Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Victoria - Vapur 303
Ir-Rabat, Ghawdex More    05:0006:0008:0009:3011:0012:3014:0015:3017:0018:3019:1520:0020:4521:45 22:45
Victoria Bay 3 05:0006:0008:0009:3011:0012:3014:0015:3017:0018:3019:1520:0020:4521:45 22:45
Mizzi 05:0006:0008:0009:3011:0012:3014:0015:3017:0018:3019:1520:0020:4521:45 22:45
Fortunato 05:0106:0108:0109:3111:0112:3114:0115:3117:0118:3119:1620:0120:4621:46 22:46
Viani 05:0106:0108:0109:3111:0112:3114:0115:3117:0118:3119:1620:0120:4621:46 22:46
Biccerija 05:0306:0308:0309:3311:0312:3314:0315:3317:0318:3319:1820:0320:4821:48 22:48
Ix-Xewkija More    05:0406:0408:0409:3411:0412:3414:0415:3417:0418:3419:1920:0420:4921:49 22:48
Xewkija 05:0406:0408:0409:3411:0412:3414:0415:3417:0418:3419:1920:0420:4921:49 22:48
Industrijali 05:0506:0508:0509:3511:0512:3514:0515:3517:0518:3519:2020:0520:5021:50 22:49
Maria 05:0506:0508:0509:3511:0512:3514:0515:3517:0518:3519:2020:0520:5021:50 22:50
Naghla 05:0606:0608:0609:3611:0612:3614:0615:3617:0618:3619:2120:0620:5121:51 22:50
Racetrack 05:0706:0708:0709:3711:0712:3714:0715:3717:0718:3719:2220:0720:5221:52 22:51
In-Nadur More    05:0806:0808:0809:3811:0812:3814:0815:3817:0818:3819:2320:0820:5321:53 22:52
Xhajma 05:0806:0808:0809:3811:0812:3814:0815:3817:0818:3819:2320:0820:5321:53 22:52
Suter 05:1206:1208:1209:4211:1212:4214:1215:4217:1218:4219:2720:1220:5721:57 22:55
Hida 05:1206:1208:1209:4211:1212:4214:1215:4217:1218:4219:2720:1220:5721:57 22:56
Xandriku 05:1306:1308:1309:4311:1312:4314:1315:4317:1318:4319:2820:1320:5821:58 22:57
Nadur 05:1406:1408:1409:4411:1412:4414:1415:4417:1418:4419:2920:1420:5921:59 22:57
Dicembru 05:1406:1408:1409:4411:1412:4414:1415:4417:1418:4419:2920:1420:5921:59 22:58
Nicca 05:1506:1508:1509:4511:1512:4514:1515:4517:1518:4519:3020:1521:0022:00 22:58
Blas 05:1506:1508:1509:4511:1512:4514:1515:4517:1518:4519:3020:1521:0022:00 22:58
Qorrot 05:1606:1608:1609:4611:1612:4614:1615:4617:1618:4619:3120:1621:0122:01 22:59
Qortin 05:1706:1708:1709:4711:1712:4714:1715:4717:1718:4719:3220:1721:0222:02 23:00
Wistin 05:1806:1808:1809:4811:1812:4814:1815:4817:1818:4819:3320:1821:0322:03 23:01
Weraq 05:1806:1808:1809:4811:1812:4814:1815:4817:1818:4819:3320:1821:0322:03 23:01
Wistin 05:1906:1908:1909:4911:1912:4914:1915:4917:1918:4919:3420:1921:0422:04 23:02
Qortin 05:2006:2008:2009:5011:2012:5014:2015:5017:2018:5019:3520:2021:0522:05 23:03
Qorrot 05:2106:2108:2109:5111:2112:5114:2115:5117:2118:5119:3620:2121:0622:06 23:04
Barbra 05:2206:2208:2209:5211:2212:5214:2215:5217:2218:5219:3720:2221:0722:07 23:05
Il-Qala More    05:2506:2508:2509:5511:2512:5514:2515:5517:2518:5519:4020:2521:1022:10 23:07
Wieqfa 05:2506:2508:2509:5511:2512:5514:2515:5517:2518:5519:4020:2521:1022:10 23:07
Qala 05:2506:2508:2509:5511:2512:5514:2515:5517:2518:5519:4020:2521:1022:10 23:08
Buttigieg 05:2606:2608:2609:5611:2612:5614:2615:5617:2618:5619:4120:2621:1122:11 23:08
Biljun 05:2706:2708:2709:5711:2712:5714:2715:5717:2718:5719:4220:2721:1222:12 23:09
Safra 05:2806:2808:2809:5811:2812:5814:2815:5817:2818:5819:4320:2821:1322:13 23:09
Ghajnsielem More    05:2906:2908:2909:5911:2912:5914:2915:5917:2918:5919:4420:2921:1422:14 23:10
Palma 05:2906:2908:2909:5911:2912:5914:2915:5917:2918:5919:4420:2921:1422:14 23:10
L-Imgarr, Ghawdex More    05:2906:2908:2909:5911:2912:5914:2915:5917:2918:5919:4420:2921:1422:14 23:11
Labax 05:2906:2908:2909:5911:2912:5914:2915:5917:2918:5919:4420:2921:1422:14 23:11
Antnin 05:3006:3008:3010:0011:3013:0014:3016:0017:3019:0019:4520:3021:1522:15 23:12
Gudja 05:3106:3108:3110:0111:3113:0114:3116:0117:3119:0119:4620:3121:1622:16 23:12
Ghajnsielem More    05:3106:3108:3110:0111:3113:0114:3116:0117:3119:0119:4620:3121:1622:16 23:13
Hamri 05:3106:3108:3110:0111:3113:0114:3116:0117:3119:0119:4620:3121:1622:16 23:13
Fawwara 05:3106:3108:3110:0111:3113:0114:3116:0117:3119:0119:4620:3121:1622:16 23:13
Loreto 05:3206:3208:3210:0211:3213:0214:3216:0217:3219:0219:4720:3221:1722:17 23:13
Kullegg 05:3206:3208:3210:0211:3213:0214:3216:0217:3219:0219:4720:3221:1722:17 23:14
Chambray 05:3306:3308:3310:0311:3313:0314:3316:0317:3319:0319:4820:3321:1822:18 23:14
L-Imgarr, Ghawdex More    05:3406:3408:3410:0411:3413:0414:3416:0417:3419:0419:4920:3421:1922:19 23:15
Mgarr 05:3406:3408:3410:0411:3413:0414:3416:0417:3419:0419:4920:3421:1922:19 23:15
Vapur 05:3606:3608:3610:0611:3613:0614:3616:0617:3619:0619:5120:3621:2122:21 23:17
Vapur - Victoria 303
L-Imgarr, Ghawdex More    05:1506:1508:1509:4511:1512:4514:1515:4517:1518:4519:3020:1521:0021:45 22:30
Vapur 05:1506:1508:1509:4511:1512:4514:1515:4517:1518:4519:3020:1521:0021:45 22:30
Mgarr 05:1606:1608:1609:4611:1612:4614:1615:4617:1618:4619:3120:1621:0121:46 22:31
Ghajnsielem More    05:1706:1708:1709:4711:1712:4714:1715:4717:1718:4719:3220:1721:0221:47 22:31
Chambray 05:1706:1708:1709:4711:1712:4714:1715:4717:1718:4719:3220:1721:0221:47 22:31
Arka 05:1706:1708:1809:4811:1812:4814:1815:4817:1818:4819:3320:1821:0321:48 22:32
Loretu 05:1806:1808:1909:4811:1812:4814:1815:4817:1818:4819:3320:1821:0321:48 22:33
Fawwara 05:1806:1808:1909:4911:1912:4914:1915:4917:1918:4819:3320:1821:0321:48 22:33
Hamri 05:1906:1908:2009:4911:1912:4914:1915:4917:1918:4919:3420:1921:0421:49 22:33
L-Imgarr, Ghawdex More    05:1906:1908:2009:5011:2012:5014:2015:5017:2018:4919:3420:1921:0421:49 22:34
Gudja 05:1906:1908:2009:5011:2012:5014:2015:5017:2018:4919:3420:1921:0421:49 22:34
Antnin 05:2006:2008:2109:5011:2012:5014:2015:5017:2018:5019:3520:2021:0521:50 22:34
Labax 05:2006:2008:2109:5111:2112:5114:2115:5117:2118:5019:3520:2021:0521:50 22:35
Ghajnsielem More    05:2006:2008:2209:5111:2112:5114:2115:5117:2118:5119:3620:2121:0621:51 22:35
Gliex 05:2006:2008:2209:5111:2112:5114:2115:5117:2118:5119:3620:2121:0621:51 22:35
Il-Qala More    05:2206:2208:2409:5311:2312:5314:2315:5317:2318:5219:3720:2221:0721:52 22:36
Safra 05:2206:2208:2409:5311:2312:5314:2315:5317:2318:5219:3720:2221:0721:52 22:36
Biljun 05:2306:2308:2509:5411:2412:5414:2415:5417:2418:5319:3820:2321:0821:53 22:37
Buttigieg 05:2306:2308:2609:5411:2412:5414:2415:5417:2418:5419:3920:2421:0921:54 22:38
Qala 05:2406:2408:2709:5511:2512:5514:2515:5517:2518:5419:3920:2421:0921:54 22:39
Wieqfa 05:2406:2408:2709:5611:2612:5614:2615:5617:2618:5519:4020:2521:1021:55 22:39
In-Nadur More    05:2606:2608:2909:5711:2712:5714:2715:5717:2718:5619:4120:2621:1121:56 22:40
Andrija 05:2606:2608:2909:5711:2712:5714:2715:5717:2718:5619:4120:2621:1121:56 22:40
Barbra 05:2706:2708:3009:5811:2812:5814:2815:5817:2818:5719:4220:2721:1221:57 22:41
Blas 05:2706:2708:3009:5811:2812:5814:2815:5817:2818:5719:4220:2721:1221:57 22:41
Qorrot 05:2806:2808:3109:5911:2912:5914:2915:5917:2918:5819:4320:2821:1321:58 22:42
Qortin 05:2906:2908:3210:0011:3013:0014:3016:0017:3018:5919:4420:2921:1421:59 22:43
Wistin 05:2906:2908:3310:0111:3113:0114:3116:0117:3119:0019:4520:3021:1522:00 22:43
Weraq 05:3006:3008:3410:0211:3213:0214:3216:0217:3219:0019:4520:3021:1522:00 22:44
Wistin 05:3106:3108:3510:0311:3313:0314:3316:0317:3319:0119:4620:3121:1622:01 22:45
Qortin 05:3106:3108:3610:0411:3413:0414:3416:0417:3419:0219:4720:3221:1722:02 22:45
Qorrot 05:3306:3308:3710:0511:3513:0514:3516:0517:3519:0319:4820:3321:1822:03 22:46
Nicca 05:3306:3308:3710:0511:3513:0514:3516:0517:3519:0319:4820:3321:1822:03 22:47
Dicembru 05:3306:3308:3810:0611:3613:0614:3616:0617:3619:0419:4920:3421:1922:04 22:47
Nadur 05:3406:3408:3910:0611:3613:0614:3616:0617:3619:0519:5020:3521:2022:05 22:48
Xandriku 05:3506:3508:4010:0711:3713:0714:3716:0717:3719:0519:5020:3521:2022:05 22:48
Hida 05:3506:3508:4010:0811:3813:0814:3816:0817:3819:0619:5120:3621:2122:06 22:49
Suter 05:3606:3608:4110:0911:3913:0914:3916:0917:3919:0719:5220:3721:2222:07 22:50
Xhajma 05:3806:3808:4410:1111:4113:1114:4116:1117:4119:0919:5420:3921:2422:09 22:52
Ix-Xewkija More    05:4006:4008:4610:1311:4313:1314:4316:1317:4319:1119:5620:4121:2622:11 22:53
Racetrack 05:4006:4008:4610:1311:4313:1314:4316:1317:4319:1119:5620:4121:2622:11 22:53
Marija 05:4206:4208:4810:1511:4513:1514:4516:1517:4519:1319:5820:4321:2822:13 22:55
Industrijali 05:4206:4208:4910:1511:4513:1514:4516:1517:4519:1319:5820:4321:2822:13 22:55
Xewkija 05:4306:4308:5010:1711:4713:1714:4716:1717:4719:1419:5920:4421:2922:14 22:56
Ir-Rabat, Ghawdex More    05:4406:4408:5110:1711:4713:1714:4716:1717:4719:1520:0020:4521:3022:15 22:57
Bicceria 05:4406:4408:5110:1711:4713:1714:4716:1717:4719:1520:0020:4521:3022:15 22:57
Ghonq 05:4506:4508:5210:1811:4813:1814:4816:1817:4819:1520:0020:4521:3022:15 22:58
Borg 05:4506:4508:5310:1911:4913:1914:4916:1917:4919:1620:0120:4621:3122:16 22:58
Olivier 05:4606:4608:5310:2011:5013:2014:5016:2017:5019:1720:0220:4721:3222:17 22:59
Victoria Bay 3 05:4706:4708:5510:2111:5113:2114:5116:2117:5119:1820:0320:4821:3322:18 23:00
Victoria - Vapur 303
Ir-Rabat, Ghawdex More    07:0008:4510:1511:4513:1514:5016:1517:45
Victoria Bay 3 07:0008:4510:1511:4513:1514:5016:1517:45
Mizzi 07:0008:4510:1511:4513:1514:5016:1517:45
Fortunato 07:0108:4610:1611:4613:1614:5116:1617:46
Viani 07:0108:4610:1611:4613:1614:5116:1617:46
Biccerija 07:0308:4810:1811:4813:1814:5316:1817:48
Ix-Xewkija More    07:0308:4810:1811:4813:1814:5316:1817:48
Xewkija 07:0308:4810:1811:4813:1814:5316:1817:48
Industrijali 07:0408:4910:1911:4913:1914:5416:1917:49
Maria 07:0508:5010:2011:5013:2014:5516:2017:50
Naghla 07:0608:5110:2111:5113:2114:5616:2117:51
Racetrack 07:0608:5110:2111:5113:2114:5616:2117:51
In-Nadur More    07:0708:5210:2211:5213:2214:5716:2217:52
Xhajma 07:0708:5210:2211:5213:2214:5716:2217:52
Suter 07:1108:5610:2611:5613:2615:0116:2617:56
Hida 07:1108:5610:2611:5613:2615:0116:2617:56
Xandriku 07:1208:5710:2711:5713:2715:0216:2717:57
Nadur 07:1208:5710:2711:5713:2715:0216:2717:57
Dicembru 07:1308:5810:2811:5813:2815:0316:2817:58
Nicca 07:1308:5810:2811:5813:2815:0316:2817:58
Blas 07:1308:5810:2811:5813:2815:0316:2817:58
Qorrot 07:1408:5910:2911:5913:2915:0416:2917:59
Qortin 07:1509:0010:3012:0013:3015:0516:3018:00
Wistin 07:1609:0110:3112:0113:3115:0616:3118:01
Weraq 07:1709:0210:3212:0213:3215:0716:3218:02
Wistin 07:1709:0210:3212:0213:3215:0716:3218:02
Qortin 07:1809:0310:3312:0313:3315:0816:3318:03
Qorrot 07:1909:0410:3412:0413:3415:0916:3418:04
Barbra 07:2009:0510:3512:0513:3515:1016:3518:05
Il-Qala More    07:2209:0710:3712:0713:3715:1216:3718:07
Wieqfa 07:2209:0710:3712:0713:3715:1216:3718:07
Qala 07:2309:0810:3812:0813:3815:1316:3818:08
Buttigieg 07:3009:1510:4512:1513:4515:2016:4518:15
Biljun 07:3109:1610:4612:1613:4615:2116:4618:16
Safra 07:3109:1610:4612:1613:4615:2116:4618:16
Ghajnsielem More    07:3209:1710:4712:1713:4715:2216:4718:17
Palma 07:3209:1710:4712:1713:4715:2216:4718:17
L-Imgarr, Ghawdex More    07:3309:1810:4812:1813:4815:2316:4818:18
Labax 07:3309:1810:4812:1813:4815:2316:4818:18
Antnin 07:3409:1910:4912:1913:4915:2416:4918:19
Gudja 07:3409:1910:4912:1913:4915:2416:4918:19
Ghajnsielem More    07:3409:1910:4912:1913:4915:2416:4918:19
Hamri 07:3409:1910:4912:1913:4915:2416:4918:19
Fawwara 07:3509:2010:5012:2013:5015:2516:5018:20
Loreto 07:3509:2010:5012:2013:5015:2516:5018:20
Kullegg 07:3609:2110:5112:2113:5115:2616:5118:21
Chambray 07:3609:2110:5112:2113:5115:2616:5118:21
L-Imgarr, Ghawdex More    07:3709:2210:5212:2213:5215:2716:5218:22
Mgarr 07:3709:2210:5212:2213:5215:2716:5218:22
Vapur 07:3909:2410:5412:2413:5415:2916:5418:24
Vapur - Victoria 303
L-Imgarr, Ghawdex More    07:1509:0010:3012:0013:3015:0016:3018:00
Vapur 07:1509:0010:3012:0013:3015:0016:3018:00
Mgarr 07:1609:0110:3112:0113:3115:0116:3118:00
Ghajnsielem More    07:1709:0210:3212:0213:3215:0216:3218:01
Chambray 07:1709:0210:3212:0213:3215:0216:3218:01
Arka 07:1709:0210:3212:0213:3215:0216:3218:02
Loretu 07:1809:0310:3312:0313:3315:0316:3318:03
Fawwara 07:1809:0310:3312:0313:3315:0316:3318:03
Hamri 07:1909:0410:3412:0413:3415:0416:3418:03
L-Imgarr, Ghawdex More    07:1909:0410:3412:0413:3415:0416:3418:04
Gudja 07:1909:0410:3412:0413:3415:0416:3418:04
Antnin 07:2009:0410:3412:0413:3415:0416:3418:04
Labax 07:2009:0510:3512:0513:3515:0516:3518:04
Ghajnsielem More    07:2009:0510:3512:0513:3515:0516:3518:05
Gliex 07:2009:0510:3512:0513:3515:0516:3518:05
Il-Qala More    07:2209:0710:3712:0713:3715:0716:3718:06
Safra 07:2209:0710:3712:0713:3715:0716:3718:06
Biljun 07:2309:0710:3712:0713:3715:0716:3718:07
Buttigieg 07:2309:0810:3812:0813:3815:0816:3818:07
Wieqfa 07:2909:1410:4412:1413:4415:1416:4418:13
In-Nadur More    07:3109:1510:4512:1513:4515:1516:4518:14
Andrija 07:3109:1510:4512:1513:4515:1516:4518:14
Barbra 07:3109:1610:4612:1613:4615:1616:4618:15
Blas 07:3209:1610:4612:1613:4615:1616:4618:15
Qorrot 07:3209:1710:4712:1713:4715:1716:4718:16
Qortin 07:3309:1810:4812:1813:4815:1816:4818:16
Wistin 07:3409:1910:4912:1913:4915:1916:4918:17
Weraq 07:3509:1910:4912:1913:4915:1916:4918:18
Wistin 07:3609:2010:5012:2013:5015:2016:5018:18
Qortin 07:3609:2110:5112:2113:5115:2116:5118:19
Qorrot 07:3709:2210:5212:2213:5215:2216:5218:20
Nicca 07:3809:2210:5212:2213:5215:2216:5218:20
Dicembru 07:3809:2310:5312:2313:5315:2316:5318:21
Nadur 07:3909:2310:5312:2313:5315:2316:5318:21
Xandriku 07:4009:2410:5412:2413:5415:2416:5418:22
Hida 07:4009:2410:5412:2413:5415:2416:5418:22
Suter 07:4109:2510:5512:2513:5515:2516:5518:23
Xhajma 07:4309:2810:5812:2813:5815:2816:5818:25
Ix-Xewkija More    07:4509:2910:5912:2913:5915:2916:5918:27
Racetrack 07:4509:2910:5912:2913:5915:2916:5918:27
Marija 07:4709:3111:0112:3114:0115:3117:0118:28
Industrijali 07:4709:3111:0112:3114:0115:3117:0118:28
Xewkija 07:4809:3211:0212:3214:0215:3217:0218:29
Ir-Rabat, Ghawdex More    07:4909:3311:0312:3314:0315:3317:0318:30
Bicceria 07:4909:3311:0312:3314:0315:3317:0318:30
Ghonq 07:5009:3411:0412:3414:0415:3417:0418:31
Borg 07:5009:3411:0412:3414:0415:3417:0418:31
Olivier 07:5109:3511:0512:3514:0515:3517:0518:32
Victoria Bay 3 07:5209:3611:0612:3614:0615:3617:0618:33