Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Ajruport - Marsaskala 119
Hal Luqa More    06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00
Airport 2 06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00
Il-Gudja More    06:03 07:03 08:03 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:02 21:02 22:02
Tajjara 06:03 07:03 08:03 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:02 21:02 22:02
Hal Far More    06:11 07:11 08:11 09:11 10:11 11:11 12:11 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:10 21:10 22:10
Paci 06:11 07:11 08:11 09:11 10:11 11:11 12:11 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:10 21:10 22:10
Salvun 06:13 07:13 08:13 09:13 10:13 11:13 12:13 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:11 21:11 22:11
Qoton 06:16 07:16 08:16 09:16 10:16 11:16 12:16 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:14 21:14 22:14
Blajta 06:17 07:17 08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:14 21:14 22:14
Birzebbuga More    06:18 07:18 08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:15 21:15 22:15
Hasan 06:18 07:18 08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:15 21:15 22:15
Papa 06:19 07:19 08:19 09:19 10:19 11:19 12:19 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:17 21:17 22:17
Despott 06:20 07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:17 21:17 22:17
Birzebbuga 2 06:21 07:21 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:18 21:18 22:18
Buni 06:21 07:21 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:19 21:19 22:19
Sajjied 06:22 07:22 08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:19 21:19 22:19
Gorg 06:23 07:23 08:23 09:23 10:23 11:23 12:23 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:20 21:20 22:20
Nadur 06:24 07:24 08:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:20 21:20 22:20
ll-Qajjenza More    06:26 07:26 08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:22 21:22 22:22
Herakles 06:26 07:26 08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:22 21:22 22:22
Merzuq 06:26 07:26 08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:23 21:23 22:23
Cachia 06:27 07:27 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:23 21:23 22:23
Kampanjol 06:27 07:27 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:24 21:24 22:24
Marsaskala More    06:29 07:29 08:29 09:29 10:29 11:29 12:29 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:25 21:25 22:25
Lucjan 06:29 07:29 08:29 09:29 10:29 11:29 12:29 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:25 21:25 22:25
Marsaxlokk More    06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:26 21:26 22:26
Qrajten 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:26 21:26 22:26
Truncieri 06:31 07:31 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:27 21:27 22:27
Kavallerizza 06:31 07:31 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:27 21:27 22:27
Arznell 06:32 07:32 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:28 21:28 22:28
Xerriex 06:32 07:32 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:28 21:28 22:28
Cippi 06:33 07:33 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:29 21:29 22:29
Axtart 06:33 07:33 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:29 21:29 22:29
Hotob 2 06:34 07:34 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36 20:29 21:29 22:29
Hotob 1 06:34 07:34 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36 20:30 21:30 22:30
Bir id-Deheb More    06:35 07:35 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37 20:30 21:30 22:30
Dwieli 06:35 07:35 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37 20:30 21:30 22:30
Deheb 3 06:37 07:37 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39 20:32 21:32 22:32
Iz-Zejtun More    06:38 07:38 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:33 21:33 22:33
Tlieta 06:38 07:38 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:33 21:33 22:33
Anton 06:38 07:38 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41 20:33 21:33 22:33
President 06:39 07:39 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 20:34 21:34 22:34
Griffen 06:40 07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 20:35 21:35 22:35
Girgor 06:41 07:41 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43 20:36 21:36 22:36
Tmiem 06:43 07:43 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:37 21:37 22:37
Herba 06:43 07:43 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46 20:37 21:37 22:37
Strejnu 06:44 07:44 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47 20:38 21:38 22:38
Marsaskala More    06:45 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47 20:39 21:39 22:39
Basli 06:45 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47 20:39 21:39 22:39
Mamo 06:46 07:46 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48 20:39 21:39 22:39
Vahla 06:47 07:47 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49 20:40 21:40 22:40
Noqra 06:47 07:47 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:41 21:41 22:41
Baija 06:48 07:48 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51 20:42 21:42 22:42
Mahsel 06:48 07:48 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51 20:42 21:42 22:42
Qaws 06:49 07:49 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52 19:52 20:43 21:43 22:43
Ashby 06:50 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53 20:43 21:43 22:43
Xedha 06:50 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53 20:43 21:43 22:43
Grigal 06:51 07:51 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53 20:44 21:44 22:44
Xmiel 06:51 07:51 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:54 20:45 21:45 22:45
Hal Luqa More    06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00
Airport 2 06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00
Il-Gudja More    06:02 07:02 08:02 09:02 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:03 21:02 22:02
Tajjara 06:02 07:02 08:02 09:02 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:03 21:02 22:02
Hal Far More    06:09 07:09 08:09 09:09 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10 21:08 22:08
Paci 06:09 07:09 08:09 09:09 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10 21:08 22:08
Salvun 06:11 07:11 08:11 09:11 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12 21:09 22:09
Qoton 06:13 07:13 08:13 09:13 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:14 21:12 22:12
Blajta 06:14 07:14 08:14 09:14 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:12 22:12
Birzebbuga More    06:15 07:15 08:15 09:15 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:16 21:13 22:13
Hasan 06:15 07:15 08:15 09:15 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:16 21:13 22:13
Papa 06:16 07:16 08:16 09:16 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:17 21:14 22:14
Despott 06:17 07:17 08:17 09:17 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18 21:15 22:15
Birzebbuga 2 06:17 07:17 08:17 09:17 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:19 21:15 22:15
Buni 06:18 07:18 08:18 09:18 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:19 21:16 22:16
Sajjied 06:18 07:18 08:18 09:18 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20 21:16 22:16
Gorg 06:19 07:19 08:19 09:19 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:21 21:17 22:17
Nadur 06:19 07:19 08:19 09:19 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:21 21:17 22:17
ll-Qajjenza More    06:21 07:21 08:21 09:21 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23 21:19 22:19
Herakles 06:21 07:21 08:21 09:21 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23 21:19 22:19
Merzuq 06:22 07:22 08:22 09:22 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:24 21:19 22:19
Cachia 06:22 07:22 08:22 09:22 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:24 21:20 22:20
Kampanjol 06:23 07:23 08:23 09:23 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:25 21:20 22:20
Marsaskala More    06:24 07:24 08:24 09:24 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27 21:21 22:21
Lucjan 06:24 07:24 08:24 09:24 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27 21:21 22:21
Marsaxlokk More    06:25 07:25 08:25 09:25 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27 21:22 22:22
Qrajten 06:25 07:25 08:25 09:25 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27 21:22 22:22
Truncieri 06:25 07:25 08:25 09:25 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:28 21:22 22:22
Kavallerizza 06:26 07:26 08:26 09:26 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:28 21:23 22:23
Arznell 06:26 07:26 08:26 09:26 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:29 21:23 22:23
Xerriex 06:27 07:27 08:27 09:27 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:29 21:24 22:24
Cippi 06:27 07:27 08:27 09:27 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:24 22:24
Axtart 06:28 07:28 08:28 09:28 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:24 22:24
Hotob 2 06:28 07:28 08:28 09:28 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31 21:25 22:25
Hotob 1 06:28 07:28 08:28 09:28 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31 21:25 22:25
Bir id-Deheb More    06:29 07:29 08:29 09:29 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32 21:26 22:26
Dwieli 06:29 07:29 08:29 09:29 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32 21:26 22:26
Deheb 3 06:31 07:31 08:31 09:31 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:34 21:27 22:27
Iz-Zejtun More    06:31 07:31 08:31 09:31 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:34 21:28 22:28
Tlieta 06:31 07:31 08:31 09:31 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:34 21:28 22:28
Anton 06:32 07:32 08:32 09:32 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35 21:28 22:28
President 06:33 07:33 08:33 09:33 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36 20:36 21:29 22:29
Griffen 06:33 07:33 08:33 09:33 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36 20:36 21:29 22:29
Girgor 06:34 07:34 08:34 09:34 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37 20:37 21:30 22:30
Tmiem 06:35 07:35 08:35 09:35 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:38 21:31 22:31
Herba 06:36 07:36 08:36 09:36 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39 20:39 21:32 22:32
Strejnu 06:37 07:37 08:37 09:37 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:40 21:32 22:32
Marsaskala More    06:37 07:37 08:37 09:37 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41 20:41 21:33 22:33
Basli 06:37 07:37 08:37 09:37 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41 20:41 21:33 22:33
Mamo 06:38 07:38 08:38 09:38 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41 20:41 21:33 22:33
Vahla 06:39 07:39 08:39 09:39 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 20:42 21:34 22:34
Noqra 06:39 07:39 08:39 09:39 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43 20:43 21:35 22:35
Baija 06:40 07:40 08:40 09:40 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43 20:43 21:35 22:35
Mahsel 06:40 07:40 08:40 09:40 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44 20:44 21:35 22:35
Qaws 06:41 07:41 08:41 09:41 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45 21:36 22:36
Ashby 06:41 07:41 08:41 09:41 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45 21:36 22:36
Xedha 06:41 07:41 08:41 09:41 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45 21:37 22:37
Grigal 06:42 07:42 08:42 09:42 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46 20:46 21:37 22:37
Xmiel 06:43 07:43 08:43 09:43 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46 20:46 21:38 22:38
Hal Luqa More    06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00
Airport 2 06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00
Il-Gudja More    06:02 07:02 08:02 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02 21:02 22:02
Tajjara 06:02 07:02 08:02 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02 21:02 22:02
Hal Far More    06:08 07:08 08:08 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:08 21:08 22:08
Paci 06:08 07:08 08:08 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:08 21:08 22:08
Salvun 06:10 07:10 08:10 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:09 21:09 22:09
Qoton 06:12 07:12 08:12 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:12 21:12 22:12
Blajta 06:13 07:13 08:13 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:12 21:12 22:12
Birzebbuga More    06:13 07:13 08:13 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:13 21:13 22:13
Hasan 06:13 07:13 08:13 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:13 21:13 22:13
Papa 06:14 07:14 08:14 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:14 21:14 22:14
Despott 06:15 07:15 08:15 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:15 21:15 22:15
Birzebbuga 2 06:16 07:16 08:16 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:15 21:15 22:15
Buni 06:16 07:16 08:16 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:16 21:16 22:16
Sajjied 06:17 07:17 08:17 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:16 21:16 22:16
Gorg 06:17 07:17 08:17 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:17 21:17 22:17
Nadur 06:18 07:18 08:18 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:17 21:17 22:17
ll-Qajjenza More    06:19 07:19 08:19 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:19 21:19 22:19
Herakles 06:19 07:19 08:19 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:19 21:19 22:19
Merzuq 06:20 07:20 08:20 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:19 21:19 22:19
Cachia 06:20 07:20 08:20 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:20 21:20 22:20
Kampanjol 06:21 07:21 08:21 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:20 21:20 22:20
Marsaskala More    06:22 07:22 08:22 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:21 21:21 22:21
Lucjan 06:22 07:22 08:22 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:21 21:21 22:21
Marsaxlokk More    06:23 07:23 08:23 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:22 21:22 22:22
Qrajten 06:23 07:23 08:23 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:22 21:22 22:22
Truncieri 06:23 07:23 08:23 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:22 21:22 22:22
Kavallerizza 06:23 07:23 08:23 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:23 21:23 22:23
Arznell 06:24 07:24 08:24 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:23 21:23 22:23
Xerriex 06:24 07:24 08:24 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:24 21:24 22:24
Cippi 06:25 07:25 08:25 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:24 21:24 22:24
Axtart 06:25 07:25 08:25 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:24 21:24 22:24
Hotob 2 06:25 07:25 08:25 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:25 21:25 22:25
Hotob 1 06:26 07:26 08:26 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:25 21:25 22:25
Bir id-Deheb More    06:26 07:26 08:26 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:26 21:26 22:26
Dwieli 06:26 07:26 08:26 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:26 21:26 22:26
Deheb 3 06:28 07:28 08:28 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:27 21:27 22:27
Iz-Zejtun More    06:28 07:28 08:28 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:28 21:28 22:28
Tlieta 06:28 07:28 08:28 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:28 21:28 22:28
Anton 06:29 07:29 08:29 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:28 21:28 22:28
President 06:30 07:30 08:30 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:29 21:29 22:29
Griffen 06:30 07:30 08:30 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:29 21:29 22:29
Girgor 06:31 07:31 08:31 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:30 21:30 22:30
Tmiem 06:32 07:32 08:32 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36 20:31 21:31 22:31
Herba 06:32 07:32 08:32 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37 20:32 21:32 22:32
Strejnu 06:33 07:33 08:33 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37 20:32 21:32 22:32
Marsaskala More    06:34 07:34 08:34 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:33 21:33 22:33
Basli 06:34 07:34 08:34 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:33 21:33 22:33
Mamo 06:34 07:34 08:34 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39 20:33 21:33 22:33
Vahla 06:35 07:35 08:35 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39 20:34 21:34 22:34
Noqra 06:36 07:36 08:36 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:35 21:35 22:35
Baija 06:36 07:36 08:36 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41 20:35 21:35 22:35
Mahsel 06:36 07:36 08:36 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41 20:35 21:35 22:35
Qaws 06:37 07:37 08:37 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 20:36 21:36 22:36
Ashby 06:37 07:37 08:37 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 20:36 21:36 22:36
Xedha 06:38 07:38 08:38 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 20:37 21:37 22:37
Grigal 06:38 07:38 08:38 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43 20:37 21:37 22:37
Xmiel 06:39 07:39 08:39 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44 20:38 21:38 22:38
Marsaskala - Ajruport 119
Marsaskala More    05:50 06:50 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:50 21:50
Marsaskala 05:50 06:50 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:50 21:50
Iskal 05:50 06:50 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:50 21:50
Harruba 05:51 06:51 07:51 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:50 20:50 21:50
Bianco 05:51 06:51 07:51 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51 20:51 21:51
Vajrita 05:52 06:52 07:52 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52 19:52 20:52 21:52
Xmiel 05:52 06:52 07:52 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52 19:52 20:52 21:52
Grigal 05:53 06:53 07:53 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:52 20:52 21:52
Xehda 05:53 06:53 07:53 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53 20:53 21:53
Ashby 05:54 06:54 07:54 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:53 20:53 21:53
Qaws 05:54 06:54 07:54 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:53 20:53 21:53
Mahsel 05:55 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:54 20:54 21:54
Bajja 05:55 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:54 20:54 21:54
Noqra 05:56 06:56 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:55 20:55 21:55
Vahla 05:56 06:56 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:55 20:55 21:55
Mamo 05:57 06:57 07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:56 20:56 21:56
Iz-Zejtun More    05:58 06:58 07:58 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:57 20:57 21:57
Basli 05:58 06:58 07:58 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:57 20:57 21:57
Marsaskala More    05:58 06:58 07:58 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:57 20:57 21:57
Strejnu 05:58 06:58 07:58 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:57 20:57 21:57
Iz-Zejtun More    05:59 06:59 07:59 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:58 20:58 21:58
Xaghri 05:59 06:59 07:59 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:58 20:58 21:58
Herba 06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 19:58 20:58 21:58
Tmiem 06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 19:59 20:59 21:59
Girgor 06:01 07:01 08:01 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:00 21:00 22:00
Lawrenz 06:02 07:02 08:02 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:00 21:00 22:00
Butigieg 06:03 07:03 08:03 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:01 21:01 22:01
President 06:03 07:03 08:03 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:01 21:01 22:01
Anton 06:04 07:04 08:04 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:02 21:02 22:02
Bir id-Deheb More    06:05 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:02 21:02 22:02
Deheb 2 06:05 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:02 21:02 22:02
Marsaxlokk More    06:07 07:07 08:07 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:04 21:04 22:04
Hotob 1 06:07 07:07 08:07 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:04 21:04 22:04
Hotob 2 06:07 07:07 08:07 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:05 21:05 22:05
Cippi 06:08 07:08 08:08 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:05 21:05 22:05
Melqart 06:09 07:09 08:09 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:06 21:06 22:06
Delimara 06:12 07:12 08:12 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:08 21:08 22:08
Abdosir 06:14 07:14 08:14 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:11 21:11 22:11
Marsaxlokk 06:15 07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:11 21:11 22:11
Sajjieda 06:16 07:16 08:16 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:12 21:12 22:12
Alka 06:16 07:16 08:16 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:12 21:12 22:12
Trunciera 06:17 07:17 08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:13 21:13 22:13
Qrajten 06:17 07:17 08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:13 21:13 22:13
Lucjan 06:18 07:18 08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:14 21:14 22:14
ll-Qajjenza More    06:20 07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:15 21:15 22:15
Kampanjol 06:20 07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:15 21:15 22:15
Cachia 06:20 07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:16 21:16 22:16
Fekruna 06:20 07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:16 21:16 22:16
Ferretti 06:21 07:21 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:16 21:16 22:16
Fossili 06:22 07:22 08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:17 21:17 22:17
Birzebbuga More    06:22 07:22 08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:17 21:17 22:17
Nadur 06:22 07:22 08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:17 21:17 22:17
Gorg 06:23 07:23 08:23 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:18 21:18 22:18
Qalb 06:23 07:23 08:23 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:18 21:18 22:18
Tankijiet 06:24 07:24 08:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:19 21:19 22:19
Sabiha 06:25 07:25 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:19 21:19 22:19
Imqaddsa 06:25 07:25 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:20 21:20 22:20
Buni 06:25 07:25 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:20 21:20 22:20
Birzebbuga 3 06:26 07:26 08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:20 21:20 22:20
Despott 06:27 07:27 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:21 21:21 22:21
Papa 06:28 07:28 08:28 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:22 21:22 22:22
Hasan 06:29 07:29 08:29 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:23 21:23 22:23
Hal Far More    06:31 07:31 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:24 21:24 22:24
Qoton 06:31 07:31 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:24 21:24 22:24
Salvun 06:33 07:33 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:27 21:27 22:27
Paci 06:34 07:34 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:27 21:27 22:27
Hal Luqa More    06:43 07:43 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43 20:35 21:35 22:35
Airport 3 06:43 07:43 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43<