Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Rabat - Ajruport 201
Ir-Rabat, Malta More    08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30
Rabat 2 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30
Mdina 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30
Saqqajja 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:30 19:30 20:30
Saura 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31
Inguanez 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31
Ferris 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32
Dumnikani 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:32 19:32 20:32
Tartarni 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33
Sienja 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:34
Manduka 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35
Regin 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:35 19:35 20:35
Gharix 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36 20:36
Qbiel 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:36 19:36 20:36
Had-Dingli More    08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37 20:37
Baslija 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37 20:37
Kbira 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:37 19:37 20:37
Dingli 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:38
Carruta 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:38 19:38 20:38
Turretta 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39 20:39
Tarag 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:39 19:39 20:39
Vizitaturi 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:40 19:40 20:40
Maddalena 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:42 19:42 20:42
Cliffs 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:43 19:43 20:43
Mundu 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:47 19:47 20:47
Is-Siggiewi More    08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:49 19:49 20:49
Qamar 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:49 19:49 20:49
Girgenti 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:51 19:51 20:51
Widien 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:53 19:53 20:53
Mangion 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:54 19:54 20:54
Armonija 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:55 19:55 20:55
Monument 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:55 19:55 20:55
Zammit 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:56 19:56 20:56
Mallia 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:56 19:56 20:56
Brija 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:57 19:57 20:57
Nofs 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:57 19:57 20:57
Nikola 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 18:57 19:57 20:57
Siggiewi 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 18:58 19:58 20:58
Saura 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 18:58 19:58 20:58
Franka 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:00 20:00 21:00
Lanza 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:02 20:02 21:02
Providenza 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:04 20:04 21:04
Bajjada 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:05 20:05 21:05
Il-Qrendi More    09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:09 20:09 21:09
Hassajtek 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:09 20:09 21:09
Hagar 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:11 20:11 21:11
Iz-Zurrieq More    09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:15 20:15 21:15
Grotto 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:15 20:15 21:15
Panorama 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:17 20:17 21:17
Wied 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:19 20:19 21:19
Kangu 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:19 20:19 21:19
Formosa 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:20 20:20 21:20
Zurrieq 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:21 20:21 21:21
Gonna 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:22 20:22 21:22
Hal Kirkop More    09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:24 20:24 21:24
Barbara 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:24 20:24 21:24
Armata 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:26 20:26 21:26
Rummien 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:27 20:27 21:27
Mina 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:28 20:28 21:28
Hal Luqa More    09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:29 20:29 21:29
Cintra 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:29 20:29 21:29
Airport 3 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:32 20:32 21:32
Ir-Rabat, Malta More    08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30
Rabat 2 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30
Mdina 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30
Saqqajja 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31
Saura 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31
Inguanez 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31
Ferris 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32
Dumnikani 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33
Tartarni 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33
Sienja 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:34
Manduka 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35
Regin 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36 20:36
Gharix 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36 20:36
Qbiel 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37 20:37
Had-Dingli More    08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37 20:37
Baslija 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37 20:37
Kbira 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:38
Dingli 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39 20:39
Carruta 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39 20:39
Turretta 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39 20:39
Tarag 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:40
Vizitaturi 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41 20:41
Maddalena 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43 20:43
Cliffs 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44 20:44
Mundu 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48 20:48
Is-Siggiewi More    08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51 20:51
Qamar 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51 20:51
Girgenti 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53 20:53
Widien 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55
Mangion 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56 20:56
Armonija 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57 20:57
Monument 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58 20:58
Zammit 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58 20:58
Mallia 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59 20:59
Brija 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59 20:59
Nofs 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Nikola 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Siggiewi 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Saura 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01 21:01
Franka 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:03 21:03
Lanza 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05 21:05
Providenza 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:07 21:07
Bajjada 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:08 21:08
Il-Qrendi More    09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13 21:13
Hassajtek 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13 21:13
Hagar 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15
Iz-Zurrieq More    09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:19 21:19
Grotto 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:19 21:19
Panorama 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:21 21:21
Wied 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23 21:23
Kangu 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:24 21:24
Formosa 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:25 21:25
Zurrieq 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:26 21:26
Gonna 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27 21:27
Hal Kirkop More    09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:29 21:29
Barbara 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:29 21:29
Armata 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32 21:32
Rummien 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33 21:33
Mina 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33 21:33
Hal Luqa More    09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35 21:35
Cintra 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35 21:35
Airport 3 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:38 21:38
Ir-Rabat, Malta More    08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30
Rabat 2 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30
Mdina 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30
Saqqajja 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30
Saura 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31
Inguanez 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31
Ferris 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32
Dumnikani 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32
Tartarni 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33
Sienja 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:34
Manduka 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35
Regin 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35
Gharix 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:36 17:36 18:36 19:36 20:36
Qbiel 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:36 17:36 18:36 19:36 20:36
Had-Dingli More    08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:37 17:37 18:37 19:37 20:37
Baslija 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:37 17:37 18:37 19:37 20:37
Kbira 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:37 17:37 18:37 19:37 20:37
Dingli 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:38 17:38 18:38 19:38 20:38
Carruta 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:38 17:38 18:38 19:38 20:38
Turretta 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:39 17:39 18:39 19:39 20:39
Tarag 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:39 17:39 18:39 19:39 20:39
Vizitaturi 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:40 17:40 18:40 19:40 20:40
Maddalena 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:42 17:42 18:42 19:42 20:42
Cliffs 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:43 17:43 18:43 19:43 20:43
Mundu 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:47 17:47 18:47 19:47 20:47
Is-Siggiewi More    08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:49 17:49 18:49 19:49 20:49
Qamar 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:49 17:49 18:49 19:49 20:49
Girgenti 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:51 17:51 18:51 19:51 20:51
Widien 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:53 17:53 18:53 19:53 20:53
Mangion 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:54 17:54 18:54 19:54 20:54
Armonija 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55
Monument 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55
Zammit 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 16:56 17:56 18:56 19:56 20:56
Mallia 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 16:56 17:56 18:56 19:56 20:56
Brija 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 16:57 17:57 18:57 19:57 20:57
Nofs 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 16:57 17:57 18:57 19:57 20:57
Nikola 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 16:57 17:57 18:57 19:57 20:57
Siggiewi 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 16:58 17:58 18:58 19:58 20:58
Saura 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 16:58 17:58 18:58 19:58 20:58
Franka 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Lanza 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:02 18:02 19:02 20:02 21:02
Providenza 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:04 18:04 19:04 20:04 21:04
Bajjada 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:05 18:05 19:05 20:05 21:05
Il-Qrendi More    09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:09 18:09 19:09 20:09 21:09
Hassajtek 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:09 18:09 19:09 20:09 21:09
Hagar 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:11 18:11 19:11 20:11 21:11
Iz-Zurrieq More    09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15
Grotto 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15
Panorama 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:17 18:17 19:17 20:17 21:17
Wied 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:19 18:19 19:19 20:19 21:19
Kangu 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:19 18:19 19:19 20:19 21:19
Formosa 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:20 18:20 19:20 20:20 21:20
Zurrieq 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:21 18:21 19:21 20:21 21:21
Gonna 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:22 18:22 19:22 20:22 21:22
Hal Kirkop More    09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:24 18:24 19:24 20:24 21:24
Barbara 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:24 18:24 19:24 20:24 21:24
Armata 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:26 18:26 19:26 20:26 21:26
Rummien 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:27 18:27 19:27 20:27 21:27
Mina 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:28 18:28 19:28 20:28 21:28
Hal Luqa More    09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:29 18:29 19:29 20:29 21:29
Cintra 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:29 18:29 19:29 20:29 21:29
Airport 3 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:32 18:32 19:32 20:32 21:32
Ajruport - Rabat 201
Hal Luqa More    08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45
Airport 1 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45
Cintra 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46 20:46
Hal Kirkop More    08:47 09:47 10:47 11:47 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:47 20:47
Mina 08:47 09:47 10:47 11:47 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:47 20:47
Rummien 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48 20:47
Armata 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:48 20:48
Barbara 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:50 20:50
Iz-Zurrieq More    08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:52 20:51
Gonna 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:52 20:51
Zurrieq 08:53 09:53 10:53 11:53 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:53 20:52
Formosa 08:55 09:55 10:55 11:55 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:55 18:55 19:54 20:53
Kangu 08:55 09:55 10:55 11:55 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:54 20:53
Wied 08:55 09:55 10:55 11:55 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:54 20:53
Panorama 08:58 09:58 10:58 11:58 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:57 20:56
Grotto 08:59 09:59 10:59 11:59 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:00 19:00 19:58 20:57
Il-Qrendi More    09:03 10:03 11:03 12:03 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:04 19:04 20:01 21:00
Hagar 09:03 10:03 11:03 12:03 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:04 19:04 20:01 21:00
Hassajtek 09:05 10:05 11:05 12:05 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 20:03 21:01
Is-Siggiewi More    09:09 10:09 11:09 12:09 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:07 21:04
Bajjada 09:09 10:09 11:09 12:09 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:07 21:04
Providenza 09:10 10:10 11:10 12:10 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:08 21:05
Lanza 09:11 10:11 11:11 12:11 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:13 19:13 20:09 21:06
Franka 09:14 10:14 11:14 12:14 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:11 21:08
Saura 09:15 10:15 11:15 12:15 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:17 19:17 20:12 21:09
Knisja 09:16 10:16 11:16 12:16 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:18 19:18 20:13 21:10
Hesri 09:16 10:16 11:16 12:16 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:14 21:11
Salib 09:17 10:17 11:17 12:17 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:14 21:11
Girgenti 09:19 10:19 11:19 12:19 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:16 21:13
Qamar 09:21 10:21 11:21 12:21 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:18 21:14
Had-Dingli More    09:23 10:23 11:23 12:23 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:19 21:16
Mundu 09:23 10:23 11:23 12:23 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:19 21:16
Cliffs 09:27 10:27 11:27 12:27 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:30 19:30 20:23 21:19
Madalena 09:28 10:28 11:28 12:28 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:31 19:31 20:24 21:20
Vizitaturi 09:29 10:29 11:29 12:29 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:25 21:21
Tarag 09:30 10:30 11:30 12:30 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:26 21:22
Turretta 09:31 10:31 11:31 12:31 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:35 19:35 20:27 21:23
Carruta 09:31 10:31 11:31 12:31 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:35 19:35 20:27 21:23
Dingli 09:32 10:32 11:32 12:32 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:35 19:35 20:27 21:23
Kbira 09:32 10:32 11:32 12:32 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36 20:28 21:23
Baslija 09:33 10:33 11:33 12:33 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:37 19:37 20:29 21:24
Ir-Rabat, Malta More    09:34 10:34 11:34 12:34 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:37 19:37 20:29 21:25
Qbiel 09:34 10:34 11:34 12:34 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:37 19:37 20:29 21:25
Gharix 09:34 10:34 11:34 12:34 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:38 19:38 20:30 21:25
Regin 09:35 10:35 11:35 12:35 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:38 19:38 20:30 21:26
Manduka 09:35 10:35 11:35 12:35 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:39 19:39 20:30 21:26
Sienja 09:36 10:36 11:36 12:36 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:40 19:40 20:31 21:27
Dumnikani 09:37 10:37 11:37 12:37 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:41 19:41 20:32 21:28
Ferris 09:38 10:38 11:38 12:38 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:42 19:42 20:33 21:28
Inguanez 09:38 10:38 11:38 12:38 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:42 19:42 20:33 21:29
Saqqajja 09:39 10:39 11:39 12:39 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:43 19:43 20:34 21:29
Rabat 4 09:40 10:40 11:40 12:40 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:44 19:44 20:35 21:30
Hal Luqa More    08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45
Airport 1 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45
Cintra 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46 20:46
Hal Kirkop More    08:48 09:48 10:48 11:48 12:47 13:47 14:47 15:47 16:48 17:48 18:47 19:47 20:47
Mina 08:48 09:48 10:48 11:48 12:47 13:47 14:47 15:47 16:48 17:48 18:47 19:47 20:47
Rummien 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48 20:48
Armata 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:48 20:48
Barbara 08:52 09:52 10:52 11:52 12:51 13:51 14:51 15:51 16:52 17:52 18:51 19:50 20:50
Iz-Zurrieq More    08:54 09:54 10:54 11:54 12:53 13:53 14:53 15:53 16:54 17:54 18:53 19:52 20:52
Gonna 08:54 09:54 10:54 11:54 12:53 13:53 14:53 15:53 16:54 17:54 18:53 19:52 20:52
Zurrieq 08:55 09:55 10:55 11:55 12:54 13:54 14:54 15:54 16:55 17:55 18:54 19:53 20:53
Formosa 08:56 09:56 10:56 11:56 12:55 13:55 14:55 15:55 16:56 17:56 18:55 19:54 20:54
Kangu 08:56 09:56 10:56 11:56 12:55 13:55 14:55 15:55 16:57 17:57 18:55 19:54 20:54
Wied 08:57 09:57 10:57 11:57 12:56 13:56 14:56 15:56 16:57 17:57 18:56 19:55 20:55
Panorama 09:00 10:00 11:00 12:00 12:59 13:59 14:59 15:59 17:00 18:00 18:59 19:57 20:57
Grotto 09:01 10:01 11:01 12:01 13:00 14:00 15:00 16:00 17:02 18:02 19:00 19:58 20:58
Il-Qrendi More    09:05 10:05 11:05 12:05 13:04 14:04 15:04 16:04 17:06 18:06 19:04 20:02 21:02
Hagar 09:05 10:05 11:05 12:05 13:04 14:04 15:04 16:04 17:06 18:06 19:04 20:02 21:02
Hassajtek 09:07 10:07 11:07 12:07 13:05 14:05 15:05 16:05 17:08 18:08 19:05 20:03 21:03
Is-Siggiewi More    09:12 10:12 11:12 12:12 13:10 14:10 15:10 16:10 17:13 18:13 19:10 20:07 21:07
Bajjada 09:12 10:12 11:12 12:12 13:10 14:10 15:10 16:10 17:13 18:13 19:10 20:07 21:07
Providenza 09:13 10:13 11:13 12:13 13:11 14:11 15:11 16:11 17:14 18:14 19:11 20:08 21:08
Lanza 09:15 10:15 11:15 12:15 13:12 14:12 15:12 16:12 17:16 18:16 19:12 20:09 21:09
Franka 09:17 10:17 11:17 12:17 13:15 14:15 15:15 16:15 17:18 18:18 19:15 20:12 21:12
Saura 09:19 10:19 11:19 12:19 13:16 14:16 15:16 16:16 17:20 18:20 19:16 20:13 21:13
Knisja 09:20 10:20 11:20 12:20 13:17 14:17 15:17 16:17 17:21 18:21 19:17 20:14 21:14
Hesri 09:21 10:21 11:21 12:21 13:18 14:18 15:18 16:18 17:22 18:22 19:18 20:14 21:14
Salib 09:21 10:21 11:21 12:21 13:18 14:18 15:18 16:18 17:23 18:23 19:18 20:15 21:15
Girgenti 09:24 10:24 11:24 12:24 13:20 14:20 15:20 16:20 17:25 18:25 19:20 20:17 21:17
Qamar 09:26 10:26 11:26 12:26 13:22 14:22 15:22 16:22 17:27 18:27 19:22 20:18 21:18
Had-Dingli More    09:28 10:28 11:28 12:28 13:24 14:24 15:24 16:24 17:29 18:29 19:24 20:20 21:20
Mundu 09:28 10:28 11:28 12:28 13:24 14:24 15:24 16:24 17:29 18:29 19:24 20:20 21:20
Cliffs 09:33 10:33 11:33 12:33 13:29 14:29 15:29 16:29 17:34 18:34 19:29 20:24 21:24
Madalena 09:34 10:34 11:34 12:34 13:30 14:30 15:30 16:30 17:35 18:35 19:30 20:25 21:25
Vizitaturi 09:35 10:35 11:35 12:35 13:31 14:31 15:31 16:31 17:37 18:37 19:31 20:26 21:26
Tarag 09:36 10:36 11:36 12:36 13:32 14:32 15:32 16:32 17:38 18:38 19:32 20:27 21:27
Turretta 09:37 10:37 11:37 12:37 13:33 14:33 15:33 16:33 17:39 18:39 19:33 20:28 21:28
Carruta 09:37 10:37 11:37 12:37 13:33 14:33 15:33 16:33 17:39 18:39 19:33 20:28 21:28
Dingli 09:38 10:38 11:38 12:38 13:33 14:33 15:33 16:33 17:39 18:39 19:33 20:28 21:28
Kbira 09:38 10:38 11:38 12:38 13:34 14:34 15:34 16:34 17:40 18:40 19:34 20:29 21:29
Baslija 09:39 10:39 11:39 12:39 13:35 14:35 15:35 16:35 17:41 18:41 19:35 20:30 21:30
Ir-Rabat, Malta More    09:40 10:40 11:40 12:40 13:35 14:35 15:35 16:35 17:42 18:42 19:35 20:30 21:30
Qbiel 09:40 10:40 11:40 12:40 13:35 14:35 15:35 16:35 17:42 18:42 19:35 20:30 21:30
Gharix 09:40 10:40 11:40 12:40 13:36 14:36 15:36 16:36 17:42 18:42 19:36 20:30 21:30
Regin 09:41 10:41 11:41 12:41 13:36 14:36 15:36 16:36 17:43 18:43 19:36 20:31 21:31
Manduka 09:41 10:41 11:41 12:41 13:37 14:37 15:37 16:37 17:43 18:43 19:37 20:31 21:31
Sienja 09:42 10:42 11:42 12:42 13:38 14:38 15:38 16:38 17:44 18:44 19:38 20:32 21:32
Dumnikani 09:44 10:44 11:44 12:44 13:39 14:39 15:39 16:39 17:46 18:46 19:39 20:33 21:33
Ferris 09:44 10:44 11:44 12:44 13:40 14:40 15:40 16:40 17:46 18:46 19:40 20:34 21:34
Inguanez 09:45 10:45 11:45 12:45 13:40 14:40 15:40 16:40 17:47 18:47 19:40 20:34 21:34
Saqqajja 09:46 10:46 11:46 12:46 13:41 14:41 15:41 16:41 17:48 18:48 19:41 20:35 21:35
Rabat 4 09:47 10:47 11:47 12:47 13:42 14:42 15:42 16:42 17:49 18:49 19:42 20:36 21:36
Hal Luqa More    08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45
Airport 1 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45
Cintra 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46 20:46
Hal Kirkop More    08:47 09:47 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:47 17:47 18:47 19:47 20:47
Mina 08:47 09:47 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:47 17:47 18:47 19:47 20:47
Rummien 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48 20:47
Armata 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49 20:48
Barbara 08:51 09:51 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:51 17:51 18:51 19:51 20:50
Iz-Zurrieq More    08:53 09:53 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:53 17:53 18:53 19:53 20:51
Gonna 08:53 09:53 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:53 17:53 18:53 19:53 20:51
Zurrieq 08:53 09:53 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:54 17:54 18:54 19:54 20:52
Formosa 08:55 09:55 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:55 17:55 18:55 19:55 20:53
Kangu 08:55 09:55 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:55 17:55 18:55 19:55 20:53
Wied 08:55 09:55 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:56 17:56 18:56 19:56 20:53
Panorama 08:58 09:58 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 16:58 17:58 18:58 19:58 20:55
Grotto 08:59 09:59 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:00 18:00 19:00 20:00 20:56
Il-Qrendi More    09:03 10:03 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:03 18:03 19:03 20:03 20:59
Hagar 09:03 10:03 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:03 18:03 19:03 20:03 20:59
Hassajtek 09:05 10:05 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:05 18:05 19:05 20:05 21:01
Is-Siggiewi More    09:09 10:09 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:09 18:09 19:09 20:09 21:04
Bajjada 09:09 10:09 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:09 18:09 19:09 20:09 21:04
Providenza 09:10 10:10 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:10 18:10 19:10 20:10 21:05
Lanza 09:11 10:11 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:12 18:12 19:12 20:12 21:06
Franka 09:14 10:14 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:14 18:14 19:14 20:14 21:08
Saura 09:15 10:15 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:16 18:16 19:16 20:16 21:09
Knisja 09:16 10:16 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:16 18:16 19:16 20:16 21:10
Hesri 09:16 10:16 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:17 18:17 19:17 20:17 21:10
Salib 09:17 10:17 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:18 18:18 19:18 20:18 21:11
Girgenti 09:19 10:19 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:20 18:20 19:20 20:20 21:12
Qamar 09:21 10:21 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:22 18:22 19:22 20:22 21:14
Had-Dingli More    09:23 10:23 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:24 18:24 19:24 20:24 21:15
Mundu 09:23 10:23 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:24 18:24 19:24 20:24 21:15
Cliffs 09:27 10:27 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:28 18:28 19:28 20:28 21:19
Madalena 09:28 10:28 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:29 18:29 19:29 20:29 21:19
Vizitaturi 09:29 10:29 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:30 18:30 19:30 20:30 21:20