Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Swieqi 233
Mater Dei More    06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Sptar 2 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
L-Imsida More    06:0807:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:1018:1019:09 20:09
Universita 2 06:0807:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:1018:1019:09 20:09
Qroqq 2 06:0907:1108:1109:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:11 20:11
Msida 06:1107:1408:1409:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1618:1619:13 20:13
Ta' Xbiex More    06:1307:1608:1609:1810:1811:1812:1713:1714:1715:1716:1717:1918:1919:16 20:16
Principessa 06:1307:1608:1609:1810:1811:1812:1713:1714:1715:1716:1717:1918:1919:16 20:16
Qoton 06:1407:1708:1709:1910:1911:1912:1813:1814:1815:1816:1817:2018:2019:17 20:17
Il-Gzira More    06:1507:1908:1909:2110:2111:2112:2013:2014:2015:2016:2017:2218:2219:18 20:18
Gzira 06:1507:1908:1909:2110:2111:2112:2013:2014:2015:2016:2017:2218:2219:18 20:18
Ponsonby 06:1607:2108:2109:2310:2311:2312:2213:2214:2215:2216:2217:2418:2419:20 20:20
Tas-Sliema More    06:1707:2208:2209:2510:2511:2512:2313:2314:2315:2316:2317:2518:2519:21 20:21
Bouverie 06:1707:2208:2209:2510:2511:2512:2313:2314:2315:2316:2317:2518:2519:21 20:21
Ferries 5 06:1807:2408:2409:2610:2611:2612:2513:2514:2515:2516:2517:2718:2719:23 20:23
Sliema 06:1907:2508:2509:2810:2811:2812:2613:2614:2615:2616:2617:2918:2919:24 20:24
Chalet 06:2007:2608:2609:2910:2911:2912:2713:2714:2715:2716:2717:3018:3019:25 20:25
Ghadir 06:2107:2708:2709:3110:3111:3112:2913:2914:2915:2916:2917:3218:3219:26 20:26
Torri 06:2207:2908:2909:3310:3311:3312:3113:3114:3115:3116:3117:3418:3419:28 20:28
Exiles 06:2307:3008:3009:3410:3411:3412:3213:3214:3215:3216:3217:3518:3519:29 20:29
Antik 06:2307:3108:3109:3510:3511:3512:3313:3314:3315:3316:3317:3618:3619:30 20:30
San Giljan More    06:2407:3208:3209:3610:3611:3612:3413:3414:3415:3416:3417:3818:3819:31 20:31
Balluta 06:2407:3208:3209:3610:3611:3612:3413:3414:3415:3416:3417:3818:3819:31 20:31
Olivier 06:2607:3408:3409:3810:3811:3812:3613:3614:3615:3616:3617:4018:4019:33 20:33
Spinola 06:2707:3608:3609:4010:4011:4012:3813:3814:3815:3816:3817:4218:4219:34 20:34
Ross 06:2807:3708:3709:4210:4211:4212:3913:3914:3915:3916:3917:4318:4319:35 20:35
San Giljan 06:2807:3808:3809:4310:4311:4312:4013:4014:4015:4016:4017:4418:4419:36 20:36
Is-Swieqi More    06:2907:3908:3909:4410:4411:4412:4213:4214:4215:4216:4217:4618:4619:37 20:37
Sirk 06:2907:3908:3909:4410:4411:4412:4213:4214:4215:4216:4217:4618:4619:37 20:37
Migbed 06:3007:4008:4009:4510:4511:4512:4213:4214:4215:4216:4217:4718:4719:38 20:38
Sidra 06:3107:4108:4109:4610:4611:4612:4413:4414:4415:4416:4417:4818:4819:39 20:39
Qasam 06:3107:4208:4209:4810:4811:4812:4513:4514:4515:4516:4517:4918:4919:40 20:40
Tiniet 06:3207:4308:4309:4810:4811:4812:4513:4514:4515:4516:4517:5018:5019:41 20:41
Qantar 06:3207:4308:4309:4910:4911:4912:4613:4614:4615:4616:4617:5118:5119:41 20:41
Mezza 06:3307:4408:4409:5010:5011:5012:4713:4714:4715:4716:4717:5218:5219:42 20:42
Franciz 06:3407:4608:4609:5110:5111:5112:4913:4914:4915:4916:4917:5318:5319:44 20:44
Xaghrat 06:3507:4708:4709:5310:5311:5312:5013:5014:5015:5016:5017:5518:5519:45 20:45
Mater Dei More    05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
Sptar 2 05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
L-Imsida More    05:5306:5307:5308:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:54 19:54
Universita 2 05:5306:5307:5308:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:54 19:54
Qroqq 2 05:5506:5507:5508:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:56 19:56
Msida 05:5706:5707:5708:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:58 19:58
Ta' Xbiex More    05:5906:5907:5909:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Principessa 05:5906:5907:5909:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Qoton 05:5906:5907:5909:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:01
Il-Gzira More    06:0107:0108:0109:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:03
Gzira 06:0107:0108:0109:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:03
Ponsonby 06:0207:0208:0209:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Tas-Sliema More    06:0307:0308:0309:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:06
Bouverie 06:0307:0308:0309:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:06
Ferries 5 06:0407:0408:0409:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Sliema 06:0507:0508:0509:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:08 20:08
Chalet 06:0607:0608:0609:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09 20:09
Ghadir 06:0707:0708:0709:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:11
Torri 06:0807:0808:0809:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Exiles 06:0907:0908:0909:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:13
Antik 06:1007:1008:1009:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:14
San Giljan More    06:1107:1108:1109:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:15
Balluta 06:1107:1108:1109:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:15
Olivier 06:1207:1208:1209:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17 20:17
Spinola 06:1307:1308:1309:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:18
Ross 06:1407:1408:1409:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:20
San Giljan 06:1507:1508:1509:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21 20:21
Is-Swieqi More    06:1607:1608:1609:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:22
Sirk 06:1607:1608:1609:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:22
Migbed 06:1607:1608:1609:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:22
Sidra 06:1707:1708:1709:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:24 20:24
Qasam 06:1807:1808:1809:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:24 20:24
Tiniet 06:1907:1908:1909:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
Qantar 06:1907:1908:1909:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2619:26 20:26
Mezza 06:2007:2008:2009:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2619:26 20:26
Franciz 06:2107:2108:2109:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2819:28 20:28
Xaghrat 06:2207:2208:2209:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29 20:29
Mater Dei More    05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
Sptar 2 05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
L-Imsida More    05:5206:5207:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5417:5418:54 19:54
Universita 2 05:5206:5207:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5417:5418:54 19:54
Qroqq 2 05:5406:5407:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5617:5618:56 19:56
Msida 05:5606:5607:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5817:5818:58 19:58
Ta' Xbiex More    05:5706:5707:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5917:0118:0119:01 20:01
Principessa 05:5706:5707:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5917:0118:0119:01 20:01
Qoton 05:5806:5808:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0218:0219:02 20:02
Il-Gzira More    05:5906:5908:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0318:0319:03 20:03
Gzira 05:5906:5908:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0318:0319:03 20:03
Ponsonby 06:0007:0008:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0518:0519:05 20:05
Tas-Sliema More    06:0107:0108:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0618:0619:06 20:06
Bouverie 06:0107:0108:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0618:0619:06 20:06
Ferries 5 06:0207:0208:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0818:0819:08 20:08
Sliema 06:0307:0308:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0918:0919:09 20:09
Chalet 06:0407:0408:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:1018:1019:10 20:10
Ghadir 06:0507:0508:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:1118:1119:11 20:11
Torri 06:0607:0608:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1318:1319:13 20:13
Exiles 06:0707:0708:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1418:1419:14 20:14
Antik 06:0707:0708:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1518:1519:15 20:15
San Giljan More    06:0807:0808:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1618:1619:16 20:16
Balluta 06:0807:0808:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1618:1619:16 20:16
Olivier 06:0907:0908:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1818:1819:18 20:18
Spinola 06:1007:1008:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1918:1919:19 20:19
Ross 06:1107:1108:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:2018:2019:20 20:20
San Giljan 06:1207:1208:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:2118:2119:21 20:21
Is-Swieqi More    06:1307:1308:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:2218:2219:22 20:22
Sirk 06:1307:1308:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:2218:2219:22 20:22
Migbed 06:1307:1308:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:2318:2319:23 20:23
Sidra 06:1407:1408:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2418:2419:24 20:24
Qasam 06:1507:1508:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2518:2519:25 20:25
Tiniet 06:1507:1508:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2618:2619:26 20:26
Qantar 06:1507:1508:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2618:2619:26 20:26
Mezza 06:1607:1608:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2718:2719:27 20:27
Franciz 06:1707:1708:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2918:2919:29 20:29
Xaghrat 06:1807:1808:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:3018:3019:30 20:30
Swieqi - Mater Dei 233
Is-Swieqi More    06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Xaghrat 06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Victoria 06:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:5619:56
Modd 06:5807:5908:5909:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5917:5918:5819:58
Ibragg 06:5807:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5917:0018:0018:5819:58
Pembroke More    06:5908:0109:0110:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0118:0118:5919:59
Pembroke Park & Ride 1 06:5908:0109:0110:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0118:0118:5919:59
Is-Swieqi More    07:0108:0309:0310:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0318:0319:0120:01
Swieqi 2 07:0108:0309:0310:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0318:0319:0120:01
San Giljan More    07:0208:0509:0510:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0618:0619:0220:02
San Giljan 07:0208:0509:0510:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0618:0619:0220:02
Ross 07:0308:0609:0610:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0718:0719:0320:03
Spinola 07:0408:0609:0610:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0718:0719:0420:04
Olivier 07:0508:0809:0810:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0918:0919:0520:05
Balluta 07:0708:1009:1010:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:1118:1119:0720:07
Tas-Sliema More    07:0708:1009:1010:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:1218:1219:0720:07
Antik 07:0708:1009:1010:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:1218:1219:0720:07
Exiles 07:0808:1109:1110:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1318:1319:0820:08
Torri 07:0908:1309:1310:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1518:1519:0920:09
Ghadir 07:1008:1409:1410:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1618:1619:1020:10
Chalet 07:1108:1609:1610:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1818:1819:1120:11
Hallet 07:1208:1709:1710:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1918:1919:1220:12
Locker 07:1308:1809:1810:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:2018:2019:1320:13
Xerri 07:1508:2009:2010:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:2218:2219:1520:15
Ferries 3 07:1608:2209:2210:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:2418:2419:1620:16
Bouverie 07:1708:2309:2310:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2618:2619:1720:17
Il-Gzira More    07:1808:2409:2410:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2718:2719:1820:18
Ponsonby 07:1808:2409:2410:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2718:2719:1820:18
Gzira 07:1908:2609:2610:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2818:2819:1920:19
Ta' Xbiex More    07:2008:2709:2710:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:3018:3019:2020:20
Qoton 07:2008:2709:2710:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:3018:3019:2020:20
Rigord 07:2108:2809:2810:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:3118:3119:2120:21
Xatt 07:2108:2909:2910:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:3218:3219:2120:21
L-Imsida More    07:2208:2909:2910:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:3218:3219:2220:22
Gnien 07:2208:2909:2910:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:3218:3219:2220:22
Qroqq 2 07:2508:3309:3310:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3718:3719:2520:25
Universita 1 07:2808:3709:3710:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:4118:4119:2820:28
Mater Dei More    07:2908:3909:3910:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:4318:4319:2920:29
Mater Dei 2 07:2908:3909:3910:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:4318:4319:2920:29
Sptar 1 07:3108:4109:4110:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:4518:4519:3120:31
Is-Swieqi More    06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Xaghrat 06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Victoria 06:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36
Modd 06:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38
Ibragg 06:3807:3808:3809:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3919:39
Pembroke More    06:3907:3908:3909:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40
Pembroke Park & Ride 1 06:3907:3908:3909:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40
Is-Swieqi More    06:4107:4108:4109:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:42
Swieqi 2 06:4107:4108:4109:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:42
San Giljan More    06:4207:4208:4209:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43
San Giljan 06:4207:4208:4209:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43
Ross 06:4307:4308:4309:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4419:44
Spinola 06:4407:4408:4409:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:45
Olivier 06:4507:4508:4509:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:46
Balluta 06:4607:4608:4609:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4819:48
Tas-Sliema More    06:4707:4708:4709:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4819:48
Antik 06:4707:4708:4709:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4819:48
Exiles 06:4707:4708:4709:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4919:49
Torri 06:4907:4908:4909:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5019:50
Ghadir 06:5007:5008:5009:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:5119:51
Chalet 06:5107:5108:5109:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:5319:53
Hallet 06:5207:5208:5209:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:5419:54
Locker 06:5207:5208:5209:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:5419:54
Xerri 06:5407:5408:5409:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:5619:56
Ferries 3 06:5507:5508:5509:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:5819:58
Bouverie 06:5607:5608:5609:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:5919:59
Il-Gzira More    06:5707:5708:5710:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00
Ponsonby 06:5707:5708:5710:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00
Gzira 06:5807:5808:5810:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:0120:01
Ta' Xbiex More    06:5907:5908:5910:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:0220:02
Qoton 06:5907:5908:5910:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:0220:02
Rigord 07:0008:0009:0010:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:0320:03
Xatt 07:0108:0109:0110:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0419:0420:04
L-Imsida More    07:0108:0109:0110:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0419:0420:04
Gnien 07:0108:0109:0110:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0419:0420:04
Qroqq 2 07:0408:0409:0410:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:0720:07
Universita 1 07:0708:0709:0710:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:1120:11
Mater Dei More    07:0908:0909:0910:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:1220:12
Mater Dei 2 07:0908:0909:0910:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:1220:12
Sptar 1 07:1008:1009:1010:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:1420:14
Is-Swieqi More    06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Xaghrat 06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Victoria 06:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36
Modd 06:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38
Ibragg 06:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3916:3917:3918:3919:39
Pembroke More    06:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:4016:4017:4018:4019:40
Pembroke Park & Ride 1 06:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:4016:4017:4018:4019:40
Is-Swieqi More    06:4107:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4216:4217:4218:4219:42
Swieqi 2 06:4107:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4216:4217:4218:4219:42
San Giljan More    06:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4316:4317:4318:4319:43
San Giljan 06:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4316:4317:4318:4319:43
Ross 06:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4416:4417:4418:4419:44
Spinola 06:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4516:4517:4518:4519:45
Olivier 06:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4616:4617:4618:4619:46
Balluta 06:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4816:4817:4818:4819:48
Tas-Sliema More    06:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4816:4817:4818:4819:48
Antik 06:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4816:4817:4818:4819:48
Exiles 06:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4916:4917:4918:4919:49
Torri 06:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:5116:5117:5118:5119:51
Ghadir 06:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5216:5217:5218:5219:52
Chalet 06:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5316:5317:5318:5319:53
Hallet 06:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5416:5417:5418:5419:54
Locker 06:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5516:5517:5518:5519:55
Xerri 06:5407:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5716:5717:5718:5719:57
Ferries 3 06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5816:5817:5818:5819:58
Bouverie 06:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5916:5917:5918:5919:59
Il-Gzira More    06:5707:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5716:0017:0018:0019:0020:00
Ponsonby 06:5707:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5716:0017:0018:0019:0020:00
Gzira 06:5807:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5816:0217:0218:0219:0220:02
Ta' Xbiex More    06:5907:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5916:0317:0318:0319:0320:03
Qoton 06:5907:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5916:0317:0318:0319:0320:03
Rigord 07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0417:0418:0419:0420:04
Xatt 07:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0417:0418:0419:0420:04
L-Imsida More    07:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0517:0518:0519:0520:05
Gnien 07:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0517:0518:0519:0520:05
Qroqq 2 07:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0817:0818:0819:0820:08
Universita 1 07:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:1217:1218:1219:1220:12
Mater Dei More    07:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:1317:1318:1319:1320:13
Mater Dei 2 07:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:1317:1318:1319:1320:13
Sptar 1 07:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1517:1518:1519:1520:15
Sirk - Mater Dei 233
Is-Swieqi More    05:47
Sirk 05:47
Migbed 05:47
Sidra 05:48
Qasam 05:48
Tiniet 05:49
Qantar 05:49
Mezza 05:50
Franciz 05:51
Xaghrat 05:51
Victoria 05:52
Modd 05:54
Ibragg 05:54
Pembroke More    05:55
Pembroke Park & Ride 1 05:55
Is-Swieqi More    05:57
Swieqi 2 05:57
San Giljan More    05:58
San Giljan 05:58
Ross 05:59
Spinola 05:59
Olivier 06:00
Balluta 06:01
Tas-Sliema More    06:02
Antik 06:02
Exiles 06:02
Torri 06:03
Ghadir 06:04
Chalet 06:05
Hallet 06:06
Locker 06:06
Xerri 06:08
Ferries 3 06:09
Bouverie 06:10
Il-Gzira More    06:11
Ponsonby 06:11
Gzira 06:12
Ta' Xbiex More    06:13
Qoton 06:13
Rigord 06:13
Xatt 06:14
L-Imsida More    06:14
Gnien 06:14
Qroqq 2 06:17
Universita 1 06:20
Mater Dei More    06:21
Mater Dei 2 06:21
Sptar 1 06:22
Is-Swieqi More    05:27
Sirk 05:27
Migbed 05:27
Sidra 05:28
Qasam 05:28
Tiniet 05:29
Qantar 05:29
Mezza 05:30
Franciz 05:31
Xaghrat 05:31
Victoria 05:32
Modd 05:34
Ibragg 05:34
Pembroke More    05:35
Pembroke Park & Ride 1 05:35
Is-Swieqi More    05:37
Swieqi 2 05:37
San Giljan More    05:38
San Giljan 05:38
Ross 05:39
Spinola 05:39
Olivier 05:40
Balluta 05:41
Tas-Sliema More    05:42
Antik 05:42
Exiles 05:42
Torri 05:43
Ghadir 05:44
Chalet 05:45
Hallet 05:46
Locker 05:46
Xerri 05:48
Ferries 3 05:49
Bouverie 05:50
Il-Gzira More    05:51
Ponsonby 05:51
Gzira 05:52
Ta' Xbiex More    05:53
Qoton 05:53
Rigord 05:53
Xatt 05:54
L-Imsida More    05:54
Gnien 05:54
Qroqq 2 05:57
Universita 1 06:00
Mater Dei More    06:01
Mater Dei 2 06:01
Sptar 1 06:02
Is-Swieqi More    05:27
Sirk 05:27
Migbed 05:27
Sidra 05:28
Qasam 05:29
Tiniet 05:29
Qantar 05:30
Mezza 05:30
Franciz 05:31
Xaghrat 05:32
Victoria 05:33
Modd 05:35
Ibragg 05:36
Pembroke More    05:37
Pembroke Park & Ride 1 05:37
Is-Swieqi More    05:39
Swieqi 2 05:39
San Giljan More    05:40
San Giljan 05:40
Ross 05:41
Spinola 05:42
Olivier 05:43
Balluta 05:44
Tas-Sliema More    05:45
Antik 05:45
Exiles 05:45
Torri 05:47
Ghadir 05:48
Chalet 05:49
Hallet 05:50
Locker 05:50
Xerri 05:52
Ferries 3 05:54
Bouverie 05:55
Il-Gzira More    05:56
Ponsonby 05:56
Gzira 05:57
Ta' Xbiex More    05:58
Qoton 05:58
Rigord 05:59
Xatt 05:59
L-Imsida More    06:00
Gnien 06:00
Qroqq 2 06:03
Universita 1 06:06
Mater Dei More    06:07
Mater Dei 2 06:07
Sptar 1 06:09