Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Mqabba 218
Mater Dei More    06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:35
Sptar 3 06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:35
L-Imsida More    06:4007:4008:4009:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:37 20:37
Universita 4 06:4007:4008:4009:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:37 20:37
Hal Qormi More    06:5407:5408:5409:4610:4611:4612:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4819:45 20:45
Qaddisin 06:5407:5408:5409:4610:4611:4612:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4819:45 20:45
Il-Marsa More    06:5607:5608:5609:4710:4711:4712:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4919:46 20:46
Marsa Park & Ride 2 06:5607:5608:5609:4710:4711:4712:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4919:46 20:46
Grixti 07:0108:0209:0109:5210:5211:5212:5413:5514:5515:5516:5517:5518:5519:50 20:50
Hal Luqa More    07:0208:0309:0209:5310:5311:5312:5513:5614:5615:5616:5617:5618:5619:51 20:51
Qtates 07:0208:0309:0209:5310:5311:5312:5513:5614:5615:5616:5617:5618:5619:51 20:51
Rixtellu 07:0308:0409:0309:5410:5411:5412:5613:5614:5615:5616:5617:5618:5619:52 20:52
Dokkiena 07:0308:0409:0309:5410:5411:5412:5613:5714:5715:5716:5717:5718:5719:52 20:52
Gakmu 07:0408:0509:0409:5510:5511:5512:5713:5814:5815:5816:5817:5818:5819:53 20:53
Zahra 07:0508:0609:0509:5610:5611:5612:5813:5914:5915:5916:5917:5918:5919:53 20:53
Luqa 07:0508:0609:0509:5610:5611:5612:5813:5914:5915:5916:5917:5918:5919:54 20:54
Andrija 07:0608:0709:0609:5710:5711:5712:5914:0015:0016:0017:0018:0019:0019:54 20:54
Caraffa 07:0608:0709:0609:5710:5711:5712:5914:0015:0016:0017:0018:0019:0019:54 20:54
Avjazzjoni 07:0708:0909:0709:5810:5811:5813:0014:0215:0216:0217:0218:0219:0219:56 20:56
Cintra 07:0908:1009:0910:0011:0012:0013:0214:0315:0316:0317:0318:0319:0319:57 20:57
Hal Kirkop More    07:1008:1309:1010:0111:0112:0113:0314:0515:0516:0517:0518:0519:0519:58 20:58
Mina 07:1008:1309:1010:0111:0112:0113:0314:0515:0516:0517:0518:0519:0519:58 20:58
Menhir 07:1108:1309:1110:0211:0212:0213:0414:0615:0616:0617:0618:0619:0619:59 20:59
Ghasel 07:1208:1409:1210:0311:0312:0313:0514:0715:0716:0717:0718:0719:0719:59 20:59
Kirkop 07:1208:1509:1210:0311:0312:0313:0514:0715:0716:0717:0718:0719:0720:00 21:00
Karwija 07:1308:1509:1310:0411:0412:0413:0614:0815:0816:0817:0818:0819:0820:00 21:00
Artillerija 07:1308:1609:1310:0411:0412:0413:0614:0815:0816:0817:0818:0819:0820:01 21:01
Hal Safi More    07:1408:1709:1410:0511:0512:0513:0714:0915:0916:0917:0918:0919:0920:01 21:01
Benedittu 07:1408:1709:1410:0511:0512:0513:0714:0915:0916:0917:0918:0919:0920:01 21:01
Midri 07:1508:1809:1510:0611:0612:0613:0814:1015:1016:1017:1018:1019:1020:02 21:02
Punici 07:1508:1809:1510:0611:0612:0613:0814:1115:1116:1117:1118:1119:1120:03 21:03
Pastorale 07:1608:1909:1610:0711:0712:0713:0914:1115:1116:1117:1118:1119:1120:03 21:03
Soru 07:1608:1909:1610:0711:0712:0713:0914:1115:1116:1117:1118:1119:1120:03 21:03
Hajt 07:1708:2009:1710:0811:0812:0813:1014:1215:1216:1217:1218:1219:1220:04 21:04
Iz-Zurrieq More    07:1708:2009:1710:0811:0812:0813:1014:1315:1316:1317:1318:1319:1320:04 21:04
Merhba 07:1708:2009:1710:0811:0812:0813:1014:1315:1316:1317:1318:1319:1320:04 21:04
Blu 07:1808:2209:1810:0911:0912:0913:1114:1415:1416:1417:1418:1419:1420:05 21:05
Gonna 07:1908:2209:1910:1011:1012:1013:1214:1515:1516:1517:1518:1519:1520:06 21:06
Zurrieq 07:2008:2309:2010:1111:1112:1113:1314:1615:1616:1617:1618:1619:1620:06 21:06
Glud 07:2208:2509:2210:1311:1312:1313:1514:1815:1816:1817:1818:1819:1820:08 21:08
Il-Qrendi More    07:2408:2809:2410:1511:1512:1513:1714:2015:2016:2017:2018:2019:2020:10 21:10
Kartaginizi 07:2408:2809:2410:1511:1512:1513:1714:2015:2016:2017:2018:2019:2020:10 21:10
Chircop 07:2508:2909:2510:1611:1612:1613:1814:2115:2116:2117:2118:2119:2120:11 21:11
Qrendi 07:2508:3009:2510:1611:1612:1613:1814:2215:2216:2217:2218:2219:2220:11 21:11
Chircop 07:2608:3009:2610:1711:1712:1713:1914:2315:2316:2317:2318:2319:2320:12 21:12
Kartaginizi 07:2708:3109:2710:1811:1812:1813:2014:2315:2316:2317:2318:2319:2320:12 21:12
Tempesta 07:2708:3209:2710:1811:1812:1813:2014:2415:2416:2417:2418:2419:2420:13 21:13
L-Imqabba More    07:2908:3309:2910:2011:2012:2013:2214:2515:2516:2517:2518:2519:2520:14 21:14
Saljutura 07:2908:3309:2910:2011:2012:2013:2214:2515:2516:2517:2518:2519:2520:14 21:14
Mentna 07:2908:3409:2910:2011:2012:2013:2214:2615:2616:2617:2618:2619:2620:14 21:14
Hagra 07:2908:3409:2910:2011:2012:2013:2214:2615:2616:2617:2618:2619:2620:15 21:15
Gilju 07:3008:3509:3010:2111:2112:2113:2314:2715:2716:2717:2718:2719:2720:15 21:15
Bazilju 07:3108:3609:3110:2211:2212:2213:2414:2815:2816:2817:2818:2819:2820:16 21:16
Mater Dei More    06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:35
Sptar 3 06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:35
L-Imsida More    06:3707:3708:3709:3810:3811:3812:3813:3814:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:37
Universita 4 06:3707:3708:3709:3810:3811:3812:3813:3814:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:37
Hal Qormi More    06:4307:4308:4309:4810:4811:4812:4813:4814:4315:4316:4317:4318:4319:43 20:43
Qaddisin 06:4307:4308:4309:4810:4811:4812:4813:4814:4315:4316:4317:4318:4319:43 20:43
Il-Marsa More    06:4407:4408:4409:4910:4911:4912:4913:4914:4415:4416:4417:4418:4419:44 20:44
Marsa Park & Ride 2 06:4407:4408:4409:4910:4911:4912:4913:4914:4415:4416:4417:4418:4419:44 20:44
Grixti 06:4807:4808:4909:5410:5411:5412:5413:5414:4915:4916:4917:4918:4819:48 20:48
Hal Luqa More    06:4807:4808:5009:5510:5511:5512:5413:5414:4915:4916:4917:4918:4819:48 20:48
Qtates 06:4807:4808:5009:5510:5511:5512:5413:5414:4915:4916:4917:4918:4819:48 20:48
Rixtellu 06:4907:4908:5009:5510:5511:5512:5513:5514:5015:5016:5017:5018:4919:49 20:49
Dokkiena 06:4907:4908:5109:5610:5611:5612:5513:5514:5015:5016:5017:5018:4919:49 20:49
Gakmu 06:5007:5008:5209:5710:5711:5712:5613:5614:5115:5116:5117:5118:5019:50 20:50
Zahra 06:5007:5008:5209:5710:5711:5712:5713:5714:5215:5216:5217:5218:5019:50 20:50
Luqa 06:5107:5108:5309:5810:5811:5812:5713:5714:5215:5216:5217:5218:5119:51 20:51
Andrija 06:5107:5108:5309:5810:5811:5812:5813:5814:5315:5316:5317:5318:5119:51 20:51
Caraffa 06:5207:5208:5409:5910:5911:5912:5813:5814:5315:5316:5317:5318:5219:52 20:52
Avjazzjoni 06:5307:5308:5510:0011:0012:0012:5913:5914:5415:5416:5417:5418:5319:53 20:53
Cintra 06:5407:5408:5610:0111:0112:0113:0014:0014:5515:5516:5517:5518:5419:54 20:54
Hal Kirkop More    06:5507:5508:5810:0311:0312:0313:0214:0214:5715:5716:5717:5718:5519:55 20:55
Mina 06:5507:5508:5810:0311:0312:0313:0214:0214:5715:5716:5717:5718:5519:55 20:55
Menhir 06:5607:5608:5910:0411:0412:0413:0314:0314:5815:5816:5817:5818:5619:56 20:56
Ghasel 06:5607:5608:5910:0411:0412:0413:0314:0314:5815:5816:5817:5818:5619:56 20:56
Kirkop 06:5607:5609:0010:0511:0512:0513:0414:0414:5915:5916:5917:5918:5619:56 20:56
Karwija 06:5707:5709:0010:0511:0512:0513:0414:0414:5915:5916:5917:5918:5719:57 20:57
Artillerija 06:5707:5709:0110:0611:0612:0613:0514:0515:0016:0017:0018:0018:5719:57 20:57
Hal Safi More    06:5807:5809:0210:0711:0712:0713:0514:0515:0016:0017:0018:0018:5819:58 20:58
Benedittu 06:5807:5809:0210:0711:0712:0713:0514:0515:0016:0017:0018:0018:5819:58 20:58
Midri 06:5907:5909:0210:0711:0712:0713:0614:0615:0116:0117:0118:0118:5919:59 20:59
Punici 06:5907:5909:0310:0811:0812:0813:0714:0715:0216:0217:0218:0218:5919:59 20:59
Pastorale 06:5907:5909:0310:0811:0812:0813:0714:0715:0216:0217:0218:0218:5919:59 20:59
Soru 06:5907:5909:0310:0811:0812:0813:0714:0715:0216:0217:0218:0218:5919:59 20:59
Hajt 07:0008:0009:0410:0911:0912:0913:0814:0815:0316:0317:0318:0319:0020:00 21:00
Iz-Zurrieq More    07:0008:0009:0510:1011:1012:1013:0814:0815:0316:0317:0318:0319:0020:00 21:00
Merhba 07:0008:0009:0510:1011:1012:1013:0814:0815:0316:0317:0318:0319:0020:00 21:00
Blu 07:0108:0109:0610:1111:1112:1113:0914:0915:0416:0417:0418:0419:0120:01 21:01
Gonna 07:0208:0209:0610:1111:1112:1113:1014:1015:0516:0517:0518:0519:0220:02 21:02
Zurrieq 07:0208:0209:0710:1211:1212:1213:1114:1115:0616:0617:0618:0619:0220:02 21:02
Glud 07:0408:0409:0910:1411:1412:1413:1214:1215:0716:0717:0718:0719:0420:04 21:04
Il-Qrendi More    07:0608:0609:1110:1611:1612:1613:1514:1515:1016:1017:1018:1019:0620:06 21:06
Kartaginizi 07:0608:0609:1110:1611:1612:1613:1514:1515:1016:1017:1018:1019:0620:06 21:06
Chircop 07:0608:0609:1210:1711:1712:1713:1514:1515:1016:1017:1018:1019:0620:06 21:06
Qrendi 07:0708:0709:1210:1711:1712:1713:1614:1615:1116:1117:1118:1119:0720:07 21:07
Chircop 07:0708:0709:1310:1811:1812:1813:1614:1615:1116:1117:1118:1119:0720:07 21:07
Kartaginizi 07:0808:0809:1410:1911:1912:1913:1714:1715:1216:1217:1218:1219:0820:08 21:08
Tempesta 07:0808:0809:1510:2011:2012:2013:1814:1815:1316:1317:1318:1319:0820:08 21:08
L-Imqabba More    07:0908:0909:1610:2111:2112:2113:1914:1915:1416:1417:1418:1419:0920:09 21:09
Saljutura 07:0908:0909:1610:2111:2112:2113:1914:1915:1416:1417:1418:1419:0920:09 21:09
Mentna 07:0908:0909:1610:2111:2112:2113:1914:1915:1416:1417:1418:1419:0920:09 21:09
Hagra 07:1008:1009:1610:2111:2112:2113:1914:1915:1416:1417:1418:1419:1020:10 21:10
Gilju 07:1008:1009:1710:2211:2212:2213:2014:2015:1516:1517:1518:1519:1020:10 21:10
Bazilju 07:1108:1109:1810:2311:2312:2313:2114:2115:1616:1617:1618:1619:1120:11 21:11
Mater Dei More    06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:35
Sptar 3 06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:35
L-Imsida More    06:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:37
Universita 4 06:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:37
Hal Qormi More    06:4207:4208:4209:4510:4511:4512:4513:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43 20:43
Qaddisin 06:4207:4208:4209:4510:4511:4512:4513:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43 20:43
Il-Marsa More    06:4307:4308:4309:4610:4611:4612:4613:4414:4415:4416:4417:4418:4419:44 20:44
Marsa Park & Ride 2 06:4307:4308:4309:4610:4611:4612:4613:4414:4415:4416:4417:4418:4419:44 20:44
Grixti 06:4707:4708:4809:5110:5111:5112:5113:4914:4915:4916:4917:4918:4819:48 20:48
Hal Luqa More    06:4707:4708:4909:5210:5211:5212:5213:5014:5015:5016:5017:5018:4919:49 20:49
Qtates 06:4707:4708:4909:5210:5211:5212:5213:5014:5015:5016:5017:5018:4919:49 20:49
Rixtellu 06:4807:4808:5009:5310:5311:5312:5313:5114:5115:5116:5117:5118:5019:50 20:50
Dokkiena 06:4807:4808:5009:5310:5311:5312:5313:5114:5115:5116:5117:5118:5019:50 20:50
Gakmu 06:4907:4908:5109:5410:5411:5412:5413:5214:5215:5216:5217:5218:5119:51 20:51
Zahra 06:4907:4908:5209:5510:5511:5512:5513:5314:5315:5316:5317:5318:5119:51 20:51
Luqa 06:5007:5008:5209:5510:5511:5512:5513:5314:5315:5316:5317:5318:5219:52 20:52
Andrija 06:5007:5008:5309:5610:5611:5612:5613:5414:5415:5416:5417:5418:5219:52 20:52
Caraffa 06:5107:5108:5309:5610:5611:5612:5613:5414:5415:5416:5417:5418:5219:52 20:52
Avjazzjoni 06:5207:5208:5409:5710:5711:5712:5713:5514:5515:5516:5517:5518:5419:54 20:54
Cintra 06:5307:5308:5609:5910:5911:5912:5913:5714:5715:5716:5717:5718:5519:55 20:55
Hal Kirkop More    06:5407:5408:5710:0011:0012:0013:0013:5814:5815:5816:5817:5818:5619:56 20:56
Mina 06:5407:5408:5710:0011:0012:0013:0013:5814:5815:5816:5817:5818:5619:56 20:56
Menhir 06:5507:5508:5810:0111:0112:0113:0113:5914:5915:5916:5917:5918:5719:57 20:57
Ghasel 06:5507:5508:5910:0211:0212:0213:0214:0015:0016:0017:0018:0018:5719:57 20:57
Kirkop 06:5507:5508:5910:0211:0212:0213:0214:0015:0016:0017:0018:0018:5819:58 20:58
Karwija 06:5607:5609:0010:0311:0312:0313:0314:0115:0116:0117:0118:0118:5819:58 20:58
Artillerija 06:5607:5609:0010:0311:0312:0313:0314:0115:0116:0117:0118:0118:5919:59 20:59
Hal Safi More    06:5707:5709:0110:0411:0412:0413:0414:0215:0216:0217:0218:0218:5919:59 20:59
Benedittu 06:5707:5709:0110:0411:0412:0413:0414:0215:0216:0217:0218:0218:5919:59 20:59
Midri 06:5807:5809:0210:0511:0512:0513:0514:0315:0316:0317:0318:0319:0020:00 21:00
Punici 06:5807:5809:0210:0511:0512:0513:0514:0315:0316:0317:0318:0319:0120:01 21:01
Pastorale 06:5807:5809:0310:0611:0612:0613:0614:0415:0416:0417:0418:0419:0120:01 21:01
Soru 06:5807:5809:0310:0611:0612:0613:0614:0415:0416:0417:0418:0419:0120:01 21:01
Hajt 06:5907:5909:0410:0711:0712:0713:0714:0515:0516:0517:0518:0519:0220:02 21:02
Iz-Zurrieq More    06:5907:5909:0410:0711:0712:0713:0714:0515:0516:0517:0518:0519:0220:02 21:02
Merhba 06:5907:5909:0410:0711:0712:0713:0714:0515:0516:0517:0518:0519:0220:02 21:02
Blu 07:0008:0009:0510:0811:0812:0813:0814:0615:0616:0617:0618:0619:0320:03 21:03
Gonna 07:0108:0109:0610:0911:0912:0913:0914:0715:0716:0717:0718:0719:0420:04 21:04
Zurrieq 07:0108:0109:0710:1011:1012:1013:1014:0815:0816:0817:0818:0819:0420:04 21:04
Glud 07:0308:0309:0910:1211:1212:1213:1214:1015:1016:1017:1018:1019:0620:06 21:06
Il-Qrendi More    07:0508:0509:1110:1411:1412:1413:1414:1215:1216:1217:1218:1219:0820:08 21:08
Kartaginizi 07:0508:0509:1110:1411:1412:1413:1414:1215:1216:1217:1218:1219:0820:08 21:08
Chircop 07:0508:0509:1210:1511:1512:1513:1514:1315:1316:1317:1318:1319:0920:09 21:09
Qrendi 07:0608:0609:1210:1511:1512:1513:1514:1315:1316:1317:1318:1319:0920:09 21:09
Chircop 07:0608:0609:1310:1611:1612:1613:1614:1415:1416:1417:1418:1419:1020:10 21:10
Kartaginizi 07:0708:0709:1410:1711:1712:1713:1714:1515:1516:1517:1518:1519:1020:10 21:10
Tempesta 07:0708:0709:1410:1711:1712:1713:1714:1515:1516:1517:1518:1519:1120:11 21:11
L-Imqabba More    07:0808:0809:1610:1911:1912:1913:1914:1715:1716:1717:1718:1719:1220:12 21:12
Saljutura 07:0808:0809:1610:1911:1912:1913:1914:1715:1716:1717:1718:1719:1220:12 21:12
Mentna 07:0808:0809:1610:1911:1912:1913:1914:1715:1716:1717:1718:1719:1220:12 21:12
Hagra 07:0908:0909:1610:1911:1912:1913:1914:1715:1716:1717:1718:1719:1320:13 21:13
Gilju 07:0908:0909:1710:2011:2012:2013:2014:1815:1816:1817:1818:1819:1320:13 21:13
Bazilju 07:1008:1009:1810:2111:2112:2113:2114:1915:1916:1917:1918:1919:1420:14 21:14
Mqabba - Mater Dei 218
L-Imqabba More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Bazilju 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Konvoj 05:3106:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3018:30 19:30
Saljutura 05:3206:3207:3208:3209:3110:3111:3112:3113:3114:3215:3216:3217:3118:31 19:31
Il-Qrendi More    05:3306:3307:3308:3309:3210:3211:3212:3213:3214:3315:3316:3317:3218:32 19:32
Tempesta 05:3306:3307:3308:3309:3210:3211:3212:3213:3214:3315:3316:3317:3218:32 19:32
Kartaginizi 05:3406:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3415:3416:3417:3318:33 19:33
Chircop 05:3506:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3318:33 19:33
Qrendi 05:3506:3507:3508:3509:3410:3411:3412:3413:3414:3515:3516:3517:3418:34 19:34
Chircop 05:3606:3607:3608:3609:3510:3511:3512:3513:3514:3615:3616:3617:3518:35 19:35
Kartaginizi 05:3706:3607:3608:3609:3510:3511:3512:3513:3514:3615:3616:3617:3518:35 19:35
Iz-Zurrieq More    05:4006:3907:3908:3909:3810:3811:3812:3813:3814:3915:3916:3917:3818:38 19:38
Glud 05:4006:3907:3908:3909:3810:3811:3812:3813:3814:3915:3916:3917:3818:38 19:38
Zurrieq 05:4106:4007:4008:4009:3910:3911:3912:3913:3914:4115:4116:4117:3818:38 19:38
Gonna 05:4306:4207:4208:4209:4010:4011:4012:4013:4014:4215:4216:4217:4018:40 19:40
Blu 05:4406:4207:4208:4209:4110:4111:4112:4113:4114:4215:4216:4217:4018:40 19:40
Mello 05:4506:4307:4308:4309:4210:4211:4212:4213:4214:4415:4416:4417:4118:41 19:41
Hal Safi More    05:4606:4407:4408:4409:4210:4211:4212:4213:4214:4415:4416:4417:4218:42 19:42
Hajt 05:4606:4407:4408:4409:4210:4211:4212:4213:4214:4415:4416:4417:4218:42 19:42
Soru 05:4606:4507:4508:4509:4310:4311:4312:4313:4314:4515:4516:4517:4218:42 19:42
Punici 05:4706:4507:4508:4509:4310:4311:4312:4313:4314:4615:4616:4617:4318:43 19:43
Midri 05:4706:4607:4608:4609:4410:4411:4412:4413:4414:4615:4616:4617:4318:43 19:43
Isfar 05:4806:4607:4608:4609:4410:4411:4412:4413:4414:4715:4716:4717:4418:44 19:44
Hal Kirkop More    05:4906:4707:4708:4709:4510:4511:4512:4513:4514:4715:4716:4717:4418:44 19:44
Benedittu 05:4906:4707:4708:4709:4510:4511:4512:4513:4514:4715:4716:4717:4418:44 19:44
Artillerija 05:4906:4707:4708:4709:4510:4511:4512:4513:4514:4815:4816:4817:4418:44 19:44
Karwija 05:5006:4807:4808:4809:4610:4611:4612:4613:4614:4915:4916:4917:4518:45 19:45
Kirkop 05:5106:4807:4808:4809:4610:4611:4612:4613:4614:4915:4916:4917:4518:45 19:45
Cremona 05:5206:4907:4908:4909:4710:4711:4712:4713:4714:5015:5016:5017:4618:46 19:46
Barrieri 05:5206:5007:5008:5009:4810:4811:4812:4813:4814:5015:5016:5017:4618:46 19:46
Menhir 05:5306:5107:5108:5109:4810:4811:4812:4813:4814:5115:5116:5117:4718:47 19:47
Mina 05:5406:5107:5108:5109:4910:4911:4912:4913:4914:5215:5216:5217:4818:48 19:48
Hal Luqa More    05:5606:5307:5308:5309:5110:5111:5112:5113:5114:5415:5416:5417:4918:49 19:49
Cintra 05:5606:5307:5308:5309:5110:5111:5112:5113:5114:5415:5416:5417:4918:49 19:49
Avjazzjoni 05:5706:5407:5408:5409:5210:5211:5212:5213:5214:5515:5516:5517:5018:50 19:50
Caraffa 05:5906:5607:5608:5609:5310:5311:5312:5313:5314:5615:5616:5617:5118:51 19:51
Luqa 06:0006:5707:5708:5709:5410:5411:5412:5413:5414:5815:5816:5817:5218:52 19:52
Rixtellu 06:0106:5807:5808:5809:5410:5411:5412:5413:5414:5815:5816:5817:5318:53 19:53
Qtates 06:0106:5807:5808:5809:5510:5511:5512:5513:5514:5915:5916:5917:5318:53 19:53
Il-Marsa More    06:0307:0008:0009:0009:5610:5611:5612:5613:5615:0116:0117:0117:5518:55 19:55
Grixti 06:0307:0008:0009:0009:5610:5611:5612:5613:5615:0116:0117:0117:5518:55 19:55
Ceppuna 06:0607:0208:0209:0209:5810:5811:5812:5813:5815:0316:0317:0317:5718:57 19:57
Marsa Park & Ride 6 06:1007:0608:0609:0610:0211:0212:0213:0214:0215:0716:0717:0718:0019:00 20:00
Qaddisin 06:1107:0708:0709:0710:0311:0312:0413:0414:0415:0916:0917:0918:0219:02 20:01
Is-Swatar More    06:1907:1508:1509:1510:1111:1112:1513:1514:1515:2016:2017:2018:1319:13 20:08
Qroqq 5 06:1907:1508:1509:1510:1111:1112:1513:1514:1515:2016:2017:2018:1319:13 20:08
L-Imsida More    06:2107:1708:1709:1710:1311:1312:1813:1814:1815:2316:2317:2318:1619:16 20:10
Universita 1 06:2107:1708:1709:1710:1311:1312:1813:1814:1815:2316:2317:2318:1619:16 20:10
Mater Dei More    06:2207:1808:1809:1810:1411:1412:2013:2014:2015:2516:2517:2518:1819:18 20:11
Mater Dei 2 06:2207:1808:1809:1810:1411:1412:2013:2014:2015:2516:2517:2518:1819:18 20:11
Sptar 1 06:2407:2008:2009:2010:1611:1612:2213:2214:2215:2716:2717:2718:2019:20 20:12
L-Imqabba More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Bazilju 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Konvoj 05:3006:3007:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:30 19:30
Saljutura 05:3106:3107:3208:3209:3210:3211:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:31 19:31
Il-Qrendi More    05:3206:3207:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:32 19:32
Tempesta 05:3206:3207:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:32 19:32
Kartaginizi 05:3306:3307:3408:3409:3410:3411:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Chircop 05:3306:3307:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:33 19:33
Qrendi 05:3406:3407:3508:3509:3510:3511:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Chircop 05:3506:3507:3608:3609:3610:3611:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:34 19:34
Kartaginizi 05:3506:3507:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:35 19:35
Iz-Zurrieq More    05:3806:3807:3908:3909:3910:3911:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:37 19:37
Glud 05:3806:3807:3908:3909:3910:3911:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:37 19:37
Zurrieq 05:3806:3807:4108:4109:4110:4111:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:38 19:38
Gonna 05:4006:4007:4208:4209:4210:4211:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:39 19:39
Blu 05:4006:4007:4208:4209:4210:4211:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:39 19:39
Mello 05:4106:4107:4408:4409:4410:4411:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:40 19:40
Hal Safi More    05:4206:4207:4408:4409:4410:4411:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:41 19:41
Hajt 05:4206:4207:4408:4409:4410:4411:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:41 19:41
Soru 05:4206:4207:4508:4509:4510:4511:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:41 19:41
Punici 05:4306:4307:4608:4609:4610:4611:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:42 19:42
Midri 05:4306:4307:4608:4609:4610:4611:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:42 19:42
Isfar 05:4406:4407:4708:4709:4710:4711:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:43 19:43
Hal Kirkop More    05:4406:4407:4708:4709:4710:4711:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:43 19:43
Benedittu 05:4406:4407:4708:4709:4710:4711:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:43 19:43
Artillerija 05:4406:4407:4808:4809:4810:4811:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:43 19:43
Karwija 05:4506:4507:4908:4909:4910:4911:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:44 19:44
Kirkop 05:4506:4507:4908:4909:4910:4911:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:44 19:44
Cremona 05:4606:4607:5008:5009:5010:5011:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:45 19:45
Barrieri 05:4606:4607:5008:5009:5010:5011:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:45 19:45
Menhir 05:4706:4707:5108:5109:5110:5111:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:46 19:46
Mina 05:4806:4807:5208:5209:5210:5211:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:46 19:46
Hal Luqa More    05:4906:4907:5408:5409:5410:5411:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:48 19:48
Cintra 05:4906:4907:5408:5409:5410:5411:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:48 19:48
Avjazzjoni 05:5006:5007:5508:5509:5510:5511:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:49 19:49
Caraffa 05:5106:5107:5608:5609:5610:5611:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:50 19:50
Luqa 05:5206:5207:5808:5809:5810:5811:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:51 19:51
Rixtellu 05:5306:5307:5808:5809:5810:5811:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:51 19:51
Qtates 05:5306:5307:5908:5909:5910:5911:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:52 19:52
Il-Marsa More    05:5506:5508:0109:0110:0111:0111:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:53 19:53
Grixti 05:5506:5508:0109:0110:0111:0111:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:53 19:53
Ceppuna 05:5706:5708:0309:0310:0311:0311:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:55 19:55
Marsa Park & Ride 6 06:0007:0008:0709:0710:0711:0712:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0318:58 19:58
Qaddisin 06:0107:0108:0809:0810:0811:0812:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0418:59 19:59
Is-Swatar More    06:0807:0808:1509:1510:1511:1312:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:04 20:04
Qroqq 5 06:0807:0808:1509:1510:1511:1312:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:04 20:04
L-Imsida More    06:1007:1008:1709:1710:1711:1512:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:06 20:06
Universita 1 06:1007:1008:1709:1710:1711:1512:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:06 20:06
Mater Dei More    06:1107:1108:1809:1810:1811:1612:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:07 20:07
Mater Dei 2 06:1107:1108:1809:1810:1811:1612:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:07 20:07
Sptar 1 06:1207:1208:1909:1910:1911:1712:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:08 20:08
L-Imqabba More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Bazilju 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Konvoj 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3118:31 19:30
Saljutura 05:3106:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:31 19:31
Il-Qrendi More    05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3318:33 19:32
Tempesta 05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3318:33 19:32
Kartaginizi 05:3306:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:32
Chircop 05:3306:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3418:34 19:33
Qrendi 05:3406:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:33
Chircop 05:3506:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:34
Kartaginizi 05:3506:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3618:36 19:34
Iz-Zurrieq More    05:3806:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3918:39 19:36
Glud 05:3806:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3918:39 19:36
Zurrieq 05:3806:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:4018:40 19:37
Gonna 05:4006:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4118:41 19:38
Blu 05:4006:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4118:41 19:38
Mello 05:4106:4107:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4218:42 19:39
Hal Safi More    05:4206:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4318:43 19:40
Hajt 05:4206:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4318:43 19:40
Soru 05:4206:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4418:44 19:40
Punici 05:4306:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4418:44 19:40
Midri 05:4306:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4518:45 19:41
Isfar 05:4406:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4518:45 19:41
Hal Kirkop More    05:4406:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4618:46 19:41
Benedittu 05:4406:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4618:46 19:41
Artillerija 05:4406:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4618:46 19:42
Karwija 05:4506:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4718:47 19:42
Kirkop 05:4506:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4718:47 19:43
Cremona 05:4606:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4818:48 19:43
Barrieri 05:4606:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4918:49 19:44
Menhir 05:4706:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4918:49 19:44
Mina 05:4806:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:5018:50 19:45
Hal Luqa More    05:4906:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:5218:52 19:46
Cintra 05:4906:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:5218:52 19:46
Avjazzjoni 05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5318:53 19:47
Caraffa 05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5418:54 19:48
Luqa 05:5206:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5518:55 19:48
Rixtellu 05:5306:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5618:56 19:49
Qtates 05:5306:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5718:57 19:49
Il-Marsa More    05:5506:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5818:58 19:50
Grixti 05:5506:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5818:58 19:50
Ceppuna 05:5706:5707:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5718:0019:00 19:52
Marsa Park & Ride 6 06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0419:04 19:55
Qaddisin 06:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0519:05 19:56
Is-Swatar More    06:0607:0608:0609:0610:1011:1012:1013:1014:1015:0616:0617:0618:1019:10 20:01
Qroqq 5 06:0607:0608:0609:0610:1011:1012:1013:1014:1015:0616:0617:0618:1019:10 20:01
L-Imsida More    06:0807:0808:0809:0810:1211:1212:1213:1214:1215:0816:0817:0818:1219:12 20:03
Universita 1 06:0807:0808:0809:0810:1211:1212:1213:1214:1215:0816:0817:0818:1219:12 20:03
Mater Dei More    06:0907:0908:0909:0910:1311:1312:1313:1314:1315:0916:0917:0918:1319:13 20:04
Mater Dei 2 06:0907:0908:0909:0910:1311:1312:1313:1314:1315:0916:0917:0918:1319:13 20:04
Sptar 1 06:1007:1008:1009:1010:1511:1512:1513:1514:1515:1016:1017:1018:1419:14 20:05