Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Bugibba 280
Mater Dei More    06:10 07:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
Sptar 2 06:10 07:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
L-Imsida More    06:13 07:13 08:13 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:13 20:13
Universita 3 06:13 07:13 08:13 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:13 20:13
Qroqq 2 06:15 07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:14 20:14
Msida 06:18 07:18 08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:16 20:16
Is-Swatar More    06:20 07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:18 20:18
Hasselin 06:20 07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:18 20:18
Pont 06:22 07:22 08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:20 20:20
Zernieq 06:23 07:23 08:23 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:20 20:20
Caramelo 06:25 07:25 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:22 20:22
Birkirkara More    06:26 07:26 08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:23 20:23
Paris 06:26 07:26 08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:23 20:23
Mannarinu 06:27 07:27 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:23 20:23
Wied 06:28 07:28 08:28 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:24 20:24
Tereza 06:29 07:29 08:29 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:25 20:25
Piu 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:26 20:26
Brared 06:31 07:31 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:27 20:27
Hal Lija More    06:33 07:33 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:28 20:28
Cimiterju 06:33 07:33 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:28 20:28
Portelli 06:35 07:35 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:30 20:30
Il-Mosta More    06:37 07:37 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:31 20:31
Technopark 3 06:37 07:37 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:31 20:31
Daqqaq 06:38 07:38 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:32 20:32
Gatt 06:39 07:39 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:33 20:33
Kungress 06:40 07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:34 20:34
Rotunda 1 06:41 07:41 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:35 20:35
Rotunda 2 06:41 07:41 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:35 20:35
Isouard 06:42 07:42 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:36 20:36
Kostituzzjoni 06:43 07:43 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:36 20:36
Targa 06:44 07:44 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:37 20:37
Gharusa 06:46 07:46 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:39 20:39
Rihana 06:50 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:42 20:42
Campra 06:51 07:51 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:43 20:43
Burmarrad More    06:53 07:53 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:44 20:44
Ramez 06:53 07:53 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:44 20:44
Burmarrad 06:54 07:54 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:45 20:45
Qannotta 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 19:46 20:46
Qadi 06:56 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 19:47 20:47
Bugibba More    06:59 07:59 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 19:49 20:49
Pijunieri 06:59 07:59 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 19:49 20:49
Qroll 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 19:50 20:50
Pagell 07:01 08:01 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 19:51 20:51
Anthony 07:02 08:02 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 19:52 20:52
Rizzi 07:03 08:03 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 19:53 20:53
Sajf 07:04 08:04 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 19:54 20:54
Gzejjer 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 19:55 20:55
Bugibba Bay 1 07:07 08:07 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 19:56 20:56
Mater Dei More    06:10 07:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
Sptar 2 06:10 07:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
L-Imsida More    06:13 07:13 08:13 09:13 10:14 11:14 12:14 13:14 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13
Universita 3 06:13 07:13 08:13 09:13 10:14 11:14 12:14 13:14 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13
Qroqq 2 06:14 07:14 08:14 09:15 10:17 11:17 12:17 13:17 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15
Msida 06:16 07:16 08:16 09:17 10:20 11:20 12:20 13:20 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:17
Is-Swatar More    06:18 07:18 08:18 09:19 10:23 11:23 12:23 13:23 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:19
Hasselin 06:18 07:18 08:18 09:19 10:23 11:23 12:23 13:23 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:19
Pont 06:19 07:19 08:19 09:21 10:25 11:25 12:25 13:25 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:21
Zernieq 06:20 07:20 08:20 09:22 10:26 11:26 12:26 13:26 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:21
Caramelo 06:21 07:21 08:21 09:23 10:28 11:28 12:28 13:28 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23
Birkirkara More    06:23 07:23 08:23 09:25 10:30 11:30 12:30 13:30 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:24
Paris 06:23 07:23 08:23 09:25 10:30 11:30 12:30 13:30 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:24
Mannarinu 06:23 07:23 08:23 09:25 10:31 11:31 12:31 13:31 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:25
Wied 06:24 07:24 08:24 09:26 10:32 11:32 12:32 13:32 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:26
Tereza 06:25 07:25 08:25 09:27 10:33 11:33 12:33 13:33 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:26
Piu 06:26 07:26 08:26 09:28 10:35 11:35 12:35 13:35 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:28
Brared 06:27 07:27 08:27 09:29 10:36 11:36 12:36 13:36 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:29
Hal Lija More    06:28 07:28 08:28 09:31 10:38 11:38 12:38 13:38 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30
Cimiterju 06:28 07:28 08:28 09:31 10:38 11:38 12:38 13:38 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30
Portelli 06:29 07:29 08:29 09:32 10:40 11:40 12:40 13:40 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32
Il-Mosta More    06:31 07:31 08:31 09:34 10:43 11:43 12:43 13:43 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33
Technopark 3 06:31 07:31 08:31 09:34 10:43 11:43 12:43 13:43 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33
Daqqaq 06:32 07:32 08:32 09:35 10:44 11:44 12:44 13:44 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:34
Gatt 06:33 07:33 08:33 09:36 10:46 11:46 12:46 13:46 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35
Kungress 06:34 07:34 08:34 09:37 10:47 11:47 12:47 13:47 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36 20:36
Rotunda 1 06:34 07:34 08:34 09:38 10:48 11:48 12:48 13:48 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37 20:37
Rotunda 2 06:35 07:35 08:35 09:38 10:48 11:48 12:48 13:48 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37 20:37
Isouard 06:35 07:35 08:35 09:39 10:49 11:49 12:49 13:49 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:38
Kostituzzjoni 06:36 07:36 08:36 09:40 10:50 11:50 12:50 13:50 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39 20:39
Targa 06:37 07:37 08:37 09:41 10:52 11:52 12:52 13:52 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:40
Gharusa 06:38 07:38 08:38 09:42 10:54 11:54 12:54 13:54 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41 20:41
Rihana 06:41 07:41 08:41 09:46 10:59 11:59 12:59 13:59 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45
Campra 06:42 07:42 08:42 09:48 11:01 12:01 13:01 14:01 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46 20:46
Burmarrad More    06:44 07:44 08:44 09:49 11:03 12:03 13:03 14:03 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48 20:48
Ramez 06:44 07:44 08:44 09:49 11:03 12:03 13:03 14:03 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48 20:48
Burmarrad 06:44 07:44 08:44 09:50 11:04 12:04 13:04 14:04 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48 20:48
Qannotta 06:45 07:45 08:45 09:51 11:05 12:05 13:05 14:05 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49 20:49
Qadi 06:47 07:47 08:47 09:52 11:07 12:07 13:07 14:07 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51 20:51
Bugibba More    06:48 07:48 08:48 09:54 11:10 12:10 13:10 14:10 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53 20:53
Pijunieri 06:48 07:48 08:48 09:54 11:10 12:10 13:10 14:10 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53 20:53
Qroll 06:49 07:49 08:49 09:55 11:11 12:11 13:11 14:11 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:54 20:54
Pagell 06:50 07:50 08:50 09:57 11:13 12:13 13:13 14:13 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55
Anthony 06:51 07:51 08:51 09:57 11:14 12:14 13:14 14:14 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55
Rizzi 06:52 07:52 08:52 09:58 11:15 12:15 13:15 14:15 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56 20:56
Sajf 06:53 07:53 08:53 09:59 11:17 12:17 13:17 14:17 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57 20:57
Gzejjer 06:54 07:54 08:54 10:01 11:18 12:18 13:18 14:18 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59 20:59
Bugibba Bay 1 06:55 07:55 08:55 10:02 11:20 12:20 13:20 14:20 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Mater Dei More    06:10 07:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
Sptar 2 06:10 07:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
L-Imsida More    06:12 07:12 08:12 09:13 10:13 11:13 12:13 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:13 19:13 20:13
Universita 3 06:12 07:12 08:12 09:13 10:13 11:13 12:13 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:13 19:13 20:13
Qroqq 2 06:14 07:14 08:14 09:15 10:15 11:15 12:15 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:14
Msida 06:16 07:16 08:16 09:17 10:17 11:17 12:17 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:16
Is-Swatar More    06:17 07:17 08:17 09:19 10:19 11:19 12:19 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:18 19:18 20:18
Hasselin 06:17 07:17 08:17 09:19 10:19 11:19 12:19 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:18 19:18 20:18
Pont 06:19 07:19 08:19 09:21 10:21 11:21 12:21 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:20 19:20 20:20
Zernieq 06:19 07:19 08:19 09:21 10:21 11:21 12:21 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:21 19:21 20:21
Caramelo 06:21 07:21 08:21 09:23 10:23 11:23 12:23 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:22 19:22 20:22
Birkirkara More    06:22 07:22 08:22 09:24 10:24 11:24 12:24 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:23 19:23 20:23
Paris 06:22 07:22 08:22 09:24 10:24 11:24 12:24 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:23 19:23 20:23
Mannarinu 06:22 07:22 08:22 09:25 10:25 11:25 12:25 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:24 19:24 20:24
Wied 06:23 07:23 08:23 09:26 10:26 11:26 12:26 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:25 19:25 20:25
Tereza 06:24 07:24 08:24 09:27 10:27 11:27 12:27 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:26 19:26 20:26
Piu 06:25 07:25 08:25 09:28 10:28 11:28 12:28 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:27 19:27 20:27
Brared 06:26 07:26 08:26 09:29 10:29 11:29 12:29 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:28 19:28 20:28
Hal Lija More    06:27 07:27 08:27 09:30 10:30 11:30 12:30 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:29 19:29 20:29
Cimiterju 06:27 07:27 08:27 09:30 10:30 11:30 12:30 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:29 19:29 20:29
Portelli 06:28 07:28 08:28 09:32 10:32 11:32 12:32 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:31 19:31 20:31
Il-Mosta More    06:29 07:29 08:29 09:34 10:34 11:34 12:34 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:32 19:32 20:32
Technopark 3 06:29 07:29 08:29 09:34 10:34 11:34 12:34 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:32 19:32 20:32
Daqqaq 06:30 07:30 08:30 09:35 10:35 11:35 12:35 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:33 19:33 20:33
Gatt 06:31 07:31 08:31 09:36 10:36 11:36 12:36 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:34 19:34 20:34
Kungress 06:32 07:32 08:32 09:37 10:37 11:37 12:37 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:35 19:35 20:35
Rotunda 1 06:32 07:32 08:32 09:37 10:37 11:37 12:37 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:36 19:36 20:36
Rotunda 2 06:33 07:33 08:33 09:38 10:38 11:38 12:38 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:36 19:36 20:36
Isouard 06:33 07:33 08:33 09:39 10:39 11:39 12:39 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:37 19:37 20:37
Kostituzzjoni 06:34 07:34 08:34 09:39 10:39 11:39 12:39 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:38 19:38 20:38
Targa 06:35 07:35 08:35 09:41 10:41 11:41 12:41 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:39 19:39 20:39
Gharusa 06:36 07:36 08:36 09:42 10:42 11:42 12:42 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:40 19:40 20:40
Rihana 06:39 07:39 08:39 09:45 10:45 11:45 12:45 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:43 19:43 20:43
Campra 06:40 07:40 08:40 09:47 10:47 11:47 12:47 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:45 19:45 20:45
Burmarrad More    06:41 07:41 08:41 09:48 10:48 11:48 12:48 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:46 19:46 20:46
Ramez 06:41 07:41 08:41 09:48 10:48 11:48 12:48 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:46 19:46 20:46
Burmarrad 06:42 07:42 08:42 09:49 10:49 11:49 12:49 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:47 19:47 20:47
Qannotta 06:43 07:43 08:43 09:50 10:50 11:50 12:50 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:48 19:48 20:48
Qadi 06:44 07:44 08:44 09:52 10:52 11:52 12:52 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:49 19:49 20:49
Bugibba More    06:46 07:46 08:46 09:54 10:54 11:54 12:54 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:51 19:51 20:51
Pijunieri 06:46 07:46 08:46 09:54 10:54 11:54 12:54 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:51 19:51 20:51
Qroll 06:47 07:47 08:47 09:55 10:55 11:55 12:55 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:52 19:52 20:52
Pagell 06:48 07:48 08:48 09:56 10:56 11:56 12:56 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:53 19:53 20:53
Anthony 06:48 07:48 08:48 09:56 10:56 11:56 12:56 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:53 19:53 20:53
Rizzi 06:49 07:49 08:49 09:57 10:57 11:57 12:57 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:54 19:54 20:54
Sajf 06:50 07:50 08:50 09:58 10:58 11:58 12:58 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:56 19:56 20:56
Gzejjer 06:51 07:51 08:51 10:00 11:00 12:00 13:00 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:57 19:57 20:57
Bugibba Bay 1 06:52 07:52 08:52 10:01 11:01 12:01 13:01 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:58 19:58 20:58
Bugibba - Mater Dei 280
Bugibba More    05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30
Bugibba Bay 3 05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30
Ben 05:31 06:32 07:32 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31
Il-Qawra More    05:33 06:34 07:35 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:33 19:33
Arznell 05:33 06:34 07:35 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:33 19:33
Luzzu 05:33 06:35 07:36 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:33 19:33
Qawra 05:34 06:36 07:37 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:34 19:34
Boxxla 05:35 06:38 07:39 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:35 19:35
Bugibba More    05:36 06:38 07:40 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:36 19:36
Fugass 05:36 06:38 07:40 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:36 19:36
Wileg 05:37 06:40 07:41 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:37 19:37
Burmarrad More    05:38 06:42 07:44 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:38 19:38
Qadi 05:38 06:42 07:44 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:38 19:38
Qannotta 05:39 06:44 07:46 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:39 19:39
Burmarrad 05:40 06:44 07:47 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:40 19:40
Ramez 05:41 06:46 07:48 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:40 19:40
Il-Mosta More    05:42 06:47 07:50 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:41 19:41
Campra 05:42 06:47 07:50 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:41 19:41
Rihana 05:43 06:49 07:52 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:43 19:43
Gharusa 05:46 06:53 07:57 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:45 19:45
Targa 05:47 06:54 07:58 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:47 19:47
Konstituzzjoni 05:47 06:55 07:59 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:47 19:47
Isouard 05:48 06:57 08:01 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:48 19:48
Bezzina 05:50 06:59 08:04 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:50 19:50
Gholja 1 05:51 07:00 08:04 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:50 19:50
Gholja 2 05:51 07:01 08:06 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:51 19:51
Mithna 05:52 07:02 08:07 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:52 19:52
Milt 05:53 07:03 08:09 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:52 19:52
Technopark 1 05:55 07:06 08:12 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 18:54 19:54
Hal Lija More    05:56 07:08 08:14 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 18:56 19:56
Portelli 05:56 07:08 08:14 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 18:56 19:56
Cimiterju 05:58 07:10 08:17 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 18:57 19:57
Birkirkara More    05:59 07:11 08:18 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 18:58 19:58
Brared 05:59 07:11 08:18 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 18:58 19:58
Piu 05:59 07:12 08:19 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 18:59 19:59
Tereza 06:00 07:13 08:20 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 18:59 19:59
Mallia 06:01 07:14 08:21 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:00 20:00
Suq 06:01 07:15 08:22 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:01 20:01
Mannarinu 06:02 07:16 08:24 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:01 20:01
Paris 06:03 07:17 08:24 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:02 20:02
Is-Swatar More    06:04 07:18 08:26 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:03 20:03
Caramelo 06:04 07:18 08:26 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:03 20:03
Zernieq 06:05 07:20 08:28 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:04 20:04
Pont 06:05 07:21 08:29 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:05 20:05
Hasselin 06:07 07:23 08:31 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:06 20:06
L-Imsida More    06:09 07:26 08:35 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:08 20:08
Qroqq 2 06:09 07:26 08:35 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:08 20:08
Universita 1 06:12 07:30 08:39 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:11 20:11
Mater Dei More    06:13 07:31 08:41 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:12 20:12
Mater Dei 2 06:13 07:31 08:41 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:12 20:12
Sptar 1 06:14 07:33 08:43 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:13 20:13
Bugibba More    05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30
Bugibba Bay 3 05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30
Ben 05:31 06:31 07:31 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31
Il-Qawra More    05:33 06:33 07:33 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33
Arznell 05:33 06:33 07:33 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33
Luzzu 05:34 06:34 07:34 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:33 18:33 19:33
Qawra 05:34 06:34 07:34 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34
Boxxla 05:35 06:35 07:35 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:35 18:35 19:35
Bugibba More    05:36 06:36 07:36 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36
Fugass 05:36 06:36 07:36 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36
Wileg 05:37 06:37 07:37 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37
Burmarrad More    05:38 06:38 07:38 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:38 18:38 19:38
Qadi 05:38 06:38 07:38 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:38 18:38 19:38
Qannotta 05:40 06:40 07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:39 18:39 19:39
Burmarrad 05:40 06:40 07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40
Ramez 05:41 06:41 07:41 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41
Il-Mosta More    05:42 06:42 07:42 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:42 18:42 19:42
Campra 05:42 06:42 07:42 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:42 18:42 19:42
Rihana 05:43 06:43 07:43 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:43 18:43 19:43
Gharusa 05:46 06:46 07:46 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:46 18:46 19:46
Targa 05:47 06:47 07:47 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:47 18:47 19:47
Konstituzzjoni 05:48 06:48 07:48 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:47 18:47 19:47
Isouard 05:49 06:49 07:49 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:48 18:48 19:48
Bezzina 05:51 06:51 07:51 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:50 18:50 19:50
Gholja 1 05:51 06:51 07:51 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:51 18:51 19:51
Gholja 2 05:52 06:52 07:52 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:51 18:51 19:51
Mithna 05:53 06:53 07:53 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:52 18:52 19:52
Milt 05:54 06:54 07:54 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:53 18:53 19:53
Technopark 1 05:55 06:55 07:55 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:55 18:55 19:55
Hal Lija More    05:57 06:57 07:57 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:56 18:56 19:56
Portelli 05:57 06:57 07:57 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:56 18:56 19:56
Cimiterju 05:59 06:59 07:59 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 17:58 18:58 19:58
Birkirkara More    05:59 06:59 07:59 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 17:59 18:59 19:59
Brared 05:59 06:59 07:59 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 17:59 18:59 19:59
Piu 06:00 07:00 08:00 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 17:59 18:59 19:59
Tereza 06:01 07:01 08:01 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:00 19:00 20:00
Mallia 06:01 07:01 08:01 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:01 19:01 20:01
Suq 06:02 07:02 08:02 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:01 19:01 20:01
Mannarinu 06:03 07:03 08:03 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:02 19:02 20:02
Paris 06:03 07:03 08:03 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:03 19:03 20:03
Is-Swatar More    06:04 07:04 08:04 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:04 19:04 20:04
Caramelo 06:04 07:04 08:04 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:04 19:04 20:04
Zernieq 06:06 07:06 08:06 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:05 19:05 20:05
Pont 06:06 07:06 08:06 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:05 19:05 20:05
Hasselin 06:08 07:08 08:08 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:07 19:07 20:07
L-Imsida More    06:10 07:10 08:10 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:09 19:09 20:09
Qroqq 2 06:10 07:10 08:10 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:09 19:09 20:09
Universita 1 06:12 07:12 08:12 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:12 19:12 20:12
Mater Dei More    06:14 07:14 08:14 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:13 19:13 20:13
Mater Dei 2 06:14 07:14 08:14 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:13 19:13 20:13
Sptar 1 06:15 07:15 08:15 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:14 19:14 20:14
Bugibba More    05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30
Bugibba Bay 3 05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30
Ben 05:31 06:31 07:31 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31
Il-Qawra More    05:32 06:32 07:32 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33
Arznell 05:32 06:32 07:32 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33
Luzzu 05:33 06:33 07:33 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33
Qawra 05:33 06:33 07:33 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34
Boxxla 05:34 06:34 07:34 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35
Bugibba More    05:35 06:35 07:35 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35
Fugass 05:35 06:35 07:35 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35
Wileg 05:35 06:35 07:35 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36
Burmarrad More    05:36 06:36 07:36 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37
Qadi 05:36 06:36 07:36 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37
Qannotta 05:38 06:38 07:38 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38
Burmarrad 05:38 06:38 07:38 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39
Ramez 05:39 06:39 07:39 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40