Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Dingli 181
Mater Dei More    06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Sptar 2 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
L-Imsida More    06:1307:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1219:12 20:12
Universita 3 06:1307:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1219:12 20:12
Santa Venera More    06:1707:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1814:1815:1816:1817:1818:1519:15 20:15
Ferrovija 06:1707:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1814:1815:1816:1817:1818:1519:15 20:15
Parilja 06:1807:1808:1709:1710:1711:1712:1713:1914:1915:1916:1917:1918:1619:16 20:16
Birkirkara More    06:2007:2008:1909:1910:1911:1912:1913:2014:2015:2016:2017:2018:1719:17 20:17
Xarretta 06:2007:2008:1909:1910:1911:1912:1913:2014:2015:2016:2017:2018:1719:17 20:17
Psaila 06:2107:2108:2009:2010:2011:2012:2013:2114:2115:2116:2117:2118:1819:18 20:18
Wied 06:2307:2308:2209:2210:2211:2212:2213:2414:2415:2416:2417:2418:2019:20 20:20
Alwigi 06:2407:2408:2309:2310:2311:2312:2313:2514:2515:2516:2517:2518:2019:20 20:20
Hal Balzan More    06:2607:2608:2509:2510:2511:2512:2513:2714:2715:2716:2717:2718:2219:22 20:22
Pastur 06:2607:2608:2509:2510:2511:2512:2513:2714:2715:2716:2717:2718:2219:22 20:22
Vestru 06:2707:2708:2509:2510:2511:2512:2513:2814:2815:2816:2817:2818:2219:22 20:22
H'Attard More    06:2807:2808:2609:2610:2611:2612:2613:2914:2915:2916:2917:2918:2319:23 20:23
Anton 06:2807:2808:2609:2610:2611:2612:2613:2914:2915:2916:2917:2918:2319:23 20:23
Zarb 06:2907:2908:2709:2710:2711:2712:2713:3014:3015:3016:3017:3018:2419:24 20:24
Chetcuti 06:3007:3008:2809:2810:2811:2812:2813:3114:3115:3116:3117:3118:2419:24 20:24
Warda 2 06:3107:3108:2909:2910:2911:2912:2913:3214:3215:3216:3217:3218:2519:25 20:25
Incita 06:3207:3208:3009:3010:3011:3012:3013:3314:3315:3316:3317:3318:2619:26 20:26
Carmel 06:3307:3308:3109:3110:3111:3112:3113:3414:3415:3416:3417:3418:2719:27 20:27
Ta' Qali More    06:3707:3708:3409:3410:3411:3412:3413:3814:3815:3816:3817:3818:2919:29 20:29
Qali 4 06:3707:3708:3409:3410:3411:3412:3413:3814:3815:3816:3817:3818:2919:29 20:29
Ir-Rabat, Malta More    06:3907:3908:3609:3610:3611:3612:3613:4014:4015:4016:4017:4018:3119:31 20:31
Telgha 06:3907:3908:3609:3610:3611:3612:3613:4014:4015:4016:4017:4018:3119:31 20:31
Qanpiena 06:4007:4008:3709:3710:3711:3712:3713:4114:4115:4116:4117:4118:3119:31 20:31
Saqqajja 06:4207:4208:3909:3910:3911:3912:3913:4314:4315:4316:4317:4318:3319:33 20:33
Rabat 3 06:4307:4308:4009:4010:4011:4012:4013:4414:4415:4416:4417:4418:3419:34 20:34
Mdina 06:4407:4408:4109:4110:4111:4112:4113:4614:4615:4616:4617:4618:3519:35 20:35
Saqqajja 06:4407:4408:4109:4110:4111:4112:4113:4614:4615:4616:4617:4618:3519:35 20:35
Saura 06:4507:4508:4209:4210:4211:4212:4213:4714:4715:4716:4717:4718:3519:35 20:35
Inguanez 06:4607:4608:4209:4210:4211:4212:4213:4714:4715:4716:4717:4718:3619:36 20:36
Ferris 06:4607:4608:4309:4310:4311:4312:4313:4814:4815:4816:4817:4818:3619:36 20:36
Dumnikani 06:4707:4708:4409:4410:4411:4412:4413:4914:4915:4916:4917:4918:3719:37 20:37
Caruana 06:4907:4908:4509:4510:4511:4512:4513:5114:5115:5116:5117:5118:3819:38 20:38
Ludovico 06:4907:4908:4609:4610:4611:4612:4613:5114:5115:5116:5117:5118:3819:38 20:38
Carlo 06:5107:5108:4709:4710:4711:4712:4713:5314:5315:5316:5317:5318:4019:40 20:40
Tartarni 06:5207:5208:4809:4810:4811:4812:4813:5414:5415:5416:5417:5418:4019:40 20:40
Sienja 06:5307:5308:4909:4910:4911:4912:4913:5514:5515:5516:5517:5518:4119:41 20:41
Manduka 06:5407:5408:5009:5010:5011:5012:5013:5614:5615:5616:5617:5618:4219:42 20:42
Regin 06:5507:5508:5109:5110:5111:5112:5113:5714:5715:5716:5717:5718:4219:42 20:42
Gharix 06:5507:5508:5109:5110:5111:5112:5113:5814:5815:5816:5817:5818:4319:43 20:43
Qbiel 06:5607:5608:5209:5210:5211:5212:5213:5914:5915:5916:5917:5918:4319:43 20:43
Had-Dingli More    06:5707:5708:5309:5310:5311:5312:5314:0015:0016:0017:0018:0018:4419:44 20:44
Baslija 06:5707:5708:5309:5310:5311:5312:5314:0015:0016:0017:0018:0018:4419:44 20:44
Kbira 06:5807:5808:5309:5310:5311:5312:5314:0015:0016:0017:0018:0018:4519:45 20:45
Qbiela 06:5907:5908:5409:5410:5411:5412:5414:0115:0116:0117:0118:0118:4519:45 20:45
Ebejer 06:5907:5908:5409:5410:5411:5412:5414:0215:0216:0217:0218:0218:4519:45 20:45
Bugeja 07:0008:0008:5509:5510:5511:5512:5514:0215:0216:0217:0218:0218:4619:46 20:46
Mirdum 07:0108:0108:5609:5610:5611:5612:5614:0315:0316:0317:0318:0318:4719:47 20:47
Hawwiefa 07:0108:0108:5709:5710:5711:5712:5714:0415:0416:0417:0418:0418:4719:47 20:47
Hbula 07:0208:0208:5709:5710:5711:5712:5714:0515:0516:0517:0518:0518:4819:48 20:48
Bittija 07:0308:0308:5809:5810:5811:5812:5814:0615:0616:0617:0618:0618:4919:49 20:49
Carruta 07:0408:0408:5909:5910:5911:5912:5914:0715:0716:0717:0718:0718:4919:49 20:49
Dingli 07:0508:0509:0010:0011:0012:0013:0014:0815:0816:0817:0818:0818:5019:50 20:50
Mater Dei More    06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Sptar 2 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
L-Imsida More    06:1207:1208:1309:1310:1311:1312:1313:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Universita 3 06:1207:1208:1309:1310:1311:1312:1313:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Santa Venera More    06:1607:1608:1709:1710:1711:1712:1713:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:15
Ferrovija 06:1607:1608:1709:1710:1711:1712:1713:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:15
Parilja 06:1607:1608:1709:1710:1711:1712:1713:1614:1615:1616:1617:1618:1619:16 20:16
Birkirkara More    06:1807:1808:1909:1910:1911:1912:1913:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17 20:17
Xarretta 06:1807:1808:1909:1910:1911:1912:1913:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17 20:17
Psaila 06:1807:1808:2009:2010:2011:2012:2013:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:18
Wied 06:2007:2008:2209:2210:2211:2212:2213:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:20
Alwigi 06:2107:2108:2309:2310:2311:2312:2313:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:20
Hal Balzan More    06:2307:2308:2509:2510:2511:2512:2513:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:22
Pastur 06:2307:2308:2509:2510:2511:2512:2513:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:22
Vestru 06:2307:2308:2509:2510:2511:2512:2513:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:22
H'Attard More    06:2407:2408:2609:2610:2611:2612:2613:2314:2315:2316:2317:2318:2319:23 20:23
Anton 06:2407:2408:2609:2610:2611:2612:2613:2314:2315:2316:2317:2318:2319:23 20:23
Zarb 06:2507:2508:2709:2710:2711:2712:2713:2414:2415:2416:2417:2418:2419:24 20:24
Chetcuti 06:2607:2608:2809:2810:2811:2812:2813:2414:2415:2416:2417:2418:2419:24 20:24
Warda 2 06:2607:2608:2909:2910:2911:2912:2913:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
Incita 06:2707:2708:3009:3010:3011:3012:3013:2614:2615:2616:2617:2618:2619:26 20:26
Carmel 06:2807:2808:3109:3110:3111:3112:3113:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27 20:27
Ta' Qali More    06:3107:3108:3409:3410:3411:3412:3413:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29 20:29
Qali 4 06:3107:3108:3409:3410:3411:3412:3413:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29 20:29
Ir-Rabat, Malta More    06:3207:3208:3609:3610:3611:3612:3613:3114:3115:3116:3117:3118:3119:31 20:31
Telgha 06:3207:3208:3609:3610:3611:3612:3613:3114:3115:3116:3117:3118:3119:31 20:31
Qanpiena 06:3307:3308:3709:3710:3711:3712:3713:3114:3115:3116:3117:3118:3119:31 20:31
Saqqajja 06:3507:3508:3909:3910:3911:3912:3913:3314:3315:3316:3317:3318:3319:33 20:33
Rabat 3 06:3507:3508:4009:4010:4011:4012:4013:3414:3415:3416:3417:3418:3419:34 20:34
Mdina 06:3707:3708:4109:4110:4111:4112:4113:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:35
Saqqajja 06:3707:3708:4109:4110:4111:4112:4113:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:35
Saura 06:3707:3708:4209:4210:4211:4212:4213:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:35
Inguanez 06:3807:3808:4209:4210:4211:4212:4213:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36 20:36
Ferris 06:3807:3808:4309:4310:4311:4312:4313:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36 20:36
Dumnikani 06:3907:3908:4409:4410:4411:4412:4413:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:37
Caruana 06:4007:4008:4509:4510:4511:4512:4513:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38 20:38
Ludovico 06:4107:4108:4609:4610:4611:4612:4613:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38 20:38
Carlo 06:4207:4208:4709:4710:4711:4712:4713:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40 20:40
Tartarni 06:4307:4308:4809:4810:4811:4812:4813:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40 20:40
Sienja 06:4307:4308:4909:4910:4911:4912:4913:4114:4115:4116:4117:4118:4119:41 20:41
Manduka 06:4407:4408:5009:5010:5011:5012:5013:4214:4215:4216:4217:4218:4219:42 20:42
Regin 06:4507:4508:5109:5110:5111:5112:5113:4214:4215:4216:4217:4218:4219:42 20:42
Gharix 06:4507:4508:5109:5110:5111:5112:5113:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43 20:43
Qbiel 06:4607:4608:5209:5210:5211:5212:5213:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43 20:43
Had-Dingli More    06:4707:4708:5309:5310:5311:5312:5313:4414:4415:4416:4417:4418:4419:44 20:44
Baslija 06:4707:4708:5309:5310:5311:5312:5313:4414:4415:4416:4417:4418:4419:44 20:44
Kbira 06:4707:4708:5309:5310:5311:5312:5313:4514:4515:4516:4517:4518:4519:45 20:45
Qbiela 06:4807:4808:5409:5410:5411:5412:5413:4514:4515:4516:4517:4518:4519:45 20:45
Ebejer 06:4807:4808:5409:5410:5411:5412:5413:4514:4515:4516:4517:4518:4519:45 20:45
Bugeja 06:4907:4908:5509:5510:5511:5512:5513:4614:4615:4616:4617:4618:4619:46 20:46
Mirdum 06:4907:4908:5609:5610:5611:5612:5613:4714:4715:4716:4717:4718:4719:47 20:47
Hawwiefa 06:5007:5008:5709:5710:5711:5712:5713:4714:4715:4716:4717:4718:4719:47 20:47
Hbula 06:5107:5108:5709:5710:5711:5712:5713:4814:4815:4816:4817:4818:4819:48 20:48
Bittija 06:5107:5108:5809:5810:5811:5812:5813:4914:4915:4916:4917:4918:4919:49 20:49
Carruta 06:5207:5208:5909:5910:5911:5912:5913:4914:4915:4916:4917:4918:4919:49 20:49
Dingli 06:5307:5309:0010:0011:0012:0013:0013:5014:5015:5016:5017:5018:5019:50 20:50
Mater Dei More    06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Sptar 2 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
L-Imsida More    06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Universita 3 06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Santa Venera More    06:1607:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1519:15 20:15
Ferrovija 06:1607:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1519:15 20:15
Parilja 06:1607:1608:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1619:16 20:16
Birkirkara More    06:1707:1708:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1719:17 20:17
Xarretta 06:1707:1708:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1719:17 20:17
Psaila 06:1807:1808:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1719:17 20:17
Wied 06:2007:2008:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:1919:19 20:19
Alwigi 06:2107:2108:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2019:20 20:20
Hal Balzan More    06:2207:2208:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2119:21 20:21
Pastur 06:2207:2208:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2119:21 20:21
Vestru 06:2307:2308:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2219:22 20:22
H'Attard More    06:2307:2308:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2219:22 20:22
Anton 06:2307:2308:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2219:22 20:22
Zarb 06:2407:2408:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2319:23 20:23
Chetcuti 06:2507:2508:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2419:24 20:24
Warda 2 06:2607:2608:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2419:24 20:24
Incita 06:2707:2708:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2519:25 20:25
Carmel 06:2707:2708:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:2619:26 20:26
Ta' Qali More    06:3007:3008:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:2819:28 20:28
Qali 4 06:3007:3008:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:2819:28 20:28
Ir-Rabat, Malta More    06:3207:3208:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3019:30 20:30
Telgha 06:3207:3208:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3019:30 20:30
Qanpiena 06:3307:3308:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3019:30 20:30
Saqqajja 06:3407:3408:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3219:32 20:32
Rabat 3 06:3507:3508:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3219:32 20:32
Mdina 06:3607:3608:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:3319:33 20:33
Saqqajja 06:3607:3608:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:3419:34 20:34
Saura 06:3707:3708:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:3419:34 20:34
Inguanez 06:3707:3708:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:3419:34 20:34
Ferris 06:3807:3808:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:3519:35 20:35
Dumnikani 06:3807:3808:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:3519:35 20:35
Caruana 06:4007:4008:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:3719:37 20:37
Ludovico 06:4007:4008:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:3719:37 20:37
Carlo 06:4107:4108:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:3819:38 20:38
Tartarni 06:4207:4208:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:3919:39 20:39
Sienja 06:4207:4208:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:3919:39 20:39
Manduka 06:4307:4308:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4019:40 20:40
Regin 06:4407:4408:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4119:41 20:41
Gharix 06:4507:4508:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:4119:41 20:41
Qbiel 06:4507:4508:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:4219:42 20:42
Had-Dingli More    06:4607:4608:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:4219:42 20:42
Baslija 06:4607:4608:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:4219:42 20:42
Kbira 06:4607:4608:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:4319:43 20:43
Qbiela 06:4707:4708:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:4319:43 20:43
Ebejer 06:4707:4708:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:4419:44 20:44
Bugeja 06:4807:4808:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:4419:44 20:44
Mirdum 06:4907:4908:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:4519:45 20:45
Hawwiefa 06:4907:4908:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:4519:45 20:45
Hbula 06:5007:5008:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:4619:46 20:46
Bittija 06:5107:5108:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:4719:47 20:47
Carruta 06:5107:5108:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:4719:47 20:47
Dingli 06:5207:5208:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:4819:48 20:48
Dingli - Mater Dei 181
Had-Dingli More    07:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15
Dingli 07:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15
Savio 07:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:16
Il-Buskett More    07:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17
Psaigon 07:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17
Sienja 07:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18
Buskett 07:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18
Ir-Rabat, Malta More    07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Lawrenti 07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Il-Buskett More    07:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21
Verdala 07:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21
Xuxa 07:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2119:21
Ir-Rabat, Malta More    07:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22
Dahar 07:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22
Kbir 07:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:23
Caruana 07:2608:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2619:26
Ludovico 07:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2619:26
Carlo 07:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2719:27
Dumnikani 07:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2819:28
Ferris 07:2908:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2819:28
Inguanez 07:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:2919:29
Saqqajja 07:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30
Rabat 2 07:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3119:31
Mdina 07:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32
Saqqajja 07:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3219:32
Qanpiena 07:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3419:34
Telgha 07:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Ta' Qali More    07:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3619:36
Qali 3 07:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3619:36
H'Attard More    07:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:3919:39
Carmel 07:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:3919:39
Incita 07:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:4019:40
Warda 1 07:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4119:41
Chetcuti 07:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4219:42
Zarb 07:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4319:43
Hal Balzan More    07:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4419:44
Vestru 07:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4419:44
Pastur 07:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4519:45
Birkirkara More    07:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4719:47
Alwigi 07:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4719:47
Suq 07:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4819:48
Psaila 07:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:5019:50
Santa Venera More    07:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:5019:50
Xarretta 07:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:5019:50
Parilja 07:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:5119:51
Ferrovija 07:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:5219:52
Is-Swatar More    07:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5519:55
Qroqq 5 07:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5519:55
L-Imsida More    07:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:5719:57
Universita 1 07:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:5719:57
Mater Dei More    08:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0118:5919:59
Mater Dei 2 08:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0118:5919:59
Sptar 1 08:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:0020:00
Had-Dingli More    07:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15
Dingli 07:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15
Savio 07:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:16
Il-Buskett More    07:1608:1709:1710:1711:1712:1613:1614:1615:1616:1717:1718:1719:17
Psaigon 07:1608:1709:1710:1711:1712:1613:1614:1615:1616:1717:1718:1719:17
Sienja 07:1708:1809:1810:1811:1812:1713:1714:1715:1716:1817:1818:1819:18
Buskett 07:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18
Ir-Rabat, Malta More    07:1908:2009:2010:2011:2012:1913:1914:1915:1916:2017:2018:2019:20
Lawrenti 07:1908:2009:2010:2011:2012:1913:1914:1915:1916:2017:2018:2019:20
Il-Buskett More    07:2008:2109:2110:2111:2112:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Verdala 07:2008:2109:2110:2111:2112:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Xuxa 07:2108:2209:2210:2211:2212:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21
Ir-Rabat, Malta More    07:2108:2209:2210:2211:2212:2113:2114:2115:2116:2217:2218:2219:22
Dahar 07:2108:2209:2210:2211:2212:2113:2114:2115:2116:2217:2218:2219:22
Kbir 07:2208:2309:2310:2311:2312:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22
Caruana 07:2408:2609:2610:2611:2612:2413:2414:2415:2416:2517:2518:2519:25
Ludovico 07:2408:2609:2610:2611:2612:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25
Carlo 07:2608:2809:2810:2811:2812:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2619:26
Dumnikani 07:2608:2809:2810:2811:2812:2613:2614:2615:2616:2717:2718:2719:27
Ferris 07:2608:2909:2910:2911:2912:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27
Inguanez 07:2708:2909:2910:2911:2912:2713:2714:2715:2716:2817:2818:2819:28
Saqqajja 07:2808:3009:3010:3011:3012:2813:2814:2815:2816:2917:2918:2919:29
Rabat 2 07:2808:3109:3110:3111:3112:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29
Mdina 07:2908:3209:3210:3211:3212:3013:3014:3015:3016:3117:3118:3119:31
Saqqajja 07:3008:3209:3210:3211:3212:3013:3014:3015:3016:3117:3118:3119:31
Qanpiena 07:3108:3409:3410:3411:3412:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32
Telgha 07:3208:3509:3510:3511:3512:3213:3214:3215:3216:3317:3318:3319:33
Ta' Qali More    07:3308:3609:3610:3611:3612:3413:3414:3415:3416:3517:3518:3519:35
Qali 3 07:3308:3609:3610:3611:3612:3413:3414:3415:3416:3517:3518:3519:35
H'Attard More    07:3608:4009:4010:4011:4012:3713:3714:3715:3716:3817:3818:3819:38
Carmel 07:3608:4009:4010:4011:4012:3713:3714:3715:3716:3817:3818:3819:38
Incita 07:3708:4109:4110:4111:4112:3713:3714:3715:3716:3817:3818:3819:38
Warda 1 07:3808:4209:4210:4211:4212:3813:3814:3815:3816:4017:4018:4019:40
Chetcuti 07:3808:4309:4310:4311:4312:3913:3914:3915:3916:4017:4018:4019:40
Zarb 07:3908:4409:4410:4411:4412:4013:4014:4015:4016:4117:4118:4119:41
Hal Balzan More    07:4008:4509:4510:4511:4512:4113:4114:4115:4116:4217:4218:4219:42
Vestru 07:4008:4509:4510:4511:4512:4113:4114:4115:4116:4217:4218:4219:42
Pastur 07:4108:4609:4610:4611:4612:4213:4214:4215:4216:4317:4318:4319:43
Birkirkara More    07:4308:4809:4810:4811:4812:4313:4314:4315:4316:4517:4518:4519:45
Alwigi 07:4308:4809:4810:4811:4812:4313:4314:4315:4316:4517:4518:4519:45
Suq 07:4408:4909:4910:4911:4912:4413:4414:4415:4416:4617:4618:4619:46
Psaila 07:4508:5009:5010:5011:5012:4613:4614:4615:4616:4717:4718:4719:47
Santa Venera More    07:4608:5109:5110:5111:5112:4613:4614:4615:4616:4817:4818:4819:48
Xarretta 07:4608:5109:5110:5111:5112:4613:4614:4615:4616:4817:4818:4819:48
Parilja 07:4608:5209:5210:5211:5212:4713:4714:4715:4716:4917:4918:4919:49
Ferrovija 07:4708:5309:5310:5311:5312:4813:4814:4815:4816:5017:5018:5019:50
Is-Swatar More    07:5008:5609:5610:5611:5612:5113:5114:5115:5116:5317:5318:5319:53
Qroqq 5 07:5008:5609:5610:5611:5612:5113:5114:5115:5116:5317:5318:5319:53
L-Imsida More    07:5208:5809:5810:5811:5812:5313:5314:5315:5316:5517:5518:5519:55
Universita 1 07:5208:5809:5810:5811:5812:5313:5314:5315:5316:5517:5518:5519:55
Mater Dei More    07:5309:0010:0011:0012:0012:5413:5414:5415:5416:5617:5618:5619:56
Mater Dei 2 07:5309:0010:0011:0012:0012:5413:5414:5415:5416:5617:5618:5619:56
Sptar 1 07:5409:0110:0111:0112:0112:5513:5514:5515:5516:5717:5718:5719:57
Had-Dingli More    07:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15
Dingli 07:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15
Savio 07:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:16
Il-Buskett More    07:1608:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1619:16
Psaigon 07:1608:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1619:16
Sienja 07:1708:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1719:17
Buskett 07:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18
Ir-Rabat, Malta More    07:1908:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:1919:19
Lawrenti 07:1908:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:1919:19
Il-Buskett More    07:2008:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2019:20
Verdala 07:2008:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2019:20
Xuxa 07:2008:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2019:20
Ir-Rabat, Malta More    07:2108:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2119:21
Dahar 07:2108:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2119:21
Kbir 07:2108:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2119:21
Caruana 07:2408:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2419:24
Ludovico 07:2408:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2419:24
Carlo 07:2508:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2519:25
Dumnikani 07:2608:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2619:26
Ferris 07:2608:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2619:26
Inguanez 07:2708:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:2719:27
Saqqajja 07:2708:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:2719:27
Rabat 2 07:2808:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:2819:28
Mdina 07:2908:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:2919:29
Saqqajja 07:2908:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:2919:29
Qanpiena 07:3108:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3119:31
Telgha 07:3108:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3119:31
Ta' Qali More    07:3308:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3319:33
Qali 3 07:3308:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3319:33
H'Attard More    07:3508:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:3519:35
Carmel 07:3508:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:3519:35
Incita 07:3608:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:3619:36
Warda 1 07:3708:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:3719:37
Chetcuti 07:3808:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:3819:38
Zarb 07:3808:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:3819:38
Hal Balzan More    07:4008:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4019:40
Vestru 07:4008:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4019:40
Pastur 07:4008:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4019:40
Birkirkara More    07:4208:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4219:42
Alwigi 07:4208:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4219:42
Suq 07:4308:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4319:43
Psaila 07:4408:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:4419:44
Santa Venera More    07:4508:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:4519:45
Xarretta 07:4508:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:4519:45
Parilja 07:4608:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:4619:46
Ferrovija 07:4608:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:4619:46
Is-Swatar More    07:4908:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:4919:49
Qroqq 5 07:4908:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:4919:49
L-Imsida More    07:5108:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:5119:51
Universita 1 07:5108:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:5119:51
Mater Dei More    07:5209:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0118:5219:52
Mater Dei 2 07:5209:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0118:5219:52
Sptar 1 07:5309:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0218:5319:53
Baslija - Mater Dei 181
Had-Dingli More    06:06
Baslija 06:06
Kbira 06:06
Qbiela 06:07
Ebejer 06:08
Bugeja 06:09
Mirdum 06:10
Hawwiefa 06:10
Bittija 06:13
Carruta 06:14
Dingli 06:14
Savio 06:16
Il-Buskett More    06:17
Psaigon 06:17
Sienja 06:19
Buskett 06:19
Ir-Rabat, Malta More    06:22
Lawrenti 06:22
Il-Buskett More    06:22
Verdala 06:22
Xuxa 06:24
Ir-Rabat, Malta More    06:24
Dahar 06:24
Kbir 06:25
Caruana 06:29
Ludovico 06:30
Carlo 06:32
Dumnikani 06:32
Ferris 06:33
Inguanez 06:34
Saqqajja 06:35
Rabat 2 06:36
Mdina 06:38
Saqqajja 06:38
Qanpiena 06:40
Telgha 06:41
Ta' Qali More    06:43
Qali 3 06:43
H'Attard More    06:48
Carmel 06:48
Incita 06:49
Warda 1 06:51
Chetcuti 06:52
Zarb 06:53
Hal Balzan More    06:55
Vestru 06:55
Pastur 06:56
Birkirkara More    06:58
Alwigi 06:58
Suq 07:00
Psaila 07:02
Santa Venera More    07:03
Xarretta 07:03
Parilja 07:04
Ferrovija 07:06
Is-Swatar More    07:10
Qroqq 5 07:10
L-Imsida More    07:13
Universita 1 07:13
Mater Dei More    07:14
Mater Dei 2 07:14
Sptar 1 07:16
Had-Dingli More    06:06
Baslija 06:06
Kbira 06:06
Qbiela 06:07
Ebejer 06:07
Bugeja 06:08
Mirdum 06:08
Hawwiefa 06:09
Bittija 06:11
Carruta 06:11
Dingli 06:12
Savio 06:13
Il-Buskett More    06:14
Psaigon 06:14
Sienja 06:15
Buskett 06:15
Ir-Rabat, Malta More    06:17
Lawrenti 06:17
Il-Buskett More    06:18
Verdala 06:18
Xuxa 06:18
Ir-Rabat, Malta More    06:19
Dahar 06:19
Kbir 06:20
Caruana 06:23
Ludovico 06:23
Carlo 06:24
Dumnikani 06:24
Ferris 06:25
Inguanez 06:26
Saqqajja 06:27
Rabat 2 06:27
Mdina 06:28
Saqqajja 06:29
Qanpiena 06:30
Telgha 06:31
Ta' Qali More    06:33
Qali 3 06:33
H'Attard More    06:36
Carmel 06:36
Incita 06:37
Warda 1 06:38
Chetcuti 06:38
Zarb 06:39
Hal Balzan More    06:41
Vestru 06:41
Pastur 06:41
Birkirkara More    06:43
Alwigi 06:43
Suq 06:44
Psaila 06:46
Santa Venera More    06:47
Xarretta 06:47
Parilja 06:47
Ferrovija 06:48
Is-Swatar More    06:52
Qroqq 5 06:52
L-Imsida More    06:54
Universita 1 06:54
Mater Dei More    06:55
Mater Dei 2 06:55
Sptar 1 06:56
Had-Dingli More    06:06
Baslija 06:06
Kbira 06:06
Qbiela 06:07
Ebejer 06:07
Bugeja 06:07
Mirdum 06:08
Hawwiefa 06:09
Bittija 06:10
Carruta 06:11
Dingli 06:11
Savio 06:12
Il-Buskett More    06:13
Psaigon 06:13
Sienja 06:14
Buskett 06:14
Ir-Rabat, Malta More    06:16
Lawrenti 06:16
Il-Buskett More    06:16
Verdala 06:16
Xuxa 06:17
Ir-Rabat, Malta More    06:18
Dahar 06:18
Kbir 06:18
Caruana 06:21
Ludovico 06:21
Carlo 06:22
Dumnikani 06:23
Ferris 06:23
Inguanez 06:24
Saqqajja 06:24
Rabat 2 06:25
Mdina 06:26
Saqqajja 06:26
Qanpiena 06:28
Telgha 06:29
Ta' Qali More    06:30
Qali 3 06:30
H'Attard More    06:33
Carmel 06:33
Incita 06:34
Warda 1 06:35
Chetcuti 06:35
Zarb 06:36
Hal Balzan More    06:37
Vestru 06:37
Pastur 06:38
Birkirkara More    06:40
Alwigi 06:40
Suq 06:40
Psaila 06:42
Santa Venera More    06:43
Xarretta 06:43
Parilja 06:43
Ferrovija 06:44
Is-Swatar More    06:47
Qroqq 5 06:47
L-Imsida More    06:49
Universita 1 06:49
Mater Dei More    06:50
Mater Dei 2 06:50
Sptar 1 06:51