Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Swieqi 233
Mater Dei More    05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
Sptar 2 05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
L-Imsida More    05:5306:5407:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5318:53 19:53
Universita 2 05:5306:5407:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5318:53 19:53
Qroqq 2 05:5506:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5518:55 19:55
Msida 05:5706:5907:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5818:58 19:58
Ta' Xbiex More    05:5907:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0019:00 20:00
Principessa 05:5907:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0019:00 20:00
Qoton 06:0007:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0119:01 20:01
Il-Gzira More    06:0107:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0219:02 20:02
Gzira 06:0107:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0219:02 20:02
Ponsonby 06:0207:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0419:04 20:04
Tas-Sliema More    06:0307:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0519:05 20:05
Bouverie 06:0307:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0519:05 20:05
Ferries 5 06:0507:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0619:06 20:06
Sliema 06:0607:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:0719:07 20:07
Chalet 06:0607:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:0819:08 20:08
Ghadir 06:0807:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:0919:09 20:09
Torri 06:0907:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1119:11 20:11
Exiles 06:1007:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1219:12 20:12
Antik 06:1007:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1219:12 20:12
San Giljan More    06:1207:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1419:14 20:14
Balluta 06:1207:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1419:14 20:14
Olivier 06:1307:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1519:15 20:15
Spinola 06:1407:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:1619:16 20:16
Ross 06:1507:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:1719:17 20:17
San Giljan 06:1607:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:1819:18 20:18
Is-Swieqi More    06:1707:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:1919:19 20:19
Sirk 06:1707:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:1919:19 20:19
Migbed 06:1707:2408:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2019:20 20:20
Sidra 06:1807:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2119:21 20:21
Qasam 06:1907:2608:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2219:22 20:22
Tiniet 06:2007:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2219:22 20:22
Qantar 06:2007:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2319:23 20:23
Mezza 06:2107:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2419:24 20:24
Franciz 06:2207:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:2519:25 20:25
Xaghrat 06:2307:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:2619:26 20:26
Mater Dei More    05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
Sptar 2 05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
L-Imsida More    05:5306:5307:5308:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:54 19:53
Universita 2 05:5306:5307:5308:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:54 19:53
Qroqq 2 05:5406:5407:5408:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:56 19:56
Msida 05:5606:5607:5608:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5918:59 19:58
Ta' Xbiex More    05:5806:5807:5809:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:00
Principessa 05:5806:5807:5809:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:00
Qoton 05:5906:5907:5909:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:02 20:01
Il-Gzira More    06:0007:0008:0009:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0419:04 20:03
Gzira 06:0007:0008:0009:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0419:04 20:03
Ponsonby 06:0107:0108:0109:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:04
Tas-Sliema More    06:0207:0208:0209:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0719:07 20:05
Bouverie 06:0207:0208:0209:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0719:07 20:05
Ferries 5 06:0307:0308:0309:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0819:08 20:07
Sliema 06:0407:0408:0409:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:1019:10 20:08
Chalet 06:0507:0508:0509:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:1019:10 20:09
Ghadir 06:0607:0608:0609:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1219:12 20:10
Torri 06:0707:0708:0709:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1419:14 20:12
Exiles 06:0807:0808:0809:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1519:15 20:13
Antik 06:0907:0908:0909:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1619:16 20:14
San Giljan More    06:1007:1008:1009:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1719:17 20:15
Balluta 06:1007:1008:1009:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1719:17 20:15
Olivier 06:1107:1108:1109:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1919:19 20:16
Spinola 06:1207:1208:1209:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:2019:20 20:18
Ross 06:1307:1308:1309:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2119:21 20:19
San Giljan 06:1307:1308:1309:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2219:22 20:20
Is-Swieqi More    06:1407:1408:1409:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2319:23 20:21
Sirk 06:1407:1408:1409:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2319:23 20:21
Migbed 06:1507:1508:1509:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2419:24 20:21
Sidra 06:1607:1608:1609:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2519:25 20:23
Qasam 06:1607:1608:1609:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2619:26 20:24
Tiniet 06:1707:1708:1709:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2719:27 20:24
Qantar 06:1707:1708:1709:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2719:27 20:25
Mezza 06:1807:1808:1809:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2819:28 20:25
Franciz 06:1907:1908:1909:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:3019:30 20:27
Xaghrat 06:2007:2008:2009:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:3119:31 20:28
Mater Dei More    05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
Sptar 2 05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
L-Imsida More    05:5206:5207:5208:5209:5210:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5418:54 19:54
Universita 2 05:5206:5207:5208:5209:5210:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5418:54 19:54
Qroqq 2 05:5406:5407:5408:5409:5410:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5618:56 19:56
Msida 05:5606:5607:5608:5609:5610:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5918:59 19:59
Ta' Xbiex More    05:5706:5707:5708:5709:5710:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5918:0119:01 20:01
Principessa 05:5706:5707:5708:5709:5710:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5918:0119:01 20:01
Qoton 05:5806:5807:5808:5809:5811:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0219:02 20:02
Il-Gzira More    05:5906:5907:5908:5909:5911:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0419:04 20:04
Gzira 05:5906:5907:5908:5909:5911:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0419:04 20:04
Ponsonby 06:0007:0008:0009:0010:0011:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0519:05 20:05
Tas-Sliema More    06:0107:0108:0109:0110:0111:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0719:07 20:07
Bouverie 06:0107:0108:0109:0110:0111:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0719:07 20:07
Ferries 5 06:0207:0208:0209:0210:0211:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0819:08 20:08
Sliema 06:0307:0308:0309:0310:0311:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:1019:10 20:10
Chalet 06:0307:0308:0309:0310:0311:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:1019:10 20:10
Ghadir 06:0407:0408:0409:0410:0411:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:1219:12 20:12
Torri 06:0507:0508:0509:0510:0511:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1419:14 20:14
Exiles 06:0607:0608:0609:0610:0611:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1519:15 20:15
Antik 06:0707:0708:0709:0710:0711:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1619:16 20:16
San Giljan More    06:0807:0808:0809:0810:0811:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1719:17 20:17
Balluta 06:0807:0808:0809:0810:0811:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1719:17 20:17
Olivier 06:0907:0908:0909:0910:0911:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1919:19 20:19
Spinola 06:0907:0908:0909:0910:0911:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:2019:20 20:20
Ross 06:1007:1008:1009:1010:1011:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:2119:21 20:21
San Giljan 06:1107:1108:1109:1110:1111:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:2219:22 20:22
Is-Swieqi More    06:1207:1208:1209:1210:1211:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:2319:23 20:23
Sirk 06:1207:1208:1209:1210:1211:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:2319:23 20:23
Migbed 06:1207:1208:1209:1210:1211:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:2419:24 20:24
Sidra 06:1307:1308:1309:1310:1311:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:2519:25 20:25
Qasam 06:1407:1408:1409:1410:1411:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2619:26 20:26
Tiniet 06:1407:1408:1409:1410:1411:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2719:27 20:27
Qantar 06:1407:1408:1409:1410:1411:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2719:27 20:27
Mezza 06:1507:1508:1509:1510:1511:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2819:28 20:28
Franciz 06:1607:1608:1609:1610:1611:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:3019:30 20:30
Xaghrat 06:1707:1708:1709:1710:1711:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:3119:31 20:31
Swieqi - Mater Dei 233
Is-Swieqi More    06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Xaghrat 06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Victoria 06:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36
Modd 06:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3719:37
Ibragg 06:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3819:38
Pembroke More    06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:3919:39
Pembroke Park & Ride 1 06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:3919:39
Is-Swieqi More    06:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4019:40
Swieqi 2 06:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4019:40
San Giljan More    06:4407:4408:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4219:42
San Giljan 06:4407:4408:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4219:42
Ross 06:4507:4508:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4319:43
Spinola 06:4607:4608:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4319:43
Olivier 06:4707:4708:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4419:44
Balluta 06:4907:4908:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4619:46
Tas-Sliema More    06:4907:4908:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4619:46
Antik 06:4907:4908:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4619:46
Exiles 06:5007:5008:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4719:47
Torri 06:5207:5208:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:4819:48
Ghadir 06:5307:5308:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:4919:49
Chalet 06:5407:5408:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:5019:50
Hallet 06:5607:5608:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:5119:51
Locker 06:5707:5708:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5219:52
Xerri 06:5907:5908:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:5319:53
Ferries 3 07:0008:0008:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:5419:54
Bouverie 07:0108:0108:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:5519:55
Il-Gzira More    07:0208:0209:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0018:5619:56
Ponsonby 07:0208:0209:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0018:5619:56
Gzira 07:0408:0409:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0118:5719:57
Ta' Xbiex More    07:0508:0509:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0218:5819:58
Qoton 07:0508:0509:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0218:5819:58
Rigord 07:0608:0609:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0318:5919:59
Xatt 07:0708:0709:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0418:5919:59
L-Imsida More    07:0708:0709:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0419:0020:00
Gnien 07:0708:0709:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0419:0020:00
Qroqq 2 07:1108:1109:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:0220:02
Universita 1 07:1508:1509:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:0520:05
Mater Dei More    07:1608:1609:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:0720:07
Mater Dei 2 07:1608:1609:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:0720:07
Sptar 1 07:1808:1809:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:0820:08
Is-Swieqi More    06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Xaghrat 06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Victoria 06:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36
Modd 06:3707:3708:3709:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3718:3719:37
Ibragg 06:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38
Pembroke More    06:3907:3908:3909:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:3918:3919:39
Pembroke Park & Ride 1 06:3907:3908:3909:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:3918:3919:39
Is-Swieqi More    06:4007:4008:4009:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4018:4019:40
Swieqi 2 06:4007:4008:4009:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4018:4019:40
San Giljan More    06:4107:4108:4109:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4218:4219:42
San Giljan 06:4107:4108:4109:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4218:4219:42
Ross 06:4207:4208:4209:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4218:4219:42
Spinola 06:4207:4208:4209:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4318:4319:43
Olivier 06:4307:4308:4309:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4418:4419:44
Balluta 06:4507:4508:4509:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4518:4519:45
Tas-Sliema More    06:4507:4508:4509:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4618:4619:46
Antik 06:4507:4508:4509:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4618:4619:46
Exiles 06:4507:4508:4509:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4618:4619:46
Torri 06:4707:4708:4709:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:4718:4719:47
Ghadir 06:4707:4708:4709:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:4818:4819:48
Chalet 06:4807:4808:4809:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:4918:4919:49
Hallet 06:4907:4908:4909:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5018:5019:50
Locker 06:5007:5008:5009:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5118:5119:51
Xerri 06:5107:5108:5109:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5218:5219:52
Ferries 3 06:5207:5208:5209:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5318:5319:53
Bouverie 06:5307:5308:5309:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5418:5419:54
Il-Gzira More    06:5407:5408:5409:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5518:5519:55
Ponsonby 06:5407:5408:5409:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5518:5519:55
Gzira 06:5507:5508:5510:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0017:5618:5619:56
Ta' Xbiex More    06:5607:5608:5610:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0217:5718:5719:57
Qoton 06:5607:5608:5610:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0217:5718:5719:57
Rigord 06:5607:5608:5610:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0217:5818:5819:58
Xatt 06:5707:5708:5710:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0317:5818:5819:58
L-Imsida More    06:5707:5708:5710:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0317:5918:5919:59
Gnien 06:5707:5708:5710:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0317:5918:5919:59
Qroqq 2 07:0008:0009:0010:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0119:0120:01
Universita 1 07:0308:0309:0310:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:0419:0420:04
Mater Dei More    07:0408:0409:0410:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:0619:0620:06
Mater Dei 2 07:0408:0409:0410:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:0619:0620:06
Sptar 1 07:0508:0509:0510:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:0719:0720:07
Is-Swieqi More    06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Xaghrat 06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Victoria 06:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36
Modd 06:3707:3708:3709:3710:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38
Ibragg 06:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3914:3915:3916:3917:3918:3919:38
Pembroke More    06:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:4014:4015:4016:4017:4018:4019:39
Pembroke Park & Ride 1 06:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:4014:4015:4016:4017:4018:4019:39
Is-Swieqi More    06:4007:4008:4009:4010:4111:4112:4113:4214:4215:4216:4217:4218:4219:41
Swieqi 2 06:4007:4008:4009:4010:4111:4112:4113:4214:4215:4216:4217:4218:4219:41
San Giljan More    06:4107:4108:4109:4110:4211:4212:4213:4314:4315:4316:4317:4318:4319:42
San Giljan 06:4107:4108:4109:4110:4211:4212:4213:4314:4315:4316:4317:4318:4319:42
Ross 06:4207:4208:4209:4210:4311:4312:4313:4414:4415:4416:4417:4418:4419:43
Spinola 06:4307:4308:4309:4310:4411:4412:4413:4514:4515:4516:4517:4518:4519:44
Olivier 06:4407:4408:4409:4410:4511:4512:4513:4614:4615:4616:4617:4618:4619:45
Balluta 06:4507:4508:4509:4510:4711:4712:4713:4814:4815:4816:4817:4818:4819:46
Tas-Sliema More    06:4507:4508:4509:4510:4711:4712:4713:4814:4815:4816:4817:4818:4819:47
Antik 06:4507:4508:4509:4510:4711:4712:4713:4814:4815:4816:4817:4818:4819:47
Exiles 06:4607:4608:4609:4610:4811:4812:4813:4914:4915:4916:4917:4918:4919:47
Torri 06:4707:4708:4709:4710:4911:4912:4913:5014:5015:5016:5017:5018:5019:49
Ghadir 06:4807:4808:4809:4810:5011:5012:5013:5114:5115:5116:5117:5118:5119:50
Chalet 06:4907:4908:4909:4910:5111:5112:5113:5314:5315:5316:5317:5318:5319:51
Hallet 06:5007:5008:5009:5010:5211:5212:5213:5414:5415:5416:5417:5418:5419:52
Locker 06:5107:5108:5109:5110:5311:5312:5313:5514:5515:5516:5517:5518:5519:53
Xerri 06:5207:5208:5209:5210:5511:5512:5513:5614:5615:5616:5617:5618:5619:54
Ferries 3 06:5307:5308:5309:5310:5611:5612:5613:5814:5815:5816:5817:5818:5819:55
Bouverie 06:5407:5408:5409:5410:5711:5712:5713:5914:5915:5916:5917:5918:5919:56
Il-Gzira More    06:5507:5508:5509:5510:5811:5812:5814:0015:0016:0017:0018:0019:0019:57
Ponsonby 06:5507:5508:5509:5510:5811:5812:5814:0015:0016:0017:0018:0019:0019:57
Gzira 06:5607:5608:5609:5610:5911:5912:5914:0115:0116:0117:0118:0119:0119:58
Ta' Xbiex More    06:5707:5708:5709:5711:0012:0013:0014:0215:0216:0217:0218:0219:0219:59
Qoton 06:5707:5708:5709:5711:0012:0013:0014:0215:0216:0217:0218:0219:0219:59
Rigord 06:5707:5708:5709:5711:0112:0113:0114:0315:0316:0317:0318:0319:0320:00
Xatt 06:5807:5808:5809:5811:0112:0113:0114:0415:0416:0417:0418:0419:0420:01
L-Imsida More    06:5807:5808:5809:5811:0212:0213:0214:0415:0416:0417:0418:0419:0420:01
Gnien 06:5807:5808:5809:5811:0212:0213:0214:0415:0416:0417:0418:0419:0420:01
Qroqq 2 07:0108:0109:0110:0111:0512:0513:0514:0715:0716:0717:0718:0719:0720:04
Universita 1 07:0308:0309:0310:0311:0812:0813:0814:1115:1116:1117:1118:1119:1120:07
Mater Dei More    07:0508:0509:0510:0511:0912:0913:0914:1215:1216:1217:1218:1219:1220:09
Mater Dei 2 07:0508:0509:0510:0511:0912:0913:0914:1215:1216:1217:1218:1219:1220:09
Sptar 1 07:0608:0609:0610:0611:1112:1113:1114:1415:1416:1417:1418:1419:1420:10
Sirk - Mater Dei 233
Is-Swieqi More    05:27
Sirk 05:27
Migbed 05:27
Sidra 05:28
Qasam 05:29
Tiniet 05:29
Qantar 05:29
Mezza 05:30
Franciz 05:31
Xaghrat 05:32
Victoria 05:33
Modd 05:34
Ibragg 05:35
Pembroke More    05:36
Pembroke Park & Ride 1 05:36
Is-Swieqi More    05:37
Swieqi 2 05:37
San Giljan More    05:39
San Giljan 05:39
Ross 05:40
Spinola 05:40
Olivier 05:41
Balluta 05:43
Tas-Sliema More    05:43
Antik 05:43
Exiles 05:44
Torri 05:45
Ghadir 05:46
Chalet 05:47
Hallet 05:48
Locker 05:49
Xerri 05:50
Ferries 3 05:51
Bouverie 05:52
Il-Gzira More    05:53
Ponsonby 05:53
Gzira 05:54
Ta' Xbiex More    05:55
Qoton 05:55
Rigord 05:56
Xatt 05:56
L-Imsida More    05:57
Gnien 05:57
Qroqq 2 05:59
Universita 1 06:02
Mater Dei More    06:04
Mater Dei 2 06:04
Sptar 1 06:05
Is-Swieqi More    05:27
Sirk 05:27
Migbed 05:27
Sidra 05:28
Qasam 05:28
Tiniet 05:29
Qantar 05:29
Mezza 05:30
Franciz 05:30
Xaghrat 05:31
Victoria 05:32
Modd 05:33
Ibragg 05:34
Pembroke More    05:35
Pembroke Park & Ride 1 05:35
Is-Swieqi More    05:36
Swieqi 2 05:36
San Giljan More    05:37
San Giljan 05:37
Ross 05:38
Spinola 05:38
Olivier 05:39
Balluta 05:40
Tas-Sliema More    05:40
Antik 05:40
Exiles 05:41
Torri 05:42
Ghadir 05:43
Chalet 05:44
Hallet 05:44
Locker 05:45
Xerri 05:46
Ferries 3 05:47
Bouverie 05:48
Il-Gzira More    05:49
Ponsonby 05:49
Gzira 05:50
Ta' Xbiex More    05:50
Qoton 05:50
Rigord 05:51
Xatt 05:51
L-Imsida More    05:52
Gnien 05:52
Qroqq 2 05:54
Universita 1 05:57
Mater Dei More    05:58
Mater Dei 2 05:58
Sptar 1 05:59