Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Cirkewwa - Mgarr 101
Ic-Cirkewwa More    07:00 08:00 19:00 20:00 21:00
Cirkewwa 1 07:00 08:00 19:00 20:00 21:00
Marfa 07:00 08:00 19:00 20:00 21:00
Il-Marfa More    07:02 08:02 19:02 20:02 21:02
Batterija 07:02 08:02 19:02 20:02 21:02
Ahrax 07:02 08:02 19:02 20:02 21:02
Qammieh 07:05 08:05 19:05 20:05 21:05
Il-Mellieha More    07:07 08:07 19:07 20:07 21:07
Riserva 07:07 08:07 19:07 20:07 21:07
Ghadira 07:08 08:08 19:08 20:08 21:08
Padrino 07:08 08:08 19:08 20:08 21:08
Skrajda 07:09 08:09 19:09 20:09 21:09
Tunnara 07:10 08:10 19:10 20:10 21:10
Luna 07:10 08:10 19:10 20:10 21:10
Niklaw 07:11 08:11 19:11 20:11 21:11
Adenau 07:12 08:12 19:12 20:12 21:12
Etna 07:14 08:14 19:14 20:14 21:14
Pittiross 07:15 08:15 19:15 20:15 21:15
Mellieha 07:15 08:15 19:15 20:15 21:15
Il-Manikata More    07:24 08:24 19:24 20:24 21:24
Grima 07:24 08:24 19:24 20:24 21:24
Xifer 07:25 08:25 19:25 20:25 21:25
Biedja 07:25 08:25 19:25 20:25 21:25
Manikata 07:25 08:25 19:25 20:25 21:25
Ghajn Tuffieha More    07:28 08:28 19:28 20:28 21:28
Tuffieha 07:28 08:28 19:28 20:28 21:28
Riviera 07:29 08:29 19:29 20:29 21:29
Banjijiet 07:31 08:31 19:31 20:31 21:31
Nahal 07:33 08:33 19:33 20:33 21:33
Iz-Zebbiegh More    07:34 08:34 19:34 20:34 21:34
Mrejnu 2 07:34 08:34 19:34 20:34 21:34
Skorba 07:36 08:36 19:36 20:36 21:36
Temi 07:37 08:37 19:37 20:37 21:37
Saqwi 07:37 08:37 19:37 20:37 21:37
Ghajn 07:38 08:38 19:38 20:38 21:38
Fisher 07:39 08:39 19:39 20:39 21:39
L-Imgarr, Malta More    07:40 08:40 19:40 20:40 21:40
Teatrali 07:40 08:40 19:40 20:40 21:40
Mgarr 07:40 08:40 19:40 20:40 21:40
Mgarr 07:41 08:41 19:41 20:41 21:41
Teatrali 07:42 08:42 19:42 20:42 21:42
Ic-Cirkewwa More    07:00 08:00 19:00 20:00 21:00
Cirkewwa 1 07:00 08:00 19:00 20:00 21:00
Marfa 07:00 08:00 19:00 20:00 21:00
Il-Marfa More    07:01 08:01 19:02 20:02 21:02
Batterija 07:01 08:01 19:02 20:02 21:02
Ahrax 07:02 08:02 19:02 20:02 21:02
Qammieh 07:04 08:04 19:04 20:04 21:04
Il-Mellieha More    07:05 08:05 19:06 20:06 21:06
Riserva 07:05 08:05 19:06 20:06 21:06
Ghadira 07:05 08:05 19:06 20:06 21:06
Padrino 07:06 08:06 19:07 20:07 21:07
Skrajda 07:06 08:06 19:07 20:07 21:07
Tunnara 07:07 08:07 19:08 20:08 21:08
Luna 07:07 08:07 19:09 20:09 21:09
Niklaw 07:08 08:08 19:09 20:09 21:09
Adenau 07:09 08:09 19:10 20:10 21:10
Etna 07:10 08:10 19:11 20:11 21:11
Pittiross 07:10 08:10 19:12 20:12 21:12
Mellieha 07:11 08:11 19:12 20:12 21:12
Il-Manikata More    07:17 08:17 19:20 20:20 21:20
Grima 07:17 08:17 19:20 20:20 21:20
Xifer 07:18 08:18 19:21 20:21 21:21
Biedja 07:18 08:18 19:21 20:21 21:21
Manikata 07:18 08:18 19:21 20:21 21:21
Ghajn Tuffieha More    07:20 08:20 19:23 20:23 21:23
Tuffieha 07:20 08:20 19:23 20:23 21:23
Riviera 07:21 08:21 19:24 20:24 21:24
Banjijiet 07:22 08:22 19:26 20:26 21:26
Nahal 07:24 08:24 19:28 20:28 21:28
Iz-Zebbiegh More    07:24 08:24 19:28 20:28 21:28
Mrejnu 2 07:24 08:24 19:28 20:28 21:28
Skorba 07:26 08:26 19:30 20:30 21:30
Temi 07:26 08:26 19:30 20:30 21:30
Saqwi 07:27 08:27 19:31 20:31 21:31
Ghajn 07:27 08:27 19:32 20:32 21:32
Fisher 07:28 08:28 19:32 20:32 21:32
L-Imgarr, Malta More    07:28 08:28 19:33 20:33 21:33
Teatrali 07:28 08:28 19:33 20:33 21:33
Mgarr 07:28 08:28 19:33 20:33 21:33
Mgarr 07:29 08:29 19:34 20:34 21:34
Teatrali 07:30 08:30 19:35 20:35 21:35
Ic-Cirkewwa More    07:00 08:00 19:00 20:00 21:00
Cirkewwa 1 07:00 08:00 19:00 20:00 21:00
Marfa 07:00 08:00 19:00 20:00 21:00
Il-Marfa More    07:02 08:02 19:02 20:02 21:02
Batterija 07:02 08:02 19:02 20:02 21:02
Ahrax 07:02 08:02 19:02 20:02 21:02
Qammieh 07:04 08:04 19:04 20:04 21:04
Il-Mellieha More    07:05 08:05 19:05 20:05 21:05
Riserva 07:05 08:05 19:05 20:05 21:05
Ghadira 07:06 08:06 19:06 20:06 21:06
Padrino 07:07 08:07 19:07 20:07 21:07
Skrajda 07:07 08:07 19:07 20:07 21:07
Tunnara 07:08 08:08 19:08 20:08 21:08
Luna 07:08 08:08 19:08 20:08 21:08
Niklaw 07:09 08:09 19:09 20:09 21:09
Adenau 07:10 08:10 19:10 20:10 21:10
Etna 07:11 08:11 19:11 20:11 21:11
Pittiross 07:12 08:12 19:12 20:12 21:12
Mellieha 07:12 08:12 19:12 20:12 21:12
Il-Manikata More    07:19 08:19 19:19 20:19 21:19
Grima 07:19 08:19 19:19 20:19 21:19
Xifer 07:20 08:20 19:20 20:20 21:20
Biedja 07:20 08:20 19:20 20:20 21:20
Manikata 07:20 08:20 19:20 20:20 21:20
Ghajn Tuffieha More    07:22 08:22 19:22 20:22 21:22
Tuffieha 07:22 08:22 19:22 20:22 21:22
Riviera 07:23 08:23 19:23 20:23 21:23
Banjijiet 07:25 08:25 19:25 20:25 21:25
Nahal 07:27 08:27 19:27 20:27 21:27
Iz-Zebbiegh More    07:28 08:28 19:28 20:28 21:28
Mrejnu 2 07:28 08:28 19:28 20:28 21:28
Skorba 07:29 08:29 19:29 20:29 21:29
Temi 07:30 08:30 19:30 20:30 21:30
Saqwi 07:30 08:30 19:30 20:30 21:30
Ghajn 07:31 08:31 19:31 20:31 21:31
Fisher 07:31 08:31 19:31 20:31 21:31
L-Imgarr, Malta More    07:32 08:32 19:32 20:32 21:32
Teatrali 07:32 08:32 19:32 20:32 21:32
Mgarr 07:32 08:32 19:32 20:32 21:32
Mgarr 07:33 08:33 19:33 20:33 21:33
Teatrali 07:34 08:34 19:34 20:34 21:34
Mgarr - Cirkewwa 101
L-Imgarr, Malta More    06:50 07:50 18:50 19:50 20:50
Teatrali 06:50 07:50 18:50 19:50 20:50
Iz-Zebbiegh More    06:50 07:50 18:50 19:50 20:50
Fisher 06:50 07:50 18:50 19:50 20:50
Ghajn 06:51 07:51 18:51 19:51 20:51
Saqwi 06:52 07:52 18:52 19:52 20:52
Temi 06:53 07:53 18:53 19:53 20:53
Skorba 06:53 07:53 18:53 19:53 20:53
L-Imgarr, Malta More    06:54 07:54 18:54 19:54 20:54
Fuhhar 06:54 07:54 18:54 19:54 20:54
Iz-Zebbiegh More    06:55 07:55 18:55 19:55 20:55
Mrejnu 2 06:55 07:55 18:55 19:55 20:55
Ghajn Tuffieha More    06:56 07:56 18:56 19:56 20:56
Nahal 06:56 07:56 18:56 19:56 20:56
Banjijiet 06:58 07:58 18:58 19:58 20:58
Mixquqa 06:59 07:59 18:59 19:59 20:59
Riviera 07:01 08:01 19:01 20:01 21:01
Tuffieha 07:03 08:03 19:03 20:03 21:03
Il-Manikata More    07:08 08:08 19:08 20:08 21:08
Manikata 07:08 08:08 19:08 20:08 21:08
Xifer 07:08 08:08 19:08 20:08 21:08
Grima 07:09 08:09 19:09 20:09 21:09
Il-Mellieha More    07:19 08:19 19:19 20:19 21:19
Mellieha 07:19 08:19 19:19 20:19 21:19
Pittiross 07:20 08:20 19:20 20:20 21:20
Bragg 07:21 08:21 19:21 20:21 21:21
Etna 07:21 08:21 19:21 20:21 21:21
Snajjin 07:22 08:22 19:22 20:22 21:22
Adenau 07:22 08:22 19:22 20:22 21:22
Niklaw 07:23 08:23 19:23 20:23 21:23
Luna 07:24 08:24 19:24 20:24 21:24
Tunnara 07:25 08:25 19:25 20:25 21:25
Skrajda 07:26 08:26 19:26 20:26 21:26
Ghadira 07:27 08:27 19:27 20:27 21:27
Riserva 07:29 08:29 19:29 20:29 21:29
Il-Marfa More    07:30 08:30 19:30 20:30 21:30
Qammieh 07:30 08:30 19:30 20:30 21:30
Ic-Cirkewwa More    07:33 08:33 19:33 20:33 21:33
Paradise 07:33 08:33 19:33 20:33 21:33
Marfa 07:35 08:35 19:35 20:35 21:35
Cirkewwa Alight 07:37 08:37 19:37 20:37 21:37
L-Imgarr, Malta More    06:50 07:50 18:50 19:50 20:50
Teatrali 06:50 07:50 18:50 19:50 20:50
Iz-Zebbiegh More    06:50 07:50 18:50 19:50 20:50
Fisher 06:50 07:50 18:50 19:50 20:50
Ghajn 06:51 07:51 18:51 19:51 20:51
Saqwi 06:51 07:51 18:51 19:51 20:51
Temi 06:52 07:52 18:52 19:52 20:52
Skorba 06:52 07:52 18:53 19:53 20:53
L-Imgarr, Malta More    06:53 07:53 18:53 19:53 20:53
Fuhhar 06:53 07:53 18:53 19:53 20:53
Iz-Zebbiegh More    06:54 07:54 18:54 19:54 20:54
Mrejnu 2 06:54 07:54 18:54 19:54 20:54
Ghajn Tuffieha More    06:54 07:54 18:55 19:55 20:55
Nahal 06:54 07:54 18:55 19:55 20:55
Banjijiet 06:56 07:56 18:57 19:57 20:57
Mixquqa 06:56 07:56 18:57 19:57 20:57
Riviera 06:58 07:58 18:58 19:58 20:58
Tuffieha 06:59 07:59 19:00 20:00 21:00
Il-Manikata More    07:03 08:03 19:04 20:04 21:04
Manikata 07:03 08:03 19:04 20:04 21:04
Xifer 07:03 08:03 19:04 20:04 21:04
Grima 07:04 08:04 19:05 20:05 21:05
Il-Mellieha More    07:11 08:11 19:13 20:13 21:13
Mellieha 07:11 08:11 19:13 20:13 21:13
Pittiross 07:12 08:12 19:14 20:14 21:14
Bragg 07:12 08:12 19:14 20:14 21:14
Etna 07:12 08:12 19:14 20:14 21:14
Snajjin 07:13 08:13 19:15 20:15 21:15
Adenau 07:13 08:13 19:15 20:15 21:15
Niklaw 07:14 08:14 19:16 20:16 21:16
Luna 07:15 08:15 19:17 20:17 21:17
Tunnara 07:15 08:15 19:17 20:17 21:17
Skrajda 07:16 08:16 19:18 20:18 21:18
Ghadira 07:17 08:17 19:19 20:19 21:19
Riserva 07:18 08:18 19:20 20:20 21:20
Il-Marfa More    07:19 08:19 19:21 20:21 21:21
Qammieh 07:19 08:19 19:21 20:21 21:21
Ic-Cirkewwa More    07:21 08:21 19:24 20:24 21:24
Paradise 07:21 08:21 19:24 20:24 21:24
Marfa 07:23 08:23 19:26 20:26 21:26
Cirkewwa Alight 07:24 08:24 19:27 20:27 21:27
L-Imgarr, Malta More    06:50 07:50 18:50 19:50 20:50
Teatrali 06:50 07:50 18:50 19:50 20:50
Iz-Zebbiegh More    06:50 07:50 18:50 19:50 20:50
Fisher 06:50 07:50 18:50 19:50 20:50
Ghajn 06:51 07:51 18:51 19:51 20:51
Saqwi 06:51 07:51 18:51 19:51 20:51
Temi 06:52 07:52 18:52 19:52 20:52
Skorba 06:52 07:52 18:52 19:52 20:52
L-Imgarr, Malta More    06:53 07:53 18:53 19:53 20:53
Fuhhar 06:53 07:53 18:53 19:53 20:53
Iz-Zebbiegh More    06:54 07:54 18:54 19:54 20:54
Mrejnu 2 06:54 07:54 18:54 19:54 20:54
Ghajn Tuffieha More    06:55 07:55 18:55 19:55 20:55
Nahal 06:55 07:55 18:55 19:55 20:55
Banjijiet 06:56 07:56 18:56 19:56 20:56
Mixquqa 06:57 07:57 18:57 19:57 20:57
Riviera 06:58 07:58 18:58 19:58 20:58
Tuffieha 06:59 07:59 18:59 19:59 20:59
Il-Manikata More    07:03 08:03 19:03 20:03 21:03
Manikata 07:03 08:03 19:03 20:03 21:03
Xifer 07:04 08:04 19:04 20:04 21:04
Grima 07:04 08:04 19:04 20:04 21:04
Il-Mellieha More    07:12 08:12 19:12 20:12 21:12
Mellieha 07:12 08:12 19:12 20:12 21:12
Pittiross 07:12 08:12 19:12 20:12 21:12
Bragg 07:13 08:13 19:13 20:13 21:13
Etna 07:13 08:13 19:13 20:13 21:13
Snajjin 07:13 08:13 19:13 20:13 21:13
Adenau 07:14 08:14 19:14 20:14 21:14
Niklaw 07:15 08:15 19:15 20:15 21:15
Luna 07:15 08:15 19:15 20:15 21:15
Tunnara 07:16 08:16 19:16 20:16 21:16
Skrajda 07:17 08:17 19:17 20:17 21:17
Ghadira 07:18 08:18 19:18 20:18 21:18
Riserva 07:19 08:19 19:19 20:19 21:19
Il-Marfa More    07:20 08:20 19:20 20:20 21:20
Qammieh 07:20 08:20 19:20 20:20 21:20
Ic-Cirkewwa More    07:22 08:22 19:22 20:22 21:22
Paradise 07:22 08:22 19:22 20:22 21:22
Marfa 07:24 08:24 19:24 20:24 21:24
Cirkewwa Alight 07:25 08:25 19:25 20:25 21:25
Cirkewwa - Mgarr 101
Ic-Cirkewwa More    09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00
Cirkewwa 1 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00
Marfa 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00
Il-Marfa More    09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02
Batterija 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02
Ahrax 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02
Qammieh 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05
Il-Mellieha More    09:06 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07
Riserva 09:06 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07
Ghadira 09:07 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08
Padrino 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08
Skrajda 09:08 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09
Popeye 09:11 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12
Tunnara 09:15 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16
Luna 09:16 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17
Niklaw 09:17 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18
Adenau 09:18 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19
Etna 09:19 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20
Pittiross 09:20 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21
Mellieha 09:20 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21
Il-Manikata More    09:28 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30
Grima 09:28 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30
Xifer 09:29 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31
Biedja 09:29 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31
Manikata 09:30 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32
Ghajn Tuffieha More    09:32 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34
Tuffieha 09:32 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34
Riviera 09:33 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35
Banjijiet 09:35 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37
Nahal 09:37 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39
Iz-Zebbiegh More    09:38 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40
Mrejnu 2 09:38 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40
Skorba 09:39 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42
Temi 09:40 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43
Saqwi 09:41 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44
Ghajn 09:41 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44
Fisher 09:42 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45
L-Imgarr, Malta More    09:43 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46
Teatrali 09:43 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46
Mgarr 09:43 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46
Mgarr 09:44 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47
Teatrali 09:45 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48
Ic-Cirkewwa More    09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00
Cirkewwa 1 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00
Marfa 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00
Il-Marfa More    09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02
Batterija 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02
Ahrax 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02
Qammieh 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05
Il-Mellieha More    09:06 10:06 11:06 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:06
Riserva 09:06 10:06 11:06 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:06
Ghadira 09:07 10:07 11:07 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:07
Padrino 09:07 10:07 11:07 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08
Skrajda 09:08 10:08 11:08 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:08
Popeye 09:11 10:11 11:11 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12
Tunnara 09:15 10:15 11:15 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:15
Luna 09:15 10:15 11:15 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:16
Niklaw 09:16 10:16 11:16 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:17
Adenau 09:17 10:17 11:17 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:18
Etna 09:18 10:18 11:18 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:19
Pittiross 09:19 10:19 11:19 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:20
Mellieha 09:20 10:20 11:20 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:21
Il-Manikata More    09:28 10:28 11:28 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:29
Grima 09:28 10:28 11:28 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:29
Xifer 09:28 10:28 11:28 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:30
Biedja 09:29 10:29 11:29 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:30
Manikata 09:29 10:29 11:29 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:30
Ghajn Tuffieha More    09:31 10:31 11:31 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:33
Tuffieha 09:31 10:31 11:31 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:33
Riviera 09:32 10:32 11:32 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:34
Banjijiet 09:34 10:34 11:34 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:36
Nahal 09:36 10:36 11:36 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:38
Iz-Zebbiegh More    09:37 10:37 11:37 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:39
Mrejnu 2 09:37 10:37 11:37 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:39
Skorba 09:39 10:39 11:39 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:40
Temi 09:39 10:39 11:39 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:41
Saqwi 09:40 10:40 11:40 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:42
Ghajn 09:41 10:41 11:41 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:42
Fisher 09:41 10:41 11:41 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:43
L-Imgarr, Malta More    09:42 10:42 11:42 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:44
Teatrali 09:42 10:42 11:42 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:44
Mgarr 09:42 10:42 11:42 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:44
Mgarr 09:43 10:43 11:43 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:45
Teatrali 09:44 10:44 11:44 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:46
Ic-Cirkewwa More    09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00
Cirkewwa 1 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00
Marfa 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00
Il-Marfa More    09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02
Batterija 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02
Ahrax 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:03 15:03 16:03 17:03 18:02
Qammieh 09:04 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05
Il-Mellieha More    09:05 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:06
Riserva 09:05 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:06
Ghadira 09:06 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:07
Padrino 09:07 10:08 11:08 12:08 13:08 14:09 15:09 16:09 17:09 18:07
Skrajda 09:07 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:08
Popeye 09:10 10:12 11:12 12:12 13:12 14:13 15:13 16:13 17:13 18:11
Tunnara 09:13 10:16 11:16 12:16 13:16 14:17 15:17 16:17 17:17 18:15
Luna 09:14 10:17 11:17 12:17 13:17 14:18 15:18 16:18 17:18 18:15
Niklaw 09:15 10:18 11:18 12:18 13:18 14:19 15:19 16:19 17:19 18:16
Adenau 09:16 10:19 11:19 12:19 13:19 14:20 15:20 16:20 17:20 18:17
Etna 09:17 10:20 11:20 12:20 13:20 14:21 15:21 16:21 17:21 18:18
Pittiross 09:17 10:21 11:21 12:21 13:21 14:22 15:22 16:22 17:22 18:19
Mellieha 09:18 10:21 11:21 12:21 13:21 14:22 15:22 16:22 17:22 18:20
Il-Manikata More    09:25 10:30 11:30 12:30 13:30 14:32 15:32 16:32 17:32 18:28
Grima 09:25 10:30 11:30 12:30 13:30 14:32 15:32 16:32 17:32 18:28
Xifer 09:26 10:31 11:31 12:31 13:31 14:32 15:32 16:32 17:32 18:28
Biedja 09:26 10:31 11:31 12:31 13:31 14:33 15:33 16:33 17:33 18:29
Manikata 09:26 10:32 11:32 12:32 13:32 14:33 15:33 16:33 17:33 18:29
Ghajn Tuffieha More    09:28 10:34 11:34 12:34 13:34 14:36 15:36 16:36 17:36 18:31
Tuffieha 09:28 10:34 11:34 12:34 13:34 14:36 15:36 16:36 17:36 18:31
Riviera 09:29 10:35 11:35 12:35 13:35 14:37 15:37 16:37 17:37 18:32
Banjijiet 09:31 10:37 11:37 12:37 13:37 14:39 15:39 16:39 17:39 18:34
Nahal 09:33 10:39 11:39 12:39 13:39 14:41 15:41 16:41 17:41 18:36
Iz-Zebbiegh More    09:33 10:40 11:40 12:40 13:40 14:42 15:42 16:42 17:42 18:37
Mrejnu 2 09:33 10:40 11:40 12:40 13:40 14:42 15:42 16:42 17:42 18:37
Skorba 09:35 10:42 11:42 12:42 13:42 14:44 15:44 16:44 17:44 18:39
Temi 09:36 10:43 11:43 12:43 13:43 14:45 15:45 16:45 17:45 18:39
Saqwi 09:36 10:44 11:44 12:44 13:44 14:45 15:45 16:45 17:45 18:40
Ghajn 09:37 10:44 11:44 12:44 13:44 14:46 15:46 16:46 17:46 18:41
Fisher 09:37 10:45 11:45 12:45 13:45 14:47 15:47 16:47 17:47 18:41
L-Imgarr, Malta More    09:38 10:46 11:46 12:46 13:46 14:48 15:48 16:48 17:48 18:42
Teatrali 09:38 10:46 11:46 12:46 13:46 14:48 15:48 16:48 17:48 18:42
Mgarr 09:38 10:46 11:46 12:46 13:46 14:48 15:48 16:48 17:48 18:42
Mgarr 09:39 10:47 11:47 12:47 13:47 14:49 15:49 16:49 17:49 18:43
Teatrali 09:40 10:48 11:48 12:48 13:48 14:50 15:50 16:50 17:50 18:44
Mgarr - Cirkewwa 101
L-Imgarr, Malta More    08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50
Teatrali 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50
Iz-Zebbiegh More    08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50
Fisher 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50
Ghajn 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51
Saqwi 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52
Temi 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52
Skorba 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53
L-Imgarr, Malta More    08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54
Fuhhar 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54
Iz-Zebbiegh More    08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55
Mrejnu 2 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55
Ghajn Tuffieha More    08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55
Nahal 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55
Banjijiet 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57
Mixquqa 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58
Riviera 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59
Tuffieha 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01
Il-Manikata More    09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06
Manikata 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06
Xifer 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06
Grima 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07
Il-Mellieha More    09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15
Mellieha 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15
Pittiross 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16
Bragg 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17
Etna 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17
Snajjin 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17
Adenau 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18
Niklaw 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19
Luna 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20
Tunnara 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20
Popeye 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24
Skrajda 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28
Ghadira 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28
Riserva 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30
Il-Marfa More    09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31
Qammieh 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31
Ic-Cirkewwa More    09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34
Paradise 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34
Marfa 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36
Cirkewwa Alight 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37
L-Imgarr, Malta More    08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50
Teatrali 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50
Iz-Zebbiegh More    08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50
Fisher 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50
Ghajn 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51
Saqwi 08:51 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52
Temi 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52
Skorba 08:52 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53
L-Imgarr, Malta More    08:53 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54
Fuhhar 08:53 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54
Iz-Zebbiegh More    08:54 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55
Mrejnu 2 08:54 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55
Ghajn Tuffieha More    08:55 09:56 10:56 11:55 12:55 13:55 14:56 15:56 16:56 17:56
Nahal 08:55 09:56 10:56 11:55 12:55 13:55 14:56 15:56 16:56 17:56
Banjijiet 08:56 09:58 10:58 11:57 12:57 13:57 14:58 15:58 16:58 17:58
Mixquqa 08:57 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58
Riviera 08:58 10:00 11:00 11:59 12:59 13:59 15:00 16:00 17:00 18:00
Tuffieha 08:59 10:02 11:02 12:01 13:01 14:01 15:02 16:02 17:02 18:02
Il-Manikata More    09:03 10:06 11:06 12:05 13:05 14:05 15:07 16:07 17:07 18:07
Manikata 09:03 10:06 11:06 12:05 13:05 14:05 15:07 16:07 17:07 18:07
Xifer 09:04 10:07 11:07 12:06 13:06 14:06 15:07 16:07 17:07 18:07
Grima 09:04 10:07 11:07 12:06 13:06 14:06 15:08 16:08 17:08 18:08