Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Gudja 226
Mater Dei More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:3020:30
Sptar 3 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:3020:30
L-Imsida More    05:3206:3207:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3218:32 19:3220:32
Universita 4 05:3206:3207:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3218:32 19:3220:32
Hal Qormi More    05:4106:4107:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4118:41 19:4120:41
Qaddisin 05:4106:4107:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4118:41 19:4120:41
Il-Marsa More    05:4206:4207:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4218:42 19:4220:42
Marsa Park & Ride 5 05:4206:4207:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4218:42 19:4220:42
Qaddisin 05:4306:4307:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4318:43 19:4320:43
Moro 05:4706:4707:5208:5109:5110:5111:5112:5113:5214:5215:5216:5217:4718:47 19:4520:45
Bacir 05:4906:4907:5408:5209:5210:5211:5212:5213:5414:5415:5416:5417:4918:48 19:4620:46
Paola More    05:5006:5007:5508:5309:5310:5311:5312:5313:5514:5515:5516:5517:5018:49 19:4720:47
Addolorata 05:5006:5007:5508:5309:5310:5311:5312:5313:5514:5515:5516:5517:5018:49 19:4720:47
Hal Luqa More    05:5406:5407:5908:5609:5610:5611:5612:5613:5914:5915:5916:5917:5418:53 19:4920:49
Inez 05:5406:5407:5908:5609:5610:5611:5612:5613:5914:5915:5916:5917:5418:53 19:4920:49
Santa Lucija More    05:5406:5407:5908:5709:5710:5711:5712:5713:5914:5915:5916:5917:5418:53 19:4920:49
Tursin 05:5406:5407:5908:5709:5710:5711:5712:5713:5914:5915:5916:5917:5418:53 19:4920:49
Guljietta 05:5506:5508:0008:5709:5710:5711:5712:5714:0015:0016:0017:0017:5518:53 19:5020:50
Vitale 05:5606:5608:0108:5709:5710:5711:5712:5714:0115:0116:0117:0117:5618:54 19:5020:50
Bruka 05:5606:5608:0108:5809:5810:5811:5812:5814:0115:0116:0117:0117:5618:54 19:5020:50
Rand 05:5706:5708:0208:5809:5810:5811:5812:5814:0215:0216:0217:0217:5718:55 19:5120:51
Lucija 05:5706:5708:0208:5909:5910:5911:5912:5914:0215:0216:0217:0217:5718:56 19:5120:51
Narcis 05:5806:5808:0309:0010:0011:0012:0013:0014:0315:0316:0317:0317:5818:57 19:5220:52
Oleandri 05:5906:5908:0409:0010:0011:0012:0013:0014:0415:0416:0417:0417:5918:57 19:5220:52
Begonia 06:0007:0008:0509:0110:0111:0112:0113:0114:0515:0516:0517:0518:0018:58 19:5320:53
Bulebel More    06:0507:0508:1009:0510:0511:0512:0513:0514:1015:1016:1017:1018:0519:02 19:5620:56
Bulebel 06:0507:0508:1009:0510:0511:0512:0513:0514:1015:1016:1017:1018:0519:02 19:5620:56
Iz-Zejtun More    06:0707:0708:1209:0610:0611:0612:0613:0614:1215:1216:1217:1218:0719:04 19:5720:57
Beland 06:0707:0708:1209:0610:0611:0612:0613:0614:1215:1216:1217:1218:0719:04 19:5720:57
Bir id-Deheb More    06:0907:0908:1409:0810:0811:0812:0813:0814:1415:1416:1417:1418:0919:06 19:5820:58
Barrani 06:0907:0908:1409:0810:0811:0812:0813:0814:1415:1416:1417:1418:0919:06 19:5820:58
Deheb 1 06:1007:1008:1509:0810:0811:0812:0813:0814:1515:1516:1517:1518:1019:07 19:5920:59
Deheb 5 06:1007:1008:1509:0910:0911:0912:0913:0914:1515:1516:1517:1518:1019:07 19:5920:59
Hal Ghaxaq More    06:1107:1108:1609:0910:0911:0912:0913:0914:1615:1616:1617:1618:1119:08 20:0021:00
Hareb 06:1107:1108:1609:0910:0911:0912:0913:0914:1615:1616:1617:1618:1119:08 20:0021:00
Telleritu 06:1207:1208:1709:1010:1011:1012:1013:1014:1715:1716:1717:1718:1219:08 20:0021:00
Tumbarella 06:1207:1208:1709:1110:1111:1112:1113:1114:1715:1716:1717:1718:1219:09 20:0021:00
Combini 06:1307:1308:1809:1110:1111:1112:1113:1114:1815:1816:1817:1818:1319:10 20:0121:01
Arena 06:1407:1408:1909:1210:1211:1212:1213:1214:1915:1916:1917:1918:1419:11 20:0121:01
Dawret 06:1507:1508:2009:1310:1311:1312:1313:1314:2015:2016:2017:2018:1519:12 20:0221:02
Il-Gudja More    06:1607:1608:2109:1310:1311:1312:1313:1314:2115:2116:2117:2118:1619:12 20:0221:02
Bettina 06:1607:1608:2109:1310:1311:1312:1313:1314:2115:2116:2117:2118:1619:12 20:0221:02
Annunziata 06:1707:1708:2209:1410:1411:1412:1413:1414:2215:2216:2217:2218:1719:13 20:0321:03
Ciru 06:1707:1708:2209:1410:1411:1412:1413:1414:2215:2216:2217:2218:1719:13 20:0321:03
Gudja 06:1807:1808:2309:1510:1511:1512:1513:1514:2315:2316:2317:2318:1819:14 20:0421:04
Mater Dei More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:3020:30
Sptar 3 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:3020:30
L-Imsida More    05:3206:3207:3208:3209:3310:3311:3312:3313:3314:3215:3216:3217:3218:32 19:3220:32
Universita 4 05:3206:3207:3208:3209:3310:3311:3312:3313:3314:3215:3216:3217:3218:32 19:3220:32
Hal Qormi More    05:3806:3807:3808:3809:4210:4211:4212:4213:4214:3815:3816:3817:3818:38 19:3820:38
Qaddisin 05:3806:3807:3808:3809:4210:4211:4212:4213:4214:3815:3816:3817:3818:38 19:3820:38
Il-Marsa More    05:3906:3907:3908:3909:4410:4411:4412:4413:4414:3915:3916:3917:3918:39 19:3920:39
Marsa Park & Ride 5 05:3906:3907:3908:3909:4410:4411:4412:4413:4414:3915:3916:3917:3918:39 19:3920:39
Qaddisin 05:4006:4007:4008:4009:4510:4511:4512:4513:4514:4015:4016:4017:4018:40 19:4020:40
Moro 05:4306:4307:4308:4409:4910:4911:4912:4913:4814:4315:4316:4317:4318:43 19:4220:42
Bacir 05:4406:4407:4408:4609:5110:5111:5112:5113:4914:4415:4416:4417:4418:44 19:4320:43
Paola More    05:4406:4407:4408:4709:5210:5211:5212:5213:5014:4515:4516:4517:4518:45 19:4420:44
Addolorata 05:4406:4407:4408:4709:5210:5211:5212:5213:5014:4515:4516:4517:4518:45 19:4420:44
Hal Luqa More    05:4806:4807:4808:5109:5610:5611:5612:5613:5414:4915:4916:4917:4918:49 19:4720:47
Inez 05:4806:4807:4808:5109:5610:5611:5612:5613:5414:4915:4916:4917:4918:49 19:4720:47
Santa Lucija More    05:4806:4807:4808:5109:5610:5611:5612:5613:5414:4915:4916:4917:4918:49 19:4720:47
Tursin 05:4806:4807:4808:5109:5610:5611:5612:5613:5414:4915:4916:4917:4918:49 19:4720:47
Guljietta 05:4806:4807:4808:5209:5710:5711:5712:5713:5414:4915:4916:4917:4918:49 19:4720:47
Vitale 05:4906:4907:4908:5209:5710:5711:5712:5713:5514:5015:5016:5017:5018:50 19:4720:47
Bruka 05:4906:4907:4908:5309:5810:5811:5812:5813:5514:5015:5016:5017:5018:50 19:4820:48
Rand 05:5006:5007:5008:5309:5810:5811:5812:5813:5614:5115:5116:5117:5118:51 19:4820:48
Lucija 05:5006:5007:5008:5409:5910:5911:5912:5913:5614:5115:5116:5117:5118:51 19:4920:49
Narcis 05:5106:5107:5108:5510:0011:0012:0013:0013:5714:5215:5216:5217:5218:52 19:4920:49
Oleandri 05:5106:5107:5108:5610:0111:0112:0113:0113:5814:5315:5316:5317:5318:53 19:5020:50
Begonia 05:5206:5207:5208:5610:0111:0112:0113:0113:5814:5315:5316:5317:5318:53 19:5020:50
Bulebel More    05:5506:5507:5509:0110:0611:0612:0613:0614:0214:5715:5716:5717:5718:57 19:5320:53
Bulebel 05:5506:5507:5509:0110:0611:0612:0613:0614:0214:5715:5716:5717:5718:57 19:5320:53
Iz-Zejtun More    05:5706:5707:5709:0310:0811:0812:0813:0814:0414:5915:5916:5917:5918:59 19:5520:55
Beland 05:5706:5707:5709:0310:0811:0812:0813:0814:0414:5915:5916:5917:5918:59 19:5520:55
Bir id-Deheb More    05:5806:5807:5809:0510:1011:1012:1013:1014:0515:0016:0017:0018:0019:00 19:5620:56
Barrani 05:5806:5807:5809:0510:1011:1012:1013:1014:0515:0016:0017:0018:0019:00 19:5620:56
Deheb 1 05:5906:5907:5909:0610:1111:1112:1113:1114:0615:0116:0117:0118:0119:01 19:5620:56
Deheb 5 05:5906:5907:5909:0710:1211:1212:1213:1214:0715:0216:0217:0218:0219:02 19:5720:57
Hal Ghaxaq More    06:0007:0008:0009:0710:1211:1212:1213:1214:0715:0216:0217:0218:0219:02 19:5720:57
Hareb 06:0007:0008:0009:0710:1211:1212:1213:1214:0715:0216:0217:0218:0219:02 19:5720:57
Telleritu 06:0007:0008:0009:0810:1311:1312:1313:1314:0815:0316:0317:0318:0319:03 19:5820:58
Tumbarella 06:0107:0108:0109:0910:1411:1412:1413:1414:0815:0316:0317:0318:0319:03 19:5820:58
Combini 06:0107:0108:0109:0910:1411:1412:1413:1414:0915:0416:0417:0418:0419:04 19:5920:59
Arena 06:0207:0208:0209:1010:1511:1512:1513:1514:1015:0516:0517:0518:0519:05 19:5920:59
Dawret 06:0307:0308:0309:1110:1611:1612:1613:1614:1115:0616:0617:0618:0619:06 20:0021:00
Il-Gudja More    06:0307:0308:0309:1210:1711:1712:1713:1714:1115:0616:0617:0618:0619:06 20:0021:00
Bettina 06:0307:0308:0309:1210:1711:1712:1713:1714:1115:0616:0617:0618:0619:06 20:0021:00
Annunziata 06:0407:0408:0409:1310:1811:1812:1813:1814:1215:0716:0717:0718:0719:07 20:0121:01
Ciru 06:0407:0408:0409:1310:1811:1812:1813:1814:1215:0716:0717:0718:0719:07 20:0121:01
Gudja 06:0507:0508:0509:1410:1911:1912:1913:1914:1315:0816:0817:0818:0819:08 20:0221:02
Mater Dei More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:3020:30
Sptar 3 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:3020:30
L-Imsida More    05:3106:3107:3108:3109:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:3220:32
Universita 4 05:3106:3107:3108:3109:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:3220:32
Hal Qormi More    05:3706:3707:3708:3709:4010:4011:4012:4013:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:3820:38
Qaddisin 05:3706:3707:3708:3709:4010:4011:4012:4013:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:3820:38
Il-Marsa More    05:3806:3807:3808:3809:4110:4111:4112:4113:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:3920:39
Marsa Park & Ride 5 05:3806:3807:3808:3809:4110:4111:4112:4113:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:3920:39
Qaddisin 05:3906:3907:3908:3909:4210:4211:4212:4213:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:4020:40
Moro 05:4106:4107:4108:4109:4410:4511:4512:4513:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:4220:42
Bacir 05:4206:4207:4208:4209:4510:4611:4612:4613:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:4320:43
Paola More    05:4306:4307:4308:4309:4610:4711:4712:4713:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:4420:44
Addolorata 05:4306:4307:4308:4309:4610:4711:4712:4713:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:4420:44
Hal Luqa More    05:4506:4507:4508:4509:4810:5011:5012:5013:4714:4715:4716:4717:4718:47 19:4720:47
Inez 05:4506:4507:4508:4509:4810:5011:5012:5013:4714:4715:4716:4717:4718:47 19:4720:47
Santa Lucija More    05:4506:4507:4508:4509:4810:5011:5012:5013:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:4720:47
Tursin 05:4506:4507:4508:4509:4810:5011:5012:5013:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:4720:47
Guljietta 05:4606:4607:4608:4609:4910:5111:5112:5113:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:4720:47
Vitale 05:4606:4607:4608:4609:4910:5111:5112:5113:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:4720:47
Bruka 05:4606:4607:4608:4609:4910:5111:5112:5113:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:4820:48
Rand 05:4706:4707:4708:4709:5010:5211:5212:5213:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:4820:48
Lucija 05:4706:4707:4708:4709:5010:5211:5212:5213:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:4920:49
Narcis 05:4806:4807:4808:4809:5110:5311:5312:5313:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:4920:49
Oleandri 05:4806:4807:4808:4809:5110:5411:5412:5413:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:5020:50
Begonia 05:4906:4907:4908:4909:5210:5411:5412:5413:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:5020:50
Bulebel More    05:5206:5207:5208:5209:5510:5811:5812:5813:5514:5515:5516:5517:5518:55 19:5320:53
Bulebel 05:5206:5207:5208:5209:5510:5811:5812:5813:5514:5515:5516:5517:5518:55 19:5320:53
Iz-Zejtun More    05:5306:5307:5308:5309:5610:5911:5912:5913:5614:5615:5616:5617:5618:56 19:5520:55
Beland 05:5306:5307:5308:5309:5610:5911:5912:5913:5614:5615:5616:5617:5618:56 19:5520:55
Bir id-Deheb More    05:5406:5407:5408:5409:5711:0112:0113:0113:5714:5715:5716:5717:5718:57 19:5620:56
Barrani 05:5406:5407:5408:5409:5711:0112:0113:0113:5714:5715:5716:5717:5718:57 19:5620:56
Deheb 1 05:5506:5507:5508:5509:5811:0212:0213:0213:5814:5815:5816:5817:5818:58 19:5620:56
Deheb 5 05:5506:5507:5508:5509:5811:0212:0213:0213:5914:5915:5916:5917:5918:59 19:5720:57
Hal Ghaxaq More    05:5606:5607:5608:5609:5911:0312:0313:0313:5914:5915:5916:5917:5918:59 19:5720:57
Hareb 05:5606:5607:5608:5609:5911:0312:0313:0313:5914:5915:5916:5917:5918:59 19:5720:57
Telleritu 05:5606:5607:5608:5609:5911:0312:0313:0313:5914:5915:5916:5917:5918:59 19:5820:58
Tumbarella 05:5606:5607:5608:5609:5911:0412:0413:0414:0015:0016:0017:0018:0019:00 19:5820:58
Combini 05:5706:5707:5708:5710:0011:0412:0413:0414:0115:0116:0117:0118:0119:01 19:5920:59
Arena 05:5706:5707:5708:5710:0011:0512:0513:0514:0115:0116:0117:0118:0119:01 19:5920:59
Dawret 05:5806:5807:5808:5810:0111:0612:0613:0614:0215:0216:0217:0218:0219:02 20:0021:00
Il-Gudja More    05:5806:5807:5808:5810:0111:0612:0613:0614:0215:0216:0217:0218:0219:02 20:0021:00
Bettina 05:5806:5807:5808:5810:0111:0612:0613:0614:0215:0216:0217:0218:0219:02 20:0021:00
Annunziata 05:5906:5907:5908:5910:0211:0712:0713:0714:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:0121:01
Ciru 05:5906:5907:5908:5910:0211:0712:0713:0714:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:0121:01
Gudja 06:0007:0008:0009:0010:0311:0812:0813:0814:0415:0416:0417:0418:0419:04 20:0221:02
Gudja - Mater Dei 226
Il-Gudja More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Gudja 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Gibja 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Bettina 05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3315:3316:3317:3318:33 19:32
Hal Ghaxaq More    05:3306:3307:3308:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3315:3316:3317:3318:33 19:32
Dawret 05:3306:3307:3308:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3315:3316:3317:3318:33 19:32
Arena 05:3406:3407:3408:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3415:3416:3417:3418:34 19:33
Combini 05:3406:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3515:3516:3517:3518:35 19:34
Tumbarella 05:3506:3507:3508:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3615:3616:3617:3618:36 19:34
Telleritu 05:3606:3607:3608:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3615:3616:3617:3618:36 19:35
Hareb 05:3606:3607:3608:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3715:3716:3717:3718:37 19:35
Bir id-Deheb More    05:3706:3707:3708:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3815:3816:3817:3818:38 19:36
Deheb 6 05:3706:3707:3708:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3815:3816:3817:3818:38 19:36
Deheb 4 05:3806:3807:3808:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3915:3916:3917:3918:39 19:36
Barrani 05:3906:3907:3908:3709:3710:3711:3712:3713:3714:4015:4016:4017:4018:40 19:37
Iz-Zejtun More    05:4006:4007:4008:3809:3810:3811:3812:3813:3814:4115:4116:4117:4118:41 19:38
Beland 05:4006:4007:4008:3809:3810:3811:3812:3813:3814:4115:4116:4117:4118:41 19:38
Hal Tarxien More    05:4106:4107:4108:3909:3910:3911:3912:3913:3914:4315:4316:4317:4318:43 19:39
Belt 05:4106:4107:4108:3909:3910:3911:3912:3913:3914:4315:4316:4317:4318:43 19:39
Bulebel 05:4206:4207:4208:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4315:4316:4317:4318:43 19:40
Hal Luqa More    05:4506:4507:4508:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4715:4716:4717:4718:47 19:42
Inez 05:4506:4507:4508:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4715:4716:4717:4718:47 19:42
Santa Lucija More    05:4606:4607:4608:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4715:4716:4717:4718:47 19:43
Tursin 05:4606:4607:4608:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4715:4716:4717:4718:47 19:43
Guljietta 05:4606:4607:4608:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4815:4816:4817:4818:48 19:43
Vitale 05:4706:4707:4708:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4815:4816:4817:4818:48 19:43
Bruka 05:4706:4707:4708:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4915:4916:4917:4918:49 19:44
Rand 05:4806:4807:4808:4409:4410:4411:4412:4413:4414:5015:5016:5017:5018:50 19:44
Lucija 05:4806:4807:4808:4509:4510:4511:4512:4513:4514:5015:5016:5017:5018:50 19:45
Narcis 05:4906:4907:4908:4609:4610:4611:4612:4613:4614:5115:5116:5117:5118:51 19:46
Oleandri 05:5006:5007:5008:4609:4610:4611:4612:4613:4614:5215:5216:5217:5218:52 19:46
Begonia 05:5006:5007:5008:4709:4710:4711:4712:4713:4714:5215:5216:5217:5218:52 19:47
Paola More    05:5506:5507:5508:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5715:5716:5717:5718:57 19:50
Addolorata 05:5506:5507:5508:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5715:5716:5717:5718:57 19:50
Il-Marsa More    05:5606:5607:5608:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5815:5816:5817:5818:58 19:51
Xwieni 05:5606:5607:5608:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5815:5816:5817:5818:58 19:51
Ottoman 05:5706:5707:5708:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5915:5916:5917:5918:59 19:52
Ceppuna 05:5806:5807:5808:5309:5310:5311:5312:5313:5315:0116:0117:0118:0119:01 19:53
Marsa Park & Ride 6 06:0207:0208:0208:5609:5610:5611:5612:5613:5615:0516:0517:0518:0519:05 19:56
Qaddisin 06:0307:0308:0308:5709:5710:5711:5712:5713:5715:0616:0617:0618:0619:06 19:57
Is-Swatar More    06:0907:1208:1209:0410:0411:0412:0413:0414:0415:1316:1317:1318:1319:13 20:04
Qroqq 5 06:0907:1208:1209:0410:0411:0412:0413:0414:0415:1316:1317:1318:1319:13 20:04
L-Imsida More    06:1107:1508:1509:0610:0611:0612:0613:0614:0615:1516:1517:1518:1519:15 20:06
Universita 1 06:1107:1508:1509:0610:0611:0612:0613:0614:0615:1516:1517:1518:1519:15 20:06
Mater Dei More    06:1207:1608:1609:0710:0711:0712:0713:0714:0715:1616:1617:1618:1619:16 20:07
Mater Dei 2 06:1207:1608:1609:0710:0711:0712:0713:0714:0715:1616:1617:1618:1619:16 20:07
Sptar 1 06:1307:1808:1809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:1716:1717:1718:1719:17 20:08
Il-Gudja More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Gudja 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Gibja 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Bettina 05:3206:3207:3208:3209:3210:3311:3312:3313:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Hal Ghaxaq More    05:3206:3207:3208:3209:3210:3311:3312:3313:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Dawret 05:3206:3207:3208:3209:3210:3311:3312:3313:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Arena 05:3306:3307:3308:3309:3310:3411:3412:3413:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Combini 05:3406:3407:3408:3409:3410:3511:3512:3513:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:33
Tumbarella 05:3406:3407:3408:3409:3410:3611:3612:3613:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Telleritu 05:3506:3507:3508:3509:3510:3611:3612:3613:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:34
Hareb 05:3506:3507:3508:3509:3510:3711:3712:3713:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:34
Bir id-Deheb More    05:3606:3607:3608:3609:3610:3811:3812:3813:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:35
Deheb 6 05:3606:3607:3608:3609:3610:3811:3812:3813:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:35
Deheb 4 05:3706:3707:3708:3709:3710:3911:3912:3913:3714:3715:3716:3717:3718:37 19:35
Barrani 05:3706:3707:3708:3709:3710:4011:4012:4013:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:36
Iz-Zejtun More    05:3906:3907:3908:3909:3910:4111:4112:4113:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:37
Beland 05:3906:3907:3908:3909:3910:4111:4112:4113:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:37
Hal Tarxien More    05:4006:4007:4008:4009:4010:4311:4312:4313:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:38
Belt 05:4006:4007:4008:4009:4010:4311:4312:4313:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:38
Bulebel 05:4006:4007:4008:4009:4010:4311:4312:4313:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:38
Hal Luqa More    05:4306:4307:4308:4309:4310:4711:4712:4713:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:41
Inez 05:4306:4307:4308:4309:4310:4711:4712:4713:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:41
Santa Lucija More    05:4306:4307:4308:4309:4310:4711:4712:4713:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:41
Tursin 05:4306:4307:4308:4309:4310:4711:4712:4713:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:41
Guljietta 05:4406:4407:4408:4409:4410:4811:4812:4813:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:42
Vitale 05:4406:4407:4408:4409:4410:4811:4812:4813:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:42
Bruka 05:4406:4407:4408:4409:4410:4911:4912:4913:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:42
Rand 05:4506:4507:4508:4509:4510:5011:5012:5013:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:43
Lucija 05:4506:4507:4508:4509:4510:5011:5012:5013:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:43
Narcis 05:4606:4607:4608:4609:4610:5111:5112:5113:4714:4715:4716:4717:4718:47 19:44
Oleandri 05:4706:4707:4708:4709:4710:5211:5212:5213:4714:4715:4716:4717:4718:47 19:44
Begonia 05:4706:4707:4708:4709:4710:5211:5212:5213:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:45
Paola More    05:5106:5107:5108:5109:5110:5711:5712:5713:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:48
Addolorata 05:5106:5107:5108:5109:5110:5711:5712:5713:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:48
Il-Marsa More    05:5206:5207:5208:5209:5210:5811:5812:5813:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:48
Xwieni 05:5206:5207:5208:5209:5210:5811:5812:5813:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:48
Ottoman 05:5206:5207:5208:5209:5210:5911:5912:5913:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:49
Ceppuna 05:5406:5407:5408:5409:5411:0112:0113:0113:5414:5415:5416:5417:5418:54 19:50
Marsa Park & Ride 6 05:5706:5707:5708:5709:5711:0512:0513:0513:5814:5815:5816:5817:5818:58 19:53
Qaddisin 05:5806:5807:5808:5809:5811:0612:0613:0613:5914:5915:5916:5917:5918:59 19:54
Is-Swatar More    06:0507:0508:0509:0510:0511:1312:1113:1114:0415:0416:0417:0418:0419:04 19:59
Qroqq 5 06:0507:0508:0509:0510:0511:1312:1113:1114:0415:0416:0417:0418:0419:04 19:59
L-Imsida More    06:0707:0708:0709:0710:0711:1512:1313:1314:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:01
Universita 1 06:0707:0708:0709:0710:0711:1512:1313:1314:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:01
Mater Dei More    06:0807:0808:0809:0810:0811:1612:1413:1414:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:02
Mater Dei 2 06:0807:0808:0809:0810:0811:1612:1413:1414:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:02
Sptar 1 06:0907:0908:0909:0910:0911:1712:1513:1514:0815:0816:0817:0818:0819:08 20:03
Il-Gudja More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Gudja 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Gibja 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Bettina 05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Hal Ghaxaq More    05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Dawret 05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Arena 05:3306:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Combini 05:3306:3307:3308:3309:3310:3311:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Tumbarella 05:3406:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Telleritu 05:3406:3407:3408:3409:3410:3411:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Hareb 05:3406:3407:3408:3409:3410:3411:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Bir id-Deheb More    05:3506:3507:3508:3509:3510:3511:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:36
Deheb 6 05:3506:3507:3508:3509:3510:3511:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:36
Deheb 4 05:3506:3507:3508:3509:3510:3511:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:37 19:37
Barrani 05:3606:3607:3608:3609:3610:3611:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:37 19:37
Iz-Zejtun More    05:3706:3707:3708:3709:3710:3711:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:39
Beland 05:3706:3707:3708:3709:3710:3711:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:39
Hal Tarxien More    05:3806:3807:3808:3809:3810:3811:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:40
Belt 05:3806:3807:3808:3809:3810:3811:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:40
Bulebel 05:3806:3807:3808:3809:3810:3811:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:40
Hal Luqa More    05:4106:4107:4108:4109:4110:4111:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:43
Inez 05:4106:4107:4108:4109:4110:4111:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:43
Santa Lucija More    05:4106:4107:4108:4109:4110:4111:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:43
Tursin 05:4106:4107:4108:4109:4110:4111:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:43
Guljietta 05:4206:4207:4208:4209:4210:4211:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Vitale 05:4206:4207:4208:4209:4210:4211:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Bruka 05:4206:4207:4208:4209:4210:4211:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Rand 05:4306:4307:4308:4309:4310:4311:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:45
Lucija 05:4306:4307:4308:4309:4310:4311:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:45
Narcis 05:4406:4407:4408:4409:4410:4411:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:46
Oleandri 05:4406:4407:4408:4409:4410:4411:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:47 19:47
Begonia 05:4506:4507:4508:4509:4510:4511:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:47 19:47
Paola More    05:4806:4807:4808:4809:4810:4811:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:51
Addolorata 05:4806:4807:4808:4809:4810:4811:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:51
Il-Marsa More    05:4806:4807:4808:4809:4810:4811:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:52
Xwieni 05:4806:4807:4808:4809:4810:4811:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:52
Ottoman 05:4906:4907:4908:4909:4910:4911:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:52
Ceppuna 05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:54 19:54
Marsa Park & Ride 6 05:5306:5307:5308:5309:5310:5311:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:57 19:57
Qaddisin 05:5406:5407:5408:5409:5410:5411:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:58 19:58
Is-Swatar More    05:5906:5907:5908:5910:0311:0312:0713:0714:0715:0316:0317:0318:0319:03 20:03
Qroqq 5 05:5906:5907:5908:5910:0311:0312:0713:0714:0715:0316:0317:0318:0319:03 20:03
L-Imsida More    06:0107:0108:0109:0110:0511:0512:0913:0914:0915:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Universita 1 06:0107:0108:0109:0110:0511:0512:0913:0914:0915:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Mater Dei More    06:0207:0208:0209:0210:0611:0612:1013:1014:1015:0616:0617:0618:0619:06 20:06
Mater Dei 2 06:0207:0208:0209:0210:0611:0612:1013:1014:1015:0616:0617:0618:0619:06 20:06
Sptar 1 06:0307:0308:0309:0310:0811:0812:1213:1214:1215:0716:0717:0718:0719:07 20:07