Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Valletta - Cirkewwa 41
Il-Belt Valletta More    05:25 06:25 08:35 09:35 09:55 10:05 13:05 13:35 15:35 16:05 16:35 17:35 18:35 20:25 20:55 21:25
Valletta B6 05:25 06:25 08:35 09:35 09:55 10:05 13:05 13:35 15:35 16:05 16:35 17:35 18:35 20:25 20:55 21:25
Il-Floriana More    05:26 06:26 08:37 09:37 09:57 10:07 13:07 13:37 15:37 16:07 16:37 17:37 18:36 20:26 20:56 21:26
Floriani C 05:26 06:26 08:37 09:37 09:57 10:07 13:07 13:37 15:37 16:07 16:37 17:37 18:36 20:26 20:56 21:26
Bombi 4A 05:28 06:28 08:39 09:39 09:59 10:09 13:09 13:39 15:39 16:09 16:39 17:39 18:38 20:27 20:57 21:27
Tal-Pietà More    05:29 06:29 08:40 09:40 10:00 10:10 13:10 13:40 15:40 16:10 16:40 17:40 18:39 20:28 20:58 21:28
Pieta 05:29 06:29 08:40 09:40 10:00 10:10 13:10 13:40 15:40 16:10 16:40 17:40 18:39 20:28 20:58 21:28
L-Imsida More    05:31 06:31 08:42 09:42 10:02 10:12 13:12 13:42 15:42 16:12 16:42 17:42 18:41 20:30 21:00 21:30
Marina 05:31 06:31 08:42 09:42 10:02 10:12 13:12 13:42 15:42 16:12 16:42 17:42 18:41 20:30 21:00 21:30
Kullegg 05:31 06:33 08:43 09:43 10:03 10:13 13:13 13:43 15:43 16:13 16:43 17:43 18:42 20:31 21:01 21:31
Is-Swatar More    05:33 06:34 08:45 09:45 10:05 10:15 13:15 13:45 15:45 16:15 16:45 17:45 18:44 20:32 21:02 21:32
Hasselin 05:33 06:34 08:45 09:45 10:05 10:15 13:15 13:45 15:45 16:15 16:45 17:45 18:44 20:32 21:02 21:32
Pont 05:34 06:36 08:47 09:47 10:07 10:17 13:17 13:47 15:47 16:17 16:47 17:47 18:45 20:34 21:04 21:34
Zernieq 05:35 06:37 08:48 09:48 10:08 10:18 13:18 13:48 15:48 16:18 16:48 17:48 18:46 20:34 21:04 21:34
Caramelo 05:36 06:38 08:50 09:50 10:10 10:20 13:20 13:50 15:50 16:20 16:50 17:50 18:48 20:35 21:05 21:35
Birkirkara More    05:37 06:39 08:51 09:51 10:11 10:21 13:21 13:51 15:51 16:21 16:51 17:51 18:49 20:36 21:06 21:36
Paris 05:37 06:39 08:51 09:51 10:11 10:21 13:21 13:51 15:51 16:21 16:51 17:51 18:49 20:36 21:06 21:36
Mannarinu 05:38 06:40 08:52 09:52 10:12 10:22 13:22 13:52 15:52 16:22 16:52 17:52 18:49 20:37 21:07 21:37
Wied 05:39 06:41 08:53 09:53 10:13 10:23 13:23 13:53 15:53 16:23 16:53 17:53 18:50 20:38 21:08 21:38
Tereza 05:39 06:42 08:54 09:54 10:14 10:24 13:24 13:54 15:54 16:24 16:54 17:54 18:51 20:38 21:08 21:38
Piu 05:40 06:43 08:55 09:55 10:15 10:25 13:25 13:55 15:55 16:25 16:55 17:55 18:52 20:39 21:09 21:39
Brared 05:41 06:44 08:56 09:56 10:16 10:26 13:26 13:56 15:56 16:26 16:56 17:56 18:53 20:40 21:10 21:40
Hal Lija More    05:42 06:44 08:56 09:56 10:16 10:26 13:26 13:56 15:56 16:26 16:56 17:56 18:53 20:40 21:10 21:40
Wiji 05:42 06:44 08:56 09:56 10:16 10:26 13:26 13:56 15:56 16:26 16:56 17:56 18:53 20:40 21:10 21:40
Cimiterju 05:42 06:45 08:57 09:57 10:17 10:27 13:27 13:57 15:57 16:27 16:57 17:57 18:54 20:41 21:11 21:41
Portelli 05:44 06:46 08:59 09:59 10:19 10:29 13:29 13:59 15:59 16:29 16:59 17:59 18:56 20:42 21:12 21:42
Il-Mosta More    05:45 06:48 09:01 10:01 10:21 10:31 13:31 14:01 16:01 16:31 17:01 18:01 18:57 20:43 21:13 21:43
Technopark 4 05:45 06:48 09:01 10:01 10:21 10:31 13:31 14:01 16:01 16:31 17:01 18:01 18:57 20:43 21:13 21:43
Daqqaq 05:46 06:49 09:02 10:02 10:22 10:32 13:32 14:02 16:02 16:32 17:02 18:02 18:58 20:44 21:14 21:44
Gatt 05:47 06:50 09:03 10:03 10:23 10:33 13:33 14:03 16:03 16:33 17:03 18:03 18:59 20:45 21:15 21:45
Kungress 05:48 06:51 09:04 10:04 10:24 10:34 13:34 14:04 16:04 16:34 17:04 18:04 19:00 20:46 21:16 21:46
Rotunda 1 05:48 06:52 09:05 10:05 10:25 10:35 13:35 14:05 16:05 16:35 17:05 18:05 19:01 20:46 21:16 21:46
Rotunda 3 05:49 06:52 09:05 10:05 10:25 10:35 13:35 14:05 16:05 16:35 17:05 18:05 19:01 20:47 21:17 21:47
Isouard 05:49 06:53 09:06 10:06 10:26 10:36 13:36 14:06 16:06 16:36 17:06 18:06 19:02 20:47 21:17 21:47
Kostituzzjoni 05:50 06:53 09:07 10:07 10:27 10:37 13:37 14:07 16:07 16:37 17:07 18:07 19:02 20:47 21:17 21:47
Targa 05:51 06:55 09:08 10:08 10:28 10:38 13:38 14:08 16:08 16:38 17:08 18:08 19:03 20:48 21:18 21:48
Gharusa 05:52 06:56 09:09 10:09 10:29 10:39 13:39 14:09 16:09 16:39 17:09 18:09 19:05 20:49 21:19 21:49
Rihana 05:55 06:59 09:13 10:13 10:33 10:43 13:43 14:13 16:13 16:43 17:13 18:13 19:08 20:52 21:22 21:52
Campra 05:56 07:01 09:15 10:15 10:35 10:45 13:45 14:15 16:15 16:45 17:15 18:15 19:09 20:53 21:23 21:53
Burmarrad More    05:57 07:02 09:16 10:16 10:36 10:46 13:46 14:16 16:16 16:46 17:16 18:16 19:11 20:54 21:24 21:54
Ramez 05:57 07:02 09:16 10:16 10:36 10:46 13:46 14:16 16:16 16:46 17:16 18:16 19:11 20:54 21:24 21:54
Burmarrad 05:58 07:03 09:17 10:17 10:37 10:47 13:47 14:17 16:17 16:47 17:17 18:17 19:11 20:55 21:25 21:55
Qannotta 05:59 07:04 09:18 10:18 10:38 10:48 13:48 14:18 16:18 16:48 17:18 18:18 19:12 20:56 21:26 21:56
Qadi 06:00 07:05 09:20 10:20 10:40 10:50 13:50 14:20 16:20 16:50 17:20 18:20 19:13 20:57 21:27 21:57
San Pawl il-Bahar More    06:01 07:06 09:21 10:21 10:41 10:51 13:51 14:21 16:21 16:51 17:21 18:21 19:15 20:58 21:28 21:58
Mwiezeb 06:01 07:06 09:21 10:21 10:41 10:51 13:51 14:21 16:21 16:51 17:21 18:21 19:15 20:58 21:28 21:58
Imhasel 06:02 07:07 09:22 10:22 10:42 10:52 13:52 14:22 16:22 16:52 17:22 18:22 19:15 20:58 21:28 21:58
Mary 06:02 07:08 09:23 10:23 10:43 10:53 13:53 14:23 16:23 16:53 17:23 18:23 19:16 20:59 21:29 21:59
Parades 06:03 07:09 09:24 10:24 10:44 10:54 13:54 14:24 16:24 16:54 17:24 18:24 19:17 20:59 21:29 21:59
Bugeja 06:03 07:09 09:24 10:24 10:44 10:54 13:54 14:24 16:24 16:54 17:24 18:24 19:17 21:00 21:30 22:00
Tonn 06:04 07:10 09:25 10:25 10:45 10:55 13:55 14:25 16:25 16:55 17:25 18:25 19:18 21:01 21:31 22:01
Bahar 06:05 07:11 09:26 10:26 10:46 10:56 13:56 14:26 16:26 16:56 17:26 18:26 19:19 21:01 21:31 22:01
Vecca 06:05 07:11 09:27 10:27 10:47 10:57 13:57 14:27 16:27 16:57 17:27 18:27 19:19 21:02 21:32 22:02
Pawlu 06:06 07:12 09:28 10:28 10:48 10:58 13:58 14:28 16:28 16:58 17:28 18:28 19:20 21:02 21:32 22:02
Zafzafa 06:06 07:13 09:28 10:28 10:48 10:58 13:58 14:28 16:28 16:58 17:28 18:28 19:21 21:03 21:33 22:03
Simar 06:07 07:13 09:29 10:29 10:49 10:59 13:59 14:29 16:29 16:59 17:29 18:29 19:22 21:03 21:33 22:03
Ix-Xemxija More    06:08 07:15 09:31 10:31 10:51 11:01 14:01 14:31 16:31 17:01 17:31 18:31 19:23 21:05 21:35 22:05
Roti 06:08 07:15 09:31 10:31 10:51 11:01 14:01 14:31 16:31 17:01 17:31 18:31 19:23 21:05 21:35 22:05
Xemxija 06:10 07:17 09:33 10:33 10:53 11:03 14:03 14:33 16:33 17:03 17:33 18:33 19:25 21:06 21:36 22:06
Mistra 06:11 07:18 09:34 10:34 10:54 11:04 14:04 14:34 16:34 17:04 17:34 18:34 19:26 21:07 21:37 22:07
Il-Mellieha More    06:14 07:21 09:38 10:38 10:58 11:08 14:08 14:38 16:38 17:08 17:38 18:38 19:29 21:10 21:40 22:10
Barkazza 06:14 07:21 09:38 10:38 10:58 11:08 14:08 14:38 16:38 17:08 17:38 18:38 19:29 21:10 21:40 22:10
Mellieha 06:15 07:23 09:39 10:39 10:59 11:09 14:09 14:39 16:39 17:09 17:39 18:39 19:30 21:11 21:41 22:11
Pittiross 06:16 07:24 09:40 10:40 11:00 11:10 14:10 14:40 16:40 17:10 17:40 18:40 19:31 21:11 21:41 22:11
Bragg 06:16 07:24 09:41 10:41 11:01 11:11 14:11 14:41 16:41 17:11 17:41 18:41 19:32 21:12 21:42 22:12
Etna 06:17 07:25 09:42 10:42 11:02 11:12 14:12 14:42 16:42 17:12 17:42 18:42 19:32 21:12 21:42 22:12
Snajjin 06:17 07:25 09:42 10:42 11:02 11:12 14:12 14:42 16:42 17:12 17:42 18:42 19:33 21:13 21:43 22:13
Adenau 06:18 07:26 09:43 10:43 11:03 11:13 14:13 14:43 16:43 17:13 17:43 18:43 19:34 21:13 21:43 22:13
Niklaw 06:19 07:27 09:44 10:44 11:04 11:14 14:14 14:44 16:44 17:14 17:44 18:44 19:35 21:14 21:44 22:14
Luna 06:20 07:28 09:46 10:46 11:06 11:16 14:16 14:46 16:46 17:16 17:46 18:46 19:36 21:15 21:45 22:15
Tunnara 06:21 07:29 09:47 10:47 11:07 11:17 14:17 14:47 16:47 17:17 17:47 18:47 19:37 21:16 21:46 22:16
Skrajda 06:22 07:31 09:48 10:48 11:08 11:18 14:18 14:48 16:48 17:18 17:48 18:48 19:38 21:17 21:47 22:17
Ghadira 06:23 07:32 09:50 10:50 11:10 11:20 14:20 14:50 16:50 17:20 17:50 18:50 19:39 21:18 21:48 22:18
Riserva 06:25 07:33 09:51 10:51 11:11 11:21 14:21 14:51 16:51 17:21 17:51 18:51 19:41 21:19 21:49 22:19
Il-Marfa More    06:26 07:35 09:53 10:53 11:13 11:23 14:23 14:53 16:53 17:23 17:53 18:53 19:42 21:21 21:51 22:21
Qammieh 06:26 07:35 09:53 10:53 11:13 11:23 14:23 14:53 16:53 17:23 17:53 18:53 19:42 21:21 21:51 22:21
Ahrax 06:29 07:39 09:57 10:57 11:17 11:27 14:27 14:57 16:57 17:27 17:57 18:57 19:46 21:23 21:53 22:23
Batterija 06:30 07:40 09:58 10:58 11:18 11:28 14:28 14:58 16:58 17:28 17:58 18:58 19:47 21:24 21:54 22:24
Ic-Cirkewwa More    06:31 07:41 09:59 10:59 11:19 11:29 14:29 14:59 16:59 17:29 17:59 18:59 19:48 21:25 21:55 22:25
Musa 06:31 07:41 09:59 10:59 11:19 11:29 14:29 14:59 16:59 17:29 17:59 18:59 19:48 21:25 21:55 22:25
Marfa 06:31 07:41 10:00 11:00 11:20 11:30 14:30 15:00 17:00 17:30 18:00 19:00 19:48 21:26 21:56 22:26
Cirkewwa Alight 06:33 07:43 10:02 11:02 11:22 11:32 14:32 15:02 17:02 17:32 18:02 19:02 19:50 21:27 21:57 22:27
Il-Belt Valletta More    05:25 05:55 07:55 08:25 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 14:25 14:55 15:25 17:55 18:55 19:25 20:25
Valletta B6 05:25 05:55 07:55 08:25 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 14:25 14:55 15:25 17:55 18:55 19:25 20:25
Il-Floriana More    05:26 05:56 07:56 08:26 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27 14:26 14:56 15:26 17:56 18:56 19:26 20:26
Floriani C 05:26 05:56 07:56 08:26 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27 14:26 14:56 15:26 17:56 18:56 19:26 20:26
Bombi 4A 05:28 05:58 07:58 08:28 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 14:28 14:58 15:28 17:58 18:58 19:28 20:28
Tal-Pietà More    05:29 05:59 07:59 08:29 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 14:29 14:59 15:29 17:59 18:59 19:29 20:29
Pieta 05:29 05:59 07:59 08:29 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 14:29 14:59 15:29 17:59 18:59 19:29 20:29
L-Imsida More    05:30 06:00 08:01 08:31 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 14:31 15:01 15:31 18:01 19:01 19:31 20:31
Marina 05:30 06:00 08:01 08:31 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 14:31 15:01 15:31 18:01 19:01 19:31 20:31
Kullegg 05:31 06:01 08:02 08:32 10:34 11:04 11:34 12:04 12:34 14:32 15:02 15:32 18:02 19:02 19:32 20:31
Is-Swatar More    05:33 06:03 08:03 08:33 10:36 11:06 11:36 12:06 12:36 14:34 15:04 15:34 18:04 19:04 19:34 20:33
Hasselin 05:33 06:03 08:03 08:33 10:36 11:06 11:36 12:06 12:36 14:34 15:04 15:34 18:04 19:04 19:34 20:33
Pont 05:34 06:04 08:05 08:35 10:38 11:08 11:38 12:08 12:38 14:35 15:05 15:35 18:05 19:05 19:35 20:34
Zernieq 05:35 06:05 08:06 08:36 10:38 11:08 11:38 12:08 12:38 14:36 15:06 15:36 18:06 19:06 19:36 20:35
Caramelo 05:36 06:06 08:07 08:37 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 14:38 15:08 15:38 18:08 19:08 19:38 20:36
Birkirkara More    05:37 06:07 08:08 08:38 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 14:39 15:09 15:39 18:09 19:09 19:39 20:37
Paris 05:37 06:07 08:08 08:38 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 14:39 15:09 15:39 18:09 19:09 19:39 20:37
Mannarinu 05:37 06:07 08:09 08:39 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 14:39 15:09 15:39 18:09 19:09 19:39 20:38
Wied 05:38 06:08 08:10 08:40 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43 14:40 15:10 15:40 18:10 19:10 19:40 20:39
Tereza 05:39 06:09 08:10 08:40 10:44 11:14 11:44 12:14 12:44 14:41 15:11 15:41 18:11 19:11 19:41 20:39
Piu 05:40 06:10 08:11 08:41 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 14:42 15:12 15:42 18:12 19:12 19:42 20:40
Brared 05:40 06:10 08:12 08:42 10:47 11:17 11:47 12:17 12:47 14:43 15:13 15:43 18:13 19:13 19:43 20:41
Hal Lija More    05:41 06:11 08:13 08:43 10:47 11:17 11:47 12:17 12:47 14:43 15:13 15:43 18:13 19:13 19:43 20:42
Wiji 05:41 06:11 08:13 08:43 10:47 11:17 11:47 12:17 12:47 14:43 15:13 15:43 18:13 19:13 19:43 20:42
Cimiterju 05:41 06:11 08:13 08:43 10:48 11:18 11:48 12:18 12:48 14:44 15:14 15:44 18:14 19:14 19:44 20:42
Portelli 05:43 06:13 08:15 08:45 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 14:46 15:16 15:46 18:16 19:16 19:46 20:44
Il-Mosta More    05:44 06:14 08:16 08:46 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 14:47 15:17 15:47 18:17 19:17 19:47 20:45
Technopark 4 05:44 06:14 08:16 08:46 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 14:47 15:17 15:47 18:17 19:17 19:47 20:45
Daqqaq 05:45 06:15 08:17 08:47 10:53 11:23 11:53 12:23 12:53 14:48 15:18 15:48 18:18 19:18 19:48 20:46
Gatt 05:46 06:16 08:18 08:48 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 14:49 15:19 15:49 18:19 19:19 19:49 20:47
Kungress 05:47 06:17 08:19 08:49 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 14:50 15:20 15:50 18:20 19:20 19:50 20:48
Rotunda 1 05:47 06:17 08:19 08:49 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 14:51 15:21 15:51 18:21 19:21 19:51 20:48
Rotunda 3 05:48 06:18 08:20 08:50 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 14:51 15:21 15:51 18:21 19:21 19:51 20:49
Isouard 05:48 06:18 08:21 08:51 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 14:52 15:22 15:52 18:22 19:22 19:52 20:49
Kostituzzjoni 05:49 06:19 08:21 08:51 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58 14:52 15:22 15:52 18:22 19:22 19:52 20:50
Targa 05:50 06:20 08:22 08:52 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 14:53 15:23 15:53 18:23 19:23 19:53 20:51
Gharusa 05:51 06:21 08:23 08:53 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 14:55 15:25 15:55 18:25 19:25 19:55 20:52
Rihana 05:54 06:24 08:27 08:57 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 14:58 15:28 15:58 18:28 19:28 19:58 20:55
Campra 05:55 06:25 08:28 08:58 11:06 11:36 12:06 12:36 13:06 14:59 15:29 15:59 18:29 19:29 19:59 20:56
Burmarrad More    05:56 06:26 08:29 08:59 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 15:01 15:31 16:01 18:31 19:31 20:01 20:57
Ramez 05:56 06:26 08:29 08:59 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 15:01 15:31 16:01 18:31 19:31 20:01 20:57
Burmarrad 05:56 06:26 08:30 09:00 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 15:01 15:31 16:01 18:31 19:31 20:01 20:58
Qannotta 05:57 06:27 08:31 09:01 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 15:02 15:32 16:02 18:32 19:32 20:02 20:59
Qadi 05:58 06:28 08:32 09:02 11:11 11:41 12:11 12:41 13:11 15:03 15:33 16:03 18:33 19:33 20:03 21:00
San Pawl il-Bahar More    06:00 06:30 08:33 09:03 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 15:05 15:35 16:05 18:35 19:35 20:05 21:01
Mwiezeb 06:00 06:30 08:33 09:03 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 15:05 15:35 16:05 18:35 19:35 20:05 21:01
Imhasel 06:00 06:30 08:34 09:04 11:14 11:44 12:14 12:44 13:14 15:05 15:35 16:05 18:35 19:35 20:05 21:02
Mary 06:01 06:31 08:35 09:05 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 15:06 15:36 16:06 18:36 19:36 20:06 21:02
Parades 06:01 06:31 08:35 09:05 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 15:07 15:37 16:07 18:37 19:37 20:07 21:03
Bugeja 06:02 06:32 08:36 09:06 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 15:07 15:37 16:07 18:37 19:37 20:07 21:03
Tonn 06:02 06:32 08:36 09:06 11:17 11:47 12:17 12:47 13:17 15:08 15:38 16:08 18:38 19:38 20:08 21:04
Bahar 06:03 06:33 08:37 09:07 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18 15:09 15:39 16:09 18:39 19:39 20:09 21:05
Vecca 06:03 06:33 08:38 09:08 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18 15:09 15:39 16:09 18:39 19:39 20:09 21:05
Pawlu 06:04 06:34 08:38 09:08 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 15:10 15:40 16:10 18:40 19:40 20:10 21:06
Zafzafa 06:05 06:35 08:39 09:09 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 15:11 15:41 16:11 18:41 19:41 20:11 21:06
Simar 06:05 06:35 08:40 09:10 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 15:12 15:42 16:12 18:42 19:42 20:12 21:07
Ix-Xemxija More    06:06 06:36 08:41 09:11 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23 15:13 15:43 16:13 18:43 19:43 20:13 21:08
Roti 06:06 06:36 08:41 09:11 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23 15:13 15:43 16:13 18:43 19:43 20:13 21:08
Xemxija 06:08 06:38 08:43 09:13 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 15:15 15:45 16:15 18:45 19:45 20:15 21:10
Mistra 06:09 06:39 08:44 09:14 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 15:16 15:46 16:16 18:46 19:46 20:16 21:11
Il-Mellieha More    06:12 06:42 08:47 09:17 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 15:19 15:49 16:19 18:49 19:49 20:19 21:14
Barkazza 06:12 06:42 08:47 09:17 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 15:19 15:49 16:19 18:49 19:49 20:19 21:14
Mellieha 06:13 06:43 08:48 09:18 11:32 12:02 12:32 13:02 13:32 15:20 15:50 16:20 18:50 19:50 20:20 21:15
Pittiross 06:14 06:44 08:49 09:19 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 15:21 15:51 16:21 18:51 19:51 20:21 21:16
Bragg 06:14 06:44 08:50 09:20 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 15:22 15:52 16:22 18:52 19:52 20:22 21:16
Etna 06:15 06:45 08:50 09:20 11:34 12:04 12:34 13:04 13:34 15:22 15:52 16:22 18:52 19:52 20:22 21:17
Snajjin 06:15 06:45 08:51 09:21 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 15:23 15:53 16:23 18:53 19:53 20:23 21:17
Adenau 06:16 06:46 08:51 09:21 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 15:24 15:54 16:24 18:54 19:54 20:24 21:18
Niklaw 06:17 06:47 08:52 09:22 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37 15:25 15:55 16:25 18:55 19:55 20:25 21:19
Luna 06:18 06:48 08:53 09:23 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 15:26 15:56 16:26 18:56 19:56 20:26 21:20
Tunnara 06:18 06:48 08:54 09:24 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 15:27 15:57 16:27 18:57 19:57 20:27 21:21
Skrajda 06:20 06:50 08:56 09:26 11:41 12:11 12:41 13:11 13:41 15:28 15:58 16:28 18:58 19:58 20:28 21:22
Ghadira 06:21 06:51 08:57 09:27 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 15:29 15:59 16:29 18:59 19:59 20:29 21:23
Riserva 06:22 06:52 08:58 09:28 11:44 12:14 12:44 13:14 13:44 15:31 16:01 16:31 19:01 20:01 20:31 21:25
Il-Marfa More    06:23 06:53 09:00 09:30 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 15:32 16:02 16:32 19:02 20:02 20:32 21:26
Qammieh 06:23 06:53 09:00 09:30 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 15:32 16:02 16:32 19:02 20:02 20:32 21:26
Ahrax 06:26 06:56 09:03 09:33 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 15:36 16:06 16:36 19:06 20:06 20:36 21:29
Batterija 06:27 06:57 09:04 09:34 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 15:37 16:07 16:37 19:07 20:07 20:37 21:30
Ic-Cirkewwa More    06:28 06:58 09:05 09:35 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 15:38 16:08 16:38 19:08 20:08 20:38 21:31
Musa 06:28 06:58 09:05 09:35 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 15:38 16:08 16:38 19:08 20:08 20:38 21:31
Marfa 06:28 06:58 09:05 09:35 11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 15:38 16:08 16:38 19:08 20:08 20:38 21:31
Cirkewwa Alight 06:30 07:00 09:07 09:37 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 15:40 16:10 16:40 19:10 20:10 20:40 21:33
Il-Belt Valletta More    05:25 05:55 07:55 08:25 10:55 11:25 13:55 14:25 16:55 17:25 19:55 20:25
Valletta B6 05:25 05:55 07:55 08:25 10:55 11:25 13:55 14:25 16:55 17:25 19:55 20:25
Il-Floriana More    05:26 05:56 07:56 08:26 10:57 11:27 13:56 14:26 16:56 17:26 19:56 20:26
Floriani C 05:26 05:56 07:56 08:26 10:57 11:27 13:56 14:26 16:56 17:26 19:56 20:26
Bombi 4A 05:27 05:57 07:58 08:28 10:59 11:29 13:58 14:28 16:58 17:28 19:58 20:28
Tal-Pietà More    05:28 05:58 07:59 08:29 11:00 11:30 13:59 14:29 16:59 17:29 19:59 20:29
Pieta 05:28 05:58 07:59 08:29 11:00 11:30 13:59 14:29 16:59 17:29 19:59 20:29
L-Imsida More    05:30 06:00 08:01 08:31 11:02 11:32 14:01 14:31 17:01 17:31 20:01 20:31
Marina 05:30 06:00 08:01 08:31 11:02 11:32 14:01 14:31 17:01 17:31 20:01 20:31
Kullegg 05:30 06:00 08:02 08:32 11:03 11:33 14:02 14:32 17:02 17:32 20:02 20:32
Is-Swatar More    05:32 06:02 08:03 08:33 11:05 11:35 14:03 14:33 17:03 17:33 20:03 20:33
Hasselin 05:32 06:02 08:03 08:33 11:05 11:35 14:03 14:33 17:03 17:33 20:03 20:33
Pont 05:33 06:03 08:05 08:35 11:07 11:37 14:05 14:35 17:05 17:35 20:05 20:35
Zernieq 05:33 06:03 08:05 08:35 11:08 11:38 14:05 14:35 17:05 17:35 20:05 20:35
Caramelo 05:34 06:04 08:07 08:37 11:10 11:40 14:07 14:37 17:07 17:37 20:07 20:37
Birkirkara More    05:35 06:05 08:08 08:38 11:11 11:41 14:08 14:38 17:08 17:38 20:08 20:38
Paris 05:35 06:05 08:08 08:38 11:11 11:41 14:08 14:38 17:08 17:38 20:08 20:38
Mannarinu 05:36 06:06 08:08 08:38 11:12 11:42 14:08 14:38 17:08 17:38 20:08 20:38
Wied 05:36 06:06 08:09 08:39 11:13 11:43 14:09 14:39 17:09 17:39 20:09 20:39
Tereza 05:37 06:07 08:10 08:40 11:14 11:44 14:10 14:40 17:10 17:40 20:10 20:40
Piu 05:38 06:08 08:11 08:41 11:15 11:45 14:11 14:41 17:11 17:41 20:11 20:41
Brared 05:38 06:08 08:12 08:42 11:16 11:46 14:12 14:42 17:12 17:42 20:12 20:42
Hal Lija More    05:39 06:09 08:12 08:42 11:16 11:46 14:12 14:42 17:12 17:42 20:12 20:42
Wiji 05:39 06:09 08:12 08:42 11:16 11:46 14:12 14:42 17:12 17:42 20:12 20:42
Cimiterju 05:39 06:09 08:13 08:43 11:17 11:47 14:13 14:43 17:13 17:43 20:13 20:43
Portelli 05:41 06:11 08:14 08:44 11:19 11:49 14:14 14:44 17:14 17:44 20:14 20:44
Il-Mosta More    05:42 06:12 08:16 08:46 11:21 11:51 14:16 14:46 17:16 17:46 20:16 20:46
Technopark 4 05:42 06:12 08:16 08:46 11:21 11:51 14:16 14:46 17:16 17:46 20:16 20:46
Daqqaq 05:43 06:13 08:17 08:47 11:22 11:52 14:17 14:47 17:17 17:47 20:17 20:47
Gatt 05:43 06:13 08:18 08:48 11:23 11:53 14:18 14:48 17:18 17:48 20:18 20:48
Kungress 05:44 06:14 08:18 08:48 11:24 11:54 14:18 14:48 17:18 17:48 20:18 20:48
Rotunda 1 05:44 06:14 08:19 08:49 11:25 11:55 14:19 14:49 17:19 17:49 20:19 20:49
Rotunda 3 05:45 06:15 08:19 08:49 11:25 11:55 14:19 14:49 17:19 17:49 20:19 20:49
Isouard 05:45 06:15 08:20 08:50 11:26 11:56 14:20 14:50 17:20 17:50 20:20 20:50
Kostituzzjoni 05:46 06:16 08:20 08:50 11:27 11:57 14:20 14:50 17:20 17:50 20:20 20:50
Targa 05:46 06:16 08:22 08:52 11:28 11:58 14:22 14:52 17:22 17:52 20:22 20:52
Gharusa 05:47 06:17 08:23 08:53 11:29 11:59 14:23 14:53 17:23 17:53 20:23 20:53
Rihana 05:50 06:20 08:26 08:56 11:33 12:03 14:26 14:56 17:26 17:56 20:26 20:56
Campra 05:51 06:21 08:27 08:57 11:35 12:05 14:27 14:57 17:27 17:57 20:27 20:57
Burmarrad More    05:52 06:22 08:28 08:58 11:36 12:06 14:28 14:58 17:28 17:58 20:28 20:58
Ramez 05:52 06:22 08:28 08:58 11:36 12:06 14:28 14:58 17:28 17:58 20:28 20:58
Burmarrad 05:52 06:22 08:29 08:59 11:37 12:07 14:29 14:59 17:29 17:59 20:29 20:59
Qannotta 05:53 06:23 08:30 09:00 11:38 12:08 14:30 15:00 17:30 18:00 20:30 21:00
Qadi 05:54 06:24 08:31 09:01 11:40 12:10 14:31 15:01 17:31 18:01 20:31 21:01
San Pawl il-Bahar More    05:55 06:25 08:32 09:02 11:41 12:11 14:32 15:02 17:32 18:02 20:32 21:02
Mwiezeb 05:55 06:25 08:32 09:02 11:41 12:11 14:32 15:02 17:32 18:02 20:32 21:02
Imhasel 05:56 06:26 08:33 09:03 11:42 12:12 14:33 15:03 17:33 18:03 20:33 21:03
Mary 05:56 06:26 08:34 09:04 11:43 12:13 14:34 15:04 17:34 18:04 20:34 21:04
Parades 05:57 06:27 08:34 09:04 11:44 12:14 14:34 15:04 17:34 18:04 20:34 21:04
Bugeja 05:57 06:27 08:35 09:05 11:44 12:14 14:35 15:05 17:35 18:05 20:35 21:05
Tonn 05:58 06:28 08:35 09:05 11:45 12:15 14:35 15:05 17:35 18:05 20:35 21:05
Bahar 05:58 06:28 08:36 09:06 11:46 12:16 14:36 15:06 17:36 18:06 20:36 21:06
Vecca 05:59 06:29 08:36 09:06 11:47 12:17 14:36 15:06 17:36 18:06 20:36 21:06
Pawlu 05:59 06:29 08:37 09:07 11:48 12:18 14:37 15:07 17:37 18:07 20:37 21:07
Zafzafa 06:00 06:30 08:38 09:08 11:48 12:18 14:38 15:08 17:38 18:08 20:38 21:08
Simar 06:00 06:30 08:38 09:08 11:49 12:19 14:38 15:08 17:38 18:08 20:38 21:08
Ix-Xemxija More    06:01 06:31 08:40 09:10 11:51 12:21 14:40 15:10 17:40 18:10 20:40 21:10
Roti 06:01 06:31 08:40 09:10 11:51 12:21 14:40 15:10 17:40 18:10 20:40 21:10
Xemxija 06:03 06:33 08:41 09:11 11:53 12:23 14:41 15:11 17:41 18:11 20:41 21:11
Mistra 06:04 06:34 08:42 09:12 11:54 12:24 14:42 15:12 17:42 18:12 20:42 21:12
Il-Mellieha More    06:06 06:36 08:45 09:15 11:58 12:28 14:45 15:15 17:45 18:15 20:45 21:15
Barkazza 06:06 06:36 08:45 09:15 11:58 12:28 14:45 15:15 17:45 18:15 20:45 21:15
Mellieha 06:07 06:37 08:47 09:17 11:59 12:29 14:47 15:17 17:47 18:17 20:47 21:17
Pittiross 06:08 06:38 08:47 09:17 12:00 12:30 14:47 15:17 17:47 18:17 20:47 21:17
Bragg 06:08 06:38 08:48 09:18 12:01 12:31 14:48 15:18 17:48 18:18 20:48 21:18
Etna 06:08 06:38 08:49 09:19 12:02 12:32 14:49 15:19 17:49 18:19 20:49 21:19
Snajjin 06:09 06:39 08:49 09:19 12:02 12:32 14:49 15:19 17:49 18:19 20:49 21:19
Adenau 06:09 06:39 08:50 09:20 12:03 12:33 14:50 15:20 17:50 18:20 20:50 21:20
Niklaw 06:10 06:40 08:51 09:21 12:04 12:34 14:51 15:21 17:51 18:21 20:51 21:21
Luna 06:11 06:41 08:52 09:22 12:06 12:36 14:52 15:22 17:52 18:22 20:52 21:22
Tunnara 06:12 06:42 08:52 09:22 12:07 12:37 14:52 15:22 17:52 18:22 20:52 21:22
Skrajda 06:13 06:43 08:54 09:24 12:08 12:38 14:54 15:24 17:54 18:24 20:54 21:24
Ghadira 06:14 06:44 08:55 09:25 12:10 12:40 14:55 15:25 17:55 18:25 20:55 21:25
Riserva 06:15 06:45 08:56 09:26 12:11 12:41 14:56 15:26 17:56 18:26 20:56 21:26
Il-Marfa More    06:16 06:46 08:58 09:28 12:13 12:43 14:58 15:28 17:58 18:28 20:58 21:28
Qammieh 06:16 06:46 08:58 09:28 12:13 12:43 14:58 15:28 17:58 18:28 20:58 21:28
Ahrax 06:19 06:49 09:01 09:31 12:17 12:47 15:01 15:31 18:01 18:31 21:01 21:31
Batterija 06:19 06:49 09:02 09:32 12:18 12:48 15:02 15:32 18:02 18:32 21:02 21:32
Ic-Cirkewwa More    06:20 06:50 09:03 09:33 12:19 12:49 15:03 15:33 18:03 18:33 21:03 21:33
Musa 06:20 06:50 09:03 09:33 12:19 12:49 15:03 15:33 18:03 18:33 21:03 21:33
Marfa 06:21 06:51 09:03 09:33 12:20 12:50 15:03 15:33 18:03 18:33 21:03 21:33
Cirkewwa Alight 06:22 06:52 09:05 09:35 12:22 12:52 15:05 15:35 18:05 18:35 21:05 21:35
Cirkewwa - Valletta 41
Ic-Cirkewwa More    06:45 07:55 08:05 08:25 09:25 10:05 11:05 11:25 12:25 14:05 14:35 15:45 16:55 17:05 18:05 18:55 19:25 19:55 21:25 21:55 22:25 22:55
Cirkewwa 1 06:45 07:55 08:05 08:25 09:25 10:05 11:05 11:25 12:25 14:05 14:35 15:45 16:55 17:05 18:05 18:55 19:25 19:55 21:25 21:55 22:25 22:55
Marfa 06:46 07:56 08:06 08:26 09:26 10:06 11:06 11:26 12:25 14:05 14:36 15:46 16:56 17:06 18:06 18:55 19:25 19:55 21:25 21:55 22:25 22:55
Il-Marfa More    06:48 07:58 08:08 08:28 09:28 10:08 11:08 11:28 12:28 14:08 14:38 15:48 16:58 17:08 18:08 18:57 19:27 19:57 21:27 21:57 22:27 22:57
Batterija 06:48 07:58 08:08 08:28 09:28 10:08 11:08 11:28 12:28 14:08 14:38 15:48 16:58 17:08 18:08 18:57 19:27 19:57 21:27 21:57 22:27 22:57
Ahrax 06:49 07:59 08:09 08:29 09:29 10:09 11:09 11:29 12:28 14:08 14:38 15:48 16:58 17:08 18:08 18:58 19:28 19:58 21:27 21:57 22:27 22:57
Qammieh 06:53 08:03 08:13 08:33 09:33 10:13 11:13 11:33 12:32 14:12 14:42 15:52 17:02 17:12 18:12 19:00 19:30 20:00 21:30 22:00 22:30 23:00
Il-Mellieha More    06:55 08:05 08:15 08:35 09:35 10:15 11:15 11:35 12:34 14:14 14:44 15:54 17:04 17:14 18:14 19:02 19:32 20:02 21:31 22:01 22:31 23:01
Riserva 06:55 08:05 08:15 08:35 09:35 10:15 11:15 11:35 12:34 14:14 14:44 15:54 17:04 17:14 18:14 19:02 19:32 20:02 21:31 22:01 22:31 23:01
Ghadira 06:56 08:06 08:16 08:36 09:36 10:16 11:16 11:36 12:35 14:15 14:46 15:56 17:06 17:16 18:16 19:03 19:33 20:03 21:32 22:02 22:32 23:02
Padrino 06:57 08:07 08:17 08:37 09:37 10:17 11:17 11:37 12:36 14:16 14:46 15:56 17:06 17:16 18:16 19:04 19:34 20:04 21:33 22:03 22:33 23:03
Skrajda 06:58 08:08 08:18 08:38 09:38 10:18 11:18 11:38 12:36 14:16 14:47 15:57 17:07 17:17 18:17 19:04 19:34 20:04 21:33 22:03 22:33 23:03
Tunnara 06:59 08:09 08:19 08:39 09:39 10:19 11:19 11:39 12:37 14:17 14:48 15:58 17:08 17:18 18:18 19:05 19:35 20:05 21:34 22:04 22:34 23:04
Luna 07:00 08:10 08:20 08:40 09:40 10:20 11:20 11:40 12:38 14:18 14:49 15:59 17:09 17:19 18:19 19:06 19:36 20:06 21:35 22:05 22:35 23:05
Niklaw 07:02 08:12 08:22 08:42 09:42 10:22 11:22 11:42 12:39 14:19 14:50 16:00 17:10 17:20 18:20 19:07 19:37 20:07 21:36 22:06 22:36 23:06
Adenau 07:03 08:13 08:23 08:43 09:43 10:23 11:23 11:43 12:41 14:21 14:52 16:02 17:12 17:22 18:22 19:08 19:38 20:08 21:37 22:07 22:37 23:07
Etna 07:05 08:15 08:25 08:45 09:45 10:25 11:25 11:45 12:42 14:22 14:53 16:03 17:13 17:23 18:23 19:09 19:39 20:09 21:38 22:08 22:38 23:08
Pittiross 07:06 08:16 08:26 08:46 09:46 10:26 11:26 11:46 12:44 14:24 14:55 16:05 17:15 17:25 18:25 19:10 19:40 20:10 21:39 22:09 22:39 23:09
Mellieha 07:07 08:17 08:27 08:47 09:47 10:27 11:27 11:47 12:44 14:24 14:55 16:05 17:15 17:25 18:25 19:10 19:40 20:10 21:39 22:09 22:39 23:09
Ruman 07:08 08:18 08:28 08:48 09:48 10:28 11:28 11:48 12:45 14:25 14:57 16:07 17:17 17:27 18:27 19:11 19:41 20:11 21:40 22:10 22:40 23:10
Ix-Xemxija More    07:12 08:22 08:32 08:52 09:52 10:32 11:32 11:52 12:48 14:28 15:00 16:10 17:20 17:30 18:30 19:14 19:44 20:14 21:42 22:12 22:42 23:12
Mistra 07:12 08:22 08:32 08:52 09:52 10:32 11:32 11:52 12:48 14:28 15:00 16:10 17:20 17:30 18:30 19:14 19:44 20:14 21:42 22:12 22:42 23:12
Xemxija 07:14 08:24 08:34 08:54 09:54 10:34 11:34 11:54 12:50 14:30 15:01 16:11 17:21 17:31 18:31 19:15 19:45