Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Marsaskala 204
Mater Dei More    06:10 07:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
Sptar 3 06:10 07:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
L-Imsida More    06:13 07:13 08:13 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13
Universita 4 06:13 07:13 08:13 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13
Hal Qormi More    06:23 07:23 08:23 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23
Qaddisin 06:23 07:23 08:23 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23
Il-Marsa More    06:25 07:25 08:25 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:25
Marsa Park & Ride 5 06:25 07:25 08:25 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:25
Moro 06:30 07:30 08:30 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:30 16:32 17:32 18:30 19:29 20:29
Bacir 06:31 07:31 08:31 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:31 16:33 17:33 18:31 19:30 20:30
Paola More    06:32 07:32 08:32 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:32 16:34 17:34 18:32 19:30 20:30
Addolorata 06:32 07:32 08:32 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:32 16:34 17:34 18:32 19:30 20:30
Lourdes 06:34 07:34 08:34 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:34 16:36 17:36 18:33 19:32 20:32
Paola 3 06:35 07:35 08:35 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:35 16:38 17:38 18:34 19:33 20:33
Il-Fgura More    06:36 07:36 08:36 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:36 16:39 17:39 18:35 19:33 20:33
Consigli 06:36 07:36 08:36 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:36 16:39 17:39 18:35 19:33 20:33
Grasso 06:37 07:37 08:37 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:37 16:40 17:40 18:36 19:34 20:34
Blandun 06:37 07:37 08:37 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:37 16:40 17:40 18:36 19:34 20:34
Punika 06:38 07:38 08:38 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:38 16:42 17:42 18:37 19:35 20:35
Fgura 06:39 07:39 08:39 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:39 16:43 17:43 18:38 19:36 20:36
Gallu 06:40 07:40 08:40 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:40 16:44 17:44 18:39 19:36 20:36
Hompesch 06:41 07:41 08:41 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:41 16:44 17:44 18:39 19:37 20:37
Haz-Zabbar More    06:41 07:41 08:41 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:41 16:46 17:46 18:40 19:37 20:37
Cikas 06:41 07:41 08:41 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:41 16:46 17:46 18:40 19:37 20:37
Villabate 06:42 07:42 08:42 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:42 16:46 17:46 18:41 19:38 20:38
Newl 06:44 07:44 08:44 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:44 16:48 17:48 18:42 19:39 20:39
Plier 06:44 07:44 08:44 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:44 16:49 17:49 18:43 19:40 20:40
Latmija 06:45 07:45 08:45 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:45 16:50 17:50 18:44 19:40 20:40
Marsaskala More    06:47 07:47 08:47 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:47 16:53 17:53 18:45 19:42 20:42
Krawlu 06:47 07:47 08:47 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:47 16:53 17:53 18:45 19:42 20:42
Antnin 06:49 07:49 08:49 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:49 16:55 17:55 18:47 19:43 20:43
Bellavista 06:50 07:50 08:50 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:50 16:56 17:56 18:48 19:44 20:44
Qrempuc 06:51 07:51 08:51 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:51 16:58 17:58 18:49 19:45 20:45
Iskal 06:52 07:52 08:52 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:52 16:58 17:58 18:49 19:45 20:45
Harruba 06:52 07:52 08:52 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:52 16:59 17:59 18:50 19:46 20:46
Bianco 06:53 07:53 08:53 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:53 17:00 18:00 18:51 19:46 20:46
Vajrita 06:54 07:54 08:54 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:54 17:01 18:01 18:52 19:47 20:47
Xmiel 06:55 07:55 08:55 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:55 17:02 18:02 18:52 19:47 20:47
Grigal 06:55 07:55 08:55 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:55 17:03 18:03 18:53 19:48 20:48
Xehda 06:56 07:56 08:56 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:56 17:04 18:04 18:54 19:48 20:48
Ashby 06:57 07:57 08:57 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:57 17:05 18:05 18:54 19:49 20:49
Qaws 06:57 07:57 08:57 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:57 17:05 18:05 18:54 19:49 20:49
Mahsel 06:58 07:58 08:58 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:58 17:06 18:06 18:55 19:50 20:50
Bajja 06:58 07:58 08:58 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:58 17:07 18:07 18:56 19:50 20:50
Noqra 06:59 07:59 08:59 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:59 17:08 18:08 18:56 19:51 20:51
Kannella 07:00 08:00 09:00 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 16:00 17:08 18:08 18:57 19:51 20:51
Mater Dei More    06:10 07:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
Sptar 3 06:10 07:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
L-Imsida More    06:12 07:12 08:12 09:12 10:13 11:13 12:13 13:13 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12
Universita 4 06:12 07:12 08:12 09:12 10:13 11:13 12:13 13:13 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12
Hal Qormi More    06:18 07:18 08:18 09:18 10:22 11:22 12:22 13:22 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18
Qaddisin 06:18 07:18 08:18 09:18 10:22 11:22 12:22 13:22 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18
Il-Marsa More    06:19 07:19 08:19 09:19 10:24 11:24 12:24 13:24 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:19
Marsa Park & Ride 5 06:19 07:19 08:19 09:19 10:24 11:24 12:24 13:24 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:19
Moro 06:23 07:23 08:23 09:24 10:30 11:30 12:30 13:28 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23
Bacir 06:24 07:24 08:24 09:25 10:32 11:32 12:32 13:29 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:24
Paola More    06:24 07:24 08:24 09:26 10:33 11:33 12:33 13:30 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:24
Addolorata 06:24 07:24 08:24 09:26 10:33 11:33 12:33 13:30 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:24
Lourdes 06:26 07:26 08:26 09:27 10:35 11:35 12:35 13:32 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:26
Paola 3 06:27 07:27 08:27 09:28 10:36 11:36 12:36 13:33 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:27
Il-Fgura More    06:27 07:27 08:27 09:29 10:37 11:37 12:37 13:33 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:27
Consigli 06:27 07:27 08:27 09:29 10:37 11:37 12:37 13:33 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:27
Grasso 06:28 07:28 08:28 09:30 10:38 11:38 12:38 13:34 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:28
Blandun 06:28 07:28 08:28 09:30 10:38 11:38 12:38 13:34 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:28
Punika 06:29 07:29 08:29 09:31 10:40 11:40 12:40 13:35 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:29
Fgura 06:30 07:30 08:30 09:32 10:41 11:41 12:41 13:36 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:30
Gallu 06:30 07:30 08:30 09:33 10:41 11:41 12:41 13:36 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:30
Hompesch 06:31 07:31 08:31 09:33 10:42 11:42 12:42 13:37 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:31
Haz-Zabbar More    06:31 07:31 08:31 09:34 10:43 11:43 12:43 13:38 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:31
Cikas 06:31 07:31 08:31 09:34 10:43 11:43 12:43 13:38 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:31
Villabate 06:32 07:32 08:32 09:35 10:44 11:44 12:44 13:38 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:32
Newl 06:33 07:33 08:33 09:36 10:46 11:46 12:46 13:40 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:33
Plier 06:34 07:34 08:34 09:37 10:47 11:47 12:47 13:40 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:34
Latmija 06:34 07:34 08:34 09:38 10:48 11:48 12:48 13:41 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36 20:34
Marsaskala More    06:36 07:36 08:36 09:39 10:50 11:50 12:50 13:43 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:36
Krawlu 06:36 07:36 08:36 09:39 10:50 11:50 12:50 13:43 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:36
Antnin 06:37 07:37 08:37 09:41 10:52 11:52 12:52 13:44 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39 20:37
Bellavista 06:38 07:38 08:38 09:42 10:53 11:53 12:53 13:45 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:38
Qrempuc 06:39 07:39 08:39 09:43 10:54 11:54 12:54 13:46 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41 20:39
Iskal 06:39 07:39 08:39 09:43 10:55 11:55 12:55 13:46 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41 20:39
Harruba 06:40 07:40 08:40 09:44 10:56 11:56 12:56 13:47 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 20:40
Bianco 06:40 07:40 08:40 09:45 10:57 11:57 12:57 13:47 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 20:40
Vajrita 06:41 07:41 08:41 09:46 10:58 11:58 12:58 13:48 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43 20:41
Xmiel 06:41 07:41 08:41 09:46 10:59 11:59 12:59 13:49 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44 20:41
Grigal 06:42 07:42 08:42 09:47 10:59 11:59 12:59 13:49 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44 20:42
Xehda 06:42 07:42 08:42 09:48 11:00 12:00 13:00 13:50 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:42
Ashby 06:43 07:43 08:43 09:48 11:01 12:01 13:01 13:51 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46 20:43
Qaws 06:43 07:43 08:43 09:48 11:01 12:01 13:01 13:51 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46 20:43
Mahsel 06:44 07:44 08:44 09:49 11:03 12:03 13:03 13:52 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47 20:44
Bajja 06:44 07:44 08:44 09:50 11:03 12:03 13:03 13:52 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47 20:44
Noqra 06:45 07:45 08:45 09:50 11:04 12:04 13:04 13:53 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48 20:45
Kannella 06:45 07:45 08:45 09:51 11:05 12:05 13:05 13:53 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48 20:45
Mater Dei More    06:10 07:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
Sptar 3 06:10 07:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
L-Imsida More    06:12 07:12 08:12 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12
Universita 4 06:12 07:12 08:12 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12
Hal Qormi More    06:18 07:18 08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18
Qaddisin 06:18 07:18 08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18
Il-Marsa More    06:19 07:19 08:19 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:19
Marsa Park & Ride 5 06:19 07:19 08:19 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:19
Moro 06:22 07:23 08:23 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:24 17:24 18:24 19:23 20:23
Bacir 06:23 07:24 08:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:25 17:25 18:25 19:24 20:24
Paola More    06:24 07:25 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:26 17:26 18:26 19:25 20:25
Addolorata 06:24 07:25 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:26 17:26 18:26 19:25 20:25
Lourdes 06:25 07:27 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:26 15:26 16:28 17:28 18:28 19:26 20:26
Paola 3 06:26 07:28 08:28 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:27 15:27 16:29 17:29 18:29 19:27 20:27
Il-Fgura More    06:26 07:28 08:28 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:27 15:27 16:30 17:30 18:30 19:27 20:27
Consigli 06:26 07:28 08:28 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:27 15:27 16:30 17:30 18:30 19:27 20:27
Grasso 06:27 07:29 08:29 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:28 15:28 16:30 17:30 18:30 19:28 20:28
Blandun 06:27 07:29 08:29 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:31 17:31 18:31 19:29 20:29
Punika 06:28 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:29 15:29 16:32 17:32 18:32 19:29 20:29
Fgura 06:28 07:31 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:30 15:30 16:33 17:33 18:33 19:30 20:30
Gallu 06:29 07:31 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:34 17:34 18:34 19:31 20:31
Hompesch 06:29 07:32 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:31 15:31 16:34 17:34 18:34 19:31 20:31
Haz-Zabbar More    06:30 07:33 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:32 15:32 16:35 17:35 18:35 19:32 20:32
Cikas 06:30 07:33 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:32 15:32 16:35 17:35 18:35 19:32 20:32
Villabate 06:30 07:33 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:32 15:32 16:36 17:36 18:36 19:32 20:32
Newl 06:31 07:35 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:34 15:34 16:37 17:37 18:37 19:34 20:34
Plier 06:32 07:35 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:34 15:34 16:38 17:38 18:38 19:34 20:34
Latmija 06:32 07:36 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:35 15:35 16:39 17:39 18:39 19:35 20:35
Marsaskala More    06:34 07:38 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:36 15:36 16:41 17:41 18:41 19:36 20:36
Krawlu 06:34 07:38 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:36 15:36 16:41 17:41 18:41 19:36 20:36
Antnin 06:35 07:39 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:37 15:37 16:42 17:42 18:42 19:37 20:37
Bellavista 06:36 07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:39 15:39 16:44 17:44 18:44 19:39 20:39
Qrempuc 06:36 07:41 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:39 15:39 16:44 17:44 18:44 19:39 20:39
Iskal 06:37 07:41 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:40 15:40 16:45 17:45 18:45 19:40 20:40
Harruba 06:37 07:42 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:40 15:40 16:46 17:46 18:46 19:40 20:40
Bianco 06:38 07:42 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:41 15:41 16:46 17:46 18:46 19:41 20:41
Vajrita 06:39 07:43 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:42 15:42 16:47 17:47 18:47 19:42 20:42
Xmiel 06:39 07:44 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:42 15:42 16:48 17:48 18:48 19:42 20:42
Grigal 06:39 07:44 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:43 15:43 16:49 17:49 18:49 19:43 20:43
Xehda 06:40 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:43 15:43 16:49 17:49 18:49 19:43 20:43
Ashby 06:40 07:46 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:44 15:44 16:50 17:50 18:50 19:44 20:44
Qaws 06:41 07:46 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:44 15:44 16:50 17:50 18:50 19:44 20:44
Mahsel 06:41 07:47 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:45 15:45 16:51 17:51 18:51 19:45 20:45
Bajja 06:41 07:47 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:45 15:45 16:52 17:52 18:52 19:45 20:45
Noqra 06:42 07:48 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:46 15:46 16:52 17:52 18:52 19:46 20:46
Kannella 06:42 07:48 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:46 15:46 16:53 17:53 18:53 19:46 20:46
Marsaskala - Mater Dei 204
Marsaskala More    07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20
Marsaskala 07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20
Anxjur 07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20
Bellavista 07:21 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:20 19:20
Antnin2 07:23 08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:21 19:21
Krawlu 07:24 08:23 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:22 19:22
Latmija 07:26 08:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:23 19:23
Haz-Zabbar More    07:27 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:24 19:24
Plier 07:27 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:24 19:24
Newl 07:28 08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:25 19:25
Villabate 07:28 08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:25 19:25
Cikas 07:30 08:28 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:26 19:26
Il-Fgura More    07:31 08:28 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:27 19:27
Hompesch 07:31 08:28 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:27 19:27
Gallu 07:31 08:29 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:27 19:27
Fgura 07:32 08:29 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:27 19:27
Punika 07:33 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:28 19:28
Blandun 07:34 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:29 19:29
Grasso 07:35 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:29 19:29
Consigli 07:36 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:30 19:30
Paola More    07:37 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:31 19:31
Paule 07:37 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:31 19:31
Lourdes 07:38 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:31 19:31
Il-Marsa More    07:41 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:33 19:33
Ottoman 07:41 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:33 19:33
Ceppuna 07:43 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:34 19:34
Marsa Park & Ride 6 07:47 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:37 19:37
Qaddisin 07:49 08:43 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:38 19:38
Is-Swatar More    08:01 08:55 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:44 19:44
Qroqq 5 08:01 08:55 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:44 19:44
L-Imsida More    08:04 08:58 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:46 19:46
Universita 1 08:04 08:58 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:46 19:46
Mater Dei More    08:06 09:00 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:47 19:47
Mater Dei 2 08:06 09:00 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:47 19:47
Sptar 1 08:08 09:02 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:48 19:48
Marsaskala More    07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20
Marsaskala 07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20
Anxjur 07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20
Bellavista 07:20 08:20 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:20
Antnin2 07:21 08:21 09:22 10:23 11:23 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22
Krawlu 07:22 08:22 09:24 10:25 11:25 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:23
Latmija 07:23 08:23 09:25 10:27 11:27 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:24
Haz-Zabbar More    07:24 08:24 09:26 10:28 11:28 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:25
Plier 07:24 08:24 09:26 10:28 11:28 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:25
Newl 07:24 08:24 09:27 10:29 11:29 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:25
Villabate 07:24 08:24 09:27 10:30 11:30 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:26
Cikas 07:25 08:25 09:29 10:32 11:32 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:27
Il-Fgura More    07:26 08:26 09:30 10:33 11:33 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:27
Hompesch 07:26 08:26 09:30 10:33 11:33 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:27
Gallu 07:26 08:26 09:30 10:33 11:33 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:28
Fgura 07:27 08:27 09:31 10:34 11:34 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:28
Punika 07:27 08:27 09:32 10:35 11:35 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:29
Blandun 07:28 08:28 09:33 10:37 11:37 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:30
Grasso 07:28 08:28 09:33 10:37 11:37 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:30
Consigli 07:28 08:28 09:34 10:38 11:38 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:31
Paola More    07:29 08:29 09:35 10:40 11:40 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:32
Paule 07:29 08:29 09:35 10:40 11:40 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:32
Lourdes 07:30 08:30 09:36 10:41 11:41 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:32
Il-Marsa More    07:32 08:32 09:39 10:44 11:44 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:35
Ottoman 07:32 08:32 09:39 10:44 11:44 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:35
Ceppuna 07:32 08:32 09:40 10:46 11:46 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:36
Marsa Park & Ride 6 07:35 08:35 09:44 10:51 11:51 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:39
Qaddisin 07:36 08:36 09:45 10:52 11:52 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:40
Is-Swatar More    07:41 08:41 09:50 11:00 12:00 12:53 13:53 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:46
Qroqq 5 07:41 08:41 09:50 11:00 12:00 12:53 13:53 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:46
L-Imsida More    07:43 08:43 09:52 11:02 12:02 12:55 13:55 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:48
Universita 1 07:43 08:43 09:52 11:02 12:02 12:55 13:55 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:48
Mater Dei More    07:44 08:44 09:53 11:03 12:03 12:56 13:56 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:49
Mater Dei 2 07:44 08:44 09:53 11:03 12:03 12:56 13:56 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:49
Sptar 1 07:45 08:45 09:54 11:05 12:05 12:58 13:58 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:50
Marsaskala More    07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20
Marsaskala 07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20
Anxjur 07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20
Bellavista 07:20 08:20 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:20 15:20 16:21 17:21 18:21 19:20
Antnin2 07:22 08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22
Krawlu 07:23 08:23 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23
Latmija 07:24 08:24 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:24 15:24 16:25 17:25 18:25 19:24
Haz-Zabbar More    07:25 08:25 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:25 15:25 16:26 17:26 18:26 19:25
Plier 07:25 08:25 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:25 15:25 16:26 17:26 18:26 19:25
Newl 07:25 08:25 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:25 15:25 16:26 17:26 18:26 19:25
Villabate 07:26 08:26 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:26 15:26 16:27 17:27 18:27 19:26
Cikas 07:27 08:27 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:27 15:27 16:28 17:28 18:28 19:27
Il-Fgura More    07:27 08:27 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:27 15:27 16:29 17:29 18:29 19:27
Hompesch 07:27 08:27 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:27 15:27 16:29 17:29 18:29 19:27
Gallu 07:28 08:28 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:28 15:28 16:29 17:29 18:29 19:28
Fgura 07:28 08:28 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:28 15:28 16:30 17:30 18:30 19:28
Punika 07:29 08:29 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:29 15:29 16:31 17:31 18:31 19:29
Blandun 07:30 08:30 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:30 15:30 16:32 17:32 18:32 19:30
Grasso 07:30 08:30 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:30 15:30 16:32 17:32 18:32 19:30
Consigli 07:31 08:31 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:31 15:31 16:33 17:33 18:33 19:31
Paola More    07:32 08:32 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:32 15:32 16:34 17:34 18:34 19:32
Paule 07:32 08:32 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:32 15:32 16:34 17:34 18:34 19:32
Lourdes 07:32 08:32 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:32 15:32 16:34 17:34 18:34 19:32
Il-Marsa More    07:35 08:35 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:35 15:35 16:37 17:37 18:37 19:35
Ottoman 07:35 08:35 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:35 15:35 16:37 17:37 18:37 19:35
Ceppuna 07:36 08:36 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:36 15:36 16:38 17:38 18:38 19:36
Marsa Park & Ride 6 07:39 08:39 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:39 15:39 16:42 17:42 18:42 19:39
Qaddisin 07:40 08:40 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:40 15:40 16:43 17:43 18:43 19:40
Is-Swatar More    07:45 08:45 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:45 15:45 16:48 17:48 18:48 19:45
Qroqq 5 07:45 08:45 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:45 15:45 16:48 17:48 18:48 19:45
L-Imsida More    07:47 08:47 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:47 15:47 16:50 17:50 18:50 19:47
Universita 1 07:47 08:47 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:47 15:47 16:50 17:50 18:50 19:47
Mater Dei More    07:48 08:48 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:48 15:48 16:51 17:51 18:51 19:48
Mater Dei 2 07:48 08:48 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:48 15:48 16:51 17:51 18:51 19:48
Sptar 1 07:49 08:49 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:49 15:49 16:52 17:52 18:52 19:49
Marsaskala Bianco - Mater Dei 204
Marsaskala More    05:08 06:08
Bianco 05:08 06:08
Vajrita 05:08 06:09
Xmiel 05:09 06:10
Grigal 05:10 06:11
Xehda 05:10 06:12
Ashby 05:11 06:12
Qaws 05:11 06:13
Mahsel 05:12 06:14
Bajja 05:12 06:15
Noqra 05:13 06:16
Kannella 05:13 06:17
Marsaskala 05:15 06:19
Anxjur 05:15 06:20
Bellavista 05:16 06:21
Antnin2 05:17 06:23
Krawlu 05:19 06:25
Latmija 05:20 06:27
Haz-Zabbar More    05:21 06:29
Plier 05:21 06:29
Newl 05:21 06:30
Villabate 05:22 06:30
Cikas 05:23 06:32
Il-Fgura More    05:24 06:34
Hompesch 05:24 06:34
Gallu 05:24 06:34
Fgura 05:25 06:35
Punika 05:26 06:37
Blandun 05:27 06:38
Grasso 05:27 06:39
Consigli 05:28 06:40
Paola More    05:29 06:41
Paule 05:29 06:41
Lourdes 05:30 06:42
Il-Marsa More    05:32 06:47
Ottoman 05:32 06:47
Ceppuna 05:33 06:49
Marsa Park & Ride 6 05:37 06:54
Qaddisin 05:38 06:56
Is-Swatar More    05:45 07:06
Qroqq 5 05:45 07:06
L-Imsida More    05:47 07:09
Universita 1 05:47 07:09
Mater Dei More    05:48 07:11
Mater Dei 2 05:48 07:11
Sptar 1 05:49 07:13
Marsaskala More    05:08 06:08
Bianco 05:08 06:08
Vajrita 05:08 06:08
Xmiel 05:09 06:09
Grigal 05:09 06:09
Xehda 05:10 06:10
Ashby 05:10 06:10
Qaws 05:10 06:10
Mahsel 05:11 06:11
Bajja 05:12 06:12
Noqra 05:12 06:12
Kannella 05:13 06:13
Marsaskala 05:14 06:14
Anxjur 05:14 06:14
Bellavista 05:15 06:15
Antnin2 05:16 06:16
Krawlu 05:17 06:17
Latmija 05:18 06:18
Haz-Zabbar More    05:19 06:19
Plier 05:19 06:19
Newl 05:20 06:20
Villabate 05:20 06:20
Cikas 05:21 06:21
Il-Fgura More    05:22 06:22
Hompesch 05:22 06:22
Gallu 05:22 06:22
Fgura 05:23 06:23
Punika 05:24 06:24
Blandun 05:24 06:24
Grasso 05:25 06:25
Consigli 05:25 06:25
Paola More    05:26 06:26
Paule 05:26 06:26
Lourdes 05:27 06:27
Il-Marsa More    05:29 06:29
Ottoman 05:29 06:29
Ceppuna 05:30 06:30
Marsa Park & Ride 6 05:33 06:33
Qaddisin 05:34 06:34
Is-Swatar More    05:40 06:40
Qroqq 5 05:40 06:40
L-Imsida More    05:42 06:42
Universita 1 05:42 06:42
Mater Dei More    05:43 06:43
Mater Dei 2 05:43 06:43
Sptar 1 05:44 06:44
Marsaskala More