Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Siggiewi 209
Mater Dei More    06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:15
Sptar 2 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:15
L-Imsida More    06:0807:1008:1009:0910:0911:0912:0913:1014:1015:1016:1017:1018:0919:09 20:17
Universita 3 06:0807:1008:1009:0910:0911:0912:0913:1014:1015:1016:1017:1018:0919:09 20:17
Santa Venera More    06:1307:1708:1709:1410:1411:1412:1413:1914:1915:1916:1917:1918:1619:16 20:21
Villambrosa 06:1307:1708:1709:1410:1411:1412:1413:1914:1915:1916:1917:1918:1619:16 20:21
Fatati 06:1407:1908:1909:1510:1511:1512:1513:2014:2015:2016:2017:2018:1719:17 20:22
Tal-Pietà More    06:1407:2008:2009:1610:1611:1612:1613:2214:2215:2216:2217:2218:1819:18 20:22
Guze 06:1407:2008:2009:1610:1611:1612:1613:2214:2215:2216:2217:2218:1819:18 20:22
Il-Hamrun More    06:1607:2208:2209:1810:1811:1812:1813:2414:2415:2416:2417:2418:2019:20 20:24
Nuzzo 06:1607:2208:2209:1810:1811:1812:1813:2414:2415:2416:2417:2418:2019:20 20:24
Diego 06:1707:2408:2409:1910:1911:1912:1913:2614:2615:2616:2617:2618:2219:22 20:25
Atocia 06:1807:2508:2509:2010:2011:2012:2013:2814:2815:2816:2817:2818:2319:23 20:25
Rabbat 06:1907:2708:2709:2110:2111:2112:2113:2914:2915:2916:2917:2918:2419:24 20:26
Hal Qormi More    06:2007:2808:2809:2210:2211:2212:2213:3114:3115:3116:3117:3118:2519:25 20:27
Qaddisin 06:2007:2808:2809:2210:2211:2212:2213:3114:3115:3116:3117:3118:2519:25 20:27
Il-Marsa More    06:2107:3008:3009:2410:2411:2412:2413:3314:3315:3316:3317:3318:2719:27 20:28
Marsa Park & Ride 2 06:2107:3008:3009:2410:2411:2412:2413:3314:3315:3316:3317:3318:2719:27 20:28
Hal Qormi More    06:2207:3108:3109:2510:2511:2512:2513:3414:3415:3516:3517:3418:2819:28 20:29
Arkata 06:2207:3108:3109:2510:2511:2512:2513:3414:3415:3516:3517:3418:2819:28 20:29
Bastjan 06:2307:3208:3209:2610:2611:2612:2613:3514:3515:3516:3517:3518:2919:28 20:29
Edwardu 06:2407:3308:3309:2710:2711:2712:2713:3614:3615:3716:3717:3618:3019:29 20:30
Bellic 06:2507:3408:3409:2810:2811:2812:2813:3714:3715:3816:3817:3718:3119:30 20:31
Rafel 06:2607:3508:3509:2910:2911:2912:2913:3814:3815:3916:3917:3818:3219:31 20:32
Serer 06:2707:3608:3609:3010:3011:3012:3013:3914:3915:4116:4117:3918:3319:32 20:33
Paskarella 06:2907:3808:3809:3210:3211:3212:3213:4114:4115:4216:4217:4018:3419:33 20:34
Felici 06:3007:3908:3909:3310:3311:3312:3313:4214:4215:4316:4317:4118:3519:34 20:35
Haz-Zebbug More    06:3207:4108:4109:3510:3511:3512:3513:4414:4415:4616:4617:4318:3719:35 20:36
Hlas 06:3207:4108:4109:3510:3511:3512:3513:4414:4415:4616:4617:4318:3719:35 20:36
Luret 06:3207:4108:4109:3510:3511:3512:3513:4414:4415:4616:4617:4418:3819:36 20:37
Rohan 06:3307:4208:4209:3610:3611:3612:3613:4514:4515:4816:4817:4518:3919:36 20:37
Rokku 06:3407:4308:4309:3710:3711:3712:3713:4614:4615:4916:4917:4618:4019:37 20:38
Agira 06:3507:4408:4409:3810:3811:3812:3813:4714:4715:5016:5017:4718:4119:38 20:39
Sciortino 06:3607:4508:4509:3910:3911:3912:3913:4814:4815:5116:5117:4818:4219:39 20:40
Agira 06:3707:4608:4609:4010:4011:4012:4013:4914:4915:5216:5217:4818:4219:39 20:40
Rokku 06:3807:4708:4709:4110:4111:4112:4113:5014:5015:5316:5317:4918:4319:40 20:41
Rohan 06:3907:4808:4809:4210:4211:4212:4213:5114:5115:5416:5417:5018:4419:41 20:42
Newl 06:4007:4908:4909:4310:4311:4312:4313:5214:5215:5616:5617:5118:4519:42 20:43
Qirda 06:4207:5108:5109:4510:4511:4512:4513:5414:5415:5816:5817:5318:4719:43 20:44
Is-Siggiewi More    06:4507:5408:5409:4810:4811:4812:4813:5714:5716:0117:0117:5618:5019:45 20:46
Kircippu 06:4507:5408:5409:4810:4811:4812:4813:5714:5716:0117:0117:5618:5019:45 20:46
Mallia 06:4507:5408:5409:4810:4811:4812:4813:5714:5716:0217:0217:5618:5019:46 20:47
Brija 06:4607:5508:5509:4910:4911:4912:4913:5814:5816:0317:0317:5718:5119:46 20:47
Nofs 06:4707:5608:5609:5010:5011:5012:5013:5914:5916:0317:0317:5818:5219:47 20:48
Nikola 06:4707:5608:5609:5010:5011:5012:5013:5914:5916:0417:0417:5818:5219:47 20:48
Siggiewi 06:4807:5708:5709:5110:5111:5112:5114:0015:0016:0517:0517:5918:5319:48 20:49
Mater Dei More    06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:15
Sptar 2 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:15
L-Imsida More    06:0807:0808:0809:0810:0911:0912:0913:0914:0815:0816:0817:0818:0819:08 20:18
Universita 3 06:0807:0808:0809:0810:0911:0912:0913:0914:0815:0816:0817:0818:0819:08 20:18
Santa Venera More    06:1207:1208:1209:1210:1511:1512:1513:1514:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:22
Villambrosa 06:1207:1208:1209:1210:1511:1512:1513:1514:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:22
Fatati 06:1307:1308:1309:1310:1611:1612:1613:1614:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:23
Tal-Pietà More    06:1407:1408:1409:1410:1711:1712:1713:1714:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:24
Guze 06:1407:1408:1409:1410:1711:1712:1713:1714:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:24
Il-Hamrun More    06:1507:1508:1509:1510:1911:1912:1913:1914:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:25
Nuzzo 06:1507:1508:1509:1510:1911:1912:1913:1914:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:25
Diego 06:1607:1608:1609:1610:2111:2112:2113:2114:1615:1616:1617:1618:1619:16 20:26
Atocia 06:1707:1708:1709:1710:2211:2212:2213:2214:1715:1716:1717:1718:1719:17 20:27
Rabbat 06:1807:1808:1809:1810:2311:2312:2313:2314:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:28
Hal Qormi More    06:1907:1908:1909:1910:2411:2412:2413:2414:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:29
Qaddisin 06:1907:1908:1909:1910:2411:2412:2413:2414:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:29
Il-Marsa More    06:2007:2008:2009:2010:2611:2612:2613:2614:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:30
Marsa Park & Ride 2 06:2007:2008:2009:2010:2611:2612:2613:2614:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:30
Hal Qormi More    06:2107:2108:2109:2110:2811:2812:2813:2814:2115:2116:2117:2118:2119:21 20:31
Arkata 06:2107:2108:2109:2110:2811:2812:2813:2814:2115:2116:2117:2118:2119:21 20:31
Bastjan 06:2207:2208:2209:2210:2911:2912:2913:2914:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:32
Edwardu 06:2307:2308:2309:2310:3011:3012:3013:3014:2315:2316:2317:2318:2319:23 20:33
Bellic 06:2307:2308:2309:2410:3211:3212:3213:3214:2415:2316:2317:2318:2319:23 20:33
Rafel 06:2407:2408:2409:2510:3311:3312:3313:3314:2515:2416:2417:2418:2419:24 20:34
Serer 06:2507:2508:2509:2610:3411:3412:3413:3414:2615:2516:2517:2518:2519:25 20:35
Paskarella 06:2607:2608:2609:2710:3611:3612:3613:3614:2715:2616:2617:2618:2619:26 20:36
Felici 06:2707:2708:2709:2810:3711:3712:3713:3714:2815:2716:2717:2718:2719:27 20:37
Haz-Zebbug More    06:2907:2908:2909:3010:4011:4012:4013:4014:3015:2916:2917:2918:2919:29 20:39
Hlas 06:2907:2908:2909:3010:4011:4012:4013:4014:3015:2916:2917:2918:2919:29 20:39
Luret 06:2907:2908:2909:3110:4111:4112:4113:4114:3015:2916:2917:2918:2919:29 20:39
Rohan 06:3007:3008:3009:3210:4211:4212:4213:4214:3115:3016:3017:3018:3019:30 20:40
Rokku 06:3107:3108:3109:3310:4311:4312:4313:4314:3215:3116:3117:3118:3119:31 20:41
Agira 06:3107:3108:3109:3410:4511:4512:4513:4514:3315:3116:3117:3118:3119:31 20:41
Sciortino 06:3207:3208:3209:3510:4611:4612:4613:4614:3415:3216:3217:3218:3219:32 20:42
Agira 06:3307:3308:3309:3510:4711:4712:4713:4714:3515:3316:3317:3318:3319:33 20:43
Rokku 06:3407:3408:3409:3610:4811:4812:4813:4814:3515:3416:3417:3418:3419:34 20:44
Rohan 06:3407:3408:3409:3710:4911:4912:4913:4914:3715:3416:3417:3418:3419:34 20:44
Newl 06:3507:3508:3509:3810:5111:5112:5113:5114:3815:3516:3517:3518:3519:35 20:45
Qirda 06:3707:3708:3709:4010:5311:5312:5313:5314:3915:3716:3717:3718:3719:37 20:47
Is-Siggiewi More    06:3907:3908:3909:4310:5711:5712:5713:5714:4215:3916:3917:3918:3919:39 20:49
Kircippu 06:3907:3908:3909:4310:5711:5712:5713:5714:4215:3916:3917:3918:3919:39 20:49
Mallia 06:4007:4008:4009:4310:5811:5812:5813:5814:4315:4016:4017:4018:4019:40 20:50
Brija 06:4007:4008:4009:4410:5911:5912:5913:5914:4315:4016:4017:4018:4019:40 20:50
Nofs 06:4107:4108:4109:4510:5911:5912:5913:5914:4415:4116:4117:4118:4119:41 20:51
Nikola 06:4107:4108:4109:4511:0012:0013:0014:0014:4415:4116:4117:4118:4119:41 20:51
Siggiewi 06:4207:4208:4209:4611:0112:0113:0114:0114:4515:4216:4217:4218:4219:42 20:52
Mater Dei More    06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:15
Sptar 2 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:15
L-Imsida More    06:0707:0708:0709:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:08 20:17
Universita 3 06:0707:0708:0709:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:08 20:17
Santa Venera More    06:1107:1108:1109:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:20
Villambrosa 06:1107:1108:1109:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:20
Fatati 06:1107:1108:1109:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:21
Tal-Pietà More    06:1207:1208:1209:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:21
Guze 06:1207:1208:1209:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:21
Il-Hamrun More    06:1307:1308:1309:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:22
Nuzzo 06:1307:1308:1309:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:22
Diego 06:1407:1408:1409:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:16 20:23
Atocia 06:1407:1408:1409:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17 20:24
Rabbat 06:1507:1508:1509:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:24
Hal Qormi More    06:1607:1608:1609:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:25
Qaddisin 06:1607:1608:1609:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:25
Il-Marsa More    06:1707:1708:1709:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:26
Marsa Park & Ride 2 06:1707:1708:1709:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:26
Hal Qormi More    06:1807:1808:1809:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21 20:27
Arkata 06:1807:1808:1809:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21 20:27
Bastjan 06:1807:1808:1809:2110:2111:2112:2113:2214:2215:2116:2117:2118:2119:21 20:27
Edwardu 06:1907:1908:1909:2210:2211:2212:2213:2314:2315:2216:2217:2218:2219:22 20:28
Bellic 06:2007:2008:2009:2310:2311:2312:2313:2414:2415:2316:2317:2318:2319:23 20:29
Rafel 06:2007:2008:2009:2310:2411:2412:2413:2514:2515:2416:2417:2418:2419:24 20:30
Serer 06:2107:2108:2109:2410:2511:2512:2513:2514:2515:2416:2417:2418:2419:24 20:30
Paskarella 06:2207:2208:2209:2510:2611:2612:2613:2714:2715:2516:2517:2518:2519:25 20:31
Felici 06:2307:2308:2309:2610:2711:2712:2713:2714:2715:2616:2617:2618:2619:26 20:32
Haz-Zebbug More    06:2407:2408:2409:2710:2811:2812:2813:2914:2915:2716:2717:2718:2719:27 20:33
Hlas 06:2407:2408:2409:2710:2811:2812:2813:2914:2915:2716:2717:2718:2719:27 20:33
Luret 06:2407:2408:2409:2710:2911:2912:2913:3014:3015:2816:2817:2818:2819:28 20:34
Rohan 06:2507:2508:2509:2810:2911:2912:2913:3014:3015:2816:2817:2818:2819:28 20:34
Rokku 06:2607:2608:2609:2910:3011:3012:3013:3114:3115:2916:2917:2918:2919:29 20:35
Agira 06:2607:2608:2609:2910:3111:3112:3113:3214:3215:3016:3017:3018:3019:30 20:36
Sciortino 06:2707:2708:2709:3010:3211:3212:3213:3314:3315:3116:3117:3118:3119:31 20:37
Agira 06:2707:2708:2709:3010:3211:3212:3213:3314:3315:3116:3117:3118:3119:31 20:37
Rokku 06:2807:2808:2809:3110:3311:3312:3313:3414:3415:3216:3217:3218:3219:32 20:38
Rohan 06:2907:2908:2909:3210:3411:3412:3413:3514:3515:3216:3217:3218:3219:32 20:38
Newl 06:3007:3008:3009:3310:3511:3512:3513:3614:3615:3316:3317:3318:3319:33 20:39
Qirda 06:3107:3108:3109:3410:3611:3612:3613:3714:3715:3416:3417:3418:3419:34 20:40
Is-Siggiewi More    06:3307:3308:3309:3610:3811:3812:3813:4014:4015:3616:3617:3618:3619:36 20:42
Kircippu 06:3307:3308:3309:3610:3811:3812:3813:4014:4015:3616:3617:3618:3619:36 20:42
Mallia 06:3307:3308:3309:3610:3911:3912:3913:4114:4115:3716:3717:3718:3719:37 20:43
Brija 06:3407:3408:3409:3710:3911:3912:3913:4114:4115:3816:3817:3818:3819:38 20:44
Nofs 06:3407:3408:3409:3710:4011:4012:4013:4214:4215:3816:3817:3818:3819:38 20:44
Nikola 06:3407:3408:3409:3710:4011:4012:4013:4214:4215:3816:3817:3818:3819:38 20:44
Siggiewi 06:3507:3508:3509:3810:4111:4112:4113:4314:4315:3916:3917:3918:3919:39 20:45
Siggiewi - Mater Dei 209
Is-Siggiewi More    05:1506:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:15 19:15
Siggiewi 05:1506:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:15 19:15
Knisja 05:1506:1507:1608:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:15 19:15
Hesri 05:1606:1607:1708:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:16 19:16
Salib 05:1706:1707:1808:1809:1810:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:17 19:17
Widien 05:1706:1807:1908:1809:1810:1711:1712:1713:1714:1815:1816:1817:1818:17 19:17
Mangion 05:1806:1907:2008:1909:1910:1811:1812:1813:1814:1915:1916:1917:1918:18 19:18
Armonija 05:1906:2007:2208:2109:2110:1911:1912:1913:1914:2015:2016:2017:2018:19 19:19
Monument 05:2006:2107:2208:2209:2210:2011:2012:2013:2014:2115:2116:2117:2118:19 19:19
Zammit 05:2106:2207:2408:2309:2310:2111:2112:2113:2114:2215:2216:2217:2218:20 19:20
Ghid 05:2106:2207:2508:2409:2410:2111:2112:2113:2114:2215:2216:2217:2218:21 19:21
Zmetta 05:2206:2307:2608:2509:2510:2211:2212:2213:2214:2315:2316:2317:2318:21 19:21
Haz-Zebbug More    05:2406:2607:2908:2809:2810:2411:2412:2413:2414:2615:2616:2617:2618:23 19:23
Qirda 05:2406:2607:2908:2809:2810:2411:2412:2413:2414:2615:2616:2617:2618:23 19:23
Poeta 05:2506:2707:3108:2909:2910:2511:2512:2513:2514:2715:2716:2717:2718:24 19:24
Rokku 05:2806:3007:3408:3209:3210:2811:2812:2813:2814:3015:3016:3017:3018:26 19:26
Agira 05:2806:3107:3508:3309:3310:2811:2812:2813:2814:3115:3116:3117:3118:27 19:27
Sciortino 05:2906:3207:3708:3409:3410:2911:2912:2913:2914:3215:3216:3217:3218:28 19:28
Agira 05:3006:3207:3708:3509:3510:3011:3012:3013:3014:3215:3216:3217:3218:28 19:28
Rokku 05:3106:3307:3908:3609:3610:3111:3112:3113:3114:3315:3316:3317:3318:29 19:29
Rohan 05:3206:3407:4008:3809:3810:3211:3212:3213:3214:3415:3416:3417:3418:30 19:30
Luret 05:3206:3507:4108:3809:3810:3211:3212:3213:3214:3515:3516:3517:3518:30 19:30
Hlas 05:3306:3607:4208:4009:4010:3311:3312:3313:3314:3615:3616:3617:3618:31 19:31
Hal Qormi More    05:3506:3807:4508:4209:4210:3511:3512:3513:3514:3815:3816:3817:3818:32 19:32
Felici 05:3506:3807:4508:4209:4210:3511:3512:3513:3514:3815:3816:3817:3818:32 19:32
Kittieba 05:3606:3907:4708:4309:4310:3611:3612:3613:3614:3915:3916:3917:3918:33 19:33
Rafel 05:3606:4007:4708:4409:4410:3611:3612:3613:3614:4015:4016:4017:4018:34 19:34
Pinto 05:3706:4007:4808:4409:4410:3711:3712:3713:3714:4015:4016:4017:4018:34 19:34
Anici 05:3706:4107:4808:4509:4510:3711:3712:3713:3714:4115:4116:4117:4118:34 19:34
Zinzel 05:3806:4107:4908:4609:4610:3811:3812:3813:3814:4115:4116:4117:4118:35 19:35
Bastjan 05:3806:4207:5008:4609:4610:3811:3812:3813:3814:4215:4216:4217:4218:35 19:35
Arkata 05:3906:4307:5108:4709:4710:3911:3912:3913:3914:4315:4316:4317:4318:36 19:36
Il-Marsa More    05:4106:4507:5408:5009:5010:4111:4112:4113:4114:4515:4516:4517:4518:38 19:38
Marsa Park & Ride 6 05:4106:4507:5408:5009:5010:4111:4112:4113:4114:4515:4516:4517:4518:38 19:38
Qaddisin 05:4206:4707:5608:5209:5210:4311:4312:4313:4314:4715:4716:4717:4718:39 19:39
Il-Hamrun More    05:4306:4807:5808:5309:5310:4411:4412:4413:4414:4815:4816:4917:4818:40 19:40
Rabbat 05:4306:4807:5808:5309:5310:4411:4412:4413:4414:4815:4816:4917:4818:40 19:40
Karmun 05:4406:4908:0008:5409:5410:4511:4512:4513:4514:4915:4916:5117:4918:41 19:41
Atocia 05:4406:4908:0008:5409:5410:4511:4512:4513:4514:4915:4916:5117:5018:41 19:41
Diego 05:4506:5108:0208:5609:5610:4711:4712:4713:4714:5115:5116:5317:5118:42 19:42
Nuzzo 05:4606:5308:0408:5709:5710:4811:4812:4813:4814:5215:5216:5517:5318:43 19:43
Gwardamangia More    05:4806:5508:0708:5909:5910:5011:5012:5013:5014:5415:5416:5817:5518:45 19:45
Guze 05:4806:5508:0708:5909:5910:5011:5012:5013:5014:5415:5416:5817:5518:45 19:45
Santa Venera More    05:4906:5508:0809:0010:0010:5111:5112:5113:5114:5515:5516:5917:5618:45 19:45
Fatati 05:4906:5508:0809:0010:0010:5111:5112:5113:5114:5515:5516:5917:5618:45 19:45
Villambrosa 05:4906:5608:0909:0110:0110:5211:5212:5213:5214:5615:5617:0017:5718:46 19:46
Is-Swatar More    05:5307:0208:1609:0610:0610:5711:5712:5713:5715:0116:0117:0718:0218:49 19:49
Qroqq 5 05:5307:0208:1609:0610:0610:5711:5712:5713:5715:0116:0117:0718:0218:49 19:49
L-Imsida More    05:5507:0408:2009:0910:0911:0012:0013:0014:0015:0416:0417:1118:0518:51 19:51
Universita 1 05:5507:0408:2009:0910:0911:0012:0013:0014:0015:0416:0417:1118:0518:51 19:51
Mater Dei More    05:5707:0608:2209:1010:1011:0112:0113:0114:0115:0516:0517:1318:0718:53 19:53
Mater Dei 2 05:5707:0608:2209:1010:1011:0112:0113:0114:0115:0516:0517:1318:0718:53 19:53
Sptar 1 05:5807:0808:2409:1210:1211:0312:0313:0314:0315:0716:0717:1518:0918:54 19:54
Is-Siggiewi More    05:1506:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:15 19:15
Siggiewi 05:1506:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:15 19:15
Knisja 05:1506:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:15 19:15
Hesri 05:1606:1607:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:16 19:16
Salib 05:1706:1707:1708:1709:1810:1811:1812:1813:1814:1715:1716:1717:1718:17 19:17
Widien 05:1806:1807:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1715:1716:1717:1718:17 19:17
Mangion 05:1806:1807:1808:1809:1910:1911:1912:1913:1914:1815:1816:1817:1818:18 19:18
Armonija 05:1906:1907:1908:1909:2010:2011:2012:2013:2014:1915:1916:1917:1918:19 19:19
Monument 05:2006:2007:2008:2009:2110:2111:2112:2113:2114:2015:2016:2017:2018:20 19:20
Zammit 05:2106:2107:2108:2109:2210:2211:2212:2213:2214:2015:2016:2017:2018:20 19:20
Ghid 05:2206:2207:2208:2209:2310:2311:2312:2313:2314:2115:2116:2117:2118:21 19:21
Zmetta 05:2206:2207:2208:2209:2410:2411:2412:2413:2414:2215:2216:2217:2218:22 19:22
Haz-Zebbug More    05:2506:2507:2508:2509:2710:2711:2712:2713:2714:2415:2416:2417:2418:24 19:24
Qirda 05:2506:2507:2508:2509:2710:2711:2712:2713:2714:2415:2416:2417:2418:24 19:24
Poeta 05:2606:2607:2608:2609:2810:2811:2812:2813:2814:2515:2516:2517:2518:25 19:25
Rokku 05:2806:2807:2808:2809:3110:3111:3112:3113:3114:2715:2716:2717:2718:27 19:27
Agira 05:2906:2907:2908:2909:3210:3211:3212:3213:3214:2815:2816:2817:2818:28 19:28
Sciortino 05:3006:3007:3008:3009:3310:3311:3312:3313:3314:2915:2916:2917:2918:29 19:29
Agira 05:3006:3007:3008:3009:3310:3311:3312:3313:3314:2915:2916:2917:2918:29 19:29
Rokku 05:3106:3107:3108:3109:3410:3411:3412:3413:3414:3015:3016:3017:3018:30 19:30
Rohan 05:3206:3207:3208:3209:3610:3611:3612:3613:3614:3115:3116:3117:3118:31 19:31
Luret 05:3306:3307:3308:3309:3610:3611:3612:3613:3614:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Hlas 05:3406:3407:3408:3409:3710:3711:3712:3713:3714:3215:3216:3217:3218:32 19:32
Hal Qormi More    05:3506:3507:3508:3509:3910:3911:3912:3913:3914:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Felici 05:3506:3507:3508:3509:3910:3911:3912:3913:3914:3415:3416:3417:3418:34 19:34
Kittieba 05:3706:3707:3708:3709:4110:4111:4112:4113:4114:3515:3516:3517:3518:35 19:35
Rafel 05:3706:3707:3708:3709:4210:4211:4212:4213:4214:3615:3616:3617:3618:36 19:36
Pinto 05:3806:3807:3808:3809:4210:4211:4212:4213:4214:3615:3616:3617:3618:36 19:36
Anici 05:3806:3807:3808:3809:4210:4211:4212:4213:4214:3615:3616:3617:3618:36 19:36
Zinzel 05:3906:3907:3908:3909:4310:4311:4312:4313:4314:3715:3716:3717:3718:37 19:37
Bastjan 05:3906:3907:3908:3909:4410:4411:4412:4413:4414:3715:3716:3717:3718:37 19:37
Arkata 05:4006:4007:4008:4009:4410:4411:4412:4413:4414:3815:3816:3817:3818:38 19:38
Il-Marsa More    05:4206:4207:4208:4209:4710:4711:4712:4713:4714:4015:4016:4017:4018:40 19:40
Marsa Park & Ride 6 05:4206:4207:4208:4209:4710:4711:4712:4713:4714:4015:4016:4017:4018:40 19:40
Qaddisin 05:4306:4307:4308:4309:4910:4911:4912:4913:4914:4115:4116:4117:4118:41 19:41
Il-Hamrun More    05:4406:4407:4408:4409:5010:5011:5012:5013:5014:4215:4216:4217:4218:42 19:42
Rabbat 05:4406:4407:4408:4409:5010:5011:5012:5013:5014:4215:4216:4217:4218:42 19:42
Karmun 05:4506:4507:4508:4509:5110:5111:5112:5113:5114:4315:4316:4317:4318:43 19:43
Atocia 05:4506:4507:4508:4509:5110:5111:5112:5113:5114:4315:4316:4317:4318:43 19:43
Diego 05:4606:4607:4608:4609:5310:5311:5312:5313:5314:4415:4416:4417:4418:44 19:44
Nuzzo 05:4706:4707:4708:4709:5510:5511:5512:5513:5514:4515:4516:4517:4518:45 19:45
Gwardamangia More    05:4906:4907:4908:4909:5710:5711:5712:5713:5714:4715:4716:4717:4718:47 19:47
Guze 05:4906:4907:4908:4909:5710:5711:5712:5713:5714:4715:4716:4717:4718:47 19:47
Santa Venera More    05:4906:4907:4908:4909:5710:5711:5712:5713:5714:4815:4816:4817:4818:48 19:48
Fatati 05:4906:4907:4908:4909:5710:5711:5712:5713:5714:4815:4816:4817:4818:48 19:48
Villambrosa 05:5006:5007:5008:5009:5810:5811:5812:5813:5814:4815:4816:4817:4818:48 19:48
Is-Swatar More    05:5306:5307:5308:5310:0411:0412:0413:0414:0414:5215:5216:5217:5218:52 19:52
Qroqq 5 05:5306:5307:5308:5310:0411:0412:0413:0414:0414:5215:5216:5217:5218:52 19:52
L-Imsida More    05:5506:5507:5508:5510:0611:0612:0613:0614:0614:5415:5416:5417:5418:54 19:54
Universita 1 05:5506:5507:5508:5510:0611:0612:0613:0614:0614:5415:5416:5417:5418:54 19:54
Mater Dei More    05:5706:5707:5708:5710:0811:0812:0813:0814:0814:5615:5616:5617:5618:56 19:56
Mater Dei 2 05:5706:5707:5708:5710:0811:0812:0813:0814:0814:5615:5616:5617:5618:56 19:56
Sptar 1 05:5806:5807:5808:5810:1011:1012:1013:1014:1014:5715:5716:5717:5718:57 19:57
Is-Siggiewi More    05:1506:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:15 19:15
Siggiewi 05:1506:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:15 19:15
Knisja 05:1506:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:15 19:15
Hesri 05:1606:1607:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:16 19:16
Salib 05:1706:1707:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:17 19:17
Widien 05:1706:1707:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:17 19:17
Mangion 05:1806:1807:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:18 19:18
Armonija 05:1906:1907:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:19 19:19
Monument 05:1906:1907:1908:1909:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:1917:1918:19 19:19
Zammit 05:2006:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:20 19:20
Ghid 05:2106:2107:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:21 19:21
Zmetta 05:2106:2107:2108:2109:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2117:2118:21 19:21
Haz-Zebbug More    05:2306:2307:2308:2309:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2317:2318:23 19:23
Qirda 05:2306:2307:2308:2309:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2317:2318:23 19:23
Poeta 05:2406:2407:2408:2409:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2417:2418:24 19:24
Rokku 05:2606:2607:2608:2609:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2617:2618:26 19:26
Agira 05:2706:2707:2708:2709:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2717:2718:27 19:27
Sciortino 05:2806:2807:2808:2809:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2817:2818:28 19:28
Agira 05:2806:2807:2808:2809:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2817:2818:28 19:28
Rokku 05:2906:2907:2908:2909:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:2917:2918:29 19:29
Rohan 05:3006:3007:3008:3009:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3017:3018:30 19:30
Luret 05:3006:3007:3008:3009:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3017:3018:30 19:30
Hlas 05:3106:3107:3108:3109:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3117:3118:31 19:31
Hal Qormi More    05:3206:3207:3208:3209:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3217:3218:32 19:32
Felici 05:3206:3207:3208:3209:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3217:3218:32 19:32
Kittieba 05:3306:3307:3308:3309:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3317:3318:33 19:33
Rafel 05:3406:3407:3408:3409:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3417:3418:34 19:34
Pinto 05:3406:3407:3408:3409:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3417:3418:34 19:34
Anici 05:3406:3407:3408:3409:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3417:3418:34 19:34
Zinzel 05:3506:3507:3508:3509:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3517:3518:35 19:35
Bastjan 05:3506:3507:3508:3509:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3517:3518:35 19:35
Arkata 05:3606:3607:3608:3609:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3617:3618:36 19:36
Il-Marsa More    05:3806:3807:3808:3809:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:3817:3818:38 19:38
Marsa Park & Ride 6 05:3806:3807:3808:3809:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:3817:3818:38 19:38
Qaddisin 05:3906:3907:3908:3909:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:3917:3918:39 19:39
Il-Hamrun More    05:4006:4007:4008:4009:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4017:4018:40 19:40
Rabbat 05:4006:4007:4008:4009:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4017:4018:40 19:40
Karmun 05:4006:4007:4008:4009:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4017:4118:41 19:41
Atocia 05:4106:4107:4108:4109:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4117:4118:41 19:41
Diego 05:4206:4207:4208:4209:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4217:4218:42 19:42
Nuzzo 05:4206:4207:4208:4209:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4217:4318:43 19:43
Gwardamangia More    05:4406:4407:4408:4409:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4417:4418:44 19:44
Guze 05:4406:4407:4408:4409:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4417:4418:44 19:44
Santa Venera More    05:4406:4407:4408:4409:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4417:4518:45 19:45
Fatati 05:4406:4407:4408:4409:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4417:4518:45 19:45
Villambrosa 05:4506:4507:4508:4509:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4517:4518:45 19:45
Is-Swatar More    05:4806:4807:4808:4809:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:4817:4918:49 19:49
Qroqq 5 05:4806:4807:4808:4809:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:4817:4918:49 19:49
L-Imsida More    05:5006:5007:5008:5009:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5017:5118:51 19:51
Universita 1 05:5006:5007:5008:5009:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5017:5118:51 19:51
Mater Dei More    05:5106:5107:5108:5109:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5117:5218:52 19:52
Mater Dei 2 05:5106:5107:5108:5109:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5117:5218:52 19:52
Sptar 1 05:5206:5207:5208:5209:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5217:5318:53 19:53