Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Dingli 181
Mater Dei More    06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Sptar 2 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
L-Imsida More    06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:12 20:12
Universita 3 06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:12 20:12
Santa Venera More    06:1607:1608:1609:1610:1611:1612:1713:1714:1715:1716:1717:1818:1819:15 20:15
Ferrovija 06:1607:1608:1609:1610:1611:1612:1713:1714:1715:1716:1717:1818:1819:15 20:15
Parilja 06:1607:1608:1609:1610:1611:1612:1813:1814:1815:1816:1817:1918:1919:16 20:16
Birkirkara More    06:1807:1808:1809:1810:1811:1812:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:17 20:17
Xarretta 06:1807:1808:1809:1810:1811:1812:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:17 20:17
Psaila 06:1807:1808:1809:1810:1811:1812:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:18 20:18
Stazzjon 06:1907:1908:1909:1910:1911:1912:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:18 20:18
Wied 06:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2313:2314:2315:2316:2317:2418:2419:19 20:19
Alwigi 06:2107:2108:2109:2110:2111:2112:2413:2414:2415:2416:2417:2518:2519:20 20:20
Hal Balzan More    06:2307:2308:2309:2310:2311:2312:2613:2614:2615:2616:2617:2718:2719:21 20:21
Pastur 06:2307:2308:2309:2310:2311:2312:2613:2614:2615:2616:2617:2718:2719:21 20:21
Vestru 06:2307:2308:2309:2310:2311:2312:2713:2714:2715:2716:2717:2818:2819:22 20:22
H'Attard More    06:2407:2408:2409:2410:2411:2412:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2819:22 20:22
Anton 06:2407:2408:2409:2410:2411:2412:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2819:22 20:22
Zarb 06:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2913:2914:2915:2916:2917:3018:3019:23 20:23
Chetcuti 06:2607:2608:2609:2610:2611:2612:3013:3014:3015:3016:3017:3118:3119:24 20:24
Warda 2 06:2607:2608:2609:2610:2611:2612:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3119:24 20:24
Incita 06:2707:2708:2709:2710:2711:2712:3213:3214:3215:3216:3217:3318:3319:25 20:25
Carmel 06:2807:2808:2809:2810:2811:2812:3313:3314:3315:3316:3317:3418:3419:26 20:26
Ta' Qali More    06:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3713:3714:3715:3716:3717:3818:3819:29 20:29
Qali 4 06:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3713:3714:3715:3716:3717:3818:3819:29 20:29
Ir-Rabat, Malta More    06:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3913:3914:3915:3916:3917:4018:4019:30 20:30
Telgha 06:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3913:3914:3915:3916:3917:4018:4019:30 20:30
Qanpiena 06:3307:3308:3309:3310:3311:3312:4013:4014:4015:4016:4017:4118:4119:31 20:31
Saqqajja 06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:4213:4214:4215:4216:4217:4318:4319:32 20:32
Rabat 3 06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:4313:4314:4315:4316:4317:4418:4419:33 20:33
Mdina 06:3707:3708:3709:3710:3711:3712:4413:4414:4415:4416:4417:4518:4519:34 20:34
Saqqajja 06:3707:3708:3709:3710:3711:3712:4413:4414:4415:4416:4417:4618:4619:34 20:34
Saura 06:3707:3708:3709:3710:3711:3712:4513:4514:4515:4516:4517:4618:4619:35 20:35
Inguanez 06:3807:3808:3809:3810:3811:3812:4613:4614:4615:4616:4617:4718:4719:35 20:35
Ferris 06:3807:3808:3809:3810:3811:3812:4613:4614:4615:4616:4617:4818:4819:36 20:36
Dumnikani 06:3907:3908:3909:3910:3911:3912:4713:4714:4715:4716:4717:4818:4819:36 20:36
Caruana 06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4913:4914:4915:4916:4917:5018:5019:37 20:37
Ludovico 06:4107:4108:4109:4110:4111:4112:4913:4914:4915:4916:4917:5118:5119:38 20:38
Carlo 06:4207:4208:4209:4210:4211:4212:5113:5114:5115:5116:5117:5218:5219:39 20:39
Tartarni 06:4307:4308:4309:4310:4311:4312:5213:5214:5215:5216:5217:5318:5319:39 20:39
Sienja 06:4307:4308:4309:4310:4311:4312:5313:5314:5315:5316:5317:5418:5419:40 20:40
Manduka 06:4407:4408:4409:4410:4411:4412:5413:5414:5415:5416:5417:5618:5619:41 20:41
Regin 06:4507:4508:4509:4510:4511:4512:5513:5514:5515:5516:5517:5618:5619:42 20:42
Gharix 06:4507:4508:4509:4510:4511:4512:5513:5514:5515:5516:5517:5718:5719:42 20:42
Qbiel 06:4607:4608:4609:4610:4611:4612:5613:5614:5615:5616:5617:5818:5819:43 20:43
Had-Dingli More    06:4707:4708:4709:4710:4711:4712:5713:5714:5715:5716:5717:5918:5919:43 20:43
Baslija 06:4707:4708:4709:4710:4711:4712:5713:5714:5715:5716:5717:5918:5919:43 20:43
Kbira 06:4707:4708:4709:4710:4711:4712:5813:5814:5815:5816:5818:0019:0019:44 20:44
Qbiela 06:4807:4808:4809:4810:4811:4812:5913:5914:5915:5916:5918:0019:0019:44 20:44
Ebejer 06:4807:4808:4809:4810:4811:4812:5913:5914:5915:5916:5918:0119:0119:45 20:45
Bugeja 06:4907:4908:4909:4910:4911:4913:0014:0015:0016:0017:0018:0219:0219:45 20:45
Mirdum 06:4907:4908:4909:4910:4911:4913:0114:0115:0116:0117:0118:0219:0219:46 20:46
Hawwiefa 06:5007:5008:5009:5010:5011:5013:0114:0115:0116:0117:0118:0319:0319:46 20:46
Hbula 06:5107:5108:5109:5110:5111:5113:0214:0215:0216:0217:0218:0419:0419:47 20:47
Bittija 06:5107:5108:5109:5110:5111:5113:0314:0315:0316:0317:0318:0519:0519:48 20:48
Carruta 06:5207:5208:5209:5210:5211:5213:0414:0415:0416:0417:0418:0619:0619:48 20:48
Dingli 06:5307:5308:5309:5310:5311:5313:0514:0515:0516:0517:0518:0719:0719:49 20:49
Mater Dei More    06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Sptar 2 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
L-Imsida More    06:1207:1208:1309:1310:1311:1312:1313:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Universita 3 06:1207:1208:1309:1310:1311:1312:1313:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Santa Venera More    06:1507:1508:1709:1710:1711:1712:1713:1514:1515:1516:1517:1618:1619:15 20:15
Ferrovija 06:1507:1508:1709:1710:1711:1712:1713:1514:1515:1516:1517:1618:1619:15 20:15
Parilja 06:1507:1508:1809:1810:1811:1812:1813:1614:1615:1616:1617:1718:1719:16 20:16
Birkirkara More    06:1607:1608:2009:2010:2011:2012:2013:1714:1715:1716:1717:1818:1819:17 20:17
Xarretta 06:1607:1608:2009:2010:2011:2012:2013:1714:1715:1716:1717:1818:1819:17 20:17
Psaila 06:1707:1708:2109:2110:2111:2112:2113:1814:1815:1816:1817:1918:1919:18 20:18
Stazzjon 06:1807:1808:2209:2210:2211:2212:2213:1914:1915:1916:1917:2018:2019:19 20:19
Wied 06:1907:1908:2309:2310:2311:2312:2313:2014:2015:2016:2017:2118:2119:20 20:20
Alwigi 06:1907:1908:2409:2410:2411:2412:2413:2014:2015:2016:2017:2218:2219:20 20:20
Hal Balzan More    06:2007:2008:2609:2610:2611:2612:2613:2214:2215:2216:2217:2318:2319:22 20:22
Pastur 06:2007:2008:2609:2610:2611:2612:2613:2214:2215:2216:2217:2318:2319:22 20:22
Vestru 06:2107:2108:2709:2710:2711:2712:2713:2214:2215:2216:2217:2418:2419:22 20:22
H'Attard More    06:2107:2108:2809:2810:2811:2812:2813:2314:2315:2316:2317:2418:2419:23 20:23
Anton 06:2107:2108:2809:2810:2811:2812:2813:2314:2315:2316:2317:2418:2419:23 20:23
Zarb 06:2207:2208:2909:2910:2911:2912:2913:2414:2415:2416:2417:2518:2519:24 20:24
Chetcuti 06:2307:2308:3009:3010:3011:3012:3013:2414:2415:2416:2417:2618:2619:24 20:24
Warda 2 06:2307:2308:3109:3110:3111:3112:3113:2514:2515:2516:2517:2718:2719:25 20:25
Incita 06:2407:2408:3209:3210:3211:3212:3213:2614:2615:2616:2617:2818:2819:26 20:26
Carmel 06:2507:2508:3309:3310:3311:3312:3313:2714:2715:2716:2717:2918:2919:27 20:27
Ta' Qali More    06:2707:2708:3709:3710:3711:3712:3713:2914:2915:2916:2917:3218:3219:29 20:29
Qali 4 06:2707:2708:3709:3710:3711:3712:3713:2914:2915:2916:2917:3218:3219:29 20:29
Ir-Rabat, Malta More    06:2907:2908:3909:3910:3911:3912:3913:3114:3115:3116:3117:3318:3319:31 20:31
Telgha 06:2907:2908:3909:3910:3911:3912:3913:3114:3115:3116:3117:3318:3319:31 20:31
Qanpiena 06:2907:2908:4009:4010:4011:4012:4013:3114:3115:3116:3117:3418:3419:31 20:31
Saqqajja 06:3107:3108:4209:4210:4211:4212:4213:3314:3315:3316:3317:3618:3619:33 20:33
Rabat 3 06:3107:3108:4309:4310:4311:4312:4313:3414:3415:3416:3417:3718:3719:34 20:34
Mdina 06:3207:3208:4409:4410:4411:4412:4413:3514:3515:3516:3517:3818:3819:35 20:35
Saqqajja 06:3207:3208:4409:4410:4411:4412:4413:3514:3515:3516:3517:3818:3819:35 20:35
Saura 06:3307:3308:4509:4510:4511:4512:4513:3514:3515:3516:3517:3918:3919:35 20:35
Inguanez 06:3307:3308:4609:4610:4611:4612:4613:3614:3615:3616:3617:3918:3919:36 20:36
Ferris 06:3407:3408:4609:4610:4611:4612:4613:3614:3615:3616:3617:4018:4019:36 20:36
Dumnikani 06:3407:3408:4709:4710:4711:4712:4713:3714:3715:3716:3717:4018:4019:37 20:37
Caruana 06:3507:3508:4909:4910:4911:4912:4913:3814:3815:3816:3817:4218:4219:38 20:38
Ludovico 06:3607:3608:4909:4910:4911:4912:4913:3814:3815:3816:3817:4218:4219:38 20:38
Carlo 06:3707:3708:5109:5110:5111:5112:5113:4014:4015:4016:4017:4318:4319:40 20:40
Tartarni 06:3707:3708:5209:5210:5211:5212:5213:4014:4015:4016:4017:4418:4419:40 20:40
Sienja 06:3807:3808:5309:5310:5311:5312:5313:4114:4115:4116:4117:4518:4519:41 20:41
Manduka 06:3907:3908:5409:5410:5411:5412:5413:4214:4215:4216:4217:4618:4619:42 20:42
Regin 06:3907:3908:5509:5510:5511:5512:5513:4214:4215:4216:4217:4718:4719:42 20:42
Gharix 06:4007:4008:5509:5510:5511:5512:5513:4314:4315:4316:4317:4718:4719:43 20:43
Qbiel 06:4007:4008:5609:5610:5611:5612:5613:4314:4315:4316:4317:4818:4819:43 20:43
Had-Dingli More    06:4107:4108:5709:5710:5711:5712:5713:4414:4415:4416:4417:4818:4819:44 20:44
Baslija 06:4107:4108:5709:5710:5711:5712:5713:4414:4415:4416:4417:4818:4819:44 20:44
Kbira 06:4107:4108:5809:5810:5811:5812:5813:4514:4515:4516:4517:4918:4919:45 20:45
Qbiela 06:4207:4208:5909:5910:5911:5912:5913:4514:4515:4516:4517:5018:5019:45 20:45
Ebejer 06:4207:4208:5909:5910:5911:5912:5913:4514:4515:4516:4517:5018:5019:45 20:45
Bugeja 06:4207:4209:0010:0011:0012:0013:0013:4614:4615:4616:4617:5118:5119:46 20:46
Mirdum 06:4307:4309:0110:0111:0112:0113:0113:4714:4715:4716:4717:5118:5119:47 20:47
Hawwiefa 06:4307:4309:0110:0111:0112:0113:0113:4714:4715:4716:4717:5218:5219:47 20:47
Hbula 06:4407:4409:0210:0211:0212:0213:0213:4814:4815:4816:4817:5218:5219:48 20:48
Bittija 06:4507:4509:0310:0311:0312:0313:0313:4914:4915:4916:4917:5318:5319:49 20:49
Carruta 06:4507:4509:0410:0411:0412:0413:0413:4914:4915:4916:4917:5418:5419:49 20:49
Dingli 06:4607:4609:0510:0511:0512:0513:0513:5014:5015:5016:5017:5518:5519:50 20:50
Mater Dei More    06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Sptar 2 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
L-Imsida More    06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:11
Universita 3 06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:11
Santa Venera More    06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:14
Ferrovija 06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:14
Parilja 06:1607:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:16 20:14
Birkirkara More    06:1707:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17 20:15
Xarretta 06:1707:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17 20:15
Psaila 06:1807:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:16
Stazzjon 06:1807:1808:1909:1910:1911:1912:1913:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:17
Wied 06:1907:1908:2009:2010:2011:2012:2013:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:17
Alwigi 06:2007:2008:2109:2110:2111:2112:2113:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:18
Hal Balzan More    06:2107:2108:2209:2210:2211:2212:2213:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21 20:19
Pastur 06:2107:2108:2209:2210:2211:2212:2213:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21 20:19
Vestru 06:2207:2208:2309:2310:2311:2312:2313:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:19
H'Attard More    06:2207:2208:2309:2310:2311:2312:2313:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:20
Anton 06:2207:2208:2309:2310:2311:2312:2313:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:20
Zarb 06:2307:2308:2409:2410:2411:2412:2413:2314:2315:2316:2317:2318:2319:23 20:21
Chetcuti 06:2407:2408:2509:2510:2511:2512:2513:2414:2415:2416:2417:2418:2419:24 20:21
Warda 2 06:2407:2408:2509:2510:2511:2512:2513:2414:2415:2416:2417:2418:2419:24 20:21
Incita 06:2507:2508:2609:2610:2611:2612:2613:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:22
Carmel 06:2607:2608:2709:2710:2711:2712:2713:2614:2615:2616:2617:2618:2619:26 20:23
Ta' Qali More    06:2907:2908:3009:3010:3011:3012:3013:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29 20:25
Qali 4 06:2907:2908:3009:3010:3011:3012:3013:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29 20:25
Ir-Rabat, Malta More    06:3007:3008:3109:3110:3111:3112:3113:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:26
Telgha 06:3007:3008:3109:3110:3111:3112:3113:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:26
Qanpiena 06:3107:3108:3209:3210:3211:3212:3213:3114:3115:3116:3117:3118:3119:31 20:26
Saqqajja 06:3207:3208:3409:3410:3411:3412:3413:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32 20:28
Rabat 3 06:3307:3308:3409:3410:3411:3412:3413:3314:3315:3316:3317:3318:3319:33 20:28
Mdina 06:3407:3408:3509:3510:3511:3512:3513:3414:3415:3416:3417:3418:3419:34 20:29
Saqqajja 06:3407:3408:3609:3610:3611:3612:3613:3414:3415:3416:3417:3418:3419:34 20:29
Saura 06:3507:3508:3609:3610:3611:3612:3613:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:30
Inguanez 06:3507:3508:3609:3610:3611:3612:3613:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35 20:30
Ferris 06:3607:3608:3709:3710:3711:3712:3713:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36 20:30
Dumnikani 06:3607:3608:3709:3710:3711:3712:3713:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36 20:31
Caruana 06:3707:3708:3909:3910:3911:3912:3913:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37 20:32
Ludovico 06:3807:3808:3909:3910:3911:3912:3913:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38 20:32
Carlo 06:3907:3908:4009:4010:4011:4012:4013:3914:3915:3916:3917:3918:3919:39 20:33
Tartarni 06:3907:3908:4109:4110:4111:4112:4113:3914:3915:3916:3917:3918:3919:39 20:33
Sienja 06:4007:4008:4209:4210:4211:4212:4213:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40 20:34
Manduka 06:4107:4108:4309:4310:4311:4312:4313:4114:4115:4116:4117:4118:4119:41 20:35
Regin 06:4207:4208:4309:4310:4311:4312:4313:4214:4215:4216:4217:4218:4219:42 20:35
Gharix 06:4207:4208:4409:4410:4411:4412:4413:4214:4215:4216:4217:4218:4219:42 20:35
Qbiel 06:4307:4308:4409:4410:4411:4412:4413:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43 20:36
Had-Dingli More    06:4307:4308:4509:4510:4511:4512:4513:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43 20:36
Baslija 06:4307:4308:4509:4510:4511:4512:4513:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43 20:36
Kbira 06:4407:4408:4609:4610:4611:4612:4613:4414:4415:4416:4417:4418:4419:44 20:37
Qbiela 06:4407:4408:4609:4610:4611:4612:4613:4414:4415:4416:4417:4418:4419:44 20:37
Ebejer 06:4507:4508:4609:4610:4611:4612:4613:4514:4515:4516:4517:4518:4519:45 20:37
Bugeja 06:4507:4508:4709:4710:4711:4712:4713:4514:4515:4516:4517:4518:4519:45 20:38
Mirdum 06:4607:4608:4809:4810:4811:4812:4813:4614:4615:4616:4617:4618:4619:46 20:38
Hawwiefa 06:4607:4608:4809:4810:4811:4812:4813:4614:4615:4616:4617:4618:4619:46 20:39
Hbula 06:4707:4708:4909:4910:4911:4912:4913:4714:4715:4716:4717:4718:4719:47 20:39
Bittija 06:4807:4808:5009:5010:5011:5012:5013:4814:4815:4816:4817:4818:4819:48 20:40
Carruta 06:4807:4808:5009:5010:5011:5012:5013:4814:4815:4816:4817:4818:4819:48 20:40
Dingli 06:4907:4908:5109:5110:5111:5112:5113:4914:4915:4916:4917:4918:4919:49 20:41
Dingli - Mater Dei 181
Had-Dingli More    07:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15
Dingli 07:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15
Savio 07:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:16
Il-Buskett More    07:1808:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:16
Psaigon 07:1808:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:16
Sienja 07:1908:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1917:1918:1819:17
Buskett 07:2008:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1917:1918:1819:18
Ir-Rabat, Malta More    07:2208:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2217:2218:2019:19
Lawrenti 07:2208:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2217:2218:2019:19
Il-Buskett More    07:2308:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2217:2218:2119:20
Verdala 07:2308:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2217:2218:2119:20
Xuxa 07:2408:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2317:2318:2119:20
Ir-Rabat, Malta More    07:2508:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2417:2418:2219:21
Dahar 07:2508:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2417:2418:2219:21
Kbir 07:2608:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2517:2518:2319:21
Caruana 07:3008:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2917:2918:2619:24
Ludovico 07:3108:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2917:2918:2619:24
Carlo 07:3308:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:3117:3118:2719:25
Dumnikani 07:3308:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:3117:3118:2819:26
Ferris 07:3408:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:3217:3218:2819:26
Inguanez 07:3508:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3317:3318:2919:27
Saqqajja 07:3608:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3417:3418:3019:27
Rabat 2 07:3708:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3517:3518:3119:28
Mdina 07:3908:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3717:3718:3219:29
Saqqajja 07:3908:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3717:3718:3219:29
Qanpiena 07:4208:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3917:3918:3419:31
Telgha 07:4308:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:4017:4018:3519:31
Ta' Qali More    07:4508:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:4217:4218:3619:33
Qali 3 07:4508:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:4217:4218:3619:33
H'Attard More    07:5008:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4717:4718:3919:35
Carmel 07:5008:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4717:4718:3919:35
Incita 07:5108:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4817:4818:4019:36
Warda 1 07:5308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4917:4918:4119:37
Chetcuti 07:5308:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:5017:5018:4219:38
Zarb 07:5508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:5117:5118:4319:38
Hal Balzan More    07:5708:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:5317:5318:4419:40
Vestru 07:5708:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:5317:5318:4419:40
Pastur 07:5808:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:5417:5418:4519:40
Birkirkara More    08:0108:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:5617:5618:4719:42
Alwigi 08:0108:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:5617:5618:4719:42
Suq 08:0208:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5817:5818:4819:43
Stazzjon 08:0308:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5917:5918:4919:43
Psaila 08:0508:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5217:0018:0018:5019:44
Santa Venera More    08:0608:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5317:0118:0118:5019:45
Xarretta 08:0608:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5317:0118:0118:5019:45
Parilja 08:0708:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5417:0218:0218:5119:46
Ferrovija 08:0808:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5517:0318:0318:5219:46
Is-Swatar More    08:1308:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5817:0718:0718:5519:49
Qroqq 5 08:1308:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5817:0718:0718:5519:49
L-Imsida More    08:1609:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:1018:1018:5719:51
Universita 1 08:1609:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:1018:1018:5719:51
Mater Dei More    08:1709:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:1118:1118:5919:52
Mater Dei 2 08:1709:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:1118:1118:5919:52
Sptar 1 08:1909:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:1318:1319:0019:53
Had-Dingli More    07:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15
Dingli 07:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15
Savio 07:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:16
Il-Buskett More    07:1608:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17
Psaigon 07:1608:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17
Sienja 07:1708:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18
Buskett 07:1708:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18
Ir-Rabat, Malta More    07:1908:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Lawrenti 07:1908:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Il-Buskett More    07:2008:2009:2010:2111:2112:2113:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Verdala 07:2008:2009:2010:2111:2112:2113:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20
Xuxa 07:2008:2109:2110:2211:2212:2213:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21
Ir-Rabat, Malta More    07:2108:2209:2210:2311:2312:2313:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22
Dahar 07:2108:2209:2210:2311:2312:2313:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22
Kbir 07:2108:2209:2210:2311:2312:2313:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22
Caruana 07:2408:2509:2510:2611:2612:2613:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25
Ludovico 07:2408:2509:2510:2711:2712:2713:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25
Carlo 07:2508:2609:2610:2811:2812:2813:2614:2615:2616:2617:2618:2619:26
Dumnikani 07:2508:2709:2710:2911:2912:2913:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27
Ferris 07:2608:2709:2710:2911:2912:2913:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27
Inguanez 07:2608:2809:2810:3011:3012:3013:2814:2815:2816:2817:2818:2819:28
Saqqajja 07:2708:2909:2910:3111:3112:3113:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29
Rabat 2 07:2808:2909:2910:3211:3212:3213:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29
Mdina 07:2908:3109:3110:3311:3312:3313:3114:3115:3116:3117:3118:3119:31
Saqqajja 07:2908:3109:3110:3311:3312:3313:3114:3115:3116:3117:3118:3119:31
Qanpiena 07:3008:3209:3210:3511:3512:3513:3214:3215:3216:3217:3218:3219:32
Telgha 07:3108:3309:3310:3611:3612:3613:3314:3315:3316:3317:3318:3319:33
Ta' Qali More    07:3208:3509:3510:3711:3712:3713:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Qali 3 07:3208:3509:3510:3711:3712:3713:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
H'Attard More    07:3508:3809:3810:4111:4112:4113:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38
Carmel 07:3508:3809:3810:4111:4112:4113:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38
Incita 07:3608:3809:3810:4211:4212:4213:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38
Warda 1 07:3708:4009:4010:4311:4312:4313:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40
Chetcuti 07:3708:4009:4010:4411:4412:4413:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40
Zarb 07:3808:4109:4110:4511:4512:4513:4114:4115:4116:4117:4118:4119:41
Hal Balzan More    07:3908:4209:4210:4611:4612:4613:4214:4215:4216:4217:4218:4219:42
Vestru 07:3908:4209:4210:4611:4612:4613:4214:4215:4216:4217:4218:4219:42
Pastur 07:4008:4309:4310:4711:4712:4713:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43
Birkirkara More    07:4108:4509:4510:4911:4912:4913:4514:4515:4516:4517:4518:4519:45
Alwigi 07:4108:4509:4510:4911:4912:4913:4514:4515:4516:4517:4518:4519:45
Suq 07:4208:4609:4610:5011:5012:5013:4614:4615:4616:4617:4618:4619:46
Stazzjon 07:4308:4609:4610:5111:5112:5113:4614:4615:4616:4617:4618:4619:46
Psaila 07:4308:4709:4710:5211:5212:5213:4714:4715:4716:4717:4718:4719:47
Santa Venera More    07:4408:4809:4810:5311:5312:5313:4814:4815:4816:4817:4818:4819:48
Xarretta 07:4408:4809:4810:5311:5312:5313:4814:4815:4816:4817:4818:4819:48
Parilja 07:4508:4909:4910:5411:5412:5413:4914:4915:4916:4917:4918:4919:49
Ferrovija 07:4608:5009:5010:5511:5512:5513:5014:5015:5016:5017:5018:5019:50
Is-Swatar More    07:4808:5309:5310:5811:5812:5813:5314:5315:5316:5317:5318:5319:53
Qroqq 5 07:4808:5309:5310:5811:5812:5813:5314:5315:5316:5317:5318:5319:53
L-Imsida More    07:5008:5509:5511:0012:0013:0013:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Universita 1 07:5008:5509:5511:0012:0013:0013:5514:5515:5516:5517:5518:5519:55
Mater Dei More    07:5108:5609:5611:0212:0213:0213:5614:5615:5616:5617:5618:5619:56
Mater Dei 2 07:5108:5609:5611:0212:0213:0213:5614:5615:5616:5617:5618:5619:56
Sptar 1 07:5208:5709:5711:0312:0313:0313:5714:5715:5716:5717:5718:5719:57
Had-Dingli More    07:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15
Dingli 07:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15
Savio 07:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:16
Il-Buskett More    07:1608:1609:1610:1711:1712:1713:1714:1715:1616:1617:1618:1619:16
Psaigon 07:1608:1609:1610:1711:1712:1713:1714:1715:1616:1617:1618:1619:16
Sienja 07:1708:1709:1710:1811:1812:1813:1814:1815:1716:1717:1718:1719:17
Buskett 07:1708:1709:1710:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:17
Ir-Rabat, Malta More    07:1908:1909:1910:2011:2012:2013:2014:2015:1916:1917:1918:1919:19
Lawrenti 07:1908:1909:1910:2011:2012:2013:2014:2015:1916:1917:1918:1919:19
Il-Buskett More    07:1908:1909:1910:2011:2012:2113:2114:2115:2016:2017:2018:2019:19
Verdala 07:1908:1909:1910:2011:2012:2113:2114:2115:2016:2017:2018:2019:19
Xuxa 07:2008:2009:2010:2111:2112:2213:2214:2215:2116:2117:2118:2119:20
Ir-Rabat, Malta More    07:2108:2109:2110:2211:2212:2313:2314:2315:2116:2117:2118:2119:21
Dahar 07:2108:2109:2110:2211:2212:2313:2314:2315:2116:2117:2118:2119:21
Kbir 07:2108:2109:2110:2211:2212:2313:2314:2315:2216:2217:2218:2219:21
Caruana 07:2308:2309:2310:2511:2512:2613:2614:2615:2416:2417:2418:2419:23
Ludovico 07:2408:2409:2410:2511:2512:2713:2714:2715:2516:2517:2518:2519:24
Carlo 07:2508:2509:2510:2711:2712:2813:2814:2815:2616:2617:2618:2619:25
Dumnikani 07:2508:2509:2510:2711:2712:2913:2914:2915:2616:2617:2618:2619:25
Ferris 07:2508:2509:2510:2811:2812:2913:2914:2915:2716:2717:2718:2719:25
Inguanez 07:2608:2609:2610:2811:2812:3013:3014:3015:2716:2717:2718:2719:26
Saqqajja 07:2708:2709:2710:2911:2912:3113:3114:3115:2816:2817:2818:2819:27
Rabat 2 07:2708:2709:2710:3011:3012:3213:3214:3215:2916:2917:2918:2919:27
Mdina 07:2808:2809:2810:3111:3112:3313:3314:3315:3016:3017:3018:3019:28
Saqqajja 07:2808:2809:2810:3111:3112:3313:3314:3315:3016:3017:3018:3019:28
Qanpiena 07:3008:3009:3010:3311:3312:3513:3514:3515:3216:3217:3218:3219:30
Telgha 07:3108:3109:3110:3411:3412:3613:3614:3615:3216:3217:3218:3219:31
Ta' Qali More    07:3208:3209:3210:3511:3512:3713:3714:3715:3416:3417:3418:3419:32
Qali 3 07:3208:3209:3210:3511:3512:3713:3714:3715:3416:3417:3418:3419:32
H'Attard More    07:3408:3409:3410:3811:3812:4113:4114:4115:3716:3717:3718:3719:34
Carmel 07:3408:3409:3410:3811:3812:4113:4114:4115:3716:3717:3718:3719:34
Incita 07:3508:3509:3510:3911:3912:4213:4214:4215:3716:3717:3718:3719:35
Warda 1 07:3608:3609:3610:4011:4012:4313:4314:4315:3816:3817:3818:3819:36
Chetcuti 07:3608:3609:3610:4111:4112:4413:4414:4415:3916:3917:3918:3919:36
Zarb 07:3708:3709:3710:4211:4212:4513:4514:4515:4016:4017:4018:4019:37
Hal Balzan More    07:3808:3809:3810:4311:4312:4613:4614:4615:4116:4117:4118:4119:38
Vestru 07:3808:3809:3810:4311:4312:4613:4614:4615:4116:4117:4118:4119:38
Pastur 07:3908:3909:3910:4411:4412:4713:4714:4715:4216:4217:4218:4219:39
Birkirkara More    07:4008:4009:4010:4611:4612:4913:4914:4915:4316:4317:4318:4319:40
Alwigi 07:4008:4009:4010:4611:4612:4913:4914:4915:4316:4317:4318:4319:40
Suq 07:4108:4109:4110:4711:4712:5013:5014:5015:4416:4417:4418:4419:41
Stazzjon 07:4208:4209:4210:4711:4712:5113:5114:5115:4516:4517:4518:4519:42
Psaila 07:4308:4309:4310:4811:4812:5213:5214:5215:4616:4617:4618:4619:43
Santa Venera More    07:4308:4309:4310:4911:4912:5313:5314:5315:4616:4617:4618:4619:43
Xarretta 07:4308:4309:4310:4911:4912:5313:5314:5315:4616:4617:4618:4619:43
Parilja 07:4408:4409:4410:5011:5012:5413:5414:5415:4716:4717:4718:4719:44
Ferrovija 07:4508:4509:4510:5111:5112:5513:5514:5515:4816:4817:4818:4819:45
Is-Swatar More    07:4708:4709:4710:5411:5412:5813:5814:5815:5116:5117:5118:5119:47
Qroqq 5 07:4708:4709:4710:5411:5412:5813:5814:5815:5116:5117:5118:5119:47
L-Imsida More    07:4908:4909:4910:5611:5613:0014:0015:0015:5316:5317:5318:5319:49
Universita 1 07:4908:4909:4910:5611:5613:0014:0015:0015:5316:5317:5318:5319:49
Mater Dei More    07:5008:5009:5010:5711:5713:0214:0215:0215:5416:5417:5418:5419:50
Mater Dei 2 07:5008:5009:5010:5711:5713:0214:0215:0215:5416:5417:5418:5419:50
Sptar 1 07:5108:5109:5110:5811:5813:0314:0315:0315:5516:5517:5518:5519:51
Baslija - Mater Dei 181
Had-Dingli More    06:06
Baslija 06:06
Kbira 06:06
Qbiela 06:07
Ebejer 06:07
Bugeja 06:08
Mirdum 06:09
Hawwiefa 06:09
Bittija 06:11
Carruta 06:12
Dingli 06:13
Savio 06:14
Il-Buskett More    06:15
Psaigon 06:15
Sienja 06:16
Buskett 06:17
Ir-Rabat, Malta More    06:19
Lawrenti 06:19
Il-Buskett More    06:19
Verdala 06:19
Xuxa 06:20
Ir-Rabat, Malta More    06:21
Dahar 06:21
Kbir 06:22
Caruana 06:25
Ludovico 06:25
Carlo 06:27
Dumnikani 06:27
Ferris 06:28
Inguanez 06:29
Saqqajja 06:29
Rabat 2 06:30
Mdina 06:32
Saqqajja 06:32
Qanpiena 06:34
Telgha 06:35
Ta' Qali More    06:36
Qali 3 06:36
H'Attard More    06:40
Carmel 06:40
Incita 06:41
Warda 1 06:42
Chetcuti 06:43
Zarb 06:44
Hal Balzan More    06:46
Vestru 06:46
Pastur 06:47
Birkirkara More    06:49
Alwigi 06:49
Suq 06:50
Stazzjon 06:51
Psaila 06:52
Santa Venera More    06:52
Xarretta 06:52
Parilja 06:53
Ferrovija 06:54
Is-Swatar More    06:58
Qroqq 5 06:58
L-Imsida More    07:00
Universita 1 07:00
Mater Dei More    07:02
Mater Dei 2 07:02
Sptar 1 07:03
Had-Dingli More    06:06
Baslija 06:06
Kbira 06:06
Qbiela 06:07
Ebejer 06:07
Bugeja 06:07
Mirdum 06:08
Hawwiefa 06:09
Bittija 06:10
Carruta 06:11
Dingli 06:11
Savio 06:12
Il-Buskett More    06:13
Psaigon 06:13
Sienja 06:14
Buskett 06:14
Ir-Rabat, Malta More    06:16
Lawrenti 06:16
Il-Buskett More    06:16
Verdala 06:16
Xuxa 06:17
Ir-Rabat, Malta More    06:18
Dahar 06:18
Kbir 06:18
Caruana 06:21
Ludovico 06:21
Carlo 06:22
Dumnikani 06:23
Ferris 06:23
Inguanez 06:24
Saqqajja 06:24
Rabat 2 06:25
Mdina 06:26
Saqqajja 06:26
Qanpiena 06:28
Telgha 06:29
Ta' Qali More    06:30
Qali 3 06:30
H'Attard More    06:33
Carmel 06:33
Incita 06:34
Warda 1 06:35
Chetcuti 06:35
Zarb 06:36
Hal Balzan More    06:37
Vestru 06:37
Pastur 06:38
Birkirkara More    06:40
Alwigi 06:40
Suq 06:40
Stazzjon 06:41
Psaila 06:42
Santa Venera More    06:43
Xarretta 06:43
Parilja 06:43
Ferrovija 06:44
Is-Swatar More    06:47
Qroqq 5 06:47
L-Imsida More    06:49
Universita 1 06:49
Mater Dei More    06:50
Mater Dei 2 06:50
Sptar 1 06:51
Had-Dingli More    06:06
Baslija 06:06
Kbira 06:06
Qbiela 06:07
Ebejer 06:07
Bugeja 06:07
Mirdum 06:08
Hawwiefa 06:08
Bittija 06:10
Carruta 06:10
Dingli 06:11
Savio 06:12
Il-Buskett More    06:12
Psaigon 06:12
Sienja 06:13
Buskett 06:13
Ir-Rabat, Malta More    06:15
Lawrenti 06:15
Il-Buskett More    06:15
Verdala 06:15
Xuxa 06:16
Ir-Rabat, Malta More    06:17
Dahar 06:17
Kbir 06:17
Caruana 06:19
Ludovico 06:20
Carlo 06:21
Dumnikani 06:21
Ferris 06:22
Inguanez 06:22
Saqqajja 06:23
Rabat 2 06:23
Mdina 06:24
Saqqajja 06:25
Qanpiena 06:26
Telgha 06:27
Ta' Qali More    06:28
Qali 3 06:28
H'Attard More    06:30
Carmel 06:30
Incita 06:31
Warda 1 06:32
Chetcuti 06:32
Zarb 06:33
Hal Balzan More    06:34
Vestru 06:34
Pastur 06:35
Birkirkara More    06:37
Alwigi 06:37
Suq 06:37
Stazzjon 06:38
Psaila 06:39
Santa Venera More    06:39
Xarretta 06:39
Parilja 06:40
Ferrovija 06:41
Is-Swatar More    06:43
Qroqq 5 06:43
L-Imsida More    06:45
Universita 1 06:45
Mater Dei More    06:46
Mater Dei 2 06:46
Sptar 1 06:47