Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Gudja 226
Mater Dei More    05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30
Sptar 3 05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30
L-Imsida More    05:33 06:33 07:33 08:33 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33
Universita 4 05:33 06:33 07:33 08:33 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33
Hal Qormi More    05:43 06:43 07:43 08:43 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43 20:43
Qaddisin 05:43 06:43 07:43 08:43 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43 20:43
Il-Marsa More    05:45 06:45 07:45 08:45 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45
Marsa Park & Ride 5 05:45 06:45 07:45 08:45 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45
Moro 05:49 06:49 07:49 08:48 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:50 15:50 16:50 17:51 18:48 19:48 20:48
Paola More    05:50 06:50 07:50 08:50 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:52 15:52 16:52 17:53 18:49 19:49 20:49
Addolorata 05:50 06:50 07:50 08:50 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:52 15:52 16:52 17:53 18:49 19:49 20:49
Santa Lucija More    05:53 06:53 07:53 08:52 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:57 15:57 16:57 17:58 18:52 19:52 20:52
Gardenja 05:53 06:53 07:53 08:52 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:57 15:57 16:57 17:58 18:52 19:52 20:52
Begonia 05:54 06:54 07:54 08:53 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:57 15:57 16:57 17:59 18:52 19:52 20:52
Oleandri 05:54 06:54 07:54 08:53 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:58 15:58 16:58 18:00 18:53 19:53 20:53
Narcis 05:55 06:55 07:55 08:54 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:59 15:59 16:59 18:00 18:53 19:53 20:53
Lucija 05:56 06:56 07:56 08:54 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 15:00 16:00 17:00 18:02 18:54 19:54 20:54
Rand 05:56 06:56 07:56 08:55 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 15:00 16:00 17:00 18:02 18:54 19:54 20:54
Bruka 05:56 06:56 07:56 08:55 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 15:01 16:01 17:01 18:03 18:54 19:54 20:54
Vitale 05:57 06:57 07:57 08:56 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 15:01 16:01 17:01 18:03 18:55 19:55 20:55
Guljietta 05:57 06:57 07:57 08:56 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 15:02 16:02 17:02 18:04 18:55 19:55 20:55
Tursin 05:58 06:58 07:58 08:56 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 15:02 16:02 17:02 18:05 18:55 19:55 20:55
Inez 05:58 06:58 07:58 08:56 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 15:03 16:03 17:03 18:05 18:55 19:55 20:55
Pepprin 05:58 06:58 07:58 08:57 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 15:03 16:03 17:03 18:06 18:56 19:56 20:56
Perit 06:02 07:02 08:02 09:00 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 15:08 16:08 17:08 18:11 18:59 19:59 20:59
Bulebel More    06:04 07:04 08:04 09:02 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 15:11 16:11 17:11 18:14 19:00 20:00 21:00
Bulebel 06:04 07:04 08:04 09:02 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 15:11 16:11 17:11 18:14 19:00 20:00 21:00
Iz-Zejtun More    06:05 07:05 08:05 09:03 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 15:12 16:12 17:12 18:16 19:01 20:01 21:01
Beland 06:05 07:05 08:05 09:03 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 15:12 16:12 17:12 18:16 19:01 20:01 21:01
Bir id-Deheb More    06:06 07:06 08:06 09:04 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:14 16:14 17:14 18:18 19:03 20:03 21:03
Barrani 06:06 07:06 08:06 09:04 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:14 16:14 17:14 18:18 19:03 20:03 21:03
Deheb 1 06:07 07:07 08:07 09:05 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:15 16:15 17:15 18:19 19:03 20:03 21:03
Deheb 5 06:08 07:08 08:08 09:05 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:16 16:16 17:16 18:20 19:03 20:03 21:03
Hal Ghaxaq More    06:08 07:08 08:08 09:06 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:16 16:16 17:16 18:21 19:04 20:04 21:04
Hareb 06:08 07:08 08:08 09:06 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:16 16:16 17:16 18:21 19:04 20:04 21:04
Telleritu 06:09 07:09 08:09 09:06 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:17 16:17 17:17 18:21 19:04 20:04 21:04
Tumbarella 06:09 07:09 08:09 09:06 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:18 16:18 17:18 18:22 19:05 20:05 21:05
Combini 06:10 07:10 08:10 09:07 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:19 16:19 17:19 18:23 19:05 20:05 21:05
Arena 06:10 07:10 08:10 09:08 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:19 16:19 17:19 18:24 19:06 20:06 21:06
Dawret 06:11 07:11 08:11 09:08 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:20 16:20 17:20 18:25 19:06 20:06 21:06
Il-Gudja More    06:11 07:11 08:11 09:08 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:21 16:21 17:21 18:26 19:07 20:07 21:07
Bettina 06:11 07:11 08:11 09:08 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:21 16:21 17:21 18:26 19:07 20:07 21:07
Annunziata 06:12 07:12 08:12 09:09 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:22 16:22 17:22 18:27 19:07 20:07 21:07
Ciru 06:12 07:12 08:12 09:09 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:22 16:22 17:22 18:27 19:07 20:07 21:07
Gudja 06:13 07:13 08:13 09:10 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:23 16:23 17:23 18:28 19:08 20:08 21:08
Mater Dei More    05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30
Sptar 3 05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30
L-Imsida More    05:32 06:32 07:32 08:32 09:32 10:33 11:33 12:33 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32
Universita 4 05:32 06:32 07:32 08:32 09:32 10:33 11:33 12:33 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32
Hal Qormi More    05:38 06:38 07:38 08:38 09:38 10:42 11:42 12:42 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:38
Qaddisin 05:38 06:38 07:38 08:38 09:38 10:42 11:42 12:42 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:38
Il-Marsa More    05:39 06:39 07:39 08:39 09:39 10:44 11:44 12:44 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39 20:39
Marsa Park & Ride 5 05:39 06:39 07:39 08:39 09:39 10:44 11:44 12:44 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39 20:39
Moro 05:42 06:42 07:42 08:42 09:43 10:48 11:48 12:48 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:41 20:41
Paola More    05:43 06:43 07:43 08:43 09:45 10:50 11:50 12:49 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:43 20:43
Addolorata 05:43 06:43 07:43 08:43 09:45 10:50 11:50 12:49 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:43 20:43
Santa Lucija More    05:46 06:46 07:46 08:46 09:49 10:54 11:54 12:52 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:45 20:45
Gardenja 05:46 06:46 07:46 08:46 09:49 10:54 11:54 12:52 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:45 20:45
Begonia 05:46 06:46 07:46 08:46 09:49 10:54 11:54 12:53 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:45 20:45
Oleandri 05:46 06:46 07:46 08:46 09:50 10:55 11:55 12:53 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:46 20:46
Narcis 05:47 06:47 07:47 08:47 09:50 10:55 11:55 12:53 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:46 20:46
Lucija 05:47 06:47 07:47 08:47 09:51 10:56 11:56 12:54 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:46 20:46
Rand 05:48 06:48 07:48 08:48 09:52 10:57 11:57 12:55 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:47 20:47
Bruka 05:48 06:48 07:48 08:48 09:52 10:57 11:57 12:55 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:47 20:47
Vitale 05:48 06:48 07:48 08:48 09:53 10:58 11:58 12:55 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:47 20:47
Guljietta 05:49 06:49 07:49 08:49 09:53 10:58 11:58 12:56 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:48 20:48
Tursin 05:49 06:49 07:49 08:49 09:53 10:58 11:58 12:56 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:48 20:48
Inez 05:49 06:49 07:49 08:49 09:54 10:59 11:59 12:56 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:48 20:48
Pepprin 05:49 06:49 07:49 08:49 09:54 10:59 11:59 12:57 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52 19:48 20:48
Perit 05:52 06:52 07:52 08:52 09:58 11:03 12:03 13:00 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:51 20:51
Bulebel More    05:54 06:54 07:54 08:54 10:01 11:06 12:06 13:02 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:52 20:52
Bulebel 05:54 06:54 07:54 08:54 10:01 11:06 12:06 13:02 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:52 20:52
Iz-Zejtun More    05:55 06:55 07:55 08:55 10:02 11:07 12:07 13:03 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:53 20:53
Beland 05:55 06:55 07:55 08:55 10:02 11:07 12:07 13:03 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:53 20:53
Bir id-Deheb More    05:56 06:56 07:56 08:56 10:04 11:09 12:09 13:05 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 19:54 20:54
Barrani 05:56 06:56 07:56 08:56 10:04 11:09 12:09 13:05 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 19:54 20:54
Deheb 1 05:56 06:56 07:56 08:56 10:04 11:09 12:09 13:05 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 19:55 20:55
Deheb 5 05:57 06:57 07:57 08:57 10:05 11:10 12:10 13:06 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 19:55 20:55
Hal Ghaxaq More    05:57 06:57 07:57 08:57 10:05 11:10 12:10 13:06 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 19:55 20:55
Hareb 05:57 06:57 07:57 08:57 10:05 11:10 12:10 13:06 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 19:55 20:55
Telleritu 05:57 06:57 07:57 08:57 10:06 11:11 12:11 13:07 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 19:56 20:56
Tumbarella 05:58 06:58 07:58 08:58 10:07 11:12 12:12 13:07 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 19:56 20:56
Combini 05:58 06:58 07:58 08:58 10:07 11:12 12:12 13:08 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 19:56 20:56
Arena 05:59 06:59 07:59 08:59 10:08 11:13 12:13 13:08 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 19:57 20:57
Dawret 05:59 06:59 07:59 08:59 10:09 11:14 12:14 13:09 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 19:57 20:57
Il-Gudja More    06:00 07:00 08:00 09:00 10:09 11:14 12:14 13:09 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 19:58 20:58
Bettina 06:00 07:00 08:00 09:00 10:09 11:14 12:14 13:09 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 19:58 20:58
Annunziata 06:00 07:00 08:00 09:00 10:10 11:15 12:15 13:10 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 19:58 20:58
Ciru 06:00 07:00 08:00 09:00 10:10 11:15 12:15 13:10 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 19:58 20:58
Gudja 06:01 07:01 08:01 09:01 10:11 11:16 12:16 13:11 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 19:59 20:59
Mater Dei More    05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30
Sptar 3 05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30
L-Imsida More    05:32 06:32 07:32 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32
Universita 4 05:32 06:32 07:32 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32
Hal Qormi More    05:38 06:38 07:38 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:38
Qaddisin 05:38 06:38 07:38 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:38
Il-Marsa More    05:39 06:39 07:39 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39 20:39
Marsa Park & Ride 5 05:39 06:39 07:39 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39 20:39
Moro 05:45 06:42 07:42 08:42 09:43 10:43 11:43 12:43 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 20:42
Paola More    05:47 06:43 07:43 08:43 09:44 10:44 11:44 12:44 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43 20:43
Addolorata 05:47 06:43 07:43 08:43 09:44 10:44 11:44 12:44 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43 20:43
Santa Lucija More    05:52 06:46 07:46 08:46 09:47 10:47 11:47 12:47 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46 20:46
Gardenja 05:52 06:46 07:46 08:46 09:47 10:47 11:47 12:47 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46 20:46
Begonia 05:53 06:46 07:46 08:46 09:48 10:48 11:48 12:48 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46 20:46
Oleandri 05:54 06:46 07:46 08:46 09:48 10:48 11:48 12:48 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47 20:47
Narcis 05:54 06:47 07:47 08:47 09:49 10:49 11:49 12:49 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47 20:47
Lucija 05:56 06:47 07:47 08:47 09:50 10:50 11:50 12:50 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48 20:48
Rand 05:56 06:48 07:48 08:48 09:50 10:50 11:50 12:50 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48 20:48
Bruka 05:57 06:48 07:48 08:48 09:50 10:50 11:50 12:50 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48 20:48
Vitale 05:57 06:48 07:48 08:48 09:51 10:51 11:51 12:51 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49 20:49
Guljietta 05:58 06:49 07:49 08:49 09:51 10:51 11:51 12:51 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49 20:49
Tursin 05:59 06:49 07:49 08:49 09:52 10:52 11:52 12:52 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49 20:49
Inez 05:59 06:49 07:49 08:49 09:52 10:52 11:52 12:52 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49 20:49
Pepprin 06:00 06:49 07:49 08:49 09:52 10:52 11:52 12:52 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:50
Perit 06:05 06:52 07:52 08:52 09:56 10:56 11:56 12:56 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53 20:53
Bulebel More    06:08 06:54 07:54 08:54 09:58 10:58 11:58 12:58 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:54 20:54
Bulebel 06:08 06:54 07:54 08:54 09:58 10:58 11:58 12:58 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:54 20:54
Iz-Zejtun More    06:10 06:55 07:55 08:55 09:59 10:59 11:59 12:59 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55
Beland 06:10 06:55 07:55 08:55 09:59 10:59 11:59 12:59 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55
Bir id-Deheb More    06:12 06:56 07:56 08:56 10:00 11:00 12:00 13:00 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57 20:57
Barrani 06:12 06:56 07:56 08:56 10:00 11:00 12:00 13:00 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57 20:57
Deheb 1 06:13 06:56 07:56 08:56 10:01 11:01 12:01 13:01 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57 20:57
Deheb 5 06:14 06:57 07:57 08:57 10:02 11:02 12:02 13:02 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57 20:57
Hal Ghaxaq More    06:15 06:57 07:57 08:57 10:02 11:02 12:02 13:02 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58 20:58
Hareb 06:15 06:57 07:57 08:57 10:02 11:02 12:02 13:02 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58 20:58
Telleritu 06:15 06:57 07:57 08:57 10:03 11:03 12:03 13:03 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58 20:58
Tumbarella 06:16 06:58 07:58 08:58 10:03 11:03 12:03 13:03 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59 20:59
Combini 06:17 06:58 07:58 08:58 10:04 11:04 12:04 13:04 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59 20:59
Arena 06:18 06:59 07:59 08:59 10:04 11:04 12:04 13:04 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Dawret 06:19 06:59 07:59 08:59 10:05 11:05 12:05 13:05 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Il-Gudja More    06:20 07:00 08:00 09:00 10:05 11:05 12:05 13:05 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01 21:01
Bettina 06:20 07:00 08:00 09:00 10:05 11:05 12:05 13:05 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01 21:01
Annunziata 06:21 07:00 08:00 09:00 10:06 11:06 12:06 13:06 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01 21:01
Ciru 06:21 07:00 08:00 09:00 10:06 11:06 12:06 13:06 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01 21:01
Gudja 06:22 07:01 08:01 09:01 10:07 11:07 12:07 13:07 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02 21:02
Gudja - Mater Dei 226
Il-Gudja More    05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30
Gibja 05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30
Burglat 05:30 06:31 07:31 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:30 19:30
Habel 05:31 06:32 07:32 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31
Bettina 05:31 06:32 07:32 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31
Hal Ghaxaq More    05:31 06:33 07:33 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:31 19:31
Dawret 05:31 06:33 07:33 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:31 19:31
Arena 05:32 06:34 07:34 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32
Combini 05:32 06:34 07:34 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:32 19:32
Tumbarella 05:33 06:35 07:35 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:32 19:32
Telleritu 05:33 06:36 07:36 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33
Hareb 05:33 06:36 07:36 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:33 19:33
Bir id-Deheb More    05:34 06:37 07:37 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:33 19:33
Deheb 6 05:34 06:37 07:37 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:33 19:33
Deheb 4 05:34 06:37 07:37 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:33 19:33
Barrani 05:35 06:38 07:38 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:34 19:34
Iz-Zejtun More    05:36 06:40 07:40 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:35 19:35
Beland 05:36 06:40 07:40 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:35 19:35
Hal Tarxien More    05:36 06:41 07:41 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:35 19:35
Belt 05:36 06:41 07:41 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:35 19:35
Bulebel 05:36 06:41 07:41 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:35 19:35
Santa Lucija More    05:38 06:44 07:44 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:37 19:37
Perit 05:38 06:44 07:44 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:37 19:37
Gardenja 05:39 06:45 07:45 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:37 19:37
Begonia 05:39 06:46 07:46 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:38 19:38
Oleandri 05:39 06:46 07:46 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:38 19:38
Narcis 05:40 06:47 07:47 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:38 19:38
Lucija 05:40 06:47 07:47 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:38 19:38
Rand 05:40 06:48 07:48 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:39 19:39
Bruka 05:41 06:49 07:49 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:39 19:39
Vitale 05:41 06:49 07:49 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:39 19:39
Guljietta 05:41 06:49 07:49 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:39 19:39
Tursin 05:41 06:50 07:50 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:40 19:40
Inez 05:42 06:50 07:50 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:40 19:40
Pepprin 05:42 06:51 07:51 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:40 19:40
Paola More    05:46 06:57 07:57 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:43 19:43
Addolorata 05:46 06:57 07:57 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:43 19:43
Il-Marsa More    05:47 06:59 07:59 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:44 19:44
Ottoman 05:47 06:59 07:59 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:44 19:44
Ceppuna 05:48 07:00 08:00 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:45 19:45
Marsa Park & Ride 6 05:50 07:04 08:04 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:47 19:47
Qaddisin 05:51 07:06 08:06 08:52 09:51 10:51 11:51 12:51 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:48 19:48
Is-Swatar More    06:00 07:18 08:18 09:04 09:58 10:58 11:58 12:58 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 18:54 19:54
Qroqq 5 06:00 07:18 08:18 09:04 09:58 10:58 11:58 12:58 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 18:54 19:54
L-Imsida More    06:02 07:21 08:21 09:07 10:00 11:00 12:00 13:00 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 18:56 19:56
Universita 1 06:02 07:21 08:21 09:07 10:00 11:00 12:00 13:00 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 18:56 19:56
Mater Dei More    06:03 07:23 08:23 09:09 10:02 11:02 12:02 13:02 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 18:57 19:57
Mater Dei 2 06:03 07:23 08:23 09:09 10:02 11:02 12:02 13:02 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 18:57 19:57
Sptar 1 06:05 07:25 08:25 09:11 10:03 11:03 12:03 13:03 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 18:58 19:58
Il-Gudja More    05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30
Gibja 05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30
Burglat 05:31 06:31 07:31 08:31 09:31 10:31 11:31 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30
Habel 05:31 06:31 07:31 08:31 09:31 10:32 11:32 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31
Bettina 05:31 06:31 07:31 08:31 09:31 10:32 11:32 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31
Hal Ghaxaq More    05:32 06:32 07:32 08:32 09:32 10:33 11:33 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31
Dawret 05:32 06:32 07:32 08:32 09:32 10:33 11:33 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31
Arena 05:32 06:32 07:32 08:32 09:32 10:34 11:34 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32
Combini 05:32 06:32 07:32 08:32 09:32 10:34 11:34 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32
Tumbarella 05:33 06:33 07:33 08:33 09:33 10:35 11:35 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32
Telleritu 05:33 06:33 07:33 08:33 09:33 10:36 11:36 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33
Hareb 05:34 06:34 07:34 08:34 09:34 10:36 11:36 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33
Bir id-Deheb More    05:34 06:34 07:34 08:34 09:34 10:37 11:37 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33
Deheb 6 05:34 06:34 07:34 08:34 09:34 10:37 11:37 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33
Deheb 4 05:34 06:34 07:34 08:34 09:34 10:38 11:38 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34
Barrani 05:35 06:35 07:35 08:35 09:35 10:39 11:39 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34
Iz-Zejtun More    05:36 06:36 07:36 08:36 09:36 10:40 11:40 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35
Beland 05:36 06:36 07:36 08:36 09:36 10:40 11:40 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35
Hal Tarxien More    05:37 06:37 07:37 08:37 09:37 10:41 11:41 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36
Belt 05:37 06:37 07:37 08:37 09:37 10:41 11:41 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36
Bulebel 05:37 06:37 07:37 08:37 09:37 10:42 11:42 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36
Santa Lucija More    05:38 06:38 07:38 08:38 09:38 10:44 11:44 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37
Perit 05:38 06:38 07:38 08:38 09:38 10:44 11:44 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37
Gardenja 05:39 06:39 07:39 08:39 09:39 10:45 11:45 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38
Begonia 05:39 06:39 07:39 08:39 09:39 10:46 11:46 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38
Oleandri 05:40 06:40 07:40 08:40 09:40 10:47 11:47 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38
Narcis 05:40 06:40 07:40 08:40 09:40 10:47 11:47 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39
Lucija 05:41 06:41 07:41 08:41 09:41 10:48 11:48 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39
Rand 05:41 06:41 07:41 08:41 09:41 10:48 11:48 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39
Bruka 05:41 06:41 07:41 08:41 09:41 10:49 11:49 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40
Vitale 05:42 06:42 07:42 08:42 09:42 10:50 11:50 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40
Guljietta 05:42 06:42 07:42 08:42 09:42 10:50 11:50 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40
Tursin 05:42 06:42 07:42 08:42 09:42 10:50 11:50 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40
Inez 05:42 06:42 07:42 08:42 09:42 10:51 11:51 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40
Pepprin 05:43 06:43 07:43 08:43 09:43 10:51 11:51 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41
Paola More    05:47 06:47 07:47 08:47 09:47 10:58 11:58 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44
Addolorata 05:47 06:47 07:47 08:47 09:47 10:58 11:58 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44
Il-Marsa More    05:48 06:48 07:48 08:48 09:48 11:00 12:00 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45
Ottoman 05:48 06:48 07:48 08:48 09:48 11:00 12:00 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45
Ceppuna 05:48 06:48 07:48 08:48 09:48 11:01 12:01 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46
Marsa Park & Ride 6 05:51 06:51 07:51 08:51 09:51 11:05 12:05 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48
Qaddisin 05:52 06:52 07:52 08:52 09:52 11:06 12:06 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49
Is-Swatar More    05:57 06:57 07:57 08:57 09:57 11:14 12:14 12:57 13:57 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55
Qroqq 5 05:57 06:57 07:57 08:57 09:57 11:14 12:14 12:57 13:57 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55
L-Imsida More    05:59 06:59 07:59 08:59 09:59 11:16 12:16 12:59 13:59 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57
Universita 1 05:59 06:59 07:59 08:59 09:59 11:16 12:16 12:59 13:59 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57
Mater Dei More    06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:17 12:17 13:00 14:00 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58
Mater Dei 2 06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:17 12:17 13:00 14:00 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58
Sptar 1 06:01 07:01 08:01 09:01 10:01 11:19 12:19 13:02 14:02 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59
Il-Gudja More    05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30
Gibja 05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30
Burglat 05:31 06:31 07:31 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31
Habel 05:31 06:31 07:31 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31
Bettina 05:32 06:32 07:32 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32
Hal Ghaxaq More    05:32 06:32 07:32 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32
Dawret 05:32 06:32 07:32 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32
Arena 05:32 06:32 07:32 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32
Combini 05:33 06:33 07:33 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33
Tumbarella 05:33 06:33 07:33 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33
Telleritu 05:34 06:34 07:34 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34
Hareb 05:34 06:34 07:34 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34
Bir id-Deheb More    05:35 06:35 07:35 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35
Deheb 6 05:35 06:35 07:35 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35
Deheb 4 05:35 06:35 07:35 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35
Barrani 05:36 06:36 07:36 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36
Iz-Zejtun More    05:37 06:37 07:37 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37
Beland 05:37 06:37 07:37 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37
Hal Tarxien More    05:38 06:38 07:38 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38
Belt 05:38 06:38 07:38 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38
Bulebel 05:38 06:38 07:38 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38
Santa Lucija More    05:40 06:40 07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40