:4221:38
Tonn 06:4807:5208:5209:5210:4711:4712:4413:4414:4415:4416:4817:4818:4819:42 20:4221:38
Geraldu 06:4907:5208:5209:5210:4811:4812:4513:4514:4515:4516:4917:4918:4919:43 20:4321:39
Bandieri 06:4907:5308:5309:5310:4811:4812:4613:4614:4615:4616:4917:4918:4919:44 20:4421:39
Mary 06:5007:5408:5409:5410:4911:4912:4613:4614:4615:4616:5017:5018:5019:44 20:4421:40
Imhasel 06:5107:5508:5509:5510:5011:5012:4713:4714:4715:4716:5117:5118:5119:45 20:4521:41
Mwiezeb 06:5207:5608:5609:5610:5111:5112:4813:4814:4815:4816:5217:5218:5219:45 20:4521:41
Kennedy 06:5307:5708:5709:5710:5211:5212:4913:4914:4915:4916:5317:5318:5319:47 20:4721:42
Ghasfur 06:5508:0009:0010:0010:5411:5412:5113:5114:5115:5116:5517:5518:5519:49 20:4921:44
Il-Maghtab More    06:5908:0409:0410:0410:5811:5812:5413:5414:5415:5416:5917:5918:5919:52 20:5221:46
Mejjieli 06:5908:0409:0410:0410:5811:5812:5413:5414:5415:5416:5917:5918:5919:52 20:5221:46
In-Naxxar More    07:0308:0809:0810:0811:0212:0212:5813:5814:5815:5817:0318:0319:0319:55 20:5521:49
Ommu 07:0308:0809:0810:0811:0212:0212:5813:5814:5815:5817:0318:0319:0319:55 20:5521:49
Birguma 07:0508:1009:1010:1011:0412:0413:0014:0015:0016:0017:0518:0519:0519:57 20:5721:51
Scott 07:0608:1109:1110:1111:0512:0513:0014:0015:0016:0017:0618:0619:0619:57 20:5721:51
Arberry 07:0708:1309:1310:1311:0612:0613:0214:0215:0216:0217:0718:0719:0719:58 20:5821:52
Murray 07:0808:1409:1410:1411:0712:0713:0314:0315:0316:0317:0818:0819:0819:59 20:5921:53
Nutar 07:0908:1509:1510:1511:0812:0813:0314:0315:0316:0317:0918:0919:0920:00 21:0021:54
Parrocca 07:1008:1609:1610:1611:0912:0913:0414:0415:0416:0417:1018:1019:1020:01 21:0121:54
Naxxar 07:1108:1709:1710:1711:1012:1013:0514:0515:0516:0517:1118:1119:1120:02 21:0221:55
Labour 07:1108:1809:1810:1811:1012:1013:0514:0515:0516:0517:1118:1119:1120:02 21:0221:55
Sghajjar 07:1208:1809:1810:1811:1112:1113:0614:0615:0616:0617:1218:1219:1220:02 21:0221:56
Vittorja 07:1308:1909:1910:1911:1212:1213:0714:0715:0716:0717:1318:1319:1320:03 21:0321:56
Emigranti 07:1408:2009:2010:2011:1212:1213:0714:0715:0716:0717:1418:1419:1420:04 21:0421:57
Il-Mosta More    07:1408:2109:2110:2111:1312:1313:0814:0815:0816:0817:1418:1419:1420:04 21:0421:57
Technopark 6 07:1408:2109:2110:2111:1312:1313:0814:0815:0816:0817:1418:1419:1420:04 21:0421:57
Hal Lija More    07:1608:2309:2310:2311:1512:1513:0914:0915:0916:0917:1618:1619:1620:06 21:0621:58
Portelli 07:1608:2309:2310:2311:1512:1513:0914:0915:0916:0917:1618:1619:1620:06 21:0621:58
Cimiterju 07:1808:2509:2510:2511:1612:1613:1114:1115:1116:1117:1818:1819:1820:07 21:0722:00
Birkirkara More    07:1908:2609:2610:2611:1712:1713:1214:1215:1216:1217:1918:1919:1920:08 21:0822:00
Brared 07:1908:2609:2610:2611:1712:1713:1214:1215:1216:1217:1918:1919:1920:08 21:0822:00
Piu 07:2008:2709:2710:2711:1812:1813:1314:1315:1316:1317:2018:2019:2020:09 21:0922:01
Tereza 07:2108:2809:2810:2811:1912:1913:1314:1315:1316:1317:2118:2119:2120:10 21:1022:02
Mallia 07:2108:2809:2810:2811:2012:2013:1414:1415:1416:1417:2118:2119:2120:10 21:1022:02
Suq 07:2208:2909:2910:2911:2112:2113:1514:1515:1516:1517:2218:2219:2220:11 21:1122:03
Mannarinu 07:2308:3009:3010:3011:2112:2113:1614:1615:1616:1617:2318:2319:2320:12 21:1222:03
Paris 07:2408:3109:3110:3111:2212:2213:1614:1615:1616:1617:2418:2419:2420:12 21:1222:04
Is-Swatar More    07:2508:3209:3210:3211:2312:2313:1714:1715:1716:1717:2518:2519:2520:13 21:1322:05
Caramelo 07:2508:3209:3210:3211:2312:2313:1714:1715:1716:1717:2518:2519:2520:13 21:1322:05
Zernieq 07:2608:3409:3410:3411:2512:2513:1914:1915:1916:1917:2618:2619:2620:14 21:1422:06
Pont 07:2708:3509:3510:3511:2512:2513:1914:1915:1916:1917:2718:2719:2720:15 21:1522:06
Hasselin 07:2908:3709:3710:3711:2712:2713:2114:2115:2116:2117:2918:2919:2920:16 21:1622:08
L-Imsida More    07:3008:3809:3810:3811:2812:2813:2214:2215:2216:2217:3018:3019:3020:17 21:1722:08
Msida 07:3008:3809:3810:3811:2812:2813:2214:2215:2216:2217:3018:3019:3020:17 21:1722:08
Kullegg 07:3008:3909:3910:3911:2912:2913:2214:2215:2216:2217:3018:3019:3020:18 21:1822:09
Marina 07:3108:4009:4010:4011:3012:3013:2314:2315:2316:2317:3118:3119:3120:19 21:1922:09
Tal-Pietà More    07:3408:4209:4210:4211:3212:3213:2514:2515:2516:2517:3418:3419:3420:21 21:2122:11
Pieta 07:3408:4209:4210:4211:3212:3213:2514:2515:2516:2517:3418:3419:3420:21 21:2122:11
Il-Floriana More    07:3608:4409:4410:4411:3412:3413:2714:2715:2716:2717:3618:3619:3620:22 21:2222:12
Bombi 1 07:3608:4409:4410:4411:3412:3413:2714:2715:2716:2717:3618:3619:3620:22 21:2222:12
Sarrija 07:3708:4509:4510:4511:3512:3513:2814:2815:2816:2817:3718:3719:3720:23 21:2322:13
Mall 07:3708:4609:4610:4611:3512:3513:2814:2815:2816:2817:3718:3719:3720:23 21:2322:14
Publiju 07:3808:4709:4710:4711:3612:3613:2914:2915:2916:2917:3818:3819:3820:24 21:2422:14
Il-Belt Valletta More    07:3908:4809:4810:4811:3712:3713:3014:3015:3016:3017:3918:3919:3920:25 21:2522:15
Valletta 18 07:3908:4809:4810:4811:3712:3713:3014:3015:3016:3017:3918:3919:3920:25 21:2522:15
Il-Marfa More    06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:1521:15
Armier 06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:1521:15
Xilep 06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:1521:15
Qortin 06:1807:1808:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:1921:18
Msid 06:1907:1908:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:2021:19
Il-Mellieha More    06:2107:2108:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:2221:21
Riserva 06:2107:2108:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:2221:21
Ghadira 06:2207:2208:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:23 20:2321:22
Padrino 06:2207:2208:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:24 20:2421:22
Skrajda 06:2307:2308:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:2521:23
Tunnara 06:2307:2308:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:2521:23
Luna 06:2407:2408:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2619:26 20:2621:24
Niklaw 06:2507:2508:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2819:28 20:2821:25
Adenau 06:2607:2608:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29 20:2921:26
Etna 06:2807:2808:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:3021:28
Pittiross 06:2807:2808:3209:3210:3211:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3119:31 20:3121:28
Mellieha 06:3007:3008:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3319:33 20:3321:30
Ruman 06:3107:3108:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:3419:34 20:3421:31
Ix-Xemxija More    06:3307:3308:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:3721:33
Mistra 06:3307:3308:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:3721:33
Xemxija 06:3407:3408:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38 20:3821:34
Roti 06:3507:3508:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40 20:4021:35
San Pawl il-Bahar More    06:3607:3608:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:4119:41 20:4121:36
Simar 06:3607:3608:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:4119:41 20:4121:36
Zafzafa 06:3707:3708:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:42 20:4221:37
Pawlu 06:3707:3708:4309:4310:4311:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:42 20:4221:37
Veccja 06:3807:3808:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43 20:4321:38
Bahar 06:3907:3908:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4419:44 20:4421:39
Tonn 06:3907:3908:4509:4510:4511:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4419:44 20:4421:39
Geraldu 06:4007:4008:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:45 20:4521:40
Bandieri 06:4007:4008:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:46 20:4621:40
Mary 06:4107:4108:4709:4710:4711:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:46 20:4621:41
Imhasel 06:4107:4108:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4719:47 20:4721:41
Mwiezeb 06:4207:4208:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4819:48 20:4821:42
Kennedy 06:4307:4308:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4919:49 20:4921:43
Ghasfur 06:4507:4508:5209:5210:5211:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:5119:51 20:5121:45
Il-Maghtab More    06:4707:4708:5509:5510:5511:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:5419:54 20:5421:47
Mejjieli 06:4707:4708:5509:5510:5511:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:5419:54 20:5421:47
In-Naxxar More    06:5007:5008:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:5819:58 20:5821:50
Ommu 06:5007:5008:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:5819:58 20:5821:50
Birguma 06:5207:5209:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00 21:0021:52
Scott 06:5207:5209:0110:0111:0112:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00 21:0021:52
Arberry 06:5307:5309:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:0220:02 21:0221:53
Murray 06:5407:5409:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:0320:03 21:0321:54
Nutar 06:5507:5509:0410:0411:0412:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:0320:03 21:0321:55
Parrocca 06:5507:5509:0510:0511:0512:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0419:0420:04 21:0421:55
Naxxar 06:5607:5609:0610:0611:0612:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:0520:05 21:0521:56
Labour 06:5707:5709:0610:0611:0612:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:0520:05 21:0521:57
Sghajjar 06:5707:5709:0710:0711:0712:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:0620:06 21:0621:57
Vittorja 06:5807:5809:0810:0811:0812:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:0720:07 21:0721:58
Emigranti 06:5807:5809:0810:0811:0812:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:0720:07 21:0721:58
Il-Mosta More    06:5907:5909:0910:0911:0912:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:0820:08 21:0821:59
Technopark 6 06:5907:5909:0910:0911:0912:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:0820:08 21:0821:59
Hal Lija More    07:0008:0009:1010:1011:1012:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:0920:09 21:0922:00
Portelli 07:0008:0009:1010:1011:1012:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:0920:09 21:0922:00
Cimiterju 07:0108:0109:1210:1211:1212:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:1120:11 21:1122:01
Birkirkara More    07:0208:0209:1310:1311:1312:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:1220:12 21:1222:02
Brared 07:0208:0209:1310:1311:1312:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:1220:12 21:1222:02
Piu 07:0308:0309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:1320:13 21:1322:03
Tereza 07:0308:0309:1410:1411:1412:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:1320:13 21:1322:03
Mallia 07:0408:0409:1510:1511:1512:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:1420:14 21:1422:04
Suq 07:0408:0409:1610:1611:1612:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:1520:15 21:1522:04
Mannarinu 07:0508:0509:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:1620:16 21:1622:05
Paris 07:0508:0509:1710:1711:1712:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:1620:16 21:1622:05
Is-Swatar More    07:0608:0609:1810:1811:1812:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:1720:17 21:1722:06
Caramelo 07:0608:0609:1810:1811:1812:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:1720:17 21:1722:06
Zernieq 07:0708:0709:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:1920:19 21:1922:07
Pont 07:0808:0809:2010:2011:2012:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:1920:19 21:1922:08
Hasselin 07:0908:0909:2210:2211:2212:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:2120:21 21:2122:09
L-Imsida More    07:1008:1009:2310:2311:2312:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:2220:22 21:2222:10
Msida 07:1008:1009:2310:2311:2312:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:2220:22 21:2222:10
Kullegg 07:1108:1109:2310:2311:2312:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:2220:22 21:2222:11
Marina 07:1108:1109:2410:2411:2412:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:2320:23 21:2322:11
Tal-Pietà More    07:1308:1309:2610:2611:2612:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:2520:25 21:2522:13
Pieta 07:1308:1309:2610:2611:2612:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:2520:25 21:2522:13
Il-Floriana More    07:1408:1409:2810:2811:2812:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:2720:27 21:2722:14
Bombi 1 07:1408:1409:2810:2811:2812:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:2720:27 21:2722:14
Sarrija 07:1508:1509:2910:2911:2912:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2819:2820:28 21:2822:15
Mall 07:1608:1609:2910:2911:2912:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2819:2820:28 21:2822:16
Publiju 07:1608:1609:3010:3011:3012:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:2920:29 21:2922:16
Il-Belt Valletta More    07:1708:1709:3110:3111:3112:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:3020:30 21:3022:17
Valletta 18 07:1708:1709:3110:3111:3112:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:3020:30 21:3022:17
Il-Marfa More    07:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:1520:15 21:15
Armier 07:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:1520:15 21:15
Xilep 07:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:1520:15 21:15
Qortin 07:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1917:2018:1919:2020:19 21:18
Msid 07:1908:1909:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2117:2218:2119:2220:21 21:20
Il-Mellieha More    07:2108:2109:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2417:2418:2419:2420:24 21:22
Riserva 07:2108:2109:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2417:2418:2419:2420:24 21:22
Ghadira 07:2208:2209:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2517:2618:2519:2620:25 21:23
Padrino 07:2308:2309:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2617:2618:2619:2620:26 21:24
Skrajda 07:2308:2309:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2717:2718:2719:2720:27 21:24
Tunnara 07:2408:2409:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2817:2818:2819:2820:28 21:25
Luna 07:2508:2509:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2917:2918:2919:2920:29 21:26
Niklaw 07:2608:2609:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:3017:3118:3019:3120:30 21:27
Adenau 07:2708:2709:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:3217:3218:3219:3220:32 21:28
Etna 07:2808:2809:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3317:3418:3319:3420:33 21:30
Pittiross 07:2908:2909:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3517:3618:3519:3620:35 21:31
Mellieha 07:3008:3009:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3617:3818:3619:3820:36 21:32
Ruman 07:3108:3109:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3817:3918:3819:3920:38 21:33
Ix-Xemxija More    07:3308:3309:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:4117:4218:4119:4220:41 21:36
Mistra 07:3308:3309:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:4117:4218:4119:4220:41 21:36
Xemxija 07:3508:3509:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:4317:4418:4319:4420:43 21:37
Roti 07:3608:3609:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:4517:4618:4519:4620:45 21:39
San Pawl il-Bahar More    07:3708:3709:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4617:4818:4619:4820:46 21:40
Simar 07:3708:3709:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4617:4818:4619:4820:46 21:40
Zafzafa 07:3808:3809:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4717:4918:4719:4920:47 21:41
Pawlu 07:3808:3809:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4817:5018:4819:5020:48 21:41
Veccja 07:3908:3909:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4917:5118:4919:5120:49 21:42
Bahar 07:3908:3909:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:5017:5118:5019:5120:50 21:43
Tonn 07:4008:4009:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:5017:5218:5019:5220:50 21:43
Geraldu 07:4108:4109:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:5117:5318:5119:5320:51 21:44
Bandieri 07:4108:4109:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:5217:5418:5219:5420:52 21:44
Mary 07:4208:4209:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:5317:5518:5319:5520:53 21:45
Imhasel 07:4208:4209:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:5417:5618:5419:5620:54 21:46
Mwiezeb 07:4308:4309:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:5417:5718:5419:5720:54 21:46
Kennedy 07:4408:4409:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:5617:5818:5619:5820:56 21:48
Ghasfur 07:4608:4609:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5818:0118:5820:0120:58 21:50
Il-Maghtab More    07:4908:4909:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5317:0218:0519:0220:0521:02 21:53
Mejjieli 07:4908:4909:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5317:0218:0519:0220:0521:02 21:53
In-Naxxar More    07:5108:5109:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5617:0618:0919:0620:0921:06 21:56
Ommu 07:5108:5109:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5617:0618:0919:0620:0921:06 21:56
Birguma 07:5308:5309:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5817:0918:1219:0920:1221:09 21:58
Scott 07:5408:5409:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5917:1018:1319:1020:1321:10 21:59
Arberry 07:5508:5510:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:1118:1419:1120:1421:11 22:00
Murray 07:5608:5610:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:1218:1519:1220:1521:12 22:01
Nutar 07:5608:5610:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:1318:1619:1320:1621:13 22:01
Parrocca 07:5708:5710:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:1418:1719:1420:1721:14 22:02
Naxxar 07:5708:5710:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:1518:1819:1520:1821:15 22:03
Labour 07:5808:5810:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:1618:1919:1620:1921:16 22:03
Sghajjar 07:5808:5810:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:1618:2019:1620:2021:16 22:04
Vittorja 07:5908:5910:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:1718:2119:1720:2121:17 22:05
Emigranti 08:0009:0010:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:1818:2219:1820:2221:18 22:05
Il-Mosta More    08:0009:0010:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:1918:2219:1920:2221:19 22:06
Technopark 6 08:0009:0010:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:1918:2219:1920:2221:19 22:06
Hal Lija More    08:0109:0110:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:2018:2419:2020:2421:20 22:07
Portelli 08:0109:0110:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:2018:2419:2020:2421:20 22:07
Cimiterju 08:0309:0310:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:2218:2619:2220:2621:22 22:09
Birkirkara More    08:0309:0310:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:2318:2719:2320:2721:23 22:10
Brared 08:0309:0310:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:2318:2719:2320:2721:23 22:10
Piu 08:0409:0410:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:2418:2819:2420:2821:24 22:10
Tereza 08:0509:0510:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:2518:2919:2520:2921:25 22:11
Mallia 08:0509:0510:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:2618:3019:2620:3021:26 22:12
Suq 08:0609:0610:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:2718:3119:2720:3121:27 22:12
Mannarinu 08:0709:0710:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:2818:3219:2820:3221:28 22:13
Paris 08:0709:0710:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:2818:3319:2820:3321:28 22:14
Is-Swatar More    08:0809:0810:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:3018:3419:3020:3421:30 22:15
Caramelo 08:0809:0810:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:3018:3419:3020:3421:30 22:15
Zernieq 08:0909:0910:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:3118:3619:3120:3621:31 22:16
Pont 08:1009:1010:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:3218:3719:3220:3721:32 22:17
Hasselin 08:1109:1110:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:3418:3919:3420:3921:34 22:18
L-Imsida More    08:1209:1210:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:3518:4019:3520:4021:35 22:19
Msida 08:1209:1210:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:3518:4019:3520:4021:35 22:19
Kullegg 08:1209:1210:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:3618:4019:3620:4021:36 22:20
Marina 08:1309:1310:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:3718:4219:3720:4221:37 22:20
Tal-Pietà More    08:1509:1510:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:3918:4419:3920:4421:39 22:22
Pieta 08:1509:1510:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:3918:4419:3920:4421:39 22:22
Il-Floriana More    08:1609:1610:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:4118:4619:4120:4621:41 22:24
Bombi 1 08:1609:1610:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:4118:4619:4120:4621:41 22:24
Sarrija 08:1709:1710:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:4318:4719:4320:4721:43 22:25
Mall 08:1809:1810:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:4318:4819:4320:4821:43 22:25
Publiju 08:1809:1810:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:4418:4919:4420:4921:44 22:26
Il-Belt Valletta More    08:1909:1910:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:4518:5019:4520:5021:45 22:27
Valletta 18 08:1909:1910:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:4518:5019:4520:5021:45 22:27