Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Bugibba 280
Mater Dei More    06:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:30
Sptar 2 06:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:30
L-Imsida More    06:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3219:32 20:32
Universita 3 06:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3219:32 20:32
Qroqq 2 06:3507:3508:3509:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3516:3517:3518:3319:33 20:33
Msida 06:3707:3708:3709:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3716:3717:3718:3519:35 20:35
Garcin 06:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3916:3917:3818:3619:36 20:36
Is-Swatar More    06:3907:3908:3909:3810:3811:3812:3813:3814:3815:4016:4017:3918:3719:37 20:37
Hasselin 06:3907:3908:3909:3810:3811:3812:3813:3814:3815:4016:4017:3918:3719:37 20:37
Pont 06:4107:4108:4109:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4216:4217:4118:3819:38 20:38
Zernieq 06:4207:4208:4209:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4216:4217:4218:3819:38 20:38
Caramelo 06:4307:4308:4309:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4416:4417:4318:4019:40 20:40
Birkirkara More    06:4507:4508:4509:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4516:4517:4518:4019:40 20:40
Paris 06:4507:4508:4509:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4516:4517:4518:4019:40 20:40
Mannarinu 06:4507:4508:4509:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4616:4617:4518:4119:41 20:41
Wied 06:4607:4608:4609:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4716:4717:4618:4219:42 20:42
Tereza 06:4707:4708:4709:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4816:4817:4718:4219:42 20:42
Piu 06:4807:4808:4809:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4916:4917:4818:4319:43 20:43
Brared 06:4907:4908:4909:4810:4811:4812:4813:4814:4815:5016:5017:4918:4419:44 20:44
Hal Lija More    06:5107:5108:5109:4910:4911:4912:4913:4914:4915:5216:5217:5118:4519:45 20:45
Cimiterju 06:5107:5108:5109:4910:4911:4912:4913:4914:4915:5216:5217:5118:4519:45 20:45
Portelli 06:5207:5208:5209:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5416:5417:5218:4619:46 20:46
Il-Mosta More    06:5407:5408:5409:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5516:5517:5418:4719:47 20:47
Technopark 3 06:5407:5408:5409:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5516:5517:5418:4719:47 20:47
Daqqaq 06:5507:5508:5509:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5716:5717:5518:4819:48 20:48
Milt 06:5707:5708:5709:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5816:5817:5718:4919:49 20:49
Mithna 06:5807:5808:5809:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5916:5917:5818:5019:50 20:50
Gholja 1 06:5907:5908:5909:5610:5611:5612:5613:5614:5616:0017:0017:5918:5119:51 20:51
Gholja 2 06:5907:5908:5909:5710:5711:5712:5713:5714:5716:0117:0117:5918:5119:51 20:51
Bezzina 07:0108:0109:0109:5810:5811:5812:5813:5814:5816:0217:0218:0118:5219:52 20:52
Rotunda 3 07:0208:0209:0209:5910:5911:5912:5913:5914:5916:0317:0318:0218:5319:53 20:53
Isouard 07:0208:0209:0210:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0417:0418:0218:5319:53 20:53
Kostituzzjoni 07:0308:0309:0310:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0517:0518:0318:5419:54 20:54
Targa 07:0408:0409:0410:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0617:0618:0418:5519:55 20:55
Gharusa 07:0508:0509:0510:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0717:0718:0518:5619:56 20:56
Rihana 07:0908:0909:0910:0611:0612:0613:0614:0615:0616:1117:1118:0918:5819:58 20:58
Campra 07:1108:1109:1110:0811:0812:0813:0814:0815:0816:1317:1318:1118:5919:59 20:59
Burmarrad More    07:1208:1209:1210:0911:0912:0913:0914:0915:0916:1417:1418:1219:0020:00 21:00
Ramez 07:1208:1209:1210:0911:0912:0913:0914:0915:0916:1417:1418:1219:0020:00 21:00
Burmarrad 07:1308:1309:1310:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1517:1518:1319:0120:01 21:01
Qannotta 07:1408:1409:1410:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1617:1618:1419:0220:02 21:02
Qadi 07:1508:1509:1510:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1817:1818:1519:0320:03 21:03
Bugibba More    07:1708:1709:1710:1411:1412:1413:1414:1415:1416:2017:2018:1719:0420:04 21:04
Pijunieri 07:1708:1709:1710:1411:1412:1413:1414:1415:1416:2017:2018:1719:0420:04 21:04
Qroll 07:1908:1909:1910:1511:1512:1513:1514:1515:1516:2117:2118:1919:0520:05 21:05
Anthony 07:2008:2009:2010:1611:1612:1613:1614:1615:1616:2317:2318:2019:0620:06 21:06
Rizzi 07:2108:2109:2110:1711:1712:1713:1714:1715:1716:2417:2418:2119:0720:07 21:07
Sajf 07:2208:2209:2210:1911:1912:1913:1914:1915:1916:2517:2518:2219:0820:08 21:08
Gzejjer 07:2408:2409:2410:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2617:2618:2419:0920:09 21:09
Bugibba Bay 1 07:2508:2509:2510:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2817:2818:2519:1020:10 21:10
Mater Dei More    06:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:30
Sptar 2 06:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:30
L-Imsida More    06:3207:3208:3209:3310:3311:3312:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:32
Universita 3 06:3207:3208:3209:3310:3311:3312:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:32
Qroqq 2 06:3307:3308:3309:3510:3511:3512:3413:3414:3415:3416:3417:3418:3319:33 20:33
Msida 06:3507:3508:3509:3710:3711:3712:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:35
Garcin 06:3607:3608:3609:3810:3811:3812:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3519:35 20:35
Is-Swatar More    06:3607:3608:3609:3910:3911:3912:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3619:36 20:36
Hasselin 06:3607:3608:3609:3910:3911:3912:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3619:36 20:36
Pont 06:3707:3708:3709:4110:4111:4112:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3719:37 20:37
Zernieq 06:3807:3808:3809:4110:4111:4112:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3819:38 20:38
Caramelo 06:3907:3908:3909:4310:4311:4312:4013:4014:4015:4016:4017:4018:3919:39 20:39
Birkirkara More    06:4007:4008:4009:4410:4411:4412:4113:4114:4115:4116:4117:4118:4019:40 20:40
Paris 06:4007:4008:4009:4410:4411:4412:4113:4114:4115:4116:4117:4118:4019:40 20:40
Mannarinu 06:4007:4008:4009:4510:4511:4512:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4019:40 20:40
Wied 06:4107:4108:4109:4610:4611:4612:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4119:41 20:41
Tereza 06:4207:4208:4209:4610:4611:4612:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4119:41 20:41
Piu 06:4307:4308:4309:4810:4811:4812:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4219:42 20:42
Brared 06:4307:4308:4309:4910:4911:4912:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4319:43 20:43
Hal Lija More    06:4407:4408:4409:5010:5011:5012:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4419:44 20:44
Cimiterju 06:4407:4408:4409:5010:5011:5012:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4419:44 20:44
Portelli 06:4507:4508:4509:5210:5211:5212:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4519:45 20:45
Il-Mosta More    06:4707:4708:4709:5310:5311:5312:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4619:46 20:46
Technopark 3 06:4707:4708:4709:5310:5311:5312:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4619:46 20:46
Daqqaq 06:4707:4708:4709:5410:5411:5412:5013:5014:5015:5016:5017:5018:4719:47 20:47
Milt 06:4807:4808:4809:5610:5611:5612:5113:5114:5115:5116:5117:5118:4819:48 20:48
Mithna 06:4907:4908:4909:5710:5711:5712:5113:5114:5115:5116:5117:5118:4819:48 20:48
Gholja 1 06:5007:5008:5009:5710:5711:5712:5213:5214:5215:5216:5217:5218:4919:49 20:49
Gholja 2 06:5007:5008:5009:5810:5811:5812:5313:5314:5315:5316:5317:5318:4919:49 20:49
Bezzina 06:5107:5108:5110:0011:0012:0012:5413:5414:5415:5416:5417:5418:5019:50 20:50
Rotunda 3 06:5207:5208:5210:0011:0012:0012:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5119:51 20:51
Isouard 06:5207:5208:5210:0111:0112:0112:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5119:51 20:51
Kostituzzjoni 06:5307:5308:5310:0211:0212:0212:5613:5614:5615:5616:5617:5618:5219:52 20:52
Targa 06:5307:5308:5310:0311:0312:0312:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5319:53 20:53
Gharusa 06:5407:5408:5410:0411:0412:0412:5813:5814:5815:5816:5817:5818:5419:54 20:54
Rihana 06:5707:5708:5710:0811:0812:0813:0114:0115:0116:0117:0118:0118:5619:56 20:56
Campra 06:5807:5808:5810:0911:0912:0913:0214:0215:0216:0217:0218:0218:5719:57 20:57
Burmarrad More    06:5907:5908:5910:1111:1112:1113:0314:0315:0316:0317:0318:0318:5819:58 20:58
Ramez 06:5907:5908:5910:1111:1112:1113:0314:0315:0316:0317:0318:0318:5819:58 20:58
Burmarrad 07:0008:0009:0010:1111:1112:1113:0314:0315:0316:0317:0318:0318:5919:59 20:59
Qannotta 07:0008:0009:0010:1211:1212:1213:0414:0415:0416:0417:0418:0418:5919:59 20:59
Qadi 07:0108:0109:0110:1411:1412:1413:0514:0515:0516:0517:0518:0519:0020:00 21:00
Bugibba More    07:0308:0309:0310:1611:1612:1613:0714:0715:0716:0717:0718:0719:0220:02 21:02
Pijunieri 07:0308:0309:0310:1611:1612:1613:0714:0715:0716:0717:0718:0719:0220:02 21:02
Qroll 07:0308:0309:0310:1711:1712:1713:0814:0815:0816:0817:0818:0819:0220:02 21:02
Anthony 07:0408:0409:0410:1811:1812:1813:0914:0915:0916:0917:0918:0919:0420:04 21:04
Rizzi 07:0508:0509:0510:1911:1912:1913:1014:1015:1016:1017:1018:1019:0420:04 21:04
Sajf 07:0608:0609:0610:2011:2012:2013:1114:1115:1116:1117:1118:1119:0520:05 21:05
Gzejjer 07:0708:0709:0710:2211:2212:2213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:0620:06 21:06
Bugibba Bay 1 07:0808:0809:0810:2311:2312:2313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:0720:07 21:07
Mater Dei More    06:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:30
Sptar 2 06:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:30
L-Imsida More    06:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:32
Universita 3 06:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:32
Qroqq 2 06:3307:3308:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:3319:33 20:33
Msida 06:3407:3408:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3419:34 20:34
Garcin 06:3507:3508:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3519:35 20:35
Is-Swatar More    06:3507:3508:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3519:35 20:35
Hasselin 06:3507:3508:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3519:35 20:35
Pont 06:3707:3708:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3619:36 20:36
Zernieq 06:3707:3708:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3719:37 20:37
Caramelo 06:3807:3808:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:3819:38 20:38
Birkirkara More    06:3907:3908:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:3919:39 20:39
Paris 06:3907:3908:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:3919:39 20:39
Mannarinu 06:3907:3908:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:3919:39 20:39
Wied 06:4007:4008:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4019:40 20:40
Tereza 06:4007:4008:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4019:40 20:40
Piu 06:4107:4108:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4119:41 20:41
Brared 06:4207:4208:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4119:41 20:41
Hal Lija More    06:4307:4308:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4219:42 20:42
Cimiterju 06:4307:4308:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4219:42 20:42
Portelli 06:4407:4408:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4319:43 20:43
Il-Mosta More    06:4507:4508:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4419:44 20:44
Technopark 3 06:4507:4508:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4419:44 20:44
Daqqaq 06:4507:4508:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4519:45 20:45
Milt 06:4607:4608:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:4619:46 20:46
Mithna 06:4707:4708:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:4619:46 20:46
Gholja 1 06:4707:4708:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:4719:47 20:47
Gholja 2 06:4807:4808:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:4719:47 20:47
Bezzina 06:4907:4908:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:4819:48 20:48
Rotunda 3 06:4907:4908:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:4919:49 20:49
Isouard 06:5007:5008:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:4919:49 20:49
Kostituzzjoni 06:5007:5008:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5019:50 20:50
Targa 06:5107:5108:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:5019:50 20:50
Gharusa 06:5207:5208:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5119:51 20:51
Rihana 06:5407:5409:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0018:5319:53 20:53
Campra 06:5507:5509:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0118:5419:54 20:54
Burmarrad More    06:5607:5609:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0218:5519:55 20:55
Ramez 06:5607:5609:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0218:5519:55 20:55
Burmarrad 06:5607:5609:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0318:5619:56 20:56
Qannotta 06:5707:5709:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0418:5619:56 20:56
Qadi 06:5807:5809:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0518:5719:57 20:57
Bugibba More    06:5907:5909:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0618:5819:58 20:58
Pijunieri 06:5907:5909:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0618:5819:58 20:58
Qroll 07:0008:0009:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0718:5919:59 20:59
Anthony 07:0108:0109:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:0020:00 21:00
Rizzi 07:0108:0109:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:0120:01 21:01
Sajf 07:0208:0209:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:0120:01 21:01
Gzejjer 07:0308:0309:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:0220:02 21:02
Bugibba Bay 1 07:0408:0409:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:0320:03 21:03
Bugibba - Mater Dei 280
Bugibba More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Bugibba Bay 3 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Ben 05:3206:3207:3208:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:31 19:31
Il-Qawra More    05:3406:3407:3408:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Arznell 05:3406:3407:3408:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Luzzu 05:3506:3507:3508:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3318:33 19:33
Qawra 05:3606:3607:3608:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3418:34 19:34
Boxxla 05:3706:3707:3708:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3518:35 19:35
Bugibba More    05:3806:3807:3808:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:36
Fugass 05:3806:3807:3808:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:36
Wileg 05:3906:3907:3908:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3618:36 19:36
Burmarrad More    05:4106:4107:4108:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3818:38 19:38
Qadi 05:4106:4107:4108:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3818:38 19:38
Qannotta 05:4206:4207:4208:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:3918:39 19:39
Burmarrad 05:4306:4307:4308:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:3918:39 19:39
Ramez 05:4406:4407:4408:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4018:40 19:40
Il-Mosta More    05:4606:4607:4608:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4118:41 19:41
Campra 05:4606:4607:4608:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4118:41 19:41
Rihana 05:4706:4707:4708:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4218:42 19:42
Gharusa 05:5106:5107:5108:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4518:45 19:45
Targa 05:5206:5207:5208:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4618:46 19:46
Konstituzzjoni 05:5306:5307:5308:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4718:47 19:47
Isouard 05:5406:5407:5408:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:4818:48 19:48
Rotunda 1 05:5506:5507:5508:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:4818:48 19:48
Kungress 05:5606:5607:5608:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:4918:49 19:49
Gatt 05:5706:5707:5708:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5018:50 19:50
Daqqaq 05:5806:5807:5808:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5118:51 19:51
Technopark 1 05:5906:5907:5908:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5118:51 19:51
Hal Lija More    06:0107:0108:0108:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5318:53 19:53
Portelli 06:0107:0108:0108:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5318:53 19:53
Cimiterju 06:0307:0308:0308:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5518:55 19:55
Birkirkara More    06:0407:0408:0408:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5518:55 19:55
Brared 06:0407:0408:0408:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5518:55 19:55
Piu 06:0507:0508:0509:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0017:5618:56 19:56
Tereza 06:0607:0608:0609:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0117:5718:57 19:57
Mallia 06:0707:0708:0709:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0117:5718:57 19:57
Suq 06:0807:0808:0809:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0217:5818:58 19:58
Mannarinu 06:0907:0908:0909:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0317:5818:58 19:58
Paris 06:0907:0908:0909:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0317:5918:59 19:59
Is-Swatar More    06:1107:1108:1109:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0019:00 20:00
Caramelo 06:1107:1108:1109:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0019:00 20:00
Zernieq 06:1207:1208:1209:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0119:01 20:01
Pont 06:1307:1308:1309:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0219:02 20:02
Hasselin 06:1507:1508:1509:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0319:03 20:03
L-Imsida More    06:1707:1708:1709:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:0519:05 20:05
Qroqq 2 06:1707:1708:1709:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:0519:05 20:05
Universita 1 06:2107:2108:2109:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:0819:08 20:08
Mater Dei More    06:2207:2208:2209:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:0919:09 20:09
Mater Dei 2 06:2207:2208:2209:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:0919:09 20:09
Sptar 1 06:2407:2408:2409:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1019:10 20:10
Bugibba More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Bugibba Bay 3 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Ben 05:3106:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:31 19:31
Il-Qawra More    05:3206:3207:3408:3409:3410:3411:3412:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Arznell 05:3206:3207:3408:3409:3410:3411:3412:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Luzzu 05:3306:3307:3408:3409:3410:3411:3412:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Qawra 05:3306:3307:3508:3509:3510:3511:3512:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Boxxla 05:3406:3407:3608:3609:3610:3611:3612:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Bugibba More    05:3506:3507:3708:3709:3710:3711:3712:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:36
Fugass 05:3506:3507:3708:3709:3710:3711:3712:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:36
Wileg 05:3606:3607:3808:3809:3810:3811:3812:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:36
Burmarrad More    05:3706:3707:4008:4009:4010:4011:4012:3813:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:38
Qadi 05:3706:3707:4008:4009:4010:4011:4012:3813:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:38
Qannotta 05:3806:3807:4108:4109:4110:4111:4112:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:39
Burmarrad 05:3806:3807:4208:4209:4210:4211:4212:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:39
Ramez 05:3906:3907:4308:4309:4310:4311:4312:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:40
Il-Mosta More    05:4006:4007:4408:4409:4410:4411:4412:4113:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:41
Campra 05:4006:4007:4408:4409:4410:4411:4412:4113:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:41
Rihana 05:4106:4107:4508:4509:4510:4511:4512:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:42
Gharusa 05:4306:4307:4908:4909:4910:4911:4912:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:45
Targa 05:4406:4407:5008:5009:5010:5011:5012:4613:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:46
Konstituzzjoni 05:4506:4507:5108:5109:5110:5111:5112:4713:4714:4715:4716:4717:4718:47 19:47
Isouard 05:4606:4607:5208:5209:5210:5211:5212:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:48
Rotunda 1 05:4606:4607:5308:5309:5310:5311:5312:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:48
Kungress 05:4706:4707:5408:5409:5410:5411:5412:4913:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:49
Gatt 05:4706:4707:5408:5409:5410:5411:5412:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
Daqqaq 05:4806:4807:5608:5609:5610:5611:5612:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:51
Technopark 1 05:4906:4907:5608:5609:5610:5611:5612:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:51
Hal Lija More    05:5006:5007:5808:5809:5810:5811:5812:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:53
Portelli 05:5006:5007:5808:5809:5810:5811:5812:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:53
Cimiterju 05:5106:5108:0009:0010:0011:0012:0012:5513:5514:5515:5516:5517:5518:55 19:55
Birkirkara More    05:5206:5208:0109:0110:0111:0112:0112:5513:5514:5515:5516:5517:5518:55 19:55
Brared 05:5206:5208:0109:0110:0111:0112:0112:5513:5514:5515:5516:5517:5518:55 19:55
Piu 05:5306:5308:0209:0210:0211:0212:0212:5613:5614:5615:5616:5617:5618:56 19:56
Tereza 05:5306:5308:0309:0310:0311:0312:0312:5713:5714:5715:5716:5717:5718:57 19:57
Mallia 05:5406:5408:0309:0310:0311:0312:0312:5713:5714:5715:5716:5717:5718:57 19:57
Suq 05:5406:5408:0409:0410:0411:0412:0412:5813:5814:5815:5816:5817:5818:58 19:58
Mannarinu 05:5506:5508:0509:0510:0511:0512:0512:5813:5814:5815:5816:5817:5818:58 19:58
Paris 05:5506:5508:0509:0510:0511:0512:0512:5913:5914:5915:5916:5917:5918:59 19:59
Is-Swatar More    05:5606:5608:0709:0710:0711:0712:0713:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Caramelo 05:5606:5608:0709:0710:0711:0712:0713:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Zernieq 05:5706:5708:0809:0810:0811:0812:0813:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:01
Pont 05:5806:5808:0909:0910:0911:0912:0913:0214:0215:0216:0217:0218:0219:02 20:02
Hasselin 05:5906:5908:1109:1110:1111:1112:1113:0314:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:03
L-Imsida More    06:0007:0008:1309:1310:1311:1312:1313:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Qroqq 2 06:0007:0008:1309:1310:1311:1312:1313:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Universita 1 06:0307:0308:1609:1610:1611:1612:1613:0814:0815:0816:0817:0818:0819:08 20:08
Mater Dei More    06:0407:0408:1709:1710:1711:1712:1713:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09 20:09
Mater Dei 2 06:0407:0408:1709:1710:1711:1712:1713:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09 20:09
Sptar 1 06:0507:0508:1909:1910:1911:1912:1913:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Bugibba More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Bugibba Bay 3 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Ben 05:3106:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:31 19:31
Il-Qawra More    05:3206:3207:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:32 19:32
Arznell 05:3206:3207:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:32 19:32
Luzzu 05:3306:3307:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:33 19:33
Qawra 05:3306:3307:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:33 19:33
Boxxla 05:3406:3407:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:34 19:34
Bugibba More    05:3406:3407:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:34 19:34
Fugass 05:3406:3407:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:34 19:34
Wileg 05:3506:3507:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:35 19:35
Burmarrad More    05:3606:3607:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:36 19:36
Qadi 05:3606:3607:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:36 19:36
Qannotta 05:3706:3707:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:37 19:37
Burmarrad 05:3706:3707:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:38 19:38
Ramez 05:3806:3807:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:38 19:38
Il-Mosta More    05:3906:3907:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:39 19:39
Campra 05:3906:3907:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:39 19:39
Rihana 05:4006:4007:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:40 19:40
Gharusa 05:4206:4207:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:43 19:43
Targa 05:4306:4307:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:43 19:43
Konstituzzjoni 05:4306:4307:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:44 19:44
Isouard 05:4406:4407:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:45 19:45
Rotunda 1 05:4406:4407:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:45 19:45
Kungress 05:4506:4507:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:46 19:46
Gatt 05:4506:4507:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:46 19:46
Daqqaq 05:4606:4607:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:47 19:47
Technopark 1 05:4706:4707:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:48 19:48
Hal Lija More    05:4806:4807:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:49 19:49
Portelli 05:4806:4807:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:49 19:49
Cimiterju 05:4906:4907:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:50 19:50
Birkirkara More    05:4906:4907:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:51 19:51
Brared 05:4906:4907:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:51 19:51
Piu 05:5006:5007:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:51 19:51
Tereza 05:5006:5007:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:52 19:52
Mallia 05:5106:5107:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:52 19:52
Suq 05:5106:5108:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0018:53 19:53
Mannarinu 05:5206:5208:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0118:53 19:53
Paris 05:5206:5208:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0118:54 19:54
Is-Swatar More    05:5306:5308:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0218:55 19:55
Caramelo 05:5306:5308:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0218:55 19:55
Zernieq 05:5406:5408:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0318:56 19:56
Pont 05:5406:5408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0418:56 19:56
Hasselin 05:5506:5508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0518:57 19:57
L-Imsida More    05:5706:5708:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0818:59 19:59
Qroqq 2 05:5706:5708:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0818:59 19:59
Universita 1 05:5906:5908:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:01 20:01
Mater Dei More    06:0007:0008:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:02 20:02
Mater Dei 2 06:0007:0008:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:02 20:02
Sptar 1 06:0107:0108:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:03 20:03