Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Gudja 226
Mater Dei More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:3020:30
Sptar 3 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:3020:30
L-Imsida More    05:3206:3507:3508:3509:3510:3411:3412:3413:3414:3315:3316:3317:3318:33 19:3220:32
Universita 4 05:3206:3507:3508:3509:3510:3411:3412:3413:3414:3315:3316:3317:3318:33 19:3220:32
Hal Qormi More    05:4106:4907:4908:4909:4910:4511:4512:4513:4514:4315:4316:4317:4318:43 19:4120:41
Qaddisin 05:4106:4907:4908:4909:4910:4511:4512:4513:4514:4315:4316:4317:4318:43 19:4120:41
Il-Marsa More    05:4206:5107:5108:5109:5110:4711:4712:4713:4714:4515:4516:4517:4518:45 19:4220:42
Marsa Park & Ride 5 05:4206:5107:5108:5109:5110:4711:4712:4713:4714:4515:4516:4517:4518:45 19:4220:42
Qaddisin 05:4306:5207:5208:5209:5210:4811:4812:4813:4814:4615:4616:4617:4618:46 19:4320:43
Moro 05:4606:5507:5508:5609:5610:5211:5212:5213:5214:5015:5016:5017:5018:50 19:4620:46
Bacir 05:4706:5607:5608:5809:5810:5411:5412:5413:5414:5215:5216:5217:5118:51 19:4720:47
Paola More    05:4806:5707:5708:5909:5910:5511:5512:5513:5514:5315:5316:5317:5218:52 19:4720:47
Addolorata 05:4806:5707:5708:5909:5910:5511:5512:5513:5514:5315:5316:5317:5218:52 19:4720:47
Hal Luqa More    05:5107:0008:0009:0310:0310:5911:5912:5913:5914:5715:5716:5717:5618:56 19:5020:50
Inez 05:5107:0008:0009:0310:0310:5911:5912:5913:5914:5715:5716:5717:5618:56 19:5020:50
Santa Lucija More    05:5207:0108:0109:0310:0310:5911:5912:5913:5914:5715:5716:5717:5618:56 19:5120:51
Tursin 05:5207:0108:0109:0310:0310:5911:5912:5913:5914:5715:5716:5717:5618:56 19:5120:51
Guljietta 05:5207:0108:0109:0410:0411:0012:0013:0014:0014:5815:5816:5817:5618:56 19:5120:51
Vitale 05:5207:0108:0109:0410:0411:0012:0013:0014:0014:5815:5816:5817:5718:57 19:5120:51
Bruka 05:5307:0208:0209:0510:0511:0112:0113:0114:0114:5915:5916:5917:5718:57 19:5220:52
Rand 05:5307:0208:0209:0510:0511:0112:0113:0114:0114:5915:5916:5917:5818:58 19:5220:52
Lucija 05:5407:0308:0309:0610:0611:0212:0213:0214:0215:0016:0017:0017:5918:59 19:5320:53
Narcis 05:5507:0408:0409:0710:0711:0312:0313:0314:0315:0116:0117:0118:0019:00 19:5320:53
Oleandri 05:5507:0408:0409:0810:0811:0412:0413:0414:0415:0216:0217:0218:0019:00 19:5420:54
Begonia 05:5607:0508:0509:0810:0811:0412:0413:0414:0415:0216:0217:0218:0119:01 19:5420:54
Bulebel More    06:0007:0908:0909:1310:1311:0912:0913:0914:0915:0716:0717:0718:0519:05 19:5820:58
Bulebel 06:0007:0908:0909:1310:1311:0912:0913:0914:0915:0716:0717:0718:0519:05 19:5820:58
Iz-Zejtun More    06:0107:1008:1009:1510:1511:1112:1113:1114:1115:0916:0917:0918:0719:07 19:5920:59
Beland 06:0107:1008:1009:1510:1511:1112:1113:1114:1115:0916:0917:0918:0719:07 19:5920:59
Bir id-Deheb More    06:0307:1208:1209:1710:1711:1312:1313:1314:1315:1116:1117:1118:0919:09 20:0021:00
Barrani 06:0307:1208:1209:1710:1711:1312:1313:1314:1315:1116:1117:1118:0919:09 20:0021:00
Deheb 1 06:0307:1208:1209:1810:1811:1412:1413:1414:1415:1216:1217:1218:1019:10 20:0121:01
Deheb 5 06:0407:1308:1309:1910:1911:1512:1513:1514:1515:1316:1317:1318:1019:10 20:0221:02
Hal Ghaxaq More    06:0407:1308:1309:1910:1911:1512:1513:1514:1515:1316:1317:1318:1119:11 20:0221:02
Hareb 06:0407:1308:1309:1910:1911:1512:1513:1514:1515:1316:1317:1318:1119:11 20:0221:02
Telleritu 06:0507:1408:1409:2010:2011:1612:1613:1614:1615:1416:1417:1418:1119:11 20:0221:02
Tumbarella 06:0607:1508:1509:2110:2111:1712:1713:1714:1715:1516:1517:1518:1219:12 20:0321:03
Combini 06:0607:1508:1509:2110:2111:1712:1713:1714:1715:1516:1517:1518:1319:13 20:0421:04
Arena 06:0707:1608:1609:2210:2211:1812:1813:1814:1815:1616:1617:1618:1419:14 20:0421:04
Dawret 06:0807:1708:1709:2310:2311:1912:1913:1914:1915:1716:1717:1718:1519:15 20:0521:05
Il-Gudja More    06:0807:1708:1709:2410:2411:2012:2013:2014:2015:1816:1817:1818:1519:15 20:0521:05
Bettina 06:0807:1708:1709:2410:2411:2012:2013:2014:2015:1816:1817:1818:1519:15 20:0521:05
Annunziata 06:0907:1808:1809:2510:2511:2112:2113:2114:2115:1916:1917:1918:1619:16 20:0621:06
Ciru 06:0907:1808:1809:2510:2511:2112:2113:2114:2115:1916:1917:1918:1619:16 20:0621:06
Gudja 06:1007:1908:1909:2610:2611:2212:2213:2214:2215:2016:2017:2018:1719:17 20:0721:07
Mater Dei More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:3020:30
Sptar 3 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:3020:30
L-Imsida More    05:3206:3207:3208:3209:3410:3411:3412:3413:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:3220:32
Universita 4 05:3206:3207:3208:3209:3410:3411:3412:3413:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:3220:32
Hal Qormi More    05:4006:4007:4008:4009:4710:4711:4712:4713:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:3920:39
Qaddisin 05:4006:4007:4008:4009:4710:4711:4712:4713:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:3920:39
Il-Marsa More    05:4106:4107:4108:4109:4910:4911:4912:4913:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:4020:40
Marsa Park & Ride 5 05:4106:4107:4108:4109:4910:4911:4912:4913:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:4020:40
Qaddisin 05:4206:4207:4208:4209:5010:5011:5012:5013:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:4120:41
Moro 05:4506:4507:4508:4509:5310:5311:5312:5313:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:4420:43
Bacir 05:4606:4607:4608:4609:5410:5411:5412:5413:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:4520:44
Paola More    05:4606:4607:4608:4609:5510:5511:5512:5513:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:4620:45
Addolorata 05:4606:4607:4608:4609:5510:5511:5512:5513:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:4620:45
Hal Luqa More    05:4906:4907:4908:4909:5910:5911:5912:5913:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:5020:48
Inez 05:4906:4907:4908:4909:5910:5911:5912:5913:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:5020:48
Santa Lucija More    05:5006:5007:5008:5009:5910:5911:5912:5913:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:5020:48
Tursin 05:5006:5007:5008:5009:5910:5911:5912:5913:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:5020:48
Guljietta 05:5006:5007:5008:5009:5910:5911:5912:5913:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:5020:48
Vitale 05:5006:5007:5008:5010:0011:0012:0013:0013:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:5120:49
Bruka 05:5106:5107:5108:5110:0011:0012:0013:0013:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:5120:49
Rand 05:5106:5107:5108:5110:0111:0112:0113:0113:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:5220:50
Lucija 05:5206:5207:5208:5210:0111:0112:0113:0113:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:5220:50
Narcis 05:5206:5207:5208:5210:0211:0212:0213:0213:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:5320:51
Oleandri 05:5306:5307:5308:5310:0311:0312:0313:0313:5414:5415:5416:5417:5418:54 19:5420:51
Begonia 05:5306:5307:5308:5310:0311:0312:0313:0313:5414:5415:5416:5417:5418:54 19:5420:52
Bulebel More    05:5706:5707:5708:5710:0711:0712:0713:0713:5814:5815:5816:5817:5818:58 19:5820:55
Bulebel 05:5706:5707:5708:5710:0711:0712:0713:0713:5814:5815:5816:5817:5818:58 19:5820:55
Iz-Zejtun More    05:5806:5807:5808:5810:0911:0912:0913:0914:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:0020:56
Beland 05:5806:5807:5808:5810:0911:0912:0913:0914:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:0020:56
Bir id-Deheb More    05:5906:5907:5908:5910:1011:1012:1013:1014:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:0120:58
Barrani 05:5906:5907:5908:5910:1011:1012:1013:1014:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:0120:58
Deheb 1 06:0007:0008:0009:0010:1111:1112:1113:1114:0215:0216:0217:0218:0219:02 20:0220:58
Deheb 5 06:0107:0108:0109:0110:1211:1212:1213:1214:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:0320:59
Hal Ghaxaq More    06:0107:0108:0109:0110:1211:1212:1213:1214:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:0320:59
Hareb 06:0107:0108:0109:0110:1211:1212:1213:1214:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:0320:59
Telleritu 06:0107:0108:0109:0110:1311:1312:1313:1314:0415:0416:0417:0418:0419:04 20:0421:00
Tumbarella 06:0207:0208:0209:0210:1311:1312:1313:1314:0415:0416:0417:0418:0419:04 20:0421:00
Combini 06:0307:0308:0309:0310:1411:1412:1413:1414:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:0521:01
Arena 06:0307:0308:0309:0310:1511:1512:1513:1514:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:0621:01
Dawret 06:0407:0408:0409:0410:1611:1612:1613:1614:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:0721:02
Il-Gudja More    06:0407:0408:0409:0410:1611:1612:1613:1614:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:0721:02
Bettina 06:0407:0408:0409:0410:1611:1612:1613:1614:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:0721:02
Annunziata 06:0507:0508:0509:0510:1711:1712:1713:1714:0815:0816:0817:0818:0819:08 20:0821:03
Ciru 06:0507:0508:0509:0510:1711:1712:1713:1714:0815:0816:0817:0818:0819:08 20:0821:03
Gudja 06:0607:0608:0609:0610:1811:1812:1813:1814:0915:0916:0917:0918:0919:09 20:0921:04
Mater Dei More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:3020:30
Sptar 3 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:3020:30
L-Imsida More    05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:3220:32
Universita 4 05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:3220:32
Hal Qormi More    05:3806:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:3820:38
Qaddisin 05:3806:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:3820:38
Il-Marsa More    05:3906:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:3920:39
Marsa Park & Ride 5 05:3906:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:3920:39
Qaddisin 05:4006:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:4020:40
Moro 05:4206:4307:4308:4309:4310:4311:4212:4213:4214:4215:4316:4317:4318:43 19:4320:43
Bacir 05:4306:4407:4408:4409:4410:4411:4312:4313:4314:4315:4416:4417:4418:44 19:4420:44
Paola More    05:4406:4507:4508:4509:4510:4511:4412:4413:4414:4415:4516:4517:4518:45 19:4520:45
Addolorata 05:4406:4507:4508:4509:4510:4511:4412:4413:4414:4415:4516:4517:4518:45 19:4520:45
Hal Luqa More    05:4606:4907:4908:4909:4910:4911:4712:4713:4714:4715:4816:4817:4818:48 19:4820:48
Inez 05:4606:4907:4908:4909:4910:4911:4712:4713:4714:4715:4816:4817:4818:48 19:4820:48
Santa Lucija More    05:4606:4907:4908:4909:4910:4911:4712:4713:4714:4715:4916:4917:4918:49 19:4920:49
Tursin 05:4606:4907:4908:4909:4910:4911:4712:4713:4714:4715:4916:4917:4918:49 19:4920:49
Guljietta 05:4706:4907:4908:4909:4910:4911:4712:4713:4714:4715:4916:4917:4918:49 19:4920:49
Vitale 05:4706:5007:5008:5009:5010:5011:4712:4713:4714:4715:4916:4917:4918:49 19:4920:49
Bruka 05:4706:5007:5008:5009:5010:5011:4812:4813:4814:4815:5016:5017:5018:50 19:5020:50
Rand 05:4806:5107:5108:5109:5110:5111:4812:4813:4814:4815:5016:5017:5018:50 19:5020:50
Lucija 05:4806:5107:5108:5109:5110:5111:4912:4913:4914:4915:5116:5117:5118:51 19:5120:51
Narcis 05:4906:5207:5208:5209:5210:5211:4912:4913:4914:4915:5216:5217:5218:52 19:5220:52
Oleandri 05:4906:5307:5308:5309:5310:5311:5012:5013:5014:5015:5216:5217:5218:52 19:5220:52
Begonia 05:5006:5307:5308:5309:5310:5311:5012:5013:5014:5015:5316:5317:5318:53 19:5320:53
Bulebel More    05:5306:5707:5708:5709:5710:5711:5312:5313:5314:5315:5716:5717:5718:57 19:5720:57
Bulebel 05:5306:5707:5708:5709:5710:5711:5312:5313:5314:5315:5716:5717:5718:57 19:5720:57
Iz-Zejtun More    05:5406:5907:5908:5909:5910:5911:5512:5513:5514:5515:5816:5817:5818:58 19:5820:58
Beland 05:5406:5907:5908:5909:5910:5911:5512:5513:5514:5515:5816:5817:5818:58 19:5820:58
Bir id-Deheb More    05:5507:0008:0009:0010:0011:0011:5612:5613:5614:5616:0017:0018:0019:00 20:0021:00
Barrani 05:5507:0008:0009:0010:0011:0011:5612:5613:5614:5616:0017:0018:0019:00 20:0021:00
Deheb 1 05:5607:0108:0109:0110:0111:0111:5612:5613:5614:5616:0017:0018:0019:00 20:0021:00
Deheb 5 05:5607:0208:0209:0210:0211:0211:5712:5713:5714:5716:0117:0118:0119:01 20:0121:01
Hal Ghaxaq More    05:5707:0208:0209:0210:0211:0211:5712:5713:5714:5716:0117:0118:0119:01 20:0121:01
Hareb 05:5707:0208:0209:0210:0211:0211:5712:5713:5714:5716:0117:0118:0119:01 20:0121:01
Telleritu 05:5707:0308:0309:0310:0311:0311:5812:5813:5814:5816:0217:0218:0219:02 20:0221:02
Tumbarella 05:5707:0308:0309:0310:0311:0311:5812:5813:5814:5816:0317:0318:0319:03 20:0321:03
Combini 05:5807:0408:0409:0410:0411:0411:5912:5913:5914:5916:0317:0318:0319:03 20:0321:03
Arena 05:5807:0508:0509:0510:0511:0511:5912:5913:5914:5916:0417:0418:0419:04 20:0421:04
Dawret 05:5907:0608:0609:0610:0611:0612:0013:0014:0015:0016:0517:0518:0519:05 20:0521:05
Il-Gudja More    05:5907:0608:0609:0610:0611:0612:0013:0014:0015:0016:0517:0518:0519:05 20:0521:05
Bettina 05:5907:0608:0609:0610:0611:0612:0013:0014:0015:0016:0517:0518:0519:05 20:0521:05
Annunziata 06:0007:0708:0709:0710:0711:0712:0113:0114:0115:0116:0617:0618:0619:06 20:0621:06
Ciru 06:0007:0708:0709:0710:0711:0712:0113:0114:0115:0116:0617:0618:0619:06 20:0621:06
Gudja 06:0107:0808:0809:0810:0811:0812:0213:0214:0215:0216:0717:0718:0719:07 20:0721:07
Gudja - Mater Dei 226
Il-Gudja More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Gudja 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Gibja 05:3006:3107:3108:3109:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Bettina 05:3206:3307:3308:3309:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Hal Ghaxaq More    05:3306:3407:3408:3409:3210:3211:3212:3213:3214:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Dawret 05:3306:3407:3408:3409:3210:3211:3212:3213:3214:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Arena 05:3306:3507:3508:3509:3310:3311:3312:3313:3314:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Combini 05:3406:3607:3608:3609:3310:3311:3312:3313:3314:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Tumbarella 05:3506:3707:3708:3709:3410:3411:3412:3413:3414:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Telleritu 05:3506:3807:3808:3809:3410:3411:3412:3413:3414:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Hareb 05:3606:3807:3808:3809:3510:3511:3512:3513:3514:3615:3616:3617:3618:36 19:36
Bir id-Deheb More    05:3706:4007:4008:4009:3610:3611:3612:3613:3614:3715:3716:3717:3718:37 19:37
Deheb 6 05:3706:4007:4008:4009:3610:3611:3612:3613:3614:3715:3716:3717:3718:37 19:37
Deheb 4 05:3706:4007:4008:4009:3610:3611:3612:3613:3614:3715:3716:3717:3718:37 19:37
Barrani 05:3806:4207:4208:4209:3710:3711:3712:3713:3714:3815:3816:3817:3818:38 19:38
Iz-Zejtun More    05:3906:4307:4308:4309:3810:3811:3812:3813:3814:4015:4016:4017:4018:40 19:40
Beland 05:3906:4307:4308:4309:3810:3811:3812:3813:3814:4015:4016:4017:4018:40 19:40
Hal Tarxien More    05:4006:4507:4508:4509:3910:3911:3912:3913:3914:4115:4116:4117:4118:41 19:41
Belt 05:4006:4507:4508:4509:3910:3911:3912:3913:3914:4115:4116:4117:4118:41 19:41
Bulebel 05:4106:4507:4508:4509:3910:3911:3912:3913:3914:4115:4116:4117:4118:41 19:41
Hal Luqa More    05:4406:5007:5008:5009:4210:4211:4212:4213:4214:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Inez 05:4406:5007:5008:5009:4210:4211:4212:4213:4214:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Santa Lucija More    05:4406:5007:5008:5009:4210:4211:4212:4213:4214:4515:4516:4517:4518:45 19:45
Tursin 05:4406:5007:5008:5009:4210:4211:4212:4213:4214:4515:4516:4517:4518:45 19:45
Guljietta 05:4506:5107:5108:5109:4310:4311:4312:4313:4314:4515:4516:4517:4518:45 19:45
Vitale 05:4506:5207:5208:5209:4310:4311:4312:4313:4314:4615:4616:4617:4618:46 19:46
Bruka 05:4606:5207:5208:5209:4310:4311:4312:4313:4314:4615:4616:4617:4618:46 19:46
Rand 05:4606:5307:5308:5309:4410:4411:4412:4413:4414:4715:4716:4717:4718:47 19:47
Lucija 05:4706:5407:5408:5409:4410:4411:4412:4413:4414:4715:4716:4717:4718:47 19:47
Narcis 05:4806:5507:5508:5509:4510:4511:4512:4513:4514:4815:4816:4817:4818:48 19:48
Oleandri 05:4806:5607:5608:5609:4510:4511:4512:4513:4514:4915:4916:4917:4918:49 19:49
Begonia 05:4806:5607:5608:5609:4610:4611:4612:4613:4614:4915:4916:4917:4918:49 19:49
Paola More    05:5207:0208:0209:0209:4910:4911:4912:4913:4914:5315:5316:5317:5318:53 19:53
Addolorata 05:5207:0208:0209:0209:4910:4911:4912:4913:4914:5315:5316:5317:5318:53 19:53
Il-Marsa More    05:5307:0308:0309:0309:5010:5011:5012:5013:5014:5415:5416:5417:5418:54 19:54
Xwieni 05:5307:0308:0309:0309:5010:5011:5012:5013:5014:5415:5416:5417:5418:54 19:54
Ottoman 05:5407:0408:0409:0409:5110:5111:5112:5113:5114:5515:5516:5517:5518:55 19:55
Ceppuna 05:5507:0608:0609:0609:5210:5211:5212:5213:5214:5615:5616:5617:5618:56 19:56
Marsa Park & Ride 6 05:5907:1108:1109:1109:5510:5511:5512:5513:5515:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Qaddisin 06:0007:1208:1209:1209:5610:5611:5612:5613:5615:0116:0117:0118:0119:01 20:01
Is-Swatar More    06:0607:2208:2209:2210:0611:0512:0513:0514:0515:0816:0817:0818:0819:06 20:06
Qroqq 5 06:0607:2208:2209:2210:0611:0512:0513:0514:0515:0816:0817:0818:0819:06 20:06
L-Imsida More    06:0807:2508:2509:2510:0911:0712:0713:0714:0715:1016:1017:1018:1019:08 20:08
Universita 1 06:0807:2508:2509:2510:0911:0712:0713:0714:0715:1016:1017:1018:1019:08 20:08
Mater Dei More    06:0907:2608:2609:2610:1011:0812:0813:0814:0815:1116:1117:1118:1119:09 20:09
Mater Dei 2 06:0907:2608:2609:2610:1011:0812:0813:0814:0815:1116:1117:1118:1119:09 20:09
Sptar 1 06:1007:2808:2809:2810:1211:1012:1013:1014:1015:1216:1217:1218:1219:10 20:10
Il-Gudja More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Gudja 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Gibja 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Bettina 05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Hal Ghaxaq More    05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3316:3317:3218:32 19:32
Dawret 05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3316:3317:3218:32 19:32
Arena 05:3306:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3416:3417:3318:33 19:33
Combini 05:3406:3407:3408:3409:3410:3411:3312:3313:3314:3315:3416:3417:3318:33 19:33
Tumbarella 05:3406:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3516:3517:3418:34 19:34
Telleritu 05:3506:3507:3508:3509:3510:3511:3412:3413:3414:3415:3516:3517:3418:34 19:34
Hareb 05:3506:3507:3508:3509:3510:3511:3412:3413:3414:3415:3616:3617:3418:34 19:34
Bir id-Deheb More    05:3606:3607:3608:3609:3610:3611:3512:3513:3514:3515:3716:3717:3518:35 19:35
Deheb 6 05:3606:3607:3608:3609:3610:3611:3512:3513:3514:3515:3716:3717:3518:35 19:35
Deheb 4 05:3606:3607:3608:3609:3610:3611:3512:3513:3514:3515:3716:3717:3518:35 19:35
Barrani 05:3706:3707:3708:3709:3710:3711:3612:3613:3614:3615:3816:3817:3618:36 19:36
Iz-Zejtun More    05:3806:3807:3808:3809:3810:3811:3712:3713:3714:3715:4016:4017:3718:37 19:37
Beland 05:3806:3807:3808:3809:3810:3811:3712:3713:3714:3715:4016:4017:3718:37 19:37
Hal Tarxien More    05:3906:3907:3908:3909:3910:3911:3812:3813:3814:3815:4116:4117:3818:38 19:38
Belt 05:3906:3907:3908:3909:3910:3911:3812:3813:3814:3815:4116:4117:3818:38 19:38
Bulebel 05:4006:4007:4008:4009:4010:4011:3812:3813:3814:3815:4116:4117:3818:38 19:38
Hal Luqa More    05:4206:4207:4208:4209:4210:4211:4112:4113:4114:4115:4416:4417:4118:41 19:41
Inez 05:4206:4207:4208:4209:4210:4211:4112:4113:4114:4115:4416:4417:4118:41 19:41
Santa Lucija More    05:4306:4307:4308:4309:4310:4311:4112:4113:4114:4115:4516:4517:4118:41 19:41
Tursin 05:4306:4307:4308:4309:4310:4311:4112:4113:4114:4115:4516:4517:4118:41 19:41
Guljietta 05:4306:4307:4308:4309:4310:4311:4212:4213:4214:4215:4516:4517:4218:42 19:42
Vitale 05:4306:4307:4308:4309:4310:4311:4212:4213:4214:4215:4616:4617:4218:42 19:42
Bruka 05:4406:4407:4408:4409:4410:4411:4212:4213:4214:4215:4616:4617:4218:42 19:42
Rand 05:4406:4407:4408:4409:4410:4411:4312:4313:4314:4315:4716:4717:4318:43 19:43
Lucija 05:4506:4507:4508:4509:4510:4511:4312:4313:4314:4315:4716:4717:4318:43 19:43
Narcis 05:4606:4607:4608:4609:4610:4611:4412:4413:4414:4415:4816:4817:4418:44 19:44
Oleandri 05:4606:4607:4608:4609:4610:4611:4412:4413:4414:4415:4916:4917:4418:44 19:44
Begonia 05:4706:4707:4708:4709:4710:4711:4512:4513:4514:4515:4916:4917:4518:45 19:45
Paola More    05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:4812:4813:4814:4815:5316:5317:4818:48 19:48
Addolorata 05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:4812:4813:4814:4815:5316:5317:4818:48 19:48
Il-Marsa More    05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:4812:4813:4814:4815:5416:5417:4818:48 19:48
Xwieni 05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:4812:4813:4814:4815:5416:5417:4818:48 19:48
Ottoman 05:5206:5207:5208:5209:5210:5211:4912:4913:4914:4915:5516:5517:4918:49 19:49
Ceppuna 05:5306:5307:5308:5309:5310:5311:5012:5013:5014:5015:5616:5617:5018:50 19:50
Marsa Park & Ride 6 05:5606:5607:5608:5609:5610:5611:5312:5313:5314:5316:0017:0017:5318:53 19:53
Qaddisin 05:5706:5707:5708:5709:5710:5711:5412:5413:5414:5416:0117:0117:5418:54 19:54
Is-Swatar More    06:0207:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0214:5916:0617:0617:5918:59 19:59
Qroqq 5 06:0207:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0214:5916:0617:0617:5918:59 19:59
L-Imsida More    06:0407:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0116:0817:0818:0119:01 20:01
Universita 1 06:0407:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0116:0817:0818:0119:01 20:01
Mater Dei More    06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0216:0917:0918:0219:02 20:02
Mater Dei 2 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0216:0917:0918:0219:02 20:02
Sptar 1 06:0607:0608:0609:0610:0611:0612:0713:0714:0715:0316:1017:1018:0319:03 20:03
Il-Gudja More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Gudja 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Gibja 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Bettina 05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Hal Ghaxaq More    05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Dawret 05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Arena 05:3306:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Combini 05:3306:3307:3308:3309:3310:3411:3412:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Tumbarella 05:3406:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Telleritu 05:3406:3407:3408:3409:3410:3511:3512:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Hareb 05:3406:3407:3408:3409:3410:3611:3612:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Bir id-Deheb More    05:3506:3507:3508:3509:3510:3611:3612:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Deheb 6 05:3506:3507:3508:3509:3510:3611:3612:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Deheb 4 05:3506:3507:3508:3509:3510:3711:3712:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:36
Barrani 05:3606:3607:3608:3609:3610:3811:3812:3713:3714:3715:3716:3717:3718:37 19:37
Iz-Zejtun More    05:3706:3707:3708:3709:3710:3911:3912:3813:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:38
Beland 05:3706:3707:3708:3709:3710:3911:3912:3813:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:38
Hal Tarxien More    05:3806:3807:3808:3809:3810:4011:4012:3813:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:38
Belt 05:3806:3807:3808:3809:3810:4011:4012:3813:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:38
Bulebel 05:3806:3807:3808:3809:3810:4011:4012:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:39
Hal Luqa More    05:4106:4107:4108:4109:4110:4311:4312:4113:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:41
Inez 05:4106:4107:4108:4109:4110:4311:4312:4113:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:41
Santa Lucija More    05:4106:4107:4108:4109:4110:4411:4412:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:42
Tursin 05:4106:4107:4108:4109:4110:4411:4412:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:42
Guljietta 05:4206:4207:4208:4209:4210:4411:4412:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:42
Vitale 05:4206:4207:4208:4209:4210:4511:4512:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:42
Bruka 05:4206:4207:4208:4209:4210:4511:4512:4313:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:43
Rand 05:4306:4307:4308:4309:4310:4611:4612:4313:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:43
Lucija 05:4306:4307:4308:4309:4310:4611:4612:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Narcis 05:4406:4407:4408:4409:4410:4711:4712:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Oleandri 05:4406:4407:4408:4409:4410:4711:4712:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:45
Begonia 05:4506:4507:4508:4509:4510:4811:4812:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:45
Paola More    05:4806:4807:4808:4809:4810:5211:5212:4913:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:49
Addolorata 05:4806:4807:4808:4809:4810:5211:5212:4913:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:49
Il-Marsa More    05:4806:4807:4808:4809:4810:5211:5212:4913:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:49
Xwieni 05:4806:4807:4808:4809:4810:5211:5212:4913:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:49
Ottoman 05:4906:4907:4908:4909:4910:5311:5312:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
Ceppuna 05:5006:5007:5008:5009:5010:5411:5412:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:51
Marsa Park & Ride 6 05:5306:5307:5308:5309:5310:5811:5812:5413:5414:5415:5416:5417:5418:54 19:54
Qaddisin 05:5406:5407:5408:5409:5410:5911:5912:5513:5514:5515:5516:5517:5518:55 19:55
Is-Swatar More    05:5906:5907:5908:5909:5911:0412:0413:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Qroqq 5 05:5906:5907:5908:5909:5911:0412:0413:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
L-Imsida More    06:0107:0108:0109:0110:0111:0612:0613:0214:0215:0216:0217:0218:0219:02 20:02
Universita 1 06:0107:0108:0109:0110:0111:0612:0613:0214:0215:0216:0217:0218:0219:02 20:02
Mater Dei More    06:0207:0208:0209:0210:0211:0712:0713:0314:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:03
Mater Dei 2 06:0207:0208:0209:0210:0211:0712:0713:0314:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:03
Sptar 1 06:0307:0308:0309:0310:0311:0812:0813:0414:0415:0416:0417:0418:0419:04 20:04