Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Marsaskala - Isla 124
Marsaskala More    05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30
Anxjur 05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30
Bellavista 05:31 06:31 07:31 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31 21:31
Gemmugha 05:31 06:31 07:31 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31 21:31
Qastan 05:32 06:32 07:32 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:31 20:31 21:31
Butjar 05:32 06:32 07:32 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32 21:32
Hanxul 05:33 06:33 07:33 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33 21:33
Qrempuc 05:34 06:34 07:34 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:33 20:33 21:33
Iskal 05:34 06:34 07:34 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:34 21:34
Harruba 05:35 06:35 07:35 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:34 20:34 21:34
Sengle 05:35 06:35 07:35 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35 21:35
Buzbiez 05:36 06:36 07:36 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:35 20:35 21:35
Gwakkin 05:37 06:37 07:37 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:36 20:36 21:36
Gharghar 05:38 06:38 07:38 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:37 20:37 21:37
Haz-Zabbar More    05:40 06:40 07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:39 20:39 21:39
Maggi 05:40 06:40 07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:39 20:39 21:39
Hamra 05:41 06:41 07:41 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:40 20:40 21:40
Santwarju 05:42 06:42 07:42 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:41 20:41 21:41
Baruni 05:43 06:43 07:43 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:42 20:42 21:42
Medjatrici 05:44 06:44 07:44 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:43 20:43 21:43
Hawlija 05:45 06:45 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:44 20:44 21:44
Bormla More    05:46 06:46 07:46 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:44 20:44 21:44
Dominka 05:46 06:46 07:46 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:44 20:44 21:44
Sultan 05:47 06:47 07:47 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:45 20:45 21:45
Dejqa 05:48 06:48 07:48 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:46 20:46 21:46
Verdala 05:48 06:48 07:48 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:47 20:47 21:47
Huttijiet 05:49 06:49 07:49 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:48 20:48 21:48
Polverista 05:51 06:51 07:51 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:49 20:49 21:49
L-Isla More    05:53 06:53 07:53 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:51 20:51 21:51
Bieb 05:53 06:53 07:53 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:51 20:51 21:51
Redentur 05:54 06:54 07:54 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:52 20:52 21:52
Isla 05:55 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:53 20:53 21:53
Marsaskala More    05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30
Anxjur 05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30
Bellavista 05:31 06:31 07:31 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31 21:31
Gemmugha 05:31 06:31 07:31 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31 21:31
Qastan 05:31 06:31 07:32 08:32 09:32 10:32 11:32 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31 21:31
Butjar 05:31 06:31 07:32 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32 21:32
Hanxul 05:32 06:32 07:33 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33 21:33
Qrempuc 05:33 06:33 07:33 08:33 09:34 10:34 11:34 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33 21:33
Iskal 05:33 06:33 07:34 08:34 09:35 10:35 11:35 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:34 21:34
Harruba 05:34 06:34 07:35 08:35 09:35 10:35 11:35 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:34 21:34
Sengle 05:34 06:34 07:35 08:35 09:36 10:36 11:36 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35 21:35
Buzbiez 05:35 06:35 07:36 08:36 09:37 10:37 11:37 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35 21:35
Gwakkin 05:36 06:36 07:37 08:37 09:38 10:38 11:38 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36 20:36 21:36
Gharghar 05:36 06:36 07:38 08:38 09:39 10:39 11:39 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37 20:37 21:37
Haz-Zabbar More    05:38 06:38 07:40 08:40 09:41 10:41 11:41 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39 20:39 21:39
Maggi 05:38 06:38 07:40 08:40 09:41 10:41 11:41 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39 20:39 21:39
Hamra 05:39 06:39 07:41 08:41 09:43 10:43 11:43 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:40 21:40
Santwarju 05:40 06:40 07:42 08:42 09:44 10:44 11:44 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41 20:41 21:41
Baruni 05:40 06:40 07:43 08:43 09:45 10:45 11:45 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 20:42 21:42
Medjatrici 05:41 06:41 07:43 08:43 09:45 10:45 11:45 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43 20:43 21:43
Hawlija 05:42 06:42 07:44 08:44 09:47 10:47 11:47 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44 20:44 21:44
Bormla More    05:42 06:42 07:45 08:45 09:48 10:48 11:48 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44 20:44 21:44
Dominka 05:42 06:42 07:45 08:45 09:48 10:48 11:48 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44 20:44 21:44
Sultan 05:43 06:43 07:46 08:46 09:49 10:49 11:49 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45 21:45
Dejqa 05:44 06:44 07:47 08:47 09:50 10:50 11:50 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46 20:46 21:46
Verdala 05:44 06:44 07:47 08:47 09:50 10:50 11:50 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47 20:47 21:47
Huttijiet 05:45 06:45 07:49 08:49 09:52 10:52 11:52 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48 20:48 21:48
Polverista 05:46 06:46 07:50 08:50 09:53 10:53 11:53 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49 20:49 21:49
L-Isla More    05:48 06:48 07:52 08:52 09:56 10:56 11:56 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51 20:51 21:51
Bieb 05:48 06:48 07:52 08:52 09:56 10:56 11:56 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51 20:51 21:51
Redentur 05:49 06:49 07:53 08:53 09:57 10:57 11:57 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52 19:52 20:52 21:52
Isla 05:50 06:50 07:54 08:54 09:58 10:58 11:58 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53 20:53 21:53
Marsaskala More    05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30
Anxjur 05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30
Bellavista 05:31 06:31 07:31 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31 21:31
Gemmugha 05:31 06:31 07:31 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31 21:31
Qastan 05:31 06:31 07:31 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31 21:31
Butjar 05:32 06:32 07:32 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32 21:32
Hanxul 05:32 06:32 07:32 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32 21:32
Qrempuc 05:33 06:33 07:33 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33 21:33
Iskal 05:34 06:34 07:34 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:34 21:34
Harruba 05:34 06:34 07:34 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:34 21:34
Sengle 05:34 06:34 07:34 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:34 21:34
Buzbiez 05:35 06:35 07:35 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35 21:35
Gwakkin 05:36 06:36 07:36 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36 20:36 21:36
Gharghar 05:37 06:37 07:37 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37 20:37 21:37
Haz-Zabbar More    05:39 06:39 07:39 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39 20:39 21:39
Maggi 05:39 06:39 07:39 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39 20:39 21:39
Hamra 05:40 06:40 07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:40 21:40
Santwarju 05:41 06:41 07:41 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41 20:41 21:41
Baruni 05:42 06:42 07:42 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 20:42 21:42
Medjatrici 05:42 06:42 07:42 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 20:42 21:42
Hawlija 05:43 06:43 07:43 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43 20:43 21:43
Bormla More    05:44 06:44 07:44 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44 20:44 21:44
Dominka 05:44 06:44 07:44 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44 20:44 21:44
Sultan 05:45 06:45 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45 21:45
Dejqa 05:45 06:45 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45 21:45
Verdala 05:46 06:46 07:46 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46 20:46 21:46
Huttijiet 05:47 06:47 07:47 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47 20:47 21:47
Polverista 05:48 06:48 07:48 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48 20:48 21:48
L-Isla More    05:50 06:50 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:50 21:50
Bieb 05:50 06:50 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:50 21:50
Redentur 05:51 06:51 07:51 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51 20:51 21:51
Isla 05:52 06:52 07:52 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52 19:52 20:52 21:52
Isla - Marsaskala 124
L-Isla More    05:55 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:56 19:53 20:53 21:53
Isla 05:55 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:56 19:53 20:53 21:53
Redentur 05:55 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:56 19:53 20:53 21:53
Bieb 05:56 06:56 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:57 19:54 20:54 21:54
Bormla More    05:57 06:57 07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:54 20:54 21:54
Gulija 05:57 06:57 07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:54 20:54 21:54
Bormla 05:57 06:57 07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:58 19:55 20:55 21:55
Il-Birgu More    05:59 06:59 07:59 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:56 20:56 21:56
Riche 05:59 06:59 07:59 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:56 20:56 21:56
Fortini 05:59 06:59 07:59 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 19:00 19:57 20:57 21:57
Salle 06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 19:57 20:57 21:57
Genius 06:01 07:01 08:01 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 19:58 20:58 21:58
Hawli 06:02 07:02 08:02 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:01 19:58 20:58 21:58
Sultan 06:02 07:02 08:02 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 19:59 20:59 21:59
Bormla More    06:03 07:03 08:03 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:02 19:59 20:59 21:59
Dominka 06:03 07:03 08:03 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:02 19:59 20:59 21:59
Haz-Zabbar More    06:03 07:03 08:03 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:00 21:00 22:00
Hawlija 06:03 07:03 08:03 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:00 21:00 22:00
Bonavia 06:04 07:04 08:04 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:01 21:01 22:01
Medjatrici 06:05 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:04 20:01 21:01 22:01
Bajjada 06:05 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:02 21:02 22:02
Lawrenz 06:06 07:06 08:06 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:05 20:02 21:02 22:02
Hamra 06:08 07:08 08:08 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:06 20:03 21:03 22:03
Maggi 06:08 07:08 08:08 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:07 20:04 21:04 22:04
Gharghar 06:10 07:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:09 20:06 21:06 22:06
Marsaskala More    06:11 07:11 08:11 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:10 20:07 21:07 22:07
Gwakkin 06:11 07:11 08:11 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:10 20:07 21:07 22:07
Batterija 06:13 07:13 08:13 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:11 20:08 21:08 22:08
Zonqor 06:14 07:14 08:14 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:12 20:09 21:09 22:09
Sdieri 06:15 07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:13 20:10 21:10 22:10
Ghawwiema 06:16 07:16 08:16 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:14 20:11 21:11 22:11
Polo 06:16 07:16 08:16 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:14 20:11 21:11 22:11
Tarcis 06:18 07:18 08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:15 20:12 21:12 22:12
Bianco 06:18 07:18 08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:16 20:13 21:13 22:13
Vajrita 06:19 07:19 08:19 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:16 20:13 21:13 22:13
Xmiel 06:20 07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:17 20:14 21:14 22:14
Grigal 06:21 07:21 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:18 20:15 21:15 22:15
Xehda 06:21 07:21 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:18 20:15 21:15 22:15
Ashby 06:22 07:22 08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:19 20:16 21:16 22:16
Qaws 06:22 07:22 08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:19 20:16 21:16 22:16
Mahsel 06:23 07:23 08:23 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:20 20:17 21:17 22:17
Bajja 06:24 07:24 08:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:20 20:17 21:17 22:17
Noqra 06:24 07:24 08:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:21 20:18 21:18 22:18
Kannella 06:25 07:25 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:21 20:18 21:18 22:18
L-Isla More    05:50 06:50 07:54 08:54 09:58 10:58 11:58 12:53 13:55 14:53 15:53 16:53 17:54 18:53 19:53 20:53 21:53
Isla 05:50 06:50 07:54 08:54 09:58 10:58 11:58 12:53 13:55 14:53 15:53 16:53 17:54 18:53 19:53 20:53 21:53
Redentur 05:50 06:50 07:54 08:54 09:58 10:58 11:58 12:53 13:55 14:53 15:53 16:53 17:54 18:53 19:53 20:53 21:53
Bieb 05:51 06:51 07:55 08:55 09:59 10:59 11:59 12:54 13:56 14:54 15:54 16:54 17:55 18:54 19:54 20:54 21:54
Bormla More    05:51 06:51 07:56 08:56 10:00 11:00 12:00 12:55 13:57 14:55 15:55 16:55 17:56 18:55 19:54 20:54 21:54
Gulija 05:51 06:51 07:56 08:56 10:00 11:00 12:00 12:55 13:57 14:55 15:55 16:55 17:56 18:55 19:54 20:54 21:54
Bormla 05:52 06:52 07:56 08:56 10:00 11:00 12:00 12:55 13:57 14:55 15:55 16:55 17:56 18:55 19:55 20:55 21:55
Il-Birgu More    05:53 06:53 07:57 08:57 10:01 11:01 12:01 12:56 13:58 14:56 15:56 16:56 17:57 18:56 19:56 20:56 21:56
Riche 05:53 06:53 07:57 08:57 10:01 11:01 12:01 12:56 13:58 14:56 15:56 16:56 17:57 18:56 19:56 20:56 21:56
Fortini 05:53 06:53 07:58 08:58 10:02 11:02 12:02 12:57 13:59 14:57 15:57 16:57 17:58 18:57 19:57 20:57 21:57
Salle 05:54 06:54 07:59 08:59 10:03 11:03 12:03 12:58 14:00 14:58 15:58 16:58 17:59 18:58 19:57 20:57 21:57
Genius 05:55 06:55 07:59 08:59 10:03 11:03 12:03 12:58 14:00 14:58 15:58 16:58 17:59 18:58 19:58 20:58 21:58
Hawli 05:55 06:55 08:00 09:00 10:04 11:04 12:04 12:59 14:01 14:59 15:59 16:59 18:00 18:59 19:59 20:59 21:59
Sultan 05:55 06:55 08:00 09:00 10:04 11:04 12:04 12:59 14:01 14:59 15:59 16:59 18:00 18:59 19:59 20:59 21:59
Bormla More    05:56 06:56 08:01 09:01 10:05 11:05 12:05 13:00 14:02 15:00 16:00 17:00 18:01 19:00 20:00 21:00 22:00
Dominka 05:56 06:56 08:01 09:01 10:05 11:05 12:05 13:00 14:02 15:00 16:00 17:00 18:01 19:00 20:00 21:00 22:00
Haz-Zabbar More    05:57 06:57 08:02 09:02 10:06 11:06 12:06 13:01 14:03 15:01 16:01 17:01 18:02 19:01 20:00 21:00 22:00
Hawlija 05:57 06:57 08:02 09:02 10:06 11:06 12:06 13:01 14:03 15:01 16:01 17:01 18:02 19:01 20:00 21:00 22:00
Bonavia 05:57 06:57 08:03 09:03 10:07 11:07 12:07 13:02 14:04 15:02 16:02 17:02 18:03 19:02 20:01 21:01 22:01
Medjatrici 05:58 06:58 08:03 09:03 10:07 11:07 12:07 13:02 14:04 15:02 16:02 17:02 18:03 19:02 20:01 21:01 22:01
Bajjada 05:58 06:58 08:04 09:04 10:08 11:08 12:08 13:03 14:05 15:03 16:03 17:03 18:04 19:03 20:02 21:02 22:02
Lawrenz 05:59 06:59 08:04 09:04 10:08 11:08 12:08 13:03 14:05 15:03 16:03 17:03 18:04 19:03 20:03 21:03 22:03
Hamra 06:00 07:00 08:06 09:06 10:10 11:10 12:10 13:05 14:07 15:05 16:05 17:05 18:06 19:05 20:04 21:04 22:04
Maggi 06:01 07:01 08:07 09:07 10:11 11:11 12:11 13:06 14:08 15:06 16:06 17:06 18:07 19:06 20:05 21:05 22:05
Gharghar 06:02 07:02 08:08 09:08 10:12 11:12 12:12 13:07 14:09 15:07 16:07 17:07 18:08 19:07 20:06 21:06 22:06
Marsaskala More    06:03 07:03 08:09 09:09 10:13 11:13 12:13 13:08 14:10 15:08 16:08 17:08 18:09 19:08 20:07 21:07 22:07
Gwakkin 06:03 07:03 08:09 09:09 10:13 11:13 12:13 13:08 14:10 15:08 16:08 17:08 18:09 19:08 20:07 21:07 22:07
Batterija 06:05 07:05 08:11 09:11 10:15 11:15 12:15 13:10 14:12 15:10 16:10 17:10 18:11 19:10 20:09 21:09 22:09
Zonqor 06:05 07:05 08:12 09:12 10:16 11:16 12:16 13:11 14:13 15:11 16:11 17:11 18:12 19:11 20:09 21:09 22:09
Sdieri 06:06 07:06 08:13 09:13 10:17 11:17 12:17 13:12 14:14 15:12 16:12 17:12 18:13 19:12 20:11 21:11 22:11
Ghawwiema 06:07 07:07 08:14 09:14 10:18 11:18 12:18 13:13 14:15 15:13 16:13 17:13 18:14 19:13 20:11 21:11 22:11
Polo 06:07 07:07 08:14 09:14 10:18 11:18 12:18 13:13 14:15 15:13 16:13 17:13 18:14 19:13 20:12 21:12 22:12
Tarcis 06:08 07:08 08:15 09:15 10:19 11:19 12:19 13:14 14:16 15:14 16:14 17:14 18:15 19:14 20:13 21:13 22:13
Bianco 06:09 07:09 08:16 09:16 10:20 11:20 12:20 13:15 14:17 15:15 16:15 17:15 18:16 19:15 20:13 21:13 22:13
Vajrita 06:10 07:10 08:17 09:17 10:21 11:21 12:21 13:16 14:18 15:16 16:16 17:16 18:17 19:16 20:14 21:14 22:14
Xmiel 06:10 07:10 08:17 09:17 10:21 11:21 12:21 13:16 14:18 15:16 16:16 17:16 18:17 19:16 20:15 21:15 22:15
Grigal 06:11 07:11 08:18 09:18 10:22 11:22 12:22 13:17 14:19 15:17 16:17 17:17 18:18 19:17 20:15 21:15 22:15
Xehda 06:11 07:11 08:19 09:19 10:23 11:23 12:23 13:18 14:20 15:18 16:18 17:18 18:19 19:18 20:16 21:16 22:16
Ashby 06:12 07:12 08:19 09:19 10:23 11:23 12:23 13:18 14:20 15:18 16:18 17:18 18:19 19:18 20:16 21:16 22:16
Qaws 06:12 07:12 08:19 09:19 10:23 11:23 12:23 13:18 14:20 15:18 16:18 17:18 18:19 19:18 20:17 21:17 22:17
Mahsel 06:13 07:13 08:20 09:20 10:24 11:24 12:24 13:19 14:21 15:19 16:19 17:19 18:20 19:19 20:18 21:18 22:18
Bajja 06:13 07:13 08:21 09:21 10:25 11:25 12:25 13:20 14:22 15:20 16:20 17:20 18:21 19:20 20:18 21:18 22:18
Noqra 06:14 07:14 08:21 09:21 10:25 11:25 12:25 13:20 14:22 15:20 16:20 17:20 18:21 19:20 20:19 21:19 22:19
Kannella 06:14 07:14 08:22 09:22 10:26 11:26 12:26 13:21 14:23 15:21 16:21 17:21 18:22 19:21 20:19 21:19 22:19
L-Isla More    05:52 06:52 07:52 08:52 09:52 10:52 11:52 12:53 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52 19:52 20:52 21:52
Isla 05:52 06:52 07:52 08:52 09:52 10:52 11:52 12:53 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52 19:52 20:52 21:52
Redentur 05:52 06:52 07:52 08:52 09:52 10:52 11:52 12:53 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52 19:52 20:52 21:52
Bieb 05:53 06:53 07:53 08:53 09:53 10:53 11:53 12:54 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53 20:53 21:53
Bormla More    05:53 06:54 07:54 08:54 09:54 10:54 11:54 12:55 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53 20:53 21:53
Gulija 05:53 06:54 07:54 08:54 09:54 10:54 11:54 12:55 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53 20:53 21:53
Bormla 05:54 06:54 07:54 08:54 09:54 10:54 11:54 12:55 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:54 20:54 21:54
Il-Birgu More    05:55 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:56 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55 21:55
Riche 05:55 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:56 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55 21:55
Fortini 05:55 06:56 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:57 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56 20:56 21:56
Salle 05:56 06:57 07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:58 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56 20:56 21:56
Genius 05:56 06:57 07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:58 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57 20:57 21:57
Hawli 05:57 06:58 07:58 08:58 09:58 10:58 11:58 12:59 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58 20:58 21:58
Sultan 05:57 06:58 07:58 08:58 09:58 10:58 11:58 12:59 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58 20:58 21:58
Bormla More    05:58 06:59 07:59 08:59 09:59 10:59 11:59 13:00 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59 20:59 21:59
Dominka 05:58 06:59 07:59 08:59 09:59 10:59 11:59 13:00 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59 20:59 21:59
Haz-Zabbar More    05:58 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:01 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59 20:59 21:59
Hawlija 05:58 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:01 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59 20:59 21:59
Bonavia 05:59 07:01 08:01 09:01 10:01 11:01 12:01 13:02 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00
Medjatrici 05:59 07:01 08:01 09:01 10:01 11:01 12:01 13:02 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00
Bajjada 06:00 07:02 08:02 09:02 10:02 11:02 12:02 13:03 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01 21:01 22:01
Lawrenz 06:01 07:02 08:02 09:02 10:02 11:02 12:02 13:03 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02 21:02 22:02
Hamra 06:02 07:04 08:04 09:04 10:04 11:04 12:04 13:05 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:03 21:03 22:03
Maggi 06:02 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:06 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:04 21:04 22:04
Gharghar 06:04 07:06 08:06 09:06 10:06 11:06 12:06 13:07 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05 21:05 22:05
Marsaskala More    06:05 07:07 08:07 09:07 10:07 11:07 12:07 13:08 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 20:06 21:06 22:06
Gwakkin 06:05 07:07 08:07 09:07 10:07 11:07 12:07 13:08 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 20:06 21:06 22:06
Batterija 06:06 07:09 08:09 09:09 10:09 11:09 12:09 13:10 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:08 21:08 22:08
Zonqor 06:07 07:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:11 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:08 21:08 22:08
Sdieri 06:08 07:11 08:11 09:11 10:11 11:11 12:11 13:12 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10 21:10 22:10
Ghawwiema 06:08 07:12 08:12 09:12 10:12 11:12 12:12 13:13 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10 21:10 22:10
Polo 06:09 07:12 08:12 09:12 10:12 11:12 12:12 13:13 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:11 21:11 22:11
Tarcis 06:10 07:13 08:13 09:13 10:13 11:13 12:13 13:14 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12 21:12 22:12
Bianco 06:10 07:14 08:14 09:14 10:14 11:14 12:14 13:15 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12 21:12 22:12
Vajrita 06:11 07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:16 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13 21:13 22:13
Xmiel 06:11 07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:16 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:14 21:14 22:14
Grigal 06:12 07:16 08:16 09:16 10:16 11:16 12:16 13:17 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:14 21:14 22:14
Xehda 06:12 07:17 08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:18 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15 22:15
Ashby 06:13 07:17 08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:18 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15 22:15
Qaws 06:13 07:17 08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:18 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:16 21:16 22:16
Mahsel 06:14 07:18 08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:19 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:17 21:17 22:17
Bajja 06:14 07:19 08:19 09:19 10:19 11:19 12:19 13:20 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:17 21:17 22:17
Noqra 06:15 07:19 08:19 09:19 10:19 11:19 12:19 13:20 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18 21:18 22:18
Kannella 06:15 07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:21 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18 21:18 22:18