Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Sliema - Ghajn Tuffieha 225
Tas-Sliema More    05:55 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55
Ferries 5 05:55 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55
Sliema 05:55 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55
Chalet 05:56 06:56 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56 20:56
Ghadir 05:57 06:57 07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57 20:57
Torri 05:57 06:57 07:57 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58 20:58
Exiles 05:58 06:58 07:58 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:58 20:58
Antik 05:59 06:59 07:59 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59 20:59
San Giljan More    05:59 06:59 07:59 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 19:59 20:59
Balluta 05:59 06:59 07:59 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 19:59 20:59
Olivier 06:00 07:00 08:00 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:00 21:00
Spinola 06:01 07:01 08:01 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:01 21:01
Ross 06:02 07:02 08:02 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:02 21:02
San Giljan 06:02 07:02 08:02 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:03 21:03
Is-Swieqi More    06:03 07:03 08:03 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:04 21:04
Swieqi 06:03 07:03 08:03 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:04 21:04
Pembroke Park & Ride 2 06:05 07:05 08:05 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 20:05 21:05
Pembroke More    06:05 07:05 08:05 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:05 21:05
Madliena 06:05 07:05 08:05 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:05 21:05
Kosta 06:06 07:06 08:06 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:07 21:07
Bahar ic-Caghaq More    06:09 07:09 08:09 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:10 21:10
Evangelista 06:09 07:09 08:09 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:10 21:10
Caghaq 06:11 07:11 08:11 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:11 21:11
Maghtab 06:13 07:13 08:13 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:13 21:13
Il-Qawra More    06:19 07:19 08:19 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:20 21:20
Salini 06:19 07:19 08:19 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:20 21:20
San Pawl il-Bahar More    06:21 07:21 08:21 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:21 21:21
Ghasfur 06:21 07:21 08:21 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:21 21:21
Kennedy 06:22 07:22 08:22 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:23 21:23
Mwiezeb 06:23 07:23 08:23 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:24 21:24
Imhasel 06:24 07:24 08:24 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:24 21:24
Mary 06:24 07:24 08:24 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:25 21:25
Parades 06:25 07:25 08:25 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:26 21:26
Bugeja 06:25 07:25 08:25 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:26 21:26
Tonn 06:26 07:26 08:26 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:26 21:26
Bahar 06:26 07:26 08:26 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:27 21:27
Vecca 06:27 07:27 08:27 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:28 21:28
Pawlu 06:27 07:27 08:27 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:28 21:28
Zafzafa 06:28 07:28 08:28 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:29 21:29
Simar 06:28 07:28 08:28 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:29 21:29
Pwales 06:30 07:30 08:30 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:31 21:31
Limbordin 06:31 07:31 08:31 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36 20:32 21:32
Gherien 06:33 07:33 08:33 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:34 21:34
L-Imgarr, Malta More    06:34 07:34 08:34 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:35 21:35
Ballut 06:34 07:34 08:34 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:35 21:35
Ghajn Tuffieha More    06:37 07:37 08:37 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 20:38 21:38
Riviera 06:37 07:37 08:37 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 20:38 21:38
Tuffieha 06:39 07:39 08:39 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:40 21:40
Tas-Sliema More    05:55 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55
Ferries 5 05:55 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55
Sliema 05:55 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55
Chalet 05:56 06:56 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56 20:56
Ghadir 05:56 06:56 07:56 08:56 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57 20:57
Torri 05:57 06:57 07:57 08:57 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58 20:58
Exiles 05:58 06:58 07:58 08:58 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58 20:58
Antik 05:58 06:58 07:58 08:58 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59 20:59
San Giljan More    05:59 06:59 07:59 08:59 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Balluta 05:59 06:59 07:59 08:59 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Olivier 06:00 07:00 08:00 09:00 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01 21:01
Spinola 06:01 07:01 08:01 09:01 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02 21:02
Ross 06:01 07:01 08:01 09:01 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02 21:02
San Giljan 06:02 07:02 08:02 09:02 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:03 21:03
Is-Swieqi More    06:03 07:03 08:03 09:03 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:04 21:04
Swieqi 06:03 07:03 08:03 09:03 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:04 21:04
Pembroke Park & Ride 2 06:04 07:04 08:04 09:04 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 20:06 21:06
Pembroke More    06:05 07:05 08:05 09:05 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 20:06 21:06
Madliena 06:05 07:05 08:05 09:05 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 20:06 21:06
Kosta 06:06 07:06 08:06 09:06 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:08 21:08
Bahar ic-Caghaq More    06:09 07:09 08:09 09:09 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:11 21:11
Evangelista 06:09 07:09 08:09 09:09 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:11 21:11
Caghaq 06:10 07:10 08:10 09:10 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12 21:12
Maghtab 06:12 07:12 08:12 09:12 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15
Il-Qawra More    06:18 07:18 08:18 09:18 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:21 21:21
Salini 06:18 07:18 08:18 09:18 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:21 21:21
San Pawl il-Bahar More    06:19 07:19 08:19 09:19 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23 21:23
Ghasfur 06:19 07:19 08:19 09:19 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23 21:23
Kennedy 06:21 07:21 08:21 09:21 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:25 21:25
Mwiezeb 06:22 07:22 08:22 09:22 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:26 21:26
Imhasel 06:22 07:22 08:22 09:22 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:26 21:26
Mary 06:23 07:23 08:23 09:23 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27 21:27
Parades 06:23 07:23 08:23 09:23 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:28 21:28
Bugeja 06:24 07:24 08:24 09:24 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:28 21:28
Tonn 06:24 07:24 08:24 09:24 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:29 21:29
Bahar 06:25 07:25 08:25 09:25 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:29 21:29
Vecca 06:25 07:25 08:25 09:25 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30
Pawlu 06:26 07:26 08:26 09:26 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30
Zafzafa 06:26 07:26 08:26 09:26 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31 21:31
Simar 06:27 07:27 08:27 09:27 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32 21:32
Pwales 06:28 07:28 08:28 09:28 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33 21:33
Limbordin 06:29 07:29 08:29 09:29 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:34 21:34
Gherien 06:31 07:31 08:31 09:31 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36 20:36 21:36
L-Imgarr, Malta More    06:33 07:33 08:33 09:33 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:38 21:38
Ballut 06:33 07:33 08:33 09:33 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:38 21:38
Ghajn Tuffieha More    06:35 07:35 08:35 09:35 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:40 21:40
Riviera 06:35 07:35 08:35 09:35 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:40 21:40
Tuffieha 06:37 07:37 08:37 09:37 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43 20:43 21:43
Tas-Sliema More    05:55 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55
Ferries 5 05:55 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55
Sliema 05:55 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55
Chalet 05:56 06:56 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56 20:56
Ghadir 05:56 06:56 07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57 20:57
Torri 05:57 06:57 07:58 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:57 18:57 19:57 20:57
Exiles 05:58 06:58 07:58 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58 20:58
Antik 05:58 06:58 07:59 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59 20:59
San Giljan More    05:59 06:59 07:59 09:00 10:00 11:00 12:00 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59 20:59
Balluta 05:59 06:59 07:59 09:00 10:00 11:00 12:00 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59 20:59
Olivier 06:00 07:00 08:00 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:00 19:00 20:00 21:00
Spinola 06:00 07:00 08:01 09:02 10:02 11:02 12:02 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01 21:01
Ross 06:01 07:01 08:02 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02 21:02
San Giljan 06:01 07:01 08:03 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:02 19:02 20:02 21:02
Is-Swieqi More    06:02 07:02 08:04 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:03 19:03 20:03 21:03
Swieqi 06:02 07:02 08:04 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:03 19:03 20:03 21:03
Pembroke Park & Ride 2 06:04 07:04 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05 21:05
Pembroke More    06:04 07:04 08:05 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:05 19:05 20:05 21:05
Madliena 06:04 07:04 08:05 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:05 19:05 20:05 21:05
Kosta 06:05 07:05 08:07 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:06 19:06 20:06 21:06
Bahar ic-Caghaq More    06:08 07:08 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:09 19:09 20:09 21:09
Evangelista 06:08 07:08 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:09 19:09 20:09 21:09
Caghaq 06:09 07:09 08:11 09:12 10:12 11:12 12:12 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:11 21:11
Maghtab 06:11 07:11 08:13 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:13 19:13 20:13 21:13
Il-Qawra More    06:16 07:16 08:20 09:21 10:21 11:21 12:21 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:19 19:19 20:19 21:19
Salini 06:16 07:16 08:20 09:21 10:21 11:21 12:21 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:19 19:19 20:19 21:19
San Pawl il-Bahar More    06:18 07:18 08:21 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:21 19:21 20:21 21:21
Ghasfur 06:18 07:18 08:21 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:21 19:21 20:21 21:21
Kennedy 06:19 07:19 08:23 09:24 10:24 11:24 12:24 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:22 19:22 20:22 21:22
Mwiezeb 06:20 07:20 08:24 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:23 19:23 20:23 21:23
Imhasel 06:20 07:20 08:24 09:26 10:26 11:26 12:26 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:24 19:24 20:24 21:24
Mary 06:21 07:21 08:25 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:24 19:24 20:24 21:24
Parades 06:21 07:21 08:26 09:27 10:27 11:27 12:27 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:25 19:25 20:25 21:25
Bugeja 06:22 07:22 08:26 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:25 19:25 20:25 21:25
Tonn 06:22 07:22 08:26 09:28 10:28 11:28 12:28 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:26 19:26 20:26 21:26
Bahar 06:23 07:23 08:27 09:29 10:29 11:29 12:29 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:26 19:26 20:26 21:26
Vecca 06:23 07:23 08:28 09:29 10:29 11:29 12:29 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:27 19:27 20:27 21:27
Pawlu 06:24 07:24 08:28 09:30 10:30 11:30 12:30 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:27 19:27 20:27 21:27
Zafzafa 06:24 07:24 08:29 09:30 10:30 11:30 12:30 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:28 19:28 20:28 21:28
Simar 06:25 07:25 08:29 09:31 10:31 11:31 12:31 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:28 19:28 20:28 21:28
Pwales 06:26 07:26 08:31 09:32 10:32 11:32 12:32 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:30 19:30 20:30 21:30
Limbordin 06:27 07:27 08:32 09:33 10:33 11:33 12:33 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:31 19:31 20:31 21:31
Gherien 06:28 07:28 08:34 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:33 19:33 20:33 21:33
L-Imgarr, Malta More    06:30 07:30 08:35 09:37 10:37 11:37 12:37 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:34 19:34 20:34 21:34
Ballut 06:30 07:30 08:35 09:37 10:37 11:37 12:37 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:34 19:34 20:34 21:34
Ghajn Tuffieha More    06:32 07:32 08:38 09:40 10:40 11:40 12:40 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:37 19:37 20:37 21:37
Riviera 06:32 07:32 08:38 09:40 10:40 11:40 12:40 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:37 19:37 20:37 21:37
Tuffieha 06:34 07:34 08:40 09:42 10:42 11:42 12:42 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:39 19:39 20:39 21:39
Ghajn Tuffieha - Sliema 225
Ghajn Tuffieha More    05:55 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55
Tuffieha 05:55 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55
Riviera 05:56 06:56 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56 20:56
L-Imgarr, Malta More    05:58 07:00 08:00 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58 20:58
Ballut 05:58 07:00 08:00 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58 20:58
San Pawl il-Bahar More    06:01 07:03 08:03 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Gherien 06:01 07:03 08:03 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Limbordin 06:03 07:06 08:06 09:03 10:03 11:02 12:02 13:02 14:02 15:03 16:03 17:03 18:03 19:02 20:02 21:02
Pwales 06:04 07:07 08:07 09:04 10:04 11:03 12:03 13:03 14:03 15:04 16:04 17:04 18:04 19:03 20:03 21:03
Simar 06:06 07:09 08:09 09:05 10:05 11:04 12:04 13:04 14:04 15:05 16:05 17:05 18:05 19:04 20:04 21:04
Zafzafa 06:07 07:10 08:10 09:06 10:06 11:05 12:05 13:05 14:05 15:06 16:06 17:06 18:06 19:05 20:05 21:05
Pawlu 06:07 07:11 08:11 09:06 10:06 11:05 12:05 13:05 14:05 15:06 16:06 17:06 18:06 19:05 20:05 21:05
Vecca 06:08 07:12 08:12 09:07 10:07 11:06 12:06 13:06 14:06 15:07 16:07 17:07 18:07 19:06 20:06 21:06
Bahar 06:08 07:13 08:13 09:07 10:07 11:06 12:06 13:06 14:06 15:07 16:07 17:07 18:07 19:06 20:06 21:06
Tonn 06:09 07:13 08:13 09:08 10:08 11:07 12:07 13:07 14:07 15:08 16:08 17:08 18:08 19:07 20:07 21:07
Geraldu 06:10 07:14 08:14 09:09 10:09 11:07 12:07 13:07 14:07 15:09 16:09 17:09 18:09 19:07 20:07 21:07
Bandieri 06:10 07:15 08:15 09:09 10:09 11:08 12:08 13:08 14:08 15:09 16:09 17:09 18:09 19:08 20:08 21:08
Mary 06:11 07:16 08:16 09:10 10:10 11:08 12:08 13:08 14:08 15:10 16:10 17:10 18:10 19:08 20:08 21:08
Imhasel 06:12 07:17 08:17 09:10 10:10 11:09 12:09 13:09 14:09 15:10 16:10 17:10 18:10 19:09 20:09 21:09
Mwiezeb 06:12 07:17 08:17 09:11 10:11 11:10 12:10 13:10 14:10 15:11 16:11 17:11 18:11 19:10 20:10 21:10
Kennedy 06:13 07:19 08:19 09:12 10:12 11:11 12:11 13:11 14:11 15:12 16:12 17:12 18:12 19:11 20:11 21:11
Ghasfur 06:15 07:22 08:22 09:14 10:14 11:12 12:12 13:12 14:12 15:14 16:14 17:14 18:14 19:12 20:12 21:12
Il-Qawra More    06:17 07:24 08:24 09:16 10:16 11:14 12:14 13:14 14:14 15:16 16:16 17:16 18:16 19:14 20:14 21:14
Salini 06:17 07:24 08:24 09:16 10:16 11:14 12:14 13:14 14:14 15:16 16:16 17:16 18:16 19:14 20:14 21:14
Bahar ic-Caghaq More    06:25 07:33 08:33 09:22 10:22 11:20 12:20 13:20 14:20 15:22 16:22 17:22 18:22 19:20 20:20 21:20
Maghtab 06:25 07:33 08:33 09:22 10:22 11:20 12:20 13:20 14:20 15:22 16:22 17:22 18:22 19:20 20:20 21:20
Caghaq 06:27 07:37 08:37 09:25 10:25 11:22 12:22 13:22 14:22 15:25 16:25 17:25 18:25 19:22 20:22 21:22
Pembroke More    06:29 07:39 08:39 09:26 10:26 11:24 12:24 13:24 14:24 15:26 16:26 17:26 18:26 19:24 20:24 21:24
Evangelista 06:29 07:39 08:39 09:26 10:26 11:24 12:24 13:24 14:24 15:26 16:26 17:26 18:26 19:24 20:24 21:24
Kosta 06:32 07:43 08:43 09:29 10:29 11:26 12:26 13:26 14:26 15:29 16:29 17:29 18:29 19:26 20:26 21:26
Pembroke Park & Ride 1 06:34 07:46 08:46 09:31 10:31 11:28 12:28 13:28 14:28 15:31 16:31 17:31 18:31 19:28 20:28 21:28
Is-Swieqi More    06:36 07:48 08:48 09:33 10:33 11:30 12:30 13:30 14:30 15:33 16:33 17:33 18:33 19:30 20:30 21:30
Swieqi 2 06:36 07:48 08:48 09:33 10:33 11:30 12:30 13:30 14:30 15:33 16:33 17:33 18:33 19:30 20:30 21:30
San Giljan More    06:37 07:49 08:49 09:34 10:34 11:31 12:31 13:31 14:31 15:34 16:34 17:34 18:34 19:31 20:31 21:31
San Giljan 06:37 07:49 08:49 09:34 10:34 11:31 12:31 13:31 14:31 15:34 16:34 17:34 18:34 19:31 20:31 21:31
Ross 06:38 07:50 08:50 09:34 10:34 11:31 12:31 13:31 14:31 15:34 16:34 17:34 18:34 19:31 20:31 21:31
Spinola 06:38 07:51 08:51 09:35 10:35 11:32 12:32 13:32 14:32 15:35 16:35 17:35 18:35 19:32 20:32 21:32
Olivier 06:39 07:53 08:53 09:36 10:36 11:33 12:33 13:33 14:33 15:36 16:36 17:36 18:36 19:33 20:33 21:33
Balluta 06:40 07:54 08:54 09:37 10:37 11:34 12:34 13:34 14:34 15:37 16:37 17:37 18:37 19:34 20:34 21:34
Tas-Sliema More    06:41 07:55 08:55 09:37 10:37 11:34 12:34 13:34 14:34 15:37 16:37 17:37 18:37 19:34 20:34 21:34
Antik 06:41 07:55 08:55 09:37 10:37 11:34 12:34 13:34 14:34 15:37 16:37 17:37 18:37 19:34 20:34 21:34
Exiles 06:41 07:55 08:55 09:38 10:38 11:34 12:34 13:34 14:34 15:38 16:38 17:38 18:38 19:34 20:34 21:34
Torri 06:43 07:57 08:57 09:39 10:39 11:35 12:35 13:35 14:35 15:39 16:39 17:39 18:39 19:35 20:35 21:35
Ghadir 06:44 07:58 08:58 09:40 10:40 11:36 12:36 13:36 14:36 15:40 16:40 17:40 18:40 19:36 20:36 21:36
Chalet 06:45 07:59 08:59 09:41 10:41 11:37 12:37 13:37 14:37 15:41 16:41 17:41 18:41 19:37 20:37 21:37
Hallet 06:45 08:01 09:01 09:42 10:42 11:38 12:38 13:38 14:38 15:42 16:42 17:42 18:42 19:38 20:38 21:38
Locker 06:46 08:01 09:01 09:42 10:42 11:38 12:38 13:38 14:38 15:42 16:42 17:42 18:42 19:38 20:38 21:38
Xerri 06:48 08:03 09:03 09:44 10:44 11:40 12:40 13:40 14:40 15:44 16:44 17:44 18:44 19:40 20:40 21:40
Ferries 2 06:49 08:05 09:05 09:45 10:45 11:41 12:41 13:41 14:41 15:45 16:45 17:45 18:45 19:41 20:41 21:41
Ghajn Tuffieha More    05:55 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55
Tuffieha 05:55 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55
Riviera 05:56 06:56 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56 20:56
L-Imgarr, Malta More    05:58 06:58 07:58 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58 20:58
Ballut 05:58 06:58 07:58 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58 20:58
San Pawl il-Bahar More    06:00 07:00 08:00 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:00 16:00 17:01 18:01 19:01 20:00 21:00
Gherien 06:00 07:00 08:00 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:00 16:00 17:01 18:01 19:01 20:00 21:00
Limbordin 06:02 07:02 08:02 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:02 16:02 17:03 18:03 19:03 20:02 21:02
Pwales 06:03 07:03 08:03 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:03 16:03 17:04 18:04 19:04 20:03 21:03
Simar 06:05 07:05 08:05 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:05 16:05 17:06 18:06 19:06 20:05 21:05
Zafzafa 06:05 07:05 08:05 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:05 16:05 17:07 18:07 19:07 20:05 21:05
Pawlu 06:06 07:06 08:06 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:06 16:06 17:07 18:07 19:07 20:06 21:06
Vecca 06:06 07:06 08:06 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:06 16:06 17:08 18:08 19:08 20:06 21:06
Bahar 06:07 07:07 08:07 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:07 16:07 17:08 18:08 19:08 20:07 21:07
Tonn 06:08 07:08 08:08 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:08 16:08 17:09 18:09 19:09 20:08 21:08
Geraldu 06:08 07:08 08:08 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:08 16:08 17:10 18:10 19:10 20:08 21:08
Bandieri 06:08 07:08 08:08 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:08 16:08 17:10 18:10 19:10 20:08 21:08
Mary 06:09 07:09 08:09 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:09 16:09 17:11 18:11 19:11 20:09 21:09
Imhasel 06:10 07:10 08:10 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:10 16:10 17:12 18:12 19:12 20:10 21:10
Mwiezeb 06:10 07:10 08:10 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:10 16:10 17:12 18:12 19:12 20:10 21:10
Kennedy 06:11 07:11 08:11 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:11 16:11 17:13 18:13 19:13 20:11 21:11
Ghasfur 06:13 07:13 08:13 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:13 16:13 17:15 18:15 19:15 20:13 21:13
Il-Qawra More    06:15 07:15 08:15 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:15 16:15 17:17 18:17 19:17 20:15 21:15
Salini 06:15 07:15 08:15 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:15 16:15 17:17 18:17 19:17 20:15 21:15
Bahar ic-Caghaq More    06:21 07:21 08:21 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:21 16:21 17:25 18:25 19:25 20:21 21:21
Maghtab 06:21 07:21 08:21 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:21 16:21 17:25 18:25 19:25 20:21 21:21
Caghaq 06:24 07:24 08:24 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:24 16:24 17:27 18:27 19:27 20:24 21:24
Pembroke More    06:25 07:25 08:25 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:25 16:25 17:29 18:29 19:29 20:25 21:25
Evangelista 06:25 07:25 08:25 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:25 16:25 17:29 18:29 19:29 20:25 21:25
Kosta 06:28 07:28 08:28 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:28 16:28 17:32 18:32 19:32 20:28 21:28
Pembroke Park & Ride 1 06:30 07:30 08:30 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:30 16:30 17:34 18:34 19:34 20:30 21:30
Is-Swieqi More    06:31 07:31 08:31 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:31 16:31 17:36 18:36 19:36 20:31 21:31
Swieqi 2 06:31 07:31 08:31 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:31 16:31 17:36 18:36 19:36 20:31 21:31
San Giljan More    06:32 07:32 08:32 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:32 16:32 17:37 18:37 19:37 20:32 21:32
San Giljan 06:32 07:32 08:32 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:32 16:32 17:37 18:37 19:37 20:32 21:32
Ross 06:33 07:33 08:33 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:33 16:33 17:38 18:38 19:38 20:33 21:33
Spinola 06:33 07:33 08:33 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:33 16:33 17:38 18:38 19:38 20:33 21:33
Olivier 06:34 07:34 08:34 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:34 16:34 17:39 18:39 19:39 20:34 21:34
Balluta 06:35 07:35 08:35 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:35 16:35 17:40 18:40 19:40 20:35 21:35
Tas-Sliema More    06:36 07:36 08:36 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:36 16:36 17:41 18:41 19:41 20:36 21:36
Antik 06:36 07:36 08:36 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:36 16:36 17:41 18:41 19:41 20:36 21:36
Exiles 06:36 07:36 08:36 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:36 16:36 17:41 18:41 19:41 20:36 21:36
Torri 06:37 07:37 08:37 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:37 16:37 17:43 18:43 19:43 20:37 21:37
Ghadir 06:38 07:38 08:38 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:38 16:38 17:44 18:44 19:44 20:38 21:38
Chalet 06:39 07:39 08:39 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:39 16:39 17:45 18:45 19:45 20:39 21:39
Hallet 06:40 07:40 08:40 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:40 16:40 17:45 18:45 19:45 20:40 21:40
Locker 06:40 07:40 08:40 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:40 16:40 17:46 18:46 19:46 20:40 21:40
Xerri 06:42 07:42 08:42 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:42 16:42 17:48 18:48 19:48 20:42 21:42
Ferries 2 06:43 07:43 08:43 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:43 16:43 17:49 18:49 19:49 20:43 21:43
Ghajn Tuffieha More    05:55 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55
Tuffieha 05:55 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55
Riviera 05:55 06:55 07:55 08:55 09:56 10:56 11:56 12:55 13:55 14:55 15:56 16:56 17:56 18:56 19:55 20:55
L-Imgarr, Malta More    05:58 06:58 07:58 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58 20:58
Ballut 05:58 06:58 07:58 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58 20:58
San Pawl il-Bahar More    05:59 06:59 07:59 08:59 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:01 17:01 18:01 19:00 20:00 21:00
Gherien 05:59 06:59 07:59 08:59 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:01 17:01 18:01 19:00 20:00 21:00
Limbordin 06:01 07:01 08:01 09:01 10:03 11:03 12:03 13:02 14:02 15:02 16:03 17:03 18:03 19:02 20:02 21:02
Pwales 06:02 07:02 08:02 09:02 10:04 11:04 12:04 13:03 14:03 15:03 16:04 17:04 18:04 19:03 20:03 21:03
Simar 06:03 07:03 08:03 09:03 10:05 11:05 12:05 13:04 14:04 15:04 16:06 17:06 18:06 19:05 20:04 21:04
Zafzafa 06:04 07:04 08:04