Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Birzebbugia 210
Mater Dei More    05:4006:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:4020:40
Sptar 3 05:4006:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:4020:40
L-Imsida More    05:4106:4107:4108:4109:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:4220:42
Universita 4 05:4106:4107:4108:4109:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:4220:42
Hal Qormi More    05:4706:4707:4708:4709:5010:5011:5012:5013:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:4820:48
Qaddisin 05:4706:4707:4708:4709:5010:5011:5012:5013:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:4820:48
Il-Marsa More    05:4806:4807:4808:4809:5110:5111:5112:5113:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:4920:49
Marsa Park & Ride 5 05:4806:4807:4808:4809:5110:5111:5112:5113:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:4920:49
Qaddisin 05:4906:4907:4908:4909:5210:5211:5212:5213:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:5020:50
Moro 05:5306:5307:5308:5309:5610:5611:5612:5613:5414:5315:5316:5317:5318:53 19:5220:52
Bacir 05:5406:5407:5508:5509:5810:5811:5812:5813:5614:5415:5416:5417:5418:54 19:5320:53
Paola More    05:5506:5507:5608:5609:5910:5911:5912:5913:5714:5515:5516:5517:5518:55 19:5420:54
Addolorata 05:5506:5507:5608:5609:5910:5911:5912:5913:5714:5515:5516:5517:5518:55 19:5420:54
Bulebel More    06:0107:0108:0209:0210:0511:0512:0513:0514:0314:5915:5916:5917:5918:59 19:5820:58
Bulebel 06:0107:0108:0209:0210:0511:0512:0513:0514:0314:5915:5916:5917:5918:59 19:5820:58
Iz-Zejtun More    06:0307:0308:0409:0410:0711:0712:0713:0714:0515:0016:0017:0018:0019:00 19:5920:59
Beland 06:0307:0308:0409:0410:0711:0712:0713:0714:0515:0016:0017:0018:0019:00 19:5920:59
Bir id-Deheb More    06:0507:0508:0609:0610:0911:0912:0913:0914:0715:0216:0217:0218:0219:02 20:0121:01
Barrani 06:0507:0508:0609:0610:0911:0912:0913:0914:0715:0216:0217:0218:0219:02 20:0121:01
Deheb 1 06:0607:0608:0709:0710:1011:1012:1013:1014:0815:0316:0317:0318:0319:03 20:0121:01
Deheb 2 06:0707:0708:0709:0710:1011:1012:1013:1014:0815:0316:0317:0318:0319:03 20:0221:02
Marsaxlokk More    06:0907:0908:1009:1010:1311:1312:1313:1314:1115:0516:0517:0518:0519:05 20:0421:04
Hotob 1 06:0907:0908:1009:1010:1311:1312:1313:1314:1115:0516:0517:0518:0519:05 20:0421:04
Hotob 2 06:1007:1008:1109:1110:1411:1412:1413:1414:1215:0616:0617:0618:0619:06 20:0421:04
Cippi 06:1107:1108:1209:1210:1511:1512:1513:1514:1315:0716:0717:0718:0719:07 20:0521:05
Melqart 06:1207:1208:1309:1310:1611:1612:1613:1614:1415:0716:0717:0718:0719:07 20:0621:06
Abdosir 06:1407:1408:1509:1510:1811:1812:1813:1814:1615:0816:0817:0818:0819:08 20:0721:07
Marsaxlokk 06:1507:1508:1609:1610:1911:1912:1913:1914:1715:0916:0917:0918:0919:09 20:0821:08
Sajjieda 06:1607:1608:1709:1710:2011:2012:2013:2014:1815:1016:1017:1018:1019:10 20:0821:08
Alka 06:1607:1608:1709:1710:2011:2012:2013:2014:1815:1016:1017:1018:1019:10 20:0921:09
Trunciera 06:1707:1708:1809:1810:2111:2112:2113:2114:1915:1116:1117:1118:1119:11 20:0921:09
Qrajten 06:1707:1708:1909:1910:2211:2212:2213:2214:2015:1116:1117:1118:1119:11 20:0921:09
Lucjan 06:1807:1808:2009:2010:2311:2312:2313:2314:2115:1216:1217:1218:1219:12 20:1021:10
ll-Qajjenza More    06:2107:2108:2309:2310:2611:2612:2613:2614:2415:1416:1417:1418:1419:14 20:1221:12
Kampanjol 06:2107:2108:2309:2310:2611:2612:2613:2614:2415:1416:1417:1418:1419:14 20:1221:12
Cachia 06:2207:2208:2309:2310:2611:2612:2613:2614:2415:1516:1517:1518:1519:15 20:1321:13
Ferretti 06:2307:2308:2409:2410:2711:2712:2713:2714:2515:1516:1517:1518:1519:15 20:1321:13
Fossili 06:2307:2308:2509:2510:2811:2812:2813:2814:2615:1616:1617:1618:1619:16 20:1421:14
Birzebbuga More    06:2407:2408:2609:2610:2911:2912:2913:2914:2715:1616:1617:1618:1619:16 20:1421:14
Nadur 06:2407:2408:2609:2610:2911:2912:2913:2914:2715:1616:1617:1618:1619:16 20:1421:14
Gorg 06:2507:2508:2709:2710:3011:3012:3013:3014:2815:1716:1717:1718:1719:17 20:1521:15
Qalb 06:2607:2608:2709:2710:3011:3012:3013:3014:2815:1816:1817:1818:1819:18 20:1521:15
Tankijiet 06:2707:2708:2809:2810:3111:3112:3113:3114:2915:1816:1817:1818:1819:18 20:1621:16
Sabiha 06:2707:2708:2909:2910:3211:3212:3213:3214:3015:1916:1917:1918:1919:19 20:1621:16
Imqaddsa 06:2807:2808:3009:3010:3311:3312:3313:3314:3115:1916:1917:1918:1919:19 20:1721:17
Buni 06:2807:2808:3009:3010:3311:3312:3313:3314:3115:2016:2017:2018:2019:20 20:1721:17
Birzebbuga 3 06:2907:2908:3109:3110:3411:3412:3413:3414:3215:2016:2017:2018:2019:20 20:1821:18
Despott 06:3007:3008:3209:3210:3511:3512:3513:3514:3315:2116:2117:2118:2119:21 20:1821:18
Kalafrana 06:3107:3108:3309:3310:3611:3612:3613:3614:3415:2216:2217:2218:2219:22 20:1921:19
Borok 06:3207:3208:3409:3410:3711:3712:3713:3714:3515:2216:2217:2218:2219:22 20:2021:20
Gawwi 06:3307:3308:3509:3510:3811:3812:3813:3814:3615:2316:2317:2318:2319:23 20:2021:20
Marconi 06:3307:3308:3509:3510:3811:3812:3813:3814:3615:2316:2317:2318:2319:23 20:2121:21
Imnarja 06:3407:3408:3609:3610:3911:3912:3913:3914:3715:2416:2417:2418:2419:24 20:2121:21
Hieles 06:3507:3508:3709:3710:4011:4012:4013:4014:3815:2416:2417:2418:2419:24 20:2221:22
Girghien 06:3507:3508:3709:3710:4011:4012:4013:4014:3815:2516:2517:2518:2519:25 20:2221:22
Birzebbuga 06:3607:3608:3809:3810:4111:4112:4113:4114:3915:2516:2517:2518:2519:25 20:2221:22
Despott 06:3707:3708:3909:3910:4211:4212:4213:4214:4015:2616:2617:2618:2619:26 20:2321:23
Birzebbuga 2 06:3807:3808:4009:4010:4311:4312:4313:4314:4115:2716:2717:2718:2719:27 20:2421:24
Birzebbugia - Mater Dei 210
Birzebbuga More    06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Birzebbuga 2 06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Buni 06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Sajjied 06:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:5619:56
Gorg 06:5607:5608:5609:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5619:56
Nadur 06:5707:5708:5709:5810:5811:5812:5813:5714:5715:5716:5717:5718:5719:57
ll-Qajjenza More    06:5907:5908:5910:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0018:5919:59
Herakles 06:5907:5908:5910:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0018:5919:59
Merzuq 06:5907:5908:5910:0111:0112:0113:0114:0015:0016:0017:0018:0018:5919:59
Cachia 07:0008:0009:0010:0211:0212:0213:0214:0115:0116:0117:0118:0119:0020:00
Kampanjol 07:0108:0109:0110:0211:0212:0213:0214:0115:0116:0117:0118:0119:0120:01
Marsaskala More    07:0208:0209:0210:0411:0412:0413:0414:0315:0316:0317:0318:0319:0220:02
Lucjan 07:0208:0209:0210:0411:0412:0413:0414:0315:0316:0317:0318:0319:0220:02
Marsaxlokk More    07:0308:0309:0310:0511:0512:0513:0514:0415:0416:0417:0418:0419:0320:03
Qrajten 07:0308:0309:0310:0511:0512:0513:0514:0415:0416:0417:0418:0419:0320:03
Truncieri 07:0408:0409:0410:0611:0612:0613:0614:0515:0516:0517:0518:0519:0420:04
Kavallerizza 07:0408:0409:0410:0711:0712:0713:0714:0515:0516:0517:0518:0519:0420:04
Arznell 07:0508:0509:0510:0711:0712:0713:0714:0615:0616:0617:0618:0619:0520:05
Xerriex 07:0508:0509:0510:0811:0812:0813:0814:0615:0616:0617:0618:0619:0520:05
Cippi 07:0608:0609:0610:0911:0912:0913:0914:0715:0716:0717:0718:0719:0620:06
Axtart 07:0608:0609:0610:0911:0912:0913:0914:0715:0716:0717:0718:0719:0620:06
Hotob 2 07:0608:0609:0610:1011:1012:1013:1014:0815:0816:0817:0818:0819:0620:06
Hotob 1 07:0708:0709:0710:1011:1012:1013:1014:0815:0816:0817:0818:0819:0720:07
Bir id-Deheb More    07:0708:0709:0710:1111:1112:1113:1114:0915:0916:0917:0918:0919:0720:07
Dwieli 07:0708:0709:0710:1111:1112:1113:1114:0915:0916:0917:0918:0919:0720:07
Deheb 3 07:0908:0909:0910:1411:1412:1413:1414:1115:1116:1117:1118:1119:0920:09
Deheb 4 07:1008:1009:1010:1411:1412:1413:1414:1215:1216:1217:1218:1219:1020:10
Barrani 07:1108:1109:1110:1511:1512:1513:1514:1315:1316:1317:1318:1319:1120:11
Iz-Zejtun More    07:1208:1209:1210:1711:1712:1713:1714:1415:1416:1417:1418:1419:1220:12
Beland 07:1208:1209:1210:1711:1712:1713:1714:1415:1416:1417:1418:1419:1220:12
Hal Tarxien More    07:1308:1309:1310:1811:1812:1813:1814:1515:1516:1517:1518:1519:1320:13
Belt 07:1308:1309:1310:1811:1812:1813:1814:1515:1516:1517:1518:1519:1320:13
Bulebel 07:1308:1309:1310:1911:1912:1913:1914:1515:1516:1517:1518:1519:1320:13
Paola More    07:1808:1809:1810:2411:2412:2413:2414:2015:2016:2017:2018:2019:1820:18
Addolorata 07:1808:1809:1810:2411:2412:2413:2414:2015:2016:2017:2018:2019:1820:18
Il-Marsa More    07:1908:1909:1910:2511:2512:2513:2514:2115:2116:2117:2118:2119:1920:19
Xwieni 07:1908:1909:1910:2511:2512:2513:2514:2115:2116:2117:2118:2119:1920:19
Moro 07:2008:2009:2010:2711:2712:2713:2714:2315:2316:2317:2318:2319:2020:20
Stalel 07:2108:2109:2110:2811:2812:2813:2814:2415:2416:2417:2418:2419:2120:21
Hal Qormi More    07:2308:2309:2310:3111:3112:3113:3114:2615:2616:2617:2618:2619:2320:23
Qaddisin 07:2308:2309:2310:3111:3112:3113:3114:2615:2616:2617:2618:2619:2320:23
Il-Marsa More    07:2408:2409:2410:3211:3212:3213:3214:2715:2716:2717:2718:2719:2420:24
Marsa Park & Ride 6 07:2408:2409:2410:3211:3212:3213:3214:2715:2716:2717:2718:2719:2420:24
Qaddisin 07:2508:2509:2510:3311:3312:3313:3314:2815:2816:2817:2818:2819:2520:25
Is-Swatar More    07:3008:3009:3410:4211:4212:4213:4214:3315:3316:3317:3318:3319:3020:30
Qroqq 5 07:3008:3009:3410:4211:4212:4213:4214:3315:3316:3317:3318:3319:3020:30
L-Imsida More    07:3208:3209:3610:4411:4412:4413:4414:3515:3516:3517:3518:3519:3220:32
Universita 1 07:3208:3209:3610:4411:4412:4413:4414:3515:3516:3517:3518:3519:3220:32
Mater Dei More    07:3308:3309:3710:4511:4512:4513:4514:3615:3616:3617:3618:3619:3320:33
Mater Dei 2 07:3308:3309:3710:4511:4512:4513:4514:3615:3616:3617:3618:3619:3320:33
Sptar 1 07:3408:3409:3910:4711:4712:4713:4714:3715:3716:3717:3718:3719:3420:34
Birzebbuga Marconi - Mater Dei 210
Birzebbuga More    05:49
Marconi 05:49
Imnarja 05:49
Hieles 05:49
Girghien 05:50
Birzebbuga 05:50
Despott 05:51
Birzebbuga 2 05:52
Buni 05:52
Sajjied 05:53
Gorg 05:54
Nadur 05:54
ll-Qajjenza More    05:56
Herakles 05:56
Merzuq 05:57
Cachia 05:57
Kampanjol 05:58
Marsaskala More    05:59
Lucjan 05:59
Marsaxlokk More    06:00
Qrajten 06:00
Truncieri 06:01
Kavallerizza 06:01
Arznell 06:02
Xerriex 06:02
Cippi 06:03
Axtart 06:03
Hotob 2 06:04
Hotob 1 06:04
Bir id-Deheb More    06:05
Dwieli 06:05
Deheb 3 06:07
Deheb 4 06:07
Barrani 06:08
Iz-Zejtun More    06:09
Beland 06:09
Hal Tarxien More    06:10
Belt 06:10
Bulebel 06:11
Paola More    06:15
Addolorata 06:15
Il-Marsa More    06:16
Xwieni 06:16
Moro 06:17
Stalel 06:18
Hal Qormi More    06:20
Qaddisin 06:20
Il-Marsa More    06:21
Marsa Park & Ride 6 06:21
Qaddisin 06:22
Is-Swatar More    06:28
Qroqq 5 06:28
L-Imsida More    06:30
Universita 1 06:30
Mater Dei More    06:31
Mater Dei 2 06:31
Sptar 1 06:32