Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Siggiewi 209
Mater Dei More    06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:15
Sptar 2 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:15
L-Imsida More    06:0807:0808:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0915:0916:0917:0718:0719:06 20:16
Universita 3 06:0807:0808:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0915:0916:0917:0718:0719:06 20:16
Santa Venera More    06:1407:1408:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1515:1516:1517:1118:1119:09 20:19
Villambrosa 06:1407:1408:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1515:1516:1517:1118:1119:09 20:19
Fatati 06:1507:1508:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1615:1616:1617:1218:1219:10 20:20
Tal-Pietà More    06:1607:1608:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1715:1716:1717:1218:1219:10 20:20
Guze 06:1607:1608:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1715:1716:1717:1218:1219:10 20:20
Il-Hamrun More    06:1707:1708:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1815:1816:1817:1418:1419:11 20:21
Nuzzo 06:1707:1708:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1815:1816:1817:1418:1419:11 20:21
Diego 06:1807:1808:1509:1510:1511:1512:1513:1514:2015:2016:2017:1518:1519:11 20:21
Atocia 06:1907:1908:1609:1610:1611:1612:1613:1614:2115:2116:2117:1518:1519:12 20:22
Rabbat 06:2007:2008:1709:1710:1711:1712:1713:1714:2215:2216:2217:1618:1619:12 20:22
Hal Qormi More    06:2107:2108:1809:1810:1811:1812:1813:1814:2315:2316:2317:1718:1719:13 20:23
Qaddisin 06:2107:2108:1809:1810:1811:1812:1813:1814:2315:2316:2317:1718:1719:13 20:23
Il-Marsa More    06:2307:2308:1909:1910:1911:1912:1913:1914:2515:2516:2517:1818:1819:14 20:24
Marsa Park & Ride 2 06:2307:2308:1909:1910:1911:1912:1913:1914:2515:2516:2517:1818:1819:14 20:24
Hal Qormi More    06:2507:2508:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2715:2716:2717:2018:2019:15 20:25
Arkata 06:2507:2508:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2715:2716:2717:2018:2019:15 20:25
Bastjan 06:2607:2608:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2715:2716:2717:2018:2019:15 20:25
Edwardu 06:2707:2708:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2915:2916:2917:2218:2219:16 20:26
Bellic 06:2907:2908:2309:2310:2311:2312:2313:2314:3015:3016:3017:2318:2319:17 20:27
Rafel 06:3007:3008:2409:2410:2411:2412:2413:2414:3115:3116:3117:2418:2419:18 20:28
Serer 06:3107:3108:2509:2510:2511:2512:2513:2514:3215:3216:3217:2518:2519:19 20:29
Paskarella 06:3307:3308:2609:2610:2611:2612:2613:2614:3315:3316:3317:2618:2619:20 20:30
Felici 06:3407:3408:2709:2710:2711:2712:2713:2714:3415:3416:3417:2718:2719:21 20:31
Haz-Zebbug More    06:3607:3608:2909:2910:2911:2912:2913:2914:3615:3616:3617:2918:2919:22 20:32
Hlas 06:3607:3608:2909:2910:2911:2912:2913:2914:3615:3616:3617:2918:2919:22 20:32
Luret 06:3707:3708:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3715:3716:3717:3018:3019:23 20:33
Rohan 06:3907:3908:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3815:3816:3817:3118:3119:23 20:33
Rokku 06:4007:4008:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3915:3916:3917:3218:3219:24 20:34
Agira 06:4107:4108:3309:3310:3311:3312:3313:3314:4015:4016:4017:3318:3319:25 20:35
Sciortino 06:4207:4208:3409:3410:3411:3412:3413:3414:4115:4116:4117:3418:3419:26 20:36
Agira 06:4307:4308:3409:3410:3411:3412:3413:3414:4215:4216:4217:3518:3519:26 20:36
Rokku 06:4407:4408:3509:3510:3511:3512:3513:3514:4315:4316:4317:3618:3619:27 20:37
Rohan 06:4607:4608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:4415:4416:4417:3718:3719:28 20:38
Newl 06:4707:4708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:4615:4616:4617:3918:3919:29 20:39
Qirda 06:4907:4908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:4715:4716:4717:4018:4019:30 20:40
Is-Siggiewi More    06:5307:5308:4209:4210:4211:4212:4213:4214:5015:5016:5017:4318:4319:32 20:42
Kircippu 06:5307:5308:4209:4210:4211:4212:4213:4214:5015:5016:5017:4318:4319:32 20:42
Mallia 06:5407:5408:4209:4210:4211:4212:4213:4214:5115:5116:5117:4418:4419:33 20:43
Brija 06:5507:5508:4309:4310:4311:4312:4313:4314:5215:5216:5217:4518:4519:33 20:43
Nofs 06:5507:5508:4409:4410:4411:4412:4413:4414:5315:5316:5317:4618:4619:34 20:44
Nikola 06:5607:5608:4409:4410:4411:4412:4413:4414:5315:5316:5317:4618:4619:34 20:44
Siggiewi 06:5707:5708:4509:4510:4511:4512:4513:4514:5415:5416:5417:4718:4719:35 20:45
Mater Dei More    06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:15
Sptar 2 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:15
L-Imsida More    06:0707:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:17
Universita 3 06:0707:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:17
Santa Venera More    06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:20
Villambrosa 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:20
Fatati 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:20
Tal-Pietà More    06:1107:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:21
Guze 06:1107:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:21
Il-Hamrun More    06:1107:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:21
Nuzzo 06:1107:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:21
Diego 06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:22
Atocia 06:1307:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:23
Rabbat 06:1307:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:23
Hal Qormi More    06:1407:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:24
Qaddisin 06:1407:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:24
Il-Marsa More    06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:25
Marsa Park & Ride 2 06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:25
Hal Qormi More    06:1607:1608:1609:1610:1711:1712:1713:1614:1615:1616:1617:1618:1619:16 20:26
Arkata 06:1607:1608:1609:1610:1711:1712:1713:1614:1615:1616:1617:1618:1619:16 20:26
Bastjan 06:1707:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:16 20:26
Edwardu 06:1807:1808:1809:1810:1911:1912:1913:1814:1815:1816:1817:1818:1819:17 20:27
Bellic 06:1907:1908:1909:1910:2011:2012:2013:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:28
Rafel 06:2007:2008:2009:2010:2111:2112:2113:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:29
Serer 06:2007:2008:2009:2010:2211:2212:2213:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:30
Paskarella 06:2207:2208:2209:2210:2311:2312:2313:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21 20:31
Felici 06:2207:2208:2209:2210:2411:2412:2413:2214:2215:2216:2217:2218:2219:21 20:31
Haz-Zebbug More    06:2407:2408:2409:2410:2611:2612:2613:2414:2415:2416:2417:2418:2419:23 20:33
Hlas 06:2407:2408:2409:2410:2611:2612:2613:2414:2415:2416:2417:2418:2419:23 20:33
Luret 06:2507:2508:2509:2510:2711:2712:2713:2414:2415:2416:2417:2418:2419:23 20:33
Rohan 06:2507:2508:2509:2510:2811:2812:2813:2514:2515:2516:2517:2518:2519:24 20:34
Rokku 06:2607:2608:2609:2610:2911:2912:2913:2614:2615:2616:2617:2618:2619:25 20:35
Agira 06:2707:2708:2709:2710:3011:3012:3013:2614:2615:2616:2617:2618:2619:25 20:35
Sciortino 06:2807:2808:2809:2810:3111:3112:3113:2714:2715:2716:2717:2718:2719:26 20:36
Agira 06:2807:2808:2809:2810:3211:3212:3213:2814:2815:2816:2817:2818:2819:27 20:37
Rokku 06:2907:2908:2909:2910:3311:3312:3313:2914:2915:2916:2917:2918:2919:27 20:37
Rohan 06:3007:3008:3009:3010:3411:3412:3413:2914:2915:2916:2917:2918:2919:28 20:38
Newl 06:3107:3108:3109:3110:3611:3612:3613:3014:3015:3016:3017:3018:3019:29 20:39
Qirda 06:3207:3208:3209:3210:3711:3712:3713:3214:3215:3216:3217:3218:3219:30 20:40
Is-Siggiewi More    06:3507:3508:3509:3510:4011:4012:4013:3414:3415:3416:3417:3418:3419:32 20:42
Kircippu 06:3507:3508:3509:3510:4011:4012:4013:3414:3415:3416:3417:3418:3419:32 20:42
Mallia 06:3607:3608:3609:3610:4111:4112:4113:3514:3515:3516:3517:3518:3519:33 20:43
Brija 06:3607:3608:3609:3610:4211:4212:4213:3514:3515:3516:3517:3518:3519:33 20:43
Nofs 06:3707:3708:3709:3710:4311:4312:4313:3614:3615:3616:3617:3618:3619:34 20:44
Nikola 06:3707:3708:3709:3710:4311:4312:4313:3614:3615:3616:3617:3618:3619:34 20:44
Siggiewi 06:3807:3808:3809:3810:4411:4412:4413:3714:3715:3716:3717:3718:3719:35 20:45
Mater Dei More    06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:15
Sptar 2 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:15
L-Imsida More    06:0607:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:16
Universita 3 06:0607:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:16
Santa Venera More    06:0907:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09 20:19
Villambrosa 06:0907:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09 20:19
Fatati 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:20
Tal-Pietà More    06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:20
Guze 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:20
Il-Hamrun More    06:1107:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:21
Nuzzo 06:1107:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:21
Diego 06:1107:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:21
Atocia 06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:22
Rabbat 06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:22
Hal Qormi More    06:1307:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:23
Qaddisin 06:1307:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:23
Il-Marsa More    06:1407:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:24
Marsa Park & Ride 2 06:1407:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:24
Hal Qormi More    06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:25
Arkata 06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:25
Bastjan 06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:25
Edwardu 06:1607:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:16 20:26
Bellic 06:1707:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17 20:27
Rafel 06:1807:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:28
Serer 06:1907:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:29
Paskarella 06:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:30
Felici 06:2107:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21 20:31
Haz-Zebbug More    06:2207:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:32
Hlas 06:2207:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:32
Luret 06:2307:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:23 20:33
Rohan 06:2307:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:23 20:33
Rokku 06:2407:2408:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:24 20:34
Agira 06:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:35
Sciortino 06:2607:2608:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2619:26 20:36
Agira 06:2607:2608:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2619:26 20:36
Rokku 06:2707:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27 20:37
Rohan 06:2807:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2819:28 20:38
Newl 06:2907:2908:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29 20:39
Qirda 06:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:40
Is-Siggiewi More    06:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:42
Kircippu 06:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:42
Mallia 06:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3319:33 20:43
Brija 06:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3319:33 20:43
Nofs 06:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:3419:34 20:44
Nikola 06:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:3419:34 20:44
Siggiewi 06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:45
Siggiewi - Mater Dei 209
Is-Siggiewi More    05:1506:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:15 19:15
Siggiewi 05:1506:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:15 19:15
Knisja 05:1606:1607:1608:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:16 19:15
Hesri 05:1706:1707:1708:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:18 19:16
Salib 05:1806:1807:1808:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:21 19:17
Widien 05:1906:1907:1908:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:22 19:17
Mangion 05:2006:2007:2008:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:24 19:18
Armonija 05:2106:2107:2108:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:27 19:19
Monument 05:2206:2207:2208:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:28 19:19
Zammit 05:2306:2307:2308:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:30 19:20
Ghid 05:2406:2407:2408:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:32 19:21
Zmetta 05:2506:2507:2508:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:34 19:21
Haz-Zebbug More    05:2806:2807:2808:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:40 19:23
Qirda 05:2806:2807:2808:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:40 19:23
Poeta 05:3006:3007:3008:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:42 19:24
Newl 05:3106:3107:3108:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:45 19:25
Rohan 05:3206:3207:3208:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:47 19:25
Rokku 05:3306:3307:3308:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:49 19:26
Agira 05:3506:3507:3508:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:51 19:27
Sciortino 05:3606:3607:3608:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:54 19:28
Agira 05:3606:3607:3608:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:55 19:28
Rokku 05:3806:3807:3808:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:57 19:29
Rohan 05:3906:3907:3908:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3319:00 19:30
Luret 05:4006:4007:4008:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3419:01 19:30
Hlas 05:4106:4107:4108:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3519:03 19:31
Hal Qormi More    05:4306:4307:4308:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3619:07 19:32
Felici 05:4306:4307:4308:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3619:07 19:32
Kittieba 05:4506:4507:4508:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3819:11 19:33
Rafel 05:4606:4607:4608:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3819:12 19:34
Pinto 05:4606:4607:4608:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3819:13 19:34
Anici 05:4706:4707:4708:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3919:14 19:34
Zinzel 05:4706:4707:4708:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3919:15 19:35
Bastjan 05:4806:4807:4808:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4019:16 19:35
Arkata 05:4906:4907:4908:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4119:18 19:36
Il-Marsa More    05:5206:5207:5208:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4319:23 19:38
Marsa Park & Ride 6 05:5206:5207:5208:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4319:23 19:38
Qaddisin 05:5306:5307:5308:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4419:23 19:38
Il-Hamrun More    05:5406:5407:5408:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4519:24 19:39
Rabbat 05:5406:5407:5408:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4519:24 19:39
Karmnu 05:5506:5507:5508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4519:24 19:39
Atocia 05:5506:5507:5508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4519:24 19:39
Diego 05:5606:5607:5608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4619:25 19:40
Nuzzo 05:5706:5707:5708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4719:26 19:41
Gwardamangia More    05:5906:5907:5908:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4819:26 19:41
Guze 05:5906:5907:5908:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4819:26 19:41
Santa Venera More    06:0007:0008:0008:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4919:27 19:42
Fatati 06:0007:0008:0008:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4919:27 19:42
Villambrosa 06:0007:0008:0008:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4919:27 19:42
Is-Swatar More    06:0407:0408:0408:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5219:29 19:44
Qroqq 5 06:0407:0408:0408:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5219:29 19:44
L-Imsida More    06:0607:0608:0608:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5419:30 19:45
Universita 1 06:0607:0608:0608:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5419:30 19:45
Mater Dei More    06:0807:0808:0808:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5519:31 19:46
Mater Dei 2 06:0807:0808:0808:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5519:31 19:46
Sptar 1 06:0907:0908:0908:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5619:32 19:47
Is-Siggiewi More    05:1506:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:15 19:15
Siggiewi 05:1506:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:15 19:15
Knisja 05:1506:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:15 19:15
Hesri 05:1606:1607:1608:1609:1610:1611:1612:1513:1514:1515:1516:1517:1518:15 19:15
Salib 05:1706:1707:1708:1709:1710:1711:1712:1613:1614:1615:1616:1617:1618:16 19:16
Widien 05:1706:1707:1808:1809:1810:1811:1812:1613:1614:1615:1616:1617:1618:16 19:16
Mangion 05:1806:1807:1908:1909:1910:1911:1912:1713:1714:1715:1716:1717:1718:17 19:17
Armonija 05:1906:1907:2008:2009:2010:2011:2012:1713:1714:1715:1716:1717:1718:17 19:17
Monument 05:1906:1907:2108:2109:2110:2111:2112:1813:1814:1815:1816:1817:1818:18 19:18
Zammit 05:2006:2007:2108:2109:2110:2111:2112:1813:1814:1815:1816:1817:1818:18 19:18
Ghid 05:2106:2107:2208:2209:2210:2211:2212:1813:1814:1815:1816:1817:1818:18 19:18
Zmetta 05:2106:2107:2308:2309:2310:2311:2312:1913:1914:1915:1916:1917:1918:19 19:19
Haz-Zebbug More    05:2306:2307:2608:2609:2610:2611:2612:2013:2014:2015:2016:2017:2018:20 19:20
Qirda 05:2306:2307:2608:2609:2610:2611:2612:2013:2014:2015:2016:2017:2018:20 19:20
Poeta 05:2406:2407:2708:2709:2710:2711:2712:2113:2114:2115:2116:2117:2118:21 19:21
Newl 05:2506:2507:2808:2809:2810:2811:2812:2113:2114:2115:2116:2117:2118:21 19:21
Rohan 05:2606:2607:2908:2909:2910:2911:2912:2213:2214:2215:2216:2217:2218:22 19:22
Rokku 05:2706:2707:3008:3009:3010:3011:3012:2213:2214:2215:2216:2217:2218:22 19:22
Agira 05:2706:2707:3108:3109:3110:3111:3112:2313:2314:2315:2316:2317:2318:23 19:23
Sciortino 05:2806:2807:3208:3209:3210:3211:3212:2313:2314:2315:2316:2317:2318:23 19:23
Agira 05:2906:2907:3208:3209:3210:3211:3212:2313:2314:2315:2316:2317:2318:23 19:23
Rokku 05:3006:3007:3308:3309:3310:3311:3312:2413:2414:2415:2416:2417:2418:24 19:24
Rohan 05:3006:3007:3408:3409:3410:3411:3412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:24 19:24
Luret 05:3106:3107:3508:3509:3510:3511:3512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:25 19:25
Hlas 05:3206:3207:3608:3609:3610:3611:3612:2513:2514:2515:2516:2517:2518:25 19:25
Hal Qormi More    05:3306:3307:3808:3809:3810:3811:3812:2613:2614:2615:2616:2617:2618:26 19:26
Felici 05:3306:3307:3808:3809:3810:3811:3812:2613:2614:2615:2616:2617:2618:26 19:26
Kittieba 05:3406:3407:3908:3909:3910:3911:3912:2713:2714:2715:2716:2717:2718:27 19:27
Rafel 05:3506:3507:4008:4009:4010:4011:4012:2713:2714:2715:2716:2717:2718:27 19:27
Pinto 05:3506:3507:4008:4009:4010:4011:4012:2713:2714:2715:2716:2717:2718:27 19:27
Anici 05:3506:3507:4108:4109:4110:4111:4112:2813:2814:2815:2816:2817:2818:28 19:28
Zinzel 05:3606:3607:4108:4109:4110:4111:4112:2813:2814:2815:2816:2817:2818:28 19:28
Bastjan 05:3606:3607:4208:4209:4210:4211:4212:2813:2814:2815:2816:2817:2818:28 19:28
Arkata 05:3706:3707:4308:4309:4310:4311:4312:2913:2914:2915:2916:2917:2918:29 19:29
Il-Marsa More    05:3906:3907:4508:4509:4510:4511:4512:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Marsa Park & Ride 6 05:3906:3907:4508:4509:4510:4511:4512:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Qaddisin 05:3906:3907:4508:4509:4510:4611:4612:3113:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Il-Hamrun More    05:4006:4007:4608:4609:4610:4611:4612:3113:3114:3115:3116:3117:3118:31 19:31
Rabbat 05:4006:4007:4608:4609:4610:4611:4612:3113:3114:3115:3116:3117:3118:31 19:31
Karmnu 05:4106:4107:4708:4709:4710:4711:4712:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Atocia 05:4106:4107:4708:4709:4710:4711:4712:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Diego 05:4106:4107:4708:4709:4710:4811:4812:3313:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Nuzzo 05:4206:4207:4808:4809:4810:4911:4912:3413:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Gwardamangia More    05:4306:4307:4908:4909:4910:5011:5012:3513:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Guze 05:4306:4307:4908:4909:4910:5011:5012:3513:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Santa Venera More    05:4306:4307:4908:4909:4910:5011:5012:3513:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Fatati 05:4306:4307:4908:4909:4910:5011:5012:3513:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Villambrosa 05:4406:4407:5008:5009:5010:5111:5112:3613:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Is-Swatar More    05:4606:4607:5208:5209:5210:5311:5312:3813:3714:3715:3716:3717:3718:37 19:37
Qroqq 5 05:4606:4607:5208:5209:5210:5311:5312:3813:3714:3715:3716:3717:3718:37 19:37
L-Imsida More    05:4706:4707:5308:5309:5310:5511:5512:4013:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:38
Universita 1 05:4706:4707:5308:5309:5310:5511:5512:4013:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:38
Mater Dei More    05:4806:4807:5408:5409:5410:5611:5612:4113:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:39
Mater Dei 2 05:4806:4807:5408:5409:5410:5611:5612:4113:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:39
Sptar 1 05:4906:4907:5508:5509:5510:5711:5712:4213:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:40
Is-Siggiewi More    05:1506:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:15 19:15
Siggiewi 05:1506:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:15 19:15
Knisja 05:1506:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:15 19:15
Hesri 05:1606:1607:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:16 19:16
Salib 05:1706:1707:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:17 19:17
Widien 05:1706:1707:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:17 19:17
Mangion 05:1806:1807:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:18 19:18
Armonija 05:1906:1907:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:19 19:19
Monument 05:1906:1907:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:19 19:19
Zammit 05:2006:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:20 19:20
Ghid 05:2106:2107:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:21 19:21
Zmetta 05:2106:2107:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:21 19:21
Haz-Zebbug More    05:2306:2307:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:23 19:23
Qirda 05:2306:2307:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:23 19:23
Poeta 05:2406:2407:2408:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:24 19:24
Newl 05:2506:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:25 19:25
Rohan 05:2606:2607:2608:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:26 19:26
Rokku 05:2706:2707:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:27 19:27
Agira 05:2706:2707:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:27 19:27
Sciortino 05:2806:2807:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:28 19:28
Agira 05:2906:2907:2908:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:29 19:29
Rokku 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Rohan 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Luret 05:3106:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:31 19:31
Hlas 05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Hal Qormi More    05:3306:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Felici 05:3306:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:33
Kittieba 05:3406:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Rafel 05:3506:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Pinto 05:3506:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Anici 05:3506:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Zinzel 05:3606:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:36
Bastjan 05:3606:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:36
Arkata 05:3706:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:37 19:37
Il-Marsa More    05:3906:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:39
Marsa Park & Ride 6 05:3906:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:39
Qaddisin 05:3906:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:39
Il-Hamrun More    05:4006:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:40
Rabbat 05:4006:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:40
Karmnu 05:4006:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:40
Atocia 05:4006:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:40
Diego 05:4106:4107:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:41
Nuzzo 05:4206:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:42
Gwardamangia More    05:4206:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:42
Guze 05:4206:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:42
Santa Venera More    05:4306:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:43
Fatati 05:4306:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:43
Villambrosa 05:4306:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:43
Is-Swatar More    05:4506:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:45
Qroqq 5 05:4506:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:45
L-Imsida More    05:4606:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:46
Universita 1 05:4606:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:46
Mater Dei More    05:4706:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:47 19:47
Mater Dei 2 05:4706:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:47 19:47
Sptar 1 05:4806:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:48