Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

San Gwann - Valletta 35
San Gwann More    05:45
Hgejjeg 05:45
Xwieki 05:46
Busuttil 05:47
Balal 05:48
Gwann 05:49
Il-Kappara More    05:50
Kuncizzjoni 05:50
Bilbla 05:51
Mayr 05:51
Tas-Sliema More    05:52
Romero 05:52
Mrabat 05:53
Il-Gzira More    05:54
Leyland 05:54
Vilhena 05:55
Rizzo 05:56
Imperu 05:57
Ta' Xbiex More    05:57
Enrico 05:57
Qoton 05:59
Rigord 05:59
Xatt 06:00
L-Imsida More    06:01
Gnien 06:01
Kullegg 06:01
Marina 06:02
Tal-Pietà More    06:05
Pieta 06:05
Il-Floriana More    06:06
Bombi 1 06:06
Sarrija 06:08
Mall 06:08
Publiju 06:09
Il-Belt Valletta More    06:10
Valletta 18 06:10
San Gwann More    05:45
Hgejjeg 05:45
Xwieki 05:46
Busuttil 05:47
Balal 05:48
Gwann 05:49
Il-Kappara More    05:50
Kuncizzjoni 05:50
Bilbla 05:50
Mayr 05:51
Tas-Sliema More    05:52
Romero 05:52
Mrabat 05:53
Il-Gzira More    05:53
Leyland 05:53
Vilhena 05:55
Rizzo 05:55
Imperu 05:56
Ta' Xbiex More    05:57
Enrico 05:57
Qoton 05:58
Rigord 05:59
Xatt 05:59
L-Imsida More    06:00
Gnien 06:00
Kullegg 06:01
Marina 06:02
Tal-Pietà More    06:04
Pieta 06:04
Il-Floriana More    06:06
Bombi 1 06:06
Sarrija 06:07
Mall 06:07
Publiju 06:08
Il-Belt Valletta More    06:09
Valletta 18 06:09
San Gwann More    05:45
Hgejjeg 05:45
Xwieki 05:46
Busuttil 05:47
Balal 05:47
Gwann 05:48
Il-Kappara More    05:49
Kuncizzjoni 05:49
Bilbla 05:49
Mayr 05:50
Tas-Sliema More    05:51
Romero 05:51
Mrabat 05:51
Il-Gzira More    05:52
Leyland 05:52
Vilhena 05:53
Rizzo 05:54
Imperu 05:54
Ta' Xbiex More    05:55
Enrico 05:55
Qoton 05:56
Rigord 05:56
Xatt 05:57
L-Imsida More    05:57
Gnien 05:57
Kullegg 05:58
Marina 05:59
Tal-Pietà More    06:01
Pieta 06:01
Il-Floriana More    06:02
Bombi 1 06:02
Sarrija 06:03
Mall 06:03
Publiju 06:04
Il-Belt Valletta More    06:05
Valletta 18 06:05
Valletta - San Gwann - Valletta 35
Il-Belt Valletta More    05:5006:2006:5007:2007:5008:2008:5009:2009:5010:2010:5011:2011:5012:20 12:5013:2013:5014:2014:5015:2015:5016:2016:5017:2017:5018:2018:5019:20 19:5020:2020:5021:2021:5022:20
Valletta B4 05:5006:2006:5007:2007:5008:2008:5009:2009:5010:2010:5011:2011:5012:20 12:5013:2013:5014:2014:5015:2015:5016:2016:5017:2017:5018:2018:5019:20 19:5020:2020:5021:2021:5022:20
Il-Floriana More    05:5206:2206:5207:2207:5208:2208:5209:2209:5210:2210:5211:2211:5212:22 12:5213:2213:5214:2214:5215:2215:5216:2216:5217:2217:5218:2118:5119:21 19:5120:2120:5121:2121:5122:21
Floriani C 05:5206:2206:5207:2207:5208:2208:5209:2209:5210:2210:5211:2211:5212:22 12:5213:2213:5214:2214:5215:2215:5216:2216:5217:2217:5218:2118:5119:21 19:5120:2120:5121:2121:5122:21
Bombi 4 05:5306:2306:5307:2407:5408:2408:5409:2409:5410:2410:5411:2411:5412:24 12:5413:2413:5414:2414:5415:2415:5416:2416:5417:2417:5418:2318:5319:23 19:5320:2320:5221:2221:5222:22
Tal-Pietà More    05:5506:2506:5507:2507:5608:2608:5509:2509:5510:2510:5511:2511:5512:25 12:5513:2513:5514:2514:5515:2515:5516:2516:5617:2617:5518:2418:5419:24 19:5420:2420:5421:2421:5422:24
Pieta 05:5506:2506:5507:2507:5608:2608:5509:2509:5510:2510:5511:2511:5512:25 12:5513:2513:5514:2514:5515:2515:5516:2516:5617:2617:5518:2418:5419:24 19:5420:2420:5421:2421:5422:24
L-Imsida More    05:5706:2706:5707:2807:5908:2908:5809:2809:5810:2810:5811:2811:5812:28 12:5813:2813:5814:2814:5815:2815:5816:2816:5917:2917:5818:2618:5619:26 19:5620:2620:5521:2521:5522:25
Marina 05:5706:2706:5707:2807:5908:2908:5809:2809:5810:2810:5811:2811:5812:28 12:5813:2813:5814:2814:5815:2815:5816:2816:5917:2917:5818:2618:5619:26 19:5620:2620:5521:2521:5522:25
Kullegg 05:5906:2906:5907:2908:0008:3008:5909:2909:5910:2910:5911:2911:5912:29 12:5913:2913:5914:2914:5915:2915:5916:2917:0017:3017:5918:2718:5719:27 19:5720:2720:5621:2621:5622:26
Qroqq 2 06:0206:3207:0207:3308:0408:3409:0309:3310:0310:3311:0311:3312:0312:33 13:0313:3314:0314:3315:0315:3316:0316:3317:0417:3418:0218:3019:0019:30 19:5920:2920:5821:2821:5822:28
Universita 1 06:0506:3507:0507:3708:0808:3809:0709:3710:0710:3711:0711:3712:0712:37 13:0713:3714:0714:3715:0715:3716:0716:3717:0817:3818:0618:3319:0319:33 20:0220:3221:0121:3122:0122:31
Mater Dei More    06:0706:3707:0707:3808:1008:4009:0809:3810:0810:3811:0811:3812:0812:38 13:0813:3814:0814:3815:0815:3816:0816:3817:1017:4018:0718:3519:0519:35 20:0320:3321:0221:3222:0222:32
Mater Dei 2 06:0706:3707:0707:3808:1008:4009:0809:3810:0810:3811:0811:3812:0812:38 13:0813:3814:0814:3815:0815:3816:0816:3817:1017:4018:0718:3519:0519:35 20:0320:3321:0221:3222:0222:32
Sptar 1 06:0806:3807:0807:4008:1208:4209:0909:3910:0910:3911:0911:3912:0912:39 13:0913:3914:0914:3915:0915:3916:0916:3917:1117:4118:0918:3619:0619:36 20:0420:3421:0321:3322:0322:33
Sptar 2 06:0806:3807:0807:4008:1208:4209:1009:4010:1010:4011:1011:4012:1012:40 13:1013:4014:1014:4015:1015:4016:1016:4017:1117:4118:0918:3619:0619:36 20:0420:3421:0321:3322:0322:33
San Gwann More    06:1006:4007:1007:4208:1408:4409:1109:4110:1110:4111:1111:4112:1112:41 13:1113:4114:1114:4115:1115:4116:1116:4117:1317:4318:1018:3719:0719:37 20:0620:3621:0421:3422:0422:34
Industrijali 06:1006:4007:1007:4208:1408:4409:1109:4110:1110:4111:1111:4112:1112:41 13:1113:4114:1114:4115:1115:4116:1116:4117:1317:4318:1018:3719:0719:37 20:0620:3621:0421:3422:0422:34
Tigieg 06:1106:4107:1107:4308:1508:4509:1209:4210:1210:4211:1211:4212:1212:42 13:1213:4214:1214:4215:1215:4216:1216:4217:1417:4418:1118:3819:0819:38 20:0620:3621:0521:3522:0522:35
Lewz 06:1206:4207:1207:4408:1608:4609:1409:4410:1410:4411:1411:4412:1412:44 13:1413:4414:1414:4415:1415:4416:1416:4417:1617:4618:1318:3919:0919:39 20:0720:3721:0621:3622:0622:36
Luigi 06:1306:4307:1307:4508:1708:4709:1409:4410:1410:4411:1411:4412:1412:44 13:1413:4414:1414:4415:1415:4416:1416:4417:1617:4618:1318:4019:1019:40 20:0820:3821:0721:3722:0722:37
Hgejjeg 06:1306:4307:1307:4608:1808:4809:1509:4510:1510:4511:1511:4512:1512:45 13:1513:4514:1514:4515:1515:4516:1516:4517:1717:4718:1418:4119:1119:41 20:0920:3921:0721:3722:0722:37
Xwieki 06:1506:4507:1507:4808:2008:5009:1709:4710:1710:4711:1711:4712:1712:47 13:1713:4714:1714:4715:1715:4716:1716:4717:1917:4918:1618:4219:1219:42 20:1020:4021:0821:3822:0822:38
Busuttil 06:1606:4607:1607:4908:2108:5109:1809:4810:1810:4811:1811:4812:1812:48 13:1813:4814:1814:4815:1815:4816:1816:4817:2017:5018:1718:4319:1319:43 20:1120:4121:0921:3922:0922:39
Balal 06:1706:4707:1707:4908:2208:5209:1909:4910:1910:4911:1911:4912:1912:49 13:1913:4914:1914:4915:1915:4916:1916:4917:2117:5118:1818:4319:1319:43 20:1120:4121:1021:4022:1022:40
Gwann 06:1806:4807:1807:5108:2408:5409:2009:5010:2010:5011:2011:5012:2012:50 13:2013:5014:2014:5015:2015:5016:2016:5017:2317:5318:1918:4519:1519:45 20:1220:4221:1121:4122:1122:41
Il-Kappara More    06:1906:4907:1907:5208:2508:5509:2109:5110:2110:5111:2111:5112:2112:51 13:2113:5114:2114:5115:2115:5116:2116:5117:2417:5418:2018:4519:1519:45 20:1320:4321:1121:4122:1122:41
Kuncizzjoni 06:1906:4907:1907:5208:2508:5509:2109:5110:2110:5111:2111:5112:2112:51 13:2113:5114:2114:5115:2115:5116:2116:5117:2417:5418:2018:4519:1519:45 20:1320:4321:1121:4122:1122:41
Bilbla 06:2006:5007:2007:5308:2608:5609:2209:5210:2210:5211:2211:5212:2212:52 13:2213:5214:2214:5215:2215:5216:2216:5217:2417:5418:2118:4619:1619:46 20:1420:4421:1221:4222:1222:42
Mayr 06:2006:5007:2007:5308:2608:5609:2309:5310:2310:5311:2311:5312:2312:53 13:2313:5314:2314:5315:2315:5316:2316:5317:2517:5518:2218:4719:1719:47 20:1420:4421:1221:4222:1222:42
Tas-Sliema More    06:2106:5107:2107:5408:2808:5809:2409:5410:2410:5411:2411:5412:2412:54 13:2413:5414:2414:5415:2415:5416:2416:5417:2617:5618:2318:4719:1719:47 20:1520:4521:1321:4322:1322:43
Romero 06:2106:5107:2107:5408:2808:5809:2409:5410:2410:5411:2411:5412:2412:54 13:2413:5414:2414:5415:2415:5416:2416:5417:2617:5618:2318:4719:1719:47 20:1520:4521:1321:4322:1322:43
Mrabat 06:2206:5207:2207:5508:2908:5909:2509:5510:2510:5511:2511:5512:2512:55 13:2513:5514:2514:5515:2515:5516:2516:5517:2717:5718:2318:4819:1819:48 20:1620:4621:1421:4422:1422:44
Il-Gzira More    06:2306:5307:2307:5608:3009:0009:2609:5610:2610:5611:2611:5612:2612:56 13:2613:5614:2614:5615:2615:5616:2616:5617:2817:5818:2418:4919:1919:49 20:1620:4621:1421:4422:1422:44
Leyland 06:2306:5307:2307:5608:3009:0009:2609:5610:2610:5611:2611:5612:2612:56 13:2613:5614:2614:5615:2615:5616:2616:5617:2817:5818:2418:4919:1919:49 20:1620:4621:1421:4422:1422:44
Vilhena 06:2406:5407:2407:5808:3109:0109:2709:5710:2710:5711:2711:5712:2712:57 13:2713:5714:2714:5715:2715:5716:2716:5717:3018:0018:2618:5019:2019:50 20:1720:4721:1521:4522:1522:45
Rizzo 06:2506:5507:2507:5908:3209:0209:2809:5810:2810:5811:2811:5812:2812:58 13:2813:5814:2814:5815:2815:5816:2816:5817:3118:0118:2718:5119:2119:51 20:1820:4821:1621:4622:1622:46
Imperu 06:2606:5607:2608:0008:3309:0309:2909:5910:2910:5911:2911:5912:2912:59 13:2913:5914:2914:5915:2915:5916:2916:5917:3218:0218:2718:5219:2219:52 20:1920:4921:1721:4722:1722:47
Ta' Xbiex More    06:2706:5707:2708:0008:3409:0409:2909:5910:2910:5911:2911:5912:2912:59 13:2913:5914:2914:5915:2915:5916:2916:5917:3218:0218:2818:5219:2219:52 20:1920:4921:1721:4722:1722:47
Enrico 06:2706:5707:2708:0008:3409:0409:2909:5910:2910:5911:2911:5912:2912:59 13:2913:5914:2914:5915:2915:5916:2916:5917:3218:0218:2818:5219:2219:52 20:1920:4921:1721:4722:1722:47
Qoton 06:2806:5807:2808:0208:3609:0609:3110:0110:3111:0111:3112:0112:3113:01 13:3114:0114:3115:0115:3116:0116:3117:0117:3418:0418:3018:5419:2419:54 20:2020:5021:1821:4822:1822:48
Rigord 06:2906:5907:2908:0308:3709:0709:3210:0210:3211:0211:3212:0212:3213:02 13:3214:0214:3215:0215:3216:0216:3217:0217:3518:0518:3118:5419:2419:54 20:2120:5121:1921:4922:1922:49
Xatt 06:3007:0007:3008:0408:3809:0809:3310:0310:3311:0311:3312:0312:3313:03 13:3314:0314:3315:0315:3316:0316:3317:0317:3618:0618:3118:5519:2519:55 20:2220:5221:1921:4922:1922:49
L-Imsida More    06:3007:0007:3008:0408:3809:0809:3310:0310:3311:0311:3312:0312:3313:03 13:3314:0314:3315:0315:3316:0316:3317:0317:3718:0718:3218:5519:2519:55 20:2220:5221:2021:5022:2022:50
Gnien 06:3007:0007:3008:0408:3809:0809:3310:0310:3311:0311:3312:0312:3313:03 13:3314:0314:3315:0315:3316:0316:3317:0317:3718:0718:3218:5519:2519:55 20:2220:5221:2021:5022:2022:50
Kullegg 06:3107:0107:3108:0508:3909:0909:3410:0410:3411:0411:3412:0412:3413:04 13:3414:0414:3415:0415:3416:0416:3417:0417:3718:0718:3218:5619:2619:56 20:2320:5321:2021:5022:2022:50
Marina 06:3207:0207:3208:0608:4109:1109:3510:0510:3511:0511:3512:0512:3513:05 13:3514:0514:3515:0515:3516:0516:3517:0517:3918:0918:3418:5719:2719:57 20:2420:5421:2121:5122:2122:51
Tal-Pietà More    06:3407:0407:3408:0908:4309:1309:3810:0810:3811:0811:3812:0812:3813:08 13:3814:0814:3815:0815:3816:0816:3817:0817:4218:1218:3618:5919:2919:59 20:2520:5521:2321:5322:2322:53
Pieta 06:3407:0407:3408:0908:4309:1309:3810:0810:3811:0811:3812:0812:3813:08 13:3814:0814:3815:0815:3816:0816:3817:0817:4218:1218:3618:5919:2919:59 20:2520:5521:2321:5322:2322:53
Il-Floriana More    06:3607:0607:3608:1108:4609:1609:4010:1010:4011:1011:4012:1012:4013:10 13:4014:1014:4015:1015:4016:1016:4017:1017:4418:1418:3819:0119:3120:01 20:2720:5721:2421:5422:2422:54
Bombi 1 06:3607:0607:3608:1108:4609:1609:4010:1010:4011:1011:4012:1012:4013:10 13:4014:1014:4015:1015:4016:1016:4017:1017:4418:1418:3819:0119:3120:01 20:2720:5721:2421:5422:2422:54
Sarrija 06:3807:0807:3808:1208:4709:1709:4110:1110:4111:1111:4112:1112:4113:11 13:4114:1114:4115:1115:4116:1116:4117:1117:4518:1518:3919:0219:3220:02 20:2820:5821:2521:5522:2522:55
Mall 06:3807:0807:3808:1308:4809:1809:4210:1210:4211:1211:4212:1212:4213:12 13:4214:1214:4215:1215:4216:1216:4217:1217:4618:1618:4019:0219:3220:02 20:2820:5821:2621:5622:2622:56
Publiju 06:3907:0907:3908:1408:4909:1909:4310:1310:4311:1311:4312:1312:4313:13 13:4314:1314:4315:1315:4316:1316:4317:1317:4718:1718:4119:0319:3320:03 20:2920:5921:2621:5622:2622:56
Il-Belt Valletta More    06:4007:1007:4008:1508:5009:2009:4410:1410:4411:1411:4412:1412:4413:14 13:4414:1414:4415:1415:4416:1416:4417:1417:4818:1818:4219:0419:3420:04 20:3021:0021:2721:5722:2722:57
Valletta 18 06:4007:1007:4008:1508:5009:2009:4410:1410:4411:1411:4412:1412:4413:14 13:4414:1414:4415:1415:4416:1416:4417:1417:4818:1818:4219:0419:3420:04 20:3021:0021:2721:5722:2722:57
Il-Belt Valletta More    05:5006:2006:5007:2007:5008:2008:5009:2009:5010:2010:5011:2011:5012:20 12:5013:2013:5014:2014:5015:2015:5016:2016:5017:2017:5018:2018:5019:20 19:5020:2020:5021:2021:5022:20
Valletta B4 05:5006:2006:5007:2007:5008:2008:5009:2009:5010:2010:5011:2011:5012:20 12:5013:2013:5014:2014:5015:2015:5016:2016:5017:2017:5018:2018:5019:20 19:5020:2020:5021:2021:5022:20
Il-Floriana More    05:5106:2106:5107:2107:5108:2108:5209:2209:5210:2210:5211:2211:5212:22 12:5113:2113:5114:2114:5115:2115:5116:2116:5117:2117:5118:2118:5119:21 19:5120:2120:5121:2121:5122:21
Floriani C 05:5106:2106:5107:2107:5108:2108:5209:2209:5210:2210:5211:2211:5212:22 12:5113:2113:5114:2114:5115:2115:5116:2116:5117:2117:5118:2118:5119:21 19:5120:2120:5121:2121:5122:21
Bombi 4 05:5306:2306:5307:2307:5308:2308:5309:2309:5410:2410:5411:2411:5412:24 12:5313:2313:5314:2314:5315:2315:5316:2316:5317:2317:5318:2318:5319:23 19:5320:2320:5321:2321:5322:23
Tal-Pietà More    05:5406:2406:5407:2407:5408:2408:5509:2509:5510:2510:5511:2511:5512:25 12:5413:2413:5414:2414:5415:2415:5416:2416:5417:2417:5418:2418:5419:24 19:5420:2420:5421:2421:5422:24
Pieta 05:5406:2406:5407:2407:5408:2408:5509:2509:5510:2510:5511:2511:5512:25 12:5413:2413:5414:2414:5415:2415:5416:2416:5417:2417:5418:2418:5419:24 19:5420:2420:5421:2421:5422:24
L-Imsida More    05:5606:2606:5607:2607:5708:2708:5709:2709:5810:2810:5811:2811:5812:28 12:5713:2713:5714:2714:5715:2715:5716:2716:5717:2717:5718:2718:5719:27 19:5620:2620:5621:2621:5622:26
Marina 05:5606:2606:5607:2607:5708:2708:5709:2709:5810:2810:5811:2811:5812:28 12:5713:2713:5714:2714:5715:2715:5716:2716:5717:2717:5718:2718:5719:27 19:5620:2620:5621:2621:5622:26
Kullegg 05:5706:2706:5707:2707:5808:2808:5909:2909:5910:2910:5911:2911:5912:29 12:5813:2813:5814:2814:5815:2815:5816:2816:5817:2817:5818:2818:5819:28 19:5720:2720:5721:2721:5722:27
Qroqq 2 06:0006:3007:0007:3008:0008:3009:0209:3210:0310:3311:0311:3312:0312:33 13:0013:3014:0014:3015:0015:3016:0016:3017:0017:3018:0018:3019:0019:30 19:5920:2920:5921:2921:5922:29
Universita 1 06:0306:3307:0307:3308:0408:3409:0509:3510:0710:3711:0711:3712:0712:37 13:0413:3414:0414:3415:0415:3416:0416:3417:0417:3418:0418:3419:0419:34 20:0220:3221:0221:3222:0222:32
Mater Dei More    06:0406:3407:0407:3408:0508:3509:0709:3710:0810:3811:0811:3812:0812:38 13:0513:3514:0514:3515:0515:3516:0516:3517:0517:3518:0518:3519:0519:35 20:0320:3321:0321:3322:0322:33
Mater Dei 2 06:0406:3407:0407:3408:0508:3509:0709:3710:0810:3811:0811:3812:0812:38 13:0513:3514:0514:3515:0515:3516:0516:3517:0517:3518:0518:3519:0519:35 20:0320:3321:0321:3322:0322:33
Sptar 1 06:0506:3507:0507:3508:0608:3609:0809:3810:1010:4011:1011:4012:1012:40 13:0613:3614:0614:3615:0615:3616:0616:3617:0617:3618:0618:3619:0619:36 20:0420:3421:0421:3422:0422:34
Sptar 2 06:0606:3607:0607:3608:0608:3609:0809:3810:1010:4011:1011:4012:1012:40 13:0613:3614:0614:3615:0615:3616:0616:3617:0617:3618:0618:3619:0619:36 20:0420:3421:0421:3422:0422:34
San Gwann More    06:0706:3707:0707:3708:0808:3809:1009:4010:1210:4211:1211:4212:1212:42 13:0813:3814:0814:3815:0815:3816:0816:3817:0817:3818:0818:3819:0819:38 20:0620:3621:0621:3622:0622:36
Industrijali 06:0706:3707:0707:3708:0808:3809:1009:4010:1210:4211:1211:4212:1212:42 13:0813:3814:0814:3815:0815:3816:0816:3817:0817:3818:0818:3819:0819:38 20:0620:3621:0621:3622:0622:36
Tigieg 06:0806:3807:0807:3808:0908:3909:1109:4110:1310:4311:1311:4312:1312:43 13:0913:3914:0914:3915:0915:3916:0916:3917:0917:3918:0918:3919:0919:39 20:0620:3621:0621:3622:0622:36
Lewz 06:0906:3907:0907:3908:1008:4009:1209:4210:1410:4411:1411:4412:1412:44 13:1013:4014:1014:4015:1015:4016:1016:4017:1017:4018:1018:4019:1019:40 20:0720:3721:0721:3722:0722:37
Luigi 06:0906:3907:0907:3908:1008:4009:1309:4310:1510:4511:1511:4512:1512:45 13:1013:4014:1014:4015:1015:4016:1016:4017:1017:4018:1018:4019:1019:40 20:0820:3821:0821:3822:0822:38
Hgejjeg 06:1006:4007:1007:4008:1108:4109:1309:4310:1610:4611:1611:4612:1612:46 13:1113:4114:1114:4115:1115:4116:1116:4117:1117:4118:1118:4119:1119:41 20:0920:3921:0921:3922:0922:39
Xwieki 06:1106:4107:1107:4108:1208:4209:1509:4510:1810:4811:1811:4812:1812:48 13:1213:4214:1214:4215:1215:4216:1216:4217:1217:4218:1218:4219:1219:42 20:1020:4021:1021:4022:1022:40
Busuttil 06:1206:4207:1207:4208:1308:4309:1609:4610:1910:4911:1911:4912:1912:49 13:1313:4314:1314:4315:1315:4316:1316:4317:1317:4318:1318:4319:1319:43 20:1120:4121:1121:4122:1122:41
Balal 06:1306:4307:1307:4308:1408:4409:1709:4710:1910:4911:1911:4912:1912:49 13:1413:4414:1414:4415:1415:4416:1416:4417:1417:4418:1418:4419:1419:44 20:1120:4121:1121:4122:1122:41
Gwann 06:1406:4407:1407:4408:1508:4509:1809:4810:2110:5111:2111:5112:2112:51 13:1513:4514:1514:4515:1515:4516:1516:4517:1517:4518:1518:4519:1519:45 20:1220:4221:1221:4222:1222:42
Il-Kappara More    06:1506:4507:1507:4508:1608:4609:1909:4910:2210:5211:2211:5212:2212:52 13:1613:4614:1614:4615:1615:4616:1616:4617:1617:4618:1618:4619:1619:46 20:1320:4321:1321:4322:1322:43
Kuncizzjoni 06:1506:4507:1507:4508:1608:4609:1909:4910:2210:5211:2211:5212:2212:52 13:1613:4614:1614:4615:1615:4616:1616:4617:1617:4618:1618:4619:1619:46 20:1320:4321:1321:4322:1322:43
Bilbla 06:1506:4507:1507:4508:1708:4709:2009:5010:2310:5311:2311:5312:2312:53 13:1713:4714:1714:4715:1715:4716:1716:4717:1717:4718:1718:4719:1719:47 20:1420:4421:1421:4422:1422:44
Mayr 06:1606:4607:1607:4608:1708:4709:2009:5010:2310:5311:2311:5312:2312:53 13:1713:4714:1714:4715:1715:4716:1716:4717:1717:4718:1718:4719:1719:47 20:1420:4421:1421:4422:1422:44
Tas-Sliema More    06:1706:4707:1707:4708:1808:4809:2109:5110:2410:5411:2411:5412:2412:54 13:1813:4814:1814:4815:1815:4816:1816:4817:1817:4818:1818:4819:1819:48 20:1520:4521:1521:4522:1522:45
Romero 06:1706:4707:1707:4708:1808:4809:2109:5110:2410:5411:2411:5412:2412:54 13:1813:4814:1814:4815:1815:4816:1816:4817:1817:4818:1818:4819:1819:48 20:1520:4521:1521:4522:1522:45
Mrabat 06:1806:4807:1807:4808:1908:4909:2209:5210:2510:5511:2511:5512:2512:55 13:1913:4914:1914:4915:1915:4916:1916:4917:1917:4918:1918:4919:1919:49 20:1620:4621:1621:4622:1622:46
Il-Gzira More    06:1806:4807:1807:4808:2008:5009:2309:5310:2610:5611:2611:5612:2612:56 13:2013:5014:2014:5015:2015:5016:2016:5017:2017:5018:2018:5019:2019:50 20:1620:4621:1621:4622:1622:46
Leyland 06:1806:4807:1807:4808:2008:5009:2309:5310:2610:5611:2611:5612:2612:56 13:2013:5014:2014:5015:2015:5016:2016:5017:2017:5018:2018:5019:2019:50 20:1620:4621:1621:4622:1622:46
Vilhena 06:1906:4907:1907:4908:2108:5109:2409:5410:2810:5811:2811:5812:2812:58 13:2113:5114:2114:5115:2115:5116:2116:5117:2117:5118:2118:5119:2119:51 20:1720:4721:1721:4722:1722:47
Rizzo 06:2006:5007:2007:5008:2208:5209:2509:5510:2910:5911:2911:5912:2912:59 13:2213:5214:2214:5215:2215:5216:2216:5217:2217:5218:2218:5219:2219:52 20:1820:4821:1821:4822:1822:48
Imperu 06:2106:5107:2107:5108:2208:5209:2609:5610:3011:0011:3012:0012:3013:00 13:2213:5214:2214:5215:2215:5216:2216:5217:2217:5218:2218:5219:2219:52 20:1920:4921:1921:4922:1922:49
Ta' Xbiex More    06:2106:5107:2107:5108:2308:5309:2709:5710:3011:0011:3012:0012:3013:00 13:2313:5314:2314:5315:2315:5316:2316:5317:2317:5318:2318:5319:2319:53 20:1920:4921:1921:4922:1922:49
Enrico 06:2106:5107:2107:5108:2308:5309:2709:5710:3011:0011:3012:0012:3013:00 13:2313:5314:2314:5315:2315:5316:2316:5317:2317:5318:2318:5319:2319:53 20:1920:4921:1921:4922:1922:49
Qoton 06:2306:5307:2307:5308:2408:5409:2809:5810:3211:0211:3212:0212:3213:02 13:2413:5414:2414:5415:2415:5416:2416:5417:2417:5418:2418:5419:2419:54 20:2020:5021:2021:5022:2022:50
Rigord 06:2306:5307:2307:5308:2508:5509:2909:5910:3311:0311:3312:0312:3313:03 13:2513:5514:2514:5515:2515:5516:2516:5517:2517:5518:2518:5519:2519:55 20:2120:5121:2121:5122:2122:51
Xatt 06:2406:5407:2407:5408:2608:5609:3010:0010:3411:0411:3412:0412:3413:04 13:2613:5614:2614:5615:2615:5616:2616:5617:2617:5618:2618:5619:2619:56 20:2220:5221:2221:5222:2222:52
L-Imsida More    06:2406:5407:2407:5408:2608:5609:3010:0010:3411:0411:3412:0412:3413:04 13:2613:5614:2614:5615:2615:5616:2616:5617:2617:5618:2618:5619:2619:56 20:2220:5221:2221:5222:2222:52
Gnien 06:2406:5407:2407:5408:2608:5609:3010:0010:3411:0411:3412:0412:3413:04 13:2613:5614:2614:5615:2615:5616:2616:5617:2617:5618:2618:5619:2619:56 20:2220:5221:2221:5222:2222:52
Kullegg 06:2506:5507:2507:5508:2708:5709:3110:0110:3511:0511:3512:0512:3513:05 13:2713:5714:2714:5715:2715:5716:2716:5717:2717:5718:2718:5719:2719:57 20:2320:5321:2321:5322:2322:53
Marina 06:2606:5607:2607:5608:2808:5809:3210:0210:3611:0611:3612:0612:3613:06 13:2813:5814:2814:5815:2815:5816:2816:5817:2817:5818:2818:5819:2819:58 20:2420:5421:2421:5422:2422:54
Tal-Pietà More    06:2806:5807:2807:5808:3009:0009:3410:0410:3911:0911:3912:0912:3913:09 13:3014:0014:3015:0015:3016:0016:3017:0017:3018:0018:3019:0019:3020:00 20:2520:5521:2521:5522:2522:55
Pieta 06:2806:5807:2807:5808:3009:0009:3410:0410:3911:0911:3912:0912:3913:09 13:3014:0014:3015:0015:3016:0016:3017:0017:3018:0018:3019:0019:3020:00 20:2520:5521:2521:5522:2522:55
Il-Floriana More    06:3007:0007:3008:0008:3209:0209:3610:0610:4111:1111:4112:1112:4113:11 13:3214:0214:3215:0215:3216:0216:3217:0217:3218:0218:3219:0219:3220:02 20:2720:5721:2721:5722:2722:57
Bombi 1 06:3007:0007:3008:0008:3209:0209:3610:0610:4111:1111:4112:1112:4113:11 13:3214:0214:3215:0215:3216:0216:3217:0217:3218:0218:3219:0219:3220:02 20:2720:5721:2721:5722:2722:57
Sarrija 06:3107:0107:3108:0108:3309:0309:3810:0810:4211:1211:4212:1212:4213:12 13:3314:0314:3315:0315:3316:0316:3317:0317:3318:0318:3319:0319:3320:03 20:2820:5821:2821:5822:2822:58
Mall 06:3107:0107:3108:0108:3309:0309:3810:0810:4311:1311:4312:1312:4313:13 13:3314:0314:3315:0315:3316:0316:3317:0317:3318:0318:3319:0319:3320:03 20:2820:5821:2821:5822:2822:58
Publiju 06:3207:0207:3208:0208:3409:0409:3910:0910:4411:1411:4412:1412:4413:14 13:3414:0414:3415:0415:3416:0416:3417:0417:3418:0418:3419:0419:3420:04 20:2920:5921:2921:5922:2922:59
Il-Belt Valletta More    06:3307:0307:3308:0308:3509:0509:4010:1010:4511:1511:4512:1512:4513:15 13:3514:0514:3515:0515:3516:0516:3517:0517:3518:0518:3519:0519:3520:05 20:3021:0021:3022:0022:3023:00
Valletta 18 06:3307:0307:3308:0308:3509:0509:4010:1010:4511:1511:4512:1512:4513:15 13:3514:0514:3515:0515:3516:0516:3517:0517:3518:0518:3519:0519:3520:05 20:3021:0021:3022:0022:3023:00
Il-Belt Valletta More    05:5006:2006:5007:2007:5008:2008:5009:2009:5010:2010:5011:2011:5012:20 12:5013:2013:5014:2014:5015:2015:5016:2016:5017:2017:5018:2018:5019:20 19:5020:2020:5021:2021:5022:20
Valletta B4 05:5006:2006:5007:2007:5008:2008:5009:2009:5010:2010:5011:2011:5012:20 12:5013:2013:5014:2014:5015:2015:5016:2016:5017:2017:5018:2018:5019:20 19:5020:2020:5021:2021:5022:20
Il-Floriana More    05:5106:2106:5107:2107:5108:2108:5109:2109:5110:2110:5111:2111:5112:21 12:5113:2113:5114:2114:5115:2115:5116:2116:5117:2117:5118:2118:5119:21 19:5120:2120:5121:2121:5122:21
Floriani C 05:5106:2106:5107:2107:5108:2108:5109:2109:5110:2110:5111:2111:5112:21 12:5113:2113:5114:2114:5115:2115:5116:2116:5117:2117:5118:2118:5119:21 19:5120:2120:5121:2121:5122:21
Bombi 4 05:5206:2206:5207:2207:5208:2308:5309:2309:5310:2310:5311:2311:5312:23 12:5313:2313:5314:2314:5315:2315:5316:2316:5317:2317:5318:2318:5319:23 19:5320:2220:5221:2221:5222:22
Tal-Pietà More    05:5306:2306:5307:2307:5308:2408:5409:2409:5410:2410:5411:2411:5412:24 12:5413:2413:5414:2414:5415:2415:5416:2416:5417:2417:5418:2418:5419:24 19:5420:2320:5321:2321:5322:23
Pieta 05:5306:2306:5307:2307:5308:2408:5409:2409:5410:2410:5411:2411:5412:24 12:5413:2413:5414:2414:5415:2415:5416:2416:5417:2417:5418:2418:5419:24 19:5420:2320:5321:2321:5322:23
L-Imsida More    05:5506:2506:5507:2507:5508:2608:5609:2609:5610:2610:5611:2611:5612:26 12:5613:2613:5614:2614:5615:2615:5616:2616:5617:2617:5618:2618:5619:26 19:5620:2520:5521:2521:5522:25
Marina 05:5506:2506:5507:2507:5508:2608:5609:2609:5610:2610:5611:2611:5612:26 12:5613:2613:5614:2614:5615:2615:5616:2616:5617:2617:5618:2618:5619:26 19:5620:2520:5521:2521:5522:25
Kullegg 05:5606:2606:5607:2607:5608:2708:5709:2709:5710:2710:5711:2711:5712:27 12:5713:2713:5714:2714:5715:2715:5716:2716:5717:2717:5718:2718:5719:27 19:5720:2620:5621:2621:5622:26
Qroqq 2 05:5806:2806:5807:2807:5808:3009:0009:3010:0010:3011:0011:3012:0012:30 13:0013:3014:0014:3015:0015:3016:0016:3017:0017:3018:0018:3019:0019:30 20:0020:2820:5821:2821:5822:28
Universita 1 06:0106:3107:0107:3108:0108:3309:0309:3310:0310:3311:0311:3312:0312:33 13:0313:3314:0314:3315:0315:3316:0316:3317:0317:3318:0318:3319:0319:33 20:0320:3121:0121:3122:0122:31
Mater Dei More    06:0206:3207:0207:3208:0208:3409:0409:3410:0410:3411:0411:3412:0412:34 13:0413:3414:0414:3415:0415:3416:0416:3417:0417:3418:0418:3419:0419:34 20:0420:3221:0221:3222:0222:32
Mater Dei 2 06:0206:3207:0207:3208:0208:3409:0409:3410:0410:3411:0411:3412:0412:34 13:0413:3414:0414:3415:0415:3416:0416:3417:0417:3418:0418:3419:0419:34 20:0420:3221:0221:3222:0222:32
Sptar 1 06:0206:3207:0207:3208:0208:3509:0509:3510:0510:3511:0511:3512:0512:35 13:0513:3514:0514:3515:0515:3516:0516:3517:0517:3518:0518:3519:0519:35 20:0520:3221:0221:3222:0222:32
Sptar 2 06:0306:3307:0307:3308:0308:3609:0609:3610:0610:3611:0611:3612:0612:36 13:0613:3614:0614:3615:0615:3616:0616:3617:0617:3618:0618:3619:0619:36 20:0620:3321:0321:3322:0322:33
San Gwann More    06:0406:3407:0407:3408:0408:3709:0709:3710:0710:3711:0711:3712:0712:37 13:0713:3714:0714:3715:0715:3716:0716:3717:0717:3718:0718:3719:0719:37 20:0720:3421:0421:3422:0422:34
Industrijali 06:0406:3407:0407:3408:0408:3709:0709:3710:0710:3711:0711:3712:0712:37 13:0713:3714:0714:3715:0715:3716:0716:3717:0717:3718:0718:3719:0719:37 20:0720:3421:0421:3422:0422:34
Tigieg 06:0406:3407:0407:3408:0408:3809:0809:3810:0810:3811:0811:3812:0812:38 13:0813:3814:0814:3815:0815:3816:0816:3817:0817:3818:0818:3819:0819:38 20:0820:3421:0421:3422:0422:34
Lewz 06:0506:3507:0507:3508:0508:3909:0909:3910:0910:3911:0911:3912:0912:39 13:0913:3914:0914:3915:0915:3916:0916:3917:0917:3918:0918:3919:0919:39 20:0920:3521:0521:3522:0522:35
Luigi 06:0606:3607:0607:3608:0608:3909:0909:3910:0910:3911:0911:3912:0912:39 13:0913:3914:0914:3915:0915:3916:0916:3917:0917:3918:0918:3919:0919:39 20:0920:3621:0621:3622:0622:36
Hgejjeg 06:0606:3607:0607:3608:0608:4009:1009:4010:1010:4011:1011:4012:1012:40 13:1013:4014:1014:4015:1015:4016:1016:4017:1017:4018:1018:4019:1019:40 20:1020:3621:0621:3622:0622:36
Xwieki 06:0706:3707:0707:3708:0708:4109:1109:4110:1110:4111:1111:4112:1112:41 13:1113:4114:1114:4115:1115:4116:1116:4117:1117:4118:1118:4119:1119:41 20:1120:3721:0721:3722:0722:37
Busuttil 06:0806:3807:0807:3808:0808:4209:1209:4210:1210:4211:1211:4212:1212:42 13:1213:4214:1214:4215:1215:4216:1216:4217:1217:4218:1218:4219:1219:42 20:1220:3821:0821:3822:0822:38
Balal 06:0906:3907:0907:3908:0908:4309:1309:4310:1310:4311:1311:4312:1312:43 13:1313:4314:1314:4315:1315:4316:1316:4317:1317:4318:1318:4319:1319:43 20:1320:3921:0921:3922:0922:39
Gwann 06:1006:4007:1007:4008:1008:4409:1409:4410:1410:4411:1411:4412:1412:44 13:1413:4414:1414:4415:1415:4416:1416:4417:1417:4418:1418:4419:1419:44 20:1420:4021:1021:4022:1022:40
Il-Kappara More    06:1006:4007:1007:4008:1008:4509:1509:4510:1510:4511:1511:4512:1512:45 13:1513:4514:1514:4515:1515:4516:1516:4517:1517:4518:1518:4519:1519:45 20:1520:4021:1021:4022:1022:40
Kuncizzjoni 06:1006:4007:1007:4008:1008:4509:1509:4510:1510:4511:1511:4512:1512:45 13:1513:4514:1514:4515:1515:4516:1516:4517:1517:4518:1518:4519:1519:45 20:1520:4021:1021:4022:1022:40
Bilbla 06:1106:4107:1107:4108:1108:4509:1509:4510:1510:4511:1511:4512:1512:45 13:1513:4514:1514:4515:1515:4516:1516:4517:1517:4518:1518:4519:1519:45 20:1520:4121:1121:4122:1122:41
Mayr 06:1106:4107:1107:4108:1108:4609:1609:4610:1610:4611:1611:4612:1612:46 13:1613:4614:1614:4615:1615:4616:1616:4617:1617:4618:1618:4619:1619:46 20:1620:4121:1121:4122:1122:41
Tas-Sliema More    06:1206:4207:1207:4208:1208:4709:1709:4710:1710:4711:1711:4712:1712:47 13:1713:4714:1714:4715:1715:4716:1716:4717:1717:4718:1718:4719:1719:47 20:1720:4221:1221:4222:1222:42
Romero 06:1206:4207:1207:4208:1208:4709:1709:4710:1710:4711:1711:4712:1712:47 13:1713:4714:1714:4715:1715:4716:1716:4717:1717:4718:1718:4719:1719:47 20:1720:4221:1221:4222:1222:42
Mrabat 06:1206:4207:1207:4208:1208:4809:1809:4810:1810:4811:1811:4812:1812:48 13:1813:4814:1814:4815:1815:4816:1816:4817:1817:4818:1818:4819:1819:48 20:1820:4221:1221:4222:1222:42
Il-Gzira More    06:1306:4307:1307:4308:1308:4809:1809:4810:1810:4811:1811:4812:1812:48 13:1813:4814:1814:4815:1815:4816:1816:4817:1817:4818:1818:4819:1819:48 20:1820:4321:1321:4322:1322:43
Leyland 06:1306:4307:1307:4308:1308:4809:1809:4810:1810:4811:1811:4812:1812:48 13:1813:4814:1814:4815:1815:4816:1816:4817:1817:4818:1818:4819:1819:48 20:1820:4321:1321:4322:1322:43
Vilhena 06:1406:4407:1407:4408:1408:4909:1909:4910:1910:4911:1911:4912:1912:49 13:1913:4914:1914:4915:1915:4916:1916:4917:1917:4918:1918:4919:1919:49 20:1920:4421:1421:4422:1422:44
Rizzo 06:1506:4507:1507:4508:1508:5009:2009:5010:2010:5011:2011:5012:2012:50 13:2013:5014:2014:5015:2015:5016:2016:5017:2017:5018:2018:5019:2019:50 20:2020:4521:1521:4522:1522:45
Imperu 06:1506:4507:1507:4508:1508:5109:2109:5110:2110:5111:2111:5112:2112:51 13:2113:5114:2114:5115:2115:5116:2116:5117:2117:5118:2118:5119:2119:51 20:2120:4521:1521:4522:1522:45
Ta' Xbiex More    06:1506:4507:1507:4508:1508:5109:2109:5110:2110:5111:2111:5112:2112:51 13:2113:5114:2114:5115:2115:5116:2116:5117:2117:5118:2118:5119:2119:51 20:2120:4521:1521:4522:1522:45
Enrico 06:1506:4507:1507:4508:1508:5109:2109:5110:2110:5111:2111:5112:2112:51 13:2113:5114:2114:5115:2115:5116:2116:5117:2117:5118:2118:5119:2119:51 20:2120:4521:1521:4522:1522:45
Qoton 06:1706:4707:1707:4708:1708:5309:2309:5310:2310:5311:2311:5312:2312:53 13:2313:5314:2314:5315:2315:5316:2316:5317:2317:5318:2318:5319:2319:53 20:2320:4721:1721:4722:1722:47
Rigord 06:1706:4707:1707:4708:1708:5309:2309:5310:2310:5311:2311:5312:2312:53 13:2313:5314:2314:5315:2315:5316:2316:5317:2317:5318:2318:5319:2319:53 20:2320:4721:1721:4722:1722:47
Xatt 06:1806:4807:1807:4808:1808:5409:2409:5410:2410:5411:2411:5412:2412:54 13:2413:5414:2414:5415:2415:5416:2416:5417:2417:5418:2418:5419:2419:54 20:2420:4821:1821:4822:1822:48
L-Imsida More    06:1806:4807:1807:4808:1808:5409:2409:5410:2410:5411:2411:5412:2412:54 13:2413:5414:2414:5415:2415:5416:2416:5417:2417:5418:2418:5419:2419:54 20:2420:4821:1821:4822:1822:48
Gnien 06:1806:4807:1807:4808:1808:5409:2409:5410:2410:5411:2411:5412:2412:54 13:2413:5414:2414:5415:2415:5416:2416:5417:2417:5418:2418:5419:2419:54 20:2420:4821:1821:4822:1822:48
Kullegg 06:1806:4807:1807:4808:1808:5509:2509:5510:2510:5511:2511:5512:2512:55 13:2513:5514:2514:5515:2515:5516:2516:5517:2517:5518:2518:5519:2519:55 20:2520:4821:1821:4822:1822:48
Marina 06:1906:4907:1907:4908:1908:5609:2609:5610:2610:5611:2611:5612:2612:56 13:2613:5614:2614:5615:2615:5616:2616:5617:2617:5618:2618:5619:2619:56 20:2620:4921:1921:4922:1922:49
Tal-Pietà More    06:2106:5107:2107:5108:2108:5809:2809:5810:2810:5811:2811:5812:2812:58 13:2813:5814:2814:5815:2815:5816:2816:5817:2817:5818:2818:5819:2819:58 20:2820:5121:2121:5122:2122:51
Pieta 06:2106:5107:2107:5108:2108:5809:2809:5810:2810:5811:2811:5812:2812:58 13:2813:5814:2814:5815:2815:5816:2816:5817:2817:5818:2818:5819:2819:58 20:2820:5121:2121:5122:2122:51
Il-Floriana More    06:2206:5207:2207:5208:2209:0009:3010:0010:3011:0011:3012:0012:3013:00 13:3014:0014:3015:0015:3016:0016:3017:0017:3018:0018:3019:0019:3020:00 20:3020:5221:2221:5222:2222:52
Bombi 1 06:2206:5207:2207:5208:2209:0009:3010:0010:3011:0011:3012:0012:3013:00 13:3014:0014:3015:0015:3016:0016:3017:0017:3018:0018:3019:0019:3020:00 20:3020:5221:2221:5222:2222:52
Sarrija 06:2306:5307:2307:5308:2309:0109:3110:0110:3111:0111:3112:0112:3113:01 13:3114:0114:3115:0115:3116:0116:3117:0117:3118:0118:3119:0119:3120:01 20:3120:5321:2321:5322:2322:53
Mall 06:2406:5407:2407:5408:2409:0109:3110:0110:3111:0111:3112:0112:3113:01 13:3114:0114:3115:0115:3116:0116:3117:0117:3118:0118:3119:0119:3120:01 20:3120:5421:2421:5422:2422:54
Publiju 06:2406:5407:2407:5408:2409:0209:3210:0210:3211:0211:3212:0212:3213:02 13:3214:0214:3215:0215:3216:0216:3217:0217:3218:0218:3219:0219:3220:02 20:3220:5421:2421:5422:2422:54
Il-Belt Valletta More    06:2506:5507:2507:5508:2509:0309:3310:0310:3311:0311:3312:0312:3313:03 13:3314:0314:3315:0315:3316:0316:3317:0317:3318:0318:3319:0319:3320:03 20:3320:5521:2521:5522:2522:55
Valletta 18 06:2506:5507:2507:5508:2509:0309:3310:0310:3311:0311:3312:0312:3313:03 13:3314:0314:3315:0315:3316:0316:3317:0317:3318:0318:3319:0319:3320:03 20:3320:5521:2521:5522:2522:55