Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Mqabba 218
Mater Dei More    06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:35
Sptar 3 06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:35
L-Imsida More    06:3907:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:37 20:36
Universita 4 06:3907:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:37 20:36
Hal Qormi More    06:4907:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4719:43 20:41
Qaddisin 06:4907:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4719:43 20:41
Il-Marsa More    06:5107:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4819:44 20:42
Marsa Park & Ride 2 06:5107:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4819:44 20:42
Grixti 06:5807:5508:5309:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5319:49 20:47
Hal Luqa More    06:5907:5608:5409:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:5419:50 20:48
Qtates 06:5907:5608:5409:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:5419:50 20:48
Rixtellu 07:0007:5708:5509:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5519:51 20:49
Dokkiena 07:0007:5708:5609:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:5519:51 20:49
Gakmu 07:0107:5808:5709:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:5619:52 20:50
Zahra 07:0207:5908:5710:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0018:5719:53 20:51
Luqa 07:0308:0008:5810:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0118:5719:53 20:51
Andrija 07:0408:0108:5810:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0118:5819:54 20:52
Caraffa 07:0408:0108:5910:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0218:5819:54 20:52
Avjazzjoni 07:0608:0309:0010:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0418:5919:55 20:53
Cintra 07:0708:0409:0110:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:0119:57 20:55
Hal Kirkop More    07:1008:0709:0310:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:0219:58 20:56
Mina 07:1008:0709:0310:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:0219:58 20:56
Menhir 07:1108:0809:0410:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:0319:59 20:57
Ghasel 07:1108:0809:0510:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:0420:00 20:58
Kirkop 07:1208:0909:0510:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:0420:00 20:58
Karwija 07:1308:1009:0610:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:0520:01 20:59
Artillerija 07:1308:1009:0610:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:0520:01 20:59
Hal Safi More    07:1408:1109:0710:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:0620:02 21:00
Benedittu 07:1408:1109:0710:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:0620:02 21:00
Midri 07:1608:1309:0810:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:0720:03 21:01
Punici 07:1608:1309:0810:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:0720:03 21:01
Pastorale 07:1708:1409:0910:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:0820:04 21:02
Soru 07:1708:1409:0910:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:0820:04 21:02
Hajt 07:1808:1509:1010:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:0920:05 21:03
Iz-Zurrieq More    07:1808:1509:1010:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:0920:05 21:03
Merhba 07:1808:1509:1010:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:0920:05 21:03
Blu 07:2008:1709:1210:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:1020:06 21:04
Gonna 07:2108:1809:1210:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:1120:07 21:05
Zurrieq 07:2208:1909:1310:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:1220:08 21:06
Glud 07:2408:2109:1510:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:1420:10 21:08
Il-Qrendi More    07:2708:2409:1810:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:1620:12 21:10
Kartaginizi 07:2708:2409:1810:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:1620:12 21:10
Chircop 07:2808:2509:1810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2819:1720:13 21:11
Qrendi 07:2908:2609:1910:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2819:1720:13 21:11
Chircop 07:3008:2709:2010:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:1820:14 21:12
Kartaginizi 07:3108:2809:2010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:1920:15 21:13
Tempesta 07:3208:2909:2110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3119:1920:15 21:13
L-Imqabba More    07:3308:3009:2210:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3319:2120:17 21:15
Saljutura 07:3308:3009:2210:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3319:2120:17 21:15
Mentna 07:3308:3009:2310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3319:2120:17 21:15
Hagra 07:3408:3109:2310:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:3419:2120:17 21:15
Gilju 07:3508:3209:2410:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:2220:18 21:16
Bazilju 07:3608:3309:2510:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:2320:19 21:17
Mater Dei More    06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:35
Sptar 3 06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:35
L-Imsida More    06:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:37
Universita 4 06:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:37
Hal Qormi More    06:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43 20:43
Qaddisin 06:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43 20:43
Il-Marsa More    06:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4419:44 20:44
Marsa Park & Ride 2 06:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4419:44 20:44
Grixti 06:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4919:49 20:49
Hal Luqa More    06:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5019:50 20:50
Qtates 06:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5019:50 20:50
Rixtellu 06:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:5119:51 20:51
Dokkiena 06:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:5119:51 20:51
Gakmu 06:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:5219:52 20:52
Zahra 06:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:5319:53 20:53
Luqa 06:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:5319:53 20:53
Andrija 06:5407:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:5419:54 20:54
Caraffa 06:5407:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:5419:54 20:54
Avjazzjoni 06:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:5619:56 20:56
Cintra 06:5707:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5719:57 20:57
Hal Kirkop More    06:5907:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:5919:59 20:59
Mina 06:5907:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:5919:59 20:59
Menhir 07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00 21:00
Ghasel 07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00 21:00
Kirkop 07:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:0120:01 21:01
Karwija 07:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:0120:01 21:01
Artillerija 07:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:0220:02 21:02
Hal Safi More    07:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:0320:03 21:03
Benedittu 07:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:0320:03 21:03
Midri 07:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0419:0420:04 21:04
Punici 07:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0419:0420:04 21:04
Pastorale 07:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0419:0420:04 21:04
Soru 07:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:0520:05 21:05
Hajt 07:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:0520:05 21:05
Iz-Zurrieq More    07:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:0620:06 21:06
Merhba 07:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:0620:06 21:06
Blu 07:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:0720:07 21:07
Gonna 07:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:0820:08 21:08
Zurrieq 07:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:0920:09 21:09
Glud 07:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:1020:10 21:10
Il-Qrendi More    07:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:1320:13 21:13
Kartaginizi 07:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:1320:13 21:13
Chircop 07:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:1420:14 21:14
Qrendi 07:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:1420:14 21:14
Chircop 07:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:1520:15 21:15
Kartaginizi 07:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:1620:16 21:16
Tempesta 07:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:1620:16 21:16
L-Imqabba More    07:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:1820:18 21:18
Saljutura 07:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:1820:18 21:18
Mentna 07:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:1820:18 21:18
Hagra 07:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:1820:18 21:18
Gilju 07:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:1920:19 21:19
Bazilju 07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:2020:20 21:20
Mater Dei More    06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:35
Sptar 3 06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:35
L-Imsida More    06:3707:3808:3809:3710:3711:3712:3713:3714:3815:3816:3817:3818:3719:37 20:37
Universita 4 06:3707:3808:3809:3710:3711:3712:3713:3714:3815:3816:3817:3818:3719:37 20:37
Hal Qormi More    06:4507:4808:4809:4510:4511:4512:4513:4514:4815:4816:4817:4818:4519:45 20:45
Qaddisin 06:4507:4808:4809:4510:4511:4512:4513:4514:4815:4816:4817:4818:4519:45 20:45
Il-Marsa More    06:4607:5008:5009:4610:4611:4612:4613:4614:5015:5016:5017:5018:4619:46 20:46
Marsa Park & Ride 2 06:4607:5008:5009:4610:4611:4612:4613:4614:5015:5016:5017:5018:4619:46 20:46
Grixti 06:5307:5708:5709:5110:5111:5312:5313:5314:5715:5716:5717:5718:5119:51 20:51
Hal Luqa More    06:5407:5808:5809:5210:5211:5412:5413:5414:5815:5816:5817:5818:5219:52 20:52
Qtates 06:5407:5808:5809:5210:5211:5412:5413:5414:5815:5816:5817:5818:5219:52 20:52
Rixtellu 06:5507:5908:5909:5310:5311:5512:5513:5514:5915:5916:5917:5918:5319:53 20:53
Dokkiena 06:5507:5908:5909:5410:5411:5612:5613:5615:0016:0017:0018:0018:5419:54 20:54
Gakmu 06:5608:0009:0009:5510:5511:5712:5713:5715:0116:0117:0118:0118:5519:55 20:55
Zahra 06:5708:0109:0109:5510:5511:5812:5813:5815:0216:0217:0218:0218:5519:55 20:55
Luqa 06:5808:0209:0209:5610:5611:5812:5813:5815:0216:0217:0218:0218:5619:56 20:56
Andrija 06:5908:0309:0309:5710:5711:5912:5913:5915:0316:0317:0318:0318:5719:57 20:57
Caraffa 06:5908:0309:0309:5710:5712:0013:0014:0015:0416:0417:0418:0418:5719:57 20:57
Avjazzjoni 07:0108:0509:0509:5910:5912:0213:0214:0215:0616:0617:0618:0618:5919:59 20:59
Cintra 07:0208:0609:0610:0011:0012:0313:0314:0315:0716:0717:0718:0719:0020:00 21:00
Hal Kirkop More    07:0508:0909:0910:0211:0212:0613:0614:0615:1016:1017:1018:1019:0220:02 21:02
Mina 07:0508:0909:0910:0211:0212:0613:0614:0615:1016:1017:1018:1019:0220:02 21:02
Menhir 07:0608:1009:1010:0311:0312:0713:0714:0715:1116:1117:1118:1119:0320:03 21:03
Ghasel 07:0608:1009:1010:0311:0312:0713:0714:0715:1116:1117:1118:1119:0320:03 21:03
Kirkop 07:0708:1109:1110:0411:0412:0813:0814:0815:1216:1217:1218:1219:0420:04 21:04
Karwija 07:0808:1209:1210:0411:0412:0913:0914:0915:1316:1317:1318:1319:0420:04 21:04
Artillerija 07:0808:1209:1210:0511:0512:0913:0914:0915:1316:1317:1318:1319:0520:05 21:05
Hal Safi More    07:0908:1309:1310:0611:0612:1013:1014:1015:1416:1417:1418:1419:0620:06 21:06
Benedittu 07:0908:1309:1310:0611:0612:1013:1014:1015:1416:1417:1418:1419:0620:06 21:06
Midri 07:1108:1509:1510:0711:0712:1213:1214:1215:1616:1617:1618:1619:0720:07 21:07
Punici 07:1108:1509:1510:0711:0712:1213:1214:1215:1616:1617:1618:1619:0720:07 21:07
Pastorale 07:1208:1609:1610:0811:0812:1313:1314:1315:1716:1717:1718:1719:0820:08 21:08
Soru 07:1208:1609:1610:0811:0812:1313:1314:1315:1716:1717:1718:1719:0820:08 21:08
Hajt 07:1308:1709:1710:0911:0912:1413:1414:1415:1816:1817:1818:1819:0920:09 21:09
Iz-Zurrieq More    07:1308:1709:1710:0911:0912:1513:1514:1515:1916:1917:1918:1919:0920:09 21:09
Merhba 07:1308:1709:1710:0911:0912:1513:1514:1515:1916:1917:1918:1919:0920:09 21:09
Blu 07:1508:1909:1910:1011:1012:1613:1614:1615:2016:2017:2018:2019:1020:10 21:10
Gonna 07:1608:2009:2010:1111:1112:1713:1714:1715:2116:2117:2118:2119:1120:11 21:11
Zurrieq 07:1708:2109:2110:1211:1212:1813:1814:1815:2216:2217:2218:2219:1220:12 21:12
Glud 07:1908:2309:2310:1411:1412:2113:2114:2115:2516:2517:2518:2519:1420:14 21:14
Il-Qrendi More    07:2208:2609:2610:1711:1712:2413:2414:2415:2816:2817:2818:2819:1720:17 21:17
Kartaginizi 07:2208:2609:2610:1711:1712:2413:2414:2415:2816:2817:2818:2819:1720:17 21:17
Chircop 07:2308:2709:2710:1711:1712:2513:2514:2515:2916:2917:2918:2919:1720:17 21:17
Qrendi 07:2408:2809:2810:1811:1812:2613:2614:2615:3016:3017:3018:3019:1820:18 21:18
Chircop 07:2508:2909:2910:1911:1912:2713:2714:2715:3116:3117:3118:3119:1920:19 21:19
Kartaginizi 07:2608:3009:3010:1911:1912:2713:2714:2715:3116:3117:3118:3119:1920:19 21:19
Tempesta 07:2708:3109:3110:2011:2012:2813:2814:2815:3216:3217:3218:3219:2020:20 21:20
L-Imqabba More    07:2808:3209:3210:2111:2112:3013:3014:3015:3416:3417:3418:3419:2120:21 21:21
Saljutura 07:2808:3209:3210:2111:2112:3013:3014:3015:3416:3417:3418:3419:2120:21 21:21
Mentna 07:2808:3209:3210:2211:2212:3013:3014:3015:3416:3417:3418:3419:2220:22 21:22
Hagra 07:2908:3309:3310:2211:2212:3113:3114:3115:3516:3517:3518:3519:2220:22 21:22
Gilju 07:3008:3409:3410:2311:2312:3213:3214:3215:3616:3617:3618:3619:2320:23 21:23
Bazilju 07:3108:3509:3510:2411:2412:3313:3314:3315:3716:3717:3718:3719:2420:24 21:24
Mater Dei More    06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:35
Sptar 3 06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:35
L-Imsida More    06:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:37
Universita 4 06:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:37
Hal Qormi More    06:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43 20:43
Qaddisin 06:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43 20:43
Il-Marsa More    06:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4419:44 20:44
Marsa Park & Ride 2 06:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4419:44 20:44
Grixti 06:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4919:49 20:49
Hal Luqa More    06:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4919:49 20:49
Qtates 06:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4919:49 20:49
Rixtellu 06:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5019:50 20:50
Dokkiena 06:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5019:50 20:50
Gakmu 06:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:5119:51 20:51
Zahra 06:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:5219:52 20:52
Luqa 06:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:5219:52 20:52
Andrija 06:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:5319:53 20:53
Caraffa 06:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:5319:53 20:53
Avjazzjoni 06:5407:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:5419:54 20:54
Cintra 06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55 20:55
Hal Kirkop More    06:5707:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5719:57 20:57
Mina 06:5707:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5719:57 20:57
Menhir 06:5807:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:5819:58 20:58
Ghasel 06:5807:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:5819:58 20:58
Kirkop 06:5907:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:5919:59 20:59
Karwija 06:5907:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:5919:59 20:59
Artillerija 07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00 21:00
Hal Safi More    07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00 21:00
Benedittu 07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00 21:00
Midri 07:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:0120:01 21:01
Punici 07:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:0220:02 21:02
Pastorale 07:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:0220:02 21:02
Soru 07:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:0220:02 21:02
Hajt 07:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:0320:03 21:03
Iz-Zurrieq More    07:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:0320:03 21:03
Merhba 07:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:0320:03 21:03
Blu 07:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0419:0420:04 21:04
Gonna 07:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:0520:05 21:05
Zurrieq 07:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:0620:06 21:06
Glud 07:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:0720:07 21:07
Il-Qrendi More    07:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:1020:10 21:10
Kartaginizi 07:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:1020:10 21:10
Chircop 07:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:1020:10 21:10
Qrendi 07:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:1120:11 21:11
Chircop 07:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:1120:11 21:11
Kartaginizi 07:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:1220:12 21:12
Tempesta 07:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:1320:13 21:13
L-Imqabba More    07:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:1420:14 21:14
Saljutura 07:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:1420:14 21:14
Mentna 07:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:1420:14 21:14
Hagra 07:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:1420:14 21:14
Gilju 07:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:1520:15 21:15
Bazilju 07:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:1620:16 21:16
Mqabba - Mater Dei 218
L-Imqabba More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Bazilju 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Konvoj 05:3106:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:31 19:30
Saljutura 05:3106:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3114:3215:3216:3217:3218:32 19:31
Il-Qrendi More    05:3206:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3214:3315:3316:3317:3318:33 19:32
Tempesta 05:3206:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3214:3315:3316:3317:3318:33 19:32
Kartaginizi 05:3306:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3314:3415:3416:3417:3318:33 19:33
Chircop 05:3406:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3314:3515:3516:3517:3418:34 19:33
Qrendi 05:3406:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3414:3615:3616:3617:3518:35 19:34
Chircop 05:3506:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3514:3615:3616:3617:3518:35 19:34
Kartaginizi 05:3606:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3514:3715:3716:3717:3618:36 19:35
Iz-Zurrieq More    05:3906:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3814:4015:4016:4017:3918:39 19:37
Glud 05:3906:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3814:4015:4016:4017:3918:39 19:37
Zurrieq 05:4006:4107:4108:4109:4110:4111:4112:4113:3914:4215:4216:4217:4018:40 19:38
Gonna 05:4106:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4014:4315:4316:4317:4118:41 19:39
Blu 05:4206:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4114:4415:4416:4417:4218:42 19:40
Mello 05:4206:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4114:4515:4516:4517:4318:43 19:41
Hal Safi More    05:4306:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4214:4615:4616:4617:4418:44 19:41
Hajt 05:4306:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4214:4615:4616:4617:4418:44 19:41
Soru 05:4406:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4314:4715:4716:4717:4418:44 19:42
Punici 05:4406:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4314:4715:4716:4717:4518:45 19:42
Midri 05:4506:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4314:4815:4816:4817:4518:45 19:43
Isfar 05:4506:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4414:4915:4916:4917:4618:46 19:43
Hal Kirkop More    05:4606:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4414:4915:4916:4917:4618:46 19:43
Benedittu 05:4606:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4414:4915:4916:4917:4618:46 19:43
Artillerija 05:4606:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4514:5015:5016:5017:4718:47 19:44
Karwija 05:4706:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4514:5115:5116:5117:4718:47 19:44
Kirkop 05:4706:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4614:5115:5116:5117:4818:48 19:45
Cremona 05:4806:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:4714:5215:5216:5217:4918:49 19:45
Barrieri 05:4906:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:4714:5315:5316:5317:4918:49 19:46
Menhir 05:4906:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:4814:5315:5316:5317:5018:50 19:46
Mina 05:5006:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:4814:5415:5416:5417:5118:51 19:47
Hal Luqa More    05:5206:5407:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5014:5715:5716:5717:5318:53 19:49
Cintra 05:5206:5407:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5014:5715:5716:5717:5318:53 19:49
Avjazzjoni 05:5306:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5114:5815:5816:5817:5418:54 19:49
Caraffa 05:5406:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5214:5915:5916:5917:5518:55 19:51
Luqa 05:5506:5807:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5315:0116:0117:0117:5618:56 19:51
Rixtellu 05:5606:5807:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5415:0216:0217:0217:5718:57 19:52
Qtates 05:5706:5907:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5415:0216:0217:0217:5718:57 19:53
Il-Marsa More    05:5807:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0113:5615:0416:0417:0417:5918:59 19:54
Grixti 05:5807:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0113:5615:0416:0417:0417:5918:59 19:54
Ceppuna 06:0007:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0313:5815:0716:0717:0718:0119:01 19:56
Marsa Park & Ride 6 06:0407:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0115:1116:1117:1118:0519:05 19:59
Qaddisin 06:0507:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0215:1216:1217:1218:0619:06 20:00
Is-Swatar More    06:1007:1808:1809:1510:1511:1512:1513:1514:0915:1916:2217:1918:1319:12 20:06
Qroqq 5 06:1007:1808:1809:1510:1511:1512:1513:1514:0915:1916:2217:1918:1319:12 20:06
L-Imsida More    06:1207:2108:2109:1710:1711:1712:1713:1714:1115:2116:2517:2118:1519:14 20:08
Universita 1 06:1207:2108:2109:1710:1711:1712:1713:1714:1115:2116:2517:2118:1519:14 20:08
Mater Dei More    06:1307:2208:2209:1810:1811:1812:1813:1814:1215:2216:2617:2318:1719:15 20:09
Mater Dei 2 06:1307:2208:2209:1810:1811:1812:1813:1814:1215:2216:2617:2318:1719:15 20:09
Sptar 1 06:1407:2408:2409:1910:1911:1912:1913:1914:1315:2316:2817:2418:1819:16 20:10
L-Imqabba More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Bazilju 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Konvoj 05:3106:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Saljutura 05:3106:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:31 19:31
Il-Qrendi More    05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Tempesta 05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Kartaginizi 05:3306:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Chircop 05:3406:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Qrendi 05:3406:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Chircop 05:3506:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Kartaginizi 05:3506:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Iz-Zurrieq More    05:3806:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3713:3714:3715:3716:3717:3718:37 19:37
Glud 05:3806:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3713:3714:3715:3716:3717:3718:37 19:37
Zurrieq 05:3906:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3813:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:38
Gonna 05:4006:4007:4008:4009:4010:4011:4012:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:39
Blu 05:4106:4107:4108:4109:4110:4111:4112:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:39
Mello 05:4206:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:40
Hal Safi More    05:4206:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:40
Hajt 05:4206:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:40
Soru 05:4306:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4113:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:41
Punici 05:4306:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4113:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:41
Midri 05:4406:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:42
Isfar 05:4406:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:42
Hal Kirkop More    05:4506:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:42
Benedittu 05:4506:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:42
Artillerija 05:4506:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4313:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:43
Karwija 05:4606:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4313:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:43
Kirkop 05:4606:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Cremona 05:4706:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Barrieri 05:4806:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:45
Menhir 05:4806:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:45
Mina 05:4906:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4613:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:46
Hal Luqa More    05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:4713:4714:4715:4716:4717:4718:47 19:47
Cintra 05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:4713:4714:4715:4716:4717:4718:47 19:47
Avjazzjoni 05:5206:5207:5208:5209:5210:5211:5212:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:48
Caraffa 05:5306:5307:5308:5309:5310:5311:5312:4913:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:49
Luqa 05:5406:5407:5408:5409:5410:5411:5412:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
Rixtellu 05:5406:5407:5408:5409:5410:5411:5412:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:51
Qtates 05:5506:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:51
Il-Marsa More    05:5606:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5213:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:52
Grixti 05:5606:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5213:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:52
Ceppuna 05:5806:5807:5808:5809:5810:5811:5812:5413:5414:5415:5416:5417:5418:54 19:54
Marsa Park & Ride 6 06:0207:0208:0209:0210:0211:0212:0212:5713:5714:5715:5716:5717:5718:57 19:57
Qaddisin 06:0307:0308:0309:0310:0311:0312:0312:5813:5814:5815:5816:5817:5818:58 19:58
Is-Swatar More    06:0807:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0314:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:03
Qroqq 5 06:0807:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0314:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:03
L-Imsida More    06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Universita 1 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Mater Dei More    06:1107:1108:1109:1110:1111:1112:1113:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:06
Mater Dei 2 06:1107:1108:1109:1110:1111:1112:1113:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:06
Sptar 1 06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
L-Imqabba More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Bazilju 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Konvoj 05:3106:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:31 19:31
Saljutura 05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3113:3114:3215:3216:3217:3218:31 19:31
Il-Qrendi More    05:3306:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3213:3214:3315:3316:3317:3318:32 19:32
Tempesta 05:3306:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3213:3214:3315:3316:3317:3318:32 19:32
Kartaginizi 05:3306:3407:3408:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3415:3416:3417:3318:33 19:33
Chircop 05:3406:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3313:3314:3515:3516:3517:3418:33 19:33
Qrendi 05:3506:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3413:3414:3615:3616:3617:3518:34 19:34
Chircop 05:3506:3607:3608:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3615:3616:3617:3518:35 19:35
Kartaginizi 05:3606:3707:3708:3609:3610:3611:3612:3513:3514:3715:3716:3717:3618:35 19:35
Iz-Zurrieq More    05:3906:4007:4008:3909:3910:3911:3912:3813:3814:4015:4016:4017:3918:38 19:38
Glud 05:3906:4007:4008:3909:3910:3911:3912:3813:3814:4015:4016:4017:3918:38 19:38
Zurrieq 05:4006:4107:4108:4009:4010:4011:4012:3913:3914:4215:4216:4217:4018:39 19:39
Gonna 05:4106:4307:4308:4109:4110:4111:4112:4013:4014:4315:4316:4317:4118:40 19:40
Blu 05:4206:4307:4308:4209:4210:4211:4212:4113:4114:4415:4416:4417:4218:41 19:41
Mello 05:4306:4407:4408:4309:4310:4311:4312:4113:4114:4515:4516:4517:4318:41 19:41
Hal Safi More    05:4406:4507:4508:4409:4410:4411:4412:4213:4214:4615:4616:4617:4418:42 19:42
Hajt 05:4406:4507:4508:4409:4410:4411:4412:4213:4214:4615:4616:4617:4418:42 19:42
Soru 05:4406:4607:4608:4409:4410:4411:4412:4313:4314:4715:4716:4717:4418:43 19:43
Punici 05:4506:4707:4708:4509:4510:4511:4512:4313:4314:4715:4716:4717:4518:43 19:43
Midri 05:4506:4707:4708:4509:4510:4511:4512:4313:4314:4815:4816:4817:4518:43 19:43
Isfar 05:4606:4807:4808:4609:4610:4611:4612:4413:4414:4915:4916:4917:4618:44 19:44
Hal Kirkop More    05:4606:4807:4808:4609:4610:4611:4612:4413:4414:4915:4916:4917:4618:44 19:44
Benedittu 05:4606:4807:4808:4609:4610:4611:4612:4413:4414:4915:4916:4917:4618:44 19:44
Artillerija 05:4706:4907:4908:4709:4710:4711:4712:4513:4514:5015:5016:5017:4718:45 19:45
Karwija 05:4706:5007:5008:4709:4710:4711:4712:4513:4514:5115:5116:5117:4718:45 19:45
Kirkop 05:4806:5007:5008:4809:4810:4811:4812:4613:4614:5115:5116:5117:4818:46 19:46
Cremona 05:4906:5107:5108:4909:4910:4911:4912:4713:4714:5215:5216:5217:4918:47 19:47
Barrieri 05:4906:5107:5108:4909:4910:4911:4912:4713:4714:5315:5316:5317:4918:47 19:47
Menhir 05:5006:5207:5208:5009:5010:5011:5012:4813:4814:5315:5316:5317:5018:48 19:48
Mina 05:5106:5307:5308:5109:5110:5111:5112:4813:4814:5415:5416:5417:5118:48 19:48
Hal Luqa More    05:5306:5507:5508:5309:5310:5311:5312:5013:5014:5715:5716:5717:5318:50 19:50
Cintra 05:5306:5507:5508:5309:5310:5311:5312:5013:5014:5715:5716:5717:5318:50 19:50
Avjazzjoni 05:5406:5607:5608:5409:5410:5411:5412:5113:5114:5815:5816:5817:5418:51 19:51
Caraffa 05:5506:5807:5808:5509:5510:5511:5512:5213:5214:5915:5916:5917:5518:52 19:52
Luqa 05:5606:5907:5908:5609:5610:5611:5612:5313:5315:0116:0117:0117:5618:53 19:53
Rixtellu 05:5707:0008:0008:5709:5710:5711:5712:5413:5415:0216:0217:0217:5718:54 19:54
Qtates 05:5707:0108:0108:5709:5710:5711:5712:5413:5415:0216:0217:0217:5718:54 19:54
Il-Marsa More    05:5907:0208:0208:5909:5910:5911:5912:5613:5615:0416:0417:0417:5918:56 19:56
Grixti 05:5907:0208:0208:5909:5910:5911:5912:5613:5615:0416:0417:0417:5918:56 19:56
Ceppuna 06:0107:0508:0509:0110:0111:0112:0112:5813:5815:0716:0717:0718:0118:58 19:58
Marsa Park & Ride 6 06:0507:0908:0909:0510:0511:0512:0513:0114:0115:1116:1117:1118:0519:01 20:01
Qaddisin 06:0607:1108:1109:0710:0611:0612:0613:0214:0215:1216:1217:1218:0619:02 20:02
Is-Swatar More    06:1307:2308:2309:1910:1311:1312:1313:0914:0915:1916:1917:1918:1219:08 20:08
Qroqq 5 06:1307:2308:2309:1910:1311:1312:1313:0914:0915:1916:1917:1918:1219:08 20:08
L-Imsida More    06:1507:2608:2609:2210:1511:1512:1513:1114:1115:2116:2117:2118:1419:10 20:10
Universita 1 06:1507:2608:2609:2210:1511:1512:1513:1114:1115:2116:2117:2118:1419:10 20:10
Mater Dei More    06:1607:2808:2809:2410:1711:1712:1713:1314:1315:2316:2317:2318:1519:11 20:11
Mater Dei 2 06:1607:2808:2809:2410:1711:1712:1713:1314:1315:2316:2317:2318:1519:11 20:11
Sptar 1 06:1707:3008:3009:2610:1811:1812:1813:1414:1415:2416:2417:2418:1619:12 20:12
L-Imqabba More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Bazilju 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Konvoj 05:3106:3107:3108:3109:3110:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Saljutura 05:3106:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:31 19:31
Il-Qrendi More    05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Tempesta 05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Kartaginizi 05:3306:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Chircop 05:3406:3407:3408:3409:3410:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Qrendi 05:3406:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Chircop 05:3506:3507:3508:3509:3510:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Kartaginizi 05:3506:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Iz-Zurrieq More    05:3806:3807:3808:3809:3810:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:37 19:37
Glud 05:3806:3807:3808:3809:3810:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:37 19:37
Zurrieq 05:3906:3907:3908:3909:3910:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:38
Gonna 05:4006:4007:4008:4009:4010:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:39
Blu 05:4106:4107:4108:4109:4110:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:39
Mello 05:4206:4207:4208:4209:4210:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:40
Hal Safi More    05:4206:4207:4208:4209:4210:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:41
Hajt 05:4206:4207:4208:4209:4210:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:41
Soru 05:4306:4307:4308:4309:4310:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:41
Punici 05:4306:4307:4308:4309:4310:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:42
Midri 05:4406:4407:4408:4409:4410:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:42
Isfar 05:4406:4407:4408:4409:4410:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:43
Hal Kirkop More    05:4506:4507:4508:4509:4510:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:43
Benedittu 05:4506:4507:4508:4509:4510:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:43
Artillerija 05:4506:4507:4508:4509:4510:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:43
Karwija 05:4606:4607:4608:4609:4610:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Kirkop 05:4606:4607:4608:4609:4610:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Cremona 05:4706:4707:4708:4709:4710:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:45
Barrieri 05:4806:4807:4808:4809:4810:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:45
Menhir 05:4806:4807:4808:4809:4810:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:46
Mina 05:4906:4907:4908:4909:4910:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:46
Hal Luqa More    05:5106:5107:5108:5109:5110:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:48
Cintra 05:5106:5107:5108:5109:5110:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:48
Avjazzjoni 05:5206:5207:5208:5209:5210:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:49
Caraffa 05:5306:5307:5308:5309:5310:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
Luqa 05:5406:5407:5408:5409:5410:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:51
Rixtellu 05:5406:5407:5408:5409:5410:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:51
Qtates 05:5506:5507:5508:5509:5510:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:52
Il-Marsa More    05:5606:5607:5608:5609:5610:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:53
Grixti 05:5606:5607:5608:5609:5610:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:53
Ceppuna 05:5806:5807:5808:5809:5810:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:55 19:55
Marsa Park & Ride 6 06:0207:0208:0209:0210:0210:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:58 19:58
Qaddisin 06:0307:0308:0309:0310:0310:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:59 19:59
Is-Swatar More    06:0807:0808:0809:0810:0811:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0419:04 20:04
Qroqq 5 06:0807:0808:0809:0810:0811:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0419:04 20:04
L-Imsida More    06:0907:0908:0909:0910:0911:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Universita 1 06:0907:0908:0909:0910:0911:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Mater Dei More    06:1007:1008:1009:1010:1011:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:06
Mater Dei 2 06:1007:1008:1009:1010:1011:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:06
Sptar 1 06:1107:1108:1109:1110:1111:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07