Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Gudja 226
Mater Dei More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:3020:30
Sptar 3 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:3020:30
L-Imsida More    05:3206:3407:3408:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3415:3416:3417:3318:33 19:3220:32
Universita 4 05:3206:3407:3408:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3415:3416:3417:3318:33 19:3220:32
Hal Qormi More    05:4006:4607:4608:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4815:4816:4817:4218:42 19:3820:38
Qaddisin 05:4006:4607:4608:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4815:4816:4817:4218:42 19:3820:38
Il-Marsa More    05:4106:4807:4808:4409:4410:4411:4412:4413:4414:5015:5016:5017:4318:43 19:3920:39
Marsa Park & Ride 5 05:4106:4807:4808:4409:4410:4411:4412:4413:4414:5015:5016:5017:4318:43 19:3920:39
Qaddisin 05:4206:4907:4908:4509:4510:4511:4512:4513:4514:5115:5116:5117:4418:44 19:4020:40
Moro 05:4506:5307:5308:4909:4910:4911:4912:4913:4914:5615:5616:5617:4918:46 19:4220:42
Bacir 05:4606:5407:5408:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5715:5716:5717:5018:47 19:4320:43
Paola More    05:4706:5507:5508:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5815:5816:5817:5118:48 19:4420:44
Addolorata 05:4706:5507:5508:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5815:5816:5817:5118:48 19:4420:44
Hal Luqa More    05:5106:5807:5808:5409:5410:5411:5412:5413:5415:0316:0317:0317:5618:51 19:4720:47
Inez 05:5106:5807:5808:5409:5410:5411:5412:5413:5415:0316:0317:0317:5618:51 19:4720:47
Santa Lucija More    05:5106:5907:5908:5509:5510:5511:5512:5513:5515:0316:0317:0317:5618:51 19:4720:47
Tursin 05:5106:5907:5908:5509:5510:5511:5512:5513:5515:0316:0317:0317:5618:51 19:4720:47
Guljietta 05:5106:5907:5908:5509:5510:5511:5512:5513:5515:0416:0417:0417:5718:51 19:4720:47
Vitale 05:5207:0008:0008:5609:5610:5611:5612:5613:5615:0416:0417:0417:5718:51 19:4720:47
Bruka 05:5207:0008:0008:5609:5610:5611:5612:5613:5615:0516:0517:0517:5818:52 19:4820:48
Rand 05:5307:0108:0108:5709:5710:5711:5712:5713:5715:0516:0517:0517:5818:52 19:4820:48
Lucija 05:5307:0108:0108:5709:5710:5711:5712:5713:5715:0616:0617:0617:5918:53 19:4920:49
Narcis 05:5407:0208:0208:5809:5810:5811:5812:5813:5815:0716:0717:0718:0018:53 19:4920:49
Oleandri 05:5507:0308:0308:5909:5910:5911:5912:5913:5915:0816:0817:0818:0118:54 19:5020:50
Begonia 05:5507:0308:0308:5909:5910:5911:5912:5913:5915:0816:0817:0818:0118:54 19:5020:50
Bulebel More    05:5807:0708:0709:0310:0311:0312:0313:0314:0315:1216:1217:1218:0518:57 19:5320:53
Bulebel 05:5807:0708:0709:0310:0311:0312:0313:0314:0315:1216:1217:1218:0518:57 19:5320:53
Iz-Zejtun More    06:0007:0808:0809:0410:0411:0412:0413:0414:0415:1416:1417:1418:0718:58 19:5420:54
Beland 06:0007:0808:0809:0410:0411:0412:0413:0414:0415:1416:1417:1418:0718:58 19:5420:54
Bir id-Deheb More    06:0107:1008:1009:0610:0611:0612:0613:0614:0615:1616:1617:1618:0918:59 19:5520:55
Barrani 06:0107:1008:1009:0610:0611:0612:0613:0614:0615:1616:1617:1618:0918:59 19:5520:55
Deheb 1 06:0207:1108:1109:0710:0711:0712:0713:0714:0715:1716:1717:1718:1019:00 19:5620:56
Deheb 5 06:0307:1108:1109:0710:0711:0712:0713:0714:0715:1816:1817:1818:1119:00 19:5620:56
Hal Ghaxaq More    06:0307:1208:1209:0810:0811:0812:0813:0814:0815:1916:1917:1918:1219:00 19:5620:56
Hareb 06:0307:1208:1209:0810:0811:0812:0813:0814:0815:1916:1917:1918:1219:00 19:5620:56
Telleritu 06:0407:1208:1209:0810:0811:0812:0813:0814:0815:1916:1917:1918:1219:01 19:5720:57
Tumbarella 06:0407:1308:1309:0910:0911:0912:0913:0914:0915:2016:2017:2018:1319:01 19:5720:57
Combini 06:0507:1408:1409:1010:1011:1012:1013:1014:1015:2116:2117:2118:1419:02 19:5820:58
Arena 06:0607:1508:1509:1110:1111:1112:1113:1114:1115:2216:2217:2218:1519:02 19:5820:58
Dawret 06:0707:1608:1609:1210:1211:1212:1213:1214:1215:2316:2317:2318:1619:03 19:5920:59
Il-Gudja More    06:0707:1608:1609:1210:1211:1212:1213:1214:1215:2416:2417:2418:1719:03 19:5920:59
Bettina 06:0707:1608:1609:1210:1211:1212:1213:1214:1215:2416:2417:2418:1719:03 19:5920:59
Annunziata 06:0807:1708:1709:1310:1311:1312:1313:1314:1315:2516:2517:2518:1819:04 20:0021:00
Ciru 06:0807:1708:1709:1310:1311:1312:1313:1314:1315:2516:2517:2518:1819:04 20:0021:00
Gudja 06:0907:1808:1809:1410:1411:1412:1413:1414:1415:2616:2617:2618:1919:05 20:0121:01
Mater Dei More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:3020:30
Sptar 3 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:3020:30
L-Imsida More    05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:3220:32
Universita 4 05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:3220:32
Hal Qormi More    05:3906:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:3920:39
Qaddisin 05:3906:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:3920:39
Il-Marsa More    05:4006:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:4020:40
Marsa Park & Ride 5 05:4006:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:4020:40
Qaddisin 05:4106:4107:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:4120:41
Moro 05:4406:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:4420:44
Bacir 05:4506:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:4520:45
Paola More    05:4606:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:4620:46
Addolorata 05:4606:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:4620:46
Hal Luqa More    05:4906:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:4920:49
Inez 05:4906:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:4920:49
Santa Lucija More    05:4906:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:4920:49
Tursin 05:4906:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:4920:49
Guljietta 05:4906:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:4920:49
Vitale 05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:5020:50
Bruka 05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:5020:50
Rand 05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:5120:51
Lucija 05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:5120:51
Narcis 05:5206:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:5220:52
Oleandri 05:5206:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:5220:52
Begonia 05:5306:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:5320:53
Bulebel More    05:5506:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:55 19:5520:55
Bulebel 05:5506:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:55 19:5520:55
Iz-Zejtun More    05:5706:5707:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:57 19:5720:57
Beland 05:5706:5707:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:57 19:5720:57
Bir id-Deheb More    05:5806:5807:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:58 19:5820:58
Barrani 05:5806:5807:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:58 19:5820:58
Deheb 1 05:5906:5907:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:59 19:5920:59
Deheb 5 05:5906:5907:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:59 19:5920:59
Hal Ghaxaq More    06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:0021:00
Hareb 06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:0021:00
Telleritu 06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:0021:00
Tumbarella 06:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:0121:01
Combini 06:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:0121:01
Arena 06:0207:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:02 20:0221:02
Dawret 06:0307:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:0321:03
Il-Gudja More    06:0307:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:0321:03
Bettina 06:0307:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:0321:03
Annunziata 06:0407:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0419:04 20:0421:04
Ciru 06:0407:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0419:04 20:0421:04
Gudja 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:0521:05
Mater Dei More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:3020:30
Sptar 3 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:3020:30
L-Imsida More    05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:3220:32
Universita 4 05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:3220:32
Hal Qormi More    05:3806:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:3820:38
Qaddisin 05:3806:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:3820:38
Il-Marsa More    05:3906:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:3920:39
Marsa Park & Ride 5 05:3906:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:3920:39
Qaddisin 05:4006:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:4020:40
Moro 05:4306:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:4320:43
Bacir 05:4406:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:4420:44
Paola More    05:4406:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:4420:44
Addolorata 05:4406:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:4420:44
Hal Luqa More    05:4706:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:47 19:4720:47
Inez 05:4706:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:47 19:4720:47
Santa Lucija More    05:4806:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:4820:48
Tursin 05:4806:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:4820:48
Guljietta 05:4806:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:4820:48
Vitale 05:4806:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:4820:48
Bruka 05:4906:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:4920:49
Rand 05:4906:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:4920:49
Lucija 05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:5020:50
Narcis 05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:5020:50
Oleandri 05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:5120:51
Begonia 05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:5120:51
Bulebel More    05:5406:5407:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:54 19:5420:54
Bulebel 05:5406:5407:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:54 19:5420:54
Iz-Zejtun More    05:5506:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:55 19:5520:55
Beland 05:5506:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:55 19:5520:55
Bir id-Deheb More    05:5606:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:56 19:5620:56
Barrani 05:5606:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:56 19:5620:56
Deheb 1 05:5706:5707:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:57 19:5720:57
Deheb 5 05:5806:5807:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:58 19:5820:58
Hal Ghaxaq More    05:5806:5807:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:58 19:5820:58
Hareb 05:5806:5807:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:58 19:5820:58
Telleritu 05:5806:5807:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:58 19:5820:58
Tumbarella 05:5906:5907:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:59 19:5920:59
Combini 06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:0021:00
Arena 06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:0021:00
Dawret 06:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:0121:01
Il-Gudja More    06:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:0121:01
Bettina 06:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:0121:01
Annunziata 06:0207:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:02 20:0221:02
Ciru 06:0207:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:02 20:0221:02
Gudja 06:0307:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:0321:03
Gudja - Mater Dei 226
Il-Gudja More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Gudja 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Gibja 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Bettina 05:3306:3307:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Hal Ghaxaq More    05:3306:3307:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Dawret 05:3306:3307:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Arena 05:3406:3407:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Combini 05:3506:3507:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Tumbarella 05:3606:3607:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Telleritu 05:3706:3707:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Hareb 05:3706:3707:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:36
Bir id-Deheb More    05:3806:3807:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:36
Deheb 6 05:3806:3807:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:36
Deheb 4 05:3906:3907:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:37 19:37
Barrani 05:4006:4007:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:38
Iz-Zejtun More    05:4206:4207:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:39
Beland 05:4206:4207:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:39
Hal Tarxien More    05:4306:4307:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:40
Belt 05:4306:4307:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:40
Bulebel 05:4406:4407:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:40
Hal Luqa More    05:4806:4807:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Inez 05:4806:4807:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Santa Lucija More    05:4806:4807:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Tursin 05:4806:4807:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Guljietta 05:4906:4907:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Vitale 05:4906:4907:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:45
Bruka 05:5006:5007:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:45
Rand 05:5006:5007:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:46
Lucija 05:5106:5107:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:46
Narcis 05:5206:5207:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:47 19:47
Oleandri 05:5306:5307:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:47 19:47
Begonia 05:5306:5307:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:48
Paola More    05:5706:5707:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:51
Addolorata 05:5706:5707:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:51
Il-Marsa More    05:5806:5807:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:51
Xwieni 05:5806:5807:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:51
Ottoman 05:5906:5907:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:52
Ceppuna 06:0107:0107:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:53
Marsa Park & Ride 6 06:0507:0507:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:57 19:57
Qaddisin 06:0607:0607:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:58 19:58
Is-Swatar More    06:1607:1608:0809:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:03 20:03
Qroqq 5 06:1607:1608:0809:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:03 20:03
L-Imsida More    06:1907:1908:1109:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:04 20:04
Universita 1 06:1907:1908:1109:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:04 20:04
Mater Dei More    06:2007:2008:1209:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:05 20:05
Mater Dei 2 06:2007:2008:1209:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:05 20:05
Sptar 1 06:2207:2208:1409:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:06 20:06
Il-Gudja More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Gudja 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Gibja 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Bettina 05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Hal Ghaxaq More    05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Dawret 05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Arena 05:3306:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Combini 05:3406:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Tumbarella 05:3406:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Telleritu 05:3506:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Hareb 05:3506:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Bir id-Deheb More    05:3606:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:36
Deheb 6 05:3606:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:36
Deheb 4 05:3606:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:36
Barrani 05:3706:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:37 19:37
Iz-Zejtun More    05:3806:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:38
Beland 05:3806:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:38
Hal Tarxien More    05:3906:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:39
Belt 05:3906:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:39
Bulebel 05:4006:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:40
Hal Luqa More    05:4206:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:42
Inez 05:4206:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:42
Santa Lucija More    05:4306:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:43
Tursin 05:4306:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:43
Guljietta 05:4306:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:43
Vitale 05:4406:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Bruka 05:4406:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Rand 05:4406:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Lucija 05:4506:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:45
Narcis 05:4606:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:46
Oleandri 05:4606:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:46
Begonia 05:4706:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:47 19:47
Paola More    05:4906:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:49
Addolorata 05:4906:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:49
Il-Marsa More    05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
Xwieni 05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
Ottoman 05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:51
Ceppuna 05:5206:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:52
Marsa Park & Ride 6 05:5506:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:55 19:55
Qaddisin 05:5606:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:56 19:56
Is-Swatar More    06:0107:0108:0109:0110:0311:0312:0313:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:01
Qroqq 5 06:0107:0108:0109:0110:0311:0312:0313:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:01
L-Imsida More    06:0307:0308:0309:0310:0511:0512:0513:0314:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:03
Universita 1 06:0307:0308:0309:0310:0511:0512:0513:0314:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:03
Mater Dei More    06:0407:0408:0409:0410:0611:0612:0613:0414:0415:0416:0417:0418:0419:04 20:04
Mater Dei 2 06:0407:0408:0409:0410:0611:0612:0613:0414:0415:0416:0417:0418:0419:04 20:04
Sptar 1 06:0507:0508:0509:0510:0711:0712:0713:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Il-Gudja More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Gudja 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Gibja 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Bettina 05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Hal Ghaxaq More    05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Dawret 05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Arena 05:3306:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Combini 05:3306:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Tumbarella 05:3406:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Telleritu 05:3406:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Hareb 05:3506:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Bir id-Deheb More    05:3506:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Deheb 6 05:3506:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Deheb 4 05:3606:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:36
Barrani 05:3706:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:37 19:37
Iz-Zejtun More    05:3806:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:38
Beland 05:3806:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:38
Hal Tarxien More    05:3806:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:38
Belt 05:3806:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:38
Bulebel 05:3906:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:39
Hal Luqa More    05:4106:4107:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:41
Inez 05:4106:4107:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:41
Santa Lucija More    05:4206:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:42
Tursin 05:4206:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:42
Guljietta 05:4206:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:42
Vitale 05:4206:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:42
Bruka 05:4306:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:43
Rand 05:4306:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:43
Lucija 05:4406:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Narcis 05:4406:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Oleandri 05:4506:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:45
Begonia 05:4506:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:45
Paola More    05:4806:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:48
Addolorata 05:4806:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:48
Il-Marsa More    05:4806:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:48
Xwieni 05:4806:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:48
Ottoman 05:4906:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:49
Ceppuna 05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
Marsa Park & Ride 6 05:5306:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:53
Qaddisin 05:5406:5407:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:54 19:54
Is-Swatar More    05:5906:5907:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:59 19:59
Qroqq 5 05:5906:5907:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:59 19:59
L-Imsida More    06:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:01
Universita 1 06:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:01
Mater Dei More    06:0207:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:02 20:02
Mater Dei 2 06:0207:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:02 20:02
Sptar 1 06:0307:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:03