Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Valletta - Gharghur 46
Il-Belt Valletta More    05:30 06:00 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 22:00
Valletta B8 05:30 06:00 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 22:00
Il-Floriana More    05:31 06:01 06:31 07:02 07:32 08:02 08:31 09:01 09:31 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32 18:02 18:31 19:01 19:31 20:01 20:31 21:01 22:01
Floriani C 05:31 06:01 06:31 07:02 07:32 08:02 08:31 09:01 09:31 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32 18:02 18:31 19:01 19:31 20:01 20:31 21:01 22:01
Bombi 4A 05:33 06:03 06:33 07:04 07:34 08:04 08:33 09:03 09:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:33 19:03 19:33 20:02 20:32 21:02 22:02
Tal-Pietà More    05:34 06:04 06:34 07:06 07:36 08:06 08:35 09:05 09:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36 18:06 18:34 19:04 19:34 20:03 20:33 21:03 22:03
Pieta 05:34 06:04 06:34 07:06 07:36 08:06 08:35 09:05 09:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36 18:06 18:34 19:04 19:34 20:03 20:33 21:03 22:03
L-Imsida More    05:36 06:06 06:36 07:08 07:38 08:08 08:37 09:07 09:37 10:07 10:37 11:07 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:09 18:36 19:06 19:36 20:05 20:35 21:04 22:04
Marina 05:36 06:06 06:36 07:08 07:38 08:08 08:37 09:07 09:37 10:07 10:37 11:07 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:09 18:36 19:06 19:36 20:05 20:35 21:04 22:04
Kullegg 05:38 06:08 06:38 07:10 07:40 08:10 08:38 09:08 09:38 10:08 10:38 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:11 14:41 15:11 15:41 16:11 16:41 17:11 17:41 18:11 18:38 19:08 19:38 20:06 20:36 21:05 22:05
Is-Swatar More    05:39 06:09 06:39 07:12 07:42 08:12 08:40 09:10 09:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14 17:44 18:14 18:39 19:09 19:39 20:07 20:37 21:06 22:06
Hasselin 05:39 06:09 06:39 07:12 07:42 08:12 08:40 09:10 09:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14 17:44 18:14 18:39 19:09 19:39 20:07 20:37 21:06 22:06
Pont 05:41 06:11 06:41 07:14 07:44 08:14 08:42 09:12 09:42 10:12 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:16 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16 17:46 18:16 18:41 19:11 19:41 20:09 20:39 21:07 22:07
Zernieq 05:42 06:12 06:42 07:15 07:45 08:15 08:43 09:13 09:43 10:13 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:17 14:47 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47 18:17 18:42 19:12 19:42 20:09 20:39 21:08 22:08
Caramelo 05:43 06:13 06:43 07:17 07:47 08:17 08:44 09:14 09:44 10:14 10:44 11:14 11:44 12:14 12:44 13:14 13:44 14:19 14:49 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19 17:49 18:19 18:43 19:13 19:43 20:11 20:41 21:09 22:09
Birkirkara More    05:45 06:15 06:45 07:19 07:49 08:19 08:46 09:16 09:46 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:21 14:51 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51 18:21 18:45 19:15 19:45 20:12 20:42 21:10 22:10
Paris 05:45 06:15 06:45 07:19 07:49 08:19 08:46 09:16 09:46 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:21 14:51 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51 18:21 18:45 19:15 19:45 20:12 20:42 21:10 22:10
Mannarinu 05:45 06:15 06:45 07:20 07:50 08:20 08:46 09:16 09:46 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 18:22 18:45 19:15 19:45 20:12 20:42 21:10 22:10
Wied 05:46 06:16 06:46 07:21 07:51 08:21 08:48 09:18 09:48 10:18 10:48 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18 13:48 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53 18:23 18:46 19:16 19:46 20:13 20:43 21:11 22:11
Tereza 05:47 06:17 06:47 07:22 07:52 08:22 08:48 09:18 09:48 10:18 10:48 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18 13:48 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54 18:24 18:47 19:17 19:47 20:13 20:43 21:11 22:11
Piu 05:48 06:18 06:48 07:23 07:53 08:23 08:50 09:20 09:50 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56 18:26 18:48 19:18 19:48 20:14 20:44 21:12 22:12
Brared 05:49 06:19 06:49 07:25 07:55 08:25 08:51 09:21 09:51 10:21 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:27 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57 18:27 18:49 19:19 19:49 20:15 20:45 21:13 22:13
Hal Lija More    05:49 06:19 06:49 07:25 07:55 08:25 08:51 09:21 09:51 10:21 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:28 14:58 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28 17:58 18:28 18:49 19:19 19:49 20:15 20:45 21:13 22:13
Wiji 05:49 06:19 06:49 07:25 07:55 08:25 08:51 09:21 09:51 10:21 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:28 14:58 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28 17:58 18:28 18:49 19:19 19:49 20:15 20:45 21:13 22:13
Cimiterju 05:50 06:20 06:50 07:26 07:56 08:26 08:52 09:22 09:52 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:29 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 18:29 18:50 19:20 19:50 20:16 20:46 21:14 22:14
Portelli 05:52 06:22 06:52 07:28 07:58 08:28 08:54 09:24 09:54 10:24 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32 18:02 18:32 18:52 19:22 19:52 20:17 20:47 21:15 22:15
Il-Mosta More    05:54 06:24 06:54 07:31 08:01 08:31 08:56 09:26 09:56 10:26 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34 18:04 18:34 18:54 19:24 19:54 20:19 20:49 21:16 22:16
Technopark 5 05:54 06:24 06:54 07:31 08:01 08:31 08:56 09:26 09:56 10:26 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34 18:04 18:34 18:54 19:24 19:54 20:19 20:49 21:16 22:16
In-Naxxar More    05:54 06:24 06:54 07:31 08:01 08:31 08:56 09:26 09:56 10:26 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34 18:04 18:34 18:54 19:24 19:54 20:19 20:49 21:16 22:16
Emigranti 05:54 06:24 06:54 07:31 08:01 08:31 08:56 09:26 09:56 10:26 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34 18:04 18:34 18:54 19:24 19:54 20:19 20:49 21:16 22:16
Vittorja 05:54 06:24 06:54 07:32 08:02 08:32 08:57 09:27 09:57 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35 18:54 19:24 19:54 20:19 20:49 21:17 22:17
Sghajtar 05:56 06:26 06:56 07:33 08:03 08:33 08:58 09:28 09:58 10:28 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:07 18:37 18:56 19:26 19:56 20:20 20:50 21:17 22:17
Labour 05:56 06:26 06:56 07:34 08:04 08:34 08:59 09:29 09:59 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:38 15:08 15:38 16:08 16:38 17:08 17:38 18:08 18:38 18:56 19:26 19:56 20:21 20:51 21:18 22:18
Naxxar 05:57 06:27 06:57 07:35 08:05 08:35 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:09 18:39 18:57 19:27 19:57 20:22 20:52 21:19 22:19
Parrocca 05:58 06:28 06:58 07:36 08:06 08:36 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 18:58 19:28 19:58 20:22 20:52 21:19 22:19
Nutar 05:59 06:29 06:59 07:37 08:07 08:37 09:01 09:31 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:41 15:11 15:41 16:11 16:41 17:11 17:41 18:11 18:41 18:59 19:29 19:59 20:23 20:53 21:20 22:20
Murray 05:59 06:29 06:59 07:38 08:08 08:38 09:02 09:32 10:02 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42 18:12 18:42 18:59 19:29 19:59 20:23 20:53 21:20 22:20
Hal Gharghur More    06:00 06:30 07:00 07:39 08:09 08:39 09:03 09:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43 18:13 18:43 19:00 19:30 20:00 20:24 20:54 21:20 22:20
Mnara 06:00 06:30 07:00 07:39 08:09 08:39 09:03 09:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43 18:13 18:43 19:00 19:30 20:00 20:24 20:54 21:20 22:20
Gargallo 06:02 06:32 07:02 07:41 08:11 08:41 09:04 09:34 10:04 10:34 11:04 11:34 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:02 19:32 20:02 20:25 20:55 21:21 22:21
Zerafa 06:02 06:32 07:02 07:41 08:11 08:41 09:05 09:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16 17:46 18:16 18:46 19:02 19:32 20:02 20:25 20:55 21:22 22:22
Vendome 06:03 06:33 07:03 07:43 08:13 08:43 09:06 09:36 10:06 10:36 11:06 11:36 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:48 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18 17:48 18:18 18:48 19:03 19:33 20:03 20:27 20:57 21:23 22:23
Caravaggio 06:04 06:34 07:04 07:44 08:14 08:44 09:07 09:37 10:07 10:37 11:07 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:49 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19 17:49 18:19 18:49 19:04 19:34 20:04 20:27 20:57 21:23 22:23
Marzu 06:05 06:35 07:05 07:45 08:15 08:45 09:08 09:38 10:08 10:38 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20 18:50 19:05 19:35 20:05 20:28 20:58 21:24 22:24
Il-Belt Valletta More    05:45 06:45 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45 21:45
Valletta B8 05:45 06:45 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45 21:45
Il-Floriana More    05:46 06:46 07:46 08:46 09:47 10:47 11:47 12:47 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46 20:46 21:46
Floriani C 05:46 06:46 07:46 08:46 09:47 10:47 11:47 12:47 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46 20:46 21:46
Bombi 4A 05:48 06:48 07:48 08:48 09:49 10:49 11:49 12:49 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48 20:47 21:47
Tal-Pietà More    05:49 06:49 07:49 08:49 09:50 10:50 11:50 12:50 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49 20:48 21:48
Pieta 05:49 06:49 07:49 08:49 09:50 10:50 11:50 12:50 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49 20:48 21:48
L-Imsida More    05:51 06:51 07:51 08:51 09:53 10:53 11:53 12:53 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51 20:49 21:49
Marina 05:51 06:51 07:51 08:51 09:53 10:53 11:53 12:53 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51 20:49 21:49
Kullegg 05:52 06:52 07:53 08:53 09:54 10:54 11:54 12:54 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53 20:50 21:50
Is-Swatar More    05:53 06:53 07:54 08:54 09:56 10:56 11:56 12:56 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:54 20:52 21:52
Hasselin 05:53 06:53 07:54 08:54 09:56 10:56 11:56 12:56 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:54 20:52 21:52
Pont 05:55 06:55 07:56 08:56 09:58 10:58 11:58 12:58 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56 20:53 21:53
Zernieq 05:56 06:56 07:57 08:57 09:59 10:59 11:59 12:59 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57 20:53 21:53
Caramelo 05:57 06:57 07:58 08:58 10:01 11:01 12:01 13:01 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58 20:54 21:54
Birkirkara More    05:58 06:58 08:00 09:00 10:03 11:03 12:03 13:03 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 20:55 21:55
Paris 05:58 06:58 08:00 09:00 10:03 11:03 12:03 13:03 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 20:55 21:55
Mannarinu 05:59 06:59 08:00 09:00 10:03 11:03 12:03 13:03 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 20:56 21:56
Wied 06:00 07:00 08:01 09:01 10:04 11:04 12:04 13:04 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01 20:56 21:56
Tereza 06:00 07:00 08:02 09:02 10:05 11:05 12:05 13:05 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02 20:57 21:57
Piu 06:02 07:02 08:03 09:03 10:07 11:07 12:07 13:07 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:03 20:58 21:58
Brared 06:02 07:02 08:04 09:04 10:08 11:08 12:08 13:08 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:04 20:58 21:58
Hal Lija More    06:03 07:03 08:04 09:04 10:08 11:08 12:08 13:08 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:04 20:59 21:59
Wiji 06:03 07:03 08:04 09:04 10:08 11:08 12:08 13:08 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:04 20:59 21:59
Cimiterju 06:03 07:03 08:05 09:05 10:09 11:09 12:09 13:09 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05 20:59 21:59
Portelli 06:05 07:05 08:07 09:07 10:11 11:11 12:11 13:11 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:07 21:01 22:01
Il-Mosta More    06:07 07:07 08:09 09:09 10:14 11:14 12:14 13:14 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:09 21:02 22:02
Technopark 5 06:07 07:07 08:09 09:09 10:14 11:14 12:14 13:14 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:09 21:02 22:02
In-Naxxar More    06:07 07:07 08:09 09:09 10:14 11:14 12:14 13:14 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:09 21:02 22:02
Emigranti 06:07 07:07 08:09 09:09 10:14 11:14 12:14 13:14 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:09 21:02 22:02
Vittorja 06:07 07:07 08:09 09:09 10:14 11:14 12:14 13:14 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:09 21:02 22:02
Sghajtar 06:08 07:08 08:11 09:11 10:16 11:16 12:16 13:16 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:11 21:03 22:03
Labour 06:09 07:09 08:11 09:11 10:17 11:17 12:17 13:17 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:11 21:04 22:04
Naxxar 06:10 07:10 08:12 09:12 10:18 11:18 12:18 13:18 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12 21:04 22:04
Parrocca 06:11 07:11 08:13 09:13 10:19 11:19 12:19 13:19 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13 21:05 22:05
Nutar 06:11 07:11 08:14 09:14 10:20 11:20 12:20 13:20 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:14 21:05 22:05
Murray 06:12 07:12 08:14 09:14 10:20 11:20 12:20 13:20 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:14 21:06 22:06
Hal Gharghur More    06:12 07:12 08:15 09:15 10:21 11:21 12:21 13:21 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:06 22:06
Mnara 06:12 07:12 08:15 09:15 10:21 11:21 12:21 13:21 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:06 22:06
Gargallo 06:14 07:14 08:17 09:17 10:23 11:23 12:23 13:23 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:17 21:07 22:07
Zerafa 06:14 07:14 08:17 09:17 10:23 11:23 12:23 13:23 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:17 21:08 22:08
Vendome 06:15 07:15 08:18 09:18 10:25 11:25 12:25 13:25 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18 21:09 22:09
Caravaggio 06:16 07:16 08:19 09:19 10:26 11:26 12:26 13:26 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:19 21:09 22:09
Marzu 06:17 07:17 08:20 09:20 10:27 11:27 12:27 13:27 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20 21:10 22:10
Il-Belt Valletta More    05:45 06:45 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45 21:45
Valletta B8 05:45 06:45 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45 21:45
Il-Floriana More    05:46 06:46 07:46 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46 20:46 21:46
Floriani C 05:46 06:46 07:46 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46 20:46 21:46
Bombi 4A 05:47 06:47 07:47 08:47 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48 20:47 21:47
Tal-Pietà More    05:48 06:48 07:48 08:48 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49 20:48 21:48
Pieta 05:48 06:48 07:48 08:48 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49 20:48 21:48
L-Imsida More    05:50 06:50 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:49 21:49
Marina 05:50 06:50 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:49 21:49
Kullegg 05:51 06:51 07:51 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51 20:50 21:50
Is-Swatar More    05:52 06:52 07:52 08:52 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53 20:52 21:52
Hasselin 05:52 06:52 07:52 08:52 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53 20:52 21:52
Pont 05:54 06:54 07:54 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:54 20:53 21:53
Zernieq 05:54 06:54 07:54 08:54 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:53 21:53
Caramelo 05:56 06:56 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56 20:54 21:54
Birkirkara More    05:57 06:57 07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57 20:55 21:55
Paris 05:57 06:57 07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57 20:55 21:55
Mannarinu 05:57 06:57 07:57 08:57 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58 20:56 21:56
Wied 05:58 06:58 07:58 08:58 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59 20:56 21:56
Tereza 05:58 06:58 07:58 08:58 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59 20:57 21:57
Piu 05:59 06:59 07:59 08:59 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 20:58 21:58
Brared 06:00 07:00 08:00 09:00 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01 20:58 21:58
Hal Lija More    06:00 07:00 08:00 09:00 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02 20:59 21:59
Wiji 06:00 07:00 08:00 09:00 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02 20:59 21:59
Cimiterju 06:01 07:01 08:01 09:01 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02 20:59 21:59
Portelli 06:02 07:02 08:02 09:02 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:04 21:01 22:01
Il-Mosta More    06:04 07:04 08:04 09:04 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05 21:02 22:02
Technopark 5 06:04 07:04 08:04 09:04 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05 21:02 22:02
In-Naxxar More    06:04 07:04 08:04 09:04 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05 21:02 22:02
Emigranti 06:04 07:04 08:04 09:04 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05 21:02 22:02
Vittorja 06:04 07:04 08:04 09:04 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 20:06 21:02 22:02
Sghajtar 06:05 07:05 08:05 09:05 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:07 21:03 22:03
Labour 06:06 07:06 08:06 09:06 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:08 21:04 22:04
Naxxar 06:07 07:07 08:07 09:07 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:08 21:04 22:04
Parrocca 06:07 07:07 08:07 09:07 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:09 21:05 22:05
Nutar 06:08 07:08 08:08 09:08 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10 21:05 22:05
Murray 06:08 07:08 08:08 09:08 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10 21:06 22:06
Hal Gharghur More    06:09 07:09 08:09 09:09 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:11 21:06 22:06
Mnara 06:09 07:09 08:09 09:09 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:11 21:06 22:06
Gargallo 06:10 07:10 08:10 09:10 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12 21:07 22:07
Zerafa 06:10 07:10 08:10 09:10 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12 21:08 22:08
Vendome 06:12 07:12 08:12 09:12 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13 21:09 22:09
Caravaggio 06:12 07:12 08:12 09:12 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:14 21:09 22:09
Marzu 06:13 07:13 08:13 09:13 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:10 22:10
Gharghur - Valletta 46
Hal Gharghur More    06:05 06:35 07:05 07:45 08:15 08:45 09:08 09:38 10:08 10:38 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:50 15:20 15:51 16:20 16:50 17:20 17:50 18:21 18:50 19:05 19:35 20:05 20:28 20:58 21:24 22:24
Marzu 06:05 06:35 07:05 07:45 08:15 08:45 09:08 09:38 10:08 10:38 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:50 15:20 15:51 16:20 16:50 17:20 17:50 18:21 18:50 19:05 19:35 20:05 20:28 20:58 21:24 22:24
Gharghur 06:05 06:35 07:05 07:45 08:15 08:45 09:08 09:38 10:08 10:38 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:50 15:20 15:51 16:20 16:50 17:20 17:50 18:21 18:50 19:05 19:35 20:05 20:28 20:58 21:24 22:24
Bartilmew 06:06 06:36 07:06 07:46 08:16 08:46 09:09 09:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:51 15:21 15:52 16:21 16:51 17:21 17:51 18:22 18:51 19:06 19:36 20:05 20:28 20:58 21:24 22:24
Gargallo 06:06 06:37 07:07 07:47 08:17 08:47 09:10 09:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:52 15:22 15:53 16:22 16:52 17:22 17:52 18:22 18:51 19:06 19:36 20:06 20:29 20:59 21:25 22:25
In-Naxxar More    06:08 06:39 07:09 07:49 08:19 08:49 09:12 09:42 10:12 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:54 15:24 15:55 16:24 16:54 17:24 17:54 18:24 18:53 19:08 19:38 20:07 20:30 21:00 21:26 22:26
Imnara 06:08 06:39 07:09 07:49 08:19 08:49 09:12 09:42 10:12 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:54 15:24 15:55 16:24 16:54 17:24 17:54 18:24 18:53 19:08 19:38 20:07 20:30 21:00 21:26 22:26
Murray 06:08 06:40 07:10 07:50 08:20 08:49 09:12 09:42 10:12 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:54 15:24 15:55 16:24 16:54 17:24 17:54 18:25 18:54 19:09 19:39 20:07 20:30 21:00 21:26 22:26
Nutar 06:09 06:41 07:11 07:51 08:21 08:50 09:13 09:43 10:13 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:55 15:25 15:56 16:25 16:55 17:25 17:55 18:25 18:54 19:09 19:39 20:08 20:31 21:01 21:27 22:27
Parrocca 06:10 06:42 07:12 07:52 08:22 08:51 09:14 09:44 10:14 10:44 11:14 11:44 12:14 12:44 13:14 13:44 14:14 14:56 15:26 15:57 16:26 16:56 17:26 17:56 18:26 18:55 19:10 19:40 20:09 20:32 21:02 21:28 22:28
Naxxar 06:11 06:43 07:13 07:53 08:23 08:52 09:15 09:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:57 15:27 15:58 16:27 16:57 17:27 17:57 18:27 18:56 19:11 19:41 20:09 20:32 21:02 21:28 22:28
Labour 06:11 06:44 07:14 07:54 08:24 08:53 09:16 09:46 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:58 15:28 15:59 16:28 16:58 17:28 17:58 18:28 18:57 19:12 19:42 20:10 20:33 21:03 21:29 22:29
Sghajtar 06:12 06:45 07:15 07:55 08:25 08:54 09:17 09:47 10:17 10:47 11:17 11:47 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:59 15:29 16:00 16:29 16:59 17:29 17:59 18:28 18:57 19:12 19:42 20:10 20:33 21:03 21:29 22:29
Vittorja 06:13 06:46 07:16 07:56 08:26 08:55 09:18 09:48 10:18 10:48 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18 15:00 15:30 16:01 16:30 17:00 17:30 18:00 18:29 18:58 19:13 19:43 20:11 20:34 21:04 21:30 22:30
Emigranti 06:14 06:47 07:17 07:57 08:27 08:56 09:19 09:49 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 15:01 15:31 16:02 16:31 17:01 17:31 18:01 18:30 18:59 19:14 19:44 20:11 20:34 21:04 21:30 22:30
Il-Mosta More    06:14 06:48 07:18 07:58 08:28 08:57 09:20 09:50 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 15:02 15:32 16:03 16:32 17:02 17:32 18:02 18:31 19:00 19:15 19:45 20:12 20:35 21:05 21:31 22:31
Technopark 6 06:14 06:48 07:18 07:58 08:28 08:57 09:20 09:50 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 15:02 15:32 16:03 16:32 17:02 17:32 18:02 18:31 19:00 19:15 19:45 20:12 20:35 21:05 21:31 22:31
Hal Lija More    06:16 06:50 07:20 08:00 08:30 08:59 09:22 09:52 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 15:04 15:34 16:05 16:34 17:04 17:34 18:04 18:32 19:01 19:16 19:46 20:13 20:36 21:06 21:32 22:32
Portelli 06:16 06:50 07:20 08:00 08:30 08:59 09:22 09:52 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 15:04 15:34 16:05 16:34 17:04 17:34 18:04 18:32 19:01 19:16 19:46 20:13 20:36 21:06 21:32 22:32
Cimiterju 06:18 06:52 07:22 08:02 08:32 09:01 09:24 09:54 10:24 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 15:06 15:36 16:07 16:36 17:06 17:36 18:06 18:34 19:03 19:18 19:48 20:14 20:37 21:07 21:33 22:33
Birkirkara More    06:18 06:53 07:23 08:03 08:33 09:02 09:25 09:55 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 15:07 15:37 16:08 16:37 17:07 17:37 18:07 18:35 19:04 19:19 19:49 20:15 20:38 21:08 21:34 22:34
Brared 06:18 06:53 07:23 08:03 08:33 09:02 09:25 09:55 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 15:07 15:37 16:08 16:37 17:07 17:37 18:07 18:35 19:04 19:19 19:49 20:15 20:38 21:08 21:34 22:34
Piu 06:19 06:55 07:25 08:05 08:35 09:03 09:26 09:56 10:26 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 15:08 15:38 16:09 16:38 17:08 17:38 18:08 18:36 19:05 19:20 19:50 20:16 20:39 21:09 21:35 22:35
Tereza 06:20 06:56 07:26 08:06 08:36 09:04 09:27 09:57 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 15:09 15:39 16:10 16:39 17:09 17:39 18:09 18:37 19:06 19:21 19:51 20:16 20:39 21:09 21:35 22:35
Mallia 06:21 06:57 07:27 08:07 08:37 09:05 09:28 09:58 10:28 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28 15:10 15:40 16:11 16:40 17:10 17:40 18:10 18:38 19:07 19:22 19:52 20:17 20:40 21:10 21:36 22:36
Suq 06:22 06:58 07:28 08:08 08:38 09:06 09:29 09:59 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 15:11 15:41 16:12 16:41 17:11 17:41 18:11 18:39 19:08 19:23 19:53 20:17 20:40 21:10 21:36 22:36
Mannarinu 06:22 06:59 07:29 08:09 08:39 09:07 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:12 15:42 16:13 16:42 17:12 17:42 18:12 18:40 19:09 19:24 19:54 20:18 20:41 21:11 21:37 22:37
Paris 06:23 07:00 07:30 08:10 08:40 09:08 09:31 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 15:13 15:43 16:14 16:43 17:13 17:43 18:13 18:40 19:09 19:24 19:54 20:18 20:41 21:11 21:37 22:37
Is-Swatar More    06:24 07:02 07:32 08:12 08:42 09:10 09:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:15 15:45 16:16 16:45 17:15 17:45 18:15 18:42 19:11 19:26 19:56 20:20 20:43 21:13 21:39 22:39
Caramelo 06:24 07:02 07:32 08:12 08:42 09:10 09:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:15 15:45 16:16 16:45 17:15 17:45 18:15 18:42 19:11 19:26 19:56 20:20 20:43 21:13 21:39 22:39
Zernieq 06:26 07:03 07:33 08:13 08:43 09:11 09:34 10:04 10:34 11:04 11:34 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34 15:16 15:46 16:17 16:46 17:16 17:46 18:16 18:43 19:12 19:27 19:57 20:21 20:44 21:14 21:40 22:40
Pont 06:26 07:04 07:34 08:14 08:44 09:12 09:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:17 15:47 16:18 16:47 17:17 17:47 18:17 18:44 19:13 19:28 19:58 20:21 20:44 21:14 21:40 22:40
Hasselin 06:28 07:07 07:37 08:17 08:47 09:15 09:38 10:08 10:38 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:20 15:50 16:21 16:50 17:20 17:50 18:20 18:46 19:15 19:30 20:00 20:22 20:45 21:15 21:41 22:41
L-Imsida More    06:29 07:08 07:38 08:18 08:48 09:16 09:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:21 15:51 16:22 16:51 17:21 17:51 18:21 18:46 19:15 19:30 20:00 20:23 20:46 21:16 21:42 22:42
Msida 06:29 07:08 07:38 08:18 08:48 09:16 09:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:21 15:51 16:22 16:51 17:21 17:51 18:21 18:46 19:15 19:30 20:00 20:23 20:46 21:16 21:42 22:42
Kullegg 06:30 07:09 07:39 08:19 08:49 09:16 09:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:21 15:51 16:22 16:51 17:21 17:51 18:21 18:47 19:16 19:31 20:01 20:24 20:47 21:17 21:43 22:43
Marina 06:31 07:10 07:40 08:20 08:50 09:18 09:41 10:11 10:41 11:11 11:41 12:11 12:41 13:11 13:41 14:11 14:41 15:23 15:53 16:24 16:53 17:23 17:53 18:23 18:48 19:17 19:32 20:02 20:24 20:47 21:17 21:43 22:43
Tal-Pietà More    06:33 07:13 07:43 08:23 08:53 09:21 09:44 10:14 10:44 11:14 11:44 12:14 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44 15:26 15:56 16:27 16:56 17:26 17:56 18:26 18:51 19:20 19:35 20:05 20:26 20:49 21:19 21:45 22:45
Pieta 06:33 07:13 07:43 08:23 08:53 09:21 09:44 10:14 10:44 11:14 11:44 12:14 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44 15:26 15:56 16:27 16:56 17:26 17:56 18:26 18:51 19:20 19:35 20:05 20:26 20:49 21:19 21:45 22:45
Il-Floriana More    06:35 07:16 07:46 08:26 08:56 09:23 09:46 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46 15:28 15:58 16:29 16:58 17:28 17:58 18:28 18:52 19:21 19:36 20:06 20:27 20:50 21:20 21:46 22:46
Bombi 1 06:35 07:16 07:46 08:26 08:56 09:23 09:46 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46 15:28 15:58 16:29 16:58 17:28 17:58 18:28 18:52 19:21 19:36 20:06 20:27 20:50 21:20 21:46 22:46
Sarrija 06:36 07:17 07:47 08:27 08:57 09:24 09:47 10:17 10:47 11:17 11:47 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47 15:29 15:59 16:30 16:59 17:29 17:59 18:29 18:54 19:23 19:38 20:08 20:28 20:51 21:21 21:47 22:47
Mall 06:36 07:18 07:48 08:28 08:58 09:25 09:48 10:18 10:48 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18 14:48 15:30 16:00 16:31 17:00 17:30 18:00 18:30 18:54 19:23 19:38 20:08 20:29 20:52 21:22 21:48 22:48
Publiju 06:37 07:19 07:49 08:29 08:59 09:26 09:49 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49 15:31 16:01 16:32 17:01 17:31 18:01 18:31 18:55 19:24 19:39 20:09 20:29 20:52 21:22 21:48 22:48
Il-Belt Valletta More    06:38 07:20 07:50 08:30 09:00 09:27 09:50 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:32 16:02 16:33 17:02 17:32 18:02 18:32 18:56 19:25 19:40 20:10 20:30 20:53 21:23 21:49 22:49
Valletta 06:38 07:20 07:50 08:30 09:00 09:27 09:50 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:32 16:02 16:33 17:02 17:32 18:02 18:32 18:56 19:25 19:40 20:10 20:30 20:53 21:23 21:49 22:49
Hal Gharghur More    06:17 07:17 08:30 09:20 10:27 11:27 12:28 13:30 14:30 15:30 16:30 17:20 18:30 19:20 20:20 21:10 22:10
Marzu 06:17 07:17 08:30 09:20 10:27 11:27 12:28 13:30 14:30 15:30 16:30 17:20 18:30 19:20 20:20 21:10 22:10
Gharghur 06:17 07:17 08:30 09:20 10:27 11:27 12:28 13:30 14:30 15:30 16:30 17:20 18:30 19:20 20:20 21:10 22:10
Bartilmew 06:18 07:18 08:31 09:21 10:28 11:28 12:29 13:31 14:31 15:31 16:31 17:21 18:31 19:21 20:20 21:10 22:10
Gargallo 06:18 07:18 08:31 09:21 10:29 11:29 12:30 13:31 14:31 15:31 16:31 17:21 18:31 19:21 20:21 21:11 22:11