Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Valletta - Gharghur 260
Il-Belt Valletta More    06:20 07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20
Valletta B8 06:20 07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20
Il-Floriana More    06:21 07:21 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21
Floriani C 06:21 07:21 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21
Bombi 4 06:23 07:23 08:23 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:22
Tal-Pietà More    06:24 07:24 08:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:23
Pieta 06:24 07:24 08:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:23
L-Imsida More    06:26 07:26 08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:25
Marina 06:26 07:26 08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:25
Kullegg 06:27 07:27 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:26
Qroqq 2 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:28
Universita 1 06:33 07:33 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:31
Mater Dei More    06:34 07:34 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:32
Mater Dei 2 06:34 07:34 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:32
Sptar 1 06:35 07:35 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:33
Sptar 2 06:36 07:36 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:33
Birkirkara More    06:40 07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:36
Sisla 06:40 07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:36
Zwejt 06:41 07:41 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:38
Mercer 06:41 07:41 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:38
Raddiena 06:42 07:42 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:39
Karm 06:43 07:43 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:39
Abos 06:44 07:44 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:40
Kieles 06:45 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:41
Hal Lija More    06:46 07:46 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:42
Wiji 06:46 07:46 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:42
Cimiterju 06:47 07:47 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:42
Portelli 06:48 07:48 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:44
Il-Mosta More    06:50 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:45
Technopark 4 06:50 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:45
Daqqaq 06:51 07:51 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:46
Gatt 06:52 07:52 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:47
Kungress 06:53 07:53 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:47
Rotunda 1 06:53 07:53 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:48
Awrora 06:54 07:54 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52 19:49
Schembri 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52 19:50
In-Naxxar More    06:56 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:50
Markiz 06:56 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:50
Settembru 06:57 07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:51
Eghnieq 06:58 07:58 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:52
Naxxar 06:59 07:59 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:53
Parrocca 06:59 07:59 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:53
Imnara 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:54
Fabriani 07:01 08:01 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:54
Konverzjoni 07:02 08:02 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:55
Birguma 07:04 08:04 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 19:57
Scott 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 19:58
Arberry 07:06 08:06 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 19:59
Hal Gharghur More    07:07 08:07 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:00
Mnara 07:07 08:07 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:00
Gargallo 07:09 08:09 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:01
Zerafa 07:09 08:09 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:01
Vendome 07:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 20:02
Caravaggio 07:11 08:11 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:03
Marzu 07:12 08:12 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:04
Il-Belt Valletta More    06:20 07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20
Valletta B8 06:20 07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20
Il-Floriana More    06:21 07:21 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21
Floriani C 06:21 07:21 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21
Bombi 4 06:22 07:22 08:22 09:23 10:23 11:23 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22
Tal-Pietà More    06:23 07:23 08:23 09:24 10:24 11:24 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23
Pieta 06:23 07:23 08:23 09:24 10:24 11:24 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23
L-Imsida More    06:25 07:25 08:25 09:26 10:26 11:26 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25
Marina 06:25 07:25 08:25 09:26 10:26 11:26 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25
Kullegg 06:26 07:26 08:26 09:27 10:27 11:27 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26
Qroqq 2 06:29 07:29 08:29 09:30 10:30 11:30 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28
Universita 1 06:31 07:31 08:31 09:33 10:33 11:33 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31
Mater Dei More    06:32 07:32 08:32 09:34 10:34 11:34 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32
Mater Dei 2 06:32 07:32 08:32 09:34 10:34 11:34 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32
Sptar 1 06:33 07:33 08:33 09:35 10:35 11:35 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33
Sptar 2 06:34 07:34 08:34 09:35 10:35 11:35 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33
Birkirkara More    06:37 07:37 08:37 09:39 10:39 11:39 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36
Sisla 06:37 07:37 08:37 09:39 10:39 11:39 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36
Zwejt 06:38 07:38 08:38 09:40 10:40 11:40 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37
Mercer 06:39 07:39 08:39 09:41 10:41 11:41 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38
Raddiena 06:39 07:39 08:39 09:41 10:41 11:41 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38
Karm 06:40 07:40 08:40 09:42 10:42 11:42 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39
Abos 06:40 07:40 08:40 09:43 10:43 11:43 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40
Kieles 06:42 07:42 08:42 09:44 10:44 11:44 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41
Hal Lija More    06:42 07:42 08:42 09:45 10:45 11:45 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41
Wiji 06:42 07:42 08:42 09:45 10:45 11:45 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41
Cimiterju 06:43 07:43 08:43 09:45 10:45 11:45 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42
Portelli 06:44 07:44 08:44 09:47 10:47 11:47 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43
Il-Mosta More    06:46 07:46 08:46 09:49 10:49 11:49 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45
Technopark 4 06:46 07:46 08:46 09:49 10:49 11:49 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45
Daqqaq 06:47 07:47 08:47 09:50 10:50 11:50 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45
Gatt 06:47 07:47 08:47 09:51 10:51 11:51 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46
Kungress 06:48 07:48 08:48 09:51 10:51 11:51 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47
Rotunda 1 06:49 07:49 08:49 09:52 10:52 11:52 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47
Awrora 06:50 07:50 08:50 09:53 10:53 11:53 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48
Schembri 06:50 07:50 08:50 09:54 10:54 11:54 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49
In-Naxxar More    06:51 07:51 08:51 09:54 10:54 11:54 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50
Markiz 06:51 07:51 08:51 09:54 10:54 11:54 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50
Settembru 06:52 07:52 08:52 09:55 10:55 11:55 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50
Eghnieq 06:53 07:53 08:53 09:56 10:56 11:56 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51
Naxxar 06:53 07:53 08:53 09:57 10:57 11:57 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52 19:52
Parrocca 06:54 07:54 08:54 09:58 10:58 11:58 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52 19:52
Imnara 06:55 07:55 08:55 09:58 10:58 11:58 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53
Fabriani 06:55 07:55 08:55 09:59 10:59 11:59 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:54
Konverzjoni 06:56 07:56 08:56 10:00 11:00 12:00 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55
Birguma 06:58 07:58 08:58 10:02 11:02 12:02 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56
Scott 06:59 07:59 08:59 10:03 11:03 12:03 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57
Arberry 07:00 08:00 09:00 10:05 11:05 12:05 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58
Hal Gharghur More    07:01 08:01 09:01 10:05 11:05 12:05 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59
Mnara 07:01 08:01 09:01 10:05 11:05 12:05 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59
Gargallo 07:02 08:02 09:02 10:07 11:07 12:07 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Zerafa 07:02 08:02 09:02 10:07 11:07 12:07 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Vendome 07:03 08:03 09:03 10:08 11:08 12:08 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02
Caravaggio 07:04 08:04 09:04 10:09 11:09 12:09 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02
Marzu 07:05 08:05 09:05 10:10 11:10 12:10 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:03
Il-Belt Valletta More    06:20 07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20
Valletta B8 06:20 07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20
Il-Floriana More    06:21 07:21 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21
Floriani C 06:21 07:21 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21
Bombi 4 06:22 07:22 08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22
Tal-Pietà More    06:23 07:23 08:23 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23
Pieta 06:23 07:23 08:23 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23
L-Imsida More    06:24 07:24 08:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24
Marina 06:24 07:24 08:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24
Kullegg 06:25 07:25 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25
Qroqq 2 06:27 07:27 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27
Universita 1 06:29 07:29 08:29 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29
Mater Dei More    06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30
Mater Dei 2 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30
Sptar 1 06:31 07:31 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31
Sptar 2 06:31 07:31 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31
Birkirkara More    06:34 07:34 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34
Sisla 06:34 07:34 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34
Zwejt 06:35 07:35 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35
Mercer 06:36 07:36 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36
Raddiena 06:36 07:36 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36
Karm 06:37 07:37 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37
Abos 06:37 07:37 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37
Kieles 06:38 07:38 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38
Hal Lija More    06:39 07:39 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39
Wiji 06:39 07:39 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39
Cimiterju 06:39 07:39 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39
Portelli 06:40 07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40
Il-Mosta More    06:42 07:42 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42
Technopark 4 06:42 07:42 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42
Daqqaq 06:42 07:42 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42
Gatt 06:43 07:43 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43
Kungress 06:44 07:44 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44
Rotunda 1 06:44 07:44 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44
Awrora 06:45 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45
Schembri 06:46 07:46 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46
In-Naxxar More    06:46 07:46 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46
Markiz 06:46 07:46 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46
Settembru 06:47 07:47 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47
Eghnieq 06:47 07:47 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47
Naxxar 06:48 07:48 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48
Parrocca 06:49 07:49 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49
Imnara 06:49 07:49 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49
Fabriani 06:50 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50
Konverzjoni 06:51 07:51 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51
Birguma 06:52 07:52 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52 19:52
Scott 06:53 07:53 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53
Arberry 06:54 07:54 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:54
Hal Gharghur More    06:54 07:54 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:54
Mnara 06:54 07:54 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:54
Gargallo 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55
Zerafa 06:56 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56
Vendome 06:57 07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57
Caravaggio 06:57 07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57
Marzu 06:58 07:58 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58
Gharghur - Valletta 260
Hal Gharghur More    07:12 08:12 09:13 10:13 11:12 12:12 13:12 14:12 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:04
Marzu 07:12 08:12 09:13 10:13 11:12 12:12 13:12 14:12 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:04
Gharghur 07:12 08:12 09:13 10:13 11:12 12:12 13:12 14:12 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:04
Bartilmew 07:13 08:13 09:14 10:14 11:13 12:13 13:13 14:13 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:05
Gargallo 07:13 08:13 09:14 10:14 11:13 12:13 13:13 14:13 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:05
In-Naxxar More    07:15 08:15 09:16 10:16 11:15 12:15 13:15 14:15 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:07
Imnara 07:15 08:15 09:16 10:16 11:15 12:15 13:15 14:15 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:07
Arberry 07:16 08:16 09:17 10:17 11:16 12:16 13:15 14:15 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:07
Scott 07:18 08:17 09:18 10:18 11:17 12:17 13:17 14:17 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:09
Birguma 07:19 08:18 09:19 10:19 11:18 12:18 13:17 14:17 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:09
Konverzjioni 07:21 08:20 09:21 10:21 11:20 12:20 13:19 14:19 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:11
Fabriani 07:23 08:21 09:22 10:22 11:21 12:21 13:21 14:21 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:13
Buzjett 07:24 08:22 09:23 10:23 11:22 12:22 13:21 14:21 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:13
Parrocca 07:25 08:23 09:24 10:24 11:23 12:23 13:22 14:22 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:14
Naxxar 07:26 08:24 09:25 10:25 11:24 12:24 13:23 14:23 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:15
Egbieh 07:26 08:24 09:25 10:25 11:24 12:24 13:23 14:23 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:15
Settembru 07:28 08:26 09:27 10:27 11:26 12:26 13:25 14:25 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:17
Markiz 07:29 08:26 09:27 10:27 11:26 12:26 13:25 14:25 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:17
Il-Mosta More    07:29 08:27 09:28 10:28 11:27 12:27 13:26 14:26 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:18
Vella 07:29 08:27 09:28 10:28 11:27 12:27 13:26 14:26 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:18
Abbati 07:30 08:28 09:29 10:29 11:28 12:28 13:27 14:27 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:19
Oratorju 07:32 08:29 09:30 10:30 11:29 12:29 13:28 14:28 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:20
Bezzina 07:33 08:30 09:31 10:31 11:30 12:30 13:29 14:29 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:21
Gholja 1 07:34 08:31 09:32 10:32 11:31 12:31 13:29 14:29 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:21
Gholja 2 07:35 08:32 09:33 10:33 11:32 12:32 13:30 14:30 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:22
Mithna 07:36 08:33 09:34 10:34 11:33 12:33 13:31 14:31 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:23
Milt 07:37 08:34 09:35 10:35 11:34 12:34 13:32 14:32 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:24
Daqqaq 07:39 08:35 09:36 10:36 11:35 12:35 13:33 14:33 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:25
Technopark 1 07:40 08:36 09:37 10:37 11:36 12:36 13:34 14:34 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:26
Hal Lija More    07:42 08:38 09:39 10:39 11:38 12:38 13:36 14:36 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:28
Portelli 07:42 08:38 09:39 10:39 11:38 12:38 13:36 14:36 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:28
Cimiterju 07:44 08:40 09:41 10:41 11:40 12:40 13:38 14:38 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:30
Birkirkara More    07:45 08:41 09:42 10:42 11:41 12:41 13:39 14:39 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:31
Kieles 07:45 08:41 09:42 10:42 11:41 12:41 13:39 14:39 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:31
Abos 07:47 08:42 09:43 10:43 11:42 12:42 13:40 14:40 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36 20:32
Karm 07:48 08:43 09:44 10:44 11:43 12:43 13:41 14:41 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37 20:33
Zwejt 07:51 08:46 09:47 10:47 11:46 12:46 13:43 14:43 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39 20:35
Sisla 07:52 08:46 09:47 10:47 11:46 12:46 13:44 14:44 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:36
Mater Dei More    07:53 08:48 09:49 10:49 11:48 12:48 13:45 14:45 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41 20:37
Sptar 1 07:53 08:48 09:49 10:49 11:48 12:48 13:45 14:45 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41 20:37
Sptar 3 07:54 08:48 09:49 10:49 11:48 12:48 13:45 14:45 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41 20:37
L-Imsida More    07:57 08:51 09:52 10:52 11:51 12:51 13:48 14:48 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44 20:40
Universita 2 07:57 08:51 09:52 10:52 11:51 12:51 13:48 14:48 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44 20:40
Qroqq 1 07:59 08:53 09:54 10:54 11:53 12:53 13:50 14:50 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46 20:42
Msida 08:02 08:55 09:56 10:56 11:55 12:55 13:52 14:52 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48 20:44
Kullegg 08:03 08:56 09:57 10:57 11:56 12:56 13:52 14:52 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48 20:44
Marina 08:04 08:57 09:58 10:58 11:57 12:57 13:53 14:53 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49 20:45
Tal-Pietà More    08:06 08:59 10:00 11:00 11:59 12:59 13:55 14:55 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51 20:47
Pieta 08:06 08:59 10:00 11:00 11:59 12:59 13:55 14:55 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51 20:47
Il-Floriana More    08:08 09:01 10:02 11:02 12:01 13:01 13:57 14:57 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53 20:49
Bombi 1 08:08 09:01 10:02 11:02 12:01 13:01 13:57 14:57 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53 20:49
Sarrija 08:09 09:02 10:03 11:03 12:02 13:02 13:58 14:58 15:54 16:54 17:54 18:54 19:54 20:50
Mall 08:10 09:02 10:03 11:03 12:02 13:02 13:58 14:58 15:54 16:54 17:54 18:54 19:54 20:50
Publiju 08:11 09:03 10:04 11:04 12:03 13:03 13:59 14:59 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:51
Il-Belt Valletta More    08:12 09:04 10:05 11:05 12:04 13:04 14:00 15:00 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56 20:52
Valletta 08:12 09:04 10:05 11:05 12:04 13:04 14:00 15:00 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56 20:52
Hal Gharghur More    07:12 08:13 09:12 10:13 11:13 12:12 13:12 14:12 15:08 16:09 17:08 18:08 19:09 20:04
Marzu 07:12 08:13 09:12 10:13 11:13 12:12 13:12 14:12 15:08 16:09 17:08 18:08 19:09 20:04
Gharghur 07:12 08:13 09:12 10:13 11:13 12:12 13:12 14:12 15:08 16:09 17:08 18:08 19:09 20:04
Bartilmew 07:13 08:14 09:13 10:14 11:14 12:13 13:13 14:13 15:09 16:10 17:09 18:09 19:10 20:05
Gargallo 07:13 08:14 09:13 10:14 11:14 12:13 13:13 14:13 15:09 16:10 17:09 18:09 19:10 20:05
In-Naxxar More    07:15 08:16 09:15 10:16 11:16 12:15 13:15 14:15 15:11 16:12 17:11 18:11 19:12 20:07
Imnara 07:15 08:16 09:15 10:16 11:16 12:15 13:15 14:15 15:11 16:12 17:11 18:11 19:12 20:07
Arberry 07:16 08:17 09:16 10:17 11:17 12:16 13:15 14:15 15:11 16:12 17:11 18:11 19:12 20:07
Scott 07:18 08:18 09:17 10:18 11:18 12:17 13:17 14:17 15:13 16:14 17:13 18:13 19:14 20:09
Birguma 07:19 08:19 09:18 10:19 11:19 12:18 13:17 14:17 15:13 16:14 17:13 18:13 19:14 20:09
Konverzjioni 07:21 08:21 09:20 10:21 11:21 12:20 13:19 14:19 15:15 16:16 17:15 18:15 19:16 20:11
Fabriani 07:23 08:22 09:21 10:22 11:22 12:21 13:21 14:21 15:17 16:18 17:17 18:17 19:18 20:13
Buzjett 07:24 08:23 09:22 10:23 11:23 12:22 13:21 14:21 15:17 16:18 17:17 18:17 19:18 20:13
Parrocca 07:25 08:24 09:23 10:24 11:24 12:23 13:22 14:22 15:18 16:19 17:18 18:18 19:19 20:14
Naxxar 07:26 08:25 09:24 10:25 11:25 12:24 13:23 14:23 15:19 16:20 17:19 18:19 19:20 20:15
Egbieh 07:26 08:25 09:24 10:25 11:25 12:24 13:23 14:23 15:19 16:20 17:19 18:19 19:20 20:15
Settembru 07:28 08:27 09:26 10:27 11:27 12:26 13:25 14:25 15:21 16:22 17:21 18:21 19:22 20:17
Markiz 07:29 08:27 09:26 10:27 11:27 12:26 13:25 14:25 15:21 16:22 17:21 18:21 19:22 20:17
Il-Mosta More    07:29 08:28 09:27 10:28 11:28 12:27 13:26 14:26 15:22 16:23 17:22 18:22 19:23 20:18
Vella 07:29 08:28 09:27 10:28 11:28 12:27 13:26 14:26 15:22 16:23 17:22 18:22 19:23 20:18
Abbati 07:30 08:29 09:28 10:29 11:29 12:28 13:27 14:27 15:23 16:24 17:23 18:23 19:24 20:19
Oratorju 07:32 08:30 09:29 10:30 11:30 12:29 13:28 14:28 15:24 16:25 17:24 18:24 19:25 20:20
Bezzina 07:33 08:31 09:30 10:31 11:31 12:30 13:29 14:29 15:25 16:26 17:25 18:25 19:26 20:21
Gholja 1 07:34 08:32 09:31 10:32 11:32 12:31 13:29 14:29 15:25 16:26 17:25 18:25 19:26 20:21
Gholja 2 07:35 08:33 09:32 10:33 11:33 12:32 13:30 14:30 15:26 16:27 17:26 18:26 19:27 20:22
Mithna 07:36 08:34 09:33 10:34 11:34 12:33 13:31 14:31 15:27 16:28 17:27 18:27 19:28 20:23
Milt 07:37 08:35 09:34 10:35 11:35 12:34 13:32 14:32 15:28 16:29 17:28 18:28 19:29 20:24
Daqqaq 07:39 08:36 09:35 10:36 11:36 12:35 13:33 14:33 15:29 16:30 17:29 18:29 19:30 20:25
Technopark 1 07:40 08:37 09:36 10:37 11:37 12:36 13:34 14:34 15:30 16:31 17:30 18:30 19:31 20:26
Hal Lija More    07:42 08:39 09:38 10:39 11:39 12:38 13:36 14:36 15:32 16:33 17:32 18:32 19:33 20:28
Portelli 07:42 08:39 09:38 10:39 11:39 12:38 13:36 14:36 15:32 16:33 17:32 18:32 19:33 20:28
Cimiterju 07:44 08:41 09:40 10:41 11:41 12:40 13:38 14:38 15:34 16:35 17:34 18:34 19:35 20:30
Birkirkara More    07:45 08:42 09:41 10:42 11:42 12:41 13:39 14:39 15:35 16:36 17:35 18:35 19:36 20:31
Kieles 07:45 08:42 09:41 10:42 11:42 12:41 13:39 14:39 15:35 16:36 17:35 18:35 19:36 20:31
Abos 07:47 08:43 09:42 10:43 11:43 12:42 13:40 14:40 15:36 16:37 17:36 18:36 19:37 20:32
Karm 07:48 08:44 09:43 10:44 11:44 12:43 13:41 14:41 15:37 16:38 17:37 18:37 19:38 20:33
Zwejt 07:51 08:47 09:46 10:47 11:47 12:46 13:43 14:43 15:39 16:40 17:39 18:39 19:40 20:35
Sisla 07:52 08:47 09:46 10:47 11:47 12:46 13:44 14:44 15:40 16:41 17:40 18:40 19:41 20:36
Mater Dei More    07:53 08:49 09:48 10:49 11:49 12:48 13:45 14:45 15:41 16:42 17:41 18:41 19:42 20:37
Sptar 1 07:53 08:49 09:48 10:49 11:49 12:48 13:45 14:45 15:41 16:42 17:41 18:41 19:42 20:37
Sptar 3 07:54 08:49 09:48 10:49 11:49 12:48 13:45 14:45 15:41 16:42 17:41 18:41 19:42 20:37
L-Imsida More    07:57 08:52 09:51 10:52 11:52 12:51 13:48 14:48 15:44 16:45 17:44 18:44 19:45 20:40
Universita 2 07:57 08:52 09:51 10:52 11:52 12:51 13:48 14:48 15:44 16:45 17:44 18:44 19:45 20:40
Qroqq 1 07:59 08:54 09:53 10:54 11:54 12:53 13:50 14:50 15:46 16:47 17:46 18:46 19:47 20:42
Msida 08:02 08:56 09:55 10:56 11:56 12:55 13:52 14:52 15:48 16:49 17:48 18:48 19:49 20:44
Kullegg 08:03 08:57 09:56 10:57 11:57 12:56 13:52 14:52 15:48 16:49 17:48 18:48 19:49 20:44
Marina 08:04 08:58 09:57 10:58 11:58 12:57 13:53 14:53 15:49 16:50 17:49 18:49 19:50 20:45
Tal-Pietà More    08:06 09:00 09:59 11:00 12:00 12:59 13:55 14:55 15:51 16:52 17:51 18:51 19:52 20:47
Pieta 08:06 09:00 09:59 11:00 12:00 12:59 13:55 14:55 15:51 16:52 17:51 18:51 19:52 20:47
Il-Floriana More    08:08 09:02 10:01 11:02 12:02 13:01 13:57 14:57 15:53 16:54 17:53 18:53 19:54 20:49
Bombi 1 08:08 09:02 10:01 11:02 12:02 13:01 13:57 14:57 15:53 16:54 17:53 18:53 19:54 20:49
Sarrija 08:09 09:03 10:02 11:03 12:03 13:02 13:58 14:58 15:54 16:55 17:54 18:54 19:55 20:50
Mall 08:10 09:03 10:02 11:03 12:03 13:02 13:58 14:58 15:54 16:55 17:54 18:54 19:55 20:50
Publiju 08:11 09:04 10:03 11:04 12:04 13:03 13:59 14:59 15:55 16:56 17:55 18:55 19:56 20:51
Il-Belt Valletta More    08:12 09:05 10:04 11:05 12:05 13:04 14:00 15:00 15:56 16:57 17:56 18:56 19:57 20:52
Valletta 08:12 09:05 10:04 11:05 12:05 13:04 14:00 15:00 15:56 16:57 17:56 18:56 19:57 20:52
Hal Gharghur More    07:05 08:05 09:05 10:10 11:10 12:10 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:03
Marzu 07:05 08:05 09:05 10:10 11:10 12:10 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:03
Gharghur 07:05 08:05 09:05 10:10 11:10 12:10 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:03
Bartilmew 07:06 08:06 09:06 10:11 11:11 12:11 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:03
Gargallo 07:06 08:06 09:06 10:11 11:11 12:11 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:04
In-Naxxar More    07:08 08:08 09:08 10:13 11:13 12:13 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05
Imnara 07:08 08:08 09:08 10:13 11:13 12:13 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05
Arberry 07:08 08:08 09:08 10:13 11:13 12:13 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 20:06
Scott 07:10 08:10 09:10 10:15 11:15 12:15 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:07
Birguma 07:10 08:10 09:10 10:15 11:15 12:15 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:08
Konverzjioni 07:12 08:12 09:12 10:17 11:17 12:17 13:09 14:09 15:09 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
Fabriani 07:14 08:14 09:14 10:19 11:19 12:19 13:10 14:10 15:10 16:11 17:11 18:11 19:11 20:11
Buzjett 07:14 08:14 09:14 10:19 11:19 12:19 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:11
Parrocca 07:15 08:15 09:15 10:20 11:20 12:20 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12
Naxxar 07:16 08:16 09:16 10:21 11:21 12:21 13:12 14:12 15:12 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13
Egbieh 07:16 08:16 09:16 10:21 11:21 12:21 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13
Settembru 07:18 08:18 09:18 10:23 11:23 12:23 13:14 14:14 15:14 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15
Markiz 07:18 08:18 09:18 10:23 11:23 12:23 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15
Il-Mosta More    07:19 08:19 09:19 10:24 11:24 12:24 13:15 14:15 15:15 16:16 17:16 18:16 19:16 20:16
Vella 07:19 08:19 09:19 10:24 11:24 12:24 13:15 14:15 15:15 16:16 17:16 18:16 19:16 20:16
Abbati 07:20 08:20 09:20 10:25 11:25 12:25 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:16
Oratorju 07:21 08:21 09:21 10:26 11:26 12:26 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:17
Bezzina 07:22 08:22 09:22 10:27 11:27 12:27 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18
Gholja 1 07:22 08:22 09:22 10:27 11:27 12:27 13:18 14:18 15:18 16:19 17:19 18:19 19:19 20:19
Gholja 2 07:23 08:23 09:23 10:28 11:28 12:28 13:19 14:19 15:19 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20
Mithna 07:24 08:24 09:24 10:29 11:29 12:29 13:20 14:20 15:20 16:21 17:21 18:21 19:21 20:21
Milt 07:25 08:25 09:25 10:30 11:30 12:30 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:21
Daqqaq 07:26 08:26 09:26 10:31 11:31 12:31 13:22 14:22 15:22 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23
Technopark 1 07:27 08:27 09:27 10:32 11:32 12:32 13:22 14:22 15:22 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23
Hal Lija More    07:29 08:29 09:29 10:34 11:34 12:34 13:24 14:24 15:24 16:25 17:25 18:25 19:25 20:25
Portelli 07:29 08:29 09:29 10:34 11:34 12:34 13:24 14:24 15:24 16:25 17:25