Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Dingli 181
Mater Dei More    06:10 07:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
Sptar 2 06:10 07:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
L-Imsida More    06:12 07:13 08:12 09:12 10:12 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:12 20:12
Universita 3 06:12 07:13 08:12 09:12 10:12 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:12 20:12
Santa Venera More    06:16 07:17 08:16 09:16 10:16 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:15 20:15
Ferrovija 06:16 07:17 08:16 09:16 10:16 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:15 20:15
Parilja 06:17 07:18 08:17 09:17 10:17 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:16 20:16
Birkirkara More    06:18 07:20 08:18 09:18 10:18 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:17 20:17
Xarretta 06:18 07:20 08:18 09:18 10:18 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:17 20:17
Psaila 06:19 07:21 08:19 09:19 10:19 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:17 20:17
Stazzjon 06:20 07:22 08:19 09:19 10:19 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:18 20:18
Wied 06:21 07:23 08:21 09:21 10:21 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:19 20:19
Alwigi 06:22 07:24 08:21 09:21 10:21 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:20 20:20
Hal Balzan More    06:24 07:26 08:23 09:23 10:23 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:21 20:21
Pastur 06:24 07:26 08:23 09:23 10:23 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:21 20:21
Vestru 06:25 07:27 08:24 09:24 10:24 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:22 20:22
H'Attard More    06:28 07:31 08:27 09:27 10:27 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:25 20:25
Anton 06:28 07:31 08:27 09:27 10:27 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:25 20:25
Warda 2 06:31 07:34 08:29 09:29 10:29 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:27 20:27
Incita 06:32 07:36 08:30 09:30 10:30 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:28 20:28
Carmel 06:33 07:37 08:31 09:31 10:31 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:28 20:28
Ta' Qali More    06:36 07:40 08:34 09:34 10:34 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:31 20:31
Qali 1 06:36 07:40 08:34 09:34 10:34 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:31 20:31
Ir-Rabat, Malta More    06:37 07:42 08:36 09:36 10:36 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:32 20:32
Telgha 06:37 07:42 08:36 09:36 10:36 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:32 20:32
Qanpiena 06:38 07:43 08:37 09:37 10:37 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:33 20:33
Saqqajja 06:40 07:46 08:38 09:38 10:38 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:35 20:35
Rabat 3 06:41 07:46 08:39 09:39 10:39 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:35 20:35
Mdina 06:42 07:48 08:40 09:40 10:40 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:36 20:36
Saqqajja 06:42 07:48 08:40 09:40 10:40 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:36 20:36
Saura 06:43 07:49 08:41 09:41 10:41 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52 19:37 20:37
Inguanez 06:43 07:49 08:41 09:41 10:41 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52 19:37 20:37
Ferris 06:44 07:50 08:42 09:42 10:42 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:38 20:38
Dumnikani 06:45 07:51 08:42 09:42 10:42 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:38 20:38
Caruana 06:46 07:53 08:44 09:44 10:44 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:40 20:40
Ludovico 06:47 07:53 08:44 09:44 10:44 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:40 20:40
Carlo 06:48 07:55 08:45 09:45 10:45 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:41 20:41
Tartarni 06:49 07:56 08:46 09:46 10:46 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:42 20:42
Sienja 06:49 07:57 08:47 09:47 10:47 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 19:42 20:42
Manduka 06:50 07:58 08:48 09:48 10:48 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 19:43 20:43
Regin 06:51 07:59 08:49 09:49 10:49 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 19:44 20:44
Gharix 06:52 07:59 08:49 09:49 10:49 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 19:44 20:44
Qbiel 06:52 08:00 08:50 09:50 10:50 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 19:45 20:45
Had-Dingli More    06:53 08:01 08:50 09:50 10:50 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 19:45 20:45
Baslija 06:53 08:01 08:50 09:50 10:50 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 19:45 20:45
Kbira 06:54 08:02 08:51 09:51 10:51 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 19:46 20:46
Qbiela 06:54 08:02 08:52 09:52 10:52 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 19:46 20:46
Ebejer 06:55 08:03 08:52 09:52 10:52 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 19:47 20:47
Bugeja 06:55 08:04 08:53 09:53 10:53 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 19:47 20:47
Mirdum 06:56 08:05 08:53 09:53 10:53 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 19:48 20:48
Hawwiefa 06:57 08:05 08:54 09:54 10:54 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 19:48 20:48
Hbula 06:57 08:06 08:54 09:54 10:54 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 19:49 20:49
Bittija 06:58 08:07 08:55 09:55 10:55 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 19:50 20:50
Carruta 06:59 08:08 08:56 09:56 10:56 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 19:50 20:50
Dingli 07:00 08:09 08:57 09:57 10:57 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 19:51 20:51
Mater Dei More    06:10 07:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
Sptar 2 06:10 07:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
L-Imsida More    06:12 07:12 08:12 09:12 10:13 11:13 12:13 13:13 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12
Universita 3 06:12 07:12 08:12 09:12 10:13 11:13 12:13 13:13 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12
Santa Venera More    06:16 07:16 08:16 09:16 10:17 11:17 12:17 13:17 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:14
Ferrovija 06:16 07:16 08:16 09:16 10:17 11:17 12:17 13:17 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:14
Parilja 06:16 07:16 08:16 09:16 10:17 11:17 12:17 13:17 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:15
Birkirkara More    06:18 07:18 08:18 09:18 10:19 11:19 12:19 13:19 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:16
Xarretta 06:18 07:18 08:18 09:18 10:19 11:19 12:19 13:19 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:16
Psaila 06:18 07:18 08:18 09:18 10:20 11:20 12:20 13:20 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:17
Stazzjon 06:19 07:19 08:19 09:19 10:21 11:21 12:21 13:21 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:17
Wied 06:20 07:20 08:20 09:20 10:22 11:22 12:22 13:22 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:18
Alwigi 06:21 07:21 08:21 09:21 10:23 11:23 12:23 13:23 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:19
Hal Balzan More    06:23 07:23 08:23 09:23 10:25 11:25 12:25 13:25 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:20
Pastur 06:23 07:23 08:23 09:23 10:25 11:25 12:25 13:25 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:20
Vestru 06:23 07:23 08:23 09:23 10:25 11:25 12:25 13:25 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:21
H'Attard More    06:27 07:27 08:27 09:27 10:29 11:29 12:29 13:29 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:23
Anton 06:27 07:27 08:27 09:27 10:29 11:29 12:29 13:29 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:23
Warda 2 06:29 07:29 08:29 09:29 10:32 11:32 12:32 13:32 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:25
Incita 06:30 07:30 08:30 09:30 10:33 11:33 12:33 13:33 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:26
Carmel 06:31 07:31 08:31 09:31 10:34 11:34 12:34 13:34 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:27
Ta' Qali More    06:34 07:34 08:34 09:34 10:37 11:37 12:37 13:37 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:29
Qali 1 06:34 07:34 08:34 09:34 10:37 11:37 12:37 13:37 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:29
Ir-Rabat, Malta More    06:35 07:35 08:35 09:35 10:39 11:39 12:39 13:39 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:30
Telgha 06:35 07:35 08:35 09:35 10:39 11:39 12:39 13:39 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:30
Qanpiena 06:36 07:36 08:36 09:36 10:40 11:40 12:40 13:40 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36 20:31
Saqqajja 06:38 07:38 08:38 09:38 10:42 11:42 12:42 13:42 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:32
Rabat 3 06:38 07:38 08:38 09:38 10:43 11:43 12:43 13:43 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:33
Mdina 06:39 07:39 08:39 09:39 10:44 11:44 12:44 13:44 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39 20:34
Saqqajja 06:40 07:40 08:40 09:40 10:44 11:44 12:44 13:44 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:34
Saura 06:40 07:40 08:40 09:40 10:45 11:45 12:45 13:45 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:34
Inguanez 06:41 07:41 08:41 09:41 10:45 11:45 12:45 13:45 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41 20:34
Ferris 06:41 07:41 08:41 09:41 10:46 11:46 12:46 13:46 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41 20:35
Dumnikani 06:42 07:42 08:42 09:42 10:47 11:47 12:47 13:47 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 20:35
Caruana 06:43 07:43 08:43 09:43 10:48 11:48 12:48 13:48 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43 20:37
Ludovico 06:44 07:44 08:44 09:44 10:49 11:49 12:49 13:49 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44 20:37
Carlo 06:45 07:45 08:45 09:45 10:50 11:50 12:50 13:50 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:38
Tartarni 06:45 07:45 08:45 09:45 10:51 11:51 12:51 13:51 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:38
Sienja 06:46 07:46 08:46 09:46 10:52 11:52 12:52 13:52 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46 20:39
Manduka 06:47 07:47 08:47 09:47 10:53 11:53 12:53 13:53 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47 20:40
Regin 06:48 07:48 08:48 09:48 10:54 11:54 12:54 13:54 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48 20:40
Gharix 06:48 07:48 08:48 09:48 10:54 11:54 12:54 13:54 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48 20:41
Qbiel 06:49 07:49 08:49 09:49 10:55 11:55 12:55 13:55 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49 20:41
Had-Dingli More    06:50 07:50 08:50 09:50 10:56 11:56 12:56 13:56 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:42
Baslija 06:50 07:50 08:50 09:50 10:56 11:56 12:56 13:56 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:42
Kbira 06:50 07:50 08:50 09:50 10:56 11:56 12:56 13:56 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:42
Qbiela 06:51 07:51 08:51 09:51 10:57 11:57 12:57 13:57 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51 20:43
Ebejer 06:51 07:51 08:51 09:51 10:58 11:58 12:58 13:58 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51 20:43
Bugeja 06:52 07:52 08:52 09:52 10:58 11:58 12:58 13:58 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52 19:52 20:43
Mirdum 06:52 07:52 08:52 09:52 10:59 11:59 12:59 13:59 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52 19:52 20:44
Hawwiefa 06:53 07:53 08:53 09:53 11:00 12:00 13:00 14:00 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53 20:44
Hbula 06:54 07:54 08:54 09:54 11:00 12:00 13:00 14:00 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:54 20:45
Bittija 06:54 07:54 08:54 09:54 11:01 12:01 13:01 14:01 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:54 20:46
Carruta 06:55 07:55 08:55 09:55 11:02 12:02 13:02 14:02 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:46
Dingli 06:56 07:56 08:56 09:56 11:03 12:03 13:03 14:03 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56 20:47
Mater Dei More    06:10 07:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
Sptar 2 06:10 07:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
L-Imsida More    06:12 07:12 08:12 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12
Universita 3 06:12 07:12 08:12 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12
Santa Venera More    06:15 07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:14 20:14
Ferrovija 06:15 07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:14 20:14
Parilja 06:15 07:15 08:16 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:15 20:15
Birkirkara More    06:16 07:16 08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:16 20:16
Xarretta 06:16 07:16 08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:16 20:16
Psaila 06:17 07:17 08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:16 20:16
Stazzjon 06:18 07:18 08:19 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:17 20:17
Wied 06:19 07:19 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:18 20:18
Alwigi 06:19 07:19 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:18 20:18
Hal Balzan More    06:21 07:21 08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:20 20:20
Pastur 06:21 07:21 08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:20 20:20
Vestru 06:21 07:21 08:23 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:20 20:20
H'Attard More    06:24 07:24 08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:23 20:23
Anton 06:24 07:24 08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:23 20:23
Warda 2 06:26 07:26 08:28 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:24 20:24
Incita 06:27 07:27 08:29 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:25 20:25
Carmel 06:28 07:28 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:26 20:26
Ta' Qali More    06:30 07:30 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:28 20:28
Qali 1 06:30 07:30 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:28 20:28
Ir-Rabat, Malta More    06:31 07:31 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:29 20:29
Telgha 06:31 07:31 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:29 20:29
Qanpiena 06:32 07:32 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:30 20:30
Saqqajja 06:33 07:33 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:31 20:31
Rabat 3 06:34 07:34 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:31 20:31
Mdina 06:35 07:35 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:32 20:32
Saqqajja 06:35 07:35 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:32 20:32
Saura 06:36 07:36 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:33 20:33
Inguanez 06:36 07:36 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:33 20:33
Ferris 06:36 07:36 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:34 20:34
Dumnikani 06:37 07:37 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:34 20:34
Caruana 06:38 07:38 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:35 20:35
Ludovico 06:38 07:38 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:35 20:35
Carlo 06:39 07:39 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:36 20:36
Tartarni 06:40 07:40 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:37 20:37
Sienja 06:41 07:41 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:37 20:37
Manduka 06:41 07:41 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:38 20:38
Regin 06:42 07:42 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:39 20:39
Gharix 06:42 07:42 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:39 20:39
Qbiel 06:43 07:43 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:39 20:39
Had-Dingli More    06:43 07:43 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:40 20:40
Baslija 06:43 07:43 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:40 20:40
Kbira 06:44 07:44 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:41 20:41
Qbiela 06:45 07:45 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:41 20:41
Ebejer 06:45 07:45 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:41 20:41
Bugeja 06:45 07:45 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:42 20:42
Mirdum 06:46 07:46 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:42 20:42
Hawwiefa 06:46 07:46 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:43 20:43
Hbula 06:47 07:47 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52 19:43 20:43
Bittija 06:48 07:48 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:44 20:44
Carruta 06:48 07:48 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:44 20:44
Dingli 06:49 07:49 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:45 20:45
Dingli - Mater Dei 181
Had-Dingli More    07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15
Dingli 07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15
Savio 07:16 08:16 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16
Il-Buskett More    07:17 08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:16 19:16
Psaigon 07:17 08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:16 19:16
Sienja 07:19 08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:17 19:17
Buskett 07:19 08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:17 19:17
Ir-Rabat, Malta More    07:21 08:21 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:19 19:19
Lawrenti 07:21 08:21 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:19 19:19
Il-Buskett More    07:22 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:19 19:19
Verdala 07:22 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:19 19:19
Xuxa 07:23 08:22 09:21 10:21 11:21 12:21 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:20 19:20
Ir-Rabat, Malta More    07:24 08:23 09:22 10:22 11:22 12:22 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:21 19:21
Dahar 07:24 08:23 09:22 10:22 11:22 12:22 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:21 19:21
Kbir 07:25 08:24 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:21 19:21
Caruana 07:28 08:27 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:23 19:23
Ludovico 07:29 08:27 09:26 10:26 11:26 12:26 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:24 19:24
Carlo 07:30 08:29 09:27 10:27 11:27 12:27 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:25 19:25
Dumnikani 07:31 08:29 09:28 10:28 11:28 12:28 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:25 19:25
Ferris 07:31 08:30 09:28 10:28 11:28 12:28 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:25 19:25
Inguanez 07:32 08:31 09:29 10:29 11:29 12:29 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:26 19:26
Saqqajja 07:33 08:31 09:30 10:30 11:30 12:30 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:27 19:27
Rabat 2 07:34 08:32 09:31 10:31 11:31 12:31 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:27 19:27
Mdina 07:36 08:34 09:32 10:32 11:32 12:32 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:28 19:28
Saqqajja 07:36 08:34 09:32 10:32 11:32 12:32 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:28 19:28
Qanpiena 07:38 08:36 09:34 10:34 11:34 12:34 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:30 19:30
Telgha 07:39 08:37 09:35 10:35 11:35 12:35 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:31 19:31
Ta' Qali More    07:41 08:39 09:36 10:36 11:36 12:36 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:32 19:32
Qali 2 07:41 08:39 09:36 10:36 11:36 12:36 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:32 19:32
H'Attard More    07:45 08:42 09:39 10:39 11:39 12:39 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:34 19:34
Carmel 07:45 08:42 09:39 10:39 11:39 12:39 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:34 19:34
Incita 07:46 08:43 09:40 10:40 11:40 12:40 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:35 19:35
Warda 1 07:47 08:44 09:41 10:41 11:41 12:41 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:36 19:36
Zarb 07:49 08:46 09:43 10:43 11:43 12:43 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:37 19:37
Hal Balzan More    07:51 08:48 09:44 10:44 11:44 12:44 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:38 19:38
Vestru 07:51 08:48 09:44 10:44 11:44 12:44 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:38 19:38
Pastur 07:52 08:48 09:45 10:45 11:45 12:45 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:39 19:39
Birkirkara More    07:54 08:51 09:47 10:47 11:47 12:47 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:40 19:40
Alwigi 07:54 08:51 09:47 10:47 11:47 12:47 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:40 19:40
Suq 07:55 08:52 09:48 10:48 11:48 12:48 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:41 19:41
Stazzjon 07:56 08:53 09:49 10:49 11:49 12:49 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:42 19:42
Psaila 07:58 08:54 09:50 10:50 11:50 12:50 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:43 19:43
Santa Venera More    07:58 08:54 09:50 10:50 11:50 12:50 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:43 19:43
Xarretta 07:58 08:54 09:50 10:50 11:50 12:50 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:43 19:43
Parilja 07:59 08:55 09:51 10:51 11:51 12:51 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:44 19:44
Ferrovija 08:01 08:56 09:52 10:52 11:52 12:52 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:45 19:45
Is-Swatar More    08:05 09:00 09:55 10:55 11:55 12:55 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:47 19:47
Qroqq 5 08:05 09:00 09:55 10:55 11:55 12:55 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:47 19:47
L-Imsida More    08:07 09:02 09:57 10:57 11:57 12:57 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 18:49 19:49
Universita 1 08:07 09:02 09:57 10:57 11:57 12:57 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 18:49 19:49
Mater Dei More    08:08 09:04 09:59 10:59 11:59 12:59 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 18:50 19:50
Mater Dei 2 08:08 09:04 09:59 10:59 11:59 12:59 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 18:50 19:50
Sptar 1 08:10 09:05 10:00 11:00 12:00 13:00 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 18:51 19:51
Had-Dingli More    07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15
Dingli 07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15
Savio 07:15 08:15 09:15 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16
Il-Buskett More    07:16 08:16 09:16 10:17 11:17 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16
Psaigon 07:16 08:16 09:16 10:17 11:17 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16
Sienja 07:17 08:17 09:17 10:18 11:18 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17
Buskett 07:17 08:17 09:17 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18
Ir-Rabat, Malta More    07:19 08:19 09:19 10:20 11:20 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19
Lawrenti 07:19 08:19 09:19 10:20 11:20 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19
Il-Buskett More    07:19 08:19 09:19 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20
Verdala 07:19 08:19 09:19 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20
Xuxa 07:20 08:20 09:20 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21
Ir-Rabat, Malta More    07:20 08:20 09:20 10:22 11:22 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21
Dahar 07:20 08:20 09:20 10:22 11:22 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21
Kbir 07:21 08:21 09:21 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22
Caruana 07:23 08:23 09:23 10:25 11:25 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24
Ludovico 07:23 08:23 09:23 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25
Carlo 07:24 08:24 09:24 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26
Dumnikani 07:24 08:24 09:24 10:27 11:27 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26
Ferris 07:25 08:25 09:25 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27
Inguanez 07:25 08:25 09:25 10:28 11:28 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27
Saqqajja 07:26 08:26 09:26 10:29 11:29 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28
Rabat 2 07:26 08:26 09:26 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29
Mdina 07:27 08:27 09:27 10:31 11:31 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30
Saqqajja 07:27 08:27 09:27 10:31 11:31 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30
Qanpiena 07:29 08:29 09:29 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32
Telgha 07:29 08:29 09:29 10:33 11:33 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32
Ta' Qali More    07:31 08:31 09:31 10:35 11:35 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34
Qali 2 07:31 08:31 09:31 10:35 11:35 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34
H'Attard More    07:33 08:33 09:33 10:38 11:38 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37
Carmel 07:33 08:33 09:33 10:38 11:38 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37
Incita 07:33 08:33 09:33 10:38 11:38 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37
Warda 1 07:34 08:34 09:34 10:40 11:40 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38
Zarb 07:35 08:35 09:35 10:41 11:41 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40
Hal Balzan More    07:36 08:36 09:36 10:42 11:42 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41
Vestru 07:36 08:36 09:36 10:42 11:42 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41
Pastur 07:37 08:37 09:37 10:43 11:43 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42
Birkirkara More    07:38 08:38 09:38 10:45 11:45 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43
Alwigi 07:38 08:38 09:38 10:45 11:45 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43
Suq 07:39 08:39 09:39 10:46 11:46 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44
Stazzjon 07:40 08:40 09:40 10:46 11:46 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45
Psaila 07:40 08:40 09:40 10:47 11:47 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46
Santa Venera More    07:41 08:41 09:41 10:48 11:48 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46
Xarretta 07:41 08:41 09:41 10:48 11:48 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46
Parilja 07:41 08:41 09:41 10:49 11:49 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47
Ferrovija 07:42 08:42 09:42 10:50 11:50 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48
Is-Swatar More    07:45 08:45 09:45 10:53 11:53 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51
Qroqq 5 07:45 08:45 09:45 10:53 11:53 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51
L-Imsida More    07:46 08:46 09:46 10:55 11:55 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53
Universita 1 07:46 08:46 09:46 10:55 11:55 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53
Mater Dei More    07:47 08:47 09:47 10:56 11:56 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:54
Mater Dei 2 07:47 08:47 09:47 10:56 11:56 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:54
Sptar 1 07:48 08:48 09:48 10:57 11:57 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55
Had-Dingli More    07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15
Dingli 07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15
Savio 07:15 08:15 09:15 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16
Il-Buskett More    07:16 08:16 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16
Psaigon 07:16 08:16 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16
Sienja 07:17 08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17
Buskett 07:17 08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17
Ir-Rabat, Malta More    07:19 08:19 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19
Lawrenti 07:19 08:19 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19
Il-Buskett More    07:19 08:19 09:19 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20
Verdala 07:19 08:19 09:19 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20
Xuxa 07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20
Ir-Raba