Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Bugibba 280
Mater Dei More    06:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:30
Sptar 2 06:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:30
L-Imsida More    06:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3319:32 20:32
Universita 3 06:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3319:32 20:32
Qroqq 2 06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:34 20:34
Msida 06:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:36 20:36
Garcin 06:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3814:3815:3916:3917:3818:3819:37 20:37
Is-Swatar More    06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:3914:3915:4016:4017:3918:3919:37 20:37
Hasselin 06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:3914:3915:4016:4017:3918:3919:37 20:37
Pont 06:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4114:4115:4216:4217:4018:4019:39 20:39
Zernieq 06:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4118:4119:39 20:39
Caramelo 06:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4314:4315:4416:4417:4318:4319:41 20:41
Birkirkara More    06:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4418:4419:42 20:42
Paris 06:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4418:4419:42 20:42
Mannarinu 06:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4514:4515:4616:4617:4418:4419:42 20:42
Wied 06:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4614:4615:4716:4717:4518:4519:43 20:43
Tereza 06:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4714:4715:4816:4817:4618:4619:44 20:44
Piu 06:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4814:4815:4916:4917:4718:4719:45 20:45
Brared 06:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:4914:4915:5016:5017:4818:4819:45 20:45
Hal Lija More    06:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5114:5115:5216:5217:4918:4919:46 20:46
Cimiterju 06:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5114:5115:5216:5217:4918:4919:46 20:46
Portelli 06:5407:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5214:5215:5416:5417:5118:5119:48 20:48
Il-Mosta More    06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5414:5415:5516:5517:5318:5319:49 20:49
Technopark 3 06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5414:5415:5516:5517:5318:5319:49 20:49
Daqqaq 06:5707:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5514:5515:5716:5717:5418:5419:50 20:50
Milt 06:5807:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5714:5715:5816:5817:5518:5519:51 20:51
Mithna 06:5907:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5814:5815:5916:5917:5618:5619:52 20:52
Gholja 1 07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0013:5914:5916:0017:0017:5718:5719:53 20:53
Gholja 2 07:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0113:5914:5916:0117:0117:5818:5819:53 20:53
Bezzina 07:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0115:0116:0217:0217:5918:5919:54 20:54
Rotunda 3 07:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0215:0216:0317:0318:0019:0019:55 20:55
Isouard 07:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0215:0216:0417:0418:0019:0019:56 20:56
Kostituzzjoni 07:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0315:0316:0517:0518:0119:0119:56 20:56
Targa 07:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0415:0416:0617:0618:0219:0219:57 20:57
Gharusa 07:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0515:0516:0717:0718:0319:0319:58 20:58
Rihana 07:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:0915:0916:1117:1118:0719:0720:01 21:01
Campra 07:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1115:1116:1317:1318:0819:0820:02 21:02
Burmarrad More    07:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1215:1216:1417:1418:1019:1020:04 21:04
Ramez 07:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1215:1216:1417:1418:1019:1020:04 21:04
Burmarrad 07:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1315:1316:1517:1518:1119:1120:04 21:04
Qannotta 07:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1415:1416:1617:1618:1219:1220:05 21:05
Qadi 07:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1515:1516:1817:1818:1319:1320:06 21:06
Bugibba More    07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:1715:1716:2017:2018:1519:1520:08 21:08
Pijunieri 07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:1715:1716:2017:2018:1519:1520:08 21:08
Qroll 07:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:1915:1916:2117:2118:1619:1620:09 21:09
Anthony 07:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2015:2016:2317:2318:1719:1720:10 21:10
Rizzi 07:2408:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2115:2116:2417:2418:1819:1820:11 21:11
Sajf 07:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2215:2216:2517:2518:1919:1920:12 21:12
Gzejjer 07:2608:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2415:2416:2617:2618:2119:2120:13 21:13
Bugibba Bay 1 07:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2515:2516:2817:2818:2219:2220:14 21:14
Mater Dei More    06:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:30
Sptar 2 06:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:30
L-Imsida More    06:3207:3208:3309:3310:3311:3312:3213:3214:3215:3316:3317:3318:3319:33 20:33
Universita 3 06:3207:3208:3309:3310:3311:3312:3213:3214:3215:3316:3317:3318:3319:33 20:33
Qroqq 2 06:3307:3308:3509:3510:3511:3512:3413:3414:3415:3416:3417:3418:3419:34 20:34
Msida 06:3507:3508:3809:3810:3811:3812:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36 20:36
Garcin 06:3607:3608:3909:3910:3911:3912:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:37
Is-Swatar More    06:3707:3708:4009:4010:4011:4012:3713:3714:3715:3816:3817:3818:3819:38 20:38
Hasselin 06:3707:3708:4009:4010:4011:4012:3713:3714:3715:3816:3817:3818:3819:38 20:38
Pont 06:3807:3808:4209:4210:4211:4212:3913:3914:3915:4016:4017:4018:4019:40 20:40
Zernieq 06:3807:3808:4309:4310:4311:4312:3913:3914:3915:4016:4017:4018:4019:40 20:40
Caramelo 06:4007:4008:4509:4510:4511:4512:4113:4114:4115:4216:4217:4218:4219:42 20:42
Birkirkara More    06:4007:4008:4609:4610:4611:4612:4213:4214:4215:4316:4317:4318:4319:43 20:43
Paris 06:4007:4008:4609:4610:4611:4612:4213:4214:4215:4316:4317:4318:4319:43 20:43
Mannarinu 06:4107:4108:4709:4710:4711:4712:4213:4214:4215:4316:4317:4318:4319:43 20:43
Wied 06:4207:4208:4809:4810:4811:4812:4313:4314:4315:4416:4417:4418:4419:44 20:44
Tereza 06:4207:4208:4909:4910:4911:4912:4413:4414:4415:4516:4517:4518:4519:45 20:45
Piu 06:4307:4308:5009:5010:5011:5012:4513:4514:4515:4616:4617:4618:4619:46 20:46
Brared 06:4407:4408:5109:5110:5111:5112:4613:4614:4615:4716:4717:4718:4719:47 20:47
Hal Lija More    06:4507:4508:5309:5310:5311:5312:4713:4714:4715:4816:4817:4818:4819:48 20:48
Cimiterju 06:4507:4508:5309:5310:5311:5312:4713:4714:4715:4816:4817:4818:4819:48 20:48
Portelli 06:4607:4608:5409:5410:5411:5412:4813:4814:4815:4916:4917:4918:4919:49 20:49
Il-Mosta More    06:4707:4708:5609:5610:5611:5612:5013:5014:5015:5116:5117:5118:5119:51 20:51
Technopark 3 06:4707:4708:5609:5610:5611:5612:5013:5014:5015:5116:5117:5118:5119:51 20:51
Daqqaq 06:4807:4808:5809:5810:5811:5812:5113:5114:5115:5216:5217:5218:5219:52 20:52
Milt 06:4907:4908:5909:5910:5911:5912:5213:5214:5215:5316:5317:5318:5319:53 20:53
Mithna 06:5007:5009:0010:0011:0012:0012:5313:5314:5315:5416:5417:5418:5419:54 20:54
Gholja 1 06:5107:5109:0110:0111:0112:0112:5313:5314:5315:5516:5517:5518:5519:55 20:55
Gholja 2 06:5107:5109:0210:0211:0212:0212:5413:5414:5415:5516:5517:5518:5519:55 20:55
Bezzina 06:5207:5209:0310:0311:0312:0312:5513:5514:5515:5716:5717:5718:5719:57 20:57
Rotunda 3 06:5307:5309:0410:0411:0412:0412:5613:5614:5615:5716:5717:5718:5719:57 20:57
Isouard 06:5307:5309:0510:0511:0512:0512:5613:5614:5615:5816:5817:5818:5819:58 20:58
Kostituzzjoni 06:5407:5409:0610:0611:0612:0612:5713:5714:5715:5916:5917:5918:5919:59 20:59
Targa 06:5507:5509:0710:0711:0712:0712:5813:5814:5816:0017:0018:0019:0020:00 21:00
Gharusa 06:5607:5609:0910:0911:0912:0912:5913:5914:5916:0117:0118:0119:0120:01 21:01
Rihana 06:5807:5809:1310:1311:1312:1313:0214:0215:0216:0417:0418:0419:0420:04 21:04
Campra 06:5907:5909:1410:1411:1412:1413:0314:0315:0316:0517:0518:0519:0520:05 21:05
Burmarrad More    07:0008:0009:1610:1611:1612:1613:0414:0415:0416:0717:0718:0719:0720:07 21:07
Ramez 07:0008:0009:1610:1611:1612:1613:0414:0415:0416:0717:0718:0719:0720:07 21:07
Burmarrad 07:0108:0109:1710:1711:1712:1713:0514:0515:0516:0717:0718:0719:0720:07 21:07
Qannotta 07:0208:0209:1810:1811:1812:1813:0614:0615:0616:0817:0818:0819:0820:08 21:08
Qadi 07:0308:0309:2010:2011:2012:2013:0714:0715:0716:1017:1018:1019:1020:10 21:10
Bugibba More    07:0408:0409:2210:2211:2212:2213:0914:0915:0916:1117:1118:1119:1120:11 21:11
Pijunieri 07:0408:0409:2210:2211:2212:2213:0914:0915:0916:1117:1118:1119:1120:11 21:11
Qroll 07:0508:0509:2310:2311:2312:2313:1014:1015:1016:1217:1218:1219:1220:12 21:12
Anthony 07:0608:0609:2510:2511:2512:2513:1114:1115:1116:1417:1418:1419:1420:14 21:14
Rizzi 07:0708:0709:2610:2611:2612:2613:1214:1215:1216:1517:1518:1519:1520:15 21:15
Sajf 07:0808:0809:2710:2711:2712:2713:1314:1315:1316:1617:1618:1619:1620:16 21:16
Gzejjer 07:0908:0909:2810:2811:2812:2813:1414:1415:1416:1717:1718:1719:1720:17 21:17
Bugibba Bay 1 07:1008:1009:3010:3011:3012:3013:1514:1515:1516:1817:1818:1819:1820:18 21:18
Mater Dei More    06:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:30
Sptar 2 06:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:30
L-Imsida More    06:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:32
Universita 3 06:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:32
Qroqq 2 06:3307:3308:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:3419:34 20:34
Msida 06:3407:3408:3609:3610:3611:3612:3513:3514:3515:3516:3517:3618:3619:35 20:35
Garcin 06:3507:3508:3709:3710:3711:3712:3613:3614:3615:3616:3617:3718:3719:36 20:36
Is-Swatar More    06:3507:3508:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:37
Hasselin 06:3507:3508:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:37
Pont 06:3707:3708:3909:3910:3911:3912:3813:3814:3815:3816:3817:3918:3919:38 20:38
Zernieq 06:3707:3708:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3919:39 20:39
Caramelo 06:3807:3808:4109:4110:4111:4112:4013:4014:4015:4016:4017:4118:4119:40 20:40
Birkirkara More    06:3907:3908:4209:4210:4211:4212:4113:4114:4115:4116:4117:4218:4219:41 20:41
Paris 06:3907:3908:4209:4210:4211:4212:4113:4114:4115:4116:4117:4218:4219:41 20:41
Mannarinu 06:3907:3908:4209:4210:4211:4212:4113:4114:4115:4116:4117:4218:4219:41 20:41
Wied 06:4007:4008:4309:4310:4311:4312:4213:4214:4215:4216:4217:4318:4319:42 20:42
Tereza 06:4007:4008:4409:4410:4411:4412:4313:4314:4315:4316:4317:4418:4419:43 20:43
Piu 06:4107:4108:4509:4510:4511:4512:4413:4414:4415:4416:4417:4518:4519:44 20:44
Brared 06:4207:4208:4609:4610:4611:4612:4513:4514:4515:4516:4517:4618:4619:45 20:45
Hal Lija More    06:4307:4308:4709:4710:4711:4712:4613:4614:4615:4616:4617:4718:4719:46 20:46
Cimiterju 06:4307:4308:4709:4710:4711:4712:4613:4614:4615:4616:4617:4718:4719:46 20:46
Portelli 06:4407:4408:4809:4810:4811:4812:4713:4714:4715:4716:4717:4818:4819:47 20:47
Il-Mosta More    06:4507:4508:5009:5010:5011:5012:4813:4814:4815:4816:4817:5018:5019:48 20:48
Technopark 3 06:4507:4508:5009:5010:5011:5012:4813:4814:4815:4816:4817:5018:5019:48 20:48
Daqqaq 06:4507:4508:5109:5110:5111:5112:4913:4914:4915:4916:4917:5118:5119:49 20:49
Milt 06:4607:4608:5209:5210:5211:5212:5013:5014:5015:5016:5017:5218:5219:50 20:50
Mithna 06:4707:4708:5309:5310:5311:5312:5113:5114:5115:5116:5117:5318:5319:51 20:51
Gholja 1 06:4707:4708:5309:5310:5311:5312:5213:5214:5215:5216:5217:5318:5319:52 20:52
Gholja 2 06:4807:4808:5409:5410:5411:5412:5213:5214:5215:5216:5217:5418:5419:52 20:52
Bezzina 06:4907:4908:5509:5510:5511:5512:5313:5314:5315:5316:5317:5518:5519:53 20:53
Rotunda 3 06:4907:4908:5609:5610:5611:5612:5413:5414:5415:5416:5417:5618:5619:54 20:54
Isouard 06:5007:5008:5609:5610:5611:5612:5413:5414:5415:5416:5417:5618:5619:54 20:54
Kostituzzjoni 06:5007:5008:5709:5710:5711:5712:5513:5514:5515:5516:5517:5718:5719:55 20:55
Targa 06:5107:5108:5809:5810:5811:5812:5613:5614:5615:5616:5617:5818:5819:56 20:56
Gharusa 06:5207:5208:5909:5910:5911:5912:5713:5714:5715:5716:5717:5918:5919:57 20:57
Rihana 06:5407:5409:0210:0211:0212:0213:0014:0015:0016:0017:0018:0219:0220:00 21:00
Campra 06:5507:5509:0310:0311:0312:0313:0114:0115:0116:0117:0118:0319:0320:01 21:01
Burmarrad More    06:5607:5609:0410:0411:0412:0413:0214:0215:0216:0217:0218:0419:0420:02 21:02
Ramez 06:5607:5609:0410:0411:0412:0413:0214:0215:0216:0217:0218:0419:0420:02 21:02
Burmarrad 06:5607:5609:0510:0511:0512:0513:0314:0315:0316:0317:0318:0519:0520:03 21:03
Qannotta 06:5707:5709:0610:0611:0612:0613:0414:0415:0416:0417:0418:0619:0620:04 21:04
Qadi 06:5807:5809:0710:0711:0712:0713:0514:0515:0516:0517:0518:0719:0720:05 21:05
Bugibba More    06:5907:5909:0910:0911:0912:0913:0614:0615:0616:0617:0618:0919:0920:06 21:06
Pijunieri 06:5907:5909:0910:0911:0912:0913:0614:0615:0616:0617:0618:0919:0920:06 21:06
Qroll 07:0008:0009:1010:1011:1012:1013:0714:0715:0716:0717:0718:1019:1020:07 21:07
Anthony 07:0108:0109:1110:1111:1112:1113:0814:0815:0816:0817:0818:1119:1120:08 21:08
Rizzi 07:0108:0109:1210:1211:1212:1213:0914:0915:0916:0917:0918:1219:1220:09 21:09
Sajf 07:0208:0209:1310:1311:1312:1313:1014:1015:1016:1017:1018:1319:1320:10 21:10
Gzejjer 07:0308:0309:1410:1411:1412:1413:1114:1115:1116:1117:1118:1419:1420:11 21:11
Bugibba Bay 1 07:0408:0409:1510:1511:1512:1513:1214:1215:1216:1217:1218:1519:1520:12 21:12
Bugibba - Mater Dei 280
Bugibba More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Bugibba Bay 3 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Ben 05:3206:3207:3208:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:31 19:31
Il-Qawra More    05:3406:3407:3408:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Arznell 05:3406:3407:3408:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Luzzu 05:3506:3507:3508:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:33 19:33
Qawra 05:3606:3607:3608:3509:3510:3511:3512:3413:3414:3515:3516:3517:3518:34 19:34
Boxxla 05:3706:3707:3708:3609:3610:3611:3612:3513:3514:3615:3616:3617:3618:35 19:35
Bugibba More    05:3806:3807:3808:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3715:3716:3717:3718:36 19:36
Fugass 05:3806:3807:3808:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3715:3716:3717:3718:36 19:36
Wileg 05:3906:3907:3908:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3815:3816:3817:3818:36 19:36
Burmarrad More    05:4106:4107:4108:3909:3910:3911:3912:3813:3814:3915:3916:3917:3918:38 19:38
Qadi 05:4106:4107:4108:3909:3910:3911:3912:3813:3814:3915:3916:3917:3918:38 19:38
Qannotta 05:4306:4307:4308:4009:4010:4011:4012:3913:3914:4115:4116:4117:4118:39 19:39
Burmarrad 05:4306:4307:4308:4109:4110:4111:4112:4013:4014:4115:4116:4117:4118:39 19:39
Ramez 05:4406:4407:4408:4209:4210:4211:4212:4113:4114:4215:4216:4217:4218:40 19:40
Il-Mosta More    05:4606:4607:4608:4309:4310:4311:4312:4213:4214:4315:4316:4317:4318:41 19:41
Campra 05:4606:4607:4608:4309:4310:4311:4312:4213:4214:4315:4316:4317:4318:41 19:41
Rihana 05:4706:4707:4708:4409:4410:4411:4412:4313:4314:4515:4516:4517:4518:42 19:42
Gharusa 05:5106:5107:5108:4709:4710:4711:4712:4613:4614:4815:4816:4817:4818:45 19:45
Targa 05:5306:5307:5308:4809:4810:4811:4812:4713:4714:4915:4916:4917:4918:46 19:46
Konstituzzjoni 05:5306:5307:5308:4909:4910:4911:4912:4813:4814:5015:5016:5017:5018:47 19:47
Isouard 05:5506:5507:5508:5009:5010:5011:5012:4913:4914:5115:5116:5117:5118:48 19:48
Rotunda 1 05:5606:5607:5608:5109:5110:5111:5112:4913:4914:5215:5216:5217:5218:48 19:48
Kungress 05:5706:5707:5708:5209:5210:5211:5212:5013:5014:5315:5316:5317:5318:49 19:49
Gatt 05:5806:5807:5808:5209:5210:5211:5212:5113:5114:5315:5316:5317:5318:50 19:50
Daqqaq 05:5906:5907:5908:5409:5410:5411:5412:5213:5214:5515:5516:5517:5518:51 19:51
Technopark 1 06:0007:0008:0008:5409:5410:5411:5412:5313:5314:5515:5516:5517:5518:51 19:51
Hal Lija More    06:0207:0208:0208:5609:5610:5611:5612:5413:5414:5715:5716:5717:5718:53 19:53
Portelli 06:0207:0208:0208:5609:5610:5611:5612:5413:5414:5715:5716:5717:5718:53 19:53
Cimiterju 06:0407:0408:0408:5809:5810:5811:5812:5613:5614:5915:5916:5917:5918:55 19:55
Birkirkara More    06:0507:0508:0508:5809:5810:5811:5812:5613:5615:0016:0017:0018:0018:55 19:55
Brared 06:0507:0508:0508:5809:5810:5811:5812:5613:5615:0016:0017:0018:0018:55 19:55
Piu 06:0607:0608:0608:5909:5910:5911:5912:5713:5715:0116:0117:0118:0118:56 19:56
Tereza 06:0707:0708:0709:0010:0011:0012:0012:5813:5815:0116:0117:0118:0118:57 19:57
Mallia 06:0807:0808:0809:0110:0111:0112:0112:5913:5915:0216:0217:0218:0218:57 19:57
Suq 06:0807:0808:0809:0110:0111:0112:0112:5913:5915:0316:0317:0318:0318:58 19:58
Mannarinu 06:0907:0908:0909:0210:0211:0212:0213:0014:0015:0416:0417:0418:0418:58 19:58
Paris 06:1007:1008:1009:0310:0311:0312:0313:0014:0015:0416:0417:0418:0418:59 19:59
Is-Swatar More    06:1107:1108:1109:0410:0411:0412:0413:0214:0215:0516:0517:0518:0519:00 20:00
Caramelo 06:1107:1108:1109:0410:0411:0412:0413:0214:0215:0516:0517:0518:0519:00 20:00
Zernieq 06:1307:1308:1309:0510:0511:0512:0513:0314:0315:0716:0717:0718:0719:01 20:01
Pont 06:1407:1408:1409:0610:0611:0612:0613:0314:0315:0716:0717:0718:0719:02 20:02
Hasselin 06:1607:1608:1609:0710:0711:0712:0713:0514:0515:0916:0917:0918:0919:03 20:03
L-Imsida More    06:1807:1808:1809:0910:0911:0912:0913:0714:0715:1116:1117:1118:1119:05 20:05
Qroqq 2 06:1807:1808:1809:0910:0911:0912:0913:0714:0715:1116:1117:1118:1119:05 20:05
Universita 1 06:2207:2208:2209:1210:1211:1212:1213:1014:1015:1416:1417:1418:1419:08 20:08
Mater Dei More    06:2307:2308:2309:1410:1411:1412:1413:1114:1115:1616:1617:1618:1619:09 20:09
Mater Dei 2 06:2307:2308:2309:1410:1411:1412:1413:1114:1115:1616:1617:1618:1619:09 20:09
Sptar 1 06:2507:2508:2509:1510:1511:1512:1513:1214:1215:1716:1717:1718:1719:10 20:10
Bugibba More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Bugibba Bay 3 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Ben 05:3106:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:31 19:31
Il-Qawra More    05:3306:3307:3308:3409:3410:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Arznell 05:3306:3307:3308:3409:3410:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Luzzu 05:3306:3307:3408:3409:3410:3411:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Qawra 05:3406:3407:3408:3509:3510:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Boxxla 05:3506:3507:3608:3609:3610:3611:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Bugibba More    05:3506:3507:3608:3709:3710:3611:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Fugass 05:3506:3507:3608:3709:3710:3611:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Wileg 05:3606:3607:3708:3809:3810:3711:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:36
Burmarrad More    05:3706:3707:3908:4009:4010:3911:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3718:37 19:37
Qadi 05:3706:3707:3908:4009:4010:3911:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3718:37 19:37
Qannotta 05:3806:3807:4008:4109:4110:4011:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3818:38 19:38
Burmarrad 05:3906:3907:4008:4209:4210:4011:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:39
Ramez 05:4006:4007:4108:4309:4310:4111:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:40
Il-Mosta More    05:4006:4007:4308:4409:4410:4311:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4018:40 19:40
Campra 05:4006:4007:4308:4409:4410:4311:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4018:40 19:40
Rihana 05:4206:4207:4408:4609:4610:4411:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:42
Gharusa 05:4406:4407:4708:4909:4910:4711:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4418:44 19:44
Targa 05:4506:4507:4808:5109:5110:4811:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4518:45 19:45
Konstituzzjoni 05:4606:4607:4908:5109:5110:4911:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:46
Isouard 05:4606:4607:5008:5209:5210:5011:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4618:46 19:46
Rotunda 1 05:4706:4707:5008:5309:5310:5011:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4718:47 19:47
Kungress 05:4806:4807:5108:5409:5410:5111:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4818:48 19:48
Gatt 05:4806:4807:5208:5509:5510:5211:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4818:48 19:48
Daqqaq 05:4906:4907:5308:5609:5610:5311:5012:5013:5014:5015:5016:5017:4918:49 19:49
Technopark 1 05:5006:5007:5408:5709:5710:5411:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5018:50 19:50
Hal Lija More    05:5106:5107:5508:5909:5910:5511:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5118:51 19:51
Portelli 05:5106:5107:5508:5909:5910:5511:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5118:51 19:51
Cimiterju 05:5306:5307:5709:0110:0110:5711:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5318:53 19:53
Birkirkara More    05:5306:5307:5809:0210:0210:5811:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5318:53 19:53
Brared 05:5306:5307:5809:0210:0210:5811:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5318:53 19:53
Piu 05:5406:5407:5909:0310:0310:5911:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5418:54 19:54
Tereza 05:5506:5507:5909:0310:0310:5911:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5518:55 19:55
Mallia 05:5506:5508:0009:0410:0411:0011:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5518:55 19:55
Suq 05:5606:5608:0109:0510:0511:0111:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5618:56 19:56
Mannarinu 05:5606:5608:0109:0610:0611:0111:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5618:56 19:56
Paris 05:5706:5708:0209:0610:0611:0211:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5718:57 19:57
Is-Swatar More    05:5806:5808:0309:0810:0811:0311:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5818:58 19:58
Caramelo 05:5806:5808:0309:0810:0811:0311:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5818:58 19:58
Zernieq 05:5906:5908:0409:0910:0911:0412:0013:0014:0015:0016:0017:0017:5918:59 19:59
Pont 05:5906:5908:0509:1010:1011:0512:0113:0114:0115:0116:0117:0117:5918:59 19:59
Hasselin 06:0007:0008:0609:1110:1111:0612:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0019:00 20:00
L-Imsida More    06:0207:0208:0809:1410:1411:0812:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0219:02 20:02
Qroqq 2 06:0207:0208:0809:1410:1411:0812:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0219:02 20:02
Universita 1 06:0507:0508:1109:1710:1711:1112:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0519:05 20:05
Mater Dei More    06:0607:0608:1309:1810:1811:1312:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0619:06 20:06
Mater Dei 2 06:0607:0608:1309:1810:1811:1312:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0619:06 20:06
Sptar 1 06:0707:0708:1409:2010:2011:1412:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0719:07 20:07
Bugibba More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Bugibba Bay 3 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Ben 05:3106:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:31 19:31
Il-Qawra More    05:3206:3207:3208:3309:3310:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3317:3318:33 19:33
Arznell 05:3206:3207:3208:3309:3310:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3317:3318:33 19:33
Luzzu 05:3206:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Qawra 05:3306:3307:3308:3409:3410:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3417:3418:34 19:34
Boxxla 05:3406:3407:3408:3509:3510:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3517:3518:35 19:35
Bugibba More    05:3406:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3617:3618:36 19:36
Fugass 05:3406:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3617:3618:36 19:36
Wileg 05:3506:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:36
Burmarrad More    05:3606:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3817:3818:38 19:38
Qadi 05:3606:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3817:3818:38 19:38
Qannotta 05:3706:3807:3808:3909:3910:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3917:3918:39 19:39
Burmarrad 05:3706:3807:3808:3909:3910:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3917:3918:39 19:39
Ramez 05:3806:3907:3908:4009:4010:3911:3912:3913:3914:3915:3916:4017:4018:40 19:40
Il-Mosta More    05:3806:4007:4008:4109:4110:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4117:4118:41 19:41
Campra 05:3806:4007:4008:4109:4110:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4117:4118:41 19:41
Rihana 05:3906:4107:4108:4209:4210:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4217:4218:42 19:42
Gharusa 05:4106:4307:4308:4509:4510:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4517:4518:45 19:45
Targa 05:4206:4407:4408:4609:4610:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4617:4618:46 19:46
Konstituzzjoni 05:4306:4507:4508:4609:4610:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4717:4718:47 19:47
Isouard 05:4306:4607:4608:4709:4710:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4817:4818:48 19:48
Rotunda 1 05:4406:4607:4608:4809:4810:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4817:4818:48 19:48
Kungress 05:4406:4707:4708:4809:4810:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4917:4918:49 19:49
Gatt 05:4506:4707:4708:4909:4910:4711:4712:4713:4714:4715:4716:5017:5018:50 19:50
Daqqaq 05:4606:4807:4808:5009:5010:4811:4812:4813:4814:4815:4816:5117:5118:51 19:51
Technopark 1 05:4606:4907:4908:5009:5010:4911:4912:4913:4914:4915:4916:5117:5118:51 19:51
Hal Lija More    05:4706:5007:5008:5209:5210:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5317:5318:53 19:53
Portelli 05:4706:5007:5008:5209:5210:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5317:5318:53 19:53
Cimiterju 05:4806:5107:5108:5309:5310:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5517:5518:55 19:55
Birkirkara More    05:4906:5207:5208:5409:5410:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5517:5518:55 19:55
Brared 05:4906:5207:5208:5409:5410:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5517:5518:55 19:55
Piu 05:4906:5307:5308:5509:5510:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5617:5618:56 19:56
Tereza 05:5006:5307:5308:5509:5510:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5717:5718:57 19:57
Mallia 05:5006:5407:5408:5609:5610:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5717:5718:57 19:57
Suq 05:5106:5407:5408:5609:5610:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5817:5818:58 19:58
Mannarinu 05:5106:5507:5508:5709:5710:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5817:5818:58 19:58
Paris 05:5206:5507:5508:5709:5710:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5917:5918:59 19:59
Is-Swatar More    05:5206:5607:5608:5809:5810:5611:5612:5613:5614:5615:5617:0018:0019:00 20:00
Caramelo 05:5206:5607:5608:5809:5810:5611:5612:5613:5614:5615:5617:0018:0019:00 20:00
Zernieq 05:5306:5707:5708:5909:5910:5711:5712:5713:5714:5715:5717:0118:0119:01 20:01
Pont 05:5406:5807:5809:0010:0010:5811:5812:5813:5814:5815:5817:0218:0219:02 20:02
Hasselin 05:5506:5907:5909:0110:0110:5911:5912:5913:5914:5915:5917:0318:0319:03 20:03
L-Imsida More    05:5607:0008:0009:0310:0311:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0518:0519:05 20:05
Qroqq 2 05:5607:0008:0009:0310:0311:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0518:0519:05 20:05
Universita 1 05:5807:0308:0309:0610:0611:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0818:0819:08 20:08
Mater Dei More    05:5907:0408:0409:0710:0711:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0918:0919:09 20:09
Mater Dei 2 05:5907:0408:0409:0710:0711:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0918:0919:09 20:09
Sptar 1 06:0007:0508:0509:0810:0811:0512:0513:0514:0515:0516:0517:1018:1019:10 20:10