Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Birzebbuga 210
Mater Dei More    05:40 06:40 07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:40
Sptar 3 05:40 06:40 07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:40
L-Imsida More    05:43 06:43 07:43 08:43 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43 20:43
Universita 4 05:43 06:43 07:43 08:43 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43 20:43
Hal Qormi More    05:53 06:53 07:53 08:53 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53 20:53
Qaddisin 05:53 06:53 07:53 08:53 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53 20:53
Il-Marsa More    05:55 06:55 07:55 08:55 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55
Marsa Park & Ride 5 05:55 06:55 07:55 08:55 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55
Moro 06:01 07:01 08:01 08:59 09:55 10:55 11:57 12:57 13:57 15:01 16:01 17:01 18:01 18:58 19:58 20:58
Paola More    06:04 07:04 08:04 09:01 09:57 10:57 12:00 13:00 14:00 15:04 16:04 17:04 18:04 19:00 20:00 21:00
Addolorata 06:04 07:04 08:04 09:01 09:57 10:57 12:00 13:00 14:00 15:04 16:04 17:04 18:04 19:00 20:00 21:00
Santa Lucija More    06:08 07:08 08:08 09:04 10:00 11:00 12:04 13:04 14:04 15:08 16:08 17:08 18:08 19:02 20:02 21:02
Perit 06:08 07:08 08:08 09:04 10:00 11:00 12:04 13:04 14:04 15:08 16:08 17:08 18:08 19:02 20:02 21:02
Bulebel More    06:11 07:11 08:11 09:06 10:02 11:02 12:07 13:07 14:07 15:11 16:11 17:11 18:11 19:04 20:04 21:04
Bulebel 06:11 07:11 08:11 09:06 10:02 11:02 12:07 13:07 14:07 15:11 16:11 17:11 18:11 19:04 20:04 21:04
Iz-Zejtun More    06:13 07:13 08:13 09:08 10:04 11:04 12:09 13:09 14:09 15:13 16:13 17:13 18:13 19:05 20:05 21:05
Beland 06:13 07:13 08:13 09:08 10:04 11:04 12:09 13:09 14:09 15:13 16:13 17:13 18:13 19:05 20:05 21:05
Bir id-Deheb More    06:15 07:15 08:15 09:09 10:05 11:05 12:11 13:11 14:11 15:15 16:15 17:15 18:15 19:06 20:06 21:06
Barrani 06:15 07:15 08:15 09:09 10:05 11:05 12:11 13:11 14:11 15:15 16:15 17:15 18:15 19:06 20:06 21:06
Deheb 1 06:16 07:16 08:16 09:10 10:06 11:06 12:12 13:12 14:12 15:16 16:16 17:16 18:16 19:07 20:07 21:07
Deheb 2 06:17 07:17 08:17 09:11 10:07 11:07 12:13 13:13 14:13 15:17 16:17 17:17 18:17 19:07 20:07 21:07
Marsaxlokk More    06:20 07:20 08:20 09:13 10:09 11:09 12:16 13:16 14:16 15:20 16:20 17:20 18:20 19:09 20:09 21:09
Hotob 1 06:20 07:20 08:20 09:13 10:09 11:09 12:16 13:16 14:16 15:20 16:20 17:20 18:20 19:09 20:09 21:09
Hotob 2 06:21 07:21 08:21 09:14 10:10 11:10 12:17 13:17 14:17 15:21 16:21 17:21 18:21 19:10 20:10 21:10
Cippi 06:23 07:23 08:23 09:15 10:11 11:11 12:19 13:19 14:19 15:23 16:23 17:23 18:23 19:10 20:10 21:10
Melqart 06:23 07:23 08:23 09:15 10:11 11:11 12:19 13:19 14:19 15:23 16:23 17:23 18:23 19:11 20:11 21:11
Abdosir 06:25 07:25 08:25 09:17 10:13 11:13 12:21 13:21 14:21 15:25 16:25 17:25 18:25 19:12 20:12 21:12
Marsaxlokk 06:27 07:27 08:27 09:18 10:14 11:14 12:23 13:23 14:23 15:27 16:27 17:27 18:27 19:13 20:13 21:13
Sajjieda 06:28 07:28 08:28 09:18 10:14 11:14 12:24 13:24 14:24 15:28 16:28 17:28 18:28 19:13 20:13 21:13
Alka 06:28 07:28 08:28 09:19 10:15 11:15 12:24 13:24 14:24 15:28 16:28 17:28 18:28 19:14 20:14 21:14
Trunciera 06:29 07:29 08:29 09:19 10:15 11:15 12:25 13:25 14:25 15:29 16:29 17:29 18:29 19:14 20:14 21:14
Qrajten 06:30 07:30 08:30 09:20 10:16 11:16 12:26 13:26 14:26 15:30 16:30 17:30 18:30 19:15 20:15 21:15
Lucjan 06:31 07:31 08:31 09:21 10:17 11:17 12:27 13:27 14:27 15:31 16:31 17:31 18:31 19:15 20:15 21:15
ll-Qajjenza More    06:34 07:34 08:34 09:23 10:19 11:19 12:30 13:30 14:30 15:34 16:34 17:34 18:34 19:17 20:17 21:17
Kampanjol 06:34 07:34 08:34 09:23 10:19 11:19 12:30 13:30 14:30 15:34 16:34 17:34 18:34 19:17 20:17 21:17
Cachia 06:34 07:34 08:34 09:23 10:19 11:19 12:30 13:30 14:30 15:34 16:34 17:34 18:34 19:17 20:17 21:17
Fekruna 06:35 07:35 08:35 09:24 10:20 11:20 12:31 13:31 14:31 15:35 16:35 17:35 18:35 19:17 20:17 21:17
Ferretti 06:36 07:36 08:36 09:24 10:20 11:20 12:32 13:32 14:32 15:36 16:36 17:36 18:36 19:18 20:18 21:18
Fossili 06:37 07:37 08:37 09:25 10:21 11:21 12:33 13:33 14:33 15:37 16:37 17:37 18:37 19:19 20:19 21:19
Birzebbuga More    06:38 07:38 08:38 09:26 10:22 11:22 12:34 13:34 14:34 15:38 16:38 17:38 18:38 19:19 20:19 21:19
Nadur 06:38 07:38 08:38 09:26 10:22 11:22 12:34 13:34 14:34 15:38 16:38 17:38 18:38 19:19 20:19 21:19
Gorg 06:39 07:39 08:39 09:27 10:23 11:23 12:35 13:35 14:35 15:39 16:39 17:39 18:39 19:20 20:20 21:20
Qalb 06:40 07:40 08:40 09:27 10:23 11:23 12:36 13:36 14:36 15:40 16:40 17:40 18:40 19:20 20:20 21:20
Tankijiet 06:41 07:41 08:41 09:28 10:24 11:24 12:37 13:37 14:37 15:41 16:41 17:41 18:41 19:21 20:21 21:21
Sabiha 06:41 07:41 08:41 09:28 10:24 11:24 12:37 13:37 14:37 15:41 16:41 17:41 18:41 19:21 20:21 21:21
Imqaddsa 06:42 07:42 08:42 09:29 10:25 11:25 12:38 13:38 14:38 15:42 16:42 17:42 18:42 19:22 20:22 21:22
Buni 06:43 07:43 08:43 09:29 10:25 11:25 12:39 13:39 14:39 15:43 16:43 17:43 18:43 19:22 20:22 21:22
Birzebbuga 3 06:44 07:44 08:44 09:30 10:26 11:26 12:40 13:40 14:40 15:44 16:44 17:44 18:44 19:22 20:22 21:22
Despott 06:45 07:45 08:45 09:31 10:27 11:27 12:41 13:41 14:41 15:45 16:45 17:45 18:45 19:23 20:23 21:23
Kalafrana 06:46 07:46 08:46 09:32 10:28 11:28 12:42 13:42 14:42 15:46 16:46 17:46 18:46 19:24 20:24 21:24
Borok 06:47 07:47 08:47 09:32 10:28 11:28 12:43 13:43 14:43 15:47 16:47 17:47 18:47 19:24 20:24 21:24
Gawwi 06:48 07:48 08:48 09:33 10:29 11:29 12:44 13:44 14:44 15:48 16:48 17:48 18:48 19:25 20:25 21:25
Marconi 06:49 07:49 08:49 09:34 10:30 11:30 12:45 13:45 14:45 15:49 16:49 17:49 18:49 19:25 20:25 21:25
Imnarja 06:49 07:49 08:49 09:34 10:30 11:30 12:45 13:45 14:45 15:49 16:49 17:49 18:49 19:26 20:26 21:26
Hieles 06:50 07:50 08:50 09:35 10:31 11:31 12:46 13:46 14:46 15:50 16:50 17:50 18:50 19:26 20:26 21:26
Girghien 06:51 07:51 08:51 09:35 10:31 11:31 12:47 13:47 14:47 15:51 16:51 17:51 18:51 19:26 20:26 21:26
Birzebbuga 06:51 07:51 08:51 09:36 10:32 11:32 12:47 13:47 14:47 15:51 16:51 17:51 18:51 19:27 20:27 21:27
Despott 06:53 07:53 08:53 09:37 10:33 11:33 12:49 13:49 14:49 15:53 16:53 17:53 18:53 19:28 20:28 21:28
Mater Dei More    05:40 06:40 07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:40
Sptar 3 05:40 06:40 07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:40
L-Imsida More    05:42 06:42 07:42 08:42 09:42 10:43 11:43 12:43 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 20:42
Universita 4 05:42 06:42 07:42 08:42 09:42 10:43 11:43 12:43 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 20:42
Hal Qormi More    05:47 06:47 07:47 08:47 09:47 10:52 11:52 12:52 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47 20:47
Qaddisin 05:47 06:47 07:47 08:47 09:47 10:52 11:52 12:52 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47 20:47
Il-Marsa More    05:49 06:49 07:49 08:49 09:49 10:54 11:54 12:54 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49 20:49
Marsa Park & Ride 5 05:49 06:49 07:49 08:49 09:49 10:54 11:54 12:54 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49 20:49
Moro 05:53 06:53 07:55 08:55 09:55 10:58 11:58 12:58 13:53 14:53 15:55 16:55 17:55 18:55 19:53 20:53
Paola More    05:54 06:54 07:58 08:58 09:57 10:59 11:59 12:59 13:54 14:54 15:57 16:57 17:57 18:57 19:54 20:54
Addolorata 05:54 06:54 07:58 08:58 09:57 10:59 11:59 12:59 13:54 14:54 15:57 16:57 17:57 18:57 19:54 20:54
Santa Lucija More    05:57 06:57 08:02 09:02 10:01 11:02 12:02 13:02 13:57 14:57 16:01 17:01 18:01 19:01 19:57 20:57
Perit 05:57 06:57 08:02 09:02 10:01 11:02 12:02 13:02 13:57 14:57 16:01 17:01 18:01 19:01 19:57 20:57
Bulebel More    05:59 06:59 08:05 09:05 10:04 11:04 12:04 13:04 13:59 14:59 16:04 17:04 18:04 19:04 19:59 20:59
Bulebel 05:59 06:59 08:05 09:05 10:04 11:04 12:04 13:04 13:59 14:59 16:04 17:04 18:04 19:04 19:59 20:59
Iz-Zejtun More    06:00 07:00 08:07 09:07 10:06 11:05 12:05 13:05 14:00 15:00 16:06 17:06 18:06 19:06 20:00 21:00
Beland 06:00 07:00 08:07 09:07 10:06 11:05 12:05 13:05 14:00 15:00 16:06 17:06 18:06 19:06 20:00 21:00
Bir id-Deheb More    06:02 07:02 08:10 09:10 10:08 11:07 12:07 13:07 14:02 15:02 16:08 17:08 18:08 19:08 20:02 21:02
Barrani 06:02 07:02 08:10 09:10 10:08 11:07 12:07 13:07 14:02 15:02 16:08 17:08 18:08 19:08 20:02 21:02
Deheb 1 06:02 07:02 08:11 09:11 10:09 11:07 12:07 13:07 14:02 15:02 16:09 17:09 18:09 19:09 20:02 21:02
Deheb 2 06:03 07:03 08:11 09:11 10:10 11:08 12:08 13:08 14:03 15:03 16:10 17:10 18:10 19:10 20:03 21:03
Marsaxlokk More    06:05 07:05 08:15 09:15 10:13 11:10 12:10 13:10 14:05 15:05 16:13 17:13 18:13 19:13 20:05 21:05
Hotob 1 06:05 07:05 08:15 09:15 10:13 11:10 12:10 13:10 14:05 15:05 16:13 17:13 18:13 19:13 20:05 21:05
Hotob 2 06:05 07:05 08:15 09:15 10:14 11:10 12:10 13:10 14:05 15:05 16:14 17:14 18:14 19:14 20:05 21:05
Cippi 06:06 07:06 08:17 09:17 10:15 11:11 12:11 13:11 14:06 15:06 16:15 17:15 18:15 19:15 20:06 21:06
Melqart 06:07 07:07 08:18 09:18 10:16 11:12 12:12 13:12 14:07 15:07 16:16 17:16 18:16 19:16 20:07 21:07
Abdosir 06:08 07:08 08:20 09:20 10:18 11:13 12:13 13:13 14:08 15:08 16:18 17:18 18:18 19:18 20:08 21:08
Marsaxlokk 06:09 07:09 08:21 09:21 10:19 11:14 12:14 13:14 14:09 15:09 16:19 17:19 18:19 19:19 20:09 21:09
Sajjieda 06:10 07:10 08:22 09:22 10:20 11:15 12:15 13:15 14:10 15:10 16:20 17:20 18:20 19:20 20:10 21:10
Alka 06:10 07:10 08:23 09:23 10:21 11:15 12:15 13:15 14:10 15:10 16:21 17:21 18:21 19:21 20:10 21:10
Trunciera 06:10 07:10 08:23 09:23 10:21 11:15 12:15 13:15 14:10 15:10 16:21 17:21 18:21 19:21 20:10 21:10
Qrajten 06:11 07:11 08:24 09:24 10:22 11:16 12:16 13:16 14:11 15:11 16:22 17:22 18:22 19:22 20:11 21:11
Lucjan 06:12 07:12 08:26 09:26 10:23 11:17 12:17 13:17 14:12 15:12 16:23 17:23 18:23 19:23 20:12 21:12
ll-Qajjenza More    06:14 07:14 08:29 09:29 10:26 11:19 12:19 13:19 14:14 15:14 16:26 17:26 18:26 19:26 20:14 21:14
Kampanjol 06:14 07:14 08:29 09:29 10:26 11:19 12:19 13:19 14:14 15:14 16:26 17:26 18:26 19:26 20:14 21:14
Cachia 06:14 07:14 08:29 09:29 10:26 11:19 12:19 13:19 14:14 15:14 16:26 17:26 18:26 19:26 20:14 21:14
Fekruna 06:14 07:14 08:30 09:30 10:27 11:19 12:19 13:19 14:14 15:14 16:27 17:27 18:27 19:27 20:14 21:14
Ferretti 06:15 07:15 08:30 09:30 10:28 11:20 12:20 13:20 14:15 15:15 16:28 17:28 18:28 19:28 20:15 21:15
Fossili 06:15 07:15 08:31 09:31 10:29 11:20 12:20 13:20 14:15 15:15 16:29 17:29 18:29 19:29 20:15 21:15
Birzebbuga More    06:16 07:16 08:32 09:32 10:29 11:21 12:21 13:21 14:16 15:16 16:29 17:29 18:29 19:29 20:16 21:16
Nadur 06:16 07:16 08:32 09:32 10:29 11:21 12:21 13:21 14:16 15:16 16:29 17:29 18:29 19:29 20:16 21:16
Gorg 06:17 07:17 08:34 09:34 10:30 11:22 12:22 13:22 14:17 15:17 16:30 17:30 18:30 19:30 20:17 21:17
Qalb 06:17 07:17 08:34 09:34 10:31 11:22 12:22 13:22 14:17 15:17 16:31 17:31 18:31 19:31 20:17 21:17
Tankijiet 06:18 07:18 08:35 09:35 10:32 11:23 12:23 13:23 14:18 15:18 16:32 17:32 18:32 19:32 20:18 21:18
Sabiha 06:18 07:18 08:36 09:36 10:33 11:23 12:23 13:23 14:18 15:18 16:33 17:33 18:33 19:33 20:18 21:18
Imqaddsa 06:19 07:19 08:37 09:37 10:34 11:24 12:24 13:24 14:19 15:19 16:34 17:34 18:34 19:34 20:19 21:19
Buni 06:19 07:19 08:38 09:38 10:34 11:24 12:24 13:24 14:19 15:19 16:34 17:34 18:34 19:34 20:19 21:19
Birzebbuga 3 06:20 07:20 08:38 09:38 10:35 11:25 12:25 13:25 14:20 15:20 16:35 17:35 18:35 19:35 20:20 21:20
Despott 06:20 07:20 08:40 09:40 10:36 11:25 12:25 13:25 14:20 15:20 16:36 17:36 18:36 19:36 20:20 21:20
Kalafrana 06:21 07:21 08:41 09:41 10:37 11:26 12:26 13:26 14:21 15:21 16:37 17:37 18:37 19:37 20:21 21:21
Borok 06:22 07:22 08:42 09:42 10:38 11:27 12:27 13:27 14:22 15:22 16:38 17:38 18:38 19:38 20:22 21:22
Gawwi 06:23 07:23 08:43 09:43 10:39 11:28 12:28 13:28 14:23 15:23 16:39 17:39 18:39 19:39 20:23 21:23
Marconi 06:23 07:23 08:43 09:43 10:40 11:28 12:28 13:28 14:23 15:23 16:40 17:40 18:40 19:40 20:23 21:23
Imnarja 06:23 07:23 08:44 09:44 10:41 11:28 12:28 13:28 14:23 15:23 16:41 17:41 18:41 19:41 20:23 21:23
Hieles 06:24 07:24 08:45 09:45 10:41 11:29 12:29 13:29 14:24 15:24 16:41 17:41 18:41 19:41 20:24 21:24
Girghien 06:24 07:24 08:46 09:46 10:42 11:29 12:29 13:29 14:24 15:24 16:42 17:42 18:42 19:42 20:24 21:24
Birzebbuga 06:25 07:25 08:46 09:46 10:42 11:30 12:30 13:30 14:25 15:25 16:42 17:42 18:42 19:42 20:25 21:25
Despott 06:26 07:26 08:48 09:48 10:44 11:31 12:31 13:31 14:26 15:26 16:44 17:44 18:44 19:44 20:26 21:26
Mater Dei More    05:40 06:40 07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:40
Sptar 3 05:40 06:40 07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:40
L-Imsida More    05:42 06:42 07:42 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 20:42
Universita 4 05:42 06:42 07:42 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 20:42
Hal Qormi More    05:47 06:47 07:47 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47 20:47
Qaddisin 05:47 06:47 07:47 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47 20:47
Il-Marsa More    05:49 06:49 07:49 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49 20:49
Marsa Park & Ride 5 05:49 06:49 07:49 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49 20:49
Moro 05:56 06:56 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:53 17:53 18:53 19:53 20:53
Paola More    05:58 06:58 07:58 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:54 17:54 18:54 19:54 20:54
Addolorata 05:58 06:58 07:58 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:54 17:54 18:54 19:54 20:54
Santa Lucija More    06:03 07:03 08:03 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 16:57 17:57 18:57 19:57 20:57
Perit 06:03 07:03 08:03 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 16:57 17:57 18:57 19:57 20:57
Bulebel More    06:06 07:06 08:06 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 16:59 17:59 18:59 19:59 20:59
Bulebel 06:06 07:06 08:06 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 16:59 17:59 18:59 19:59 20:59
Iz-Zejtun More    06:08 07:08 08:08 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Beland 06:08 07:08 08:08 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Bir id-Deheb More    06:10 07:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:01 18:01 19:01 20:01 21:01
Barrani 06:10 07:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:01 18:01 19:01 20:01 21:01
Deheb 1 06:11 07:11 08:11 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:02 18:02 19:02 20:02 21:02
Deheb 2 06:12 07:12 08:12 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:03 18:03 19:03 20:03 21:03
Marsaxlokk More    06:15 07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:04 18:04 19:04 20:04 21:04
Hotob 1 06:15 07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:04 18:04 19:04 20:04 21:04
Hotob 2 06:16 07:16 08:16 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:05 18:05 19:05 20:05 21:05
Cippi 06:18 07:18 08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:06 18:06 19:06 20:06 21:06
Melqart 06:19 07:19 08:19 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:06 18:06 19:06 20:06 21:06
Abdosir 06:21 07:21 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:08 18:08 19:08 20:08 21:08
Marsaxlokk 06:23 07:23 08:23 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:09 18:09 19:09 20:09 21:09
Sajjieda 06:23 07:23 08:23 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:09 18:09 19:09 20:09 21:09
Alka 06:24 07:24 08:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:10 18:10 19:10 20:10 21:10
Trunciera 06:25 07:25 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:10 18:10 19:10 20:10 21:10
Qrajten 06:26 07:26 08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:10 18:10 19:10 20:10 21:10
Lucjan 06:27 07:27 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:11 18:11 19:11 20:11 21:11
ll-Qajjenza More    06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:13 18:13 19:13 20:13 21:13
Kampanjol 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:13 18:13 19:13 20:13 21:13
Cachia 06:31 07:31 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:13 18:13 19:13 20:13 21:13
Fekruna 06:31 07:31 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:14 18:14 19:14 20:14 21:14
Ferretti 06:32 07:32 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:14 18:14 19:14 20:14 21:14
Fossili 06:33 07:33 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15
Birzebbuga More    06:34 07:34 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15
Nadur 06:34 07:34 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15
Gorg 06:35 07:35 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:16 18:16 19:16 20:16 21:16
Qalb 06:36 07:36 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:16 18:16 19:16 20:16 21:16
Tankijiet 06:37 07:37 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:17 18:17 19:17 20:17 21:17
Sabiha 06:38 07:38 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:18 18:18 19:18 20:18 21:18
Imqaddsa 06:39 07:39 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:18 18:18 19:18 20:18 21:18
Buni 06:39 07:39 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:18 18:18 19:18 20:18 21:18
Birzebbuga 3 06:40 07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:19 18:19 19:19 20:19 21:19
Despott 06:41 07:41 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:20 18:20 19:20 20:20 21:20
Kalafrana 06:43 07:43 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:20 18:20 19:20 20:20 21:20
Borok 06:44 07:44 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:21 18:21 19:21 20:21 21:21
Gawwi 06:45 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:22 18:22 19:22 20:22 21:22
Marconi 06:45 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:22 18:22 19:22 20:22 21:22
Imnarja 06:46 07:46 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:23 18:23 19:23 20:23 21:23
Hieles 06:47 07:47 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:23 18:23 19:23 20:23 21:23
Girghien 06:47 07:47 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:23 18:23 19:23 20:23 21:23
Birzebbuga 06:48 07:48 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:24 18:24 19:24 20:24 21:24
Despott 06:50 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:25 18:25 19:25 20:25 21:25
Birzebbuga - Mater Dei 210
Birzebbuga More    06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55
Birzebbuga 2 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55
Buni 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55
Sajjied 06:56 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56
Gorg 06:58 07:58 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56
Nadur 06:59 07:59 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57
ll-Qajjenza More    07:02 08:02 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59
Herakles 07:02 08:02 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59
Merzuq 07:02 08:02 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59
Cachia 07:03 08:03 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Kampanjol 07:04 08:04 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Marsaskala More    07:07 08:07 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02
Lucjan 07:07 08:07 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02
Marsaxlokk More    07:08 08:08 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02
Qrajten 07:08 08:08 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02
Truncieri 07:09 08:09 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:03
Kavallerizza 07:10 08:10 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:03
Arznell 07:11 08:11 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:04
Xerriex 07:11 08:11 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:04
Cippi 07:12 08:12 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05
Axtart 07:13 08:13 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05
Hotob 2 07:13 08:13 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 20:06
Hotob 1 07:14 08:14 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 20:06
Bir id-Deheb More    07:15 08:15 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:07
Dwieli 07:15 08:15 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:07
Deheb 3 07:18 08:18 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:08
Deheb 4 07:19 08:19 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:09
Barrani 07:21 08:21 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
Iz-Zejtun More    07:22 08:22 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:11
Beland 07:22 08:22 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:11
Hal Tarxien More    07:24 08:24 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12
Belt 07:24 08:24 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12
Bulebel 07:25 08:25 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12
Santa Lucija More    07:28 08:28 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:14
Perit 07:28 08:28 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:14
Paola More    07:32 08:32 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:16
Addolorata 07:32 08:32 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:16
Il-Marsa More    07:35 08:35 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18
Moro 07:35 08:35 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18
Stalel 07:36 08:36 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:19
Marsa Park & Ride 6 07:41 08:41 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:22
Qaddisin 07:43 08:43 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23
Is-Swatar More    07:55 08:55 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:29 19:29 20:29
Qroqq 5 07:55 08:55 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:29 19:29 20:29
L-Imsida More    07:58 08:58 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:31 19:31 20:31
Universita 1 07:58 08:58 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:31 19:31 20:31
Mater Dei More    08:00 09:00 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:32 19:32 20:32
Mater Dei 2 08:00 09:00 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:32 19:32 20:32
Sptar 1 08:02 09:02 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:33 19:33 20:33
Birzebbuga More    06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55
Birzebbuga 2 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55
Buni 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55
Sajjied 06:55 07:55 08:55 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:55 19:55
Gorg 06:56 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56
Nadur 06:57 07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:56 19:56
ll-Qajjenza More    06:58 07:58 08:58 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:58 19:58
Herakles 06:58 07:58 08:58 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:58 19:58
Merzuq 06:58 07:58 08:58 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:58 19:58
Cachia 06:59 07:59 08:59 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 18:59 19:59
Kampanjol 06:59 07:59 08:59 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 18:59 19:59
Marsaskala More    07:01 08:01 09:01 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:00 20:00
Lucjan 07:01 08:01 09:01 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:00 20:00
Marsaxlokk More    07:01 08:01 09:01 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:01 20:01
Qrajten 07:01 08:01 09:01 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:01 20:01
Truncieri 07:02 08:02 09:02 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:01 20:01
Kavallerizza 07:02 08:02 09:02 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:01 20:01
Arznell 07:03 08:03 09:03 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:02 20:02
Xerriex 07:03 08:03 09:03 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:02 20:02
Cippi 07:03 08:03 09:03 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:03 20:03
Axtart 07:04 08:04 09:04 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:03 20:03
Hotob 2 07:04 08:04 09:04 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:03 20:03
Hotob 1 07:04 08:04 09:04 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:03 20:03
Bir id-Deheb More    07:05 08:05 09:05 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:04 20:04
Dwieli 07:05 08:05 09:05 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:04 20:04
Deheb 3 07:06 08:06 09:06 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:05 20:05
Deheb 4 07:07 08:07 09:07 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:06 20:06
Barrani 07:08 08:08 09:08 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:06 20:06
Iz-Zejtun More    07:08 08:08 09:08 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:07 20:07
Beland 07:08 08:08 09:08 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:07 20:07
Hal Tarxien More    07:09 08:09 09:09 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:08 20:08
Belt 07:09 08:09 09:09 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:08 20:08
Bulebel 07:10 08:10 09:10 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:08 20:08
Santa Lucija More    07:11 08:11 09:11 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:10 20:10
Perit 07:11 08:11 09:11 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:10 20:10
Paola More    07:13 08:13 09:13 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:12 20:12
Addolorata 07:13 08:13 09:13 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:12 20:12
Il-Marsa More    07:15 08:15 09:15 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:13 20:13
Moro 07:15 08:15 09:15 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:13 20:13
Stalel 07:15 08:15 09:15 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:14 20:14
Marsa Park & Ride 6 07:18 08:18 09:18 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:16 20:16
Qaddisin 07:19 08:19 09:19 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:17 20:17
Is-Swatar More    07:24 08:24 09:24 10:30 11:30 12:30 13:30 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:23 20:23
Qroqq 5 07:24 08:24 09:24 10:30 11:30 12:30 13:30 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:23 20:23
L-Imsida More    07:26 08:26 09:26 10:32 11:32 12:32 13:32 14:30