Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Swieqi 233
Mater Dei More    06:05 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05
Sptar 2 06:05 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05
L-Imsida More    06:08 07:08 08:09 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:09
Universita 2 06:08 07:08 08:09 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:09
Qroqq 1 06:10 07:10 08:11 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:10 20:10
Msida 06:12 07:12 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:13 20:13
Ta' Xbiex More    06:14 07:14 08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:15 20:15
Principessa 06:14 07:14 08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:15 20:15
Qoton 06:15 07:15 08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:16 20:16
Il-Gzira More    06:17 07:17 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:18 20:18
Gzira 06:17 07:17 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:18 20:18
Ponsonby 06:18 07:18 08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:20 20:20
Tas-Sliema More    06:19 07:19 08:23 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:21 20:21
Bouverie 06:19 07:19 08:23 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:21 20:21
Ferries 5 06:20 07:20 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:22 20:22
Sliema 06:21 07:21 08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:23 20:23
Chalet 06:22 07:22 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:24 20:24
Ghadir 06:23 07:23 08:29 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:26 20:26
Torri 06:25 07:25 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:27 20:27
Exiles 06:26 07:26 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:28 20:28
Antik 06:27 07:27 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:29 20:29
San Giljan More    06:28 07:28 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:30 20:30
Balluta 06:28 07:28 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:30 20:30
Olivier 06:29 07:29 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:32 20:32
Spinola 06:30 07:30 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:33 20:33
Ross 06:31 07:31 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:35 20:35
San Giljan 06:32 07:32 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:36 20:36
Is-Swieqi More    06:33 07:33 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:37 20:37
Sirk 06:33 07:33 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:37 20:37
Migbed 06:34 07:34 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:37 20:37
Sidra 06:35 07:35 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:39 20:39
Qasam 06:36 07:36 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:39 20:39
Tiniet 06:36 07:36 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:40 20:40
Qantar 06:37 07:37 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:41 20:41
Mezza 06:38 07:38 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:41 20:41
Franciz 06:39 07:39 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:43 20:43
Xaghrat 06:40 07:40 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:44 20:44
Mater Dei More    05:50 06:50 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50
Sptar 2 05:50 06:50 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50
L-Imsida More    05:53 06:53 07:53 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53
Universita 2 05:53 06:53 07:53 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53
Qroqq 1 05:54 06:54 07:54 08:54 09:54 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55
Msida 05:56 06:56 07:56 08:56 09:56 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58
Ta' Xbiex More    05:58 06:58 07:58 08:58 09:58 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Principessa 05:58 06:58 07:58 08:58 09:58 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Qoton 05:59 06:59 07:59 08:59 09:59 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01
Il-Gzira More    06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02
Gzira 06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02
Ponsonby 06:01 07:01 08:01 09:01 10:01 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:04
Tas-Sliema More    06:02 07:02 08:02 09:02 10:02 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05
Bouverie 06:02 07:02 08:02 09:02 10:02 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05
Ferries 5 06:03 07:03 08:03 09:03 10:03 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 20:06
Sliema 06:04 07:04 08:04 09:04 10:04 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:07
Chalet 06:05 07:05 08:05 09:05 10:05 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:08
Ghadir 06:06 07:06 08:06 09:06 10:06 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
Torri 06:07 07:07 08:07 09:07 10:07 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:11
Exiles 06:08 07:08 08:08 09:08 10:08 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12
Antik 06:08 07:08 08:08 09:08 10:08 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13
San Giljan More    06:09 07:09 08:09 09:09 10:09 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:14
Balluta 06:09 07:09 08:09 09:09 10:09 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:14
Olivier 06:11 07:11 08:11 09:11 10:11 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:16
Spinola 06:12 07:12 08:12 09:12 10:12 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:17
Ross 06:13 07:13 08:13 09:13 10:13 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18
San Giljan 06:13 07:13 08:13 09:13 10:13 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:19
Is-Swieqi More    06:14 07:14 08:14 09:14 10:14 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20
Sirk 06:14 07:14 08:14 09:14 10:14 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20
Migbed 06:15 07:15 08:15 09:15 10:15 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:21
Sidra 06:16 07:16 08:16 09:16 10:16 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:22
Qasam 06:16 07:16 08:16 09:16 10:16 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23
Tiniet 06:17 07:17 08:17 09:17 10:17 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23
Qantar 06:17 07:17 08:17 09:17 10:17 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:24
Mezza 06:18 07:18 08:18 09:18 10:18 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:25
Franciz 06:19 07:19 08:19 09:19 10:19 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:26
Xaghrat 06:20 07:20 08:20 09:20 10:20 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27
Mater Dei More    05:50 06:50 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50
Sptar 2 05:50 06:50 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50
L-Imsida More    05:52 06:52 07:53 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53
Universita 2 05:52 06:52 07:53 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53
Qroqq 1 05:53 06:53 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55
Msida 05:55 06:55 07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57
Ta' Xbiex More    05:57 06:57 07:59 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59
Principessa 05:57 06:57 07:59 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59
Qoton 05:57 06:57 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Il-Gzira More    05:58 06:58 08:01 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01
Gzira 05:58 06:58 08:01 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01
Ponsonby 05:59 06:59 08:03 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:03
Tas-Sliema More    06:00 07:00 08:04 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:04
Bouverie 06:00 07:00 08:04 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:04
Ferries 5 06:01 07:01 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05
Sliema 06:02 07:02 08:06 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 20:06
Chalet 06:02 07:02 08:07 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:07
Ghadir 06:03 07:03 08:08 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:08
Torri 06:04 07:04 08:09 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:09
Exiles 06:05 07:05 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
Antik 06:05 07:05 08:11 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:11
San Giljan More    06:06 07:06 08:12 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12
Balluta 06:06 07:06 08:12 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12
Olivier 06:07 07:07 08:13 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13
Spinola 06:08 07:08 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15
Ross 06:09 07:09 08:16 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:16
San Giljan 06:09 07:09 08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:17
Is-Swieqi More    06:10 07:10 08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:17
Sirk 06:10 07:10 08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:17
Migbed 06:11 07:11 08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18
Sidra 06:11 07:11 08:19 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:19
Qasam 06:12 07:12 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20
Tiniet 06:12 07:12 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20
Qantar 06:13 07:13 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:21
Mezza 06:13 07:13 08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:22
Franciz 06:14 07:14 08:23 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23
Xaghrat 06:15 07:15 08:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:24
Swieqi - Mater Dei 233
Is-Swieqi More    06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55
Xaghrat 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55
Victoria 06:56 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56
Xaghrat 06:58 07:58 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:57 19:57
Modd 06:58 07:58 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:59 17:59 18:58 19:58
Ibragg 06:59 07:59 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:58 19:58
Pembroke More    07:01 08:01 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 18:59 19:59
Pembroke Park & Ride 1 07:01 08:01 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 18:59 19:59
Is-Swieqi More    07:03 08:03 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:01 20:01
Swieqi 2 07:03 08:03 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:01 20:01
San Giljan More    07:04 08:04 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:05 18:05 19:02 20:02
San Giljan 07:04 08:04 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:05 18:05 19:02 20:02
Ross 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:06 18:06 19:03 20:03
Spinola 07:06 08:06 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:07 18:07 19:04 20:04
Olivier 07:08 08:08 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:09 18:09 19:05 20:05
Balluta 07:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:11 18:11 19:06 20:06
Tas-Sliema More    07:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:11 18:11 19:07 20:07
Antik 07:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:11 18:11 19:07 20:07
Exiles 07:11 08:11 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:12 18:12 19:07 20:07
Torri 07:13 08:13 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:14 18:14 19:09 20:09
Ghadir 07:14 08:14 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:15 18:15 19:10 20:10
Chalet 07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:17 18:17 19:11 20:11
Hallet 07:17 08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:18 18:18 19:12 20:12
Locker 07:17 08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:19 18:19 19:12 20:12
Xerri 07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:21 18:21 19:14 20:14
Ferries 3 07:21 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:23 18:23 19:15 20:15
Bouverie 07:23 08:23 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:24 18:24 19:16 20:16
Il-Gzira More    07:24 08:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:26 18:26 19:17 20:17
Ponsonby 07:24 08:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:26 18:26 19:17 20:17
Gzira 07:25 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:27 18:27 19:18 20:18
Ta' Xbiex More    07:26 08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:29 18:29 19:19 20:19
Qoton 07:26 08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:29 18:29 19:19 20:19
Rigord 07:27 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:30 18:30 19:20 20:20
Xatt 07:28 08:28 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:30 18:30 19:21 20:21
L-Imsida More    07:32 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:35 18:35 19:24 20:24
Qroqq 2 07:32 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:35 18:35 19:24 20:24
Universita 1 07:37 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:39 18:39 19:27 20:27
Mater Dei More    07:38 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:41 18:41 19:29 20:29
Mater Dei 2 07:38 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:41 18:41 19:29 20:29
Sptar 1 07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:43 18:43 19:30 20:30
Is-Swieqi More    06:35 07:35 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35
Xaghrat 06:35 07:35 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35
Victoria 06:36 07:36 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36
Xaghrat 06:37 07:37 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37
Modd 06:37 07:37 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38
Ibragg 06:38 07:38 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38
Pembroke More    06:39 07:39 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39
Pembroke Park & Ride 1 06:39 07:39 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39
Is-Swieqi More    06:40 07:40 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41
Swieqi 2 06:40 07:40 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41
San Giljan More    06:41 07:41 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42
San Giljan 06:41 07:41 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42
Ross 06:42 07:42 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43
Spinola 06:42 07:42 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44
Olivier 06:43 07:43 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45
Balluta 06:45 07:45 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46
Tas-Sliema More    06:45 07:45 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47
Antik 06:45 07:45 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47
Exiles 06:45 07:45 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47
Torri 06:47 07:47 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49
Ghadir 06:47 07:47 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50
Chalet 06:48 07:48 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51
Hallet 06:49 07:49 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52 19:52
Locker 06:50 07:50 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52 19:52
Xerri 06:51 07:51 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:54
Ferries 3 06:52 07:52 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55
Bouverie 06:53 07:53 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56
Il-Gzira More    06:54 07:54 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57
Ponsonby 06:54 07:54 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57
Gzira 06:55 07:55 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58
Ta' Xbiex More    06:56 07:56 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59
Qoton 06:56 07:56 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59
Rigord 06:56 07:56 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Xatt 06:57 07:57 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01
L-Imsida More    07:00 08:00 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:04
Qroqq 2 07:00 08:00 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:04
Universita 1 07:03 08:03 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:07
Mater Dei More    07:04 08:04 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:09
Mater Dei 2 07:04 08:04 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:09
Sptar 1 07:05 08:05 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
Is-Swieqi More    06:35 07:35 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35
Xaghrat 06:35 07:35 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35
Victoria 06:36 07:36 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36
Xaghrat 06:37 07:37 08:37 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38
Modd 06:37 07:37 08:37 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38
Ibragg 06:38 07:38 08:38 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39
Pembroke More    06:39 07:39 08:39 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40
Pembroke Park & Ride 1 06:39 07:39 08:39 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40
Is-Swieqi More    06:41 07:41 08:41 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42
Swieqi 2 06:41 07:41 08:41 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42
San Giljan More    06:42 07:42 08:42 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44
San Giljan 06:42 07:42 08:42 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44
Ross 06:43 07:43 08:43 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45
Spinola 06:43 07:43 08:43 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45
Olivier 06:45 07:45 08:45 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47
Balluta 06:46 07:46 08:46 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49
Tas-Sliema More    06:46 07:46 08:46 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49
Antik 06:46 07:46 08:46 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49
Exiles 06:47 07:47 08:47 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50
Torri 06:48 07:48 08:48 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51
Ghadir 06:49 07:49 08:49 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53
Chalet 06:50 07:50 08:50 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:54
Hallet 06:51 07:51 08:51 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55
Locker 06:52 07:52 08:52 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56
Xerri 06:54 07:54 08:54 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58
Ferries 3 06:55 07:55 08:55 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59
Bouverie 06:56 07:56 08:56 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01
Il-Gzira More    06:57 07:57 08:57 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02
Ponsonby 06:57 07:57 08:57 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02
Gzira 06:58 07:58 08:58 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:03
Ta' Xbiex More    06:59 07:59 08:59 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:04
Qoton 06:59 07:59 08:59 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:04
Rigord 06:59 07:59 08:59 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05
Xatt 07:00 08:00 09:00 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 20:06
L-Imsida More    07:03 08:03 09:03 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
Qroqq 2 07:03 08:03 09:03 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
Universita 1 07:06 08:06 09:06 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:14
Mater Dei More    07:08 08:08 09:08 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15
Mater Dei 2 07:08 08:08 09:08 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15
Sptar 1 07:09 08:09 09:09 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:17
Sirk - Mater Dei 233
Is-Swieqi More    05:47
Sirk 05:47
Migbed 05:47
Sidra 05:48
Qasam 05:48
Tiniet 05:49
Qantar 05:49
Mezza 05:50
Franciz 05:51
Xaghrat 05:51
Victoria 05:52
Xaghrat 05:53
Modd 05:54
Ibragg 05:54
Pembroke More    05:55
Pembroke Park & Ride 1 05:55
Is-Swieqi More    05:57
Swieqi 2 05:57
San Giljan More    05:58
San Giljan 05:58
Ross 05:59
Spinola 05:59
Olivier 06:00
Balluta 06:01
Tas-Sliema More    06:02
Antik 06:02
Exiles 06:02
Torri 06:03
Ghadir 06:04
Chalet 06:05
Hallet 06:06
Locker 06:06
Xerri 06:08
Ferries 3 06:09
Bouverie 06:10
Il-Gzira More    06:11
Ponsonby 06:11
Gzira 06:12
Ta' Xbiex More    06:13
Qoton 06:13
Rigord 06:13
Xatt 06:14
L-Imsida More    06:17
Qroqq 2 06:17
Universita 1 06:20
Mater Dei More    06:21
Mater Dei 2 06:21
Sptar 1 06:22
Is-Swieqi More    05:27
Sirk 05:27
Migbed 05:27
Sidra 05:28
Qasam 05:28
Tiniet 05:28
Qantar 05:29
Mezza 05:29
Franciz 05:30
Xaghrat 05:31
Victoria 05:31
Xaghrat 05:32
Modd 05:33
Ibragg 05:33
Pembroke More    05:34
Pembroke Park & Ride 1 05:34
Is-Swieqi More    05:35
Swieqi 2 05:35
San Giljan More    05:36
San Giljan 05:36
Ross 05:37
Spinola 05:37
Olivier 05:38
Balluta 05:39
Tas-Sliema More    05:40
Antik 05:40
Exiles 05:40
Torri 05:41
Ghadir 05:42
Chalet 05:43
Hallet 05:43
Locker 05:44
Xerri 05:45
Ferries 3 05:46
Bouverie 05:47
Il-Gzira More    05:47
Ponsonby 05:47
Gzira 05:48
Ta' Xbiex More    05:49
Qoton 05:49
Rigord 05:49
Xatt 05:50
L-Imsida More    05:52
Qroqq 2 05:52
Universita 1 05:55
Mater Dei More    05:56
Mater Dei 2 05:56
Sptar 1 05:57
Is-Swieqi More    05:27
Sirk 05:27
Migbed 05:27
Sidra 05:28
Qasam 05:28
Tiniet 05:29
Qantar 05:29
Mezza 05:30
Franciz 05:31
Xaghrat 05:31
Victoria 05:32
Xaghrat 05:34
Modd 05:34
Ibragg 05:35
Pembroke More    05:36
Pembroke Park & Ride 1 05:36
Is-Swieqi More    05:37
Swieqi 2 05:37
San Giljan More    05:38
San Giljan 05:38
Ross 05:39
Spinola 05:39
Olivier 05:41
Balluta 05:42
Tas-Sliema More    05:42
Antik 05:42
Exiles 05:43
Torri 05:44
Ghadir 05:45
Chalet 05:46
Hallet 05:47
Locker 05:47
Xerri 05:49
Ferries 3 05:50