Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Mtarfa 182
Mater Dei More    06:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
Sptar 2 06:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
L-Imsida More    06:2807:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2819:27 20:27
Universita 3 06:2807:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2819:27 20:27
Santa Venera More    06:3207:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:3219:31 20:31
Villambrosa 06:3207:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:3219:31 20:31
Fatati 06:3307:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3319:32 20:32
Tal-Pietà More    06:3407:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3419:32 20:32
Guze 06:3407:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3419:32 20:32
Il-Hamrun More    06:3507:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3519:33 20:33
Nuzzo 06:3507:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3519:33 20:33
Diego 06:3607:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3619:34 20:34
Perez 06:3707:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:3719:35 20:35
Gejtano 06:3707:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:3719:35 20:35
Kanun 06:3807:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:3819:36 20:36
Santa Venera More    06:3907:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:3919:37 20:37
Cini 06:3907:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:3919:37 20:37
Colosso 06:4007:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4019:37 20:37
Romano 06:4007:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4019:38 20:38
Guzepp 06:4107:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4119:38 20:38
Fleur-de-Lys More    06:4207:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4219:39 20:39
Fleur de Lys 4 06:4207:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4219:39 20:39
Briegex 06:4307:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4319:40 20:40
Spinnelli 06:4307:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4319:40 20:40
Birkirkara More    06:4407:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4419:41 20:41
Birkirkara 2 06:4407:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4419:41 20:41
Wied 06:4607:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:4619:42 20:42
Alwigi 06:4707:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:4719:43 20:43
Hal Balzan More    06:4807:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:4819:44 20:44
Pastur 06:4807:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:4819:44 20:44
Vestru 06:4907:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:4919:45 20:45
H'Attard More    06:5007:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5019:45 20:45
Anton 06:5007:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5019:45 20:45
Zarb 06:5107:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5119:47 20:47
Chetcuti 06:5207:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:5219:47 20:47
Warda 2 06:5307:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:5319:48 20:48
Incita 06:5408:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0018:5419:49 20:49
Carmel 06:5508:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0218:5519:50 20:50
Ta' Qali More    06:5908:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0618:5919:53 20:53
Qali 4 06:5908:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0618:5919:53 20:53
Ir-Rabat, Malta More    07:0008:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:0019:54 20:54
Telgha 07:0008:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:0019:54 20:54
Qanpiena 07:0108:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:0119:55 20:55
Saqqajja 07:0308:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:0319:57 20:57
Rabat 3 07:0408:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:0419:57 20:57
Gheriexem 07:0508:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:0519:58 20:58
Qasgha 07:0608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:0619:59 20:59
Buzugrilla 1 07:0708:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:0720:00 21:00
Gargir 07:0708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:0720:00 21:00
Fejgel 07:0808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:0820:01 21:01
Lunzjata 07:1008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:1020:02 21:02
Balzano 07:1008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:1020:02 21:02
Vivaldi 07:1108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:1120:03 21:03
Salvja 07:1108:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:1120:03 21:03
Gargir 07:1208:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:1220:04 21:04
L-Imtarfa More    07:1308:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:1320:05 21:05
Antoine 07:1308:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:1320:05 21:05
Palma 07:1408:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:1420:05 21:05
Castelletti 07:1408:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2619:1420:06 21:06
Mtarfa 07:1508:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:1520:07 21:07
Orkideja 07:1608:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:1620:07 21:07
Anzjani 07:1708:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:1720:08 21:08
Regimenti 07:1708:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:1720:08 21:08
Qlejgha 07:1808:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:1820:09 21:09
Mater Dei More    06:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
Sptar 2 06:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
L-Imsida More    06:2707:2708:2709:2810:2811:2812:2813:2714:2715:2716:2717:2718:2819:27 20:27
Universita 3 06:2707:2708:2709:2810:2811:2812:2813:2714:2715:2716:2717:2718:2819:27 20:27
Santa Venera More    06:3107:3108:3109:3210:3311:3312:3313:3114:3115:3116:3117:3118:3219:31 20:31
Villambrosa 06:3107:3108:3109:3210:3311:3312:3313:3114:3115:3116:3117:3118:3219:31 20:31
Fatati 06:3207:3208:3209:3310:3411:3412:3413:3214:3215:3216:3217:3218:3319:31 20:31
Tal-Pietà More    06:3207:3208:3309:3410:3511:3512:3513:3314:3315:3316:3317:3318:3419:32 20:32
Guze 06:3207:3208:3309:3410:3511:3512:3513:3314:3315:3316:3317:3318:3419:32 20:32
Il-Hamrun More    06:3307:3308:3409:3610:3711:3712:3713:3414:3415:3416:3417:3418:3619:33 20:33
Nuzzo 06:3307:3308:3409:3610:3711:3712:3713:3414:3415:3416:3417:3418:3619:33 20:33
Diego 06:3407:3408:3509:3710:3811:3812:3813:3514:3515:3516:3517:3518:3719:34 20:34
Perez 06:3407:3408:3509:3710:3911:3912:3913:3514:3515:3516:3517:3518:3719:34 20:34
Gejtano 06:3507:3508:3609:3810:3911:3912:3913:3614:3615:3616:3617:3618:3819:35 20:35
Kanun 06:3607:3608:3709:3910:4111:4112:4113:3714:3715:3716:3717:3718:3919:36 20:36
Santa Venera More    06:3607:3608:3709:4010:4111:4112:4113:3714:3715:3716:3717:3718:4019:36 20:36
Cini 06:3607:3608:3709:4010:4111:4112:4113:3714:3715:3716:3717:3718:4019:36 20:36
Colosso 06:3707:3708:3809:4010:4211:4212:4213:3814:3815:3816:3817:3818:4019:37 20:37
Romano 06:3707:3708:3809:4110:4311:4312:4313:3814:3815:3816:3817:3818:4119:37 20:37
Guzepp 06:3807:3808:3909:4110:4311:4312:4313:3914:3915:3916:3917:3918:4119:37 20:37
Fleur-de-Lys More    06:3807:3808:3909:4210:4411:4412:4413:3914:3915:3916:3917:3918:4219:38 20:38
Fleur de Lys 4 06:3807:3808:3909:4210:4411:4412:4413:3914:3915:3916:3917:3918:4219:38 20:38
Briegex 06:3907:3908:4009:4310:4511:4512:4513:4014:4015:4016:4017:4018:4319:39 20:39
Spinnelli 06:4007:4008:4109:4410:4611:4612:4613:4114:4115:4116:4117:4118:4419:40 20:40
Birkirkara More    06:4107:4108:4209:4510:4711:4712:4713:4214:4215:4216:4217:4218:4519:40 20:40
Birkirkara 2 06:4107:4108:4209:4510:4711:4712:4713:4214:4215:4216:4217:4218:4519:40 20:40
Wied 06:4207:4208:4309:4610:4911:4912:4913:4314:4315:4316:4317:4318:4619:41 20:41
Alwigi 06:4207:4208:4409:4710:5011:5012:5013:4414:4415:4416:4417:4418:4719:42 20:42
Hal Balzan More    06:4407:4408:4509:4910:5211:5212:5213:4514:4515:4516:4517:4518:4919:43 20:43
Pastur 06:4407:4408:4509:4910:5211:5212:5213:4514:4515:4516:4517:4518:4919:43 20:43
Vestru 06:4507:4508:4609:5010:5311:5312:5313:4614:4615:4616:4617:4618:5019:44 20:44
H'Attard More    06:4507:4508:4609:5110:5411:5412:5413:4614:4615:4616:4617:4618:5119:44 20:44
Anton 06:4507:4508:4609:5110:5411:5412:5413:4614:4615:4616:4617:4618:5119:44 20:44
Zarb 06:4607:4608:4809:5210:5511:5512:5513:4814:4815:4816:4817:4818:5219:46 20:46
Chetcuti 06:4707:4708:4809:5310:5611:5612:5613:4814:4815:4816:4817:4818:5319:46 20:46
Warda 2 06:4707:4708:4909:5410:5711:5712:5713:4914:4915:4916:4917:4918:5419:47 20:47
Incita 06:4807:4808:5009:5510:5811:5812:5813:5014:5015:5016:5017:5018:5519:48 20:48
Carmel 06:4907:4908:5109:5610:5911:5912:5913:5114:5115:5116:5117:5118:5619:49 20:49
Ta' Qali More    06:5207:5208:5410:0011:0412:0413:0413:5414:5415:5416:5417:5419:0019:52 20:52
Qali 4 06:5207:5208:5410:0011:0412:0413:0413:5414:5415:5416:5417:5419:0019:52 20:52
Ir-Rabat, Malta More    06:5307:5308:5510:0211:0612:0613:0613:5514:5515:5516:5517:5519:0219:53 20:53
Telgha 06:5307:5308:5510:0211:0612:0613:0613:5514:5515:5516:5517:5519:0219:53 20:53
Qanpiena 06:5407:5408:5610:0311:0712:0713:0713:5614:5615:5616:5617:5619:0319:54 20:54
Saqqajja 06:5607:5608:5810:0511:0912:0913:0913:5814:5815:5816:5817:5819:0519:55 20:55
Rabat 3 06:5707:5708:5910:0511:1012:1013:1013:5914:5915:5916:5917:5919:0519:56 20:56
Gheriexem 06:5707:5709:0010:0611:1112:1113:1114:0015:0016:0017:0018:0019:0619:57 20:57
Qasgha 06:5807:5809:0110:0811:1212:1213:1214:0115:0116:0117:0118:0119:0819:58 20:58
Buzugrilla 1 06:5907:5909:0110:0811:1312:1313:1314:0115:0116:0117:0118:0119:0819:58 20:58
Gargir 06:5907:5909:0210:0911:1412:1413:1414:0215:0216:0217:0218:0219:0919:59 20:59
Fejgel 07:0008:0009:0210:1011:1512:1513:1514:0215:0216:0217:0218:0219:1019:59 20:59
Lunzjata 07:0108:0109:0410:1111:1612:1613:1614:0415:0416:0417:0418:0419:1120:00 21:00
Balzano 07:0108:0109:0410:1211:1712:1713:1714:0415:0416:0417:0418:0419:1220:01 21:01
Vivaldi 07:0208:0209:0510:1311:1812:1813:1814:0515:0516:0517:0518:0519:1320:01 21:01
Salvja 07:0308:0309:0510:1311:1812:1813:1814:0515:0516:0517:0518:0519:1320:02 21:02
Gargir 07:0308:0309:0610:1411:1912:1913:1914:0615:0616:0617:0618:0619:1420:02 21:02
L-Imtarfa More    07:0408:0409:0710:1511:2112:2113:2114:0715:0716:0717:0718:0719:1520:03 21:03
Antoine 07:0408:0409:0710:1511:2112:2113:2114:0715:0716:0717:0718:0719:1520:03 21:03
Palma 07:0408:0409:0710:1611:2112:2113:2114:0715:0716:0717:0718:0719:1620:04 21:04
Castelletti 07:0508:0509:0810:1611:2212:2213:2214:0815:0816:0817:0818:0819:1620:04 21:04
Mtarfa 07:0608:0609:0910:1711:2312:2313:2314:0915:0916:0917:0918:0919:1720:05 21:05
Orkideja 07:0608:0609:0910:1811:2312:2313:2314:0915:0916:0917:0918:0919:1820:05 21:05
Anzjani 07:0708:0709:1010:1911:2512:2513:2514:1015:1016:1017:1018:1019:1920:06 21:06
Regimenti 07:0708:0709:1010:1911:2512:2513:2514:1015:1016:1017:1018:1019:1920:06 21:06
Qlejgha 07:0808:0809:1110:2011:2612:2613:2614:1115:1116:1117:1118:1119:2020:07 21:07
Mater Dei More    06:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
Sptar 2 06:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
L-Imsida More    06:2707:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2818:2819:27 20:27
Universita 3 06:2707:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2818:2819:27 20:27
Santa Venera More    06:3007:3008:3009:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3218:3219:30 20:30
Villambrosa 06:3007:3008:3009:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3218:3219:30 20:30
Fatati 06:3107:3108:3109:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3318:3319:31 20:31
Tal-Pietà More    06:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3318:3319:32 20:32
Guze 06:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3318:3319:32 20:32
Il-Hamrun More    06:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3518:3519:33 20:33
Nuzzo 06:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3518:3519:33 20:33
Diego 06:3307:3308:3309:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3618:3619:34 20:34
Perez 06:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3618:3619:34 20:34
Gejtano 06:3407:3408:3409:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3718:3719:34 20:34
Kanun 06:3507:3508:3509:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3818:3819:35 20:35
Santa Venera More    06:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3818:3819:36 20:36
Cini 06:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3818:3819:36 20:36
Colosso 06:3607:3608:3609:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3918:3919:36 20:36
Romano 06:3607:3608:3609:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3918:3919:37 20:37
Guzepp 06:3707:3708:3709:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:4018:4019:37 20:37
Fleur-de-Lys More    06:3707:3708:3709:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:4118:4119:38 20:38
Fleur de Lys 4 06:3707:3708:3709:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:4118:4119:38 20:38
Briegex 06:3807:3808:3809:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:4218:4219:39 20:39
Spinnelli 06:3907:3908:3909:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4218:4219:39 20:39
Birkirkara More    06:4007:4008:4009:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4318:4319:40 20:40
Birkirkara 2 06:4007:4008:4009:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4318:4319:40 20:40
Wied 06:4007:4008:4009:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4418:4419:41 20:41
Alwigi 06:4107:4108:4109:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4518:4519:42 20:42
Hal Balzan More    06:4307:4308:4309:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4718:4719:43 20:43
Pastur 06:4307:4308:4309:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4718:4719:43 20:43
Vestru 06:4307:4308:4309:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4818:4819:44 20:44
H'Attard More    06:4407:4408:4409:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4818:4819:44 20:44
Anton 06:4407:4408:4409:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4818:4819:44 20:44
Zarb 06:4507:4508:4509:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:5018:5019:45 20:45
Chetcuti 06:4507:4508:4509:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:5018:5019:46 20:46
Warda 2 06:4607:4608:4609:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:5118:5119:46 20:46
Incita 06:4707:4708:4709:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:5218:5219:47 20:47
Carmel 06:4707:4708:4709:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:5318:5319:48 20:48
Ta' Qali More    06:5007:5008:5009:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5718:5719:51 20:51
Qali 4 06:5007:5008:5009:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5718:5719:51 20:51
Ir-Rabat, Malta More    06:5107:5108:5109:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5818:5819:52 20:52
Telgha 06:5107:5108:5109:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5818:5819:52 20:52
Qanpiena 06:5207:5208:5209:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5918:5919:53 20:53
Saqqajja 06:5407:5408:5409:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5618:0119:0119:54 20:54
Rabat 3 06:5407:5408:5409:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5718:0219:0219:55 20:55
Gheriexem 06:5507:5508:5509:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5718:0319:0319:56 20:56
Qasgha 06:5607:5608:5609:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5818:0419:0419:57 20:57
Buzugrilla 1 06:5607:5608:5609:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5918:0419:0419:57 20:57
Gargir 06:5707:5708:5709:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5918:0519:0519:58 20:58
Fejgel 06:5707:5708:5710:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0619:0619:58 20:58
Lunzjata 06:5907:5908:5910:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0719:0719:59 20:59
Balzano 06:5907:5908:5910:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0719:0720:00 21:00
Vivaldi 06:5907:5908:5910:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0819:0820:00 21:00
Salvja 07:0008:0009:0010:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0919:0920:01 21:01
Gargir 07:0008:0009:0010:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0919:0920:01 21:01
L-Imtarfa More    07:0108:0109:0110:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:1119:1120:02 21:02
Antoine 07:0108:0109:0110:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:1119:1120:02 21:02
Palma 07:0208:0209:0210:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:1119:1120:03 21:03
Castelletti 07:0208:0209:0210:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:1219:1220:03 21:03
Mtarfa 07:0308:0309:0310:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:1219:1220:04 21:04
Orkideja 07:0308:0309:0310:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:1319:1320:04 21:04
Anzjani 07:0408:0409:0410:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:1419:1420:05 21:05
Regimenti 07:0408:0409:0410:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:1419:1420:05 21:05
Qlejgha 07:0508:0509:0510:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:1519:1520:06 21:06
Mtarfa - Mater Dei 182
L-Imtarfa More    07:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Qlejgha 07:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Buqana 07:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Ortensji 07:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36
David 07:3708:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36
Mtarfa 07:3808:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37
Castelletti 07:3908:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3719:37
Antoine 07:4008:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3819:38
Ir-Rabat, Malta More    07:4208:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:3919:39
Buzugrilla 1 07:4208:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:3919:39
Gargir 07:4208:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:3919:39
Fejgel 07:4308:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:4019:40
Lunzjata 07:4508:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4119:41
Balzano 07:4608:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4219:42
Vivaldi 07:4708:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4219:42
Salvja 07:4808:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4319:43
Gargir 07:4908:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4319:43
Qasgha 07:5008:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4419:44
Rita 07:5108:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4519:45
Rabat 2 07:5308:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4619:46
Mdina 07:5408:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:4719:47
Saqqajja 07:5508:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:4719:47
Qanpiena 07:5808:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:4919:49
Telgha 07:5908:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:5019:50
Ta' Qali More    08:0108:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5119:51
Qali 3 08:0108:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5119:51
H'Attard More    08:0608:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:5519:55
Carmel 08:0608:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:5519:55
Incita 08:0809:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0018:5519:55
Warda 1 08:1009:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0118:5619:56
Chetcuti 08:1009:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0218:5719:57
Zarb 08:1209:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0318:5819:58
Hal Balzan More    08:1409:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0518:5919:59
Vestru 08:1409:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0518:5919:59
Pastur 08:1509:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:0020:00
Birkirkara More    08:1809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:0220:02
Alwigi 08:1809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:0220:02
Suq 08:2009:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:0320:03
Birkirkara 2 08:2109:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:0420:04
Spinnelli 08:2309:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:0520:05
Fleur-de-Lys More    08:2409:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:0520:05
Briegex 08:2409:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:0520:05
Fleur de Lys 3 08:2509:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:0620:06
Santa Venera More    08:2609:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:0720:07
Guzepp 08:2609:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:0720:07
Romano 08:2609:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:0720:07
Colosso 08:2709:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:0820:08
Il-Hamrun More    08:2909:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:0920:09
Kanun 08:2909:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:0920:09
Gejtano 08:3009:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:1020:10
Diego 08:3209:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:1120:11
Nuzzo 08:3409:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:1220:12
Gwardamangia More    08:3609:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:1320:13
Guze 08:3609:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:1320:13
Santa Venera More    08:3709:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:1420:14
Fatati 08:3709:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:1420:14
Villambrosa 08:3809:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:1420:14
Is-Swatar More    08:4309:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:1820:18
Qroqq 5 08:4309:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:1820:18
L-Imsida More    08:4609:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:1920:19
Universita 1 08:4609:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:1920:19
Mater Dei More    08:4809:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:2120:21
Mater Dei 2 08:4809:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:2120:21
Sptar 1 08:5009:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:2220:22
L-Imtarfa More    07:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Qlejgha 07:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Buqana 07:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Ortensji 07:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:35
David 07:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36
Mtarfa 07:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:36
Castelletti 07:3708:3709:3810:3811:3812:3813:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37
Antoine 07:3808:3809:3910:3911:3912:3913:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38
Ir-Rabat, Malta More    07:3908:3909:4010:4011:4012:4013:3914:3915:3916:3917:3918:3919:39
Buzugrilla 1 07:3908:3909:4010:4011:4012:4013:3914:3915:3916:3917:3918:3919:39
Gargir 07:3908:4009:4110:4111:4112:4113:3914:3915:4016:4017:4018:4019:39
Fejgel 07:4008:4009:4110:4111:4112:4113:4014:4015:4016:4017:4018:4019:39
Lunzjata 07:4108:4209:4310:4311:4312:4313:4114:4115:4216:4217:4218:4219:41
Balzano 07:4208:4209:4410:4411:4412:4413:4114:4115:4216:4217:4218:4219:41
Vivaldi 07:4208:4309:4410:4411:4412:4413:4214:4215:4316:4317:4318:4319:42
Salvja 07:4308:4409:4510:4511:4512:4513:4214:4215:4316:4317:4318:4319:42
Gargir 07:4308:4409:4610:4611:4612:4613:4314:4315:4416:4417:4418:4419:43
Qasgha 07:4408:4509:4710:4711:4712:4713:4414:4415:4516:4517:4518:4519:43
Rita 07:4508:4609:4810:4811:4812:4813:4414:4415:4516:4517:4518:4519:44
Rabat 2 07:4608:4709:4910:4911:4912:4913:4614:4615:4716:4717:4718:4719:45
Mdina 07:4708:4809:5010:5011:5012:5013:4614:4615:4716:4717:4718:4719:46
Saqqajja 07:4708:4809:5110:5111:5112:5113:4714:4715:4816:4817:4818:4819:46
Qanpiena 07:4908:5009:5310:5311:5312:5313:4814:4815:5016:5017:5018:5019:48
Telgha 07:5008:5109:5410:5411:5412:5413:4914:4915:5016:5017:5018:5019:48
Ta' Qali More    07:5108:5309:5610:5611:5612:5613:5014:5015:5216:5217:5218:5219:50
Qali 3 07:5108:5309:5610:5611:5612:5613:5014:5015:5216:5217:5218:5219:50
H'Attard More    07:5508:5610:0011:0012:0013:0013:5414:5415:5516:5517:5518:5519:53
Carmel 07:5508:5610:0011:0012:0013:0013:5414:5415:5516:5517:5518:5519:53
Incita 07:5508:5710:0111:0112:0113:0113:5414:5415:5616:5617:5618:5619:54
Warda 1 07:5608:5810:0311:0312:0313:0313:5614:5615:5716:5717:5718:5719:55
Chetcuti 07:5708:5910:0311:0312:0313:0313:5614:5615:5816:5817:5818:5819:55
Zarb 07:5809:0010:0411:0412:0413:0413:5714:5715:5916:5917:5918:5919:56
Hal Balzan More    07:5909:0210:0611:0612:0613:0613:5814:5816:0117:0118:0119:0119:57
Vestru 07:5909:0210:0611:0612:0613:0613:5814:5816:0117:0118:0119:0119:57
Pastur 08:0009:0210:0711:0712:0713:0713:5914:5916:0117:0118:0119:0119:58
Birkirkara More    08:0209:0410:1011:1012:1013:1014:0115:0116:0317:0318:0319:0320:00
Alwigi 08:0209:0410:1011:1012:1013:1014:0115:0116:0317:0318:0319:0320:00
Suq 08:0309:0510:1111:1112:1113:1114:0215:0216:0417:0418:0419:0420:01
Birkirkara 2 08:0409:0610:1211:1212:1213:1214:0315:0316:0517:0518:0519:0520:01
Spinnelli 08:0509:0710:1311:1312:1313:1314:0315:0316:0617:0618:0619:0620:02
Fleur-de-Lys More    08:0509:0810:1411:1412:1413:1414:0415:0416:0717:0718:0719:0720:03
Briegex 08:0509:0810:1411:1412:1413:1414:0415:0416:0717:0718:0719:0720:03
Fleur de Lys 3 08:0609:0910:1511:1512:1513:1514:0515:0516:0717:0718:0719:0720:03
Santa Venera More    08:0709:0910:1511:1512:1513:1514:0515:0516:0817:0818:0819:0820:04
Guzepp 08:0709:0910:1511:1512:1513:1514:0515:0516:0817:0818:0819:0820:04
Romano 08:0709:1010:1611:1612:1613:1614:0615:0616:0817:0818:0819:0820:04
Colosso 08:0809:1010:1711:1712:1713:1714:0615:0616:0917:0918:0919:0920:05
Il-Hamrun More    08:0909:1210:1811:1812:1813:1814:0715:0716:1017:1018:1019:1020:06
Kanun 08:0909:1210:1811:1812:1813:1814:0715:0716:1017:1018:1019:1020:06
Gejtano 08:1009:1310:1911:1912:1913:1914:0815:0816:1117:1118:1119:1120:07
Diego 08:1109:1410:2111:2112:2113:2114:0915:0916:1217:1218:1219:1220:08
Nuzzo 08:1209:1510:2211:2212:2213:2214:1015:1016:1317:1318:1319:1320:09
Gwardamangia More    08:1309:1610:2411:2412:2413:2414:1115:1116:1517:1518:1519:1520:10
Guze 08:1309:1610:2411:2412:2413:2414:1115:1116:1517:1518:1519:1520:10
Santa Venera More    08:1409:1710:2411:2412:2413:2414:1215:1216:1517:1518:1519:1520:10
Fatati 08:1409:1710:2411:2412:2413:2414:1215:1216:1517:1518:1519:1520:10
Villambrosa 08:1409:1710:2511:2512:2513:2514:1215:1216:1617:1618:1619:1620:11
Is-Swatar More    08:1809:2110:2911:2912:2913:2914:1615:1616:1917:1918:1919:1920:14
Qroqq 5 08:1809:2110:2911:2912:2913:2914:1615:1616:1917:1918:1919:1920:14
L-Imsida More    08:1909:2310:3211:3212:3213:3214:1815:1816:2117:2118:2119:2120:16
Universita 1 08:1909:2310:3211:3212:3213:3214:1815:1816:2117:2118:2119:2120:16
Mater Dei More    08:2109:2510:3311:3312:3313:3314:1915:1916:2317:2318:2319:2320:17
Mater Dei 2 08:2109:2510:3311:3312:3313:3314:1915:1916:2317:2318:2319:2320:17
Sptar 1 08:2209:2610:3511:3512:3513:3514:2015:2016:2417:2418:2419:2420:18
L-Imtarfa More    07:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Qlejgha 07:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Buqana 07:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Ortensji 07:3508:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:35
David 07:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36
Mtarfa 07:3608:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:36
Castelletti 07:3708:3709:3710:3711:3712:3813:3814:3815:3816:3817:3718:3719:37
Antoine 07:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38
Ir-Rabat, Malta More    07:3808:3909:3910:3911:3912:4013:4014:4015:4016:4017:3918:3919:38
Buzugrilla 1 07:3808:3909:3910:3911:3912:4013:4014:4015:4016:4017:3918:3919:38
Gargir 07:3908:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:39
Fejgel 07:3908:4009:4010:4011:4012:4113:4114:4115:4116:4117:4018:4019:39
Lunzjata 07:4108:4109:4110:4111:4112:4213:4214:4215:4216:4217:4118:4119:41
Balzano 07:4108:4209:4210:4211:4212:4313:4314:4315:4316:4317:4218:4219:41
Vivaldi 07:4108:4209:4210:4211:4212:4413:4414:4415:4416:4417:4218:4219:41
Salvja 07:4208:4309:4310:4311:4312:4413:4414:4415:4416:4417:4318:4319:42
Gargir 07:4208:4409:4410:4411:4412:4513:4514:4515:4516:4517:4418:4419:42
Qasgha 07:4308:4509:4510:4511:4512:4613:4614:4615:4616:4617:4518:4519:43
Rita 07:4408:4509:4510:4511:4512:4613:4614:4615:4616:4617:4518:4519:44
Rabat 2 07:4508:4609:4610:4611:4612:4813:4814:4815:4816:4817:4618:4619:45
Mdina 07:4608:4709:4710:4711:4712:4913:4914:4915:4916:4917:4718:4719:46
Saqqajja 07:4608:4809:4810:4811:4812:4913:4914:4915:4916:4917:4818:4819:46
Qanpiena 07:4708:4909:4910:4911:4912:5113:5114:5115:5116:5117:4918:4919:47
Telgha 07:4808:5009:5010:5011:5012:5213:5214:5215:5216:5217:5018:5019:48
Ta' Qali More    07:4908:5109:5110:5111:5112:5413:5414:5415:5416:5417:5118:5119:49
Qali 3 07:4908:5109:5110:5111:5112:5413:5414:5415:5416:5417:5118:5119:49
H'Attard More    07:5208:5509:5510:5511:5512:5813:5814:5815:5816:5817:5518:5519:52
Carmel 07:5208:5509:5510:5511:5512:5813:5814:5815:5816:5817:5518:5519:52
Incita 07:5308:5609:5610:5611:5612:5913:5914:5915:5916:5917:5618:5619:53
Warda 1 07:5408:5709:5710:5711:5713:0014:0015:0016:0017:0017:5718:5719:54
Chetcuti 07:5508:5809:5810:5811:5813:0114:0115:0116:0117:0117:5818:5819:55
Zarb 07:5508:5809:5810:5811:5813:0214:0215:0216:0217:0217:5818:5819:55
Hal Balzan More    07:5709:0010:0011:0012:0013:0414:0415:0416:0417:0418:0019:0019:57
Vestru 07:5709:0010:0011:0012:0013:0414:0415:0416:0417:0418:0019:0019:57
Pastur 07:5709:0110:0111:0112:0113:0514:0515:0516:0517:0518:0119:0119:57
Birkirkara More    07:5909:0310:0311:0312:0313:0714:0715:0716:0717:0718:0319:0319:59
Alwigi 07:5909:0310:0311:0312:0313:0714:0715:0716:0717:0718:0319:0319:59
Suq 08:0009:0410:0411:0412:0413:0814:0815:0816:0817:0818:0419:0420:00
Birkirkara 2 08:0109:0410:0411:0412:0413:0914:0915:0916:0917:0918:0419:0420:01
Spinnelli 08:0209:0510:0511:0512:0513:1014:1015:1016:1017:1018:0519:0520:02
Fleur-de-Lys More    08:0209:0610:0611:0612:0613:1014:1015:1016:1017:1018:0619:0620:02
Briegex 08:0209:0610:0611:0612:0613:1014:1015:1016:1017:1018:0619:0620:02
Fleur de Lys 3 08:0309:0710:0711:0712:0713:1114:1115:1116:1117:1118:0719:0720:03
Santa Venera More    08:0309:0710:0711:0712:0713:1214:1215:1216:1217:1218:0719:0720:03
Guzepp 08:0309:0710:0711:0712:0713:1214:1215:1216:1217:1218:0719:0720:03
Romano 08:0409:0810:0811:0812:0813:1314:1315:1316:1317:1318:0819:0820:04
Colosso 08:0409:0810:0811:0812:0813:1314:1315:1316:1317:1318:0819:0820:04
Il-Hamrun More    08:0509:1010:1011:1012:1013:1514:1515:1516:1517:1518:1019:1020:05
Kanun 08:0509:1010:1011:1012:1013:1514:1515:1516:1517:1518:1019:1020:05
Gejtano 08:0609:1010:1011:1012:1013:1614:1615:1616:1617:1618:1019:1020:06
Diego 08:0709:1110:1111:1112:1113:1714:1715:1716:1717:1718:1119:1120:07
Nuzzo 08:0809:1210:1211:1212:1213:1814:1815:1816:1817:1818:1219:1220:08
Gwardamangia More    08:0909:1410:1411:1412:1413:2014:2015:2016:2017:2018:1419:1420:09
Guze 08:0909:1410:1411:1412:1413:2014:2015:2016:2017:2018:1419:1420:09
Santa Venera More    08:0909:1410:1411:1412:1413:2014:2015:2016:2017:2018:1419:1420:09
Fatati 08:0909:1410:1411:1412:1413:2014:2015:2016:2017:2018:1419:1420:09
Villambrosa 08:1009:1510:1511:1512:1513:2114:2115:2116:2117:2118:1519:1520:10
Is-Swatar More    08:1309:1810:1811:1812:1813:2514:2515:2516:2517:2518:1819:1820:13
Qroqq 5 08:1309:1810:1811:1812:1813:2514:2515:2516:2517:2518:1819:1820:13
L-Imsida More    08:1509:2010:2011:2012:2013:2714:2715:2716:2717:2718:2019:2020:15
Universita 1 08:1509:2010:2011:2012:2013:2714:2715:2716:2717:2718:2019:2020:15
Mater Dei More    08:1609:2210:2211:2212:2213:2814:2815:2816:2817:2818:2219:2220:16
Mater Dei 2 08:1609:2210:2211:2212:2213:2814:2815:2816:2817:2818:2219:2220:16
Sptar 1 08:1709:2310:2311:2312:2313:3014:3015:3016:3017:3018:2319:2320:17
Rabat Buzugrilla - Mater Dei 182
L-Imtarfa More    05:2806:28
Antoine 05:2806:28
Palma 05:2806:28
Castelletti 05:2806:28
Mtarfa 05:2906:29
Orkideja 05:3006:30
Anzjani 05:3106:31
Regimenti 05:3106:31
Qlejgha 05:3206:32
Buqana 05:3206:32
Ortensji 05:3306:33
David 05:3306:33
Mtarfa 05:3406:34
Castelletti 05:3506:35
Antoine 05:3606:36
Ir-Rabat, Malta More    05:3706:37
Buzugrilla 1 05:3706:37
Gargir 05:3706:37
Fejgel 05:3806:38
Lunzjata 05:4006:40
Balzano 05:4006:40
Vivaldi 05:4106:41
Salvja 05:4206:42
Gargir 05:4206:42
Qasgha 05:4306:43
Rita 05:4406:44
Rabat 2 05:4606:46
Mdina 05:4606:46
Saqqajja 05:4706:47
Qanpiena 05:4906:49
Telgha 05:5006:50
Ta' Qali More    05:5106:51
Qali 3 05:5106:51
H'Attard More    05:5506:55
Carmel 05:5506:55
Incita 05:5606:56
Warda 1 05:5806:58
Chetcuti 05:5806:58
Zarb 06:0007:00
Hal Balzan More    06:0107:01
Vestru 06:0107:01
Pastur 06:0207:02
Birkirkara More    06:0407:04
Alwigi 06:0407:04
Suq 06:0607:06
Birkirkara 2 06:0707:07
Spinnelli 06:0807:08
Fleur-de-Lys More    06:0807:08
Briegex 06:0807:08
Fleur de Lys 3 06:0907:09
Santa Venera More    06:1007:10
Guzepp 06:1007:10
Romano 06:1007:10
Colosso 06:1107:11
Il-Hamrun More    06:1207:12
Kanun 06:1207:12
Gejtano 06:1307:13
Diego 06:1507:15
Nuzzo 06:1607:16
Gwardamangia More    06:1707:17
Guze 06:1707:17
Santa Venera More    06:1807:18
Fatati 06:1807:18
Villambrosa 06:1907:19
Is-Swatar More    06:2307:23
Qroqq 5 06:2307:23
L-Imsida More    06:2507:25
Universita 1 06:2507:25
Mater Dei More    06:2607:26
Mater Dei 2 06:2607:26
Sptar 1 06:2807:28
L-Imtarfa More    05:2806:28
Antoine 05:2806:28
Palma 05:2806:28
Castelletti 05:2806:28
Mtarfa 05:2906:29
Orkideja 05:2906:29
Anzjani 05:3006:30
Regimenti 05:3006:30
Qlejgha 05:3106:31
Buqana 05:3106:31
Ortensji 05:3206:32
David 05:3206:32
Mtarfa 05:3306:33
Castelletti 05:3306:33
Antoine 05:3406:34
Ir-Rabat, Malta More    05:3506:35
Buzugrilla 1 05:3506:35
Gargir 05:3506:35
Fejgel 05:3606:36
Lunzjata 05:3706:37
Balzano 05:3706:37
Vivaldi 05:3806:38
Salvja 05:3806:38
Gargir 05:3906:39
Qasgha 05:4006:40
Rita 05:4006:40
Rabat 2 05:4106:41
Mdina 05:4206:42
Saqqajja 05:4206:42
Qanpiena 05:4406:44
Telgha 05:4506:45
Ta' Qali More    05:4606:46
Qali 3 05:4606:46
H'Attard More    05:4906:49
Carmel 05:4906:49
Incita 05:5006:50
Warda 1 05:5106:51
Chetcuti 05:5106:51
Zarb 05:5206:52
Hal Balzan More    05:5306:53
Vestru 05:5306:53
Pastur 05:5406:54
Birkirkara More    05:5606:56
Alwigi 05:5606:56
Suq 05:5706:57
Birkirkara 2 05:5706:57
Spinnelli 05:5806:58
Fleur-de-Lys More    05:5906:59
Briegex 05:5906:59
Fleur de Lys 3 05:5906:59
Santa Venera More    06:0007:00
Guzepp 06:0007:00
Romano 06:0007:00
Colosso 06:0107:01
Il-Hamrun More    06:0207:02
Kanun 06:0207:02
Gejtano 06:0307:03
Diego 06:0407:04
Nuzzo 06:0507:05
Gwardamangia More    06:0607:06
Guze 06:0607:06
Santa Venera More    06:0607:06
Fatati 06:0607:06
Villambrosa 06:0707:07
Is-Swatar More    06:1007:10
Qroqq 5 06:1007:10
L-Imsida More    06:1207:12
Universita 1 06:1207:12
Mater Dei More    06:1307:13
Mater Dei 2 06:1307:13
Sptar 1 06:1407:14
L-Imtarfa More    05:2806:28
Antoine 05:2806:28
Palma 05:2806:28
Castelletti 05:2806:28
Mtarfa 05:2906:29
Orkideja 05:2906:29
Anzjani 05:3006:30
Regimenti 05:3006:30
Qlejgha 05:3106:31
Buqana 05:3106:31
Ortensji 05:3206:32
David 05:3206:32
Mtarfa 05:3306:33
Castelletti 05:3306:33
Antoine 05:3406:34
Ir-Rabat, Malta More    05:3506:35
Buzugrilla 1 05:3506:35
Gargir 05:3506:35
Fejgel 05:3506:35
Lunzjata 05:3706:37
Balzano 05:3706:37
Vivaldi 05:3806:38
Salvja 05:3806:38
Gargir 05:3906:39
Qasgha 05:3906:39
Rita 05:4006:40
Rabat 2 05:4106:41
Mdina 05:4206:42
Saqqajja 05:4206:42
Qanpiena 05:4406:44
Telgha 05:4406:44
Ta' Qali More    05:4506:45
Qali 3 05:4506:45
H'Attard More    05:4806:48
Carmel 05:4806:48
Incita 05:4906:49
Warda 1 05:5006:50
Chetcuti 05:5106:51
Zarb 05:5206:52
Hal Balzan More    05:5306:53
Vestru 05:5306:53
Pastur 05:5306:53
Birkirkara More    05:5506:55
Alwigi 05:5506:55
Suq 05:5606:56
Birkirkara 2 05:5706:57
Spinnelli 05:5806:58
Fleur-de-Lys More    05:5806:58
Briegex 05:5806:58
Fleur de Lys 3 05:5906:59
Santa Venera More    05:5906:59
Guzepp 05:5906:59
Romano 06:0007:00
Colosso 06:0007:00
Il-Hamrun More    06:0107:01
Kanun 06:0107:01
Gejtano 06:0207:02
Diego 06:0307:03
Nuzzo 06:0407:04
Gwardamangia More    06:0507:05
Guze 06:0507:05
Santa Venera More    06:0507:05
Fatati 06:0507:05
Villambrosa 06:0607:06
Is-Swatar More    06:0907:09
Qroqq 5 06:0907:09
L-Imsida More    06:1107:11
Universita 1 06:1107:11
Mater Dei More    06:1207:12
Mater Dei 2 06:1207:12
Sptar 1 06:1307:13