Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Mtarfa 182
Mater Dei More    06:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
Sptar 2 06:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
L-Imsida More    06:2807:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2916:2917:2818:2719:27 20:27
Universita 3 06:2807:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2916:2917:2818:2719:27 20:27
Santa Venera More    06:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3416:3417:3218:3119:31 20:31
Villambrosa 06:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3416:3417:3218:3119:31 20:31
Fatati 06:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3616:3617:3318:3219:32 20:32
Tal-Pietà More    06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3716:3717:3418:3219:32 20:32
Guze 06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3716:3717:3418:3219:32 20:32
Il-Hamrun More    06:3707:3708:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3816:3817:3518:3419:34 20:34
Nuzzo 06:3707:3708:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3816:3817:3518:3419:34 20:34
Diego 06:3807:3808:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:4016:4017:3618:3519:35 20:35
Perez 06:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:4016:4017:3618:3519:35 20:35
Gejtano 06:3907:3908:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:4116:4117:3718:3519:35 20:35
Kanun 06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4216:4217:3818:3619:36 20:36
Santa Venera More    06:4107:4108:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4316:4317:3918:3719:37 20:37
Cini 06:4107:4108:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4316:4317:3918:3719:37 20:37
Colosso 06:4207:4208:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4416:4417:3918:3819:38 20:38
Romano 06:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4516:4517:4018:3819:38 20:38
Guzepp 06:4307:4308:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4516:4517:4018:3819:38 20:38
Fleur-de-Lys More    06:4407:4408:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4616:4617:4118:3919:39 20:39
Fleur de Lys 4 06:4407:4408:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4616:4617:4118:3919:39 20:39
Briegex 06:4507:4508:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4816:4817:4218:4019:40 20:40
Spinnelli 06:4607:4608:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4916:4917:4318:4119:41 20:41
Birkirkara More    06:4707:4708:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:5016:5017:4418:4119:41 20:41
Birkirkara 2 06:4707:4708:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:5016:5017:4418:4119:41 20:41
Wied 06:4807:4808:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:5216:5217:4518:4219:42 20:42
Alwigi 06:4907:4908:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:5316:5317:4618:4319:43 20:43
Hal Balzan More    06:5207:5208:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5516:5517:4718:4519:45 20:45
Pastur 06:5207:5208:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5516:5517:4718:4519:45 20:45
Vestru 06:5207:5208:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5616:5617:4818:4519:45 20:45
H'Attard More    06:5307:5308:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5716:5717:4918:4619:46 20:46
Anton 06:5307:5308:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5716:5717:4918:4619:46 20:46
Zarb 06:5507:5508:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5916:5917:5018:4719:47 20:47
Chetcuti 06:5607:5608:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5416:0017:0017:5118:4819:48 20:48
Warda 2 06:5607:5608:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5516:0117:0117:5218:4819:48 20:48
Incita 06:5807:5808:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5616:0217:0217:5318:4919:49 20:49
Carmel 06:5907:5908:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5716:0317:0317:5418:5019:50 20:50
Ta' Qali More    07:0308:0309:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0817:0817:5718:5319:53 20:53
Qali 4 07:0308:0309:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0817:0817:5718:5319:53 20:53
Ir-Rabat, Malta More    07:0508:0509:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:1017:1017:5918:5519:55 20:55
Telgha 07:0508:0509:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:1017:1017:5918:5519:55 20:55
Qanpiena 07:0608:0609:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:1117:1118:0018:5619:56 20:56
Saqqajja 07:0808:0809:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:1417:1418:0218:5719:57 20:57
Rabat 3 07:0908:0909:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:1517:1518:0218:5819:58 20:58
Gheriexem 07:1008:1009:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:1617:1618:0318:5919:59 20:59
Qasgha 07:1208:1209:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:1817:1818:0519:0020:00 21:00
Buzugrilla 1 07:1208:1209:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1917:1918:0519:0020:00 21:00
Gargir 07:1308:1309:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:2017:2018:0619:0120:01 21:01
Fejgel 07:1408:1409:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:2017:2018:0619:0120:01 21:01
Lunzjata 07:1608:1609:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:2217:2218:0819:0320:03 21:03
Balzano 07:1608:1609:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:2317:2318:0819:0320:03 21:03
Vivaldi 07:1708:1709:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:2417:2418:0919:0420:04 21:04
Salvja 07:1808:1809:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:2517:2518:1019:0420:04 21:04
Gargir 07:1808:1809:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:2517:2518:1019:0520:05 21:05
L-Imtarfa More    07:2008:2009:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:2717:2718:1219:0620:06 21:06
Antoine 07:2008:2009:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:2717:2718:1219:0620:06 21:06
Palma 07:2008:2009:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:2817:2818:1219:0620:06 21:06
Castelletti 07:2108:2109:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:2917:2918:1319:0720:07 21:07
Mtarfa 07:2208:2209:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:3017:3018:1319:0820:08 21:08
Orkideja 07:2308:2309:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:3017:3018:1419:0820:08 21:08
Anzjani 07:2408:2409:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:3117:3118:1519:0920:09 21:09
Regimenti 07:2408:2409:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:3217:3218:1519:0920:09 21:09
Qlejgha 07:2508:2509:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:3317:3318:1619:1020:10 21:10
Mater Dei More    06:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
Sptar 2 06:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
L-Imsida More    06:2707:2808:2809:2810:2811:2812:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27 20:27
Universita 3 06:2707:2808:2809:2810:2811:2812:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27 20:27
Santa Venera More    06:3107:3208:3209:3210:3211:3212:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3119:30 20:30
Villambrosa 06:3107:3208:3209:3210:3211:3212:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3119:30 20:30
Fatati 06:3207:3308:3309:3310:3311:3312:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:31 20:31
Tal-Pietà More    06:3207:3408:3409:3410:3411:3412:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:32
Guze 06:3207:3408:3409:3410:3411:3412:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:32
Il-Hamrun More    06:3307:3608:3609:3610:3611:3612:3413:3414:3415:3416:3417:3418:3419:33 20:33
Nuzzo 06:3307:3608:3609:3610:3611:3612:3413:3414:3415:3416:3417:3418:3419:33 20:33
Diego 06:3407:3708:3709:3710:3711:3712:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:33 20:33
Perez 06:3407:3708:3709:3710:3711:3712:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:34 20:34
Gejtano 06:3507:3808:3809:3810:3811:3812:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:34 20:34
Kanun 06:3607:3908:3909:3910:3911:3912:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:35 20:35
Santa Venera More    06:3607:4008:4009:4010:4011:4012:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:36 20:36
Cini 06:3607:4008:4009:4010:4011:4012:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:36 20:36
Colosso 06:3707:4008:4009:4010:4011:4012:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:36 20:36
Romano 06:3707:4108:4109:4110:4111:4112:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:36 20:36
Guzepp 06:3807:4108:4109:4110:4111:4112:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:37 20:37
Fleur-de-Lys More    06:3807:4208:4209:4210:4211:4212:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3919:37 20:37
Fleur de Lys 4 06:3807:4208:4209:4210:4211:4212:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3919:37 20:37
Briegex 06:3907:4308:4309:4310:4311:4312:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:38 20:38
Spinnelli 06:4007:4408:4409:4410:4411:4412:4113:4114:4115:4116:4117:4118:4119:39 20:39
Birkirkara More    06:4107:4508:4509:4510:4511:4512:4113:4114:4115:4116:4117:4118:4119:40 20:40
Birkirkara 2 06:4107:4508:4509:4510:4511:4512:4113:4114:4115:4116:4117:4118:4119:40 20:40
Wied 06:4207:4608:4609:4610:4611:4612:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:40 20:40
Alwigi 06:4207:4708:4709:4710:4711:4712:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:41 20:41
Hal Balzan More    06:4407:4908:4909:4910:4911:4912:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:43 20:43
Pastur 06:4407:4908:4909:4910:4911:4912:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:43 20:43
Vestru 06:4507:5008:5009:5010:5011:5012:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:43 20:43
H'Attard More    06:4507:5108:5109:5110:5111:5112:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:44 20:44
Anton 06:4507:5108:5109:5110:5111:5112:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:44 20:44
Zarb 06:4607:5208:5209:5210:5211:5212:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4719:45 20:45
Chetcuti 06:4707:5308:5309:5310:5311:5312:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4819:45 20:45
Warda 2 06:4707:5408:5409:5410:5411:5412:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4819:46 20:46
Incita 06:4807:5508:5509:5510:5511:5512:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4919:47 20:47
Carmel 06:4907:5608:5609:5610:5611:5612:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5019:47 20:47
Ta' Qali More    06:5208:0009:0010:0011:0012:0012:5313:5314:5315:5316:5317:5318:5319:50 20:50
Qali 4 06:5208:0009:0010:0011:0012:0012:5313:5314:5315:5316:5317:5318:5319:50 20:50
Ir-Rabat, Malta More    06:5308:0209:0210:0211:0212:0212:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:51 20:51
Telgha 06:5308:0209:0210:0211:0212:0212:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:51 20:51
Qanpiena 06:5408:0309:0310:0311:0312:0312:5613:5614:5615:5616:5617:5618:5619:52 20:52
Saqqajja 06:5608:0509:0510:0511:0512:0512:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5719:54 20:54
Rabat 3 06:5708:0509:0510:0511:0512:0512:5813:5814:5815:5816:5817:5818:5819:54 20:54
Gheriexem 06:5708:0609:0610:0611:0612:0612:5913:5914:5915:5916:5917:5918:5919:55 20:55
Qasgha 06:5808:0809:0810:0811:0812:0813:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0019:56 20:56
Buzugrilla 1 06:5908:0809:0810:0811:0812:0813:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0019:56 20:56
Gargir 06:5908:0909:0910:0911:0912:0913:0114:0115:0116:0117:0118:0119:0119:57 20:57
Fejgel 07:0008:1009:1010:1011:1012:1013:0114:0115:0116:0117:0118:0119:0119:57 20:57
Lunzjata 07:0108:1109:1110:1111:1112:1113:0314:0315:0316:0317:0318:0319:0319:59 20:59
Balzano 07:0108:1209:1210:1211:1212:1213:0314:0315:0316:0317:0318:0319:0319:59 20:59
Vivaldi 07:0208:1309:1310:1311:1312:1313:0414:0415:0416:0417:0418:0419:0419:59 20:59
Salvja 07:0308:1309:1310:1311:1312:1313:0414:0415:0416:0417:0418:0419:0420:00 21:00
Gargir 07:0308:1409:1410:1411:1412:1413:0514:0515:0516:0517:0518:0519:0520:00 21:00
L-Imtarfa More    07:0408:1509:1510:1511:1512:1513:0614:0615:0616:0617:0618:0619:0620:01 21:01
Antoine 07:0408:1509:1510:1511:1512:1513:0614:0615:0616:0617:0618:0619:0620:01 21:01
Palma 07:0408:1609:1610:1611:1612:1613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:0620:02 21:02
Castelletti 07:0508:1609:1610:1611:1612:1613:0714:0715:0716:0717:0718:0719:0720:02 21:02
Mtarfa 07:0608:1709:1710:1711:1712:1713:0814:0815:0816:0817:0818:0819:0820:03 21:03
Orkideja 07:0608:1809:1810:1811:1812:1813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:0820:03 21:03
Anzjani 07:0708:1909:1910:1911:1912:1913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:0920:04 21:04
Regimenti 07:0708:1909:1910:1911:1912:1913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:0920:04 21:04
Qlejgha 07:0808:2009:2010:2011:2012:2013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:1020:05 21:05
Mater Dei More    06:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
Sptar 2 06:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
L-Imsida More    06:2707:2708:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2715:2716:2717:2718:2719:27 20:27
Universita 3 06:2707:2708:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2715:2716:2717:2718:2719:27 20:27
Santa Venera More    06:3007:3008:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3115:3116:3117:3118:3019:30 20:30
Villambrosa 06:3007:3008:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3115:3116:3117:3118:3019:30 20:30
Fatati 06:3107:3108:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3215:3216:3217:3218:3119:31 20:31
Tal-Pietà More    06:3207:3208:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3215:3216:3217:3218:3119:31 20:31
Guze 06:3207:3208:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3215:3216:3217:3218:3119:31 20:31
Il-Hamrun More    06:3307:3308:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3315:3316:3317:3318:3219:32 20:32
Nuzzo 06:3307:3308:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3315:3316:3317:3318:3219:32 20:32
Diego 06:3407:3408:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3415:3416:3417:3418:3319:33 20:33
Perez 06:3407:3408:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3415:3416:3417:3418:3319:33 20:33
Gejtano 06:3407:3408:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3515:3516:3517:3518:3319:33 20:33
Kanun 06:3507:3508:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3615:3616:3617:3618:3419:34 20:34
Santa Venera More    06:3607:3608:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3615:3616:3617:3618:3519:35 20:35
Cini 06:3607:3608:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3615:3616:3617:3618:3519:35 20:35
Colosso 06:3607:3608:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3715:3716:3717:3718:3519:35 20:35
Romano 06:3707:3708:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3715:3716:3717:3718:3619:36 20:36
Guzepp 06:3707:3708:4009:4010:4011:4012:4013:4014:3815:3816:3817:3818:3619:36 20:36
Fleur-de-Lys More    06:3807:3808:4109:4110:4111:4112:4113:4114:3815:3816:3817:3818:3619:36 20:36
Fleur de Lys 4 06:3807:3808:4109:4110:4111:4112:4113:4114:3815:3816:3817:3818:3619:36 20:36
Briegex 06:3907:3908:4209:4210:4211:4212:4213:4214:3915:3916:3917:3918:3719:37 20:37
Spinnelli 06:3907:3908:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4015:4016:4017:4018:3819:38 20:38
Birkirkara More    06:4007:4008:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4115:4116:4117:4118:3819:38 20:38
Birkirkara 2 06:4007:4008:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4115:4116:4117:4118:3819:38 20:38
Wied 06:4107:4108:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4215:4216:4217:4218:3919:39 20:39
Alwigi 06:4207:4208:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4215:4216:4217:4218:4019:40 20:40
Hal Balzan More    06:4307:4308:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4415:4416:4417:4418:4119:41 20:41
Pastur 06:4307:4308:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4415:4416:4417:4418:4119:41 20:41
Vestru 06:4407:4408:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4515:4516:4517:4518:4219:42 20:42
H'Attard More    06:4407:4408:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4515:4516:4517:4518:4219:42 20:42
Anton 06:4407:4408:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4515:4516:4517:4518:4219:42 20:42
Zarb 06:4507:4508:5009:5010:5011:5012:5013:5014:4615:4616:4617:4618:4319:43 20:43
Chetcuti 06:4607:4608:5009:5010:5011:5012:5013:5014:4715:4716:4717:4718:4419:44 20:44
Warda 2 06:4607:4608:5109:5110:5111:5112:5113:5114:4715:4716:4717:4718:4419:44 20:44
Incita 06:4707:4708:5209:5210:5211:5212:5213:5214:4815:4816:4817:4818:4519:45 20:45
Carmel 06:4807:4808:5309:5310:5311:5312:5313:5314:4915:4916:4917:4918:4619:46 20:46
Ta' Qali More    06:5107:5108:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5215:5216:5217:5218:4819:48 20:48
Qali 4 06:5107:5108:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5215:5216:5217:5218:4819:48 20:48
Ir-Rabat, Malta More    06:5207:5208:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5315:5316:5317:5318:4919:49 20:49
Telgha 06:5207:5208:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5315:5316:5317:5318:4919:49 20:49
Qanpiena 06:5307:5308:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5415:5416:5417:5418:5019:50 20:50
Saqqajja 06:5407:5409:0110:0111:0112:0113:0114:0114:5615:5616:5617:5618:5119:51 20:51
Rabat 3 06:5507:5509:0210:0211:0212:0213:0214:0214:5715:5716:5717:5718:5219:52 20:52
Gheriexem 06:5607:5609:0310:0311:0312:0313:0314:0314:5715:5716:5717:5718:5319:53 20:53
Qasgha 06:5707:5709:0410:0411:0412:0413:0414:0414:5815:5816:5817:5818:5419:54 20:54
Buzugrilla 1 06:5707:5709:0410:0411:0412:0413:0414:0414:5915:5916:5917:5918:5419:54 20:54
Gargir 06:5807:5809:0510:0511:0512:0513:0514:0514:5915:5916:5917:5918:5519:55 20:55
Fejgel 06:5807:5809:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0016:0017:0018:0018:5519:55 20:55
Lunzjata 06:5907:5909:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0116:0117:0118:0118:5619:56 20:56
Balzano 07:0008:0009:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0116:0117:0118:0118:5619:56 20:56
Vivaldi 07:0008:0009:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0216:0217:0218:0218:5719:57 20:57
Salvja 07:0108:0109:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0316:0317:0318:0318:5719:57 20:57
Gargir 07:0108:0109:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0316:0317:0318:0318:5819:58 20:58
L-Imtarfa More    07:0208:0209:1110:1111:1112:1113:1114:1115:0416:0417:0418:0418:5919:59 20:59
Antoine 07:0208:0209:1110:1111:1112:1113:1114:1115:0416:0417:0418:0418:5919:59 20:59
Palma 07:0308:0309:1110:1111:1112:1113:1114:1115:0416:0417:0418:0418:5919:59 20:59
Castelletti 07:0308:0309:1210:1211:1212:1213:1214:1215:0516:0517:0518:0518:5919:59 20:59
Mtarfa 07:0408:0409:1210:1211:1212:1213:1214:1215:0616:0617:0618:0619:0020:00 21:00
Orkideja 07:0408:0409:1310:1311:1312:1313:1314:1315:0616:0617:0618:0619:0020:00 21:00
Anzjani 07:0508:0509:1410:1411:1412:1413:1414:1415:0716:0717:0718:0719:0120:01 21:01
Regimenti 07:0508:0509:1410:1411:1412:1413:1414:1415:0716:0717:0718:0719:0120:01 21:01
Qlejgha 07:0608:0609:1510:1511:1512:1513:1514:1515:0816:0817:0818:0819:0220:02 21:02
Mtarfa - Mater Dei 182
L-Imtarfa More    07:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Qlejgha 07:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Buqana 07:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Ortensji 07:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36
David 07:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36
Mtarfa 07:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37
Castelletti 07:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3717:3718:3719:37
Antoine 07:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3817:3818:3819:38
Ir-Rabat, Malta More    07:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4116:3917:3918:3919:39
Buzugrilla 1 07:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4116:3917:3918:3919:39
Gargir 07:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4116:4017:4018:3919:39
Fejgel 07:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4216:4017:4018:4019:40
Lunzjata 07:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4416:4217:4218:4119:41
Balzano 07:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4416:4217:4218:4119:41
Vivaldi 07:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4516:4317:4318:4219:42
Salvja 07:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4616:4417:4418:4219:42
Gargir 07:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4716:4417:4418:4319:43
Qasgha 07:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4816:4517:4518:4419:44
Rita 07:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4916:4617:4618:4419:44
Rabat 2 07:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:5116:4717:4718:4619:46
Mdina 07:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:5216:4817:4818:4619:46
Saqqajja 07:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5216:4817:4818:4719:47
Qanpiena 07:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5516:5017:5018:4819:48
Telgha 07:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5616:5117:5118:4919:49
Ta' Qali More    07:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5816:5317:5318:5019:50
Qali 3 07:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5816:5317:5318:5019:50
H'Attard More    07:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5816:0216:5617:5618:5419:54
Carmel 07:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5816:0216:5617:5618:5419:54
Incita 07:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5916:0316:5717:5718:5419:54
Warda 1 08:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0516:5817:5818:5619:56
Chetcuti 08:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0616:5917:5918:5619:56
Zarb 08:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0717:0018:0018:5719:57
Hal Balzan More    08:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0917:0218:0218:5819:58
Vestru 08:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0917:0218:0218:5819:58
Pastur 08:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:1017:0218:0218:5919:59
Birkirkara More    08:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:1317:0418:0419:0120:01
Alwigi 08:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:1317:0418:0419:0120:01
Suq 08:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:1417:0518:0519:0220:02
Birkirkara 2 08:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:1517:0618:0619:0320:03
Spinnelli 08:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1617:0718:0719:0320:03
Fleur-de-Lys More    08:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1717:0818:0819:0420:04
Briegex 08:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1717:0818:0819:0420:04
Fleur de Lys 3 08:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1817:0918:0919:0520:05
Santa Venera More    08:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1917:0918:0919:0520:05
Guzepp 08:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1917:0918:0919:0520:05
Romano 08:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1917:1018:1019:0620:06
Colosso 08:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:2017:1018:1019:0620:06
Il-Hamrun More    08:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:2217:1218:1219:0720:07
Kanun 08:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:2217:1218:1219:0720:07
Gejtano 08:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:2317:1318:1319:0820:08
Diego 08:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:2517:1418:1419:0920:09
Nuzzo 08:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:2617:1518:1519:1020:10
Gwardamangia More    08:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2817:1618:1619:1120:11
Guze 08:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2817:1618:1619:1120:11
Santa Venera More    08:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2817:1718:1719:1220:12
Fatati 08:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2817:1718:1719:1220:12
Villambrosa 08:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2917:1718:1719:1220:12
Is-Swatar More    08:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:3417:2118:2119:1620:16
Qroqq 5 08:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:3417:2118:2119:1620:16
L-Imsida More    08:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:3717:2318:2319:1820:18
Universita 1 08:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:3717:2318:2319:1820:18
Mater Dei More    08:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:3817:2518:2519:1920:19
Mater Dei 2 08:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:3817:2518:2519:1920:19
Sptar 1 08:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:4017:2618:2619:2020:20
L-Imtarfa More    07:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Qlejgha 07:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Buqana 07:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Ortensji 07:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36
David 07:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36
Mtarfa 07:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37
Castelletti 07:3708:3809:3810:3811:3812:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37
Antoine 07:3808:3909:3910:3911:3912:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38
Ir-Rabat, Malta More    07:3908:4009:4010:4011:4012:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3919:39
Buzugrilla 1 07:3908:4009:4010:4011:4012:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3919:39
Gargir 07:3908:4109:4110:4111:4112:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40
Fejgel 07:4008:4109:4110:4111:4112:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40
Lunzjata 07:4108:4309:4310:4311:4312:4113:4114:4115:4116:4117:4118:4119:41
Balzano 07:4108:4309:4310:4311:4312:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:42
Vivaldi 07:4208:4409:4410:4411:4412:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:42
Salvja 07:4308:4509:4510:4511:4512:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43
Gargir 07:4308:4509:4510:4511:4512:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4419:44
Qasgha 07:4408:4709:4710:4711:4712:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:45
Rita 07:4408:4709:4710:4711:4712:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:45
Rabat 2 07:4608:4909:4910:4911:4912:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:46
Mdina 07:4708:5009:5010:5011:5012:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4719:47
Saqqajja 07:4708:5009:5010:5011:5012:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4819:48
Qanpiena 07:4908:5209:5210:5211:5212:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4919:49
Telgha 07:4908:5309:5310:5311:5312:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5019:50
Ta' Qali More    07:5108:5509:5510:5511:5512:5113:5114:5115:5116:5117:5118:5119:51
Qali 3 07:5108:5509:5510:5511:5512:5113:5114:5115:5116:5117:5118:5119:51
H'Attard More    07:5408:5909:5910:5911:5912:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Carmel 07:5408:5909:5910:5911:5912:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Incita 07:5509:0010:0011:0012:0012:5613:5614:5615:5616:5617:5618:5619:56
Warda 1 07:5609:0210:0211:0212:0212:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5719:57
Chetcuti 07:5709:0210:0211:0212:0212:5813:5814:5815:5816:5817:5818:5819:58
Zarb 07:5709:0310:0311:0312:0312:5813:5814:5815:5816:5817:5818:5819:58
Hal Balzan More    07:5909:0510:0511:0512:0513:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00
Vestru 07:5909:0510:0511:0512:0513:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00
Pastur 08:0009:0610:0611:0612:0613:0114:0115:0116:0117:0118:0119:0120:01
Birkirkara More    08:0109:0810:0811:0812:0813:0314:0315:0316:0317:0318:0319:0320:03
Alwigi 08:0109:0810:0811:0812:0813:0314:0315:0316:0317:0318:0319:0320:03
Suq 08:0209:1010:1011:1012:1013:0414:0415:0416:0417:0418:0419:0420:04
Birkirkara 2 08:0309:1110:1111:1112:1113:0414:0415:0416:0417:0418:0419:0420:04
Spinnelli 08:0409:1210:1211:1212:1213:0514:0515:0516:0517:0518:0519:0520:05
Fleur-de-Lys More    08:0509:1210:1211:1212:1213:0614:0615:0616:0617:0618:0619:0620:06
Briegex 08:0509:1210:1211:1212:1213:0614:0615:0616:0617:0618:0619:0620:06
Fleur de Lys 3 08:0509:1310:1311:1312:1313:0714:0715:0716:0717:0718:0719:0720:07
Santa Venera More    08:0609:1410:1411:1412:1413:0714:0715:0716:0717:0718:0719:0720:07
Guzepp 08:0609:1410:1411:1412:1413:0714:0715:0716:0717:0718:0719:0720:07
Romano 08:0609:1510:1511:1512:1513:0814:0815:0816:0817:0818:0819:0820:08
Colosso 08:0709:1510:1511:1512:1513:0814:0815:0816:0817:0818:0819:0820:08
Il-Hamrun More    08:0809:1710:1711:1712:1713:1014:1015:1016:1017:1018:1019:1020:10
Kanun 08:0809:1710:1711:1712:1713:1014:1015:1016:1017:1018:1019:1020:10
Gejtano 08:0909:1810:1811:1812:1813:1014:1015:1016:1017:1018:1019:1020:10
Diego 08:1009:1910:1911:1912:1913:1114:1115:1116:1117:1118:1119:1120:11
Nuzzo 08:1109:2010:2011:2012:2013:1214:1215:1216:1217:1218:1219:1220:12
Gwardamangia More    08:1209:2210:2211:2212:2213:1414:1415:1416:1417:1418:1419:1420:14
Guze 08:1209:2210:2211:2212:2213:1414:1415:1416:1417:1418:1419:1420:14
Santa Venera More    08:1309:2310:2311:2312:2313:1414:1415:1416:1417:1418:1419:1420:14
Fatati 08:1309:2310:2311:2312:2313:1414:1415:1416:1417:1418:1419:1420:14
Villambrosa 08:1309:2310:2311:2312:2313:1514:1515:1516:1517:1518:1519:1520:15
Is-Swatar More    08:1709:2810:2811:2812:2813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:1820:18
Qroqq 5 08:1709:2810:2811:2812:2813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:1820:18
L-Imsida More    08:1909:3010:3011:3012:3013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:2020:20
Universita 1 08:1909:3010:3011:3012:3013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:2020:20
Mater Dei More    08:2009:3110:3111:3112:3113:2214:2215:2216:2217:2218:2219:2220:22
Mater Dei 2 08:2009:3110:3111:3112:3113:2214:2215:2216:2217:2218:2219:2220:22
Sptar 1 08:2109:3310:3311:3312:3313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:2320:23
L-Imtarfa More    07:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Qlejgha 07:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Buqana 07:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Ortensji 07:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3519:35
David 07:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36
Mtarfa 07:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3619:36
Castelletti 07:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37
Antoine 07:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3719:37
Ir-Rabat, Malta More    07:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3819:38
Buzugrilla 1 07:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3819:38
Gargir 07:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:3819:38
Fejgel 07:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:3919:39
Lunzjata 07:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4019:40
Balzano 07:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4019:40
Vivaldi 07:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4119:41
Salvja 07:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4119:41
Gargir 07:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4219:42
Qasgha 07:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4219:42
Rita 07:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4319:43
Rabat 2 07:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4419:44
Mdina 07:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4519:45
Saqqajja 07:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4519:45
Qanpiena 07:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:4619:46
Telgha 07:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:4719:47
Ta' Qali More    07:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:4819:48
Qali 3 07:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:4819:48
H'Attard More    07:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:5119:51
Carmel 07:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:5119:51
Incita 07:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5119:51
Warda 1 07:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:5219:52
Chetcuti 07:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:5319:53
Zarb 07:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:5319:53
Hal Balzan More    08:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0118:5519:55
Vestru 08:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0118:5519:55
Pastur 08:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0218:5519:55
Birkirkara More    08:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0418:5719:57
Alwigi 08:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0418:5719:57
Suq 08:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0518:5819:58
Birkirkara 2 08:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0618:5819:58
Spinnelli 08:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0718:5919:59
Fleur-de-Lys More    08:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0718:5919:59
Briegex 08:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0718:5919:59
Fleur de Lys 3 08:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:0020:00
Santa Venera More    08:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:0020:00
Guzepp 08:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:0020:00
Romano 08:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:0120:01
Colosso 08:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:0120:01
Il-Hamrun More    08:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:0220:02
Kanun 08:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:0220:02
Gejtano 08:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:0320:03
Diego 08:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:0420:04
Nuzzo 08:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:0520:05
Gwardamangia More    08:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:0620:06
Guze 08:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:0620:06
Santa Venera More    08:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:0620:06
Fatati 08:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:0620:06
Villambrosa 08:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:0620:06
Is-Swatar More    08:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:0920:09
Qroqq 5 08:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:0920:09
L-Imsida More    08:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:1120:11
Universita 1 08:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:1120:11
Mater Dei More    08:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:1220:12
Mater Dei 2 08:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:1220:12
Sptar 1 08:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:1320:13
Rabat Buzugrilla - Mater Dei 182
L-Imtarfa More    05:2806:28
Antoine 05:2806:28
Palma 05:2806:28
Castelletti 05:2906:29
Mtarfa 05:3006:30
Orkideja 05:3006:30
Anzjani 05:3206:32
Regimenti 05:3206:32
Qlejgha 05:3306:33
Buqana 05:3306:33
Ortensji 05:3406:34
David 05:3506:35
Mtarfa 05:3606:36
Castelletti 05:3706:37
Antoine 05:3806:38
Ir-Rabat, Malta More    05:3906:39
Buzugrilla 1 05:3906:39
Gargir 05:4006:40
Fejgel 05:4106:41
Lunzjata 05:4306:43
Balzano 05:4306:43
Vivaldi 05:4406:44
Salvja 05:4506:45
Gargir 05:4606:46
Qasgha 05:4706:47
Rita 05:4806:48
Rabat 2 05:5006:50
Mdina 05:5106:51
Saqqajja 05:5206:52
Qanpiena 05:5406:54
Telgha 05:5506:55
Ta' Qali More    05:5706:57
Qali 3 05:5706:57
H'Attard More    06:0207:02
Carmel 06:0207:02
Incita 06:0407:04
Warda 1 06:0507:05
Chetcuti 06:0607:06
Zarb 06:0807:08
Hal Balzan More    06:1007:10
Vestru 06:1007:10
Pastur 06:1107:11
Birkirkara More    06:1407:14
Alwigi 06:1407:14
Suq 06:1507:15
Birkirkara 2 06:1607:16
Spinnelli 06:1807:18
Fleur-de-Lys More    06:1807:18
Briegex 06:1807:18
Fleur de Lys 3 06:2007:20
Santa Venera More    06:2007:20
Guzepp 06:2007:20
Romano 06:2107:21
Colosso 06:2207:22
Il-Hamrun More    06:2407:24
Kanun 06:2407:24
Gejtano 06:2507:25
Diego 06:2607:26
Nuzzo 06:2807:28
Gwardamangia More    06:3007:30
Guze 06:3007:30
Santa Venera More    06:3107:31
Fatati 06:3107:31
Villambrosa 06:3107:31
Is-Swatar More    06:3707:37
Qroqq 5 06:3707:37
L-Imsida More    06:3907:39
Universita 1 06:3907:39
Mater Dei More    06:4107:41
Mater Dei 2 06:4107:41
Sptar 1 06:4307:43
L-Imtarfa More    05:2806:28
Antoine 05:2806:28
Palma 05:2806:28
Castelletti 05:2806:28
Mtarfa 05:2906:29
Orkideja 05:2906:29
Anzjani 05:3006:30
Regimenti 05:3106:31
Qlejgha 05:3106:31
Buqana 05:3106:31
Ortensji 05:3206:32
David 05:3206:32
Mtarfa 05:3306:33
Castelletti 05:3306:33
Antoine 05:3406:34
Ir-Rabat, Malta More    05:3506:35
Buzugrilla 1 05:3506:35
Gargir 05:3506:35
Fejgel 05:3606:36
Lunzjata 05:3706:37
Balzano 05:3806:38
Vivaldi 05:3806:38
Salvja 05:3906:39
Gargir 05:3906:39
Qasgha 05:4006:40
Rita 05:4106:41
Rabat 2 05:4206:42
Mdina 05:4306:43
Saqqajja 05:4306:43
Qanpiena 05:4506:45
Telgha 05:4506:45
Ta' Qali More    05:4706:47
Qali 3 05:4706:47
H'Attard More    05:5006:50
Carmel 05:5006:50
Incita 05:5106:51
Warda 1 05:5206:52
Chetcuti 05:5206:52
Zarb 05:5306:53
Hal Balzan More    05:5506:55
Vestru 05:5506:55
Pastur 05:5506:55
Birkirkara More    05:5706:57
Alwigi 05:5706:57
Suq 05:5806:58
Birkirkara 2 05:5906:59
Spinnelli 06:0007:00
Fleur-de-Lys More    06:0007:00
Briegex 06:0007:00
Fleur de Lys 3 06:0107:01
Santa Venera More    06:0107:01
Guzepp 06:0107:01
Romano 06:0207:02
Colosso 06:0207:02
Il-Hamrun More    06:0307:03
Kanun 06:0307:03
Gejtano 06:0407:04
Diego 06:0507:05
Nuzzo 06:0607:06
Gwardamangia More    06:0707:07
Guze 06:0707:07
Santa Venera More    06:0807:08
Fatati 06:0807:08
Villambrosa 06:0807:08
Is-Swatar More    06:1207:12
Qroqq 5 06:1207:12
L-Imsida More    06:1407:14
Universita 1 06:1407:14
Mater Dei More    06:1507:15
Mater Dei 2 06:1507:15
Sptar 1 06:1607:16
L-Imtarfa More    05:2806:28
Antoine 05:2806:28
Palma 05:2806:28
Castelletti 05:2806:28
Mtarfa 05:2906:29
Orkideja 05:2906:29
Anzjani 05:3006:30
Regimenti 05:3006:30
Qlejgha 05:3006:30
Buqana 05:3106:31
Ortensji 05:3106:31
David 05:3206:32
Mtarfa 05:3206:32
Castelletti 05:3306:33
Antoine 05:3306:33
Ir-Rabat, Malta More    05:3406:34
Buzugrilla 1 05:3406:34
Gargir 05:3506:35
Fejgel 05:3506:35
Lunzjata 05:3606:36
Balzano 05:3706:37
Vivaldi 05:3706:37
Salvja 05:3806:38
Gargir 05:3806:38
Qasgha 05:3906:39
Rita 05:3906:39
Rabat 2 05:4006:40
Mdina 05:4106:41
Saqqajja 05:4106:41
Qanpiena 05:4306:43
Telgha 05:4306:43
Ta' Qali More    05:4506:45
Qali 3 05:4506:45
H'Attard More    05:4806:48
Carmel 05:4806:48
Incita 05:4806:48
Warda 1 05:4906:49
Chetcuti 05:5006:50
Zarb 05:5006:50
Hal Balzan More    05:5206:52
Vestru 05:5206:52
Pastur 05:5206:52
Birkirkara More    05:5406:54
Alwigi 05:5406:54
Suq 05:5506:55
Birkirkara 2 05:5506:55
Spinnelli 05:5606:56
Fleur-de-Lys More    05:5706:57
Briegex 05:5706:57
Fleur de Lys 3 05:5706:57
Santa Venera More    05:5806:58
Guzepp 05:5806:58
Romano 05:5806:58
Colosso 05:5906:59
Il-Hamrun More    06:0007:00
Kanun 06:0007:00
Gejtano 06:0007:00
Diego 06:0107:01
Nuzzo 06:0207:02
Gwardamangia More    06:0307:03
Guze 06:0307:03
Santa Venera More    06:0407:04
Fatati 06:0407:04
Villambrosa 06:0407:04
Is-Swatar More    06:0707:07
Qroqq 5 06:0707:07
L-Imsida More    06:0907:09
Universita 1 06:0907:09
Mater Dei More    06:1007:10
Mater Dei 2 06:1007:10
Sptar 1 06:1107:11