Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Vallletta - Mgarr 238
Il-Belt Valletta More    05:50 06:50 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50
Valletta B7 05:50 06:50 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50
Il-Floriana More    05:51 06:51 07:51 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51
Floriani C 05:51 06:51 07:51 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51
Bombi 4 05:53 06:53 07:53 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:52 19:52
Tal-Pietà More    05:54 06:54 07:54 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:53 19:53
Pieta 05:54 06:54 07:54 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:53 19:53
L-Imsida More    05:56 06:56 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:55 19:55
Marina 05:56 06:56 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:55 19:55
Kullegg 05:57 06:57 07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:55 19:55
Qroqq 2 05:59 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 18:58 19:58
Universita 1 06:02 07:04 08:04 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:00 20:00
Mater Dei More    06:04 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:01 20:01
Mater Dei 2 06:04 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:01 20:01
Sptar 1 06:05 07:06 08:06 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:02 20:02
Sptar 2 06:05 07:06 08:06 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:02 20:02
San Gwann More    06:06 07:07 08:07 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:03 20:03
Industrijali 06:06 07:07 08:07 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:03 20:03
Tigieg 06:07 07:08 08:08 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:04 20:04
Lewz 06:08 07:09 08:09 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:04 20:04
Luigi 06:08 07:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:05 20:05
Hgejjeg 06:09 07:11 08:11 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:05 20:05
Mejda 06:11 07:13 08:13 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:07 20:07
Frar 06:12 07:14 08:14 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:08 20:08
In-Naxxar More    06:14 07:16 08:16 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:10 20:10
Gaspare 06:14 07:16 08:16 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:10 20:10
Nutar 06:16 07:18 08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:11 20:11
Parrocca 06:16 07:19 08:19 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:11 20:11
Naxxar 06:17 07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:12 20:12
Egbieh 06:18 07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:13 20:13
Settembru 06:19 07:21 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:13 20:13
Markiz 06:20 07:22 08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:14 20:14
Il-Mosta More    06:20 07:23 08:23 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:14 20:14
Vella 06:20 07:23 08:23 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:14 20:14
Abbati 06:21 07:24 08:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:15 20:15
Oratorju 06:22 07:25 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:16 20:16
Rotunda 3 06:22 07:25 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:16 20:16
Isouard 06:23 07:26 08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:17 20:17
Kostituzzjoni 06:24 07:27 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:17 20:17
Speranza 06:24 07:27 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:18 20:18
Mitrovich 06:25 07:28 08:28 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:18 20:18
Bezbizija 06:25 07:29 08:29 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:19 20:19
Delia 06:26 07:29 08:29 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:19 20:19
Zokkrija 06:27 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:20 20:20
Dwejra 06:31 07:35 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:23 20:23
Hzejjen 06:33 07:37 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:25 20:25
Iz-Zebbiegh More    06:35 07:39 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:27 20:27
Zebbiegh 06:35 07:39 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:27 20:27
Temi 06:38 07:43 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:29 20:29
Skorba 06:39 07:43 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:30 20:30
L-Imgarr, Malta More    06:40 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:31 20:31
Fuhhar 06:40 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:31 20:31
Iz-Zebbiegh More    06:41 07:46 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:32 20:32
Mrejnu 2 06:41 07:46 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:32 20:32
L-Imgarr, Malta More    06:42 07:46 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:32 20:32
Mrejnu 06:42 07:46 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:32 20:32
Luke 06:43 07:48 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:33 20:33
Mgarr 06:44 07:49 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:34 20:34
Teatrali 06:45 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:35 20:35
Mgarr - Valletta 238
L-Imgarr, Malta More    06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55
Teatrali 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55
Iz-Zebbiegh More    06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55
Fisher 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55
Ghajn 06:57 07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56
Temi 06:58 07:58 08:58 09:58 10:58 11:58 12:57 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:57 19:57
Zebbiegh 07:04 08:04 09:04 10:04 11:04 12:04 13:01 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:01 20:01
Il-Mosta More    07:06 08:06 09:06 10:06 11:06 12:06 13:02 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:02 20:02
Hzejjen 07:06 08:06 09:06 10:06 11:06 12:06 13:02 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:02 20:02
Dwejra 07:09 08:09 09:09 10:09 11:09 12:09 13:04 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:04 20:04
Delia 07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:08 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:08 20:08
Bezbizija 07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:09 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:09 20:09
Mitrovich 07:16 08:16 09:16 10:16 11:16 12:16 13:09 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:09 20:09
Konstituzzjoni 07:17 08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:10 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:10 20:10
Isouard 07:18 08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:11 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:11 20:11
Awrora 07:21 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:13 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:13 20:13
Schembri 07:22 08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:13 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:13 20:13
In-Naxxar More    07:22 08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:14 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:14 20:14
Markiz 07:22 08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:14 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:14 20:14
Settembru 07:23 08:23 09:23 10:23 11:23 12:23 13:15 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:15 20:15
Eghnieq 07:25 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:15 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:15 20:15
Naxxar 07:26 08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:16 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:16 20:16
Parrocca 07:26 08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:17 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:17 20:17
Nutar 07:27 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:17 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:17 20:17
Gaspare 07:28 08:28 09:28 10:28 11:28 12:28 13:18 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:18 20:18
San Gwann More    07:32 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:20 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:20 20:20
Frar 07:32 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:20 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:20 20:20
Mejda 07:33 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:21 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:21 20:21
Xwieki 07:35 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:22 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:22 20:22
Hgejjeg 07:36 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:23 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:23 20:23
Luigi 07:37 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:24 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:24 20:24
Lewz 07:38 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:25 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:25 20:25
Tigieg 07:39 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:25 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:25 20:25
Industrijali 07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:26 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:26 20:26
Mater Dei More    07:41 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:27 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:27 20:27
Sptar 1 07:41 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:27 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:27 20:27
Sptar 3 07:42 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:27 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:27 20:27
L-Imsida More    07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:30 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:30 20:30
Universita 2 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:30 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:30 20:30
Qroqq 1 07:47 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:31 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:31 20:31
Msida 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:33 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:33 20:33
Kullegg 07:51 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:33 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:33 20:33
Marina 07:52 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:34 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:34 20:34
Tal-Pietà More    07:54 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:36 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:36 20:36
Pieta 07:54 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:36 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:36 20:36
Il-Floriana More    07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:37 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:37 20:37
Bombi 1 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:37 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:37 20:37
Sarrija 07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:38 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:38 20:38
Mall 07:58 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:39 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:39 20:39
Publiju 07:59 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:39 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:39 20:39
Il-Belt Valletta More    08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 13:40 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:40 20:40
Valletta 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 13:40 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:40 20:40
Mater Dei - Mgarr 238
Mater Dei More    06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Sptar 2 06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
San Gwann More    06:00 07:00 08:00 09:00 10:01 11:01 12:01 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Industrijali 06:00 07:00 08:00 09:00 10:01 11:01 12:01 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Tigieg 06:01 07:01 08:01 09:01 10:02 11:02 12:02 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01
Lewz 06:02 07:02 08:02 09:02 10:03 11:03 12:03 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02
Luigi 06:02 07:02 08:02 09:02 10:03 11:03 12:03 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02
Hgejjeg 06:03 07:03 08:03 09:03 10:04 11:04 12:04 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:03
Mejda 06:05 07:05 08:05 09:05 10:06 11:06 12:06 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05
Frar 06:06 07:06 08:06 09:06 10:07 11:07 12:07 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05
In-Naxxar More    06:07 07:07 08:07 09:07 10:09 11:09 12:09 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:07
Gaspare 06:07 07:07 08:07 09:07 10:09 11:09 12:09 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:07
Nutar 06:08 07:08 08:08 09:08 10:11 11:11 12:11 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:08
Parrocca 06:09 07:09 08:09 09:09 10:12 11:12 12:12 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:09
Naxxar 06:10 07:10 08:10 09:10 10:13 11:13 12:13 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:09
Egbieh 06:10 07:10 08:10 09:10 10:13 11:13 12:13 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
Settembru 06:11 07:11 08:11 09:11 10:15 11:15 12:15 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:11
Markiz 06:12 07:12 08:12 09:12 10:15 11:15 12:15 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:11
Il-Mosta More    06:12 07:12 08:12 09:12 10:16 11:16 12:16 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12
Vella 06:12 07:12 08:12 09:12 10:16 11:16 12:16 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12
Abbati 06:13 07:13 08:13 09:13 10:17 11:17 12:17 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12
Oratorju 06:14 07:14 08:14 09:14 10:18 11:18 12:18 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13
Rotunda 3 06:14 07:14 08:14 09:14 10:18 11:18 12:18 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:14
Isouard 06:15 07:15 08:15 09:15 10:19 11:19 12:19 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:14
Kostituzzjoni 06:15 07:15 08:15 09:15 10:20 11:20 12:20 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15
Speranza 06:16 07:16 08:16 09:16 10:21 11:21 12:21 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15
Mitrovich 06:16 07:16 08:16 09:16 10:21 11:21 12:21 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:16
Bezbizija 06:17 07:17 08:17 09:17 10:22 11:22 12:22 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:16
Delia 06:17 07:17 08:17 09:17 10:22 11:22 12:22 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:16
Zokkrija 06:18 07:18 08:18 09:18 10:24 11:24 12:24 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:17
Dwejra 06:21 07:21 08:21 09:21 10:28 11:28 12:28 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20
Hzejjen 06:23 07:23 08:23 09:23 10:30 11:30 12:30 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:22
Iz-Zebbiegh More    06:25 07:25 08:25 09:25 10:32 11:32 12:32 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:24
Zebbiegh 06:25 07:25 08:25 09:25 10:32 11:32 12:32 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:24
Temi 06:27 07:27 08:27 09:27 10:36 11:36 12:36 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:26
Skorba 06:28 07:28 08:28 09:28 10:37 11:37 12:37 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27
L-Imgarr, Malta More    06:29 07:29 08:29 09:29 10:38 11:38 12:38 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:28
Fuhhar 06:29 07:29 08:29 09:29 10:38 11:38 12:38 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:28
Iz-Zebbiegh More    06:30 07:30 08:30 09:30 10:39 11:39 12:39 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:29
Mrejnu 2 06:30 07:30 08:30 09:30 10:39 11:39 12:39 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:29
L-Imgarr, Malta More    06:30 07:30 08:30 09:30 10:39 11:39 12:39 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:29
Mrejnu 06:30 07:30 08:30 09:30 10:39 11:39 12:39 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:29
Luke 06:31 07:31 08:31 09:31 10:41 11:41 12:41 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30
Mgarr 06:32 07:32 08:32 09:32 10:42 11:42 12:42 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31
Teatrali 06:33 07:33 08:33 09:33 10:43 11:43 12:43 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32
Mater Dei More    06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Sptar 2 06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
San Gwann More    06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Industrijali 06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Tigieg 06:01 07:01 08:01 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01
Lewz 06:02 07:02 08:02 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02
Luigi 06:02 07:02 08:02 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02
Hgejjeg 06:03 07:03 08:03 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:03
Mejda 06:04 07:04 08:04 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:04
Frar 06:05 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05
In-Naxxar More    06:06 07:06 08:06 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 20:06
Gaspare 06:06 07:06 08:06 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 20:06
Nutar 06:08 07:08 08:08 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:08
Parrocca 06:08 07:08 08:08 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:08
Naxxar 06:09 07:09 08:09 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:09
Egbieh 06:09 07:09 08:09 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:09
Settembru 06:10 07:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
Markiz 06:11 07:11 08:11 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:11
Il-Mosta More    06:11 07:11 08:11 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:11
Vella 06:11 07:11 08:11 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:11
Abbati 06:12 07:12 08:12 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12
Oratorju 06:12 07:12 08:12 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12
Rotunda 3 06:13 07:13 08:13 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13
Isouard 06:13 07:13 08:13 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13
Kostituzzjoni 06:14 07:14 08:14 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:14
Speranza 06:14 07:14 08:14 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:14
Mitrovich 06:15 07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15
Bezbizija 06:15 07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15
Delia 06:15 07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15
Zokkrija 06:16 07:16 08:16 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:16
Dwejra 06:19 07:19 08:19 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:19
Hzejjen 06:21 07:21 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:21
Iz-Zebbiegh More    06:22 07:22 08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:22
Zebbiegh 06:22 07:22 08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:22
Temi 06:25 07:25 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:25
Skorba 06:25 07:25 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:25
L-Imgarr, Malta More    06:26 07:26 08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:26
Fuhhar 06:26 07:26 08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:26
Iz-Zebbiegh More    06:27 07:27 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27
Mrejnu 2 06:27 07:27 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27
L-Imgarr, Malta More    06:27 07:27 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27
Mrejnu 06:27 07:27 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27
Luke 06:28 07:28 08:28 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:28
Mgarr 06:29 07:29 08:29 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:29
Teatrali 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30
Mgarr - Mater Dei 238
L-Imgarr, Malta More    06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55
Teatrali 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55
Iz-Zebbiegh More    06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55
Fisher 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55
Ghajn 06:56 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56
Temi 06:57 07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57
Zebbiegh 07:00 08:01 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01
Il-Mosta More    07:01 08:02 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02
Hzejjen 07:01 08:02 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02
Dwejra 07:03 08:04 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:04
Delia 07:07 08:08 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:08
Bezbizija 07:07 08:08 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:08
Mitrovich 07:08 08:09 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:09
Konstituzzjoni 07:08 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
Isouard 07:09 08:11 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:11
Awrora 07:11 08:12 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12
Schembri 07:11 08:13 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13
In-Naxxar More    07:12 08:14 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:14
Markiz 07:12 08:14 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:14
Settembru 07:12 08:14 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:14
Eghnieq 07:13 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15
Naxxar 07:14 08:16 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:16
Parrocca 07:14 08:16 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:16
Nutar 07:15 08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:17
Gaspare 07:15 08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18
San Gwann More    07:18 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20
Frar 07:18 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20
Mejda 07:18 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:21
Xwieki 07:19 08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:22
Hgejjeg 07:20 08:23 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23
Luigi 07:21 08:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:24
Lewz 07:21 08:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:24
Tigieg 07:22 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:25
Industrijali 07:22 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:25
Mater Dei More    07:24 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27
Sptar 1 07:24 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27
L-Imgarr, Malta More    06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55
Teatrali 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55
Iz-Zebbiegh More    06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55
Fisher 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55
Ghajn 06:56 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56
Temi 06:57 07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57
Zebbiegh 07:00 08:00 09:00 10:01 11:01 12:01 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Il-Mosta More    07:01 08:01 09:01 10:02 11:02 12:02 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01
Hzejjen 07:01 08:01 09:01 10:02 11:02 12:02 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01
Dwejra 07:03 08:03 09:03 10:04 11:04 12:04 13:02 14:02 15:02 16:02 17:03 18:03 19:03 20:03
Delia 07:06 08:06 09:06 10:07 11:07 12:07 13:05 14:05 15:05 16:05 17:07 18:07 19:07 20:07
Bezbizija 07:06 08:06 09:06 10:08 11:08 12:08 13:05 14:05 15:05 16:05 17:07 18:07 19:07 20:07
Mitrovich 07:07 08:07 09:07 10:08 11:08 12:08 13:06 14:06 15:06 16:06 17:08 18:08 19:08 20:08
Konstituzzjoni 07:07 08:07 09:07 10:09 11:09 12:09 13:06 14:06 15:06 16:06 17:08 18:08 19:08 20:08
Isouard 07:08 08:08 09:08 10:10 11:10 12:10 13:07 14:07 15:07 16:07 17:09 18:09 19:09 20:09
Awrora 07:10 08:10 09:10 10:11 11:11 12:11 13:08 14:08 15:08 16:08 17:11 18:11 19:11 20:11
Schembri 07:10 08:10 09:10 10:12 11:12 12:12 13:09 14:09 15:09 16:09 17:11 18:11 19:11 20:11
In-Naxxar More    07:11 08:11 09:11 10:12 11:12 12:12 13:09 14:09 15:09 16:09 17:12 18:12 19:12 20:12
Markiz 07:11 08:11 09:11 10:12 11:12 12:12 13:09 14:09 15:09 16:09 17:12 18:12 19:12 20:12
Settembru 07:11 08:11 09:11 10:13 11:13 12:13 13:10 14:10 15:10 16:10 17:12 18:12 19:12 20:12
Eghnieq 07:12 08:12 09:12 10:14 11:14 12:14 13:11 14:11 15:11 16:11 17:13 18:13 19:13 20:13
Naxxar 07:12 08:12 09:12 10:14 11:14 12:14 13:11 14:11 15:11 16:11 17:14 18:14 19:14 20:14
Parrocca 07:13 08:13 09:13 10:15 11:15 12:15 13:12 14:12 15:12 16:12 17:14 18:14 19:14 20:14
Nutar 07:13 08:13 09:13 10:16 11:16 12:16 13:12 14:12 15:12 16:12 17:15 18:15 19:15 20:15
Gaspare 07:14 08:14 09:14 10:16 11:16 12:16 13:13 14:13 15:13 16:13 17:15 18:15 19:15 20:15
San Gwann More    07:16 08:16 09:16 10:18 11:18 12:18 13:14 14:14 15:14 16:14 17:18 18:18 19:18 20:18
Frar 07:16 08:16 09:16 10:18 11:18 12:18 13:14 14:14 15:14 16:14 17:18 18:18 19:18 20:18
Mejda 07:17 08:17 09:17 10:19 11:19 12:19 13:15 14:15 15:15 16:15 17:18 18:18 19:18 20:18
Xwieki 07:18 08:18 09:18 10:20 11:20 12:20 13:16 14:16 15:16 16:16 17:19 18:19 19:19 20:19
Hgejjeg 07:19 08:19 09:19 10:21 11:21 12:21 13:17 14:17 15:17 16:17 17:20 18:20 19:20 20:20
Luigi 07:19 08:19 09:19 10:22 11:22 12:22 13:17 14:17 15:17 16:17 17:21 18:21 19:21 20:21
Lewz 07:20 08:20 09:20 10:22 11:22 12:22 13:18 14:18 15:18 16:18 17:21 18:21 19:21 20:21
Tigieg 07:20 08:20 09:20 10:23 11:23 12:23 13:18 14:18 15:18 16:18 17:22 18:22 19:22 20:22
Industrijali 07:21 08:21 09:21 10:23 11:23 12:23 13:19 14:19 15:19 16:19 17:22 18:22 19:22 20:22
Mater Dei More    07:22 08:22 09:22 10:25 11:25 12:25 13:20 14:20 15:20 16:20 17:24 18:24 19:24 20:24
Sptar 1 07:22 08:22 09:22 10:25 11:25 12:25 13:20 14:20 15:20 16:20 17:24 18:24 19:24 20:24
Mgarr (Termi)-Valletta 238
Iz-Zebbiegh More    05:48
Temi 05:48
Skorba 05:48
Mrejnu 2 05:51
L-Imgarr, Malta More    05:51
Mrejnu 05:51
Luke 05:53
Mgarr 05:53
Teatrali 05:54
Iz-Zebbiegh More    05:55
Fisher 05:55
Ghajn 05:56
Zebbiegh 06:02