Route - Malta Public Transport

Għawn isfel għandek issib l-orarji minn kull bus stop għal rotta li għazilt inti. Għal maġġorparti tar-rotot, ser issib l-orarji ta kull direzzjoni imniżżla taħt xulxin.


Il-bus stops huma mqassma bil-lokalita u tista tespandi kull lokalita sabiex tara il-ħin ta tluq min fuq kull bus stop.


L-orarji jvarjaw minn ġurnata għal oħra għal certi rotot, għalhekk jekk jogħġbok agħżel mill-għażliet disponibbli. Rotot oħrajn għandhom l-istess orarji minn Tnejn sal-Ħadd.

Mater Dei - Swieqi 233
Mater Dei More    05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
Sptar 2 05:5006:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:5018:50 19:50
L-Imsida More    05:5306:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:53
Universita 2 05:5306:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53 19:53
Qroqq 1 05:5406:5407:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:5418:54 19:54
Msida 05:5606:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:5618:56 19:56
Ta' Xbiex More    05:5806:5807:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:58 19:58
Principessa 05:5806:5807:5808:5809:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:5818:58 19:58
Qoton 05:5906:5907:5908:5909:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:5918:59 19:59
Il-Gzira More    06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Gzira 06:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00 20:00
Ponsonby 06:0107:0108:0109:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:0119:01 20:01
Tas-Sliema More    06:0207:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:02 20:02
Bouverie 06:0207:0208:0209:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:0218:0219:02 20:02
Ferries 5 06:0307:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:0319:03 20:03
Sliema 06:0407:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:0418:0419:04 20:04
Chalet 06:0507:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05 20:05
Ghadir 06:0607:0608:0609:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06 20:06
Torri 06:0707:0708:0709:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07 20:07
Exiles 06:0807:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:08 20:08
Antik 06:0807:0808:0809:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:08 20:08
San Giljan More    06:0907:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09 20:09
Balluta 06:0907:0908:0909:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09 20:09
Olivier 06:1107:1108:1109:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:11 20:11
Spinola 06:1207:1208:1209:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:12 20:12
Ross 06:1307:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:13
San Giljan 06:1307:1308:1309:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:13 20:13
Is-Swieqi More    06:1407:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:14
Sirk 06:1407:1408:1409:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:14 20:14
Migbed 06:1507:1508:1509:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15 20:15
Sidra 06:1607:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:16 20:16
Qasam 06:1607:1608:1609:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:16 20:16
Tiniet 06:1707:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17 20:17
Qantar 06:1707:1708:1709:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17 20:17
Mezza 06:1807:1808:1809:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:18 20:18
Franciz 06:1907:1908:1909:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19 20:19
Xaghrat 06:2007:2008:2009:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:20 20:20
Mater Dei More    05:5007:5009:5011:5013:5015:5017:5019:50
Sptar 2 05:5007:5009:5011:5013:5015:5017:5019:50
L-Imsida More    05:5307:5309:5311:5313:5415:5417:5419:54
Universita 2 05:5307:5309:5311:5313:5415:5417:5419:54
Qroqq 1 05:5407:5409:5511:5513:5615:5617:5619:56
Msida 05:5707:5709:5811:5813:5815:5817:5819:58
Ta' Xbiex More    05:5907:5910:0012:0014:0116:0118:0120:01
Principessa 05:5907:5910:0012:0014:0116:0118:0120:01
Qoton 05:5907:5910:0112:0114:0216:0218:0220:02
Il-Gzira More    06:0108:0110:0212:0214:0316:0318:0320:03
Gzira 06:0108:0110:0212:0214:0316:0318:0320:03
Ponsonby 06:0208:0210:0312:0314:0516:0518:0520:05
Tas-Sliema More    06:0308:0310:0512:0514:0616:0618:0620:06
Bouverie 06:0308:0310:0512:0514:0616:0618:0620:06
Ferries 5 06:0408:0410:0612:0614:0816:0818:0820:08
Sliema 06:0508:0510:0712:0714:0916:0918:0920:09
Chalet 06:0608:0610:0812:0814:1016:1018:1020:10
Ghadir 06:0708:0710:0912:0914:1116:1118:1120:11
Torri 06:0808:0810:1112:1114:1316:1318:1320:13
Exiles 06:0908:0910:1112:1114:1416:1418:1420:14
Antik 06:1008:1010:1212:1214:1516:1518:1520:15
San Giljan More    06:1108:1110:1312:1314:1616:1618:1620:16
Balluta 06:1108:1110:1312:1314:1616:1618:1620:16
Olivier 06:1208:1210:1512:1514:1816:1818:1820:18
Spinola 06:1308:1310:1612:1614:1916:1918:1920:19
Ross 06:1408:1410:1712:1714:2016:2018:2020:20
San Giljan 06:1508:1510:1812:1814:2116:2118:2120:21
Is-Swieqi More    06:1608:1610:1912:1914:2216:2218:2220:22
Sirk 06:1608:1610:1912:1914:2216:2218:2220:22
Migbed 06:1608:1610:2012:2014:2316:2318:2320:23
Sidra 06:1708:1710:2112:2114:2416:2418:2420:24
Qasam 06:1808:1810:2212:2214:2516:2518:2520:25
Tiniet 06:1908:1910:2212:2214:2616:2618:2620:26
Qantar 06:1908:1910:2312:2314:2616:2618:2620:26
Mezza 06:2008:2010:2412:2414:2716:2718:2720:27
Franciz 06:2108:2110:2512:2514:2916:2918:2920:29
Xaghrat 06:2208:2210:2612:2614:3016:3018:3020:30
Swieqi - Mater Dei 233
Is-Swieqi More    06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Xaghrat 06:3507:3508:3509:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:35
Victoria 06:3607:3608:3609:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:36
Modd 06:3707:3708:3709:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:37
Ibragg 06:3807:3808:3809:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:38
Pembroke More    06:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3919:39
Pembroke Park & Ride 1 06:3907:3908:3909:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3919:39
Is-Swieqi More    06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40
Swieqi 2 06:4007:4008:4009:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40
San Giljan More    06:4107:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4215:4216:4217:4218:4119:41
San Giljan 06:4107:4108:4109:4110:4111:4112:4113:4114:4215:4216:4217:4218:4119:41
Ross 06:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:42
Spinola 06:4207:4208:4209:4210:4211:4212:4213:4214:4315:4316:4317:4318:4219:42
Olivier 06:4307:4308:4309:4310:4311:4312:4313:4314:4415:4416:4417:4418:4319:43
Balluta 06:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:45
Tas-Sliema More    06:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4615:4616:4617:4618:4519:45
Antik 06:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4615:4616:4617:4618:4519:45
Exiles 06:4507:4508:4509:4510:4511:4512:4513:4514:4615:4616:4617:4618:4519:45
Torri 06:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:4717:4718:4719:47
Ghadir 06:4707:4708:4709:4710:4711:4712:4713:4714:4815:4816:4817:4818:4719:47
Chalet 06:4807:4808:4809:4810:4811:4812:4813:4814:4915:4916:4917:4918:4819:48
Hallet 06:4907:4908:4909:4910:4911:4912:4913:4914:5015:5016:5017:5018:4919:49
Locker 06:5007:5008:5009:5010:5011:5012:5013:5014:5115:5116:5117:5118:5019:50
Xerri 06:5107:5108:5109:5110:5111:5112:5113:5114:5215:5216:5217:5218:5119:51
Ferries 3 06:5207:5208:5209:5210:5211:5212:5213:5214:5315:5316:5317:5318:5219:52
Bouverie 06:5307:5308:5309:5310:5311:5312:5313:5314:5415:5416:5417:5418:5319:53
Il-Gzira More    06:5407:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5515:5516:5517:5518:5419:54
Ponsonby 06:5407:5408:5409:5410:5411:5412:5413:5414:5515:5516:5517:5518:5419:54
Gzira 06:5507:5508:5509:5510:5511:5512:5513:5514:5615:5616:5617:5618:5519:55
Ta' Xbiex More    06:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5715:5716:5717:5718:5619:56
Qoton 06:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5715:5716:5717:5718:5619:56
Rigord 06:5607:5608:5609:5610:5611:5612:5613:5614:5815:5816:5817:5818:5619:56
Xatt 06:5707:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5815:5816:5817:5818:5719:57
L-Imsida More    06:5707:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5915:5916:5917:5918:5719:57
Gnien 06:5707:5708:5709:5710:5711:5712:5713:5714:5915:5916:5917:5918:5719:57
Qroqq 2 07:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0116:0117:0118:0119:0020:00
Universita 1 07:0308:0309:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0416:0417:0418:0419:0320:03
Mater Dei More    07:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0616:0617:0618:0619:0420:04
Mater Dei 2 07:0408:0409:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0616:0617:0618:0619:0420:04
Sptar 1 07:0508:0509:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0716:0717:0718:0719:0520:05
Is-Swieqi More    06:3508:3510:3512:3514:3516:3518:35
Xaghrat 06:3508:3510:3512:3514:3516:3518:35
Victoria 06:3608:3610:3612:3614:3616:3618:36
Modd 06:3708:3710:3812:3814:3816:3818:38
Ibragg 06:3808:3810:3912:3914:3916:3918:38
Pembroke More    06:3908:3910:4012:4014:4016:4018:40
Pembroke Park & Ride 1 06:3908:3910:4012:4014:4016:4018:40
Is-Swieqi More    06:4008:4010:4212:4214:4216:4218:41
Swieqi 2 06:4008:4010:4212:4214:4216:4218:41
San Giljan More    06:4208:4210:4312:4314:4416:4418:43
San Giljan 06:4208:4210:4312:4314:4416:4418:43
Ross 06:4208:4210:4412:4414:4516:4518:44
Spinola 06:4308:4310:4512:4514:4616:4618:44
Olivier 06:4408:4410:4612:4614:4716:4718:45
Balluta 06:4508:4510:4812:4814:4916:4918:47
Tas-Sliema More    06:4608:4610:4812:4814:4916:4918:47
Antik 06:4608:4610:4812:4814:4916:4918:47
Exiles 06:4608:4610:4912:4914:5016:5018:48
Torri 06:4708:4710:5012:5014:5216:5218:49
Ghadir 06:4808:4810:5112:5114:5316:5318:50
Chalet 06:4908:4910:5312:5314:5416:5418:52
Hallet 06:5008:5010:5412:5414:5616:5618:53
Locker 06:5108:5110:5412:5414:5616:5618:53
Xerri 06:5208:5210:5612:5614:5916:5918:55
Ferries 3 06:5308:5310:5812:5815:0017:0018:56
Bouverie 06:5408:5410:5912:5915:0117:0118:58
Il-Gzira More    06:5508:5511:0013:0015:0217:0218:59
Ponsonby 06:5508:5511:0013:0015:0217:0218:59
Gzira 06:5608:5611:0113:0115:0417:0419:00
Ta' Xbiex More    06:5708:5711:0213:0215:0517:0519:01
Qoton 06:5708:5711:0213:0215:0517:0519:01
Rigord 06:5808:5811:0313:0315:0617:0619:02
Xatt 06:5808:5811:0413:0415:0717:0719:02
L-Imsida More    06:5908:5911:0413:0415:0717:0719:03
Gnien 06:5908:5911:0413:0415:0717:0719:03
Qroqq 2 07:0109:0111:0713:0715:1117:1119:06
Universita 1 07:0409:0411:1113:1115:1517:1519:09
Mater Dei More    07:0609:0611:1213:1215:1617:1619:10
Mater Dei 2 07:0609:0611:1213:1215:1617:1619:10
Sptar 1 07:0709:0711:1413:1415:1817:1819:12
Sirk - Mater Dei 233
Is-Swieqi More    05:27
Sirk 05:27
Migbed 05:27
Sidra 05:28
Qasam 05:28
Tiniet 05:29
Qantar 05:29
Mezza 05:30
Franciz 05:31
Xaghrat 05:31
Victoria 05:32
Modd 05:34
Ibragg 05:34
Pembroke More    05:35
Pembroke Park & Ride 1 05:35
Is-Swieqi More    05:37
Swieqi 2 05:37
San Giljan More    05:38
San Giljan 05:38
Ross 05:39
Spinola 05:39
Olivier 05:40
Balluta 05:41
Tas-Sliema More    05:42
Antik 05:42
Exiles 05:42
Torri 05:43
Ghadir 05:44
Chalet 05:45
Hallet 05:46
Locker 05:46
Xerri 05:48
Ferries 3 05:49
Bouverie 05:50
Il-Gzira More    05:51
Ponsonby 05:51
Gzira 05:52
Ta' Xbiex More    05:53
Qoton 05:53
Rigord 05:53
Xatt 05:54
L-Imsida More    05:54
Gnien 05:54
Qroqq 2 05:57
Universita 1 06:00
Mater Dei More    06:01
Mater Dei 2 06:01
Sptar 1 06:02
Is-Swieqi More    05:27
Sirk 05:27
Migbed 05:27
Sidra 05:28
Qasam 05:29
Tiniet 05:29
Qantar 05:29
Mezza 05:30
Franciz 05:31
Xaghrat 05:32
Victoria 05:33
Modd 05:35
Ibragg 05:35
Pembroke More    05:36
Pembroke Park & Ride 1 05:36
Is-Swieqi More    05:38
Swieqi 2 05:38
San Giljan More    05:39
San Giljan 05:39
Ross 05:40
Spinola 05:40
Olivier 05:42
Balluta 05:43
Tas-Sliema More    05:43
Antik 05:43
Exiles 05:44
Torri 05:45
Ghadir 05:46
Chalet 05:47
Hallet 05:48
Locker 05:49
Xerri 05:51
Ferries 3 05:52
Bouverie 05:53
Il-Gzira More    05:54
Ponsonby 05:54
Gzira 05:55
Ta' Xbiex More    05:56
Qoton 05:56
Rigord 05:56
Xatt 05:57
L-Imsida More    05:57
Gnien 05:57
Qroqq 2 06:00
Universita 1 06:03
Mater Dei More    06:05
Mater Dei 2 06:05
Sptar 1 06:06