Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Attard 106
Mater Dei More    05:2006:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:20 19:2020:20
Sptar 2 05:2006:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:20 19:2020:20
L-Imsida More    05:2206:2307:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:23 19:2220:22
Universita 2 05:2206:2307:2308:2309:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:23 19:2220:22
Birkirkara More    05:2406:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:25 19:2420:24
Sisla 05:2406:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:25 19:2420:24
Zwejt 05:2506:2607:2608:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:26 19:2520:25
Mercer 3 05:2506:2707:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:27 19:2620:26
Kunsill 05:2606:2707:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:27 19:2620:26
Lieni 05:2606:2807:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:28 19:2620:26
Mercer 2 05:2706:2807:2808:2809:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:28 19:2720:27
Karm 05:2806:3007:3008:3009:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:2920:29
Abos 05:2906:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:31 19:2920:29
Kieles 05:3106:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:3120:31
Hal Lija More    05:3106:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:3220:32
Wiji 05:3106:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:3220:32
Lija 05:3206:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:3320:33
Tabor 05:3206:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:3320:33
Hal Balzan More    05:3306:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:3420:34
Valentin 2 05:3306:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:3420:34
Balzan 05:3406:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:37 19:3420:34
Aquilina 05:3506:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:3520:35
Pastur 05:3506:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:3520:35
Strickland 05:3506:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:3620:36
H'Attard More    05:3606:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:3720:37
Bologna 05:3606:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40 19:3720:37
Linja 05:3706:4107:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:3820:38
Blanzuni 05:3806:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:3920:39
Gharix 05:3906:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:4020:40
Prinjoli 05:4106:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45 19:4120:41
Fuklar 05:4106:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:4220:42
Sedqa 05:4106:4607:4608:4609:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:4220:42
Ghenba 05:4306:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:4420:44
Mater Dei More    05:2006:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:20 19:2020:20
Sptar 2 05:2006:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:20 19:2020:20
L-Imsida More    05:2206:2207:2208:2209:2310:2311:2312:2313:2214:2215:2216:2217:2218:22 19:2220:22
Universita 2 05:2206:2207:2208:2209:2310:2311:2312:2313:2214:2215:2216:2217:2218:22 19:2220:22
Birkirkara More    05:2406:2407:2408:2409:2510:2511:2512:2513:2414:2415:2416:2417:2418:24 19:2420:24
Sisla 05:2406:2407:2408:2409:2510:2511:2512:2513:2414:2415:2416:2417:2418:24 19:2420:24
Zwejt 05:2506:2507:2508:2509:2710:2711:2712:2713:2614:2615:2616:2617:2618:26 19:2520:25
Mercer 3 05:2606:2607:2608:2609:2810:2811:2812:2813:2614:2615:2616:2617:2618:26 19:2620:26
Kunsill 05:2606:2607:2608:2609:2810:2811:2812:2813:2714:2715:2716:2717:2718:27 19:2620:26
Lieni 05:2706:2707:2708:2709:2910:2911:2912:2913:2714:2715:2716:2717:2718:27 19:2620:26
Mercer 2 05:2706:2707:2708:2709:2910:2911:2912:2913:2814:2815:2816:2817:2818:28 19:2720:27
Karm 05:2906:2907:2908:2909:3110:3111:3112:3113:2914:2915:2916:2917:2918:29 19:2920:29
Abos 05:3006:3007:3008:3009:3210:3211:3212:3213:3014:3015:3016:3017:3018:30 19:2920:29
Kieles 05:3206:3207:3208:3209:3510:3511:3512:3513:3214:3215:3216:3217:3218:32 19:3120:31
Hal Lija More    05:3206:3207:3208:3209:3510:3511:3512:3513:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:3220:32
Wiji 05:3206:3207:3208:3209:3510:3511:3512:3513:3314:3315:3316:3317:3318:33 19:3220:32
Lija 05:3306:3307:3308:3309:3610:3611:3612:3613:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:3320:33
Tabor 05:3406:3407:3408:3409:3710:3711:3712:3713:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:3320:33
Hal Balzan More    05:3506:3507:3508:3509:3810:3811:3812:3813:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:3420:34
Valentin 2 05:3506:3507:3508:3509:3810:3811:3812:3813:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:3420:34
Balzan 05:3506:3507:3508:3509:3910:3911:3912:3913:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:3420:34
Aquilina 05:3606:3607:3608:3609:4010:4011:4012:4013:3614:3615:3616:3617:3618:36 19:3520:35
Pastur 05:3606:3607:3608:3609:4010:4011:4012:4013:3714:3715:3716:3717:3718:37 19:3520:35
Strickland 05:3706:3707:3708:3709:4110:4111:4112:4113:3814:3815:3816:3817:3818:38 19:3620:36
H'Attard More    05:3806:3807:3808:3809:4210:4211:4212:4213:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:3720:37
Bologna 05:3806:3807:3808:3809:4210:4211:4212:4213:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:3720:37
Linja 05:3906:3907:3908:3909:4310:4311:4312:4313:3914:3915:3916:3917:3918:39 19:3820:38
Blanzuni 05:4006:4007:4008:4009:4510:4511:4512:4513:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:3920:39
Gharix 05:4106:4107:4108:4109:4610:4611:4612:4613:4214:4215:4216:4217:4218:42 19:4020:40
Prinjoli 05:4206:4207:4208:4209:4810:4811:4812:4813:4314:4315:4316:4317:4318:43 19:4120:41
Fuklar 05:4306:4307:4308:4309:4910:4911:4912:4913:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:4220:42
Sedqa 05:4306:4307:4308:4309:4910:4911:4912:4913:4414:4415:4416:4417:4418:44 19:4220:42
Ghenba 05:4506:4507:4508:4509:5110:5111:5112:5113:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:4420:44
Mater Dei More    05:2006:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:20 19:2020:20
Sptar 2 05:2006:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:20 19:2020:20
L-Imsida More    05:2206:2207:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:22 19:2220:22
Universita 2 05:2206:2207:2208:2209:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:22 19:2220:22
Birkirkara More    05:2406:2407:2408:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:24 19:2420:24
Sisla 05:2406:2407:2408:2409:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:24 19:2420:24
Zwejt 05:2506:2507:2508:2509:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:25 19:2520:25
Mercer 3 05:2606:2607:2608:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:25 19:2520:25
Kunsill 05:2606:2607:2608:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:26 19:2620:26
Lieni 05:2606:2607:2608:2609:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:2618:26 19:2620:26
Mercer 2 05:2706:2707:2708:2709:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:27 19:2720:27
Karm 05:2906:2907:2908:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:28 19:2820:28
Abos 05:2906:2907:2908:2909:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:29 19:2920:29
Kieles 05:3106:3107:3108:3109:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:31 19:3120:31
Hal Lija More    05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:31 19:3120:31
Wiji 05:3206:3207:3208:3209:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:31 19:3120:31
Lija 05:3306:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:32 19:3220:32
Tabor 05:3306:3307:3308:3309:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:32 19:3220:32
Hal Balzan More    05:3406:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:33 19:3320:33
Valentin 2 05:3406:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:33 19:3320:33
Balzan 05:3406:3407:3408:3409:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34 19:3420:34
Aquilina 05:3506:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:3520:35
Pastur 05:3506:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35 19:3520:35
Strickland 05:3606:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:35 19:3520:35
H'Attard More    05:3706:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:36 19:3620:36
Bologna 05:3706:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:36 19:3620:36
Linja 05:3806:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:37 19:3720:37
Blanzuni 05:3906:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:38 19:3820:38
Gharix 05:4006:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:39 19:3920:39
Prinjoli 05:4106:4107:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:41 19:4120:41
Fuklar 05:4206:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:41 19:4120:41
Sedqa 05:4206:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:41 19:4120:41
Ghenba 05:4406:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:43 19:4320:43
Attard - Mater Dei 106
H'Attard More    05:4306:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:4420:44
Ghenba 05:4306:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:4420:44
Katarina 05:4406:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:4520:45
Nikola 05:4406:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:4620:46
Linja 05:4506:5107:5108:5109:5110:5111:5012:5013:5014:5115:5116:5117:5118:50 19:4620:46
Bologna 05:4606:5207:5208:5209:5210:5211:5112:5113:5114:5215:5216:5217:5218:51 19:4720:47
Hal Balzan More    05:4706:5307:5308:5309:5310:5311:5212:5213:5214:5315:5316:5317:5318:52 19:4820:48
Palazz 05:4706:5307:5308:5309:5310:5311:5212:5213:5214:5315:5316:5317:5318:52 19:4820:48
Valentin 05:4706:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:52 19:4820:48
Valentin 2 05:4806:5407:5408:5409:5410:5411:5312:5313:5314:5415:5416:5417:5418:53 19:4920:49
Balzan 05:4806:5507:5508:5509:5510:5511:5412:5413:5414:5515:5516:5517:5518:54 19:5020:50
Balaguer 05:4906:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5515:5516:5517:5518:54 19:5020:50
Tabib 05:4906:5607:5608:5609:5610:5611:5512:5513:5514:5615:5616:5617:5618:55 19:5120:51
Urbanu 05:5006:5707:5708:5709:5710:5711:5612:5613:5614:5715:5716:5717:5718:56 19:5220:52
Birkirkara More    05:5106:5807:5808:5809:5810:5811:5712:5713:5714:5815:5816:5817:5818:57 19:5320:53
Alwigi 05:5106:5807:5808:5809:5810:5811:5712:5713:5714:5815:5816:5817:5818:57 19:5320:53
Tereza 05:5207:0008:0009:0010:0011:0011:5812:5813:5815:0016:0017:0018:0018:58 19:5420:54
Piu 05:5307:0108:0109:0110:0111:0111:5912:5913:5915:0116:0117:0118:0118:59 19:5520:55
Brared 05:5407:0208:0209:0210:0211:0212:0013:0014:0015:0216:0217:0218:0219:00 19:5620:56
Kieles 05:5507:0308:0309:0310:0311:0312:0113:0114:0115:0316:0317:0318:0319:01 19:5720:57
Abos 05:5607:0408:0409:0410:0411:0412:0213:0214:0215:0416:0417:0418:0419:02 19:5820:58
Karm 05:5707:0508:0509:0510:0511:0512:0313:0314:0315:0516:0517:0518:0519:03 19:5920:59
Mercer 3 05:5807:0708:0709:0710:0711:0712:0513:0514:0515:0716:0717:0718:0719:04 20:0021:00
Lieni 05:5907:0808:0809:0810:0811:0812:0613:0614:0615:0816:0817:0818:0819:05 20:0121:01
Mercer 2 05:5907:0908:0909:0910:0911:0912:0613:0614:0615:0916:0917:0918:0919:06 20:0221:02
Mercer 06:0007:1008:1009:1010:1011:1012:0813:0814:0815:1016:1017:1018:1019:07 20:0321:03
Zwejt 06:0007:1008:1009:1010:1011:1012:0813:0814:0815:1016:1017:1018:1019:07 20:0321:03
Sisla 06:0107:1108:1109:1110:1111:1112:0813:0814:0815:1116:1117:1118:1119:08 20:0421:04
L-Imsida More    06:0307:1308:1309:1310:1311:1312:1013:1014:1015:1316:1317:1318:1319:09 20:0521:05
Universita 1 06:0307:1308:1309:1310:1311:1312:1013:1014:1015:1316:1317:1318:1319:09 20:0521:05
Mater Dei More    06:0407:1408:1409:1410:1411:1412:1213:1214:1215:1416:1417:1418:1419:11 20:0721:07
Mater Dei 2 06:0407:1408:1409:1410:1411:1412:1213:1214:1215:1416:1417:1418:1419:11 20:0721:07
Sptar 1 06:0507:1608:1609:1610:1611:1612:1313:1314:1315:1616:1617:1618:1619:12 20:0821:08
H'Attard More    05:4506:4507:4508:4509:5110:5111:5112:5113:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:4420:44
Ghenba 05:4506:4507:4508:4509:5110:5111:5112:5113:4614:4615:4616:4617:4618:46 19:4420:44
Katarina 05:4606:4607:4608:4609:5210:5211:5212:5213:4714:4715:4716:4717:4718:47 19:4520:45
Nikola 05:4606:4607:4708:4709:5310:5311:5312:5313:4814:4815:4816:4817:4818:48 19:4620:46
Linja 05:4706:4707:4808:4809:5410:5411:5412:5413:4914:4915:4916:4917:4918:48 19:4620:46
Bologna 05:4806:4807:4908:4909:5510:5511:5512:5413:4914:4915:4916:4917:4918:49 19:4720:47
Hal Balzan More    05:4906:4907:5008:5009:5610:5611:5612:5513:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:4820:48
Palazz 05:4906:4907:5008:5009:5610:5611:5612:5513:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:4820:48
Valentin 05:4906:4907:5108:5109:5710:5711:5712:5613:5114:5115:5116:5117:5118:50 19:4820:48
Valentin 2 05:5006:5007:5208:5209:5810:5811:5812:5713:5214:5215:5216:5217:5218:51 19:4920:49
Balzan 05:5006:5007:5308:5309:5910:5911:5912:5713:5214:5215:5216:5217:5218:52 19:5020:50
Balaguer 05:5106:5107:5408:5410:0011:0012:0012:5813:5314:5315:5316:5317:5318:52 19:5020:50
Tabib 05:5106:5107:5508:5510:0111:0112:0112:5913:5414:5415:5416:5417:5418:53 19:5120:51
Urbanu 05:5206:5207:5608:5610:0211:0212:0213:0013:5514:5515:5516:5517:5518:54 19:5220:52
Birkirkara More    05:5306:5307:5708:5710:0311:0312:0313:0113:5614:5615:5616:5617:5618:55 19:5320:53
Alwigi 05:5306:5307:5708:5710:0311:0312:0313:0113:5614:5615:5616:5617:5618:55 19:5320:53
Tereza 05:5406:5407:5808:5810:0411:0412:0413:0213:5714:5715:5716:5717:5718:56 19:5420:54
Piu 05:5506:5508:0009:0010:0611:0612:0613:0313:5814:5815:5816:5817:5818:57 19:5520:55
Brared 05:5606:5608:0109:0110:0711:0712:0713:0413:5914:5915:5916:5917:5918:58 19:5620:56
Kieles 05:5706:5708:0209:0210:0811:0812:0813:0514:0015:0016:0017:0018:0018:59 19:5720:57
Abos 05:5806:5808:0409:0410:1011:1012:1013:0614:0115:0116:0117:0118:0119:00 19:5820:58
Karm 05:5906:5908:0509:0510:1111:1112:1113:0714:0215:0216:0217:0218:0219:01 19:5920:59
Mercer 3 06:0007:0008:0709:0710:1311:1312:1313:0914:0415:0416:0417:0418:0419:02 20:0021:00
Lieni 06:0107:0108:0809:0810:1411:1412:1413:0914:0415:0416:0417:0418:0419:03 20:0121:01
Mercer 2 06:0107:0108:0909:0910:1511:1512:1513:1014:0515:0516:0517:0518:0519:04 20:0221:02
Mercer 06:0207:0208:1009:1010:1611:1612:1613:1114:0615:0616:0617:0618:0619:05 20:0321:03
Zwejt 06:0207:0208:1109:1110:1711:1712:1713:1214:0715:0716:0717:0718:0719:05 20:0321:03
Sisla 06:0307:0308:1109:1110:1711:1712:1713:1214:0715:0716:0717:0718:0719:06 20:0421:04
L-Imsida More    06:0507:0508:1409:1410:2011:2012:2013:1414:0915:0916:0917:0918:0919:07 20:0521:05
Universita 1 06:0507:0508:1409:1410:2011:2012:2013:1414:0915:0916:0917:0918:0919:07 20:0521:05
Mater Dei More    06:0607:0608:1509:1510:2111:2112:2113:1614:1115:1116:1117:1118:1119:09 20:0721:07
Mater Dei 2 06:0607:0608:1509:1510:2111:2112:2113:1614:1115:1116:1117:1118:1119:09 20:0721:07
Sptar 1 06:0707:0708:1709:1710:2311:2312:2313:1714:1215:1216:1217:1218:1219:10 20:0821:08
H'Attard More    05:4406:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:43 19:4320:43
Ghenba 05:4406:4407:4408:4409:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:43 19:4320:43
Katarina 05:4506:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:44 19:4420:44
Nikola 05:4506:4507:4508:4509:4510:4611:4612:4613:4614:4615:4616:4617:4618:45 19:4420:44
Linja 05:4606:4607:4608:4609:4610:4711:4712:4713:4614:4615:4616:4617:4618:45 19:4520:45
Bologna 05:4706:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:46 19:4620:46
Hal Balzan More    05:4806:4807:4808:4809:4810:4911:4912:4913:4814:4815:4816:4817:4818:47 19:4620:46
Palazz 05:4806:4807:4808:4809:4810:4911:4912:4913:4814:4815:4816:4817:4818:47 19:4620:46
Valentin 05:4806:4807:4808:4809:4810:4911:4912:4913:4914:4915:4916:4917:4918:48 19:4720:47
Valentin 2 05:4906:4907:4908:4909:4910:5011:5012:5013:4914:4915:4916:4917:4918:48 19:4720:47
Balzan 05:4906:4907:4908:4909:4910:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:49 19:4820:48
Balaguer 05:5006:5007:5008:5009:5010:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:5118:50 19:4820:48
Tabib 05:5006:5007:5008:5009:5010:5211:5212:5213:5114:5115:5116:5117:5118:50 19:4920:49
Urbanu 05:5106:5107:5108:5109:5110:5311:5312:5313:5214:5215:5216:5217:5218:51 19:5020:50
Birkirkara More    05:5206:5207:5208:5209:5210:5411:5412:5413:5314:5315:5316:5317:5318:52 19:5120:51
Alwigi 05:5206:5207:5208:5209:5210:5411:5412:5413:5314:5315:5316:5317:5318:52 19:5120:51
Tereza 05:5306:5307:5308:5309:5310:5511:5512:5513:5414:5415:5416:5417:5418:53 19:5220:52
Piu 05:5406:5407:5408:5409:5410:5611:5612:5613:5514:5515:5516:5517:5518:54 19:5220:52
Brared 05:5506:5507:5508:5509:5510:5711:5712:5713:5614:5615:5616:5617:5618:55 19:5320:53
Kieles 05:5606:5607:5608:5609:5610:5811:5812:5813:5714:5715:5716:5717:5718:56 19:5420:54
Abos 05:5706:5707:5708:5709:5711:0012:0013:0013:5814:5815:5816:5817:5818:57 19:5520:55
Karm 05:5806:5807:5808:5809:5811:0112:0113:0113:5914:5915:5916:5917:5918:58 19:5620:56
Mercer 3 05:5906:5907:5908:5909:5911:0212:0213:0214:0115:0116:0117:0118:0119:00 19:5720:57
Lieni 06:0007:0008:0009:0010:0011:0312:0313:0314:0215:0216:0217:0218:0219:01 19:5820:58
Mercer 2 06:0007:0008:0009:0010:0011:0412:0413:0414:0215:0216:0217:0218:0219:01 19:5820:58
Mercer 06:0107:0108:0109:0110:0111:0512:0513:0514:0415:0416:0417:0418:0419:03 19:5920:59
Zwejt 06:0107:0108:0109:0110:0111:0612:0613:0614:0415:0416:0417:0418:0419:03 20:0021:00
Sisla 06:0207:0208:0209:0210:0211:0612:0613:0614:0415:0416:0417:0418:0419:03 20:0021:00
L-Imsida More    06:0407:0408:0409:0410:0411:0812:0813:0814:0615:0616:0617:0618:0619:05 20:0221:02
Universita 1 06:0407:0408:0409:0410:0411:0812:0813:0814:0615:0616:0617:0618:0619:05 20:0221:02
Mater Dei More    06:0507:0508:0509:0510:0511:0912:0913:0914:0815:0816:0817:0818:0819:07 20:0321:03
Mater Dei 2 06:0507:0508:0509:0510:0511:0912:0913:0914:0815:0816:0817:0818:0819:07 20:0321:03
Sptar 1 06:0607:0608:0609:0610:0611:1112:1113:1114:0915:0916:0917:0918:0919:08 20:0421:04
Attard Blanzuni - Mater Dei 106
H'Attard More    05:15
Blanzuni 05:15
Gharix 05:15
Prinjoli 05:17
Fuklar 05:18
Sedqa 05:18
Ghenba 05:19
Katarina 05:21
Nikola 05:21
Linja 05:22
Bologna 05:23
Hal Balzan More    05:23
Palazz 05:23
Valentin 05:24
Valentin 2 05:25
Balzan 05:25
Balaguer 05:26
Tabib 05:26
Urbanu 05:27
Birkirkara More    05:28
Alwigi 05:28
Tereza 05:29
Piu 05:30
Brared 05:31
Kieles 05:32
Abos 05:33
Karm 05:34
Mercer 3 05:35
Lieni 05:36
Mercer 2 05:37
Mercer 05:38
Zwejt 05:38
Sisla 05:39
L-Imsida More    05:40
Universita 1 05:40
Mater Dei More    05:42
Mater Dei 2 05:42
Sptar 1 05:43
H'Attard More    05:15
Blanzuni 05:15
Gharix 05:15
Prinjoli 05:17
Fuklar 05:17
Sedqa 05:18
Ghenba 05:19
Katarina 05:20
Nikola 05:21
Linja 05:21
Bologna 05:22
Hal Balzan More    05:23
Palazz 05:23
Valentin 05:23
Valentin 2 05:23
Balzan 05:24
Balaguer 05:25
Tabib 05:25
Urbanu 05:26
Birkirkara More    05:27
Alwigi 05:27
Tereza 05:28
Piu 05:29
Brared 05:29
Kieles 05:30
Abos 05:31
Karm 05:32
Mercer 3 05:33
Lieni 05:34
Mercer 2 05:34
Mercer 05:35
Zwejt 05:36
Sisla 05:36
L-Imsida More    05:38
Universita 1 05:38
Mater Dei More    05:39
Mater Dei 2 05:39
Sptar 1 05:40