Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Marsaskala 204
Mater Dei More    06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Sptar 3 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
L-Imsida More    06:1207:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1218:1219:12 20:12
Universita 4 06:1207:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1218:1219:12 20:12
Hal Qormi More    06:2107:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2118:2119:21 20:21
Qaddisin 06:2107:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2118:2119:21 20:21
Il-Marsa More    06:2207:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2218:2219:22 20:22
Marsa Park & Ride 5 06:2207:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2218:2219:22 20:22
Qaddisin 06:2307:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2916:2917:2418:2319:23 20:23
Moro 06:2707:3208:3209:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3416:3417:2918:2719:26 20:26
Bacir 06:2807:3308:3309:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3616:3617:3118:2819:27 20:27
Paola More    06:2907:3408:3409:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3716:3717:3218:2919:28 20:28
Addolorata 06:2907:3408:3409:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3716:3717:3218:2919:28 20:28
Lourdes 06:3107:3608:3609:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3916:3917:3418:3119:29 20:29
Paola 3 06:3207:3708:3709:3910:3911:3912:3913:3914:3915:4116:4117:3618:3219:30 20:30
Il-Fgura More    06:3307:3808:3809:3910:3911:3912:3913:3914:3915:4216:4217:3718:3319:30 20:30
Consigli 06:3307:3808:3809:3910:3911:3912:3913:3914:3915:4216:4217:3718:3319:30 20:30
Grasso 06:3307:3808:3809:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4316:4317:3818:3319:31 20:31
Blandun 06:3407:3908:3909:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4416:4417:3918:3419:31 20:31
Punika 06:3507:4008:4009:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4516:4517:4018:3519:32 20:32
Fgura 06:3607:4108:4109:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4616:4617:4118:3619:33 20:33
Gallu 06:3607:4108:4109:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4716:4717:4218:3619:34 20:34
Hompesch 06:3707:4208:4209:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4816:4817:4318:3719:34 20:34
Haz-Zabbar More    06:3807:4308:4309:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4916:4917:4418:3819:35 20:35
Cikas 06:3807:4308:4309:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4916:4917:4418:3819:35 20:35
Villabate 06:3907:4408:4409:4710:4711:4712:4713:4714:4715:5016:5017:4518:3919:35 20:35
Newl 06:4007:4508:4509:4810:4811:4812:4813:4814:4815:5216:5217:4718:4019:37 20:37
Plier 06:4107:4608:4609:4910:4911:4912:4913:4914:4915:5316:5317:4818:4119:37 20:37
Latmija 06:4207:4708:4709:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5416:5417:4918:4219:38 20:38
Marsaskala More    06:4407:4908:4909:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5716:5717:5218:4419:39 20:39
Krawlu 06:4407:4908:4909:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5716:5717:5218:4419:39 20:39
Antnin 06:4507:5008:5009:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5916:5917:5418:4519:40 20:40
Bellavista 06:4607:5108:5109:5610:5611:5612:5613:5614:5616:0117:0117:5618:4619:42 20:42
Qrempuc 06:4707:5208:5209:5710:5711:5712:5713:5714:5716:0217:0217:5718:4719:42 20:42
Iskal 06:4807:5308:5309:5710:5711:5712:5713:5714:5716:0317:0317:5818:4819:43 20:43
Harruba 06:4807:5308:5309:5810:5811:5812:5813:5814:5816:0417:0417:5918:4819:43 20:43
Bianco 06:4907:5408:5409:5910:5911:5912:5913:5914:5916:0517:0518:0018:4919:44 20:44
Vajrita 06:5007:5508:5510:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0617:0618:0118:5019:45 20:45
Xmiel 06:5107:5608:5610:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0717:0718:0218:5119:45 20:45
Grigal 06:5207:5708:5710:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0817:0818:0318:5219:46 20:46
Xehda 06:5207:5708:5710:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0917:0918:0418:5219:46 20:46
Ashby 06:5307:5808:5810:0311:0312:0313:0314:0315:0316:1017:1018:0518:5319:47 20:47
Qaws 06:5307:5808:5810:0311:0312:0313:0314:0315:0316:1017:1018:0518:5319:47 20:47
Mahsel 06:5407:5908:5910:0511:0512:0513:0514:0515:0516:1217:1218:0718:5419:48 20:48
Bajja 06:5407:5908:5910:0511:0512:0513:0514:0515:0516:1217:1218:0718:5419:48 20:48
Noqra 06:5508:0009:0010:0611:0612:0613:0614:0615:0616:1317:1318:0818:5519:49 20:49
Kannella 06:5608:0109:0110:0711:0712:0713:0714:0715:0716:1417:1418:0918:5619:49 20:49
Marsaskala 06:5808:0309:0310:0911:0912:0913:0914:0915:0916:1717:1718:1218:5819:51 20:51
Mater Dei More    06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Sptar 3 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
L-Imsida More    06:1207:1208:1209:1310:1311:1312:1313:1314:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Universita 4 06:1207:1208:1209:1310:1311:1312:1313:1314:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Hal Qormi More    06:1807:1808:1809:2210:2211:2212:2213:2214:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:18
Qaddisin 06:1807:1808:1809:2210:2211:2212:2213:2214:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:18
Il-Marsa More    06:1907:1908:1909:2410:2411:2412:2413:2414:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Marsa Park & Ride 5 06:1907:1908:1909:2410:2411:2412:2413:2414:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Qaddisin 06:2007:2008:2009:2510:2511:2512:2513:2514:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:20
Moro 06:2307:2408:2409:2910:3011:3012:3013:2914:2415:2416:2417:2418:2419:24 20:24
Bacir 06:2407:2508:2509:3010:3211:3212:3213:3014:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
Paola More    06:2507:2608:2609:3110:3311:3312:3313:3114:2615:2616:2617:2618:2619:26 20:26
Addolorata 06:2507:2608:2609:3110:3311:3312:3313:3114:2615:2616:2617:2618:2619:26 20:26
Lourdes 06:2607:2808:2809:3310:3511:3512:3513:3314:2815:2816:2817:2818:2819:28 20:28
Paola 3 06:2707:2908:2909:3410:3711:3712:3713:3414:2915:2916:2917:2918:2919:29 20:29
Il-Fgura More    06:2807:2908:2909:3410:3711:3712:3713:3414:2915:2916:2917:2918:2919:29 20:29
Consigli 06:2807:2908:2909:3410:3711:3712:3713:3414:2915:2916:2917:2918:2919:29 20:29
Grasso 06:2807:3008:3009:3510:3811:3812:3813:3514:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:30
Blandun 06:2907:3108:3109:3610:3911:3912:3913:3614:3115:3116:3117:3118:3119:31 20:31
Punika 06:3007:3208:3209:3710:4011:4012:4013:3714:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:32
Fgura 06:3007:3208:3209:3710:4111:4112:4113:3714:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:32
Gallu 06:3107:3308:3309:3810:4211:4212:4213:3814:3315:3316:3317:3318:3319:33 20:33
Hompesch 06:3207:3408:3409:3910:4311:4312:4313:3914:3415:3416:3417:3418:3419:34 20:34
Haz-Zabbar More    06:3207:3408:3409:3910:4411:4412:4413:3914:3415:3416:3417:3418:3419:34 20:34
Cikas 06:3207:3408:3409:3910:4411:4412:4413:3914:3415:3416:3417:3418:3419:34 20:34
Villabate 06:3307:3508:3509:4010:4511:4512:4513:4014:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:35
Newl 06:3407:3708:3709:4210:4711:4712:4713:4214:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:37
Plier 06:3507:3708:3709:4210:4811:4812:4813:4214:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:37
Latmija 06:3507:3808:3809:4310:4911:4912:4913:4314:3815:3816:3817:3818:3819:38 20:38
Marsaskala More    06:3707:4008:4009:4510:5111:5112:5113:4514:4015:4016:4017:4018:4019:40 20:40
Krawlu 06:3707:4008:4009:4510:5111:5112:5113:4514:4015:4016:4017:4018:4019:40 20:40
Antnin 06:3807:4108:4109:4610:5311:5312:5313:4614:4115:4116:4117:4118:4119:41 20:41
Bellavista 06:3907:4308:4309:4810:5511:5512:5513:4814:4315:4316:4317:4318:4319:43 20:43
Qrempuc 06:4007:4408:4409:4910:5611:5612:5613:4914:4415:4416:4417:4418:4419:44 20:44
Iskal 06:4007:4408:4409:4910:5611:5612:5613:4914:4415:4416:4417:4418:4419:44 20:44
Harruba 06:4107:4508:4509:5010:5711:5712:5713:5014:4515:4516:4517:4518:4519:45 20:45
Bianco 06:4207:4508:4509:5010:5811:5812:5813:5014:4515:4516:4517:4518:4519:45 20:45
Vajrita 06:4207:4608:4609:5110:5911:5912:5913:5114:4615:4616:4617:4618:4619:46 20:46
Xmiel 06:4307:4708:4709:5211:0012:0013:0013:5214:4715:4716:4717:4718:4719:47 20:47
Grigal 06:4407:4808:4809:5311:0112:0113:0113:5314:4815:4816:4817:4818:4819:48 20:48
Xehda 06:4407:4808:4809:5311:0212:0213:0213:5314:4815:4816:4817:4818:4819:48 20:48
Ashby 06:4507:4908:4909:5411:0312:0313:0313:5414:4915:4916:4917:4918:4919:49 20:49
Qaws 06:4507:4908:4909:5411:0312:0313:0313:5414:4915:4916:4917:4918:4919:49 20:49
Mahsel 06:4607:5008:5009:5511:0412:0413:0413:5514:5015:5016:5017:5018:5019:50 20:50
Bajja 06:4607:5108:5109:5611:0512:0513:0513:5614:5115:5116:5117:5118:5119:51 20:51
Noqra 06:4707:5108:5109:5611:0612:0613:0613:5614:5115:5116:5117:5118:5119:51 20:51
Kannella 06:4707:5208:5209:5711:0612:0613:0613:5714:5215:5216:5217:5218:5219:52 20:52
Marsaskala 06:4907:5408:5409:5911:0912:0913:0913:5914:5415:5416:5417:5418:5419:54 20:54
Mater Dei More    06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Sptar 3 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
L-Imsida More    06:1107:1108:1109:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Universita 4 06:1107:1108:1109:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Hal Qormi More    06:1707:1708:1709:2010:2011:2012:2013:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:18
Qaddisin 06:1707:1708:1709:2010:2011:2012:2013:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:18
Il-Marsa More    06:1807:1808:1809:2110:2111:2112:2113:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Marsa Park & Ride 5 06:1807:1808:1809:2110:2111:2112:2113:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Qaddisin 06:1907:1908:1909:2210:2211:2212:2213:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:20
Moro 06:2107:2108:2109:2610:2611:2612:2613:2414:2415:2416:2417:2418:2419:24 20:22
Bacir 06:2207:2208:2209:2810:2811:2812:2813:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:23
Paola More    06:2307:2308:2309:2910:2911:2912:2913:2614:2615:2616:2617:2618:2619:26 20:24
Addolorata 06:2307:2308:2309:2910:2911:2912:2913:2614:2615:2616:2617:2618:2619:26 20:24
Lourdes 06:2407:2408:2409:3110:3111:3112:3113:2814:2815:2816:2817:2818:2819:28 20:25
Paola 3 06:2507:2508:2509:3210:3211:3212:3213:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29 20:26
Il-Fgura More    06:2607:2608:2609:3310:3311:3312:3313:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29 20:27
Consigli 06:2607:2608:2609:3310:3311:3312:3313:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29 20:27
Grasso 06:2607:2608:2609:3310:3311:3312:3313:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:27
Blandun 06:2607:2608:2609:3410:3411:3412:3413:3114:3115:3116:3117:3118:3119:31 20:27
Punika 06:2707:2708:2709:3510:3511:3512:3513:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:28
Fgura 06:2807:2808:2809:3610:3611:3612:3613:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:29
Gallu 06:2807:2808:2809:3710:3711:3712:3713:3314:3315:3316:3317:3318:3319:33 20:29
Hompesch 06:2907:2908:2909:3710:3711:3712:3713:3414:3415:3416:3417:3418:3419:34 20:30
Haz-Zabbar More    06:2907:2908:2909:3810:3811:3812:3813:3414:3415:3416:3417:3418:3419:34 20:30
Cikas 06:2907:2908:2909:3810:3811:3812:3813:3414:3415:3416:3417:3418:3419:34 20:30
Villabate 06:3007:3008:3009:3910:3911:3912:3913:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:31
Newl 06:3107:3108:3109:4110:4111:4112:4113:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:32
Plier 06:3107:3108:3109:4110:4111:4112:4113:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:32
Latmija 06:3207:3208:3209:4210:4211:4212:4213:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38 20:33
Marsaskala More    06:3407:3408:3409:4510:4511:4512:4513:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40 20:35
Krawlu 06:3407:3408:3409:4510:4511:4512:4513:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40 20:35
Antnin 06:3407:3408:3409:4610:4611:4612:4613:4114:4115:4116:4117:4118:4119:41 20:35
Bellavista 06:3607:3608:3609:4810:4811:4812:4813:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43 20:37
Qrempuc 06:3607:3608:3609:4810:4811:4812:4813:4414:4415:4416:4417:4418:4419:44 20:37
Iskal 06:3707:3708:3709:4910:4911:4912:4913:4414:4415:4416:4417:4418:4419:44 20:38
Harruba 06:3707:3708:3709:5010:5011:5012:5013:4514:4515:4516:4517:4518:4519:45 20:38
Bianco 06:3807:3808:3809:5110:5111:5112:5113:4514:4515:4516:4517:4518:4519:45 20:39
Vajrita 06:3807:3808:3809:5210:5211:5212:5213:4614:4615:4616:4617:4618:4619:46 20:39
Xmiel 06:3907:3908:3909:5210:5211:5212:5213:4714:4715:4716:4717:4718:4719:47 20:40
Grigal 06:3907:3908:3909:5310:5311:5312:5313:4814:4815:4816:4817:4818:4819:48 20:40
Xehda 06:4007:4008:4009:5410:5411:5412:5413:4814:4815:4816:4817:4818:4819:48 20:41
Ashby 06:4007:4008:4009:5410:5411:5412:5413:4914:4915:4916:4917:4918:4919:49 20:41
Qaws 06:4007:4008:4009:5510:5511:5512:5513:4914:4915:4916:4917:4918:4919:49 20:41
Mahsel 06:4107:4108:4109:5610:5611:5612:5613:5014:5015:5016:5017:5018:5019:50 20:42
Bajja 06:4107:4108:4109:5610:5611:5612:5613:5114:5115:5116:5117:5118:5119:51 20:42
Noqra 06:4207:4208:4209:5710:5711:5712:5713:5114:5115:5116:5117:5118:5119:51 20:43
Kannella 06:4207:4208:4209:5810:5811:5812:5813:5214:5215:5216:5217:5218:5219:52 20:43
Marsaskala 06:4407:4408:4410:0011:0012:0013:0013:5414:5415:5416:5417:5418:5419:54 20:45
Marsaskala - Mater Dei 204
Marsaskala More    07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Marsaskala 07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Anxjur 07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Bellavista 07:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21
Antnin2 07:2408:2409:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2219:22
Krawlu 07:2608:2609:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:23
Latmija 07:2808:2809:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2519:24
Haz-Zabbar More    07:2908:2909:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2619:25
Plier 07:2908:2909:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2619:25
Newl 07:3108:3109:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2719:26
Villabate 07:3108:3109:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2819:26
Cikas 07:3408:3409:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:2919:28
Il-Fgura More    07:3508:3509:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3019:28
Hompesch 07:3508:3509:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3019:28
Gallu 07:3508:3509:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3119:29
Fgura 07:3608:3609:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3119:29
Punika 07:3808:3809:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3219:30
Blandun 07:3908:3909:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:3319:31
Grasso 07:4008:4009:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3419:32
Consigli 07:4108:4109:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3419:32
Paola More    07:4208:4209:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3519:33
Paola 2 07:4208:4209:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3519:33
Paule 07:4308:4309:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3619:33
Lourdes 07:4408:4409:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3619:34
Il-Marsa More    07:4708:4709:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:3919:36
Xwieni 07:4708:4709:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:3919:36
Ottoman 07:4808:4809:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:4019:36
Ceppuna 07:5008:5009:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4119:37
Marsa Park & Ride 6 07:5608:5609:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4519:41
Qaddisin 07:5708:5709:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4619:42
Is-Swatar More    08:0409:0409:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5319:49
Qroqq 5 08:0409:0409:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5319:49
L-Imsida More    08:0609:0609:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5519:51
Universita 1 08:0609:0609:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5519:51
Mater Dei More    08:0709:0709:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:5619:52
Mater Dei 2 08:0709:0709:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:5619:52
Sptar 1 08:0809:0809:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:5719:53
Marsaskala More    07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Marsaskala 07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Anxjur 07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Bellavista 07:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21
Antnin2 07:2208:2309:2310:2311:2312:2313:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22
Krawlu 07:2308:2509:2510:2511:2512:2513:2414:2415:2416:2417:2418:2419:23
Latmija 07:2408:2609:2610:2611:2612:2613:2514:2515:2516:2517:2518:2519:24
Haz-Zabbar More    07:2508:2809:2810:2811:2812:2813:2614:2615:2616:2617:2618:2619:25
Plier 07:2508:2809:2810:2811:2812:2813:2614:2615:2616:2617:2618:2619:25
Newl 07:2608:2909:2910:2911:2912:2913:2714:2715:2716:2717:2718:2719:26
Villabate 07:2608:2909:2910:2911:2912:2913:2714:2715:2716:2717:2718:2719:26
Cikas 07:2708:3109:3110:3111:3112:3113:2914:2915:2916:2917:2918:2919:28
Il-Fgura More    07:2808:3209:3210:3211:3212:3213:3014:3015:3016:3017:3018:3019:28
Hompesch 07:2808:3209:3210:3211:3212:3213:3014:3015:3016:3017:3018:3019:28
Gallu 07:2808:3309:3310:3311:3312:3313:3014:3015:3016:3017:3018:3019:29
Fgura 07:2908:3409:3410:3411:3412:3413:3114:3115:3116:3117:3118:3119:29
Punika 07:3008:3509:3510:3511:3512:3513:3214:3215:3216:3217:3218:3219:30
Blandun 07:3108:3609:3610:3611:3612:3613:3314:3315:3316:3317:3318:3319:31
Grasso 07:3108:3709:3710:3711:3712:3713:3314:3315:3316:3317:3318:3319:32
Consigli 07:3108:3709:3710:3711:3712:3713:3414:3415:3416:3417:3418:3419:32
Paola More    07:3208:3809:3810:3811:3812:3813:3514:3515:3516:3517:3518:3519:33
Paola 2 07:3208:3809:3810:3811:3812:3813:3514:3515:3516:3517:3518:3519:33
Paule 07:3308:3909:3910:3911:3912:3913:3514:3515:3516:3517:3518:3519:33
Lourdes 07:3308:4009:4010:4011:4012:4013:3614:3615:3616:3617:3618:3619:34
Il-Marsa More    07:3508:4209:4210:4211:4212:4213:3814:3815:3816:3817:3818:3819:36
Xwieni 07:3508:4209:4210:4211:4212:4213:3814:3815:3816:3817:3818:3819:36
Ottoman 07:3608:4409:4410:4411:4412:4413:3914:3915:3916:3917:3918:3919:36
Ceppuna 07:3708:4509:4510:4511:4512:4513:4014:4015:4016:4017:4018:4019:37
Marsa Park & Ride 6 07:4008:5009:5010:5011:5012:5013:4414:4415:4416:4417:4418:4419:41
Qaddisin 07:4108:5109:5110:5111:5112:5113:4514:4515:4516:4517:4518:4519:42
Is-Swatar More    07:4808:5809:5810:5811:5612:5613:5014:5015:5016:5017:5018:5019:47
Qroqq 5 07:4808:5809:5810:5811:5612:5613:5014:5015:5016:5017:5018:5019:47
L-Imsida More    07:5009:0010:0011:0011:5812:5813:5214:5215:5216:5217:5218:5219:49
Universita 1 07:5009:0010:0011:0011:5812:5813:5214:5215:5216:5217:5218:5219:49
Mater Dei More    07:5109:0110:0111:0111:5912:5913:5314:5315:5316:5317:5318:5319:50
Mater Dei 2 07:5109:0110:0111:0111:5912:5913:5314:5315:5316:5317:5318:5319:50
Sptar 1 07:5209:0210:0211:0212:0013:0013:5414:5415:5416:5417:5418:5419:51
Marsaskala More    07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Marsaskala 07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Anxjur 07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Bellavista 07:2008:2009:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21
Antnin2 07:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22
Krawlu 07:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2418:2419:24
Latmija 07:2408:2409:2510:2511:2512:2413:2414:2415:2416:2417:2518:2519:25
Haz-Zabbar More    07:2408:2409:2610:2611:2612:2513:2514:2515:2516:2517:2618:2619:26
Plier 07:2408:2409:2610:2611:2612:2513:2514:2515:2516:2517:2618:2619:26
Newl 07:2508:2509:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2718:2719:27
Villabate 07:2508:2509:2710:2711:2712:2613:2614:2615:2616:2617:2718:2719:27
Cikas 07:2708:2709:2810:2811:2812:2713:2714:2715:2716:2717:2918:2919:29
Il-Fgura More    07:2708:2709:2910:2911:2912:2813:2814:2815:2816:2817:3018:3019:30
Hompesch 07:2708:2709:2910:2911:2912:2813:2814:2815:2816:2817:3018:3019:30
Gallu 07:2708:2709:2910:2911:2912:2813:2814:2815:2816:2817:3018:3019:30
Fgura 07:2808:2809:3010:3011:3012:2913:2914:2915:2916:2917:3118:3119:31
Punika 07:2908:2909:3110:3111:3112:3013:3014:3015:3016:3017:3218:3219:32
Blandun 07:2908:2909:3210:3211:3212:3113:3114:3115:3116:3117:3318:3319:33
Grasso 07:3008:3009:3210:3211:3212:3113:3114:3115:3116:3117:3318:3319:33
Consigli 07:3008:3009:3310:3311:3312:3113:3114:3115:3116:3117:3418:3419:34
Paola More    07:3108:3109:3310:3311:3312:3213:3214:3215:3216:3217:3518:3519:35
Paola 2 07:3108:3109:3310:3311:3312:3213:3214:3215:3216:3217:3518:3519:35
Paule 07:3108:3109:3410:3411:3412:3313:3314:3315:3316:3317:3518:3519:35
Lourdes 07:3208:3209:3410:3411:3412:3313:3314:3315:3316:3317:3618:3619:36
Il-Marsa More    07:3308:3309:3610:3611:3612:3513:3514:3515:3516:3517:3818:3819:38
Xwieni 07:3308:3309:3610:3611:3612:3513:3514:3515:3516:3517:3818:3819:38
Ottoman 07:3408:3409:3710:3711:3712:3613:3614:3615:3616:3617:3918:3919:39
Ceppuna 07:3508:3509:3810:3811:3812:3713:3714:3715:3716:3717:4018:4019:40
Marsa Park & Ride 6 07:3808:3809:4210:4211:4212:4013:4014:4015:4016:4017:4418:4419:44
Qaddisin 07:3908:3909:4310:4311:4312:4113:4114:4115:4116:4117:4518:4519:45
Is-Swatar More    07:4408:4409:5210:5211:5212:5013:5014:4615:4616:4617:5018:5019:50
Qroqq 5 07:4408:4409:5210:5211:5212:5013:5014:4615:4616:4617:5018:5019:50
L-Imsida More    07:4608:4609:5410:5411:5412:5213:5214:4815:4816:4817:5218:5219:52
Universita 1 07:4608:4609:5410:5411:5412:5213:5214:4815:4816:4817:5218:5219:52
Mater Dei More    07:4708:4709:5510:5511:5512:5313:5314:4915:4916:4917:5318:5319:53
Mater Dei 2 07:4708:4709:5510:5511:5512:5313:5314:4915:4916:4917:5318:5319:53
Sptar 1 07:4808:4809:5710:5711:5712:5513:5514:5015:5016:5017:5418:5419:54
Marsaskala Bianco - Mater Dei 204
Marsaskala More    05:0806:08
Bianco 05:0806:08
Vajrita 05:0906:09
Xmiel 05:0906:09
Grigal 05:1006:10
Xehda 05:1106:11
Ashby 05:1206:12
Qaws 05:1206:12
Mahsel 05:1306:13
Bajja 05:1406:14
Noqra 05:1506:15
Kannella 05:1506:15
Marsaskala 05:1706:17
Anxjur 05:1806:18
Bellavista 05:1906:19
Antnin2 05:2106:21
Krawlu 05:2206:22
Latmija 05:2406:24
Haz-Zabbar More    05:2506:25
Plier 05:2506:25
Newl 05:2606:26
Villabate 05:2706:27
Cikas 05:2906:29
Il-Fgura More    05:3006:30
Hompesch 05:3006:30
Gallu 05:3006:30
Fgura 05:3106:31
Punika 05:3206:32
Blandun 05:3306:33
Grasso 05:3406:34
Consigli 05:3506:35
Paola More    05:3606:36
Paola 2 05:3606:36
Paule 05:3606:36
Lourdes 05:3706:37
Il-Marsa More    05:4006:40
Xwieni 05:4006:40
Ottoman 05:4106:41
Ceppuna 05:4206:42
Marsa Park & Ride 6 05:4606:46
Qaddisin 05:4806:48
Is-Swatar More    05:5706:57
Qroqq 5 05:5706:57
L-Imsida More    06:0007:00
Universita 1 06:0007:00
Mater Dei More    06:0107:01
Mater Dei 2 06:0107:01
Sptar 1 06:0307:03
Marsaskala More    05:0806:08
Bianco 05:0806:08
Vajrita 05:0806:08
Xmiel 05:0906:09
Grigal 05:1006:10
Xehda 05:1006:10
Ashby 05:1106:11
Qaws 05:1106:11
Mahsel 05:1206:12
Bajja 05:1306:13
Noqra 05:1306:13
Kannella 05:1406:14
Marsaskala 05:1506:15
Anxjur 05:1606:16
Bellavista 05:1706:17
Antnin2 05:1806:18
Krawlu 05:2006:20
Latmija 05:2106:21
Haz-Zabbar More    05:2206:22
Plier 05:2206:22
Newl 05:2306:23
Villabate 05:2306:23
Cikas 05:2506:25
Il-Fgura More    05:2606:26
Hompesch 05:2606:26
Gallu 05:2606:26
Fgura 05:2706:27
Punika 05:2806:28
Blandun 05:2906:29
Grasso 05:2906:29
Consigli 05:3006:30
Paola More    05:3006:30
Paola 2 05:3006:30
Paule 05:3106:31
Lourdes 05:3206:32
Il-Marsa More    05:3406:34
Xwieni 05:3406:34
Ottoman 05:3506:35
Ceppuna 05:3606:36
Marsa Park & Ride 6 05:3906:39
Qaddisin 05:4106:41
Is-Swatar More    05:4806:48
Qroqq 5 05:4806:48
L-Imsida More    05:5006:50
Universita 1 05:5006:50
Mater Dei More    05:5206:52
Mater Dei 2 05:5206:52
Sptar 1 05:5306:53
Marsaskala More    05:0806:08
Bianco 05:0806:08
Vajrita 05:0806:08
Xmiel 05:0906:09
Grigal 05:0906:09
Xehda 05:1006:10
Ashby 05:1006:10
Qaws 05:1006:10
Mahsel 05:1106:11
Bajja 05:1206:12
Noqra 05:1206:12
Kannella 05:1306:13
Marsaskala 05:1406:14
Anxjur 05:1406:14
Bellavista 05:1506:15
Antnin2 05:1606:16
Krawlu 05:1706:17
Latmija 05:1806:18
Haz-Zabbar More    05:1906:19
Plier 05:1906:19
Newl 05:2006:20
Villabate 05:2006:20
Cikas 05:2106:21
Il-Fgura More    05:2206:22
Hompesch 05:2206:22
Gallu 05:2206:22
Fgura 05:2306:23
Punika 05:2406:24
Blandun 05:2406:24
Grasso 05:2506:25
Consigli 05:2506:25
Paola More    05:2606:26
Paola 2 05:2606:26
Paule 05:2606:26
Lourdes 05:2706:27
Il-Marsa More    05:2806:28
Xwieni 05:2806:28
Ottoman 05:2906:29
Ceppuna 05:3006:30
Marsa Park & Ride 6 05:3306:33
Qaddisin 05:3406:34
Is-Swatar More    05:4006:40
Qroqq 5 05:4006:40
L-Imsida More    05:4206:42
Universita 1 05:4206:42
Mater Dei More    05:4306:43
Mater Dei 2 05:4306:43
Sptar 1 05:4406:44