Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Mqabba 218
Mater Dei More    06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:35
Sptar 3 06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:35
L-Imsida More    06:3907:3908:3809:3810:3811:3812:3813:3814:4015:4016:4017:3818:3819:37 20:37
Universita 4 06:3907:3908:3809:3810:3811:3812:3813:3814:4015:4016:4017:3818:3819:37 20:37
Hal Qormi More    06:5107:5108:4809:4810:4811:4812:4813:4814:5315:5316:5317:4718:4719:43 20:43
Qaddisin 06:5107:5108:4809:4810:4811:4812:4813:4814:5315:5316:5317:4718:4719:43 20:43
Il-Marsa More    06:5307:5308:4909:4910:4911:4912:4913:4914:5515:5516:5517:4818:4819:44 20:44
Marsa Park & Ride 2 06:5307:5308:4909:4910:4911:4912:4913:4914:5515:5516:5517:4818:4819:44 20:44
Grixti 06:5907:5908:5509:5510:5411:5412:5413:5415:0016:0017:0017:5318:5219:48 20:48
Hal Luqa More    07:0008:0008:5609:5610:5411:5412:5413:5415:0116:0117:0117:5418:5319:49 20:49
Qtates 07:0008:0008:5609:5610:5411:5412:5413:5415:0116:0117:0117:5418:5319:49 20:49
Rixtellu 07:0108:0108:5709:5710:5511:5512:5513:5515:0216:0217:0217:5518:5319:49 20:49
Dokkiena 07:0108:0108:5709:5710:5611:5612:5613:5615:0316:0317:0317:5618:5419:50 20:50
Gakmu 07:0208:0208:5809:5810:5711:5712:5713:5715:0416:0417:0417:5718:5419:50 20:50
Zahra 07:0308:0308:5909:5910:5711:5712:5713:5715:0416:0417:0417:5718:5519:51 20:51
Luqa 07:0308:0308:5909:5910:5811:5812:5813:5815:0516:0517:0517:5818:5519:51 20:51
Andrija 07:0408:0409:0010:0010:5811:5812:5813:5815:0516:0517:0517:5818:5619:52 20:52
Caraffa 07:0408:0409:0010:0010:5811:5812:5813:5815:0616:0617:0617:5918:5619:52 20:52
Avjazzjoni 07:0608:0609:0210:0211:0012:0013:0014:0015:0716:0717:0718:0018:5719:53 20:53
Cintra 07:0708:0709:0310:0311:0112:0113:0114:0115:0816:0817:0818:0118:5819:54 20:54
Hal Kirkop More    07:1008:1009:0610:0611:0312:0313:0314:0315:1016:1017:1018:0318:5919:55 20:55
Mina 07:1008:1009:0610:0611:0312:0313:0314:0315:1016:1017:1018:0318:5919:55 20:55
Menhir 07:1008:1009:0610:0611:0312:0313:0314:0315:1116:1117:1118:0419:0019:56 20:56
Ghasel 07:1108:1109:0710:0711:0412:0413:0414:0415:1216:1217:1218:0519:0119:57 20:57
Kirkop 07:1208:1209:0810:0811:0412:0413:0414:0415:1216:1217:1218:0519:0119:57 20:57
Karwija 07:1208:1209:0810:0811:0512:0513:0514:0515:1316:1317:1318:0619:0119:57 20:57
Artillerija 07:1308:1309:0910:0911:0512:0513:0514:0515:1316:1317:1318:0619:0219:58 20:58
Hal Safi More    07:1408:1409:1010:1011:0612:0613:0614:0615:1416:1417:1418:0719:0219:58 20:58
Benedittu 07:1408:1409:1010:1011:0612:0613:0614:0615:1416:1417:1418:0719:0219:58 20:58
Midri 07:1508:1509:1110:1111:0712:0713:0714:0715:1516:1517:1518:0819:0319:59 20:59
Punici 07:1508:1509:1110:1111:0712:0713:0714:0715:1516:1517:1518:0819:0319:59 20:59
Pastorale 07:1608:1609:1210:1211:0812:0813:0814:0815:1616:1617:1618:0919:0420:00 21:00
Soru 07:1608:1609:1210:1211:0812:0813:0814:0815:1616:1617:1618:0919:0420:00 21:00
Hajt 07:1708:1709:1310:1311:0912:0913:0914:0915:1716:1717:1718:1019:0520:01 21:01
Iz-Zurrieq More    07:1708:1709:1310:1311:0912:0913:0914:0915:1716:1717:1718:1019:0520:01 21:01
Merhba 07:1708:1709:1310:1311:0912:0913:0914:0915:1716:1717:1718:1019:0520:01 21:01
Blu 07:1908:1909:1510:1511:1012:1013:1014:1015:1916:1917:1918:1219:0620:02 21:02
Gonna 07:1908:1909:1510:1511:1112:1113:1114:1115:1916:1917:1918:1219:0620:02 21:02
Zurrieq 07:2008:2009:1610:1611:1212:1213:1214:1215:2016:2017:2018:1319:0720:03 21:03
Glud 07:2208:2209:1810:1811:1312:1313:1314:1315:2216:2217:2218:1519:0820:04 21:04
Il-Qrendi More    07:2508:2509:2110:2111:1512:1513:1514:1515:2516:2517:2518:1819:1020:06 21:06
Kartaginizi 07:2508:2509:2110:2111:1512:1513:1514:1515:2516:2517:2518:1819:1020:06 21:06
Chircop 07:2608:2609:2210:2211:1612:1613:1614:1615:2516:2517:2518:1819:1120:07 21:07
Qrendi 07:2708:2709:2310:2311:1712:1713:1714:1715:2616:2617:2618:1919:1120:07 21:07
Chircop 07:2708:2709:2310:2311:1712:1713:1714:1715:2716:2717:2718:2019:1220:08 21:08
Kartaginizi 07:2808:2809:2410:2411:1812:1813:1814:1815:2716:2717:2718:2019:1220:08 21:08
Tempesta 07:2908:2909:2510:2511:1912:1913:1914:1915:2816:2817:2818:2119:1320:09 21:09
L-Imqabba More    07:3008:3009:2610:2611:2012:2013:2014:2015:2916:2917:2918:2219:1420:10 21:10
Saljutura 07:3008:3009:2610:2611:2012:2013:2014:2015:2916:2917:2918:2219:1420:10 21:10
Mentna 07:3108:3109:2710:2711:2012:2013:2014:2015:3016:3017:3018:2319:1420:10 21:10
Hagra 07:3108:3109:2710:2711:2012:2013:2014:2015:3016:3017:3018:2319:1520:11 21:11
Gilju 07:3208:3209:2810:2811:2112:2113:2114:2115:3116:3117:3118:2419:1520:11 21:11
Bazilju 07:3308:3309:2910:2911:2212:2213:2214:2215:3216:3217:3218:2519:1620:12 21:12
Mater Dei More    06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:35
Sptar 3 06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:35
L-Imsida More    06:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:37
Universita 4 06:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:37
Hal Qormi More    06:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4419:44 20:44
Qaddisin 06:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4419:44 20:44
Il-Marsa More    06:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:45 20:45
Marsa Park & Ride 2 06:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:45 20:45
Grixti 06:4907:4908:5109:5110:5111:5112:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4919:49 20:49
Hal Luqa More    06:5007:5008:5209:5210:5211:5212:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5019:50 20:50
Qtates 06:5007:5008:5209:5210:5211:5212:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5019:50 20:50
Rixtellu 06:5107:5108:5309:5310:5311:5312:5113:5114:5115:5116:5117:5118:5019:50 20:50
Dokkiena 06:5107:5108:5309:5310:5311:5312:5113:5114:5115:5116:5117:5118:5119:51 20:51
Gakmu 06:5207:5208:5509:5510:5511:5512:5213:5214:5215:5216:5217:5218:5219:52 20:52
Zahra 06:5207:5208:5509:5510:5511:5512:5213:5214:5215:5216:5217:5218:5219:52 20:52
Luqa 06:5307:5308:5609:5610:5611:5612:5313:5314:5315:5316:5317:5318:5219:52 20:52
Andrija 06:5307:5308:5609:5610:5611:5612:5313:5314:5315:5316:5317:5318:5319:53 20:53
Caraffa 06:5407:5408:5709:5710:5711:5712:5413:5414:5415:5416:5417:5418:5319:53 20:53
Avjazzjoni 06:5507:5508:5909:5910:5911:5912:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5419:54 20:54
Cintra 06:5607:5609:0010:0011:0012:0012:5613:5614:5615:5616:5617:5618:5519:55 20:55
Hal Kirkop More    06:5807:5809:0210:0211:0212:0212:5813:5814:5815:5816:5817:5818:5719:57 20:57
Mina 06:5807:5809:0210:0211:0212:0212:5813:5814:5815:5816:5817:5818:5719:57 20:57
Menhir 06:5807:5809:0310:0311:0312:0312:5813:5814:5815:5816:5817:5818:5819:58 20:58
Ghasel 06:5907:5909:0410:0411:0412:0412:5913:5914:5915:5916:5917:5918:5819:58 20:58
Kirkop 06:5907:5909:0410:0411:0412:0412:5913:5914:5915:5916:5917:5918:5819:58 20:58
Karwija 07:0008:0009:0510:0511:0512:0513:0014:0015:0016:0017:0018:0018:5919:59 20:59
Artillerija 07:0008:0009:0510:0511:0512:0513:0014:0015:0016:0017:0018:0018:5919:59 20:59
Hal Safi More    07:0108:0109:0610:0611:0612:0613:0114:0115:0116:0117:0118:0119:0020:00 21:00
Benedittu 07:0108:0109:0610:0611:0612:0613:0114:0115:0116:0117:0118:0119:0020:00 21:00
Midri 07:0208:0209:0710:0711:0712:0713:0214:0215:0216:0217:0218:0219:0120:01 21:01
Punici 07:0208:0209:0810:0811:0812:0813:0214:0215:0216:0217:0218:0219:0120:01 21:01
Pastorale 07:0208:0209:0810:0811:0812:0813:0214:0215:0216:0217:0218:0219:0120:01 21:01
Soru 07:0308:0309:0910:0911:0912:0913:0314:0315:0316:0317:0318:0319:0220:02 21:02
Hajt 07:0308:0309:0910:0911:0912:0913:0314:0315:0316:0317:0318:0319:0220:02 21:02
Iz-Zurrieq More    07:0408:0409:1010:1011:1012:1013:0414:0415:0416:0417:0418:0419:0220:02 21:02
Merhba 07:0408:0409:1010:1011:1012:1013:0414:0415:0416:0417:0418:0419:0220:02 21:02
Blu 07:0508:0509:1110:1111:1112:1113:0514:0515:0516:0517:0518:0519:0320:03 21:03
Gonna 07:0508:0509:1210:1211:1212:1213:0514:0515:0516:0517:0518:0519:0420:04 21:04
Zurrieq 07:0608:0609:1310:1311:1312:1313:0614:0615:0616:0617:0618:0619:0520:05 21:05
Glud 07:0808:0809:1510:1511:1512:1513:0814:0815:0816:0817:0818:0819:0620:06 21:06
Il-Qrendi More    07:1008:1009:1810:1811:1812:1813:1014:1015:1016:1017:1018:1019:0820:08 21:08
Kartaginizi 07:1008:1009:1810:1811:1812:1813:1014:1015:1016:1017:1018:1019:0820:08 21:08
Chircop 07:1008:1009:1910:1911:1912:1913:1014:1015:1016:1017:1018:1019:0920:09 21:09
Qrendi 07:1108:1109:1910:1911:1912:1913:1114:1115:1116:1117:1118:1119:0920:09 21:09
Chircop 07:1208:1209:2010:2011:2012:2013:1214:1215:1216:1217:1218:1219:1020:10 21:10
Kartaginizi 07:1208:1209:2110:2111:2112:2113:1214:1215:1216:1217:1218:1219:1020:10 21:10
Tempesta 07:1308:1309:2210:2211:2212:2213:1314:1315:1316:1317:1318:1319:1120:11 21:11
L-Imqabba More    07:1408:1409:2310:2311:2312:2313:1414:1415:1416:1417:1418:1419:1220:12 21:12
Saljutura 07:1408:1409:2310:2311:2312:2313:1414:1415:1416:1417:1418:1419:1220:12 21:12
Mentna 07:1408:1409:2410:2411:2412:2413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:1220:12 21:12
Hagra 07:1508:1509:2410:2411:2412:2413:1514:1515:1516:1517:1518:1519:1320:13 21:13
Gilju 07:1508:1509:2510:2511:2512:2513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:1320:13 21:13
Bazilju 07:1608:1609:2610:2611:2612:2613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:1420:14 21:14
Mater Dei More    06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:35
Sptar 3 06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:35
L-Imsida More    06:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:37
Universita 4 06:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:37
Hal Qormi More    06:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43 20:43
Qaddisin 06:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43 20:43
Il-Marsa More    06:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4419:44 20:44
Marsa Park & Ride 2 06:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4419:44 20:44
Grixti 06:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4819:48 20:48
Hal Luqa More    06:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4919:49 20:49
Qtates 06:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4919:49 20:49
Rixtellu 06:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5019:50 20:50
Dokkiena 06:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5019:50 20:50
Gakmu 06:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:5119:51 20:51
Zahra 06:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:5119:51 20:51
Luqa 06:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:5219:52 20:52
Andrija 06:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:5219:52 20:52
Caraffa 06:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:5219:52 20:52
Avjazzjoni 06:5407:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:5419:54 20:54
Cintra 06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55 20:55
Hal Kirkop More    06:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:5619:56 20:56
Mina 06:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:5619:56 20:56
Menhir 06:5707:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5719:57 20:57
Ghasel 06:5707:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5719:57 20:57
Kirkop 06:5807:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:5819:58 20:58
Karwija 06:5807:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:5819:58 20:58
Artillerija 06:5907:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:5919:59 20:59
Hal Safi More    06:5907:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:5919:59 20:59
Benedittu 06:5907:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:5919:59 20:59
Midri 07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00 21:00
Punici 07:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:0120:01 21:01
Pastorale 07:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:0120:01 21:01
Soru 07:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:0120:01 21:01
Hajt 07:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:0220:02 21:02
Iz-Zurrieq More    07:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:0220:02 21:02
Merhba 07:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:0220:02 21:02
Blu 07:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:0320:03 21:03
Gonna 07:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0419:0420:04 21:04
Zurrieq 07:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0419:0420:04 21:04
Glud 07:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:0620:06 21:06
Il-Qrendi More    07:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:0820:08 21:08
Kartaginizi 07:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:0820:08 21:08
Chircop 07:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:0920:09 21:09
Qrendi 07:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:0920:09 21:09
Chircop 07:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:1020:10 21:10
Kartaginizi 07:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:1020:10 21:10
Tempesta 07:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:1120:11 21:11
L-Imqabba More    07:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:1220:12 21:12
Saljutura 07:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:1220:12 21:12
Mentna 07:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:1220:12 21:12
Hagra 07:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:1320:13 21:13
Gilju 07:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:1320:13 21:13
Bazilju 07:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:1420:14 21:14
Mqabba - Mater Dei 218
L-Imqabba More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Bazilju 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Konvoj 05:3106:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Saljutura 05:3206:3207:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:31 19:31
Il-Qrendi More    05:3306:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Tempesta 05:3306:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Kartaginizi 05:3406:3407:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Chircop 05:3506:3507:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Qrendi 05:3506:3507:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Chircop 05:3606:3607:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Kartaginizi 05:3706:3707:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Iz-Zurrieq More    05:4006:4007:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:38
Glud 05:4006:4007:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:38
Zurrieq 05:4106:4107:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3815:3816:3817:3818:38 19:38
Gonna 05:4306:4307:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4015:4016:4017:4018:40 19:40
Blu 05:4406:4407:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4015:4016:4017:4018:40 19:40
Mello 05:4506:4507:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4115:4116:4117:4118:41 19:41
Hal Safi More    05:4606:4607:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4215:4216:4217:4218:42 19:42
Hajt 05:4606:4607:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4215:4216:4217:4218:42 19:42
Soru 05:4606:4607:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4215:4216:4217:4218:42 19:42
Punici 05:4706:4707:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4315:4316:4317:4318:43 19:43
Midri 05:4706:4707:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4315:4316:4317:4318:43 19:43
Isfar 05:4806:4807:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Hal Kirkop More    05:4906:4907:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Benedittu 05:4906:4907:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Artillerija 05:4906:4907:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Karwija 05:5006:5007:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4515:4516:4517:4518:45 19:45
Kirkop 05:5106:5107:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4515:4516:4517:4518:45 19:45
Cremona 05:5206:5207:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4615:4616:4617:4618:46 19:46
Barrieri 05:5206:5207:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4615:4616:4617:4618:46 19:46
Menhir 05:5306:5307:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4715:4716:4717:4718:47 19:47
Mina 05:5406:5407:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4815:4816:4817:4818:48 19:48
Hal Luqa More    05:5606:5607:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:4915:4916:4917:4918:49 19:49
Cintra 05:5606:5607:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:4915:4916:4917:4918:49 19:49
Avjazzjoni 05:5706:5707:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5015:5016:5017:5018:50 19:50
Caraffa 05:5906:5907:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5115:5116:5117:5118:51 19:51
Luqa 06:0007:0007:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5215:5216:5217:5218:52 19:52
Rixtellu 06:0107:0107:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5315:5316:5317:5318:53 19:53
Qtates 06:0107:0107:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5315:5316:5317:5318:53 19:53
Il-Marsa More    06:0307:0307:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5515:5516:5517:5518:55 19:55
Grixti 06:0307:0307:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5515:5516:5517:5518:55 19:55
Ceppuna 06:0607:0607:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5715:5716:5717:5718:57 19:57
Marsa Park & Ride 6 06:1007:1008:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Qaddisin 06:1107:1108:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0116:0117:0118:0119:01 20:01
Is-Swatar More    06:2107:2108:1409:1110:1111:1112:1113:1114:1115:0816:0817:0818:0619:06 20:06
Qroqq 5 06:2107:2108:1409:1110:1111:1112:1113:1114:1115:0816:0817:0818:0619:06 20:06
L-Imsida More    06:2407:2408:1709:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1016:1017:1018:0719:07 20:07
Universita 1 06:2407:2408:1709:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1016:1017:1018:0719:07 20:07
Mater Dei More    06:2507:2508:1809:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1216:1217:1218:0819:08 20:08
Mater Dei 2 06:2507:2508:1809:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1216:1217:1218:0819:08 20:08
Sptar 1 06:2707:2708:2009:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1316:1317:1318:0919:09 20:09
L-Imqabba More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Bazilju 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Konvoj 05:3006:3007:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:31 19:31
Saljutura 05:3106:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:31 19:31
Il-Qrendi More    05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Tempesta 05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Kartaginizi 05:3306:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Chircop 05:3306:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Qrendi 05:3406:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Chircop 05:3406:3407:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Kartaginizi 05:3506:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Iz-Zurrieq More    05:3706:3707:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:38
Glud 05:3706:3707:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:38
Zurrieq 05:3806:3807:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:39
Gonna 05:3906:3907:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:40
Blu 05:4006:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:40
Mello 05:4106:4107:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:41
Hal Safi More    05:4106:4107:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:42
Hajt 05:4106:4107:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:42
Soru 05:4206:4207:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:43
Punici 05:4206:4207:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:43
Midri 05:4306:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:43
Isfar 05:4306:4307:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Hal Kirkop More    05:4306:4307:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Benedittu 05:4306:4307:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Artillerija 05:4406:4407:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:45
Karwija 05:4406:4407:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:45
Kirkop 05:4506:4507:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:46
Cremona 05:4506:4507:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:47 19:47
Barrieri 05:4606:4607:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:47 19:47
Menhir 05:4606:4607:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:48
Mina 05:4706:4707:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:48
Hal Luqa More    05:4906:4907:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
Cintra 05:4906:4907:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
Avjazzjoni 05:4906:4907:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:51
Caraffa 05:5106:5107:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:52
Luqa 05:5106:5107:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:53
Rixtellu 05:5206:5207:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:54 19:54
Qtates 05:5306:5307:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:54 19:54
Il-Marsa More    05:5406:5407:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:56 19:56
Grixti 05:5406:5407:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:56 19:56
Ceppuna 05:5606:5607:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:58 19:58
Marsa Park & Ride 6 05:5906:5908:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:01
Qaddisin 06:0007:0008:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:02 20:02
Is-Swatar More    06:0507:0508:0709:0710:0911:0912:0913:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Qroqq 5 06:0507:0508:0709:0710:0911:0912:0913:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
L-Imsida More    06:0707:0708:0909:0910:1111:1112:1113:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09 20:09
Universita 1 06:0707:0708:0909:0910:1111:1112:1113:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09 20:09
Mater Dei More    06:0807:0808:1009:1010:1211:1212:1213:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Mater Dei 2 06:0807:0808:1009:1010:1211:1212:1213:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Sptar 1 06:0907:0908:1109:1110:1311:1312:1313:1114:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:11
L-Imqabba More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Bazilju 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Konvoj 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Saljutura 05:3106:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:31 19:31
Il-Qrendi More    05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Tempesta 05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Kartaginizi 05:3306:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Chircop 05:3306:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Qrendi 05:3406:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Chircop 05:3506:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Kartaginizi 05:3506:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Iz-Zurrieq More    05:3806:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:38
Glud 05:3806:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:38
Zurrieq 05:3806:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:38
Gonna 05:4006:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:40
Blu 05:4006:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:40
Mello 05:4106:4107:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:41
Hal Safi More    05:4206:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:42
Hajt 05:4206:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:42
Soru 05:4206:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:42
Punici 05:4306:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:43
Midri 05:4306:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:43
Isfar 05:4406:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Hal Kirkop More    05:4406:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Benedittu 05:4406:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Artillerija 05:4406:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Karwija 05:4506:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:45
Kirkop 05:4506:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:45
Cremona 05:4606:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:46
Barrieri 05:4606:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:46
Menhir 05:4706:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:47 19:47
Mina 05:4806:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:48
Hal Luqa More    05:4906:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:49
Cintra 05:4906:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:49
Avjazzjoni 05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
Caraffa 05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:51
Luqa 05:5206:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:52
Rixtellu 05:5306:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:53
Qtates 05:5306:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:53
Il-Marsa More    05:5506:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:55 19:55
Grixti 05:5506:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:55 19:55
Ceppuna 05:5706:5707:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:57 19:57
Marsa Park & Ride 6 06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Qaddisin 06:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:01
Is-Swatar More    06:0607:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:06
Qroqq 5 06:0607:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:06
L-Imsida More    06:0707:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Universita 1 06:0707:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Mater Dei More    06:0807:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:08 20:08
Mater Dei 2 06:0807:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:08 20:08
Sptar 1 06:0907:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09 20:09