Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Siggiewi 209
Mater Dei More    06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:15
Sptar 2 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:15
L-Imsida More    06:0807:0808:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0815:0816:0817:0818:0819:08 20:18
Universita 3 06:0807:0808:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0815:0816:0817:0818:0819:08 20:18
Santa Venera More    06:1307:1308:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1415:1416:1417:1418:1319:13 20:23
Villambrosa 06:1307:1308:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1415:1416:1417:1418:1319:13 20:23
Fatati 06:1407:1408:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1515:1516:1517:1518:1419:14 20:24
Tal-Pietà More    06:1507:1508:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1615:1616:1617:1618:1419:14 20:24
Guze 06:1507:1508:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1615:1616:1617:1618:1419:14 20:24
Il-Hamrun More    06:1607:1608:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1715:1716:1717:1718:1619:16 20:26
Nuzzo 06:1607:1608:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1715:1716:1717:1718:1619:16 20:26
Diego 06:1807:1808:2109:2110:2111:2112:2113:2114:1815:1816:1817:1818:1719:17 20:27
Atocia 06:1907:1908:2209:2210:2211:2212:2213:2214:1915:1916:1917:1918:1819:18 20:28
Rabbat 06:2007:2008:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2015:2016:2017:2018:1919:19 20:29
Hal Qormi More    06:2107:2108:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2115:2116:2117:2118:2019:20 20:30
Qaddisin 06:2107:2108:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2115:2116:2117:2118:2019:20 20:30
Il-Marsa More    06:2207:2208:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2315:2316:2317:2318:2119:21 20:31
Marsa Park & Ride 2 06:2207:2208:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2315:2316:2317:2318:2119:21 20:31
Hal Qormi More    06:2407:2408:2709:2710:2711:2812:2813:2814:2515:2516:2517:2418:2219:22 20:32
Arkata 06:2407:2408:2709:2710:2711:2812:2813:2814:2515:2516:2517:2418:2219:22 20:32
Bastjan 06:2407:2408:2809:2810:2811:2912:2913:2914:2615:2616:2617:2518:2319:22 20:32
Edwardu 06:2607:2608:2909:2910:2911:3012:3013:3014:2715:2716:2717:2618:2419:23 20:33
Bellic 06:2707:2708:3009:3010:3011:3212:3213:3214:2915:2916:2917:2718:2519:24 20:34
Rafel 06:2807:2808:3109:3110:3111:3312:3313:3314:3015:3016:3017:2818:2619:25 20:35
Serer 06:3007:3008:3209:3210:3211:3412:3413:3414:3115:3116:3117:2918:2719:26 20:36
Paskarella 06:3107:3108:3309:3310:3311:3612:3613:3614:3315:3316:3317:3018:2819:27 20:37
Felici 06:3207:3208:3409:3410:3411:3712:3713:3714:3415:3416:3417:3118:2919:27 20:37
Haz-Zebbug More    06:3507:3508:3609:3610:3611:4012:4013:4014:3715:3716:3717:3218:3019:29 20:39
Hlas 06:3507:3508:3609:3610:3611:4012:4013:4014:3715:3716:3717:3218:3019:29 20:39
Luret 06:3507:3508:3709:3710:3711:4112:4113:4114:3815:3816:3817:3318:3119:29 20:39
Rohan 06:3707:3708:3809:3810:3811:4212:4213:4214:3915:3916:3917:3418:3219:30 20:40
Rokku 06:3807:3808:3909:3910:3911:4312:4313:4314:4015:4016:4017:3518:3319:31 20:41
Agira 06:3907:3908:4009:4010:4011:4512:4513:4514:4215:4216:4217:3618:3419:31 20:41
Sciortino 06:4007:4008:4109:4110:4111:4612:4613:4614:4315:4316:4317:3618:3419:32 20:42
Agira 06:4107:4108:4109:4110:4111:4712:4713:4714:4415:4416:4417:3718:3519:33 20:43
Rokku 06:4207:4208:4209:4210:4211:4812:4813:4814:4515:4516:4517:3818:3619:33 20:43
Rohan 06:4307:4308:4309:4310:4311:4912:4913:4914:4615:4616:4617:3918:3719:34 20:44
Newl 06:4507:4508:4409:4410:4411:5112:5113:5114:4815:4816:4817:4018:3819:35 20:45
Qirda 06:4707:4708:4609:4610:4611:5312:5313:5314:5015:5016:5017:4118:3919:36 20:46
Is-Siggiewi More    06:5007:5008:4909:4910:4911:5712:5713:5714:5415:5416:5417:4418:4219:38 20:48
Kircippu 06:5007:5008:4909:4910:4911:5712:5713:5714:5415:5416:5417:4418:4219:38 20:48
Mallia 06:5107:5108:4909:4910:4911:5812:5813:5814:5515:5516:5517:4518:4319:39 20:49
Brija 06:5207:5208:5009:5010:5011:5912:5913:5914:5615:5616:5617:4518:4319:39 20:49
Nofs 06:5207:5208:5109:5110:5111:5912:5913:5914:5615:5616:5617:4618:4419:40 20:50
Nikola 06:5307:5308:5109:5110:5112:0013:0014:0014:5715:5716:5717:4618:4419:40 20:50
Siggiewi 06:5407:5408:5209:5210:5212:0113:0114:0114:5815:5816:5817:4718:4519:41 20:51
Mater Dei More    06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:15
Sptar 2 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:15
L-Imsida More    06:0607:0608:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:16
Universita 3 06:0607:0608:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:16
Santa Venera More    06:0907:0908:1409:1410:1411:1412:1413:1414:0915:0916:0917:0918:0919:09 20:19
Villambrosa 06:0907:0908:1409:1410:1411:1412:1413:1414:0915:0916:0917:0918:0919:09 20:19
Fatati 06:1007:1008:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:20
Tal-Pietà More    06:1007:1008:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:20
Guze 06:1007:1008:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:20
Il-Hamrun More    06:1107:1108:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:21
Nuzzo 06:1107:1108:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:21
Diego 06:1107:1108:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:21
Atocia 06:1207:1208:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:22
Rabbat 06:1207:1208:2009:2010:2011:2012:2013:2014:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:22
Hal Qormi More    06:1307:1308:2109:2110:2111:2112:2113:2114:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:23
Qaddisin 06:1307:1308:2109:2110:2111:2112:2113:2114:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:23
Il-Marsa More    06:1407:1408:2309:2310:2311:2312:2313:2314:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:24
Marsa Park & Ride 2 06:1407:1408:2309:2310:2311:2312:2313:2314:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:24
Hal Qormi More    06:1507:1508:2409:2410:2411:2412:2413:2414:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:25
Arkata 06:1507:1508:2409:2410:2411:2412:2413:2414:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:25
Bastjan 06:1607:1608:2509:2510:2511:2512:2513:2414:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:25
Edwardu 06:1707:1708:2609:2610:2611:2612:2613:2514:1615:1616:1617:1618:1619:16 20:26
Bellic 06:1707:1708:2609:2810:2811:2812:2813:2614:1715:1716:1717:1718:1719:17 20:27
Rafel 06:1807:1808:2709:2910:2911:2912:2913:2714:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:28
Serer 06:1907:1908:2809:3010:3011:3012:3013:2814:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:29
Paskarella 06:2007:2008:2909:3110:3111:3112:3113:2914:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:30
Felici 06:2107:2108:3009:3210:3211:3212:3213:3014:2115:2116:2117:2118:2119:21 20:31
Haz-Zebbug More    06:2307:2308:3209:3410:3411:3412:3413:3114:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:32
Hlas 06:2307:2308:3209:3410:3411:3412:3413:3114:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:32
Luret 06:2307:2308:3209:3510:3511:3512:3513:3214:2315:2316:2317:2318:2319:23 20:33
Rohan 06:2407:2408:3309:3610:3611:3612:3613:3214:2315:2316:2317:2318:2319:23 20:33
Rokku 06:2507:2508:3409:3710:3711:3712:3713:3314:2415:2416:2417:2418:2419:24 20:34
Agira 06:2507:2508:3409:3810:3811:3812:3813:3414:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:35
Sciortino 06:2607:2608:3509:3910:3911:3912:3913:3514:2615:2616:2617:2618:2619:26 20:36
Agira 06:2707:2708:3609:3910:3911:3912:3913:3514:2615:2616:2617:2618:2619:26 20:36
Rokku 06:2807:2808:3709:4010:4011:4012:4013:3614:2715:2716:2717:2718:2719:27 20:37
Rohan 06:2807:2808:3709:4210:4211:4212:4213:3714:2815:2816:2817:2818:2819:28 20:38
Newl 06:2907:2908:3809:4310:4311:4312:4313:3814:2915:2916:2917:2918:2919:29 20:39
Qirda 06:3107:3108:4009:4410:4411:4412:4413:3914:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:40
Is-Siggiewi More    06:3307:3308:4209:4710:4711:4712:4713:4114:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:42
Kircippu 06:3307:3308:4209:4710:4711:4712:4713:4114:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:42
Mallia 06:3407:3408:4309:4810:4811:4812:4813:4214:3315:3316:3317:3318:3319:33 20:43
Brija 06:3407:3408:4309:4910:4911:4912:4913:4214:3315:3316:3317:3318:3319:33 20:43
Nofs 06:3507:3508:4409:5010:5011:5012:5013:4314:3415:3416:3417:3418:3419:34 20:44
Nikola 06:3507:3508:4409:5010:5011:5012:5013:4314:3415:3416:3417:3418:3419:34 20:44
Siggiewi 06:3607:3608:4509:5110:5111:5112:5113:4414:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:45
Mater Dei More    06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:15
Sptar 2 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:15
L-Imsida More    06:0707:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0817:0818:0819:08 20:18
Universita 3 06:0707:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0817:0818:0819:08 20:18
Santa Venera More    06:1107:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1014:1015:1016:1217:1218:1219:12 20:22
Villambrosa 06:1107:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1014:1015:1016:1217:1218:1219:12 20:22
Fatati 06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1114:1115:1116:1317:1318:1319:13 20:23
Tal-Pietà More    06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1114:1115:1116:1417:1418:1419:14 20:24
Guze 06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1114:1115:1116:1417:1418:1419:14 20:24
Il-Hamrun More    06:1407:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1214:1215:1216:1517:1518:1519:15 20:25
Nuzzo 06:1407:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1214:1215:1216:1517:1518:1519:15 20:25
Diego 06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1314:1315:1316:1617:1618:1619:16 20:26
Atocia 06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1414:1415:1416:1717:1718:1719:17 20:27
Rabbat 06:1607:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1414:1415:1416:1817:1818:1819:18 20:28
Hal Qormi More    06:1707:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1514:1515:1516:1917:1918:1919:19 20:29
Qaddisin 06:1707:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1514:1515:1516:1917:1918:1919:19 20:29
Il-Marsa More    06:1807:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1614:1615:1616:2017:2018:2019:20 20:30
Marsa Park & Ride 2 06:1807:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1614:1615:1616:2017:2018:2019:20 20:30
Hal Qormi More    06:1907:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1714:1715:1716:2117:2118:2119:21 20:31
Arkata 06:1907:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1714:1715:1716:2117:2118:2119:21 20:31
Bastjan 06:1907:2008:2009:2010:2011:2012:2013:1814:1815:1816:2217:2218:2219:21 20:31
Edwardu 06:2007:2108:2109:2110:2111:2112:2113:1914:1915:1916:2317:2318:2319:22 20:32
Bellic 06:2107:2108:2109:2110:2111:2112:2113:1914:1915:1916:2317:2318:2319:23 20:33
Rafel 06:2107:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2014:2015:2016:2417:2418:2419:24 20:34
Serer 06:2207:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2114:2115:2116:2517:2518:2519:24 20:34
Paskarella 06:2307:2408:2409:2410:2411:2412:2413:2214:2215:2216:2617:2618:2619:25 20:35
Felici 06:2407:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2314:2315:2316:2717:2718:2719:26 20:36
Haz-Zebbug More    06:2507:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2514:2515:2516:2917:2918:2919:27 20:37
Hlas 06:2507:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2514:2515:2516:2917:2918:2919:27 20:37
Luret 06:2507:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2514:2515:2516:2917:2918:2919:28 20:38
Rohan 06:2607:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2614:2615:2616:3017:3018:3019:28 20:38
Rokku 06:2707:2908:2909:2910:2911:2912:2913:2714:2715:2716:3117:3118:3119:29 20:39
Agira 06:2707:2908:2909:2910:2911:2912:2913:2714:2715:2716:3117:3118:3119:30 20:40
Sciortino 06:2807:3008:3009:3010:3011:3012:3013:2814:2815:2816:3217:3218:3219:31 20:41
Agira 06:2807:3108:3109:3110:3111:3112:3113:2914:2915:2916:3317:3318:3319:31 20:41
Rokku 06:2907:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3014:3015:3016:3417:3418:3419:32 20:42
Rohan 06:3007:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3014:3015:3016:3417:3418:3419:32 20:42
Newl 06:3107:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3114:3115:3116:3517:3518:3519:33 20:43
Qirda 06:3207:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3314:3315:3316:3717:3718:3719:34 20:44
Is-Siggiewi More    06:3407:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3514:3515:3516:3917:3918:3919:36 20:46
Kircippu 06:3407:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3514:3515:3516:3917:3918:3919:36 20:46
Mallia 06:3407:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3614:3615:3616:4017:4018:4019:37 20:47
Brija 06:3507:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3614:3615:3616:4017:4018:4019:38 20:48
Nofs 06:3507:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3714:3715:3716:4117:4118:4119:38 20:48
Nikola 06:3507:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3714:3715:3716:4117:4118:4119:38 20:48
Siggiewi 06:3607:4008:4009:4010:4011:4012:4013:3814:3815:3816:4217:4218:4219:39 20:49
Siggiewi - Mater Dei 209
Is-Siggiewi More    05:1506:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:15 19:15
Siggiewi 05:1506:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:15 19:15
Knisja 05:1506:1507:1608:1609:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:15 19:15
Hesri 05:1606:1607:1708:1709:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:16 19:16
Salib 05:1706:1707:1808:1809:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:17 19:17
Widien 05:1706:1707:1908:1909:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:18 19:17
Mangion 05:1806:1807:2008:2009:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:19 19:18
Armonija 05:1906:1907:2108:2109:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:20 19:19
Monument 05:2006:2007:2208:2209:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:21 19:20
Zammit 05:2106:2107:2308:2309:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:22 19:21
Ghid 05:2106:2107:2508:2509:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:22 19:21
Zmetta 05:2206:2207:2608:2609:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:23 19:22
Haz-Zebbug More    05:2406:2407:2908:2909:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:26 19:24
Qirda 05:2406:2407:2908:2909:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:26 19:24
Poeta 05:2506:2507:3008:3009:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:27 19:25
Rokku 05:2806:2807:3408:3409:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:28
Agira 05:2806:2807:3508:3509:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:31 19:28
Sciortino 05:2906:2907:3608:3609:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:29
Agira 05:3006:3007:3708:3709:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:30
Rokku 05:3106:3107:3808:3809:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:31
Rohan 05:3206:3207:4008:4009:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:32
Luret 05:3206:3207:4008:4009:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:32
Hlas 05:3306:3307:4208:4209:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:33
Hal Qormi More    05:3506:3507:4408:4409:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:35
Felici 05:3506:3507:4408:4409:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:35
Kittieba 05:3606:3607:4608:4609:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:36
Rafel 05:3606:3607:4708:4709:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:36
Pinto 05:3706:3707:4708:4709:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:37
Anici 05:3706:3707:4708:4709:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:37
Zinzel 05:3806:3807:4808:4809:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:38
Bastjan 05:3806:3807:4908:4909:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:38
Arkata 05:3906:3907:5008:5009:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:39
Il-Marsa More    05:4106:4107:5308:5309:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:41
Marsa Park & Ride 6 05:4106:4107:5308:5309:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:41
Qaddisin 05:4206:4207:5408:5509:4710:4711:4712:4713:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:42
Il-Hamrun More    05:4306:4407:5608:5609:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:43
Rabbat 05:4306:4407:5608:5609:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:43
Karmnu 05:4406:4507:5708:5709:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:44
Atocia 05:4406:4507:5708:5809:5010:5011:5012:5013:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:44
Diego 05:4506:4607:5808:5909:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:45
Nuzzo 05:4606:4808:0009:0109:5310:5311:5312:5313:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:46
Gwardamangia More    05:4706:4908:0109:0309:5510:5511:5512:5513:5414:5415:5416:5417:5418:54 19:48
Guze 05:4706:4908:0109:0309:5510:5511:5512:5513:5414:5415:5416:5417:5418:54 19:48
Santa Venera More    05:4806:5008:0209:0409:5610:5611:5612:5613:5414:5415:5416:5417:5418:54 19:48
Fatati 05:4806:5008:0209:0409:5610:5611:5612:5613:5414:5415:5416:5417:5418:54 19:48
Villambrosa 05:4806:5108:0309:0509:5710:5711:5712:5713:5514:5515:5516:5517:5518:55 19:49
Is-Swatar More    05:5206:5508:0709:1010:0211:0212:0213:0214:0015:0016:0017:0018:0019:00 19:52
Qroqq 5 05:5206:5508:0709:1010:0211:0212:0213:0214:0015:0016:0017:0018:0019:00 19:52
L-Imsida More    05:5406:5808:1009:1310:0511:0512:0513:0514:0315:0316:0317:0318:0319:03 19:54
Universita 1 05:5406:5808:1009:1310:0511:0512:0513:0514:0315:0316:0317:0318:0319:03 19:54
Mater Dei More    05:5506:5908:1109:1510:0711:0712:0713:0714:0415:0416:0417:0418:0419:04 19:56
Mater Dei 2 05:5506:5908:1109:1510:0711:0712:0713:0714:0415:0416:0417:0418:0419:04 19:56
Sptar 1 05:5607:0108:1309:1710:0911:0912:0913:0914:0615:0616:0617:0618:0619:06 19:57
Is-Siggiewi More    05:1506:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:15 19:15
Siggiewi 05:1506:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:15 19:15
Knisja 05:1506:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:15 19:15
Hesri 05:1606:1607:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:16 19:16
Salib 05:1706:1707:1708:1809:1810:1811:1812:1713:1714:1715:1716:1717:1718:17 19:17
Widien 05:1706:1707:1708:1809:1810:1811:1812:1713:1714:1715:1716:1717:1718:17 19:17
Mangion 05:1806:1807:1808:1909:1910:1911:1912:1813:1814:1815:1816:1817:1818:18 19:18
Armonija 05:1906:1907:1908:2009:2010:2011:2012:1913:1914:1915:1916:1917:1918:19 19:19
Monument 05:2006:2007:2008:2109:2110:2111:2112:2013:2014:2015:2016:2017:2018:20 19:20
Zammit 05:2006:2007:2008:2209:2210:2211:2212:2013:2014:2015:2016:2017:2018:20 19:20
Ghid 05:2106:2107:2108:2309:2310:2311:2312:2113:2114:2115:2116:2117:2118:21 19:21
Zmetta 05:2206:2207:2208:2409:2410:2411:2412:2213:2214:2215:2216:2217:2218:22 19:22
Haz-Zebbug More    05:2406:2407:2408:2709:2710:2711:2712:2413:2414:2415:2416:2417:2418:24 19:24
Qirda 05:2406:2407:2408:2709:2710:2711:2712:2413:2414:2415:2416:2417:2418:24 19:24
Poeta 05:2506:2507:2508:2809:2810:2811:2812:2513:2514:2515:2516:2517:2518:25 19:25
Rokku 05:2706:2707:2708:3109:3110:3111:3112:2713:2714:2715:2716:2717:2718:27 19:27
Agira 05:2806:2807:2808:3209:3210:3211:3212:2813:2814:2815:2816:2817:2818:28 19:28
Sciortino 05:2906:2907:2908:3309:3310:3311:3312:2913:2914:2915:2916:2917:2918:29 19:29
Agira 05:2906:2907:2908:3309:3310:3311:3312:2913:2914:2915:2916:2917:2918:29 19:29
Rokku 05:3006:3007:3008:3409:3410:3411:3412:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Rohan 05:3106:3107:3108:3609:3610:3611:3612:3113:3114:3115:3116:3117:3118:31 19:31
Luret 05:3206:3207:3208:3609:3610:3611:3612:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Hlas 05:3206:3207:3208:3709:3710:3711:3712:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Hal Qormi More    05:3406:3407:3408:3909:3910:3911:3912:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Felici 05:3406:3407:3408:3909:3910:3911:3912:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Kittieba 05:3506:3507:3508:4109:4110:4111:4112:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Rafel 05:3606:3607:3608:4209:4210:4211:4212:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:36
Pinto 05:3606:3607:3608:4209:4210:4211:4212:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:36
Anici 05:3606:3607:3608:4209:4210:4211:4212:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:36
Zinzel 05:3706:3707:3708:4309:4310:4311:4312:3713:3714:3715:3716:3717:3718:37 19:37
Bastjan 05:3706:3707:3708:4409:4410:4411:4412:3713:3714:3715:3716:3717:3718:37 19:37
Arkata 05:3806:3807:3808:4409:4410:4411:4412:3813:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:38
Il-Marsa More    05:4006:4007:4008:4709:4710:4711:4712:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:40
Marsa Park & Ride 6 05:4006:4007:4008:4709:4710:4711:4712:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:40
Qaddisin 05:4006:4007:4008:4709:4810:4811:4812:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:40
Il-Hamrun More    05:4106:4107:4108:4809:4810:4811:4812:4113:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:41
Rabbat 05:4106:4107:4108:4809:4810:4811:4812:4113:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:41
Karmnu 05:4206:4207:4208:4909:4910:4911:4912:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:42
Atocia 05:4206:4207:4208:4909:4910:4911:4912:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:42
Diego 05:4206:4207:4208:4909:5010:5011:5012:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:42
Nuzzo 05:4306:4307:4308:5009:5110:5111:5112:4313:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:43
Gwardamangia More    05:4406:4407:4408:5109:5210:5211:5212:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Guze 05:4406:4407:4408:5109:5210:5211:5212:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Santa Venera More    05:4406:4407:4408:5109:5210:5211:5212:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Fatati 05:4406:4407:4408:5109:5210:5211:5212:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Villambrosa 05:4506:4507:4508:5209:5310:5311:5312:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:45
Is-Swatar More    05:4706:4707:4708:5409:5510:5511:5512:4713:4714:4715:4716:4717:4718:47 19:47
Qroqq 5 05:4706:4707:4708:5409:5510:5511:5512:4713:4714:4715:4716:4717:4718:47 19:47
L-Imsida More    05:4806:4807:4808:5509:5710:5711:5712:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:48
Universita 1 05:4806:4807:4808:5509:5710:5711:5712:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:48
Mater Dei More    05:4906:4907:4908:5609:5810:5811:5812:4913:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:49
Mater Dei 2 05:4906:4907:4908:5609:5810:5811:5812:4913:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:49
Sptar 1 05:5006:5007:5008:5709:5910:5911:5912:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
Is-Siggiewi More    05:1506:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:15 19:15
Siggiewi 05:1506:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:15 19:15
Knisja 05:1506:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:15 19:15
Hesri 05:1606:1607:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:16 19:16
Salib 05:1706:1707:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:17 19:17
Widien 05:1706:1707:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:17 19:17
Mangion 05:1806:1807:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:18 19:18
Armonija 05:1806:1807:1808:1809:1910:1911:1912:1913:1914:1815:1816:1817:1818:18 19:18
Monument 05:1906:1907:1908:1909:2010:2011:2012:2013:2014:1915:1916:1917:1918:19 19:19
Zammit 05:2006:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:20 19:20
Ghid 05:2006:2007:2008:2009:2110:2111:2112:2113:2114:2015:2016:2017:2018:20 19:20
Zmetta 05:2106:2107:2108:2109:2210:2211:2212:2213:2214:2115:2116:2117:2118:21 19:21
Haz-Zebbug More    05:2306:2307:2308:2309:2410:2411:2412:2413:2414:2315:2316:2317:2318:23 19:23
Qirda 05:2306:2307:2308:2309:2410:2411:2412:2413:2414:2315:2316:2317:2318:23 19:23
Poeta 05:2406:2407:2408:2409:2510:2511:2512:2513:2514:2415:2416:2417:2418:24 19:24
Rokku 05:2606:2607:2608:2609:2710:2711:2712:2713:2714:2615:2616:2617:2618:26 19:26
Agira 05:2606:2607:2608:2609:2810:2811:2812:2813:2814:2615:2616:2617:2618:26 19:26
Sciortino 05:2706:2707:2708:2709:2910:2911:2912:2913:2914:2715:2716:2717:2718:27 19:27
Agira 05:2706:2707:2708:2709:2910:2911:2912:2913:2914:2715:2716:2717:2718:27 19:27
Rokku 05:2806:2807:2808:2809:3010:3011:3012:3013:3014:2815:2816:2817:2818:28 19:28
Rohan 05:2906:2907:2908:2909:3110:3111:3112:3113:3114:2915:2916:2917:2918:29 19:29
Luret 05:2906:2907:2908:2909:3210:3211:3212:3213:3214:2915:2916:2917:2918:29 19:29
Hlas 05:3006:3007:3008:3009:3210:3211:3212:3213:3214:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Hal Qormi More    05:3206:3207:3208:3209:3410:3411:3412:3413:3414:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Felici 05:3206:3207:3208:3209:3410:3411:3412:3413:3414:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Kittieba 05:3306:3307:3308:3309:3510:3511:3512:3513:3514:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Rafel 05:3306:3307:3308:3309:3610:3611:3612:3613:3614:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Pinto 05:3306:3307:3308:3309:3610:3611:3612:3613:3614:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Anici 05:3406:3407:3408:3409:3610:3611:3612:3613:3614:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Zinzel 05:3406:3407:3408:3409:3710:3711:3712:3713:3714:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Bastjan 05:3406:3407:3408:3409:3710:3711:3712:3713:3714:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Arkata 05:3506:3507:3508:3509:3810:3811:3812:3813:3814:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Il-Marsa More    05:3706:3707:3708:3709:4010:4011:4012:4013:4014:3715:3716:3717:3718:37 19:37
Marsa Park & Ride 6 05:3706:3707:3708:3709:4010:4011:4012:4013:4014:3715:3716:3717:3718:37 19:37
Qaddisin 05:3806:3807:3808:3809:4110:4111:4112:4113:4114:3815:3816:3817:3818:38 19:38
Il-Hamrun More    05:3806:3807:3808:3909:4210:4211:4212:4213:4214:3915:3916:3917:3918:39 19:39
Rabbat 05:3806:3807:3808:3909:4210:4211:4212:4213:4214:3915:3916:3917:3918:39 19:39
Karmnu 05:3906:3907:3908:4009:4310:4311:4312:4313:4214:3915:3916:3917:3918:39 19:39
Atocia 05:3906:3907:3908:4009:4310:4311:4312:4313:4314:4015:4016:4017:4018:40 19:40
Diego 05:4006:4007:4008:4109:4410:4411:4412:4413:4414:4115:4116:4117:4118:41 19:41
Nuzzo 05:4106:4107:4108:4209:4510:4511:4512:4513:4414:4115:4116:4117:4118:41 19:41
Gwardamangia More    05:4206:4207:4208:4409:4710:4711:4712:4713:4614:4315:4316:4317:4318:43 19:43
Guze 05:4206:4207:4208:4409:4710:4711:4712:4713:4614:4315:4316:4317:4318:43 19:43
Santa Venera More    05:4206:4207:4208:4409:4710:4711:4712:4713:4614:4315:4316:4317:4318:43 19:43
Fatati 05:4206:4207:4208:4409:4710:4711:4712:4713:4614:4315:4316:4317:4318:43 19:43
Villambrosa 05:4306:4307:4308:4509:4810:4811:4812:4813:4714:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Is-Swatar More    05:4506:4507:4508:4809:5110:5111:5112:5113:5014:4715:4716:4717:4718:47 19:47
Qroqq 5 05:4506:4507:4508:4809:5110:5111:5112:5113:5014:4715:4716:4717:4718:47 19:47
L-Imsida More    05:4706:4707:4708:5009:5310:5311:5312:5313:5214:4915:4916:4917:4918:49 19:49
Universita 1 05:4706:4707:4708:5009:5310:5311:5312:5313:5214:4915:4916:4917:4918:49 19:49
Mater Dei More    05:4806:4807:4808:5209:5510:5511:5512:5513:5314:5015:5016:5017:5018:50 19:50
Mater Dei 2 05:4806:4807:4808:5209:5510:5511:5512:5513:5314:5015:5016:5017:5018:50 19:50
Sptar 1 05:4906:4907:4908:5309:5610:5611:5612:5613:5414:5115:5116:5117:5118:51 19:51