Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Valletta - Gharghur 260
Il-Belt Valletta More    06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Valletta B8 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Il-Floriana More    06:1107:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:11
Floriani C 06:1107:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:11
Bombi 4 06:1207:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:12 20:12
Tal-Pietà More    06:1407:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1517:1518:1519:13 20:13
Pieta 06:1407:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1517:1518:1519:13 20:13
L-Imsida More    06:1507:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1717:1718:1719:15 20:15
Marina 06:1507:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1717:1718:1719:15 20:15
Kullegg 06:1607:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1817:1818:1819:16 20:16
Qroqq 2 06:1907:2008:2009:1910:1911:1912:2013:2014:2015:2016:2217:2218:2219:18 20:18
Universita 1 06:2207:2308:2309:2210:2211:2212:2313:2314:2315:2316:2517:2518:2519:20 20:20
Mater Dei More    06:2307:2408:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2717:2718:2719:21 20:21
Mater Dei 2 06:2307:2408:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2717:2718:2719:21 20:21
Sptar 1 06:2407:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2817:2818:2819:22 20:22
Sptar 2 06:2407:2608:2609:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2817:2818:2819:22 20:22
Birkirkara More    06:2707:3008:3009:2810:2811:2812:2913:2914:2915:2916:3317:3318:3319:26 20:26
Sisla 06:2707:3008:3009:2810:2811:2812:2913:2914:2915:2916:3317:3318:3319:26 20:26
Zwejt 06:2807:3108:3109:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3417:3418:3419:26 20:26
Mercer 06:2907:3108:3109:3010:3011:3012:3113:3114:3115:3116:3517:3518:3519:27 20:27
Raddiena 06:3007:3208:3209:3110:3111:3112:3213:3214:3215:3216:3617:3618:3619:28 20:28
Karm 06:3007:3308:3309:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3717:3718:3719:28 20:28
Abos 06:3107:3408:3409:3210:3211:3212:3313:3314:3315:3316:3817:3818:3819:29 20:29
Kieles 06:3207:3508:3509:3310:3311:3312:3413:3414:3415:3416:3917:3918:3919:30 20:30
Hal Lija More    06:3307:3608:3609:3410:3411:3412:3513:3514:3515:3516:4017:4018:4019:30 20:30
Wiji 06:3307:3608:3609:3410:3411:3412:3513:3514:3515:3516:4017:4018:4019:30 20:30
Cimiterju 06:3307:3608:3609:3510:3511:3512:3613:3614:3615:3616:4117:4118:4119:31 20:31
Portelli 06:3507:3808:3809:3610:3611:3612:3813:3814:3815:3816:4317:4318:4319:32 20:32
Il-Mosta More    06:3607:4008:4009:3810:3811:3812:3913:3914:3915:3916:4517:4518:4519:34 20:34
Technopark 4 06:3607:4008:4009:3810:3811:3812:3913:3914:3915:3916:4517:4518:4519:34 20:34
Daqqaq 06:3707:4108:4109:3910:3911:3912:4013:4014:4015:4016:4617:4618:4619:35 20:35
Milt 06:3907:4208:4209:4010:4011:4012:4213:4214:4215:4216:4817:4818:4819:36 20:36
Mithna 06:3907:4308:4309:4110:4111:4112:4213:4214:4215:4216:4817:4818:4819:36 20:36
Gholja 1 06:4007:4408:4409:4210:4211:4212:4313:4314:4315:4316:4917:4918:4919:37 20:37
Gholja 2 06:4007:4408:4409:4210:4211:4212:4413:4414:4415:4416:5017:5018:5019:37 20:37
Bezzina 06:4207:4608:4609:4410:4411:4412:4513:4514:4515:4516:5117:5118:5119:38 20:38
Nicolo 06:4207:4608:4609:4410:4411:4412:4513:4514:4515:4516:5217:5218:5219:39 20:39
Awrora 06:4307:4708:4709:4510:4511:4512:4713:4714:4715:4716:5417:5418:5419:40 20:40
Schembri 06:4407:4808:4809:4610:4611:4612:4713:4714:4715:4716:5517:5518:5519:40 20:40
In-Naxxar More    06:4507:4908:4909:4710:4711:4712:4813:4814:4815:4816:5517:5518:5519:41 20:41
Markiz 06:4507:4908:4909:4710:4711:4712:4813:4814:4815:4816:5517:5518:5519:41 20:41
Settembru 06:4507:5008:5009:4810:4811:4812:4913:4914:4915:4916:5617:5618:5619:42 20:42
Eghnieq 06:4607:5108:5109:4810:4811:4812:5013:5014:5015:5016:5717:5718:5719:42 20:42
Naxxar 06:4707:5208:5209:4910:4911:4912:5113:5114:5115:5116:5917:5918:5919:43 20:43
Parrocca 06:4807:5208:5209:5010:5011:5012:5213:5214:5215:5216:5917:5918:5919:44 20:44
Imnara 06:4807:5308:5309:5110:5111:5112:5213:5214:5215:5217:0018:0019:0019:44 20:44
Fabriani 06:4907:5408:5409:5110:5111:5112:5313:5314:5315:5317:0118:0119:0119:45 20:45
Konverzjoni 06:5007:5508:5509:5310:5311:5312:5413:5414:5415:5417:0218:0219:0219:46 20:46
Birguma 06:5207:5708:5709:5510:5511:5512:5613:5614:5615:5617:0518:0519:0519:48 20:48
Scott 06:5307:5808:5809:5510:5511:5512:5713:5714:5715:5717:0618:0619:0619:48 20:48
Arberry 06:5407:5908:5909:5710:5711:5712:5813:5814:5815:5817:0818:0819:0819:49 20:49
Hal Gharghur More    06:5508:0009:0009:5710:5711:5712:5913:5914:5915:5917:0818:0819:0819:50 20:50
Mnara 06:5508:0009:0009:5710:5711:5712:5913:5914:5915:5917:0818:0819:0819:50 20:50
Gargallo 06:5608:0109:0109:5810:5811:5813:0014:0015:0016:0017:1018:1019:1019:51 20:51
Zerafa 06:5608:0209:0209:5910:5911:5913:0114:0115:0116:0117:1118:1119:1119:52 20:52
Vendome 06:5708:0309:0310:0011:0012:0013:0214:0215:0216:0217:1218:1219:1219:52 20:52
Caravaggio 06:5808:0409:0410:0111:0112:0113:0314:0315:0316:0317:1318:1319:1319:53 20:53
Marzu 06:5908:0509:0510:0211:0212:0213:0414:0415:0416:0417:1418:1419:1419:54 20:54
Il-Belt Valletta More    06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Valletta B8 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Il-Floriana More    06:1107:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:11
Floriani C 06:1107:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:11
Bombi 4 06:1207:1208:1209:1310:1311:1312:1313:1214:1215:1216:1317:1318:1319:13 20:12
Tal-Pietà More    06:1307:1308:1309:1410:1411:1412:1413:1314:1315:1316:1417:1418:1419:14 20:13
Pieta 06:1307:1308:1309:1410:1411:1412:1413:1314:1315:1316:1417:1418:1419:14 20:13
L-Imsida More    06:1507:1508:1509:1710:1711:1712:1713:1514:1515:1516:1617:1618:1619:16 20:14
Marina 06:1507:1508:1509:1710:1711:1712:1713:1514:1515:1516:1617:1618:1619:16 20:14
Kullegg 06:1607:1608:1609:1810:1811:1812:1813:1614:1615:1616:1717:1718:1719:17 20:15
Qroqq 2 06:1807:1808:1809:2010:2011:2012:2013:1814:1815:1816:1917:1918:1919:19 20:17
Universita 1 06:2107:2108:2109:2410:2411:2412:2413:2114:2115:2116:2217:2218:2219:22 20:19
Mater Dei More    06:2207:2208:2209:2510:2511:2512:2513:2214:2215:2216:2317:2318:2319:23 20:20
Mater Dei 2 06:2207:2208:2209:2510:2511:2512:2513:2214:2215:2216:2317:2318:2319:23 20:20
Sptar 1 06:2307:2308:2309:2610:2611:2612:2613:2314:2315:2316:2417:2418:2419:24 20:21
Sptar 2 06:2307:2308:2309:2710:2711:2712:2713:2314:2315:2316:2417:2418:2419:24 20:21
Birkirkara More    06:2607:2608:2609:3110:3111:3112:3113:2614:2615:2616:2817:2818:2819:28 20:24
Sisla 06:2607:2608:2609:3110:3111:3112:3113:2614:2615:2616:2817:2818:2819:28 20:24
Zwejt 06:2707:2708:2709:3210:3211:3212:3213:2714:2715:2716:2917:2918:2919:29 20:25
Mercer 06:2707:2708:2709:3310:3311:3312:3313:2714:2715:2716:2917:2918:2919:29 20:25
Raddiena 06:2807:2808:2809:3310:3311:3312:3313:2814:2815:2816:3017:3018:3019:30 20:26
Karm 06:2907:2908:2909:3410:3411:3412:3413:2914:2915:2916:3117:3118:3119:31 20:26
Abos 06:2907:2908:2909:3510:3511:3512:3513:2914:2915:2916:3117:3118:3119:31 20:27
Kieles 06:3007:3008:3009:3610:3611:3612:3613:3014:3015:3016:3317:3318:3319:33 20:28
Hal Lija More    06:3107:3108:3109:3710:3711:3712:3713:3114:3115:3116:3317:3318:3319:33 20:28
Wiji 06:3107:3108:3109:3710:3711:3712:3713:3114:3115:3116:3317:3318:3319:33 20:28
Cimiterju 06:3207:3208:3209:3810:3811:3812:3813:3214:3215:3216:3417:3418:3419:34 20:29
Portelli 06:3307:3308:3309:4010:4011:4012:4013:3314:3315:3316:3517:3518:3519:35 20:30
Il-Mosta More    06:3407:3408:3409:4110:4111:4112:4113:3414:3415:3416:3717:3718:3719:37 20:31
Technopark 4 06:3407:3408:3409:4110:4111:4112:4113:3414:3415:3416:3717:3718:3719:37 20:31
Daqqaq 06:3507:3508:3509:4210:4211:4212:4213:3514:3515:3516:3817:3818:3819:38 20:32
Milt 06:3607:3608:3609:4410:4411:4412:4413:3614:3615:3616:3917:3918:3919:39 20:33
Mithna 06:3707:3708:3709:4510:4511:4512:4513:3714:3715:3716:4017:4018:4019:40 20:34
Gholja 1 06:3707:3708:3709:4510:4511:4512:4513:3714:3715:3716:4117:4118:4119:41 20:34
Gholja 2 06:3807:3808:3809:4610:4611:4612:4613:3814:3815:3816:4117:4118:4119:41 20:35
Bezzina 06:3907:3908:3909:4810:4811:4812:4813:3914:3915:3916:4217:4218:4219:42 20:36
Nicolo 06:3907:3908:3909:4810:4811:4812:4813:3914:3915:3916:4317:4318:4319:43 20:36
Awrora 06:4007:4008:4009:4910:4911:4912:4913:4014:4015:4016:4417:4418:4419:44 20:37
Schembri 06:4107:4108:4109:5010:5011:5012:5013:4114:4115:4116:4517:4518:4519:45 20:38
In-Naxxar More    06:4207:4208:4209:5110:5111:5112:5113:4214:4215:4216:4517:4518:4519:45 20:38
Markiz 06:4207:4208:4209:5110:5111:5112:5113:4214:4215:4216:4517:4518:4519:45 20:38
Settembru 06:4207:4208:4209:5210:5211:5212:5213:4214:4215:4216:4617:4618:4619:46 20:39
Eghnieq 06:4307:4308:4309:5310:5311:5312:5313:4314:4315:4316:4717:4718:4719:47 20:39
Naxxar 06:4407:4408:4409:5410:5411:5412:5413:4414:4415:4416:4817:4818:4819:48 20:40
Parrocca 06:4507:4508:4509:5510:5511:5512:5513:4514:4515:4516:4817:4818:4819:48 20:41
Imnara 06:4507:4508:4509:5510:5511:5512:5513:4514:4515:4516:4917:4918:4919:49 20:41
Fabriani 06:4607:4608:4609:5610:5611:5612:5613:4614:4615:4616:5017:5018:5019:50 20:42
Konverzjoni 06:4707:4708:4709:5710:5711:5712:5713:4714:4715:4716:5117:5118:5119:51 20:43
Birguma 06:4907:4908:4910:0011:0012:0013:0013:4914:4915:4916:5317:5318:5319:53 20:44
Scott 06:4907:4908:4910:0111:0112:0113:0113:4914:4915:4916:5417:5418:5419:54 20:45
Arberry 06:5007:5008:5010:0211:0212:0213:0213:5014:5015:5016:5517:5518:5519:55 20:46
Hal Gharghur More    06:5107:5108:5110:0311:0312:0313:0313:5114:5115:5116:5617:5618:5619:56 20:46
Mnara 06:5107:5108:5110:0311:0312:0313:0313:5114:5115:5116:5617:5618:5619:56 20:46
Gargallo 06:5207:5208:5210:0411:0412:0413:0413:5214:5215:5216:5717:5718:5719:57 20:47
Zerafa 06:5207:5208:5210:0511:0512:0513:0513:5214:5215:5216:5717:5718:5719:57 20:48
Vendome 06:5307:5308:5310:0611:0612:0613:0613:5314:5315:5316:5817:5818:5819:58 20:48
Caravaggio 06:5407:5408:5410:0711:0712:0713:0713:5414:5415:5416:5917:5918:5919:59 20:49
Marzu 06:5507:5508:5510:0811:0812:0813:0813:5514:5515:5517:0018:0019:0020:00 20:50
Il-Belt Valletta More    06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Valletta B8 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Il-Floriana More    06:1107:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:11
Floriani C 06:1107:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:11
Bombi 4 06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Tal-Pietà More    06:1307:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:13
Pieta 06:1307:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:13
L-Imsida More    06:1407:1408:1409:1410:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:14 20:14
Marina 06:1407:1408:1409:1410:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:14 20:14
Kullegg 06:1507:1508:1509:1510:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:15 20:15
Qroqq 2 06:1707:1708:1709:1710:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:17 20:17
Universita 1 06:1907:1908:1909:1910:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:19 20:19
Mater Dei More    06:2007:2008:2009:2010:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:20 20:20
Mater Dei 2 06:2007:2008:2009:2010:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:20 20:20
Sptar 1 06:2107:2108:2109:2110:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:21 20:21
Sptar 2 06:2107:2108:2109:2110:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:21 20:21
Birkirkara More    06:2407:2408:2409:2410:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2619:24 20:24
Sisla 06:2407:2408:2409:2410:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2619:24 20:24
Zwejt 06:2507:2508:2509:2510:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:25 20:25
Mercer 06:2507:2508:2509:2510:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:25 20:25
Raddiena 06:2607:2608:2609:2610:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2819:26 20:26
Karm 06:2607:2608:2609:2610:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:26 20:26
Abos 06:2707:2708:2709:2710:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:27 20:27
Kieles 06:2807:2808:2809:2810:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:28 20:28
Hal Lija More    06:2807:2808:2809:2810:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3119:28 20:28
Wiji 06:2807:2808:2809:2810:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3119:28 20:28
Cimiterju 06:2907:2908:2909:2910:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:29 20:29
Portelli 06:3007:3008:3009:3010:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3319:30 20:30
Il-Mosta More    06:3107:3108:3109:3110:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:3419:31 20:31
Technopark 4 06:3107:3108:3109:3110:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:3419:31 20:31
Daqqaq 06:3207:3208:3209:3210:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:32 20:32
Milt 06:3307:3308:3309:3310:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:33 20:33
Mithna 06:3407:3408:3409:3410:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:34 20:34
Gholja 1 06:3407:3408:3409:3410:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:34 20:34
Gholja 2 06:3507:3508:3509:3510:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:35 20:35
Bezzina 06:3607:3608:3609:3610:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3919:36 20:36
Nicolo 06:3607:3608:3609:3610:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3919:36 20:36
Awrora 06:3707:3708:3709:3710:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:37 20:37
Schembri 06:3807:3808:3809:3810:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:4119:38 20:38
In-Naxxar More    06:3807:3808:3809:3810:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:38 20:38
Markiz 06:3807:3808:3809:3810:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:38 20:38
Settembru 06:3907:3908:3909:3910:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:39 20:39
Eghnieq 06:3907:3908:3909:3910:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:39 20:39
Naxxar 06:4007:4008:4009:4010:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4419:40 20:40
Parrocca 06:4107:4108:4109:4110:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:41 20:41
Imnara 06:4107:4108:4109:4110:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:41 20:41
Fabriani 06:4207:4208:4209:4210:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:42 20:42
Konverzjoni 06:4307:4308:4309:4310:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4719:43 20:43
Birguma 06:4407:4408:4409:4410:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4919:44 20:44
Scott 06:4507:4508:4509:4510:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4919:45 20:45
Arberry 06:4607:4608:4609:4610:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5019:46 20:46
Hal Gharghur More    06:4607:4608:4609:4610:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:5119:46 20:46
Mnara 06:4607:4608:4609:4610:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:5119:46 20:46
Gargallo 06:4707:4708:4709:4710:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:5219:47 20:47
Zerafa 06:4807:4808:4809:4810:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:5219:48 20:48
Vendome 06:4807:4808:4809:4810:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:5319:48 20:48
Caravaggio 06:4907:4908:4909:4910:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:5419:49 20:49
Marzu 06:5007:5008:5009:5010:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:50 20:50
Gharghur - Valletta 260
Hal Gharghur More    06:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:20
Marzu 06:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:20
Gharghur 06:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:20
Bartilmew 06:2107:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2019:20 20:20
Gargallo 06:2207:2208:2209:2210:2211:2112:2113:2114:2215:2216:2217:2218:2119:21 20:21
In-Naxxar More    06:2307:2408:2409:2310:2311:2212:2213:2214:2315:2316:2317:2318:2219:22 20:22
Imnara 06:2307:2408:2409:2310:2311:2212:2213:2214:2315:2316:2317:2318:2219:22 20:22
Arberry 06:2307:2408:2409:2410:2411:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:23 20:23
Scott 06:2507:2608:2609:2510:2511:2412:2413:2414:2515:2516:2517:2518:2419:24 20:24
Birguma 06:2607:2708:2709:2610:2611:2512:2513:2514:2615:2616:2617:2618:2419:24 20:24
Konverzjioni 06:2807:3008:3009:2810:2811:2712:2713:2714:2815:2816:2817:2818:2619:26 20:26
Fabriani 06:2907:3108:3109:2910:2911:2812:2813:2814:2915:2916:2917:2918:2719:27 20:27
Buzjett 06:3007:3208:3209:3010:3011:2812:2813:2814:3015:3016:3017:3018:2819:28 20:28
Parrocca 06:3007:3408:3409:3110:3111:2912:2913:2914:3015:3016:3017:3018:2819:28 20:28
Naxxar 06:3107:3508:3509:3210:3211:3012:3013:3014:3115:3116:3117:3118:2919:29 20:29
Egbieh 06:3207:3508:3509:3310:3311:3112:3113:3114:3215:3216:3217:3218:3019:30 20:30
Settembru 06:3307:3708:3709:3410:3411:3212:3213:3214:3315:3316:3317:3318:3119:31 20:31
Markiz 06:3407:3808:3809:3510:3511:3212:3213:3214:3415:3416:3417:3418:3119:31 20:31
Il-Mosta More    06:3407:3908:3909:3510:3511:3312:3313:3314:3415:3416:3417:3418:3219:32 20:32
Vella 06:3407:3908:3909:3510:3511:3312:3313:3314:3415:3416:3417:3418:3219:32 20:32
Abbati 06:3507:4008:4009:3610:3611:3412:3413:3414:3515:3516:3517:3518:3219:32 20:32
Oratorju 06:3607:4108:4109:3710:3711:3412:3413:3414:3615:3616:3617:3618:3319:33 20:33
Rotunda 5 06:3707:4108:4109:3810:3811:3512:3513:3514:3715:3716:3717:3718:3319:33 20:33
Kungress 06:3707:4208:4209:3910:3911:3612:3613:3614:3715:3716:3717:3718:3419:34 20:34
Gatt 06:3807:4308:4309:3910:3911:3612:3613:3614:3815:3816:3817:3818:3519:35 20:35
Daqqaq 06:3907:4508:4509:4110:4111:3712:3713:3714:3915:3916:3917:3918:3619:36 20:36
Technopark 1 06:4007:4608:4609:4110:4111:3812:3813:3814:4015:4016:4017:4018:3619:36 20:36
Hal Lija More    06:4207:4808:4809:4310:4311:4012:4013:4014:4215:4216:4217:4218:3819:38 20:38
Portelli 06:4207:4808:4809:4310:4311:4012:4013:4014:4215:4216:4217:4218:3819:38 20:38
Cimiterju 06:4407:5108:5109:4510:4511:4112:4113:4114:4415:4416:4417:4418:3919:39 20:39
Birkirkara More    06:4507:5208:5209:4610:4611:4212:4213:4214:4515:4516:4517:4518:4019:40 20:40
Kieles 06:4507:5208:5209:4610:4611:4212:4213:4214:4515:4516:4517:4518:4019:40 20:40
Abos 06:4607:5308:5309:4810:4811:4312:4313:4314:4615:4616:4617:4618:4119:41 20:41
Karm 06:4707:5508:5509:4910:4911:4412:4413:4414:4715:4716:4717:4718:4219:42 20:42
Zwejt 06:4907:5808:5809:5110:5111:4612:4613:4614:4915:4916:4917:4918:4419:44 20:44
Sisla 06:5007:5808:5809:5210:5211:4712:4713:4714:5015:5016:5017:5018:4419:44 20:44
Mater Dei More    06:5108:0009:0009:5310:5311:4812:4813:4814:5115:5116:5117:5118:4519:45 20:45
Sptar 1 06:5108:0009:0009:5310:5311:4812:4813:4814:5115:5116:5117:5118:4519:45 20:45
Sptar 3 06:5208:0109:0109:5410:5411:4812:4813:4814:5215:5216:5217:5218:4619:46 20:46
L-Imsida More    06:5508:0409:0409:5710:5711:5112:5113:5114:5515:5516:5517:5518:4819:48 20:48
Universita 2 06:5508:0409:0409:5710:5711:5112:5113:5114:5515:5516:5517:5518:4819:48 20:48
Qroqq 1 06:5608:0609:0609:5910:5911:5212:5213:5214:5615:5616:5617:5618:4919:49 20:49
Msida 06:5808:0909:0910:0111:0111:5412:5413:5414:5815:5816:5817:5818:5119:51 20:51
Kullegg 06:5908:1009:1010:0211:0211:5512:5513:5514:5915:5916:5917:5918:5119:51 20:51
Marina 07:0008:1109:1110:0311:0311:5612:5613:5615:0016:0017:0018:0018:5219:52 20:52
Tal-Pietà More    07:0208:1409:1410:0511:0511:5812:5813:5815:0216:0217:0218:0218:5419:54 20:54
Pieta 07:0208:1409:1410:0511:0511:5812:5813:5815:0216:0217:0218:0218:5419:54 20:54
Il-Floriana More    07:0408:1609:1610:0711:0711:5912:5913:5915:0416:0417:0418:0418:5519:55 20:55
Bombi 1 07:0408:1609:1610:0711:0711:5912:5913:5915:0416:0417:0418:0418:5519:55 20:55
Sarrija 07:0508:1709:1710:0811:0812:0013:0014:0015:0516:0517:0518:0518:5619:56 20:56
Mall 07:0508:1809:1810:0811:0812:0013:0014:0015:0516:0517:0518:0518:5719:57 20:57
Publiju 07:0608:1909:1910:0911:0912:0113:0114:0115:0616:0617:0618:0618:5719:57 20:57
Il-Belt Valletta More    07:0708:2009:2010:1011:1012:0213:0214:0215:0716:0717:0718:0718:5819:58 20:58
Valletta 18 07:0708:2009:2010:1011:1012:0213:0214:0215:0716:0717:0718:0718:5819:58 20:58
Hal Gharghur More    06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Marzu 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Gharghur 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Bartilmew 06:1007:1008:1009:1110:1111:1112:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Gargallo 06:1107:1108:1109:1210:1211:1212:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:11
In-Naxxar More    06:1207:1208:1209:1310:1311:1312:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Imnara 06:1207:1208:1209:1310:1311:1312:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Arberry 06:1307:1308:1309:1410:1411:1412:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:13
Scott 06:1407:1408:1409:1610:1611:1612:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:14
Birguma 06:1407:1408:1409:1710:1711:1712:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:15
Konverzjioni 06:1607:1608:1609:1910:1911:1912:1713:1714:1715:1716:1617:1618:1619:16 20:16
Fabriani 06:1707:1708:1709:2010:2011:2012:1813:1814:1815:1816:1717:1718:1719:17 20:17
Buzjett 06:1807:1808:1809:2110:2111:2112:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:18
Parrocca 06:1807:1808:1809:2210:2211:2212:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Naxxar 06:1907:1908:1909:2310:2311:2312:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:20
Egbieh 06:2007:2008:2009:2410:2411:2412:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:20
Settembru 06:2107:2108:2109:2510:2511:2512:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21 20:21
Markiz 06:2107:2108:2109:2610:2611:2612:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:22
Il-Mosta More    06:2207:2208:2209:2710:2711:2712:2313:2314:2315:2316:2217:2218:2219:22 20:22
Vella 06:2207:2208:2209:2710:2711:2712:2313:2314:2315:2316:2217:2218:2219:22 20:22
Abbati 06:2207:2208:2209:2810:2811:2812:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:23 20:23
Oratorju 06:2307:2308:2309:2910:2911:2912:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:24 20:24
Rotunda 5 06:2307:2308:2309:2910:2911:2912:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:24 20:24
Kungress 06:2407:2408:2409:3110:3111:3112:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
Gatt 06:2507:2508:2509:3110:3111:3112:2613:2614:2615:2616:2517:2518:2519:25 20:25
Daqqaq 06:2607:2608:2609:3310:3311:3312:2713:2714:2715:2716:2617:2618:2619:26 20:26
Technopark 1 06:2607:2608:2609:3410:3411:3412:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27 20:27
Hal Lija More    06:2807:2808:2809:3610:3611:3612:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29 20:29
Portelli 06:2807:2808:2809:3610:3611:3612:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29 20:29
Cimiterju 06:2907:2908:2909:3810:3811:3812:3113:3114:3115:3116:3017:3018:3019:30 20:30
Birkirkara More    06:3007:3008:3009:3910:3911:3912:3213:3214:3215:3216:3117:3118:3119:31 20:31
Kieles 06:3007:3008:3009:3910:3911:3912:3213:3214:3215:3216:3117:3118:3119:31 20:31
Abos 06:3107:3108:3109:4110:4111:4112:3313:3314:3315:3316:3217:3218:3219:32 20:32
Karm 06:3207:3208:3209:4210:4211:4212:3413:3414:3415:3416:3317:3318:3319:33 20:33
Zwejt 06:3407:3408:3409:4410:4411:4412:3613:3614:3615:3616:3517:3518:3519:35 20:35
Sisla 06:3407:3408:3409:4510:4511:4512:3613:3614:3615:3616:3517:3518:3519:35 20:35
Mater Dei More    06:3507:3508:3509:4710:4711:4712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:37
Sptar 1 06:3507:3508:3509:4710:4711:4712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:37
Sptar 3 06:3607:3608:3609:4710:4711:4712:3813:3814:3815:3816:3717:3718:3719:37 20:37
L-Imsida More    06:3807:3808:3809:5110:5111:5112:4013:4014:4015:4016:3917:3918:3919:39 20:39
Universita 2 06:3807:3808:3809:5110:5111:5112:4013:4014:4015:4016:3917:3918:3919:39 20:39
Qroqq 1 06:3907:3908:3909:5210:5211:5212:4213:4214:4215:4216:4117:4118:4119:41 20:41
Msida 06:4107:4108:4109:5510:5511:5512:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43 20:43
Kullegg 06:4107:4108:4109:5610:5611:5612:4413:4414:4415:4416:4317:4318:4319:43 20:43
Marina 06:4207:4208:4209:5710:5711:5712:4513:4514:4515:4516:4417:4418:4419:44 20:44
Tal-Pietà More    06:4407:4408:4409:5910:5911:5912:4713:4714:4715:4716:4617:4618:4619:46 20:46
Pieta 06:4407:4408:4409:5910:5911:5912:4713:4714:4715:4716:4617:4618:4619:46 20:46
Il-Floriana More    06:4507:4508:4510:0111:0112:0112:4813:4814:4815:4816:4717:4718:4719:47 20:47
Bombi 1 06:4507:4508:4510:0111:0112:0112:4813:4814:4815:4816:4717:4718:4719:47 20:47
Sarrija 06:4607:4608:4610:0311:0312:0312:4913:4914:4915:4916:4817:4818:4819:48 20:48
Mall 06:4707:4708:4710:0311:0312:0312:5013:5014:5015:5016:4917:4918:4919:49 20:49
Publiju 06:4707:4708:4710:0411:0412:0412:5013:5014:5015:5016:4917:4918:4919:49 20:49
Il-Belt Valletta More    06:4807:4808:4810:0511:0512:0512:5113:5114:5115:5116:5017:5018:5019:50 20:50
Valletta 18 06:4807:4808:4810:0511:0512:0512:5113:5114:5115:5116:5017:5018:5019:50 20:50
Hal Gharghur More    06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Marzu 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Gharghur 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Bartilmew 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Gargallo 06:1107:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:11
In-Naxxar More    06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Imnara 06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Arberry 06:1207:1208:1209:1310:1311:1312:1213:1214:1215:1216:1317:1318:1319:12 20:12
Scott 06:1307:1308:1309:1410:1411:1412:1313:1314:1315:1316:1417:1418:1419:13 20:13
Birguma 06:1407:1408:1409:1510:1511:1512:1413:1414:1415:1416:1517:1518:1519:14 20:14
Konverzjioni 06:1507:1508:1509:1610:1611:1612:1513:1514:1515:1516:1617:1618:1619:15 20:15
Fabriani 06:1607:1608:1609:1710:1711:1712:1613:1614:1615:1616:1717:1718:1719:16 20:16
Buzjett 06:1707:1708:1709:1810:1811:1812:1713:1714:1715:1716:1817:1818:1819:17 20:17
Parrocca 06:1707:1708:1709:1910:1911:1912:1713:1714:1715:1716:1917:1918:1919:17 20:17
Naxxar 06:1807:1808:1809:1910:1911:1912:1813:1814:1815:1816:2017:2018:2019:18 20:18
Egbieh 06:1907:1908:1909:2010:2011:2012:1913:1914:1915:1916:2017:2018:2019:18 20:18
Settembru 06:1907:1908:1909:2110:2111:2112:1913:1914:1915:1916:2117:2118:2119:19 20:19
Markiz 06:2007:2008:2009:2110:2111:2112:2013:2014:2015:2016:2217:2218:2219:20 20:20
Il-Mosta More    06:2007:2008:2009:2210:2211:2212:2013:2014:2015:2016:2217:2218:2219:20 20:20
Vella 06:2007:2008:2009:2210:2211:2212:2013:2014:2015:2016:2217:2218:2219:20 20:20
Abbati 06:2107:2108:2109:2310:2311:2312:2113:2114:2115:2116:2317:2318:2319:21 20:21
Oratorju 06:2207:2208:2209:2310:2311:2312:2213:2214:2215:2216:2417:2418:2419:21 20:21
Rotunda 5 06:2207:2208:2209:2410:2411:2412:2213:2214:2215:2216:2417:2418:2419:21 20:21
Kungress 06:2307:2308:2309:2410:2411:2412:2313:2314:2315:2316:2517:2518:2519:22 20:22
Gatt 06:2307:2308:2309:2510:2511:2512:2313:2314:2315:2316:2517:2518:2519:23 20:23
Daqqaq 06:2407:2408:2409:2610:2611:2612:2413:2414:2415:2416:2617:2618:2619:24 20:24
Technopark 1 06:2407:2408:2409:2710:2711:2712:2413:2414:2415:2416:2717:2718:2719:24 20:24
Hal Lija More    06:2607:2608:2609:2810:2811:2812:2613:2614:2615:2616:2917:2918:2919:25 20:25
Portelli 06:2607:2608:2609:2810:2811:2812:2613:2614:2615:2616:2917:2918:2919:25 20:25
Cimiterju 06:2707:2708:2709:3010:3011:3012:2713:2714:2715:2716:3017:3018:3019:27 20:27
Birkirkara More    06:2807:2808:2809:3110:3111:3112:2813:2814:2815:2816:3117:3118:3119:27 20:27
Kieles 06:2807:2808:2809:3110:3111:3112:2813:2814:2815:2816:3117:3118:3119:27 20:27
Abos 06:2907:2908:2909:3210:3211:3212:2913:2914:2915:2916:3217:3218:3219:28 20:28
Karm 06:2907:2908:2909:3210:3211:3212:2913:2914:2915:2916:3317:3318:3319:29 20:29
Zwejt 06:3107:3108:3109:3410:3411:3412:3113:3114:3115:3116:3517:3518:3519:30 20:30
Sisla 06:3207:3208:3209:3510:3511:3512:3213:3214:3215:3216:3517:3518:3519:31 20:31
Mater Dei More    06:3307:3308:3309:3610:3611:3612:3313:3314:3315:3316:3717:3718:3719:32 20:32
Sptar 1 06:3307:3308:3309:3610:3611:3612:3313:3314:3315:3316:3717:3718:3719:32 20:32
Sptar 3 06:3307:3308:3309:3610:3611:3612:3313:3314:3315:3316:3717:3718:3719:32 20:32
L-Imsida More    06:3507:3508:3509:3910:3911:3912:3513:3514:3515:3516:3917:3918:3919:34 20:34
Universita 2 06:3507:3508:3509:3910:3911:3912:3513:3514:3515:3516:3917:3918:3919:34 20:34
Qroqq 1 06:3607:3608:3609:4010:4011:4012:3613:3614:3615:3616:4117:4118:4119:35 20:35
Msida 06:3807:3808:3809:4210:4211:4212:3813:3814:3815:3816:4317:4318:4319:37 20:37
Kullegg 06:3807:3808:3809:4210:4211:4212:3813:3814:3815:3816:4317:4318:4319:37 20:37
Marina 06:3907:3908:3909:4310:4311:4312:3913:3914:3915:3916:4417:4418:4419:38 20:38
Tal-Pietà More    06:4007:4008:4009:4510:4511:4512:4013:4014:4015:4016:4617:4618:4619:39 20:39
Pieta 06:4007:4008:4009:4510:4511:4512:4013:4014:4015:4016:4617:4618:4619:39 20:39
Il-Floriana More    06:4207:4208:4209:4610:4611:4612:4213:4214:4215:4216:4717:4718:4719:41 20:41
Bombi 1 06:4207:4208:4209:4610:4611:4612:4213:4214:4215:4216:4717:4718:4719:41 20:41
Sarrija 06:4207:4208:4209:4710:4711:4712:4213:4214:4215:4216:4817:4818:4819:41 20:41
Mall 06:4307:4308:4309:4810:4811:4812:4313:4314:4315:4316:4917:4918:4919:42 20:42
Publiju 06:4307:4308:4309:4810:4811:4812:4313:4314:4315:4316:4917:4918:4919:42 20:42
Il-Belt Valletta More    06:4407:4408:4409:4910:4911:4912:4413:4414:4415:4416:5017:5018:5019:43 20:43
Valletta 18 06:4407:4408:4409:4910:4911:4912:4413:4414:4415:4416:5017:5018:5019:43 20:43