Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Valletta -Waterfront - Valletta 130
Il-Belt Valletta More    06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40 20:40
Valletta A1 06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40 20:40
Il-Floriana More    06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4115:4116:4117:4118:4119:41 20:41
Floriani A 06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4115:4116:4117:4118:4119:41 20:41
Park & Ride 2 06:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43 20:43
Spencer 06:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4419:44 20:44
Hatab 06:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4615:4616:4617:4618:4619:46 20:46
Mahzen 06:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4715:4716:4717:4718:4719:47 20:47
Il-Belt Valletta More    06:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4815:4816:4817:4818:4819:48 20:48
Pinto 06:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4815:4816:4817:4818:4819:48 20:48
Waterfront 06:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4915:4916:4917:4918:4919:49 20:49
Kurcifiss 06:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:5015:5016:5017:5018:5019:50 20:50
Valletta 18 06:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5315:5316:5317:5318:5319:53 20:53
Il-Belt Valletta More    06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40 20:40
Valletta A1 06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40 20:40
Il-Floriana More    06:4007:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:4119:40 20:40
Floriani A 06:4007:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:4119:40 20:40
Park & Ride 2 06:4207:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:42 20:42
Spencer 06:4307:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4419:43 20:43
Hatab 06:4407:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:44 20:44
Mahzen 06:4507:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4719:45 20:45
Il-Belt Valletta More    06:4607:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4819:46 20:46
Pinto 06:4607:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:4819:46 20:46
Waterfront 06:4707:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:4919:47 20:47
Kurcifiss 06:4707:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5019:47 20:47
Valletta 18 06:5007:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:5319:50 20:50
Il-Belt Valletta More    06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40 20:40
Valletta A1 06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40 20:40
Il-Floriana More    06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40 20:40
Floriani A 06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40 20:40
Park & Ride 2 06:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:42 20:42
Spencer 06:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:43 20:43
Hatab 06:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:4419:44 20:44
Mahzen 06:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:45 20:45
Il-Belt Valletta More    06:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:46 20:46
Pinto 06:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:4619:46 20:46
Waterfront 06:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4719:47 20:47
Kurcifiss 06:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4719:47 20:47
Valletta 18 06:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:5019:50 20:50