Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Marsaskala - Mater Dei 135
Marsaskala More    06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Marsaskala 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Iskal 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Harruba 06:0607:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:05 20:05
Bianco 06:0607:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:06
Vajrita 06:0707:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:06
Xmiel 06:0807:0808:0809:0710:0711:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:07 20:07
Grigal 06:0807:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:08 20:07
Xehda 06:0907:0908:0909:0810:0811:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:08 20:08
Ashby 06:1007:1008:1009:0910:0911:0912:0913:0914:1015:1016:1017:1018:1019:09 20:08
Qaws 06:1007:1008:1009:0910:0911:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:09 20:08
Mahsel 06:1107:1108:1109:1010:1011:1012:1013:1014:1115:1116:1117:1118:1119:10 20:09
Bajja 06:1107:1108:1109:1010:1011:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:10 20:09
Noqra 06:1207:1208:1209:1110:1111:1112:1113:1114:1215:1216:1217:1218:1219:11 20:10
Vahla 06:1207:1208:1209:1110:1111:1212:1213:1214:1315:1316:1317:1318:1319:11 20:10
Mamo 06:1407:1408:1409:1210:1211:1312:1313:1314:1415:1416:1417:1418:1419:12 20:11
Iz-Zejtun More    06:1407:1408:1409:1310:1311:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:13 20:11
Basli 06:1407:1408:1409:1310:1311:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:13 20:11
Marsaskala More    06:1507:1508:1509:1310:1311:1412:1413:1414:1515:1516:1517:1518:1519:13 20:12
Strejnu 06:1507:1508:1509:1310:1311:1412:1413:1414:1515:1516:1517:1518:1519:13 20:12
Iz-Zejtun More    06:1607:1608:1609:1410:1411:1512:1513:1514:1615:1616:1617:1618:1619:14 20:13
Xaghri 06:1607:1608:1609:1410:1411:1512:1513:1514:1615:1616:1617:1618:1619:14 20:13
Herba 06:1607:1608:1609:1510:1511:1612:1613:1614:1715:1716:1717:1718:1719:15 20:13
Tmiem 06:1807:1808:1809:1710:1711:1812:1813:1814:1915:1916:1917:1918:1919:16 20:14
Girgor 06:1907:1908:1909:1710:1711:1912:1913:1914:2015:2016:2017:2018:2019:17 20:15
Lawrenz 06:2007:2008:2009:1810:1811:1912:1913:1914:2115:2116:2117:2118:2119:18 20:16
Butigieg 06:2107:2108:2109:1910:1911:2012:2013:2014:2215:2216:2217:2218:2219:19 20:16
President 06:2207:2208:2209:1910:1911:2112:2113:2114:2215:2216:2217:2218:2219:19 20:17
Anton 06:2207:2208:2209:2010:2011:2112:2113:2114:2315:2316:2317:2318:2319:20 20:17
Bir id-Deheb More    06:2307:2308:2309:2110:2111:2212:2213:2214:2415:2416:2417:2418:2419:21 20:18
Deheb 5 06:2307:2308:2309:2110:2111:2212:2213:2214:2415:2416:2417:2418:2419:21 20:18
Hal Ghaxaq More    06:2407:2408:2409:2110:2111:2312:2313:2314:2415:2416:2417:2418:2419:21 20:18
Hareb 06:2407:2408:2409:2110:2111:2312:2313:2314:2415:2416:2417:2418:2419:21 20:18
Telleritu 06:2407:2408:2409:2210:2211:2312:2313:2314:2515:2516:2517:2518:2519:21 20:19
Tumbarella 06:2507:2508:2509:2210:2211:2412:2413:2414:2615:2616:2617:2618:2619:22 20:19
Combini 06:2607:2608:2609:2310:2311:2512:2513:2514:2615:2616:2617:2618:2619:23 20:20
Miftuh 06:2707:2708:2709:2410:2411:2612:2613:2614:2715:2716:2717:2718:2719:24 20:21
Demicoli 06:2807:2808:2809:2510:2511:2712:2713:2714:2815:2816:2817:2818:2819:24 20:21
Gravina 06:2807:2808:2809:2510:2511:2712:2713:2714:2915:2916:2917:2918:2919:25 20:21
Dawret 06:3007:3008:3009:2610:2611:2812:2813:2814:3015:3016:3017:3018:3019:26 20:23
Il-Gudja More    06:3007:3008:3009:2710:2711:2912:2913:2914:3115:3116:3117:3118:3119:26 20:23
Bettina 06:3007:3008:3009:2710:2711:2912:2913:2914:3115:3116:3117:3118:3119:26 20:23
Pigot 06:3107:3108:3109:2710:2711:2912:2913:2914:3115:3116:3117:3118:3119:27 20:23
L-Eghrijel 06:3207:3208:3209:2810:2811:3012:3013:3014:3215:3216:3217:3218:3219:28 20:24
Castagna 06:3307:3308:3309:2910:2911:3112:3113:3114:3315:3316:3317:3318:3319:28 20:25
Annunziata 06:3407:3408:3409:3010:3011:3212:3213:3214:3415:3416:3417:3418:3419:29 20:25
Ciru 06:3407:3408:3409:3010:3011:3212:3213:3214:3515:3516:3517:3518:3519:30 20:26
Gudja 06:3407:3408:3409:3010:3011:3312:3313:3314:3515:3516:3517:3518:3519:30 20:26
Gibja 06:3507:3508:3509:3110:3111:3312:3313:3314:3615:3616:3617:3618:3619:31 20:26
Bir 06:3607:3608:3609:3210:3211:3512:3513:3514:3715:3716:3717:3718:3719:32 20:27
Hal Luqa More    06:3907:3908:3909:3410:3411:3712:3713:3714:3915:3916:3917:3918:3919:33 20:29
Airport 3 06:3907:3908:3909:3410:3411:3712:3713:3714:3915:3916:3917:3918:3919:33 20:29
Avjazzjoni 06:4107:4108:4109:3610:3611:3912:3913:3914:4115:4116:4117:4118:4119:35 20:30
Mitjar 06:4207:4208:4209:3710:3711:4012:4013:4014:4315:4316:4317:4318:4319:36 20:31
Tumas 06:4407:4408:4409:3910:3911:4112:4113:4114:4415:4416:4417:4418:4419:38 20:33
Hal Farrug More    06:4507:4508:4509:4010:4011:4312:4313:4314:4615:4616:4617:4618:4619:39 20:33
Schinas 06:4507:4508:4509:4010:4011:4312:4313:4314:4615:4616:4617:4618:4619:39 20:33
Egrett 06:4607:4608:4609:4010:4011:4412:4413:4414:4715:4716:4717:4718:4719:40 20:34
Masgar 06:4607:4608:4609:4110:4111:4412:4413:4414:4715:4716:4717:4718:4719:40 20:35
Schinas 06:4707:4708:4709:4110:4111:4412:4413:4414:4815:4816:4817:4818:4819:40 20:35
Militari 06:4707:4708:4709:4110:4111:4512:4513:4514:4815:4816:4817:4818:4819:41 20:35
Masgar 06:4707:4708:4709:4210:4211:4512:4513:4514:4815:4816:4817:4818:4819:41 20:35
Sarsella 06:4807:4808:4809:4210:4211:4512:4513:4514:4915:4916:4917:4918:4919:41 20:36
Farrug 06:4907:4908:4909:4310:4311:4612:4613:4614:4915:4916:4917:4918:4919:42 20:36
San Vincenz More    06:5007:5008:5009:4410:4411:4812:4813:4814:5115:5116:5117:5118:5119:43 20:37
Vincenz 1 06:5007:5008:5009:4410:4411:4812:4813:4814:5115:5116:5117:5118:5119:43 20:37
Vincenz 2 06:5107:5108:5109:4510:4511:4812:4813:4814:5215:5216:5217:5218:5219:44 20:38
Vincenz 3 06:5207:5208:5209:4610:4611:4912:4913:4914:5315:5316:5317:5318:5319:45 20:39
Vincenz 1 06:5407:5408:5409:4710:4711:5112:5113:5114:5415:5416:5417:5418:5419:46 20:40
Hal Luqa More    06:5407:5408:5409:4710:4711:5112:5113:5114:5515:5516:5517:5518:5519:46 20:40
Ghammieri 06:5407:5408:5409:4710:4711:5112:5113:5114:5515:5516:5517:5518:5519:46 20:40
San Vincenz More    06:5407:5408:5409:4710:4711:5112:5113:5114:5515:5516:5517:5518:5519:46 20:40
Ingieret 06:5407:5408:5409:4710:4711:5112:5113:5114:5515:5516:5517:5518:5519:46 20:40
Il-Marsa More    06:5807:5808:5809:5110:5111:5512:5513:5514:5915:5916:5917:5918:5919:50 20:43
Marsa Park & Ride 6 06:5807:5808:5809:5110:5111:5512:5513:5514:5915:5916:5917:5918:5919:50 20:43
Qaddisin 06:5907:5908:5909:5210:5211:5612:5713:5715:0116:0117:0118:0119:0119:51 20:44
Is-Swatar More    07:0708:0709:0710:0011:0012:0413:0814:0815:1216:1217:1218:1219:1219:58 20:51
Qroqq 5 07:0708:0709:0710:0011:0012:0413:0814:0815:1216:1217:1218:1219:1219:58 20:51
L-Imsida More    07:0908:0909:0910:0211:0212:0613:1114:1115:1516:1517:1518:1519:1520:00 20:53
Universita 1 07:0908:0909:0910:0211:0212:0613:1114:1115:1516:1517:1518:1519:1520:00 20:53
Mater Dei More    07:1008:1009:1010:0311:0312:0713:1314:1315:1716:1717:1718:1719:1720:01 20:54
Mater Dei 2 07:1008:1009:1010:0311:0312:0713:1314:1315:1716:1717:1718:1719:1720:01 20:54
Sptar 1 07:1208:1209:1210:0511:0512:0913:1514:1515:1916:1917:1918:1919:1920:02 20:55
Marsaskala More    06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Marsaskala 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Iskal 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Harruba 06:0607:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:05 20:05
Bianco 06:0607:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:06
Vajrita 06:0707:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Xmiel 06:0707:0708:0709:0710:0811:0812:0813:0814:0715:0716:0717:0718:0819:07 20:07
Grigal 06:0807:0808:0809:0810:0911:0912:0913:0914:0815:0816:0817:0818:0819:07 20:07
Xehda 06:0807:0808:0809:0810:0911:0912:0913:0914:0815:0816:0817:0818:0919:08 20:08
Ashby 06:0907:0908:0909:0910:1011:1012:1013:1014:0915:0916:0917:0918:1019:08 20:08
Qaws 06:0907:0908:0909:0910:1011:1012:1013:1014:0915:0916:0917:0918:1019:09 20:09
Mahsel 06:1007:1008:1009:1010:1111:1112:1113:1114:1015:1016:1017:1018:1119:09 20:09
Bajja 06:1007:1008:1009:1010:1111:1112:1113:1114:1015:1016:1017:1018:1119:09 20:09
Noqra 06:1107:1108:1109:1110:1211:1212:1213:1214:1115:1116:1117:1118:1219:10 20:10
Vahla 06:1107:1108:1109:1110:1311:1312:1313:1314:1115:1116:1117:1118:1219:11 20:11
Mamo 06:1207:1208:1209:1210:1411:1412:1413:1414:1215:1216:1217:1218:1419:11 20:11
Iz-Zejtun More    06:1307:1308:1309:1310:1411:1412:1413:1414:1315:1316:1317:1318:1419:12 20:12
Basli 06:1307:1308:1309:1310:1411:1412:1413:1414:1315:1316:1317:1318:1419:12 20:12
Marsaskala More    06:1307:1308:1309:1310:1511:1512:1513:1514:1315:1316:1317:1318:1519:12 20:12
Strejnu 06:1307:1308:1309:1310:1511:1512:1513:1514:1315:1316:1317:1318:1519:12 20:12
Iz-Zejtun More    06:1407:1408:1409:1410:1611:1612:1613:1614:1415:1416:1417:1418:1619:13 20:13
Xaghri 06:1407:1408:1409:1410:1611:1612:1613:1614:1415:1416:1417:1418:1619:13 20:13
Herba 06:1507:1508:1509:1510:1711:1712:1713:1714:1515:1516:1517:1518:1619:14 20:14
Tmiem 06:1707:1708:1709:1710:1911:1912:1913:1914:1715:1716:1717:1718:1819:15 20:15
Girgor 06:1707:1708:1709:1710:2011:2012:2013:2014:1715:1716:1717:1718:1919:16 20:16
Lawrenz 06:1807:1808:1809:1810:2111:2112:2113:2114:1815:1816:1817:1818:2019:16 20:16
Butigieg 06:1907:1908:1909:1910:2211:2212:2213:2214:1915:1916:1917:1918:2119:17 20:17
President 06:1907:1908:1909:1910:2211:2212:2213:2214:1915:1916:1917:1918:2219:17 20:17
Anton 06:2007:2008:2009:2010:2311:2312:2313:2314:2015:2016:2017:2018:2219:18 20:18
Bir id-Deheb More    06:2107:2108:2109:2110:2411:2412:2413:2414:2115:2116:2117:2118:2319:19 20:19
Deheb 5 06:2107:2108:2109:2110:2411:2412:2413:2414:2115:2116:2117:2118:2319:19 20:19
Hal Ghaxaq More    06:2107:2108:2109:2110:2511:2512:2513:2514:2115:2116:2117:2118:2419:19 20:19
Hareb 06:2107:2108:2109:2110:2511:2512:2513:2514:2115:2116:2117:2118:2419:19 20:19
Telleritu 06:2207:2208:2209:2210:2511:2512:2513:2514:2215:2216:2217:2218:2419:20 20:20
Tumbarella 06:2207:2208:2209:2210:2611:2612:2613:2614:2215:2216:2217:2218:2519:20 20:20
Combini 06:2307:2308:2309:2310:2711:2712:2713:2714:2315:2316:2317:2318:2619:21 20:21
Miftuh 06:2407:2408:2409:2410:2811:2812:2813:2814:2415:2416:2417:2418:2719:21 20:21
Demicoli 06:2507:2508:2509:2510:2911:2912:2913:2914:2515:2516:2517:2518:2819:22 20:22
Gravina 06:2507:2508:2509:2510:2911:2912:2913:2914:2515:2516:2517:2518:2819:22 20:22
Dawret 06:2607:2608:2609:2610:3111:3112:3113:3114:2615:2616:2617:2618:3019:24 20:24
Il-Gudja More    06:2707:2708:2709:2710:3111:3112:3113:3114:2715:2716:2717:2718:3019:24 20:24
Bettina 06:2707:2708:2709:2710:3111:3112:3113:3114:2715:2716:2717:2718:3019:24 20:24
Pigot 06:2707:2708:2709:2710:3211:3212:3213:3214:2715:2716:2717:2718:3119:24 20:24
L-Eghrijel 06:2807:2808:2809:2810:3311:3312:3313:3314:2815:2816:2817:2818:3219:25 20:25
Castagna 06:2907:2908:2909:2910:3411:3412:3413:3414:2915:2916:2917:2918:3319:26 20:26
Annunziata 06:3007:3008:3009:3010:3511:3512:3513:3514:3015:3016:3017:3018:3419:26 20:26
Ciru 06:3007:3008:3009:3010:3511:3512:3513:3514:3015:3016:3017:3018:3419:27 20:27
Gudja 06:3007:3008:3009:3010:3611:3612:3613:3614:3015:3016:3017:3018:3419:27 20:27
Gibja 06:3107:3108:3109:3110:3611:3612:3613:3614:3115:3116:3117:3118:3519:28 20:28
Bir 06:3207:3208:3209:3210:3811:3812:3813:3814:3215:3216:3217:3218:3619:29 20:29
Hal Luqa More    06:3407:3408:3409:3410:4011:4012:4013:4014:3415:3416:3417:3418:3919:30 20:30
Airport 3 06:3407:3408:3409:3410:4011:4012:4013:4014:3415:3416:3417:3418:3919:30 20:30
Avjazzjoni 06:3607:3608:3609:3610:4211:4212:4213:4214:3615:3616:3617:3618:4119:32 20:32
Mitjar 06:3707:3708:3709:3710:4411:4412:4413:4414:3715:3716:3717:3718:4219:33 20:33
Tumas 06:3907:3908:3909:3910:4511:4512:4513:4514:3915:3916:3917:3918:4419:34 20:34
Hal Farrug More    06:4007:4008:4009:4010:4611:4612:4613:4614:4015:4016:4017:4018:4519:35 20:35
Schinas 06:4007:4008:4009:4010:4611:4612:4613:4614:4015:4016:4017:4018:4519:35 20:35
Egrett 06:4007:4008:4009:4010:4711:4712:4713:4714:4015:4016:4017:4018:4619:36 20:36
Masgar 06:4107:4108:4109:4110:4811:4812:4813:4814:4115:4116:4117:4118:4619:36 20:36
Schinas 06:4107:4108:4109:4110:4811:4812:4813:4814:4115:4116:4117:4118:4719:36 20:36
Militari 06:4107:4108:4109:4110:4911:4912:4913:4914:4115:4116:4117:4118:4719:37 20:37
Masgar 06:4207:4208:4209:4210:4911:4912:4913:4914:4215:4216:4217:4218:4719:37 20:37
Sarsella 06:4207:4208:4209:4210:5011:5012:5013:5014:4215:4216:4217:4218:4819:37 20:37
Farrug 06:4307:4308:4309:4310:5011:5012:5013:5014:4315:4316:4317:4318:4919:38 20:38
San Vincenz More    06:4407:4408:4409:4410:5211:5212:5213:5214:4415:4416:4417:4418:5019:39 20:39
Vincenz 1 06:4407:4408:4409:4410:5211:5212:5213:5214:4415:4416:4417:4418:5019:39 20:39
Vincenz 2 06:4507:4508:4509:4510:5311:5312:5313:5314:4515:4516:4517:4518:5119:40 20:40
Vincenz 3 06:4607:4608:4609:4610:5411:5412:5413:5414:4615:4616:4617:4618:5219:40 20:40
Vincenz 1 06:4707:4708:4709:4710:5511:5512:5513:5514:4715:4716:4717:4718:5419:42 20:42
Hal Luqa More    06:4707:4708:4709:4710:5611:5612:5613:5614:4715:4716:4717:4718:5419:42 20:42
Ghammieri 06:4707:4708:4709:4710:5611:5612:5613:5614:4715:4716:4717:4718:5419:42 20:42
San Vincenz More    06:4707:4708:4709:4710:5611:5612:5613:5614:4715:4716:4717:4718:5419:42 20:42
Ingieret 06:4707:4708:4709:4710:5611:5612:5613:5614:4715:4716:4717:4718:5419:42 20:42
Il-Marsa More    06:5107:5108:5109:5111:0012:0013:0014:0014:5115:5116:5117:5118:5819:45 20:45
Marsa Park & Ride 6 06:5107:5108:5109:5111:0012:0013:0014:0014:5115:5116:5117:5118:5819:45 20:45
Qaddisin 06:5207:5208:5209:5211:0112:0113:0114:0114:5215:5216:5217:5218:5919:46 20:46
Is-Swatar More    06:5907:5908:5909:5911:0812:0613:0614:0614:5715:5716:5717:5719:0419:51 20:51
Qroqq 5 06:5907:5908:5909:5911:0812:0613:0614:0614:5715:5716:5717:5719:0419:51 20:51
L-Imsida More    07:0108:0109:0110:0111:1012:0813:0814:0814:5915:5916:5917:5919:0619:53 20:53
Universita 1 07:0108:0109:0110:0111:1012:0813:0814:0814:5915:5916:5917:5919:0619:53 20:53
Mater Dei More    07:0208:0209:0210:0211:1112:0913:0914:0915:0016:0017:0018:0019:0719:54 20:54
Mater Dei 2 07:0208:0209:0210:0211:1112:0913:0914:0915:0016:0017:0018:0019:0719:54 20:54
Sptar 1 07:0308:0309:0310:0311:1212:1013:1014:1015:0116:0117:0118:0119:0819:55 20:55
Marsaskala More    06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Marsaskala 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Iskal 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Harruba 06:0507:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:05 20:05
Bianco 06:0607:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:06
Vajrita 06:0707:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Xmiel 06:0707:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Grigal 06:0707:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:08 20:08
Xehda 06:0807:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:08 20:08
Ashby 06:0807:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09 20:09
Qaws 06:0907:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09 20:09
Mahsel 06:0907:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:09 20:09
Bajja 06:0907:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Noqra 06:1007:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:10 20:10
Vahla 06:1107:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:11 20:11
Mamo 06:1107:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:12 20:12
Iz-Zejtun More    06:1207:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:12 20:12
Basli 06:1207:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:12 20:12
Marsaskala More    06:1207:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:13 20:13
Strejnu 06:1207:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:13 20:13
Iz-Zejtun More    06:1307:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:14 20:14
Xaghri 06:1307:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:14 20:14
Herba 06:1407:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:14 20:14
Tmiem 06:1507:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:16 20:16
Girgor 06:1607:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:16 20:16
Lawrenz 06:1607:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:17 20:17
Butigieg 06:1707:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:18 20:18
President 06:1707:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:18 20:18
Anton 06:1807:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:19 20:19
Bir id-Deheb More    06:1907:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:19 20:19
Deheb 5 06:1907:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:19 20:19
Hal Ghaxaq More    06:1907:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:20 20:20
Hareb 06:1907:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:20 20:20
Telleritu 06:2007:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:20 20:20
Tumbarella 06:2007:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:21 20:21
Combini 06:2107:2408:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:21 20:21
Miftuh 06:2107:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:22 20:22
Demicoli 06:2207:2608:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2619:23 20:23
Gravina 06:2207:2608:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2619:23 20:23
Dawret 06:2407:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:24 20:24
Il-Gudja More    06:2407:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2819:25 20:25
Bettina 06:2407:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2819:25 20:25
Pigot 06:2407:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2819:25 20:25
L-Eghrijel 06:2507:2908:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:26 20:26
Castagna 06:2607:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:27 20:27
Annunziata 06:2607:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3119:28 20:28
Ciru 06:2707:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3119:28 20:28
Gudja 06:2707:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:28 20:28
Gibja 06:2807:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:29 20:29
Bir 06:2907:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3319:30 20:30
Hal Luqa More    06:3007:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:32 20:32
Airport 3 06:3007:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:32 20:32
Avjazzjoni 06:3207:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:33 20:33
Mitjar 06:3307:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3919:34 20:34
Tumas 06:3407:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:36 20:36
Hal Farrug More    06:3507:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:4119:36 20:36
Schinas 06:3507:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:4119:36 20:36
Egrett 06:3607:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:37 20:37
Masgar 06:3607:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:38 20:38
Schinas 06:3607:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:38 20:38
Militari 06:3707:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:38 20:38
Masgar 06:3707:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:39 20:39
Sarsella 06:3707:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4419:39 20:39
Farrug 06:3807:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4419:39 20:39
San Vincenz More    06:3907:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:41 20:41
Vincenz 1 06:3907:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:41 20:41
Vincenz 2 06:4007:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4719:41 20:41
Vincenz 3 06:4007:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4819:42 20:42
Vincenz 1 06:4207:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4919:43 20:43
Hal Luqa More    06:4207:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4919:44 20:44
Ghammieri 06:4207:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4919:44 20:44
San Vincenz More    06:4207:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4919:44 20:44
Ingieret 06:4207:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4919:44 20:44
Il-Marsa More    06:4507:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:5319:47 20:47
Marsa Park & Ride 6 06:4507:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:5319:47 20:47
Qaddisin 06:4607:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:5419:48 20:48
Is-Swatar More    06:5107:5908:5910:0311:0312:0313:0314:0314:5915:5916:5917:5918:5919:53 20:53
Qroqq 5 06:5107:5908:5910:0311:0312:0313:0314:0314:5915:5916:5917:5918:5919:53 20:53
L-Imsida More    06:5308:0109:0110:0511:0512:0513:0514:0515:0116:0117:0118:0119:0119:55 20:55
Universita 1 06:5308:0109:0110:0511:0512:0513:0514:0515:0116:0117:0118:0119:0119:55 20:55
Mater Dei More    06:5408:0209:0210:0611:0612:0613:0614:0615:0216:0217:0218:0219:0219:56 20:56
Mater Dei 2 06:5408:0209:0210:0611:0612:0613:0614:0615:0216:0217:0218:0219:0219:56 20:56
Sptar 1 06:5508:0309:0310:0811:0812:0813:0814:0815:0316:0317:0318:0319:0319:57 20:57
Mater Dei - Marsaskala 135
Mater Dei More    06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Sptar 3 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
L-Imsida More    06:1507:1508:1509:1210:1211:1212:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:12 20:12
Universita 4 06:1507:1508:1509:1210:1211:1212:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:12 20:12
Il-Marsa More    06:3107:3108:3109:2210:2211:2212:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:21 20:21
Marsa Park & Ride 5 06:3107:3108:3109:2210:2211:2212:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:21 20:21
Hal Luqa More    06:3407:3408:3409:2510:2511:2512:2713:2714:2815:2816:2817:2818:2719:24 20:23
Ghammieri 06:3407:3408:3409:2510:2511:2512:2713:2714:2815:2816:2817:2818:2719:24 20:23
San Vincenz More    06:3507:3508:3509:2610:2511:2512:2713:2714:2815:2816:2817:2818:2719:24 20:23
Vincenz 1 06:3507:3508:3509:2610:2511:2512:2713:2714:2815:2816:2817:2818:2719:24 20:23
Vincenz 2 06:3507:3508:3509:2610:2611:2612:2813:2814:2915:2916:2917:2918:2819:25 20:24
Vincenz 3 06:3707:3708:3709:2810:2711:2712:2913:2914:3015:3016:3017:3018:2919:26 20:25
Vincenz 1 06:3807:3808:3809:2910:2811:2812:3013:3014:3215:3216:3217:3218:3119:28 20:26
San Vincenz/Luqa More    06:3907:3908:3909:3010:2811:2812:3013:3014:3215:3216:3217:3218:3119:28 20:26
Ingieret 06:3907:3908:3909:3010:2811:2812:3013:3014:3215:3216:3217:3218:3119:28 20:26
Hal Farrug More    06:3907:3908:3909:3010:2911:2912:3113:3114:3315:3316:3317:3318:3219:29 20:26
Farrug 06:3907:3908:3909:3010:2911:2912:3113:3114:3315:3316:3317:3318:3219:29 20:26
Egrett 06:4107:4108:4109:3210:3011:3012:3213:3214:3515:3516:3517:3518:3319:30 20:28
Masgar 06:4207:4208:4209:3310:3111:3112:3313:3314:3515:3516:3517:3518:3419:31 20:28
Schinas 06:4207:4208:4209:3310:3111:3112:3313:3314:3515:3516:3517:3518:3419:31 20:28
Militari 06:4207:4208:4209:3310:3111:3112:3313:3314:3615:3616:3617:3618:3419:31 20:28
Masgar 06:4307:4308:4309:3410:3211:3212:3413:3414:3615:3616:3617:3618:3519:32 20:29
Sarsella 06:4307:4308:4309:3410:3211:3212:3413:3414:3715:3716:3717:3718:3519:32 20:29
Schinas 06:4407:4408:4409:3510:3311:3312:3513:3514:3815:3816:3817:3818:3619:33 20:30
Hal Luqa More    06:4507:4508:4509:3610:3411:3412:3613:3614:3915:3916:3917:3918:3719:34 20:30
Tumas 06:4507:4508:4509:3610:3411:3412:3613:3614:3915:3916:3917:3918:3719:34 20:30
Azzopardi 06:4707:4708:4709:3810:3511:3512:3713:3714:4115:4116:4117:4118:3919:36 20:32
Mitjar 06:4807:4808:4809:3910:3611:3612:3813:3814:4215:4216:4217:4218:4019:37 20:32
Avjazzjoni 06:5007:5008:5009:4110:3811:3812:4013:4014:4415:4416:4417:4418:4119:38 20:34
Airport 3 06:5307:5308:5309:4410:4011:4012:4213:4214:4715:4716:4717:4718:4419:41 20:35
Il-Gudja More    06:5507:5508:5509:4610:4211:4212:4413:4414:4915:4916:4917:4918:4619:43 20:37
Bir 06:5507:5508:5509:4610:4211:4212:4413:4414:4915:4916:4917:4918:4619:43 20:37
Burglat 06:5607:5608:5609:4710:4311:4312:4513:4514:5015:5016:5017:5018:4719:44 20:38
Habel 06:5707:5708:5709:4810:4411:4412:4613:4614:5115:5116:5117:5118:4819:45 20:38
Pigot 06:5807:5808:5809:4910:4411:4412:4613:4614:5215:5216:5217:5218:4919:46 20:39
L-Eghrijel 06:5907:5908:5909:5010:4511:4512:4713:4714:5415:5416:5417:5418:5019:47 20:40
Castagna 07:0008:0009:0009:5110:4611:4612:4813:4814:5415:5416:5417:5418:5019:47 20:40
Annunziata 07:0108:0109:0109:5210:4711:4712:4913:4914:5615:5616:5617:5618:5119:48 20:41
Ciru 07:0108:0109:0109:5210:4711:4712:4913:4914:5615:5616:5617:5618:5219:49 20:41
Gudja 07:0208:0209:0209:5310:4811:4812:5013:5014:5615:5616:5617:5618:5219:49 20:41
Gibja 07:0308:0309:0309:5410:4811:4812:5013:5014:5715:5716:5717:5718:5319:50 20:42
Bettina 07:0508:0509:0509:5610:5011:5012:5213:5214:5915:5916:5917:5918:5519:52 20:43
Hal Ghaxaq More    07:0508:0509:0509:5610:5011:5012:5213:5215:0016:0017:0018:0018:5519:52 20:44
Dawret 07:0508:0509:0509:5610:5011:5012:5213:5215:0016:0017:0018:0018:5519:52 20:44
Gistakor 07:0608:0609:0609:5710:5111:5112:5313:5315:0016:0017:0018:0018:5619:53 20:44
Gravina 07:0708:0709:0709:5810:5211:5212:5413:5415:0116:0117:0118:0118:5719:54 20:45
Demicoli 07:0708:0709:0709:5810:5211:5212:5413:5415:0216:0217:0218:0218:5719:54 20:45
Miftuh 07:0808:0809:0809:5910:5311:5312:5513:5515:0316:0317:0318:0318:5819:55 20:46
Combini 07:0908:0909:0910:0010:5411:5412:5613:5615:0416:0417:0418:0418:5919:56 20:46
Tumbarella 07:1008:1009:1010:0110:5411:5412:5613:5615:0516:0517:0518:0518:5919:56 20:47
Telleritu 07:1008:1009:1010:0110:5511:5512:5713:5715:0516:0517:0518:0519:0019:57 20:47
Hareb 07:1108:1109:1110:0210:5511:5512:5713:5715:0616:0617:0618:0619:0119:58 20:48
Bir id-Deheb More    07:1208:1209:1210:0310:5611:5612:5813:5815:0716:0717:0718:0719:0219:59 20:48
Deheb 6 07:1208:1209:1210:0310:5611:5612:5813:5815:0716:0717:0718:0719:0219:59 20:48
Haddiema 07:1308:1309:1310:0410:5711:5712:5913:5915:0816:0817:0818:0819:0219:59 20:49
Iz-Zejtun More    07:1408:1409:1410:0510:5711:5712:5913:5915:0916:0917:0918:0919:0320:00 20:49
Farrugia 07:1408:1409:1410:0510:5711:5712:5913:5915:0916:0917:0918:0919:0320:00 20:49
Diacono 07:1508:1509:1510:0610:5811:5813:0014:0015:1016:1017:1018:1019:0420:01 20:50
Gwiedi 07:1608:1609:1610:0710:5911:5913:0114:0115:1116:1117:1118:1119:0520:02 20:51
Wistin 07:1608:1609:1610:0710:5911:5913:0114:0115:1116:1117:1118:1119:0520:02 20:51
Isqof 07:1708:1709:1710:0811:0012:0013:0214:0215:1216:1217:1218:1219:0620:03 20:51
Rumana 07:1808:1809:1810:0911:0112:0113:0314:0315:1316:1317:1318:1319:0720:04 20:52
Crieki 07:1808:1809:1810:0911:0112:0113:0314:0315:1416:1417:1418:1419:0720:04 20:52
Huxlief 07:1908:1909:1910:1011:0212:0213:0414:0415:1416:1417:1418:1419:0820:05 20:53
Tmiem 07:2008:2009:2010:1111:0212:0213:0414:0415:1516:1517:1518:1519:0920:06 20:53
Herba 07:2008:2009:2010:1111:0312:0313:0514:0515:1616:1617:1618:1619:0920:06 20:54
Strejnu 07:2108:2109:2110:1211:0412:0413:0614:0615:1716:1717:1718:1719:1020:07 20:54
Marsaskala More    07:2208:2209:2210:1311:0512:0513:0714:0715:1816:1817:1818:1819:1120:08 20:55
Basli 07:2208:2209:2210:1311:0512:0513:0714:0715:1816:1817:1818:1819:1120:08 20:55
Mamo 07:2308:2309:2310:1411:0512:0513:0714:0715:1916:1917:1918:1919:1220:09 20:55
Vahla 07:2408:2409:2410:1511:0612:0613:0814:0815:2016:2017:2018:2019:1320:10 20:56
Noqra 07:2508:2509:2510:1611:0712:0713:0914:0915:2116:2117:2118:2119:1320:10 20:57
Baija 07:2508:2509:2510:1611:0712:0713:0914:0915:2116:2117:2118:2119:1420:11 20:57
Mahsel 07:2608:2609:2610:1711:0812:0813:1014:1015:2216:2217:2218:2219:1420:11 20:57
Qaws 07:2708:2709:2710:1811:0812:0813:1014:1015:2316:2317:2318:2319:1520:12 20:58
Ashby 07:2708:2709:2710:1811:0912:0913:1114:1115:2316:2317:2318:2319:1620:13 20:58
Xedha 07:2808:2809:2810:1911:0912:0913:1114:1115:2416:2417:2418:2419:1620:13 20:59
Grigal 07:2808:2809:2810:1911:1012:1013:1214:1215:2416:2417:2418:2419:1720:14 20:59
Xmiel 07:2908:2909:2910:2011:1012:1013:1214:1215:2516:2517:2518:2519:1720:14 21:00
Marsaskala 07:3108:3109:3110:2211:1212:1213:1414:1415:2716:2717:2718:2719:1920:16 21:01
Mater Dei More    06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Sptar 3 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
L-Imsida More    06:1207:1208:1209:1310:1311:1312:1313:1314:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Universita 4 06:1207:1208:1209:1310:1311:1312:1313:1314:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Il-Marsa More    06:1907:1908:1909:2410:2411:2412:2413:2414:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Marsa Park & Ride 5 06:1907:1908:1909:2410:2411:2412:2413:2414:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Hal Luqa More    06:2107:2108:2109:2710:2711:2712:2713:2714:2215:2216:2217:2218:2119:21 20:21
Ghammieri 06:2107:2108:2109:2710:2711:2712:2713:2714:2215:2216:2217:2218:2119:21 20:21
San Vincenz More    06:2207:2208:2209:2710:2711:2712:2713:2714:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:22
Vincenz 1 06:2207:2208:2209:2710:2711:2712:2713:2714:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:22
Vincenz 2 06:2207:2208:2209:2810:2811:2812:2813:2814:2315:2316:2317:2318:2219:22 20:22
Vincenz 3 06:2307:2308:2309:2910:2911:2912:2913:2914:2415:2416:2417:2418:2319:23 20:23
Vincenz 1 06:2407:2408:2409:3010:3011:3012:3013:3014:2515:2516:2517:2518:2419:24 20:24
San Vincenz/Luqa More    06:2507:2508:2509:3110:3111:3112:3113:3114:2615:2616:2617:2518:2519:25 20:25
Ingieret 06:2507:2508:2509:3110:3111:3112:3113:3114:2615:2616:2617:2518:2519:25 20:25
Hal Farrug More    06:2507:2508:2509:3110:3111:3112:3113:3114:2615:2616:2617:2618:2519:25 20:25
Farrug 06:2507:2508:2509:3110:3111:3112:3113:3114:2615:2616:2617:2618:2519:25 20:25
Egrett 06:2707:2708:2709:3310:3311:3312:3313:3314:2815:2816:2817:2718:2719:27 20:27
Masgar 06:2707:2708:2709:3310:3311:3312:3313:3314:2815:2816:2817:2818:2719:27 20:27
Schinas 06:2707:2708:2709:3410:3411:3412:3413:3414:2915:2916:2917:2818:2719:27 20:27
Militari 06:2807:2808:2809:3410:3411:3412:3413:3414:2915:2916:2917:2818:2819:28 20:28
Masgar 06:2807:2808:2809:3410:3411:3412:3413:3414:2915:2916:2917:2918:2819:28 20:28
Sarsella 06:2807:2808:2809:3510:3511:3512:3513:3514:3015:3016:3017:2918:2819:28 20:28
Schinas 06:2907:2908:2909:3610:3611:3612:3613:3614:3115:3116:3117:3018:2919:29 20:29
Hal Luqa More    06:3007:3008:3009:3710:3711:3712:3713:3714:3215:3216:3217:3118:3019:30 20:30
Tumas 06:3007:3008:3009:3710:3711:3712:3713:3714:3215:3216:3217:3118:3019:30 20:30
Azzopardi 06:3107:3108:3109:3910:3911:3912:3913:3914:3415:3416:3417:3218:3119:31 20:31
Mitjar 06:3207:3208:3209:4010:4011:4012:4013:4014:3515:3516:3517:3318:3219:32 20:32
Avjazzjoni 06:3307:3308:3309:4110:4111:4112:4113:4114:3615:3616:3617:3518:3319:33 20:33
Airport 3 06:3507:3508:3509:4310:4311:4312:4313:4314:3815:3816:3817:3718:3519:35 20:35
Il-Gudja More    06:3707:3708:3709:4510:4511:4512:4513:4514:4015:4016:4017:3918:3719:37 20:37
Bir 06:3707:3708:3709:4510:4511:4512:4513:4514:4015:4016:4017:3918:3719:37 20:37
Burglat 06:3807:3808:3809:4710:4711:4712:4713:4714:4215:4216:4217:4018:3819:38 20:38
Habel 06:3907:3908:3909:4710:4711:4712:4713:4714:4215:4216:4217:4118:3919:39 20:39
Pigot 06:4007:4008:4009:4810:4811:4812:4813:4814:4315:4316:4317:4118:4019:40 20:40
L-Eghrijel 06:4007:4008:4009:4910:4911:4912:4913:4914:4415:4416:4417:4218:4019:40 20:40
Castagna 06:4107:4108:4109:5010:5011:5012:5013:5014:4515:4516:4517:4318:4119:41 20:41
Annunziata 06:4207:4208:4209:5110:5111:5112:5113:5114:4615:4616:4617:4418:4219:42 20:42
Ciru 06:4207:4208:4209:5110:5111:5112:5113:5114:4615:4616:4617:4418:4219:42 20:42
Gudja 06:4307:4308:4309:5210:5211:5212:5213:5214:4715:4716:4717:4518:4319:43 20:43
Gibja 06:4307:4308:4309:5210:5211:5212:5213:5214:4715:4716:4717:4518:4319:43 20:43
Bettina 06:4507:4508:4509:5410:5411:5412:5413:5414:4915:4916:4917:4718:4519:45 20:45
Hal Ghaxaq More    06:4507:4508:4509:5510:5511:5512:5513:5514:5015:5016:5017:4718:4519:45 20:45
Dawret 06:4507:4508:4509:5510:5511:5512:5513:5514:5015:5016:5017:4718:4519:45 20:45
Gistakor 06:4607:4608:4609:5510:5511:5512:5513:5514:5015:5016:5017:4818:4619:46 20:46
Gravina 06:4607:4608:4609:5610:5611:5612:5613:5614:5115:5116:5117:4918:4619:46 20:46
Demicoli 06:4707:4708:4709:5710:5711:5712:5713:5714:5215:5216:5217:4918:4719:47 20:47
Miftuh 06:4707:4708:4709:5710:5711:5712:5713:5714:5215:5216:5217:5018:4719:47 20:47
Combini 06:4807:4808:4809:5810:5811:5812:5813:5814:5315:5316:5317:5118:4819:48 20:48
Tumbarella 06:4907:4908:4909:5910:5911:5912:5913:5914:5415:5416:5417:5118:4919:49 20:49
Telleritu 06:4907:4908:4909:5910:5911:5912:5913:5914:5415:5416:5417:5218:4919:49 20:49
Hareb 06:5007:5008:5010:0011:0012:0013:0014:0014:5515:5516:5517:5218:5019:50 20:50
Bir id-Deheb More    06:5007:5008:5010:0111:0112:0113:0114:0114:5615:5616:5617:5318:5019:50 20:50
Deheb 6 06:5007:5008:5010:0111:0112:0113:0114:0114:5615:5616:5617:5318:5019:50 20:50
Haddiema 06:5107:5108:5110:0211:0212:0213:0214:0214:5715:5716:5717:5418:5119:51 20:51
Iz-Zejtun More    06:5207:5208:5210:0211:0212:0213:0214:0214:5715:5716:5717:5418:5219:52 20:52
Farrugia 06:5207:5208:5210:0211:0212:0213:0214:0214:5715:5716:5717:5418:5219:52 20:52
Diacono 06:5207:5208:5210:0311:0312:0313:0314:0314:5815:5816:5817:5518:5219:52 20:52
Gwiedi 06:5307:5308:5310:0411:0412:0413:0414:0414:5915:5916:5917:5618:5319:53 20:53
Wistin 06:5307:5308:5310:0511:0512:0513:0514:0515:0016:0017:0017:5618:5319:53 20:53
Isqof 06:5407:5408:5410:0511:0512:0513:0514:0515:0016:0017:0017:5718:5419:54 20:54
Rumana 06:5507:5508:5510:0611:0612:0613:0614:0615:0116:0117:0117:5818:5519:55 20:55
Crieki 06:5507:5508:5510:0611:0612:0613:0614:0615:0116:0117:0117:5818:5519:55 20:55
Huxlief 06:5607:5608:5610:0711:0712:0713:0714:0715:0216:0217:0217:5918:5619:56 20:56
Tmiem 06:5607:5608:5610:0811:0812:0813:0814:0815:0316:0317:0317:5918:5619:56 20:56
Herba 06:5707:5708:5710:0811:0812:0813:0814:0815:0316:0317:0318:0018:5719:57 20:57
Strejnu 06:5807:5808:5810:0911:0912:0913:0914:0915:0416:0417:0418:0118:5819:58 20:58
Marsaskala More    06:5807:5808:5810:1011:1012:1013:1014:1015:0516:0517:0518:0218:5819:58 20:58
Basli 06:5807:5808:5810:1011:1012:1013:1014:1015:0516:0517:0518:0218:5819:58 20:58
Mamo 06:5907:5908:5910:1111:1112:1113:1114:1115:0616:0617:0618:0218:5919:59 20:59
Vahla 07:0008:0009:0010:1211:1212:1213:1214:1215:0716:0717:0718:0319:0020:00 21:00
Noqra 07:0008:0009:0010:1211:1212:1213:1214:1215:0716:0717:0718:0419:0020:00 21:00
Baija 07:0108:0109:0110:1311:1312:1313:1314:1315:0816:0817:0818:0419:0120:01 21:01
Mahsel 07:0108:0109:0110:1311:1312:1313:1314:1315:0816:0817:0818:0519:0120:01 21:01
Qaws 07:0208:0209:0210:1411:1412:1413:1414:1415:0916:0917:0918:0519:0220:02 21:02
Ashby 07:0208:0209:0210:1511:1512:1513:1514:1515:1016:1017:1018:0619:0220:02 21:02
Xedha 07:0208:0209:0210:1511:1512:1513:1514:1515:1016:1017:1018:0619:0220:02 21:02
Grigal 07:0308:0309:0310:1611:1612:1613:1614:1615:1116:1117:1118:0719:0320:03 21:03
Xmiel 07:0308:0309:0310:1611:1612:1613:1614:1615:1116:1117:1118:0719:0320:03 21:03
Marsaskala 07:0508:0509:0510:1811:1812:1813:1814:1815:1316:1317:1318:0919:0520:05 21:05
Mater Dei More    06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Sptar 3 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
L-Imsida More    06:1107:1108:1109:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Universita 4 06:1107:1108:1109:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Il-Marsa More    06:1807:1808:1809:2110:2111:2112:2113:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Marsa Park & Ride 5 06:1807:1808:1809:2110:2111:2112:2113:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Hal Luqa More    06:2007:2008:2009:2310:2311:2412:2413:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:22
Ghammieri 06:2007:2008:2009:2310:2311:2412:2413:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:22
San Vincenz More    06:2007:2008:2109:2310:2311:2412:2413:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:22
Vincenz 1 06:2007:2008:2109:2310:2311:2412:2413:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:22
Vincenz 2 06:2107:2108:2109:2410:2411:2512:2513:2314:2315:2316:2317:2318:2319:23 20:23
Vincenz 3 06:2207:2208:2209:2510:2511:2612:2613:2414:2415:2416:2417:2418:2419:24 20:24
Vincenz 1 06:2307:2308:2309:2610:2611:2712:2713:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
San Vincenz/Luqa More    06:2307:2308:2409:2610:2611:2812:2813:2614:2615:2616:2617:2618:2519:25 20:25
Ingieret 06:2307:2308:2409:2610:2611:2812:2813:2614:2615:2616:2617:2618:2519:25 20:25
Hal Farrug More    06:2407:2408:2409:2710:2711:2812:2813:2614:2615:2616:2617:2618:2619:26 20:26
Farrug 06:2407:2408:2409:2710:2711:2812:2813:2614:2615:2616:2617:2618:2619:26 20:26
Egrett 06:2507:2508:2609:2810:2811:3012:3013:2814:2815:2816:2817:2818:2719:27 20:27
Masgar 06:2507:2508:2609:2810:2811:3012:3013:2814:2815:2816:2817:2818:2819:28 20:28
Schinas 06:2507:2508:2609:2810:2811:3112:3113:2914:2915:2916:2917:2918:2819:28 20:28
Militari 06:2607:2608:2709:2910:2911:3112:3113:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29 20:29
Masgar 06:2607:2608:2709:2910:2911:3112:3113:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29 20:29
Sarsella 06:2607:2608:2709:2910:2911:3212:3213:3014:3015:3016:3017:3018:2919:29 20:29
Schinas 06:2707:2708:2809:3010:3011:3312:3313:3114:3115:3116:3117:3118:3019:30 20:30
Hal Luqa More    06:2807:2808:2909:3110:3111:3412:3413:3214:3215:3216:3217:3218:3119:31 20:31
Tumas 06:2807:2808:2909:3110:3111:3412:3413:3214:3215:3216:3217:3218:3119:31 20:31
Azzopardi 06:2907:2908:3009:3210:3211:3512:3513:3314:3315:3316:3317:3318:3319:33 20:33
Mitjar 06:3007:3008:3109:3310:3311:3612:3613:3414:3415:3416:3417:3418:3419:34 20:34
Avjazzjoni 06:3107:3108:3209:3410:3411:3812:3813:3614:3615:3616:3617:3618:3519:35 20:35
Airport 3 06:3307:3308:3409:3610:3611:4012:4013:3814:3815:3816:3817:3818:3719:37 20:37
Il-Gudja More    06:3407:3408:3609:3710:3711:4212:4213:4014:4015:4016:4017:4018:3919:39 20:39
Bir 06:3407:3408:3609:3710:3711:4212:4213:4014:4015:4016:4017:4018:3919:39 20:39
Burglat 06:3507:3508:3709:3810:3811:4312:4313:4114:4115:4116:4117:4118:4019:40 20:40
Habel 06:3607:3608:3809:3910:3911:4412:4413:4214:4215:4216:4217:4218:4119:41 20:41
Pigot 06:3707:3708:3909:4010:4011:4512:4513:4314:4315:4316:4317:4318:4219:42 20:42
L-Eghrijel 06:3807:3808:3909:4110:4111:4612:4613:4414:4415:4416:4417:4418:4319:43 20:43
Castagna 06:3807:3808:4009:4110:4111:4612:4613:4414:4415:4416:4417:4418:4319:43 20:43
Annunziata 06:3907:3908:4109:4210:4211:4712:4713:4514:4515:4516:4517:4518:4419:44 20:44
Ciru 06:3907:3908:4109:4210:4211:4812:4813:4614:4615:4616:4617:4618:4519:45 20:45
Gudja 06:3907:3908:4209:4210:4211:4812:4813:4614:4615:4616:4617:4618:4519:45 20:45
Gibja 06:4007:4008:4209:4310:4311:4912:4913:4714:4715:4716:4717:4718:4619:46 20:46
Bettina 06:4107:4108:4409:4410:4411:5112:5113:4914:4915:4916:4917:4918:4819:48 20:48
Hal Ghaxaq More    06:4207:4208:4409:4510:4511:5112:5113:4914:4915:4916:4917:4918:4819:48 20:48
Dawret 06:4207:4208:4409:4510:4511:5112:5113:4914:4915:4916:4917:4918:4819:48 20:48
Gistakor 06:4207:4208:4509:4510:4511:5212:5213:5014:5015:5016:5017:5018:4819:48 20:48
Gravina 06:4307:4308:4509:4610:4611:5212:5213:5014:5015:5016:5017:5018:4919:49 20:49
Demicoli 06:4307:4308:4609:4610:4611:5312:5313:5114:5115:5116:5117:5118:5019:50 20:50
Miftuh 06:4407:4408:4609:4710:4711:5412:5413:5214:5215:5216:5217:5218:5119:51 20:51
Combini 06:4507:4508:4709:4810:4811:5512:5513:5314:5315:5316:5317:5318:5119:51 20:51
Tumbarella 06:4507:4508:4809:4810:4811:5512:5513:5314:5315:5316:5317:5318:5219:52 20:52
Telleritu 06:4507:4508:4809:4810:4811:5612:5613:5414:5415:5416:5417:5418:5219:52 20:52
Hareb 06:4607:4608:4909:4910:4911:5612:5613:5414:5415:5416:5417:5418:5319:53 20:53
Bir id-Deheb More    06:4707:4708:4909:5010:5011:5712:5713:5514:5515:5516:5517:5518:5419:54 20:54
Deheb 6 06:4707:4708:4909:5010:5011:5712:5713:5514:5515:5516:5517:5518:5419:54 20:54
Haddiema 06:4707:4708:5009:5010:5011:5812:5813:5614:5615:5616:5617:5618:5519:55 20:55
Iz-Zejtun More    06:4807:4808:5109:5110:5111:5912:5913:5714:5715:5716:5717:5718:5519:55 20:55
Farrugia 06:4807:4808:5109:5110:5111:5912:5913:5714:5715:5716:5717:5718:5519:55 20:55
Diacono 06:4907:4908:5109:5210:5212:0013:0013:5814:5815:5816:5817:5818:5619:56 20:56
Gwiedi 06:4907:4908:5209:5210:5212:0013:0013:5814:5815:5816:5817:5818:5719:57 20:57
Wistin 06:4907:4908:5209:5210:5212:0113:0113:5914:5915:5916:5917:5918:5719:57 20:57
Isqof 06:5007:5008:5309:5310:5312:0213:0214:0015:0016:0017:0018:0018:5819:58 20:58
Rumana 06:5007:5008:5409:5310:5312:0213:0214:0015:0016:0017:0018:0018:5919:59 20:59
Crieki 06:5107:5108:5409:5410:5412:0313:0314:0115:0116:0117:0118:0118:5919:59 20:59
Huxlief 06:5107:5108:5509:5410:5412:0313:0314:0115:0116:0117:0118:0119:0020:00 21:00
Tmiem 06:5207:5208:5509:5510:5512:0413:0414:0215:0216:0217:0218:0219:0020:00 21:00
Herba 06:5207:5208:5609:5510:5512:0413:0414:0215:0216:0217:0218:0219:0120:01 21:01
Strejnu 06:5307:5308:5709:5610:5612:0613:0614:0415:0416:0417:0418:0419:0220:02 21:02
Marsaskala More    06:5407:5408:5709:5710:5712:0613:0614:0415:0416:0417:0418:0419:0220:02 21:02
Basli 06:5407:5408:5709:5710:5712:0613:0614:0415:0416:0417:0418:0419:0220:02 21:02
Mamo 06:5407:5408:5809:5710:5712:0713:0714:0515:0516:0517:0518:0519:0320:03 21:03
Vahla 06:5507:5508:5909:5810:5812:0813:0814:0615:0616:0617:0618:0619:0420:04 21:04
Noqra 06:5607:5608:5909:5910:5912:0913:0914:0715:0716:0717:0718:0719:0520:05 21:05
Baija 06:5607:5609:0009:5910:5912:0913:0914:0715:0716:0717:0718:0719:0520:05 21:05
Mahsel 06:5607:5609:0009:5910:5912:0913:0914:0715:0716:0717:0718:0719:0620:06 21:06
Qaws 06:5707:5709:0110:0011:0012:1013:1014:0815:0816:0817:0818:0819:0620:06 21:06
Ashby 06:5707:5709:0110:0011:0012:1113:1114:0915:0916:0917:0918:0919:0720:07 21:07
Xedha 06:5807:5809:0110:0111:0112:1113:1114:0915:0916:0917:0918:0919:0720:07 21:07
Grigal 06:5807:5809:0210:0111:0112:1213:1214:1015:1016:1017:1018:1019:0820:08 21:08
Xmiel 06:5907:5909:0210:0211:0212:1213:1214:1015:1016:1017:1018:1019:0820:08 21:08
Marsaskala 07:0008:0009:0410:0311:0312:1413:1414:1215:1216:1217:1218:1219:1020:10 21:10