Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Valletta - Naxxar 43
Il-Belt Valletta More    05:2505:4506:0506:2506:4507:0507:2507:4508:0508:2508:5509:2509:5510:25 10:5511:2511:5512:2512:5513:2513:5514:2514:5515:2515:5516:2516:5517:25 17:5518:2518:5519:5520:55
Valletta B8 05:2505:4506:0506:2506:4507:0507:2507:4508:0508:2508:5509:2509:5510:25 10:5511:2511:5512:2512:5513:2513:5514:2514:5515:2515:5516:2516:5517:25 17:5518:2518:5519:5520:55
Il-Floriana More    05:2605:4606:0606:2606:4607:0607:2607:4608:0608:2608:5609:2609:5610:26 10:5611:2611:5612:2612:5613:2613:5614:2614:5615:2615:5616:2716:5717:27 17:5618:2618:5619:5620:56
Floriani C 05:2605:4606:0606:2606:4607:0607:2607:4608:0608:2608:5609:2609:5610:26 10:5611:2611:5612:2612:5613:2613:5614:2614:5615:2615:5616:2716:5717:27 17:5618:2618:5619:5620:56
Bombi 4A 05:2805:4806:0806:2806:4807:0807:2807:4808:0808:2808:5809:2809:5810:28 10:5811:2811:5812:2812:5813:2813:5814:2814:5815:2815:5816:2916:5917:29 17:5818:2818:5819:5720:57
Tal-Pietà More    05:2905:4906:0906:3006:5007:1007:3007:5008:1008:3009:0009:3010:0010:30 11:0011:3012:0012:3013:0013:3014:0014:3015:0015:3016:0016:3017:0017:30 18:0018:3019:0019:5820:58
Pieta 05:2905:4906:0906:3006:5007:1007:3007:5008:1008:3009:0009:3010:0010:30 11:0011:3012:0012:3013:0013:3014:0014:3015:0015:3016:0016:3017:0017:30 18:0018:3019:0019:5820:58
L-Imsida More    05:3005:5006:1006:3206:5207:1207:3207:5208:1208:3209:0209:3210:0210:32 11:0211:3212:0212:3213:0213:3214:0214:3215:0215:3216:0216:3317:0317:33 18:0218:3219:0220:0021:00
Marina 05:3005:5006:1006:3206:5207:1207:3207:5208:1208:3209:0209:3210:0210:32 11:0211:3212:0212:3213:0213:3214:0214:3215:0215:3216:0216:3317:0317:33 18:0218:3219:0220:0021:00
Kullegg 05:3105:5106:1106:3306:5307:1307:3307:5308:1308:3309:0309:3310:0310:33 11:0311:3312:0312:3313:0313:3314:0314:3315:0315:3316:0316:3417:0417:34 18:0318:3319:0320:0021:00
Is-Swatar More    05:3305:5306:1306:3506:5507:1507:3507:5508:1508:3509:0509:3510:0510:35 11:0511:3512:0512:3513:0513:3514:0514:3515:0515:3516:0516:3617:0617:36 18:0518:3519:0520:0221:02
Hasselin 05:3305:5306:1306:3506:5507:1507:3507:5508:1508:3509:0509:3510:0510:35 11:0511:3512:0512:3513:0513:3514:0514:3515:0515:3516:0516:3617:0617:36 18:0518:3519:0520:0221:02
Pont 05:3405:5406:1406:3706:5707:1707:3707:5708:1708:3709:0709:3710:0710:37 11:0711:3712:0712:3713:0713:3714:0714:3715:0715:3716:0716:3817:0817:38 18:0718:3719:0720:0321:03
Zernieq 05:3505:5506:1506:3706:5707:1707:3707:5708:1708:3709:0709:3710:0710:37 11:0711:3712:0712:3713:0713:3714:0714:3715:0715:3716:0716:3917:0917:39 18:0818:3819:0820:0321:03
Caramelo 05:3605:5606:1606:3906:5907:1907:3907:5908:1908:3909:0909:3910:0910:39 11:0911:3912:0912:3913:0913:3914:0914:3915:0915:3916:0916:4117:1117:41 18:1018:4019:1020:0521:05
Birkirkara More    05:3705:5706:1706:4007:0007:2007:4008:0008:2008:4009:1009:4010:1010:40 11:1011:4012:1012:4013:1013:4014:1014:4015:1015:4016:1016:4217:1217:42 18:1118:4119:1120:0521:05
Paris 05:3705:5706:1706:4007:0007:2007:4008:0008:2008:4009:1009:4010:1010:40 11:1011:4012:1012:4013:1013:4014:1014:4015:1015:4016:1016:4217:1217:42 18:1118:4119:1120:0521:05
Mannarinu 05:3805:5806:1806:4107:0107:2107:4108:0108:2108:4109:1109:4110:1110:41 11:1111:4112:1112:4113:1113:4114:1114:4115:1115:4116:1116:4317:1317:43 18:1218:4219:1220:0621:06
Wied 05:3805:5806:1806:4207:0207:2207:4208:0208:2208:4209:1209:4210:1210:42 11:1211:4212:1212:4213:1213:4214:1214:4215:1215:4216:1216:4417:1417:44 18:1318:4319:1320:0721:07
Tereza 05:3905:5906:1906:4307:0307:2307:4308:0308:2308:4309:1309:4310:1310:43 11:1311:4312:1312:4313:1313:4314:1314:4315:1315:4316:1316:4517:1517:45 18:1418:4419:1420:0721:07
Piu 05:4006:0006:2006:4407:0407:2407:4408:0408:2408:4409:1409:4410:1410:44 11:1411:4412:1412:4413:1413:4414:1414:4415:1415:4416:1416:4617:1617:46 18:1518:4519:1520:0821:08
Brared 05:4106:0106:2106:4507:0507:2507:4508:0508:2508:4509:1509:4510:1510:45 11:1511:4512:1512:4513:1513:4514:1514:4515:1515:4516:1516:4717:1717:47 18:1618:4619:1620:0921:09
L-Iklin More    05:4206:0206:2206:4707:0707:2707:4708:0708:2708:4709:1709:4710:1710:47 11:1711:4712:1712:4713:1713:4714:1714:4715:1715:4716:1716:4917:1917:49 18:1718:4719:1720:1021:10
Iklin 05:4206:0206:2206:4707:0707:2707:4708:0708:2708:4709:1709:4710:1710:47 11:1711:4712:1712:4713:1713:4714:1714:4715:1715:4716:1716:4917:1917:49 18:1718:4719:1720:1021:10
Razzett 05:4306:0306:2306:4807:0807:2807:4808:0808:2808:4809:1809:4810:1810:48 11:1811:4812:1812:4813:1813:4814:1814:4815:1815:4816:1816:5017:2017:50 18:1918:4919:1920:1121:11
Plejju 05:4406:0406:2406:4907:0907:2907:4908:0908:2908:4909:1909:4910:1910:49 11:1911:4912:1912:4913:1913:4914:1914:4915:1915:4916:1916:5117:2117:51 18:2018:5019:2020:1121:11
Gerarda 05:4506:0506:2506:5107:1107:3107:5108:1108:3108:5109:2109:5110:2110:51 11:2111:5112:2112:5113:2113:5114:2114:5115:2115:5116:2116:5317:2317:53 18:2118:5119:2120:1221:12
In-Naxxar More    05:4606:0606:2606:5107:1107:3107:5108:1108:3108:5109:2109:5110:2110:51 11:2111:5112:2112:5113:2113:5114:2114:5115:2115:5116:2116:5417:2417:54 18:2218:5219:2220:1321:13
Nutar 05:4606:0606:2606:5107:1107:3107:5108:1108:3108:5109:2109:5110:2110:51 11:2111:5112:2112:5113:2113:5114:2114:5115:2115:5116:2116:5417:2417:54 18:2218:5219:2220:1321:13
Simblija 05:4706:0706:2706:5307:1307:3307:5308:1308:3308:5309:2309:5310:2310:53 11:2311:5312:2312:5313:2313:5314:2314:5315:2315:5316:2316:5617:2617:56 18:2418:5419:2420:1421:14
Stivala 05:4806:0806:2806:5407:1407:3407:5408:1408:3408:5409:2409:5410:2410:54 11:2411:5412:2412:5413:2413:5414:2414:5415:2415:5416:2416:5717:2717:57 18:2518:5519:2520:1521:15
Il-Belt Valletta More    06:1006:1007:1007:1008:1008:1009:1009:1009:1010:1010:1011:1011:1012:10 12:1013:1013:1014:1014:1015:1015:1016:1016:1016:4016:4017:1017:1017:40 17:4018:1018:1018:4018:4019:1019:1019:4019:4020:1020:1021:1021:1022:10 22:10
Valletta B8 06:1006:1007:1007:1008:1008:1009:1009:1009:1010:1010:1011:1011:1012:10 12:1013:1013:1014:1014:1015:1015:1016:1016:1016:4016:4017:1017:1017:40 17:4018:1018:1018:4018:4019:1019:1019:4019:4020:1020:1021:1021:1022:10 22:10
Il-Floriana More    06:1106:1107:1107:1108:1108:1109:1109:1109:1110:1210:1211:1211:1212:12 12:1213:1113:1114:1114:1115:1115:1116:1116:1116:4116:4117:1117:1117:41 17:4118:1118:1118:4118:4119:1119:1119:4119:4120:1120:1121:1121:1122:11 22:11
Floriani C 06:1106:1107:1107:1108:1108:1109:1109:1109:1110:1210:1211:1211:1212:12 12:1213:1113:1114:1114:1115:1115:1116:1116:1116:4116:4117:1117:1117:41 17:4118:1118:1118:4118:4119:1119:1119:4119:4120:1120:1121:1121:1122:11 22:11
Bombi 4A 06:1306:1307:1307:1308:1308:1309:1309:1309:1310:1410:1411:1411:1412:14 12:1413:1313:1314:1314:1315:1315:1316:1316:1316:4316:4317:1317:1317:43 17:4318:1318:1318:4318:4319:1319:1319:4319:4320:1220:1221:1221:1222:12 22:12
Tal-Pietà More    06:1406:1407:1407:1408:1408:1409:1409:1409:1410:1510:1511:1511:1512:15 12:1513:1413:1414:1414:1415:1415:1416:1416:1416:4416:4417:1417:1417:44 17:4418:1418:1418:4418:4419:1419:1419:4419:4420:1320:1321:1321:1322:13 22:13
Pieta 06:1406:1407:1407:1408:1408:1409:1409:1409:1410:1510:1511:1511:1512:15 12:1513:1413:1414:1414:1415:1415:1416:1416:1416:4416:4417:1417:1417:44 17:4418:1418:1418:4418:4419:1419:1419:4419:4420:1320:1321:1321:1322:13 22:13
L-Imsida More    06:1606:1607:1607:1608:1608:1609:1609:1609:1610:1810:1811:1811:1812:18 12:1813:1613:1614:1614:1615:1615:1616:1616:1616:4616:4617:1617:1617:46 17:4618:1618:1618:4618:4619:1619:1619:4619:4620:1520:1521:1521:1522:15 22:15
Marina 06:1606:1607:1607:1608:1608:1609:1609:1609:1610:1810:1811:1811:1812:18 12:1813:1613:1614:1614:1615:1615:1616:1616:1616:4616:4617:1617:1617:46 17:4618:1618:1618:4618:4619:1619:1619:4619:4620:1520:1521:1521:1522:15 22:15
Kullegg 06:1706:1707:1707:1708:1708:1709:1709:1709:1710:1910:1911:1911:1912:19 12:1913:1713:1714:1714:1715:1715:1716:1716:1716:4716:4717:1717:1717:47 17:4718:1718:1718:4718:4719:1719:1719:4719:4720:1620:1621:1621:1622:16 22:16
Is-Swatar More    06:1806:1807:1807:1808:1808:1809:1809:1809:1810:2110:2111:2111:2112:21 12:2113:1813:1814:1814:1815:1815:1816:1816:1816:4816:4817:1817:1817:48 17:4818:1818:1818:4818:4819:1819:1819:4819:4820:1720:1721:1721:1722:17 22:17
Hasselin 06:1806:1807:1807:1808:1808:1809:1809:1809:1810:2110:2111:2111:2112:21 12:2113:1813:1814:1814:1815:1815:1816:1816:1816:4816:4817:1817:1817:48 17:4818:1818:1818:4818:4819:1819:1819:4819:4820:1720:1721:1721:1722:17 22:17
Pont 06:2006:2007:2007:2008:2008:2009:2009:2009:2010:2310:2311:2311:2312:23 12:2313:2013:2014:2014:2015:2015:2016:2016:2016:5016:5017:2017:2017:50 17:5018:2018:2018:5018:5019:2019:2019:5019:5020:1920:1921:1921:1922:19 22:19
Zernieq 06:2006:2007:2007:2008:2008:2009:2009:2009:2010:2410:2411:2411:2412:24 12:2413:2113:2114:2114:2115:2115:2116:2116:2116:5116:5117:2117:2117:51 17:5118:2118:2118:5118:5119:2119:2119:5119:5120:1920:1921:1921:1922:19 22:19
Caramelo 06:2206:2207:2207:2208:2208:2209:2209:2209:2210:2610:2611:2611:2612:26 12:2613:2213:2214:2214:2215:2215:2216:2216:2216:5216:5217:2217:2217:52 17:5218:2218:2218:5218:5219:2219:2219:5219:5220:2120:2121:2121:2122:21 22:21
Birkirkara More    06:2306:2307:2307:2308:2308:2309:2309:2309:2310:2710:2711:2711:2712:27 12:2713:2313:2314:2314:2315:2315:2316:2316:2316:5316:5317:2317:2317:53 17:5318:2318:2318:5318:5319:2319:2319:5319:5320:2220:2221:2221:2222:22 22:22
Paris 06:2306:2307:2307:2308:2308:2309:2309:2309:2310:2710:2711:2711:2712:27 12:2713:2313:2314:2314:2315:2315:2316:2316:2316:5316:5317:2317:2317:53 17:5318:2318:2318:5318:5319:2319:2319:5319:5320:2220:2221:2221:2222:22 22:22
Mannarinu 06:2306:2307:2307:2308:2308:2309:2309:2309:2310:2810:2811:2811:2812:28 12:2813:2413:2414:2414:2415:2415:2416:2416:2416:5416:5417:2417:2417:54 17:5418:2418:2418:5418:5419:2419:2419:5419:5420:2220:2221:2221:2222:22 22:22
Wied 06:2406:2407:2407:2408:2408:2409:2409:2409:2410:2910:2911:2911:2912:29 12:2913:2513:2514:2514:2515:2515:2516:2516:2516:5516:5517:2517:2517:55 17:5518:2518:2518:5518:5519:2519:2519:5519:5520:2320:2321:2321:2322:23 22:23
Tereza 06:2506:2507:2507:2508:2508:2509:2509:2509:2510:3010:3011:3011:3012:30 12:3013:2513:2514:2514:2515:2515:2516:2516:2516:5516:5517:2517:2517:55 17:5518:2518:2518:5518:5519:2519:2519:5519:5520:2320:2321:2321:2322:23 22:23
Piu 06:2606:2607:2607:2608:2608:2609:2609:2609:2610:3110:3111:3111:3112:31 12:3113:2613:2614:2614:2615:2615:2616:2616:2616:5616:5617:2617:2617:56 17:5618:2618:2618:5618:5619:2619:2619:5619:5620:2420:2421:2421:2422:24 22:24
Brared 06:2706:2707:2707:2708:2708:2709:2709:2709:2710:3210:3211:3211:3212:32 12:3213:2713:2714:2714:2715:2715:2716:2716:2716:5716:5717:2717:2717:57 17:5718:2718:2718:5718:5719:2719:2719:5719:5720:2520:2521:2521:2522:25 22:25
L-Iklin More    06:2806:2807:2807:2808:2808:2809:2809:2809:2810:3410:3411:3411:3412:34 12:3413:2913:2914:2914:2915:2915:2916:2916:2916:5916:5917:2917:2917:59 17:5918:2918:2918:5918:5919:2919:2919:5919:5920:2620:2621:2621:2622:26 22:26
Iklin 06:2806:2807:2807:2808:2808:2809:2809:2809:2810:3410:3411:3411:3412:34 12:3413:2913:2914:2914:2915:2915:2916:2916:2916:5916:5917:2917:2917:59 17:5918:2918:2918:5918:5919:2919:2919:5919:5920:2620:2621:2621:2622:26 22:26
Razzett 06:2906:2907:2907:2908:2908:2909:2909:2909:2910:3510:3511:3511:3512:35 12:3513:3013:3014:3014:3015:3015:3016:3016:3017:0017:0017:3017:3018:00 18:0018:3018:3019:0019:0019:3019:3020:0020:0020:2720:2721:2721:2722:27 22:27
Plejju 06:3006:3007:3007:3008:3008:3009:3009:3009:3010:3610:3611:3611:3612:36 12:3613:3113:3114:3114:3115:3115:3116:3116:3117:0117:0117:3117:3118:01 18:0118:3118:3119:0119:0119:3119:3120:0120:0120:2820:2821:2821:2822:28 22:28
Gerarda 06:3106:3107:3107:3108:3108:3109:3109:3109:3110:3810:3811:3811:3812:38 12:3813:3213:3214:3214:3215:3215:3216:3216:3217:0217:0217:3217:3218:02 18:0218:3218:3219:0219:0219:3219:3220:0220:0220:2920:2921:2921:2922:29 22:29
In-Naxxar More    06:3206:3207:3207:3208:3208:3209:3209:3209:3210:3910:3911:3911:3912:39 12:3913:3213:3214:3214:3215:3215:3216:3216:3217:0217:0217:3217:3218:02 18:0218:3218:3219:0219:0219:3219:3220:0220:0220:3020:3021:3021:3022:30 22:30
Nutar 06:3206:3207:3207:3208:3208:3209:3209:3209:3210:3910:3911:3911:3912:39 12:3913:3213:3214:3214:3215:3215:3216:3216:3217:0217:0217:3217:3218:02 18:0218:3218:3219:0219:0219:3219:3220:0220:0220:3020:3021:3021:3022:30 22:30
Simblija 06:3306:3307:3307:3308:3308:3309:3309:3309:3310:4110:4111:4111:4112:41 12:4113:3413:3414:3414:3415:3415:3416:3416:3417:0417:0417:3417:3418:04 18:0418:3418:3419:0419:0419:3419:3420:0420:0420:3120:3121:3121:3122:31 22:31
Stivala 06:3406:3407:3407:3408:3408:3409:3409:3409:3410:4210:4211:4211:4212:42 12:4213:3513:3514:3514:3515:3515:3516:3516:3517:0517:0517:3517:3518:05 18:0518:3518:3519:0519:0519:3519:3520:0520:0520:3220:3221:3221:3222:32 22:32
Il-Belt Valletta More    06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:1021:1022:10
Valletta B8 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:1021:1022:10
Il-Floriana More    06:1107:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:1121:1122:11
Floriani C 06:1107:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:1121:1122:11
Bombi 4A 06:1307:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:1321:1322:12
Tal-Pietà More    06:1407:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:1421:1422:13
Pieta 06:1407:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:1421:1422:13
L-Imsida More    06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:1521:1522:14
Marina 06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:1521:1522:14
Kullegg 06:1607:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:16 20:1621:1622:15
Is-Swatar More    06:1807:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:1821:1822:16
Hasselin 06:1807:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:1821:1822:16
Pont 06:1907:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:1921:1922:17
Zernieq 06:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:2021:2022:18
Caramelo 06:2107:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21 20:2121:2122:19
Birkirkara More    06:2207:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:2221:2222:19
Paris 06:2207:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:2221:2222:19
Mannarinu 06:2307:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:23 20:2321:2322:20
Wied 06:2307:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:23 20:2321:2322:20
Tereza 06:2407:2408:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:24 20:2421:2422:21
Piu 06:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:2521:2522:22
Brared 06:2607:2608:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2619:26 20:2621:2622:22
L-Iklin More    06:2707:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27 20:2721:2722:23
Iklin 06:2707:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27 20:2721:2722:23
Razzett 06:2807:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2819:28 20:2821:2822:24
Plejju 06:2907:2908:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29 20:2921:2922:25
Gerarda 06:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:3021:3022:26
In-Naxxar More    06:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3119:31 20:3121:3122:26
Nutar 06:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3119:31 20:3121:3122:26
Simblija 06:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:3221:3222:27
Stivala 06:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3319:33 20:3321:3322:28
Naxxar - Valletta 43
In-Naxxar More    05:3505:5506:1506:3506:5507:1507:3507:5508:1508:3509:0509:3510:0510:35 11:0511:3512:0512:3513:0513:3514:0514:3515:0515:3516:0516:3517:0517:35 18:0518:3519:0519:3520:3521:35
Stivala 05:3505:5506:1506:3506:5507:1507:3507:5508:1508:3509:0509:3510:0510:35 11:0511:3512:0512:3513:0513:3514:0514:3515:0515:3516:0516:3517:0517:35 18:0518:3519:0519:3520:3521:35
Hal Lija More    05:3705:5706:1706:3806:5807:1907:3907:5908:1908:3909:0909:3910:0810:38 11:0811:3812:0812:3813:0813:3814:0814:3815:0815:3816:0816:3817:0817:37 18:0718:3719:0719:3720:3721:37
Cimiterju 05:3705:5706:1706:3806:5807:1907:3907:5908:1908:3909:0909:3910:0810:38 11:0811:3812:0812:3813:0813:3814:0814:3815:0815:3816:0816:3817:0817:37 18:0718:3719:0719:3720:3721:37
Birkirkara More    05:3805:5806:1806:3906:5907:2007:4008:0008:2008:4009:1009:4010:0810:38 11:0811:3812:0812:3813:0813:3814:0914:3915:0915:3916:0916:3917:0917:38 18:0818:3819:0819:3820:3721:37
Brared 05:3805:5806:1806:3906:5907:2007:4008:0008:2008:4009:1009:4010:0810:38 11:0811:3812:0812:3813:0813:3814:0914:3915:0915:3916:0916:3917:0917:38 18:0818:3819:0819:3820:3721:37
Piu 05:3905:5906:1906:4007:0007:2107:4108:0108:2108:4109:1109:4110:0910:39 11:0911:3912:0912:3913:0913:3914:1014:4015:1015:4016:1016:4017:1017:39 18:0918:3919:0919:3920:3821:38
Tereza 05:4006:0006:2006:4107:0107:2207:4208:0208:2208:4209:1209:4210:1010:40 11:1011:4012:1012:4013:1013:4014:1114:4115:1115:4116:1116:4117:1117:40 18:1018:4019:1019:4020:3921:39
Mallia 05:4006:0006:2006:4207:0207:2307:4308:0308:2308:4309:1309:4310:1110:41 11:1111:4112:1112:4113:1113:4114:1214:4215:1215:4216:1216:4217:1217:41 18:1118:4119:1119:4120:3921:39
Suq 05:4106:0106:2106:4407:0407:2407:4408:0408:2408:4409:1409:4410:1210:42 11:1211:4212:1212:4213:1213:4214:1414:4415:1415:4416:1416:4417:1417:42 18:1218:4219:1219:4220:4021:40
Mannarinu 05:4206:0206:2206:4507:0507:2607:4608:0608:2608:4609:1609:4610:1310:43 11:1311:4312:1312:4313:1313:4314:1514:4515:1515:4516:1516:4517:1517:43 18:1318:4319:1319:4320:4121:41
Paris 05:4306:0306:2306:4507:0507:2607:4608:0608:2608:4609:1609:4610:1310:43 11:1311:4312:1312:4313:1313:4314:1514:4515:1515:4516:1516:4517:1517:43 18:1318:4319:1319:4320:4121:41
Is-Swatar More    05:4406:0406:2406:4707:0707:2807:4808:0808:2808:4809:1809:4810:1510:45 11:1511:4512:1512:4513:1513:4514:1714:4715:1715:4716:1716:4717:1717:45 18:1518:4519:1519:4520:4221:42
Caramelo 05:4406:0406:2406:4707:0707:2807:4808:0808:2808:4809:1809:4810:1510:45 11:1511:4512:1512:4513:1513:4514:1714:4715:1715:4716:1716:4717:1717:45 18:1518:4519:1519:4520:4221:42
Zernieq 05:4506:0506:2506:4907:0907:3007:5008:1008:3008:5009:2009:5010:1610:46 11:1611:4612:1612:4613:1613:4614:1914:4915:1915:4916:1916:4917:1917:46 18:1618:4619:1619:4620:4321:43
Pont 05:4606:0606:2606:5007:1007:3107:5108:1108:3108:5109:2109:5110:1710:47 11:1711:4712:1712:4713:1713:4714:2014:5015:2015:5016:2016:5017:2017:47 18:1718:4719:1719:4720:4421:44
Hasselin 05:4806:0806:2806:5207:1207:3407:5408:1408:3408:5409:2409:5410:1910:49 11:1911:4912:1912:4913:1913:4914:2214:5215:2215:5216:2216:5217:2217:49 18:1918:4919:1919:4920:4521:45
L-Imsida More    05:4906:0906:2906:5307:1307:3507:5508:1508:3508:5509:2509:5510:2010:50 11:2011:5012:2012:5013:2013:5014:2314:5315:2315:5316:2316:5317:2317:49 18:1918:4919:1919:4920:4621:46
Msida 05:4906:0906:2906:5307:1307:3507:5508:1508:3508:5509:2509:5510:2010:50 11:2011:5012:2012:5013:2013:5014:2314:5315:2315:5316:2316:5317:2317:49 18:1918:4919:1919:4920:4621:46
Kullegg 05:5006:1006:3006:5407:1407:3607:5608:1608:3608:5609:2609:5610:2110:51 11:2111:5112:2112:5113:2113:5114:2414:5415:2415:5416:2416:5417:2417:50 18:2018:5019:2019:5020:4621:46
Marina 05:5106:1106:3106:5607:1607:3807:5808:1808:3808:5809:2809:5810:2210:52 11:2211:5212:2212:5213:2213:5214:2614:5615:2615:5616:2616:5617:2617:51 18:2118:5119:2119:5120:4721:47
Tal-Pietà More    05:5306:1306:3306:5807:1807:4108:0108:2108:4109:0109:3110:0110:2410:54 11:2411:5412:2412:5413:2413:5414:2814:5815:2815:5816:2816:5817:2817:54 18:2418:5419:2419:5420:4921:49
Pieta 05:5306:1306:3306:5807:1807:4108:0108:2108:4109:0109:3110:0110:2410:54 11:2411:5412:2412:5413:2413:5414:2814:5815:2815:5816:2816:5817:2817:54 18:2418:5419:2419:5420:4921:49
Il-Floriana More    05:5506:1506:3507:0107:2107:4308:0308:2308:4309:0309:3310:0310:2610:56 11:2611:5612:2612:5613:2613:5614:3115:0115:3116:0116:3117:0117:3117:55 18:2518:5519:2519:5520:5021:50
Bombi 1 05:5506:1506:3507:0107:2107:4308:0308:2308:4309:0309:3310:0310:2610:56 11:2611:5612:2612:5613:2613:5614:3115:0115:3116:0116:3117:0117:3117:55 18:2518:5519:2519:5520:5021:50
Sarrija 05:5606:1606:3607:0207:2207:4508:0508:2508:4509:0509:3510:0510:2810:58 11:2811:5812:2812:5813:2813:5814:3215:0215:3216:0216:3217:0217:3217:57 18:2718:5719:2719:5720:5121:51
Mall 05:5606:1606:3607:0307:2307:4608:0608:2608:4609:0609:3610:0610:2810:58 11:2811:5812:2812:5813:2813:5814:3315:0315:3316:0316:3317:0317:3317:57 18:2718:5719:2719:5720:5221:52
Publiju 05:5706:1706:3707:0407:2407:4708:0708:2708:4709:0709:3710:0710:2910:59 11:2911:5912:2912:5913:2913:5914:3415:0415:3416:0416:3417:0417:3417:58 18:2818:5819:2819:5820:5221:52
Il-Belt Valletta More    05:5806:1806:3807:0507:2507:4808:0808:2808:4809:0809:3810:0810:3011:00 11:3012:0012:3013:0013:3014:0014:3515:0515:3516:0516:3517:0517:3517:59 18:2918:5919:2919:5920:5321:53
Valletta 18 05:5806:1806:3807:0507:2507:4808:0808:2808:4809:0809:3810:0810:3011:00 11:3012:0012:3013:0013:3014:0014:3515:0515:3516:0516:3517:0517:3517:59 18:2918:5919:2919:5920:5321:53
In-Naxxar More    06:5006:5007:5007:5008:5008:5009:5009:5009:5010:5010:5011:5011:5012:50 12:5013:5013:5014:5014:5015:5015:5016:1016:1016:5016:5017:1017:1017:50 17:5018:1018:1018:5018:5019:1019:1019:5019:5020:5020:5021:5021:50
Stivala 06:5006:5007:5007:5008:5008:5009:5009:5009:5010:5010:5011:5011:5012:50 12:5013:5013:5014:5014:5015:5015:5016:1016:1016:5016:5017:1017:1017:50 17:5018:1018:1018:5018:5019:1019:1019:5019:5020:5020:5021:5021:50
Hal Lija More    06:5206:5207:5207:5208:5308:5309:5309:5309:5310:5310:5311:5311:5312:53 12:5313:5213:5214:5214:5215:5215:5216:1216:1216:5216:5217:1217:1217:52 17:5218:1218:1218:5218:5219:1219:1219:5219:5220:5220:5221:5221:52
Cimiterju 06:5206:5207:5207:5208:5308:5309:5309:5309:5310:5310:5311:5311:5312:53 12:5313:5213:5214:5214:5215:5215:5216:1216:1216:5216:5217:1217:1217:52 17:5218:1218:1218:5218:5219:1219:1219:5219:5220:5220:5221:5221:52
Birkirkara More    06:5306:5307:5307:5308:5308:5309:5309:5309:5310:5410:5411:5411:5412:54 12:5413:5313:5314:5314:5315:5315:5316:1316:1316:5316:5317:1317:1317:53 17:5318:1318:1318:5318:5319:1319:1319:5319:5320:5220:5221:5221:52
Brared 06:5306:5307:5307:5308:5308:5309:5309:5309:5310:5410:5411:5411:5412:54 12:5413:5313:5314:5314:5315:5315:5316:1316:1316:5316:5317:1317:1317:53 17:5318:1318:1318:5318:5319:1319:1319:5319:5320:5220:5221:5221:52
Piu 06:5306:5307:5307:5308:5408:5409:5409:5409:5410:5510:5511:5511:5512:55 12:5513:5413:5414:5414:5415:5415:5416:1416:1416:5416:5417:1417:1417:54 17:5418:1418:1418:5418:5419:1419:1419:5419:5420:5320:5321:5321:53
Tereza 06:5406:5407:5407:5408:5508:5509:5509:5509:5510:5610:5611:5611:5612:56 12:5613:5513:5514:5514:5515:5515:5516:1516:1516:5516:5517:1517:1517:55 17:5518:1518:1518:5518:5519:1519:1519:5519:5520:5320:5321:5321:53
Mallia 06:5506:5507:5507:5508:5608:5609:5609:5609:5610:5610:5611:5611:5612:56 12:5613:5613:5614:5614:5615:5615:5616:1616:1616:5616:5617:1617:1617:56 17:5618:1618:1618:5618:5619:1619:1619:5619:5620:5420:5421:5421:54
Suq 06:5606:5607:5607:5608:5708:5709:5709:5709:5710:5810:5811:5811:5812:58 12:5813:5713:5714:5714:5715:5715:5716:1716:1716:5716:5717:1717:1717:57 17:5718:1718:1718:5718:5719:1719:1719:5719:5720:5520:5521:5521:55
Mannarinu 06:5606:5607:5607:5608:5808:5809:5809:5809:5810:5910:5911:5911:5912:59 12:5913:5813:5814:5814:5815:5815:5816:1816:1816:5816:5817:1817:1817:58 17:5818:1818:1818:5818:5819:1819:1819:5819:5820:5520:5521:5521:55
Paris 06:5706:5707:5707:5708:5808:5809:5809:5809:5810:5910:5911:5911:5912:59 12:5913:5813:5814:5814:5815:5815:5816:1816:1816:5816:5817:1817:1817:58 17:5818:1818:1818:5818:5819:1819:1819:5819:5820:5620:5621:5621:56
Is-Swatar More    06:5806:5807:5807:5809:0009:0010:0010:0010:0011:0111:0112:0112:0113:01 13:0114:0014:0015:0015:0016:0016:0016:2016:2017:0017:0017:2017:2018:00 18:0018:2018:2019:0019:0019:2019:2020:0020:0020:5720:5721:5721:57
Caramelo 06:5806:5807:5807:5809:0009:0010:0010:0010:0011:0111:0112:0112:0113:01 13:0114:0014:0015:0015:0016:0016:0016:2016:2017:0017:0017:2017:2018:00 18:0018:2018:2019:0019:0019:2019:2020:0020:0020:5720:5721:5721:57
Zernieq 06:5906:5907:5907:5909:0109:0110:0110:0110:0111:0211:0212:0212:0213:02 13:0214:0114:0115:0115:0116:0116:0116:2116:2117:0117:0117:2117:2118:01 18:0118:2118:2119:0119:0119:2119:2120:0120:0120:5820:5821:5821:58
Pont 07:0007:0008:0008:0009:0209:0210:0210:0210:0211:0311:0312:0312:0313:03 13:0314:0214:0215:0215:0216:0216:0216:2216:2217:0217:0217:2217:2218:02 18:0218:2218:2219:0219:0219:2219:2220:0220:0220:5820:5821:5821:58
Hasselin 07:0107:0108:0108:0109:0409:0410:0410:0410:0411:0511:0512:0512:0513:05 13:0514:0414:0415:0415:0416:0416:0416:2416:2417:0417:0417:2417:2418:04 18:0418:2418:2419:0419:0419:2419:2420:0420:0420:5920:5921:5921:59
L-Imsida More    07:0207:0208:0208:0209:0509:0510:0510:0510:0511:0611:0612:0612:0613:06 13:0614:0414:0415:0415:0416:0416:0416:2416:2417:0417:0417:2417:2418:04 18:0418:2418:2419:0419:0419:2419:2420:0420:0421:0021:0022:0022:00
Msida 07:0207:0208:0208:0209:0509:0510:0510:0510:0511:0611:0612:0612:0613:06 13:0614:0414:0415:0415:0416:0416:0416:2416:2417:0417:0417:2417:2418:04 18:0418:2418:2419:0419:0419:2419:2420:0420:0421:0021:0022:0022:00
Kullegg 07:0307:0308:0308:0309:0609:0610:0610:0610:0611:0711:0712:0712:0713:07 13:0714:0514:0515:0515:0516:0516:0516:2516:2517:0517:0517:2517:2518:05 18:0518:2518:2519:0519:0519:2519:2520:0520:0521:0121:0122:0122:01
Marina 07:0407:0408:0408:0409:0709:0710:0710:0710:0711:0811:0812:0812:0813:08 13:0814:0614:0615:0615:0616:0616:0616:2616:2617:0617:0617:2617:2618:06 18:0618:2618:2619:0619:0619:2619:2620:0620:0621:0121:0122:0122:01
Tal-Pietà More    07:0507:0508:0508:0509:0909:0910:0910:0910:0911:1111:1112:1112:1113:11 13:1114:0914:0915:0915:0916:0916:0916:2916:2917:0917:0917:2917:2918:09 18:0918:2918:2919:0919:0919:2919:2920:0920:0921:0321:0322:0322:03
Pieta 07:0507:0508:0508:0509:0909:0910:0910:0910:0911:1111:1112:1112:1113:11 13:1114:0914:0915:0915:0916:0916:0916:2916:2917:0917:0917:2917:2918:09 18:0918:2918:2919:0919:0919:2919:2920:0920:0921:0321:0322:0322:03
Il-Floriana More    07:0707:0708:0708:0709:1109:1110:1110:1110:1111:1311:1312:1312:1313:13 13:1314:1014:1015:1015:1016:1016:1016:3016:3017:1017:1017:3017:3018:10 18:1018:3018:3019:1019:1019:3019:3020:1020:1021:0421:0422:0422:04
Bombi 1 07:0707:0708:0708:0709:1109:1110:1110:1110:1111:1311:1312:1312:1313:13 13:1314:1014:1015:1015:1016:1016:1016:3016:3017:1017:1017:3017:3018:10 18:1018:3018:3019:1019:1019:3019:3020:1020:1021:0421:0422:0422:04
Sarrija 07:0807:0808:0808:0809:1309:1310:1310:1310:1311:1411:1412:1412:1413:14 13:1414:1214:1215:1215:1216:1216:1216:3216:3217:1217:1217:3217:3218:12 18:1218:3218:3219:1219:1219:3219:3220:1220:1221:0521:0522:0522:05
Mall 07:0807:0808:0808:0809:1309:1310:1310:1310:1311:1511:1512:1512:1513:15 13:1514:1214:1215:1215:1216:1216:1216:3216:3217:1217:1217:3217:3218:12 18:1218:3218:3219:1219:1219:3219:3220:1220:1221:0621:0622:0622:06
Publiju 07:0907:0908:0908:0909:1409:1410:1410:1410:1411:1611:1612:1612:1613:16 13:1614:1314:1315:1315:1316:1316:1316:3316:3317:1317:1317:3317:3318:13 18:1318:3318:3319:1319:1319:3319:3320:1320:1321:0621:0622:0622:06
Il-Belt Valletta More    07:1007:1008:1008:1009:1509:1510:1510:1510:1511:1711:1712:1712:1713:17 13:1714:1414:1415:1415:1416:1416:1416:3416:3417:1417:1417:3417:3418:14 18:1418:3418:3419:1419:1419:3419:3420:1420:1421:0721:0722:0722:07
Valletta 18 07:1007:1008:1008:1009:1509:1510:1510:1510:1511:1711:1712:1712:1713:17 13:1714:1414:1415:1415:1416:1416:1416:3416:3417:1417:1417:3417:3418:14 18:1418:3418:3419:1419:1419:3419:3420:1420:1421:0721:0722:0722:07
In-Naxxar More    06:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5019:50 20:5021:50
Stivala 06:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5019:50 20:5021:50
Hal Lija More    06:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:5219:52 20:5221:52
Cimiterju 06:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:5219:52 20:5221:52
Birkirkara More    06:5207:5208:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:5319:53 20:5321:53
Brared 06:5207:5208:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:5319:53 20:5321:53
Piu 06:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:5319:53 20:5321:53
Tereza 06:5407:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:5419:54 20:5421:54
Mallia 06:5407:5408:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55 20:5521:55
Suq 06:5507:5508:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:5619:56 20:5621:56
Mannarinu 06:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:5619:56 20:5621:56
Paris 06:5607:5608:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5719:57 20:5721:57
Is-Swatar More    06:5707:5708:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:5819:58 20:5821:58
Caramelo 06:5707:5708:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:5819:58 20:5821:58
Zernieq 06:5807:5808:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:5919:59 20:5921:59
Pont 06:5907:5909:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00 21:0022:00
Hasselin 07:0008:0009:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:0120:01 21:0122:01
L-Imsida More    07:0108:0109:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:0220:02 21:0222:02
Msida 07:0108:0109:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:0220:02 21:0222:02
Kullegg 07:0108:0109:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:0320:03 21:0322:03
Marina 07:0208:0209:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0419:0420:04 21:0422:04
Tal-Pietà More    07:0408:0409:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:0520:05 21:0522:05
Pieta 07:0408:0409:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:0520:05 21:0522:05
Il-Floriana More    07:0508:0509:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:0720:07 21:0722:07
Bombi 1 07:0508:0509:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:0720:07 21:0722:07
Sarrija 07:0608:0609:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:0820:08 21:0822:08
Mall 07:0708:0709:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:0820:08 21:0822:08
Publiju 07:0708:0709:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:0920:09 21:0922:09
Il-Belt Valletta More    07:0808:0809:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:1020:10 21:1022:10
Valletta 18 07:0808:0809:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:1020:10 21:1022:10