Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Marsaskala 204
Mater Dei More    06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Sptar 3 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
L-Imsida More    06:1407:1408:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1415:1416:1317:1318:1219:12 20:12
Universita 4 06:1407:1408:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1415:1416:1317:1318:1219:12 20:12
Hal Qormi More    06:2607:2608:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2815:2816:2217:2218:1819:18 20:18
Qaddisin 06:2607:2608:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2815:2816:2217:2218:1819:18 20:18
Il-Marsa More    06:2807:2808:2409:2410:2411:2412:2413:2414:3015:3016:2317:2318:1919:19 20:19
Marsa Park & Ride 5 06:2807:2808:2409:2410:2411:2412:2413:2414:3015:3016:2317:2318:1919:19 20:19
Qaddisin 06:2907:2908:2509:2510:2511:2512:2513:2514:3115:3216:2517:2518:2019:20 20:20
Moro 06:3407:3408:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3615:3716:3017:3018:2419:24 20:23
Bacir 06:3507:3508:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3715:3816:3117:3118:2619:26 20:24
Paola More    06:3607:3608:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3815:4016:3317:3318:2719:27 20:24
Addolorata 06:3607:3608:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3815:4016:3317:3318:2719:27 20:24
Lourdes 06:3807:3808:3409:3410:3411:3412:3413:3414:4015:4216:3517:3518:2919:29 20:25
Paola 3 06:3907:3908:3509:3510:3511:3512:3513:3514:4115:4316:3617:3618:3019:30 20:26
Il-Fgura More    06:4007:4008:3609:3610:3611:3612:3613:3614:4215:4416:3717:3718:3119:31 20:27
Consigli 06:4007:4008:3609:3610:3611:3612:3613:3614:4215:4416:3717:3718:3119:31 20:27
Grasso 06:4107:4108:3709:3710:3711:3712:3713:3714:4315:4516:3817:3818:3119:31 20:27
Blandun 06:4107:4108:3709:3710:3711:3712:3713:3714:4315:4616:3917:3918:3219:32 20:28
Punika 06:4207:4208:3809:3810:3811:3812:3813:3814:4415:4716:4017:4018:3319:33 20:29
Fgura 06:4307:4308:3909:3910:3911:3912:3913:3914:4515:4816:4117:4118:3419:34 20:29
Gallu 06:4407:4408:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4615:4916:4217:4218:3519:35 20:30
Hompesch 06:4507:4508:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4715:5016:4317:4318:3519:35 20:30
Haz-Zabbar More    06:4607:4608:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4815:5116:4417:4418:3619:36 20:31
Cikas 06:4607:4608:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4815:5116:4417:4418:3619:36 20:31
Villabate 06:4707:4708:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4915:5216:4517:4518:3719:37 20:31
Newl 06:4807:4808:4409:4410:4411:4412:4413:4414:5015:5416:4717:4718:3919:39 20:32
Plier 06:4907:4908:4509:4510:4511:4512:4513:4514:5115:5516:4817:4818:3919:39 20:33
Latmija 06:5007:5008:4609:4610:4611:4612:4613:4614:5215:5616:4917:4918:4019:40 20:34
Marsaskala More    06:5207:5208:4809:4810:4811:4812:4813:4814:5415:5916:5217:5218:4319:43 20:35
Krawlu 06:5207:5208:4809:4810:4811:4812:4813:4814:5415:5916:5217:5218:4319:43 20:35
Antnin 06:5407:5408:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5616:0116:5417:5418:4419:44 20:36
Bellavista 06:5507:5508:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5716:0316:5617:5618:4619:46 20:37
Iskal 06:5707:5708:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5916:0516:5817:5818:4719:47 20:38
Harruba 06:5707:5708:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5916:0516:5817:5818:4819:48 20:39
Bianco 06:5807:5808:5409:5410:5411:5412:5413:5415:0016:0616:5917:5918:4919:49 20:39
Vajrita 06:5907:5908:5509:5510:5511:5512:5513:5515:0116:0817:0118:0118:5019:50 20:40
Xmiel 07:0008:0008:5609:5610:5611:5612:5613:5615:0216:0817:0118:0118:5019:50 20:40
Grigal 07:0108:0108:5709:5710:5711:5712:5713:5715:0316:1017:0318:0318:5119:51 20:41
Xehda 07:0208:0208:5809:5810:5811:5812:5813:5815:0416:1017:0318:0318:5219:52 20:42
Ashby 07:0208:0208:5809:5810:5811:5812:5813:5815:0416:1117:0418:0418:5219:52 20:42
Qaws 07:0308:0308:5909:5910:5911:5912:5913:5915:0516:1217:0518:0518:5319:53 20:42
Mahsel 07:0408:0409:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0616:1317:0618:0618:5419:54 20:43
Bajja 07:0408:0409:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0616:1317:0618:0618:5419:54 20:43
Noqra 07:0508:0509:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0716:1417:0718:0718:5519:55 20:44
Kannella 07:0608:0609:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0816:1517:0818:0818:5619:56 20:44
Marsaskala 07:0808:0809:0410:0411:0412:0413:0414:0415:1016:1817:1118:1118:5819:58 20:46
Mater Dei More    06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Sptar 3 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
L-Imsida More    06:1107:1108:1109:1310:1311:1312:1313:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Universita 4 06:1107:1108:1109:1310:1311:1312:1313:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Hal Qormi More    06:1707:1708:1709:2210:2211:2212:2213:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:18
Qaddisin 06:1707:1708:1709:2210:2211:2212:2213:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:18
Il-Marsa More    06:1807:1808:1809:2310:2311:2312:2313:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Marsa Park & Ride 5 06:1807:1808:1809:2310:2311:2312:2313:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Qaddisin 06:1907:1908:1909:2410:2411:2412:2413:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:20
Moro 06:2207:2208:2209:2810:2811:2812:2813:2414:2415:2416:2417:2418:2419:24 20:24
Bacir 06:2307:2308:2309:3010:3011:3012:3013:2614:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
Paola More    06:2407:2408:2409:3110:3111:3112:3113:2714:2615:2616:2617:2618:2619:26 20:26
Addolorata 06:2407:2408:2409:3110:3111:3112:3113:2714:2615:2616:2617:2618:2619:26 20:26
Lourdes 06:2507:2508:2509:3310:3311:3312:3313:2914:2715:2716:2717:2718:2719:27 20:27
Paola 3 06:2607:2608:2609:3410:3411:3412:3413:3014:2815:2816:2817:2818:2819:28 20:28
Il-Fgura More    06:2607:2608:2609:3510:3511:3512:3513:3114:2915:2916:2917:2918:2919:29 20:29
Consigli 06:2607:2608:2609:3510:3511:3512:3513:3114:2915:2916:2917:2918:2919:29 20:29
Grasso 06:2707:2708:2709:3510:3511:3512:3513:3114:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:30
Blandun 06:2707:2708:2709:3610:3611:3612:3613:3214:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:30
Punika 06:2807:2808:2809:3710:3711:3712:3713:3314:3115:3116:3117:3118:3119:31 20:31
Fgura 06:2907:2908:2909:3810:3811:3812:3813:3414:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:32
Gallu 06:3007:3008:3009:3910:3911:3912:3913:3514:3315:3316:3317:3318:3319:33 20:33
Hompesch 06:3007:3008:3009:3910:3911:3912:3913:3514:3315:3316:3317:3318:3319:33 20:33
Haz-Zabbar More    06:3107:3108:3109:4010:4011:4012:4013:3614:3415:3416:3417:3418:3419:34 20:34
Cikas 06:3107:3108:3109:4010:4011:4012:4013:3614:3415:3416:3417:3418:3419:34 20:34
Villabate 06:3107:3108:3109:4110:4111:4112:4113:3714:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:35
Newl 06:3307:3308:3309:4310:4311:4312:4313:3914:3615:3616:3617:3618:3619:36 20:36
Plier 06:3307:3308:3309:4310:4311:4312:4313:3914:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:37
Latmija 06:3407:3408:3409:4410:4411:4412:4413:4014:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:37
Marsaskala More    06:3507:3508:3509:4710:4711:4712:4713:4314:3915:3916:3917:3918:3919:39 20:39
Krawlu 06:3507:3508:3509:4710:4711:4712:4713:4314:3915:3916:3917:3918:3919:39 20:39
Antnin 06:3607:3608:3609:4810:4811:4812:4813:4414:4115:4116:4117:4118:4119:41 20:41
Bellavista 06:3807:3808:3809:5010:5011:5012:5013:4614:4215:4216:4217:4218:4219:42 20:42
Iskal 06:3907:3908:3909:5110:5111:5112:5113:4714:4315:4316:4317:4318:4319:43 20:43
Harruba 06:3907:3908:3909:5210:5211:5212:5213:4814:4415:4416:4417:4418:4419:44 20:44
Bianco 06:4007:4008:4009:5310:5311:5312:5313:4914:4515:4516:4517:4518:4519:45 20:45
Vajrita 06:4107:4108:4109:5410:5411:5412:5413:5014:4615:4616:4617:4618:4619:46 20:46
Xmiel 06:4107:4108:4109:5410:5411:5412:5413:5014:4615:4616:4617:4618:4619:46 20:46
Grigal 06:4207:4208:4209:5510:5511:5512:5513:5114:4715:4716:4717:4718:4719:47 20:47
Xehda 06:4207:4208:4209:5610:5611:5612:5613:5214:4715:4716:4717:4718:4719:47 20:47
Ashby 06:4307:4308:4309:5610:5611:5612:5613:5214:4815:4816:4817:4818:4819:48 20:48
Qaws 06:4307:4308:4309:5710:5711:5712:5713:5314:4815:4816:4817:4818:4819:48 20:48
Mahsel 06:4407:4408:4409:5810:5811:5812:5813:5414:4915:4916:4917:4918:4919:49 20:49
Bajja 06:4407:4408:4409:5810:5811:5812:5813:5414:5015:5016:5017:5018:5019:50 20:50
Noqra 06:4507:4508:4509:5910:5911:5912:5913:5514:5015:5016:5017:5018:5019:50 20:50
Kannella 06:4507:4508:4510:0011:0012:0013:0013:5614:5115:5116:5117:5118:5119:51 20:51
Marsaskala 06:4707:4708:4710:0211:0212:0213:0213:5814:5315:5316:5317:5318:5319:53 20:53
Mater Dei More    06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Sptar 3 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
L-Imsida More    06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Universita 4 06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Hal Qormi More    06:1807:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:18
Qaddisin 06:1807:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:18
Il-Marsa More    06:1907:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Marsa Park & Ride 5 06:1907:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Qaddisin 06:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:20
Moro 06:2207:2208:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:24 20:24
Bacir 06:2307:2308:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
Paola More    06:2407:2408:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
Addolorata 06:2407:2408:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
Lourdes 06:2507:2508:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27 20:27
Paola 3 06:2607:2608:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2819:28 20:28
Il-Fgura More    06:2607:2608:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29 20:29
Consigli 06:2607:2608:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29 20:29
Grasso 06:2707:2708:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29 20:29
Blandun 06:2707:2708:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:30
Punika 06:2807:2808:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3119:31 20:31
Fgura 06:2807:2808:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:32
Gallu 06:2907:2908:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:32
Hompesch 06:2907:2908:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3319:33 20:33
Haz-Zabbar More    06:3007:3008:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:3419:34 20:34
Cikas 06:3007:3008:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:3419:34 20:34
Villabate 06:3007:3008:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:3419:34 20:34
Newl 06:3107:3108:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36 20:36
Plier 06:3207:3208:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36 20:36
Latmija 06:3207:3208:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:37
Marsaskala More    06:3407:3408:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3919:39 20:39
Krawlu 06:3407:3408:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3919:39 20:39
Antnin 06:3507:3508:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40 20:40
Bellavista 06:3607:3608:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:4119:41 20:41
Iskal 06:3707:3708:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43 20:43
Harruba 06:3707:3708:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43 20:43
Bianco 06:3807:3808:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4419:44 20:44
Vajrita 06:3807:3808:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:45 20:45
Xmiel 06:3907:3908:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:45 20:45
Grigal 06:3907:3908:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:46 20:46
Xehda 06:4007:4008:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4719:47 20:47
Ashby 06:4007:4008:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4719:47 20:47
Qaws 06:4007:4008:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4719:47 20:47
Mahsel 06:4107:4108:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4819:48 20:48
Bajja 06:4107:4108:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4919:49 20:49
Noqra 06:4207:4208:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4919:49 20:49
Kannella 06:4207:4208:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5019:50 20:50
Marsaskala 06:4407:4408:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:5219:52 20:52
Marsaskala - Mater Dei 204
Marsaskala More    07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Marsaskala 07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Qrempuc 07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Anxjur 07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Bellavista 07:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21
Antnin2 07:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2219:22
Krawlu 07:2408:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2319:23
Latmija 07:2608:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2419:24
Haz-Zabbar More    07:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2519:25
Plier 07:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2519:25
Newl 07:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2619:26
Villabate 07:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2619:26
Cikas 07:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:2719:27
Il-Fgura More    07:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:2819:28
Hompesch 07:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:2819:28
Gallu 07:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:2819:28
Fgura 07:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:2919:29
Punika 07:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3019:30
Blandun 07:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:3119:31
Grasso 07:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3119:31
Consigli 07:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3119:31
Paola More    07:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3219:32
Paola 2 07:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3219:32
Paule 07:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3319:33
Lourdes 07:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3319:33
Il-Marsa More    07:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:3519:35
Xwieni 07:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:3519:35
Ottoman 07:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:3619:36
Ceppuna 07:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:3719:37
Marsa Park & Ride 6 07:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4019:40
Qaddisin 07:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4119:41
Is-Swatar More    07:5808:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:4619:46
Qroqq 5 07:5808:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:4619:46
L-Imsida More    08:0108:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:4719:47
Universita 1 08:0108:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:4719:47
Mater Dei More    08:0208:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:4819:48
Mater Dei 2 08:0208:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:4819:48
Sptar 1 08:0409:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0018:4919:49
Marsaskala More    07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Marsaskala 07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Qrempuc 07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Anxjur 07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Bellavista 07:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21
Antnin2 07:2208:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2216:2217:2218:2219:22
Krawlu 07:2308:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:24
Latmija 07:2508:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2516:2517:2518:2519:25
Haz-Zabbar More    07:2608:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2616:2617:2618:2619:26
Plier 07:2608:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2616:2617:2618:2619:26
Newl 07:2608:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2716:2717:2718:2719:27
Villabate 07:2708:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2716:2717:2718:2719:27
Cikas 07:2808:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:2916:2917:2918:2919:29
Il-Fgura More    07:2908:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3016:3017:3018:3019:30
Hompesch 07:2908:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3016:3017:3018:3019:30
Gallu 07:2908:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3016:3017:3018:3019:30
Fgura 07:3008:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3116:3117:3118:3119:31
Punika 07:3108:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3216:3217:3218:3219:32
Blandun 07:3208:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3316:3317:3318:3319:33
Grasso 07:3208:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3316:3317:3318:3319:33
Consigli 07:3308:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3416:3417:3418:3419:34
Paola More    07:3308:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3516:3517:3518:3519:35
Paola 2 07:3308:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3516:3517:3518:3519:35
Paule 07:3408:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3516:3517:3518:3519:35
Lourdes 07:3408:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3616:3617:3618:3619:36
Il-Marsa More    07:3608:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:3816:3817:3818:3819:38
Xwieni 07:3608:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:3816:3817:3818:3819:38
Ottoman 07:3708:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:3916:3917:3918:3919:39
Ceppuna 07:3808:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4016:4017:4018:4019:40
Marsa Park & Ride 6 07:4208:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4416:4417:4418:4419:44
Qaddisin 07:4308:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4516:4517:4518:4519:45
Is-Swatar More    07:4808:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5016:5017:5018:5019:50
Qroqq 5 07:4808:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5016:5017:5018:5019:50
L-Imsida More    07:5008:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5216:5217:5218:5219:52
Universita 1 07:5008:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5216:5217:5218:5219:52
Mater Dei More    07:5108:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5316:5317:5318:5319:53
Mater Dei 2 07:5108:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5316:5317:5318:5319:53
Sptar 1 07:5208:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5416:5417:5418:5419:54
Marsaskala More    07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Marsaskala 07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Qrempuc 07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Anxjur 07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Bellavista 07:2008:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2019:20
Antnin2 07:2108:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22
Krawlu 07:2208:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:23
Latmija 07:2308:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:24
Haz-Zabbar More    07:2408:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2419:24
Plier 07:2408:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2419:24
Newl 07:2408:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2519:25
Villabate 07:2508:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2519:25
Cikas 07:2608:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27
Il-Fgura More    07:2608:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2719:27
Hompesch 07:2608:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2719:27
Gallu 07:2708:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2719:27
Fgura 07:2708:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2819:28
Punika 07:2808:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:2919:29
Blandun 07:2808:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:2919:29
Grasso 07:2908:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3019:30
Consigli 07:2908:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3019:30
Paola More    07:3008:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3119:31
Paola 2 07:3008:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3119:31
Paule 07:3008:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3119:31
Lourdes 07:3008:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3219:32
Il-Marsa More    07:3208:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3319:33
Xwieni 07:3208:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3319:33
Ottoman 07:3208:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3419:34
Ceppuna 07:3308:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3519:35
Marsa Park & Ride 6 07:3608:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:3819:38
Qaddisin 07:3708:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:3919:39
Is-Swatar More    07:4208:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4419:44
Qroqq 5 07:4208:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4419:44
L-Imsida More    07:4308:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4519:45
Universita 1 07:4308:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4519:45
Mater Dei More    07:4408:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4619:46
Mater Dei 2 07:4408:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4619:46
Sptar 1 07:4508:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4719:47
Marsaskala Bianco - Mater Dei 204
Marsaskala More    05:0806:08
Bianco 05:0806:08
Vajrita 05:0906:09
Xmiel 05:1006:10
Grigal 05:1106:11
Xehda 05:1206:12
Ashby 05:1306:13
Qaws 05:1306:13
Mahsel 05:1506:15
Bajja 05:1506:15
Noqra 05:1606:16
Kannella 05:1706:17
Marsaskala 05:2006:20
Qrempuc 05:2006:20
Anxjur 05:2106:21
Bellavista 05:2106:21
Antnin2 05:2406:24
Krawlu 05:2606:26
Latmija 05:2806:28
Haz-Zabbar More    05:2906:29
Plier 05:2906:29
Newl 05:3106:31
Villabate 05:3106:31
Cikas 05:3406:34
Il-Fgura More    05:3506:35
Hompesch 05:3506:35
Gallu 05:3506:35
Fgura 05:3606:36
Punika 05:3806:38
Blandun 05:4006:40
Grasso 05:4006:40
Consigli 05:4106:41
Paola More    05:4206:42
Paola 2 05:4206:42
Paule 05:4306:43
Lourdes 05:4406:44
Il-Marsa More    05:4706:47
Xwieni 05:4706:47
Ottoman 05:4906:49
Ceppuna 05:5006:50
Marsa Park & Ride 6 05:5606:56
Qaddisin 05:5806:58
Is-Swatar More    06:0907:09
Qroqq 5 06:0907:09
L-Imsida More    06:1207:12
Universita 1 06:1207:12
Mater Dei More    06:1407:14
Mater Dei 2 06:1407:14
Sptar 1 06:1607:16
Marsaskala More    05:0806:08
Bianco 05:0806:08
Vajrita 05:0806:08
Xmiel 05:0906:09
Grigal 05:1006:10
Xehda 05:1006:10
Ashby 05:1106:11
Qaws 05:1106:11
Mahsel 05:1206:12
Bajja 05:1206:12
Noqra 05:1306:13
Kannella 05:1306:13
Marsaskala 05:1506:15
Qrempuc 05:1506:15
Anxjur 05:1506:15
Bellavista 05:1606:16
Antnin2 05:1706:17
Krawlu 05:1906:19
Latmija 05:2006:20
Haz-Zabbar More    05:2106:21
Plier 05:2106:21
Newl 05:2106:21
Villabate 05:2206:22
Cikas 05:2306:23
Il-Fgura More    05:2406:24
Hompesch 05:2406:24
Gallu 05:2406:24
Fgura 05:2506:25
Punika 05:2606:26
Blandun 05:2706:27
Grasso 05:2706:27
Consigli 05:2806:28
Paola More    05:2806:28
Paola 2 05:2806:28
Paule 05:2906:29
Lourdes 05:3006:30
Il-Marsa More    05:3106:31
Xwieni 05:3106:31
Ottoman 05:3206:32
Ceppuna 05:3306:33
Marsa Park & Ride 6 05:3706:37
Qaddisin 05:3806:38
Is-Swatar More    05:4506:45
Qroqq 5 05:4506:45
L-Imsida More    05:4706:47
Universita 1 05:4706:47
Mater Dei More    05:4806:48
Mater Dei 2 05:4806:48
Sptar 1 05:4906:49
Marsaskala More    05:0806:08
Bianco 05:0806:08
Vajrita 05:0806:08
Xmiel 05:0906:09
Grigal 05:0906:09
Xehda 05:1006:10
Ashby 05:1006:10
Qaws 05:1006:10
Mahsel 05:1106:11
Bajja 05:1106:11
Noqra 05:1206:12
Kannella 05:1206:12
Marsaskala 05:1406:14
Qrempuc 05:1406:14
Anxjur 05:1406:14
Bellavista 05:1506:15
Antnin2 05:1606:16
Krawlu 05:1706:17
Latmija 05:1806:18
Haz-Zabbar More    05:1906:19
Plier 05:1906:19
Newl 05:1906:19
Villabate 05:2006:20
Cikas 05:2106:21
Il-Fgura More    05:2206:22
Hompesch 05:2206:22
Gallu 05:2206:22
Fgura 05:2206:22
Punika 05:2306:23
Blandun 05:2406:24
Grasso 05:2406:24
Consigli 05:2506:25
Paola More    05:2506:25
Paola 2 05:2506:25
Paule 05:2606:26
Lourdes 05:2606:26
Il-Marsa More    05:2806:28
Xwieni 05:2806:28
Ottoman 05:2906:29
Ceppuna 05:3006:30
Marsa Park & Ride 6 05:3206:32
Qaddisin 05:3306:33
Is-Swatar More    05:3906:39
Qroqq 5 05:3906:39
L-Imsida More    05:4106:41
Universita 1 05:4106:41
Mater Dei More    05:4206:42
Mater Dei 2 05:4206:42
Sptar 1 05:4306:43