Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Marsaskala 204
Mater Dei More    06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Sptar 3 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
L-Imsida More    06:1407:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1315:1316:1317:1318:1319:12 20:12
Universita 4 06:1407:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1315:1316:1317:1318:1319:12 20:12
Hal Qormi More    06:2807:2808:2809:2810:2511:2512:2513:2514:2315:2316:2317:2318:2319:21 20:21
Qaddisin 06:2807:2808:2809:2810:2511:2512:2513:2514:2315:2316:2317:2318:2319:21 20:21
Il-Marsa More    06:3007:3008:3009:3010:2711:2712:2713:2714:2515:2516:2517:2518:2519:22 20:22
Marsa Park & Ride 5 06:3007:3008:3009:3010:2711:2712:2713:2714:2515:2516:2517:2518:2519:22 20:22
Qaddisin 06:3107:3208:3209:3210:2911:2912:2913:2914:2615:2616:2717:2718:2719:23 20:23
Moro 06:3507:3708:3709:3710:3411:3412:3413:3414:3115:3116:3217:3218:3219:28 20:27
Bacir 06:3607:3808:3809:3810:3511:3512:3513:3514:3215:3216:3417:3418:3419:29 20:28
Paola More    06:3707:4008:4009:4010:3711:3712:3713:3714:3315:3316:3517:3518:3519:30 20:29
Addolorata 06:3707:4008:4009:4010:3711:3712:3713:3714:3315:3316:3517:3518:3519:30 20:29
Lourdes 06:3807:4208:4209:4210:3911:3912:3913:3914:3515:3516:3717:3718:3719:32 20:31
Paola 3 06:3907:4308:4309:4310:4011:4012:4013:4014:3715:3716:3917:3918:3919:34 20:32
Il-Fgura More    06:4007:4408:4409:4410:4111:4112:4113:4114:3715:3716:4017:4018:4019:34 20:32
Consigli 06:4007:4408:4409:4410:4111:4112:4113:4114:3715:3716:4017:4018:4019:34 20:32
Grasso 06:4107:4508:4509:4510:4211:4212:4213:4214:3815:3816:4117:4118:4119:35 20:33
Blandun 06:4107:4608:4609:4610:4311:4312:4313:4314:3915:3916:4217:4218:4219:36 20:34
Punika 06:4207:4708:4709:4710:4411:4412:4413:4414:4015:4016:4317:4318:4319:37 20:35
Fgura 06:4307:4808:4809:4810:4511:4512:4513:4514:4115:4116:4417:4418:4419:38 20:35
Gallu 06:4407:4908:4909:4910:4611:4612:4613:4614:4215:4216:4517:4518:4519:39 20:36
Hompesch 06:4407:5008:5009:5010:4711:4712:4713:4714:4315:4316:4617:4618:4619:40 20:37
Haz-Zabbar More    06:4507:5108:5109:5110:4811:4812:4813:4814:4415:4416:4717:4718:4719:41 20:37
Cikas 06:4507:5108:5109:5110:4811:4812:4813:4814:4415:4416:4717:4718:4719:41 20:37
Villabate 06:4607:5208:5209:5210:4911:4912:4913:4914:4515:4516:4817:4818:4819:42 20:38
Newl 06:4707:5408:5409:5410:5111:5112:5113:5114:4615:4616:5017:5018:5019:43 20:40
Plier 06:4807:5508:5509:5510:5211:5212:5213:5214:4715:4716:5117:5118:5119:44 20:40
Latmija 06:4807:5608:5609:5610:5311:5312:5313:5314:4815:4816:5217:5218:5219:45 20:41
Marsaskala More    06:5007:5908:5909:5910:5611:5612:5613:5614:5015:5016:5517:5518:5519:47 20:43
Krawlu 06:5007:5908:5909:5910:5611:5612:5613:5614:5015:5016:5517:5518:5519:47 20:43
Antnin 06:5208:0109:0110:0110:5811:5812:5813:5814:5215:5216:5717:5718:5719:49 20:44
Bellavista 06:5308:0309:0310:0311:0012:0013:0014:0014:5415:5416:5917:5918:5919:51 20:46
Iskal 06:5408:0509:0510:0511:0212:0213:0214:0214:5515:5517:0118:0119:0119:52 20:47
Harruba 06:5508:0509:0510:0511:0212:0213:0214:0214:5615:5617:0218:0219:0219:53 20:48
Bianco 06:5608:0609:0610:0611:0312:0313:0314:0314:5715:5717:0318:0319:0319:54 20:48
Vajrita 06:5708:0809:0810:0811:0512:0513:0514:0514:5815:5817:0418:0419:0419:55 20:49
Xmiel 06:5708:0809:0810:0811:0512:0513:0514:0514:5915:5917:0518:0519:0519:56 20:50
Grigal 06:5808:1009:1010:1011:0712:0713:0714:0715:0016:0017:0618:0619:0619:57 20:51
Xehda 06:5808:1009:1010:1011:0712:0713:0714:0715:0016:0017:0718:0719:0719:57 20:51
Ashby 06:5908:1109:1110:1111:0812:0813:0814:0815:0116:0117:0818:0819:0819:58 20:52
Qaws 06:5908:1209:1210:1211:0912:0913:0914:0915:0116:0117:0818:0819:0819:58 20:52
Mahsel 07:0008:1309:1310:1311:1012:1013:1014:1015:0316:0317:1018:1019:1020:00 20:53
Bajja 07:0108:1309:1310:1311:1012:1013:1014:1015:0316:0317:1018:1019:1020:00 20:54
Noqra 07:0108:1409:1410:1411:1112:1113:1114:1115:0416:0417:1118:1119:1120:01 20:54
Kannella 07:0208:1509:1510:1511:1212:1213:1214:1215:0516:0517:1218:1219:1220:02 20:55
Marsaskala 07:0408:1809:1810:1811:1512:1513:1514:1515:0716:0717:1518:1519:1520:04 20:57
Mater Dei More    06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Sptar 3 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
L-Imsida More    06:1207:1208:1209:1410:1411:1412:1413:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Universita 4 06:1207:1208:1209:1410:1411:1412:1413:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Hal Qormi More    06:2007:2008:2009:2710:2711:2712:2713:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Qaddisin 06:2007:2008:2009:2710:2711:2712:2713:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Il-Marsa More    06:2107:2108:2109:2910:2911:2912:2913:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:20
Marsa Park & Ride 5 06:2107:2108:2109:2910:2911:2912:2913:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:20
Qaddisin 06:2207:2208:2209:3010:3011:3012:3013:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21 20:21
Moro 06:2507:2508:2709:3510:3511:3512:3513:2614:2515:2516:2517:2518:2619:26 20:26
Bacir 06:2607:2608:2809:3610:3611:3612:3613:2714:2615:2616:2617:2618:2719:27 20:27
Paola More    06:2707:2708:2909:3710:3711:3712:3713:2814:2715:2716:2717:2718:2819:28 20:28
Addolorata 06:2707:2708:2909:3710:3711:3712:3713:2814:2715:2716:2717:2718:2819:28 20:28
Lourdes 06:2807:2808:3109:3910:3911:3912:3913:3014:2915:2916:2917:2918:3019:30 20:30
Paola 3 06:2907:2908:3209:4010:4011:4012:4013:3114:3015:3016:3017:3018:3119:31 20:31
Il-Fgura More    06:3007:3008:3309:4110:4111:4112:4113:3214:3015:3016:3017:3018:3219:32 20:32
Consigli 06:3007:3008:3309:4110:4111:4112:4113:3214:3015:3016:3017:3018:3219:32 20:32
Grasso 06:3007:3008:3409:4210:4211:4212:4213:3314:3115:3116:3117:3118:3319:33 20:33
Blandun 06:3107:3108:3509:4310:4311:4312:4313:3414:3215:3216:3217:3218:3319:33 20:33
Punika 06:3207:3208:3609:4410:4411:4412:4413:3514:3315:3316:3317:3318:3419:34 20:34
Fgura 06:3207:3208:3709:4510:4511:4512:4513:3614:3315:3316:3317:3318:3519:35 20:35
Gallu 06:3307:3308:3809:4610:4611:4612:4613:3714:3415:3416:3417:3418:3619:36 20:36
Hompesch 06:3407:3408:3809:4610:4611:4612:4613:3714:3515:3516:3517:3518:3719:37 20:37
Haz-Zabbar More    06:3407:3408:3909:4710:4711:4712:4713:3814:3515:3516:3517:3518:3819:38 20:38
Cikas 06:3407:3408:3909:4710:4711:4712:4713:3814:3515:3516:3517:3518:3819:38 20:38
Villabate 06:3507:3508:4009:4810:4811:4812:4813:3914:3615:3616:3617:3618:3919:39 20:39
Newl 06:3607:3608:4209:5010:5011:5012:5013:4114:3815:3816:3817:3818:4019:40 20:40
Plier 06:3707:3708:4309:5110:5111:5112:5113:4214:3815:3816:3817:3818:4119:41 20:41
Latmija 06:3707:3708:4309:5110:5111:5112:5113:4214:3915:3916:3917:3918:4219:42 20:42
Marsaskala More    06:3907:3908:4609:5410:5411:5412:5413:4514:4115:4116:4117:4118:4419:44 20:44
Krawlu 06:3907:3908:4609:5410:5411:5412:5413:4514:4115:4116:4117:4118:4419:44 20:44
Antnin 06:4007:4008:4709:5510:5511:5512:5513:4614:4215:4216:4217:4218:4619:46 20:46
Bellavista 06:4107:4108:4909:5710:5711:5712:5713:4814:4415:4416:4417:4418:4719:47 20:47
Iskal 06:4207:4208:5009:5810:5811:5812:5813:4914:4515:4516:4517:4518:4919:49 20:49
Harruba 06:4307:4308:5109:5910:5911:5912:5913:5014:4615:4616:4617:4618:4919:49 20:49
Bianco 06:4407:4408:5210:0011:0012:0013:0013:5114:4615:4616:4617:4618:5019:50 20:50
Vajrita 06:4407:4408:5310:0111:0112:0113:0113:5214:4715:4716:4717:4718:5119:51 20:51
Xmiel 06:4507:4508:5410:0211:0212:0213:0213:5314:4815:4816:4817:4818:5219:52 20:52
Grigal 06:4607:4608:5510:0311:0312:0313:0313:5414:4915:4916:4917:4918:5319:53 20:53
Xehda 06:4607:4608:5510:0311:0312:0313:0313:5414:4915:4916:4917:4918:5419:54 20:54
Ashby 06:4707:4708:5610:0411:0412:0413:0413:5514:5015:5016:5017:5018:5419:54 20:54
Qaws 06:4707:4708:5710:0511:0512:0513:0513:5614:5015:5016:5017:5018:5519:55 20:55
Mahsel 06:4807:4808:5810:0611:0612:0613:0613:5714:5115:5116:5117:5118:5619:56 20:56
Bajja 06:4807:4808:5810:0611:0612:0613:0613:5714:5215:5216:5217:5218:5619:56 20:56
Noqra 06:4907:4908:5910:0711:0712:0713:0713:5814:5215:5216:5217:5218:5719:57 20:57
Kannella 06:4907:4909:0010:0811:0812:0813:0813:5914:5315:5316:5317:5318:5819:58 20:58
Marsaskala 06:5107:5109:0210:1011:1012:1013:1014:0114:5515:5516:5517:5519:0020:00 21:00
Mater Dei More    06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Sptar 3 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
L-Imsida More    06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Universita 4 06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Hal Qormi More    06:1807:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:18
Qaddisin 06:1807:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:18
Il-Marsa More    06:1907:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Marsa Park & Ride 5 06:1907:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Qaddisin 06:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:20
Moro 06:2307:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2418:2419:24 20:23
Bacir 06:2407:2408:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2518:2519:25 20:24
Paola More    06:2407:2408:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2618:2619:26 20:25
Addolorata 06:2407:2408:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2618:2619:26 20:25
Lourdes 06:2607:2608:2709:2710:2711:2712:2613:2614:2615:2616:2617:2818:2819:28 20:26
Paola 3 06:2707:2708:2809:2810:2811:2812:2713:2714:2715:2716:2717:2918:2919:29 20:27
Il-Fgura More    06:2707:2708:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2918:2919:29 20:28
Consigli 06:2707:2708:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2918:2919:29 20:28
Grasso 06:2807:2808:2909:2910:2911:2912:2813:2814:2815:2816:2817:3018:3019:30 20:28
Blandun 06:2807:2808:3009:3010:3011:3012:2913:2914:2915:2916:2917:3118:3119:31 20:29
Punika 06:2907:2908:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3218:3219:32 20:30
Fgura 06:3007:3008:3109:3110:3111:3112:3013:3014:3015:3016:3017:3218:3219:32 20:30
Gallu 06:3007:3008:3209:3210:3211:3212:3113:3114:3115:3116:3117:3318:3319:33 20:31
Hompesch 06:3107:3108:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3418:3419:34 20:32
Haz-Zabbar More    06:3107:3108:3309:3310:3311:3312:3213:3214:3215:3216:3217:3418:3419:34 20:32
Cikas 06:3107:3108:3309:3310:3311:3312:3213:3214:3215:3216:3217:3418:3419:34 20:32
Villabate 06:3207:3208:3409:3410:3411:3412:3313:3314:3315:3316:3317:3518:3519:35 20:33
Newl 06:3307:3308:3509:3510:3511:3512:3413:3414:3415:3416:3417:3718:3719:37 20:34
Plier 06:3407:3408:3609:3610:3611:3612:3513:3514:3515:3516:3517:3718:3719:37 20:35
Latmija 06:3407:3408:3609:3610:3611:3612:3513:3514:3515:3516:3517:3818:3819:38 20:35
Marsaskala More    06:3607:3608:3809:3810:3811:3812:3713:3714:3715:3716:3717:4018:4019:40 20:37
Krawlu 06:3607:3608:3809:3810:3811:3812:3713:3714:3715:3716:3717:4018:4019:40 20:37
Antnin 06:3707:3708:3909:3910:3911:3912:3813:3814:3815:3816:3817:4118:4119:41 20:38
Bellavista 06:3807:3808:4109:4110:4111:4112:3913:3914:3915:3916:3917:4318:4319:43 20:39
Iskal 06:3907:3908:4209:4210:4211:4212:4013:4014:4015:4016:4017:4418:4419:44 20:40
Harruba 06:3907:3908:4209:4210:4211:4212:4113:4114:4115:4116:4117:4518:4519:45 20:41
Bianco 06:4007:4008:4309:4310:4311:4312:4213:4214:4215:4216:4217:4518:4519:45 20:42
Vajrita 06:4107:4108:4409:4410:4411:4412:4213:4214:4215:4216:4217:4618:4619:46 20:42
Xmiel 06:4107:4108:4509:4510:4511:4512:4313:4314:4315:4316:4317:4718:4719:47 20:43
Grigal 06:4207:4208:4509:4510:4511:4512:4413:4414:4415:4416:4417:4818:4819:48 20:44
Xehda 06:4207:4208:4609:4610:4611:4612:4413:4414:4415:4416:4417:4818:4819:48 20:44
Ashby 06:4307:4308:4609:4610:4611:4612:4513:4514:4515:4516:4517:4918:4919:49 20:45
Qaws 06:4307:4308:4709:4710:4711:4712:4513:4514:4515:4516:4517:4918:4919:49 20:45
Mahsel 06:4407:4408:4709:4710:4711:4712:4613:4614:4615:4616:4617:5018:5019:50 20:46
Bajja 06:4407:4408:4809:4810:4811:4812:4613:4614:4615:4616:4617:5118:5119:51 20:46
Noqra 06:4507:4508:4809:4810:4811:4812:4713:4714:4715:4716:4717:5118:5119:51 20:47
Kannella 06:4507:4508:4909:4910:4911:4912:4713:4714:4715:4716:4717:5218:5219:52 20:47
Marsaskala 06:4707:4708:5109:5110:5111:5112:4913:4914:4915:4916:4917:5418:5419:54 20:49
Marsaskala - Mater Dei 204
Marsaskala More    07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Marsaskala 07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Qrempuc 07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Anxjur 07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Bellavista 07:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21
Antnin2 07:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2214:2215:2216:2317:2318:2319:22
Krawlu 07:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2414:2415:2416:2417:2418:2419:23
Latmija 07:2708:2709:2610:2611:2612:2613:2514:2515:2516:2617:2618:2619:25
Haz-Zabbar More    07:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2614:2615:2616:2717:2718:2719:26
Plier 07:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2614:2615:2616:2717:2718:2719:26
Newl 07:2908:2909:2910:2911:2912:2913:2714:2715:2716:2817:2818:2819:26
Villabate 07:3008:3009:2910:2911:2912:2913:2814:2815:2816:2917:2918:2919:27
Cikas 07:3208:3209:3110:3111:3112:3113:2914:2915:2916:3017:3018:3019:28
Il-Fgura More    07:3308:3309:3210:3211:3212:3213:3014:3015:3016:3117:3118:3119:29
Hompesch 07:3308:3309:3210:3211:3212:3213:3014:3015:3016:3117:3118:3119:29
Gallu 07:3408:3409:3310:3311:3312:3313:3114:3115:3116:3217:3218:3219:29
Fgura 07:3508:3509:3410:3411:3412:3413:3114:3115:3116:3317:3318:3319:30
Punika 07:3608:3609:3510:3511:3512:3513:3214:3215:3216:3417:3418:3419:31
Blandun 07:3708:3709:3610:3611:3612:3613:3314:3315:3316:3517:3518:3519:32
Grasso 07:3808:3809:3710:3711:3712:3713:3414:3415:3416:3617:3618:3619:32
Consigli 07:3908:3909:3710:3711:3712:3713:3414:3415:3416:3617:3618:3619:33
Paola More    07:4008:4009:3810:3811:3812:3813:3514:3515:3516:3717:3718:3719:33
Paola 2 07:4008:4009:3810:3811:3812:3813:3514:3515:3516:3717:3718:3719:33
Paule 07:4008:4009:3910:3911:3912:3913:3614:3615:3616:3817:3818:3819:34
Lourdes 07:4108:4109:4010:4011:4012:4013:3614:3615:3616:3817:3818:3819:34
Il-Marsa More    07:4408:4409:4210:4211:4212:4213:3914:3915:3916:4117:4118:4119:36
Xwieni 07:4408:4409:4210:4211:4212:4213:3914:3915:3916:4117:4118:4119:36
Ottoman 07:4508:4509:4410:4411:4412:4413:4014:4015:4016:4217:4218:4219:37
Ceppuna 07:4708:4709:4510:4511:4512:4513:4114:4115:4116:4317:4318:4319:38
Marsa Park & Ride 6 07:5208:5209:5010:5011:5012:5013:4514:4515:4516:4817:4818:4819:42
Qaddisin 07:5308:5309:5110:5111:5112:5113:4614:4615:4616:4917:4918:4919:43
Is-Swatar More    08:0209:0210:0011:0012:0013:0013:5514:5315:5316:5617:5618:5619:48
Qroqq 5 08:0209:0210:0011:0012:0013:0013:5514:5315:5316:5617:5618:5619:48
L-Imsida More    08:0509:0510:0311:0212:0213:0213:5714:5515:5516:5817:5818:5819:50
Universita 1 08:0509:0510:0311:0212:0213:0213:5714:5515:5516:5817:5818:5819:50
Mater Dei More    08:0609:0610:0411:0312:0313:0313:5814:5615:5616:5917:5918:5919:51
Mater Dei 2 08:0609:0610:0411:0312:0313:0313:5814:5615:5616:5917:5918:5919:51
Sptar 1 08:0809:0810:0611:0512:0513:0514:0014:5715:5717:0018:0019:0019:52
Marsaskala More    07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Marsaskala 07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Qrempuc 07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Anxjur 07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Bellavista 07:2008:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21
Antnin2 07:2208:2309:2310:2311:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22
Krawlu 07:2308:2409:2510:2511:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:24
Latmija 07:2408:2609:2710:2711:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25
Haz-Zabbar More    07:2508:2709:2810:2811:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2619:26
Plier 07:2508:2709:2810:2811:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2619:26
Newl 07:2508:2809:2910:2911:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27
Villabate 07:2608:2809:3010:3011:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27
Cikas 07:2708:3009:3210:3211:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29
Il-Fgura More    07:2708:3109:3310:3311:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30
Hompesch 07:2708:3109:3310:3311:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30
Gallu 07:2808:3109:3410:3411:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30
Fgura 07:2808:3209:3510:3511:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3119:31
Punika 07:2908:3309:3610:3611:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32
Blandun 07:3008:3409:3710:3711:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3319:33
Grasso 07:3008:3509:3810:3811:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3319:33
Consigli 07:3108:3609:3910:3911:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:3419:34
Paola More    07:3108:3609:4010:4011:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Paola 2 07:3108:3609:4010:4011:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Paule 07:3208:3709:4010:4011:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Lourdes 07:3208:3809:4110:4111:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36
Il-Marsa More    07:3408:4009:4410:4411:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38
Xwieni 07:3408:4009:4410:4411:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38
Ottoman 07:3508:4109:4510:4511:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3919:39
Ceppuna 07:3608:4309:4710:4711:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40
Marsa Park & Ride 6 07:3908:4709:5210:5211:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4419:44
Qaddisin 07:4008:4809:5310:5311:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:45
Is-Swatar More    07:4508:5309:5810:5811:5312:5313:5314:5015:5016:5017:5018:5019:50
Qroqq 5 07:4508:5309:5810:5811:5312:5313:5314:5015:5016:5017:5018:5019:50
L-Imsida More    07:4708:5510:0011:0011:5512:5513:5514:5215:5216:5217:5218:5219:52
Universita 1 07:4708:5510:0011:0011:5512:5513:5514:5215:5216:5217:5218:5219:52
Mater Dei More    07:4808:5610:0111:0111:5612:5613:5614:5315:5316:5317:5318:5319:53
Mater Dei 2 07:4808:5610:0111:0111:5612:5613:5614:5315:5316:5317:5318:5319:53
Sptar 1 07:4908:5710:0211:0211:5812:5813:5814:5415:5416:5417:5418:5419:54
Marsaskala More    07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Marsaskala 07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Qrempuc 07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Anxjur 07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Bellavista 07:2008:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2017:2018:2019:20
Antnin2 07:2108:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2117:2118:2119:21
Krawlu 07:2208:2409:2410:2411:2312:2313:2314:2315:2316:2217:2218:2219:22
Latmija 07:2308:2509:2510:2511:2412:2413:2414:2415:2416:2317:2318:2319:23
Haz-Zabbar More    07:2408:2609:2610:2611:2512:2513:2514:2515:2516:2417:2418:2419:24
Plier 07:2408:2609:2610:2611:2512:2513:2514:2515:2516:2417:2418:2419:24
Newl 07:2508:2709:2710:2711:2612:2613:2614:2615:2616:2517:2518:2519:25
Villabate 07:2508:2709:2710:2711:2612:2613:2614:2615:2616:2517:2518:2519:25
Cikas 07:2608:2909:2910:2911:2712:2713:2714:2715:2716:2617:2618:2619:26
Il-Fgura More    07:2708:3009:3010:3011:2812:2813:2814:2815:2816:2717:2718:2719:27
Hompesch 07:2708:3009:3010:3011:2812:2813:2814:2815:2816:2717:2718:2719:27
Gallu 07:2708:3009:3010:3011:2812:2813:2814:2815:2816:2717:2718:2719:27
Fgura 07:2708:3109:3110:3111:2912:2913:2914:2915:2916:2717:2718:2719:27
Punika 07:2808:3209:3210:3211:3012:3013:3014:3015:3016:2817:2818:2819:28
Blandun 07:2908:3309:3310:3311:3112:3113:3114:3115:3116:2917:2918:2919:29
Grasso 07:2908:3309:3310:3311:3112:3113:3114:3115:3116:2917:2918:2919:29
Consigli 07:3008:3409:3410:3411:3112:3113:3114:3115:3116:3017:3018:3019:30
Paola More    07:3008:3509:3510:3511:3212:3213:3214:3215:3216:3017:3018:3019:30
Paola 2 07:3008:3509:3510:3511:3212:3213:3214:3215:3216:3017:3018:3019:30
Paule 07:3108:3509:3510:3511:3312:3313:3314:3315:3316:3117:3118:3119:31
Lourdes 07:3108:3609:3610:3611:3312:3313:3314:3315:3316:3117:3118:3119:31
Il-Marsa More    07:3208:3809:3810:3811:3512:3513:3514:3515:3516:3217:3218:3219:32
Xwieni 07:3208:3809:3810:3811:3512:3513:3514:3515:3516:3217:3218:3219:32
Ottoman 07:3308:3909:3910:3911:3612:3613:3614:3615:3616:3317:3318:3319:33
Ceppuna 07:3408:4009:4010:4011:3712:3713:3714:3715:3716:3417:3418:3419:34
Marsa Park & Ride 6 07:3708:4409:4410:4411:4012:4013:4014:4015:4016:3717:3718:3719:37
Qaddisin 07:3808:4509:4510:4511:4112:4113:4114:4115:4116:3817:3818:3819:38
Is-Swatar More    07:4308:5009:5010:5011:4612:4613:4614:4615:4616:4317:4318:4319:43
Qroqq 5 07:4308:5009:5010:5011:4612:4613:4614:4615:4616:4317:4318:4319:43
L-Imsida More    07:4508:5209:5210:5211:4812:4813:4814:4815:4816:4517:4518:4519:45
Universita 1 07:4508:5209:5210:5211:4812:4813:4814:4815:4816:4517:4518:4519:45
Mater Dei More    07:4608:5309:5310:5311:4912:4913:4914:4915:4916:4617:4618:4619:46
Mater Dei 2 07:4608:5309:5310:5311:4912:4913:4914:4915:4916:4617:4618:4619:46
Sptar 1 07:4708:5409:5410:5411:5012:5013:5014:5015:5016:4717:4718:4719:47
Marsaskala Bianco - Mater Dei 204
Marsaskala More    05:0806:08
Bianco 05:0806:08
Vajrita 05:0806:09
Xmiel 05:0906:09
Grigal 05:1006:10
Xehda 05:1006:11
Ashby 05:1106:12
Qaws 05:1106:12
Mahsel 05:1206:14
Bajja 05:1306:14
Noqra 05:1306:15
Kannella 05:1406:16
Marsaskala 05:1506:18
Qrempuc 05:1606:18
Anxjur 05:1606:19
Bellavista 05:1706:20
Antnin2 05:1806:22
Krawlu 05:2006:24
Latmija 05:2106:25
Haz-Zabbar More    05:2206:27
Plier 05:2206:27
Newl 05:2306:28
Villabate 05:2306:29
Cikas 05:2506:31
Il-Fgura More    05:2606:32
Hompesch 05:2606:32
Gallu 05:2606:32
Fgura 05:2706:33
Punika 05:2806:34
Blandun 05:2906:36
Grasso 05:2906:36
Consigli 05:3006:37
Paola More    05:3006:38
Paola 2 05:3006:38
Paule 05:3106:39
Lourdes 05:3206:40
Il-Marsa More    05:3406:42
Xwieni 05:3406:42
Ottoman 05:3506:44
Ceppuna 05:3606:45
Marsa Park & Ride 6 05:3906:50
Qaddisin 05:4106:52
Is-Swatar More    05:4807:02
Qroqq 5 05:4807:02
L-Imsida More    05:5007:05
Universita 1 05:5007:05
Mater Dei More    05:5207:06
Mater Dei 2 05:5207:06
Sptar 1 05:5307:08
Marsaskala More    05:0806:08
Bianco 05:0806:08
Vajrita 05:0806:08
Xmiel 05:0906:09
Grigal 05:0906:09
Xehda 05:1006:10
Ashby 05:1106:11
Qaws 05:1106:11
Mahsel 05:1206:12
Bajja 05:1206:12
Noqra 05:1306:13
Kannella 05:1306:13
Marsaskala 05:1506:15
Qrempuc 05:1506:15
Anxjur 05:1506:15
Bellavista 05:1606:16
Antnin2 05:1706:17
Krawlu 05:1806:18
Latmija 05:1906:19
Haz-Zabbar More    05:2006:20
Plier 05:2006:20
Newl 05:2106:21
Villabate 05:2206:22
Cikas 05:2306:23
Il-Fgura More    05:2406:24
Hompesch 05:2406:24
Gallu 05:2406:24
Fgura 05:2506:25
Punika 05:2506:25
Blandun 05:2606:26
Grasso 05:2706:27
Consigli 05:2706:27
Paola More    05:2806:28
Paola 2 05:2806:28
Paule 05:2806:28
Lourdes 05:2906:29
Il-Marsa More    05:3106:31
Xwieni 05:3106:31
Ottoman 05:3206:32
Ceppuna 05:3306:33
Marsa Park & Ride 6 05:3606:36
Qaddisin 05:3706:37
Is-Swatar More    05:4406:44
Qroqq 5 05:4406:44
L-Imsida More    05:4606:46
Universita 1 05:4606:46
Mater Dei More    05:4706:47
Mater Dei 2 05:4706:47
Sptar 1 05:4806:48
Marsaskala More    05:0806:08
Bianco 05:0806:08
Vajrita 05:0806:08
Xmiel 05:0906:09
Grigal 05:0906:09
Xehda 05:1006:10
Ashby 05:1006:10
Qaws 05:1106:11
Mahsel 05:1106:11
Bajja 05:1206:12
Noqra 05:1206:12
Kannella 05:1306:13
Marsaskala 05:1406:14
Qrempuc 05:1406:14
Anxjur 05:1506:15
Bellavista 05:1506:15
Antnin2 05:1706:17
Krawlu 05:1806:18
Latmija 05:1906:19
Haz-Zabbar More    05:2006:20
Plier 05:2006:20
Newl 05:2006:20
Villabate 05:2106:21
Cikas 05:2206:22
Il-Fgura More    05:2306:23
Hompesch 05:2306:23
Gallu 05:2306:23
Fgura 05:2406:24
Punika 05:2506:25
Blandun 05:2506:25
Grasso 05:2606:26
Consigli 05:2606:26
Paola More    05:2706:27
Paola 2 05:2706:27
Paule 05:2706:27
Lourdes 05:2806:28
Il-Marsa More    05:3006:30
Xwieni 05:3006:30
Ottoman 05:3006:30
Ceppuna 05:3206:32
Marsa Park & Ride 6 05:3406:34
Qaddisin 05:3606:36
Is-Swatar More    05:4206:42
Qroqq 5 05:4206:42
L-Imsida More    05:4406:44
Universita 1 05:4406:44
Mater Dei More    05:4506:45
Mater Dei 2 05:4506:45
Sptar 1 05:4606:46