Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Dingli 181
Mater Dei More    06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Sptar 2 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
L-Imsida More    06:1207:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:12 20:12
Universita 3 06:1207:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:12 20:12
Santa Venera More    06:1607:1808:1809:1810:1811:1812:1713:1714:1715:1716:1817:1818:1719:16 20:16
Ferrovija 06:1607:1808:1809:1810:1811:1812:1713:1714:1715:1716:1817:1818:1719:16 20:16
Parilja 06:1707:1908:1909:1910:1911:1912:1813:1814:1815:1816:1917:1918:1719:17 20:17
Birkirkara More    06:1907:2108:2109:2110:2111:2112:2013:2014:2015:2016:2017:2018:1919:18 20:18
Xarretta 06:1907:2108:2109:2110:2111:2112:2013:2014:2015:2016:2017:2018:1919:18 20:18
Psaila 06:1907:2208:2209:2210:2211:2212:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2019:19 20:19
Stazzjon 06:2007:2308:2309:2310:2311:2312:2213:2214:2215:2216:2317:2318:2119:20 20:20
Wied 06:2207:2508:2509:2510:2511:2512:2313:2314:2315:2316:2417:2418:2219:21 20:21
Alwigi 06:2207:2608:2609:2610:2611:2612:2413:2414:2415:2416:2517:2518:2319:22 20:22
Hal Balzan More    06:2407:2808:2809:2810:2811:2812:2613:2614:2615:2616:2717:2718:2519:23 20:23
Pastur 06:2407:2808:2809:2810:2811:2812:2613:2614:2615:2616:2717:2718:2519:23 20:23
Vestru 06:2507:2908:2909:2910:2911:2912:2713:2714:2715:2716:2817:2818:2519:24 20:24
H'Attard More    06:2507:2908:2909:2910:2911:2912:2713:2714:2715:2716:2917:2918:2619:24 20:24
Anton 06:2507:2908:2909:2910:2911:2912:2713:2714:2715:2716:2917:2918:2619:24 20:24
Zarb 06:2707:3108:3109:3110:3111:3112:2913:2914:2915:2916:3017:3018:2719:25 20:25
Chetcuti 06:2707:3208:3209:3210:3211:3212:3013:3014:3015:3016:3117:3118:2819:26 20:26
Warda 2 06:2807:3308:3309:3310:3311:3312:3013:3014:3015:3016:3217:3218:2919:27 20:27
Incita 06:2907:3408:3409:3410:3411:3412:3213:3214:3215:3216:3317:3318:3019:28 20:28
Carmel 06:3007:3508:3509:3510:3511:3512:3313:3314:3315:3316:3417:3418:3119:29 20:29
Ta' Qali More    06:3307:3908:3909:3910:3911:3912:3613:3614:3615:3616:3817:3818:3419:32 20:32
Qali 4 06:3307:3908:3909:3910:3911:3912:3613:3614:3615:3616:3817:3818:3419:32 20:32
Ir-Rabat, Malta More    06:3507:4108:4109:4110:4111:4112:3813:3814:3815:3816:4017:4018:3619:33 20:33
Telgha 06:3507:4108:4109:4110:4111:4112:3813:3814:3815:3816:4017:4018:3619:33 20:33
Qanpiena 06:3607:4208:4209:4210:4211:4212:3913:3914:3915:3916:4117:4118:3719:34 20:34
Saqqajja 06:3807:4508:4509:4510:4511:4512:4113:4114:4115:4116:4317:4318:3919:36 20:36
Rabat 3 06:3807:4608:4609:4610:4611:4612:4213:4214:4215:4216:4417:4418:4019:37 20:37
Mdina 06:4007:4708:4709:4710:4711:4712:4313:4314:4315:4316:4617:4618:4119:38 20:38
Saqqajja 06:4007:4808:4809:4810:4811:4812:4413:4414:4415:4416:4617:4618:4119:38 20:38
Saura 06:4107:4808:4809:4810:4811:4812:4413:4414:4415:4416:4717:4718:4219:39 20:39
Inguanez 06:4107:4908:4909:4910:4911:4912:4513:4514:4515:4516:4717:4718:4219:39 20:39
Ferris 06:4207:5008:5009:5010:5011:5012:4613:4614:4615:4616:4817:4818:4319:40 20:40
Dumnikani 06:4207:5008:5009:5010:5011:5012:4613:4614:4615:4616:4917:4918:4419:40 20:40
Caruana 06:4407:5208:5209:5210:5211:5212:4813:4814:4815:4816:5117:5118:4519:42 20:42
Ludovico 06:4407:5308:5309:5310:5311:5312:4913:4914:4915:4916:5117:5118:4619:42 20:42
Carlo 06:4607:5508:5509:5510:5511:5512:5013:5014:5015:5016:5317:5318:4719:43 20:43
Tartarni 06:4607:5608:5609:5610:5611:5612:5113:5114:5115:5116:5417:5418:4819:44 20:44
Sienja 06:4707:5708:5709:5710:5711:5712:5213:5214:5215:5216:5517:5518:4919:45 20:45
Manduka 06:4807:5808:5809:5810:5811:5812:5313:5314:5315:5316:5617:5618:5019:46 20:46
Regin 06:4907:5908:5909:5910:5911:5912:5413:5414:5415:5416:5717:5718:5119:47 20:47
Gharix 06:5008:0009:0010:0011:0012:0012:5513:5514:5515:5516:5817:5818:5119:47 20:47
Qbiel 06:5008:0009:0010:0011:0012:0012:5513:5514:5515:5516:5917:5918:5219:48 20:48
Had-Dingli More    06:5108:0109:0110:0111:0112:0112:5613:5614:5615:5617:0018:0018:5319:48 20:48
Baslija 06:5108:0109:0110:0111:0112:0112:5613:5614:5615:5617:0018:0018:5319:48 20:48
Kbira 06:5208:0209:0210:0211:0212:0212:5713:5714:5715:5717:0018:0018:5319:49 20:49
Qbiela 06:5208:0309:0310:0311:0312:0312:5813:5814:5815:5817:0118:0118:5419:50 20:50
Ebejer 06:5308:0309:0310:0311:0312:0312:5813:5814:5815:5817:0218:0218:5419:50 20:50
Bugeja 06:5308:0409:0410:0411:0412:0412:5913:5914:5915:5917:0218:0218:5519:51 20:51
Mirdum 06:5408:0509:0510:0511:0512:0513:0014:0015:0016:0017:0318:0318:5619:51 20:51
Hawwiefa 06:5508:0609:0610:0611:0612:0613:0014:0015:0016:0017:0418:0418:5719:52 20:52
Hbula 06:5508:0709:0710:0711:0712:0713:0114:0115:0116:0117:0518:0518:5719:52 20:52
Bittija 06:5608:0809:0810:0811:0812:0813:0214:0215:0216:0217:0618:0618:5819:53 20:53
Carruta 06:5708:0909:0910:0911:0912:0913:0314:0315:0316:0317:0718:0718:5919:54 20:54
Dingli 06:5808:1009:1010:1011:1012:1013:0414:0415:0416:0417:0818:0819:0019:55 20:55
Mater Dei More    06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Sptar 2 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
L-Imsida More    06:1207:1208:1309:1310:1311:1312:1313:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Universita 3 06:1207:1208:1309:1310:1311:1312:1313:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Santa Venera More    06:1507:1508:1709:1710:1711:1712:1713:1614:1615:1616:1617:1618:1619:16 20:16
Ferrovija 06:1507:1508:1709:1710:1711:1712:1713:1614:1615:1616:1617:1618:1619:16 20:16
Parilja 06:1607:1608:1809:1810:1811:1812:1813:1614:1615:1616:1617:1618:1619:16 20:16
Birkirkara More    06:1707:1708:1909:1910:1911:1912:1913:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17 20:17
Xarretta 06:1707:1708:1909:1910:1911:1912:1913:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17 20:17
Psaila 06:1807:1808:2009:2010:2011:2012:2013:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:18
Stazzjon 06:1807:1808:2109:2110:2111:2112:2113:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Wied 06:1907:1908:2209:2210:2211:2212:2213:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:20
Alwigi 06:2007:2008:2309:2310:2311:2312:2313:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21 20:21
Hal Balzan More    06:2107:2108:2509:2510:2511:2512:2513:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:22
Pastur 06:2107:2108:2509:2510:2511:2512:2513:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:22
Vestru 06:2207:2208:2609:2610:2611:2612:2613:2314:2315:2316:2317:2318:2319:23 20:23
H'Attard More    06:2207:2208:2609:2610:2611:2612:2613:2314:2315:2316:2317:2318:2319:23 20:23
Anton 06:2207:2208:2609:2610:2611:2612:2613:2314:2315:2316:2317:2318:2319:23 20:23
Zarb 06:2307:2308:2809:2810:2811:2812:2813:2414:2415:2416:2417:2418:2419:24 20:24
Chetcuti 06:2407:2408:2909:2910:2911:2912:2913:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
Warda 2 06:2407:2408:2909:2910:2911:2912:2913:2614:2615:2616:2617:2618:2619:26 20:26
Incita 06:2507:2508:3009:3010:3011:3012:3013:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27 20:27
Carmel 06:2607:2608:3109:3110:3111:3112:3113:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27 20:27
Ta' Qali More    06:2907:2908:3509:3510:3511:3512:3513:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:30
Qali 4 06:2907:2908:3509:3510:3511:3512:3513:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:30
Ir-Rabat, Malta More    06:3007:3008:3709:3710:3711:3712:3713:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:32
Telgha 06:3007:3008:3709:3710:3711:3712:3713:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:32
Qanpiena 06:3107:3108:3709:3710:3711:3712:3713:3314:3315:3316:3317:3318:3319:33 20:33
Saqqajja 06:3207:3208:3909:3910:3911:3912:3913:3414:3415:3416:3417:3418:3419:34 20:34
Rabat 3 06:3307:3308:4009:4010:4011:4012:4013:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:35
Mdina 06:3407:3408:4209:4210:4211:4212:4213:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36 20:36
Saqqajja 06:3407:3408:4209:4210:4211:4212:4213:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36 20:36
Saura 06:3507:3508:4209:4210:4211:4212:4213:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:37
Inguanez 06:3507:3508:4309:4310:4311:4312:4313:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:37
Ferris 06:3607:3608:4409:4410:4411:4412:4413:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38 20:38
Dumnikani 06:3607:3608:4409:4410:4411:4412:4413:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38 20:38
Caruana 06:3707:3708:4609:4610:4611:4612:4613:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40 20:40
Ludovico 06:3807:3808:4609:4610:4611:4612:4613:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40 20:40
Carlo 06:3907:3908:4809:4810:4811:4812:4813:4114:4115:4116:4117:4118:4119:41 20:41
Tartarni 06:3907:3908:4909:4910:4911:4912:4913:4214:4215:4216:4217:4218:4219:42 20:42
Sienja 06:4007:4008:5009:5010:5011:5012:5013:4214:4215:4216:4217:4218:4219:42 20:42
Manduka 06:4107:4108:5109:5110:5111:5112:5113:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43 20:43
Regin 06:4207:4208:5209:5210:5211:5212:5213:4414:4415:4416:4417:4418:4419:44 20:44
Gharix 06:4207:4208:5209:5210:5211:5212:5213:4514:4515:4516:4517:4518:4519:45 20:45
Qbiel 06:4307:4308:5309:5310:5311:5312:5313:4514:4515:4516:4517:4518:4519:45 20:45
Had-Dingli More    06:4307:4308:5409:5410:5411:5412:5413:4614:4615:4616:4617:4618:4619:46 20:46
Baslija 06:4307:4308:5409:5410:5411:5412:5413:4614:4615:4616:4617:4618:4619:46 20:46
Kbira 06:4407:4408:5409:5410:5411:5412:5413:4614:4615:4616:4617:4618:4619:46 20:46
Qbiela 06:4407:4408:5509:5510:5511:5512:5513:4714:4715:4716:4717:4718:4719:47 20:47
Ebejer 06:4507:4508:5509:5510:5511:5512:5513:4714:4715:4716:4717:4718:4719:47 20:47
Bugeja 06:4507:4508:5609:5610:5611:5612:5613:4814:4815:4816:4817:4818:4819:48 20:48
Mirdum 06:4607:4608:5709:5710:5711:5712:5713:4914:4915:4916:4917:4918:4919:49 20:49
Hawwiefa 06:4607:4608:5709:5710:5711:5712:5713:4914:4915:4916:4917:4918:4919:49 20:49
Hbula 06:4707:4708:5809:5810:5811:5812:5813:5014:5015:5016:5017:5018:5019:50 20:50
Bittija 06:4807:4808:5909:5910:5911:5912:5913:5114:5115:5116:5117:5118:5119:51 20:51
Carruta 06:4807:4809:0010:0011:0012:0013:0013:5114:5115:5116:5117:5118:5119:51 20:51
Dingli 06:4907:4909:0110:0111:0112:0113:0113:5214:5215:5216:5217:5218:5219:52 20:52
Mater Dei More    06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Sptar 2 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
L-Imsida More    06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Universita 3 06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Santa Venera More    06:1507:1508:1509:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1516:1517:1518:1519:15 20:15
Ferrovija 06:1507:1508:1509:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1516:1517:1518:1519:15 20:15
Parilja 06:1607:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:16 20:16
Birkirkara More    06:1707:1708:1709:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1716:1717:1718:1719:17 20:17
Xarretta 06:1707:1708:1709:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1716:1717:1718:1719:17 20:17
Psaila 06:1807:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:18
Stazzjon 06:1907:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1816:1817:1818:1819:18 20:18
Wied 06:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Alwigi 06:2007:2008:2009:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2016:2017:2018:2019:20 20:20
Hal Balzan More    06:2207:2208:2209:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2116:2117:2118:2119:21 20:21
Pastur 06:2207:2208:2209:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2116:2117:2118:2119:21 20:21
Vestru 06:2207:2208:2209:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2216:2217:2218:2219:22 20:22
H'Attard More    06:2307:2308:2309:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2216:2217:2218:2219:22 20:22
Anton 06:2307:2308:2309:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2216:2217:2218:2219:22 20:22
Zarb 06:2407:2408:2409:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2316:2317:2318:2319:23 20:23
Chetcuti 06:2407:2408:2409:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2416:2417:2418:2419:24 20:24
Warda 2 06:2507:2508:2509:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2416:2417:2418:2419:24 20:24
Incita 06:2607:2608:2609:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2516:2517:2518:2519:25 20:25
Carmel 06:2707:2708:2709:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2616:2617:2618:2619:26 20:26
Ta' Qali More    06:2907:2908:2909:3110:3111:3112:3113:3114:3115:2916:2917:2918:2919:29 20:29
Qali 4 06:2907:2908:2909:3110:3111:3112:3113:3114:3115:2916:2917:2918:2919:29 20:29
Ir-Rabat, Malta More    06:3107:3108:3109:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3016:3017:3018:3019:30 20:30
Telgha 06:3107:3108:3109:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3016:3017:3018:3019:30 20:30
Qanpiena 06:3107:3108:3109:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3116:3117:3118:3119:31 20:31
Saqqajja 06:3307:3308:3309:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3216:3217:3218:3219:32 20:32
Rabat 3 06:3407:3408:3409:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3316:3317:3318:3319:33 20:33
Mdina 06:3507:3508:3509:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3416:3417:3418:3419:34 20:34
Saqqajja 06:3507:3508:3509:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3416:3417:3418:3419:34 20:34
Saura 06:3507:3508:3509:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3516:3517:3518:3519:35 20:35
Inguanez 06:3607:3608:3609:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3516:3517:3518:3519:35 20:35
Ferris 06:3607:3608:3609:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3616:3617:3618:3619:36 20:36
Dumnikani 06:3707:3708:3709:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3616:3617:3618:3619:36 20:36
Caruana 06:3807:3808:3809:4010:4011:4012:4013:4014:4015:3716:3717:3718:3719:37 20:37
Ludovico 06:3807:3808:3809:4110:4111:4112:4113:4114:4115:3816:3817:3818:3819:38 20:38
Carlo 06:4007:4008:4009:4210:4211:4212:4213:4214:4215:3916:3917:3918:3919:39 20:39
Tartarni 06:4007:4008:4009:4310:4311:4312:4313:4314:4315:3916:3917:3918:3919:39 20:39
Sienja 06:4107:4108:4109:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4016:4017:4018:4019:40 20:40
Manduka 06:4207:4208:4209:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4116:4117:4118:4119:41 20:41
Regin 06:4207:4208:4209:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4216:4217:4218:4219:42 20:42
Gharix 06:4307:4308:4309:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4216:4217:4218:4219:42 20:42
Qbiel 06:4307:4308:4309:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4316:4317:4318:4319:43 20:43
Had-Dingli More    06:4407:4408:4409:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4316:4317:4318:4319:43 20:43
Baslija 06:4407:4408:4409:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4316:4317:4318:4319:43 20:43
Kbira 06:4507:4508:4509:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4416:4417:4418:4419:44 20:44
Qbiela 06:4507:4508:4509:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4416:4417:4418:4419:44 20:44
Ebejer 06:4507:4508:4509:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4516:4517:4518:4519:45 20:45
Bugeja 06:4607:4608:4609:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4516:4517:4518:4519:45 20:45
Mirdum 06:4707:4708:4709:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4616:4617:4618:4619:46 20:46
Hawwiefa 06:4707:4708:4709:5010:5011:5012:5013:5014:5015:4616:4617:4618:4619:46 20:46
Hbula 06:4807:4808:4809:5110:5111:5112:5113:5114:5115:4716:4717:4718:4719:47 20:47
Bittija 06:4907:4908:4909:5110:5111:5112:5113:5114:5115:4816:4817:4818:4819:48 20:48
Carruta 06:4907:4908:4909:5210:5211:5212:5213:5214:5215:4816:4817:4818:4819:48 20:48
Dingli 06:5007:5008:5009:5310:5311:5312:5313:5314:5315:4916:4917:4918:4919:49 20:49
Dingli - Mater Dei 181
Had-Dingli More    07:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15
Dingli 07:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15
Savio 07:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:16
Il-Buskett More    07:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17
Psaigon 07:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17
Sienja 07:1908:1909:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18
Buskett 07:1908:1909:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18
Ir-Rabat, Malta More    07:2108:2109:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Lawrenti 07:2108:2109:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Il-Buskett More    07:2208:2209:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2019:20
Verdala 07:2208:2209:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2019:20
Xuxa 07:2308:2309:2210:2211:2112:2113:2114:2115:2216:2217:2218:2119:21
Ir-Rabat, Malta More    07:2408:2409:2310:2311:2212:2213:2214:2215:2316:2317:2318:2219:22
Dahar 07:2408:2409:2310:2311:2212:2213:2214:2215:2316:2317:2318:2219:22
Kbir 07:2508:2509:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2219:22
Caruana 07:2808:2809:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2519:25
Ludovico 07:2908:2909:2710:2711:2612:2613:2614:2615:2716:2717:2718:2519:25
Carlo 07:3008:3009:2810:2811:2712:2713:2714:2715:2816:2817:2818:2719:27
Dumnikani 07:3108:3109:2910:2911:2812:2813:2814:2815:2916:2917:2918:2719:27
Ferris 07:3108:3109:2910:2911:2812:2813:2814:2815:2916:2917:2918:2819:28
Inguanez 07:3208:3209:3010:3011:2912:2913:2914:2915:3016:3017:3018:2819:28
Saqqajja 07:3308:3309:3110:3111:3012:3013:3014:3015:3116:3117:3118:2919:29
Rabat 2 07:3408:3409:3210:3211:3112:3113:3114:3115:3216:3217:3218:3019:30
Mdina 07:3608:3609:3310:3311:3212:3213:3214:3215:3316:3317:3318:3119:31
Saqqajja 07:3608:3609:3310:3311:3212:3213:3214:3215:3316:3317:3318:3119:31
Qanpiena 07:3808:3809:3510:3511:3412:3413:3414:3415:3516:3517:3518:3319:33
Telgha 07:3908:3909:3610:3611:3512:3513:3514:3515:3616:3617:3618:3419:34
Ta' Qali More    07:4108:4109:3710:3711:3612:3613:3614:3615:3716:3717:3718:3519:35
Qali 3 07:4108:4109:3710:3711:3612:3613:3614:3615:3716:3717:3718:3519:35
H'Attard More    07:4508:4509:4110:4111:3912:3913:3914:3915:4116:4117:4118:3819:38
Carmel 07:4508:4509:4110:4111:3912:3913:3914:3915:4116:4117:4118:3819:38
Incita 07:4608:4609:4210:4211:4012:4013:4014:4015:4216:4217:4218:3919:39
Warda 1 07:4708:4709:4310:4311:4112:4113:4114:4115:4316:4317:4318:4019:40
Chetcuti 07:4808:4809:4410:4411:4212:4213:4214:4215:4416:4417:4418:4119:41
Zarb 07:4908:4909:4510:4511:4312:4313:4314:4315:4516:4517:4518:4219:42
Hal Balzan More    07:5108:5109:4610:4611:4412:4413:4414:4415:4616:4617:4618:4319:43
Vestru 07:5108:5109:4610:4611:4412:4413:4414:4415:4616:4617:4618:4319:43
Pastur 07:5208:5209:4710:4711:4512:4513:4514:4515:4716:4717:4718:4419:44
Birkirkara More    07:5408:5409:4910:4911:4712:4713:4714:4715:4916:4917:4918:4619:46
Alwigi 07:5408:5409:4910:4911:4712:4713:4714:4715:4916:4917:4918:4619:46
Suq 07:5508:5509:5010:5011:4812:4813:4814:4815:5016:5017:5018:4719:47
Stazzjon 07:5608:5609:5110:5111:4912:4913:4914:4915:5116:5117:5118:4719:47
Psaila 07:5808:5809:5210:5211:5012:5013:5014:5015:5216:5217:5218:4819:48
Santa Venera More    07:5808:5809:5310:5311:5012:5013:5014:5015:5316:5317:5318:4919:49
Xarretta 07:5808:5809:5310:5311:5012:5013:5014:5015:5316:5317:5318:4919:49
Parilja 07:5908:5909:5410:5411:5112:5113:5114:5115:5416:5417:5418:5019:50
Ferrovija 08:0109:0109:5510:5511:5212:5213:5214:5215:5516:5517:5518:5119:51
Is-Swatar More    08:0509:0509:5810:5811:5512:5513:5514:5515:5816:5817:5818:5419:54
Qroqq 5 08:0509:0509:5810:5811:5512:5513:5514:5515:5816:5817:5818:5419:54
L-Imsida More    08:0709:0710:0011:0011:5712:5713:5714:5716:0017:0018:0018:5619:56
Universita 1 08:0709:0710:0011:0011:5712:5713:5714:5716:0017:0018:0018:5619:56
Mater Dei More    08:0809:0810:0211:0211:5912:5913:5914:5916:0217:0218:0218:5719:57
Mater Dei 2 08:0809:0810:0211:0211:5912:5913:5914:5916:0217:0218:0218:5719:57
Sptar 1 08:1009:1010:0311:0312:0013:0014:0015:0016:0317:0318:0318:5819:58
Had-Dingli More    07:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15
Dingli 07:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15
Savio 07:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:16
Il-Buskett More    07:1608:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17
Psaigon 07:1608:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17
Sienja 07:1708:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18
Buskett 07:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18
Ir-Rabat, Malta More    07:1908:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Lawrenti 07:1908:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Il-Buskett More    07:2008:2009:2010:2011:2112:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Verdala 07:2008:2009:2010:2011:2112:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Xuxa 07:2008:2109:2110:2111:2212:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21
Ir-Rabat, Malta More    07:2108:2209:2210:2211:2312:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22
Dahar 07:2108:2209:2210:2211:2312:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22
Kbir 07:2108:2209:2210:2211:2312:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22
Caruana 07:2408:2509:2510:2511:2612:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25
Ludovico 07:2408:2509:2510:2511:2712:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25
Carlo 07:2508:2609:2610:2611:2812:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2619:26
Dumnikani 07:2608:2709:2710:2711:2912:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27
Ferris 07:2608:2709:2710:2711:2912:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27
Inguanez 07:2708:2809:2810:2811:3012:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2819:28
Saqqajja 07:2708:2909:2910:2911:3112:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29
Rabat 2 07:2808:2909:2910:2911:3212:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29
Mdina 07:2908:3109:3110:3111:3312:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3119:31
Saqqajja 07:2908:3109:3110:3111:3312:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3119:31
Qanpiena 07:3108:3209:3210:3211:3512:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32
Telgha 07:3108:3309:3310:3311:3612:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3319:33
Ta' Qali More    07:3308:3509:3510:3511:3712:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Qali 3 07:3308:3509:3510:3511:3712:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
H'Attard More    07:3508:3809:3810:3811:4112:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38
Carmel 07:3508:3809:3810:3811:4112:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38
Incita 07:3608:3809:3810:3811:4212:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38
Warda 1 07:3708:4009:4010:4011:4312:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40
Chetcuti 07:3808:4009:4010:4011:4412:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40
Zarb 07:3808:4109:4110:4111:4512:4113:4114:4115:4116:4117:4118:4119:41
Hal Balzan More    07:4008:4209:4210:4211:4612:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:42
Vestru 07:4008:4209:4210:4211:4612:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:42
Pastur 07:4008:4309:4310:4311:4712:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43
Birkirkara More    07:4208:4509:4510:4511:4912:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:45
Alwigi 07:4208:4509:4510:4511:4912:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:45
Suq 07:4308:4609:4610:4611:5012:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:46
Stazzjon 07:4308:4609:4610:4611:5112:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:46
Psaila 07:4408:4709:4710:4711:5212:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4719:47
Santa Venera More    07:4508:4809:4810:4811:5312:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4819:48
Xarretta 07:4508:4809:4810:4811:5312:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4819:48
Parilja 07:4608:4909:4910:4911:5412:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4919:49
Ferrovija 07:4608:5009:5010:5011:5512:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5019:50
Is-Swatar More    07:4908:5309:5310:5311:5812:5313:5314:5315:5316:5317:5318:5319:53
Qroqq 5 07:4908:5309:5310:5311:5812:5313:5314:5315:5316:5317:5318:5319:53
L-Imsida More    07:5108:5509:5510:5512:0012:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Universita 1 07:5108:5509:5510:5512:0012:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Mater Dei More    07:5208:5609:5610:5612:0212:5613:5614:5615:5616:5617:5618:5619:56
Mater Dei 2 07:5208:5609:5610:5612:0212:5613:5614:5615:5616:5617:5618:5619:56
Sptar 1 07:5308:5709:5710:5712:0312:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5719:57
Had-Dingli More    07:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15
Dingli 07:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15
Savio 07:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:16
Il-Buskett More    07:1608:1609:1710:1711:1712:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:16
Psaigon 07:1608:1609:1710:1711:1712:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:16
Sienja 07:1708:1709:1810:1811:1812:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17
Buskett 07:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18
Ir-Rabat, Malta More    07:1908:1909:2010:2011:2012:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19
Lawrenti 07:1908:1909:2010:2011:2012:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19
Il-Buskett More    07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Verdala 07:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Xuxa 07:2008:2009:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21
Ir-Rabat, Malta More    07:2108:2109:2210:2211:2212:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21
Dahar 07:2108:2109:2210:2211:2212:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21
Kbir 07:2108:2109:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22
Caruana 07:2408:2409:2510:2511:2512:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:24
Ludovico 07:2408:2409:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25
Carlo 07:2508:2509:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2619:26
Dumnikani 07:2608:2609:2710:2711:2712:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2619:26
Ferris 07:2608:2609:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27
Inguanez 07:2708:2709:2810:2811:2812:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27
Saqqajja 07:2708:2709:2910:2911:2912:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2819:28
Rabat 2 07:2808:2809:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29
Mdina 07:2908:2909:3110:3111:3112:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30
Saqqajja 07:2908:2909:3110:3111:3112:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30
Qanpiena 07:3108:3109:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32
Telgha 07:3108:3109:3310:3311:3312:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32
Ta' Qali More    07:3308:3309:3510:3511:3512:3413:3414:3415:3416:3417:3418:3419:34
Qali 3 07:3308:3309:3510:3511:3512:3413:3414:3415:3416:3417:3418:3419:34
H'Attard More    07:3508:3509:3810:3811:3812:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37
Carmel 07:3508:3509:3810:3811:3812:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37
Incita 07:3608:3609:3810:3811:3812:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37
Warda 1 07:3708:3709:4010:4011:4012:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38
Chetcuti 07:3808:3809:4010:4011:4012:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3919:39
Zarb 07:3808:3809:4110:4111:4112:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40
Hal Balzan More    07:4008:4009:4210:4211:4212:4113:4114:4115:4116:4117:4118:4119:41
Vestru 07:4008:4009:4210:4211:4212:4113:4114:4115:4116:4117:4118:4119:41
Pastur 07:4008:4009:4310:4311:4312:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:42
Birkirkara More    07:4208:4209:4510:4511:4512:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43
Alwigi 07:4208:4209:4510:4511:4512:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43
Suq 07:4308:4309:4610:4611:4612:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4419:44
Stazzjon 07:4308:4309:4610:4611:4612:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:45
Psaila 07:4408:4409:4710:4711:4712:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:46
Santa Venera More    07:4508:4509:4810:4811:4812:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:46
Xarretta 07:4508:4509:4810:4811:4812:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:46
Parilja 07:4608:4609:4910:4911:4912:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4719:47
Ferrovija 07:4608:4609:5010:5011:5012:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4819:48
Is-Swatar More    07:4908:4909:5310:5311:5312:5113:5114:5115:5116:5117:5118:5119:51
Qroqq 5 07:4908:4909:5310:5311:5312:5113:5114:5115:5116:5117:5118:5119:51
L-Imsida More    07:5108:5109:5510:5511:5512:5313:5314:5315:5316:5317:5318:5319:53
Universita 1 07:5108:5109:5510:5511:5512:5313:5314:5315:5316:5317:5318:5319:53
Mater Dei More    07:5208:5209:5610:5611:5612:5413:5414:5415:5416:5417:5418:5419:54
Mater Dei 2 07:5208:5209:5610:5611:5612:5413:5414:5415:5416:5417:5418:5419:54
Sptar 1 07:5308:5309:5710:5711:5712:5513:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Baslija - Mater Dei 181
Had-Dingli More    06:06
Baslija 06:06
Kbira 06:07
Qbiela 06:07
Ebejer 06:08
Bugeja 06:09
Mirdum 06:10
Hawwiefa 06:11
Bittija 06:13
Carruta 06:14
Dingli 06:15
Savio 06:17
Il-Buskett More    06:18
Psaigon 06:18
Sienja 06:20
Buskett 06:20
Ir-Rabat, Malta More    06:23
Lawrenti 06:23
Il-Buskett More    06:23
Verdala 06:23
Xuxa 06:25
Ir-Rabat, Malta More    06:26
Dahar 06:26
Kbir 06:27
Caruana 06:31
Ludovico 06:31
Carlo 06:33
Dumnikani 06:34
Ferris 06:34
Inguanez 06:35
Saqqajja 06:37
Rabat 2 06:38
Mdina 06:39
Saqqajja 06:40
Qanpiena 06:42
Telgha 06:43
Ta' Qali More    06:46
Qali 3 06:46
H'Attard More    06:50
Carmel 06:50
Incita 06:52
Warda 1 06:53
Chetcuti 06:54
Zarb 06:56
Hal Balzan More    06:58
Vestru 06:58
Pastur 06:59
Birkirkara More    07:01
Alwigi 07:01
Suq 07:03
Stazzjon 07:04
Psaila 07:05
Santa Venera More    07:06
Xarretta 07:06
Parilja 07:08
Ferrovija 07:09
Is-Swatar More    07:14
Qroqq 5 07:14
L-Imsida More    07:17
Universita 1 07:17
Mater Dei More    07:18
Mater Dei 2 07:18
Sptar 1 07:20
Had-Dingli More    06:06
Baslija 06:06
Kbira 06:06
Qbiela 06:07
Ebejer 06:07
Bugeja 06:07
Mirdum 06:08
Hawwiefa 06:09
Bittija 06:10
Carruta 06:11
Dingli 06:11
Savio 06:12
Il-Buskett More    06:13
Psaigon 06:13
Sienja 06:14
Buskett 06:14
Ir-Rabat, Malta More    06:16
Lawrenti 06:16
Il-Buskett More    06:16
Verdala 06:16
Xuxa 06:17
Ir-Rabat, Malta More    06:18
Dahar 06:18
Kbir 06:18
Caruana 06:21
Ludovico 06:21
Carlo 06:22
Dumnikani 06:23
Ferris 06:23
Inguanez 06:24
Saqqajja 06:24
Rabat 2 06:25
Mdina 06:26
Saqqajja 06:26
Qanpiena 06:28
Telgha 06:29
Ta' Qali More    06:30
Qali 3 06:30
H'Attard More    06:33
Carmel 06:33
Incita 06:34
Warda 1 06:35
Chetcuti 06:35
Zarb 06:36
Hal Balzan More    06:37
Vestru 06:37
Pastur 06:38
Birkirkara More    06:40
Alwigi 06:40
Suq 06:40
Stazzjon 06:41
Psaila 06:42
Santa Venera More    06:43
Xarretta 06:43
Parilja 06:43
Ferrovija 06:44
Is-Swatar More    06:47
Qroqq 5 06:47
L-Imsida More    06:49
Universita 1 06:49
Mater Dei More    06:50
Mater Dei 2 06:50
Sptar 1 06:51
Had-Dingli More    06:06
Baslija 06:06
Kbira 06:06
Qbiela 06:07
Ebejer 06:07
Bugeja 06:08
Mirdum 06:08
Hawwiefa 06:09
Bittija 06:11
Carruta 06:11
Dingli 06:12
Savio 06:13
Il-Buskett More    06:14
Psaigon 06:14
Sienja 06:15
Buskett 06:15
Ir-Rabat, Malta More    06:17
Lawrenti 06:17
Il-Buskett More    06:18
Verdala 06:18
Xuxa 06:18
Ir-Rabat, Malta More    06:19
Dahar 06:19
Kbir 06:20
Caruana 06:23
Ludovico 06:23
Carlo 06:24
Dumnikani 06:24
Ferris 06:25
Inguanez 06:26
Saqqajja 06:27
Rabat 2 06:27
Mdina 06:28
Saqqajja 06:29
Qanpiena 06:30
Telgha 06:31
Ta' Qali More    06:33
Qali 3 06:33
H'Attard More    06:36
Carmel 06:36
Incita 06:37
Warda 1 06:38
Chetcuti 06:38
Zarb 06:39
Hal Balzan More    06:41
Vestru 06:41
Pastur 06:41
Birkirkara More    06:43
Alwigi 06:43
Suq 06:44
Stazzjon 06:45
Psaila 06:46
Santa Venera More    06:47
Xarretta 06:47
Parilja 06:47
Ferrovija 06:48
Is-Swatar More    06:52
Qroqq 5 06:52
L-Imsida More    06:54
Universita 1 06:54
Mater Dei More    06:55
Mater Dei 2 06:55
Sptar 1 06:56