Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Attard 106
Mater Dei More    05:2006:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:20 19:2020:20
Sptar 2 05:2006:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:20 19:2020:20
L-Imsida More    05:2206:2207:2208:2209:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:22 19:2220:22
Universita 2 05:2206:2207:2208:2209:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:22 19:2220:22
Birkirkara More    05:2406:2407:2408:2409:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:23 19:2320:23
Sisla 05:2406:2407:2408:2409:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:23 19:2320:23
Zwejt 05:2506:2507:2508:2509:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:24 19:2420:24
Mercer 3 05:2606:2607:2608:2609:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:25 19:2520:25
Kunsill 05:2606:2607:2608:2609:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:25 19:2520:25
Lieni 05:2706:2707:2708:2709:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:26 19:2620:26
Mercer 2 05:2706:2707:2708:2709:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:26 19:2620:26
Karm 05:2906:2907:2908:2909:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:27 19:2720:27
Abos 05:3006:3007:3008:3009:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:28 19:2820:28
Kieles 05:3206:3207:3208:3209:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:30 19:3020:30
Hal Lija More    05:3206:3207:3208:3209:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:30 19:3020:30
Wiji 05:3206:3207:3208:3209:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:30 19:3020:30
Lija 05:3306:3307:3308:3309:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:31 19:3120:31
Tabor 05:3406:3407:3408:3409:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:31 19:3120:31
Hal Balzan More    05:3506:3507:3508:3509:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:32 19:3220:32
Valentin 2 05:3506:3507:3508:3509:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:32 19:3220:32
Balzan 05:3506:3507:3508:3509:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:33 19:3320:33
Aquilina 05:3606:3607:3608:3609:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:33 19:3320:33
Pastur 05:3606:3607:3608:3609:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:33 19:3320:33
Strickland 05:3706:3707:3708:3709:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:34 19:3420:34
H'Attard More    05:3806:3807:3808:3809:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:35 19:3520:35
Bologna 05:3806:3807:3808:3809:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:35 19:3520:35
Linja 05:3906:3907:3908:3909:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:36 19:3620:36
Blanzuni 05:4006:4007:4008:4009:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:37 19:3720:37
Gharix 05:4106:4107:4108:4109:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:37 19:3720:37
Prinjoli 05:4206:4207:4208:4209:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:39 19:3920:39
Fuklar 05:4306:4307:4308:4309:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:39 19:3920:39
Sedqa 05:4306:4307:4308:4309:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:39 19:3920:39
Ghenba 05:4506:4507:4508:4509:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:41 19:4120:41
Mater Dei More    05:2006:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:20 19:2020:20
Sptar 2 05:2006:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:20 19:2020:20
L-Imsida More    05:2206:2207:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:22 19:2220:22
Universita 2 05:2206:2207:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:22 19:2220:22
Birkirkara More    05:2406:2407:2408:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:24 19:2420:24
Sisla 05:2406:2407:2408:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:24 19:2420:24
Zwejt 05:2506:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:25 19:2520:25
Mercer 3 05:2506:2507:2508:2509:2610:2611:2612:2613:2614:2515:2516:2517:2518:25 19:2520:25
Kunsill 05:2606:2607:2608:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:26 19:2620:26
Lieni 05:2606:2607:2608:2609:2710:2711:2712:2713:2714:2615:2616:2617:2618:26 19:2620:26
Mercer 2 05:2706:2707:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:27 19:2720:27
Karm 05:2806:2807:2808:2809:2910:2911:2912:2913:2914:2815:2816:2817:2818:28 19:2820:28
Abos 05:2906:2907:2908:2909:3010:3011:3012:3013:3014:2915:2916:2917:2918:29 19:2920:29
Kieles 05:3106:3107:3108:3109:3210:3211:3212:3213:3214:3115:3116:3117:3118:31 19:3120:31
Hal Lija More    05:3106:3107:3108:3109:3210:3211:3212:3213:3214:3115:3116:3117:3118:31 19:3120:31
Wiji 05:3106:3107:3108:3109:3210:3211:3212:3213:3214:3115:3116:3117:3118:31 19:3120:31
Lija 05:3206:3207:3208:3209:3310:3311:3312:3313:3314:3215:3216:3217:3218:32 19:3220:32
Tabor 05:3206:3207:3208:3209:3410:3411:3412:3413:3414:3215:3216:3217:3218:32 19:3220:32
Hal Balzan More    05:3306:3307:3308:3309:3510:3511:3512:3513:3514:3315:3316:3317:3318:33 19:3320:33
Valentin 2 05:3306:3307:3308:3309:3510:3511:3512:3513:3514:3315:3316:3317:3318:33 19:3320:33
Balzan 05:3406:3407:3408:3409:3510:3511:3512:3513:3514:3415:3416:3417:3418:34 19:3420:34
Aquilina 05:3506:3507:3508:3509:3610:3611:3612:3613:3614:3515:3516:3517:3518:35 19:3520:35
Pastur 05:3506:3507:3508:3509:3610:3611:3612:3613:3614:3515:3516:3517:3518:35 19:3520:35
Strickland 05:3506:3507:3508:3509:3710:3711:3712:3713:3714:3515:3516:3517:3518:35 19:3520:35
H'Attard More    05:3606:3607:3608:3609:3810:3811:3812:3813:3814:3615:3616:3617:3618:36 19:3620:36
Bologna 05:3606:3607:3608:3609:3810:3811:3812:3813:3814:3615:3616:3617:3618:36 19:3620:36
Linja 05:3706:3707:3708:3709:3910:3911:3912:3913:3914:3715:3716:3717:3718:37 19:3720:37
Blanzuni 05:3806:3807:3808:3809:4010:4011:4012:4013:4014:3815:3816:3817:3818:38 19:3820:38
Gharix 05:3906:3907:3908:3909:4110:4111:4112:4113:4114:3915:3916:3917:3918:39 19:3920:39
Prinjoli 05:4106:4107:4108:4109:4210:4211:4212:4213:4214:4115:4116:4117:4118:41 19:4120:41
Fuklar 05:4106:4107:4108:4109:4310:4311:4312:4313:4314:4115:4116:4117:4118:41 19:4120:41
Sedqa 05:4106:4107:4108:4109:4310:4311:4312:4313:4314:4115:4116:4117:4118:41 19:4120:41
Ghenba 05:4306:4307:4308:4309:4510:4511:4512:4513:4514:4315:4316:4317:4318:43 19:4320:43
Mater Dei More    05:2006:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:20 19:2020:20
Sptar 2 05:2006:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:20 19:2020:20
L-Imsida More    05:2206:2207:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:22 19:2220:22
Universita 2 05:2206:2207:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:22 19:2220:22
Birkirkara More    05:2306:2307:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:23 19:2320:23
Sisla 05:2306:2307:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:23 19:2320:23
Zwejt 05:2406:2407:2408:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:24 19:2420:24
Mercer 3 05:2506:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:25 19:2520:25
Kunsill 05:2506:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:25 19:2520:25
Lieni 05:2606:2607:2608:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:26 19:2620:26
Mercer 2 05:2606:2607:2608:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:26 19:2620:26
Karm 05:2706:2707:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:27 19:2720:27
Abos 05:2806:2807:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:28 19:2820:28
Kieles 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:3020:30
Hal Lija More    05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:3020:30
Wiji 05:3006:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:3020:30
Lija 05:3106:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:31 19:3120:31
Tabor 05:3106:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:31 19:3120:31
Hal Balzan More    05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:3220:32
Valentin 2 05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:3220:32
Balzan 05:3306:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:3320:33
Aquilina 05:3306:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:3320:33
Pastur 05:3306:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:3320:33
Strickland 05:3406:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:3420:34
H'Attard More    05:3506:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:3520:35
Bologna 05:3506:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:3520:35
Linja 05:3606:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:3620:36
Blanzuni 05:3706:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:37 19:3720:37
Gharix 05:3706:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:37 19:3720:37
Prinjoli 05:3906:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:3920:39
Fuklar 05:3906:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:3920:39
Sedqa 05:3906:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:3920:39
Ghenba 05:4106:4107:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:4120:41
Attard - Mater Dei 106
H'Attard More    05:4506:4507:4508:4509:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:41 19:4120:41
Ghenba 05:4506:4507:4508:4509:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:41 19:4120:41
Katarina 05:4606:4607:4608:4609:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:42 19:4220:42
Nikola 05:4706:4707:4708:4709:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:43 19:4220:42
Linja 05:4806:4807:4808:4809:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:44 19:4320:43
Bologna 05:4906:4907:4908:4909:5410:5411:5412:5413:5314:5315:5316:5317:5318:44 19:4320:43
Hal Balzan More    05:5006:5007:5008:5009:5510:5511:5512:5513:5414:5415:5416:5417:5418:45 19:4420:44
Palazz 05:5006:5007:5008:5009:5510:5511:5512:5513:5414:5415:5416:5417:5418:45 19:4420:44
Valentin 05:5106:5107:5108:5009:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:46 19:4520:45
Valentin 2 05:5206:5207:5208:5109:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:47 19:4520:45
Balzan 05:5206:5207:5208:5209:5710:5711:5712:5713:5614:5615:5616:5617:5618:47 19:4620:46
Balaguer 05:5306:5307:5308:5209:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:48 19:4620:46
Tabib 05:5406:5407:5408:5309:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:49 19:4720:47
Urbanu 05:5506:5507:5508:5409:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:50 19:4720:47
Birkirkara More    05:5606:5607:5608:5510:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0018:51 19:4820:48
Alwigi 05:5606:5607:5608:5510:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0018:51 19:4820:48
Tereza 05:5806:5807:5808:5710:0211:0212:0213:0214:0115:0116:0117:0118:0118:52 19:4920:49
Piu 05:5906:5907:5908:5810:0311:0312:0313:0314:0215:0216:0217:0218:0218:53 19:5020:50
Brared 06:0007:0008:0008:5910:0411:0412:0413:0414:0315:0316:0317:0318:0318:54 19:5120:51
Kieles 06:0207:0208:0209:0010:0511:0512:0513:0514:0415:0416:0417:0418:0418:55 19:5220:52
Abos 06:0307:0308:0309:0110:0611:0612:0613:0614:0515:0516:0517:0518:0518:56 19:5220:52
Karm 06:0407:0408:0409:0210:0711:0712:0713:0714:0615:0616:0617:0618:0618:57 19:5320:53
Mercer 3 06:0607:0608:0609:0410:0911:0912:0913:0914:0815:0816:0817:0818:0818:59 19:5420:54
Lieni 06:0707:0708:0709:0510:1011:1012:1013:1014:0815:0816:0817:0818:0818:59 19:5520:55
Mercer 2 06:0807:0808:0809:0610:1111:1112:1113:1114:0915:0916:0917:0918:0919:00 19:5620:56
Mercer 06:0907:0908:0909:0710:1211:1212:1213:1214:1015:1016:1017:1018:1019:01 19:5720:57
Zwejt 06:1007:1008:1009:0710:1211:1212:1213:1214:1115:1116:1117:1118:1119:02 19:5720:57
Sisla 06:1007:1008:1009:0810:1311:1312:1313:1314:1115:1116:1117:1118:1119:02 19:5720:57
L-Imsida More    06:1307:1308:1309:1010:1511:1512:1513:1514:1315:1316:1317:1318:1319:04 19:5920:59
Universita 1 06:1307:1308:1309:1010:1511:1512:1513:1514:1315:1316:1317:1318:1319:04 19:5920:59
Mater Dei More    06:1407:1408:1409:1110:1611:1612:1613:1614:1515:1516:1517:1518:1519:06 20:0021:00
Mater Dei 2 06:1407:1408:1409:1110:1611:1612:1613:1614:1515:1516:1517:1518:1519:06 20:0021:00
Sptar 1 06:1607:1608:1609:1310:1811:1812:1813:1814:1615:1616:1617:1618:1619:07 20:0121:01
H'Attard More    05:4306:4307:4308:4309:4510:4511:4512:4513:4514:4315:4316:4317:4318:43 19:4320:43
Ghenba 05:4306:4307:4308:4309:4510:4511:4512:4513:4514:4315:4316:4317:4318:43 19:4320:43
Katarina 05:4406:4407:4408:4409:4610:4611:4612:4613:4614:4415:4416:4417:4418:44 19:4420:44
Nikola 05:4506:4507:4508:4509:4710:4711:4712:4713:4714:4515:4516:4517:4518:45 19:4420:44
Linja 05:4506:4507:4508:4609:4810:4811:4812:4813:4714:4515:4516:4517:4518:45 19:4520:45
Bologna 05:4606:4607:4608:4709:4910:4911:4912:4913:4814:4615:4616:4617:4618:46 19:4520:45
Hal Balzan More    05:4706:4707:4708:4809:5010:5011:5012:5013:4914:4715:4716:4717:4718:47 19:4620:46
Palazz 05:4706:4707:4708:4809:5010:5011:5012:5013:4914:4715:4716:4717:4718:47 19:4620:46
Valentin 05:4706:4707:4708:4809:5010:5011:5012:5013:4914:4715:4716:4717:4718:47 19:4720:47
Valentin 2 05:4806:4807:4808:4909:5110:5111:5112:5113:5014:4815:4816:4817:4818:48 19:4720:47
Balzan 05:4806:4807:4808:5009:5210:5211:5212:5213:5114:4915:4916:4917:4918:49 19:4820:48
Balaguer 05:4906:4907:4908:5009:5210:5211:5212:5213:5114:4915:4916:4917:4918:49 19:4820:48
Tabib 05:5006:5007:5008:5109:5310:5311:5312:5313:5214:5015:5016:5017:5018:50 19:4920:49
Urbanu 05:5006:5007:5008:5209:5410:5411:5412:5413:5314:5115:5116:5117:5118:51 19:4920:49
Birkirkara More    05:5106:5107:5108:5309:5510:5511:5512:5513:5414:5215:5216:5217:5218:52 19:5020:50
Alwigi 05:5106:5107:5108:5309:5510:5511:5512:5513:5414:5215:5216:5217:5218:52 19:5020:50
Tereza 05:5206:5207:5208:5509:5710:5711:5712:5713:5514:5315:5316:5317:5318:53 19:5120:51
Piu 05:5306:5307:5308:5609:5810:5811:5812:5813:5614:5415:5416:5417:5418:54 19:5220:52
Brared 05:5406:5407:5408:5709:5910:5911:5912:5913:5714:5515:5516:5517:5518:55 19:5320:53
Kieles 05:5506:5507:5508:5810:0011:0012:0013:0013:5814:5615:5616:5617:5618:56 19:5420:54
Abos 05:5606:5607:5608:5910:0111:0112:0113:0113:5914:5715:5716:5717:5718:57 19:5420:54
Karm 05:5706:5707:5709:0010:0211:0212:0213:0214:0014:5815:5816:5817:5818:58 19:5520:55
Mercer 3 05:5906:5907:5909:0210:0411:0412:0413:0414:0114:5915:5916:5917:5918:59 19:5620:56
Lieni 05:5906:5907:5909:0310:0511:0512:0513:0514:0215:0016:0017:0018:0019:00 19:5720:57
Mercer 2 06:0007:0008:0009:0410:0611:0612:0613:0614:0315:0116:0117:0118:0119:01 19:5820:58
Mercer 06:0107:0108:0109:0510:0711:0712:0713:0714:0415:0216:0217:0218:0219:02 19:5920:59
Zwejt 06:0107:0108:0109:0510:0711:0712:0713:0714:0415:0216:0217:0218:0219:02 19:5920:59
Sisla 06:0207:0208:0209:0610:0811:0812:0813:0814:0515:0316:0317:0318:0319:03 19:5920:59
L-Imsida More    06:0307:0308:0309:0810:1011:1012:1013:1014:0615:0416:0417:0418:0419:04 20:0121:01
Universita 1 06:0307:0308:0309:0810:1011:1012:1013:1014:0615:0416:0417:0418:0419:04 20:0121:01
Mater Dei More    06:0507:0508:0509:0910:1111:1112:1113:1114:0815:0616:0617:0618:0619:06 20:0221:02
Mater Dei 2 06:0507:0508:0509:0910:1111:1112:1113:1114:0815:0616:0617:0618:0619:06 20:0221:02
Sptar 1 06:0607:0608:0609:1110:1311:1312:1313:1314:0915:0716:0717:0718:0719:07 20:0321:03
H'Attard More    05:4106:4107:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:4120:41
Ghenba 05:4106:4107:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:4120:41
Katarina 05:4206:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:4220:42
Nikola 05:4206:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:4220:42
Linja 05:4306:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:4320:43
Bologna 05:4406:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:4420:44
Hal Balzan More    05:4406:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:4420:44
Palazz 05:4406:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:4420:44
Valentin 05:4506:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:4520:45
Valentin 2 05:4506:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:4520:45
Balzan 05:4606:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:4620:46
Balaguer 05:4606:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:4620:46
Tabib 05:4706:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:47 19:4720:47
Urbanu 05:4806:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:4820:48
Birkirkara More    05:4906:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:4920:49
Alwigi 05:4906:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:4920:49
Tereza 05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:5020:50
Piu 05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:5020:50
Brared 05:5106:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51 19:5120:51
Kieles 05:5206:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:5220:52
Abos 05:5306:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:5320:53
Karm 05:5406:5407:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:54 19:5420:54
Mercer 3 05:5506:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:55 19:5520:55
Lieni 05:5606:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:56 19:5620:56
Mercer 2 05:5606:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:56 19:5620:56
Mercer 05:5706:5707:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:5718:57 19:5720:57
Zwejt 05:5806:5807:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:58 19:5820:58
Sisla 05:5806:5807:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:58 19:5820:58
L-Imsida More    06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:0021:00
Universita 1 06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:0021:00
Mater Dei More    06:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:0121:01
Mater Dei 2 06:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:0121:01
Sptar 1 06:0207:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:02 20:0221:02
Attard Blanzuni - Mater Dei 106
H'Attard More    05:15
Blanzuni 05:15
Gharix 05:15
Prinjoli 05:17
Fuklar 05:17
Sedqa 05:17
Ghenba 05:19
Katarina 05:20
Nikola 05:20
Linja 05:21
Bologna 05:21
Hal Balzan More    05:22
Palazz 05:22
Valentin 05:23
Valentin 2 05:23
Balzan 05:24
Balaguer 05:24
Tabib 05:25
Urbanu 05:25
Birkirkara More    05:26
Alwigi 05:26
Tereza 05:27
Piu 05:28
Brared 05:29
Kieles 05:30
Abos 05:30
Karm 05:31
Mercer 3 05:32
Lieni 05:33
Mercer 2 05:34
Mercer 05:35
Zwejt 05:35
Sisla 05:35
L-Imsida More    05:37
Universita 1 05:37
Mater Dei More    05:38
Mater Dei 2 05:38
Sptar 1 05:39
H'Attard More    05:15
Blanzuni 05:15
Gharix 05:15
Prinjoli 05:17
Fuklar 05:17
Sedqa 05:18
Ghenba 05:19
Katarina 05:20
Nikola 05:21
Linja 05:22
Bologna 05:22
Hal Balzan More    05:23
Palazz 05:23
Valentin 05:24
Valentin 2 05:24
Balzan 05:25
Balaguer 05:25
Tabib 05:26
Urbanu 05:27
Birkirkara More    05:28
Alwigi 05:28
Tereza 05:29
Piu 05:30
Brared 05:30
Kieles 05:31
Abos 05:32
Karm 05:33
Mercer 3 05:35
Lieni 05:35
Mercer 2 05:36
Mercer 05:37
Zwejt 05:37
Sisla 05:38
L-Imsida More    05:40
Universita 1 05:40
Mater Dei More    05:41
Mater Dei 2 05:41
Sptar 1 05:42