Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Valletta -Waterfront - Valletta 130
Il-Belt Valletta More    06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40 20:40
Valletta A1 06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40 20:40
Il-Floriana More    06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40 20:40
Floriani A 06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40 20:40
Park & Ride 2 06:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:42 20:42
Spencer 06:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43 20:43
Hatab 06:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4419:44 20:44
Mahzen 06:4407:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:45 20:45
Il-Belt Valletta More    06:4507:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:46 20:46
Pinto 06:4507:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:46 20:46
Waterfront 06:4607:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4719:47 20:47
Kurcifiss 06:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4719:47 20:47
Valletta 18 06:4907:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5019:50 20:50
Il-Belt Valletta More    06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40 20:40
Valletta A1 06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40 20:40
Il-Floriana More    06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40 20:40
Floriani A 06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40 20:40
Park & Ride 2 06:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:42 20:42
Spencer 06:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43 20:43
Hatab 06:4307:4308:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4419:44 20:44
Mahzen 06:4407:4408:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:45 20:45
Il-Belt Valletta More    06:4507:4508:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:46 20:46
Pinto 06:4507:4508:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:46 20:46
Waterfront 06:4507:4508:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4719:47 20:47
Kurcifiss 06:4607:4608:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4719:47 20:47
Valletta 18 06:4807:4808:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5019:50 20:50
Il-Belt Valletta More    06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40 20:40
Valletta A1 06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40 20:40
Il-Floriana More    06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40 20:40
Floriani A 06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40 20:40
Park & Ride 2 06:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:42 20:42
Spencer 06:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43 20:43
Hatab 06:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4419:44 20:44
Mahzen 06:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:45 20:45
Il-Belt Valletta More    06:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:46 20:46
Pinto 06:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:46 20:46
Waterfront 06:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4719:47 20:47
Kurcifiss 06:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4719:47 20:47
Valletta 18 06:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5019:50 20:50