Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Vallletta - Mgarr 238
Il-Belt Valletta More    06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Valletta B7 06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Il-Floriana More    06:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:01
Floriani C 06:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:01
Bombi 4 06:0307:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0219:02 20:02
Tal-Pietà More    06:0407:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0319:03 20:03
Pieta 06:0407:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0319:03 20:03
L-Imsida More    06:0607:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0519:05 20:05
Marina 06:0607:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0519:05 20:05
Kullegg 06:0707:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0619:06 20:06
Qroqq 2 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:0819:08 20:08
Universita 1 06:1307:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1119:11 20:11
Mater Dei More    06:1507:1508:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1219:12 20:12
Mater Dei 2 06:1507:1508:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1219:12 20:12
Sptar 1 06:1607:1608:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1219:12 20:12
Sptar 2 06:1607:1608:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1319:13 20:13
San Gwann More    06:1707:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1419:14 20:14
Industrijali 06:1707:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1419:14 20:14
Tigieg 06:1807:1808:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1419:14 20:14
Lewz 06:1907:1908:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1519:15 20:15
Luigi 06:2007:2008:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1619:16 20:16
Hgejjeg 06:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:1619:16 20:16
Mejda 06:2307:2308:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:1819:18 20:18
Frar 06:2407:2408:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:1919:19 20:19
In-Naxxar More    06:2607:2608:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2119:21 20:21
Gaspare 06:2607:2608:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2119:21 20:21
Nutar 06:2807:2808:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2219:22 20:22
Parrocca 06:2807:2808:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2219:22 20:22
Naxxar 06:2907:2908:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2319:23 20:23
Egbieh 06:3007:3008:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2419:24 20:24
Settembru 06:3107:3108:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:2519:25 20:25
Markiz 06:3207:3208:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:2519:25 20:25
Il-Mosta More    06:3207:3208:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:2619:26 20:26
Vella 06:3207:3208:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:2619:26 20:26
Abbati 06:3307:3308:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:2619:26 20:26
Oratorju 06:3407:3408:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:2719:27 20:27
Rotunda 3 06:3507:3508:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:2819:28 20:28
Isouard 06:3507:3508:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:2819:28 20:28
Kostituzzjoni 06:3607:3608:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:2919:29 20:29
Speranza 06:3707:3708:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:2919:29 20:29
Mitrovich 06:3807:3808:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3019:30 20:30
Bezbizija 06:3807:3808:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3019:30 20:30
Delia 06:3807:3808:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3119:31 20:31
Zokkrija 06:4007:4008:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3219:32 20:32
Dwejra 06:4407:4408:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:3519:35 20:35
Hzejjen 06:4707:4708:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:3719:37 20:37
Iz-Zebbiegh More    06:4807:4808:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:3819:38 20:38
Zebbiegh 06:4807:4808:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:3819:38 20:38
Temi 06:5207:5208:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:4119:41 20:41
Skorba 06:5307:5308:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:4219:42 20:42
L-Imgarr, Malta More    06:5407:5408:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:4319:43 20:43
Fuhhar 06:5407:5408:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:4319:43 20:43
Iz-Zebbiegh More    06:5507:5508:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:4419:44 20:44
Mrejnu 2 06:5507:5508:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:4419:44 20:44
L-Imgarr, Malta More    06:5507:5508:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:4419:44 20:44
Mrejnu 06:5507:5508:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:4419:44 20:44
Luke 06:5707:5708:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:4519:45 20:45
Mgarr 06:5807:5808:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:4619:46 20:46
Teatrali 06:5907:5908:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:4719:47 20:47
Mgarr - Valletta 238
L-Imgarr, Malta More    07:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:1120:11
Teatrali 07:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:1120:11
Iz-Zebbiegh More    07:1208:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:1120:11
Fisher 07:1208:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:1120:11
Ghajn 07:1308:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:1220:12
Saqwi 07:1408:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:1320:13
Zebbiegh 07:1808:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1519:1520:15
Il-Mosta More    07:2008:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1619:1620:16
Hzejjen 07:2008:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1619:1620:16
Dwejra 07:2408:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:1819:1820:18
Delia 07:3008:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2219:2220:22
Bezbizija 07:3108:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2219:2220:22
Mitrovich 07:3108:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2219:2220:22
Konstituzzjoni 07:3308:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2319:2320:23
Isouard 07:3408:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2419:2420:24
Rotunda 2 07:3508:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2519:2520:25
Awrora 07:3708:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:2619:2620:26
Schembri 07:3808:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:2619:2620:26
In-Naxxar More    07:3908:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:2719:2720:27
Markiz 07:3908:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:2719:2720:27
Settembru 07:4008:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:2719:2720:27
Eghnieq 07:4108:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:2819:2820:28
Naxxar 07:4308:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:2919:2920:29
Parrocca 07:4308:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:2919:2920:29
Nutar 07:4508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3019:3020:30
Gaspare 07:4608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3119:3120:31
San Gwann More    07:5008:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3319:3320:33
Frar 07:5008:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3319:3320:33
Mejda 07:5108:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:3319:3320:33
Xwieki 07:5308:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:3519:3520:35
Hgejjeg 07:5508:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:3619:3620:36
Luigi 07:5508:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:3619:3620:36
Lewz 07:5608:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:3719:3720:37
Tigieg 07:5708:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:3719:3720:37
Industrijali 07:5808:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:3819:3820:38
Mater Dei More    08:0008:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:3919:3920:39
Sptar 1 08:0008:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:3919:3920:39
Sptar 3 08:0108:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:3919:3920:39
L-Imsida More    08:0508:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:4119:4120:41
Universita 2 08:0508:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:4119:4120:41
Qroqq 1 08:0708:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:4319:4320:43
Msida 08:1008:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:4419:4420:44
Kullegg 08:1008:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:4519:4520:45
Marina 08:1208:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:4619:4620:46
Tal-Pietà More    08:1508:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:4719:4720:47
Pieta 08:1508:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:4719:4720:47
Il-Floriana More    08:1708:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:4819:4820:48
Bombi 1 08:1708:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:4819:4820:48
Sarrija 08:1809:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0018:4919:4920:49
Mall 08:1909:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0018:5019:5020:50
Publiju 08:2009:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0118:5019:5020:50
Il-Belt Valletta More    08:2109:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0218:5119:5120:51
Valletta 18 08:2109:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0218:5119:5120:51
Mater Dei - Mgarr 238
Mater Dei More    06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Sptar 2 06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
San Gwann More    06:0007:0008:0009:0110:0111:0112:0113:0114:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Industrijali 06:0007:0008:0009:0110:0111:0112:0113:0114:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Tigieg 06:0107:0108:0109:0210:0211:0212:0213:0214:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:01
Lewz 06:0207:0208:0209:0310:0311:0312:0313:0314:0215:0216:0217:0218:0219:02 20:02
Luigi 06:0207:0208:0209:0310:0311:0312:0313:0314:0215:0216:0217:0218:0219:02 20:02
Hgejjeg 06:0307:0308:0309:0410:0411:0412:0413:0414:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:03
Mejda 06:0407:0408:0409:0710:0711:0712:0713:0714:0515:0516:0517:0518:0519:04 20:04
Frar 06:0507:0508:0509:0810:0811:0812:0813:0814:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
In-Naxxar More    06:0707:0708:0709:1010:1011:1012:1013:1014:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Gaspare 06:0707:0708:0709:1010:1011:1012:1013:1014:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Nutar 06:0807:0808:0809:1110:1111:1112:1113:1114:0815:0816:0817:0818:0819:08 20:08
Parrocca 06:0807:0808:0809:1210:1211:1212:1213:1214:0915:0916:0917:0918:0919:08 20:08
Naxxar 06:0907:0908:0909:1310:1311:1312:1313:1314:0915:0916:0917:0918:0919:09 20:09
Egbieh 06:1007:1008:1009:1410:1411:1412:1413:1414:1015:1016:1017:1018:1019:09 20:09
Settembru 06:1007:1008:1009:1510:1511:1512:1513:1514:1115:1116:1117:1118:1119:10 20:10
Markiz 06:1107:1108:1109:1610:1611:1612:1613:1614:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:11
Il-Mosta More    06:1107:1108:1109:1610:1611:1612:1613:1614:1215:1216:1217:1218:1219:11 20:11
Vella 06:1107:1108:1109:1610:1611:1612:1613:1614:1215:1216:1217:1218:1219:11 20:11
Abbati 06:1207:1208:1209:1710:1711:1712:1713:1714:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Oratorju 06:1307:1308:1309:1810:1811:1812:1813:1814:1315:1316:1317:1318:1319:12 20:12
Rotunda 3 06:1307:1308:1309:1910:1911:1912:1913:1914:1415:1416:1417:1418:1419:13 20:13
Isouard 06:1407:1408:1409:2010:2011:2012:2013:2014:1415:1416:1417:1418:1419:13 20:13
Kostituzzjoni 06:1407:1408:1409:2010:2011:2012:2013:2014:1515:1516:1517:1518:1519:14 20:14
Speranza 06:1507:1508:1509:2110:2111:2112:2113:2114:1515:1516:1517:1518:1519:14 20:14
Mitrovich 06:1507:1508:1509:2210:2211:2212:2213:2214:1615:1616:1617:1618:1619:15 20:15
Bezbizija 06:1607:1608:1609:2210:2211:2212:2213:2214:1615:1616:1617:1618:1619:15 20:15
Delia 06:1607:1608:1609:2310:2311:2312:2313:2314:1615:1616:1617:1618:1619:15 20:15
Zokkrija 06:1707:1708:1709:2410:2411:2412:2413:2414:1715:1716:1717:1718:1719:16 20:16
Dwejra 06:2007:2008:2009:2810:2811:2812:2813:2814:2015:2016:2017:2018:2019:19 20:19
Hzejjen 06:2207:2208:2209:3110:3111:3112:3113:3114:2215:2216:2217:2218:2219:21 20:21
Iz-Zebbiegh More    06:2307:2308:2309:3310:3311:3312:3313:3314:2415:2416:2417:2418:2419:22 20:22
Zebbiegh 06:2307:2308:2309:3310:3311:3312:3313:3314:2415:2416:2417:2418:2419:22 20:22
Temi 06:2607:2608:2609:3710:3711:3712:3713:3714:2615:2616:2617:2618:2619:25 20:25
Skorba 06:2607:2608:2609:3710:3711:3712:3713:3714:2715:2716:2717:2718:2719:25 20:25
L-Imgarr, Malta More    06:2707:2708:2709:3910:3911:3912:3913:3914:2815:2816:2817:2818:2819:26 20:26
Fuhhar 06:2707:2708:2709:3910:3911:3912:3913:3914:2815:2816:2817:2818:2819:26 20:26
Iz-Zebbiegh More    06:2807:2808:2809:4010:4011:4012:4013:4014:2915:2916:2917:2918:2919:27 20:27
Mrejnu 2 06:2807:2808:2809:4010:4011:4012:4013:4014:2915:2916:2917:2918:2919:27 20:27
L-Imgarr, Malta More    06:2807:2808:2809:4010:4011:4012:4013:4014:2915:2916:2917:2918:2919:27 20:27
Mrejnu 06:2807:2808:2809:4010:4011:4012:4013:4014:2915:2916:2917:2918:2919:27 20:27
Luke 06:2907:2908:2909:4210:4211:4212:4213:4214:3015:3016:3017:3018:3019:28 20:28
Mgarr 06:3007:3008:3009:4310:4311:4312:4313:4314:3115:3116:3117:3118:3119:29 20:29
Teatrali 06:3107:3108:3109:4410:4411:4412:4413:4414:3215:3216:3217:3218:3219:30 20:30
Mater Dei More    06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Sptar 2 06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
San Gwann More    06:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:01
Industrijali 06:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:01
Tigieg 06:0107:0108:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0117:0118:0119:01 20:01
Lewz 06:0207:0208:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0217:0218:0219:02 20:02
Luigi 06:0307:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:03
Hgejjeg 06:0407:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0419:04 20:04
Mejda 06:0607:0608:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0617:0618:0619:06 20:06
Frar 06:0607:0608:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0617:0618:0619:06 20:06
In-Naxxar More    06:0907:0908:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:0917:0918:0919:09 20:09
Gaspare 06:0907:0908:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:0917:0918:0919:09 20:09
Nutar 06:1007:1008:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1017:1018:1019:10 20:10
Parrocca 06:1007:1008:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1017:1018:1019:10 20:10
Naxxar 06:1107:1108:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1117:1118:1119:11 20:11
Egbieh 06:1207:1208:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1217:1218:1219:12 20:12
Settembru 06:1307:1308:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1317:1318:1319:13 20:13
Markiz 06:1407:1408:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1417:1418:1419:14 20:14
Il-Mosta More    06:1407:1408:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1417:1418:1419:14 20:14
Vella 06:1407:1408:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1417:1418:1419:14 20:14
Abbati 06:1507:1508:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1517:1518:1519:15 20:15
Oratorju 06:1607:1608:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1617:1618:1619:16 20:16
Rotunda 3 06:1607:1608:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1617:1618:1619:16 20:16
Isouard 06:1707:1708:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:1717:1718:1719:17 20:17
Kostituzzjoni 06:1707:1708:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:1717:1718:1719:17 20:17
Speranza 06:1807:1808:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:1817:1818:1819:18 20:18
Mitrovich 06:1907:1908:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:1917:1918:1919:19 20:19
Bezbizija 06:1907:1908:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:1917:1918:1919:19 20:19
Delia 06:2007:2008:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2017:2018:2019:20 20:20
Zokkrija 06:2107:2108:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2117:2118:2119:21 20:21
Dwejra 06:2407:2408:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2417:2418:2419:24 20:24
Hzejjen 06:2707:2708:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:2717:2718:2719:27 20:27
Iz-Zebbiegh More    06:2807:2808:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:2817:2818:2819:28 20:28
Zebbiegh 06:2807:2808:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:2817:2818:2819:28 20:28
Temi 06:3207:3208:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3217:3218:3219:32 20:32
Skorba 06:3207:3208:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3217:3218:3219:32 20:32
L-Imgarr, Malta More    06:3307:3308:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3317:3318:3319:33 20:33
Fuhhar 06:3307:3308:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3317:3318:3319:33 20:33
Iz-Zebbiegh More    06:3407:3408:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:3417:3418:3419:34 20:34
Mrejnu 2 06:3407:3408:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:3417:3418:3419:34 20:34
L-Imgarr, Malta More    06:3507:3508:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:3517:3518:3519:35 20:35
Mrejnu 06:3507:3508:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:3517:3518:3519:35 20:35
Luke 06:3607:3608:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:3617:3618:3619:36 20:36
Mgarr 06:3707:3708:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:3717:3718:3719:37 20:37
Teatrali 06:3807:3808:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:3817:3818:3819:38 20:38
Mgarr - Mater Dei 238
L-Imgarr, Malta More    06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Teatrali 06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Iz-Zebbiegh More    06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Fisher 06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Ghajn 06:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:5619:56
Saqwi 06:5707:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5719:57
Zebbiegh 07:0008:0009:0010:0111:0112:0113:0113:5914:5915:5916:5917:5918:5919:59
Il-Mosta More    07:0108:0109:0110:0211:0212:0213:0214:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00
Hzejjen 07:0108:0109:0110:0211:0212:0213:0214:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00
Dwejra 07:0308:0309:0310:0511:0512:0513:0514:0215:0216:0217:0218:0219:0220:02
Delia 07:0708:0709:0710:1011:1012:1013:1014:0615:0616:0617:0618:0619:0620:06
Bezbizija 07:0708:0709:0710:1111:1112:1113:1114:0615:0616:0617:0618:0619:0620:06
Mitrovich 07:0808:0809:0810:1111:1112:1113:1114:0715:0716:0717:0718:0719:0720:07
Konstituzzjoni 07:0908:0909:0910:1211:1212:1213:1214:0715:0716:0717:0718:0719:0720:07
Isouard 07:1008:1009:1010:1411:1412:1413:1414:0815:0816:0817:0818:0819:0820:08
Rotunda 2 07:1008:1009:1010:1411:1412:1413:1414:0915:0916:0917:0918:0919:0920:09
Awrora 07:1108:1109:1110:1611:1612:1613:1614:1015:1016:1017:1018:1019:1020:10
Schembri 07:1208:1209:1210:1711:1712:1713:1714:1115:1116:1117:1118:1119:1120:11
In-Naxxar More    07:1308:1309:1310:1711:1712:1713:1714:1115:1116:1117:1118:1119:1120:11
Markiz 07:1308:1309:1310:1711:1712:1713:1714:1115:1116:1117:1118:1119:1120:11
Settembru 07:1408:1409:1410:1811:1812:1813:1814:1215:1216:1217:1218:1219:1220:12
Eghnieq 07:1408:1409:1410:1911:1912:1913:1914:1315:1316:1317:1318:1319:1320:13
Naxxar 07:1508:1509:1510:2011:2012:2013:2014:1315:1316:1317:1318:1319:1320:13
Parrocca 07:1608:1609:1610:2111:2112:2113:2114:1415:1416:1417:1418:1419:1420:14
Nutar 07:1608:1609:1610:2211:2212:2213:2214:1415:1416:1417:1418:1419:1420:14
Gaspare 07:1708:1709:1710:2311:2312:2313:2314:1515:1516:1517:1518:1519:1520:15
San Gwann More    07:2008:2009:2010:2611:2612:2613:2614:1715:1716:1717:1718:1719:1720:17
Frar 07:2008:2009:2010:2611:2612:2613:2614:1715:1716:1717:1718:1719:1720:17
Mejda 07:2008:2009:2010:2711:2712:2713:2714:1815:1816:1817:1818:1819:1820:18
Xwieki 07:2208:2209:2210:2811:2812:2813:2814:1915:1916:1917:1918:1919:1920:19
Hgejjeg 07:2308:2309:2310:3011:3012:3013:3014:2015:2016:2017:2018:2019:2020:20
Luigi 07:2308:2309:2310:3111:3112:3113:3114:2115:2116:2117:2118:2119:2120:21
Lewz 07:2408:2409:2410:3111:3112:3113:3114:2115:2116:2117:2118:2119:2120:21
Tigieg 07:2508:2509:2510:3211:3212:3213:3214:2215:2216:2217:2218:2219:2220:22
Industrijali 07:2508:2509:2510:3311:3312:3313:3314:2215:2216:2217:2218:2219:2220:22
Mater Dei More    07:2708:2709:2710:3511:3512:3513:3514:2415:2416:2417:2418:2419:2420:24
Sptar 1 07:2708:2709:2710:3511:3512:3513:3514:2415:2416:2417:2418:2419:2420:24
L-Imgarr, Malta More    06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Teatrali 06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Iz-Zebbiegh More    06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5613:5614:5615:5616:5617:5518:5519:55
Fisher 06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5613:5614:5615:5616:5617:5518:5519:55
Ghajn 06:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5713:5714:5715:5716:5717:5618:5619:56
Saqwi 06:5707:5708:5709:5710:5711:5712:5813:5814:5815:5816:5817:5718:5719:57
Zebbiegh 07:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0214:0215:0216:0217:0218:0119:0120:01
Il-Mosta More    07:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0414:0415:0416:0417:0418:0219:0220:02
Hzejjen 07:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0414:0415:0416:0417:0418:0219:0220:02
Dwejra 07:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0814:0815:0816:0817:0818:0519:0520:05
Delia 07:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1414:1415:1416:1417:1418:1019:1020:10
Bezbizija 07:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1514:1515:1516:1517:1518:1019:1020:10
Mitrovich 07:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1614:1615:1616:1617:1618:1119:1120:11
Konstituzzjoni 07:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1714:1715:1716:1717:1718:1119:1120:11
Isouard 07:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1814:1815:1816:1817:1818:1319:1320:13
Rotunda 2 07:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1914:1915:1916:1917:1918:1319:1320:13
Awrora 07:1608:1609:1610:1611:1612:1613:2114:2115:2116:2117:2118:1519:1520:15
Schembri 07:1708:1709:1710:1711:1712:1713:2214:2215:2216:2217:2218:1619:1620:16
In-Naxxar More    07:1708:1709:1710:1711:1712:1713:2314:2315:2316:2317:2318:1619:1620:16
Markiz 07:1708:1709:1710:1711:1712:1713:2314:2315:2316:2317:2318:1619:1620:16
Settembru 07:1808:1809:1810:1811:1812:1813:2414:2415:2416:2417:2418:1719:1720:17
Eghnieq 07:1908:1909:1910:1911:1912:1913:2614:2615:2616:2617:2618:1819:1820:18
Naxxar 07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2714:2715:2716:2717:2718:1919:1920:19
Parrocca 07:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2814:2815:2816:2817:2818:2019:2020:20
Nutar 07:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2914:2915:2916:2917:2918:2019:2020:20
Gaspare 07:2308:2309:2310:2311:2312:2313:3014:3015:3016:3017:3018:2119:2120:21
San Gwann More    07:2608:2609:2610:2611:2612:2613:3414:3415:3416:3417:3418:2419:2420:24
Frar 07:2608:2609:2610:2611:2612:2613:3414:3415:3416:3417:3418:2419:2420:24
Mejda 07:2708:2709:2710:2711:2712:2713:3514:3515:3516:3517:3518:2519:2520:25
Xwieki 07:2808:2809:2810:2811:2812:2813:3714:3715:3716:3717:3718:2719:2720:27
Hgejjeg 07:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3914:3915:3916:3917:3918:2819:2820:28
Luigi 07:3108:3109:3110:3111:3112:3113:4014:4015:4016:4017:4018:2919:2920:29
Lewz 07:3108:3109:3110:3111:3112:3113:4114:4115:4116:4117:4118:3019:3020:30
Tigieg 07:3208:3209:3210:3211:3212:3213:4214:4215:4216:4217:4218:3019:3020:30
Industrijali 07:3308:3309:3310:3311:3312:3313:4314:4315:4316:4317:4318:3119:3120:31
Mater Dei More    07:3508:3509:3510:3511:3512:3513:4514:4515:4516:4517:4518:3319:3320:33
Sptar 1 07:3508:3509:3510:3511:3512:3513:4514:4515:4516:4517:4518:3319:3320:33
Mgarr (Termi)-Valletta 238
Iz-Zebbiegh More    06:04
Temi 06:04
Skorba 06:04
Mrejnu 2 06:07
L-Imgarr, Malta More    06:07
Mrejnu 06:07
Luke 06:09
Mgarr 06:09
Teatrali 06:10
Iz-Zebbiegh More    06:11
Fisher 06:11
Ghajn 06:12
Saqwi 06:13
Zebbiegh 06:16
Il-Mosta More    06:17
Hzejjen 06:17
Dwejra 06:20
Delia 06:25
Bezbizija 06:25
Mitrovich 06:26
Konstituzzjoni 06:27
Isouard 06:28
Rotunda 2 06:28
Awrora 06:30
Schembri 06:31
In-Naxxar More    06:31
Markiz 06:31
Settembru 06:32
Eghnieq 06:33
Naxxar 06:34
Parrocca 06:35
Nutar 06:36
Gaspare 06:36
San Gwann More    06:39
Frar 06:39
Mejda 06:40
Xwieki 06:42
Hgejjeg 06:43
Luigi 06:44
Lewz 06:44
Tigieg 06:45
Industrijali 06:46
Mater Dei More    06:47
Sptar 1 06:47
Sptar 3 06:48
L-Imsida More    06:51
Universita 2 06:51
Qroqq 1 06:52
Msida 06:54
Kullegg 06:55
Marina 06:56
Tal-Pietà More    06:58
Pieta 06:58
Il-Floriana More    07:00
Bombi 1 07:00
Sarrija 07:01
Mall 07:01
Publiju 07:02
Il-Belt Valletta More    07:03
Valletta 18 07:03
Mgarr (Termi) - Mater Dei 238
Iz-Zebbiegh More    05:48
Temi 05:48
Skorba 05:48
Mrejnu 2 05:49
L-Imgarr, Malta More    05:49
Mrejnu 05:49
Luke 05:50
Mgarr 05:50
Teatrali 05:51
Iz-Zebbiegh More    05:51
Fisher 05:51
Ghajn 05:51
Saqwi 05:52
Zebbiegh 05:53
Il-Mosta More    05:54
Hzejjen 05:54
Dwejra 05:55
Delia 05:57
Bezbizija 05:57
Mitrovich 05:58
Konstituzzjoni 05:58
Isouard 05:59
Rotunda 2 05:59
Awrora 06:00
Schembri 06:00
In-Naxxar More    06:00
Markiz 06:00
Settembru 06:01
Eghnieq 06:01
Naxxar 06:02
Parrocca 06:02
Nutar 06:02
Gaspare 06:03
San Gwann More    06:04
Frar 06:04
Mejda 06:04
Xwieki 06:05
Hgejjeg 06:06
Luigi 06:06
Lewz 06:06
Tigieg 06:07
Industrijali 06:07
Mater Dei More    06:08
Sptar 1 06:08