Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Valletta - Armier 49
Il-Belt Valletta More    05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:5020:50
Valletta B6 05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:5020:50
Il-Floriana More    05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:5120:51
Floriani C 05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:5120:51
Bombi 4A 05:5206:5207:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:52 19:5220:52
Tal-Pietà More    05:5306:5307:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:53 19:5320:53
Pieta 05:5306:5307:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:53 19:5320:53
L-Imsida More    05:5506:5507:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:54 19:5420:54
Marina 05:5506:5507:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:54 19:5420:54
Kullegg 05:5606:5607:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:55 19:5520:55
Is-Swatar More    05:5706:5707:5908:5909:5910:5911:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:56 19:5620:56
Hasselin 05:5706:5707:5908:5909:5910:5911:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:56 19:5620:56
Pont 05:5906:5908:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0018:58 19:5820:58
Zernieq 05:5906:5908:0109:0110:0111:0112:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0018:58 19:5820:58
Caramelo 06:0007:0008:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0218:59 19:5920:59
Birkirkara More    06:0107:0108:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:00 20:0021:00
Paris 06:0107:0108:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:00 20:0021:00
Mannarinu 06:0207:0208:0409:0410:0411:0412:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:00 20:0021:00
Wied 06:0307:0308:0509:0510:0511:0512:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0419:01 20:0121:01
Tereza 06:0307:0308:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:02 20:0221:02
Piu 06:0407:0408:0709:0710:0711:0712:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:02 20:0221:02
Brared 06:0507:0508:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:03 20:0321:03
Hal Lija More    06:0507:0508:0809:0810:0811:0812:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:03 20:0321:03
Wiji 06:0507:0508:0809:0810:0811:0812:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:03 20:0321:03
Cimiterju 06:0607:0608:0909:0910:0911:0912:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:04 20:0421:04
Portelli 06:0707:0708:1009:1010:1011:1012:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:05 20:0521:05
Il-Mosta More    06:0907:0908:1209:1210:1211:1212:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:06 20:0621:06
Technopark 5 06:0907:0908:1209:1210:1211:1212:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:06 20:0621:06
In-Naxxar More    06:0907:0908:1209:1210:1211:1212:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:07 20:0721:07
Emigranti 06:0907:0908:1209:1210:1211:1212:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:07 20:0721:07
Vittorja 06:0907:0908:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:07 20:0721:07
Sghajtar 06:1007:1008:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:08 20:0821:08
Labour 06:1107:1108:1409:1410:1411:1412:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:08 20:0821:08
Naxxar 06:1207:1208:1509:1510:1511:1512:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:09 20:0921:09
Parrocca 06:1207:1208:1609:1610:1611:1612:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:09 20:0921:09
Nutar 06:1307:1308:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:10 20:1021:10
Murray 06:1307:1308:1709:1710:1711:1712:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:10 20:1021:10
Arberry 06:1407:1408:1809:1810:1811:1812:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:11 20:1121:11
Scott 06:1507:1508:1909:1910:1911:1912:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:12 20:1221:12
Birguma 06:1607:1608:2009:2010:2011:2012:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:13 20:1321:13
Ommu 06:1707:1708:2209:2210:2211:2212:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:14 20:1421:14
Il-Maghtab More    06:2007:2008:2509:2510:2511:2512:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:17 20:1721:17
Mejjieli 06:2007:2008:2509:2510:2511:2512:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:17 20:1721:17
San Pawl il-Bahar More    06:2307:2308:2909:2910:2911:2912:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2819:19 20:1921:19
Ghasfur 06:2307:2308:2909:2910:2911:2912:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2819:19 20:1921:19
Kennedy 06:2507:2508:3109:3110:3111:3112:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:21 20:2121:21
Mwiezeb 06:2607:2608:3209:3210:3211:3212:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3119:22 20:2221:22
Imhasel 06:2707:2708:3309:3310:3311:3312:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3119:22 20:2221:22
Mary 06:2807:2808:3309:3310:3311:3312:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:23 20:2321:23
Parades 06:2807:2808:3409:3410:3411:3412:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3319:23 20:2321:23
Bugeja 06:2907:2908:3509:3510:3511:3512:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3319:24 20:2421:24
Tonn 06:2907:2908:3509:3510:3511:3512:3413:3414:3415:3416:3417:3418:3419:24 20:2421:24
Bahar 06:3007:3008:3609:3610:3611:3612:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:25 20:2521:25
Veccja 06:3007:3008:3609:3610:3611:3612:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:25 20:2521:25
Pawlu 06:3107:3108:3709:3710:3711:3712:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:26 20:2621:26
Zafzafa 06:3107:3108:3809:3810:3811:3812:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:26 20:2621:26
Simar 06:3207:3208:3909:3910:3911:3912:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:27 20:2721:27
Ix-Xemxija More    06:3307:3308:4009:4010:4011:4012:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3919:28 20:2821:28
Roti 06:3307:3308:4009:4010:4011:4012:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3919:28 20:2821:28
Xemxija 06:3507:3508:4209:4210:4211:4212:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:29 20:2921:29
Mistra 06:3607:3608:4309:4310:4311:4312:4113:4114:4115:4116:4117:4118:4119:30 20:3021:30
Il-Mellieha More    06:3807:3808:4609:4610:4611:4612:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4419:32 20:3221:32
Barkazza 06:3807:3808:4609:4610:4611:4612:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4419:32 20:3221:32
Mellieha 06:3907:3908:4709:4710:4711:4712:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:33 20:3321:33
Pittiross 06:4007:4008:4809:4810:4811:4812:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:34 20:3421:34
Bragg 06:4107:4108:4809:4810:4811:4812:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4719:34 20:3421:34
Etna 06:4107:4108:4909:4910:4911:4912:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4719:35 20:3521:35
Snajjin 06:4207:4208:5009:5010:5011:5012:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4819:35 20:3521:35
Adenau 06:4207:4208:5009:5010:5011:5012:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4919:36 20:3621:36
Niklaw 06:4307:4308:5109:5110:5111:5112:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5019:37 20:3721:37
Luna 06:4407:4408:5209:5210:5211:5212:5113:5114:5115:5116:5117:5118:5119:37 20:3721:37
Tunnara 06:4507:4508:5309:5310:5311:5312:5113:5114:5115:5116:5117:5118:5119:38 20:3821:38
Skrajda 06:4607:4608:5509:5510:5511:5512:5313:5314:5315:5316:5317:5318:5319:39 20:3921:39
Ghadira 06:4707:4708:5609:5610:5611:5612:5413:5414:5415:5416:5417:5418:5419:40 20:4021:40
Riserva 06:4807:4808:5709:5710:5711:5712:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:41 20:4121:41
Il-Marfa More    06:5007:5008:5909:5910:5911:5912:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5719:42 20:4221:42
Msid 06:5007:5008:5909:5910:5911:5912:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5719:42 20:4221:42
Qortin 06:5107:5109:0010:0011:0012:0012:5913:5914:5915:5916:5917:5918:5919:43 20:4321:43
Xmajjar 06:5207:5209:0210:0211:0212:0213:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0019:44 20:4421:44
Xilep 06:5407:5409:0410:0411:0412:0413:0214:0215:0216:0217:0218:0219:0219:46 20:4621:46
Armier 06:5507:5509:0510:0511:0512:0513:0314:0315:0316:0317:0318:0319:0319:47 20:4721:47
Il-Belt Valletta More    05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:5020:50
Valletta B6 05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:5020:50
Il-Floriana More    05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:5120:51
Floriani C 05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:5120:51
Bombi 4A 05:5206:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5213:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:5220:52
Tal-Pietà More    05:5306:5407:5408:5409:5410:5411:5412:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:5320:53
Pieta 05:5306:5407:5408:5409:5410:5411:5412:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:5320:53
L-Imsida More    05:5506:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5513:5514:5515:5516:5517:5518:55 19:5520:54
Marina 05:5506:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5513:5514:5515:5516:5517:5518:55 19:5520:54
Kullegg 05:5506:5707:5708:5709:5710:5711:5712:5613:5614:5615:5616:5617:5518:55 19:5520:55
Is-Swatar More    05:5706:5807:5808:5809:5910:5911:5912:5713:5714:5715:5716:5717:5718:57 19:5720:56
Hasselin 05:5706:5807:5808:5809:5910:5911:5912:5713:5714:5715:5716:5717:5718:57 19:5720:56
Pont 05:5807:0008:0009:0010:0111:0112:0112:5913:5914:5915:5916:5917:5818:58 19:5820:57
Zernieq 05:5807:0108:0109:0110:0111:0112:0112:5913:5914:5915:5916:5917:5818:58 19:5820:57
Caramelo 06:0007:0208:0209:0210:0311:0312:0313:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:0020:58
Birkirkara More    06:0107:0308:0309:0310:0411:0412:0413:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:0120:59
Paris 06:0107:0308:0309:0310:0411:0412:0413:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:0120:59
Mannarinu 06:0107:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0214:0215:0216:0217:0218:0119:01 20:0120:59
Wied 06:0207:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0314:0315:0316:0317:0318:0219:02 20:0221:00
Tereza 06:0207:0508:0509:0510:0611:0612:0613:0314:0315:0316:0317:0318:0219:02 20:0221:01
Piu 06:0307:0608:0609:0610:0711:0712:0713:0414:0415:0416:0417:0418:0319:03 20:0321:01
Brared 06:0407:0708:0709:0710:0811:0812:0813:0514:0515:0516:0517:0518:0419:04 20:0421:02
Hal Lija More    06:0407:0708:0709:0710:0811:0812:0813:0514:0515:0516:0517:0518:0419:04 20:0421:02
Wiji 06:0407:0708:0709:0710:0811:0812:0813:0514:0515:0516:0517:0518:0419:04 20:0421:02
Cimiterju 06:0507:0808:0809:0810:0911:0912:0913:0614:0615:0616:0617:0618:0519:05 20:0521:03
Portelli 06:0607:1008:1009:1010:1111:1112:1113:0714:0715:0716:0717:0718:0619:06 20:0621:04
Il-Mosta More    06:0707:1108:1109:1110:1311:1312:1313:0914:0915:0916:0917:0918:0719:07 20:0721:05
Technopark 5 06:0707:1108:1109:1110:1311:1312:1313:0914:0915:0916:0917:0918:0719:07 20:0721:05
In-Naxxar More    06:0707:1208:1209:1210:1311:1312:1313:0914:0915:0916:0917:0918:0719:07 20:0721:05
Emigranti 06:0707:1208:1209:1210:1311:1312:1313:0914:0915:0916:0917:0918:0719:07 20:0721:05
Vittorja 06:0807:1208:1209:1210:1311:1312:1313:0914:0915:0916:0917:0918:0819:08 20:0821:05
Sghajtar 06:0907:1308:1309:1310:1411:1412:1413:1014:1015:1016:1017:1018:0919:09 20:0921:06
Labour 06:0907:1408:1409:1410:1511:1512:1513:1114:1115:1116:1117:1118:0919:09 20:0921:07
Naxxar 06:1007:1508:1509:1510:1611:1612:1613:1214:1215:1216:1217:1218:1019:10 20:1021:07
Parrocca 06:1007:1508:1509:1510:1711:1712:1713:1214:1215:1216:1217:1218:1019:10 20:1021:08
Nutar 06:1107:1608:1609:1610:1711:1712:1713:1314:1315:1316:1317:1318:1119:11 20:1121:08
Murray 06:1107:1608:1609:1610:1811:1812:1813:1314:1315:1316:1317:1318:1119:11 20:1121:08
Arberry 06:1207:1708:1709:1710:1911:1912:1913:1414:1415:1416:1417:1418:1219:12 20:1221:09
Scott 06:1307:1908:1909:1910:2011:2012:2013:1514:1515:1516:1517:1518:1319:13 20:1321:10
Birguma 06:1407:1908:1909:1910:2111:2112:2113:1614:1615:1616:1617:1618:1419:14 20:1421:11
Ommu 06:1507:2108:2109:2110:2311:2312:2313:1714:1715:1716:1717:1718:1519:15 20:1521:12
Il-Maghtab More    06:1807:2508:2509:2510:2711:2712:2713:2014:2015:2016:2017:2018:1819:18 20:1821:14
Mejjieli 06:1807:2508:2509:2510:2711:2712:2713:2014:2015:2016:2017:2018:1819:18 20:1821:14
San Pawl il-Bahar More    06:2107:2808:2809:2810:3011:3012:3013:2314:2315:2316:2317:2318:2119:21 20:2121:17
Ghasfur 06:2107:2808:2809:2810:3011:3012:3013:2314:2315:2316:2317:2318:2119:21 20:2121:17
Kennedy 06:2207:3008:3009:3010:3211:3212:3213:2514:2515:2516:2517:2518:2219:22 20:2221:18
Mwiezeb 06:2407:3208:3209:3210:3411:3412:3413:2614:2615:2616:2617:2618:2419:24 20:2421:19
Imhasel 06:2407:3208:3209:3210:3411:3412:3413:2714:2715:2716:2717:2718:2419:24 20:2421:19
Mary 06:2507:3308:3309:3310:3511:3512:3513:2814:2815:2816:2817:2818:2519:25 20:2521:20
Parades 06:2507:3308:3309:3310:3611:3612:3613:2814:2815:2816:2817:2818:2519:25 20:2521:20
Bugeja 06:2607:3408:3409:3410:3611:3612:3613:2914:2915:2916:2917:2918:2619:26 20:2621:21
Tonn 06:2607:3508:3509:3510:3711:3712:3713:2914:2915:2916:2917:2918:2619:26 20:2621:21
Bahar 06:2707:3508:3509:3510:3811:3812:3813:3014:3015:3016:3017:3018:2719:27 20:2721:22
Veccja 06:2707:3608:3609:3610:3811:3812:3813:3014:3015:3016:3017:3018:2719:27 20:2721:22
Pawlu 06:2807:3708:3709:3710:3911:3912:3913:3114:3115:3116:3117:3118:2819:28 20:2821:23
Zafzafa 06:2807:3708:3709:3710:4011:4012:4013:3114:3115:3116:3117:3118:2819:28 20:2821:23
Simar 06:2907:3808:3809:3810:4111:4112:4113:3214:3215:3216:3217:3218:2919:29 20:2921:24
Ix-Xemxija More    06:3007:3908:3909:3910:4211:4212:4213:3314:3315:3316:3317:3318:3019:30 20:3021:24
Roti 06:3007:3908:3909:3910:4211:4212:4213:3314:3315:3316:3317:3318:3019:30 20:3021:24
Xemxija 06:3107:4108:4109:4110:4411:4412:4413:3514:3515:3516:3517:3518:3119:31 20:3121:26
Mistra 06:3207:4208:4209:4210:4511:4512:4513:3614:3615:3616:3617:3618:3219:32 20:3221:26
Il-Mellieha More    06:3407:4508:4509:4510:4811:4812:4813:3814:3815:3816:3817:3818:3419:34 20:3421:28
Barkazza 06:3407:4508:4509:4510:4811:4812:4813:3814:3815:3816:3817:3818:3419:34 20:3421:28
Mellieha 06:3607:4608:4609:4610:4911:4912:4913:3914:3915:3916:3917:3918:3619:36 20:3621:29
Pittiross 06:3607:4708:4709:4710:5011:5012:5013:4014:4015:4016:4017:4018:3619:36 20:3621:30
Bragg 06:3707:4808:4809:4810:5111:5112:5113:4114:4115:4116:4117:4118:3719:37 20:3721:30
Etna 06:3707:4808:4809:4810:5111:5112:5113:4114:4115:4116:4117:4118:3719:37 20:3721:31
Snajjin 06:3807:4908:4909:4910:5211:5212:5213:4214:4215:4216:4217:4218:3819:38 20:3821:31
Adenau 06:3807:4908:4909:4910:5311:5312:5313:4214:4215:4216:4217:4218:3819:38 20:3821:32
Niklaw 06:3907:5108:5109:5110:5411:5412:5413:4314:4315:4316:4317:4318:3919:39 20:3921:32
Luna 06:4007:5208:5209:5210:5511:5512:5513:4414:4415:4416:4417:4418:4019:40 20:4021:33
Tunnara 06:4007:5208:5209:5210:5611:5612:5613:4514:4515:4516:4517:4518:4019:40 20:4021:34
Skrajda 06:4207:5408:5409:5410:5711:5712:5713:4614:4615:4616:4617:4618:4219:42 20:4221:35
Ghadira 06:4307:5508:5509:5510:5811:5812:5813:4714:4715:4716:4717:4718:4319:43 20:4321:35
Riserva 06:4407:5608:5609:5611:0012:0013:0013:4814:4815:4816:4817:4818:4419:44 20:4421:36
Il-Marfa More    06:4507:5808:5809:5811:0212:0213:0213:5014:5015:5016:5017:5018:4519:45 20:4521:38
Msid 06:4507:5808:5809:5811:0212:0213:0213:5014:5015:5016:5017:5018:4519:45 20:4521:38
Qortin 06:4607:5908:5909:5911:0312:0313:0313:5114:5115:5116:5117:5118:4619:46 20:4621:39
Xmajjar 06:4708:0109:0110:0111:0512:0513:0513:5214:5215:5216:5217:5218:4719:47 20:4721:40
Xilep 06:4908:0309:0310:0311:0712:0713:0713:5414:5415:5416:5417:5418:4919:49 20:4921:41
Armier 06:5008:0409:0410:0411:0812:0813:0813:5514:5515:5516:5517:5518:5019:50 20:5021:42
Il-Belt Valletta More    06:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5019:50 20:50
Valletta B6 06:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5019:50 20:50
Il-Floriana More    06:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:5119:51 20:51
Floriani C 06:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:5119:51 20:51
Bombi 4A 06:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:5219:52 20:52
Tal-Pietà More    06:5207:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:5319:53 20:53
Pieta 06:5207:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:5319:53 20:53
L-Imsida More    06:5407:5508:5509:5510:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:5419:54 20:54
Marina 06:5407:5508:5509:5510:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:5419:54 20:54
Kullegg 06:5407:5608:5609:5610:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55 20:55
Is-Swatar More    06:5607:5708:5709:5710:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:5619:56 20:56
Hasselin 06:5607:5708:5709:5710:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:5619:56 20:56
Pont 06:5707:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5717:5718:5719:57 20:57
Zernieq 06:5707:5908:5909:5910:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:5819:58 20:58
Caramelo 06:5808:0009:0010:0010:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:5919:59 20:59
Birkirkara More    06:5908:0109:0110:0111:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00 21:00
Paris 06:5908:0109:0110:0111:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00 21:00
Mannarinu 06:5908:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0018:0019:0020:00 21:00
Wied 07:0008:0209:0210:0211:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:0120:01 21:01
Tereza 07:0008:0309:0310:0311:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0118:0119:0120:01 21:01
Piu 07:0108:0409:0410:0411:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0218:0219:0220:02 21:02
Brared 07:0108:0409:0410:0411:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:0320:03 21:03
Hal Lija More    07:0208:0509:0510:0511:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0318:0319:0320:03 21:03
Wiji 07:0208:0509:0510:0511:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0318:0319:0320:03 21:03
Cimiterju 07:0208:0509:0510:0511:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0318:0319:0320:03 21:03
Portelli 07:0308:0709:0710:0711:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:0520:05 21:05
Il-Mosta More    07:0408:0809:0810:0811:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0618:0619:0620:06 21:06
Technopark 5 07:0408:0809:0810:0811:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0618:0619:0620:06 21:06
In-Naxxar More    07:0408:0809:0810:0811:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0618:0619:0620:06 21:06
Emigranti 07:0408:0809:0810:0811:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0618:0619:0620:06 21:06
Vittorja 07:0508:0909:0910:0911:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0618:0619:0620:06 21:06
Sghajtar 07:0508:1009:1010:1011:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0718:0719:0720:07 21:07
Labour 07:0608:1009:1010:1011:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:0820:08 21:08
Naxxar 07:0608:1109:1110:1111:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0818:0819:0820:08 21:08
Parrocca 07:0708:1109:1110:1111:1012:1013:1014:1015:1016:1017:0918:0919:0920:09 21:09
Nutar 07:0708:1209:1210:1211:1012:1013:1014:1015:1016:1017:0918:0919:0920:09 21:09
Murray 07:0808:1209:1210:1211:1112:1113:1114:1115:1116:1117:0918:0919:0920:09 21:09
Arberry 07:0808:1309:1310:1311:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1018:1019:1020:10 21:10
Scott 07:0908:1409:1410:1411:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1118:1119:1120:11 21:11
Birguma 07:1008:1509:1510:1511:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1218:1219:1220:12 21:12
Ommu 07:1108:1709:1710:1711:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1318:1319:1320:13 21:13
Il-Maghtab More    07:1308:2009:2010:2011:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1618:1619:1620:16 21:16
Mejjieli 07:1308:2009:2010:2011:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1618:1619:1620:16 21:16
San Pawl il-Bahar More    07:1608:2209:2210:2211:2012:2013:2014:2015:2016:2017:1818:1819:1820:18 21:18
Ghasfur 07:1608:2209:2210:2211:2012:2013:2014:2015:2016:2017:1818:1819:1820:18 21:18
Kennedy 07:1708:2409:2410:2411:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2018:2019:2020:20 21:20
Mwiezeb 07:1808:2509:2510:2511:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2118:2119:2120:21 21:21
Imhasel 07:1808:2609:2610:2611:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2118:2119:2120:21 21:21
Mary 07:1908:2609:2610:2611:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2218:2219:2220:22 21:22
Parades 07:1908:2709:2710:2711:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2218:2219:2220:22 21:22
Bugeja 07:2008:2709:2710:2711:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2318:2319:2320:23 21:23
Tonn 07:2008:2809:2810:2811:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2318:2319:2320:23 21:23
Bahar 07:2108:2909:2910:2911:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2418:2419:2420:24 21:24
Veccja 07:2108:2909:2910:2911:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2418:2419:2420:24 21:24
Pawlu 07:2108:3009:3010:3011:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2518:2519:2520:25 21:25
Zafzafa 07:2208:3009:3010:3011:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2518:2519:2520:25 21:25
Simar 07:2208:3109:3110:3111:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2518:2519:2520:25 21:25
Ix-Xemxija More    07:2308:3209:3210:3211:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2618:2619:2620:26 21:26
Roti 07:2308:3209:3210:3211:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2618:2619:2620:26 21:26
Xemxija 07:2408:3309:3310:3311:3012:3013:3014:3015:3016:3017:2818:2819:2820:28 21:28
Mistra 07:2508:3409:3410:3411:3112:3113:3114:3115:3116:3117:2918:2919:2920:29 21:29
Il-Mellieha More    07:2708:3709:3710:3711:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3118:3119:3120:31 21:31
Barkazza 07:2708:3709:3710:3711:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3118:3119:3120:31 21:31
Mellieha 07:2808:3809:3810:3811:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3218:3219:3220:32 21:32
Pittiross 07:2808:3909:3910:3911:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3218:3219:3220:32 21:32
Bragg 07:2908:3909:3910:3911:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3318:3319:3320:33 21:33
Etna 07:2908:3909:3910:3911:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3318:3319:3320:33 21:33
Snajjin 07:3008:4009:4010:4011:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3418:3419:3420:34 21:34
Adenau 07:3008:4009:4010:4011:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3418:3419:3420:34 21:34
Niklaw 07:3108:4109:4110:4111:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3518:3519:3520:35 21:35
Luna 07:3108:4209:4210:4211:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3618:3619:3620:36 21:36
Tunnara 07:3208:4309:4310:4311:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3618:3619:3620:36 21:36
Skrajda 07:3308:4409:4410:4411:4012:4013:4014:4015:4016:4017:3718:3719:3720:37 21:37
Ghadira 07:3408:4509:4510:4511:4112:4113:4114:4115:4116:4117:3818:3819:3820:38 21:38
Riserva 07:3508:4609:4610:4611:4212:4213:4214:4215:4216:4217:3918:3919:3920:39 21:39
Il-Marfa More    07:3608:4809:4810:4811:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4018:4019:4020:40 21:40
Msid 07:3608:4809:4810:4811:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4018:4019:4020:40 21:40
Qortin 07:3708:4909:4910:4911:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4218:4219:4220:42 21:42
Xmajjar 07:3808:5009:5010:5011:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4218:4219:4220:42 21:42
Xilep 07:3908:5209:5210:5211:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4418:4419:4420:44 21:44
Armier 07:4008:5309:5310:5311:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4518:4519:4520:45 21:45
Armier - Valletta 49
Il-Marfa More    06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:1521:15
Armier 06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:1521:15
Xilep 06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:1521:15
Qortin 06:1907:1908:1909:1910:1911:1912:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:1821:18
Msid 06:2107:2108:2109:2110:2111:2112:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:19 20:1921:19
Il-Mellieha More    06:2307:2308:2309:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:20 20:2021:20
Riserva 06:2307:2308:2309:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:20 20:2021:20
Ghadira 06:2407:2408:2409:2410:2411:2412:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:21 20:2121:21
Padrino 06:2507:2508:2509:2410:2411:2412:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:22 20:2121:21
Skrajda 06:2607:2608:2609:2510:2511:2512:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:22 20:2221:22
Tunnara 06:2607:2608:2609:2610:2611:2612:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:23 20:2221:22
Luna 06:2707:2708:2709:2710:2711:2712:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2619:24 20:2321:23
Niklaw 06:2907:2908:2909:2810:2811:2812:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:25 20:2421:24
Adenau 06:3007:3008:3009:2910:2911:2912:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2819:25 20:2521:25
Etna 06:3207:3208:3209:3110:3111:3112:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:27 20:2621:26
Pittiross 06:3307:3308:3309:3210:3211:3212:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:28 20:2721:27
Mellieha 06:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:29 20:2821:28
Ruman 06:3607:3608:3609:3510:3511:3512:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3319:29 20:2921:29
Ix-Xemxija More    06:3907:3908:3909:3710:3711:3712:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:32 20:3121:31
Mistra 06:3907:3908:3909:3710:3711:3712:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:32 20:3121:31
Xemxija 06:4007:4008:4009:3910:3911:3912:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:33 20:3221:32
Roti 06:4207:4208:4209:4110:4111:4112:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:34 20:3321:33
San Pawl il-Bahar More    06:4407:4408:4409:4210:4211:4212:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3919:35 20:3421:34
Simar 06:4407:4408:4409:4210:4211:4212:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3919:35 20:3421:34
Zafzafa 06:4407:4408:4409:4310:4311:4312:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:36 20:3421:34
Pawlu 06:4507:4508:4509:4310:4311:4312:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:36 20:3521:35
Veccja 06:4607:4608:4609:4410:4411:4412:4113:4114:4115:4116:4117:4118:4119:37 20:3521:35
Bahar 06:4607:4608:4609:4510:4511:4512:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:37 20:3621:36
Tonn 06:4707:4708:4709:4610:4611:4612:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:38 20:3621:36
Geraldu 06:4807:4808:4809:4610:4611:4612:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:38 20:3721:37
Bandieri 06:4907:4908:4909:4710:4711:4712:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4419:39 20:3721:37
Mary 06:4907:4908:4909:4710:4711:4712:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4419:39 20:3821:38
Imhasel 06:5007:5008:5009:4810:4811:4812:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:40 20:3821:38
Mwiezeb 06:5107:5108:5109:4910:4911:4912:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:40 20:3921:39
Kennedy 06:5207:5208:5209:5010:5011:5012:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4719:41 20:4021:40
Ghasfur 06:5507:5508:5509:5310:5311:5312:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4919:43 20:4121:41
Il-Maghtab More    06:5807:5808:5809:5610:5611:5612:5213:5214:5215:5216:5217:5218:5219:45 20:4421:44
Mejjieli 06:5807:5808:5809:5610:5611:5612:5213:5214:5215:5216:5217:5218:5219:45 20:4421:44
In-Naxxar More    07:0208:0209:0209:5910:5911:5912:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:48 20:4621:46
Ommu 07:0208:0209:0209:5910:5911:5912:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:48 20:4621:46
Birguma 07:0408:0409:0410:0111:0112:0112:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5719:49 20:4821:48
Scott 07:0508:0509:0510:0211:0212:0212:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5719:50 20:4821:48
Arberry 07:0608:0609:0610:0311:0312:0312:5813:5814:5815:5816:5817:5818:5819:51 20:4921:49
Murray 07:0708:0709:0710:0511:0512:0512:5913:5914:5915:5916:5917:5918:5919:52 20:5021:50
Nutar 07:0808:0809:0810:0511:0512:0513:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0019:52 20:5021:50
Parrocca 07:0908:0909:0910:0611:0612:0613:0114:0115:0116:0117:0118:0119:0119:53 20:5121:51
Naxxar 07:1008:1009:1010:0711:0712:0713:0214:0215:0216:0217:0218:0219:0219:53 20:5121:51
Labour 07:1008:1009:1010:0711:0712:0713:0214:0215:0216:0217:0218:0219:0219:54 20:5221:52
Sghajtar 07:1108:1109:1110:0811:0812:0813:0214:0215:0216:0217:0218:0219:0219:54 20:5221:52
Vittorja 07:1208:1209:1210:0911:0912:0913:0314:0315:0316:0317:0318:0319:0319:55 20:5321:53
Emigranti 07:1208:1209:1210:1011:1012:1013:0414:0415:0416:0417:0418:0419:0419:55 20:5321:53
Il-Mosta More    07:1308:1309:1310:1011:1012:1013:0414:0415:0416:0417:0418:0419:0419:56 20:5421:54
Technopark 6 07:1308:1309:1310:1011:1012:1013:0414:0415:0416:0417:0418:0419:0419:56 20:5421:54
Hal Lija More    07:1508:1509:1510:1211:1212:1213:0614:0615:0616:0617:0618:0619:0619:57 20:5521:55
Portelli 07:1508:1509:1510:1211:1212:1213:0614:0615:0616:0617:0618:0619:0619:57 20:5521:55
Cimiterju 07:1608:1609:1610:1311:1312:1313:0714:0715:0716:0717:0718:0719:0719:58 20:5621:56
Birkirkara More    07:1708:1709:1710:1411:1412:1413:0814:0815:0816:0817:0818:0819:0819:59 20:5721:57
Brared 07:1708:1709:1710:1411:1412:1413:0814:0815:0816:0817:0818:0819:0819:59 20:5721:57
Piu 07:1808:1809:1810:1511:1512:1513:0914:0915:0916:0917:0918:0919:0920:00 20:5721:57
Tereza 07:1908:1909:1910:1611:1612:1613:1014:1015:1016:1017:1018:1019:1020:00 20:5821:58
Mallia 07:2008:2009:2010:1611:1612:1613:1014:1015:1016:1017:1018:1019:1020:01 20:5821:58
Suq 07:2108:2109:2110:1711:1712:1713:1114:1115:1116:1117:1118:1119:1120:01 20:5921:59
Mannarinu 07:2108:2109:2110:1811:1812:1813:1214:1215:1216:1217:1218:1219:1220:02 20:5921:59
Paris 07:2208:2209:2210:1911:1912:1913:1214:1215:1216:1217:1218:1219:1220:02 21:0022:00
Is-Swatar More    07:2308:2309:2310:2011:2012:2013:1314:1315:1316:1317:1318:1319:1320:03 21:0122:01
Caramelo 07:2308:2309:2310:2011:2012:2013:1314:1315:1316:1317:1318:1319:1320:03 21:0122:01
Zernieq 07:2508:2509:2510:2111:2112:2113:1414:1415:1416:1417:1418:1419:1420:04 21:0122:01
Pont 07:2508:2509:2510:2211:2212:2213:1514:1515:1516:1517:1518:1519:1520:05 21:0222:02
Hasselin 07:2708:2709:2710:2311:2312:2313:1614:1615:1616:1617:1618:1619:1620:06 21:0322:03
L-Imsida More    07:2808:2809:2810:2411:2412:2413:1714:1715:1716:1717:1718:1719:1720:06 21:0422:04
Msida 07:2808:2809:2810:2411:2412:2413:1714:1715:1716:1717:1718:1719:1720:06 21:0422:04
Kullegg 07:2908:2909:2910:2511:2512:2513:1814:1815:1816:1817:1818:1819:1820:07 21:0422:04
Marina 07:3008:3009:3010:2611:2612:2613:1914:1915:1916:1917:1918:1919:1920:08 21:0522:05
Tal-Pietà More    07:3208:3209:3210:2811:2812:2813:2114:2115:2116:2117:2118:2119:2120:09 21:0622:06
Pieta 07:3208:3209:3210:2811:2812:2813:2114:2115:2116:2117:2118:2119:2120:09 21:0622:06
Il-Floriana More    07:3408:3409:3410:3011:3012:3013:2214:2215:2216:2217:2218:2219:2220:10 21:0822:08
Bombi 1 07:3408:3409:3410:3011:3012:3013:2214:2215:2216:2217:2218:2219:2220:10 21:0822:08
Sarrija 07:3508:3509:3510:3111:3112:3113:2314:2315:2316:2317:2318:2319:2320:11 21:0822:08
Mall 07:3508:3509:3510:3111:3112:3113:2314:2315:2316:2317:2318:2319:2320:12 21:0922:09
Publiju 07:3608:3609:3610:3211:3212:3213:2414:2415:2416:2417:2418:2419:2420:12 21:0922:09
Il-Belt Valletta More    07:3708:3709:3710:3311:3312:3313:2514:2515:2516:2517:2518:2519:2520:13 21:1022:10
Valletta 18 07:3708:3709:3710:3311:3312:3313:2514:2515:2516:2517:2518:2519:2520:13 21:1022:10
Il-Marfa More    06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:1521:15
Armier 06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:1521:15
Xilep 06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:1521:15
Qortin 06:1807:1808:1809:1910:1911:1912:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:1821:18
Msid 06:1907:1908:1909:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:19 20:1921:19
Il-Mellieha More    06:2107:2108:2109:2210:2211:2212:2113:2114:2115:2116:2217:2218:2219:20 20:2021:20
Riserva 06:2107:2108:2109:2210:2211:2212:2113:2114:2115:2116:2217:2218:2219:20 20:2021:20
Ghadira 06:2107:2108:2109:2310:2311:2312:2213:2214:2215:2216:2317:2318:2319:21 20:2121:21
Padrino 06:2207:2208:2209:2410:2411:2412:2313:2314:2315:2316:2417:2418:2419:22 20:2221:22
Skrajda 06:2307:2308:2309:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:22 20:2221:22
Tunnara 06:2307:2308:2309:2510:2511:2512:2413:2414:2415:2416:2517:2518:2519:23 20:2321:23
Luna 06:2407:2408:2409:2610:2611:2612:2513:2514:2515:2516:2617:2618:2619:24 20:2421:24
Niklaw 06:2507:2508:2509:2710:2711:2712:2613:2614:2615:2616:2717:2718:2719:25 20:2521:25
Adenau 06:2607:2608:2609:2910:2911:2912:2713:2714:2715:2716:2817:2818:2819:25 20:2521:25
Etna 06:2707:2708:2709:3010:3011:3012:2913:2914:2915:2916:3017:3018:3019:27 20:2721:27
Pittiross 06:2807:2808:2809:3110:3111:3112:3013:3014:3015:3016:3117:3118:3119:28 20:2821:28
Mellieha 06:2907:2908:2909:3310:3311:3312:3113:3114:3115:3116:3217:3218:3219:29 20:2921:29
Ruman 06:3007:3008:3009:3410:3411:3412:3213:3214:3215:3216:3317:3318:3319:29 20:2921:29
Ix-Xemxija More    06:3207:3208:3209:3610:3611:3612:3413:3414:3415:3416:3617:3618:3619:32 20:3221:32
Mistra 06:3207:3208:3209:3610:3611:3612:3413:3414:3415:3416:3617:3618:3619:32 20:3221:32
Xemxija 06:3307:3308:3309:3810:3811:3812:3613:3614:3615:3616:3717:3718:3719:33 20:3321:33
Roti 06:3507:3508:3509:3910:3911:3912:3713:3714:3715:3716:3917:3918:3919:34 20:3421:34
San Pawl il-Bahar More    06:3607:3608:3609:4110:4111:4112:3913:3914:3915:3916:4017:4018:4019:35 20:3521:35
Simar 06:3607:3608:3609:4110:4111:4112:3913:3914:3915:3916:4017:4018:4019:35 20:3521:35
Zafzafa 06:3607:3608:3609:4110:4111:4112:3913:3914:3915:3916:4117:4118:4119:36 20:3621:36
Pawlu 06:3707:3708:3709:4210:4211:4212:4013:4014:4015:4016:4117:4118:4119:36 20:3621:36
Veccja 06:3707:3708:3709:4310:4311:4312:4013:4014:4015:4016:4217:4218:4219:37 20:3721:37
Bahar 06:3807:3808:3809:4310:4311:4312:4113:4114:4115:4116:4317:4318:4319:37 20:3721:37
Tonn 06:3807:3808:3809:4410:4411:4412:4213:4214:4215:4216:4317:4318:4319:38 20:3821:38
Geraldu 06:3907:3908:3909:4510:4511:4512:4213:4214:4215:4216:4417:4418:4419:38 20:3821:38
Bandieri 06:3907:3908:3909:4510:4511:4512:4313:4314:4315:4316:4417:4418:4419:39 20:3921:39
Mary 06:4007:4008:4009:4610:4611:4612:4313:4314:4315:4316:4517:4518:4519:39 20:3921:39
Imhasel 06:4107:4108:4109:4710:4711:4712:4413:4414:4415:4416:4617:4618:4619:40 20:4021:40
Mwiezeb 06:4107:4108:4109:4710:4711:4712:4513:4514:4515:4516:4617:4618:4619:40 20:4021:40
Kennedy 06:4207:4208:4209:4910:4911:4912:4613:4614:4615:4616:4817:4818:4819:41 20:4121:41
Ghasfur 06:4407:4408:4409:5110:5111:5112:4813:4814:4815:4816:5017:5018:5019:43 20:4321:43
Il-Maghtab More    06:4607:4608:4609:5410:5411:5412:5113:5114:5115:5116:5317:5318:5319:45 20:4521:45
Mejjieli 06:4607:4608:4609:5410:5411:5412:5113:5114:5115:5116:5317:5318:5319:45 20:4521:45
In-Naxxar More    06:4907:4908:4909:5710:5711:5712:5413:5414:5415:5416:5617:5618:5619:48 20:4821:48
Ommu 06:4907:4908:4909:5710:5711:5712:5413:5414:5415:5416:5617:5618:5619:48 20:4821:48
Birguma 06:5107:5108:5109:5910:5911:5912:5513:5514:5515:5516:5817:5818:5819:49 20:4921:49
Scott 06:5107:5108:5110:0011:0012:0012:5613:5614:5615:5616:5917:5918:5919:50 20:5021:50
Arberry 06:5207:5208:5210:0111:0112:0112:5713:5714:5715:5717:0018:0019:0019:51 20:5121:51
Murray 06:5307:5308:5310:0211:0212:0212:5813:5814:5815:5817:0118:0119:0119:52 20:5221:52
Nutar 06:5407:5408:5410:0311:0312:0312:5913:5914:5915:5917:0118:0119:0119:52 20:5221:52
Parrocca 06:5407:5408:5410:0311:0312:0312:5913:5914:5915:5917:0218:0219:0219:53 20:5321:53
Naxxar 06:5507:5508:5510:0411:0412:0413:0014:0015:0016:0017:0318:0319:0319:53 20:5321:53
Labour 06:5507:5508:5510:0511:0512:0513:0114:0115:0116:0117:0318:0319:0319:54 20:5421:54
Sghajtar 06:5607:5608:5610:0511:0512:0513:0114:0115:0116:0117:0418:0419:0419:54 20:5421:54
Vittorja 06:5607:5608:5610:0611:0612:0613:0214:0215:0216:0217:0518:0519:0519:55 20:5521:55
Emigranti 06:5707:5708:5710:0711:0712:0713:0214:0215:0216:0217:0518:0519:0519:55 20:5521:55
Il-Mosta More    06:5707:5708:5710:0711:0712:0713:0314:0315:0316:0317:0618:0619:0619:56 20:5621:56
Technopark 6 06:5707:5708:5710:0711:0712:0713:0314:0315:0316:0317:0618:0619:0619:56 20:5621:56
Hal Lija More    06:5807:5808:5810:0911:0912:0913:0414:0415:0416:0417:0718:0719:0719:57 20:5721:57
Portelli 06:5807:5808:5810:0911:0912:0913:0414:0415:0416:0417:0718:0719:0719:57 20:5721:57
Cimiterju 07:0008:0009:0010:1011:1012:1013:0614:0615:0616:0617:0918:0919:0919:58 20:5821:58
Birkirkara More    07:0008:0009:0010:1111:1112:1113:0714:0715:0716:0717:1018:1019:1019:59 20:5921:59
Brared 07:0008:0009:0010:1111:1112:1113:0714:0715:0716:0717:1018:1019:1019:59 20:5921:59
Piu 07:0108:0109:0110:1211:1212:1213:0714:0715:0716:0717:1018:1019:1020:00 21:0022:00
Tereza 07:0208:0209:0210:1311:1312:1313:0814:0815:0816:0817:1118:1119:1120:00 21:0022:00
Mallia 07:0208:0209:0210:1311:1312:1313:0814:0815:0816:0817:1218:1219:1220:01 21:0122:01
Suq 07:0308:0309:0310:1411:1412:1413:0914:0915:0916:0917:1218:1219:1220:01 21:0122:01
Mannarinu 07:0308:0309:0310:1511:1512:1513:1014:1015:1016:1017:1318:1319:1320:02 21:0222:02
Paris 07:0408:0409:0410:1511:1512:1513:1014:1015:1016:1017:1418:1419:1420:02 21:0222:02
Is-Swatar More    07:0508:0509:0510:1711:1712:1713:1214:1215:1216:1217:1518:1519:1520:03 21:0322:03
Caramelo 07:0508:0509:0510:1711:1712:1713:1214:1215:1216:1217:1518:1519:1520:03 21:0322:03
Zernieq 07:0608:0609:0610:1811:1812:1813:1314:1315:1316:1317:1618:1619:1620:04 21:0422:04
Pont 07:0608:0609:0610:1811:1812:1813:1314:1315:1316:1317:1718:1719:1720:05 21:0522:05
Hasselin 07:0808:0809:0810:2011:2012:2013:1514:1515:1516:1517:1818:1819:1820:06 21:0622:06
L-Imsida More    07:0808:0809:0810:2111:2112:2113:1514:1515:1516:1517:1918:1919:1920:06 21:0622:06
Msida 07:0808:0809:0810:2111:2112:2113:1514:1515:1516:1517:1918:1919:1920:06 21:0622:06
Kullegg 07:0908:0909:0910:2111:2112:2113:1614:1615:1616:1617:2018:2019:2020:07 21:0722:07
Marina 07:0908:0909:0910:2211:2212:2213:1714:1715:1716:1717:2018:2019:2020:08 21:0822:08
Tal-Pietà More    07:1108:1109:1110:2411:2412:2413:1914:1915:1916:1917:2218:2219:2220:09 21:0922:09
Pieta 07:1108:1109:1110:2411:2412:2413:1914:1915:1916:1917:2218:2219:2220:09 21:0922:09
Il-Floriana More    07:1208:1209:1210:2611:2612:2613:2014:2015:2016:2017:2418:2419:2420:10 21:1022:10
Bombi 1 07:1208:1209:1210:2611:2612:2613:2014:2015:2016:2017:2418:2419:2420:10 21:1022:10
Sarrija 07:1308:1309:1310:2711:2712:2713:2114:2115:2116:2117:2518:2519:2520:11 21:1122:11
Mall 07:1408:1409:1410:2711:2712:2713:2114:2115:2116:2117:2518:2519:2520:12 21:1222:12
Publiju 07:1408:1409:1410:2811:2812:2813:2214:2215:2216:2217:2618:2619:2620:12 21:1222:12
Il-Belt Valletta More    07:1508:1509:1510:2911:2912:2913:2314:2315:2316:2317:2718:2719:2720:13 21:1322:13
Valletta 18 07:1508:1509:1510:2911:2912:2913:2314:2315:2316:2317:2718:2719:2720:13 21:1322:13
Il-Marfa More    07:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:1520:15 21:15
Armier 07:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:1520:15 21:15
Xilep 07:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:1520:15 21:15
Qortin 07:1708:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1915:1916:1917:1918:1919:1920:19 21:18
Msid 07:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1914:2115:2116:2117:2118:2119:2120:21 21:19
Il-Mellieha More    07:2008:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2315:2316:2317:2318:2319:2320:23 21:20
Riserva 07:2008:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2315:2316:2317:2318:2319:2320:23 21:20
Ghadira 07:2108:2109:2110:2111:2212:2213:2214:2415:2416:2417:2418:2419:2420:24 21:21
Padrino 07:2108:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2515:2516:2517:2518:2519:2520:25 21:22
Skrajda 07:2108:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2515:2516:2517:2518:2519:2520:25 21:22
Tunnara 07:2208:2309:2310:2311:2412:2413:2414:2615:2616:2617:2618:2619:2620:26 21:23
Luna 07:2308:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2715:2716:2717:2718:2719:2720:27 21:23
Niklaw 07:2408:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2815:2816:2817:2818:2819:2820:28 21:24
Adenau 07:2408:2609:2610:2611:2612:2613:2614:3015:3016:3017:3018:3019:3020:30 21:25
Etna 07:2508:2709:2710:2711:2812:2813:2814:3115:3116:3117:3118:3119:3120:31 21:26
Pittiross 07:2608:2809:2810:2811:2912:2913:2914:3215:3216:3217:3218:3219:3220:32 21:27
Mellieha 07:2708:2909:2910:2911:3012:3013:3014:3415:3416:3417:3418:3419:3420:34 21:28
Ruman 07:2808:3009:3010:3011:3112:3113:3114:3515:3516:3517:3518:3519:3520:35 21:29
Ix-Xemxija More    07:3008:3209:3210:3211:3312:3313:3314:3815:3816:3817:3818:3819:3820:38 21:31
Mistra 07:3008:3209:3210:3211:3312:3313:3314:3815:3816:3817:3818:3819:3820:38 21:31
Xemxija 07:3108:3309:3310:3311:3412:3413:3414:4015:4016:4017:4018:4019:4020:40 21:32
Roti 07:3208:3509:3510:3511:3612:3613:3614:4115:4116:4117:4118:4119:4120:41 21:34
San Pawl il-Bahar More    07:3308:3609:3610:3611:3712:3713:3714:4315:4316:4317:4318:4319:4320:43 21:35
Simar 07:3308:3609:3610:3611:3712:3713:3714:4315:4316:4317:4318:4319:4320:43 21:35
Zafzafa 07:3308:3609:3610:3611:3712:3713:3714:4415:4416:4417:4418:4419:4420:44 21:35
Pawlu 07:3408:3709:3710:3711:3812:3813:3814:4415:4416:4417:4418:4419:4420:44 21:36
Veccja 07:3408:3709:3710:3711:3912:3913:3914:4515:4516:4517:4518:4519:4520:45 21:36
Bahar 07:3508:3809:3810:3811:3912:3913:3914:4615:4616:4617:4618:4619:4620:46 21:37
Tonn 07:3508:3809:3810:3811:4012:4013:4014:4615:4616:4617:4618:4619:4620:46 21:37
Geraldu 07:3608:3909:3910:3911:4012:4013:4014:4715:4716:4717:4718:4719:4720:47 21:38
Bandieri 07:3608:3909:3910:3911:4112:4113:4114:4815:4816:4817:4818:4819:4820:48 21:38
Mary 07:3608:4009:4010:4011:4112:4113:4114:4815:4816:4817:4818:4819:4820:48 21:39
Imhasel 07:3708:4109:4110:4111:4212:4213:4214:4915:4916:4917:4918:4919:4920:49 21:39
Mwiezeb 07:3808:4109:4110:4111:4212:4213:4214:5015:5016:5017:5018:5019:5020:50 21:40
Kennedy 07:3808:4209:4210:4211:4412:4413:4414:5115:5116:5117:5118:5119:5120:51 21:41
Ghasfur 07:4008:4409:4410:4411:4512:4513:4514:5415:5416:5417:5418:5419:5420:54 21:42
Il-Maghtab More    07:4208:4609:4610:4611:4812:4813:4814:5715:5716:5717:5718:5719:5720:57 21:45
Mejjieli 07:4208:4609:4610:4611:4812:4813:4814:5715:5716:5717:5718:5719:5720:57 21:45
In-Naxxar More    07:4408:4909:4910:4911:5112:5113:5115:0116:0117:0118:0119:0120:0121:01 21:47
Ommu 07:4408:4909:4910:4911:5112:5113:5115:0116:0117:0118:0119:0120:0121:01 21:47
Birguma 07:4608:5109:5110:5111:5212:5213:5215:0316:0317:0318:0319:0320:0321:03 21:49
Scott 07:4608:5109:5110:5111:5312:5313:5315:0316:0317:0318:0319:0320:0321:03 21:49
Arberry 07:4708:5209:5210:5211:5412:5413:5415:0516:0517:0518:0519:0520:0521:05 21:50
Murray 07:4808:5309:5310:5311:5512:5513:5515:0616:0617:0618:0619:0620:0621:06 21:51
Nutar 07:4808:5409:5410:5411:5612:5613:5615:0716:0717:0718:0719:0720:0721:07 21:52
Parrocca 07:4908:5409:5410:5411:5612:5613:5615:0716:0717:0718:0719:0720:0721:07 21:52
Naxxar 07:4908:5509:5510:5511:5712:5713:5715:0816:0817:0818:0819:0820:0821:08 21:53
Labour 07:5008:5509:5510:5511:5712:5713:5715:0916:0917:0918:0919:0920:0921:09 21:53
Sghajtar 07:5008:5609:5610:5611:5812:5813:5815:0916:0917:0918:0919:0920:0921:09 21:54
Vittorja 07:5108:5609:5610:5611:5812:5813:5815:1016:1017:1018:1019:1020:1021:10 21:54
Emigranti 07:5108:5709:5710:5711:5912:5913:5915:1116:1117:1118:1119:1120:1121:11 21:55
Il-Mosta More    07:5208:5709:5710:5711:5912:5913:5915:1216:1217:1218:1219:1220:1221:12 21:55
Technopark 6 07:5208:5709:5710:5711:5912:5913:5915:1216:1217:1218:1219:1220:1221:12 21:55
Hal Lija More    07:5308:5809:5810:5812:0113:0114:0115:1316:1317:1318:1319:1320:1321:13 21:56
Portelli 07:5308:5809:5810:5812:0113:0114:0115:1316:1317:1318:1319:1320:1321:13 21:56
Cimiterju 07:5409:0010:0011:0012:0213:0214:0215:1516:1517:1518:1519:1520:1521:15 21:58
Birkirkara More    07:5409:0010:0011:0012:0313:0314:0315:1616:1617:1618:1619:1620:1621:16 21:58
Brared 07:5409:0010:0011:0012:0313:0314:0315:1616:1617:1618:1619:1620:1621:16 21:58
Piu 07:5509:0110:0111:0112:0313:0314:0315:1716:1717:1718:1719:1720:1721:17 21:59
Tereza 07:5509:0210:0211:0212:0413:0414:0415:1716:1717:1718:1719:1720:1721:17 21:59
Mallia 07:5609:0210:0211:0212:0413:0414:0415:1816:1817:1818:1819:1820:1821:18 22:00
Suq 07:5609:0310:0311:0312:0513:0514:0515:1916:1917:1918:1919:1920:1921:19 22:00
Mannarinu 07:5709:0310:0311:0312:0613:0614:0615:2016:2017:2018:2019:2020:2021:20 22:01
Paris 07:5709:0410:0411:0412:0613:0614:0615:2016:2017:2018:2019:2020:2021:20 22:01
Is-Swatar More    07:5809:0510:0511:0512:0713:0714:0715:2216:2217:2218:2219:2220:2221:22 22:02
Caramelo 07:5809:0510:0511:0512:0713:0714:0715:2216:2217:2218:2219:2220:2221:22 22:02
Zernieq 07:5909:0610:0611:0612:0813:0814:0815:2316:2317:2318:2319:2320:2321:23 22:03
Pont 07:5909:0610:0611:0612:0913:0914:0915:2416:2417:2418:2419:2420:2421:24 22:04
Hasselin 08:0009:0810:0811:0812:1013:1014:1015:2516:2517:2518:2519:2520:2521:25 22:05
L-Imsida More    08:0109:0810:0811:0812:1113:1114:1115:2616:2617:2618:2619:2620:2621:26 22:06
Msida 08:0109:0810:0811:0812:1113:1114:1115:2616:2617:2618:2619:2620:2621:26 22:06
Kullegg 08:0109:0910:0911:0912:1113:1114:1115:2716:2717:2718:2719:2720:2721:27 22:06
Marina 08:0209:0910:0911:0912:1213:1214:1215:2816:2817:2818:2819:2820:2821:28 22:07
Tal-Pietà More    08:0409:1110:1111:1112:1413:1414:1415:3016:3017:3018:3019:3020:3021:30 22:08
Pieta 08:0409:1110:1111:1112:1413:1414:1415:3016:3017:3018:3019:3020:3021:30 22:08
Il-Floriana More    08:0509:1210:1211:1212:1513:1514:1515:3216:3217:3218:3219:3220:3221:32 22:09
Bombi 1 08:0509:1210:1211:1212:1513:1514:1515:3216:3217:3218:3219:3220:3221:32 22:09
Sarrija 08:0509:1310:1311:1312:1613:1614:1615:3316:3317:3318:3319:3320:3321:33 22:10
Mall 08:0609:1410:1411:1412:1713:1714:1715:3316:3317:3318:3319:3320:3321:33 22:11
Publiju 08:0609:1410:1411:1412:1713:1714:1715:3416:3417:3418:3419:3420:3421:34 22:11
Il-Belt Valletta More    08:0709:1510:1511:1512:1813:1814:1815:3516:3517:3518:3519:3520:3521:35 22:12
Valletta 18 08:0709:1510:1511:1512:1813:1814:1815:3516:3517:3518:3519:3520:3521:35 22:12