Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Marsaskala - Mater Dei 135
Marsaskala More    06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Marsaskala 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Iskal 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Harruba 06:0607:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:05
Bianco 06:0607:0708:0709:0710:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:06
Vajrita 06:0707:0808:0809:0810:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Xmiel 06:0807:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:07 20:07
Grigal 06:0907:0908:0909:0910:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0917:0918:0919:08 20:08
Xehda 06:0907:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09 20:08
Ashby 06:1007:1008:1009:1010:0911:0912:0913:0914:0915:0916:1017:1018:1019:09 20:08
Qaws 06:1007:1008:1009:1010:0911:0912:0913:0914:0915:0916:1017:1018:1019:09 20:09
Mahsel 06:1107:1108:1109:1110:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1117:1118:1119:10 20:09
Bajja 06:1107:1208:1209:1210:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:10 20:10
Noqra 06:1207:1208:1209:1210:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1217:1218:1219:11 20:10
Vahla 06:1307:1308:1309:1310:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1317:1318:1319:12 20:11
Mamo 06:1407:1508:1509:1510:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1417:1418:1419:13 20:12
Iz-Zejtun More    06:1507:1508:1509:1510:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:13 20:12
Basli 06:1507:1508:1509:1510:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:13 20:12
Marsaskala More    06:1507:1608:1609:1610:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1517:1518:1519:14 20:12
Strejnu 06:1507:1608:1609:1610:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1517:1518:1519:14 20:12
Iz-Zejtun More    06:1607:1708:1709:1710:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1617:1618:1619:15 20:13
Xaghri 06:1607:1708:1709:1710:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1617:1618:1619:15 20:13
Herba 06:1707:1808:1809:1810:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1717:1718:1719:15 20:14
Tmiem 06:1907:2008:2009:2010:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1917:1918:1919:17 20:15
Girgor 06:2007:2108:2109:2110:1911:1912:1913:1914:1915:1916:2017:2018:2019:18 20:16
Lawrenz 06:2107:2208:2209:2210:1911:1912:1913:1914:1915:1916:2117:2118:2119:19 20:17
Butigieg 06:2207:2308:2309:2310:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2217:2218:2219:20 20:17
President 06:2307:2408:2409:2410:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2217:2218:2219:20 20:18
Anton 06:2307:2408:2409:2410:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2317:2318:2319:21 20:18
Bir id-Deheb More    06:2407:2508:2509:2510:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2417:2418:2419:22 20:19
Deheb 5 06:2407:2508:2509:2510:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2417:2418:2419:22 20:19
Hal Ghaxaq More    06:2507:2608:2609:2610:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2517:2518:2519:22 20:19
Hareb 06:2507:2608:2609:2610:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2517:2518:2519:22 20:19
Telleritu 06:2607:2708:2709:2710:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2517:2518:2519:23 20:20
Tumbarella 06:2607:2708:2709:2710:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2617:2618:2619:23 20:20
Combini 06:2707:2808:2809:2810:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2617:2618:2619:24 20:21
Miftuh 06:2807:2908:2909:2910:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2817:2818:2819:25 20:22
Demicoli 06:2907:3008:3009:3010:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2917:2918:2919:26 20:23
Gravina 06:2907:3108:3109:3110:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2917:2918:2919:26 20:23
Dawret 06:3107:3208:3209:3210:2811:2812:2813:2814:2815:2816:3117:3118:3119:27 20:24
Il-Gudja More    06:3107:3308:3309:3310:2911:2912:2913:2914:2915:2916:3117:3118:3119:28 20:24
Bettina 06:3107:3308:3309:3310:2911:2912:2913:2914:2915:2916:3117:3118:3119:28 20:24
Pigot 06:3207:3408:3409:3410:2911:2912:2913:2914:2915:2916:3217:3218:3219:28 20:25
L-Eghrijel 06:3307:3508:3509:3510:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3317:3318:3319:29 20:26
Castagna 06:3407:3608:3609:3610:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3317:3318:3319:30 20:26
Annunziata 06:3507:3708:3709:3710:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3517:3518:3519:31 20:27
Ciru 06:3607:3708:3709:3710:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3517:3518:3519:31 20:27
Gudja 06:3607:3808:3809:3810:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3517:3518:3519:31 20:28
Gibja 06:3707:3808:3809:3810:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3617:3618:3619:32 20:28
Bir 06:3807:4008:4009:4010:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3717:3718:3719:33 20:29
Hal Luqa More    06:4007:4208:4209:4210:3711:3712:3713:3714:3715:3716:4017:4018:4019:35 20:31
Airport 3 06:4007:4208:4209:4210:3711:3712:3713:3714:3715:3716:4017:4018:4019:35 20:31
Avjazzjoni 06:4307:4508:4509:4510:3811:3812:3813:3814:3815:3816:4217:4218:4219:37 20:32
Mitjar 06:4407:4608:4609:4610:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4317:4318:4319:38 20:33
Tumas 06:4607:4808:4809:4810:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4517:4518:4519:40 20:35
Hal Farrug More    06:4707:4908:4909:4910:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4617:4618:4619:41 20:36
Schinas 06:4707:4908:4909:4910:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4617:4618:4619:41 20:36
Egrett 06:4807:5008:5009:5010:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4717:4718:4719:42 20:36
Masgar 06:4907:5108:5109:5110:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4817:4818:4819:42 20:37
Schinas 06:4907:5108:5109:5110:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4817:4818:4819:43 20:37
Militari 06:4907:5208:5209:5210:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4917:4918:4919:43 20:37
Masgar 06:5007:5208:5209:5210:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4917:4918:4919:43 20:38
Sarsella 06:5007:5308:5309:5310:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4917:4918:4919:44 20:38
Farrug 06:5107:5308:5309:5310:4611:4612:4613:4614:4615:4616:5017:5018:5019:44 20:38
San Vincenz More    06:5307:5508:5509:5510:4811:4812:4813:4814:4815:4816:5217:5218:5219:46 20:40
Vincenz 1 06:5307:5508:5509:5510:4811:4812:4813:4814:4815:4816:5217:5218:5219:46 20:40
Vincenz 2 06:5407:5608:5609:5610:4811:4812:4813:4814:4815:4816:5317:5318:5319:47 20:40
Vincenz 3 06:5507:5708:5709:5710:4911:4912:4913:4914:4915:4916:5417:5418:5419:47 20:41
Vincenz 4 06:5507:5808:5809:5810:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5417:5418:5419:48 20:42
Vincenz 1 06:5607:5908:5909:5910:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5517:5518:5519:49 20:42
Hal Luqa More    06:5707:5908:5909:5910:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5617:5618:5619:49 20:43
Ghammieri 06:5707:5908:5909:5910:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5617:5618:5619:49 20:43
San Vincenz More    06:5707:5908:5909:5910:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5617:5618:5619:49 20:43
Ingieret 06:5707:5908:5909:5910:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5617:5618:5619:49 20:43
Il-Marsa More    07:0108:0409:0410:0410:5511:5512:5513:5514:5515:5517:0018:0019:0019:53 20:46
Marsa Park & Ride 6 07:0108:0409:0410:0410:5511:5512:5513:5514:5515:5517:0018:0019:0019:53 20:46
Qaddisin 07:0208:0509:0510:0510:5611:5612:5613:5614:5615:5617:0118:0119:0119:54 20:47
Is-Swatar More    07:1208:1509:1510:1211:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0818:0619:0619:59 20:52
Qroqq 5 07:1208:1509:1510:1211:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0818:0619:0619:59 20:52
L-Imsida More    07:1508:1809:1810:1411:0512:0513:0514:0515:0516:0517:1018:0819:0820:01 20:54
Universita 1 07:1508:1809:1810:1411:0512:0513:0514:0515:0516:0517:1018:0819:0820:01 20:54
Mater Dei More    07:1608:1909:1910:1511:0612:0613:0614:0615:0616:0617:1118:0919:0920:02 20:55
Mater Dei 2 07:1608:1909:1910:1511:0612:0613:0614:0615:0616:0617:1118:0919:0920:02 20:55
Sptar 1 07:1808:2109:2110:1611:0712:0713:0714:0715:0716:0717:1218:1019:1020:03 20:56
Marsaskala More    06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Marsaskala 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Iskal 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Harruba 06:0507:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:05 20:05
Bianco 06:0607:0708:0709:0710:0711:0712:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:06
Vajrita 06:0707:0808:0809:0810:0811:0812:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Xmiel 06:0707:0808:0809:0810:0811:0812:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Grigal 06:0807:0908:0909:0910:0911:0912:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:08 20:08
Xehda 06:0807:0908:0909:0910:0911:0912:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:08 20:08
Ashby 06:0807:1008:1009:1010:1011:1012:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:08 20:08
Qaws 06:0907:1008:1009:1010:1011:1012:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09 20:09
Mahsel 06:0907:1108:1109:1110:1111:1112:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:09 20:09
Bajja 06:1007:1208:1209:1210:1211:1212:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Noqra 06:1007:1208:1209:1210:1211:1212:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:10 20:10
Vahla 06:1107:1308:1309:1310:1311:1312:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:11 20:11
Mamo 06:1207:1408:1409:1410:1411:1412:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:12 20:12
Iz-Zejtun More    06:1207:1508:1509:1510:1511:1512:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:12 20:12
Basli 06:1207:1508:1509:1510:1511:1512:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:12 20:12
Marsaskala More    06:1307:1608:1609:1610:1611:1612:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:13 20:13
Strejnu 06:1307:1608:1609:1610:1611:1612:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:13 20:13
Iz-Zejtun More    06:1307:1708:1709:1710:1711:1712:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:13 20:13
Xaghri 06:1307:1708:1709:1710:1711:1712:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:13 20:13
Herba 06:1407:1808:1809:1810:1811:1812:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:14 20:14
Tmiem 06:1507:2008:2009:2010:2011:2012:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:15 20:15
Girgor 06:1607:2108:2109:2110:2111:2112:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:16 20:16
Lawrenz 06:1707:2208:2209:2210:2211:2212:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:17 20:17
Butigieg 06:1807:2308:2309:2310:2311:2312:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:18 20:18
President 06:1807:2308:2309:2310:2311:2312:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:18 20:18
Anton 06:1907:2408:2409:2410:2411:2412:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:19 20:19
Bir id-Deheb More    06:1907:2508:2509:2510:2511:2512:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:19 20:19
Deheb 5 06:1907:2508:2509:2510:2511:2512:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:19 20:19
Hal Ghaxaq More    06:2007:2608:2609:2610:2611:2612:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:20 20:20
Hareb 06:2007:2608:2609:2610:2611:2612:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:20 20:20
Telleritu 06:2007:2608:2609:2610:2611:2612:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:20 20:20
Tumbarella 06:2107:2708:2709:2710:2711:2712:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:21 20:21
Combini 06:2107:2808:2809:2810:2811:2812:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:21 20:21
Miftuh 06:2207:2908:2909:2910:2911:2912:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:22 20:22
Demicoli 06:2307:3008:3009:3010:3011:3012:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:23 20:23
Gravina 06:2307:3008:3009:3010:3011:3012:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:23 20:23
Dawret 06:2407:3208:3209:3210:3211:3212:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:24 20:24
Il-Gudja More    06:2507:3208:3209:3210:3211:3212:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:25 20:25
Bettina 06:2507:3208:3209:3210:3211:3212:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:25 20:25
Pigot 06:2507:3308:3309:3310:3311:3312:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2819:25 20:25
L-Eghrijel 06:2607:3408:3409:3410:3411:3412:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:26 20:26
Castagna 06:2707:3508:3509:3510:3511:3512:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:27 20:27
Annunziata 06:2707:3608:3609:3610:3611:3612:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:27 20:27
Ciru 06:2807:3708:3709:3710:3711:3712:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3119:28 20:28
Gudja 06:2807:3708:3709:3710:3711:3712:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3119:28 20:28
Gibja 06:2907:3808:3809:3810:3811:3812:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:29 20:29
Bir 06:3007:3908:3909:3910:3911:3912:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3319:30 20:30
Hal Luqa More    06:3107:4208:4209:4210:4211:4212:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:31 20:31
Airport 3 06:3107:4208:4209:4210:4211:4212:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:31 20:31
Avjazzjoni 06:3307:4408:4409:4410:4411:4412:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:33 20:33
Mitjar 06:3407:4508:4509:4510:4511:4512:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:34 20:34
Tumas 06:3507:4708:4709:4710:4711:4712:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3919:35 20:35
Hal Farrug More    06:3607:4808:4809:4810:4811:4812:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:36 20:36
Schinas 06:3607:4808:4809:4810:4811:4812:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:36 20:36
Egrett 06:3707:5008:5009:5010:5011:5012:4113:4114:4115:4116:4117:4118:4119:37 20:37
Masgar 06:3807:5008:5009:5010:5011:5012:4113:4114:4115:4116:4117:4118:4119:38 20:38
Schinas 06:3807:5108:5109:5110:5111:5112:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:38 20:38
Militari 06:3807:5108:5109:5110:5111:5112:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:38 20:38
Masgar 06:3807:5108:5109:5110:5111:5112:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:38 20:38
Sarsella 06:3907:5208:5209:5210:5211:5212:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:39 20:39
Farrug 06:3907:5308:5309:5310:5311:5312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:39 20:39
San Vincenz More    06:4107:5408:5409:5410:5411:5412:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:41 20:41
Vincenz 1 06:4107:5408:5409:5410:5411:5412:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:41 20:41
Vincenz 2 06:4107:5508:5509:5510:5511:5512:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:41 20:41
Vincenz 3 06:4207:5608:5609:5610:5611:5612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:42 20:42
Vincenz 4 06:4307:5708:5709:5710:5711:5712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4719:43 20:43
Vincenz 1 06:4307:5808:5809:5810:5811:5812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4819:43 20:43
Hal Luqa More    06:4407:5808:5809:5810:5811:5812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4819:44 20:44
Ghammieri 06:4407:5808:5809:5810:5811:5812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4819:44 20:44
San Vincenz More    06:4407:5908:5909:5910:5911:5912:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4819:44 20:44
Ingieret 06:4407:5908:5909:5910:5911:5912:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4819:44 20:44
Il-Marsa More    06:4708:0309:0310:0311:0312:0312:5213:5214:5215:5216:5217:5218:5219:47 20:47
Marsa Park & Ride 6 06:4708:0309:0310:0311:0312:0312:5213:5214:5215:5216:5217:5218:5219:47 20:47
Qaddisin 06:4808:0409:0410:0411:0412:0412:5313:5314:5315:5316:5317:5318:5319:48 20:48
Is-Swatar More    06:5308:0909:1110:1111:1112:0912:5813:5814:5815:5816:5817:5818:5819:53 20:53
Qroqq 5 06:5308:0909:1110:1111:1112:0912:5813:5814:5815:5816:5817:5818:5819:53 20:53
L-Imsida More    06:5508:1109:1310:1311:1312:1113:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0019:55 20:55
Universita 1 06:5508:1109:1310:1311:1312:1113:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0019:55 20:55
Mater Dei More    06:5608:1209:1410:1411:1412:1213:0114:0115:0116:0117:0118:0119:0119:56 20:56
Mater Dei 2 06:5608:1209:1410:1411:1412:1213:0114:0115:0116:0117:0118:0119:0119:56 20:56
Sptar 1 06:5708:1309:1510:1511:1512:1313:0214:0215:0216:0217:0218:0219:0219:57 20:57
Marsaskala More    06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Marsaskala 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Iskal 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Harruba 06:0507:0508:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0515:0516:0617:0618:0619:06 20:06
Bianco 06:0607:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:06
Vajrita 06:0707:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Xmiel 06:0707:0708:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0715:0716:0817:0818:0819:08 20:08
Grigal 06:0807:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:08 20:08
Xehda 06:0807:0808:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0815:0816:0917:0918:0919:09 20:09
Ashby 06:0907:0908:1009:1010:1011:1012:1013:1014:0915:0916:1017:1018:1019:10 20:10
Qaws 06:0907:0908:1009:1010:1011:1012:1013:1014:0915:0916:1017:1018:1019:10 20:10
Mahsel 06:1007:1008:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1015:1016:1117:1118:1119:11 20:11
Bajja 06:1007:1008:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1015:1016:1117:1118:1119:11 20:11
Noqra 06:1007:1008:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1015:1016:1217:1218:1219:12 20:12
Vahla 06:1107:1108:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1115:1116:1217:1218:1219:12 20:12
Mamo 06:1207:1208:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1215:1216:1417:1418:1419:14 20:14
Iz-Zejtun More    06:1207:1208:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1215:1216:1417:1418:1419:14 20:14
Basli 06:1207:1208:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1215:1216:1417:1418:1419:14 20:14
Marsaskala More    06:1307:1308:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1315:1316:1517:1518:1519:15 20:15
Strejnu 06:1307:1308:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1315:1316:1517:1518:1519:15 20:15
Iz-Zejtun More    06:1407:1408:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1415:1416:1617:1618:1619:16 20:16
Xaghri 06:1407:1408:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1415:1416:1617:1618:1619:16 20:16
Herba 06:1407:1408:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1415:1416:1617:1618:1619:16 20:16
Tmiem 06:1607:1608:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1615:1616:1817:1818:1819:18 20:18
Girgor 06:1707:1708:2009:2010:2011:2012:2013:2014:1715:1716:1917:1918:1919:19 20:19
Lawrenz 06:1807:1808:2009:2010:2011:2012:2013:2014:1715:1716:2017:2018:2019:20 20:20
Butigieg 06:1807:1808:2109:2110:2111:2112:2113:2114:1815:1816:2117:2118:2119:21 20:21
President 06:1907:1908:2209:2210:2211:2212:2213:2214:1815:1816:2217:2218:2219:22 20:22
Anton 06:1907:1908:2309:2310:2311:2312:2313:2314:1915:1916:2217:2218:2219:22 20:22
Bir id-Deheb More    06:2007:2008:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2015:2016:2317:2318:2319:23 20:23
Deheb 5 06:2007:2008:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2015:2016:2317:2318:2319:23 20:23
Hal Ghaxaq More    06:2107:2108:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2015:2016:2417:2418:2419:24 20:24
Hareb 06:2107:2108:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2015:2016:2417:2418:2419:24 20:24
Telleritu 06:2107:2108:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2115:2116:2417:2418:2419:24 20:24
Tumbarella 06:2207:2208:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2115:2116:2517:2518:2519:25 20:25
Combini 06:2207:2208:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2215:2216:2617:2618:2619:26 20:26
Miftuh 06:2307:2308:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2315:2316:2717:2718:2719:27 20:27
Demicoli 06:2407:2408:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2315:2316:2817:2818:2819:28 20:28
Gravina 06:2407:2408:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2415:2416:2817:2818:2819:28 20:28
Dawret 06:2507:2508:3009:3010:3011:3012:3013:3014:2515:2516:3017:3018:3019:30 20:30
Il-Gudja More    06:2607:2608:3009:3010:3011:3012:3013:3014:2515:2516:3017:3018:3019:30 20:30
Bettina 06:2607:2608:3009:3010:3011:3012:3013:3014:2515:2516:3017:3018:3019:30 20:30
Pigot 06:2607:2608:3109:3110:3111:3112:3113:3114:2615:2616:3117:3118:3119:31 20:31
L-Eghrijel 06:2707:2708:3209:3210:3211:3212:3213:3214:2715:2716:3217:3218:3219:32 20:32
Castagna 06:2807:2808:3309:3310:3311:3312:3313:3314:2715:2716:3217:3218:3219:32 20:32
Annunziata 06:2907:2908:3409:3410:3411:3412:3413:3414:2815:2816:3417:3418:3419:34 20:34
Ciru 06:2907:2908:3409:3410:3411:3412:3413:3414:2815:2816:3417:3418:3419:34 20:34
Gudja 06:2907:2908:3509:3510:3511:3512:3513:3514:2915:2916:3417:3418:3419:34 20:34
Gibja 06:3007:3008:3609:3610:3611:3612:3613:3614:2915:2916:3517:3518:3519:35 20:35
Bir 06:3107:3108:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3015:3016:3617:3618:3619:36 20:36
Hal Luqa More    06:3307:3308:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3215:3216:3817:3818:3819:38 20:38
Airport 3 06:3307:3308:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3215:3216:3817:3818:3819:38 20:38
Avjazzjoni 06:3407:3408:4109:4110:4111:4112:4113:4114:3415:3416:4017:4018:4019:40 20:40
Mitjar 06:3607:3608:4309:4310:4311:4312:4313:4314:3515:3516:4217:4218:4219:42 20:42
Tumas 06:3707:3708:4409:4410:4411:4412:4413:4414:3615:3616:4417:4418:4419:44 20:44
Hal Farrug More    06:3807:3808:4509:4510:4511:4512:4513:4514:3715:3716:4517:4518:4519:45 20:45
Schinas 06:3807:3808:4509:4510:4511:4512:4513:4514:3715:3716:4517:4518:4519:45 20:45
Egrett 06:3907:3908:4709:4710:4711:4712:4713:4714:3815:3816:4617:4618:4619:46 20:46
Masgar 06:3907:3908:4709:4710:4711:4712:4713:4714:3815:3816:4617:4618:4619:46 20:46
Schinas 06:3907:3908:4709:4710:4711:4712:4713:4714:3915:3916:4717:4718:4719:47 20:47
Militari 06:4007:4008:4809:4810:4811:4812:4813:4814:3915:3916:4717:4718:4719:47 20:47
Masgar 06:4007:4008:4809:4810:4811:4812:4813:4814:3915:3916:4717:4718:4719:47 20:47
Sarsella 06:4007:4008:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4015:4016:4817:4818:4819:48 20:48
Farrug 06:4107:4108:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4015:4016:4817:4818:4819:48 20:48
San Vincenz More    06:4207:4208:5109:5110:5111:5112:5113:5114:4215:4216:5017:5018:5019:50 20:50
Vincenz 1 06:4207:4208:5109:5110:5111:5112:5113:5114:4215:4216:5017:5018:5019:50 20:50
Vincenz 2 06:4307:4308:5209:5210:5211:5212:5213:5214:4215:4216:5117:5118:5119:51 20:51
Vincenz 3 06:4407:4408:5309:5310:5311:5312:5313:5314:4315:4316:5217:5218:5219:52 20:52
Vincenz 4 06:4407:4408:5409:5410:5411:5412:5413:5414:4415:4416:5317:5318:5319:53 20:53
Vincenz 1 06:4507:4508:5409:5410:5411:5412:5413:5414:4415:4416:5417:5418:5419:54 20:54
Hal Luqa More    06:4507:4508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:4415:4416:5417:5418:5419:54 20:54
Ghammieri 06:4507:4508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:4415:4416:5417:5418:5419:54 20:54
San Vincenz More    06:4607:4608:5509:5510:5511:5512:5513:5514:4515:4516:5417:5418:5419:54 20:54
Ingieret 06:4607:4608:5509:5510:5511:5512:5513:5514:4515:4516:5417:5418:5419:54 20:54
Il-Marsa More    06:4907:4908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:4815:4816:5817:5818:5819:58 20:58
Marsa Park & Ride 6 06:4907:4908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:4815:4816:5817:5818:5819:58 20:58
Qaddisin 06:5007:5009:0010:0011:0012:0013:0014:0014:4915:4916:5917:5918:5919:59 20:59
Is-Swatar More    06:5507:5509:0510:0511:0512:0513:0514:0514:5415:5417:0418:0419:0420:04 21:04
Qroqq 5 06:5507:5509:0510:0511:0512:0513:0514:0514:5415:5417:0418:0419:0420:04 21:04
L-Imsida More    06:5707:5709:0710:0711:0712:0713:0714:0714:5615:5617:0618:0619:0620:06 21:06
Universita 1 06:5707:5709:0710:0711:0712:0713:0714:0714:5615:5617:0618:0619:0620:06 21:06
Mater Dei More    06:5807:5809:0810:0811:0812:0813:0814:0814:5715:5717:0718:0719:0720:07 21:07
Mater Dei 2 06:5807:5809:0810:0811:0812:0813:0814:0814:5715:5717:0718:0719:0720:07 21:07
Sptar 1 06:5907:5909:0910:0911:0912:0913:0914:0914:5815:5817:0818:0819:0820:08 21:08
Mater Dei - Marsaskala 135
Mater Dei More    06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Sptar 3 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
L-Imsida More    06:1407:1408:1409:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:12 20:12
Universita 4 06:1407:1408:1409:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:12 20:12
Il-Marsa More    06:3007:3008:3009:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2319:20 20:20
Marsa Park & Ride 5 06:3007:3008:3009:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2319:20 20:20
Hal Luqa More    06:3307:3308:3309:2810:2811:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2619:23 20:22
Ghammieri 06:3307:3308:3309:2810:2811:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2619:23 20:22
San Vincenz More    06:3407:3408:3409:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2619:23 20:22
Vincenz 1 06:3407:3408:3409:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2619:23 20:22
Vincenz 2 06:3407:3408:3409:2910:2911:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:2719:24 20:23
Vincenz 3 06:3507:3508:3509:3010:3011:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:2819:25 20:23
Vincenz 4 06:3607:3608:3609:3110:3111:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:2919:26 20:24
Vincenz 1 06:3707:3708:3709:3210:3211:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:2919:26 20:25
San Vincenz/Luqa More    06:3807:3808:3809:3310:3311:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:3019:27 20:25
Ingieret 06:3807:3808:3809:3310:3311:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:3019:27 20:25
Hal Farrug More    06:3907:3908:3909:3410:3411:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3119:28 20:26
Farrug 06:3907:3908:3909:3410:3411:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3119:28 20:26
Egrett 06:4007:4008:4009:3510:3511:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3219:29 20:27
Masgar 06:4107:4108:4109:3610:3611:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3219:29 20:27
Schinas 06:4107:4108:4109:3610:3611:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3319:30 20:27
Militari 06:4207:4208:4209:3710:3711:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3319:30 20:28
Masgar 06:4207:4208:4209:3710:3711:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3319:30 20:28
Sarsella 06:4207:4208:4209:3710:3711:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:3419:31 20:28
Schinas 06:4407:4408:4409:3910:3911:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:3519:32 20:29
Hal Luqa More    06:4507:4508:4509:4010:4011:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:3619:33 20:30
Tumas 06:4507:4508:4509:4010:4011:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:3619:33 20:30
Azzopardi 06:4607:4608:4609:4110:4111:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:3719:34 20:31
Mitjar 06:4807:4808:4809:4310:4311:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:3819:35 20:32
Avjazzjoni 06:4907:4908:4909:4410:4411:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4019:37 20:33
Airport 3 06:5207:5208:5209:4710:4711:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:4219:39 20:34
Il-Gudja More    06:5407:5408:5409:4910:4911:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:4419:41 20:36
Bir 06:5407:5408:5409:4910:4911:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:4419:41 20:36
Burglat 06:5507:5508:5509:5010:5011:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:4519:42 20:37
Habel 06:5607:5608:5609:5110:5111:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:4619:43 20:37
Pigot 06:5707:5708:5709:5210:5211:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:4719:44 20:38
L-Eghrijel 06:5807:5808:5809:5310:5311:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:4819:45 20:39
Castagna 06:5907:5908:5909:5410:5411:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:4919:46 20:39
Annunziata 07:0008:0009:0009:5510:5512:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0018:5019:47 20:40
Ciru 07:0108:0109:0109:5610:5612:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0118:5019:47 20:40
Gudja 07:0108:0109:0109:5610:5612:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0118:5019:47 20:40
Gibja 07:0208:0209:0209:5710:5712:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0218:5119:48 20:41
Bettina 07:0408:0409:0409:5910:5912:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0518:5319:50 20:42
Hal Ghaxaq More    07:0408:0409:0409:5910:5912:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0518:5319:50 20:43
Dawret 07:0408:0409:0409:5910:5912:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0518:5319:50 20:43
Gistakor 07:0508:0509:0510:0011:0012:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0618:5419:51 20:43
Gravina 07:0608:0609:0610:0111:0112:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0718:5519:52 20:44
Demicoli 07:0608:0609:0610:0111:0112:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0818:5519:52 20:44
Miftuh 07:0708:0709:0710:0211:0212:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0918:5619:53 20:45
Combini 07:0808:0809:0810:0311:0312:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1018:5719:54 20:45
Tumbarella 07:0908:0909:0910:0411:0412:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1018:5719:54 20:46
Telleritu 07:0908:0909:0910:0411:0412:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1118:5819:55 20:46
Hareb 07:1008:1009:1010:0511:0512:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1218:5819:55 20:47
Bir id-Deheb More    07:1108:1109:1110:0611:0612:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1318:5919:56 20:47
Deheb 6 07:1108:1109:1110:0611:0612:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1318:5919:56 20:47
Haddiema 07:1208:1209:1210:0711:0712:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:0019:57 20:48
Iz-Zejtun More    07:1308:1309:1310:0811:0812:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:0119:58 20:48
Farrugia 07:1308:1309:1310:0811:0812:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:0119:58 20:48
Diacono 07:1408:1409:1410:0911:0912:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:0219:59 20:49
Gwiedi 07:1508:1509:1510:1011:1012:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:0219:59 20:50
Wistin 07:1508:1509:1510:1011:1012:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:0320:00 20:50
Isqof 07:1608:1609:1610:1111:1112:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:0420:01 20:51
Rumana 07:1708:1709:1710:1211:1212:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:0420:01 20:51
Crieki 07:1708:1709:1710:1211:1212:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:0520:02 20:51
Paola More    07:1808:1809:1810:1311:1312:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:0520:02 20:52
Huxlief 07:1808:1809:1810:1311:1312:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:0520:02 20:52
Iz-Zejtun More    07:1908:1909:1910:1411:1412:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:0620:03 20:52
Tmiem 07:1908:1909:1910:1411:1412:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:0620:03 20:52
Herba 07:1908:1909:1910:1411:1412:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:0620:03 20:53
Strejnu 07:2108:2109:2110:1611:1612:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:0820:05 20:54
Marsaskala More    07:2108:2109:2110:1611:1612:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:0820:05 20:54
Basli 07:2108:2109:2110:1611:1612:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:0820:05 20:54
Mamo 07:2208:2209:2210:1711:1712:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2619:0920:06 20:54
Vahla 07:2308:2309:2310:1811:1812:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:1020:07 20:55
Noqra 07:2408:2409:2410:1911:1912:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2819:1120:08 20:56
Baija 07:2408:2409:2410:1911:1912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:1120:08 20:56
Mahsel 07:2508:2509:2510:2011:2012:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:1120:08 20:56
Qaws 07:2608:2609:2610:2111:2112:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:1220:09 20:57
Ashby 07:2608:2609:2610:2111:2112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3119:1320:10 20:57
Xedha 07:2708:2709:2710:2211:2212:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3119:1320:10 20:58
Grigal 07:2708:2709:2710:2211:2212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:1420:11 20:58
Xmiel 07:2808:2809:2810:2311:2312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3319:1420:11 20:59
Marsaskala 07:3008:3009:3010:2511:2512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:1620:13 21:00
Mater Dei More    06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Sptar 3 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
L-Imsida More    06:1207:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Universita 4 06:1207:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Il-Marsa More    06:1907:2808:2809:2810:2811:2812:2813:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Marsa Park & Ride 5 06:1907:2808:2809:2810:2811:2812:2813:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Hal Luqa More    06:2107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:22
Ghammieri 06:2107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:22
San Vincenz More    06:2207:3208:3209:3210:3111:3112:3113:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:22
Vincenz 1 06:2207:3208:3209:3210:3111:3112:3113:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:22
Vincenz 2 06:2207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:2314:2315:2316:2317:2318:2319:22 20:22
Vincenz 3 06:2307:3308:3309:3310:3211:3212:3213:2314:2315:2316:2317:2318:2319:23 20:23
Vincenz 4 06:2407:3408:3409:3410:3311:3312:3313:2414:2415:2416:2417:2418:2419:24 20:24
Vincenz 1 06:2407:3508:3509:3510:3411:3412:3413:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
San Vincenz/Luqa More    06:2507:3508:3509:3510:3411:3412:3413:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
Ingieret 06:2507:3508:3509:3510:3411:3412:3413:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
Hal Farrug More    06:2507:3608:3609:3610:3511:3512:3513:2614:2615:2616:2617:2618:2619:26 20:26
Farrug 06:2507:3608:3609:3610:3511:3512:3513:2614:2615:2616:2617:2618:2619:26 20:26
Egrett 06:2707:3808:3809:3810:3611:3612:3613:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27 20:27
Masgar 06:2707:3808:3809:3810:3711:3712:3713:2814:2815:2816:2817:2818:2819:27 20:27
Schinas 06:2707:3908:3909:3910:3711:3712:3713:2814:2815:2816:2817:2818:2819:28 20:28
Militari 06:2807:3908:3909:3910:3811:3812:3813:2914:2915:2916:2917:2918:2919:28 20:28
Masgar 06:2807:3908:3909:3910:3811:3812:3813:2914:2915:2916:2917:2918:2919:28 20:28
Sarsella 06:2807:4008:4009:4010:3811:3812:3813:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29 20:29
Schinas 06:2907:4108:4109:4110:3911:3912:3913:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:30
Hal Luqa More    06:3007:4208:4209:4210:4011:4012:4013:3114:3115:3116:3117:3118:3119:31 20:31
Tumas 06:3007:4208:4209:4210:4011:4012:4013:3114:3115:3116:3117:3118:3119:31 20:31
Azzopardi 06:3107:4408:4409:4410:4211:4212:4213:3314:3315:3316:3317:3318:3319:32 20:32
Mitjar 06:3207:4508:4509:4510:4311:4312:4313:3414:3415:3416:3417:3418:3419:33 20:33
Avjazzjoni 06:3307:4708:4709:4710:4411:4412:4413:3514:3515:3516:3517:3518:3519:34 20:34
Airport 3 06:3507:4908:4909:4910:4611:4612:4613:3714:3715:3716:3717:3718:3719:36 20:36
Il-Gudja More    06:3707:5108:5109:5110:4811:4812:4813:3914:3915:3916:3917:3918:3919:38 20:38
Bir 06:3707:5108:5109:5110:4811:4812:4813:3914:3915:3916:3917:3918:3919:38 20:38
Burglat 06:3807:5208:5209:5210:4911:4912:4913:4014:4015:4016:4017:4018:4019:39 20:39
Habel 06:3907:5308:5309:5310:5011:5012:5013:4114:4115:4116:4117:4118:4119:40 20:40
Pigot 06:3907:5408:5409:5410:5111:5112:5113:4214:4215:4216:4217:4218:4219:41 20:41
L-Eghrijel 06:4007:5508:5509:5510:5111:5112:5113:4214:4215:4216:4217:4218:4219:41 20:41
Castagna 06:4107:5608:5609:5610:5211:5212:5213:4314:4315:4316:4317:4318:4319:42 20:42
Annunziata 06:4107:5708:5709:5710:5311:5312:5313:4414:4415:4416:4417:4418:4419:43 20:43
Ciru 06:4207:5808:5809:5810:5311:5312:5313:4414:4415:4416:4417:4418:4419:43 20:43
Gudja 06:4207:5808:5809:5810:5411:5412:5413:4514:4515:4516:4517:4518:4519:44 20:44
Gibja 06:4307:5908:5909:5910:5411:5412:5413:4514:4515:4516:4517:4518:4519:44 20:44
Bettina 06:4408:0109:0110:0110:5611:5612:5613:4714:4715:4716:4717:4718:4719:46 20:46
Hal Ghaxaq More    06:4508:0109:0110:0110:5611:5612:5613:4714:4715:4716:4717:4718:4719:46 20:46
Dawret 06:4508:0109:0110:0110:5611:5612:5613:4714:4715:4716:4717:4718:4719:46 20:46
Gistakor 06:4508:0209:0210:0210:5711:5712:5713:4814:4815:4816:4817:4818:4819:47 20:47
Gravina 06:4608:0309:0310:0310:5811:5812:5813:4914:4915:4916:4917:4918:4919:47 20:47
Demicoli 06:4608:0309:0310:0310:5811:5812:5813:4914:4915:4916:4917:4918:4919:48 20:48
Miftuh 06:4708:0409:0410:0410:5911:5912:5913:5014:5015:5016:5017:5018:5019:49 20:49
Combini 06:4808:0509:0510:0511:0012:0013:0013:5114:5115:5116:5117:5118:5119:49 20:49
Tumbarella 06:4808:0509:0510:0511:0012:0013:0013:5114:5115:5116:5117:5118:5119:50 20:50
Telleritu 06:4808:0609:0610:0611:0112:0113:0113:5214:5215:5216:5217:5218:5219:50 20:50
Hareb 06:4908:0709:0710:0711:0112:0113:0113:5214:5215:5216:5217:5218:5219:51 20:51
Bir id-Deheb More    06:5008:0809:0810:0811:0212:0213:0213:5314:5315:5316:5317:5318:5319:52 20:52
Deheb 6 06:5008:0809:0810:0811:0212:0213:0213:5314:5315:5316:5317:5318:5319:52 20:52
Haddiema 06:5008:0909:0910:0911:0312:0313:0313:5414:5415:5416:5417:5418:5419:52 20:52
Iz-Zejtun More    06:5108:0909:0910:0911:0412:0413:0413:5514:5515:5516:5517:5518:5519:53 20:53
Farrugia 06:5108:0909:0910:0911:0412:0413:0413:5514:5515:5516:5517:5518:5519:53 20:53
Diacono 06:5208:1009:1010:1011:0412:0413:0413:5514:5515:5516:5517:5518:5519:54 20:54
Gwiedi 06:5208:1109:1110:1111:0512:0513:0513:5614:5615:5616:5617:5618:5619:55 20:55
Wistin 06:5308:1209:1210:1211:0612:0613:0613:5714:5715:5716:5717:5718:5719:55 20:55
Isqof 06:5308:1209:1210:1211:0612:0613:0613:5714:5715:5716:5717:5718:5719:56 20:56
Rumana 06:5408:1309:1310:1311:0712:0713:0713:5814:5815:5816:5817:5818:5819:56 20:56
Crieki 06:5408:1409:1410:1411:0712:0713:0713:5814:5815:5816:5817:5818:5819:57 20:57
Paola More    06:5508:1409:1410:1411:0812:0813:0813:5914:5915:5916:5917:5918:5919:57 20:57
Huxlief 06:5508:1409:1410:1411:0812:0813:0813:5914:5915:5916:5917:5918:5919:57 20:57
Iz-Zejtun More    06:5508:1509:1510:1511:0912:0913:0914:0015:0016:0017:0018:0019:0019:58 20:58
Tmiem 06:5508:1509:1510:1511:0912:0913:0914:0015:0016:0017:0018:0019:0019:58 20:58
Herba 06:5608:1609:1610:1611:0912:0913:0914:0015:0016:0017:0018:0019:0019:58 20:58
Strejnu 06:5708:1709:1710:1711:1012:1013:1014:0115:0116:0117:0118:0119:0119:59 20:59
Marsaskala More    06:5708:1709:1710:1711:1112:1113:1114:0215:0216:0217:0218:0219:0220:00 21:00
Basli 06:5708:1709:1710:1711:1112:1113:1114:0215:0216:0217:0218:0219:0220:00 21:00
Mamo 06:5808:1809:1810:1811:1112:1113:1114:0215:0216:0217:0218:0219:0220:00 21:00
Vahla 06:5908:1909:1910:1911:1212:1213:1214:0315:0316:0317:0318:0319:0320:01 21:01
Noqra 06:5908:2009:2010:2011:1312:1313:1314:0415:0416:0417:0418:0419:0420:02 21:02
Baija 07:0008:2109:2110:2111:1312:1313:1314:0415:0416:0417:0418:0419:0420:02 21:02
Mahsel 07:0008:2109:2110:2111:1412:1413:1414:0515:0516:0517:0518:0519:0520:03 21:03
Qaws 07:0108:2209:2210:2211:1512:1513:1514:0615:0616:0617:0618:0619:0620:04 21:04
Ashby 07:0108:2209:2210:2211:1512:1513:1514:0615:0616:0617:0618:0619:0620:04 21:04
Xedha 07:0108:2309:2310:2311:1512:1513:1514:0615:0616:0617:0618:0619:0620:04 21:04
Grigal 07:0208:2309:2310:2311:1612:1613:1614:0715:0716:0717:0718:0719:0720:05 21:05
Xmiel 07:0308:2409:2410:2411:1612:1613:1614:0715:0716:0717:0718:0719:0720:05 21:05
Marsaskala 07:0408:2609:2610:2611:1812:1813:1814:0915:0916:0917:0918:0919:0920:07 21:07
Mater Dei More    06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Sptar 3 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
L-Imsida More    06:1107:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:11
Universita 4 06:1107:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:11
Il-Marsa More    06:1807:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:18
Marsa Park & Ride 5 06:1807:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:18
Hal Luqa More    06:2007:2008:2009:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:20 20:20
Ghammieri 06:2007:2008:2009:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:20 20:20
San Vincenz More    06:2107:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21 20:21
Vincenz 1 06:2107:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21 20:21
Vincenz 2 06:2107:2108:2109:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2118:2119:21 20:21
Vincenz 3 06:2207:2208:2209:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2218:2219:22 20:22
Vincenz 4 06:2307:2308:2309:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2318:2319:23 20:23
Vincenz 1 06:2407:2408:2409:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2418:2419:23 20:23
San Vincenz/Luqa More    06:2407:2408:2409:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2418:2419:24 20:24
Ingieret 06:2407:2408:2409:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2418:2419:24 20:24
Hal Farrug More    06:2407:2408:2409:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2518:2519:24 20:24
Farrug 06:2407:2408:2409:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2518:2519:24 20:24
Egrett 06:2607:2608:2609:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2618:2619:26 20:26
Masgar 06:2607:2608:2609:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2618:2619:26 20:26
Schinas 06:2607:2608:2609:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2718:2719:26 20:26
Militari 06:2707:2708:2709:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2718:2719:27 20:27
Masgar 06:2707:2708:2709:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2718:2719:27 20:27
Sarsella 06:2707:2708:2709:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:2818:2819:27 20:27
Schinas 06:2807:2808:2809:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:2918:2919:28 20:28
Hal Luqa More    06:2907:2908:2909:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3018:3019:29 20:29
Tumas 06:2907:2908:2909:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3018:3019:29 20:29
Azzopardi 06:3007:3008:3009:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3118:3119:30 20:30
Mitjar 06:3107:3108:3109:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3218:3219:31 20:31
Avjazzjoni 06:3307:3308:3309:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3318:3319:32 20:32
Airport 3 06:3507:3508:3509:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3518:3519:34 20:34
Il-Gudja More    06:3607:3608:3609:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:3718:3719:36 20:36
Bir 06:3607:3608:3609:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:3718:3719:36 20:36
Burglat 06:3707:3708:3709:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:3818:3819:37 20:37
Habel 06:3807:3808:3809:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:3918:3919:38 20:38
Pigot 06:3907:3908:3909:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4018:4019:38 20:38
L-Eghrijel 06:4007:4008:4009:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4018:4019:39 20:39
Castagna 06:4007:4008:4009:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4118:4119:40 20:40
Annunziata 06:4107:4108:4109:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4218:4219:40 20:40
Ciru 06:4107:4108:4109:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4218:4219:41 20:41
Gudja 06:4207:4208:4209:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4318:4319:41 20:41
Gibja 06:4207:4208:4209:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4318:4319:42 20:42
Bettina 06:4407:4408:4409:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:4518:4519:43 20:43
Hal Ghaxaq More    06:4407:4408:4409:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:4518:4519:44 20:44
Dawret 06:4407:4408:4409:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:4518:4519:44 20:44
Gistakor 06:4507:4508:4509:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:4618:4619:44 20:44
Gravina 06:4507:4508:4509:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:4618:4619:45 20:45
Demicoli 06:4607:4608:4609:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:4718:4719:45 20:45
Miftuh 06:4607:4608:4609:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:4818:4819:46 20:46
Combini 06:4707:4708:4709:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:4818:4819:47 20:47
Tumbarella 06:4807:4808:4809:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:4918:4919:47 20:47
Telleritu 06:4807:4808:4809:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:4918:4919:47 20:47
Hareb 06:4907:4908:4909:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5018:5019:48 20:48
Bir id-Deheb More    06:4907:4908:4909:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5118:5119:49 20:49
Deheb 6 06:4907:4908:4909:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5118:5119:49 20:49
Haddiema 06:5007:5008:5009:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5118:5119:49 20:49
Iz-Zejtun More    06:5107:5108:5109:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5218:5219:50 20:50
Farrugia 06:5107:5108:5109:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5218:5219:50 20:50
Diacono 06:5207:5208:5209:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5318:5319:51 20:51
Gwiedi 06:5207:5208:5210:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0017:5418:5419:51 20:51
Wistin 06:5207:5208:5210:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0017:5418:5419:52 20:52
Isqof 06:5307:5308:5310:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0117:5518:5519:52 20:52
Rumana 06:5407:5408:5410:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0217:5518:5519:53 20:53
Crieki 06:5407:5408:5410:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0217:5618:5619:53 20:53
Paola More    06:5507:5508:5510:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0317:5618:5619:54 20:54
Huxlief 06:5507:5508:5510:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0317:5618:5619:54 20:54
Iz-Zejtun More    06:5507:5508:5510:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0317:5718:5719:54 20:54
Tmiem 06:5507:5508:5510:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0317:5718:5719:54 20:54
Herba 06:5607:5608:5610:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0417:5718:5719:55 20:55
Strejnu 06:5707:5708:5710:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0517:5818:5819:56 20:56
Marsaskala More    06:5707:5708:5710:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0617:5918:5919:56 20:56
Basli 06:5707:5708:5710:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0617:5918:5919:56 20:56
Mamo 06:5807:5808:5810:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0617:5918:5919:57 20:57
Vahla 06:5907:5908:5910:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0019:0019:58 20:58
Noqra 06:5907:5908:5910:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0119:0119:58 20:58
Baija 07:0008:0009:0010:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0119:0119:59 20:59
Mahsel 07:0008:0009:0010:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0219:0219:59 20:59
Qaws 07:0108:0109:0110:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:0319:0320:00 21:00
Ashby 07:0108:0109:0110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:0319:0320:00 21:00
Xedha 07:0108:0109:0110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:0319:0320:00 21:00
Grigal 07:0208:0209:0210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:0419:0420:01 21:01
Xmiel 07:0208:0209:0210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:0419:0420:02 21:02
Marsaskala 07:0408:0409:0410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:0619:0620:03 21:03