Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Marsaskala - Mater Dei 135
Marsaskala More    06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Marsaskala 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Iskal 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Harruba 06:0607:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0519:05 20:05
Bianco 06:0607:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:06
Vajrita 06:0707:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:06 20:06
Xmiel 06:0807:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0719:07 20:07
Grigal 06:0907:0908:0909:0910:0911:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:07 20:07
Xehda 06:0907:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0819:07 20:07
Ashby 06:1007:1008:1009:1010:1011:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0819:08 20:08
Qaws 06:1007:1008:1009:1010:1011:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:08 20:08
Mahsel 06:1107:1108:1109:1110:1111:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:0919:09 20:09
Bajja 06:1107:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1019:09 20:09
Noqra 06:1207:1208:1209:1210:1211:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1019:09 20:09
Vahla 06:1307:1308:1309:1310:1311:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1119:10 20:10
Mamo 06:1407:1408:1409:1410:1411:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1219:11 20:11
Iz-Zejtun More    06:1407:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1219:11 20:11
Basli 06:1407:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1219:11 20:11
Marsaskala More    06:1507:1508:1509:1510:1511:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1319:11 20:11
Strejnu 06:1507:1508:1509:1510:1511:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1319:11 20:11
Iz-Zejtun More    06:1607:1608:1609:1610:1611:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1319:12 20:12
Xaghri 06:1607:1608:1609:1610:1611:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1319:12 20:12
Herba 06:1707:1708:1709:1710:1711:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1419:12 20:12
Tmiem 06:1907:1908:1909:1910:1911:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1519:14 20:14
Girgor 06:2007:2008:2009:2010:2011:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1619:14 20:14
Lawrenz 06:2107:2108:2109:2110:2111:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1719:15 20:15
Butigieg 06:2207:2208:2209:2210:2211:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:1819:15 20:15
President 06:2207:2208:2209:2210:2211:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:1819:16 20:16
Anton 06:2307:2308:2309:2310:2311:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:1919:16 20:16
Bir id-Deheb More    06:2407:2408:2409:2410:2411:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:1919:17 20:17
Deheb 5 06:2407:2408:2409:2410:2411:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:1919:17 20:17
Hal Ghaxaq More    06:2507:2508:2509:2510:2511:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2019:17 20:17
Hareb 06:2507:2508:2509:2510:2511:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2019:17 20:17
Telleritu 06:2507:2508:2509:2510:2511:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2019:18 20:18
Tumbarella 06:2607:2608:2609:2610:2611:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2119:18 20:18
Combini 06:2607:2608:2609:2610:2611:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2119:18 20:18
Miftuh 06:2807:2808:2809:2810:2811:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2219:19 20:19
Demicoli 06:2907:2908:2909:2910:2911:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2319:20 20:20
Gravina 06:2907:2908:2909:2910:2911:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2319:20 20:20
Dawret 06:3107:3108:3109:3110:3111:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2419:21 20:21
Il-Gudja More    06:3107:3108:3109:3110:3111:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2519:21 20:21
Bettina 06:3107:3108:3109:3110:3111:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2519:21 20:21
Pigot 06:3207:3208:3209:3210:3211:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2519:22 20:22
L-Eghrijel 06:3307:3308:3309:3310:3311:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:2619:22 20:22
Castagna 06:3307:3308:3309:3310:3311:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:2719:23 20:23
Annunziata 06:3507:3508:3509:3510:3511:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:2719:24 20:24
Ciru 06:3507:3508:3509:3510:3511:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:2819:24 20:24
Gudja 06:3507:3508:3509:3510:3511:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:2819:24 20:24
Gibja 06:3607:3608:3609:3610:3611:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:2919:25 20:25
Bir 06:3707:3708:3709:3710:3711:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:3019:25 20:25
Hal Luqa More    06:4007:4008:4009:4010:4011:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3119:27 20:27
Airport 3 06:4007:4008:4009:4010:4011:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3119:27 20:27
Avjazzjoni 06:4207:4208:4209:4210:4211:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3319:28 20:28
Mitjar 06:4307:4308:4309:4310:4311:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:3419:29 20:29
Tumas 06:4507:4508:4509:4510:4511:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:3519:30 20:30
Hal Farrug More    06:4607:4608:4609:4610:4611:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:3619:31 20:31
Schinas 06:4607:4608:4609:4610:4611:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:3619:31 20:31
Egrett 06:4707:4708:4709:4710:4711:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:3719:32 20:32
Masgar 06:4807:4808:4809:4810:4811:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:3819:32 20:32
Schinas 06:4807:4808:4809:4810:4811:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:3819:32 20:32
Militari 06:4907:4908:4909:4910:4911:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:3819:33 20:33
Masgar 06:4907:4908:4909:4910:4911:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:3819:33 20:33
Sarsella 06:4907:4908:4909:4910:4911:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:3919:33 20:33
Farrug 06:5007:5008:5009:5010:5011:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:3919:34 20:34
San Vincenz More    06:5207:5208:5209:5210:5211:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4119:35 20:35
Vincenz 1 06:5207:5208:5209:5210:5211:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4119:35 20:35
Vincenz 2 06:5307:5308:5309:5310:5311:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4119:35 20:35
Vincenz 3 06:5407:5408:5409:5410:5411:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4219:36 20:36
Vincenz 4 06:5407:5408:5409:5410:5411:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:4319:36 20:36
Vincenz 1 06:5507:5508:5509:5510:5511:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:4319:37 20:37
Hal Luqa More    06:5607:5608:5609:5610:5611:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:4419:37 20:37
Ghammieri 06:5607:5608:5609:5610:5611:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:4419:37 20:37
San Vincenz More    06:5607:5608:5609:5610:5611:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:4419:37 20:37
Ingieret 06:5607:5608:5609:5610:5611:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:4419:37 20:37
Il-Marsa More    07:0008:0009:0010:0011:0011:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:4719:40 20:40
Marsa Park & Ride 6 07:0008:0009:0010:0011:0011:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:4719:40 20:40
Qaddisin 07:0108:0109:0110:0111:0111:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:4819:41 20:41
Is-Swatar More    07:1108:1109:0810:0811:0812:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0318:5319:46 20:46
Qroqq 5 07:1108:1109:0810:0811:0812:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0318:5319:46 20:46
L-Imsida More    07:1408:1409:1010:1011:1012:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0518:5419:47 20:47
Universita 1 07:1408:1409:1010:1011:1012:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0518:5419:47 20:47
Mater Dei More    07:1508:1509:1210:1211:1212:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0718:5519:48 20:48
Mater Dei 2 07:1508:1509:1210:1211:1212:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0718:5519:48 20:48
Sptar 1 07:1708:1709:1310:1311:1312:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0818:5619:49 20:49
Marsaskala More    06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Marsaskala 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Iskal 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Harruba 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Bianco 06:0607:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:06
Vajrita 06:0707:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Xmiel 06:0707:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Grigal 06:0807:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:08 20:08
Xehda 06:0807:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:08 20:08
Ashby 06:0907:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09 20:09
Qaws 06:0907:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09 20:09
Mahsel 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Bajja 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Noqra 06:1107:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1019:10 20:10
Vahla 06:1107:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:11
Mamo 06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Iz-Zejtun More    06:1307:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1219:12 20:12
Basli 06:1307:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1219:12 20:12
Marsaskala More    06:1307:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:13
Strejnu 06:1307:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:13
Iz-Zejtun More    06:1407:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:14
Xaghri 06:1407:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:14
Herba 06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1419:14 20:14
Tmiem 06:1607:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:16 20:16
Girgor 06:1707:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17 20:17
Lawrenz 06:1807:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:18
Butigieg 06:1907:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1819:18 20:18
President 06:1907:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Anton 06:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:1919:19 20:19
Bir id-Deheb More    06:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:20
Deheb 5 06:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:20
Hal Ghaxaq More    06:2107:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21 20:21
Hareb 06:2107:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21 20:21
Telleritu 06:2107:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:21 20:21
Tumbarella 06:2207:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:22
Combini 06:2207:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:22 20:22
Miftuh 06:2307:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:23 20:23
Demicoli 06:2407:2408:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2419:24 20:24
Gravina 06:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2419:24 20:24
Dawret 06:2607:2608:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2519:25 20:25
Il-Gudja More    06:2607:2608:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2619:26 20:26
Bettina 06:2607:2608:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2619:26 20:26
Pigot 06:2707:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2619:26 20:26
L-Eghrijel 06:2807:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2719:27 20:27
Castagna 06:2807:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2819:28 20:28
Annunziata 06:2907:2908:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29 20:29
Ciru 06:2907:2908:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:29 20:29
Gudja 06:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:2919:29 20:29
Gibja 06:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30 20:30
Bir 06:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3119:31 20:31
Hal Luqa More    06:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3319:33 20:33
Airport 3 06:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3319:33 20:33
Avjazzjoni 06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3419:34 20:34
Mitjar 06:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36 20:36
Tumas 06:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3719:37 20:37
Hal Farrug More    06:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3819:38 20:38
Schinas 06:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3819:38 20:38
Egrett 06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:3919:39 20:39
Masgar 06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:3919:39 20:39
Schinas 06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:3919:39 20:39
Militari 06:4107:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:4019:40 20:40
Masgar 06:4107:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:4019:40 20:40
Sarsella 06:4107:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:4019:40 20:40
Farrug 06:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4119:41 20:41
San Vincenz More    06:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4219:42 20:42
Vincenz 1 06:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4219:42 20:42
Vincenz 2 06:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4319:43 20:43
Vincenz 3 06:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4419:44 20:44
Vincenz 4 06:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4419:44 20:44
Vincenz 1 06:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4519:45 20:45
Hal Luqa More    06:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4519:45 20:45
Ghammieri 06:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4519:45 20:45
San Vincenz More    06:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:46 20:46
Ingieret 06:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:46 20:46
Il-Marsa More    06:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:4919:49 20:49
Marsa Park & Ride 6 06:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:4919:49 20:49
Qaddisin 06:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:5019:50 20:50
Is-Swatar More    06:5607:5608:5609:5610:5811:5812:5813:5614:5615:5616:5617:5618:5519:55 20:55
Qroqq 5 06:5607:5608:5609:5610:5811:5812:5813:5614:5615:5616:5617:5618:5519:55 20:55
L-Imsida More    06:5807:5808:5809:5811:0012:0013:0013:5814:5815:5816:5817:5818:5719:57 20:57
Universita 1 06:5807:5808:5809:5811:0012:0013:0013:5814:5815:5816:5817:5818:5719:57 20:57
Mater Dei More    06:5907:5908:5909:5911:0112:0113:0113:5914:5915:5916:5917:5918:5819:58 20:58
Mater Dei 2 06:5907:5908:5909:5911:0112:0113:0113:5914:5915:5916:5917:5918:5819:58 20:58
Sptar 1 07:0008:0009:0010:0011:0212:0213:0214:0015:0016:0017:0018:0018:5919:59 20:59
Marsaskala More    06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Marsaskala 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Iskal 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Harruba 06:0507:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0519:05 20:05
Bianco 06:0607:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:06
Vajrita 06:0707:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0619:06 20:06
Xmiel 06:0707:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Grigal 06:0807:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0719:07 20:07
Xehda 06:0807:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0819:08 20:08
Ashby 06:0807:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0819:08 20:08
Qaws 06:0907:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0819:08 20:08
Mahsel 06:0907:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:0919:09 20:09
Bajja 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:0919:09 20:09
Noqra 06:1007:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1019:10 20:10
Vahla 06:1107:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1019:10 20:10
Mamo 06:1207:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1119:11 20:11
Iz-Zejtun More    06:1207:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1119:11 20:11
Basli 06:1207:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1119:11 20:11
Marsaskala More    06:1207:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1219:12 20:12
Strejnu 06:1207:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1219:12 20:12
Iz-Zejtun More    06:1307:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1319:13 20:13
Xaghri 06:1307:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1319:13 20:13
Herba 06:1407:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1319:13 20:13
Tmiem 06:1507:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1419:14 20:14
Girgor 06:1607:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1519:15 20:15
Lawrenz 06:1707:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1619:16 20:16
Butigieg 06:1707:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:1619:16 20:16
President 06:1807:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:1719:17 20:17
Anton 06:1807:2108:2109:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:1719:17 20:17
Bir id-Deheb More    06:1907:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:1819:18 20:18
Deheb 5 06:1907:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:1819:18 20:18
Hal Ghaxaq More    06:1907:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:1819:18 20:18
Hareb 06:1907:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:1819:18 20:18
Telleritu 06:2007:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:1919:19 20:19
Tumbarella 06:2007:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:1919:19 20:19
Combini 06:2107:2408:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2019:20 20:20
Miftuh 06:2207:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2119:21 20:21
Demicoli 06:2307:2608:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2119:21 20:21
Gravina 06:2307:2608:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2119:21 20:21
Dawret 06:2407:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2319:23 20:23
Il-Gudja More    06:2407:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2319:23 20:23
Bettina 06:2407:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2319:23 20:23
Pigot 06:2507:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2319:23 20:23
L-Eghrijel 06:2607:2908:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2419:24 20:24
Castagna 06:2607:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:2519:25 20:25
Annunziata 06:2707:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:2519:25 20:25
Ciru 06:2707:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:2619:26 20:26
Gudja 06:2807:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:2619:26 20:26
Gibja 06:2807:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:2619:26 20:26
Bir 06:2907:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:2719:27 20:27
Hal Luqa More    06:3107:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:2919:29 20:29
Airport 3 06:3107:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:2919:29 20:29
Avjazzjoni 06:3207:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3019:30 20:30
Mitjar 06:3307:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3119:31 20:31
Tumas 06:3507:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:3219:32 20:32
Hal Farrug More    06:3607:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:3319:33 20:33
Schinas 06:3607:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:3319:33 20:33
Egrett 06:3607:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:3419:34 20:34
Masgar 06:3707:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:3419:34 20:34
Schinas 06:3707:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:3519:35 20:35
Militari 06:3707:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:3519:35 20:35
Masgar 06:3807:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:3519:35 20:35
Sarsella 06:3807:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:3519:35 20:35
Farrug 06:3807:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:3619:36 20:36
San Vincenz More    06:4007:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:3719:37 20:37
Vincenz 1 06:4007:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:3719:37 20:37
Vincenz 2 06:4007:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:3819:38 20:38
Vincenz 3 06:4107:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:3819:38 20:38
Vincenz 4 06:4207:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:3919:39 20:39
Vincenz 1 06:4207:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4019:40 20:40
Hal Luqa More    06:4307:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4019:40 20:40
Ghammieri 06:4307:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4019:40 20:40
San Vincenz More    06:4307:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4019:40 20:40
Ingieret 06:4307:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4019:40 20:40
Il-Marsa More    06:4607:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:4319:43 20:43
Marsa Park & Ride 6 06:4607:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:4319:43 20:43
Qaddisin 06:4707:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:4419:44 20:44
Is-Swatar More    06:5207:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:4919:49 20:49
Qroqq 5 06:5207:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:4919:49 20:49
L-Imsida More    06:5308:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0018:5019:50 20:50
Universita 1 06:5308:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0018:5019:50 20:50
Mater Dei More    06:5408:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0118:5119:51 20:51
Mater Dei 2 06:5408:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0118:5119:51 20:51
Sptar 1 06:5508:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0218:5219:52 20:52
Mater Dei - Marsaskala 135
Mater Dei More    06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Sptar 3 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
L-Imsida More    06:1407:1408:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1415:1416:1417:1318:1319:12 20:12
Universita 4 06:1407:1408:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1415:1416:1417:1318:1319:12 20:12
Il-Marsa More    06:2807:2808:2409:2410:2411:2412:2413:2414:3015:3016:3017:2318:2319:19 20:19
Marsa Park & Ride 5 06:2807:2808:2409:2410:2411:2412:2413:2414:3015:3016:3017:2318:2319:19 20:19
Hal Luqa More    06:3107:3108:2709:2710:2711:2712:2713:2714:3315:3316:3317:2618:2619:21 20:21
Ghammieri 06:3107:3108:2709:2710:2711:2712:2713:2714:3315:3316:3317:2618:2619:21 20:21
San Vincenz More    06:3107:3108:2709:2710:2711:2712:2713:2714:3415:3416:3417:2718:2619:21 20:21
Vincenz 1 06:3107:3108:2709:2710:2711:2712:2713:2714:3415:3416:3417:2718:2619:21 20:21
Vincenz 2 06:3207:3208:2809:2810:2811:2812:2813:2814:3415:3416:3417:2718:2719:22 20:22
Vincenz 3 06:3307:3308:2909:2910:2911:2912:2913:2914:3515:3516:3517:2818:2819:23 20:23
Vincenz 4 06:3407:3408:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3615:3616:3617:2918:2819:23 20:23
Vincenz 1 06:3507:3508:3109:3010:3011:3012:3013:3014:3715:3716:3717:3018:2919:24 20:24
San Vincenz/Luqa More    06:3507:3508:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3815:3816:3817:3118:2919:24 20:24
Ingieret 06:3507:3508:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3815:3816:3817:3118:2919:24 20:24
Hal Farrug More    06:3607:3608:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3915:3916:3917:3218:3019:25 20:25
Farrug 06:3607:3608:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3915:3916:3917:3218:3019:25 20:25
Egrett 06:3707:3708:3309:3310:3311:3312:3313:3314:4015:4016:4017:3318:3219:26 20:26
Masgar 06:3807:3808:3409:3310:3311:3312:3313:3314:4115:4116:4117:3418:3219:26 20:26
Schinas 06:3807:3808:3409:3410:3411:3412:3413:3414:4115:4116:4117:3418:3219:27 20:27
Militari 06:3907:3908:3509:3410:3411:3412:3413:3414:4215:4216:4217:3518:3319:27 20:27
Masgar 06:3907:3908:3509:3410:3411:3412:3413:3414:4215:4216:4217:3518:3319:27 20:27
Sarsella 06:3907:3908:3509:3510:3511:3512:3513:3514:4215:4216:4217:3518:3319:28 20:28
Schinas 06:4007:4008:3609:3610:3611:3612:3613:3614:4415:4416:4417:3718:3519:28 20:28
Hal Luqa More    06:4107:4108:3709:3710:3711:3712:3713:3714:4515:4516:4517:3818:3519:29 20:29
Tumas 06:4107:4108:3709:3710:3711:3712:3713:3714:4515:4516:4517:3818:3519:29 20:29
Azzopardi 06:4307:4308:3909:3810:3811:3812:3813:3814:4615:4616:4617:3918:3719:30 20:30
Mitjar 06:4407:4408:4009:3910:3911:3912:3913:3914:4815:4816:4817:4118:3819:31 20:31
Avjazzjoni 06:4607:4608:4209:4110:4111:4112:4113:4114:4915:4916:4917:4218:3919:32 20:32
Airport 3 06:4807:4808:4409:4310:4311:4312:4313:4314:5215:5216:5217:4518:4119:34 20:34
Il-Gudja More    06:5007:5008:4609:4510:4511:4512:4513:4514:5415:5416:5417:4718:4319:36 20:36
Bir 06:5007:5008:4609:4510:4511:4512:4513:4514:5415:5416:5417:4718:4319:36 20:36
Burglat 06:5107:5108:4709:4610:4611:4612:4613:4614:5515:5516:5517:4818:4419:37 20:37
Habel 06:5207:5208:4809:4710:4711:4712:4713:4714:5615:5616:5617:4918:4519:37 20:37
Pigot 06:5307:5308:4909:4810:4811:4812:4813:4814:5715:5716:5717:5018:4619:38 20:38
L-Eghrijel 06:5407:5408:5009:4910:4911:4912:4913:4914:5815:5816:5817:5118:4719:39 20:39
Castagna 06:5507:5508:5109:5010:5011:5012:5013:5014:5915:5916:5917:5218:4819:39 20:39
Annunziata 06:5607:5608:5209:5110:5111:5112:5113:5115:0016:0017:0017:5318:4919:40 20:40
Ciru 06:5607:5608:5209:5110:5111:5112:5113:5115:0116:0117:0117:5418:4919:40 20:40
Gudja 06:5607:5608:5209:5110:5111:5112:5113:5115:0116:0117:0117:5418:4919:41 20:41
Gibja 06:5707:5708:5309:5210:5211:5212:5213:5215:0216:0217:0217:5518:5019:41 20:41
Bettina 06:5907:5908:5509:5410:5411:5412:5413:5415:0416:0417:0417:5718:5219:43 20:43
Hal Ghaxaq More    06:5907:5908:5509:5410:5411:5412:5413:5415:0416:0417:0417:5718:5219:43 20:43
Dawret 06:5907:5908:5509:5410:5411:5412:5413:5415:0416:0417:0417:5718:5219:43 20:43
Gistakor 07:0008:0008:5609:5510:5511:5512:5513:5515:0516:0517:0517:5818:5319:43 20:43
Gravina 07:0108:0108:5709:5610:5611:5612:5613:5615:0616:0617:0617:5918:5319:44 20:44
Demicoli 07:0108:0108:5709:5610:5611:5612:5613:5615:0616:0617:0617:5918:5419:44 20:44
Miftuh 07:0208:0208:5809:5710:5711:5712:5713:5715:0716:0717:0718:0018:5519:45 20:45
Combini 07:0308:0308:5909:5810:5811:5812:5813:5815:0816:0817:0818:0118:5519:46 20:46
Tumbarella 07:0408:0409:0009:5810:5811:5812:5813:5815:0916:0917:0918:0218:5619:46 20:46
Telleritu 07:0408:0409:0009:5910:5911:5912:5913:5915:0916:0917:0918:0218:5619:46 20:46
Hareb 07:0508:0509:0109:5910:5911:5912:5913:5915:1016:1017:1018:0318:5719:47 20:47
Bir id-Deheb More    07:0608:0609:0210:0011:0012:0013:0014:0015:1116:1117:1118:0418:5819:48 20:48
Deheb 6 07:0608:0609:0210:0011:0012:0013:0014:0015:1116:1117:1118:0418:5819:48 20:48
Haddiema 07:0608:0609:0210:0111:0112:0113:0114:0115:1216:1217:1218:0518:5919:48 20:48
Iz-Zejtun More    07:0708:0709:0310:0211:0212:0213:0214:0215:1316:1317:1318:0618:5919:49 20:49
Farrugia 07:0708:0709:0310:0211:0212:0213:0214:0215:1316:1317:1318:0618:5919:49 20:49
Diacono 07:0808:0809:0410:0311:0312:0313:0314:0315:1416:1417:1418:0719:0019:50 20:50
Gwiedi 07:0908:0909:0510:0311:0312:0313:0314:0315:1516:1517:1518:0819:0119:50 20:50
Wistin 07:0908:0909:0510:0411:0412:0413:0414:0415:1516:1517:1518:0819:0119:50 20:50
Isqof 07:1008:1009:0610:0511:0512:0513:0514:0515:1616:1617:1618:0919:0219:51 20:51
Rumana 07:1108:1109:0710:0511:0512:0513:0514:0515:1716:1717:1718:1019:0319:52 20:52
Crieki 07:1108:1109:0710:0611:0612:0613:0614:0615:1716:1717:1718:1019:0319:52 20:52
Paola More    07:1208:1209:0810:0611:0612:0613:0614:0615:1816:1817:1818:1119:0419:52 20:52
Huxlief 07:1208:1209:0810:0611:0612:0613:0614:0615:1816:1817:1818:1119:0419:52 20:52
Iz-Zejtun More    07:1308:1309:0910:0711:0712:0713:0714:0715:1916:1917:1918:1219:0419:53 20:53
Tmiem 07:1308:1309:0910:0711:0712:0713:0714:0715:1916:1917:1918:1219:0419:53 20:53
Herba 07:1308:1309:0910:0711:0712:0713:0714:0715:1916:1917:1918:1219:0519:53 20:53
Strejnu 07:1408:1409:1010:0911:0912:0913:0914:0915:2116:2117:2118:1419:0619:54 20:54
Marsaskala More    07:1508:1509:1110:0911:0912:0913:0914:0915:2116:2117:2118:1419:0619:55 20:55
Basli 07:1508:1509:1110:0911:0912:0913:0914:0915:2116:2117:2118:1419:0619:55 20:55
Mamo 07:1608:1609:1210:1011:1012:1013:1014:1015:2216:2217:2218:1519:0719:55 20:55
Vahla 07:1708:1709:1310:1111:1112:1113:1114:1115:2316:2317:2318:1619:0819:56 20:56
Noqra 07:1708:1709:1310:1211:1212:1213:1214:1215:2416:2417:2418:1719:0919:57 20:57
Baija 07:1808:1809:1410:1211:1212:1213:1214:1215:2416:2417:2418:1719:0919:57 20:57
Mahsel 07:1808:1809:1410:1211:1212:1213:1214:1215:2516:2517:2518:1819:1019:57 20:57
Qaws 07:1908:1909:1510:1311:1312:1313:1314:1315:2616:2617:2618:1919:1019:58 20:58
Ashby 07:2008:2009:1610:1411:1412:1413:1414:1415:2616:2617:2618:1919:1119:58 20:58
Xedha 07:2008:2009:1610:1411:1412:1413:1414:1415:2716:2717:2718:2019:1119:59 20:59
Grigal 07:2108:2109:1710:1511:1512:1513:1514:1515:2716:2717:2718:2019:1219:59 20:59
Xmiel 07:2108:2109:1710:1511:1512:1513:1514:1515:2816:2817:2818:2119:1220:00 21:00
Marsaskala 07:2308:2309:1910:1711:1712:1713:1714:1715:3016:3017:3018:2319:1420:01 21:01
Mater Dei More    06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Sptar 3 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
L-Imsida More    06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Universita 4 06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Il-Marsa More    06:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:20
Marsa Park & Ride 5 06:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:20
Hal Luqa More    06:2307:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:23 20:23
Ghammieri 06:2307:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:23 20:23
San Vincenz More    06:2307:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:23 20:23
Vincenz 1 06:2307:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:23 20:23
Vincenz 2 06:2307:2308:2309:2310:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2318:2319:23 20:23
Vincenz 3 06:2407:2408:2409:2410:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2418:2419:24 20:24
Vincenz 4 06:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:25 20:25
Vincenz 1 06:2607:2608:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2619:26 20:26
San Vincenz/Luqa More    06:2607:2608:2609:2610:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2618:2619:26 20:26
Ingieret 06:2607:2608:2609:2610:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2618:2619:26 20:26
Hal Farrug More    06:2707:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27 20:27
Farrug 06:2707:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:27 20:27
Egrett 06:2807:2808:2809:2810:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2818:2819:28 20:28
Masgar 06:2807:2808:2809:2810:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2818:2819:28 20:28
Schinas 06:2907:2908:2909:2910:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:2918:2919:29 20:29
Militari 06:2907:2908:2909:2910:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:2918:2919:29 20:29
Masgar 06:2907:2908:2909:2910:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:2918:2919:29 20:29
Sarsella 06:3007:3008:3009:3010:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3018:3019:30 20:30
Schinas 06:3107:3108:3109:3110:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3118:3119:31 20:31
Hal Luqa More    06:3207:3208:3209:3210:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3118:3119:31 20:31
Tumas 06:3207:3208:3209:3210:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3118:3119:31 20:31
Azzopardi 06:3307:3308:3309:3310:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3318:3319:33 20:33
Mitjar 06:3407:3408:3409:3410:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3418:3419:34 20:34
Avjazzjoni 06:3507:3508:3509:3510:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3518:3519:35 20:35
Airport 3 06:3707:3708:3709:3710:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3718:3719:37 20:37
Il-Gudja More    06:3907:3908:3909:3910:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:3918:3919:39 20:39
Bir 06:3907:3908:3909:3910:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:3918:3919:39 20:39
Burglat 06:4007:4008:4009:4010:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4018:4019:40 20:40
Habel 06:4107:4108:4109:4110:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4018:4019:40 20:40
Pigot 06:4207:4208:4209:4210:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4118:4119:41 20:41
L-Eghrijel 06:4207:4208:4209:4210:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4218:4219:42 20:42
Castagna 06:4307:4308:4309:4310:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4318:4319:43 20:43
Annunziata 06:4407:4408:4409:4410:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4418:4419:44 20:44
Ciru 06:4407:4408:4409:4410:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4418:4419:44 20:44
Gudja 06:4507:4508:4509:4510:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4418:4419:44 20:44
Gibja 06:4507:4508:4509:4510:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4518:4519:45 20:45
Bettina 06:4707:4708:4709:4710:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4618:4619:46 20:46
Hal Ghaxaq More    06:4707:4708:4709:4710:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:4718:4719:47 20:47
Dawret 06:4707:4708:4709:4710:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:4718:4719:47 20:47
Gistakor 06:4807:4808:4809:4810:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:4718:4719:47 20:47
Gravina 06:4807:4808:4809:4810:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:4818:4819:48 20:48
Demicoli 06:4907:4908:4909:4910:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:4818:4819:48 20:48
Miftuh 06:5007:5008:5009:5010:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:4918:4919:49 20:49
Combini 06:5007:5008:5009:5010:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5018:5019:50 20:50
Tumbarella 06:5107:5108:5109:5110:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5018:5019:50 20:50
Telleritu 06:5107:5108:5109:5110:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5118:5119:51 20:51
Hareb 06:5207:5208:5209:5210:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5118:5119:51 20:51
Bir id-Deheb More    06:5307:5308:5309:5310:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5218:5219:52 20:52
Deheb 6 06:5307:5308:5309:5310:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5218:5219:52 20:52
Haddiema 06:5307:5308:5309:5310:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5318:5319:53 20:53
Iz-Zejtun More    06:5407:5408:5409:5410:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5318:5319:53 20:53
Farrugia 06:5407:5408:5409:5410:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5318:5319:53 20:53
Diacono 06:5507:5508:5509:5510:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5418:5419:54 20:54
Gwiedi 06:5607:5608:5609:5610:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5518:5519:55 20:55
Wistin 06:5607:5608:5609:5610:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5518:5519:55 20:55
Isqof 06:5707:5708:5709:5711:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0017:5618:5619:56 20:56
Rumana 06:5707:5708:5709:5711:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0017:5618:5619:56 20:56
Crieki 06:5807:5808:5809:5811:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0117:5718:5719:57 20:57
Paola More    06:5807:5808:5809:5811:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0117:5718:5719:57 20:57
Huxlief 06:5807:5808:5809:5811:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0117:5718:5719:57 20:57
Iz-Zejtun More    06:5907:5908:5909:5911:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0217:5818:5819:58 20:58
Tmiem 06:5907:5908:5909:5911:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0217:5818:5819:58 20:58
Herba 06:5907:5908:5909:5911:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0317:5918:5919:59 20:59
Strejnu 07:0008:0009:0010:0011:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0417:5918:5919:59 20:59
Marsaskala More    07:0108:0109:0110:0111:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0019:0020:00 21:00
Basli 07:0108:0109:0110:0111:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0019:0020:00 21:00
Mamo 07:0108:0109:0110:0111:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0119:0120:01 21:01
Vahla 07:0208:0209:0210:0211:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0119:0120:01 21:01
Noqra 07:0308:0309:0310:0311:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0219:0220:02 21:02
Baija 07:0308:0309:0310:0311:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0319:0320:03 21:03
Mahsel 07:0408:0409:0410:0411:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0319:0320:03 21:03
Qaws 07:0508:0509:0510:0511:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0419:0420:04 21:04
Ashby 07:0508:0509:0510:0511:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0419:0420:04 21:04
Xedha 07:0508:0509:0510:0511:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0419:0420:04 21:04
Grigal 07:0608:0609:0610:0611:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:0519:0520:05 21:05
Xmiel 07:0608:0609:0610:0611:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:0519:0520:05 21:05
Marsaskala 07:0808:0809:0810:0811:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:0719:0720:07 21:07
Mater Dei More    06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
Sptar 3 06:1007:1008:1009:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10 20:10
L-Imsida More    06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Universita 4 06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Il-Marsa More    06:1907:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Marsa Park & Ride 5 06:1907:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Hal Luqa More    06:2107:2108:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2119:21 20:21
Ghammieri 06:2107:2108:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2119:21 20:21
San Vincenz More    06:2107:2108:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2119:21 20:21
Vincenz 1 06:2107:2108:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2119:21 20:21
Vincenz 2 06:2207:2208:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2219:22 20:22
Vincenz 3 06:2307:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2219:22 20:22
Vincenz 4 06:2307:2308:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:2319:23 20:23
Vincenz 1 06:2407:2408:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2419:24 20:24
San Vincenz/Luqa More    06:2407:2408:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2419:24 20:24
Ingieret 06:2407:2408:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2419:24 20:24
Hal Farrug More    06:2507:2508:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2519:25 20:25
Farrug 06:2507:2508:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:2519:25 20:25
Egrett 06:2607:2608:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2619:26 20:26
Masgar 06:2607:2608:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2619:26 20:26
Schinas 06:2707:2708:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2619:26 20:26
Militari 06:2707:2708:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:2719:27 20:27
Masgar 06:2707:2708:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2719:27 20:27
Sarsella 06:2807:2808:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2719:27 20:27
Schinas 06:2807:2808:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:2819:28 20:28
Hal Luqa More    06:2907:2908:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:2919:29 20:29
Tumas 06:2907:2908:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:2919:29 20:29
Azzopardi 06:3007:3008:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:3019:30 20:30
Mitjar 06:3107:3108:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3119:31 20:31
Avjazzjoni 06:3207:3208:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3219:32 20:32
Airport 3 06:3407:3408:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3319:33 20:33
Il-Gudja More    06:3607:3608:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3519:35 20:35
Bir 06:3607:3608:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3519:35 20:35
Burglat 06:3707:3708:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:3619:36 20:36
Habel 06:3707:3708:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:3619:36 20:36
Pigot 06:3807:3808:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:3719:37 20:37
L-Eghrijel 06:3907:3908:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:3819:38 20:38
Castagna 06:3907:3908:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:3819:38 20:38
Annunziata 06:4007:4008:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:3919:39 20:39
Ciru 06:4007:4008:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:3919:39 20:39
Gudja 06:4107:4108:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:3919:39 20:39
Gibja 06:4107:4108:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4019:40 20:40
Bettina 06:4307:4308:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4119:41 20:41
Hal Ghaxaq More    06:4307:4308:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4219:42 20:42
Dawret 06:4307:4308:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4219:42 20:42
Gistakor 06:4307:4308:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4219:42 20:42
Gravina 06:4407:4408:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4319:43 20:43
Demicoli 06:4407:4408:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4319:43 20:43
Miftuh 06:4507:4508:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4419:44 20:44
Combini 06:4607:4608:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:4419:44 20:44
Tumbarella 06:4607:4608:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:4519:45 20:45
Telleritu 06:4607:4608:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:4519:45 20:45
Hareb 06:4707:4708:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:4619:46 20:46
Bir id-Deheb More    06:4807:4808:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:4619:46 20:46
Deheb 6 06:4807:4808:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:4619:46 20:46
Haddiema 06:4807:4808:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:4719:47 20:47
Iz-Zejtun More    06:4907:4908:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:4719:47 20:47
Farrugia 06:4907:4908:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:4719:47 20:47
Diacono 06:5007:5008:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:4819:48 20:48
Gwiedi 06:5007:5008:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:4919:49 20:49
Wistin 06:5007:5008:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:4919:49 20:49
Isqof 06:5107:5108:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:5019:50 20:50
Rumana 06:5207:5208:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5019:50 20:50
Crieki 06:5207:5208:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:5019:50 20:50
Paola More    06:5207:5208:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:5119:51 20:51
Huxlief 06:5207:5208:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:5119:51 20:51
Iz-Zejtun More    06:5307:5308:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:5119:51 20:51
Tmiem 06:5307:5308:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:5119:51 20:51
Herba 06:5307:5308:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:5219:52 20:52
Strejnu 06:5407:5409:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0018:5319:53 20:53
Marsaskala More    06:5507:5509:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0118:5319:53 20:53
Basli 06:5507:5509:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0118:5319:53 20:53
Mamo 06:5507:5509:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0118:5319:53 20:53
Vahla 06:5607:5609:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0218:5419:54 20:54
Noqra 06:5707:5709:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0318:5519:55 20:55
Baija 06:5707:5709:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0318:5519:55 20:55
Mahsel 06:5707:5709:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0418:5519:55 20:55
Qaws 06:5807:5809:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0518:5619:56 20:56
Ashby 06:5807:5809:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0518:5619:56 20:56
Xedha 06:5907:5909:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0518:5719:57 20:57
Grigal 06:5907:5909:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0618:5719:57 20:57
Xmiel 07:0008:0009:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0618:5819:58 20:58
Marsaskala 07:0108:0109:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0818:5919:59 20:59