Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Valletta - Cirkewwa 42
Il-Belt Valletta More    05:20 05:50 06:20 06:40 07:00 09:00 09:20 09:40 10:20 10:40 11:20 12:20 12:40 13:20 13:40 14:00 14:20 14:40 16:00 17:00 17:20 17:40 19:30 21:00 21:30
Valletta B6 05:20 05:50 06:20 06:40 07:00 09:00 09:20 09:40 10:20 10:40 11:20 12:20 12:40 13:20 13:40 14:00 14:20 14:40 16:00 17:00 17:20 17:40 19:30 21:00 21:30
Il-Floriana More    05:21 05:51 06:21 06:41 07:01 09:02 09:22 09:42 10:22 10:42 11:22 12:21 12:41 13:21 13:41 14:01 14:21 14:41 16:02 17:02 17:22 17:42 19:31 21:01 21:31
Floriani C 05:21 05:51 06:21 06:41 07:01 09:02 09:22 09:42 10:22 10:42 11:22 12:21 12:41 13:21 13:41 14:01 14:21 14:41 16:02 17:02 17:22 17:42 19:31 21:01 21:31
Bombi 3 05:23 05:53 06:23 06:43 07:03 09:03 09:23 09:43 10:23 10:43 11:23 12:23 12:43 13:23 13:43 14:03 14:23 14:43 16:03 17:03 17:23 17:43 19:32 21:02 21:32
Il-Hamrun More    05:24 05:54 06:24 06:44 07:05 09:05 09:25 09:45 10:25 10:45 11:25 12:25 12:45 13:25 13:45 14:05 14:25 14:45 16:05 17:05 17:25 17:45 19:34 21:03 21:33
Blata L-Bajda 3 05:24 05:54 06:24 06:44 07:05 09:05 09:25 09:45 10:25 10:45 11:25 12:25 12:45 13:25 13:45 14:05 14:25 14:45 16:05 17:05 17:25 17:45 19:34 21:03 21:33
Mile End 2 05:24 05:55 06:25 06:45 07:05 09:06 09:26 09:46 10:26 10:46 11:26 12:25 12:45 13:25 13:45 14:05 14:25 14:45 16:06 17:06 17:26 17:46 19:34 21:04 21:33
Diego 05:25 05:55 06:25 06:45 07:06 09:06 09:26 09:46 10:26 10:46 11:26 12:26 12:46 13:26 13:46 14:06 14:26 14:46 16:07 17:07 17:27 17:47 19:35 21:04 21:34
Perez 05:26 05:56 06:26 06:46 07:06 09:07 09:27 09:47 10:27 10:47 11:27 12:26 12:46 13:26 13:46 14:06 14:27 14:47 16:07 17:07 17:27 17:47 19:35 21:05 21:34
Gejtano 05:26 05:56 06:26 06:46 07:07 09:07 09:27 09:47 10:27 10:47 11:27 12:27 12:47 13:27 13:47 14:07 14:27 14:47 16:08 17:08 17:28 17:48 19:36 21:05 21:34
Kanun 05:27 05:57 06:27 06:47 07:08 09:09 09:29 09:49 10:29 10:49 11:29 12:28 12:48 13:28 13:48 14:08 14:29 14:49 16:09 17:09 17:29 17:49 19:37 21:06 21:35
Santa Venera More    05:28 05:58 06:28 06:48 07:09 09:10 09:30 09:50 10:30 10:50 11:30 12:29 12:49 13:29 13:49 14:09 14:29 14:49 16:10 17:10 17:30 17:50 19:37 21:06 21:35
Cini 05:28 05:58 06:28 06:48 07:09 09:10 09:30 09:50 10:30 10:50 11:30 12:29 12:49 13:29 13:49 14:09 14:29 14:49 16:10 17:10 17:30 17:50 19:37 21:06 21:35
Colosso 05:28 05:59 06:29 06:49 07:10 09:10 09:30 09:50 10:30 10:50 11:30 12:30 12:50 13:30 13:50 14:10 14:30 14:50 16:11 17:11 17:31 17:51 19:38 21:07 21:36
Romano 05:29 05:59 06:29 06:49 07:10 09:11 09:31 09:51 10:31 10:51 11:31 12:30 12:50 13:30 13:50 14:10 14:31 14:51 16:11 17:11 17:32 17:52 19:38 21:07 21:36
Guzepp 05:29 06:00 06:30 06:50 07:11 09:11 09:31 09:51 10:31 10:51 11:31 12:31 12:51 13:31 13:51 14:11 14:31 14:51 16:12 17:12 17:32 17:52 19:39 21:08 21:36
Fleur-de-Lys More    05:30 06:00 06:30 06:50 07:11 09:12 09:32 09:52 10:32 10:52 11:32 12:31 12:51 13:31 13:51 14:11 14:32 14:52 16:13 17:13 17:33 17:53 19:39 21:08 21:37
Fleur de Lys 4 05:30 06:00 06:30 06:50 07:11 09:12 09:32 09:52 10:32 10:52 11:32 12:31 12:51 13:31 13:51 14:11 14:32 14:52 16:13 17:13 17:33 17:53 19:39 21:08 21:37
Briegex 05:31 06:01 06:31 06:51 07:13 09:13 09:33 09:53 10:33 10:53 11:33 12:33 12:53 13:33 13:53 14:13 14:33 14:53 16:14 17:14 17:34 17:54 19:40 21:09 21:38
Spinnelli 05:32 06:02 06:32 06:52 07:13 09:14 09:34 09:54 10:34 10:54 11:34 12:33 12:53 13:33 13:53 14:13 14:34 14:54 16:15 17:15 17:35 17:55 19:41 21:10 21:38
Birkirkara More    05:32 06:03 06:33 06:53 07:14 09:15 09:35 09:55 10:35 10:55 11:35 12:34 12:54 13:34 13:54 14:14 14:35 14:55 16:16 17:16 17:36 17:56 19:41 21:10 21:39
Birkirkara 3 05:32 06:03 06:33 06:53 07:14 09:15 09:35 09:55 10:35 10:55 11:35 12:34 12:54 13:34 13:54 14:14 14:35 14:55 16:16 17:16 17:36 17:56 19:41 21:10 21:39
Wied 05:33 06:04 06:34 06:54 07:15 09:16 09:36 09:56 10:36 10:56 11:36 12:35 12:55 13:35 13:55 14:15 14:36 14:56 16:17 17:17 17:37 17:57 19:42 21:11 21:39
Tereza 05:34 06:04 06:34 06:54 07:16 09:17 09:37 09:57 10:37 10:57 11:37 12:36 12:56 13:36 13:56 14:16 14:37 14:57 16:18 17:18 17:38 17:58 19:43 21:12 21:40
Piu 05:35 06:06 06:36 06:56 07:17 09:18 09:38 09:58 10:38 10:58 11:38 12:37 12:57 13:37 13:57 14:17 14:38 14:58 16:19 17:19 17:40 18:00 19:44 21:12 21:41
Brared 05:36 06:06 06:36 06:56 07:18 09:19 09:39 09:59 10:39 10:59 11:39 12:38 12:58 13:38 13:58 14:18 14:39 14:59 16:20 17:20 17:41 18:01 19:45 21:13 21:41
Hal Lija More    05:37 06:08 06:38 06:58 07:20 09:21 09:41 10:01 10:41 11:01 11:41 12:40 13:00 13:40 14:00 14:20 14:41 15:01 16:22 17:22 17:42 18:02 19:46 21:14 21:42
Cimiterju 05:37 06:08 06:38 06:58 07:20 09:21 09:41 10:01 10:41 11:01 11:41 12:40 13:00 13:40 14:00 14:20 14:41 15:01 16:22 17:22 17:42 18:02 19:46 21:14 21:42
Portelli 05:39 06:09 06:39 06:59 07:21 09:23 09:43 10:03 10:43 11:03 11:43 12:41 13:01 13:41 14:01 14:21 14:42 15:02 16:24 17:24 17:44 18:04 19:47 21:15 21:43
Il-Mosta More    05:40 06:11 06:41 07:01 07:23 09:24 09:44 10:04 10:44 11:04 11:44 12:43 13:03 13:43 14:03 14:23 14:44 15:04 16:26 17:26 17:46 18:06 19:49 21:17 21:44
Technopark 4 05:40 06:11 06:41 07:01 07:23 09:24 09:44 10:04 10:44 11:04 11:44 12:43 13:03 13:43 14:03 14:23 14:44 15:04 16:26 17:26 17:46 18:06 19:49 21:17 21:44
Daqqaq 05:41 06:12 06:42 07:02 07:24 09:26 09:46 10:06 10:46 11:06 11:46 12:44 13:04 13:44 14:04 14:24 14:45 15:05 16:27 17:27 17:47 18:07 19:50 21:17 21:45
Gatt 05:42 06:13 06:43 07:03 07:25 09:27 09:47 10:07 10:47 11:07 11:47 12:45 13:05 13:45 14:05 14:25 14:46 15:06 16:28 17:28 17:48 18:08 19:50 21:18 21:46
Kungress 05:43 06:13 06:43 07:03 07:26 09:28 09:48 10:08 10:48 11:08 11:48 12:46 13:06 13:46 14:06 14:26 14:47 15:07 16:29 17:29 17:49 18:09 19:51 21:19 21:46
Rotunda 1 05:43 06:14 06:44 07:04 07:27 09:28 09:48 10:08 10:48 11:08 11:48 12:47 13:07 13:47 14:07 14:27 14:48 15:08 16:30 17:30 17:50 18:10 19:51 21:19 21:46
Rotunda 3 05:44 06:14 06:44 07:04 07:27 09:29 09:49 10:09 10:49 11:09 11:49 12:47 13:07 13:47 14:07 14:27 14:49 15:09 16:30 17:30 17:51 18:11 19:52 21:20 21:47
Isouard 05:44 06:15 06:45 07:05 07:28 09:29 09:49 10:09 10:49 11:09 11:49 12:48 13:08 13:48 14:08 14:28 14:49 15:09 16:31 17:31 17:51 18:11 19:52 21:20 21:47
Kostituzzjoni 05:45 06:16 06:46 07:06 07:28 09:30 09:50 10:10 10:50 11:10 11:50 12:48 13:08 13:48 14:08 14:28 14:50 15:10 16:32 17:32 17:52 18:12 19:53 21:21 21:48
Targa 05:46 06:17 06:47 07:07 07:30 09:32 09:52 10:12 10:52 11:12 11:52 12:50 13:10 13:50 14:10 14:30 14:51 15:11 16:33 17:33 17:53 18:13 19:54 21:21 21:48
Gharusa 05:47 06:18 06:48 07:08 07:31 09:33 09:53 10:13 10:53 11:13 11:53 12:51 13:11 13:51 14:11 14:31 14:52 15:12 16:34 17:34 17:55 18:15 19:55 21:22 21:49
Rihana 05:50 06:21 06:51 07:11 07:35 09:37 09:57 10:17 10:57 11:17 11:57 12:55 13:15 13:55 14:15 14:35 14:56 15:16 16:39 17:39 17:59 18:19 19:58 21:25 21:51
Campra 05:51 06:22 06:52 07:12 07:36 09:38 09:58 10:18 10:58 11:18 11:58 12:56 13:16 13:56 14:16 14:36 14:58 15:18 16:40 17:40 18:00 18:20 19:59 21:26 21:52
Burmarrad More    05:53 06:24 06:54 07:14 07:37 09:40 10:00 10:20 11:00 11:20 12:00 12:57 13:17 13:57 14:17 14:37 14:59 15:19 16:42 17:42 18:02 18:22 20:00 21:27 21:53
Ramez 05:53 06:24 06:54 07:14 07:37 09:40 10:00 10:20 11:00 11:20 12:00 12:57 13:17 13:57 14:17 14:37 14:59 15:19 16:42 17:42 18:02 18:22 20:00 21:27 21:53
Burmarrad 05:53 06:24 06:54 07:14 07:38 09:41 10:01 10:21 11:01 11:21 12:01 12:58 13:18 13:58 14:18 14:38 15:00 15:20 16:43 17:43 18:03 18:23 20:01 21:28 21:54
Qannotta 05:54 06:25 06:55 07:15 07:39 09:42 10:02 10:22 11:02 11:22 12:02 12:59 13:19 13:59 14:19 14:39 15:01 15:21 16:44 17:44 18:04 18:24 20:02 21:28 21:54
Qadi 05:55 06:26 06:56 07:16 07:41 09:43 10:03 10:23 11:03 11:23 12:03 13:01 13:21 14:01 14:21 14:41 15:03 15:23 16:45 17:45 18:06 18:26 20:03 21:29 21:55
San Pawl il-Bahar More    05:57 06:28 06:58 07:18 07:42 09:45 10:05 10:25 11:05 11:25 12:05 13:02 13:22 14:02 14:22 14:42 15:04 15:24 16:47 17:47 18:07 18:27 20:04 21:30 21:56
Mwiezeb 05:57 06:28 06:58 07:18 07:42 09:45 10:05 10:25 11:05 11:25 12:05 13:02 13:22 14:02 14:22 14:42 15:04 15:24 16:47 17:47 18:07 18:27 20:04 21:30 21:56
Imhasel 05:57 06:28 06:58 07:18 07:43 09:45 10:05 10:25 11:05 11:25 12:05 13:03 13:23 14:03 14:23 14:43 15:05 15:25 16:48 17:48 18:08 18:28 20:05 21:31 21:56
Mary 05:58 06:29 06:59 07:19 07:44 09:46 10:06 10:26 11:06 11:26 12:06 13:04 13:24 14:04 14:24 14:44 15:06 15:26 16:49 17:49 18:09 18:29 20:05 21:31 21:57
Parades 05:59 06:30 07:00 07:20 07:44 09:47 10:07 10:27 11:07 11:27 12:07 13:04 13:24 14:04 14:24 14:44 15:06 15:26 16:49 17:49 18:10 18:30 20:06 21:32 21:57
Bugeja 05:59 06:30 07:00 07:20 07:45 09:48 10:08 10:28 11:08 11:28 12:08 13:05 13:25 14:05 14:25 14:45 15:07 15:27 16:50 17:50 18:10 18:30 20:06 21:32 21:58
Tonn 06:00 06:31 07:01 07:21 07:45 09:48 10:08 10:28 11:08 11:28 12:08 13:05 13:25 14:05 14:25 14:45 15:08 15:28 16:51 17:51 18:11 18:31 20:07 21:33 21:58
Bahar 06:01 06:32 07:02 07:22 07:46 09:49 10:09 10:29 11:09 11:29 12:09 13:06 13:26 14:06 14:26 14:46 15:09 15:29 16:52 17:52 18:12 18:32 20:08 21:34 21:59
Vecca 06:01 06:32 07:02 07:22 07:47 09:50 10:10 10:30 11:10 11:30 12:10 13:07 13:27 14:07 14:27 14:47 15:09 15:29 16:52 17:52 18:13 18:33 20:08 21:34 21:59
Pawlu 06:02 06:33 07:03 07:23 07:48 09:51 10:11 10:31 11:11 11:31 12:11 13:08 13:28 14:08 14:28 14:48 15:10 15:30 16:53 17:53 18:14 18:34 20:09 21:35 22:00
Zafzafa 06:02 06:34 07:04 07:24 07:48 09:52 10:12 10:32 11:12 11:32 12:12 13:08 13:28 14:08 14:28 14:48 15:11 15:31 16:54 17:54 18:15 18:35 20:09 21:35 22:00
Simar 06:03 06:34 07:04 07:24 07:49 09:52 10:12 10:32 11:12 11:32 12:12 13:09 13:29 14:09 14:29 14:49 15:12 15:32 16:55 17:55 18:15 18:35 20:10 21:36 22:01
Ix-Xemxija More    06:04 06:36 07:06 07:26 07:51 09:54 10:14 10:34 11:14 11:34 12:14 13:11 13:31 14:11 14:31 14:51 15:13 15:33 16:57 17:57 18:17 18:37 20:11 21:37 22:02
Roti 06:04 06:36 07:06 07:26 07:51 09:54 10:14 10:34 11:14 11:34 12:14 13:11 13:31 14:11 14:31 14:51 15:13 15:33 16:57 17:57 18:17 18:37 20:11 21:37 22:02
Xemxija 06:06 06:37 07:07 07:27 07:53 09:56 10:16 10:36 11:16 11:36 12:16 13:13 13:33 14:13 14:33 14:53 15:15 15:35 16:59 17:59 18:19 18:39 20:13 21:38 22:03
Mistra 06:07 06:39 07:09 07:29 07:54 09:57 10:17 10:37 11:17 11:37 12:17 13:14 13:34 14:14 14:34 14:54 15:17 15:37 17:00 18:00 18:21 18:41 20:14 21:39 22:04
Il-Mellieha More    06:10 06:41 07:11 07:31 07:57 10:01 10:21 10:41 11:21 11:41 12:21 13:17 13:37 14:17 14:37 14:57 15:20 15:40 17:04 18:04 18:24 18:44 20:16 21:41 22:06
Barkazza 06:10 06:41 07:11 07:31 07:57 10:01 10:21 10:41 11:21 11:41 12:21 13:17 13:37 14:17 14:37 14:57 15:20 15:40 17:04 18:04 18:24 18:44 20:16 21:41 22:06
Mellieha 06:11 06:43 07:13 07:33 07:59 10:03 10:23 10:43 11:23 11:43 12:23 13:19 13:39 14:19 14:39 14:59 15:22 15:42 17:05 18:05 18:26 18:46 20:18 21:43 22:07
Pittiross 06:12 06:44 07:14 07:34 08:00 10:04 10:24 10:44 11:24 11:44 12:24 13:20 13:40 14:20 14:40 15:00 15:23 15:43 17:07 18:07 18:27 18:47 20:18 21:43 22:07
Bragg 06:13 06:44 07:14 07:34 08:00 10:04 10:24 10:44 11:24 11:44 12:24 13:20 13:40 14:20 14:40 15:00 15:23 15:43 17:07 18:07 18:28 18:48 20:19 21:44 22:08
Etna 06:13 06:45 07:15 07:35 08:01 10:05 10:25 10:45 11:25 11:45 12:25 13:21 13:41 14:21 14:41 15:01 15:24 15:44 17:08 18:08 18:29 18:49 20:19 21:44 22:08
Snajjin 06:14 06:45 07:15 07:35 08:02 10:05 10:25 10:45 11:25 11:45 12:25 13:22 13:42 14:22 14:42 15:02 15:25 15:45 17:08 18:08 18:29 18:49 20:20 21:44 22:08
Adenau 06:14 06:46 07:16 07:36 08:02 10:06 10:26 10:46 11:26 11:46 12:26 13:22 13:42 14:22 14:42 15:02 15:25 15:45 17:09 18:09 18:30 18:50 20:20 21:45 22:09
Niklaw 06:16 06:47 07:17 07:37 08:04 10:08 10:28 10:48 11:28 11:48 12:28 13:24 13:44 14:24 14:44 15:04 15:27 15:47 17:11 18:11 18:32 18:52 20:22 21:46 22:10
Luna 06:17 06:48 07:18 07:38 08:05 10:09 10:29 10:49 11:29 11:49 12:29 13:25 13:45 14:25 14:45 15:05 15:28 15:48 17:12 18:12 18:33 18:53 20:23 21:47 22:10
Tunnara 06:17 06:49 07:19 07:39 08:06 10:10 10:30 10:50 11:30 11:50 12:30 13:26 13:46 14:26 14:46 15:06 15:29 15:49 17:13 18:13 18:34 18:54 20:23 21:47 22:11
Skrajda 06:19 06:50 07:20 07:40 08:07 10:11 10:31 10:51 11:31 11:51 12:31 13:27 13:47 14:27 14:47 15:07 15:31 15:51 17:15 18:15 18:36 18:56 20:25 21:49 22:12
Ghadira 06:20 06:52 07:22 07:42 08:08 10:13 10:33 10:53 11:33 11:53 12:33 13:28 13:48 14:28 14:48 15:08 15:32 15:52 17:16 18:16 18:37 18:57 20:26 21:50 22:13
Riserva 06:21 06:53 07:23 07:43 08:10 10:14 10:34 10:54 11:34 11:54 12:34 13:30 13:50 14:30 14:50 15:10 15:34 15:54 17:18 18:18 18:39 18:59 20:27 21:51 22:14
Il-Marfa More    06:23 06:54 07:24 07:44 08:12 10:16 10:36 10:56 11:36 11:56 12:36 13:32 13:52 14:32 14:52 15:12 15:35 15:55 17:20 18:20 18:41 19:01 20:28 21:52 22:15
Qammieh 06:23 06:54 07:24 07:44 08:12 10:16 10:36 10:56 11:36 11:56 12:36 13:32 13:52 14:32 14:52 15:12 15:35 15:55 17:20 18:20 18:41 19:01 20:28 21:52 22:15
Ahrax 06:26 06:58 07:28 07:48 08:15 10:20 10:40 11:00 11:40 12:00 12:40 13:35 13:55 14:35 14:55 15:15 15:39 15:59 17:24 18:24 18:45 19:05 20:31 21:55 22:17
Batterija 06:27 06:59 07:29 07:49 08:17 10:21 10:41 11:01 11:41 12:01 12:41 13:37 13:57 14:37 14:57 15:17 15:40 16:00 17:25 18:25 18:46 19:06 20:32 21:55 22:18
Ic-Cirkewwa More    06:28 07:00 07:30 07:50 08:18 10:22 10:42 11:02 11:42 12:02 12:42 13:38 13:58 14:38 14:58 15:18 15:41 16:01 17:26 18:26 18:47 19:07 20:33 21:56 22:18
Musa 06:28 07:00 07:30 07:50 08:18 10:22 10:42 11:02 11:42 12:02 12:42 13:38 13:58 14:38 14:58 15:18 15:41 16:01 17:26 18:26 18:47 19:07 20:33 21:56 22:18
Marfa 06:28 07:00 07:30 07:50 08:18 10:23 10:43 11:03 11:43 12:03 12:43 13:38 13:58 14:38 14:58 15:18 15:42 16:02 17:27 18:27 18:48 19:08 20:33 21:57 22:19
Cirkewwa Alight 06:30 07:02 07:32 07:52 08:20 10:25 10:45 11:05 11:45 12:05 12:45 13:40 14:00 14:40 15:00 15:20 15:44 16:04 17:29 18:29 18:50 19:10 20:35 21:58 22:20
Il-Belt Valletta More    05:10 05:40 07:40 08:10 11:10 11:40 13:40 14:40 15:10 15:40 17:10 18:10 20:40 21:10
Valletta B6 05:10 05:40 07:40 08:10 11:10 11:40 13:40 14:40 15:10 15:40 17:10 18:10 20:40 21:10
Il-Floriana More    05:11 05:41 07:41 08:11 11:12 11:42 13:41 14:41 15:11 15:41 17:11 18:11 20:41 21:11
Floriani C 05:11 05:41 07:41 08:11 11:12 11:42 13:41 14:41 15:11 15:41 17:11 18:11 20:41 21:11
Bombi 3 05:12 05:42 07:42 08:12 11:14 11:44 13:43 14:43 15:13 15:43 17:13 18:12 20:42 21:12
Il-Hamrun More    05:13 05:43 07:44 08:14 11:16 11:46 13:45 14:44 15:14 15:44 17:14 18:14 20:44 21:14
Blata L-Bajda 3 05:13 05:43 07:44 08:14 11:16 11:46 13:45 14:44 15:14 15:44 17:14 18:14 20:44 21:14
Mile End 2 05:14 05:44 07:44 08:14 11:16 11:46 13:45 14:45 15:15 15:45 17:15 18:14 20:44 21:14
Diego 05:14 05:44 07:45 08:15 11:17 11:47 13:46 14:46 15:16 15:46 17:15 18:15 20:45 21:15
Perez 05:15 05:45 07:45 08:15 11:18 11:48 13:47 14:46 15:16 15:46 17:16 18:15 20:45 21:15
Gejtano 05:15 05:45 07:46 08:16 11:18 11:48 13:47 14:47 15:17 15:47 17:16 18:16 20:46 21:16
Kanun 05:16 05:46 07:47 08:17 11:20 11:50 13:48 14:48 15:18 15:48 17:17 18:17 20:47 21:17
Santa Venera More    05:17 05:47 07:48 08:18 11:21 11:51 13:49 14:48 15:18 15:48 17:18 18:17 20:47 21:17
Cini 05:17 05:47 07:48 08:18 11:21 11:51 13:49 14:48 15:18 15:48 17:18 18:17 20:47 21:17
Colosso 05:17 05:47 07:48 08:18 11:22 11:52 13:50 14:49 15:19 15:49 17:19 18:18 20:48 21:18
Romano 05:18 05:48 07:49 08:19 11:22 11:52 13:50 14:50 15:20 15:50 17:19 18:18 20:48 21:18
Guzepp 05:18 05:48 07:49 08:19 11:23 11:53 13:51 14:50 15:20 15:50 17:20 18:19 20:49 21:19
Fleur-de-Lys More    05:18 05:48 07:50 08:20 11:24 11:54 13:52 14:51 15:21 15:51 17:20 18:19 20:49 21:19
Fleur de Lys 4 05:18 05:48 07:50 08:20 11:24 11:54 13:52 14:51 15:21 15:51 17:20 18:19 20:49 21:19
Briegex 05:19 05:49 07:51 08:21 11:25 11:55 13:53 14:52 15:22 15:52 17:21 18:20 20:50 21:20
Spinnelli 05:20 05:50 07:51 08:21 11:26 11:56 13:54 14:53 15:23 15:53 17:22 18:21 20:51 21:21
Birkirkara More    05:21 05:51 07:52 08:22 11:27 11:57 13:55 14:53 15:23 15:53 17:23 18:21 20:51 21:21
Birkirkara 3 05:21 05:51 07:52 08:22 11:27 11:57 13:55 14:53 15:23 15:53 17:23 18:21 20:51 21:21
Wied 05:21 05:51 07:53 08:23 11:28 11:58 13:56 14:54 15:24 15:54 17:24 18:22 20:52 21:22
Tereza 05:22 05:52 07:54 08:24 11:29 11:59 13:57 14:55 15:25 15:55 17:24 18:23 20:53 21:23
Piu 05:23 05:53 07:55 08:25 11:31 12:01 13:58 14:56 15:26 15:56 17:26 18:24 20:54 21:24
Brared 05:24 05:54 07:55 08:25 11:32 12:02 13:59 14:57 15:27 15:57 17:26 18:25 20:55 21:25
Hal Lija More    05:25 05:55 07:57 08:27 11:33 12:03 14:00 14:58 15:28 15:58 17:28 18:26 20:56 21:26
Cimiterju 05:25 05:55 07:57 08:27 11:33 12:03 14:00 14:58 15:28 15:58 17:28 18:26 20:56 21:26
Portelli 05:26 05:56 07:58 08:28 11:35 12:05 14:02 15:00 15:30 16:00 17:29 18:27 20:57 21:27
Il-Mosta More    05:27 05:57 07:59 08:29 11:37 12:07 14:04 15:02 15:32 16:02 17:31 18:29 20:59 21:29
Technopark 4 05:27 05:57 07:59 08:29 11:37 12:07 14:04 15:02 15:32 16:02 17:31 18:29 20:59 21:29
Daqqaq 05:28 05:58 08:00 08:30 11:39 12:09 14:05 15:03 15:33 16:03 17:32 18:30 21:00 21:30
Gatt 05:29 05:59 08:01 08:31 11:40 12:10 14:06 15:04 15:34 16:04 17:33 18:30 21:00 21:30
Kungress 05:29 05:59 08:02 08:32 11:41 12:11 14:07 15:04 15:34 16:04 17:33 18:31 21:01 21:31
Rotunda 1 05:30 06:00 08:02 08:32 11:42 12:12 14:07 15:05 15:35 16:05 17:34 18:31 21:01 21:31
Rotunda 3 05:30 06:00 08:03 08:33 11:42 12:12 14:08 15:05 15:35 16:05 17:34 18:32 21:02 21:32
Isouard 05:31 06:01 08:03 08:33 11:43 12:13 14:08 15:06 15:36 16:06 17:35 18:32 21:02 21:32
Kostituzzjoni 05:31 06:01 08:04 08:34 11:44 12:14 14:09 15:07 15:37 16:07 17:36 18:33 21:03 21:33
Targa 05:32 06:02 08:05 08:35 11:45 12:15 14:10 15:08 15:38 16:08 17:37 18:34 21:04 21:34
Gharusa 05:33 06:03 08:06 08:36 11:47 12:17 14:12 15:09 15:39 16:09 17:38 18:35 21:05 21:35
Rihana 05:36 06:06 08:09 08:39 11:51 12:21 14:15 15:12 15:42 16:12 17:41 18:38 21:08 21:38
Campra 05:37 06:07 08:10 08:40 11:53 12:23 14:17 15:14 15:44 16:14 17:42 18:39 21:09 21:39
Burmarrad More    05:38 06:08 08:12 08:42 11:54 12:24 14:18 15:15 15:45 16:15 17:44 18:40 21:10 21:40
Ramez 05:38 06:08 08:12 08:42 11:54 12:24 14:18 15:15 15:45 16:15 17:44 18:40 21:10 21:40
Burmarrad 05:39 06:09 08:12 08:42 11:55 12:25 14:19 15:16 15:46 16:16 17:44 18:41 21:11 21:41
Qannotta 05:39 06:09 08:13 08:43 11:57 12:27 14:20 15:17 15:47 16:17 17:45 18:42 21:12 21:42
Qadi 05:40 06:10 08:14 08:44 11:58 12:28 14:22 15:18 15:48 16:18 17:46 18:43 21:13 21:43
San Pawl il-Bahar More    05:41 06:11 08:16 08:46 12:00 12:30 14:23 15:19 15:49 16:19 17:48 18:44 21:14 21:44
Mwiezeb 05:41 06:11 08:16 08:46 12:00 12:30 14:23 15:19 15:49 16:19 17:48 18:44 21:14 21:44
Imhasel 05:42 06:12 08:16 08:46 12:01 12:31 14:24 15:20 15:50 16:20 17:48 18:45 21:15 21:45
Mary 05:43 06:13 08:17 08:47 12:02 12:32 14:25 15:21 15:51 16:21 17:49 18:45 21:15 21:45
Parades 05:43 06:13 08:17 08:47 12:03 12:33 14:25 15:21 15:51 16:21 17:50 18:46 21:16 21:46
Bugeja 05:43 06:13 08:18 08:48 12:03 12:33 14:26 15:22 15:52 16:22 17:50 18:46 21:16 21:46
Tonn 05:44 06:14 08:19 08:49 12:04 12:34 14:27 15:23 15:53 16:23 17:51 18:47 21:17 21:47
Bahar 05:45 06:15 08:19 08:49 12:05 12:35 14:28 15:24 15:54 16:24 17:52 18:48 21:18 21:48
Vecca 05:45 06:15 08:20 08:50 12:06 12:36 14:28 15:24 15:54 16:24 17:52 18:48 21:18 21:48
Pawlu 05:46 06:16 08:21 08:51 12:07 12:37 14:29 15:25 15:55 16:25 17:53 18:49 21:19 21:49
Zafzafa 05:46 06:16 08:21 08:51 12:08 12:38 14:30 15:25 15:55 16:25 17:54 18:49 21:19 21:49
Simar 05:47 06:17 08:22 08:52 12:09 12:39 14:31 15:26 15:56 16:26 17:54 18:50 21:20 21:50
Ix-Xemxija More    05:48 06:18 08:23 08:53 12:10 12:40 14:32 15:28 15:58 16:28 17:56 18:51 21:21 21:51
Roti 05:48 06:18 08:23 08:53 12:10 12:40 14:32 15:28 15:58 16:28 17:56 18:51 21:21 21:51
Xemxija 05:49 06:19 08:25 08:55 12:13 12:43 14:34 15:29 15:59 16:29 17:57 18:53 21:23 21:53
Mistra 05:50 06:20 08:26 08:56 12:14 12:44 14:35 15:31 16:01 16:31 17:59 18:54 21:24 21:54
Il-Mellieha More    05:53 06:23 08:29 08:59 12:18 12:48 14:39 15:34 16:04 16:34 18:01 18:56 21:26 21:56
Barkazza 05:53 06:23 08:29 08:59 12:18 12:48 14:39 15:34 16:04 16:34 18:01 18:56 21:26 21:56
Mellieha 05:54 06:24 08:30 09:00 12:20 12:50 14:40 15:35 16:05 16:35 18:03 18:58 21:28 21:58
Pittiross 05:55 06:25 08:31 09:01 12:21 12:51 14:41 15:36 16:06 16:36 18:04 18:58 21:28 21:58
Bragg 05:55 06:25 08:31 09:01 12:22 12:52 14:42 15:37 16:07 16:37 18:04 18:59 21:29 21:59
Etna 05:56 06:26 08:32 09:02 12:22 12:52 14:43 15:37 16:07 16:37 18:05 18:59 21:29 21:59
Snajjin 05:56 06:26 08:32 09:02 12:23 12:53 14:43 15:38 16:08 16:38 18:05 19:00 21:30 22:00
Adenau 05:57 06:27 08:33 09:03 12:24 12:54 14:44 15:38 16:08 16:38 18:06 19:00 21:30 22:00
Niklaw 05:58 06:28 08:34 09:04 12:26 12:56 14:45 15:40 16:10 16:40 18:07 19:02 21:32 22:02
Luna 05:58 06:28 08:35 09:05 12:27 12:57 14:46 15:41 16:11 16:41 18:08 19:03 21:33 22:03
Tunnara 05:59 06:29 08:36 09:06 12:28 12:58 14:47 15:41 16:11 16:41 18:09 19:03 21:33 22:03
Skrajda 06:00 06:30 08:37 09:07 12:30 13:00 14:49 15:43 16:13 16:43 18:10 19:05 21:35 22:05
Ghadira 06:01 06:31 08:38 09:08 12:31 13:01 14:50 15:44 16:14 16:44 18:12 19:06 21:36 22:06
Riserva 06:02 06:32 08:40 09:10 12:33 13:03 14:52 15:46 16:16 16:46 18:13 19:07 21:37 22:07
Il-Marfa More    06:04 06:34 08:41 09:11 12:35 13:05 14:53 15:47 16:17 16:47 18:14 19:08 21:38 22:08
Qammieh 06:04 06:34 08:41 09:11 12:35 13:05 14:53 15:47 16:17 16:47 18:14 19:08 21:38 22:08
Ahrax 06:06 06:36 08:44 09:14 12:40 13:10 14:57 15:51 16:21 16:51 18:18 19:11 21:41 22:11
Batterija 06:07 06:37 08:45 09:15 12:41 13:11 14:58 15:52 16:22 16:52 18:19 19:12 21:42 22:12
Ic-Cirkewwa More    06:08 06:38 08:46 09:16 12:42 13:12 15:00 15:53 16:23 16:53 18:20 19:13 21:43 22:13
Musa 06:08 06:38 08:46 09:16 12:42 13:12 15:00 15:53 16:23 16:53 18:20 19:13 21:43 22:13
Marfa 06:09 06:39 08:46 09:16 12:43 13:13 15:00 15:53 16:23 16:53 18:20 19:13 21:43 22:13
Cirkewwa Alight 06:10 06:40 08:48 09:18 12:45 13:15 15:02 15:55 16:25 16:55 18:22 19:15 21:45 22:15
Il-Belt Valletta More    05:10 05:40 07:40 08:10 10:10 10:40 11:10 13:10 13:40 14:10 14:40 16:10 16:40 17:10 20:10 20:40
Valletta B6 05:10 05:40 07:40 08:10 10:10 10:40 11:10 13:10 13:40 14:10 14:40 16:10 16:40 17:10 20:10 20:40
Il-Floriana More    05:11 05:41 07:41 08:11 10:11 10:41 11:11 13:11 13:41 14:11 14:41 16:11 16:41 17:11 20:11 20:41
Floriani C 05:11 05:41 07:41 08:11 10:11 10:41 11:11 13:11 13:41 14:11 14:41 16:11 16:41 17:11 20:11 20:41
Bombi 3 05:12 05:42 07:42 08:12 10:13 10:43 11:13 13:13 13:42 14:12 14:42 16:13 16:43 17:13 20:12 20:42
Il-Hamrun More    05:13 05:43 07:43 08:13 10:14 10:44 11:14 13:14 13:44 14:14 14:44 16:14 16:44 17:14 20:13 20:43
Blata L-Bajda 3 05:13 05:43 07:43 08:13 10:14 10:44 11:14 13:14 13:44 14:14 14:44 16:14 16:44 17:14 20:13 20:43
Mile End 2 05:13 05:43 07:44 08:14 10:15 10:45 11:15 13:15 13:44 14:14 14:44 16:15 16:45 17:15 20:14 20:44
Diego 05:14 05:44 07:44 08:14 10:16 10:46 11:16 13:16 13:45 14:15 14:45 16:15 16:45 17:15 20:14 20:44
Perez 05:14 05:44 07:45 08:15 10:16 10:46 11:16 13:16 13:45 14:15 14:45 16:16 16:46 17:16 20:15 20:45
Gejtano 05:15 05:45 07:45 08:15 10:17 10:47 11:17 13:17 13:46 14:16 14:46 16:16 16:46 17:16 20:15 20:45
Kanun 05:16 05:46 07:46 08:16 10:18 10:48 11:18 13:18 13:47 14:17 14:47 16:17 16:47 17:17 20:16 20:46
Santa Venera More    05:16 05:46 07:47 08:17 10:19 10:49 11:19 13:19 13:48 14:18 14:48 16:18 16:48 17:18 20:17 20:47
Cini 05:16 05:46 07:47 08:17 10:19 10:49 11:19 13:19 13:48 14:18 14:48 16:18 16:48 17:18 20:17 20:47
Colosso 05:17 05:47 07:47 08:17 10:19 10:49 11:19 13:19 13:48 14:18 14:48 16:19 16:49 17:19 20:17 20:47
Romano 05:17 05:47 07:48 08:18 10:20 10:50 11:20 13:20 13:49 14:19 14:49 16:19 16:49 17:19 20:18 20:48
Guzepp 05:17 05:47 07:48 08:18 10:20 10:50 11:20 13:20 13:49 14:19 14:49 16:20 16:50 17:20 20:18 20:48
Fleur-de-Lys More    05:18 05:48 07:48 08:18 10:21 10:51 11:21 13:21 13:50 14:20 14:50 16:20 16:50 17:20 20:18 20:48
Fleur de Lys 4 05:18 05:48 07:48 08:18 10:21 10:51 11:21 13:21 13:50 14:20 14:50 16:20 16:50 17:20 20:18 20:48
Briegex 05:19 05:49 07:49 08:19 10:22 10:52 11:22 13:22 13:51 14:21 14:51 16:22 16:52 17:22 20:19 20:49
Spinnelli 05:19 05:49 07:50 08:20 10:23 10:53 11:23 13:23 13:51 14:21 14:51 16:22 16:52 17:22 20:20 20:50
Birkirkara More    05:20 05:50 07:51 08:21 10:24 10:54 11:24 13:24 13:52 14:22 14:52 16:23 16:53 17:23 20:21 20:51
Birkirkara 3 05:20 05:50 07:51 08:21 10:24 10:54 11:24 13:24 13:52 14:22 14:52 16:23 16:53 17:23 20:21 20:51
Wied 05:21 05:51 07:51 08:21 10:25 10:55 11:25 13:25 13:53 14:23 14:53 16:24 16:54 17:24 20:21 20:51
Tereza 05:21 05:51 07:52 08:22 10:26 10:56 11:26 13:26 13:54 14:24 14:54 16:25 16:55 17:25 20:22 20:52
Piu 05:22 05:52 07:53 08:23 10:27 10:57 11:27 13:27 13:55 14:25 14:55 16:26 16:56 17:26 20:23 20:53
Brared 05:23 05:53 07:54 08:24 10:28 10:58 11:28 13:28 13:55 14:25 14:55 16:27 16:57 17:27 20:24 20:54
Hal Lija More    05:24 05:54 07:55 08:25 10:29 10:59 11:29 13:29 13:57 14:27 14:57 16:28 16:58 17:28 20:25 20:55
Cimiterju 05:24 05:54 07:55 08:25 10:29 10:59 11:29 13:29 13:57 14:27 14:57 16:28 16:58 17:28 20:25 20:55
Portelli 05:25 05:55 07:56 08:26 10:30 11:00 11:30 13:30 13:58 14:28 14:58 16:29 16:59 17:29 20:26 20:56
Il-Mosta More    05:26 05:56 07:57 08:27 10:32 11:02 11:32 13:32 13:59 14:29 14:59 16:31 17:01 17:31 20:27 20:57
Technopark 4 05:26 05:56 07:57 08:27 10:32 11:02 11:32 13:32 13:59 14:29 14:59 16:31 17:01 17:31 20:27 20:57
Daqqaq 05:27 05:57 07:58 08:28 10:33 11:03 11:33 13:33 14:00 14:30 15:00 16:32 17:02 17:32 20:28 20:58
Gatt 05:27 05:57 07:59 08:29 10:34 11:04 11:34 13:34 14:01 14:31 15:01 16:33 17:03 17:33 20:29 20:59
Kungress 05:28 05:58 07:59 08:29 10:35 11:05 11:35 13:35 14:02 14:32 15:02 16:34 17:04 17:34 20:29 20:59
Rotunda 1 05:28 05:58 08:00 08:30 10:36 11:06 11:36 13:36 14:02 14:32 15:02 16:34 17:04 17:34 20:30 21:00
Rotunda 3 05:29 05:59 08:00 08:30 10:36 11:06 11:36 13:36 14:03 14:33 15:03 16:35 17:05 17:35 20:30 21:00
Isouard 05:29 05:59 08:01 08:31 10:37 11:07 11:37 13:37 14:03 14:33 15:03 16:35 17:05 17:35 20:31 21:01
Kostituzzjoni 05:30 06:00 08:01 08:31 10:37 11:07 11:37 13:37 14:04 14:34 15:04 16:36 17:06 17:36 20:31 21:01
Targa 05:31 06:01 08:02 08:32 10:39 11:09 11:39 13:39 14:05 14:35 15:05 16:37 17:07 17:37 20:32 21:02
Gharusa 05:31 06:01 08:03 08:33 10:40 11:10 11:40 13:40 14:06 14:36 15:06 16:38 17:08 17:38 20:33 21:03
Rihana 05:34 06:04 08:06 08:36 10:43 11:13 11:43 13:43 14:09 14:39 15:09 16:42 17:12 17:42 20:36 21:06
Campra 05:35 06:05 08:07 08:37 10:45 11:15 11:45 13:45 14:10 14:40 15:10 16:43 17:13 17:43 20:37 21:07
Burmarrad More    05:36 06:06 08:08 08:38 10:46 11:16 11:46 13:46 14:12 14:42 15:12 16:44 17:14 17:44 20:38 21:08
Ramez 05:36 06:06 08:08 08:38 10:46 11:16 11:46 13:46 14:12 14:42 15:12 16:44 17:14 17:44 20:38 21:08
Burmarrad 05:37 06:07 08:09 08:39 10:47 11:17 11:47 13:47 14:12 14:42 15:12 16:45 17:15 17:45 20:39 21:09
Qannotta 05:37 06:07 08:09 08:39 10:48 11:18 11:48 13:48 14:13 14:43 15:13 16:46 17:16 17:46 20:39 21:09
Qadi 05:38 06:08 08:10 08:40 10:49 11:19 11:49 13:49 14:14 14:44 15:14 16:47 17:17 17:47 20:40 21:10
San Pawl il-Bahar More    05:39 06:09 08:11 08:41 10:50 11:20 11:50 13:50 14:16 14:46 15:16 16:48 17:18 17:48 20:41 21:11
Mwiezeb 05:39 06:09 08:11 08:41 10:50 11:20 11:50 13:50 14:16 14:46 15:16 16:48 17:18 17:48 20:41 21:11
Imhasel 05:40 06:10 08:12 08:42 10:51 11:21 11:51 13:51 14:16 14:46 15:16 16:49 17:19 17:49 20:42 21:12
Mary 05:40 06:10 08:13 08:43 10:52 11:22 11:52 13:52 14:17 14:47 15:17 16:50 17:20 17:50 20:43 21:13
Parades 05:41 06:11 08:13 08:43 10:52 11:22 11:52 13:52 14:17 14:47 15:17 16:50 17:20 17:50 20:43 21:13
Bugeja 05:41 06:11 08:13 08:43 10:53 11:23 11:53 13:53 14:18 14:48 15:18 16:51 17:21 17:51 20:43 21:13
Tonn 05:42 06:12 08:14 08:44 10:54 11:24 11:54 13:54 14:19 14:49 15:19 16:51 17:21 17:51 20:44 21:14
Bahar 05:42 06:12 08:15 08:45 10:55 11:25 11:55 13:55 14:19 14:49 15:19 16:52 17:22 17:52 20:45 21:15
Vecca 05:43 06:13 08:15 08:45 10:55 11:25 11:55 13:55 14:20 14:50 15:20 16:53 17:23 17:53 20:45 21:15
Pawlu 05:43 06:13 08:16 08:46 10:56 11:26 11:56 13:56 14:21 14:51 15:21 16:54 17:24 17:54 20:46 21:16
Zafzafa 05:44 06:14 08:16 08:46 10:57 11:27 11:57 13:57 14:21 14:51 15:21 16:54 17:24 17:54 20:46 21:16
Simar 05:44 06:14 08:17 08:47 10:57 11:27 11:57 13:57 14:22 14:52 15:22 16:55 17:25 17:55 20:47 21:17
Ix-Xemxija More    05:45 06:15 08:18 08:48 10:59 11:29 11:59 13:59 14:23 14:53 15:23 16:56 17:26 17:56 20:48 21:18
Roti 05:45 06:15 08:18 08:48 10:59 11:29 11:59 13:59 14:23 14:53 15:23 16:56 17:26 17:56 20:48 21:18
Xemxija 05:47 06:17 08:19 08:49 11:01 11:31 12:01 14:01 14:25 14:55 15:25 16:58 17:28 17:58 20:49 21:19
Mistra 05:48 06:18 08:20 08:50 11:02 11:32 12:02 14:02 14:26 14:56 15:26 16:59 17:29 17:59 20:50 21:20
Il-Mellieha More    05:50 06:20 08:23 08:53 11:05 11:35 12:05 14:05 14:29 14:59 15:29 17:02 17:32 18:02 20:53 21:23
Barkazza 05:50 06:20 08:23 08:53 11:05 11:35 12:05 14:05 14:29 14:59 15:29 17:02 17:32 18:02 20:53 21:23
Mellieha 05:51 06:21 08:24 08:54 11:07 11:37 12:07 14:07 14:30 15:00 15:30 17:04 17:34 18:04 20:54 21:24
Pittiross 05:52 06:22 08:25 08:55 11:07 11:37 12:07 14:07 14:31 15:01 15:31 17:04 17:34 18:04 20:55 21:25
Bragg 05:52 06:22 08:25 08:55 11:08 11:38 12:08 14:08 14:31 15:01 15:31 17:05 17:35 18:05 20:55 21:25
Etna 05:53 06:23 08:26