Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Bugibba 280
Mater Dei More    06:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:30
Sptar 2 06:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:30
L-Imsida More    06:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3319:32 20:32
Universita 3 06:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3319:32 20:32
Qroqq 2 06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:33 20:33
Msida 06:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:35 20:35
Garcin 06:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3917:3918:3819:36 20:36
Is-Swatar More    06:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:4017:4018:3919:36 20:36
Hasselin 06:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:4017:4018:3919:36 20:36
Pont 06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4114:4115:4116:4217:4218:4119:37 20:37
Zernieq 06:4107:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4214:4215:4216:4217:4218:4219:38 20:38
Caramelo 06:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4417:4418:4319:39 20:39
Birkirkara More    06:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4514:4515:4516:4517:4518:4519:40 20:40
Paris 06:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4514:4515:4516:4517:4518:4519:40 20:40
Mannarinu 06:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4514:4515:4516:4617:4618:4519:40 20:40
Wied 06:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4614:4615:4616:4717:4718:4619:41 20:41
Tereza 06:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4714:4715:4716:4817:4818:4719:42 20:42
Piu 06:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4814:4815:4816:4917:4918:4819:43 20:43
Brared 06:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4914:4915:4916:5017:5018:4919:43 20:43
Hal Lija More    06:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4913:5114:5115:5116:5217:5218:5119:44 20:44
Cimiterju 06:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4913:5114:5115:5116:5217:5218:5119:44 20:44
Portelli 06:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5214:5215:5216:5417:5418:5219:45 20:45
Il-Mosta More    06:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5414:5415:5416:5517:5518:5419:47 20:47
Technopark 3 06:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5414:5415:5416:5517:5518:5419:47 20:47
Daqqaq 06:5407:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5514:5515:5516:5717:5718:5519:47 20:47
Milt 06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5714:5715:5716:5817:5818:5719:48 20:48
Mithna 06:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5814:5815:5816:5917:5918:5819:49 20:49
Gholja 1 06:5707:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5914:5915:5917:0018:0018:5919:50 20:50
Gholja 2 06:5807:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5914:5915:5917:0118:0118:5919:50 20:50
Bezzina 06:5907:5908:5909:5910:5911:5912:5914:0115:0116:0117:0218:0219:0119:51 20:51
Rotunda 3 07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0215:0216:0217:0318:0319:0219:52 20:52
Isouard 07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0215:0216:0217:0418:0419:0219:52 20:52
Kostituzzjoni 07:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0315:0316:0317:0518:0519:0319:53 20:53
Targa 07:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0415:0416:0417:0618:0619:0419:53 20:53
Gharusa 07:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0515:0516:0517:0718:0719:0519:54 20:54
Rihana 07:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0915:0916:0917:1118:1119:0919:57 20:57
Campra 07:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:1115:1116:1117:1318:1319:1119:58 20:58
Burmarrad More    07:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1215:1216:1217:1418:1419:1219:59 20:59
Ramez 07:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1215:1216:1217:1418:1419:1219:59 20:59
Burmarrad 07:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1315:1316:1317:1518:1519:1320:00 21:00
Qannotta 07:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1415:1416:1417:1618:1619:1420:00 21:00
Qadi 07:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1515:1516:1517:1818:1819:1520:01 21:01
Bugibba More    07:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1715:1716:1717:2018:2019:1720:03 21:03
Pijunieri 07:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1715:1716:1717:2018:2019:1720:03 21:03
Qroll 07:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1915:1916:1917:2118:2119:1920:03 21:03
Pagell 07:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:2015:2016:2017:2218:2219:2020:04 21:04
Anthony 07:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:2015:2016:2017:2318:2319:2020:04 21:04
Rizzi 07:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:2115:2116:2117:2418:2419:2120:05 21:05
Sajf 07:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1914:2215:2216:2217:2518:2519:2220:06 21:06
Gzejjer 07:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2415:2416:2417:2618:2619:2420:07 21:07
Bugibba Bay 1 07:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2515:2516:2517:2818:2819:2520:08 21:08
Mater Dei More    06:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:30
Sptar 2 06:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:30
L-Imsida More    06:3207:3208:3209:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3216:3217:3218:3219:32 20:32
Universita 3 06:3207:3208:3209:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3216:3217:3218:3219:32 20:32
Qroqq 2 06:3407:3408:3409:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3416:3417:3418:3419:33 20:33
Msida 06:3507:3508:3509:3710:3811:3812:3813:3714:3715:3516:3517:3518:3519:35 20:35
Garcin 06:3607:3608:3609:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3616:3617:3618:3619:36 20:36
Is-Swatar More    06:3707:3708:3709:4010:4011:4012:4013:4014:4015:3716:3717:3718:3719:37 20:37
Hasselin 06:3707:3708:3709:4010:4011:4012:4013:4014:4015:3716:3717:3718:3719:37 20:37
Pont 06:3807:3808:3809:4210:4211:4212:4213:4214:4215:3816:3817:3818:3819:38 20:38
Zernieq 06:3907:3908:3909:4210:4311:4312:4313:4214:4215:3916:3917:3918:3919:38 20:38
Caramelo 06:4007:4008:4009:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4016:4017:4018:4019:40 20:40
Birkirkara More    06:4107:4108:4109:4510:4611:4612:4613:4514:4515:4116:4117:4118:4119:40 20:40
Paris 06:4107:4108:4109:4510:4611:4612:4613:4514:4515:4116:4117:4118:4119:40 20:40
Mannarinu 06:4107:4108:4109:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4216:4217:4218:4219:41 20:41
Wied 06:4207:4208:4209:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4316:4317:4318:4319:42 20:42
Tereza 06:4307:4308:4309:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4316:4317:4318:4319:42 20:42
Piu 06:4407:4408:4409:4910:5011:5012:5013:4914:4915:4416:4417:4418:4419:43 20:43
Brared 06:4507:4508:4509:5010:5111:5112:5113:5014:5015:4516:4517:4518:4519:44 20:44
Hal Lija More    06:4607:4608:4609:5210:5211:5212:5213:5214:5215:4616:4617:4618:4619:45 20:45
Cimiterju 06:4607:4608:4609:5210:5211:5212:5213:5214:5215:4616:4617:4618:4619:45 20:45
Portelli 06:4707:4708:4709:5410:5411:5412:5413:5414:5415:4716:4717:4718:4719:46 20:46
Il-Mosta More    06:4807:4808:4809:5510:5611:5612:5613:5514:5515:4916:4917:4918:4919:47 20:47
Technopark 3 06:4807:4808:4809:5510:5611:5612:5613:5514:5515:4916:4917:4918:4919:47 20:47
Daqqaq 06:4907:4908:4909:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5016:5017:5018:5019:48 20:48
Milt 06:5007:5008:5009:5810:5911:5912:5913:5814:5815:5116:5117:5118:5119:49 20:49
Mithna 06:5107:5108:5109:5911:0012:0013:0013:5914:5915:5116:5117:5118:5119:50 20:50
Gholja 1 06:5207:5208:5210:0011:0112:0113:0114:0015:0015:5216:5217:5218:5219:51 20:51
Gholja 2 06:5207:5208:5210:0111:0112:0113:0114:0115:0115:5316:5317:5318:5319:51 20:51
Bezzina 06:5307:5308:5310:0211:0312:0313:0314:0215:0215:5416:5417:5418:5419:52 20:52
Rotunda 3 06:5407:5408:5410:0311:0412:0413:0414:0315:0315:5516:5517:5518:5519:53 20:53
Isouard 06:5407:5408:5410:0411:0512:0513:0514:0415:0415:5516:5517:5518:5519:53 20:53
Kostituzzjoni 06:5507:5508:5510:0511:0512:0513:0514:0515:0515:5616:5617:5618:5619:54 20:54
Targa 06:5607:5608:5610:0611:0712:0713:0714:0615:0615:5716:5717:5718:5719:55 20:55
Gharusa 06:5707:5708:5710:0711:0812:0813:0814:0715:0715:5816:5817:5818:5819:56 20:56
Rihana 07:0008:0009:0010:1111:1212:1213:1214:1115:1116:0117:0118:0119:0119:58 20:58
Campra 07:0108:0109:0110:1311:1412:1413:1414:1315:1316:0217:0218:0219:0219:59 20:59
Burmarrad More    07:0208:0209:0210:1411:1512:1513:1514:1415:1416:0317:0318:0319:0320:00 21:00
Ramez 07:0208:0209:0210:1411:1512:1513:1514:1415:1416:0317:0318:0319:0320:00 21:00
Burmarrad 07:0308:0309:0310:1511:1612:1613:1614:1515:1516:0317:0318:0319:0320:01 21:01
Qannotta 07:0408:0409:0410:1611:1712:1713:1714:1615:1616:0417:0418:0419:0420:02 21:02
Qadi 07:0508:0509:0510:1811:1912:1913:1914:1815:1816:0517:0518:0519:0520:03 21:03
Bugibba More    07:0608:0609:0610:2011:2112:2113:2114:2015:2016:0717:0718:0719:0720:04 21:04
Pijunieri 07:0608:0609:0610:2011:2112:2113:2114:2015:2016:0717:0718:0719:0720:04 21:04
Qroll 07:0708:0709:0710:2111:2212:2213:2214:2115:2116:0817:0818:0819:0820:05 21:05
Pagell 07:0808:0809:0810:2211:2312:2313:2314:2215:2216:0917:0918:0919:0920:06 21:06
Anthony 07:0808:0809:0810:2311:2412:2413:2414:2315:2316:0917:0918:0919:0920:06 21:06
Rizzi 07:0908:0909:0910:2411:2512:2513:2514:2415:2416:1017:1018:1019:1020:07 21:07
Sajf 07:1008:1009:1010:2511:2612:2613:2614:2515:2516:1117:1118:1119:1120:08 21:08
Gzejjer 07:1108:1109:1110:2611:2712:2713:2714:2615:2616:1217:1218:1219:1220:09 21:09
Bugibba Bay 1 07:1208:1209:1210:2811:2912:2913:2914:2815:2816:1317:1318:1319:1320:10 21:10
Mater Dei More    06:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:30
Sptar 2 06:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:30
L-Imsida More    06:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3313:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:32
Universita 3 06:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3313:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:32
Qroqq 2 06:3307:3308:3309:3310:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:3419:33 20:33
Msida 06:3407:3408:3409:3410:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:34 20:34
Garcin 06:3507:3508:3509:3510:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:35 20:35
Is-Swatar More    06:3607:3608:3609:3610:3711:3712:3813:3714:3715:3716:3717:3718:3719:36 20:36
Hasselin 06:3607:3608:3609:3610:3711:3712:3813:3714:3715:3716:3717:3718:3719:36 20:36
Pont 06:3707:3708:3709:3710:3911:3912:4013:3914:3915:3916:3917:3918:3919:37 20:37
Zernieq 06:3707:3708:3709:3710:3911:3912:4013:3914:3915:3916:3917:3918:3919:37 20:37
Caramelo 06:3907:3908:3909:3910:4111:4112:4213:4114:4115:4116:4117:4118:4119:38 20:38
Birkirkara More    06:3907:3908:3909:3910:4211:4212:4313:4214:4215:4216:4217:4218:4219:39 20:39
Paris 06:3907:3908:3909:3910:4211:4212:4313:4214:4215:4216:4217:4218:4219:39 20:39
Mannarinu 06:4007:4008:4009:4010:4211:4212:4313:4214:4215:4216:4217:4218:4219:39 20:39
Wied 06:4007:4008:4009:4010:4311:4312:4413:4314:4315:4316:4317:4318:4319:40 20:40
Tereza 06:4107:4108:4109:4110:4411:4412:4513:4414:4415:4416:4417:4418:4419:41 20:41
Piu 06:4207:4208:4209:4210:4511:4512:4613:4514:4515:4516:4517:4518:4519:41 20:41
Brared 06:4207:4208:4209:4210:4511:4512:4713:4614:4615:4616:4617:4618:4619:42 20:42
Hal Lija More    06:4307:4308:4309:4310:4611:4612:4813:4714:4715:4716:4717:4718:4719:43 20:43
Cimiterju 06:4307:4308:4309:4310:4611:4612:4813:4714:4715:4716:4717:4718:4719:43 20:43
Portelli 06:4407:4408:4409:4410:4811:4812:4913:4814:4815:4816:4817:4818:4819:44 20:44
Il-Mosta More    06:4607:4608:4609:4610:4911:4912:5113:5014:5015:5016:5017:5018:5019:45 20:45
Technopark 3 06:4607:4608:4609:4610:4911:4912:5113:5014:5015:5016:5017:5018:5019:45 20:45
Daqqaq 06:4607:4608:4609:4610:5011:5012:5213:5114:5115:5116:5117:5118:5119:46 20:46
Milt 06:4707:4708:4709:4710:5111:5112:5313:5214:5215:5216:5217:5218:5219:47 20:47
Mithna 06:4807:4808:4809:4810:5211:5212:5413:5314:5315:5316:5317:5318:5319:47 20:47
Gholja 1 06:4907:4908:4909:4910:5311:5312:5513:5314:5315:5316:5317:5318:5319:48 20:48
Gholja 2 06:4907:4908:4909:4910:5311:5312:5513:5414:5415:5416:5417:5418:5419:48 20:48
Bezzina 06:5007:5008:5009:5010:5411:5412:5713:5514:5515:5516:5517:5518:5519:49 20:49
Rotunda 3 06:5007:5008:5009:5010:5511:5512:5713:5614:5615:5616:5617:5618:5619:50 20:50
Isouard 06:5107:5108:5109:5110:5611:5612:5813:5614:5615:5616:5617:5618:5619:50 20:50
Kostituzzjoni 06:5107:5108:5109:5110:5611:5612:5913:5714:5715:5716:5717:5718:5719:51 20:51
Targa 06:5207:5208:5209:5210:5711:5713:0013:5814:5815:5816:5817:5818:5819:52 20:52
Gharusa 06:5307:5308:5309:5310:5811:5813:0113:5914:5915:5916:5917:5918:5919:52 20:52
Rihana 06:5607:5608:5609:5611:0112:0113:0414:0215:0216:0217:0218:0219:0219:55 20:55
Campra 06:5607:5608:5609:5611:0212:0213:0514:0315:0316:0317:0318:0319:0319:56 20:56
Burmarrad More    06:5707:5708:5709:5711:0412:0413:0714:0415:0416:0417:0418:0419:0419:57 20:57
Ramez 06:5707:5708:5709:5711:0412:0413:0714:0415:0416:0417:0418:0419:0419:57 20:57
Burmarrad 06:5807:5808:5809:5811:0412:0413:0714:0515:0516:0517:0518:0519:0519:57 20:57
Qannotta 06:5907:5908:5909:5911:0512:0513:0814:0615:0616:0617:0618:0619:0619:58 20:58
Qadi 07:0008:0009:0010:0011:0612:0613:1014:0715:0716:0717:0718:0719:0719:59 20:59
Bugibba More    07:0108:0109:0110:0111:0812:0813:1114:0915:0916:0917:0918:0919:0920:00 21:00
Pijunieri 07:0108:0109:0110:0111:0812:0813:1114:0915:0916:0917:0918:0919:0920:00 21:00
Qroll 07:0208:0209:0210:0211:0912:0913:1214:1015:1016:1017:1018:1019:1020:01 21:01
Pagell 07:0208:0209:0210:0211:1012:1013:1314:1015:1016:1017:1018:1019:1020:01 21:01
Anthony 07:0308:0309:0310:0311:1012:1013:1414:1115:1116:1117:1118:1119:1120:02 21:02
Rizzi 07:0308:0309:0310:0311:1112:1113:1514:1215:1216:1217:1218:1219:1220:02 21:02
Sajf 07:0408:0409:0410:0411:1212:1213:1614:1315:1316:1317:1318:1319:1320:03 21:03
Gzejjer 07:0508:0509:0510:0511:1312:1313:1714:1415:1416:1417:1418:1419:1420:04 21:04
Bugibba Bay 1 07:0608:0609:0610:0611:1412:1413:1814:1515:1516:1517:1518:1519:1520:05 21:05
Bugibba - Mater Dei 280
Bugibba More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Bugibba Bay 3 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Ben 05:3106:3107:3208:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:31 19:31
Il-Qawra More    05:3406:3407:3608:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:33 19:33
Arznell 05:3406:3407:3608:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:33 19:33
Luzzu 05:3406:3407:3708:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:33 19:33
Qawra 05:3506:3507:3808:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:34 19:34
Boxxla 05:3606:3607:4008:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:35 19:35
Bugibba More    05:3706:3707:4108:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:35 19:35
Fugass 05:3706:3707:4108:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:35 19:35
Wileg 05:3806:3807:4308:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:36 19:36
Burmarrad More    05:3906:3907:4608:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:37 19:37
Qadi 05:3906:3907:4608:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:37 19:37
Qannotta 05:4106:4107:4808:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:39 19:39
Burmarrad 05:4106:4107:4908:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:39 19:39
Ramez 05:4306:4307:5108:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:40 19:40
Il-Mosta More    05:4406:4407:5308:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:41 19:41
Campra 05:4406:4407:5308:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:41 19:41
Rihana 05:4506:4507:5508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:42 19:42
Gharusa 05:4806:4808:0008:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:45 19:45
Targa 05:5006:5008:0208:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:46 19:46
Konstituzzjoni 05:5006:5008:0308:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:46 19:46
Isouard 05:5206:5208:0508:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:47 19:47
Rotunda 1 05:5206:5208:0708:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:48 19:48
Kungress 05:5306:5308:0808:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:48 19:48
Gatt 05:5406:5408:0908:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:49 19:49
Daqqaq 05:5506:5508:1108:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:50 19:50
Technopark 1 05:5606:5608:1208:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:50 19:50
Hal Lija More    05:5806:5808:1508:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:52 19:52
Portelli 05:5806:5808:1508:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:52 19:52
Cimiterju 06:0007:0008:1809:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0018:53 19:53
Birkirkara More    06:0007:0008:2009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0018:54 19:54
Brared 06:0007:0008:2009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0018:54 19:54
Piu 06:0107:0108:2109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0118:55 19:55
Tereza 06:0207:0208:2209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0218:55 19:55
Mallia 06:0307:0308:2309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0318:56 19:56
Suq 06:0307:0308:2509:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0318:56 19:56
Mannarinu 06:0407:0408:2609:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0418:57 19:57
Paris 06:0507:0508:2709:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0518:57 19:57
Is-Swatar More    06:0607:0608:2909:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0618:58 19:58
Caramelo 06:0607:0608:2909:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0618:58 19:58
Zernieq 06:0707:0708:3109:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0718:59 19:59
Pont 06:0807:0808:3209:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:00 20:00
Hasselin 06:1007:1008:3509:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:01 20:01
L-Imsida More    06:1207:1208:3909:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:03 20:03
Qroqq 2 06:1207:1208:3909:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:03 20:03
Universita 1 06:1507:1508:4409:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:06 20:06
Mater Dei More    06:1707:1708:4609:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:07 20:07
Mater Dei 2 06:1707:1708:4609:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:07 20:07
Sptar 1 06:1807:1808:4809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:08 20:08
Bugibba More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Bugibba Bay 3 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Ben 05:3106:3107:3108:3109:3110:3211:3212:3113:3114:3115:3116:3117:3118:31 19:31
Il-Qawra More    05:3306:3307:3308:3309:3410:3511:3512:3413:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Arznell 05:3306:3307:3308:3309:3410:3511:3512:3413:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Luzzu 05:3306:3307:3308:3309:3410:3511:3512:3513:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Qawra 05:3406:3407:3408:3409:3510:3611:3612:3513:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Boxxla 05:3506:3507:3508:3509:3610:3811:3812:3713:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Bugibba More    05:3506:3507:3508:3509:3710:3911:3912:3713:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Fugass 05:3506:3507:3508:3509:3710:3911:3912:3713:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Wileg 05:3606:3607:3608:3609:3810:4011:4012:3913:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:36
Burmarrad More    05:3706:3707:3708:3709:4010:4211:4212:4013:3714:3715:3716:3717:3718:37 19:37
Qadi 05:3706:3707:3708:3709:4010:4211:4212:4013:3714:3715:3716:3717:3718:37 19:37
Qannotta 05:3906:3907:3908:3909:4110:4411:4412:4213:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:39
Burmarrad 05:3906:3907:3908:3909:4210:4411:4412:4213:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:39
Ramez 05:4006:4007:4008:4009:4310:4611:4612:4413:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:40
Il-Mosta More    05:4106:4107:4108:4109:4410:4711:4712:4513:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:41
Campra 05:4106:4107:4108:4109:4410:4711:4712:4513:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:41
Rihana 05:4206:4207:4208:4209:4610:4911:4912:4613:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:42
Gharusa 05:4506:4507:4508:4509:4910:5311:5312:5013:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:45
Targa 05:4606:4607:4608:4609:5110:5511:5512:5113:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:46
Konstituzzjoni 05:4606:4607:4608:4609:5110:5611:5612:5213:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:46
Isouard 05:4706:4707:4708:4709:5210:5711:5712:5313:4714:4715:4716:4717:4718:47 19:47
Rotunda 1 05:4806:4807:4808:4809:5310:5811:5812:5413:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:48
Kungress 05:4806:4807:4808:4809:5410:5911:5912:5513:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:48
Gatt 05:4906:4907:4908:4909:5511:0012:0012:5613:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:49
Daqqaq 05:5006:5007:5008:5009:5611:0212:0212:5713:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
Technopark 1 05:5006:5007:5008:5009:5711:0212:0212:5813:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
Hal Lija More    05:5206:5207:5208:5209:5911:0512:0513:0013:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:52
Portelli 05:5206:5207:5208:5209:5911:0512:0513:0013:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:52
Cimiterju 05:5306:5307:5308:5310:0111:0712:0713:0213:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:53
Birkirkara More    05:5406:5407:5408:5410:0211:0812:0813:0313:5414:5415:5416:5417:5418:54 19:54
Brared 05:5406:5407:5408:5410:0211:0812:0813:0313:5414:5415:5416:5417:5418:54 19:54
Piu 05:5506:5507:5508:5510:0311:0912:0913:0413:5514:5515:5516:5517:5518:55 19:55
Tereza 05:5506:5507:5508:5510:0311:1012:1013:0513:5514:5515:5516:5517:5518:55 19:55
Mallia 05:5606:5607:5608:5610:0411:1112:1113:0513:5614:5615:5616:5617:5618:56 19:56
Suq 05:5606:5607:5608:5610:0511:1212:1213:0613:5614:5615:5616:5617:5618:56 19:56
Mannarinu 05:5706:5707:5708:5710:0611:1312:1313:0713:5714:5715:5716:5717:5718:57 19:57
Paris 05:5706:5707:5708:5710:0611:1412:1413:0813:5714:5715:5716:5717:5718:57 19:57
Is-Swatar More    05:5806:5807:5808:5810:0811:1512:1513:0913:5814:5815:5816:5817:5818:58 19:58
Caramelo 05:5806:5807:5808:5810:0811:1512:1513:0913:5814:5815:5816:5817:5818:58 19:58
Zernieq 05:5906:5907:5908:5910:0911:1712:1713:1013:5914:5915:5916:5917:5918:59 19:59
Pont 06:0007:0008:0009:0010:1011:1812:1813:1114:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Hasselin 06:0107:0108:0109:0110:1111:2012:2013:1314:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:01
L-Imsida More    06:0307:0308:0309:0310:1411:2312:2313:1614:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:03
Qroqq 2 06:0307:0308:0309:0310:1411:2312:2313:1614:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:03
Universita 1 06:0607:0608:0609:0610:1711:2712:2713:1914:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:06
Mater Dei More    06:0707:0708:0709:0710:1811:2812:2813:2014:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Mater Dei 2 06:0707:0708:0709:0710:1811:2812:2813:2014:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Sptar 1 06:0807:0808:0809:0810:2011:3012:3013:2214:0815:0816:0817:0818:0819:08 20:08
Bugibba More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Bugibba Bay 3 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Ben 05:3106:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:31 19:31
Il-Qawra More    05:3206:3207:3208:3209:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:32
Arznell 05:3206:3207:3208:3209:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:32
Luzzu 05:3306:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3415:3416:3417:3418:33 19:33
Qawra 05:3306:3307:3308:3309:3410:3411:3412:3413:3414:3515:3516:3517:3518:34 19:33
Boxxla 05:3406:3407:3408:3409:3510:3511:3512:3513:3514:3615:3616:3617:3618:35 19:34
Bugibba More    05:3506:3507:3508:3509:3610:3611:3612:3513:3514:3615:3616:3617:3618:35 19:35
Fugass 05:3506:3507:3508:3509:3610:3611:3612:3513:3514:3615:3616:3617:3618:35 19:35
Wileg 05:3506:3507:3508:3509:3610:3611:3612:3613:3614:3815:3816:3817:3818:36 19:35
Burmarrad More    05:3706:3707:3708:3709:3810:3811:3812:3713:3714:3915:3916:3917:3918:37 19:37
Qadi 05:3706:3707:3708:3709:3810:3811:3812:3713:3714:3915:3916:3917:3918:37 19:37
Qannotta 05:3806:3807:3808:3809:3910:3911:3912:3913:3914:4015:4016:4017:4018:39 19:38
Burmarrad 05:3806:3807:3808:3809:3910:3911:3912:3913:3914:4115:4116:4117:4118:39 19:38
Ramez 05:3906:3907:3908:3909:4010:4011:4012:4013:4014:4215:4216:4217:4218:40 19:39
Il-Mosta More    05:4006:4007:4008:4009:4110:4111:4112:4113:4114:4315:4316:4317:4318:41 19:40
Campra 05:4006:4007:4008:4009:4110:4111:4112:4113:4114:4315:4316:4317:4318:41 19:40
Rihana 05:4106:4107:4108:4109:4210:4211:4212:4213:4214:4415:4416:4417:4418:42 19:41
Gharusa 05:4306:4307:4308:4309:4510:4511:4512:4513:4514:4815:4816:4817:4818:45 19:43
Targa 05:4406:4407:4408:4409:4610:4611:4612:4613:4614:4915:4916:4917:4918:46 19:44
Konstituzzjoni 05:4406:4407:4408:4409:4710:4711:4712:4613:4614:4915:4916:4917:4918:46 19:44
Isouard 05:4506:4507:4508:4509:4810:4811:4812:4713:4714:5115:5116:5117:5118:47 19:45
Rotunda 1 05:4606:4607:4608:4609:4810:4811:4812:4813:4814:5115:5116:5117:5118:48 19:46
Kungress 05:4606:4607:4608:4609:4910:4911:4912:4813:4814:5215:5216:5217:5218:48 19:46
Gatt 05:4706:4707:4708:4709:5010:5011:5012:4913:4914:5315:5316:5317:5318:49 19:47
Daqqaq 05:4806:4807:4808:4809:5110:5111:5112:5013:5014:5415:5416:5417:5418:50 19:48
Technopark 1 05:4806:4807:4808:4809:5110:5111:5112:5013:5014:5515:5516:5517:5518:50 19:48
Hal Lija More    05:5006:5007:5008:5009:5310:5311:5312:5213:5214:5715:5716:5717:5718:52 19:50
Portelli 05:5006:5007:5008:5009:5310:5311:5312:5213:5214:5715:5716:5717:5718:52 19:50
Cimiterju 05:5106:5107:5108:5109:5510:5511:5512:5313:5314:5815:5816:5817:5818:53 19:51
Birkirkara More    05:5106:5107:5108:5109:5510:5511:5512:5413:5414:5915:5916:5917:5918:54 19:51
Brared 05:5106:5107:5108:5109:5510:5511:5512:5413:5414:5915:5916:5917:5918:54 19:51
Piu 05:5206:5207:5208:5209:5610:5611:5612:5513:5515:0016:0017:0018:0018:55 19:52
Tereza 05:5306:5307:5308:5309:5710:5711:5712:5513:5515:0116:0117:0118:0118:55 19:53
Mallia 05:5306:5307:5308:5309:5710:5711:5712:5613:5615:0116:0117:0118:0118:56 19:53
Suq 05:5406:5407:5408:5409:5810:5811:5812:5613:5615:0216:0217:0218:0218:56 19:54
Mannarinu 05:5406:5407:5408:5409:5810:5811:5812:5713:5715:0316:0317:0318:0318:57 19:54
Paris 05:5406:5407:5408:5409:5910:5911:5912:5713:5715:0316:0317:0318:0318:57 19:54
Is-Swatar More    05:5506:5507:5508:5510:0011:0012:0012:5813:5815:0516:0517:0518:0518:58 19:55
Caramelo 05:5506:5507:5508:5510:0011:0012:0012:5813:5815:0516:0517:0518:0518:58 19:55
Zernieq 05:5606:5607:5608:5610:0111:0112:0112:5913:5915:0616:0617:0618:0618:59 19:56
Pont 05:5706:5707:5708:5710:0211:0212:0213:0014:0015:0616:0617:0618:0619:00 19:57
Hasselin 05:5806:5807:5808:5810:0311:0312:0313:0114:0115:0816:0817:0818:0819:01 19:58
L-Imsida More    06:0007:0008:0009:0010:0511:0512:0513:0314:0315:1016:1017:1018:1019:03 20:00
Qroqq 2 06:0007:0008:0009:0010:0511:0512:0513:0314:0315:1016:1017:1018:1019:03 20:00
Universita 1 06:0207:0208:0209:0210:0811:0812:0813:0614:0615:1316:1317:1318:1319:06 20:02
Mater Dei More    06:0307:0308:0309:0310:0911:0912:0913:0714:0715:1516:1517:1518:1519:07 20:03
Mater Dei 2 06:0307:0308:0309:0310:0911:0912:0913:0714:0715:1516:1517:1518:1519:07 20:03
Sptar 1 06:0407:0408:0409:0410:1011:1012:1013:0814:0815:1616:1617:1618:1619:08 20:04