Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Attard 106
Mater Dei More    05:2006:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:20 19:2020:20
Sptar 2 05:2006:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:20 19:2020:20
L-Imsida More    05:2206:2307:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2415:2416:2417:2418:24 19:2220:22
Universita 2 05:2206:2307:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2415:2416:2417:2418:24 19:2220:22
Birkirkara More    05:2406:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2615:2616:2717:2718:27 19:2420:24
Sisla 05:2406:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2615:2616:2717:2718:27 19:2420:24
Zwejt 05:2506:2707:2708:2709:2610:2611:2612:2613:2614:2815:2816:2917:2918:29 19:2620:26
Mercer 3 05:2606:2807:2808:2809:2710:2711:2712:2713:2714:2915:2916:3017:3018:30 19:2620:26
Kunsill 05:2606:2807:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:3015:3016:3117:3118:31 19:2720:27
Lieni 05:2706:2907:2908:2909:2810:2811:2812:2813:2814:3015:3016:3117:3118:31 19:2720:27
Mercer 2 05:2706:2907:2908:2909:2910:2911:2912:2913:2914:3115:3116:3217:3218:32 19:2820:28
Karm 05:2906:3107:3108:3109:3010:3011:3012:3013:3014:3315:3316:3417:3418:34 19:2920:29
Abos 05:3006:3207:3208:3209:3110:3111:3112:3113:3114:3415:3416:3617:3618:36 19:3020:30
Kieles 05:3106:3407:3408:3409:3310:3311:3312:3313:3314:3615:3616:3717:3718:37 19:3120:31
Hal Lija More    05:3106:3407:3408:3409:3310:3311:3312:3313:3314:3715:3716:3817:3818:38 19:3220:32
Wiji 05:3106:3407:3408:3409:3310:3311:3312:3313:3314:3715:3716:3817:3818:38 19:3220:32
Lija 05:3206:3507:3508:3509:3410:3411:3412:3413:3414:3815:3816:3917:3918:39 19:3320:33
Tabor 05:3306:3607:3608:3609:3510:3511:3512:3513:3514:3915:3916:4017:4018:40 19:3320:33
Hal Balzan More    05:3406:3707:3708:3709:3610:3611:3612:3613:3614:4015:4016:4217:4218:42 19:3420:34
Valentin 2 05:3406:3707:3708:3709:3610:3611:3612:3613:3614:4015:4016:4217:4218:42 19:3420:34
Balzan 05:3406:3807:3808:3809:3610:3611:3612:3613:3614:4115:4116:4317:4318:43 19:3520:35
Aquilina 05:3506:3907:3908:3909:3710:3711:3712:3713:3714:4215:4216:4417:4418:44 19:3520:35
Pastur 05:3506:3907:3908:3909:3810:3811:3812:3813:3814:4215:4216:4417:4418:44 19:3620:36
Strickland 05:3606:4007:4008:4009:3910:3911:3912:3913:3914:4315:4316:4517:4518:45 19:3720:37
H'Attard More    05:3706:4107:4108:4109:4010:4011:4012:4013:4014:4515:4516:4717:4718:47 19:3820:38
Bologna 05:3706:4107:4108:4109:4010:4011:4012:4013:4014:4515:4516:4717:4718:47 19:3820:38
Linja 05:3806:4207:4208:4209:4110:4111:4112:4113:4114:4615:4616:4817:4818:48 19:3820:38
Blanzuni 05:3906:4407:4408:4409:4210:4211:4212:4213:4214:4815:4816:5017:5018:50 19:4020:40
Gharix 05:4006:4507:4508:4509:4310:4311:4312:4313:4314:4915:4916:5217:5218:52 19:4120:41
Prinjoli 05:4106:4707:4708:4709:4510:4511:4512:4513:4514:5115:5116:5417:5418:54 19:4220:42
Fuklar 05:4206:4807:4808:4809:4610:4611:4612:4613:4614:5215:5216:5517:5518:55 19:4320:43
Sedqa 05:4206:4807:4808:4809:4610:4611:4612:4613:4614:5315:5316:5617:5618:56 19:4320:43
Ghenba 05:4406:5007:5008:5009:4810:4811:4812:4813:4814:5515:5516:5817:5818:58 19:4520:45
Mater Dei More    05:2006:2008:2010:2012:2013:2014:2016:2018:2020:20
Sptar 2 05:2006:2008:2010:2012:2013:2014:2016:2018:2020:20
L-Imsida More    05:2206:2208:2210:2312:2313:2214:2216:2218:2220:22
Universita 2 05:2206:2208:2210:2312:2313:2214:2216:2218:2220:22
Birkirkara More    05:2406:2408:2410:2612:2613:2414:2416:2418:2420:24
Sisla 05:2406:2408:2410:2612:2613:2414:2416:2418:2420:24
Zwejt 05:2606:2608:2610:2712:2713:2614:2616:2618:2620:26
Mercer 3 05:2606:2608:2610:2812:2813:2614:2616:2618:2620:26
Kunsill 05:2706:2708:2710:2912:2913:2714:2716:2718:2720:27
Lieni 05:2706:2708:2710:2912:2913:2714:2716:2718:2720:27
Mercer 2 05:2806:2808:2810:3012:3013:2814:2816:2818:2820:28
Karm 05:2906:2908:2910:3212:3213:2914:2916:2918:2920:29
Abos 05:3006:3008:3010:3312:3313:3014:3016:3018:3020:30
Kieles 05:3106:3108:3110:3412:3413:3114:3116:3118:3120:31
Hal Lija More    05:3206:3208:3210:3512:3513:3214:3216:3218:3220:32
Wiji 05:3206:3208:3210:3512:3513:3214:3216:3218:3220:32
Lija 05:3306:3308:3310:3612:3613:3314:3316:3318:3320:33
Tabor 05:3306:3308:3310:3712:3713:3314:3316:3318:3320:33
Hal Balzan More    05:3406:3408:3410:3812:3813:3414:3416:3418:3420:34
Valentin 2 05:3406:3408:3410:3812:3813:3414:3416:3418:3420:34
Balzan 05:3506:3508:3510:3912:3913:3514:3516:3518:3520:35
Aquilina 05:3506:3508:3510:4012:4013:3514:3516:3518:3520:35
Pastur 05:3606:3608:3610:4012:4013:3614:3616:3618:3620:36
Strickland 05:3706:3708:3710:4112:4113:3714:3716:3718:3720:37
H'Attard More    05:3806:3808:3810:4312:4313:3814:3816:3818:3820:38
Bologna 05:3806:3808:3810:4312:4313:3814:3816:3818:3820:38
Linja 05:3806:3808:3810:4412:4413:3814:3816:3818:3820:38
Blanzuni 05:4006:4008:4010:4512:4513:4014:4016:4018:4020:40
Gharix 05:4106:4108:4110:4712:4713:4114:4116:4118:4120:41
Prinjoli 05:4206:4208:4210:4912:4913:4214:4216:4218:4220:42
Fuklar 05:4306:4308:4310:4912:4913:4314:4316:4318:4320:43
Sedqa 05:4306:4308:4310:5012:5013:4314:4316:4318:4320:43
Ghenba 05:4506:4508:4510:5212:5213:4514:4516:4518:4520:45
Mater Dei More    05:2006:2008:2010:2012:2013:2014:2016:2018:2020:20
Sptar 2 05:2006:2008:2010:2012:2013:2014:2016:2018:2020:20
L-Imsida More    05:2206:2208:2210:2212:2213:2214:2216:2218:2220:22
Universita 2 05:2206:2208:2210:2212:2213:2214:2216:2218:2220:22
Birkirkara More    05:2406:2408:2410:2412:2413:2414:2416:2418:2420:24
Sisla 05:2406:2408:2410:2412:2413:2414:2416:2418:2420:24
Zwejt 05:2506:2508:2510:2512:2513:2514:2516:2518:2520:25
Mercer 3 05:2506:2508:2510:2612:2613:2614:2616:2618:2620:25
Kunsill 05:2606:2608:2610:2612:2613:2614:2616:2618:2620:26
Lieni 05:2606:2608:2610:2612:2613:2614:2616:2618:2620:26
Mercer 2 05:2706:2708:2710:2712:2713:2714:2716:2718:2720:27
Karm 05:2806:2808:2810:2912:2913:2914:2916:2918:2920:28
Abos 05:2906:2908:2910:2912:2913:2914:2916:2918:2920:29
Kieles 05:3006:3008:3010:3012:3013:3014:3016:3018:3020:30
Hal Lija More    05:3006:3008:3010:3112:3113:3114:3116:3118:3120:30
Wiji 05:3006:3008:3010:3112:3113:3114:3116:3118:3120:30
Lija 05:3106:3108:3110:3212:3213:3214:3216:3218:3220:31
Tabor 05:3106:3108:3110:3212:3213:3214:3216:3218:3220:31
Hal Balzan More    05:3206:3208:3210:3312:3313:3314:3316:3318:3320:32
Valentin 2 05:3206:3208:3210:3312:3313:3314:3316:3318:3320:32
Balzan 05:3306:3308:3310:3312:3313:3314:3316:3318:3320:33
Aquilina 05:3406:3408:3410:3412:3413:3414:3416:3418:3420:34
Pastur 05:3406:3408:3410:3512:3513:3514:3516:3518:3520:34
Strickland 05:3506:3508:3510:3512:3513:3514:3516:3518:3520:35
H'Attard More    05:3506:3508:3510:3612:3613:3614:3616:3618:3620:35
Bologna 05:3506:3508:3510:3612:3613:3614:3616:3618:3620:35
Linja 05:3606:3608:3610:3712:3713:3714:3716:3718:3720:36
Blanzuni 05:3706:3708:3710:3812:3813:3814:3816:3818:3820:37
Gharix 05:3806:3808:3810:3912:3913:3914:3916:3918:3920:38
Prinjoli 05:4006:4008:4010:4012:4013:4014:4016:4018:4020:40
Fuklar 05:4006:4008:4010:4112:4113:4114:4116:4118:4120:40
Sedqa 05:4006:4008:4010:4112:4113:4114:4116:4118:4120:40
Ghenba 05:4206:4208:4210:4312:4313:4314:4316:4318:4320:42
Attard - Mater Dei 106
H'Attard More    05:4406:5007:5108:5109:4910:4911:4812:4913:4914:5615:5616:5817:5918:58 19:4620:45
Ghenba 05:4406:5007:5108:5109:4910:4911:4812:4913:4914:5615:5616:5817:5918:58 19:4620:45
Katarina 05:4506:5207:5308:5209:5010:5011:4912:5013:5014:5715:5716:5918:0018:59 19:4720:46
Nikola 05:4506:5307:5408:5309:5110:5111:5012:5113:5114:5815:5817:0018:0018:59 19:4720:46
Linja 05:4606:5407:5508:5309:5110:5111:5012:5113:5114:5815:5817:0018:0119:00 19:4820:47
Bologna 05:4606:5507:5608:5409:5210:5211:5112:5213:5214:5915:5917:0118:0119:00 19:4820:47
Hal Balzan More    05:4706:5607:5708:5509:5310:5311:5212:5313:5315:0016:0017:0218:0219:01 19:4920:48
Palazz 05:4706:5607:5708:5509:5310:5311:5212:5313:5315:0016:0017:0218:0219:01 19:4920:48
Valentin 05:4806:5707:5808:5509:5310:5311:5212:5313:5315:0016:0017:0218:0319:02 19:5020:49
Valentin 2 05:4806:5807:5908:5609:5410:5411:5312:5413:5415:0116:0117:0318:0319:02 19:5020:49
Balzan 05:4906:5807:5908:5709:5510:5511:5412:5513:5515:0216:0217:0418:0419:03 19:5120:50
Balaguer 05:4906:5908:0008:5709:5510:5511:5412:5513:5515:0216:0217:0418:0419:03 19:5120:50
Tabib 05:5007:0008:0108:5809:5610:5611:5512:5613:5615:0316:0317:0518:0519:04 19:5220:51
Urbanu 05:5007:0208:0308:5909:5710:5711:5612:5713:5715:0416:0417:0618:0519:04 19:5220:51
Birkirkara More    05:5107:0308:0409:0009:5810:5811:5712:5813:5815:0516:0517:0718:0619:05 19:5320:52
Alwigi 05:5107:0308:0409:0009:5810:5811:5712:5813:5815:0516:0517:0718:0619:05 19:5320:52
Tereza 05:5207:0508:0609:0109:5910:5911:5812:5913:5915:0616:0617:0818:0719:06 19:5420:53
Piu 05:5307:0608:0709:0210:0011:0011:5913:0014:0015:0716:0717:0918:0819:07 19:5520:54
Brared 05:5407:0708:0809:0310:0111:0112:0013:0114:0115:0816:0817:1018:0919:08 19:5620:55
Kieles 05:5507:0908:1009:0410:0211:0212:0113:0214:0215:0916:0917:1118:1019:09 19:5720:56
Abos 05:5507:1008:1109:0510:0311:0312:0213:0314:0315:1016:1017:1218:1019:09 19:5720:56
Karm 05:5607:1208:1309:0610:0411:0412:0313:0414:0415:1116:1117:1318:1119:10 19:5820:57
Mercer 3 05:5707:1408:1509:0710:0511:0512:0413:0514:0515:1216:1217:1418:1219:11 19:5920:58
Lieni 05:5807:1508:1609:0810:0611:0612:0513:0614:0615:1316:1317:1518:1319:12 20:0020:59
Mercer 2 05:5907:1608:1709:0910:0711:0712:0613:0714:0715:1416:1417:1618:1419:13 20:0121:00
Mercer 06:0007:1808:1909:1010:0811:0812:0713:0814:0815:1516:1517:1718:1519:14 20:0221:01
Zwejt 06:0007:1808:1909:1010:0811:0812:0713:0814:0815:1516:1517:1718:1519:14 20:0221:01
Sisla 06:0007:1908:2009:1110:0911:0912:0813:0914:0915:1616:1617:1818:1519:14 20:0221:01
L-Imsida More    06:0207:2108:2209:1210:1011:1012:0913:1014:1015:1716:1717:1918:1719:16 20:0421:03
Universita 1 06:0207:2108:2209:1210:1011:1012:0913:1014:1015:1716:1717:1918:1719:16 20:0421:03
Mater Dei More    06:0307:2308:2409:1410:1211:1212:1113:1214:1215:1916:1917:2118:1819:17 20:0521:04
Mater Dei 2 06:0307:2308:2409:1410:1211:1212:1113:1214:1215:1916:1917:2118:1819:17 20:0521:04
Sptar 1 06:0407:2508:2609:1510:1311:1312:1213:1314:1315:2016:2017:2218:1919:18 20:0621:05
H'Attard More    05:4507:2508:4511:3213:3213:4715:2516:5519:2520:45
Ghenba 05:4507:2508:4511:3213:3213:4715:2516:5519:2520:45
Katarina 05:4607:2608:4611:3313:3313:4815:2616:5619:2620:46
Nikola 05:4607:2608:4611:3413:3313:4815:2616:5619:2620:46
Linja 05:4707:2708:4711:3413:3413:4915:2716:5719:2620:46
Bologna 05:4707:2708:4711:3513:3413:4915:2716:5719:2720:47
Hal Balzan More    05:4807:2808:4811:3613:3513:5015:2816:5819:2820:48
Palazz 05:4807:2808:4811:3613:3513:5015:2816:5819:2820:48
Valentin 05:4907:2908:4911:3713:3613:5115:2916:5919:2820:48
Valentin 2 05:4907:2908:4911:3713:3613:5115:2916:5919:2820:48
Balzan 05:5007:3008:5011:3813:3713:5215:3017:0019:2920:49
Balaguer 05:5007:3008:5011:3913:3713:5215:3017:0019:2920:49
Tabib 05:5107:3108:5111:3913:3813:5315:3117:0119:3020:50
Urbanu 05:5107:3108:5111:4013:3813:5315:3117:0119:3020:50
Birkirkara More    05:5207:3208:5211:4113:3913:5415:3217:0219:3120:51
Alwigi 05:5207:3208:5211:4113:3913:5415:3217:0219:3120:51
Tereza 05:5307:3308:5311:4213:4013:5515:3317:0319:3220:52
Piu 05:5407:3408:5411:4313:4113:5615:3417:0419:3320:53
Brared 05:5507:3508:5511:4413:4213:5715:3517:0519:3320:53
Kieles 05:5607:3608:5611:4513:4313:5815:3617:0619:3420:54
Abos 05:5607:3608:5611:4613:4313:5815:3617:0619:3520:55
Karm 05:5707:3708:5711:4713:4413:5915:3717:0719:3520:55
Mercer 3 05:5807:3808:5811:4913:4514:0015:3817:0819:3620:56
Lieni 05:5907:3908:5911:5013:4614:0115:3917:0919:3720:57
Mercer 2 06:0007:4009:0011:5013:4714:0215:4017:1019:3720:57
Mercer 06:0107:4109:0111:5213:4814:0315:4117:1119:3820:58
Zwejt 06:0107:4109:0111:5213:4814:0315:4117:1119:3820:58
Sisla 06:0107:4109:0111:5213:4814:0315:4117:1119:3920:59
L-Imsida More    06:0307:4309:0311:5413:5014:0515:4317:1319:4021:00
Universita 1 06:0307:4309:0311:5413:5014:0515:4317:1319:4021:00
Mater Dei More    06:0407:4409:0411:5613:5114:0615:4417:1419:4121:01
Mater Dei 2 06:0407:4409:0411:5613:5114:0615:4417:1419:4121:01
Sptar 1 06:0507:4509:0511:5713:5214:0715:4517:1519:4221:02
H'Attard More    05:4206:4208:4210:4312:4313:4314:4316:4318:4320:42
Ghenba 05:4206:4208:4210:4312:4313:4314:4316:4318:4320:42
Katarina 05:4306:4308:4310:4412:4413:4414:4416:4418:4420:43
Nikola 05:4306:4308:4310:4412:4413:4414:4416:4518:4420:43
Linja 05:4406:4408:4410:4512:4513:4514:4516:4518:4520:44
Bologna 05:4506:4508:4510:4612:4613:4614:4616:4618:4620:45
Hal Balzan More    05:4606:4608:4610:4712:4713:4714:4716:4718:4720:46
Palazz 05:4606:4608:4610:4712:4713:4714:4716:4718:4720:46
Valentin 05:4606:4608:4610:4712:4713:4714:4716:4818:4720:46
Valentin 2 05:4706:4708:4710:4812:4813:4814:4816:4818:4820:47
Balzan 05:4706:4708:4710:4812:4813:4814:4816:4918:4820:47
Balaguer 05:4806:4808:4810:4912:4913:4914:4916:5018:4920:48
Tabib 05:4806:4808:4810:4912:4913:4914:4916:5018:4920:48
Urbanu 05:4906:4908:4910:5012:5013:5014:5016:5118:5020:49
Birkirkara More    05:5006:5008:5010:5112:5113:5114:5116:5218:5120:50
Alwigi 05:5006:5008:5010:5112:5113:5114:5116:5218:5120:50
Tereza 05:5106:5108:5110:5212:5213:5214:5216:5318:5220:51
Piu 05:5206:5208:5210:5312:5313:5314:5316:5418:5320:52
Brared 05:5306:5308:5310:5412:5413:5414:5416:5518:5420:53
Kieles 05:5406:5408:5410:5512:5513:5514:5516:5618:5520:54
Abos 05:5506:5508:5510:5612:5613:5614:5616:5718:5620:55
Karm 05:5606:5608:5610:5712:5713:5714:5716:5818:5720:56
Mercer 3 05:5706:5708:5710:5812:5813:5814:5817:0018:5820:57
Lieni 05:5806:5808:5810:5912:5913:5914:5917:0118:5920:58
Mercer 2 05:5806:5808:5810:5912:5913:5914:5917:0118:5920:58
Mercer 05:5906:5908:5911:0013:0014:0015:0017:0319:0020:59
Zwejt 05:5906:5908:5911:0013:0014:0015:0017:0319:0020:59
Sisla 06:0007:0009:0011:0113:0114:0115:0117:0319:0121:00
L-Imsida More    06:0207:0209:0211:0313:0314:0315:0317:0519:0321:02
Universita 1 06:0207:0209:0211:0313:0314:0315:0317:0519:0321:02
Mater Dei More    06:0307:0309:0311:0413:0414:0415:0417:0719:0421:03
Mater Dei 2 06:0307:0309:0311:0413:0414:0415:0417:0719:0421:03
Sptar 1 06:0407:0409:0411:0513:0514:0515:0517:0819:0521:04
Attard Blanzuni - Mater Dei 106
H'Attard More    05:15
Blanzuni 05:15
Gharix 05:15
Prinjoli 05:17
Fuklar 05:17
Sedqa 05:17
Ghenba 05:19
Katarina 05:20
Nikola 05:20
Linja 05:21
Bologna 05:21
Hal Balzan More    05:22
Palazz 05:22
Valentin 05:23
Valentin 2 05:23
Balzan 05:24
Balaguer 05:24
Tabib 05:25
Urbanu 05:25
Birkirkara More    05:26
Alwigi 05:26
Tereza 05:27
Piu 05:28
Brared 05:29
Kieles 05:30
Abos 05:30
Karm 05:31
Mercer 3 05:32
Lieni 05:33
Mercer 2 05:34
Mercer 05:35
Zwejt 05:35
Sisla 05:35
L-Imsida More    05:37
Universita 1 05:37
Mater Dei More    05:38
Mater Dei 2 05:38
Sptar 1 05:39
H'Attard More    05:15
Blanzuni 05:15
Gharix 05:15
Prinjoli 05:17
Fuklar 05:17
Sedqa 05:17
Ghenba 05:18
Katarina 05:19
Nikola 05:20
Linja 05:21
Bologna 05:21
Hal Balzan More    05:22
Palazz 05:22
Valentin 05:22
Valentin 2 05:23
Balzan 05:23
Balaguer 05:24
Tabib 05:24
Urbanu 05:25
Birkirkara More    05:26
Alwigi 05:26
Tereza 05:27
Piu 05:27
Brared 05:28
Kieles 05:29
Abos 05:30
Karm 05:31
Mercer 3 05:32
Lieni 05:32
Mercer 2 05:33
Mercer 05:34
Zwejt 05:34
Sisla 05:34
L-Imsida More    05:36
Universita 1 05:36
Mater Dei More    05:37
Mater Dei 2 05:37
Sptar 1 05:38
H'Attard More    05:15
Blanzuni 05:15
Gharix 05:15
Prinjoli 05:16
Fuklar 05:17
Sedqa 05:17
Ghenba 05:18
Katarina 05:19
Nikola 05:19
Linja 05:20
Bologna 05:20
Hal Balzan More    05:21
Palazz 05:21
Valentin 05:21
Valentin 2 05:22
Balzan 05:22
Balaguer 05:23
Tabib 05:23
Urbanu 05:24
Birkirkara More    05:24
Alwigi 05:24
Tereza 05:25
Piu 05:26
Brared 05:26
Kieles 05:27
Abos 05:28
Karm 05:28
Mercer 3 05:29
Lieni 05:30
Mercer 2 05:30
Mercer 05:31
Zwejt 05:31
Sisla 05:32
L-Imsida More    05:33
Universita 1 05:33
Mater Dei More    05:34
Mater Dei 2 05:34
Sptar 1 05:35