Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Bahrija - Providenza 109
II-Bahrija More    05:35 06:35 08:35 10:35 12:35 14:35 16:35 18:35 20:35
Bahrija 05:35 06:35 08:35 10:35 12:35 14:35 16:35 18:35 20:35
Palazz 05:35 06:35 08:35 10:35 12:35 14:35 16:35 18:35 20:35
Lellux 05:36 06:36 08:36 10:36 12:36 14:36 16:36 18:36 20:36
Bajdar 05:37 06:37 08:37 10:37 12:37 14:37 16:37 18:37 20:37
Ghermieri 05:38 06:38 08:38 10:38 12:38 14:38 16:38 18:38 20:38
Ir-Rabat, Malta More    05:40 06:40 08:40 10:40 12:40 14:40 16:40 18:40 20:40
Zinzel 05:40 06:40 08:40 10:40 12:40 14:40 16:40 18:40 20:40
Ghemieri 1 05:42 06:42 08:42 10:42 12:42 14:42 16:42 18:42 20:42
Santi 05:47 06:47 08:47 10:47 12:47 14:47 16:47 18:47 20:47
Salib 05:49 06:49 08:49 10:49 12:49 14:49 16:49 18:49 20:49
Markiz 05:52 06:52 08:52 10:52 12:52 14:52 16:52 18:52 20:52
Buzugrilla 3 05:53 06:53 08:53 10:53 12:53 14:53 16:53 18:53 20:53
Qasgha 05:54 06:54 08:54 10:54 12:54 14:54 16:54 18:54 20:54
Rita 05:54 06:54 08:54 10:54 12:54 14:54 16:54 18:54 20:54
Rabat 2 05:56 06:56 08:56 10:56 12:56 14:56 16:56 18:56 20:56
Mdina 05:56 06:56 08:56 10:56 12:56 14:56 16:56 18:56 20:56
Saqqajja 05:56 06:56 08:56 10:56 12:56 14:56 16:56 18:56 20:56
Qanpiena 05:58 06:58 08:58 10:58 12:58 14:58 16:58 18:58 20:58
Telgha 05:58 06:58 08:58 10:58 12:58 14:58 16:58 18:58 20:58
Ta' Qali More    06:00 07:00 09:00 11:00 13:00 15:00 17:00 19:00 21:00
Qali 2 06:00 07:00 09:00 11:00 13:00 15:00 17:00 19:00 21:00
H'Attard More    06:02 07:02 09:02 11:02 13:02 15:02 17:02 19:02 21:02
Carmel 06:02 07:02 09:02 11:02 13:02 15:02 17:02 19:02 21:02
Incita 06:02 07:02 09:02 11:02 13:02 15:02 17:02 19:02 21:02
Warda 1 06:03 07:03 09:03 11:03 13:03 15:03 17:03 19:03 21:03
Anton 06:08 07:08 09:08 11:08 13:08 15:08 17:08 19:08 21:08
Haz-Zebbug More    06:12 07:12 09:12 11:12 13:12 15:12 17:12 19:12 21:12
Kosbor 06:12 07:12 09:12 11:12 13:12 15:12 17:12 19:12 21:12
Mula 06:13 07:13 09:13 11:13 13:13 15:13 17:13 19:13 21:13
Rokku 06:14 07:14 09:14 11:14 13:14 15:14 17:14 19:14 21:14
Agira 06:14 07:14 09:14 11:14 13:14 15:14 17:14 19:14 21:14
Sciortino 06:15 07:15 09:15 11:15 13:15 15:15 17:15 19:15 21:15
Agira 06:15 07:15 09:15 11:15 13:15 15:15 17:15 19:15 21:15
Rokku 06:16 07:16 09:16 11:16 13:16 15:16 17:16 19:16 21:16
Rohan 06:17 07:17 09:17 11:17 13:17 15:17 17:17 19:17 21:17
Luret 06:19 07:19 09:19 11:19 13:19 15:19 17:19 19:19 21:19
Newl 06:19 07:19 09:19 11:19 13:19 15:19 17:19 19:19 21:19
Qirda 06:20 07:20 09:20 11:20 13:20 15:20 17:20 19:20 21:20
Is-Siggiewi More    06:22 07:22 09:22 11:22 13:22 15:22 17:22 19:22 21:22
Kircippu 06:22 07:22 09:22 11:22 13:22 15:22 17:22 19:22 21:22
Mallia 06:23 07:23 09:23 11:23 13:23 15:23 17:23 19:23 21:23
Brija 06:23 07:23 09:23 11:23 13:23 15:23 17:23 19:23 21:23
Nofs 06:23 07:23 09:23 11:23 13:23 15:23 17:23 19:23 21:23
Nikola 06:24 07:24 09:24 11:24 13:24 15:24 17:24 19:24 21:24
Siggiewi 06:24 07:24 09:24 11:24 13:24 15:24 17:24 19:24 21:24
Saura 06:25 07:25 09:25 11:25 13:25 15:25 17:25 19:25 21:25
Franka 06:26 07:26 09:26 11:26 13:26 15:26 17:26 19:26 21:26
Lanza 06:27 07:27 09:27 11:27 13:27 15:27 17:27 19:27 21:27
Providenza 06:29 07:29 09:29 11:29 13:29 15:29 17:29 19:29 21:29
Bajjada 06:30 07:30 09:30 11:30 13:30 15:30 17:30 19:30 21:30
Lapsi 06:34 07:34 09:34 11:34 13:34 15:34 17:34 19:34 21:34
II-Bahrija More    05:35 06:35 08:35 10:35 12:35 14:35 16:35 18:35 20:35
Bahrija 05:35 06:35 08:35 10:35 12:35 14:35 16:35 18:35 20:35
Palazz 05:35 06:35 08:35 10:35 12:35 14:35 16:35 18:35 20:35
Lellux 05:36 06:36 08:36 10:36 12:36 14:36 16:36 18:36 20:36
Bajdar 05:37 06:37 08:37 10:37 12:37 14:37 16:37 18:37 20:37
Ghermieri 05:38 06:38 08:38 10:38 12:38 14:38 16:38 18:38 20:38
Ir-Rabat, Malta More    05:39 06:39 08:39 10:39 12:39 14:39 16:39 18:39 20:39
Zinzel 05:39 06:39 08:39 10:39 12:39 14:39 16:39 18:39 20:39
Ghemieri 1 05:41 06:41 08:41 10:41 12:41 14:41 16:41 18:41 20:41
Santi 05:45 06:45 08:45 10:45 12:45 14:45 16:45 18:45 20:45
Salib 05:47 06:47 08:47 10:47 12:47 14:47 16:47 18:47 20:47
Markiz 05:50 06:50 08:50 10:50 12:50 14:50 16:50 18:50 20:50
Buzugrilla 3 05:50 06:50 08:50 10:50 12:50 14:50 16:50 18:50 20:50
Qasgha 05:51 06:51 08:51 10:51 12:51 14:51 16:51 18:51 20:51
Rita 05:51 06:51 08:51 10:51 12:51 14:51 16:51 18:51 20:51
Rabat 2 05:53 06:53 08:53 10:53 12:53 14:53 16:53 18:53 20:53
Mdina 05:53 06:53 08:53 10:53 12:53 14:53 16:53 18:53 20:53
Saqqajja 05:53 06:53 08:53 10:53 12:53 14:53 16:53 18:53 20:53
Qanpiena 05:54 06:54 08:54 10:54 12:54 14:54 16:54 18:54 20:54
Telgha 05:55 06:55 08:55 10:55 12:55 14:55 16:55 18:55 20:55
Ta' Qali More    05:56 06:56 08:56 10:56 12:56 14:56 16:56 18:56 20:56
Qali 2 05:56 06:56 08:56 10:56 12:56 14:56 16:56 18:56 20:56
H'Attard More    05:58 06:58 08:58 10:58 12:58 14:58 16:58 18:58 20:58
Carmel 05:58 06:58 08:58 10:58 12:58 14:58 16:58 18:58 20:58
Incita 05:59 06:59 08:59 10:59 12:59 14:59 16:59 18:59 20:59
Warda 1 06:00 07:00 09:00 11:00 13:00 15:00 17:00 19:00 21:00
Anton 06:04 07:04 09:04 11:04 13:04 15:04 17:04 19:04 21:04
Haz-Zebbug More    06:07 07:07 09:07 11:07 13:07 15:07 17:07 19:07 21:07
Kosbor 06:07 07:07 09:07 11:07 13:07 15:07 17:07 19:07 21:07
Mula 06:08 07:08 09:08 11:08 13:08 15:08 17:08 19:08 21:08
Rokku 06:09 07:09 09:09 11:09 13:09 15:09 17:09 19:09 21:09
Agira 06:10 07:10 09:10 11:10 13:10 15:10 17:10 19:10 21:10
Sciortino 06:10 07:10 09:10 11:10 13:10 15:10 17:10 19:10 21:10
Agira 06:11 07:11 09:11 11:11 13:11 15:11 17:11 19:11 21:11
Rokku 06:11 07:11 09:11 11:11 13:11 15:11 17:11 19:11 21:11
Rohan 06:12 07:12 09:12 11:12 13:12 15:12 17:12 19:12 21:12
Luret 06:14 07:14 09:14 11:14 13:14 15:14 17:14 19:14 21:14
Newl 06:14 07:14 09:14 11:14 13:14 15:14 17:14 19:14 21:14
Qirda 06:15 07:15 09:15 11:15 13:15 15:15 17:15 19:15 21:15
Is-Siggiewi More    06:17 07:17 09:17 11:17 13:17 15:17 17:17 19:17 21:17
Kircippu 06:17 07:17 09:17 11:17 13:17 15:17 17:17 19:17 21:17
Mallia 06:18 07:18 09:18 11:18 13:18 15:18 17:18 19:18 21:18
Brija 06:18 07:18 09:18 11:18 13:18 15:18 17:18 19:18 21:18
Nofs 06:18 07:18 09:18 11:18 13:18 15:18 17:18 19:18 21:18
Nikola 06:19 07:19 09:19 11:19 13:19 15:19 17:19 19:19 21:19
Siggiewi 06:19 07:19 09:19 11:19 13:19 15:19 17:19 19:19 21:19
Saura 06:19 07:19 09:19 11:19 13:19 15:19 17:19 19:19 21:19
Franka 06:20 07:20 09:20 11:20 13:20 15:20 17:20 19:20 21:20
Lanza 06:22 07:22 09:22 11:22 13:22 15:22 17:22 19:22 21:22
Providenza 06:23 07:23 09:23 11:23 13:23 15:23 17:23 19:23 21:23
Bajjada 06:24 07:24 09:24 11:24 13:24 15:24 17:24 19:24 21:24
Lapsi 06:28 07:28 09:28 11:28 13:28 15:28 17:28 19:28 21:28
II-Bahrija More    05:35 06:35 08:35 10:35 12:35 14:35 16:35 18:35 20:35
Bahrija 05:35 06:35 08:35 10:35 12:35 14:35 16:35 18:35 20:35
Palazz 05:35 06:35 08:35 10:35 12:35 14:35 16:35 18:35 20:35
Lellux 05:36 06:36 08:36 10:36 12:36 14:36 16:36 18:36 20:36
Bajdar 05:37 06:37 08:37 10:37 12:37 14:37 16:37 18:37 20:37
Ghermieri 05:38 06:38 08:38 10:38 12:38 14:38 16:38 18:38 20:38
Ir-Rabat, Malta More    05:40 06:40 08:40 10:40 12:40 14:40 16:40 18:40 20:40
Zinzel 05:40 06:40 08:40 10:40 12:40 14:40 16:40 18:40 20:40
Ghemieri 1 05:41 06:41 08:41 10:41 12:41 14:41 16:41 18:41 20:41
Santi 05:46 06:46 08:46 10:46 12:46 14:46 16:46 18:46 20:46
Salib 05:47 06:47 08:47 10:47 12:47 14:47 16:47 18:47 20:47
Markiz 05:50 06:50 08:50 10:50 12:50 14:50 16:50 18:50 20:50
Buzugrilla 3 05:51 06:51 08:51 10:51 12:51 14:51 16:51 18:51 20:51
Qasgha 05:52 06:52 08:52 10:52 12:52 14:52 16:52 18:52 20:52
Rita 05:52 06:52 08:52 10:52 12:52 14:52 16:52 18:52 20:52
Rabat 2 05:54 06:54 08:54 10:54 12:54 14:54 16:54 18:54 20:54
Mdina 05:54 06:54 08:54 10:54 12:54 14:54 16:54 18:54 20:54
Saqqajja 05:54 06:54 08:54 10:54 12:54 14:54 16:54 18:54 20:54
Qanpiena 05:55 06:55 08:55 10:55 12:55 14:55 16:55 18:55 20:55
Telgha 05:56 06:56 08:56 10:56 12:56 14:56 16:56 18:56 20:56
Ta' Qali More    05:57 06:57 08:57 10:57 12:57 14:57 16:57 18:57 20:57
Qali 2 05:57 06:57 08:57 10:57 12:57 14:57 16:57 18:57 20:57
H'Attard More    05:59 06:59 08:59 10:59 12:59 14:59 16:59 18:59 20:59
Carmel 05:59 06:59 08:59 10:59 12:59 14:59 16:59 18:59 20:59
Incita 06:00 07:00 09:00 11:00 13:00 15:00 17:00 19:00 21:00
Warda 1 06:00 07:00 09:00 11:00 13:00 15:00 17:00 19:00 21:00
Anton 06:04 07:04 09:04 11:04 13:04 15:04 17:04 19:04 21:04
Haz-Zebbug More    06:08 07:08 09:08 11:08 13:08 15:08 17:08 19:08 21:08
Kosbor 06:08 07:08 09:08 11:08 13:08 15:08 17:08 19:08 21:08
Mula 06:09 07:09 09:09 11:09 13:09 15:09 17:09 19:09 21:09
Rokku 06:10 07:10 09:10 11:10 13:10 15:10 17:10 19:10 21:10
Agira 06:10 07:10 09:10 11:10 13:10 15:10 17:10 19:10 21:10
Sciortino 06:11 07:11 09:11 11:11 13:11 15:11 17:11 19:11 21:11
Agira 06:11 07:11 09:11 11:11 13:11 15:11 17:11 19:11 21:11
Rokku 06:12 07:12 09:12 11:12 13:12 15:12 17:12 19:12 21:12
Rohan 06:12 07:12 09:12 11:12 13:12 15:12 17:12 19:12 21:12
Luret 06:14 07:14 09:14 11:14 13:14 15:14 17:14 19:14 21:14
Newl 06:15 07:15 09:15 11:15 13:15 15:15 17:15 19:15 21:15
Qirda 06:16 07:16 09:16 11:16 13:16 15:16 17:16 19:16 21:16
Is-Siggiewi More    06:17 07:17 09:17 11:17 13:17 15:17 17:17 19:17 21:17
Kircippu 06:17 07:17 09:17 11:17 13:17 15:17 17:17 19:17 21:17
Mallia 06:18 07:18 09:18 11:18 13:18 15:18 17:18 19:18 21:18
Brija 06:18 07:18 09:18 11:18 13:18 15:18 17:18 19:18 21:18
Nofs 06:18 07:18 09:18 11:18 13:18 15:18 17:18 19:18 21:18
Nikola 06:19 07:19 09:19 11:19 13:19 15:19 17:19 19:19 21:19
Siggiewi 06:19 07:19 09:19 11:19 13:19 15:19 17:19 19:19 21:19
Saura 06:20 07:20 09:20 11:20 13:20 15:20 17:20 19:20 21:20
Franka 06:21 07:21 09:21 11:21 13:21 15:21 17:21 19:21 21:21
Lanza 06:22 07:22 09:22 11:22 13:22 15:22 17:22 19:22 21:22
Providenza 06:24 07:24 09:24 11:24 13:24 15:24 17:24 19:24 21:24
Bajjada 06:24 07:24 09:24 11:24 13:24 15:24 17:24 19:24 21:24
Lapsi 06:28 07:28 09:28 11:28 13:28 15:28 17:28 19:28 21:28
Providenza - Bahrija 109
Is-Siggiewi More    05:45 06:45 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45 21:45
Lapsi 05:45 06:45 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45 21:45
Bajjada 05:48 06:48 07:48 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48 20:48 21:48
Providenza 05:50 06:50 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:50 21:50
Lanza 05:51 06:51 07:51 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51 20:51 21:51
Franka 05:53 06:53 07:53 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53 20:53 21:53
Saura 05:55 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55 21:55
Knisja 05:56 06:56 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56 20:56 21:56
Hesri 05:56 06:56 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56 20:56 21:56
Armonija 05:57 06:57 07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57 20:57 21:57
Monument 05:57 06:57 07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57 20:57 21:57
Zammit 05:58 06:58 07:58 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58 20:58 21:58
Ghid 05:59 06:59 07:59 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59 20:59 21:59
Zmetta 05:59 06:59 07:59 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59 20:59 21:59
Haz-Zebbug More    06:01 07:01 08:01 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01 21:01 22:01
Qirda 06:01 07:01 08:01 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01 21:01 22:01
Poeta 06:02 07:02 08:02 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02 21:02 22:02
Lorenzi 06:03 07:03 08:03 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:03 21:03 22:03
Rokku 06:04 07:04 08:04 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:04 21:04 22:04
Agira 06:05 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05 21:05 22:05
Sciortino 06:05 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05 21:05 22:05
Agira 06:06 07:06 08:06 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 20:06 21:06 22:06
Rokku 06:07 07:07 08:07 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:07 21:07 22:07
Mula 06:07 07:07 08:07 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:07 21:07 22:07
Bonnici 06:08 07:08 08:08 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:08 21:08 22:08
Kosbor 06:09 07:09 08:09 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:09 21:09 22:09
H'Attard More    06:12 07:12 08:12 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12 21:12 22:12
Sewda 06:12 07:12 08:12 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12 21:12 22:12
Warda 2 06:12 07:12 08:12 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12 21:12 22:12
Carmel 06:14 07:14 08:14 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:14 21:14 22:14
Ta' Qali More    06:16 07:16 08:16 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:16 21:16 22:16
Qali 1 06:16 07:16 08:16 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:16 21:16 22:16
Ir-Rabat, Malta More    06:18 07:18 08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18 21:18 22:18
Telgha 06:18 07:18 08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18 21:18 22:18
Qanpiena 06:18 07:18 08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18 21:18 22:18
Saqqajja 06:20 07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20 21:20 22:20
Rabat 4 06:21 07:21 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:21 21:21 22:21
Gheriexem 06:21 07:21 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:21 21:21 22:21
Qasgha 06:22 07:22 08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:22 21:22 22:22
Buzugrilla 2 06:23 07:23 08:23 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23 21:23 22:23
Markiz 06:24 07:24 08:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:24 21:24 22:24
Fiddien 06:27 07:27 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27 21:27 22:27
II-Bahrija More    06:28 07:28 08:28 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:28 21:28 22:28
Ruwa 06:28 07:28 08:28 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:28 21:28 22:28
Xini 06:29 07:29 08:29 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:29 21:29 22:29
Ghermieri 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30 22:30
Bajdar 06:31 07:31 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31 21:31 22:31
Lellux 06:32 07:32 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32 21:32 22:32
Palazz 06:33 07:33 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33 21:33 22:33
Bahrija 06:34 07:34 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:34 21:34 22:34
Is-Siggiewi More    05:45 06:45 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45 21:45
Lapsi 05:45 06:45 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45 21:45
Bajjada 05:48 06:48 07:48 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48 20:48 21:48
Providenza 05:50 06:50 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49 20:49 21:49
Lanza 05:51 06:51 07:51 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51 20:51 21:51
Franka 05:54 06:54 07:54 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53 20:53 21:53
Saura 05:55 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:54 20:54 21:54
Knisja 05:56 06:56 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55 21:55
Hesri 05:57 06:57 07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56 20:56 21:56
Armonija 05:57 06:57 07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57 20:57 21:57
Monument 05:58 06:58 07:58 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57 20:57 21:57
Zammit 05:59 06:59 07:59 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58 20:58 21:58
Ghid 05:59 06:59 07:59 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58 20:58 21:58
Zmetta 06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59 20:59 21:59
Haz-Zebbug More    06:02 07:02 08:02 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01 21:01 22:01
Qirda 06:02 07:02 08:02 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01 21:01 22:01
Poeta 06:02 07:02 08:02 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02 21:02 22:02
Lorenzi 06:03 07:03 08:03 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02 21:02 22:02
Rokku 06:05 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:04 21:04 22:04
Agira 06:05 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:04 21:04 22:04
Sciortino 06:06 07:06 08:06 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05 21:05 22:05
Agira 06:06 07:06 08:06 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05 21:05 22:05
Rokku 06:07 07:07 08:07 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 20:06 21:06 22:06
Mula 06:08 07:08 08:08 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:07 21:07 22:07
Bonnici 06:08 07:08 08:08 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:07 21:07 22:07
Kosbor 06:09 07:09 08:09 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:08 21:08 22:08
H'Attard More    06:12 07:12 08:12 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:11 21:11 22:11
Sewda 06:12 07:12 08:12 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:11 21:11 22:11
Warda 2 06:13 07:13 08:13 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:11 21:11 22:11
Carmel 06:15 07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13 21:13 22:13
Ta' Qali More    06:17 07:17 08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15 22:15
Qali 1 06:17 07:17 08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15 22:15
Ir-Rabat, Malta More    06:19 07:19 08:19 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:17 21:17 22:17
Telgha 06:19 07:19 08:19 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:17 21:17 22:17
Qanpiena 06:19 07:19 08:19 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18 21:18 22:18
Saqqajja 06:21 07:21 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:19 21:19 22:19
Rabat 4 06:22 07:22 08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20 21:20 22:20
Gheriexem 06:22 07:22 08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20 21:20 22:20
Qasgha 06:23 07:23 08:23 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:21 21:21 22:21
Buzugrilla 2 06:24 07:24 08:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:22 21:22 22:22
Markiz 06:25 07:25 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23 21:23 22:23
Fiddien 06:27 07:27 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:25 21:25 22:25
II-Bahrija More    06:29 07:29 08:29 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27 21:27 22:27
Ruwa 06:29 07:29 08:29 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27 21:27 22:27
Xini 06:29 07:29 08:29 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27 21:27 22:27
Ghermieri 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:28 21:28 22:28
Bajdar 06:31 07:31 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:29 21:29 22:29
Lellux 06:32 07:32 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30 22:30
Palazz 06:33 07:33 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31 21:31 22:31
Bahrija 06:34 07:34 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32 21:32 22:32
Is-Siggiewi More    05:45 06:45 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45 21:45
Lapsi 05:45 06:45 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45 21:45
Bajjada 05:48 06:48 07:48 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48 20:48 21:48
Providenza 05:49 06:49 07:49 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49 20:49 21:49
Lanza 05:51 06:51 07:51 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51 20:51 21:51
Franka 05:53 06:53 07:53 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53 20:53 21:53
Saura 05:54 06:54 07:54 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:54 20:54 21:54
Knisja 05:55 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55 21:55
Hesri 05:56 06:56 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56 20:56 21:56
Armonija 05:57 06:57 07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57 20:57 21:57
Monument 05:57 06:57 07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57 20:57 21:57
Zammit 05:58 06:58 07:58 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58 20:58 21:58
Ghid 05:58 06:58 07:58 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58 20:58 21:58
Zmetta 05:59 06:59 07:59 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59 20:59 21:59
Haz-Zebbug More    06:01 07:01 08:01 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01 21:01 22:01
Qirda 06:01 07:01 08:01 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01 21:01 22:01
Poeta 06:02 07:02 08:02 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02 21:02 22:02
Lorenzi 06:02 07:02 08:02 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02 21:02 22:02
Rokku 06:04 07:04 08:04 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:04 21:04 22:04
Agira 06:04 07:04 08:04 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:04 21:04 22:04
Sciortino 06:05 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05 21:05 22:05
Agira 06:05 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05 21:05 22:05
Rokku 06:06 07:06 08:06 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 20:06 21:06 22:06
Mula 06:07 07:07 08:07 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:07 21:07 22:07
Bonnici 06:07 07:07 08:07 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:07 21:07 22:07
Kosbor 06:08 07:08 08:08 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:08 21:08 22:08
H'Attard More    06:11 07:11 08:11 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:11 21:11 22:11
Sewda 06:11 07:11 08:11 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:11 21:11 22:11
Warda 2 06:11 07:11 08:11 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:11 21:11 22:11
Carmel 06:13 07:13 08:13 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13 21:13 22:13
Ta' Qali More    06:15 07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15 22:15
Qali 1 06:15 07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15 22:15
Ir-Rabat, Malta More    06:17 07:17 08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:17 21:17 22:17
Telgha 06:17 07:17 08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:17 21:17 22:17
Qanpiena 06:18 07:18 08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18 21:18 22:18
Saqqajja 06:19 07:19 08:19 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:19 21:19 22:19
Rabat 4 06:20 07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20 21:20 22:20
Gheriexem 06:20 07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20 21:20 22:20
Qasgha 06:21 07:21 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:21 21:21 22:21
Buzugrilla 2 06:22 07:22 08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:22 21:22 22:22
Markiz 06:23 07:23 08:23 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23 21:23 22:23
Fiddien 06:26 07:26 08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:26 21:26 22:26
II-Bahrija More    06:27 07:27 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27 21:27 22:27
Ruwa 06:27 07:27 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27 21:27 22:27
Xini 06:28 07:28 08:28 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:28 21:28 22:28
Ghermieri 06:29 07:29 08:29 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:29 21:29 22:29
Bajdar 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30 22:30
Lellux 06:31 07:31 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31 21:31 22:31
Palazz 06:32 07:32 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32 21:32 22:32
Bahrija 06:33 07:33 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33 21:33 22:33