Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Vallletta - Mgarr 238
Il-Belt Valletta More    06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Valletta B7 06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Il-Floriana More    06:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:01
Floriani C 06:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:01
Bombi 4 06:0207:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:02 20:02
Tal-Pietà More    06:0407:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0415:0416:0417:0418:0419:03 20:03
Pieta 06:0407:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0415:0416:0417:0418:0419:03 20:03
L-Imsida More    06:0507:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0615:0616:0717:0718:0719:05 20:05
Marina 06:0507:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0615:0616:0717:0718:0719:05 20:05
Kullegg 06:0607:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0715:0716:0817:0818:0819:06 20:06
Qroqq 2 06:0907:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1015:1016:1117:1118:1119:08 20:08
Universita 1 06:1107:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1315:1316:1417:1418:1419:11 20:11
Mater Dei More    06:1307:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1415:1416:1517:1518:1519:12 20:12
Mater Dei 2 06:1307:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1415:1416:1517:1518:1519:12 20:12
Sptar 1 06:1307:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1515:1516:1617:1618:1619:13 20:13
Sptar 2 06:1407:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1515:1516:1717:1718:1719:13 20:13
San Gwann More    06:1507:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1715:1716:1817:1818:1819:14 20:14
Industrijali 06:1507:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1715:1716:1817:1818:1819:14 20:14
Tigieg 06:1507:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1715:1716:1917:1918:1919:15 20:15
Lewz 06:1607:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:1815:1816:2017:2018:2019:16 20:16
Luigi 06:1707:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:1915:1916:2117:2118:2119:16 20:16
Hgejjeg 06:1807:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2015:2016:2117:2118:2119:17 20:17
Mejda 06:2007:2408:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2215:2216:2417:2418:2419:19 20:19
Frar 06:2007:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2315:2316:2517:2518:2519:20 20:20
In-Naxxar More    06:2307:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2515:2516:2817:2818:2819:22 20:22
Gaspare 06:2307:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2515:2516:2817:2818:2819:22 20:22
Nutar 06:2407:2908:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2715:2716:2917:2918:2919:23 20:23
Parrocca 06:2407:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:2715:2716:3017:3018:3019:23 20:23
Naxxar 06:2507:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:2815:2816:3117:3118:3119:24 20:24
Egbieh 06:2607:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:2915:2916:3117:3118:3119:25 20:25
Settembru 06:2707:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3015:3016:3317:3318:3319:26 20:26
Markiz 06:2707:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3115:3116:3317:3318:3319:26 20:26
Il-Mosta More    06:2807:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3115:3116:3417:3418:3419:27 20:27
Vella 06:2807:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3115:3116:3417:3418:3419:27 20:27
Abbati 06:2907:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3215:3216:3517:3518:3519:27 20:27
Oratorju 06:2907:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3315:3316:3617:3618:3619:28 20:28
Rotunda 3 06:3007:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3415:3416:3717:3718:3719:29 20:29
Isouard 06:3007:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3415:3416:3717:3718:3719:29 20:29
Kostituzzjoni 06:3107:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3515:3516:3817:3818:3819:30 20:30
Speranza 06:3207:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3515:3516:3917:3918:3919:30 20:30
Mitrovich 06:3207:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:3615:3616:3917:3918:3919:31 20:31
Bezbizija 06:3307:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:3715:3716:4017:4018:4019:31 20:31
Delia 06:3307:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:3715:3716:4017:4018:4019:32 20:32
Zokkrija 06:3407:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:3815:3816:4217:4218:4219:33 20:33
Dwejra 06:3807:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4215:4216:4617:4618:4619:36 20:36
Hzejjen 06:4007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:4515:4516:4917:4918:4919:39 20:39
Iz-Zebbiegh More    06:4207:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:4715:4716:5117:5118:5119:40 20:40
Zebbiegh 06:4207:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:4715:4716:5117:5118:5119:40 20:40
Temi 06:4507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5015:5016:5417:5418:5419:43 20:43
Skorba 06:4507:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5115:5116:5517:5518:5519:44 20:44
L-Imgarr, Malta More    06:4607:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5215:5216:5717:5718:5719:45 20:45
Fuhhar 06:4607:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5215:5216:5717:5718:5719:45 20:45
Iz-Zebbiegh More    06:4707:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5315:5316:5817:5818:5819:46 20:46
Mrejnu 2 06:4707:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5315:5316:5817:5818:5819:46 20:46
L-Imgarr, Malta More    06:4807:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5315:5316:5817:5818:5819:46 20:46
Mrejnu 06:4807:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5315:5316:5817:5818:5819:46 20:46
Luke 06:4908:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0114:5515:5517:0018:0019:0019:47 20:47
Mgarr 06:5008:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0214:5615:5617:0118:0119:0119:48 20:48
Teatrali 06:5108:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0314:5715:5717:0218:0219:0219:49 20:49
Mgarr - Valletta 238
L-Imgarr, Malta More    07:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:1120:11
Teatrali 07:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:1120:11
Iz-Zebbiegh More    07:1208:1209:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:1120:11
Fisher 07:1208:1209:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:1120:11
Ghajn 07:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1215:1216:1217:1218:1219:1220:12
Saqwi 07:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1315:1316:1317:1318:1319:1320:13
Zebbiegh 07:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1715:1716:1717:1718:1619:1620:15
Il-Mosta More    07:2108:2109:1910:1911:1912:1913:1914:1815:1816:1817:1818:1719:1720:16
Hzejjen 07:2108:2109:1910:1911:1912:1913:1914:1815:1816:1817:1818:1719:1720:16
Dwejra 07:2408:2409:2210:2211:2212:2213:2214:2115:2116:2117:2118:2019:2020:18
Delia 07:3108:3109:2810:2811:2812:2813:2814:2615:2616:2617:2618:2419:2420:22
Bezbizija 07:3108:3109:2910:2911:2912:2913:2914:2615:2616:2617:2618:2519:2520:22
Mitrovich 07:3208:3209:2910:2911:2912:2913:2914:2715:2716:2717:2718:2519:2520:22
Konstituzzjoni 07:3308:3309:3010:3011:3012:3013:3014:2815:2816:2817:2818:2619:2620:23
Isouard 07:3408:3409:3210:3211:3212:3213:3214:2915:2916:2917:2918:2719:2720:24
Rotunda 2 07:3508:3509:3310:3311:3312:3313:3314:2915:2916:2917:2918:2819:2820:25
Awrora 07:3708:3709:3410:3411:3412:3413:3414:3115:3116:3117:3118:2919:2920:26
Schembri 07:3808:3809:3510:3511:3512:3513:3514:3215:3216:3217:3218:3019:3020:26
In-Naxxar More    07:3908:3909:3610:3611:3612:3613:3614:3315:3316:3317:3318:3019:3020:27
Markiz 07:3908:3909:3610:3611:3612:3613:3614:3315:3316:3317:3318:3019:3020:27
Settembru 07:4108:4109:3710:3711:3712:3713:3714:3315:3316:3317:3318:3119:3120:27
Eghnieq 07:4208:4209:3810:3811:3812:3813:3814:3415:3416:3417:3418:3219:3220:28
Naxxar 07:4308:4309:3910:3911:3912:3913:3914:3515:3516:3517:3518:3319:3320:29
Parrocca 07:4408:4409:4010:4011:4012:4013:4014:3615:3616:3617:3618:3419:3420:29
Nutar 07:4508:4509:4110:4111:4112:4113:4114:3715:3716:3717:3718:3419:3420:30
Gaspare 07:4608:4609:4210:4211:4212:4213:4214:3815:3816:3817:3818:3519:3520:31
San Gwann More    07:5008:5009:4610:4611:4612:4613:4614:4115:4116:4117:4118:3819:3820:33
Frar 07:5008:5009:4610:4611:4612:4613:4614:4115:4116:4117:4118:3819:3820:33
Mejda 07:5108:5109:4710:4711:4712:4713:4714:4215:4216:4217:4218:3919:3920:33
Xwieki 07:5308:5309:4810:4811:4812:4813:4814:4315:4316:4317:4318:4019:4020:35
Hgejjeg 07:5508:5509:5010:5011:5012:5013:5014:4515:4516:4517:4518:4119:4120:36
Luigi 07:5608:5609:5110:5111:5112:5113:5114:4515:4516:4517:4518:4219:4220:36
Lewz 07:5708:5709:5210:5211:5212:5213:5214:4615:4616:4617:4618:4319:4320:37
Tigieg 07:5808:5809:5310:5311:5312:5313:5314:4715:4716:4717:4718:4319:4320:37
Industrijali 07:5908:5909:5410:5411:5412:5413:5414:4715:4716:4717:4718:4419:4420:38
Mater Dei More    08:0109:0109:5510:5511:5512:5513:5514:4915:4916:4917:4918:4519:4520:39
Sptar 1 08:0109:0109:5510:5511:5512:5513:5514:4915:4916:4917:4918:4519:4520:39
Sptar 3 08:0109:0109:5610:5611:5612:5613:5614:4915:4916:4917:4918:4619:4620:39
L-Imsida More    08:0609:0609:5910:5911:5912:5913:5914:5215:5216:5217:5218:4819:4820:41
Universita 2 08:0609:0609:5910:5911:5912:5913:5914:5215:5216:5217:5218:4819:4820:41
Qroqq 1 08:0809:0810:0111:0112:0113:0114:0114:5415:5416:5417:5418:5019:5020:43
Msida 08:1009:1010:0411:0412:0413:0414:0414:5615:5616:5617:5618:5219:5220:44
Kullegg 08:1109:1110:0411:0412:0413:0414:0414:5715:5716:5717:5718:5219:5220:45
Marina 08:1309:1310:0611:0612:0613:0614:0614:5815:5816:5817:5818:5319:5320:46
Tal-Pietà More    08:1609:1610:0811:0812:0813:0814:0815:0016:0017:0018:0018:5519:5520:47
Pieta 08:1609:1610:0811:0812:0813:0814:0815:0016:0017:0018:0018:5519:5520:47
Il-Floriana More    08:1809:1810:1011:1012:1013:1014:1015:0216:0217:0218:0218:5719:5720:48
Bombi 1 08:1809:1810:1011:1012:1013:1014:1015:0216:0217:0218:0218:5719:5720:48
Sarrija 08:1909:1910:1111:1112:1113:1114:1115:0316:0317:0318:0318:5819:5820:49
Mall 08:2009:2010:1211:1212:1213:1214:1215:0316:0317:0318:0318:5819:5820:50
Publiju 08:2109:2110:1311:1312:1313:1314:1315:0416:0417:0418:0418:5919:5920:50
Il-Belt Valletta More    08:2209:2210:1411:1412:1413:1414:1415:0516:0517:0518:0519:0020:0020:51
Valletta 18 08:2209:2210:1411:1412:1413:1414:1415:0516:0517:0518:0519:0020:0020:51
Mater Dei - Mgarr 238
Mater Dei More    06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Sptar 2 06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
San Gwann More    06:0007:0008:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:01
Industrijali 06:0007:0008:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:01
Tigieg 06:0107:0108:0109:0110:0111:0212:0213:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:01
Lewz 06:0207:0208:0209:0210:0211:0312:0313:0214:0215:0216:0217:0218:0219:02 20:02
Luigi 06:0207:0208:0309:0310:0311:0412:0413:0314:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:03
Hgejjeg 06:0307:0308:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0419:04 20:04
Mejda 06:0507:0508:0609:0610:0611:0712:0713:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:06
Frar 06:0507:0508:0609:0610:0611:0812:0813:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:06
In-Naxxar More    06:0707:0708:0909:0910:0911:1112:1113:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09 20:09
Gaspare 06:0707:0708:0909:0910:0911:1112:1113:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09 20:09
Nutar 06:0807:0808:1009:1010:1011:1212:1213:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Parrocca 06:0907:0908:1009:1010:1011:1212:1213:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Naxxar 06:0907:0908:1109:1110:1111:1312:1313:1114:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:11
Egbieh 06:1007:1008:1209:1210:1211:1412:1413:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Settembru 06:1107:1108:1309:1310:1311:1512:1513:1314:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:13
Markiz 06:1107:1108:1409:1410:1411:1612:1613:1414:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:14
Il-Mosta More    06:1207:1208:1409:1410:1411:1712:1713:1414:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:14
Vella 06:1207:1208:1409:1410:1411:1712:1713:1414:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:14
Abbati 06:1207:1208:1509:1510:1511:1812:1813:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:15
Oratorju 06:1307:1308:1609:1610:1611:1912:1913:1614:1615:1616:1617:1618:1619:16 20:16
Rotunda 3 06:1407:1408:1609:1610:1611:1912:1913:1614:1615:1616:1617:1618:1619:16 20:16
Isouard 06:1407:1408:1709:1710:1711:2012:2013:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17 20:17
Kostituzzjoni 06:1507:1508:1709:1710:1711:2112:2113:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17 20:17
Speranza 06:1507:1508:1809:1810:1811:2112:2113:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:18
Mitrovich 06:1607:1608:1909:1910:1911:2212:2213:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Bezbizija 06:1607:1608:1909:1910:1911:2312:2313:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Delia 06:1607:1608:2009:2010:2011:2312:2313:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:20
Zokkrija 06:1707:1708:2109:2110:2111:2512:2513:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21 20:21
Dwejra 06:2007:2008:2409:2410:2411:2912:2913:2414:2415:2416:2417:2418:2419:24 20:24
Hzejjen 06:2207:2208:2709:2710:2711:3212:3213:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27 20:27
Iz-Zebbiegh More    06:2407:2408:2809:2810:2811:3412:3413:2814:2815:2816:2817:2818:2819:28 20:28
Zebbiegh 06:2407:2408:2809:2810:2811:3412:3413:2814:2815:2816:2817:2818:2819:28 20:28
Temi 06:2607:2608:3209:3210:3211:3712:3713:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:32
Skorba 06:2707:2708:3209:3210:3211:3812:3813:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:32
L-Imgarr, Malta More    06:2807:2808:3309:3310:3311:3912:3913:3314:3315:3316:3317:3318:3319:33 20:33
Fuhhar 06:2807:2808:3309:3310:3311:3912:3913:3314:3315:3316:3317:3318:3319:33 20:33
Iz-Zebbiegh More    06:2907:2908:3409:3410:3411:4112:4113:3414:3415:3416:3417:3418:3419:34 20:34
Mrejnu 2 06:2907:2908:3409:3410:3411:4112:4113:3414:3415:3416:3417:3418:3419:34 20:34
L-Imgarr, Malta More    06:2907:2908:3509:3510:3511:4112:4113:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:35
Mrejnu 06:2907:2908:3509:3510:3511:4112:4113:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:35
Luke 06:3007:3008:3609:3610:3611:4312:4313:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36 20:36
Mgarr 06:3107:3108:3709:3710:3711:4412:4413:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:37
Teatrali 06:3207:3208:3809:3810:3811:4512:4513:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38 20:38
Mater Dei More    06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Sptar 2 06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
San Gwann More    06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0119:01 20:01
Industrijali 06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0119:01 20:01
Tigieg 06:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:01
Lewz 06:0207:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:02 20:02
Luigi 06:0207:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0319:03 20:03
Hgejjeg 06:0307:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:03
Mejda 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Frar 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0619:06 20:06
In-Naxxar More    06:0707:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0819:08 20:08
Gaspare 06:0707:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0819:08 20:08
Nutar 06:0807:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0919:09 20:09
Parrocca 06:0907:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09 20:09
Naxxar 06:0907:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:1019:10 20:10
Egbieh 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1119:11 20:11
Settembru 06:1107:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1219:12 20:12
Markiz 06:1107:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1219:12 20:12
Il-Mosta More    06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1319:13 20:13
Vella 06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1319:13 20:13
Abbati 06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1319:13 20:13
Oratorju 06:1307:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1419:14 20:14
Rotunda 3 06:1407:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1519:15 20:15
Isouard 06:1407:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1519:15 20:15
Kostituzzjoni 06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1619:16 20:16
Speranza 06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1619:16 20:16
Mitrovich 06:1607:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1719:17 20:17
Bezbizija 06:1607:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1719:17 20:17
Delia 06:1607:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1819:18 20:18
Zokkrija 06:1707:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1919:19 20:19
Dwejra 06:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2219:22 20:22
Hzejjen 06:2207:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2419:24 20:24
Iz-Zebbiegh More    06:2407:2408:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2519:25 20:25
Zebbiegh 06:2407:2408:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2519:25 20:25
Temi 06:2607:2608:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2819:28 20:28
Skorba 06:2707:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2919:29 20:29
L-Imgarr, Malta More    06:2807:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:3019:30 20:30
Fuhhar 06:2807:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:3019:30 20:30
Iz-Zebbiegh More    06:2907:2908:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:3119:31 20:31
Mrejnu 2 06:2907:2908:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:3119:31 20:31
L-Imgarr, Malta More    06:2907:2908:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:3119:31 20:31
Mrejnu 06:2907:2908:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:3119:31 20:31
Luke 06:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3219:32 20:32
Mgarr 06:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3319:33 20:33
Teatrali 06:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3419:34 20:34
Mgarr - Mater Dei 238
L-Imgarr, Malta More    06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Teatrali 06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Iz-Zebbiegh More    06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Fisher 06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Ghajn 06:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:5619:56
Saqwi 06:5707:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5719:57
Zebbiegh 06:5907:5909:0110:0111:0112:0113:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00
Il-Mosta More    07:0008:0009:0310:0311:0312:0313:0114:0115:0116:0117:0118:0119:0120:01
Hzejjen 07:0008:0009:0310:0311:0312:0313:0114:0115:0116:0117:0118:0119:0120:01
Dwejra 07:0208:0209:0510:0511:0512:0513:0314:0315:0316:0317:0318:0319:0320:03
Delia 07:0608:0609:1110:1111:1112:1113:0714:0715:0716:0717:0718:0719:0720:07
Bezbizija 07:0708:0709:1110:1111:1112:1113:0714:0715:0716:0717:0718:0719:0720:07
Mitrovich 07:0708:0709:1210:1211:1212:1213:0814:0815:0816:0817:0818:0819:0820:08
Konstituzzjoni 07:0808:0809:1310:1311:1312:1313:0914:0915:0916:0917:0918:0919:0920:09
Isouard 07:0908:0909:1410:1411:1412:1413:1014:1015:1016:1017:1018:1019:1020:10
Rotunda 2 07:0908:0909:1510:1511:1512:1513:1014:1015:1016:1017:1018:1019:1020:10
Awrora 07:1008:1009:1610:1611:1612:1613:1114:1115:1116:1117:1118:1119:1120:11
Schembri 07:1108:1109:1710:1711:1712:1713:1214:1215:1216:1217:1218:1219:1220:12
In-Naxxar More    07:1208:1209:1810:1811:1812:1813:1314:1315:1316:1317:1318:1319:1320:13
Markiz 07:1208:1209:1810:1811:1812:1813:1314:1315:1316:1317:1318:1319:1320:13
Settembru 07:1208:1209:1910:1911:1912:1913:1414:1415:1416:1417:1418:1419:1420:14
Eghnieq 07:1308:1309:2010:2011:2012:2013:1414:1415:1416:1417:1418:1419:1420:14
Naxxar 07:1408:1409:2110:2111:2112:2113:1514:1515:1516:1517:1518:1519:1520:15
Parrocca 07:1408:1409:2210:2211:2212:2213:1614:1615:1616:1617:1618:1619:1620:16
Nutar 07:1508:1509:2310:2311:2312:2313:1614:1615:1616:1617:1618:1619:1620:16
Gaspare 07:1608:1609:2410:2411:2412:2413:1714:1715:1716:1717:1718:1719:1720:17
San Gwann More    07:1808:1809:2710:2711:2712:2713:2014:2015:2016:2017:2018:2019:2020:20
Frar 07:1808:1809:2710:2711:2712:2713:2014:2015:2016:2017:2018:2019:2020:20
Mejda 07:1908:1909:2810:2811:2812:2813:2014:2015:2016:2017:2018:2019:2020:20
Xwieki 07:2008:2009:2910:2911:2912:2913:2214:2215:2216:2217:2218:2219:2220:22
Hgejjeg 07:2108:2109:3110:3111:3112:3113:2314:2315:2316:2317:2318:2319:2320:23
Luigi 07:2208:2209:3210:3211:3212:3213:2314:2315:2316:2317:2318:2319:2320:23
Lewz 07:2208:2209:3210:3211:3212:3213:2414:2415:2416:2417:2418:2419:2420:24
Tigieg 07:2308:2309:3310:3311:3312:3313:2514:2515:2516:2517:2518:2519:2520:25
Industrijali 07:2308:2309:3410:3411:3412:3413:2514:2515:2516:2517:2518:2519:2520:25
Mater Dei More    07:2508:2509:3610:3611:3612:3613:2714:2715:2716:2717:2718:2719:2720:27
Sptar 1 07:2508:2509:3610:3611:3612:3613:2714:2715:2716:2717:2718:2719:2720:27
L-Imgarr, Malta More    06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Teatrali 06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Iz-Zebbiegh More    06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Fisher 06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Ghajn 06:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:5619:56
Saqwi 06:5707:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5719:57
Zebbiegh 06:5907:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5919:0020:00
Il-Mosta More    07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0120:01
Hzejjen 07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0120:01
Dwejra 07:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:0320:03
Delia 07:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:0720:07
Bezbizija 07:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:0720:07
Mitrovich 07:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:0820:08
Konstituzzjoni 07:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:0920:09
Isouard 07:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:1020:10
Rotunda 2 07:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:1020:10
Awrora 07:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:1120:11
Schembri 07:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:1220:12
In-Naxxar More    07:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:1320:13
Markiz 07:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:1320:13
Settembru 07:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:1420:14
Eghnieq 07:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:1420:14
Naxxar 07:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:1520:15
Parrocca 07:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:1620:16
Nutar 07:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:1620:16
Gaspare 07:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:1720:17
San Gwann More    07:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:2020:20
Frar 07:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:2020:20
Mejda 07:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:2020:20
Xwieki 07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:2220:22
Hgejjeg 07:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:2320:23
Luigi 07:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:2320:23
Lewz 07:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:2420:24
Tigieg 07:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:2520:25
Industrijali 07:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:2520:25
Mater Dei More    07:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:2720:27
Sptar 1 07:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:2720:27
Mgarr (Termi)-Valletta 238
Iz-Zebbiegh More    06:04
Temi 06:04
Skorba 06:04
Mrejnu 2 06:07
L-Imgarr, Malta More    06:07
Mrejnu 06:07
Luke 06:09
Mgarr 06:09
Teatrali 06:10
Iz-Zebbiegh More    06:11
Fisher 06:11
Ghajn 06:12
Saqwi 06:13
Zebbiegh 06:16
Il-Mosta More    06:17
Hzejjen 06:17
Dwejra 06:20
Delia 06:25
Bezbizija 06:25
Mitrovich 06:26
Konstituzzjoni 06:27
Isouard 06:28
Rotunda 2 06:28
Awrora 06:30
Schembri 06:31
In-Naxxar More    06:31
Markiz 06:31
Settembru 06:32
Eghnieq 06:33
Naxxar 06:34
Parrocca 06:35
Nutar 06:36
Gaspare 06:36
San Gwann More    06:39
Frar 06:39
Mejda 06:40
Xwieki 06:42
Hgejjeg 06:43
Luigi 06:44
Lewz 06:44
Tigieg 06:45
Industrijali 06:46
Mater Dei More    06:47
Sptar 1 06:47
Sptar 3 06:48
L-Imsida More    06:51
Universita 2 06:51
Qroqq 1 06:52
Msida 06:54
Kullegg 06:55
Marina 06:56
Tal-Pietà More    06:58
Pieta 06:58
Il-Floriana More    07:00
Bombi 1 07:00
Sarrija 07:01
Mall 07:01
Publiju 07:02
Il-Belt Valletta More    07:03
Valletta 18 07:03
Mgarr (Termi) - Mater Dei 238
Iz-Zebbiegh More    05:48
Temi 05:48
Skorba 05:48
Mrejnu 2 05:49
L-Imgarr, Malta More    05:49
Mrejnu 05:49
Luke 05:50
Mgarr 05:51
Teatrali 05:51
Iz-Zebbiegh More    05:52
Fisher 05:52
Ghajn 05:52
Saqwi 05:53
Zebbiegh 05:55
Il-Mosta More    05:55
Hzejjen 05:55
Dwejra 05:57
Delia 06:00
Bezbizija 06:00
Mitrovich 06:00
Konstituzzjoni 06:01
Isouard 06:01
Rotunda 2 06:02
Awrora 06:03
Schembri 06:03
In-Naxxar More    06:03
Markiz 06:03
Settembru 06:04
Eghnieq 06:04
Naxxar 06:05
Parrocca 06:05
Nutar 06:06
Gaspare 06:06
San Gwann More    06:08
Frar 06:08
Mejda 06:08
Xwieki 06:09
Hgejjeg 06:10
Luigi 06:10
Lewz 06:11
Tigieg 06:11
Industrijali 06:12
Mater Dei More    06:13
Sptar 1 06:13