Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Mtarfa 182
Mater Dei More    06:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
Sptar 2 06:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
L-Imsida More    06:2707:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2819:27 20:27
Universita 3 06:2707:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2819:27 20:27
Santa Venera More    06:3107:3308:3309:3310:3311:3312:3213:3214:3215:3216:3317:3318:3219:31 20:31
Villambrosa 06:3107:3308:3309:3310:3311:3312:3213:3214:3215:3216:3317:3318:3219:31 20:31
Fatati 06:3207:3408:3409:3410:3411:3412:3313:3314:3315:3316:3417:3418:3319:32 20:32
Tal-Pietà More    06:3307:3508:3509:3510:3511:3512:3413:3414:3415:3416:3517:3518:3319:32 20:32
Guze 06:3307:3508:3509:3510:3511:3512:3413:3414:3415:3416:3517:3518:3319:32 20:32
Il-Hamrun More    06:3407:3708:3709:3710:3711:3712:3513:3514:3515:3516:3617:3618:3519:34 20:34
Nuzzo 06:3407:3708:3709:3710:3711:3712:3513:3514:3515:3516:3617:3618:3519:34 20:34
Diego 06:3507:3808:3809:3810:3811:3812:3713:3714:3715:3716:3817:3818:3619:35 20:35
Perez 06:3607:3808:3809:3810:3811:3812:3713:3714:3715:3716:3817:3818:3619:35 20:35
Gejtano 06:3607:3908:3909:3910:3911:3912:3813:3814:3815:3816:3917:3918:3719:35 20:35
Kanun 06:3707:4008:4009:4010:4011:4012:3913:3914:3915:3916:4017:4018:3819:36 20:36
Santa Venera More    06:3807:4108:4109:4110:4111:4112:3913:3914:3915:3916:4117:4118:3819:37 20:37
Cini 06:3807:4108:4109:4110:4111:4112:3913:3914:3915:3916:4117:4118:3819:37 20:37
Colosso 06:3807:4208:4209:4210:4211:4212:4013:4014:4015:4016:4117:4118:3919:38 20:38
Romano 06:3907:4208:4209:4210:4211:4212:4113:4114:4115:4116:4217:4218:3919:38 20:38
Guzepp 06:3907:4308:4309:4310:4311:4312:4113:4114:4115:4116:4217:4218:4019:38 20:38
Fleur-de-Lys More    06:4007:4408:4409:4410:4411:4412:4213:4214:4215:4216:4317:4318:4119:39 20:39
Fleur de Lys 4 06:4007:4408:4409:4410:4411:4412:4213:4214:4215:4216:4317:4318:4119:39 20:39
Briegex 06:4107:4508:4509:4510:4511:4512:4313:4314:4315:4316:4417:4418:4219:40 20:40
Spinnelli 06:4207:4608:4609:4610:4611:4612:4413:4414:4415:4416:4517:4518:4219:41 20:41
Birkirkara More    06:4307:4708:4709:4710:4711:4712:4513:4514:4515:4516:4617:4618:4319:41 20:41
Birkirkara 2 06:4307:4708:4709:4710:4711:4712:4513:4514:4515:4516:4617:4618:4319:41 20:41
Wied 06:4407:4808:4809:4810:4811:4812:4613:4614:4615:4616:4817:4818:4419:42 20:42
Alwigi 06:4407:4908:4909:4910:4911:4912:4713:4714:4715:4716:4917:4918:4519:43 20:43
Hal Balzan More    06:4607:5208:5209:5210:5211:5212:4913:4914:4915:4916:5117:5118:4719:45 20:45
Pastur 06:4607:5208:5209:5210:5211:5212:4913:4914:4915:4916:5117:5118:4719:45 20:45
Vestru 06:4707:5208:5209:5210:5211:5212:5013:5014:5015:5016:5217:5218:4819:45 20:45
H'Attard More    06:4707:5308:5309:5310:5311:5312:5013:5014:5015:5016:5217:5218:4819:46 20:46
Anton 06:4707:5308:5309:5310:5311:5312:5013:5014:5015:5016:5217:5218:4819:46 20:46
Zarb 06:4907:5508:5509:5510:5511:5512:5213:5214:5215:5216:5417:5418:5019:47 20:47
Chetcuti 06:4907:5608:5609:5610:5611:5612:5213:5214:5215:5216:5517:5518:5019:48 20:48
Warda 2 06:5007:5608:5609:5610:5611:5612:5313:5314:5315:5316:5517:5518:5119:48 20:48
Incita 06:5107:5808:5809:5810:5811:5812:5413:5414:5415:5416:5717:5718:5219:49 20:49
Carmel 06:5207:5908:5909:5910:5911:5912:5513:5514:5515:5516:5817:5818:5319:50 20:50
Ta' Qali More    06:5508:0309:0310:0311:0312:0312:5913:5914:5915:5917:0218:0218:5719:53 20:53
Qali 4 06:5508:0309:0310:0311:0312:0312:5913:5914:5915:5917:0218:0218:5719:53 20:53
Ir-Rabat, Malta More    06:5708:0509:0510:0511:0512:0513:0114:0115:0116:0117:0418:0418:5819:55 20:55
Telgha 06:5708:0509:0510:0511:0512:0513:0114:0115:0116:0117:0418:0418:5819:55 20:55
Qanpiena 06:5808:0609:0610:0611:0612:0613:0214:0215:0216:0217:0518:0518:5919:56 20:56
Saqqajja 06:5908:0809:0810:0811:0812:0813:0414:0415:0416:0417:0718:0719:0119:57 20:57
Rabat 3 07:0008:0909:0910:0911:0912:0913:0514:0515:0516:0517:0818:0819:0219:58 20:58
Gheriexem 07:0108:1009:1010:1011:1012:1013:0614:0615:0616:0617:0918:0919:0319:59 20:59
Qasgha 07:0208:1209:1210:1211:1212:1213:0714:0715:0716:0717:1018:1019:0420:00 21:00
Buzugrilla 1 07:0308:1209:1210:1211:1212:1213:0814:0815:0816:0817:1118:1119:0420:00 21:00
Gargir 07:0308:1309:1310:1311:1312:1313:0814:0815:0816:0817:1218:1219:0520:01 21:01
Fejgel 07:0408:1409:1410:1411:1412:1413:0914:0915:0916:0917:1218:1219:0620:01 21:01
Lunzjata 07:0508:1609:1610:1611:1612:1613:1014:1015:1016:1017:1418:1419:0720:03 21:03
Balzano 07:0608:1609:1610:1611:1612:1613:1114:1115:1116:1117:1418:1419:0720:03 21:03
Vivaldi 07:0608:1709:1710:1711:1712:1713:1214:1215:1216:1217:1518:1519:0820:04 21:04
Salvja 07:0708:1809:1810:1811:1812:1813:1214:1215:1216:1217:1618:1619:0920:04 21:04
Gargir 07:0808:1809:1810:1811:1812:1813:1314:1315:1316:1317:1718:1719:0920:05 21:05
L-Imtarfa More    07:0908:2009:2010:2011:2012:2013:1414:1415:1416:1417:1818:1819:1120:06 21:06
Antoine 07:0908:2009:2010:2011:2012:2013:1414:1415:1416:1417:1818:1819:1120:06 21:06
Palma 07:0908:2009:2010:2011:2012:2013:1514:1515:1516:1517:1818:1819:1120:06 21:06
Castelletti 07:1008:2109:2110:2111:2112:2113:1514:1515:1516:1517:1918:1919:1220:07 21:07
Mtarfa 07:1008:2209:2210:2211:2212:2213:1614:1615:1616:1617:2018:2019:1220:08 21:08
Orkideja 07:1108:2309:2310:2311:2312:2313:1714:1715:1716:1717:2118:2119:1320:08 21:08
Anzjani 07:1208:2409:2410:2411:2412:2413:1814:1815:1816:1817:2218:2219:1420:09 21:09
Regimenti 07:1208:2409:2410:2411:2412:2413:1814:1815:1816:1817:2218:2219:1420:09 21:09
Qlejgha 07:1308:2509:2510:2511:2512:2513:1914:1915:1916:1917:2318:2319:1520:10 21:10
Mater Dei More    06:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
Sptar 2 06:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
L-Imsida More    06:2707:2708:2709:2710:2811:2812:2813:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27 20:27
Universita 3 06:2707:2708:2709:2710:2811:2812:2813:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27 20:27
Santa Venera More    06:3107:3108:3109:3110:3211:3212:3213:3114:3115:3116:3117:3118:3119:31 20:30
Villambrosa 06:3107:3108:3109:3110:3211:3212:3213:3114:3115:3116:3117:3118:3119:31 20:30
Fatati 06:3107:3108:3109:3110:3311:3312:3313:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:31
Tal-Pietà More    06:3207:3208:3209:3210:3411:3412:3413:3314:3315:3316:3317:3318:3319:33 20:32
Guze 06:3207:3208:3209:3210:3411:3412:3413:3314:3315:3316:3317:3318:3319:33 20:32
Il-Hamrun More    06:3307:3308:3309:3310:3511:3512:3513:3414:3415:3416:3417:3418:3419:34 20:33
Nuzzo 06:3307:3308:3309:3310:3511:3512:3513:3414:3415:3416:3417:3418:3419:34 20:33
Diego 06:3407:3408:3409:3410:3711:3712:3713:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:33
Perez 06:3407:3408:3409:3410:3711:3712:3713:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36 20:34
Gejtano 06:3507:3508:3509:3510:3811:3812:3813:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36 20:34
Kanun 06:3607:3608:3609:3610:3911:3912:3913:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:35
Santa Venera More    06:3607:3608:3609:3610:3911:3912:3913:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38 20:36
Cini 06:3607:3608:3609:3610:3911:3912:3913:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38 20:36
Colosso 06:3707:3708:3709:3710:4011:4012:4013:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38 20:36
Romano 06:3707:3708:3709:3710:4111:4112:4113:3914:3915:3916:3917:3918:3919:39 20:36
Guzepp 06:3707:3708:3709:3710:4111:4112:4113:3914:3915:3916:3917:3918:3919:39 20:37
Fleur-de-Lys More    06:3807:3808:3809:3810:4211:4212:4213:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40 20:37
Fleur de Lys 4 06:3807:3808:3809:3810:4211:4212:4213:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40 20:37
Briegex 06:3907:3908:3909:3910:4311:4312:4313:4114:4115:4116:4117:4118:4119:41 20:38
Spinnelli 06:4007:4008:4009:4010:4411:4412:4413:4214:4215:4216:4217:4218:4219:42 20:39
Birkirkara More    06:4007:4008:4009:4010:4511:4512:4513:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43 20:40
Birkirkara 2 06:4007:4008:4009:4010:4511:4512:4513:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43 20:40
Wied 06:4107:4108:4109:4110:4611:4612:4613:4414:4415:4416:4417:4418:4419:44 20:40
Alwigi 06:4207:4208:4209:4210:4711:4712:4713:4414:4415:4416:4417:4418:4419:44 20:41
Hal Balzan More    06:4307:4308:4309:4310:4911:4912:4913:4614:4615:4616:4617:4618:4619:46 20:43
Pastur 06:4307:4308:4309:4310:4911:4912:4913:4614:4615:4616:4617:4618:4619:46 20:43
Vestru 06:4407:4408:4409:4410:5011:5012:5013:4714:4715:4716:4717:4718:4719:47 20:43
H'Attard More    06:4407:4408:4409:4410:5011:5012:5013:4714:4715:4716:4717:4718:4719:47 20:44
Anton 06:4407:4408:4409:4410:5011:5012:5013:4714:4715:4716:4717:4718:4719:47 20:44
Zarb 06:4607:4608:4609:4610:5211:5212:5213:4914:4915:4916:4917:4918:4919:49 20:45
Chetcuti 06:4607:4608:4609:4610:5211:5212:5213:4914:4915:4916:4917:4918:4919:49 20:45
Warda 2 06:4707:4708:4709:4710:5311:5312:5313:5014:5015:5016:5017:5018:5019:50 20:46
Incita 06:4807:4808:4809:4810:5411:5412:5413:5114:5115:5116:5117:5118:5119:51 20:47
Carmel 06:4907:4908:4909:4910:5511:5512:5513:5214:5215:5216:5217:5218:5219:52 20:47
Ta' Qali More    06:5207:5208:5209:5210:5911:5912:5913:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55 20:50
Qali 4 06:5207:5208:5209:5210:5911:5912:5913:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55 20:50
Ir-Rabat, Malta More    06:5307:5308:5309:5311:0112:0113:0113:5714:5715:5716:5717:5718:5719:57 20:51
Telgha 06:5307:5308:5309:5311:0112:0113:0113:5714:5715:5716:5717:5718:5719:57 20:51
Qanpiena 06:5407:5408:5409:5411:0212:0213:0213:5814:5815:5816:5817:5818:5819:58 20:52
Saqqajja 06:5507:5508:5509:5511:0412:0413:0413:5914:5915:5916:5917:5918:5919:59 20:54
Rabat 3 06:5607:5608:5609:5611:0512:0513:0514:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00 20:54
Gheriexem 06:5707:5708:5709:5711:0612:0613:0614:0115:0116:0117:0118:0119:0120:01 20:55
Qasgha 06:5807:5808:5809:5811:0712:0713:0714:0215:0216:0217:0218:0219:0220:02 20:56
Buzugrilla 1 06:5807:5808:5809:5811:0812:0813:0814:0315:0316:0317:0318:0319:0320:03 20:56
Gargir 06:5907:5908:5909:5911:0812:0813:0814:0315:0316:0317:0318:0319:0320:03 20:57
Fejgel 06:5907:5908:5909:5911:0912:0913:0914:0415:0416:0417:0418:0419:0420:04 20:57
Lunzjata 07:0008:0009:0010:0011:1012:1013:1014:0515:0516:0517:0518:0519:0520:05 20:59
Balzano 07:0108:0109:0110:0111:1112:1113:1114:0615:0616:0617:0618:0619:0620:06 20:59
Vivaldi 07:0108:0109:0110:0111:1212:1213:1214:0615:0616:0617:0618:0619:0620:06 20:59
Salvja 07:0208:0209:0210:0211:1212:1213:1214:0715:0716:0717:0718:0719:0720:07 21:00
Gargir 07:0208:0209:0210:0211:1312:1313:1314:0815:0816:0817:0818:0819:0820:08 21:00
L-Imtarfa More    07:0308:0309:0310:0311:1412:1413:1414:0915:0916:0917:0918:0919:0920:09 21:01
Antoine 07:0308:0309:0310:0311:1412:1413:1414:0915:0916:0917:0918:0919:0920:09 21:01
Palma 07:0408:0409:0410:0411:1512:1513:1514:0915:0916:0917:0918:0919:0920:09 21:02
Castelletti 07:0408:0409:0410:0411:1512:1513:1514:1015:1016:1017:1018:1019:1020:10 21:02
Mtarfa 07:0508:0509:0510:0511:1612:1613:1614:1015:1016:1017:1018:1019:1020:10 21:03
Orkideja 07:0508:0509:0510:0511:1712:1713:1714:1115:1116:1117:1118:1119:1120:11 21:03
Anzjani 07:0608:0609:0610:0611:1812:1813:1814:1215:1216:1217:1218:1219:1220:12 21:04
Regimenti 07:0608:0609:0610:0611:1812:1813:1814:1215:1216:1217:1218:1219:1220:12 21:04
Qlejgha 07:0708:0709:0710:0711:1912:1913:1914:1315:1316:1317:1318:1319:1320:13 21:05
Mater Dei More    06:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
Sptar 2 06:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
L-Imsida More    06:2707:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27 20:27
Universita 3 06:2707:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27 20:27
Santa Venera More    06:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3018:3019:30 20:30
Villambrosa 06:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3018:3019:30 20:30
Fatati 06:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3119:31 20:31
Tal-Pietà More    06:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3118:3119:31 20:31
Guze 06:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3118:3119:31 20:31
Il-Hamrun More    06:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3218:3219:32 20:32
Nuzzo 06:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3218:3219:32 20:32
Diego 06:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3318:3319:33 20:33
Perez 06:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3318:3319:33 20:33
Gejtano 06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3418:3419:34 20:34
Kanun 06:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3518:3519:35 20:35
Santa Venera More    06:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3518:3519:35 20:35
Cini 06:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3518:3519:35 20:35
Colosso 06:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3618:3619:36 20:36
Romano 06:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3618:3619:36 20:36
Guzepp 06:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3618:3619:36 20:36
Fleur-de-Lys More    06:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3718:3719:37 20:37
Fleur de Lys 4 06:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3718:3719:37 20:37
Briegex 06:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3818:3819:38 20:38
Spinnelli 06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:3818:3819:38 20:38
Birkirkara More    06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:3918:3919:39 20:39
Birkirkara 2 06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:3918:3919:39 20:39
Wied 06:4107:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4018:4019:40 20:40
Alwigi 06:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4018:4019:40 20:40
Hal Balzan More    06:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4218:4219:42 20:42
Pastur 06:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4218:4219:42 20:42
Vestru 06:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4218:4219:42 20:42
H'Attard More    06:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4318:4319:43 20:43
Anton 06:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4318:4319:43 20:43
Zarb 06:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4418:4419:44 20:44
Chetcuti 06:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4418:4419:44 20:44
Warda 2 06:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4518:4519:45 20:45
Incita 06:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4618:4619:46 20:46
Carmel 06:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4618:4619:46 20:46
Ta' Qali More    06:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:4918:4919:49 20:49
Qali 4 06:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:4918:4919:49 20:49
Ir-Rabat, Malta More    06:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5018:5019:50 20:50
Telgha 06:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5018:5019:50 20:50
Qanpiena 06:5407:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5118:5119:51 20:51
Saqqajja 06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5218:5219:52 20:52
Rabat 3 06:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5318:5319:53 20:53
Gheriexem 06:5707:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5318:5319:53 20:53
Qasgha 06:5807:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5418:5419:54 20:54
Buzugrilla 1 06:5807:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5518:5519:55 20:55
Gargir 06:5907:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5518:5519:55 20:55
Fejgel 06:5907:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5618:5619:56 20:56
Lunzjata 07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0017:5718:5719:57 20:57
Balzano 07:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0117:5718:5719:57 20:57
Vivaldi 07:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0117:5818:5819:58 20:58
Salvja 07:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0217:5818:5819:58 20:58
Gargir 07:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0217:5918:5919:59 20:59
L-Imtarfa More    07:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0019:0020:00 21:00
Antoine 07:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0019:0020:00 21:00
Palma 07:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0019:0020:00 21:00
Castelletti 07:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0019:0020:00 21:00
Mtarfa 07:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0119:0120:01 21:01
Orkideja 07:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0119:0120:01 21:01
Anzjani 07:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0219:0220:02 21:02
Regimenti 07:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0219:0220:02 21:02
Qlejgha 07:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0319:0320:03 21:03
Mtarfa - Mater Dei 182
L-Imtarfa More    07:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Qlejgha 07:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Buqana 07:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Ortensji 07:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36
David 07:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36
Mtarfa 07:3808:3809:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37
Castelletti 07:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3714:3715:3816:3817:3818:3719:37
Antoine 07:3908:3909:3910:3911:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38
Ir-Rabat, Malta More    07:4108:4109:4010:4011:4012:4013:3914:3915:4016:4017:4018:3919:39
Buzugrilla 1 07:4108:4109:4010:4011:4012:4013:3914:3915:4016:4017:4018:3919:39
Gargir 07:4108:4109:4110:4111:4012:4013:3914:3915:4016:4017:4018:3919:39
Fejgel 07:4208:4209:4110:4111:4112:4113:4014:4015:4116:4117:4118:4019:40
Lunzjata 07:4408:4409:4310:4311:4212:4213:4114:4115:4216:4217:4218:4119:41
Balzano 07:4408:4409:4410:4411:4312:4313:4214:4215:4316:4317:4318:4219:42
Vivaldi 07:4508:4509:4410:4411:4412:4413:4214:4215:4416:4417:4418:4219:42
Salvja 07:4608:4609:4510:4511:4412:4413:4314:4315:4416:4417:4418:4319:43
Gargir 07:4708:4709:4610:4611:4512:4513:4314:4315:4516:4517:4518:4319:43
Qasgha 07:4808:4809:4710:4711:4612:4613:4414:4415:4616:4617:4618:4419:44
Rita 07:4908:4909:4810:4811:4612:4613:4514:4515:4616:4617:4618:4519:45
Rabat 2 07:5108:5109:4910:4911:4812:4813:4614:4615:4816:4817:4818:4619:46
Mdina 07:5208:5209:5010:5011:4912:4913:4714:4715:4916:4917:4918:4719:47
Saqqajja 07:5208:5209:5110:5111:4912:4913:4714:4715:4916:4917:4918:4719:47
Qanpiena 07:5508:5509:5310:5311:5112:5113:4914:4915:5116:5117:5118:4919:49
Telgha 07:5608:5609:5410:5411:5212:5213:5014:5015:5216:5217:5218:5019:50
Ta' Qali More    07:5808:5809:5610:5611:5412:5413:5114:5115:5416:5417:5418:5119:51
Qali 3 07:5808:5809:5610:5611:5412:5413:5114:5115:5416:5417:5418:5119:51
H'Attard More    08:0309:0310:0011:0011:5812:5813:5514:5515:5816:5817:5818:5519:55
Carmel 08:0309:0310:0011:0011:5812:5813:5514:5515:5816:5817:5818:5519:55
Incita 08:0409:0410:0111:0111:5912:5913:5514:5515:5916:5917:5918:5519:55
Warda 1 08:0509:0510:0311:0312:0013:0013:5614:5616:0017:0018:0018:5619:56
Chetcuti 08:0609:0610:0311:0312:0113:0113:5714:5716:0117:0118:0118:5719:57
Zarb 08:0709:0710:0411:0412:0213:0213:5814:5816:0217:0218:0218:5819:58
Hal Balzan More    08:1009:1010:0611:0612:0413:0413:5914:5916:0417:0418:0418:5919:59
Vestru 08:1009:1010:0611:0612:0413:0413:5914:5916:0417:0418:0418:5919:59
Pastur 08:1109:1110:0711:0712:0513:0514:0015:0016:0517:0518:0519:0020:00
Birkirkara More    08:1309:1310:1011:1012:0713:0714:0215:0216:0717:0718:0719:0220:02
Alwigi 08:1309:1310:1011:1012:0713:0714:0215:0216:0717:0718:0719:0220:02
Suq 08:1509:1510:1111:1112:0813:0814:0315:0316:0817:0818:0819:0320:03
Birkirkara 2 08:1609:1610:1211:1212:0913:0914:0415:0416:0917:0918:0919:0420:04
Spinnelli 08:1709:1710:1311:1312:1013:1014:0515:0516:1017:1018:1019:0520:05
Fleur-de-Lys More    08:1809:1810:1411:1412:1013:1014:0515:0516:1017:1018:1019:0520:05
Briegex 08:1809:1810:1411:1412:1013:1014:0515:0516:1017:1018:1019:0520:05
Fleur de Lys 3 08:1909:1910:1511:1512:1113:1114:0615:0616:1117:1118:1119:0620:06
Santa Venera More    08:1909:1910:1511:1512:1213:1214:0715:0716:1217:1218:1219:0720:07
Guzepp 08:1909:1910:1511:1512:1213:1214:0715:0716:1217:1218:1219:0720:07
Romano 08:2009:2010:1611:1612:1313:1314:0715:0716:1317:1318:1319:0720:07
Colosso 08:2109:2110:1711:1712:1313:1314:0815:0816:1317:1318:1319:0820:08
Il-Hamrun More    08:2309:2310:1811:1812:1513:1514:0915:0916:1517:1518:1519:0920:09
Kanun 08:2309:2310:1811:1812:1513:1514:0915:0916:1517:1518:1519:0920:09
Gejtano 08:2409:2410:1911:1912:1613:1614:1015:1016:1617:1618:1619:1020:10
Diego 08:2509:2510:2111:2112:1713:1714:1115:1116:1717:1718:1719:1120:11
Nuzzo 08:2709:2710:2211:2212:1813:1814:1215:1216:1817:1818:1819:1220:12
Gwardamangia More    08:2909:2910:2411:2412:2013:2014:1315:1316:2017:2018:2019:1320:13
Guze 08:2909:2910:2411:2412:2013:2014:1315:1316:2017:2018:2019:1320:13
Santa Venera More    08:2909:2910:2411:2412:2013:2014:1415:1416:2017:2018:2019:1420:14
Fatati 08:2909:2910:2411:2412:2013:2014:1415:1416:2017:2018:2019:1420:14
Villambrosa 08:3009:3010:2511:2512:2113:2114:1415:1416:2117:2118:2119:1420:14
Is-Swatar More    08:3509:3510:2911:2912:2513:2514:1815:1816:2517:2518:2519:1820:18
Qroqq 5 08:3509:3510:2911:2912:2513:2514:1815:1816:2517:2518:2519:1820:18
L-Imsida More    08:3809:3810:3211:3212:2713:2714:1915:1916:2717:2718:2719:1920:19
Universita 1 08:3809:3810:3211:3212:2713:2714:1915:1916:2717:2718:2719:1920:19
Mater Dei More    08:3909:3910:3311:3312:2813:2814:2115:2116:2817:2818:2819:2120:21
Mater Dei 2 08:3909:3910:3311:3312:2813:2814:2115:2116:2817:2818:2819:2120:21
Sptar 1 08:4109:4110:3511:3512:3013:3014:2215:2216:3017:3018:3019:2220:22
L-Imtarfa More    07:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Qlejgha 07:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Buqana 07:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Ortensji 07:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36
David 07:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36
Mtarfa 07:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37
Castelletti 07:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37
Antoine 07:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38
Ir-Rabat, Malta More    07:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3919:39
Buzugrilla 1 07:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3919:39
Gargir 07:3908:4009:4010:4011:4012:3913:3914:3915:3916:3917:4018:4019:39
Fejgel 07:4008:4109:4110:4111:4112:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40
Lunzjata 07:4108:4209:4210:4211:4212:4113:4114:4115:4116:4117:4118:4119:41
Balzano 07:4108:4309:4310:4311:4312:4113:4114:4115:4116:4117:4218:4219:41
Vivaldi 07:4208:4309:4310:4311:4312:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:42
Salvja 07:4208:4409:4410:4411:4412:4213:4214:4215:4216:4217:4318:4319:42
Gargir 07:4308:4409:4410:4411:4412:4313:4314:4315:4316:4317:4418:4419:43
Qasgha 07:4408:4609:4610:4611:4612:4413:4414:4415:4416:4417:4518:4519:44
Rita 07:4408:4609:4610:4611:4612:4413:4414:4415:4416:4417:4518:4519:44
Rabat 2 07:4608:4809:4810:4811:4812:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:46
Mdina 07:4608:4909:4910:4911:4912:4613:4614:4615:4616:4617:4718:4719:46
Saqqajja 07:4708:4909:4910:4911:4912:4713:4714:4715:4716:4717:4818:4819:47
Qanpiena 07:4808:5109:5110:5111:5112:4813:4814:4815:4816:4817:4918:4919:48
Telgha 07:4908:5209:5210:5211:5212:4913:4914:4915:4916:4917:5018:5019:49
Ta' Qali More    07:5008:5309:5310:5311:5312:5013:5014:5015:5016:5017:5118:5119:50
Qali 3 07:5008:5309:5310:5311:5312:5013:5014:5015:5016:5017:5118:5119:50
H'Attard More    07:5408:5709:5710:5711:5712:5413:5414:5415:5416:5417:5518:5519:54
Carmel 07:5408:5709:5710:5711:5712:5413:5414:5415:5416:5417:5518:5519:54
Incita 07:5408:5809:5810:5811:5812:5413:5414:5415:5416:5417:5618:5619:54
Warda 1 07:5608:5909:5910:5911:5912:5613:5614:5615:5616:5617:5718:5719:56
Chetcuti 07:5609:0010:0011:0012:0012:5613:5614:5615:5616:5617:5818:5819:56
Zarb 07:5709:0110:0111:0112:0112:5713:5714:5715:5716:5717:5818:5819:57
Hal Balzan More    07:5809:0310:0311:0312:0312:5813:5814:5815:5816:5818:0019:0019:58
Vestru 07:5809:0310:0311:0312:0312:5813:5814:5815:5816:5818:0019:0019:58
Pastur 07:5909:0310:0311:0312:0312:5913:5914:5915:5916:5918:0119:0119:59
Birkirkara More    08:0109:0610:0611:0612:0613:0114:0115:0116:0117:0118:0319:0320:01
Alwigi 08:0109:0610:0611:0612:0613:0114:0115:0116:0117:0118:0319:0320:01
Suq 08:0209:0710:0711:0712:0713:0214:0215:0216:0217:0218:0419:0420:02
Birkirkara 2 08:0309:0810:0811:0812:0813:0314:0315:0316:0317:0318:0419:0420:03
Spinnelli 08:0309:0910:0911:0912:0913:0314:0315:0316:0317:0318:0519:0520:03
Fleur-de-Lys More    08:0409:0910:0911:0912:0913:0414:0415:0416:0417:0418:0619:0620:04
Briegex 08:0409:0910:0911:0912:0913:0414:0415:0416:0417:0418:0619:0620:04
Fleur de Lys 3 08:0509:1010:1011:1012:1013:0514:0515:0516:0517:0518:0719:0720:05
Santa Venera More    08:0509:1110:1111:1112:1113:0514:0515:0516:0517:0518:0719:0720:05
Guzepp 08:0509:1110:1111:1112:1113:0514:0515:0516:0517:0518:0719:0720:05
Romano 08:0609:1110:1111:1112:1113:0614:0615:0616:0617:0618:0819:0820:06
Colosso 08:0609:1210:1211:1212:1213:0614:0615:0616:0617:0618:0819:0820:06
Il-Hamrun More    08:0709:1310:1311:1312:1313:0714:0715:0716:0717:0718:1019:1020:07
Kanun 08:0709:1310:1311:1312:1313:0714:0715:0716:0717:0718:1019:1020:07
Gejtano 08:0809:1410:1411:1412:1413:0814:0815:0816:0817:0818:1019:1020:08
Diego 08:0909:1510:1511:1512:1513:0914:0915:0916:0917:0918:1119:1120:09
Nuzzo 08:1009:1610:1611:1612:1613:1014:1015:1016:1017:1018:1219:1220:10
Gwardamangia More    08:1109:1810:1811:1812:1813:1114:1115:1116:1117:1118:1419:1420:11
Guze 08:1109:1810:1811:1812:1813:1114:1115:1116:1117:1118:1419:1420:11
Santa Venera More    08:1209:1810:1811:1812:1813:1214:1215:1216:1217:1218:1419:1420:12
Fatati 08:1209:1810:1811:1812:1813:1214:1215:1216:1217:1218:1419:1420:12
Villambrosa 08:1209:1910:1911:1912:1913:1214:1215:1216:1217:1218:1519:1520:12
Is-Swatar More    08:1609:2310:2311:2312:2313:1614:1615:1616:1617:1618:1819:1820:16
Qroqq 5 08:1609:2310:2311:2312:2313:1614:1615:1616:1617:1618:1819:1820:16
L-Imsida More    08:1809:2510:2511:2512:2513:1814:1815:1816:1817:1818:2019:2020:18
Universita 1 08:1809:2510:2511:2512:2513:1814:1815:1816:1817:1818:2019:2020:18
Mater Dei More    08:1909:2710:2711:2712:2713:1914:1915:1916:1917:1918:2219:2220:19
Mater Dei 2 08:1909:2710:2711:2712:2713:1914:1915:1916:1917:1918:2219:2220:19
Sptar 1 08:2009:2810:2811:2812:2813:2014:2015:2016:2017:2018:2319:2320:20
L-Imtarfa More    07:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Qlejgha 07:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Buqana 07:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Ortensji 07:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
David 07:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36
Mtarfa 07:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36
Castelletti 07:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37
Antoine 07:3708:3709:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3718:3719:37
Ir-Rabat, Malta More    07:3808:3809:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3818:3819:38
Buzugrilla 1 07:3808:3809:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3818:3819:38
Gargir 07:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3919:39
Fejgel 07:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3919:39
Lunzjata 07:4008:4009:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4018:4019:40
Balzano 07:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:4119:41
Vivaldi 07:4108:4109:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4118:4119:41
Salvja 07:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:42
Gargir 07:4208:4209:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4218:4219:42
Qasgha 07:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43
Rita 07:4308:4309:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4318:4319:43
Rabat 2 07:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:45
Mdina 07:4508:4509:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4518:4519:45
Saqqajja 07:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:46
Qanpiena 07:4708:4709:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4718:4719:47
Telgha 07:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4819:48
Ta' Qali More    07:4908:4909:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:4918:4919:49
Qali 3 07:4908:4909:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:4918:4919:49
H'Attard More    07:5208:5209:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5218:5219:52
Carmel 07:5208:5209:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5218:5219:52
Incita 07:5308:5309:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5318:5319:53
Warda 1 07:5408:5409:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5418:5419:54
Chetcuti 07:5408:5409:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5418:5419:54
Zarb 07:5508:5509:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5518:5519:55
Hal Balzan More    07:5608:5609:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5618:5619:56
Vestru 07:5608:5609:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5618:5619:56
Pastur 07:5708:5709:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5718:5719:57
Birkirkara More    07:5908:5910:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0017:5918:5919:59
Alwigi 07:5908:5910:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0017:5918:5919:59
Suq 07:5908:5910:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0117:5918:5919:59
Birkirkara 2 08:0009:0010:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0019:0020:00
Spinnelli 08:0109:0110:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0119:0120:01
Fleur-de-Lys More    08:0109:0110:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0119:0120:01
Briegex 08:0109:0110:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0119:0120:01
Fleur de Lys 3 08:0209:0210:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0219:0220:02
Santa Venera More    08:0209:0210:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0219:0220:02
Guzepp 08:0209:0210:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0219:0220:02
Romano 08:0309:0310:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0319:0320:03
Colosso 08:0309:0310:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0319:0320:03
Il-Hamrun More    08:0409:0410:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0419:0420:04
Kanun 08:0409:0410:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0419:0420:04
Gejtano 08:0509:0510:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0519:0520:05
Diego 08:0609:0610:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0619:0620:06
Nuzzo 08:0709:0710:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0719:0720:07
Gwardamangia More    08:0809:0810:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:0819:0820:08
Guze 08:0809:0810:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:0819:0820:08
Santa Venera More    08:0909:0910:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:0919:0920:09
Fatati 08:0909:0910:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:0919:0920:09
Villambrosa 08:0909:0910:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:0919:0920:09
Is-Swatar More    08:1209:1210:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1219:1220:12
Qroqq 5 08:1209:1210:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1219:1220:12
L-Imsida More    08:1409:1410:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1419:1420:14
Universita 1 08:1409:1410:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1419:1420:14
Mater Dei More    08:1509:1510:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1519:1520:15
Mater Dei 2 08:1509:1510:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1519:1520:15
Sptar 1 08:1609:1610:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1619:1620:16
Rabat Buzugrilla - Mater Dei 182
L-Imtarfa More    05:2806:28
Antoine 05:2806:28
Palma 05:2806:28
Castelletti 05:2806:29
Mtarfa 05:2906:30
Orkideja 05:3006:30
Anzjani 05:3006:31
Regimenti 05:3106:32
Qlejgha 05:3106:32
Buqana 05:3206:33
Ortensji 05:3206:34
David 05:3306:34
Mtarfa 05:3306:35
Castelletti 05:3406:36
Antoine 05:3506:37
Ir-Rabat, Malta More    05:3606:38
Buzugrilla 1 05:3606:38
Gargir 05:3606:39
Fejgel 05:3706:40
Lunzjata 05:3806:41
Balzano 05:3806:42
Vivaldi 05:3906:43
Salvja 05:4006:44
Gargir 05:4006:44
Qasgha 05:4106:46
Rita 05:4206:46
Rabat 2 05:4306:48
Mdina 05:4406:49
Saqqajja 05:4406:50
Qanpiena 05:4606:52
Telgha 05:4706:53
Ta' Qali More    05:4806:55
Qali 3 05:4806:55
H'Attard More    05:5207:00
Carmel 05:5207:00
Incita 05:5307:01
Warda 1 05:5407:02
Chetcuti 05:5407:03
Zarb 05:5507:04
Hal Balzan More    05:5707:06
Vestru 05:5707:06
Pastur 05:5807:07
Birkirkara More    05:5907:10
Alwigi 05:5907:10
Suq 06:0007:11
Birkirkara 2 06:0107:12
Spinnelli 06:0207:14
Fleur-de-Lys More    06:0307:14
Briegex 06:0307:14
Fleur de Lys 3 06:0407:15
Santa Venera More    06:0407:16
Guzepp 06:0407:16
Romano 06:0507:17
Colosso 06:0507:18
Il-Hamrun More    06:0607:19
Kanun 06:0607:19
Gejtano 06:0707:20
Diego 06:0807:22
Nuzzo 06:0907:23
Gwardamangia More    06:1107:25
Guze 06:1107:25
Santa Venera More    06:1107:26
Fatati 06:1107:26
Villambrosa 06:1207:26
Is-Swatar More    06:1507:31
Qroqq 5 06:1507:31
L-Imsida More    06:1707:34
Universita 1 06:1707:34
Mater Dei More    06:1907:35
Mater Dei 2 06:1907:35
Sptar 1 06:2007:37
L-Imtarfa More    05:2806:28
Antoine 05:2806:28
Palma 05:2806:28
Castelletti 05:2806:28
Mtarfa 05:2906:29
Orkideja 05:2906:29
Anzjani 05:3006:30
Regimenti 05:3106:31
Qlejgha 05:3106:31
Buqana 05:3106:31
Ortensji 05:3206:32
David 05:3206:32
Mtarfa 05:3306:33
Castelletti 05:3406:34
Antoine 05:3406:34
Ir-Rabat, Malta More    05:3506:35
Buzugrilla 1 05:3506:35
Gargir 05:3606:36
Fejgel 05:3606:36
Lunzjata 05:3806:38
Balzano 05:3806:38
Vivaldi 05:3906:39
Salvja 05:3906:39
Gargir 05:4006:40
Qasgha 05:4106:41
Rita 05:4106:41
Rabat 2 05:4306:43
Mdina 05:4306:43
Saqqajja 05:4406:44
Qanpiena 05:4506:45
Telgha 05:4606:46
Ta' Qali More    05:4706:47
Qali 3 05:4706:47
H'Attard More    05:5106:51
Carmel 05:5106:51
Incita 05:5206:52
Warda 1 05:5306:53
Chetcuti 05:5306:53
Zarb 05:5406:54
Hal Balzan More    05:5606:56
Vestru 05:5606:56
Pastur 05:5606:56
Birkirkara More    05:5806:58
Alwigi 05:5806:58
Suq 05:5906:59
Birkirkara 2 06:0007:00
Spinnelli 06:0107:01
Fleur-de-Lys More    06:0107:01
Briegex 06:0107:01
Fleur de Lys 3 06:0207:02
Santa Venera More    06:0307:03
Guzepp 06:0307:03
Romano 06:0307:03
Colosso 06:0407:04
Il-Hamrun More    06:0507:05
Kanun 06:0507:05
Gejtano 06:0607:06
Diego 06:0707:07
Nuzzo 06:0807:08
Gwardamangia More    06:0907:09
Guze 06:0907:09
Santa Venera More    06:1007:10
Fatati 06:1007:10
Villambrosa 06:1007:10
Is-Swatar More    06:1407:14
Qroqq 5 06:1407:14
L-Imsida More    06:1607:16
Universita 1 06:1607:16
Mater Dei More    06:1707:17
Mater Dei 2 06:1707:17
Sptar 1 06:1807:18
L-Imtarfa More    05:2806:28
Antoine 05:2806:28
Palma 05:2806:28
Castelletti 05:2806:28
Mtarfa 05:2906:29
Orkideja 05:2906:29
Anzjani 05:3006:30
Regimenti 05:3106:31
Qlejgha 05:3106:31
Buqana 05:3106:31
Ortensji 05:3206:32
David 05:3206:32
Mtarfa 05:3306:33
Castelletti 05:3306:33
Antoine 05:3406:34
Ir-Rabat, Malta More    05:3506:35
Buzugrilla 1 05:3506:35
Gargir 05:3506:35
Fejgel 05:3606:36
Lunzjata 05:3706:37
Balzano 05:3806:38
Vivaldi 05:3806:38
Salvja 05:3906:39
Gargir 05:3906:39
Qasgha 05:4006:40
Rita 05:4106:41
Rabat 2 05:4206:42
Mdina 05:4306:43
Saqqajja 05:4306:43
Qanpiena 05:4506:45
Telgha 05:4506:45
Ta' Qali More    05:4706:47
Qali 3 05:4706:47
H'Attard More    05:5006:50
Carmel 05:5006:50
Incita 05:5106:51
Warda 1 05:5206:52
Chetcuti 05:5206:52
Zarb 05:5306:53
Hal Balzan More    05:5506:55
Vestru 05:5506:55
Pastur 05:5506:55
Birkirkara More    05:5706:57
Alwigi 05:5706:57
Suq 05:5806:58
Birkirkara 2 05:5906:59
Spinnelli 06:0007:00
Fleur-de-Lys More    06:0007:00
Briegex 06:0007:00
Fleur de Lys 3 06:0107:01
Santa Venera More    06:0107:01
Guzepp 06:0107:01
Romano 06:0207:02
Colosso 06:0207:02
Il-Hamrun More    06:0307:03
Kanun 06:0307:03
Gejtano 06:0407:04
Diego 06:0507:05
Nuzzo 06:0607:06
Gwardamangia More    06:0707:07
Guze 06:0707:07
Santa Venera More    06:0807:08
Fatati 06:0807:08
Villambrosa 06:0807:08
Is-Swatar More    06:1207:12
Qroqq 5 06:1207:12
L-Imsida More    06:1407:14
Universita 1 06:1407:14
Mater Dei More    06:1507:15
Mater Dei 2 06:1507:15
Sptar 1 06:1607:16