Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Gudja 226
Mater Dei More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Sptar 3 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
L-Imsida More    05:3406:3407:3408:3309:3310:3311:3312:3413:3414:3515:3516:3517:3218:32 19:32
Universita 4 05:3406:3407:3408:3309:3310:3311:3312:3413:3414:3515:3516:3517:3218:32 19:32
Hal Qormi More    05:4606:4607:4608:4209:4210:4211:4212:4613:4614:5115:5116:5117:4018:40 19:40
Qaddisin 05:4606:4607:4608:4209:4210:4211:4212:4613:4614:5115:5116:5117:4018:40 19:40
Il-Marsa More    05:4806:4807:4808:4409:4410:4411:4412:4813:4814:5315:5316:5317:4118:41 19:41
Marsa Park & Ride 5 05:4806:4807:4808:4409:4410:4411:4412:4813:4814:5315:5316:5317:4118:41 19:41
Qaddisin 05:4906:4907:4908:4509:4510:4511:4512:4913:4914:5415:5416:5417:4218:42 19:42
Moro 05:5306:5307:5308:4909:4910:4911:4812:5313:5314:5815:5816:5817:4618:46 19:45
Bacir 05:5506:5507:5508:5109:5110:5111:5012:5513:5515:0016:0017:0017:4818:48 19:46
Paola More    05:5606:5607:5608:5209:5210:5211:5012:5613:5615:0116:0117:0117:4918:49 19:46
Addolorata 05:5606:5607:5608:5209:5210:5211:5012:5613:5615:0116:0117:0117:4918:49 19:46
Hal Luqa More    06:0007:0008:0008:5609:5610:5611:5413:0014:0015:0516:0517:0517:5318:53 19:50
Inez 06:0007:0008:0008:5609:5610:5611:5413:0014:0015:0516:0517:0517:5318:53 19:50
Santa Lucija More    06:0007:0008:0008:5609:5610:5611:5413:0014:0015:0516:0517:0517:5318:53 19:50
Tursin 06:0007:0008:0008:5609:5610:5611:5413:0014:0015:0516:0517:0517:5318:53 19:50
Guljietta 06:0107:0108:0108:5709:5710:5711:5513:0114:0115:0616:0617:0617:5418:54 19:50
Vitale 06:0107:0108:0108:5709:5710:5711:5513:0214:0215:0716:0717:0717:5518:55 19:51
Bruka 06:0207:0208:0208:5809:5810:5811:5613:0214:0215:0716:0717:0717:5518:55 19:51
Rand 06:0207:0208:0208:5809:5810:5811:5613:0314:0315:0816:0817:0817:5618:56 19:52
Lucija 06:0307:0308:0308:5909:5910:5911:5713:0314:0315:0816:0817:0817:5618:56 19:52
Narcis 06:0407:0408:0409:0010:0011:0011:5813:0414:0415:0916:0917:0917:5718:57 19:53
Oleandri 06:0507:0508:0509:0110:0111:0111:5813:0514:0515:1016:1017:1017:5818:58 19:53
Begonia 06:0507:0508:0509:0110:0111:0111:5913:0614:0615:1116:1117:1117:5918:59 19:54
Bulebel More    06:1007:1008:1009:0610:0611:0612:0313:1114:1115:1616:1617:1618:0419:04 19:57
Bulebel 06:1007:1008:1009:0610:0611:0612:0313:1114:1115:1616:1617:1618:0419:04 19:57
Iz-Zejtun More    06:1207:1208:1209:0810:0811:0812:0513:1314:1315:1816:1817:1818:0619:06 19:59
Beland 06:1207:1208:1209:0810:0811:0812:0513:1314:1315:1816:1817:1818:0619:06 19:59
Bir id-Deheb More    06:1407:1408:1409:1010:1011:1012:0613:1514:1515:2016:2017:2018:0819:08 20:00
Barrani 06:1407:1408:1409:1010:1011:1012:0613:1514:1515:2016:2017:2018:0819:08 20:00
Deheb 1 06:1507:1508:1509:1110:1111:1112:0713:1614:1615:2116:2117:2118:0919:09 20:01
Deheb 5 06:1607:1608:1609:1210:1211:1212:0813:1614:1615:2116:2117:2118:0919:09 20:01
Hal Ghaxaq More    06:1607:1608:1609:1210:1211:1212:0813:1714:1715:2216:2217:2218:1019:10 20:02
Hareb 06:1607:1608:1609:1210:1211:1212:0813:1714:1715:2216:2217:2218:1019:10 20:02
Telleritu 06:1707:1708:1709:1310:1311:1312:0913:1814:1815:2316:2317:2318:1119:11 20:02
Tumbarella 06:1807:1808:1809:1410:1411:1412:0913:1814:1815:2316:2317:2318:1119:11 20:03
Combini 06:1807:1808:1809:1410:1411:1412:1013:1914:1915:2416:2417:2418:1219:12 20:03
Arena 06:1907:1908:1909:1510:1511:1512:1113:2014:2015:2516:2517:2518:1319:13 20:04
Dawret 06:2007:2008:2009:1610:1611:1612:1213:2114:2115:2616:2617:2618:1419:14 20:05
Il-Gudja More    06:2107:2108:2109:1710:1711:1712:1213:2214:2215:2716:2717:2718:1519:15 20:05
Bettina 06:2107:2108:2109:1710:1711:1712:1213:2214:2215:2716:2717:2718:1519:15 20:05
Annunziata 06:2207:2208:2209:1810:1811:1812:1313:2314:2315:2816:2817:2818:1619:16 20:06
Ciru 06:2207:2208:2209:1810:1811:1812:1313:2314:2315:2816:2817:2818:1619:16 20:06
Gudja 06:2307:2308:2309:1910:1911:1912:1413:2414:2415:2916:2917:2918:1719:17 20:07
Mater Dei More    06:3008:3010:3012:3013:3014:3016:3018:3020:30
Sptar 3 06:3008:3010:3012:3013:3014:3016:3018:3020:30
L-Imsida More    06:3208:3210:3212:3413:3214:3216:3218:3220:32
Universita 4 06:3208:3210:3212:3413:3214:3216:3218:3220:32
Hal Qormi More    06:3808:3810:3812:4713:3814:3816:3818:3820:38
Qaddisin 06:3808:3810:3812:4713:3814:3816:3818:3820:38
Il-Marsa More    06:3908:3910:3912:4913:3914:3916:3918:3920:39
Marsa Park & Ride 5 06:3908:3910:3912:4913:3914:3916:3918:3920:39
Qaddisin 06:4008:4010:4012:5013:4014:4016:4018:4020:40
Moro 06:4308:4410:4412:5413:4414:4416:4418:4420:43
Bacir 06:4408:4510:4512:5513:4514:4516:4518:4520:44
Paola More    06:4408:4610:4612:5613:4614:4616:4618:4620:44
Addolorata 06:4408:4610:4612:5613:4614:4616:4618:4620:44
Hal Luqa More    06:4708:5010:5012:5913:4914:4916:4918:4920:47
Inez 06:4708:5010:5012:5913:4914:4916:4918:4920:47
Santa Lucija More    06:4808:5010:5013:0013:5014:5016:5018:5020:48
Tursin 06:4808:5010:5013:0013:5014:5016:5018:5020:48
Guljietta 06:4808:5110:5113:0013:5014:5016:5018:5020:48
Vitale 06:4808:5110:5113:0113:5114:5116:5118:5120:48
Bruka 06:4908:5210:5213:0113:5114:5116:5118:5120:49
Rand 06:4908:5310:5313:0213:5214:5216:5218:5220:49
Lucija 06:5008:5310:5313:0213:5214:5216:5218:5220:50
Narcis 06:5008:5410:5413:0313:5314:5316:5318:5320:50
Oleandri 06:5108:5510:5513:0413:5414:5416:5418:5420:51
Begonia 06:5108:5510:5513:0413:5414:5416:5418:5420:51
Bulebel More    06:5509:0011:0013:0913:5914:5916:5918:5920:55
Bulebel 06:5509:0011:0013:0913:5914:5916:5918:5920:55
Iz-Zejtun More    06:5609:0211:0213:1014:0015:0017:0019:0020:56
Beland 06:5609:0211:0213:1014:0015:0017:0019:0020:56
Bir id-Deheb More    06:5709:0311:0313:1214:0215:0217:0219:0220:57
Barrani 06:5709:0311:0313:1214:0215:0217:0219:0220:57
Deheb 1 06:5809:0411:0413:1314:0315:0317:0319:0320:58
Deheb 5 06:5909:0511:0513:1314:0315:0317:0319:0320:59
Hal Ghaxaq More    06:5909:0611:0613:1414:0415:0417:0419:0420:59
Hareb 06:5909:0611:0613:1414:0415:0417:0419:0420:59
Telleritu 06:5909:0611:0613:1414:0415:0417:0419:0420:59
Tumbarella 07:0009:0711:0713:1514:0515:0517:0519:0521:00
Combini 07:0109:0811:0813:1614:0615:0617:0619:0621:01
Arena 07:0109:0811:0813:1714:0715:0717:0719:0721:01
Dawret 07:0209:0911:0913:1814:0815:0817:0819:0821:02
Il-Gudja More    07:0209:1011:1013:1814:0815:0817:0819:0821:02
Bettina 07:0209:1011:1013:1814:0815:0817:0819:0821:02
Annunziata 07:0309:1111:1113:1914:0915:0917:0919:0921:03
Ciru 07:0309:1111:1113:1914:0915:0917:0919:0921:03
Gudja 07:0409:1211:1213:2014:1015:1017:1019:1021:04
Mater Dei More    06:3008:3010:3012:3013:3014:3016:3018:3020:30
Sptar 3 06:3008:3010:3012:3013:3014:3016:3018:3020:30
L-Imsida More    06:3208:3210:3212:3213:3214:3216:3218:3220:32
Universita 4 06:3208:3210:3212:3213:3214:3216:3218:3220:32
Hal Qormi More    06:3808:3810:3812:3813:3814:3816:3818:3820:38
Qaddisin 06:3808:3810:3812:3813:3814:3816:3818:3820:38
Il-Marsa More    06:3908:3910:3912:3913:3914:3916:3918:3920:39
Marsa Park & Ride 5 06:3908:3910:3912:3913:3914:3916:3918:3920:39
Qaddisin 06:4008:4010:4012:4013:4014:4016:4018:4020:40
Moro 06:4208:4310:4312:4313:4314:4316:4218:4320:43
Bacir 06:4308:4410:4412:4413:4414:4416:4318:4420:44
Paola More    06:4408:4510:4512:4513:4514:4516:4418:4520:45
Addolorata 06:4408:4510:4512:4513:4514:4516:4418:4520:45
Hal Luqa More    06:4708:4910:4912:4913:4914:4916:4718:4820:48
Inez 06:4708:4910:4912:4913:4914:4916:4718:4820:48
Santa Lucija More    06:4708:4910:4912:4913:4914:4916:4718:4920:49
Tursin 06:4708:4910:4912:4913:4914:4916:4718:4920:49
Guljietta 06:4708:4910:4912:4913:4914:4916:4718:4920:49
Vitale 06:4808:5010:5012:5013:5014:5016:4818:4920:49
Bruka 06:4808:5010:5012:5013:5014:5016:4818:5020:50
Rand 06:4908:5110:5112:5113:5114:5116:4918:5020:50
Lucija 06:4908:5110:5112:5113:5114:5116:4918:5120:51
Narcis 06:5008:5210:5212:5213:5214:5216:5018:5220:52
Oleandri 06:5008:5310:5312:5313:5314:5316:5018:5220:52
Begonia 06:5108:5310:5312:5313:5314:5316:5118:5320:53
Bulebel More    06:5408:5710:5712:5713:5714:5716:5418:5720:57
Bulebel 06:5408:5710:5712:5713:5714:5716:5418:5720:57
Iz-Zejtun More    06:5508:5910:5912:5913:5914:5916:5518:5820:58
Beland 06:5508:5910:5912:5913:5914:5916:5518:5820:58
Bir id-Deheb More    06:5709:0011:0013:0014:0015:0016:5719:0021:00
Barrani 06:5709:0011:0013:0014:0015:0016:5719:0021:00
Deheb 1 06:5709:0111:0113:0114:0115:0116:5719:0021:00
Deheb 5 06:5809:0211:0213:0214:0215:0216:5819:0121:01
Hal Ghaxaq More    06:5809:0211:0213:0214:0215:0216:5819:0121:01
Hareb 06:5809:0211:0213:0214:0215:0216:5819:0121:01
Telleritu 06:5909:0311:0313:0314:0315:0316:5919:0221:02
Tumbarella 06:5909:0311:0313:0314:0315:0316:5919:0321:03
Combini 07:0009:0411:0413:0414:0415:0417:0019:0321:03
Arena 07:0009:0511:0513:0514:0515:0517:0019:0421:04
Dawret 07:0109:0611:0613:0614:0615:0617:0119:0521:05
Il-Gudja More    07:0109:0611:0613:0614:0615:0617:0119:0521:05
Bettina 07:0109:0611:0613:0614:0615:0617:0119:0521:05
Annunziata 07:0209:0711:0713:0714:0715:0717:0219:0621:06
Ciru 07:0209:0711:0713:0714:0715:0717:0219:0621:06
Gudja 07:0309:0811:0813:0814:0815:0817:0319:0721:07
Gudja - Mater Dei 226
Il-Gudja More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:3020:30
Gudja 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:3020:30
Gibja 05:3006:3107:3108:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:3020:30
Bettina 05:3206:3307:3308:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:3220:32
Hal Ghaxaq More    05:3306:3407:3408:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:32 19:3220:32
Dawret 05:3306:3407:3408:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:32 19:3220:32
Arena 05:3306:3507:3508:3309:3310:3311:3312:3313:3414:3415:3416:3417:3418:33 19:3320:33
Combini 05:3406:3607:3608:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:3420:34
Tumbarella 05:3506:3607:3608:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:34 19:3420:34
Telleritu 05:3506:3707:3708:3509:3510:3511:3512:3513:3614:3615:3616:3617:3618:35 19:3520:35
Hareb 05:3606:3807:3808:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:35 19:3520:35
Bir id-Deheb More    05:3706:3907:3908:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:36 19:3620:36
Deheb 6 05:3706:3907:3908:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:36 19:3620:36
Deheb 4 05:3706:4007:4008:3709:3710:3711:3712:3713:3814:3815:3816:3817:3818:36 19:3620:36
Barrani 05:3806:4107:4108:3809:3810:3811:3812:3813:3914:3915:3916:3917:3918:37 19:3720:37
Iz-Zejtun More    05:3906:4307:4308:3909:3910:3911:3912:3913:4014:4015:4016:4017:4018:38 19:3820:38
Beland 05:3906:4307:4308:3909:3910:3911:3912:3913:4014:4015:4016:4017:4018:38 19:3820:38
Hal Tarxien More    05:4006:4407:4408:4009:4010:4011:4012:4013:4114:4115:4116:4117:4118:39 19:3920:39
Belt 05:4006:4407:4408:4009:4010:4011:4012:4013:4114:4115:4116:4117:4118:39 19:3920:39
Bulebel 05:4106:4507:4508:4109:4110:4111:4112:4113:4214:4215:4216:4217:4218:40 19:4020:40
Hal Luqa More    05:4406:4907:4908:4409:4410:4411:4412:4413:4514:4515:4516:4517:4518:42 19:4220:42
Inez 05:4406:4907:4908:4409:4410:4411:4412:4413:4514:4515:4516:4517:4518:42 19:4220:42
Santa Lucija More    05:4406:5007:5008:4409:4410:4411:4412:4413:4514:4515:4516:4517:4518:43 19:4320:43
Tursin 05:4406:5007:5008:4409:4410:4411:4412:4413:4514:4515:4516:4517:4518:43 19:4320:43
Guljietta 05:4506:5007:5008:4509:4510:4511:4512:4513:4614:4615:4616:4617:4618:43 19:4320:43
Vitale 05:4506:5107:5108:4509:4510:4511:4512:4513:4614:4615:4616:4617:4618:43 19:4320:43
Bruka 05:4606:5207:5208:4609:4610:4611:4612:4613:4714:4715:4716:4717:4718:44 19:4420:44
Rand 05:4606:5207:5208:4609:4610:4611:4612:4613:4714:4715:4716:4717:4718:44 19:4420:44
Lucija 05:4706:5307:5308:4709:4710:4711:4712:4713:4814:4815:4816:4817:4818:45 19:4520:45
Narcis 05:4806:5407:5408:4809:4810:4811:4812:4813:4914:4915:4916:4917:4918:46 19:4620:46
Oleandri 05:4806:5507:5508:4809:4810:4811:4812:4813:4914:4915:4916:4917:4918:46 19:4620:46
Begonia 05:4806:5607:5608:4809:4810:4811:4812:4813:5014:5015:5016:5017:5018:47 19:4720:47
Paola More    05:5207:0108:0108:5209:5210:5211:5212:5213:5414:5415:5416:5417:5418:50 19:5020:50
Addolorata 05:5207:0108:0108:5209:5210:5211:5212:5213:5414:5415:5416:5417:5418:50 19:5020:50
Il-Marsa More    05:5307:0208:0208:5309:5310:5311:5312:5313:5514:5515:5516:5517:5518:51 19:5120:51
Xwieni 05:5307:0208:0208:5309:5310:5311:5312:5313:5514:5515:5516:5517:5518:51 19:5120:51
Ottoman 05:5407:0408:0408:5409:5410:5411:5412:5413:5614:5615:5616:5617:5618:52 19:5220:52
Ceppuna 05:5507:0508:0508:5509:5510:5511:5512:5513:5714:5715:5716:5717:5718:53 19:5320:53
Marsa Park & Ride 6 05:5907:1008:1008:5909:5910:5911:5912:5914:0115:0116:0117:0118:0118:56 19:5620:56
Qaddisin 06:0107:1208:1209:0110:0011:0012:0013:0014:0215:0216:0217:0218:0218:57 19:5720:57
Is-Swatar More    06:1107:2208:2209:1110:0811:0812:0813:0814:1015:1016:1017:0818:0819:03 20:0321:03
Qroqq 5 06:1107:2208:2209:1110:0811:0812:0813:0814:1015:1016:1017:0818:0819:03 20:0321:03
L-Imsida More    06:1407:2508:2509:1410:1011:1012:1013:1014:1215:1216:1217:1018:1019:05 20:0521:05
Universita 1 06:1407:2508:2509:1410:1011:1012:1013:1014:1215:1216:1217:1018:1019:05 20:0521:05
Mater Dei More    06:1607:2708:2709:1610:1111:1112:1113:1114:1315:1316:1317:1118:1119:06 20:0621:06
Mater Dei 2 06:1607:2708:2709:1610:1111:1112:1113:1114:1315:1316:1317:1118:1119:06 20:0621:06
Sptar 1 06:1807:2908:2909:1810:1311:1312:1313:1314:1515:1516:1517:1218:1219:07 20:0721:07
Il-Gudja More    05:3007:3009:3011:3013:3014:3015:3017:3019:30
Gudja 05:3007:3009:3011:3013:3014:3015:3017:3019:30
Gibja 05:3007:3009:3011:3013:3014:3015:3017:3019:30
Bettina 05:3207:3209:3211:3213:3214:3215:3217:3219:32
Hal Ghaxaq More    05:3207:3209:3311:3313:3214:3215:3217:3219:32
Dawret 05:3207:3209:3311:3313:3214:3215:3217:3219:32
Arena 05:3307:3309:3411:3413:3314:3315:3317:3319:33
Combini 05:3407:3409:3411:3413:3414:3415:3417:3419:33
Tumbarella 05:3407:3409:3511:3513:3414:3415:3417:3419:34
Telleritu 05:3507:3509:3611:3613:3514:3515:3517:3519:34
Hareb 05:3607:3609:3611:3613:3614:3615:3617:3619:34
Bir id-Deheb More    05:3607:3609:3711:3713:3614:3615:3617:3619:35
Deheb 6 05:3607:3609:3711:3713:3614:3615:3617:3619:35
Deheb 4 05:3707:3709:3811:3813:3714:3715:3717:3719:35
Barrani 05:3807:3809:3911:3913:3814:3815:3817:3819:36
Iz-Zejtun More    05:3907:3909:4011:4013:3914:3915:3917:3919:37
Beland 05:3907:3909:4011:4013:3914:3915:3917:3919:37
Hal Tarxien More    05:4007:4009:4111:4113:4014:4015:4017:4019:38
Belt 05:4007:4009:4111:4113:4014:4015:4017:4019:38
Bulebel 05:4007:4009:4211:4213:4014:4015:4017:4019:38
Hal Luqa More    05:4307:4309:4511:4513:4314:4315:4317:4319:41
Inez 05:4307:4309:4511:4513:4314:4315:4317:4319:41
Santa Lucija More    05:4407:4409:4611:4613:4414:4415:4417:4419:41
Tursin 05:4407:4409:4611:4613:4414:4415:4417:4419:41
Guljietta 05:4407:4409:4611:4613:4414:4415:4417:4419:42
Vitale 05:4507:4509:4711:4713:4514:4515:4517:4519:42
Bruka 05:4507:4509:4711:4713:4514:4515:4517:4519:42
Rand 05:4607:4609:4811:4813:4614:4615:4617:4619:43
Lucija 05:4607:4609:4811:4813:4614:4615:4617:4619:43
Narcis 05:4707:4709:4911:4913:4714:4715:4717:4719:44
Oleandri 05:4707:4709:5011:5013:4714:4715:4717:4719:44
Begonia 05:4807:4809:5011:5013:4814:4815:4817:4819:45
Paola More    05:5207:5209:5511:5513:5214:5215:5217:5219:48
Addolorata 05:5207:5209:5511:5513:5214:5215:5217:5219:48
Il-Marsa More    05:5207:5209:5611:5613:5214:5215:5217:5219:48
Xwieni 05:5207:5209:5611:5613:5214:5215:5217:5219:48
Ottoman 05:5307:5309:5711:5713:5314:5315:5317:5319:49
Ceppuna 05:5407:5409:5811:5813:5414:5415:5417:5419:50
Marsa Park & Ride 6 05:5807:5810:0212:0213:5814:5815:5817:5819:53
Qaddisin 05:5907:5910:0312:0313:5914:5915:5917:5919:54
Is-Swatar More    06:0608:0610:1012:0814:0415:0416:0418:0419:59
Qroqq 5 06:0608:0610:1012:0814:0415:0416:0418:0419:59
L-Imsida More    06:0808:0810:1212:1014:0615:0616:0618:0620:01
Universita 1 06:0808:0810:1212:1014:0615:0616:0618:0620:01
Mater Dei More    06:1008:1010:1412:1114:0715:0716:0718:0720:02
Mater Dei 2 06:1008:1010:1412:1114:0715:0716:0718:0720:02
Sptar 1 06:1108:1110:1512:1214:0815:0816:0818:0820:03
Il-Gudja More    05:3007:3009:3011:3013:3014:3015:3017:3019:30
Gudja 05:3007:3009:3011:3013:3014:3015:3017:3019:30
Gibja 05:3007:3009:3011:3013:3014:3015:3017:3019:30
Bettina 05:3207:3209:3211:3213:3214:3215:3217:3219:32
Hal Ghaxaq More    05:3207:3209:3211:3213:3214:3215:3217:3219:32
Dawret 05:3207:3209:3211:3213:3214:3215:3217:3219:32
Arena 05:3307:3309:3311:3313:3314:3315:3317:3319:33
Combini 05:3307:3309:3311:3313:3314:3315:3317:3319:34
Tumbarella 05:3407:3409:3411:3413:3414:3415:3417:3419:34
Telleritu 05:3407:3409:3411:3413:3414:3415:3417:3419:35
Hareb 05:3507:3509:3511:3513:3514:3515:3517:3519:35
Bir id-Deheb More    05:3507:3509:3511:3513:3514:3515:3517:3519:36
Deheb 6 05:3507:3509:3511:3513:3514:3515:3517:3519:36
Deheb 4 05:3607:3609:3611:3613:3614:3615:3617:3619:37
Barrani 05:3707:3709:3711:3713:3714:3715:3717:3719:37
Iz-Zejtun More    05:3807:3809:3811:3813:3814:3815:3817:3819:39
Beland 05:3807:3809:3811:3813:3814:3815:3817:3819:39
Hal Tarxien More    05:3807:3809:3811:3813:3814:3815:3817:3819:40
Belt 05:3807:3809:3811:3813:3814:3815:3817:3819:40
Bulebel 05:3907:3909:3911:3913:3914:3915:3917:3919:40
Hal Luqa More    05:4107:4109:4111:4113:4114:4115:4117:4119:43
Inez 05:4107:4109:4111:4113:4114:4115:4117:4119:43
Santa Lucija More    05:4207:4209:4211:4213:4214:4215:4217:4219:43
Tursin 05:4207:4209:4211:4213:4214:4215:4217:4219:43
Guljietta 05:4207:4209:4211:4213:4214:4215:4217:4219:44
Vitale 05:4207:4209:4211:4213:4214:4215:4217:4219:44
Bruka 05:4307:4309:4311:4313:4314:4315:4317:4319:44
Rand 05:4307:4309:4311:4313:4314:4315:4317:4319:45
Lucija 05:4407:4409:4411:4413:4414:4415:4417:4419:45
Narcis 05:4407:4409:4411:4413:4414:4415:4417:4419:46
Oleandri 05:4507:4509:4511:4513:4514:4515:4517:4519:47
Begonia 05:4507:4509:4511:4513:4514:4515:4517:4519:47
Paola More    05:4907:4909:4911:4913:4914:4915:4917:4919:51
Addolorata 05:4907:4909:4911:4913:4914:4915:4917:4919:51
Il-Marsa More    05:4907:4909:4911:4913:4914:4915:4917:4919:52
Xwieni 05:4907:4909:4911:4913:4914:4915:4917:4919:52
Ottoman 05:5007:5009:5011:5013:5014:5015:5017:5019:52
Ceppuna 05:5107:5109:5111:5113:5114:5115:5117:5119:54
Marsa Park & Ride 6 05:5407:5409:5411:5413:5414:5415:5417:5419:57
Qaddisin 05:5407:5409:5411:5513:5514:5515:5517:5519:58
Is-Swatar More    05:5907:5909:5912:0014:0015:0016:0018:0020:03
Qroqq 5 05:5907:5909:5912:0014:0015:0016:0018:0020:03
L-Imsida More    06:0008:0010:0012:0214:0215:0216:0218:0220:05
Universita 1 06:0008:0010:0012:0214:0215:0216:0218:0220:05
Mater Dei More    06:0108:0110:0112:0314:0315:0316:0318:0320:06
Mater Dei 2 06:0108:0110:0112:0314:0315:0316:0318:0320:06
Sptar 1 06:0208:0210:0212:0414:0415:0416:0418:0420:07