Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Vallletta - Mgarr 238
Il-Belt Valletta More    06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Valletta B7 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Il-Floriana More    06:0607:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:06
Floriani C 06:0607:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:06
Bombi 4 06:0807:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:08 20:07
Tal-Pietà More    06:0907:0908:1009:1010:0911:0912:0913:0914:1015:1016:1017:1018:1019:09 20:08
Pieta 06:0907:0908:1009:1010:0911:0912:0913:0914:1015:1016:1017:1018:1019:09 20:08
L-Imsida More    06:1107:1108:1209:1210:1111:1112:1113:1114:1215:1216:1217:1218:1219:11 20:10
Marina 06:1107:1108:1209:1210:1111:1112:1113:1114:1215:1216:1217:1218:1219:11 20:10
Kullegg 06:1207:1208:1309:1310:1211:1212:1213:1214:1315:1316:1317:1318:1319:12 20:10
Qroqq 2 06:1507:1508:1609:1610:1511:1512:1513:1514:1615:1616:1617:1618:1619:14 20:13
Universita 1 06:1807:1808:2009:2010:1811:1812:1813:1814:2015:2016:2017:2018:2019:17 20:15
Mater Dei More    06:1907:1908:2109:2110:1911:1912:1913:1914:2115:2116:2117:2118:2119:18 20:16
Mater Dei 2 06:1907:1908:2109:2110:1911:1912:1913:1914:2115:2116:2117:2118:2119:18 20:16
Sptar 1 06:2007:2008:2209:2210:2011:2012:2013:2014:2215:2216:2217:2218:2219:19 20:17
Sptar 2 06:2007:2008:2309:2310:2111:2112:2113:2114:2315:2316:2317:2318:2319:20 20:17
San Gwann More    06:2107:2108:2409:2410:2211:2212:2213:2214:2415:2416:2417:2418:2419:21 20:18
Industrijali 06:2107:2108:2409:2410:2211:2212:2213:2214:2415:2416:2417:2418:2419:21 20:18
Tigieg 06:2207:2208:2509:2510:2311:2312:2313:2314:2515:2516:2517:2518:2519:21 20:19
Lewz 06:2307:2308:2609:2610:2411:2412:2413:2414:2615:2616:2617:2618:2619:22 20:19
Luigi 06:2407:2408:2709:2710:2411:2412:2413:2414:2715:2716:2717:2718:2719:23 20:20
Hgejjeg 06:2407:2408:2809:2810:2511:2512:2513:2514:2815:2816:2817:2818:2819:24 20:20
Mejda 06:2607:2608:3009:3010:2711:2712:2713:2714:3015:3016:3017:3018:3019:26 20:22
Frar 06:2707:2708:3109:3110:2811:2812:2813:2814:3115:3116:3117:3118:3119:27 20:23
In-Naxxar More    06:2907:2908:3309:3310:3011:3012:3013:3014:3315:3316:3317:3318:3319:29 20:25
Gaspare 06:2907:2908:3309:3310:3011:3012:3013:3014:3315:3316:3317:3318:3319:29 20:25
Nutar 06:3107:3108:3509:3510:3211:3212:3213:3214:3515:3516:3517:3518:3519:30 20:26
Parrocca 06:3207:3208:3609:3610:3311:3312:3313:3314:3615:3616:3617:3618:3619:31 20:26
Naxxar 06:3307:3308:3709:3710:3411:3412:3413:3414:3715:3716:3717:3718:3719:32 20:27
Egbieh 06:3307:3308:3809:3810:3411:3412:3413:3414:3815:3816:3817:3818:3819:32 20:28
Settembru 06:3407:3408:3909:3910:3511:3512:3513:3514:3915:3916:3917:3918:3919:33 20:28
Markiz 06:3507:3508:4009:4010:3611:3612:3613:3614:4015:4016:4017:4018:4019:34 20:29
Il-Mosta More    06:3607:3608:4109:4110:3711:3712:3713:3714:4115:4116:4117:4118:4119:34 20:29
Vella 06:3607:3608:4109:4110:3711:3712:3713:3714:4115:4116:4117:4118:4119:34 20:29
Abbati 06:3607:3608:4109:4110:3811:3812:3813:3814:4115:4116:4117:4118:4119:35 20:30
Oratorju 06:3707:3708:4309:4310:3811:3812:3813:3814:4315:4316:4317:4318:4319:36 20:31
Rotunda 3 06:3807:3808:4309:4310:3911:3912:3913:3914:4315:4316:4317:4318:4319:37 20:31
Isouard 06:3807:3808:4409:4410:4011:4012:4013:4014:4415:4416:4417:4418:4419:37 20:32
Kostituzzjoni 06:3907:3908:4509:4510:4011:4012:4013:4014:4515:4516:4517:4518:4519:38 20:32
Speranza 06:4007:4008:4509:4510:4111:4112:4113:4114:4515:4516:4517:4518:4519:39 20:33
Mitrovich 06:4107:4108:4609:4610:4211:4212:4213:4214:4615:4616:4617:4618:4619:39 20:33
Bezbizija 06:4107:4108:4709:4710:4211:4212:4213:4214:4715:4716:4717:4718:4719:40 20:34
Delia 06:4107:4108:4709:4710:4311:4312:4313:4314:4715:4716:4717:4718:4719:40 20:34
Zokkrija 06:4307:4308:4909:4910:4411:4412:4413:4414:4915:4916:4917:4918:4919:41 20:35
Dwejra 06:4707:4708:5309:5310:4811:4812:4813:4814:5315:5316:5317:5318:5319:45 20:38
Hzejjen 06:4907:4908:5609:5610:5111:5112:5113:5114:5615:5616:5617:5618:5619:48 20:40
Iz-Zebbiegh More    06:5107:5108:5809:5810:5211:5212:5213:5214:5815:5816:5817:5818:5819:49 20:42
Zebbiegh 06:5107:5108:5809:5810:5211:5212:5213:5214:5815:5816:5817:5818:5819:49 20:42
Temi 06:5407:5409:0210:0210:5611:5612:5613:5615:0216:0217:0218:0219:0219:52 20:44
Skorba 06:5507:5509:0310:0310:5711:5712:5713:5715:0316:0317:0318:0319:0319:53 20:45
L-Imgarr, Malta More    06:5607:5609:0410:0410:5811:5812:5813:5815:0416:0417:0418:0419:0419:54 20:46
Fuhhar 06:5607:5609:0410:0410:5811:5812:5813:5815:0416:0417:0418:0419:0419:54 20:46
Iz-Zebbiegh More    06:5707:5709:0610:0610:5911:5912:5913:5915:0616:0617:0618:0619:0619:55 20:47
Mrejnu 2 06:5707:5709:0610:0610:5911:5912:5913:5915:0616:0617:0618:0619:0619:55 20:47
L-Imgarr, Malta More    06:5707:5709:0610:0610:5911:5912:5913:5915:0616:0617:0618:0619:0619:56 20:47
Mrejnu 06:5707:5709:0610:0610:5911:5912:5913:5915:0616:0617:0618:0619:0619:56 20:47
Luke 06:5907:5909:0810:0811:0112:0113:0114:0115:0816:0817:0818:0819:0819:57 20:48
Mgarr 07:0008:0009:0910:0911:0212:0213:0214:0215:0916:0917:0918:0919:0919:58 20:49
Teatrali 07:0108:0109:1010:1011:0312:0313:0314:0315:1016:1017:1018:1019:1019:59 20:50
Mgarr - Valletta 238
L-Imgarr, Malta More    07:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:1020:10
Teatrali 07:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:1020:10
Iz-Zebbiegh More    07:1108:1109:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:1020:10
Fisher 07:1108:1109:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:1020:10
Ghajn 07:1208:1209:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:1120:11
Saqwi 07:1308:1309:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:1220:12
Zebbiegh 07:1808:1709:1610:1611:1512:1513:1514:1515:1616:1617:1618:1619:1420:14
Il-Mosta More    07:2108:1909:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1816:1817:1818:1719:1520:15
Hzejjen 07:2108:1909:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1816:1817:1818:1719:1520:15
Dwejra 07:2408:2209:2010:2011:1912:1913:1914:1915:2016:2017:2018:2019:1720:17
Delia 07:3208:2909:2510:2511:2412:2413:2414:2415:2616:2617:2618:2519:2120:21
Bezbizija 07:3208:2909:2510:2511:2412:2413:2414:2415:2616:2617:2618:2519:2120:21
Mitrovich 07:3308:3009:2610:2611:2412:2413:2414:2415:2716:2717:2718:2619:2120:21
Konstituzzjoni 07:3408:3109:2710:2711:2512:2513:2514:2515:2816:2817:2818:2719:2220:22
Isouard 07:3608:3209:2810:2811:2612:2613:2614:2615:2916:2917:2918:2819:2320:23
Rotunda 2 07:3708:3309:2910:2911:2712:2713:2714:2715:3016:3017:3018:2919:2420:24
Awrora 07:3908:3509:3010:3011:2812:2813:2814:2815:3116:3117:3118:3019:2520:25
Schembri 07:4008:3609:3110:3111:2912:2913:2914:2915:3216:3217:3218:3119:2520:25
In-Naxxar More    07:4108:3709:3210:3211:3012:3013:3014:3015:3316:3317:3318:3219:2620:26
Markiz 07:4108:3709:3210:3211:3012:3013:3014:3015:3316:3317:3318:3219:2620:26
Settembru 07:4208:3809:3310:3311:3112:3113:3114:3115:3416:3417:3418:3319:2620:26
Eghnieq 07:4408:4009:3410:3411:3212:3213:3214:3215:3516:3517:3518:3419:2720:27
Naxxar 07:4508:4109:3510:3511:3312:3313:3314:3315:3616:3617:3618:3519:2820:28
Parrocca 07:4608:4209:3510:3511:3312:3313:3314:3315:3716:3717:3718:3519:2820:28
Nutar 07:4708:4309:3610:3611:3412:3413:3414:3415:3816:3817:3818:3619:2920:29
Gaspare 07:4908:4409:3710:3711:3512:3513:3514:3515:3916:3917:3918:3719:3020:30
San Gwann More    07:5308:4709:4010:4011:3712:3713:3714:3715:4216:4217:4218:4019:3220:32
Frar 07:5308:4709:4010:4011:3712:3713:3714:3715:4216:4217:4218:4019:3220:32
Mejda 07:5408:4909:4110:4111:3812:3813:3814:3815:4316:4317:4318:4119:3220:32
Xwieki 07:5708:5009:4310:4311:4012:4013:4014:4015:4416:4417:4418:4319:3420:34
Hgejjeg 07:5908:5209:4410:4411:4112:4113:4114:4115:4616:4617:4618:4419:3520:35
Luigi 08:0008:5309:4510:4511:4212:4213:4214:4215:4716:4717:4718:4519:3520:35
Lewz 08:0108:5409:4610:4611:4212:4213:4214:4215:4816:4817:4818:4619:3620:36
Tigieg 08:0208:5509:4610:4611:4312:4313:4314:4315:4816:4817:4818:4619:3620:36
Industrijali 08:0308:5609:4710:4711:4412:4413:4414:4415:4916:4917:4918:4719:3720:37
Mater Dei More    08:0508:5809:4910:4911:4512:4513:4514:4515:5116:5117:5118:4919:3820:38
Sptar 1 08:0508:5809:4910:4911:4512:4513:4514:4515:5116:5117:5118:4919:3820:38
Sptar 3 08:0508:5809:4910:4911:4512:4513:4514:4515:5116:5117:5118:4919:3820:38
L-Imsida More    08:1009:0209:5210:5211:4812:4813:4814:4815:5416:5417:5418:5219:4020:40
Universita 2 08:1009:0209:5210:5211:4812:4813:4814:4815:5416:5417:5418:5219:4020:40
Qroqq 1 08:1209:0409:5410:5411:5012:5013:5014:5015:5616:5617:5618:5419:4220:42
Msida 08:1509:0709:5610:5611:5212:5213:5214:5215:5816:5817:5818:5619:4320:43
Kullegg 08:1609:0809:5710:5711:5212:5213:5214:5215:5916:5917:5918:5719:4420:44
Marina 08:1809:0909:5810:5811:5312:5313:5314:5316:0017:0018:0018:5819:4520:45
Tal-Pietà More    08:2109:1210:0011:0011:5512:5513:5514:5516:0317:0318:0319:0019:4620:46
Pieta 08:2109:1210:0011:0011:5512:5513:5514:5516:0317:0318:0319:0019:4620:46
Il-Floriana More    08:2309:1410:0211:0211:5712:5713:5714:5716:0417:0418:0419:0219:4720:47
Bombi 1 08:2309:1410:0211:0211:5712:5713:5714:5716:0417:0418:0419:0219:4720:47
Sarrija 08:2509:1510:0311:0311:5812:5813:5814:5816:0617:0618:0619:0319:4820:48
Mall 08:2609:1610:0311:0311:5812:5813:5814:5816:0617:0618:0619:0319:4920:49
Publiju 08:2709:1710:0411:0411:5912:5913:5914:5916:0717:0718:0719:0419:4920:49
Il-Belt Valletta More    08:2809:1810:0511:0512:0013:0014:0015:0016:0817:0818:0819:0519:5020:50
Valletta 18 08:2809:1810:0511:0512:0013:0014:0015:0016:0817:0818:0819:0519:5020:50
Mater Dei - Mgarr 238
Mater Dei More    06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Sptar 2 06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
San Gwann More    06:0007:0008:0009:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:01
Industrijali 06:0007:0008:0009:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:01
Tigieg 06:0107:0108:0109:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0117:0118:0119:01 20:01
Lewz 06:0207:0208:0209:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0217:0218:0219:02 20:02
Luigi 06:0207:0208:0209:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:03
Hgejjeg 06:0307:0308:0309:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0317:0318:0319:03 20:03
Mejda 06:0507:0508:0509:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0517:0518:0519:05 20:05
Frar 06:0507:0508:0509:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0617:0618:0619:06 20:06
In-Naxxar More    06:0707:0708:0709:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:0817:0818:0819:08 20:08
Gaspare 06:0707:0708:0709:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:0817:0818:0819:08 20:08
Nutar 06:0807:0808:0809:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:0917:0918:0919:09 20:09
Parrocca 06:0907:0908:0909:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1017:1018:1019:10 20:10
Naxxar 06:0907:0908:0909:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1017:1018:1019:10 20:10
Egbieh 06:1007:1008:1009:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1117:1118:1119:11 20:11
Settembru 06:1107:1108:1109:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1217:1218:1219:12 20:12
Markiz 06:1107:1108:1109:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1217:1218:1219:12 20:12
Il-Mosta More    06:1207:1208:1209:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1317:1318:1319:13 20:13
Vella 06:1207:1208:1209:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1317:1318:1319:13 20:13
Abbati 06:1207:1208:1209:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1417:1418:1419:14 20:14
Oratorju 06:1307:1308:1309:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1417:1418:1419:14 20:14
Rotunda 3 06:1407:1408:1409:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1517:1518:1519:15 20:15
Isouard 06:1407:1408:1409:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:1517:1518:1519:15 20:15
Kostituzzjoni 06:1507:1508:1509:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:1617:1618:1619:16 20:16
Speranza 06:1507:1508:1509:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:1717:1718:1719:17 20:17
Mitrovich 06:1607:1608:1609:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:1717:1718:1719:17 20:17
Bezbizija 06:1607:1608:1609:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:1817:1818:1819:18 20:18
Delia 06:1607:1608:1609:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:1817:1818:1819:18 20:18
Zokkrija 06:1707:1708:1709:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:1917:1918:1919:19 20:19
Dwejra 06:2007:2008:2009:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2217:2218:2219:22 20:22
Hzejjen 06:2207:2208:2209:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:2517:2518:2519:25 20:25
Iz-Zebbiegh More    06:2407:2408:2409:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:2617:2618:2619:26 20:26
Zebbiegh 06:2407:2408:2409:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:2617:2618:2619:26 20:26
Temi 06:2607:2608:2609:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:2917:2918:2919:29 20:29
Skorba 06:2707:2708:2709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3017:3018:3019:30 20:30
L-Imgarr, Malta More    06:2807:2808:2809:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3117:3118:3119:31 20:31
Fuhhar 06:2807:2808:2809:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3117:3118:3119:31 20:31
Iz-Zebbiegh More    06:2907:2908:2909:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:3217:3218:3219:32 20:32
Mrejnu 2 06:2907:2908:2909:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:3217:3218:3219:32 20:32
L-Imgarr, Malta More    06:2907:2908:2909:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:3217:3218:3219:32 20:32
Mrejnu 06:2907:2908:2909:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:3217:3218:3219:32 20:32
Luke 06:3007:3008:3009:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:3317:3318:3319:33 20:33
Mgarr 06:3107:3108:3109:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:3417:3418:3419:34 20:34
Teatrali 06:3207:3208:3209:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:3517:3518:3519:35 20:35
Mater Dei More    06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Sptar 2 06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
San Gwann More    06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Industrijali 06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Tigieg 06:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:01
Lewz 06:0207:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:02 20:02
Luigi 06:0207:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:02 20:02
Hgejjeg 06:0307:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:03
Mejda 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Frar 06:0607:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:06
In-Naxxar More    06:0707:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Gaspare 06:0707:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Nutar 06:0807:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:08 20:08
Parrocca 06:0907:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09 20:09
Naxxar 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Egbieh 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Settembru 06:1107:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:11
Markiz 06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Il-Mosta More    06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Vella 06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Abbati 06:1307:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:13
Oratorju 06:1407:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:14
Rotunda 3 06:1407:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:14
Isouard 06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:15
Kostituzzjoni 06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:15
Speranza 06:1607:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:16 20:16
Mitrovich 06:1607:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:16 20:16
Bezbizija 06:1707:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17 20:17
Delia 06:1707:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17 20:17
Zokkrija 06:1807:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:18
Dwejra 06:2107:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21 20:21
Hzejjen 06:2307:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:23 20:23
Iz-Zebbiegh More    06:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
Zebbiegh 06:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
Temi 06:2707:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27 20:27
Skorba 06:2807:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2819:28 20:28
L-Imgarr, Malta More    06:2907:2908:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29 20:29
Fuhhar 06:2907:2908:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29 20:29
Iz-Zebbiegh More    06:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:30
Mrejnu 2 06:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:30
L-Imgarr, Malta More    06:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:30
Mrejnu 06:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:30
Luke 06:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3119:31 20:31
Mgarr 06:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:32
Teatrali 06:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3319:33 20:33
Mgarr - Mater Dei 238
L-Imgarr, Malta More    06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Teatrali 06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Iz-Zebbiegh More    06:5507:5508:5509:5610:5611:5612:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Fisher 06:5507:5508:5509:5610:5611:5612:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Ghajn 06:5607:5608:5609:5710:5711:5712:5613:5614:5615:5616:5617:5618:5619:56
Saqwi 06:5707:5708:5709:5810:5811:5812:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5719:57
Zebbiegh 07:0008:0009:0010:0211:0212:0212:5913:5914:5915:5916:5917:5918:5919:59
Il-Mosta More    07:0108:0109:0110:0411:0412:0413:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00
Hzejjen 07:0108:0109:0110:0411:0412:0413:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00
Dwejra 07:0308:0309:0310:0811:0812:0813:0214:0215:0216:0217:0218:0219:0220:02
Delia 07:0808:0809:0810:1411:1412:1413:0614:0615:0616:0617:0618:0619:0620:06
Bezbizija 07:0808:0809:0810:1511:1512:1513:0714:0715:0716:0717:0718:0719:0720:07
Mitrovich 07:0808:0809:0810:1611:1612:1613:0714:0715:0716:0717:0718:0719:0720:07
Konstituzzjoni 07:0908:0909:0910:1711:1712:1713:0814:0815:0816:0817:0818:0819:0820:08
Isouard 07:1008:1009:1010:1811:1812:1813:0914:0915:0916:0917:0918:0919:0920:09
Rotunda 2 07:1108:1109:1110:1911:1912:1913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:0920:09
Awrora 07:1208:1209:1210:2111:2112:2113:1014:1015:1016:1017:1018:1019:1020:10
Schembri 07:1308:1309:1310:2211:2212:2213:1114:1115:1116:1117:1118:1119:1120:11
In-Naxxar More    07:1308:1309:1310:2311:2312:2313:1214:1215:1216:1217:1218:1219:1220:12
Markiz 07:1308:1309:1310:2311:2312:2313:1214:1215:1216:1217:1218:1219:1220:12
Settembru 07:1408:1409:1410:2411:2412:2413:1214:1215:1216:1217:1218:1219:1220:12
Eghnieq 07:1508:1509:1510:2611:2612:2613:1314:1315:1316:1317:1318:1319:1320:13
Naxxar 07:1608:1609:1610:2711:2712:2713:1414:1415:1416:1417:1418:1419:1420:14
Parrocca 07:1608:1609:1610:2811:2812:2813:1414:1415:1416:1417:1418:1419:1420:14
Nutar 07:1708:1709:1710:2911:2912:2913:1514:1515:1516:1517:1518:1519:1520:15
Gaspare 07:1808:1809:1810:3011:3012:3013:1614:1615:1616:1617:1618:1619:1620:16
San Gwann More    07:2008:2009:2010:3411:3412:3413:1814:1815:1816:1817:1818:1819:1820:18
Frar 07:2008:2009:2010:3411:3412:3413:1814:1815:1816:1817:1818:1819:1820:18
Mejda 07:2108:2109:2110:3511:3512:3513:1914:1915:1916:1917:1918:1919:1920:19
Xwieki 07:2308:2309:2310:3711:3712:3713:2014:2015:2016:2017:2018:2019:2020:20
Hgejjeg 07:2408:2409:2410:3911:3912:3913:2114:2115:2116:2117:2118:2119:2120:21
Luigi 07:2408:2409:2410:4011:4012:4013:2214:2215:2216:2217:2218:2219:2220:22
Lewz 07:2508:2509:2510:4111:4112:4113:2214:2215:2216:2217:2218:2219:2220:22
Tigieg 07:2608:2609:2610:4211:4212:4213:2314:2315:2316:2317:2318:2319:2320:23
Industrijali 07:2608:2609:2610:4311:4312:4313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:2320:23
Mater Dei More    07:2808:2809:2810:4511:4512:4513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:2520:25
Sptar 1 07:2808:2809:2810:4511:4512:4513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:2520:25
L-Imgarr, Malta More    06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Teatrali 06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Iz-Zebbiegh More    06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Fisher 06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Ghajn 06:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:5619:56
Saqwi 06:5607:5608:5609:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5719:57
Zebbiegh 06:5907:5908:5910:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00
Il-Mosta More    07:0008:0009:0010:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:0120:01
Hzejjen 07:0008:0009:0010:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:0120:01
Dwejra 07:0208:0209:0210:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:0320:03
Delia 07:0508:0509:0510:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:0720:07
Bezbizija 07:0508:0509:0510:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:0720:07
Mitrovich 07:0608:0609:0610:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:0820:08
Konstituzzjoni 07:0708:0709:0710:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:0920:09
Isouard 07:0708:0709:0710:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:1020:10
Rotunda 2 07:0808:0809:0810:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:1020:10
Awrora 07:0908:0909:0910:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:1120:11
Schembri 07:0908:0909:0910:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:1220:12
In-Naxxar More    07:1008:1009:1010:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:1320:13
Markiz 07:1008:1009:1010:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:1320:13
Settembru 07:1108:1109:1110:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:1420:14
Eghnieq 07:1108:1109:1110:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:1420:14
Naxxar 07:1208:1209:1210:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:1520:15
Parrocca 07:1208:1209:1210:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:1620:16
Nutar 07:1308:1309:1310:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:1620:16
Gaspare 07:1408:1409:1410:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:1720:17
San Gwann More    07:1608:1609:1610:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:2020:20
Frar 07:1608:1609:1610:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:2020:20
Mejda 07:1608:1609:1610:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:2020:20
Xwieki 07:1708:1709:1710:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:2220:22
Hgejjeg 07:1808:1809:1810:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:2320:23
Luigi 07:1908:1909:1910:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:2320:23
Lewz 07:1908:1909:1910:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:2420:24
Tigieg 07:2008:2009:2010:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:2520:25
Industrijali 07:2008:2009:2010:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:2520:25
Mater Dei More    07:2208:2209:2210:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:2720:27
Sptar 1 07:2208:2209:2210:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:2720:27
Mgarr (Termi)-Valletta 238
Iz-Zebbiegh More    06:04
Temi 06:04
Skorba 06:04
Mrejnu 2 06:07
L-Imgarr, Malta More    06:07
Mrejnu 06:07
Luke 06:09
Mgarr 06:10
Teatrali 06:10
Iz-Zebbiegh More    06:11
Fisher 06:11
Ghajn 06:12
Saqwi 06:13
Zebbiegh 06:16
Il-Mosta More    06:18
Hzejjen 06:18
Dwejra 06:20
Delia 06:26
Bezbizija 06:26
Mitrovich 06:27
Konstituzzjoni 06:27
Isouard 06:29
Rotunda 2 06:29
Awrora 06:31
Schembri 06:32
In-Naxxar More    06:32
Markiz 06:32
Settembru 06:33
Eghnieq 06:34
Naxxar 06:35
Parrocca 06:36
Nutar 06:37
Gaspare 06:38
San Gwann More    06:41
Frar 06:41
Mejda 06:41
Xwieki 06:43
Hgejjeg 06:44
Luigi 06:45
Lewz 06:46
Tigieg 06:47
Industrijali 06:47
Mater Dei More    06:49
Sptar 1 06:49
Sptar 3 06:49
L-Imsida More    06:52
Universita 2 06:52
Qroqq 1 06:54
Msida 06:56
Kullegg 06:57
Marina 06:58
Tal-Pietà More    07:00
Pieta 07:00
Il-Floriana More    07:02
Bombi 1 07:02
Sarrija 07:03
Mall 07:03
Publiju 07:04
Il-Belt Valletta More    07:05
Valletta 18 07:05
Mgarr (Termi) - Mater Dei 238
Iz-Zebbiegh More    05:48
Temi 05:48
Skorba 05:48
Mrejnu 2 05:49
L-Imgarr, Malta More    05:49
Mrejnu 05:49
Luke 05:50
Mgarr 05:51
Teatrali 05:51
Iz-Zebbiegh More    05:52
Fisher 05:52
Ghajn 05:52
Saqwi 05:53
Zebbiegh 05:55
Il-Mosta More    05:55
Hzejjen 05:55
Dwejra 05:57
Delia 06:00
Bezbizija 06:00
Mitrovich 06:00
Konstituzzjoni 06:01
Isouard 06:01
Rotunda 2 06:02
Awrora 06:03
Schembri 06:03
In-Naxxar More    06:03
Markiz 06:03
Settembru 06:04
Eghnieq 06:04
Naxxar 06:05
Parrocca 06:05
Nutar 06:06
Gaspare 06:06
San Gwann More    06:08
Frar 06:08
Mejda 06:08
Xwieki 06:09
Hgejjeg 06:10
Luigi 06:10
Lewz 06:11
Tigieg 06:11
Industrijali 06:12
Mater Dei More    06:13
Sptar 1 06:13