Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Swieqi 233
Mater Dei More    06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Sptar 2 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
L-Imsida More    06:0907:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:1017:1018:1019:09 20:09
Universita 2 06:0907:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:1017:1018:1019:09 20:09
Qroqq 1 06:1107:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1217:1218:1219:11 20:11
Msida 06:1507:1508:1509:1510:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1617:1618:1619:13 20:13
Ta' Xbiex More    06:1707:1708:1709:1710:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1917:1918:1919:16 20:16
Principessa 06:1707:1708:1709:1710:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1917:1918:1919:16 20:16
Qoton 06:1807:1808:1809:1810:1711:1712:1713:1714:1715:1716:2017:2018:2019:17 20:17
Il-Gzira More    06:2007:2008:2009:2010:1911:1912:1913:1914:1915:1916:2217:2218:2219:18 20:18
Gzira 06:2007:2008:2009:2010:1911:1912:1913:1914:1915:1916:2217:2218:2219:18 20:18
Ponsonby 06:2207:2208:2209:2210:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2417:2418:2419:20 20:20
Tas-Sliema More    06:2307:2308:2309:2310:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2517:2518:2519:21 20:21
Bouverie 06:2307:2308:2309:2310:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2517:2518:2519:21 20:21
Ferries 5 06:2507:2508:2509:2510:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2717:2718:2719:23 20:23
Sliema 06:2607:2608:2609:2610:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2917:2918:2919:24 20:24
Chalet 06:2707:2708:2709:2710:2611:2612:2613:2614:2615:2616:3017:3018:3019:25 20:25
Ghadir 06:2907:2908:2909:2910:2711:2712:2713:2714:2715:2716:3217:3218:3219:26 20:26
Torri 06:3107:3108:3109:3110:2911:2912:2913:2914:2915:2916:3417:3418:3419:28 20:28
Exiles 06:3207:3208:3209:3210:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3517:3518:3519:29 20:29
Antik 06:3307:3308:3309:3310:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3617:3618:3619:30 20:30
San Giljan More    06:3407:3408:3409:3410:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3817:3818:3819:31 20:31
Balluta 06:3407:3408:3409:3410:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3817:3818:3819:31 20:31
Olivier 06:3607:3608:3609:3610:3411:3412:3413:3414:3415:3416:4017:4018:4019:33 20:33
Spinola 06:3807:3808:3809:3810:3611:3612:3613:3614:3615:3616:4217:4218:4219:34 20:34
Ross 06:3907:3908:3909:3910:3711:3712:3713:3714:3715:3716:4317:4318:4319:35 20:35
San Giljan 06:4007:4008:4009:4010:3811:3812:3813:3814:3815:3816:4417:4418:4419:36 20:36
Is-Swieqi More    06:4207:4208:4209:4210:3911:3912:3913:3914:3915:3916:4617:4618:4619:37 20:37
Sirk 06:4207:4208:4209:4210:3911:3912:3913:3914:3915:3916:4617:4618:4619:37 20:37
Migbed 06:4207:4208:4209:4210:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4717:4718:4719:38 20:38
Sidra 06:4407:4408:4409:4410:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4817:4818:4819:39 20:39
Qasam 06:4507:4508:4509:4510:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4917:4918:4919:40 20:40
Tiniet 06:4507:4508:4509:4510:4311:4312:4313:4314:4315:4316:5017:5018:5019:41 20:41
Qantar 06:4607:4608:4609:4610:4311:4312:4313:4314:4315:4316:5117:5118:5119:41 20:41
Mezza 06:4707:4708:4709:4710:4411:4412:4413:4414:4415:4416:5217:5218:5219:42 20:42
Franciz 06:4907:4908:4909:4910:4611:4612:4613:4614:4615:4616:5317:5318:5319:44 20:44
Xaghrat 06:5007:5008:5009:5010:4711:4712:4713:4714:4715:4716:5517:5518:5519:45 20:45
Mater Dei More    05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
Sptar 2 05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
L-Imsida More    05:5306:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:53
Universita 2 05:5306:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:53
Qroqq 1 05:5406:5407:5408:5409:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:55 19:55
Msida 05:5606:5607:5608:5609:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:58 19:58
Ta' Xbiex More    05:5806:5807:5808:5810:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Principessa 05:5806:5807:5808:5810:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Qoton 05:5906:5907:5908:5910:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:01
Il-Gzira More    06:0007:0008:0009:0010:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:03
Gzira 06:0007:0008:0009:0010:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:03
Ponsonby 06:0107:0108:0109:0110:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0419:04 20:04
Tas-Sliema More    06:0207:0208:0209:0210:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Bouverie 06:0207:0208:0209:0210:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Ferries 5 06:0307:0308:0309:0310:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Sliema 06:0407:0408:0409:0410:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:08 20:08
Chalet 06:0507:0508:0509:0510:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09 20:09
Ghadir 06:0607:0608:0609:0610:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Torri 06:0707:0708:0709:0710:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Exiles 06:0807:0808:0809:0810:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:13
Antik 06:0807:0808:0809:0810:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:13
San Giljan More    06:0907:0908:0909:0910:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:15
Balluta 06:0907:0908:0909:0910:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:15
Olivier 06:1107:1108:1109:1110:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:16 20:16
Spinola 06:1207:1208:1209:1210:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:18
Ross 06:1307:1308:1309:1310:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:19
San Giljan 06:1307:1308:1309:1310:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:20
Is-Swieqi More    06:1407:1408:1409:1410:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21 20:21
Sirk 06:1407:1408:1409:1410:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21 20:21
Migbed 06:1507:1508:1509:1510:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:22
Sidra 06:1607:1608:1609:1610:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:23 20:23
Qasam 06:1607:1608:1609:1610:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:24 20:24
Tiniet 06:1707:1708:1709:1710:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:24 20:24
Qantar 06:1707:1708:1709:1710:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
Mezza 06:1807:1808:1809:1810:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2619:26 20:26
Franciz 06:1907:1908:1909:1910:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27 20:27
Xaghrat 06:2007:2008:2009:2010:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2819:28 20:28
Mater Dei More    05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
Sptar 2 05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
L-Imsida More    05:5206:5207:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5417:5418:54 19:53
Universita 2 05:5206:5207:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5417:5418:54 19:53
Qroqq 1 05:5306:5307:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5617:5618:56 19:55
Msida 05:5506:5507:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5817:5818:58 19:57
Ta' Xbiex More    05:5706:5707:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5917:0118:0119:01 19:59
Principessa 05:5706:5707:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5917:0118:0119:01 19:59
Qoton 05:5706:5708:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0218:0219:02 20:00
Il-Gzira More    05:5806:5808:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0115:0116:0117:0318:0319:03 20:01
Gzira 05:5806:5808:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0115:0116:0117:0318:0319:03 20:01
Ponsonby 06:0007:0008:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0215:0216:0217:0518:0519:05 20:03
Tas-Sliema More    06:0007:0008:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0315:0316:0317:0618:0619:06 20:04
Bouverie 06:0007:0008:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0315:0316:0317:0618:0619:06 20:04
Ferries 5 06:0107:0108:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0415:0416:0417:0818:0819:08 20:05
Sliema 06:0207:0208:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0515:0516:0517:0918:0919:09 20:06
Chalet 06:0307:0308:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0615:0616:0617:1018:1019:10 20:07
Ghadir 06:0407:0408:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0715:0716:0717:1118:1119:11 20:08
Torri 06:0507:0508:1009:1010:1011:1012:1013:1014:0915:0916:0917:1318:1319:13 20:09
Exiles 06:0507:0508:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1015:1016:1017:1418:1419:14 20:10
Antik 06:0607:0608:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1015:1016:1017:1518:1519:15 20:11
San Giljan More    06:0707:0708:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1115:1116:1117:1618:1619:16 20:12
Balluta 06:0707:0708:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1115:1116:1117:1618:1619:16 20:12
Olivier 06:0807:0808:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1315:1316:1317:1818:1819:18 20:13
Spinola 06:0907:0908:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1415:1416:1417:1918:1919:19 20:15
Ross 06:1007:1008:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1515:1516:1517:2018:2019:20 20:16
San Giljan 06:1007:1008:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1615:1616:1617:2118:2119:21 20:17
Is-Swieqi More    06:1107:1108:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1715:1716:1717:2218:2219:22 20:17
Sirk 06:1107:1108:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1715:1716:1717:2218:2219:22 20:17
Migbed 06:1107:1108:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1715:1716:1717:2318:2319:23 20:18
Sidra 06:1207:1208:2009:2010:2011:2012:2013:2014:1815:1816:1817:2418:2419:24 20:19
Qasam 06:1307:1308:2109:2110:2111:2112:2113:2114:1915:1916:1917:2518:2519:25 20:20
Tiniet 06:1307:1308:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2015:2016:2017:2618:2619:26 20:20
Qantar 06:1407:1408:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2015:2016:2017:2618:2619:26 20:21
Mezza 06:1407:1408:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2115:2116:2117:2718:2719:27 20:22
Franciz 06:1507:1508:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2215:2216:2217:2918:2919:29 20:23
Xaghrat 06:1607:1608:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2315:2316:2317:3018:3019:30 20:24
Swieqi - Mater Dei 233
Is-Swieqi More    06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Xaghrat 06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Victoria 06:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:5619:56
Xaghrat 06:5807:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5718:5719:57
Modd 06:5907:5908:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:5819:58
Ibragg 07:0008:0008:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5818:5819:58
Pembroke More    07:0108:0109:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0117:0118:0019:0020:00
Pembroke Park & Ride 1 07:0108:0109:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0117:0118:0019:0020:00
Is-Swieqi More    07:0308:0309:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0317:0318:0119:0120:01
Swieqi 2 07:0308:0309:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0317:0318:0119:0120:01
San Giljan More    07:0608:0609:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0319:0320:03
San Giljan 07:0608:0609:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0319:0320:03
Ross 07:0708:0709:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0419:0420:04
Spinola 07:0708:0709:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0617:0618:0419:0420:04
Olivier 07:0908:0909:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0817:0818:0619:0620:06
Balluta 07:1108:1109:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:1017:1018:0719:0720:07
Tas-Sliema More    07:1208:1209:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:1017:1018:0819:0820:08
Antik 07:1208:1209:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:1017:1018:0819:0820:08
Exiles 07:1308:1309:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1117:1118:0819:0820:08
Torri 07:1508:1509:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1317:1318:1019:1020:10
Ghadir 07:1608:1609:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1417:1418:1119:1120:11
Chalet 07:1808:1809:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1517:1518:1219:1220:12
Hallet 07:1908:1909:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1717:1718:1319:1320:13
Locker 07:2008:2009:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1717:1718:1419:1420:14
Xerri 07:2208:2209:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:2017:2018:1619:1620:16
Ferries 3 07:2408:2409:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:2117:2118:1719:1720:17
Bouverie 07:2608:2609:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2317:2318:1819:1820:18
Il-Gzira More    07:2708:2709:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2417:2418:1919:1920:19
Ponsonby 07:2708:2709:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2417:2418:1919:1920:19
Gzira 07:2808:2809:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2517:2518:2019:2020:20
Ta' Xbiex More    07:3008:3009:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2617:2618:2219:2220:22
Qoton 07:3008:3009:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2617:2618:2219:2220:22
Rigord 07:3108:3109:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2717:2718:2219:2220:22
Xatt 07:3208:3209:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2817:2818:2319:2320:23
L-Imsida More    07:3208:3209:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2917:2918:2319:2320:23
Gnien 07:3208:3209:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2917:2918:2319:2320:23
Qroqq 2 07:3708:3709:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3217:3218:2719:2720:27
Universita 1 07:4108:4109:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3717:3718:3019:3020:30
Mater Dei More    07:4308:4309:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3817:3818:3119:3120:31
Mater Dei 2 07:4308:4309:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3817:3818:3119:3120:31
Sptar 1 07:4508:4509:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:4017:4018:3319:3320:33
Is-Swieqi More    06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Xaghrat 06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Victoria 06:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36
Xaghrat 06:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37
Modd 06:3707:3708:3709:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38
Ibragg 06:3807:3808:3809:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3919:39
Pembroke More    06:3907:3908:3909:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40
Pembroke Park & Ride 1 06:3907:3908:3909:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40
Is-Swieqi More    06:4007:4008:4009:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:42
Swieqi 2 06:4007:4008:4009:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:42
San Giljan More    06:4207:4208:4209:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43
San Giljan 06:4207:4208:4209:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43
Ross 06:4207:4208:4209:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4419:44
Spinola 06:4307:4308:4309:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:45
Olivier 06:4407:4408:4409:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:46
Balluta 06:4507:4508:4509:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4819:48
Tas-Sliema More    06:4607:4608:4609:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4819:48
Antik 06:4607:4608:4609:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4819:48
Exiles 06:4607:4608:4609:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4919:49
Torri 06:4707:4708:4709:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5019:50
Ghadir 06:4807:4808:4809:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:5119:51
Chalet 06:4907:4908:4909:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:5319:53
Hallet 06:5007:5008:5009:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:5419:54
Locker 06:5107:5108:5109:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:5419:54
Xerri 06:5207:5208:5209:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:5619:56
Ferries 3 06:5307:5308:5309:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:5819:58
Bouverie 06:5407:5408:5409:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:5919:59
Il-Gzira More    06:5507:5508:5510:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00
Ponsonby 06:5507:5508:5510:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00
Gzira 06:5607:5608:5610:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:0120:01
Ta' Xbiex More    06:5707:5708:5710:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:0220:02
Qoton 06:5707:5708:5710:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:0220:02
Rigord 06:5807:5808:5810:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:0320:03
Xatt 06:5807:5808:5810:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0419:0420:04
L-Imsida More    06:5907:5908:5910:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0419:0420:04
Gnien 06:5907:5908:5910:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0419:0420:04
Qroqq 2 07:0108:0109:0110:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:0720:07
Universita 1 07:0408:0409:0410:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:1120:11
Mater Dei More    07:0608:0609:0610:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:1220:12
Mater Dei 2 07:0608:0609:0610:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:1220:12
Sptar 1 07:0708:0709:0710:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:1420:14
Is-Swieqi More    06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Xaghrat 06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Victoria 06:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36
Xaghrat 06:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37
Modd 06:3707:3708:3709:3710:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38
Ibragg 06:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3916:3917:3918:3919:38
Pembroke More    06:3907:3908:3909:3910:4011:4012:3913:3914:3915:4016:4017:4018:4019:40
Pembroke Park & Ride 1 06:3907:3908:3909:3910:4011:4012:3913:3914:3915:4016:4017:4018:4019:40
Is-Swieqi More    06:4007:4008:4009:4010:4111:4112:4113:4114:4115:4216:4217:4218:4219:41
Swieqi 2 06:4007:4008:4009:4010:4111:4112:4113:4114:4115:4216:4217:4218:4219:41
San Giljan More    06:4207:4208:4209:4210:4311:4312:4213:4214:4215:4316:4317:4318:4319:43
San Giljan 06:4207:4208:4209:4210:4311:4312:4213:4214:4215:4316:4317:4318:4319:43
Ross 06:4207:4208:4209:4210:4411:4412:4313:4314:4315:4416:4417:4418:4419:44
Spinola 06:4307:4308:4309:4310:4411:4412:4413:4414:4415:4516:4517:4518:4519:44
Olivier 06:4407:4408:4409:4410:4511:4512:4513:4514:4515:4616:4617:4618:4619:46
Balluta 06:4507:4508:4509:4510:4711:4712:4613:4614:4615:4816:4817:4818:4819:47
Tas-Sliema More    06:4607:4608:4609:4610:4711:4712:4713:4714:4715:4816:4817:4818:4819:48
Antik 06:4607:4608:4609:4610:4711:4712:4713:4714:4715:4816:4817:4818:4819:48
Exiles 06:4607:4608:4609:4610:4811:4812:4713:4714:4715:4916:4917:4918:4919:48
Torri 06:4707:4708:4709:4710:4911:4912:4913:4914:4915:5116:5117:5118:5119:50
Ghadir 06:4807:4808:4809:4810:5011:5012:5013:5014:5015:5216:5217:5218:5219:51
Chalet 06:4907:4908:4909:4910:5211:5212:5113:5114:5115:5316:5317:5318:5319:52
Hallet 06:5007:5008:5009:5010:5311:5312:5213:5214:5215:5416:5417:5418:5419:53
Locker 06:5107:5108:5109:5110:5311:5312:5213:5214:5215:5516:5517:5518:5519:54
Xerri 06:5207:5208:5209:5210:5511:5512:5413:5414:5415:5716:5717:5718:5719:56
Ferries 3 06:5307:5308:5309:5310:5611:5612:5513:5514:5515:5816:5817:5818:5819:57
Bouverie 06:5407:5408:5409:5410:5811:5812:5613:5614:5615:5916:5917:5918:5919:58
Il-Gzira More    06:5507:5508:5509:5510:5911:5912:5713:5714:5716:0017:0018:0019:0019:59
Ponsonby 06:5507:5508:5509:5510:5911:5912:5713:5714:5716:0017:0018:0019:0019:59
Gzira 06:5607:5608:5609:5611:0012:0012:5813:5814:5816:0217:0218:0219:0220:00
Ta' Xbiex More    06:5707:5708:5709:5711:0112:0112:5913:5914:5916:0317:0318:0319:0320:02
Qoton 06:5707:5708:5709:5711:0112:0112:5913:5914:5916:0317:0318:0319:0320:02
Rigord 06:5807:5808:5809:5811:0212:0213:0014:0015:0016:0417:0418:0419:0420:02
Xatt 06:5807:5808:5809:5811:0212:0213:0114:0115:0116:0417:0418:0419:0420:03
L-Imsida More    06:5907:5908:5909:5911:0312:0313:0114:0115:0116:0517:0518:0519:0520:03
Gnien 06:5907:5908:5909:5911:0312:0313:0114:0115:0116:0517:0518:0519:0520:03
Qroqq 2 07:0108:0109:0110:0111:0612:0613:0414:0415:0416:0817:0818:0819:0820:07
Universita 1 07:0408:0409:0410:0411:0912:0913:0714:0715:0716:1217:1218:1219:1220:10
Mater Dei More    07:0608:0609:0610:0611:1012:1013:0914:0915:0916:1317:1318:1319:1320:11
Mater Dei 2 07:0608:0609:0610:0611:1012:1013:0914:0915:0916:1317:1318:1319:1320:11
Sptar 1 07:0708:0709:0710:0711:1212:1213:1014:1015:1016:1517:1518:1519:1520:13
Sirk - Mater Dei 233
Is-Swieqi More    05:47
Sirk 05:47
Migbed 05:47
Sidra 05:48
Qasam 05:48
Tiniet 05:49
Qantar 05:49
Mezza 05:50
Franciz 05:50
Xaghrat 05:51
Victoria 05:52
Xaghrat 05:53
Modd 05:54
Ibragg 05:54
Pembroke More    05:55
Pembroke Park & Ride 1 05:55
Is-Swieqi More    05:56
Swieqi 2 05:56
San Giljan More    05:58
San Giljan 05:58
Ross 05:58
Spinola 05:59
Olivier 06:00
Balluta 06:01
Tas-Sliema More    06:01
Antik 06:01
Exiles 06:02
Torri 06:03
Ghadir 06:04
Chalet 06:05
Hallet 06:06
Locker 06:06
Xerri 06:08
Ferries 3 06:08
Bouverie 06:09
Il-Gzira More    06:10
Ponsonby 06:10
Gzira 06:11
Ta' Xbiex More    06:12
Qoton 06:12
Rigord 06:13
Xatt 06:13
L-Imsida More    06:13
Gnien 06:13
Qroqq 2 06:16
Universita 1 06:19
Mater Dei More    06:20
Mater Dei 2 06:20
Sptar 1 06:21
Is-Swieqi More    05:27
Sirk 05:27
Migbed 05:27
Sidra 05:28
Qasam 05:28
Tiniet 05:29
Qantar 05:29
Mezza 05:30
Franciz 05:30
Xaghrat 05:31
Victoria 05:32
Xaghrat 05:33
Modd 05:34
Ibragg 05:34
Pembroke More    05:35
Pembroke Park & Ride 1 05:35
Is-Swieqi More    05:36
Swieqi 2 05:36
San Giljan More    05:38
San Giljan 05:38
Ross 05:38
Spinola 05:39
Olivier 05:40
Balluta 05:41
Tas-Sliema More    05:41
Antik 05:41
Exiles 05:42
Torri 05:43
Ghadir 05:44
Chalet 05:45
Hallet 05:46
Locker 05:46
Xerri 05:48
Ferries 3 05:48
Bouverie 05:49
Il-Gzira More    05:50
Ponsonby 05:50
Gzira 05:51
Ta' Xbiex More    05:52
Qoton 05:52
Rigord 05:53
Xatt 05:53
L-Imsida More    05:53
Gnien 05:53
Qroqq 2 05:56
Universita 1 05:59
Mater Dei More    06:00
Mater Dei 2 06:00
Sptar 1 06:01
Is-Swieqi More    05:27
Sirk 05:27
Migbed 05:27
Sidra 05:28
Qasam 05:28
Tiniet 05:29
Qantar 05:29
Mezza 05:30
Franciz 05:31
Xaghrat 05:31
Victoria 05:32
Xaghrat 05:34
Modd 05:34
Ibragg 05:35
Pembroke More    05:36
Pembroke Park & Ride 1 05:36
Is-Swieqi More    05:37
Swieqi 2 05:37
San Giljan More    05:38
San Giljan 05:38
Ross 05:39
Spinola 05:39
Olivier 05:41
Balluta 05:42
Tas-Sliema More    05:42
Antik 05:42
Exiles 05:43
Torri 05:44
Ghadir 05:45
Chalet 05:46
Hallet 05:47
Locker 05:47
Xerri 05:49
Ferries 3 05:50
Bouverie 05:51
Il-Gzira More    05:52
Ponsonby 05:52
Gzira 05:52
Ta' Xbiex More    05:53
Qoton 05:53
Rigord 05:54
Xatt 05:55
L-Imsida More    05:55
Gnien 05:55
Qroqq 2 05:58
Universita 1 06:00
Mater Dei More    06:02
Mater Dei 2 06:02
Sptar 1 06:03