Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Swieqi 233
Mater Dei More    05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
Sptar 2 05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
L-Imsida More    05:5306:5407:5408:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:55 19:55
Universita 2 05:5306:5407:5408:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:55 19:55
Qroqq 2 05:5406:5707:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:57 19:57
Msida 05:5707:0008:0009:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:01
Ta' Xbiex More    05:5807:0208:0209:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0419:04 20:04
Principessa 05:5807:0208:0209:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0419:04 20:04
Qoton 05:5907:0308:0309:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Il-Gzira More    06:0007:0508:0509:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Gzira 06:0007:0508:0509:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Ponsonby 06:0207:0708:0709:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09 20:09
Tas-Sliema More    06:0307:0808:0809:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:11
Bouverie 06:0307:0808:0809:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:11
Ferries 5 06:0407:1008:1009:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Sliema 06:0507:1108:1109:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:14
Chalet 06:0507:1208:1209:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:15
Ghadir 06:0607:1408:1409:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17 20:17
Torri 06:0807:1608:1609:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Exiles 06:0907:1708:1709:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:20
Antik 06:0907:1808:1809:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21 20:21
San Giljan More    06:1007:2008:2009:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:23 20:23
Balluta 06:1007:2008:2009:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:23 20:23
Olivier 06:1207:2108:2109:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
Spinola 06:1207:2308:2309:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27 20:27
Ross 06:1307:2408:2409:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2819:28 20:28
San Giljan 06:1407:2508:2509:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29 20:29
Is-Swieqi More    06:1507:2608:2609:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3119:31 20:31
Sirk 06:1507:2608:2609:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3119:31 20:31
Migbed 06:1607:2708:2709:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:32
Sidra 06:1707:2908:2909:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3319:33 20:33
Qasam 06:1707:3008:3009:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:3419:34 20:34
Tiniet 06:1807:3008:3009:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:35
Qantar 06:1807:3108:3109:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36 20:36
Mezza 06:1907:3208:3209:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:37
Franciz 06:2007:3308:3309:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38 20:38
Xaghrat 06:2107:3508:3509:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40 20:40
Mater Dei More    05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
Sptar 2 05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
L-Imsida More    05:5306:5307:5308:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:54 19:54
Universita 2 05:5306:5307:5308:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:54 19:54
Qroqq 2 05:5506:5507:5508:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5615:5616:5617:5618:56 19:56
Msida 05:5706:5707:5709:0010:0011:0012:0013:0014:0014:5915:5916:5917:5918:59 19:59
Ta' Xbiex More    05:5906:5907:5909:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:02 20:02
Principessa 05:5906:5907:5909:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:02 20:02
Qoton 06:0007:0008:0009:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:03
Il-Gzira More    06:0107:0108:0109:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0416:0417:0418:0419:04 20:04
Gzira 06:0107:0108:0109:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0416:0417:0418:0419:04 20:04
Ponsonby 06:0207:0208:0209:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0616:0617:0618:0619:06 20:06
Tas-Sliema More    06:0307:0308:0309:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:08 20:08
Bouverie 06:0307:0308:0309:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:08 20:08
Ferries 5 06:0507:0508:0509:1010:1011:1012:1013:1014:1015:0916:0917:0918:0919:09 20:09
Sliema 06:0607:0608:0609:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Chalet 06:0607:0608:0609:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1116:1117:1118:1119:11 20:11
Ghadir 06:0807:0808:0809:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1316:1317:1318:1319:13 20:13
Torri 06:0907:0908:0909:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1516:1517:1518:1519:15 20:15
Exiles 06:1007:1008:1009:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1616:1617:1618:1619:16 20:16
Antik 06:1007:1008:1009:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1716:1717:1718:1719:17 20:17
San Giljan More    06:1207:1208:1209:2010:2011:2012:2013:2014:2015:1816:1817:1818:1819:18 20:18
Balluta 06:1207:1208:1209:2010:2011:2012:2013:2014:2015:1816:1817:1818:1819:18 20:18
Olivier 06:1307:1308:1309:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2016:2017:2018:2019:20 20:20
Spinola 06:1407:1408:1409:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2116:2117:2118:2119:21 20:21
Ross 06:1507:1508:1509:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2316:2317:2318:2319:23 20:23
San Giljan 06:1607:1608:1609:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2416:2417:2418:2419:24 20:24
Is-Swieqi More    06:1707:1708:1709:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2516:2517:2518:2519:25 20:25
Sirk 06:1707:1708:1709:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2516:2517:2518:2519:25 20:25
Migbed 06:1707:1708:1709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2616:2617:2618:2619:26 20:26
Sidra 06:1807:1808:1809:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2716:2717:2718:2719:27 20:27
Qasam 06:1907:1908:1909:3010:3011:3012:3013:3014:3015:2816:2817:2818:2819:28 20:28
Tiniet 06:2007:2008:2009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:2916:2917:2918:2919:29 20:29
Qantar 06:2007:2008:2009:3110:3111:3112:3113:3114:3115:2916:2917:2918:2919:29 20:29
Mezza 06:2107:2108:2109:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3016:3017:3018:3019:30 20:30
Franciz 06:2207:2208:2209:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3216:3217:3218:3219:32 20:32
Xaghrat 06:2307:2308:2309:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3316:3317:3318:3319:33 20:33
Mater Dei More    05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
Sptar 2 05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
L-Imsida More    05:5206:5207:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5416:5417:5418:54 19:54
Universita 2 05:5206:5207:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5416:5417:5418:54 19:54
Qroqq 2 05:5406:5407:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5616:5617:5618:57 19:57
Msida 05:5606:5607:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5816:5817:5819:00 20:00
Ta' Xbiex More    05:5706:5707:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5916:0117:0118:0119:02 20:02
Principessa 05:5706:5707:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5916:0117:0118:0119:02 20:02
Qoton 05:5806:5808:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0217:0218:0219:03 20:03
Il-Gzira More    05:5906:5908:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0317:0318:0319:05 20:05
Gzira 05:5906:5908:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0317:0318:0319:05 20:05
Ponsonby 06:0007:0008:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0517:0518:0519:07 20:07
Tas-Sliema More    06:0107:0108:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0617:0618:0619:08 20:08
Bouverie 06:0107:0108:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0617:0618:0619:08 20:08
Ferries 5 06:0207:0208:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0717:0718:0719:10 20:10
Sliema 06:0307:0308:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0917:0918:0919:11 20:11
Chalet 06:0307:0308:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0917:0918:0919:12 20:12
Ghadir 06:0407:0408:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:1117:1118:1119:14 20:14
Torri 06:0507:0508:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1217:1218:1219:16 20:16
Exiles 06:0607:0608:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1317:1318:1319:17 20:17
Antik 06:0707:0708:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1417:1418:1419:18 20:18
San Giljan More    06:0807:0808:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1617:1618:1619:20 20:20
Balluta 06:0807:0808:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1617:1618:1619:20 20:20
Olivier 06:0907:0908:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1717:1718:1719:21 20:21
Spinola 06:0907:0908:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1817:1818:1819:23 20:23
Ross 06:1007:1008:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:2017:2018:2019:24 20:24
San Giljan 06:1107:1108:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:2017:2018:2019:25 20:25
Is-Swieqi More    06:1207:1208:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:2217:2218:2219:26 20:26
Sirk 06:1207:1208:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:2217:2218:2219:26 20:26
Migbed 06:1207:1208:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:2217:2218:2219:27 20:27
Sidra 06:1307:1308:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:2417:2418:2419:29 20:29
Qasam 06:1407:1408:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2417:2418:2419:30 20:30
Tiniet 06:1407:1408:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2517:2518:2519:30 20:30
Qantar 06:1407:1408:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2517:2518:2519:31 20:31
Mezza 06:1507:1508:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2617:2618:2619:32 20:32
Franciz 06:1607:1608:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2817:2818:2819:33 20:33
Xaghrat 06:1707:1708:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2917:2918:2919:35 20:35
Swieqi - Mater Dei 233
Is-Swieqi More    06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40
Xaghrat 06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40
Victoria 06:4107:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:4119:41
Modd 06:4407:4408:4409:4310:4411:4412:4313:4314:4315:4416:4417:4318:4319:43
Ibragg 06:4507:4508:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4516:4517:4418:4419:44
Pembroke More    06:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4513:4514:4515:4616:4617:4518:4519:45
Pembroke Park & Ride 1 06:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4513:4514:4515:4616:4617:4518:4519:45
Is-Swieqi More    06:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4713:4714:4715:4816:4817:4718:4719:47
Swieqi 2 06:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4713:4714:4715:4816:4817:4718:4719:47
San Giljan More    06:5107:5108:5009:4910:5011:5012:4913:4914:4915:5116:5117:4918:4919:49
San Giljan 06:5107:5108:5009:4910:5011:5012:4913:4914:4915:5116:5117:4918:4919:49
Ross 06:5207:5208:5109:5010:5111:5112:5013:5014:5015:5216:5217:5018:5019:50
Spinola 06:5207:5208:5209:5110:5211:5212:5013:5014:5015:5216:5217:5018:5019:50
Olivier 06:5407:5408:5309:5310:5311:5312:5213:5214:5215:5416:5417:5218:5219:52
Balluta 06:5607:5608:5509:5510:5511:5512:5413:5414:5415:5616:5617:5418:5419:54
Tas-Sliema More    06:5707:5708:5609:5510:5611:5612:5413:5414:5415:5716:5717:5418:5419:54
Antik 06:5707:5708:5609:5510:5611:5612:5413:5414:5415:5716:5717:5418:5419:54
Exiles 06:5807:5808:5709:5610:5711:5712:5513:5514:5515:5816:5817:5518:5519:55
Torri 07:0008:0008:5809:5810:5811:5812:5613:5614:5616:0017:0017:5618:5619:56
Ghadir 07:0108:0109:0009:5911:0012:0012:5813:5814:5816:0117:0117:5818:5819:58
Chalet 07:0308:0309:0110:0011:0112:0112:5913:5914:5916:0317:0317:5918:5919:59
Hallet 07:0408:0409:0310:0211:0312:0313:0014:0015:0016:0417:0418:0019:0020:00
Locker 07:0608:0609:0410:0311:0412:0413:0214:0215:0216:0617:0618:0219:0220:02
Xerri 07:0708:0709:0610:0511:0612:0613:0314:0315:0316:0717:0718:0319:0320:03
Ferries 3 07:0908:0909:0710:0611:0712:0713:0414:0415:0416:0917:0918:0419:0420:04
Bouverie 07:1108:1109:0910:0811:0912:0913:0614:0615:0616:1117:1118:0619:0620:06
Il-Gzira More    07:1208:1209:1010:0911:1012:1013:0714:0715:0716:1217:1218:0719:0720:07
Ponsonby 07:1208:1209:1010:0911:1012:1013:0714:0715:0716:1217:1218:0719:0720:07
Gzira 07:1308:1309:1110:1011:1112:1113:0814:0815:0816:1317:1318:0819:0820:08
Ta' Xbiex More    07:1508:1509:1310:1111:1312:1313:0914:0915:0916:1517:1518:0919:0920:09
Qoton 07:1508:1509:1310:1111:1312:1313:0914:0915:0916:1517:1518:0919:0920:09
Rigord 07:1608:1609:1410:1211:1412:1413:1014:1015:1016:1617:1618:1019:1020:10
Xatt 07:1708:1709:1510:1311:1512:1513:1114:1115:1116:1717:1718:1119:1120:11
L-Imsida More    07:1708:1709:1510:1411:1512:1513:1114:1115:1116:1717:1718:1119:1120:11
Gnien 07:1708:1709:1510:1411:1512:1513:1114:1115:1116:1717:1718:1119:1120:11
Qroqq 2 07:2208:2209:1910:1711:1912:1913:1514:1515:1516:2217:2218:1519:1520:15
Universita 1 07:2608:2609:2310:2211:2312:2313:1914:1915:1916:2617:2618:1919:1920:19
Mater Dei More    07:2808:2809:2510:2311:2512:2513:2014:2015:2016:2817:2818:2019:2020:20
Mater Dei 2 07:2808:2809:2510:2311:2512:2513:2014:2015:2016:2817:2818:2019:2020:20
Sptar 1 07:3008:3009:2710:2511:2712:2713:2214:2215:2216:3017:3018:2219:2220:22
Is-Swieqi More    06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Xaghrat 06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Victoria 06:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36
Modd 06:3707:3708:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38
Ibragg 06:3807:3808:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3919:39
Pembroke More    06:3907:3908:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40
Pembroke Park & Ride 1 06:3907:3908:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40
Is-Swieqi More    06:4107:4108:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:42
Swieqi 2 06:4107:4108:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:42
San Giljan More    06:4207:4208:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4419:44
San Giljan 06:4207:4208:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4419:44
Ross 06:4307:4308:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:45
Spinola 06:4307:4308:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:46
Olivier 06:4507:4508:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4719:47
Balluta 06:4607:4608:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4919:49
Tas-Sliema More    06:4607:4608:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4919:49
Antik 06:4607:4608:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4919:49
Exiles 06:4707:4708:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5019:50
Torri 06:4807:4808:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:5219:52
Ghadir 06:4907:4908:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:5319:53
Chalet 06:5007:5008:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:5419:54
Hallet 06:5107:5108:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:5619:56
Locker 06:5207:5208:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5719:57
Xerri 06:5407:5408:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:5919:59
Ferries 3 06:5507:5509:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00
Bouverie 06:5607:5609:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:0120:01
Il-Gzira More    06:5707:5709:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:0220:02
Ponsonby 06:5707:5709:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:0220:02
Gzira 06:5807:5809:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0419:0420:04
Ta' Xbiex More    06:5907:5909:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:0520:05
Qoton 06:5907:5909:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:0520:05
Rigord 06:5907:5909:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:0620:06
Xatt 07:0008:0009:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:0720:07
L-Imsida More    07:0008:0009:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:0720:07
Gnien 07:0008:0009:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:0720:07
Qroqq 2 07:0308:0309:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:1120:11
Universita 1 07:0608:0609:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:1520:15
Mater Dei More    07:0808:0809:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:1620:16
Mater Dei 2 07:0808:0809:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:1620:16
Sptar 1 07:0908:0909:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:1820:18
Is-Swieqi More    06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Xaghrat 06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Victoria 06:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36
Modd 06:3707:3708:3709:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38
Ibragg 06:3707:3708:3709:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3916:3917:3918:3919:39
Pembroke More    06:3807:3808:3809:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40
Pembroke Park & Ride 1 06:3807:3808:3809:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40
Is-Swieqi More    06:4007:4008:4009:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4216:4217:4218:4219:42
Swieqi 2 06:4007:4008:4009:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4216:4217:4218:4219:42
San Giljan More    06:4107:4108:4109:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43
San Giljan 06:4107:4108:4109:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43
Ross 06:4207:4208:4209:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4419:44
Spinola 06:4207:4208:4209:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4516:4517:4518:4519:45
Olivier 06:4307:4308:4309:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4616:4617:4618:4619:46
Balluta 06:4407:4408:4409:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4816:4817:4818:4819:48
Tas-Sliema More    06:4507:4508:4509:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4816:4817:4818:4819:48
Antik 06:4507:4508:4509:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4816:4817:4818:4819:48
Exiles 06:4507:4508:4509:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4916:4917:4918:4919:49
Torri 06:4607:4608:4609:4910:4911:4912:4913:4914:4915:5116:5117:5118:5119:51
Ghadir 06:4707:4708:4709:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5216:5217:5218:5219:52
Chalet 06:4807:4808:4809:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5316:5317:5318:5319:53
Hallet 06:4907:4908:4909:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5416:5417:5418:5419:54
Locker 06:5007:5008:5009:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5616:5617:5618:5619:56
Xerri 06:5107:5108:5109:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5716:5717:5718:5719:57
Ferries 3 06:5207:5208:5209:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5816:5817:5818:5819:58
Bouverie 06:5307:5308:5309:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5916:5917:5918:5919:59
Il-Gzira More    06:5307:5308:5309:5910:5911:5912:5913:5914:5916:0017:0018:0019:0020:00
Ponsonby 06:5307:5308:5309:5910:5911:5912:5913:5914:5916:0017:0018:0019:0020:00
Gzira 06:5407:5408:5410:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0217:0218:0219:0220:02
Ta' Xbiex More    06:5507:5508:5510:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0317:0318:0319:0320:03
Qoton 06:5507:5508:5510:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0317:0318:0319:0320:03
Rigord 06:5607:5608:5610:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0417:0418:0419:0420:04
Xatt 06:5607:5608:5610:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0417:0418:0419:0420:04
L-Imsida More    06:5707:5708:5710:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0517:0518:0519:0520:05
Gnien 06:5707:5708:5710:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0517:0518:0519:0520:05
Qroqq 2 06:5907:5908:5910:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0817:0818:0819:0820:08
Universita 1 07:0208:0209:0210:0911:0912:0913:0914:0915:0916:1217:1218:1219:1220:12
Mater Dei More    07:0308:0309:0310:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1317:1318:1319:1320:13
Mater Dei 2 07:0308:0309:0310:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1317:1318:1319:1320:13
Sptar 1 07:0408:0409:0410:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1517:1518:1519:1520:15
Sirk - Mater Dei 233
Is-Swieqi More    05:32
Sirk 05:32
Migbed 05:32
Sidra 05:33
Qasam 05:33
Tiniet 05:34
Qantar 05:34
Mezza 05:35
Franciz 05:35
Xaghrat 05:36
Victoria 05:37
Modd 05:38
Ibragg 05:39
Pembroke More    05:40
Pembroke Park & Ride 1 05:40
Is-Swieqi More    05:41
Swieqi 2 05:41
San Giljan More    05:42
San Giljan 05:42
Ross 05:43
Spinola 05:43
Olivier 05:44
Balluta 05:45
Tas-Sliema More    05:46
Antik 05:46
Exiles 05:46
Torri 05:47
Ghadir 05:48
Chalet 05:49
Hallet 05:50
Locker 05:51
Xerri 05:52
Ferries 3 05:53
Bouverie 05:54
Il-Gzira More    05:54
Ponsonby 05:54
Gzira 05:55
Ta' Xbiex More    05:56
Qoton 05:56
Rigord 05:57
Xatt 05:57
L-Imsida More    05:58
Gnien 05:58
Qroqq 2 06:00
Universita 1 06:03
Mater Dei More    06:04
Mater Dei 2 06:04
Sptar 1 06:05
Is-Swieqi More    05:27
Sirk 05:27
Migbed 05:27
Sidra 05:28
Qasam 05:28
Tiniet 05:29
Qantar 05:29
Mezza 05:30
Franciz 05:31
Xaghrat 05:31
Victoria 05:32
Modd 05:34
Ibragg 05:34
Pembroke More    05:35
Pembroke Park & Ride 1 05:35
Is-Swieqi More    05:37
Swieqi 2 05:37
San Giljan More    05:38
San Giljan 05:38
Ross 05:39
Spinola 05:39
Olivier 05:40
Balluta 05:41
Tas-Sliema More    05:42
Antik 05:42
Exiles 05:42
Torri 05:43
Ghadir 05:44
Chalet 05:45
Hallet 05:46
Locker 05:47
Xerri 05:48
Ferries 3 05:49
Bouverie 05:50
Il-Gzira More    05:51
Ponsonby 05:51
Gzira 05:52
Ta' Xbiex More    05:53
Qoton 05:53
Rigord 05:53
Xatt 05:54
L-Imsida More    05:54
Gnien 05:54
Qroqq 2 05:57
Universita 1 06:00
Mater Dei More    06:01
Mater Dei 2 06:01
Sptar 1 06:02
Is-Swieqi More    05:27
Sirk 05:27
Migbed 05:27
Sidra 05:28
Qasam 05:29
Tiniet 05:29
Qantar 05:29
Mezza 05:30
Franciz 05:31
Xaghrat 05:31
Victoria 05:33
Modd 05:34
Ibragg 05:35
Pembroke More    05:36
Pembroke Park & Ride 1 05:36
Is-Swieqi More    05:37
Swieqi 2 05:37
San Giljan More    05:39
San Giljan 05:39
Ross 05:39
Spinola 05:40
Olivier 05:41
Balluta 05:42
Tas-Sliema More    05:43
Antik 05:43
Exiles 05:43
Torri 05:44
Ghadir 05:45
Chalet 05:46
Hallet 05:47
Locker 05:48
Xerri 05:49
Ferries 3 05:50
Bouverie 05:51
Il-Gzira More    05:52
Ponsonby 05:52
Gzira 05:53
Ta' Xbiex More    05:54
Qoton 05:54
Rigord 05:55
Xatt 05:55
L-Imsida More    05:56
Gnien 05:56
Qroqq 2 05:58
Universita 1 06:01
Mater Dei More    06:03
Mater Dei 2 06:03
Sptar 1 06:04